"Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 537 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 27 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1704. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
БҰЙЫРАМЫН
1. "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушілiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыпастыру, пайдалану және есептеу тәртiбi туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға N 1 "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетулерінің тiзбесi" қосымшасында:
10 "Заңды және жеке тұлғаларды ғылыми, мәдени-бiлiм беру, оқыту, туристiк мақсаттарда ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын пайдаланғаны үшiн төлем" ақылы қызмет көрсету коды бойынша:
9 "Пайдалану бағыттары" бағанындағы "125" деген саннан кейін "131" деген санмен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года N 537. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2001 года N 1704. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 V990771_  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений" следующее дополнение:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" к указанным Правилам:
по коду платных услуг 10 "Плата за использование особо охраняемых природных территорий юридическими и физическими лицами в научных, культурно-просветительных, учебных, туристических целях":
в графе 9 "Направления использования" после цифры "125" дополнить цифрой "131".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр