Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктер жасайтын жиынтық ведомосі (тізілім) нысанын бекіту туралы
Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 243 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 14 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1794. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 10 (V042690) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер" Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктер жасайтын жиынтық ведомосі (тізілімі) N 337.00 нысаны және Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктер жасайтын жиынтық ведомосі (тізілімі) нысанын толтыру ережелері бекітілсін.
2. Әдістеме департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрі
2002 жылғы 27 ақпан
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс Министрінің
2002 жылғы 19 ақпандағы
N 243 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасында тiркелген дипломатиялық
және оларға теңестiрiлген өкiлдiктер жасайтын,
жиынтық ведомостарды (тiзiлiмдердi) толтыру
ЕРЕЖЕЛЕРI
1. Осы ережелер Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiне (Салық кодексi) сәйкес әзiрленген және жанама салықтар бойынша жеңiлдiктер беру кезiнде өзара түсiнiстiк принципiн сақтау жөнiндегi Ноталармен алмасуды растау үшiн Қазақстан Республикасында тiркелген дипломатиялық және оларға теңестiрiлген өкiлдiктер (бұдан әрi - Өкiлдiктер) жасайтын және Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне табыс ететiн жиынтық ведомосiн (тiзiлiмiн) (бұдан әрi - Тiзiлiм) толтыру тәртiбiн көздейдi.
2. Тiзiлiмдi қағаз тасығышта - айналмалы немесе қауырсын қаламұшпен, қара немесе көк сиямен, бас баспа белгiлерiмен немесе баспа құрылғысын пайдалана отырып табыс етiледi.
3. Тiзiлiмдi толтыру кезiнде түзетулерге, тазартуларға және былғауға жол берiлмейдi, +, /, %, Z белгiлерi пайдаланылмайды.
4. Тiзiлiмдердiң тиiстi торкөздерiнiң көрсеткiштерi жоқ болған кезде толтырылмайды.

Об утверждении формы сводной ведомости (реестра), составляемой дипломатическими и приравненными к ним представительствами, аккредитованными в Республике Казахстан
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 243. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2002 года N 1794. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 10 (V042690)
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму N 337.00 сводной ведомости (реестра) дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан, и правила заполнения формы сводной ведомости (реестра) дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан, к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии согласовать настоящий приказ с Министерством иностранных дел Республики Казахстан и направить его на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2002 года.
Министр
Согласован
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
27 февраля 2002 года
Утверждены
Приказом Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 19 февраля 2002 года N 243
Правила
заполнения сводной ведомости (реестра),
составляемой дипломатическими и приравненными
к ним представительствами,
аккредитованными в Республике Казахстан
1. Настоящие правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и определяют порядок заполнения формы сводной ведомости (реестра) (далее - Реестр), составляемой дипломатическими и приравненными к ним представительствами, аккредитованными в Республике Казахстан (далее - Представительство), представляемой в Министерство иностранных дел Республики Казахстан для подтверждения обмена Нотами по соблюдению принципа взаимности при предоставлении льгот по косвенным налогам.
2. Реестр представляется на бумажном носителе - заполняется шариковой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства.
3. При заполнении Реестра не допускаются исправления, подчистки и помарки, не используются символы +, /, %, Z.
4. При отсутствии показателей соответствующие ячейки Реестра не заполняются.

5. Тiзiлiм Өкiлдiктiң уәкiлдi тұлғасымен қол қойылып және мөрмен куәландырылады.
6. "Өкiлдiк туралы жалпы ақпарат" бөлiмiнде:
1) Өкiлдiктiң тiркеу нөмiрi көрсетiледi;
2) Өкiлдiк атауы;
3) банк деректемелерi, соның iшiнде банк атауы, салық төлеушiнiң-банктiң тiркеу нөмiрi, жеке сәйкестендiру коды (ЖКС)
және банктiң сәйкестендiру коды (БСК);
4) кезең үшiн жасалатын Тiзiлiм. Тiзiлiм ай немесе тоқсан үшiн жасалады. Егер тоқсан кезең болып табылса, айды көрсету торкөздерi толтырылмайды. Кезең араб сандарымен тиiстi ай немесе тоқсанның рет санымен көрсетiледi. Егер ай саны екi белгiден кем болмаса, сол жақ торкөз толтырылмайды.
7. "Алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша ҚҚС сомасы" бөлiмiнде:
А бағанында-жолдың рет нөмірі көрсетіледі;
В бағанында-тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) жеткізушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі;
С бағанында-алу құжатының нөмірі көрсетіледі;
D бағанында-алу құжатының берілген күні көрсетіледі;
E бағанында-төлеу үшін құжатының нөмірі мен күні көрсетіледі;
C бағанында-алу құжатының бір күні көрсетіледі;
G бағанында-қайтару жүргізуге табыс етіледі, қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
8. Тізілімді салық төлеушілерден салық органында қабылдап алуды, салық органы бойынша бұйрықпен тағайындалған мамандар жүргізеді.
Тізілімді қабылдап алу кезінде оның екі данасында да Тізілімді қабылдап алған салық органының лауазымды қызметкерінің аты-жөні және Тізілімді қабылдау күні көрсетіледі. Тізілімнің бір данасы Өкілдікке қайтарылады.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс Министрінің
2002 жылғы 19 ақпандағы
N 243 бұйрығымен
бекітілген
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДА ТІРКЕЛГЕН ДИПЛОМАТИЯЛЫҚ
ЖӘНЕ ОЛАРҒА ТЕҢЕСТІРІЛГЕН ӨКІЛДІКТЕР ЖАСАЙТЫН
ЖИЫНТЫҚ ВЕДОМОСІ (ТІЗІЛІМІ)
ағымдағы беттің нөмірін көрсетіңіз: _ _ _ А парағы
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау ережесін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!  +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА немесе
КӨК сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА әріптермен толтырыңыз.
____________________________________________________________________                     Бөлім, Өкілдік туралы жалпы ақпарат
____________________________________________________________________
1  СТН _ _ _ _ _ _ _      2 Өкілдіктің атауы _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
3  Банктік деректемесі:   Банктің атауы _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Банктің СТН _ _ _ _ ДСК _ _ _  Банктік __
коды
(БСК)
4  Жиынтық ведомосі (тізілім) жасалған кезең  _ _ _ _ _ _ _ _ _
____________________________________________________________________
Бөлім. Сатып алынған тауар(жұмыс, қызмет көрсету) бойынша ҚҚС сомасы
____________________________________________________________________
А N В Жеткізушінің С Сатып алуға  D Сатып алуға Е Төлеуге  F ҚҚС жоқ
СТН            құжаттың       құжатты       құжаттың   сатып
нөмірі         жазған күн    нөмірі     алынған
және күні тауарлар
дың
(жұмыс.
тардың,
қызмет
көрсету.
лердің)
құны
млрд. млн. мың.
_ _ _ ЖИЫНТЫҒЫ (жол нысанның жиынтығы
бойынша ҒАНА толтырылады)
_ _ _  _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _  _ _ _ __
_ _  _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _  _ _ _
_ _  _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _
_  _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _  _ _ _ _ __ _
_  _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _  _ _ __ _ _  _
_ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ _  _ _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс Министрінің
2002 жылғы 19 ақпандағы
N 243 бұйрығымен
бекітілген
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДА ТІРКЕЛГЕН ДИПЛОМАТИЯЛЫҚ
ЖӘНЕ ОЛАРҒА ТЕҢЕСТІРІЛГЕН ӨКІЛДІКТЕР ЖАСАЙТЫН
ЖИЫНТЫҚ КЕДОМОСІ (ТІЗІЛІМІ)
ағымдағы беттің нөмірін көрсетіңіз: _ _ _ В парағы
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау ережесін оқыңыз.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, ҚАРА немесе
КӨК сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, БАСПА әріптермен толтырыңыз.
____________________________________________________________________                     Бөлім, Өкілдік туралы жалпы ақпарат
____________________________________________________________________
1  СТН _ _ _ _ _ _ _      2 Өкілдіктің атауы _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
3  Банктік деректемесі:   Банктің атауы _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Банктің СТН _ _ _ _ ДСК _ _ _  Банктік _
коды
(БСК)
4  Жиынтық ведомосі (тізілім) жасалған кезең  _ _ _ _ _ _ _ _ _
____________________________________________________________________
Бөлім. Сатып алынған тауар (жұмыс, қызмет көрсету) бойынша ҚҚС сомасы
____________________________________________________________________
А N    G   ҚҚС сомасы
млрд.  млн.  мың.
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _
___________________________________________________________________
Шектелген сызықтан шықпаңыз              Шектелген сызықтан шықпаңыз
М.О.
___________________________/______/
_________________________/_____/М.О.
Өкілдік басшысының аты-жөні  Қолы    Тізілімді қабылдаған       Қолы
лауазымды тұлғаның аты-жөні
Салық  _ _ _  Қабылдаған _ _ _ _ _ _ _ _
органының күн      Күні, айы,жылы санмен
коды

5. Реестр подписывается уполномоченным лицом Представительства и заверяется печатью.
6. В разделе "Общая информация о Представительстве" указывается:
1) регистрационный номер налогоплательщика-Представительства;
2) наименование Представительства;
3) банковские реквизиты, включающие в себя наименование банка, регистрационный номер налогоплательщика-банка, индивидуальный идентификационный код (ИИК) и банковский идентификационный код (БИК);
4) период, за который составляется Реестр. Реестр составляется за месяц или квартал. Если периодом является квартал, то ячейки для отражения месяца не заполняются. Период указывается арабскими цифрами, соответствующими порядковому номеру месяца или квартала. Если номер месяца имеет менее чем два символа, то он указывается в правой ячейке, при этом левая ячейка не заполняется.
7. В разделе "Сумма НДС по приобретенным товарам (работам, услугам)" указывается:
в графе А - порядковый номер строки;
в графе В - регистрационный номер поставщика товаров (работ, услуг);
в графе С - номер документа на приобретение;
в графе D - дата выписки документа на приобретение;
в графе Е - номер и дата документа на оплату;
в графе F - стоимость приобретенных товаров (работ, услуг) без налога на добавленную стоимость;
в графе G - сумма налога на добавленную стоимость, предъявленного к возврату.
8. Прием Реестра в налоговом органе производится специалистами, назначенными приказом по налоговому органу.
При приеме Реестра на обоих экземплярах указывается фамилия, имя, отчество должностного лица налогового органа, принявшего Реестр, и дата приема Реестра. Один экземпляр Реестра возвращается Представительству.
Форма 337.00
Утверждена приказом
Министра государственных доходов
Республики Казахстан
от 19 февраля 2002 г. N 243
Лист А
Укажите номер
текущей страницы:_____
Сводная ведомость (реестр)
дипломатических и приравненных к ним представительств,
аккредитованных в Республике Казахстан
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы.
Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Раздел. Общая информация о Представительстве
1 РНН ______________  2 Наименование Представительства ____________________
3 Банковские реквизиты: Наименование банка ________________________________
РНН банка _______________  ИИК ____________ Код банка ___________
(БИК)
4 Период, за который составлена сводная ведомость (реестр) ________________
Раздел. Сумма НДС по приобретенным товарам
(работам, услугам)
А. N       В. РНН поставщика      С. N документа      D. Дата выписки
на приобретение        документа на
приобретение
_____       ИТОГО (строка заполняется только по итогу формы)
_____       _________________     ________________    _______________
_____       _________________     ________________    _______________
_____       _________________     ________________    _______________
_____       _________________     ________________    _______________
_____       _________________     ________________    _______________
_____       _________________     ________________    _______________
Е.  N и дата документа на оплату       F.  Стоимость приобретенных
товаров (работ, услуг)без НДС
млрд.  млн.   тыс.
____________________________           ____________________________
____________________________           ____________________________
____________________________           ____________________________
____________________________           ____________________________
____________________________           ____________________________
____________________________           ____________________________
__________________________________________________________________________
Форма 337.00
Утверждена приказом
Министра государственных доходов
Республики Казахстан
от 19 февраля 2002 г. N 243
Лист В
Укажите номер
текущей страницы:_____
Сводная ведомость (реестр)
дипломатических и приравненных к ним представительств,
аккредитованных в Республике Казахстан
___________________________________________________________________________
Прочитайте Правила составления данной формы.
Не использовать символы +, /, %, Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными
символами.
___________________________________________________________________________
Раздел. Общая информация о Представительстве
1 РНН ______________  2 Наименование Представительства ____________________
3 Банковские реквизиты: Наименование банка ________________________________
РНН банка _______________  ИИК ____________ Код банка ___________
(БИК)
4 Период, за который составлена сводная ведомость (реестр) ________________
Раздел. Сумма НДС по приобретенным товарам
(работам, услугам)
А.  N      G.  Сумма НДС
млрд.  млн.  тыс.
______    _________________
______    _________________
______    _________________
______    _________________
______    _________________
______    _________________
___________________________________________________________________________
_______________________________     ________________________________
Не выходить за ограничительную       Не выходить за ограничительную
рамку                                  рамку
_________________/___________/      ________________________/___________/
Ф.И.О. Главы        подпись        Ф.И.О. должностного лица,    подпись
Представительства                     принявшего Реестр
__________ М.П.                   __________ М.Ш.
Код налогового               Дата принятия_______________________
органа _______________                    Цифрами день, месяц, год
___________________________________________________________________________