"Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 63 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2001 жылғы 23 қарашадағы N 508 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 21 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1731. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 23 қарашадағы N 508 (тіркелген N 1731) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 63 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Z000131_  Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қарашадағы  Z010254_  Заңына және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950  P001950_  қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 қарашадағы N 1493  P011493_  қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiнде:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функц.тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясында:
637 "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 31-бағдарламамен толықтырылсын:
31 "Мәжiлiс залын қайта жаңарту және материалдық-техникалық жарақтандыру";

О внесении изменений и дополнений N 63 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 ноября 2001 года N 508. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 21 января 2002 года N 1731. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
17. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 ноября 2001 года N 508 "О внесении изменений и дополнений N 63 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года Z010254_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1493 P011493_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функц. группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
гос. учреждение-администратор программ 637 "Конституционный Совет Республики Казахстан" дополнить программой 31 следующего содержания:
"31 Реконструкция и материально-техническое оснащение зала заседания";

694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 55-бағдарламамен толықтырылсын:
55 "Автомашиналар паркiн жаңарту";
2 "Қаржылық қызмет" кiшi функциясында 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 38 "Тәркiленген мүлiктi есепке алу, бағалау, сақтау және сату" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
38 "Жекелеген негiздер бойынша мемлекеттiң меншiгiне түскен мүлiктi бағалау, сақтау және сату";
3 "Сыртқы саяси қызмет" кiшi функциясында 204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 48, 59, 60, 61 және 68-бағдарламалармен толықтырылсын:
"48 Уақытша сақтау қоймаларында жүктердi сақтағаны үшiн қаражатты қайтару
59 Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Астана қаласында әкiмшiлiк ғимаратын салу
60 Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету объектiлерiн салу
61 Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың инженерлiк желiлерiн және инфрақұрылымын салу
68 Қазақстан Республикасының шетелдердегi өкiлдiктерi үшiн жер учаскесiн және жылжымайтын мүлiктi сатып алу, жылжымайтын мүлiктi салу";
2 "Қорғаныс" функц.тобында 1 "Әскери мұқтаждар" кiшi функциясындағы 678 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 30-бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Республикалық ұлан үшiн казармалық-тұрғын үй қоры объектiлерiнiң құрылысы";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функц.тобында:
3 "Сот қызметi" кiшi функциясында 501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 41-бағдарламамен толықтырылсын:
"41 Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты ғимаратының шатыры мен кабинеттерiн күрделi жөндеу";
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында 502 "Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 36-бағдарламамен толықтырылсын:
"36 Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының жаңа әкiмшiлiк ғимаратын жабдықпен және мүккәмалмен жарақтандыру";
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясында 680 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 30-бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету";
4 "Бiлiм беру" функц.тобында 6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiн кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында:

гос. учреждение-администратор программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" дополнить программой 55 следующего содержания:
"55 Обновление парка автомашин";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность" гос. учреждение-администратор программ 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" программу 38 "Учет, оценка, хранение и реализация конфискованного имущества" изложить в следующей редакции:
"38 Оценка, хранение и реализация имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям";
в подфункции 3 "Внешнеполитическая деятельность" гос. учреждение-администратор программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" дополнить программами 48, 59, 60, 61 и 68 следующего содержания:
"48 Возврат средств за хранение грузов на складах временного хранения
59 Строительство административного здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан в г. Астане
60 Строительство объектов обслуживания дипломатического городка в г. Астане
61 Строительство инженерных сетей и инфраструктуры дипломатического городка в г. Астане
68 Приобретение земельного участка и недвижимости, строительство недвижимости для представительств Республики Казахстан за рубежом";
в функц. группе 2 "Оборона" в подфункции 1 "Военные нужды" гос. учреждение-администратор программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан" дополнить программой 30 следующего содержания:
"30 Строительство объектов казарменно-жилищного фонда для Республиканской гвардии";
в функц. группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 3 "Судебная деятельность" гос. учреждение-администратор программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан" дополнить программой 41 следующего содержания:
"41 Капитальный ремонт кровли и кабинетов здания Верховного Суда Республики Казахстан";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" гос. учреждение-администратор программ 502 "Генеральная Прокуратура Республики Казахстан" дополнить программой 36 следующего содержания:
"36 Оснащение нового административного здания Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан оборудованием и инвентарем";
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" гос. учреждение-администратор программ 680 "Служба охраны Президента Республики Казахстан" дополнить программой 30 следующего содержания:
"30 Обеспечение безопасности глав государств и отдельных должностных лиц";
в функц. группе 4 "Образование" в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование":

208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасында 32 "Азаматтық авиация академиясының жанындағы әскери факультет, Алматы қаласы" кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"32 Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлiк институты";
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 45-бағдарламамен, 30 және 31-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"45 Қазақстандық-Британдық техникалық университеттiң материалдық базасын дамыту
30 Қазақстандық-Британдық техникалық университеттiң жарғылық капиталын ұлғайту
31 Қазақстандық-Британдық техникалық университетiн ғимаратты ұстау мен оларға қызмет көрсету үшiн субсидиялау";
612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша:
50 "Мемлекеттiк бiлiм гранттары бойынша жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 34 және 35-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"34 Жаңа қабылдау шеңберiнде елдiң жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
35 Мемлекеттiк бiлiм беру гранттары бойынша жаңа қабылдау шеңберiнде оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету";
91 "Елдiң жоғары оқу орындарында кадрлар даярлаудың мемлекеттiк бiлiм несиесiн беру" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 34-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"34 Жаңа қабылдау шеңберiнде мемлекеттiк бiлiмдiк несиелер бойынша кадрлар даярлау";
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функц.тобындағы 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 6 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасында 33-кiшi бағдарлама "жарамсыздық бойынша" деген сөздерден кейiн "(оның iшiнде еңбекте мертiгуден және кәсiби аурудан)" деген сөздермен толықтырылсын;
605 "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 6 "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 31-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"31 1993-1998 жылдары иммиграция квотасы бойынша келген репатрианттарға (оралмандарға) бiржолғы жәрдемақыларды төлеу және көлiк шығыстарын өтеу";
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функц.тобында 2 "Коммуналдық шаруашылық" кiшi функциясы мынадай мазмұндағы 105-мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiмен, 49-бағдарламамен, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 және 39 кiшi бағдарламалармен, 217-мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiмен, 87 және 88-бағдарламалармен, 259-мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiмен, 81-бағдарламамен толықтырылсын:
"105 Әкiмдер аппараты
49 Елдi мекендердi жылытуға дайындау жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
30 Жаңатас және Қаратау қалаларының жылу-энергетикалық кешендерiн және коммуналдық қызметтерiн күзгі-қысқы кезеңге дайындау
31 Кентау қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн және коммуналдық қызметтерiн күзгi-қысқы кезеңге дайындау
32 Курчатов қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау
33 Лисаковск қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау
34 Жем қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және жылу көздерi үшiн отын сатып алу
35 Степногорск қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және жылу көздерi үшiн отын сатып алу
36 Арқалық қаласын қысқа дайындау
37 Приозерск қаласын жылыту үшiн мазут тасымалы қызметiне ақы төлеу
38 Көкшетау қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және қысқы кезеңге дайындау
39 Жетiқара қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау
217 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
87 Ақтөбе қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындауға Ақтөбе облысының бюджетiн несиелендiру
88 Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi үшiн отын сатып алуға Қарағанды облысының бюджетiн несиелендiру
259 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын коммуналдық меншiктiң атқарушы органы
81 Ақтөбе қаласын күзгі-қысқы кезеңге дайындау шеңберiнде газбен жабдықтау жүйесiн қайта жаңартуды несиелендіру";
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функц.тобында:
1 "Отын және энергетика" кiшi функциясында 231 "Қазақстан
Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi"
мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 31-бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Мұнай-газ жобалары бойынша дерекқор құру және пайдалану";

по гос. учреждению-администратору программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" в программе 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне" подпрограмму 32 "Военный факультет при Академии гражданской авиации, г. Алматы" изложить в следующей редакции:
"32 Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи";
гос. учреждение-администратор программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить программой 45, с подпрограммами 30 и 31, следующего содержания:
"45 Развитие материальной базы Казахстанско-Британского технического университета
30 Увеличение уставного капитала Казахстанско-Британского технического университета
31 Субсидирование Казахстанско-Британского технического университета для содержания и обслуживания здания";
по гос. учреждению-администратору программ 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения":
программу 50 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях по государственным образовательным грантам" дополнить подпрограммами 34 и 35 следующего содержания:
"34 Подготовка кадров в вузах страны в рамках нового приема
35 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся по государственным образовательным грантам в рамках нового приема";
программу 91 "Государственное образовательное кредитование подготовки кадров в высших учебных заведениях страны" дополнить подпрограммой 34 следующего содержания:
"34 Подготовка кадров по государственным образовательным кредитам в рамках нового приема";
в функц. группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по гос. учреждению-администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" в программе 6 "Выполнение обязательств прошлых лет" подпрограмму 33 после слова "нетрудоспособности" дополнить словами "(в том числе от трудового увечья и профессионального заболевания)";
по гос. учреждению-администратору программ 605 "Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан" программу 6 "Выполнение обязательств прошлых лет" дополнить подпрограммой 31 следующего содержания:
"31 Выплата единовременных пособий и возмещение транспортных расходов
репатриантам (оралман), прибывшим по квоте иммиграции в 1993-1998 годах";
в функц. группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" подфункцию 2
"Коммунальное хозяйство" дополнить гос. учреждением-администратором
программ 105, программой 49, с подпрограммами 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36,
37, 38 и 39, гос. учреждением-администратором программ 217, программами 87
и 88, гос. учреждением-администратором программ 259, программой 81
следующего содержания:
"105 Аппарат акимов
49 Организация работ по подготовке к отоплению населенных пунктов
30 Подготовка теплоэнергетических комплексов и коммунальных служб к
осенне-зимнему периоду гг. Жанатас и Каратау
31 Подготовка теплоэнергетических комплексов и коммунальных служб к
осенне-зимнему периоду г. Кентау
32 Подготовка к осенне-зимнему периоду г. Курчатова
33 Подготовка к осенне-зимнему периоду г. Лисаковска
34 Ремонт теплоэнергетических комплексов и приобретение топлива для
теплоисточников г. Жем
35 Ремонт теплоэнергетических комплексов и приобретение топлива для
теплоисточников г. Степногорска
36 Подготовка к зиме г. Аркалыка
37 Оплата услуг за провоз мазута для отопления г. Приозерска
38 Ремонт и подготовка теплоэнергетических комплексов к зимнему
периоду г. Кокшетау
39 Подготовка к осенне-зимнему периоду г. Житикара
217 Министерство финансов Республики Казахстан
87 Кредитование бюджета Актюбинской области на подготовку к
осенне-зимнему периоду г. Актюбинска
88 Кредитование бюджета Карагандинской области на ремонт и
реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретение
топлива для теплоисточников западного района г. Темиртау
259 Исполнительный орган коммунальной собственности, финансируемый из
местного бюджета
81 Кредитование реконструкции системы газоснабжения в рамках подготовки к осенне-зимнему периоду г. Актюбинска";
в функц. группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в подфункции 1 "Топливо и энергетика" гос. учреждение-администратор программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программой 31 следующего содержания:
"31 Создание и эксплуатация базы данных по нефтегазовым проектам";

9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 6-бағдарламамен, 30-кiшi бағдарламамен және 34-бағдарламамен толықтырылсын:
"6 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
30 Мемлекеттiк геологиялық зерделеу және жер қойнауын қорғау жөнiндегi берешектi өтеу
34 "Қарағандыкөмiршахтасы" жойылған шахталар қызметкерлерi денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi мiндеттемелерiнiң орындалуы";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функц.тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 88-бағдарламамен толықтырылсын:
"88 Мал шаруашылығы өнiмiн мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру";
2 "Су шаруашылығы" кiшi функциясында 105 "Әкiмдер аппараты" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 50-бағдарламамен толықтырылсын:
"50 Қаратал ауданының инженерлiк-ирригациялық жүйелерiн қайта жаңарту";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 65-бағдарламамен толықтырылсын:
"65 Бұрын сатып алынған "Нива" комбайндары үшiн берешектi өтеу";
12 "Көлiк және байланыс" функц.тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша:
9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау" бағдарламасында 52 "Батыс Қазақстанның автомобиль жолдарын қайта жаңарту жобасы" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"32 Батыс Қазақстанның автомобиль жолын қайта жаңарту";
мынадай мазмұндағы 60-бағдарламамен, 31, 35, 36, 37, 38, 39 және 40-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"60 Республикалық маңызы бар автожолдарын қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары
31 "Үшарал-Достық" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау
35 "Қарабұтақ-Ырғыз-Қызылорда облысының шекарасы" автожолын жақсарту жобасын дайындау
36 "Ақтау-Атырау" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау
37 "Қызылорда-Жезқазған" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау
38 "Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан шекарасы" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау
39 Сырдария өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының жобасын дайындау
40 Қиғаш өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының жобасын дайындау";

в подфункции 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования" гос. учреждение-администратор программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программой 6, с подпрограммой 30, и программой 34 следующего содержания:
"6 Выполнение обязательств прошлых лет
30 Погашение кредиторской задолженности по государственному геологическому изучению и охране недр
34 Исполнение обязательств "Карагандашахтуголь" по возмещению ущерба, нанесенного здоровью работников ликвидированных шахт";
в функц. группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 1 "Сельское хозяйство" гос. учреждение-администратор программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить программой 88 следующего содержания:
"88 Организация государственного закупа животноводческой продукции";
в подфункции 2 "Водное хозяйство" гос. учреждение-администратор программ 105 "Аппарат акимов" дополнить программой 50 следующего содержания:
"50 Реконструкция инженерно-ирригационной системы Каратальского района";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" гос. учреждение-администратор программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить программой 65 следующего содержания:
"65 Погашение задолженности за приобретенные ранее комбайны "Нива";
в функц. группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по гос. учреждению-администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
программу 52 "Проект реконструкции автодорог Западного Казахстана" изложить в следующей редакции:
"52 Реконструкция автодороги Западного Казахстана";
дополнить программой 60, с подпрограммами 31, 35, 36, 37, 38, 39 и 40, следующего содержания:
"60 Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения
31 Подготовка проекта реконструкции автодороги "Ушарал-Достык"
35 Подготовка проекта реабилитации автодороги "Карабутак-Иргиз-гр. Кызылординской области"
36 Подготовка проекта реконструкции автодороги "Актау-Атырау"
37 Подготовка проекта реконструкции автодороги "Кызылорда-Жезказган"
38 Подготовка проекта реконструкции автодороги "Бейнеу-Акжигит-гр. Узбекистана"
39 Подготовка проекта строительства моста через реку Сырдарья
40 Подготовка проекта строительства моста через реку Кигач";

4 "Әуе көлiгi" кiшi функциясындағы 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 48-бағдарламамен толықтырылсын:
"48 Бiрлескен авиакомпаниялардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы";
13 "Басқалар" функц.тобында:
2 "Ауа-райын болжау қызметi" кiшi функциясындағы 218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 55-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"55 ҚХР-мен шекаралас гидробекеттердi қалпына келтiру және қайта жарақтандыру";
9 "Басқалар" кiшi функциясында:
105 "Әкiмдер аппараты" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 38 және 51-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"38 Көкшетау қаласына қоныс аударған мемлекеттiк қызметшiлердi тұрғын үймен қамтамасыз ету
51 Исатай ауданының Аққыстау қыстағында шелектеп құйған жауыннан болған қирағандарды қайта қалпына келтiру";
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 43-бағдарламамен толықтырылсын:
"43 Ақпараттық-телекоммуникациялық жүйенiң жай-күйiнiң мониторингi";
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 68-бағдарламамен толықтырылсын:
"68 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ТМД елдерi алдындағы мiндеттемелерiн орындауы";
мынадай мазмұндағы 231-мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiмен және 55-бағдарламамен толықтырылсын:
"231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
55 Орталық мемлекеттiк органдар объектiлерiнiң қосымша жүктемелер қосу кезінде энергетикалық қуаттарды қайта құруға және ұлғайтуға қатысу";
274 "Жергілiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 54-бағдарламамен толықтырылсын:
"54 Қазықұрт ауданында 1998 жылы болған сол ағындарының түсуінің және су тасқынының салдарын жою";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы"
мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 54-бағдарламамен толықтырылсын:
"54 Мемлекеттiк қызметшiлердi тұрғын үймен қамтамасыз ету";
15 "Ресми трансферттер" функц.тобындағы 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясында:
111 "Ақмола облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 34-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"34 Степногорск қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және жылу көздерi үшiн отын сатып алу";

в подфункции 4 "Воздушный транспорт" гос. учреждение-администратор программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программой 48 следующего содержания:
"48 Участие государства в уставном капитале совместных авиакомпаний";
в функц. группе 13 "Прочие":
в подфункции 2 "Службы прогноза погоды" гос. учреждение-администратор программ 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" дополнить программой 55 следующего содержания:
"55 Восстановление и переоснащение приграничных с КНР гидропостов";
в подфункции 9 "Прочие":
гос. учреждение-администратор программ 105 "Аппарат акимов" дополнить
программами 38 и 51 следующего содержания:
"38 Обеспечение жильем передислоцированных в г. Кокшетау
государственных служащих
51 Восстановление разрушений, вызванных проливными дождями в п.
Аккистау Исатайского района";
гос. учреждение-администратор программ 215 "Министерство транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программой 43 следующего
содержания:
"43 Мониторинг состояния информационно-телекоммуникационных систем";
гос. учреждение-администратор программ 217 "Министерство финансов
Республики Казахстан" дополнить программой 68 следующего содержания:
"68 Выполнение обязательств Правительства Республики Казахстан перед
странами СНГ";
дополнить гос. учреждением-администратором программ 231 и программой
55 следующего содержания:
"231 Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
55 Участие в реконструкции и расширении энергетических мощностей при подключении дополнительных нагрузок объектов центральных государственных органов";
гос. учреждение-администратор программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 54 следующего содержания:
"54 Ликвидация последствий наводнения и селевых потоков, произошедших в 1998 году в Казыгуртском районе";
гос. учреждение-администратор программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан" дополнить программой 54 следующего содержания:
"54 Обеспечение жильем государственных служащих";
в функц. группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты":
по гос. учреждению-администратору программ 111 "Аким Акмолинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 34 следующего содержания:
"34 Ремонт теплоэнергетических комплексов и приобретение топлива для теплоисточников г. Степногорска";

112 "Ақтөбе облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 31-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Жем қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн жөндеу және жылу көздерi үшiн отын сатып алу";
113 "Алматы облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 31-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"31 Қаратал ауданының инженерлiк-ирригациялық жүйелерiн қайта жаңарту";
114 "Атырау облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 30-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Исатай ауданының Аққыстау қыстағында шелектеп құйған жауыннан болған қирағандарды қайта қалпына келтiру";
115 "Шығыс Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 32-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"32 Курчатов қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау";
116 "Жамбыл облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 30-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Жаңатас және Қаратау қалаларының жылу-энергетикалық кешендерiн және коммуналдық қызметтерiн күзгi-қысқы кезеңге дайындау";
119 "Қарағанды облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 33-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"33 Приозерск қаласын жылыту үшiн мазут тасымалы қызметiне ақы төлеу";
122 "Қостанай облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 30, 31 және 32-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"30 Арқалық қаласын қысқа дайындау
31 Жетiқара қаласын күзгi-қысқы кезеңге дайындау
32 Лисаковск қаласын күзгi қысқы кезеңге дайындау";
129 "Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 33 және 34-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"33 Кентау қаласының жылу-энергетикалық кешендерiн және коммуналдық қызметтерiн күзгi-қысқы кезеңге дайындау
34 Қазықұрт ауданында 1998 жылы болған сел ағындарының түсуiнiң және су тасқынының салдарын жою".
2. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар мынадай бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша жүзеге асырылады деп белгiленсiн:

по гос. учреждению-администратору программ 112 "Аким Актюбинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 31 следующего содержания:
"31 Ремонт теплоэнергетических комплексов и приобретение топлива для теплоисточников г. Жем";
по гос. учреждению-администратору программ 113 "Аким Алматинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 31 следующего содержания:
"31 Реконструкция инженерно-ирригационной системы Каратальского района";
по гос. учреждению-администратору программ 114 "Аким Атырауской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 30 следующего содержания:
"30 Восстановление разрушений, вызванных проливными дождями в п. Аккистау Исатайского района";
по гос. учреждению-администратору программ 115 "Аким Восточно-Казахстанской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 32 следующего содержания:
"32 Подготовка к осенне-зимнему периоду г. Курчатова";
по гос. учреждению-администратору программ 116 "Аким Жамбылской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 30 следующего содержания:
"30 Подготовка теплоэнергетических комплексов и коммунальных служб к осенне-зимнему периоду гг. Жанатас и Каратау";
по гос. учреждению-администратору программ 119 "Аким Карагандинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой 33 следующего содержания:
"33 Оплата услуг за провоз мазута для отопления г. Приозерска";
по гос. учреждению-администратору программ 122 "Аким Костанайской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммами 30, 31 и 32 следующего содержания:
"30 Подготовка к зиме г. Аркалыка
31 Подготовка к осенне-зимнему периоду г. Житикара
32 Подготовка к осенне-зимнему периоду г. Лисаковска";
по гос. учреждению-администратору программ 129 "Аким Южно-Казахстанской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммами 33 и 34 следующего содержания:
"33 Подготовка теплоэнергетических комплексов и коммунальных служб к осенне-зимнему периоду г. Кентау
34 Ликвидация последствий наводнения и селевых потоков, произошедших в 1998 году в Казыгуртском районе".
2. Установить, что с 1 января 2001 года осуществляются расходы по следующим программам (подпрограммам):

1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер функц.тобында 2 "Қаржылық қызмет" кiшi функциясындағы 219 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi 38 "Жекелеген негiздер бойынша мемлекеттiң меншiгiне түскен мүлiктi бағалау, сақтау және сату" бағдарламасы бойынша;
15 "Ресми трансферттер" функц. тобындағы 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясында:
111 "Ақмола облысының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасындағы 30 "Қысқы кезеңге дайындалу және қоныс аудару бойынша iс-шараларды аяқтау" кiшi бағдарламасы бойынша;
130 "Алматы қаласының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасында 30 "Алматы қаласындағы метро құрылысы" кiшi бағдарламасы бойынша.
3. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар мынадай бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша жүзеге асырылмайды деп белгiленсiн:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функц.тобында:
2 "Қаржылық қызмет" кiшi функциясындағы 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 49 "N 2 техникалық көмек" бағдарламасы және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
3 "Сыртқы саяси қызмет" кiшi функциясындағы 204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 36 "Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың құрылысы" бағдарламасы және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
2 "Қорғаныс" функц.тобында 2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" кiшi функциясындағы 308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 31 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды ұйымдастыру" бағдарламасындағы 34 "Метеостанция-3 ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша;
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функц.тобында 5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызмет" кiшi функциясындағы 680 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша:
14 "Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң мемлекеттiк бағдарламасы" бағдарламасы бойынша;
76 "Мемлекет басшыларының және жекелеген лауазымды тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету" бағдарламасы және 31 "Қорғау iс-шараларын қамтамасыз ету жөнiндегi аппарат" кiшi бағдарламасы бойынша;
4 "Бiлiм беру" функц.тобында 5 "Қосымша кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясындағы 608 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 10 "Республикалық деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау" бағдарламасындағы 31 "Мемлекеттiк қызметшiлерге арналған Еуразиялық оқу орталығы" кiшi бағдарламасы бойынша;

в функц. группе 1 "Государственные услуги общего характера" в подфункции 2 "Финансовая деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 219 "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" по программе 38 "Оценка, хранение и реализация имущества, поступившего в собственность государства по отдельным основаниям";
в функц. группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты":
по гос. учреждению-администратору программ 111 "Аким Акмолинской области" в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета" по подпрограмме 30 "Подготовка к зимнему периоду и завершение мероприятий по передислокации";
по гос. учреждению-администратору программ 130 "Аким г. Алматы" в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета" по подпрограмме 30 "Строительство метрополитена в г. Алматы".
3. Установить, что с 1 января 2001 года расходы не осуществляются по следующим программам (подпрограммам):
в функц. группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 2 "Финансовая деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" по программе 49 "Техническая помощь N 2" и подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов";
в подфункции 3 "Внешнеполитическая деятельность" по гос. учреждению-администратору программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" по программе 36 "Строительство дипломатического городка в г. Астане" и подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов";
в функц. группе 2 "Оборона" в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" по гос. учреждению-администратору программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в программе 31 "Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" по подпрограмме 34 "Содержание Метеостанции-3";
в функц. группе 3 "Общественный порядок и безопасность" в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" по гос. учреждению-администратору программ 680 "Служба охраны Президента Республики Казахстан":
по программе 14 "Государственная программа борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма";
по программе 76 "Обеспечение безопасности глав государств и отдельных должностных лиц" и подпрограмме 31 "Аппарат по обеспечению охранных мероприятий";
в функц. группе 4 "Образование" в подфункции 5 "Дополнительное профессиональное образование" по гос. учреждению-администратору программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы" в программе 10 "Повышение квалификации и переподготовка кадров на республиканском уровне" по подпрограмме 31 "Евразийский центр обучения государственных служащих";

6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функц.тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясындағы 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 50 "Халықты әлеуметтiк қорғау жобасы" бағдарламасы және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функц.тобында 3 "Сумен жабдықтау" кiшi функциясындағы 130 "Алматы қаласының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 80 "Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру жүйесiн қайта жаңарту" бағдарламасы және 88 "Сыртқы заемдардың есебiнен жобаны iске асыру үшiн жергiлiктi бюджеттi несиелендiру" кiшi бағдарламасы бойынша;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функц.тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясындағы 212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша:
36 "Фермерлiк шаруашылықтарды қайта құрылымдау" бағдарламасы бойынша және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" және 81 "Республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бойынша;
41 "Астықтық қолхаттардың орындалуы кепiлдiгiнiң тетiгiн құру" бағдарламасы бойынша;
81 "Фермерлiк шаруашылықтарды қайта құрылымдау", бағдарламасы бойынша және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" және 81 "Республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламалары бойынша;
2 "Су шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 83 "Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және жерлердi қалпына келтiру" бағдарламасы және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 80 "Қазақстанның солтүстiк-шығысында су ресурстарын басқару" бағдарламасы және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
5 "Қоршаған ортаны қорғау" кiшi функциясындағы 218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсiнiң 70 "Химпром" АҚ-ның сынаппен ластану ошағын жою жөнiндегi жобасы" бағдарламасы және 80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша;
12 "Көлiк және байланыс" функц.тобында 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясындағы 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және қайта жаңарту" бағдарламасында 39 "Сороковая" станциясы - Павловка автомобиль жолының учаскесiн Көктоғай кентiне кiре-берiс жолымен қоса қайта жаңарту" кiшi бағдарламасы бойынша;

в функц. группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" по гос. учреждению-администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" по программе 50 "Проект социальной защиты населения" и подпрограмме 80 "Реализация проектов за счет внешних займов";
в функц. группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 3 "Водоснабжение" по гос. учреждению-администратору программ 130 "Аким г. Алматы" по программе 80 "Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения г. Алматы" и подпрограмме 88 "Кредитование местного бюджета для реализации проекта за счет внешних займов";
в функц. группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 1 "Сельское хозяйство" по гос. учреждению-администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по программе 36 "Реструктуризация фермерских хозяйств" и по подпрограммам 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 81 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета";
по программе 41 "Создание механизма гарантирования исполнения зерновых расписок";
по программе 81 "Реструктуризация фермерских хозяйств" и по подпрограммам 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" и 81 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета";
в подфункции 2 "Водное хозяйство":
по гос. учреждению-администратору программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" по программе 83 "Совершенствование управлением водными ресурсами и восстановление земель" и подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов";
по гос. учреждению-администратору программ 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" по программе 80 "Управление водными ресурсами на северо-востоке Казахстана" и подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов";
в подфункции 5 "Охрана окружающей среды" по гос. учреждению-администратору программ 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" по программе 70 "Проект АО "Химпром" по устранению очага ртутного загрязнения" и подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов";
в функц. группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по гос. учреждению-администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций" в программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения" по подпрограмме 39 "Реконструкция участка автомобильной дороги станция "Сороковая"-Павловка с подъездом к пос. Коктогай";

15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында 1 "Ресми трансферттер" кiшi функциясындағы 131 "Астана қаласының әкiмi" мем.мекеме-бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын ресми трансферттер" бағдарламасында 36 "Мемлекеттiк қызметшiлер үшiн Астана қаласында тұрғын үй салу" кiшi бағдарламасы бойынша.
4. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Министр

в функц. группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты" по гос. учреждению-администратору программ 131 "Аким г. Астаны" в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета" по подпрограмме 36 "Строительство жилья для государственных служащих в городе Астане".
4. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на правоотношения, возникшие с 1 января 2001 года.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)