Лебяжі ауданы Майқарағай селолық округінің әкімшілік-аумақтық бағыныштылығындағы Жабағылы селосын Шарбақты селолық округінің бағыныштылығына беру туралы
Павлодар облысы Мәслихатының шешімі 2001 жылғы 31 қазандағы ІІ сайланған, ХV сессия. Павлодар облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 24 қаңтарда N 1010 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 2572-ХІІ
Z934200_
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы"
Заңының 11 бабына сәйкес және Лебяжі аудандық мәслихатының хатшысы мен
аудан әкімі ұсынған материалдарды қарап, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Майқарағай селолық округінің бағыныштылығындағы Жабағылы селосы,
жерімен бірге Шарбақты селолық округінің бағыныштылығына берілсін.
2. Облыс жер ресурстарын басқару жөніндегі комитет жерді есепке алу
құжаттарына тиісті өзгертулер енгізсін.
ІІ сайланған облыстық Мәслихаттың
ХV сессиясының төрағасы                          В. Колесников
Облыстық Мәслихаттық
хатшысы                                          Т. Айтқазин
Оқығандар : А.Татарков
В.Подолян

О передаче села Жабаглы из административно-территориального подчинения Майкарагайского сельского округа в Шарбактинский сельский округ Лебяжинского района
Решение Павлодарского областного Маслихата от 31 октября 2001 г. ХV сессия, II созыв Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 24 января 2002 г. за N 1010
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 2572-ХІІ Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании материалов, представленных секретарем маслихата и акимом Лебяжинского района, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Передать село Жабаглы из административно-территориального
подчинения Майкарагайского сельского округа в Шарбактинский сельский
округ, вместе с землей населенного пункта.
2. Областному комитету по управлению земельными ресурсами внести
соответствующее изменение в земельно-учетную документацию.
Председатель ХV сессии
областного маслихата В. Колесников
Секретарь областного
маслихата            Т. Айтказин
исп. А.Татарков
В.Подолян