Салықтық мiндеттемелердi орындау жөнiндегi салық қызмет органдары хабардар етулерiнiң нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1466 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1696. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 660 бұйрығымен.(V043362)
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексiнiң (Салық кодексi) 31-бабын iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған хабардар ету нысандары бекiтiлсiн:
1) салық органы есептеген салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң сомасы туралы;
2) салықтық тексерудiң нәтижелерi бойынша салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң, өсiмақылардың және айыппұлдардың сомасы туралы;
3) <*>
4) мерзiмiнде орындалмаған салықтық мiндеттеменi орындауды қамтамасыз ету жөнiнде қабылданатын шаралар туралы;
5) салық берешегiн мәжбүрлi өндiрiп алуға қабылданатын шаралар туралы;
6) дебиторлардың банктiк шоттарындағы ақшаны өндiрiп алудың айналымы туралы;
7) камералдық бақылаудың нәтижелерi бойынша анықталған жолсыздықтарды жою туралы;
8) салық төлеушiнiң шағымдарын қараудың нәтижелерi бойынша салықтың және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң, өсiмақылардың және айыппұлдардың есептелген сомасы туралы;
9) салық заңнамасының жолсыздықтарын жою туралы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 маусымдағы N 300  бұйрығымен .
2. Заң департаментi осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
"Салықтық міндеттемелерді орындау
жөніндегі салық қызмет органдары
хабардар етулерінің нысандарын
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 28 қазандағы
N 1466 бұйрығымен бекітілген
Салық органы есептеген салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің сомасы туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 маусымдағы N 300  бұйрығымен .
200__ жыл "____" __________                              N ______

Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1466. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2001 года N 1696. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета МФ РК от 23 декабря 2004 года N 660 (V043362)(вступает в силу со дня гос.регистрации и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2005 года)
В целях реализации статьи 31 Кодекса Республики Казахстан K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) приказываю:
1. Утвердить прилагаемые формы уведомлений:
1) о сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет, исчисленных налоговым органом;
2) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет, пени и штрафов по результатам налоговой проверки;
3) (подпункт исключен - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 300 );
4) о принимаемых мерах по обеспечению исполнения не выполненного в срок налогового обязательства;
5) о принимаемых мерах принудительного взыскания налоговой задолженности;
6) об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов;
7) об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля;
8) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет, пени и штрафов по результатам рассмотрения жалобы налогоплательщика;
9) об устранении нарушений налогового законодательства.
2. Юридическому департаменту направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2002 года.
Министр
Утверждено приказом Министра
государственных доходов Республики
Казахстан от 28 октября 2001 года N 1466
"Об утверждении форм уведомлений органов
налоговой службы по исполнению
налогового обязательства"  <*>
Сноска. Форма в новой редакции - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 300 .
Уведомление
о сумме налогов и других обязательных платежей
в бюджет, исчисленных налоговым органом
"____" __________ 200__ год                        N ______

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексінің (Салық кодексі) 30,   31-баптарына сәйкес
__________________________________________________________ бойынша
(облыс, қала, аудан)
Салық комитеті Сізді _____________________________________________
__________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе толық атауы, СТН-і)
______________________________________________________________үшін
(салық кезеңі)
200 __ жылдың "____" ____________ мерзімге дейін
__________________________________________________________ бойынша
(облыс, қала, аудан)
Салық комитетіне ___________________________________________ СТН-і
(салық органының)
_____________________________________________ N_____________ шотқа
(Қазынашылық басқармасы, БИК)
бюджетке мынадай салық және басқа да міндетті төлемдерді төлеу қажеттілігі туралы хабардар етеді:
теңге
__________________________________________________________________
Салық және |Бюджеттік|Ағымдағы|Өткен жыл.|Өсімақылар|Төленуге
бюджетке  | жіктеме |жыл үшін|дардың бе.|          | барлығы
төленетін  |  коды   | салық  |ресі (-)  |          |
басқа да   |         | сомасы |артық     |          |
міндетті   |         |        |төлеу (+) |          |
төлемдердің|         |        |          |          |
түрлері  |         |        |          |          |
__________________________________________________________________
Көрсетілген сома мерзімінде төленбеген жағдайда,  Салық кодексінің 46-бабында белгіленген мөлшерде өсімақы есептеледі.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің есептелген сомасы осы хабардар етуде көрсетілген мерзімде төленбеген жағдайда, Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы Кодексіне сәйкес әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы мәселе қаралады.
Салық  кодексінің 566-бабына сәйкес салық төлеушінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің төрағасы _______________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабардар етуді алды ______________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы, күні)
Хабардар ету салық төлеушіге тапсырылды __________________________
__________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабардар ету салық төлеушіге жіберілді ___________________________
__________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Салықтық тексерудiң нәтижелерi бойынша салық және бюджетке төленетiн
басқа да мiндеттi төлемдердiң, өсiмақылардың және
айыппұлдардың сомасы туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
200_ жылғы                          "__" __________
N____
Салық кодексiнiң 31-бабына сәйкес және салықтық тексеру
актiсiнiң негiзiнде _________________________________ бойынша Салық комитетi
(облысы, қала, аудан)
Сiздi _____________________________________________________________
(салық төлеушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты немесе толық атауы, СТН)
___________________________________________________________________
Салықтың және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдердiң, өсiмақылардың және айыппұлдардың есептелген сомасы туралы хабардар етедi:
____________________________________________________________________
1 ! ____________________ ! ___________  ! _______________ ! ________
!(төлемнiң коды, атауы)!(төлем сомасы)!(өсiмақы сомасы) !(айыпұл
!                      !              !                 !сомасы)
_________________________!______________!_________________!_________
2 ! ____________________ ! ___________  ! _______________ ! ________
!(төлемнiң коды, атауы)!(төлем сомасы)!(өсiмақы сомасы) !(айыпұл
!                      !              !                 !сомасы)
_________________________!______________!_________________!_________
3 !____________________  !___________   !_______________  !_________
!(төлемнiң коды, атауы)!(төлем сомасы)!(өсiмақы сомасы) !(айыпұл
!                      !              !                 !сомасы)
_________________________!______________!_________________!_________
4 !____________________  ! ___________  ! _______________ ! ________
!(төлемнiң коды, атауы)!(төлем сомасы)!(өсiмақы сомасы) !(айыпұл
!                      !              !                 !сомасы)
_________________________!______________!_________________!_________
Барлығы:                 !              !                 !
____________________________________________________________________
_____________________________________________________________үшін
(салық кезеңі)
200__ жылдың "__" ________ дейінгі мерзімде Сізге осы соманы
__________________ бойынша Салық комитетiне СТН ____________________
(облыс, қала, аудан)                            (салық органының)
______________________________   N ______________________ шотқа
(Қазынашылық басқармасы, БИК)
төлеуiңiз қажет.
Салық кодексiнiң 553-бабына сәйкес Сiздiң осы хабардар етудi табыс еткен немесе оны алған күннен бастап 10 жұмыс күнi ішiнде жоғары тұрған органына не сотқа шағымдануыңызға құқығыңыз бар.
Салық комитетiнiң төрағасы
________________________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
_____________________________________________________________
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
_________________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге жіберілді
________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Басқа да салықтар бойынша салықтық міндеттемені орындау үшін бюджетке
артық төленген сомалар бойынша жүргізілген есепке алулардың сомалары
туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
200_ жылғы                           "__" __________
N____
Салық кодексiнiң 31 және 39-баптарына сәйкес
______________________________________ бойынша Салық комитеті
(облысы, қала, аудан)
Сiздi ____________________________________________________________
(салық төлеушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты немесе толық атауы, СТН)
Сiздiң өтiнiшiңiздiң негiзiнде өндiрiлген мыналар бойынша салық берешегiн өтеу есебiне есепке алу туралы хабардар етедi
1 __________________  ________________  ________________   _______
(салықтың атауы)    (өсiмақы)          (айыппұл)        (сомасы)
2 __________________  ________________  ________________   _______
(салықтың басқа     (өсiмақы)          (айыппұл)        (сомасы)
түрiнiң атауы)
3 __________________  ________________  ________________   _______
(кемалым)                                             (сомасы)
4 __________________  ________________  ________________   _______
(салықтың осы және                                      (сомасы)
басқа түрлерi
бойынша алдағы
төлемдердiң атауы)
________________ сомаға жиыны
Салық кодексiнiң 566-бабына сәйкес салық төлеушiнiң салық қызметi органдары лауазымды тұлғаларының әрекетiне (әрекетсiздiгiне) салық қызметiнiң жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетiнiң төрағасы
__________________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
______________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
_________________________________________________________________
(салық қызметi органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
______________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге жiберiлдi
_________________________________________________________________
(жiберу және алу фактiсi туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Мерзімінде орындалмаған салықтық міндеттемені орындауды қамтамасыз ету
жөнінде қабылданатын шаралар туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
200_ жылғы                            "__" __________
N____

В соответствии со  статьями 30 31 Кодекса  Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) Налоговый комитет по
_______________________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас_________________________________________________
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН, адрес)
о необходимости уплаты следующих налогов и других обязательных
платежей в бюджет:
тенге
______________________________________________________________
Виды налогов и   |Код бюд-|Сумма   |Недоимка (-)|Пени|Итого
других обязатель-|жетной  |налога  | переплата  |    |к уплате
ных платежей     |класси- |за теку-|(+) прошлых |    |
в бюджет         |фикации |щий год |лет         |    |
_________________|________|________|____________|____|________
за ___________________________________________________________
(налоговый период)
В срок до "____" ____________ 200 __ год
в Налоговый комитет по________________________________________
(область, город, район)
РНН __________________________________________________________
(налогового органа)
на счет N______________ в ____________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В случае неуплаты данной суммы в срок, указанный в настоящем уведомлении, начисляется пеня в размере, установленной  статьей 46  Налогового кодекса.
В случае неуплаты исчисленных сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет, в срок, указанный настоящим уведомлением, будет рассмотрен вопрос о привлечении к административной ответственности в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со  статьей 566  Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель Налогового комитета ____________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, дата)
Уведомление вручено налогоплательщику _______________________
_____________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику ____________________
_____________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
_____________________________________________________________
Согласовано                           Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466
Уведомление
о начисленной сумме налогов и других
обязательных платежей в бюджет,
пени и штрафов по результатам
налоговой проверки
"___"_________200__г.                                             N____
В соответствии со статьей 31 Налогового кодекса и на основании акта налоговой проверки от "___"______200__г. Налоговый комитет по _______________________
(область, город, район)
уведомляет Вас________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН)
___________________________________________________________________________
о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей, пени и штрафов:
__________________________________________________________________________
1 |___________________________| _____________ |____________|_____________ |
|(код, наименование платежа)|(сумма платежа)|(сумма пени)|(сумма штрафа)|
__|___________________________|_______________|____________|______________|
2 |___________________________| _____________ |____________|_____________ |
|(код, наименование платежа)|(сумма платежа)|(сумма пени)|(сумма штрафа)|
__|___________________________|_______________|____________|______________|
3 |___________________________| _____________ |____________|_____________ |
|(код, наименование платежа)|(сумма платежа)|(сумма пени)|(сумма штрафа)|
__|___________________________|_______________|____________|______________|
4 |___________________________| _____________ |____________|_____________ |
|(код, наименование платежа)|(сумма платежа)|(сумма пени)|(сумма штрафа)|
|Всего:                     |               |            |
__|___________________________|_______________|____________|______________|
за ______________________________________________________________
(налоговый период)
В срок до "_____" _________200__г. Вам необходимо уплатить данную сумму в
Налоговый комитет по ______________________РНН____________________________
(область, город, район)        (налогового органа)
на счет N_______________________  в ______________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В соответствии со статьей 553 Налогового кодекса Вы имеете право
обжаловать данное уведомление в вышестоящий налоговый орган в течение 10
рабочих дней со дня вручения или его получения, либо в суд.
Председатель Налогового комитета
_______________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
________________________________________________________________________
Согласовано                           Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466
Уведомление
о суммах проведенных зачетов по излишне
уплаченным суммам налогов в
бюджет во исполнение налогового
обязательства по другим налогам <*>
Сноска. Форма исключена (см. пп.3 п.1 приказа) - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 300 .
Согласовано                           Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466
Уведомление
о принимаемых мерах по обеспечению
исполнения не выполненного в срок
налогового обязательства
"___"_________200__г.                                             N____

Салық кодексiнiң 31, 47 және 48-баптарына сәйкес
___________________________________________ бойынша Салық комитеті
(облысы, қала, аудан)
Сiздi _____________________________________________________________
(салық төлеушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты немесе толық атауы, СТН)
1) 200_ жылғы "__" _________ бастап салық берешегінің сомасын
бюджетке өтегенге дейін ____________________________________________
(салықтың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемнің түрі)
төленбеген сомаға өсімақы есептелгендігі туралы
2) 200_ жылғы "__" _________ бастап ____________________________________________________________________
(Салық кодексінің 47-бабымен айқындалған тоқтата тұрудың себебі көрсетілсін)
жағдайларда 200_ жылғы "__" _________ дейін банктік шоттар бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкім шығару туралы
3) 200_ жылғы "__" _________ бастап мүлікке билік етуді салық берешегінің есебіне шектеу туралы шешім шығару туралы хабардар етеді.
Салық кодексінің 566-бабына сәйкес салық төлеушінің салық қызметі органдары лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетiнiң төрағасы
_________________________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
_________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
__________________________________________________________
(салық қызметi органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
_________________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге жiберiлдi
____________________________________________________________
(жiберу және алу фактiсi туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Салық берешегін мәжбүрлі өндіріп алуға қабылданатын
шаралар туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 маусымдағы N 300  бұйрығымен .
200_ жылғы                          "__" __________
N____
Салық кодексiнiң 31, 49-баптарына сәйкес
_________________________________________ бойынша Салық комитетi
(облысы, қала, аудан)
Сiздi _____________________________________________________________
(салық төлеушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты немесе толық атауы, СТН)
___________________________________________________________________
осы хабардар етудi табыс еткен немесе алған күннен бастап 5 жұмыс
күнiнiң аяқталуы бойынша __________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң мынадай түрлерi бойынша салық берешегiн өтемеген жағдайда (салық берешегiнiң сомасын көрсете отырып) жұмыс салық берешегiн мәжбүрлi өндiрiп алуға қабылданатын шаралар туралы хабардар етедi:
__________________________________________________________
1) банктiк шоттардағы ақшаның есебiнен;               !   !
2) қолма-қол ақшаның есебiнен;                        !   !
3) дебиторлардың есебiнен;                            !   !
4) билiк етуiндегi шектелген мүлiктi сатудың есебiнен;!   !
5) акциялардың жарияланған мәжбүрлi                   !   !
шығарудан;                                            !   !
___________________________________________________________
Ескерту:
Салық органы қабылданатын мәжбүрлi өндiрiп алу шараларын белгiлейдi.
Салық кодексiнiң 566-бабына сәйкес салық төлеушiнiң салық қызметi органдары лауазымды тұлғаларының әрекетiне (әрекетсiздiгiне) салық қызметiнiң жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетiнiң төрағасы
___________________________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
___________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
________________________________________________________________
(салық қызметi органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
____________________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге жiберiлдi
_________________________________________________________________
(жiберу және алу фактiсi туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Дебиторлардың банктік шоттарындағы ақшаны өндіріп алудың айналымы
туралы
ХАБАРДАР ЕТУ

В соответствии со статьями 31, 47 и 48 Налогового кодекса Налоговый
комитет по ____________________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика, РНН)
1) о начислении пени на неуплаченную сумму:
_______________________________________________________________________
(вид налога и другого обязательного платежа в бюджет)
с "___" __________200____г. до погашения сумм налоговой задолженности в
бюджет;
2) о вынесении распоряжения о приостановлении расходных операций по
банковским счетам с "_____"______200__г. в случаях:
_______________________________________________________________________
(указать причину приостановления, определенную статьей 47 Налогового
кодекса)
до "____"___________200___г.
3) о вынесении решения об ограничении в распоряжении имуществом в счет
налоговой задолженности  с "___"___________200___г.
В соответствии со статьей 566 Налогового кодекса налогоплательщик
имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов
налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель Налогового комитета
______________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил
______________________________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
_______________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись (печать), дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
_______________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
___________________________________________________________________________
Согласовано                           Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466 <*>
Сноска. Форма с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 300 .
Уведомление
о принимаемых мерах принудительного
взыскания налоговой задолженности
"___"_________200__г.                                             N____
В соответствии со статьями 31, 49 Налогового кодекса
Налоговый комитет по ________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас
______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика, РНН)
______________________________________________________________________
о принимаемых мерах принудительного взыскания налоговой задолженности:
____________________________________________________________________
| 1) за счет денег, находящихся на банковских счетах;          |     |
|______________________________________________________________|_____|
| 2) за счет наличных денег;                                   |     |
|______________________________________________________________|_____|
| 3) со счетов дебиторов;                                      |     |
|______________________________________________________________|_____|
| 4) за счет реализации ограниченного в распоряжении имущества;|     |
|______________________________________________________________|_____|
| 5) принудительного выпуска объявленных акций;                |     |
|______________________________________________________________|_____|
в случае непогашения налоговой задолженности в бюджет по следующим видам
налогов и других обязательных платежей в бюджет (с указанием суммы
налоговой задолженности)______________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
__________________________________ по истечении 5 рабочих дней со дня
вручения или получения настоящего уведомления.
Примечание:
Налоговый орган отмечает принимаемую меру принудительного взыскания.
В соответствии со статьей 566 Налогового кодекса налогоплательщик имеет
право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель Налогового комитета
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
__________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
___________________________________________________________________________
Согласовано                            Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466 <*>

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 маусымдағы N 300  бұйрығымен .
200_ жылғы "__" ________                          N____
Салық кодексiнiң 31, 52-баптарына сәйкес
_____________________________________ бойынша Салық комитетi
(облысы, қала, аудан)
Сiздi ____________________________________________________________
(салық төлеушi дебитордың аты-жөнi немесе толық атауы, СТН)
__________________________________________________________________
_________________________ теңге сомаға Сiздiң банктiк шотыңыздан
__________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты немесе толық атауы, СТН)
__________________________________________________________________
салық төлеушiнiң салық берешегiн өтеу есебiне ақшаны өндiрiп алуды
айналдыру туралы хабардар етедi
Сiзге осы хабардар етудi алу сәтiнен бастап Салық кодексiнiң 52-бабының 2-тармағына сәйкес хабардар етудi алған күнi салық төлеушiмен жасасқан өзара есеп айырысуларды салыстыру актiсiн ____________________
_____________________________ бойынша Салық комитетiне 20 күннен
(облыс, қала, аудан)
кешiктiрмей беруiңiз қажет.
Салық кодексiнiң 566-бабына сәйкес салық төлеушi салық қызметi органдары лауазымды тұлғаларының әрекетiне (әрекетсiздiгiне) салық қызметiнiң жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетiнiң төрағасы
___________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
______________________________________________
(салық төлеушiнiң дебитордың атауы, аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
__________________________________________________________
(салық қызметi органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
_______________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушінің дебиторына жiберiлдi
_______________________________________________
(жiберу және алу фактiсi туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Камералдық бақылаудың нәтижелері бойынша
анықталған тәртіп бұзушылықтарды жою туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
200_ жылғы                                "__" ________
N____

Сноска. Форма с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 300 .
Уведомление
об обращении взыскания на деньги
на банковских счетах дебиторов
"___"_________200__г.                                             N____
В соответствии со статьями 31, 52 Налогового кодекса
Налоговый комитет по ______________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас
___________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование дебитора
налогоплательщика, РНН)
___________________________________________________________________________
об обращении взыскания на деньги с Вашего банковского счета в счет
погашения налоговой задолженности налогоплательщика
___________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество
или полное наименование налогоплательщика, РНН)
___________________________________________________________________________
на сумму ________________________т. тенге
С момента получения настоящего уведомления Вам необходимо не позднее
20 рабочих дней предоставить в Налоговый комитет по
__________________________________________________________________________
(область, город, район)
акт сверки взаиморасчетов, составленный совместно с налогоплательщиком на
дату получения уведомления, в соответствии с пунктом 2 статьи 52
Налогового кодекса.
В соответствии со статьей 566 Налогового кодекса налогоплательщик имеет
право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель Налогового комитета
_______________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил
_______________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование дебитора налогоплательщика, подпись,
(печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено дебитору налогоплательщика
_______________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
_______________________________________________________________________
Согласовано                            Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466
Уведомление
об устранении нарушений, выявленных
по результатам камерального контроля
"___"_________200__г.                                             N____

Салық кодексiнiң 31, 555, 562-баптарына сәйкес
______________________________________ бойынша Салық комитетi
(облысы, қала, аудан)
Сiздiң ________________________________________________________
(шағымның мазмұны көрсетiлсiн)
200_ жылғы "__" ________ шағымыңызды қарап
Сiздi _____________________________________________________________
(салық төлеушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты немесе толық атауы, СТН)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(шешiмнiң мазмұны)
___________________________________________________________________
шағымыңыз бойынша мынадай шешiм қабылдау туралы хабардар етедi
Салықтың және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң, өсiмақылардың және айыппұлдардың есептелген сомасы шағымды қараудың нәтижелерi бойынша мынаны құрайды:
1 _____________________  ______________  ________________  ________
(төлемнiң коды, атауы)  (төлем сомасы)  (өсiмақы сомасы)  (айыпұл
сомасы)
2 _____________________  ______________  ________________  ________
(төлемнiң коды, атауы)  (төлем сомасы)  (өсiмақы сомасы)  (айыпұл
3 _____________________  ______________  ________________  ________
(төлемнiң коды, атауы)  (төлем сомасы)  (өсiмақы сомасы)  (айыпұл
4 _____________________  ______________  ________________  ________
(төлемнiң коды, атауы)  (төлем сомасы)  (өсiмақы сомасы)  (айыпұл
5 _____________________  ______________  ________________  ________
(төлемнiң коды, атауы)  (төлем сомасы)  (өсiмақы сомасы)  (айыпұл
Жиыны ________
200_ жылдың "___" ________ дейiнгi мерзiмде Сiзге осы соманы
______________________ бойынша Салық комитетiне СТН ______________
(облыс, қала, аудан)                             (салық органының)
______________________________  N _____________ шотқа
(Қазынашылық басқармасы, БИК)
төлеуiңiз қажет.
Салық кодексінің 553 және 559-баптарына сәйкес салық төлеуші жоғарыда көрсетілген шешіммен келіспесе, оны салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетiнiң төрағасы
_______________________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
_______________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
__________________________________________________________
(салық қызметi органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
______________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге жiберiлдi
___________________________________________________
(жiберу және алу фактiсi туралы растаушы құжат)
Келісілді                       Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының       Мемлекеттік кіріс министрінің
Қаржы министрi                  2001 жылғы 28 қазандағы
2001 жылғы 31 қазан             N 1466 бұйрығымен
бекітілген
Салық заңнамасының жолсыздықтарын жою туралы
ХАБАРДАР ЕТУ
200_ жылғы                                  "__" ________
N____
Салық кодексiнiң 31-бабына сәйкес және 200_ жылғы "___"_____ салық тексерісі актісінің негізінде
_________________________________________ бойынша Салық комиеті
(облысы, қала, аудан)
Сiзді _____________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе толық атауы, СТН)
салық заңнамасына жол берілген жолсыздықтарды жою туралы хабардар етеді:
___________________________________________________________________
(жолсыздықтың мазмұны)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Салық кодексінің 566-бабына сәйкес салық төлеушінің салық қызметі органдары лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Ескерту:
оларды жоймаған жағдайда, салық төлеуші Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдеріне сәйкес жауапқа тартылатын болады.
Салық комитетiнiң төрағасы
________________________________________________
(аты-жөнi, қолы, мөрi)
Хабардар етудi алды
________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөнi, қолы (мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге тапсырылды
__________________________________________________________________
(салық қызметi органы лауазымды тұлғасының аты-жөнi, қолы
_______________
(мөрi), күнi)
Хабардар ету салық төлеушiге жiберiлдi
_______________________________________________
(жiберу және алу фактiсi туралы растаушы құжат)

В соответствии со статьями 31, 555, 562 Налогового кодекса
Налоговый комитет по ________________________________________________
(область, город, район)
рассмотрев Вашу жалобу от "_____" _______  200__г.
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(указать суть жалобы)
уведомляет Вас________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН)
________________________________________________________
о принятии следующего решения по жалобе:
______________________________________________________________________
(суть решения)
______________________________________________________________________
Начисленная сумма налогов и других обязательных платежей в бюджет, а также
пени и штрафов по результатам рассмотрения жалобы составляет:
1
__________________________    ________   ___________     _____________
(код, наименование платежа)    (сумма    (сумма пени)    (сумма штрафа)
платежа)
2
__________________________    ________   ___________     _____________
(код, наименование платежа)    (сумма    (сумма пени)    (сумма штрафа)
платежа)
3
__________________________    ________   ___________     _____________
(код, наименование платежа)    (сумма    (сумма пени)    (сумма штрафа)
платежа)
4
__________________________    ________   ___________     _____________
(код, наименование платежа)    (сумма    (сумма пени)    (сумма штрафа)
платежа)
5
__________________________    ________   ___________     _____________
(код, наименование платежа)    (сумма    (сумма пени)    (сумма штрафа)
платежа)
Итого ____________________
В срок до "_____" _________200__г. Вам необходимо уплатить данную сумму в
Налоговый комитет по ________________________РНН_________________________
(область, город, район)      (налогового органа)
на счет N____________________________ в _________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В соответствии ст. 553 и 559 Налогового кодекса в случае несогласия с
вышеуказанным решением налогоплательщик имеет право обжаловать его в
вышестоящий орган налоговой службы или в суд.
Председатель Налогового комитета
_______________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил____________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
________________________________________________________________________
Согласовано                            Утверждено
Министр финансов                      Приказом Министра
Республики Казахстан                 государственных доходов
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1466
Уведомление
об устранении нарушений
налогового законодательства
"___"_________200__г.                                             N____
В соответствии со статьей 31 Налогового кодекса
Налоговый комитет по ___________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас
________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика, РНН)
________________________________________________________________________
об устранении допущенных нарушений налогового законодательства:
________________________________________________________________________
(суть нарушения)
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
В соответствии со статьей 566 Налогового кодекса налогоплательщик
имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов
налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Примечание:
в случае их не устранения налогоплательщик будет привлечен к
ответственности в соответствии с законодательными актами Республики
Казахстан.
Председатель Налогового комитета
_______________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
_______________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
________________________________________________________________________