Кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерді жабу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, Ақмола облысы әкімінің шешімі 2001 жылғы 6 шілдедегі N С-10-10/135 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 15 тамызда N 711 тіркелді
Қазақстан Республикасының  Z010148_  "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 8, 11-баптарына сәйкес, аудандық мәслихаттар мен аудан әкімдері бірлескен шешімдерінің негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім етті:
- тұрғындары көшіп кетуіне байланысты төмендегі елді-мекендер жабылсын және есептік мәліметтерден шығарылсын:
Ақкөл ауданы бойынша:
Минск селолық округінің Әжібай селосы
Урюпинка селолық округінің Богачевка селосы
Егіндікөл ауданы бойынша:
Қоржынкөл селолық округінің Бесбидайық селосы
Қорғалжын ауданы бойынша:
Қорғалжын селолық округінің Қоржынкөл селосы
Шортанды ауданы бойынша:
Елизаветинка селолық округінің N 35 разъезі
Дамса селолық округінің N 28 разъезі
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

Об упразднении отдельных административно-территориальных единиц
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 6 июля 2001 г. N С-10-10/135 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 15 августа 2001 г. N 711
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан Z010148_ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 8,11 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики
Казахстан" и на основании представлений районных маслихатов и
акимов районов областной маслихат и аким области решили:
- упразднить и исключить из учетных данных, в связи с
выездом жителей, следующие населенные пункты:
по Аккольскому району
с. Ажибай Минского сельского округа
с. Бегачевка Урюпинского сельского округа
по Егиндыкольскому району
с. Бесбидаик Коржынкольского сельского округа
по Коргалжынскому району
с. Коржынколь Коргалжынского сельского округа
по Шортандинскому району
разъезд N 35 Елизаветинского сельского округа
разъезд N 28 Дамсинского сельского округа
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата