Саяси партия мүшелері тізімінің нысанын бекіту туралы
Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 шілдедегі N 175 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 30 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1933. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 32 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 32 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бұйрығымен.
"Саяси партиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 15 шілдедегі Заңының 10-бабы 7-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, бұйырамын:
1. Саяси партияны мемлекеттік тіркеу үшін әділет органдарына тапсырылатын саяси партия мүшелері тізімінің қоса беріліп отырған нысаны бекітілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға жатады.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
Төрағасының
2002 жылғы 19 шілдедегі
N 175 бұйрығымен бекітілді
Ескерту: Нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 12 тамыздағы N 218 бұйрығымен .
_____________________ мүшелерінің тізімі
саяси партияның атауы
_____________________________________
облыс, Астана және Алматы қалалары
____________________________________________________________________
рет|    Тегі, есімі   |Туған айы |Қазақстан Республикасы |Тұрғылықты
N |және әкесінің аты | мен жылы |азаматының жеке басын  |  жерінің
|                  |          |куәландыратын құжаттың |мекен-жайы
|                  |          |       нөмірі          |
____________________________________________________________________
1          2             3                4                  5 ____________________________________________________________________
_________________________________________________________
тізімді құруға жауапты тұлғаның фамилиясы, есімі және қолы
(тізімнің әр парағы тізімді құруға жауапты тұлғаның қолымен
бекітіледі)

Об утверждении формы списка членов политической партии
Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 19 июля 2002 года N 175. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2002 г. за N 1933. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 32
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.03.2009  № 32 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 7 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2002 года "О политических партиях", приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму списка членов политической партии, представляемого в органы юстиции для государственной регистрации политической партии.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и подлежит опубликованию.
Председатель
Утверждено
Приказом Председателя Комитета
регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 19 июля 2002 года N 175
Сноска. Форма Списка в новой редакции - приказом Председателя
Комитета регистрационной службы МЮ РК от 12 августа 2002 года N 218
Список членов
__________________________________________
наименование политической партии
_______________________________
область, города Астана и Алматы
N   |    Фамилия,   |  Месяц   |    Номер документа,  |Адрес места
п/п | имя, отчество |  и год   |    удостоверяющего   |жительства
|               | рождения | личность гражданина  |
|               |          | Республики Казахстан | _____|_______________|__________|______________________|____________
1  |       2       |    3     |          4           |      5
_____|_______________|__________|______________________|____________
_________________________________________________________________
фамилия, имя и подпись лица, ответственного за составление списка
(каждый лист списка скрепляется подписью лица, ответственного за составление списка)