Арнайы салық режимінде көзделген өтініштер мен патенттер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1554 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 24 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1702. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 657 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы  N 657 бұйрығымен .
___________________________________
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексiне (Салық кодексi)  БҰЙЫРАМЫН :
1. Мына нысандар бекiтiлсiн:
1) N 1 қосымшаға сәйкес оңайлатылған декларация негiзiнде арнайы салық режимiн қолдану туралы өтiнiш;
2) N 2 қосымшаға сәйкес жеке кәсiпкерлерге арналған арнайы салық режимiн қолдануға патент;
3) N 3 қосымшаға сәйкес шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы салық режимiн қолдануға өтiнiш;
4) N 4 қосымшаға сәйкес ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрушi заңды тұлғаларға арналған арнайы салық режимiн қолдануға патент.
2. Өндірістік емес төлемдер департаменті (Тілеумұратов Ю.):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келіссін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Өндірістік емес төлемдер департаментіне (Тілеумұратов Ю.) жүктелсін.
4. осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Министрдің м.а.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі келісті
2001 жылғы 21 қараша
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс Министрiнiң
2001 жылғы 16 қараша
N 1554 бұйрығына
N 1 қосымша
Оңайлатылған декларация негізінде арнайы салық
режимін қолдану туралы
ӨТІНІШІ
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Жеке кәсіпкердің аты-жөні/заңды тұлғаның атауы______________
___________________________________________________________________
3. Мемлекеттік тіркелгені туралы куәлік:
3.1. сериясы____
3.2. N_____
3.3. берілген күні 200_ж."__"_________
4. ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлік:
4.1. сериясы______
4.2. N____________
4.3. берілген күні 200_ж."__"_________

Об утверждении форм заявлений и патентов, предусмотренных специальными налоговыми режимами
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1554. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2001 года N 1702. Утратило силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 657
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1554 утратило силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года  N 657 .
В соответствии с  Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Утвердить формы:
1) заявления на применение специального налогового режима на основе упрощенной декларации согласно приложению N 1;
2) патента на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей согласно приложению N 2;
3) заявления на применение специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств согласно приложению N 3;
4) патента на применение специального налогового режима для юридических лиц - производителей сельскохозяйственной продукции согласно приложению N 4.
2. Департаменту непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов):
1) согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан;
2) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2002 года.
Министр
Согласовано
Министр финансов
Республики Казахстан
__________________________________________________________________________
Приложение N 1
к приказу Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 16 ноября 2001 г. N 1554
ЗАЯВЛЕНИЕ
на применение специального налогового
режима на основе упрощенной декларации
1. РНН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
2. Ф.И.О. индивидуального предпринимателя/наименование юридического лица:
_________________________________________________________________________
3. Свидетельство о государственной регистрации:
3.1. серия _____   3.2. N ____      3.3. дата выдачи  "__"_______200__г.
4.   Свидетельство о постановке на учет по НДС:
4.1. серия ____    4.2. N ____      4.3. дата выдачи  "__"_______200__г.

5. Кәсіпкерлік қызметтің түрі және объектінің орналасқан орны:
5.1._________________________________________________________
(қызмет түрі)                    (орналасқан орны)
5.2._________________________________________________________
(қызмет түрі)                    (орналасқан орны)
5.3.________________________________________________________
(қызмет түрі)                    (орналасқан орны)
5.4.__________________________________________________________
(қызмет түрі)                    (орналасқан орны)
6. Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия:
6.1. ___________________________________сериясы________ N______
(қызмет түрі)
6.2. ____________________________________сериясы_______ N______
(қызмет түрі)
6.3. ____________________________________сериясы_______ N______
(қызмет түрі)
7. Өтініш бергенге дейінгі бюджетпен есеп режимі_______________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
М.О.        __________________________________  _____________
жеке кәсіпкердің/басшының аты-жөні         (қолы)
__________________________________  ______________
бас бухгалтердің аты-жөні                  (қолы)
өтініш берген күн 200_ж."__"________
____________________________________________   _______
өтініш қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні   (қолы)
өтініш қабылдаған күн 200_ж."__"________
Бас тарту туралы салық органының белгісі
__________________________________________________________
"Бекітемін"
___________________________________
Салық органының басшысының аты-жөні
200_ж."__"________
Бас тарту себебі__________________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
________________________
|                       |
|_______________________|  М.О.
Салық комитетінің коды _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс Министрiнiң
2001 жылғы 16 қараша
N 1554 бұйрығына
N 2 қосымша
Ескерту: Қосымша өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182   бұйрығымен .
Жеке кәсiпкерлерге арналған арнайы
салық режимiн қолдануға
ПАТЕНТ
_________________________________ _________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық комитеті_____________________________
______________саласында, атап
елтаңба                   айтқанда,____________________
_____________________________
_____________________________
_____қызметiн жүзеге асыратын
жеке кәсiпкер
________________________________   Қызметiн жүзеге асыратын орын
_________________________бойынша   ______________________________
Салық комитетi                     ______________________________                                      Жеке кәсiпкердiң мемлекеттiк
тiркелгенi туралы куәлік:
Жеке кәсiпкерлерге арналған арнайы сериясы__________ N__________
лық режимiн қолдануға              берілген күні___________
ПАТЕНТ
Сериясы N
Фирмалық атауы ___________________ _________________________________
Мәлiмделген кiрiс___________
Тегi______________________________      _________________________теңге
Аты_______________________________
Әкесiнiң аты______________________
Тұрғылықты жерi___________________  Патент берген жауапты тұлғаның
__________________________________  қолы:_________________________
СТН_______________________________          (Аты-жөнi, қызметi)
Қолданылу мерзiмi 200_жылғы "__"__
-200_жылғы "__" ______шейiн
Салық органың басшысы:               200_ж. "___"__________
_____________________________               (берген күнi)
Аты-жөнi
М.О. Қолы_________________________
__________________________________ _________________________________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс Министрiнiң
2001 жылғы 16 қарашадағы
N 1554 бұйрығына
N 3 қосымша
Ескерту: Қосымша толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182   бұйрығымен
Шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы
салық режимiн қолдануға
Өтініш

5.   Виды предпринимательской деятельности и место дислокации объекта:
5.1___________________        ___________________________________
(вид деятельности)                 (место дислокации)
5.2___________________        ___________________________________
(вид деятельности)                 (место дислокации)
5.3___________________        ___________________________________
(вид деятельности)                 (место дислокации)
5.4___________________        ___________________________________
(вид деятельности)                 (место дислокации)
6. Лицензия на право осуществления предпринимательской деятельности:
6.1____________________________________ серия  _________ N _________
(вид деятельности)
6.2____________________________________ серия  _________ N _________
(вид деятельности)
6.3____________________________________ серия  _________ N _________
(вид деятельности)
7.  Режим расчетов с бюджетом до подачи заявления
__________________________________________________________________________
____________________________________________________       _______________
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя/руководителя           (подпись)
М.П.
____________________________________________________       _______________
Ф.И.О. главного бухгалтера                            (подпись)
дата подачи заявления "___" _______________ 200__г.
___________________________________________________         ______________
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление                (подпись)
дата приема заявления      "___" _____________ 200__г.
Отметки налогового органа об отказе
____________________________________________________________________
"Утверждаю"
____________________________________
Ф.И.О. руководителя налогового органа
"___" _________ 200__ г
Мотивы отказа:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________ М.Ш.
Код налогового комитета ___ ___ ___ ___
___________________________________________________________________________
Приложение N 2
к приказу Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 16 ноября 2001 г. N 1554  <*>
Сноска. Приложение 2 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года  N 182
ПАТЕНТ
на применение специального налогового
режима для индивидуальных предпринимателей _______________________________________________________________________
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
Герб
Налоговый комитет по______________________________________________
__________________________________________________________________
ПАТЕНТ
на применение специального налогового
режима для индивидуальных предпринимателей
Серия         N
Фирменное наименование____________________________________________
__________________________________________________________________
Фамилия___________________________________________________________
Имя_______________________________________________________________
Отчество__________________________________________________________
Адрес местожительства_____________________________________________
__________________________________________________________________
РНН_______________________________________________________________
Срок действия с "____"________________200___ года
по "____"________________200___ года
Руководитель налогового органа:
_____________________________________________________
Ф.И.О.
М.П.         Подпись______________________________________________
___________________________________________________________________________
Обратная сторона Патента
___________________________________________________________________________
Индивидуальный предприниматель осуществляет деятельность в сфере:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
____________________________________4______________________________,
а именно__________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Место осуществления деятельности__________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Свидетельство о государственной регистрации индивидуального
предпринимателя:  серия___________________________________________
N______________ дата выдачи_______________________________________
Заявленный доход__________________________________________________
___________________________________________________________тенге.
Подпись ответственного лица выдавшего патент:
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность)
"____"________________200___ г.
(дата выдачи)
__________________________________________________________________________
Приложение N 3
к приказу Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 16 ноября 2001 г. N 1554  <*>
Сноска. Приложение 3 с дополнениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года  N 182
ЗАЯВЛЕНИЕ
на применение специального налогового режима
для крестьянских (фермерских) хозяйств

1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Салық төлеушiнiң атауы____________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3. Мемлекеттiк тiркелгенi туралы куәлiк:
3.1. сериясы____
3.2. N______3.3. берiлген күнi 200_ж. "__"_______
4. ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiк:
4.1. сериясы____
4.2. N______4.3. берiлген күнi 200_ж. "__"_______
5. Арнайы салық режимiн қолдану құқығы___________ жыл.
200_жылғы "__"_________
6. Жүзеге асыратын қызметтiң түрi
7. Өткен салық кезеңiндегi бюджетпен есеп айырысуды жүзеге
асыратын режим: (тиiстi тор _ көзде көрсетiңiз):
7.1. жалпы белгiленген _ 7.1. шаруа (фермер) қожалықтарына
арналған арнайы салық режимi   _
8. Шаруашылықтың жұмысшылар саны, адам:
8.1. Басшысын қоса алғанда, Шаруашылық мүшелерi_______________
8.2. Жалдаған жұмысшылары                  ___________________
8.3. Барлығы                               ___________________
9. Жер учаскесiнiң орналасқан орны:
9.1. облысы___________________________________________________
9.2. ауданы (қаласы) _________________________________________
9.3. ауылдық округ____________________________________________
10. Жер учаскесiнiң көлемi және жердi пайдаланудың түрi
бөлiгiнде оның бағалану құны:
____________________________________________________________________
Жердi пайдалану түрі         Көлемi гектармен     Бағасы
теңгемен
____________________________________________________________________
10.1  Жеке меншік құқығына
10.2  Жердi тұрақты пайдалану құқығына
10.3  Бастапқы уақытша қайтарымсыз жердi
пайдалану құқығына
10.4  Қайтарымды түрде бастапқы уақытша
жердi пайдалану құқығына
10.5  Қайталап жердi пайдалану құқығына
____________________________________________________________________
11. Қайталап жердi пайдалануға басқа шаруа (фермер)
қожалықтарына берiлген жер учаскесiнiң бағалау құны және көлемi:
____________________________________________________________________                                           Көлемi, гектар   Бағалау
құны,
теңге
____________________________________________________________________
11.1   Қайтарымды негізде
11.2   Қайтарымсыз негізде
____________________________________________________________________
12. Жоғарыда көрсетiлген деректердi растайтын құжаттардың
болуы және саны:
____________________________________________________________________                  Растайтын құжаттар атауы            Құжаттардың
саны
____________________________________________________________________
12.1  Жер учаскесiне меншік құқығына акті
12.2  Тұрақты жер пайдалану құқығына акті
12.3  Уақытша қайтарымсыз бастапқы жер пайдалану
туралы шарт
12.4  Мемлекеттен жер учаскесiн жалдау туралы шарт
12.5  Жер учаскесiн жалдау туралы шарт (қайталап
жер пайдалану кезінде)
12.6  Жер учаскесiнiң бағалау құнын айқындау актісi
____________________________________________________________________
13. Өткен салық кезеңiне қатысты қосымша (жаңа немесе
өзгертiлген) құжаттар (арнайы салық режимiн қолдануға берiлген
құжаттардың атауы, N және күнi).
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
млн. мың

1. РНН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
2. Наименование налогоплательщика______________________________________
_______________________________________________________________________
3. Свидетельство о государственной регистрации:
3.1. серия ______  3.2. N ____  3.3. дата выдачи "___"_________200__г.
4. Свидетельство о постановке на учет по НДС:
4.1. серия ______  4.2. N ____  4.3. дата выдачи  "___"_________200__г.
5. Право применения специального налогового режима на __________ год
6. Вид осуществляемой деятельности ______________________________________
_________________________________________________________________________
7. Режим осуществления расчетов с бюджетом в предыдущем налоговом периоде:
(укажите __ в ячейке):
7.1. общеустановленный ___   7.2. специальный налоговый режим для    ___
крестьянских (фермерских) хозяйств
8. Численность работников Хозяйства, человек:
8.1. членов Хозяйства, включая Главу,  _________________________________
8.2. наемных работников                _________________________________
8.3. всего                             _________________________________
9. Адрес местонахождения земельного участка:
9.1. область ___________________________________________________________
9.2. район (город) _____________________________________________________
9.3. сельский округ_____________________________________________________
10. Площадь земельных участков и их оценочная стоимость в разрезе видов землепользования:
_________________________________________________________________________
|      Виды землепользования      |Площадь в гектарах|Оценка в тенге|
_____|_________________________________|__________________|______________|
10.1 |На праве частной собственности   |                  |              |
_____|_________________________________|__________________|______________|
10.2 |На праве постоянного землепользо-|                  |              |
|вания                            |                  |              |
_____|_________________________________|__________________|______________|
10.3 |На праве первичного временного   |                  |              |
|безвозмездного землепользования  |                  |              |
_____|_________________________________|__________________|______________|
10.4 |На праве первичного временного   |                  |              |
|землепользования на возмездной   |                  |              |
|основе                           |                  |              |
_____|_________________________________|__________________|______________|
10.5 |На праве вторичного землепользо- |                  |              |
|вания                            |                  |              |
_____|_________________________________|__________________|______________|
11. Оценочная стоимость и площадь земельных участков, передаваемых во вторичное землепользование другим крестьянским (фермерским) хозяйствам:
_________________________________________________________________________
|                               | Площадь, гектар | Оценочная      |
|                               |                 |стоимость, тенге|
_____|_______________________________|_________________|________________|
11.1 | На возмездной основе          |                 |                |
_____|_______________________________|_________________|________________|
11.2 |На безвозмездной основе        |                 |                |
_____|_______________________________|_________________|________________|
12. Наличие и количество документов, подтверждающих вышеуказанные данные:
________________________________________________________________________
|       Наименование подтверждающих документов         |Количество |
|                                                      |документов |
_____|______________________________________________________|___________|
12.1 |Акт на право собственности на земельный участок       |           |
_____|______________________________________________________|___________|
12.2 |Акт на право постоянного землепользования             |           |
_____|______________________________________________________|___________|
12.3 |Договор о временном безвозмездном первичном землеполь-|           |
|зовании                                               |           |
_____|______________________________________________________|___________|
12.4 |Договор об аренде земельного участка у государства    |           |
_____|______________________________________________________|___________|
12.5 |Договор об аренде земельного участка (при вторичном   |           |
|землепользовании)                                     |           |
_____|______________________________________________________|___________|
12.6 |Акт определения оценочной стоимости земельного участка|           |
_____|______________________________________________________|___________|
13. Дополнительные (новые или измененные) документы относительно
предыдущего налогового периода (наименование, N и дата документов,
представляемых для применения специального налогового режима).
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
млн.       тыс.

14. Сатылмаған ауыл шаруашылық өнiмдерiнiң     _ _ _ _ _ _
қалдықтарының жалпы құны, теңге
_________________________________________________________________
15. Салық кезеңінің 1-қаңтары жағдайы бойынша, Қазақстан
Республикасы Үкіметі бекіткен бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшін
қажеттілік нормативіне енгізілген негізгі құралдар, материалдық емес
активтер және көлік құралдары бойынша мәліметтер.
1-кесте
------------------------------------------------------------------
N п/п!  Негізгі құралдар мен материалдық ! Бухгалтерлік есеп
!  емес активтердің атауы           ! бойынша айқындалатын
!                                   ! қалдық құны
------------------------------------------------------------------
1  !                 2                 !           3
------------------------------------------------------------------
2-кесте
------------------------------------------------------------------
N п/п!  Көлік құралдарының атауы !   Көлік құралдарына салық
!     (маркасы, моделі)     !   есептеу үшін мәліметтер
!                           !--------------------------------
!Шығарған!    жүк     !Сыйымдылығы
!  жылы  !көтергiштiгi!
------------------------------------------------------------------
1  !              2            !    3   !      4     !     5
------------------------------------------------------------------
М.О.           __________________________________  _____________
шаруашылық басшысының аты-жөні             (қолы)
өтініш берген күн 200_ж."__"________
__________________________________________________________          ____________________________________________   _______
өтініш қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні   (қолы)
өтініш қабылдаған күн 200_ж."__"________
________________________
|                       |
|_______________________|  М.О.
Шешім: ___________________________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
* Қабылданған шешім туралы белгі қойылады.
Бас тартқан жағдайда, себебі көрсетіледі.
Салық комитетінің коды _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс Министрiнiң
2001 жылғы 16 қараша
N 1554 бұйрығына
N 4 қосымша
Ескерту: Қосымша өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182   бұйрығымен
Ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрушi заңды тұлғаларға
арналған арнайы салық режимiн қолдануға
ПАТЕНТ
___________________________________
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
_____________бойынша Салық комитеті
___________________________________
ауыл шаруашылығы өнімдерін өндіруші
заңды тұлғалар үшін салық салудың
оңайлатылған режимінде қызмет
түрін асыруға
ПАТЕНТ
Серия N
____________________________берілді
(заңды тұлғаның атауы)
___________________________________
(мемлекеттік тiркеу туралы
куәлiктiң N және оны берген
органның атауы, күні)
СТТН_______________________________
Заңды мекен-жайы___________________
Орналасқан мекен-жайы______________
200_ж."___"-нан 200_ ж. "__"____-на
қызмет мерзімi
Салық органының басшысы
М.О.        ____________ __________
(аты-жөнi)   (қолы)
200_ж."__"_____________
(берiлген күнi)
___________________________________

14. Общая стоимость остатков нереализованной   __ __ __   __ __ __
сельскохозяйственной продукции, тенге
15. Сведения по основным средствам, нематериальным активам и транспортным средствам, включенным в норматив потребности для плательщиков единого земельного налога, утвержденных Правительством Республики Казахстан, по состоянию на 1 января налогового периода.
Таблица 1
_______________________________________________________________
N п/п | Наименование основных   |       Остаточная стоимость,  |
|средств и нематериальных |         определяемая по      |
|         активов         |       бухгалтерскому учету   |
______|_________________________|______________________________|
1   |            2            |               3              |
______|_________________________|______________________________|
______|_________________________|______________________________|
______|_________________________|______________________________|
Таблица 2
_________________________________________________________________
N  | Наименование основных |       Сведения для исчисления       |
п/п|  транспортных средств |             налога на               |
|    (марка, модель)    |        транспортные средства        |
|                       |_____________________________________|
|                       |год выпуска |грузоподъемность |объем |
___|_______________________|____________|_________________|______|
1 |            2          |     3      |        4        |  5   |
___|_______________________|____________|_________________|______|
___|_______________________|____________|_________________|______|
___|_______________________|____________|_________________|______|
___________________________________________________________________________
_________________________________________________        _________________
Ф.И.О. главы хозяйства                                (подпись)
М.П.        дата подачи заявления "___" _________ 200__г.
___________________________________________________________________________
_________________________________________________        _________________
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление            (подпись)
дата приема заявления "___" __________ 200__г.
Отметки налогового органа об отказе
___________________________________________________________________________
__________________
"Утверждаю"
____________________________________
Ф.И.О. руководителя налогового органа
"___"___________ 200__г.
Мотивы отказа: ___________________________________________________________
__________________________________________________________________________
______________ М.Ш.
Код налогового комитета __ __ __ __
__________________________________________________________________________
Приложение N 4
к приказу Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 16 ноября 2001 г. N 1554  <*>
Сноска. Приложение 4 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года  N 182
ПАТЕНТ
на применение специального налогового режима
для юридических лиц - производителей
сельскохозяйственной продукции
_______________________________________________________________________
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
Герб
Налоговый комитет по______________________________________________
__________________________________________________________________
ПАТЕНТ
на применение специального налогового режима
для юридических лиц - производителей
сельскохозяйственной продукции
Серия         N
Выдан ____________________________________________________________
(наименование юридического лица)
__________________________________________________________________
(дата, N свидетельства о гос. регистрации и наименование
органа, его выдавшего)
РНН_______________________________________________________________
Юридический адрес_________________________________________________
Адрес местонахождения_____________________________________________
Срок действия с "____"________________200___ года
по "____"________________200___ года
Руководитель налогового органа:
_____________________________        ________________
М.П.             (Фамилия, инициалы)                  (подпись)
"____" _____________ 200__ г.
(дата выдачи)
___________________________________________________________________________
* Примечание РЦПИ: текст Патента на двух языках - государственном и русском (см. бумажный вариант).
___________________________________________________________________________