"Әділет аттестациялық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N№113 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 14 тамыздағы N 114 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 21 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1957. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 26 маусымдағы N 189 бұйрығымен.
------------Бұйрықтан үзінді------------------
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
.....
"Қазақстан  Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N№113  "Әдiлет аттестациялық комиссиясы туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 15 тамыздағы N 114 бұйрығы (N 1957 нөмірімен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық арқарушы және өзге де мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланды 2002 жылы, N 36, 687-құжат);
........
Министр
-----------------------------------------------

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 113 "Об аттестационной комиссии юстиции"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 114. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2002 года N 1957. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 26 июня 2007 года N 189.
Извлечение из приказа Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 июня 2007 года N 189
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы:
.......;
Министра юстиции Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 114 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 113 "Об аттестационной комиссии юстиции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1957, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 36, ст. 687);
......  .
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                            З. Балиева

Әділет аттестациялық комиссиясы құрамының өзгеруіне байланысты, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  7-бабының 2-тармағының 3-тармақшасын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысымен  бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережесінің 19-тармағын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әділет аттестациялық комиссиясы туралы" Қазақстан
Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 113  Бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әділет аттестациялық комиссиясы жұмысының регламентіне:
5-тармақтағы "7" деген саны "5" деген санмен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "5" деген саны "3" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы Бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

В связи с изменением состава аттестационной комиссии юстиции, руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7  Закона  Республики Казахстан "Об органах юстиции", пунктом 19 Положения о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223, приказываю:
1. В  Приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 113 "Об аттестационной комиссии юстиции" внести следующие изменения:
в Регламенте работы аттестационной комиссии юстиции, утвержденном указанным приказом:
в пункте 5 цифру "7" заменить цифрой "5";
в пункте 19 цифру "5" заменить цифрой "3".
2. Настоящий Приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации.
Министр