Жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу жөніндегі куәлік алуға өтініш нысанын бекіту туралы
Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 21 наурыздағы N 379 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 11 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1820. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 5 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.09 N 5 бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. ...
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Министр                                        Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрдің
2009 жылғы 9 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. ....
7. "Жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу жөніндегі куәлік алуға өтініш нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 21 наурыздағы № 379 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1820 болып тіркелді, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетені" журналында жарияланды, 2002 ж., № 21, 615-құжат).
.........
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 шілдесіндегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу жөніндегі куәлік алуға өтініш нысаны бекітілсін.
2. Өндірістік емес төлемдер департаменті (Ю.Тілеумұратов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс Вице-Министрі С.Қанатовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс Министрінің
2002 жылғы 21 наурыздағы
N 379 бұйрығымен бекітілген
Жеке кәсіпкерді мемлекеттік
тіркеу жөніндегі куәлік алуға
ӨТІНІШ
Ескерту: Өтінішке толықтыру енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитетінің 2004 жылғы 7 қаңтардағы N 3 бұйрығымен .
1. Салық төлеушінің атауы
________________________________________________
2. СТН ************
3. Өтініш түрі (тиісті торкөзде Х  көрсетіңіз):
1) бастапқы *     2) деректерді өзгерткенде *
4. Жеке кәсіпкердің (уәкілетті өкілдің) аты-жөні____________________
____________________________________________________________________
5. Жеке кәсіпкердің (уәкілетті өкілдің) жеке басын куәландыратын құжат:
сериясы _______ N №________________  берілген күні _________
құжатты берген органның атауы_______________________________________

Об утверждении формы Заявления на получение Свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 379. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 11 апреля 2002 года N 1820. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 января 2009 года № 5
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.01.2009 № 5.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "Об индивидуальном предпринимательстве" приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму Заявления на получение Свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя.
2. Департаменту непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов) направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра государственных доходов Республики Казахстан С. Канатова.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утверждено
Приказом Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 21 марта 2002 года N 379 <*>
Сноска. Заявление с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 7 января 2004 года N 3 .
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение Свидетельства о государственной
регистрации индивидуального предпринимателя
1. Наименование налогоплательщика_______________________________________
2. РНН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
3. Вид заявления (укажите X в соответствующей ячейке):
1) первоначальное ___        2) при изменении данных ___
4. Ф.И.О. индивидуального предпринимателя (уполномоченного лица)_________
_________________________________________________________________________
5. Документ, удостоверяющий личность индивидуального предпринимателя
(уполномоченного лица):
серия ___________________ N_____________________ дата выдачи__________
наименование органа, выдавшего документ_______________________________

6. Жеке кәсіпкердің (уәкілетті өкілдің) тұрақты орны________________
7. Кәсіпкерлігінің түрі (тиісті торкөзде Х көрсетіңіз):
1) жеке *     2) бірлескен *
8. Бірлескен кәсіпкерлігінің нысаны (тиісті торкөзде Х көрсетіңіз):
1) ерлі-зайыптылар кәсіпкерлігі *  мүшелерінің саны ______(адам)
2) отбасылық кәсіпкерлік        *  мүшелерінің саны ______(адам)
3) жай серіктестік              *  мүшелерінің саны ______(адам)
Бірлескен кәсіпкерлікте әрбір мүшесі өтінішті осы өтінішке
1 қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырады.
Шаруа (фермер) қожалығы нысанындағы жеке кәсіпкерлікті тіркеу
___                 ___
кезінде |   | ұяшығында деп | х | көрсетіңіз.
Ескерту: 8-тармаққа толықтыру енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі
Салық комитетінің 2004 жылғы 7 қаңтардағы N 3 бұйрығымен .
9. Қызмет түрі:_____________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
10. Қызметті жүзеге асыру орыны_____________________________________
____________________________________________________________________
11. Куәліктің қолданылу мерзімі (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
1) мерзімсіз *       2) мерзімін көрсете отырып: *
200__ж."___" ___________ - 200__ ж. "____" ______________ дейін.
12. Өтініште келтірілген мәліметтердің өзгерген жағдайда салық
төлеуші тіркеу органына жаңа өтініш тапсырады.
____________________________________________________________________
__________________________________________  ______
жеке кәсіпкердің/уәкілетті тұлғаның аты-жөні  (қолы)
200_ж."__"__________
өтініш берген күні
_____________________________________________ _______
өтініш қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні (қолы)
200_ж."__"____________________
өтінішті қабылдаған күні
М.О
________________________
Салық комитетінің коды ****
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік
тіркеу туралы куәлік алуға
өтінішке 1 қосымша
Өтініш
1. Жеке кәсіпкердің аты-жөні ______________________________________
___________________________________________________________________
2. СТН ************
3. Жеке басын куәландыратын құжат:
сериясы _______ N№________________ берілген күні _________құжатты
берген органның атауы _____________________________________________
4. Жеке кәсіпкердің тұрғылықты орны________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
____________________________________________  ______
жеке кәсіпкердің/уәкілетті тұлғаның аты-жөні  (қолы)
200_ж."__"___________
өтініш берген күні
____________________________________________  ______
өтініш қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні (қолы)
200_ж."__"______________
өтінішті қабылдаған күні
М.О
________________________
Салық комитетінің коды ****

6. Местожительство индивидуального предпринимателя (уполномоченного лица):
_________________________________________________________________________
7. Виды предпринимательства (укажите X в соответствующей ячейке):
1) личное ___           2) совместное ___
8. Формы совместного предпринимательства (укажите X в соответствующей ячейке):
1) предпринимательство супругов ___    количество членов (человек)___
2) семейное предпринимательство ___    количество членов (человек)___
3) простое товарищество         ___    количество членов (человек)___
При совместном предпринимательстве каждым членом заполняется заявление по форме согласно приложению 1 к настоящему заявлению.
При регистрации индивидуального предпринимательства в форме крестьянского (фермерского) хозяйства укажите Х в ячейке |__| .
9. Виды деятельности_____________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
10. Место осуществления деятельности ____________________________________
_________________________________________________________________________
11. Срок действия свидетельства (укажите X в соответствующей ячейке):
1) бессрочно ___  2) с указанием срока ___  с "___"___________200__г. по "___" __________ 200__г.
12. В случае изменения данных, указанных в заявлении налогоплательщиком представляется в регистрирующий орган новое заявление.
_________________________________________________________________________
_______________________     _______________   "___" ___________ 200__г.
Ф.И.О. индивидуального         (подпись)       дата подачи заявления предпринимателя/уполномоченного лица
________________________    _______________   "___" ___________ 200__г.
Ф.И.О. должностного лица,      (подпись)       дата приема заявления принявшего заявление
М.Ш.
______________________
Код налогового комитета __ __ __ __
_______________________________________________________________________
Приложение 1 к Заявлению
на получение Свидетельства о
государственной регистрации
индивидуального предпринимателя
Заявление
1. Ф.И.О. индивидуального предпринимателя _________________________________
___________________________________________________________________________
2. РНН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
3. Документ, удостоверяющий личность:
серия ____________   N____________   дата выдачи ___________
наименование органа, выдавшего документ _______________________________
4. Местожительство индивидуального предпринимателя _______________________
__________________________________________________________________________
______________________________________                ______________
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя                   (подпись)
дата подачи заявления "___" _____________ 200__г.
______________________________________                ______________
Ф.И.О. должностного лица, принявшего                     (подпись)
приложение к заявлению
дата приема заявления "___" _____________ 200__г.
_______________________ М.Ш.
Код налогового комитета __ __ __ __
________________________________________________________________________