Облыс әкiмiнiң 1999 жылғы 26 сәуiрдегi "Облыстық әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктерiне және химиялық қауiптiлi объектiлерiне химиялық қауiптiлiк дәрежесiн беру туралы" N 78 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2001 жылғы 24 мамырдағы N 125 Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 7 маусымда N 748 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен.
Облыс кәсiпорындарының құрылымында болған өзгерiстерге байланысты ШЕШIМ қабылдаймын.
Облыс әкiмiнiң 1999 жылғы 26 сәуiрдегi "Облыстық әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктерiне және химиялық қауіптiлi объектiлерiне химиялық қауіптiлiк дәрежесiн беру туралы" N 78  шешiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берiлiп отыр).
Облыс әкiмiнiң
мiндетiн атқарушы
Облыс әкiмiнiң
2000 жылғы 24 мамырдағы N 125
шешіміне қосымша
Әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктер мен химиялық
қауiптiлiк деңгейлерi бойынша объектiлер
ТIЗIМI
I. Әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктер:
Павлодар қаласы  - I деңгейi.
Екiбастұз қаласы - III деңгейi.
Ақсу қаласы      - III деңгейi.
Қашыр ауданы     - III деңгейi.
II. Химиялы қауiптi объектiлер:
___________________________________________________________________________
I деңгей       |        III деңгей       |    IY деңгей
________________________|_________________________|________________________
1         |            2            |         3
________________________|_________________________|________________________
Павлодар облысы бойынша
___________________________________________________________________________
1.Павлодар химия заводы  1."Роса" ашық акционерлiк 1."Қазақстан Алюмийi"
ашық акционерлiк         қоғамы                    ашық акционерлiк
қоғамы                 2."Ертiс-өндiрiс" жабық     қоғамының ЖҚБ
2."Су арнасы""ашық         акционерлiк қоғамы
акционерлiк қоғамы.    3."Сүт" ашық акционерлiк
Қалалық су тазарту       қоғамы
құрылымдары цехы       4."Дамир" ашық үлгiдегi
3."Қазақстан-трактор""Су   акционерлiк қоғамы
тазарту ашық           5."Су арнасы" ашық
акционерлiк қоғамының    акционерлiк қоғамы.
су тазарту құрылымдары   Қалалық тазарту
құрылымдары цехы
6."Павлодарсүт" ашық
акционерлiк қоғамы
7."Бастау ЛТД"
жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi
___________________________________________________________________________
Екiбастұз қаласы бойынша
___________________________________________________________________________
1."Сукәрiз шаруашылық
басқармасы" мемлекеттiк
коммуналдық кәсiпорны
2."Құрылыс өнеркәсiбi
саудасы" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгi
3."Сапфир" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгi
___________________________________________________________________________
Ақсу қаласы бойынша
___________________________________________________________________________
1."Еуразиялық
энергетикалық
корпорациясы" ашық
акционерлiк қоғамының
сүзу станциясы блогi
2."Қалалық су арнасы""
ашық акционерлiк
қоғамы
___________________________________________________________________________
Қашыр ауданы бойынша
___________________________________________________________________________
1."Сәрне жасау"
акционерлiк қоғамының
Песчан цехы.
2."Тазарту" құрылымдары
___________________________________________________________________________
Ақтоғай ауданы бойынша
___________________________________________________________________________
1."Ақбұлақ" (Ақтоғай
селосы) акционерлiк
қоғамы
___________________________________________________________________________
Железинка ауданы бойынша
___________________________________________________________________________
1."Еңбекшi" (Железинка
селосы) жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгi
___________________________________________________________________________
Оқығандар: А.Татарков
В.Подолян

О внесении изменения в решение акима области от 26 апреля 1999 года N 78 "О присвоении степени химической опасности административно-территориальным единицам и объектам"
Решение акима Павлодарской области от 24 мая 2001 г. N 125. Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 7 июня 2001 г. за N 748. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3.
В связи с изменениями, произошедшими в структуре предприятий области, принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в решение акима области от 26 апреля 1999 года N 78 "О присвоении степени химической опасности административно-территориальным единицам и объектам" следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
Исполняющий обязанности
акима области А. Рюмкин
Приложение
к решению акима области
от 24 мая 2001 г. N 125
Список
административно-территориальных единиц и объектов
по степени химической опасности
I. Административно-территориальные единицы:
город Павлодар  - I степень
город Екибастуз - III степень
город Аксу      - III степень
Качирский район - III степень
II. Химически опасные объекты:
___________________________________________________________________________
I степень        |    III степень        |      IV степень
________________________|_______________________|__________________________
1             |           2           |          3
________________________|_______________________|__________________________
По городу Павлодару
___________________________________________________________________________
1.Открытое акционерное   1.Открытое акционерное  1. ОРС открытого
общество "Павлодарский   общество "Роса"          акционерного
химический завод"      2.Закрытое  акцинерное     общества "Алюминий
2.Открытое акцио-          общество                 Казахстана"
нерное общество          "Иртыш-Өндiрiс"
"Водоканал". Цех       3.Открытое акционерное
городских водоочистных   общество "Сут"
сооружений             4.Акционерное общество
3.Водоочистные             открытого типа "Дамир"
сооружения  открытого  5.Открытое акционерное
акционерного общества    общество "Водоканал".
"Казахстантрактор"       Цех городских очистных
сооружений
6.Открытое акционерное
общство
"Павлодармолоко"
7.Товарищество  с
ограниченной
ответст венностью
"Бастау-ЛТД"
___________________________________________________________________________
по городу Екибастузу
___________________________________________________________________________
1.Государственное
коммунальное предприятие
"Управление
водоканализационного
хозяйства"
2.Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Стройпромторг"
3.Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Сапфир"
___________________________________________________________________________
по городу Аксу
___________________________________________________________________________
1.Блок фильтровальной
станции открытого
акционерного общества
"Евроазиатская
энергетическая
корпорация"
2.Открытое акционерное
общество "Горводоканал"
___________________________________________________________________________
По Качирскому району
___________________________________________________________________________
1.Песчанский цех
акционерного общества
"Сыродел"
2.Очистные сооружения
___________________________________________________________________________
По Актогайскому району
___________________________________________________________________________
1. Акционерное общество
"Акбулак" (село
Актогай)
___________________________________________________________________________
По Железинскому району
___________________________________________________________________________
1.Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Енбекши" (село
Железинка)
___________________________________________________________________________
исп.А.Татарков
В.Подолян