Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң "Мұнай және газ кен орындарын әзiрлеу жөнiндегі орталық комиссия туралы" 2001 жылғы 21 наурыздағы N 70 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 320 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 31 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1739. Күші жойылды - ҚР Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2003 жылғы 30 қазандағы N 214 бұйрығымен (V032569).
Мұнай және газ кен орындарын ашу жөнiндегi Орталық комиссияның құрамын өзгерту мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнің "Мұнай және газ кен орындарын әзiрлеу жөнiндегi орталық комиссия туралы" (бұдан әрi - КӘОК) 2001 жылғы 21 наурыздағы N 70 бұйрығына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген КӘОК құрамына:
Козырь С.О.       - Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар мен
қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнің
Қоршаған ортаны қорғау басқармасы
мемлекеттiк экологиялық сараптама
бөлiмiнiң бастығы;
Нұрабаев Б.       - Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлiгiнiң
"Мұнай және газ өнеркәсiбi бас диспетчерлiк
басқармасы" РМК директоры.
көрсетiлген құрамнан Қаппаров Н.Ж., Шырдабаев Ж.М. және Керiмқұлов В.А. шығарылсын.
2. Жер қойнауын пайдалану департаментi бұйрықтың Қазақстан
Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар Вице-Министрi Б.Д. Еламановқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Министр

О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 21 марта 2001 года N 70 "О Центральной комиссии по разработке нефтяных и газовых месторождений"
Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 320. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 января 2002 года N 1739. Утратил силу - приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 октября 2003 года N 214 (V032569)
В целях изменения состава Центральной комиссии по разработке нефтяных и газовых месторождений приказываю:
1. Внести в приказ Министерства энергетики и минеральных Ресурсов Республики Казахстан от 21 марта 2001 года N 70  "О Центральной комиссии по разработке нефтяных и газовых месторождений" (далее - ЦКР) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав ЦКР, утвержденный указанным приказом:
Козырь С.О.    - начальника отдела государственной экологической
экспертизы Управления охраны окружающей среды
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан;
Нурабаева Б.   - директора РГП "Главное диспетчерское управление
нефтяной и газовой промышленности" Министерства
энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан.
Вывести из указанного состава: Каппарова Н.Д., Чердабаева Ж.М. и Керемкулова В.А.
2. Департаменту недропользования обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого вице-Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Елеманова Б.Д.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр