"Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдалануындағы автомобиль жолдарының жiктелу тәртiбi мен тiзбесiн бекiту туралы" 2000 жылғы 5 желтоқсандағы N 1809 және "Жол саласының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 қазандағы N 1527 қаулыларын жүзеге асыру туралы" Қостанай облысы әкiмiнiң 2000 жылғы 21 желтоқсандағы 240 шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Қостанай облысы Әкімінің шешімі 2001 жылғы 16 қаңтардағы№N 6 Қостанай облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 6 ақпанда N 599 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011.07.11 № 9 шешімімен.
"Автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттiң несиегерлiк берешегiн өтеу мақсатында
ШЕШТIМ:
"Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдалануындағы автомобиль жолдарының жiктелу тәртiбi мен тiзбесiн бекiту туралы" 2000 жылғы 5 желтоқсандағы N№1809 және "Жол саласының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 қазандағы N 1527  P001527_ қаулыларын жүзеге асыру туралы" Қостанай облысы әкiмiнiң 2000 жылғы 21 желтоқсандағы N 240 шешiмiнiң 2-тармағы мынадай мазмұндағы екiншi азат жолмен толықтырылсын:
"Автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз етудiң жергiлiктi бюджеттiк бағдарламасын орындау бөлiгiнде (өзара берешектердi салыстыру актiсiне сәйкес) 2001 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша автомобиль жолдары мемлекеттiк мекемесi берешегiнiң құқықты иеленушiсi болып, Қостанай облысының инфрақұрылым және құрылыс департаментi белгiленсiн.".
Облыс әкiмi

О внесении дополнений в решение акима Костанайской области от 21 декабря 2000 года № 240 "О реализации постановлений Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2000 года № 1527 "О некоторых вопросах дорожной отрасли" и от 5 декабря 2000 года № 1809 "Об утверждении Правил классификации и перечня автомобильных дорог общего пользования республиканского значения Республики Казахстан"
Решение Акима Костанайской области от 16 января 2001 года № 6 зарегистрировано управлением юстиции Костанайской области 06.02.2001 г. за № 599. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11 июля 2011 года № 9
Сноска. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11.07.2011 № 9.
В целях погашения кредиторской задолженности областного бюджета по программе "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" РЕШИЛ:
Пункт 2 решения акима Костанайской области от 21 декабря 2000 года № 240 "О реализации Постановлений Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2000 года  N 1527 "О некоторых вопросах дорожной отрасли" и от 5 декабря 2000 года  N 1809 "Об утверждении Правил классификации и перечня автомобильных дорог общего пользования республиканского значения Республики Казахстан" дополнить вторым абзацем следующего содержания:
"Правопреемником задолженности государственного учреждения автомобильных дорог по состоянию на 1 января 2001 года в части исполнения местной бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" (согласно актам сверки взаимных долгов) определить департамент инфраструктуры и строительства Костанайской области".
Аким области