Аршалы, Еңбекшілдер және Целиноград аудандарының жекелеген ауылдық округтері мен елді мекендерінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің бірлескен шешімі 2001 жылғы 31 қазандағы N С-11-7 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 22 желтоқсанда N 882 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және 1-тармақта «селосы», «селолық» сөздері «ауылы», «ауылдық» деген сөздерімен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 22.05.2015 № А-5/221 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 22.05.2015 № 5С-37-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Z934200_ Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-тармағына сәйкес, Аршалы, Еңбекшілдер, Целиноград аудандық мәслихаттарының, Аршалы, Еңбекшілдер, Целиноград аудандары, әкімдерінің бірлескен шешімдерінің негізінде және Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік ономастика комиссиясының келісімі бойынша облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Аршалы ауданының Заря ауылы - Ақжар ауылы;
Еңбекшілдер ауданының Донское ауылы - Андықожа батыр ауылы;
Еңбекшілдер ауданының Жаңаауыл ауылы - Аңғал батыр ауылы;
Целиноград ауданының Рождественка ауылы - Қабанбай батыр ауылы;
Целиноград ауданының Рождественский ауылдық округі - Қабанбай батыр ауылдық округі деп өзгертілсін.
2. Облыстық әкімшілік-аумақтық бірліктерін есепке алу және тіркеу құжаттарына тиісті өзгерістер енгізілсін.
3. Осы шешім облыстық әділет басқармасында тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О переименовании сельского округа и населенных пунктов Аршалынского, Енбекшильдерского и Целиноградского районов
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 31 октября 2001 г. N С-11-7 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 22 декабря 2001 г. N 882.
В соответствии с п. 4 ст. 11 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместных решений Аршалынского, Енбекшильдерского, Целиноградского районных маслихатов и акимов Аршалынского, Енбекшильдерского и Целиноградского районов и по согласованию с Государственной ономастической комиссией при Правительстве Республики Казахстан областной маслихат и аким области решили:
1. Переименовать:
село Заря Аршалынского района в село Акжар;
село Донское Енбекшильдерского района в село Андыкожа батыра;
село Жанаауыл Енбекшильдерского района в село Ангал батыра;
село Рождественка Целиноградского района в село Кабанбай батыра;
Рождественский сельский округ Целиноградского района в сельский округ Кабанбай батыра.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 22.05.2015 № А-5/221 и решением Акмолинского областного маслихата от 22.05.2015 № 5С-37-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Внести соответствующие изменения в учетно-регистрационные данные административно-территориальных единиц области.
3. Настоящее решение вступает в силу после его государственной регистрации областным управлением юстиции.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь областного маслихата
/Специалист: М.Закиев/