"Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 4 наурыздағы N 88 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 21 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1802. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
БҰЙЫРАМЫН
1. "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есептеу тәртiбi туралы қағидада:
көрсетiлген Қағидаға N 1 "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетулерiнiң тiзбесi" қосымшасында:
1) 10 "Заңды және жеке тұлғалар ғылыми, мәдени-бiлiм беру, оқыту, туристiк мақсаттарда ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын пайдаланғаны үшiн төлем" ақылы қызмет көрсету кодының 1-10-бағандары қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2) 12 "Заңды және жеке тұлғалардың ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды рекреациялық және шектеулi шаруашылық мақсатында пайдаланғаны үшiн ақы төлеу" ақылы қызмет көрсету кодының 1-10-бағандары алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары
Қаржы министрі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
2002 жылғы 4 наурызда
N 88 бұйрығына
қосымша
Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушілік және қайырымдылық
көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң
депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есептеу
тәртiбi туралы қағидаға N 1 қосымша
Мемлекеттiк бюджет қаражатының есебiнен ұсталатын
мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетулерiнiң тiзбесi
___________________________________________________________________________
Бюджет түрі
Функционалдық топ
Ішкі функция       Ақылы
Бағд. әкімш.    қызмет.     Пайдалану бағыттары    Негіздеме
Бағдарлама   тердің
Кіші      атауы
бағдарлама
Ақылы қызм.
Коды
___________________________________________________________________________
1  2  3  4  5   6  7        8                 9                  10
___________________________________________________________________________
Мемлекеттік табиғи қорықтар және мемлекеттік ұлттық табиғи парктер
көрсететін қызметтер
___________________________________________________________________________

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 марта 2002 года N 88. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 марта 2002 г. за N 1802. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 V990771_  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений" следующие изменения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" к указанным Правилам:
1) графы 1 - 10 кода платных услуг 10 "Плата за использование особо охраняемых природных территорий юридическими и физическими лицами в научных, культурно-просветительных, учебных, туристических целях" изложить в редакции согласно приложению;
2) графы 1 - 10 кода платных услуг 12 "Плата за использование особо охраняемых природных территорий юридическими и физическими лицами в рекреационных и ограниченных хозяйственных целях" исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2002 года.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 марта 2002 года N 88
Приложение N 1
к Правилам о порядке
формирования, использования
и учета средств, получаемых
от реализации платных услуг, от
спонсорской и благотворительной
помощи, депозитных сумм и
страховых возмещений государст-
венных учреждений
Перечень
платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
___________________________________________________________________________
Вид бюджета                  |Наиме- |    Направления    | Обоснование
|Функциональная группа    |нование|   использования   |
|  |Подфункция            |платных|                   |
|  |  |Админ. прогр.      |услуг  |                   |
|  |  |  |Программа       |       |                   |
|  |  |  |  |Подпрограмма |       |                   |
|  |  |  |  |       |Код  |       |                   |
|  |  |  |  |       |плат-|       |                   |
|  |  |  |  |       |ных  |       |                   |
|  |  |  |  |       |услуг|       |                   |
___|__|__|__|__|_______|_____|_______|___________________|_________________
Услуги, предоставляемые государственными природными заповедниками
и государственными национальными природными парками
___________________________________________________________________________
1 |2 |3 |4 | 5|   6   |  7  |   8   |         9         |       10
___|__|__|__|__|_______|_____|_______|___________________|_________________

РБ 10 5 218 45 45 10  Заңды және жеке  Табиғи кешендердi   "Ерекше қорға.
РБ 10 3 69  37 30     тұлғаларға қыз.  сақтау және дамыту, латын табиғи
меттер көрсету.  жануарлар және      аумақтар туралы"
ден түскен      өсімдiктер дүниесiн Қазақстан Респуб.
қаражат: көлiк.  қорғау, санитарлық  ликасының Заңы
тiк қызметтер    кесу мен күтім        Z970162_   (78-б.
(автокөлiктiк,   кесулерiн қоса      1-т.), "Ерекше
су көлiгi, ат,   алғанда, орманда    қорғалатын
түйе), киiз      қалпына келтiру     табиғи аумақтар.
үйлер, күркелер  және қорғау iс-     ды пайдаланғаны
беру жөнiндегi   шараларын жүргiзу,  және олардың
қызметтер;       аумақты тазалау     көрсететiн қыз.
мүкәммал мен     және көркейту,      меттерi үшiн
жабдықты жалға   табиғи-қорықтық     төлем алудың
беру; инспек.    қор объектілерiн    ережесін бекіту
тор-жолсерiк     қорғаумен, турис.   туралы"   P000693_
қызметi; кәсiби  тік рекреациялық    Қазақстан
бейне және фото  және шектеулi       Республикасы
түсiру жүргiзу.  шаруашылық қызмет.  Үкіметінің 2000
термен байланысты   жылғы 10 мамыр.
инфрақұрылымды      дағы N 693 қау.
дамыту, байланыс    лысы, 11.08.
құралдарын, көлiк   2000ж. Қазақстан
пен жабдықтарды,    Республикасының
өртке қарсы, орман  Табиғи монопо.
қорғау және орман   лияларды реттеу,
екпе мақсаттарын.   бәсекелестікті
дағы механизмдер    қорғау және
мен материалдарды,  шағын бизнесті
қалпына келтiру     қолдау жөніндегі
жұмыстары үшiн      агенттігімен
тұқымдар мен көшет  келісілген
материалдарын       "Мемлекеттiк
сатып алу, табиғат  табиғи қорықтар.
қорғау қызметтерi.  дың және ұлттық
не байланысты       табиғи парктер.
ғимараттар, құры.   дің аумақтарын
лыстар және өзге    пайдаланғаны
де объектiлердi     үшін төлем алу
салу,қайта жаңарту  ставкаларын және
және жөндеу ерекше  олар көрсететін
қорғалатын табиғи   қызметтер үшін
аумақтар саласында  баға бекіту
ғылыми зерттеулер   туралы"
жүргiзу, табиғат    Қазақстан
музейлерi мен       Республикасының
көрмелерiн ұйым.    Табиғи ресурстар
дастыру және        және қоршаған
ұстау, рекреация.   ортаны қорғау
лық аймақтарды      министрлігінің
дамыту және көр.    9.08.2000ж.
кейту,жарнама және  N 317Б бұйрығы,
баспа қызметтерiн   23.04.2001ж.
жетiлдiру, эколо.   Қазақстан
гиялық насихат,     Республикасының
келеңсiз экология.  Табиғи монопо.
лық зардаптардың    лияларды реттеу,
алдын алу және жою  бәсекелестікті
(131, 134, 136,     қорғау және
139, 141, 142, 144, шағын бизнесті
145, 146, 149, 159, қолдау жөніндегі
411, 421, 431)      агенттігімен
келісiлген
"2001 жылғы
арналған
"Бурабай"
мемлекеттiк
ұлттық табиғи
паркінің аумағын
пайдаланғаны
үшiн ақы төлеу
ставкаларын
және олар көр.
сететiн қызмет.
терге баға
бекiту туралы"
Қазақстан
Республикасы
Президентiнің
Iс Басқармасының
5.04.2001ж.
бұйрығы.
___________________________________________________________________________

РБ  10 5  218 45  45       10 Средства Сохранение и разви- Закон Республики
РБ  10 3  694 37  30          от ока-  тие природных комп- Казахстан
зания    лексов, охрана жи-   Z970162_   "Об
услуг,   вотного и растите-  особо охраняемых
оказыва- льного мира, прове- природных терри-
емых     дение восстановите- ториях" (ст. 78
юридиче- льных и защитных     п. 1),  P000693_
ским и   мероприятий в лесах, постановление
физичес- включая санитарные   Правительства
ким      рубки и рубки ухода, Республики
лицам:   очистка и благоуст-  Казахстан от 10
транспо- ройство территории,  мая 2000 г. N
ртные    развитие инфрастру-  693 "Об утверж-
услуги   ктуры, связанной с   дении Правил
(автот-  охраной объектов     взимания платы
ранспор- природно-заповед-    за использова-
тные,    ного фонда, турис-   ние особо охра-
водный   тической, рекреаци-  няемых природ-
транс-   онной и ограничен-   ных территорий
порт,    ной хозяйственной    и оказываемые
конные,  деятельностью, при-  ими услуги",
верб-    обретение средств    приказ Минис-
люжьи);  связи, транспорта и  терства приро-
услуги   оборудования, меха-  дных ресурсов
по пре-  низмов и материалов  и охраны окру-
достав-  противопожарного,    жающей среды
лению    лесозащитного и ле-  Республики Ка-
юрт,     сокультурного наз-   захстан от 9.
палаток; начения, семян и     08.2000 г. N
прокат   посадочного мате-    317П "Об утвер-
инвента- риала для восстано-  ждении Ставки
ря и     вительных работ,     платы за испо-
оборудо- строительство, ре-   льзование тер-
вания;   конструкция и ре-    риторий госу-
услуги   монт зданий, соору-  дарственных
инспек-  жений и иных объек-  природных за-
тора-    тов, связанных с     поведников и
провод-  природоохранной      национальных
ника;    деятельностью, про-  природных пар-
проведе- ведение научных ис-  ков и цены за
ние про- следований в облас-  оказываемые ими
фессио-  ти особо охраняемых  услуги", согла-
нальной  природных террито-   сованный с Аге-
видео и  рий, организация и   нтством Респуб-
фото     содержание музеев    лики Казахстан
съемки.  природы и выставок,  по регулирова-
развитие и благоу-   нию естествен-
стройство рекреаци-  ных монополий,
онных зон, соверше-  защите конкуре-
нствование реклам-   нции и поддерж-
ной и издательской   ке малого биз-
деятельности, эко-   неса от 11.08.
логическая пропа-    2000 г., приказ
ганда, предупреж-    Управления де-
дение и ликвидация   лами Президента
негативных экологи-  Республики Ка-
ческих последствий   захстан от 5.
(131, 134, 136,      04.2001 г. "Об
139, 141, 142,      утверждении
144, 145, 146,      Ставки платы за
149, 159, 411,      использование
421, 431)           территории Го-
сударственного
национального
природного
парка "Бура-
бай" и цены на
оказываемые им
услуги на 2001
год", согласо-
ванные с Аген-
тством Респуб-
лики Казахстан
по регулирова-
нию естествен-
ных монополий,
защите конку-
ренции и под-
держке малого
бизнеса от
23.04.2001 г.
__________________________________________________________________________