Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 20 шiлдедегі N 301 қаулысымен бекiтiлген Айналыстағы ұлттық валютаның ақша белгiлерiнiң дизайны (нысаны) өзгерген кезде оларды ауыстыру ережесiне өзгерiстi бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 29 қыркүйек N 376 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 9 қарашада тіркелді. Тіркеу N 1671. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 228 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.12.2015 № 228 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi филиалдарының заңды және жеке тұлғалардан ескi үлгiдегi ақша белгiлерiн қабылдау мерзiмiн ұзарту мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi N 301 V001232_ қаулысымен бекiтiлген Айналыстағы ұлттық валютаның ақша белгiлерiнiң дизайны (нысаны) өзгерген кезде оларды ауыстыру ережесiне өзгерiс бекiтiлсiн және осы өзгерiс пен осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енгiзiлсiн.
2. Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргiзу басқармасы (Мәжитов Д.М.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi N 301 қаулысымен бекiтiлген Айналыстағы ұлттық валютаның ақша белгiлерiнiң дизайны (нысаны) өзгерген кезде оларды ауыстыру ережесiне өзгерiстi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi N 301 қаулысымен бекiтiлген Айналыстағы ұлттық валютаның ақша
белгiлерiнiң дизайны (нысаны) өзгерген кезде оларды ауыстыру ережесiне
өзгерiстi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының
мүдделi бөлiмшелерiне, филиалдарына және екiншi деңгейдегi банктерге
жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкі Төрағасының орынбасары Е.Т. Жанкелдинге жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi
Басқармасының 2001 жылғы
2001 жылғы 29 қыркүйек N 376
қаулысымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының
"Айналыстағы ұлттық валютаның ақша белгiлерiнiң дизайны
(нысаны) өзгерген кезде оларды ауыстыру ережесiн бекiту туралы"

Об утверждении изменения в Правила замены находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты при изменении их дизайна (формы), утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июля 2000 года N 301
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 376. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2001 г. за N 1671. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 228
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 19.12.2015 № 228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях увеличения срока приема филиалами Национального Банка Республики Казахстан денежных знаков старого образца от юридических и физических лиц Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое изменение в V001232_ Правила замены находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты при изменении их дизайна (формы), утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июля 2000 года N 301, и ввести его и настоящее постановление в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Управлению по работе с наличными деньгами (Мажитов Д.М.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменения в Правила замены находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты при изменении их дизайна (формы), утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июля 2000 года N 301;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и изменение в Правила замены находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты при изменении их дизайна (формы) до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жангельдина Е.Т.
Председатель
Национального Банка
Утверждено
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 29 сентября 2001 года N 376
Изменение в Правила замены находящихся
в обращении денежных знаков национальной валюты
при изменении их дизайна (формы), утвержденные
постановлением Правления Национального Банка

2000 жылғы 20 шiлдедегi N 301 қаулысымен бекiтiлген
Айналыстағы ұлттық валютаның ақша белгiлерiнiң дизайны (нысаны)
өзгерген кезде оларды ауыстыру ережесiне өзгерiс
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 20
шiлдедегi N 301
V001232_
қаулысымен бекiтiлген Айналыстағы ұлттық
валютаның ақша белгiлерiнiң дизайны (нысаны) өзгерген кезде оларды
ауыстыру ережесiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
15-тармақтағы "5 (бес) жыл" деген сөздер "10 (он) жыл" деген
сөздермен ауыстырылсын.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

Республики Казахстан от 20 июля 2000 года N 301
"Об утверждении Правил замены находящихся в обращении
денежных знаков национальной валюты при
изменении их дизайна (формы)"
В
V001232_
Правила замены находящихся в обращении денежных знаков
национальной валюты при изменении их дизайна (формы), утвержденные
постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20
июля 2000 года N 301, внести следующее изменение:
в пункте 15 слова "5 (пяти) лет" заменить словами "10 (десяти)
лет".
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Мартина Н.А.)