Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2002 жылғы 30 шілде N 274 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 11 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1972. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 27.09.2010 № 81 (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың бухгалтерлік есебін жетілдіре түсу және қаржылық есеп берудің халықаралық стандарттарына көшуін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
Ескерту. Атауы және кіріспе өзгерді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003.09.01. N 325 қаулысымен , 2006.06.05. N 49 (2006 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi), 2007.08.27. N 98 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
1. Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003.09.01. N 325 , 2006.06.05. N 49 (2006 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi), 2007.08.27. N 98 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қазаннан бастап күшіне енгізіледі.
3. Осы қаулы күшіне енгізілген күннен бастап Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарын бекіту туралы" 2000 жылғы 24 тамыздағы N 325 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.

Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 274. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2002 года N 1972. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.09.2010 № 81 (вводится в действие с 01.01.2011).
Сноска. Наименование с изменениями - постановлениями Правления Нац.Банка РК от 1 сентября 2003 года N 325 ; от 5 июня 2006 года N 49 (вводится в действие с 01 сентября 2006 года); от 27 августа 2007 г. N 98 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В целях дальнейшего совершенствования бухгалтерского учета и обеспечения перехода банков второго уровня и ипотечных организаций на международные стандарты финансовой отчетности Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
Сноска. Преамбула с изменениями - постановлениями Правления Нац.Банка РК от 1 сентября 2003 года N 325 ; от 5 июня 2006 года N 49 (вводится в действие с 01 сентября 2006 года); от 27 августа 2007 г. N 98 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
1. Утвердить прилагаемый типовой План счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций.
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлениями Правления Нац.Банка РК от 1 сентября 2003 года N 325 ; от 5 июня 2006 года N 49 (вводится в действие с 01 сентября 2006 года); от 27 августа 2007 г. N 98 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2002 года.
3. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившим силу постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 325 "Об утверждении Детализированного Плана счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня".
4. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.

5. Екінші деңгейдегі банктер осы қаулы күшіне енгізілген күннен бастап бір айлық мерзімде Бас бухгалтерлік кітап есепшотының құрылымын осы қаулының талаптарына сәйкес келтіретін болсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Н.Қ. Абдулинаға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi Басқармасының
2002 жылғы 30 шiлдедегi
N 274 қаулысымен бекiтiлген
Екiншi деңгейдегi банктердiң және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетiлген бухгалтерлiк есептiң үлгi есепшот жоспары
Ескерту. Атауы өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003.09.01. N 325, өзгерту  енгізілді- 2006.06.05. N 49 (2006 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi), тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ипотекалық компаниялардың", "ипотекалық компаниялар" және "ипотекалық компанияның" деген сөздер тиісінше "ипотекалық ұйымдардың", "ипотекалық ұйымдар" және "ипотекалық ұйымның" деген сөздермен ауыстырылды - 2007.08.27. N 98 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2010.03.29 N 19 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Екiншi деңгейдегi банктердiң және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетiлген бухгалтерлiк есептiң үлгi есепшот Жоспары (бұдан әрi - Толық есепшот жоспары) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2002 жылғы 30 шiлдедегi N 275 қаулысымен бекiтiлген екінші деңгейдегі банктерде және ипотекалық ұйымдарда бухгалтерлiк есебiнiң үлгi есепшоттар жоспары негiзiнде әзiрлендi, екiншi деңгейдегi банктер және ипотекалық ұйымдардың (бұдан әрi - банктер және ипотекалық ұйымдардың) жасайтын операцияларды Бас бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарында көрсетуге арналған және банктердiң және ипотекалық ұйымдардың қаржы-шаруашылық операцияларын бухгалтерлiк есепте топтастыру кестесiн көрсетедi.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 қаулысымен .
2. Осы тарауда банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабының есепшоттарына институционалдық бiрлiктердiң (экономика объектiлерi) халықаралық жiктемесiне сәйкес код белгiлеу жүйесi, Бiрiккен Ұлттар Ұйымының "Ұлттық Есепшоттары Жүйесi" жөнiндегi нұсқаулығында (1993 жылғы) және Халықаралық Валюта қорының "Ақша-кредиттiк және қаржылық статистика жөнiндегi нұсқаулығында" белгiленген методологиялық принциптер келтiрiлген.

5. Банкам второго уровня в месячный срок со дня введения в действие настоящего постановления привести структуру счетов Главной бухгалтерской книги в соответствие с требованиями настоящего постановления.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Абдулину Н.К.
Председатель
Национального Банка
Утвержден
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 30 июля 2002 года N 274
Сноска. По тексту слова ", кредитных товариществ", ", кредитных товариществах", ", кредитными товариществами", ", кредитного товарищества", ", кредитные товарищества" исключены постановлением Правления Национального Банка РК от 5 июня 2006 года N 49 (вводится в действие с 01 сентября 2006 года).
Сноска. В заголовке и далее по тексту слова "ипотечных компаний", "ипотечных компаниях", "ипотечными компаниями", "ипотечной компании" и "ипотечные компании" заменены соответственно словами "ипотечных организаций", "ипотечных организациях", "ипотечными организациями", "ипотечной организации" и "ипотечные организации" постановлением Правления Нац.Банка РК от 27 августа 2007 г. N 98 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Типовой План счетов
бухгалтерского учета с детализацией счетов
для составления Главной бухгалтерской книги
банков второго уровня и ипотечных организаций
Сноска. Наименование с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 .
Глава 1. Общие положения
1. Типовой План счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций (далее - План счетов с детализацией) разработан на основе типового Плана счетов бухгалтерского учета в банках второго уровня и ипотечных организациях, утвержденного постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 275 (далее - План счетов), предназначен для отражения операций, совершаемых банками второго уровня (далее - банки) и ипотечными организациями на счетах Главной бухгалтерской книги и представляет собой схему группировки финансово-хозяйственных операций банков и ипотечных организаций в бухгалтерском учете. См.V1100006793 <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 .
2. В настоящей главе представлена система кодировки счетов Главной бухгалтерской книги банков, составленная в соответствии с международной классификацией институциональных единиц (объектов экономики), методологические принципы которой определены в Руководстве по "Системе Национальных Счетов" Организации Объединенных Наций (1993 года) и "Руководстве по составлению денежно-кредитной и финансовой статистики" Международного Валютного Фонда.

3. Толық есепшот жоспарында қолданылған негiзгi терминдер мен ұғымдар:
1) Бас бухгалтерлiк кiтап - банктердiң және ипотекалық ұйымдардың ақпарат жүйесi, ол банктiң және ипотекалық ұйымның синтетикалық есепшоттары бойынша бухгалтерлiк қосалқы журналдардан Есепшот жоспарына сәйкес жасалған жиынтық жазбалар негiзiнде қалыптастырылады;
2) Институционалды бiрлiк - шаруашылық бiрлiк (объект), Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес активтерге иелiк ете алады, өзiне мiндеттемелер қабылдайды және өндiрiстiк және коммерциялық қызметпен шұғылданады, басқа институционалды бiрлiктермен мәмiлелер жасаса алады;
3) Экономика секторы - өзiне негiзгi қызмет түрi және ұйымдық-құқықтық нысаны бойынша бiрiктiрiлген институционалды бiрлiктер тобын бiрiктiретiн экономика бөлiмшесi;
4) Резиденттер:
осы мемлекеттің заңнамасына сәйкес берілген шет мемлекетте тұрақты тұру құқығына құжаты бар Қазақстан Республикасының азаматтарын қоспағанда, уақытша шет елде жүрген немесе Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметінде одан тыс жерлерде жүрген азаматтарды қоса алғанда Қазақстан Республикасының азаматтары;
Қазақстан Республикасында тұрақты тұру құқығына құжаты бар шетелдіктер және азаматтығы жоқ тұлғалар;
Қазақстан Республикасының аумағында тұрғылықты орны бар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес құрылған барлық заңды тұлғалар, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасында және одан тыс жерлерде тұрғылықты орны бар филиалдары мен өкілдіктері;
Қазақстан Республикасынан тыс жерлердегі Қазақстан Республикасының дипломатиялық, сауда-саттық және өзге де ресми өкілдіктері;
5) Резидент еместер:
осы тармақтың 4) тармақшасында көрсетілмеген жеке тұлғалар, заңды тұлғалар, олардың филиалдары мен өкілдіктері;
6) Мемлекеттiк басқару органдары - Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, басқа институционалды бiрлiктерге қолданылатын заңдық, соттық немесе атқарушы билiгi бар институционалды бiрлiктер;
7) Қаржы ұйымдары - негiзгi қызметi қаржы делдалдығы немесе қаржы делдалдығымен тығыз байланысты қосалқы қаржы қызметi болып табылатын институционалды бiрлiктер;
8) Қаржылық емес ұйымдар - қызметiнiң негiзгi түрi рыноктық тауарлар өндiру мен қаржылық емес қызмет болып табылатын институционалды бiрлiктер;
9) Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар - тауар өндiретiн немесе қызмет көрсететiн, бiрақ мұндай ұйымдарға бақылау жасайтын институционалды бiрлiктерге пайда немесе өзге де қаржылық үлес әкелмейтiн институционалды бiрлiктер;

3. Основные термины и понятия, используемые в Плане счетов с детализацией:
1) Главная бухгалтерская книга - информационная система банков и ипотечных организаций, формируемая на основе суммарных записей из вспомогательных бухгалтерских журналов по синтетическим счетам банка и ипотечной организации, расположенным в соответствии с Планом счетов.
2) Институциональная единица - хозяйственная единица (объект), которая (ый) в соответствии с законодательством Республики Казахстан может владеть активами, принимать на себя обязательства и заниматься производственной и коммерческой деятельностью, совершать сделки с другими институциональными единицами.
3) Сектор экономики - подразделение экономики, которое включает в себя группу институциональных единиц, объединенных по основному виду их деятельности и организационно-правовой форме.
4) Резиденты:
граждане Республики Казахстан, в том числе временно находящиеся за границей или находящиеся на государственной службе Республики Казахстан за ее пределами, за исключением граждан Республики Казахстан, имеющих документ на право постоянного проживания в иностранном государстве, выданный в соответствии с законодательством этого государства;
иностранцы и лица без гражданства, имеющие документ на право постоянного проживания в Республике Казахстан;
все юридические лица, созданные в соответствии с законодательством Республики Казахстан, с местом нахождения на территории Республики Казахстан, а также их филиалы и представительства с местом нахождения в Республике Казахстан и за ее пределами;
дипломатические, торговые и иные официальные представительства Республики Казахстан, находящиеся за пределами Республики Казахстан;
5) Нерезиденты:
физические лица, юридические лица, их филиалы и представительства, не указанные в подпункте 4) настоящего пункта.
6) Органы государственного управления - институциональные единицы, обладающие законодательной, судебной или исполнительной властью, которая распространяется на другие институциональные единицы, расположенные на территории Республики Казахстан.
7) Финансовые организации - институциональные единицы, основной функцией которых является финансовое посредничество или вспомогательная финансовая деятельность, тесно связанная с финансовым посредничеством.
8) Нефинансовые организации - институциональные единицы, основным видом деятельности которых является производство рыночных товаров и нефинансовых услуг.
9) Некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства - институциональные единицы, производящие товары или услуги, но не приносящие прибыли или иных финансовых благ институциональным единицам, контролирующим такие организации.

10) Үй шаруашылықтары - жеке тұлғалардан, сондай-ақ жеке тұлғалардың бiрге тұратын шағын топтарынан құралған, өз табыстары мен мүлкiн бiрiктiретiн (толық немесе iшiнара) және тауарлар мен қызметтердiң белгiлi бiр түрлерiн (тұрғын үй, тамақ өнiмдерiн және басқаларды) бiрлесiп тұтынатын институционалды бiрлiктер;
11) Арнайы мақсаттағы еншiлес ұйымдар - банктер халықаралық капитал рыноктарында қаражат тарту мақсатымен шет елдерде құрған еншiлес ұйымдар.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003.09.01. N 325 , 2007.08.27. N 98 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
4. Тұтас экономиканы құрайтын институционалды бiрлiктер Бас бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарына код белгiлеу кезiнде қолданылған бiрiн-бiрi жоққа шығаратын мынадай бес институционалды секторға топтастырылады:
1) мемлекеттiк басқару органдары секторы;
2) қаржы ұйымдары секторы;
3) қаржылық емес ұйымдар секторы;
4) үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар секторы;
5) үй шаруашылығы секторы.
5. Мемлекеттiк басқару органдары секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) үкiмет (бұдан әрi мәтiн бойынша - Қазақстан Республикасының Үкiметi немесе Шетелдiк мемлекеттiң үкiметi) - коды "1";
2) жергiлiктi басқару органдары (бұдан әрi мәтiн бойынша - жергiлiктi өкiмет органдары) - коды "2";
"1" коды республикалық бюджет қаражатынан қаржыландырылатын министрлiктердi, ведомстволарды және агенттiктердi, ғылыми-зерттеу институттарын, институционалды бiрлiктердi - үкiметтiң агенттерiн, мемлекеттiк басқару органдары бақылайтын және республикалық бюджет қаражатынан қаржыландырылатын қорларды, сондай-ақ мемлекеттiң бақылауындағы, мемлекеттiк органдарға тиесiлi қызметтердi орындайтын және рыноктық өндiрiспен шұғылданбайтын басқа да ұйымдарды бiлдiредi.
"2" коды облыс, қала және аудан деңгейiнде басқару функцияларын жүзеге асыратын институционалды бiрлiктердi және жергiлiктi бюджеттiң қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдарды бiлдiредi.
6. Қаржы ұйымдары секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) орталық банк (бұдан әрi мәтiн бойынша - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi немесе шетелдiк орталық банктер) - коды "3". Қаржы қызметiмен айналысатын, банктермен операцияларды жүзеге асыратын халықаралық ұйымдарды "Шетелдiк орталық банктер" экономика секторына есептеу қажет. Басқа барлық халықаралық ұйымдарды "Шетелдiк мемлекеттердiң үкiметi" экономика секторына есептеген жөн;
2) басқа депозиттiк ұйымдар (бұдан әрi мәтiн бойынша - банктер) - коды "4";
3) басқа қаржылық ұйымдар (бұдан әрi мәтiн бойынша - банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар) - коды "5".
"3" коды қаржы жүйесiнiң шешушi аспектiлерiне бақылауды жүзеге асыратын және ұлттық валюта эмиссиясы, халықаралық резервтердi басқару, банктердiң және басқа да қаржылық ұйымдардың қызметiн қадағалау сияқты қызметтер жүргiзетiн институционалды бiрлiктi бiлдiредi.
"4" коды олардың банк немесе банк еместiгiне қарамастан, қызметiнiң негiзгi түрлерi қаржы делдалдығы болып табылатын және мiндеттемелерi салымдар немесе сондай нысандағы (қолданыстағы ақшаның ұлттық анықтамасына жататын, салымдардың жуық алмастырғыштары) институционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
"5" коды осы сектордағы түрлi делдалдық немесе қосалқы қаржылық қызметтi жүзеге асыратын немесе қызметтерi қаржылық делдалдықпен тығыз байланысты, бiрақ өздерi делдалдық қызмет атқармайтын барлық қалған институционалды бiрлiктердi бiлдiредi. Бұл топқа сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары, мемлекеттiк емес жинақтаушы зейнетақы қорлары, ломбардтар, айырбастау пункттерi, ипотекалық ұйымдар, кредиттiк және ауылдық кредиттiк серiктестiктер, брокерлiк және дилерлiк компаниялар, арнайы мақсаттағы еншiлес ұйымдар, инвестициялық қорлар, банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын өзге де ұйымдар және мемлекеттiң бақылауындағы және/немесе қоғамдық не қайырымдылық қызметпен айналысатын ұйымдарды қоспағанда, басқа да қаржылық ұйымдар жатқызылады.
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 қаулысымен , 2006 жылғы 5 маусымдағы N 49 (2006 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен .

10) Домашние хозяйства - институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц, проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество, и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье, продукты питания и другое).
11) Дочерние организации специального назначения - дочерние организации, создаваемые банками за рубежом с целью привлечения средств на международных рынках капитала. <*>
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Нац.Банка РК от 1 сентября 2003 г. N 325 ; от 27 августа 2007 г. N 98 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
4. Институциональные единицы, составляющие экономику в целом, группируются в следующие пять взаимоисключающих институциональных секторов, которые использованы при кодировке счетов Главной бухгалтерской книги:
1) сектор органов государственного управления;
2) сектор финансовых организаций;
3) сектор нефинансовых организаций;
4) сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства;
5) сектор домашних хозяйств.
5. Сектор органов государственного управления включает в себя следующие подсектора:
1) правительство (далее по тексту - Правительство Республики Казахстан или Правительство иностранного государства) - код "1";
2) местные исполнительные органы (далее по тексту - местные исполнительные органы) - код "2".
Код "1" означает министерства, ведомства и агентства, финансируемые из средств республиканского бюджета, научно-исследовательские институты, институциональные единицы - агенты Правительства, фонды, контролируемые органами государственного управления и финансируемые из средств республиканского бюджета, а также другие организации, находящиеся под контролем государства, выполняющие функции, свойственные государственным органам и не занимающиеся рыночным производством.
Код "2" означает институциональные единицы, осуществляющие функции управления на уровне области, города и района и организации, финансируемые из средств местного бюджета.
Сноска. В пункте 5 и далее по тексту слова "местные органы власти", "местными органами власти", "местным органам власти", "местных органов власти", "(местные органы власти Республики Казахстан)", "(местные органы власти иностранного государства)", "акционерами-местными органами власти", "местными органам власти" заменены соответственно словами "местные исполнительные органы", "местными исполнительными органами", "местным исполнительным органам", "местных исполнительных органов", "(местные исполнительные органы Республики Казахстан)", "(местные исполнительные органы иностранного государства)", "акционерами-местными исполнительными органами", "местными исполнительными органами" постановлением Правления Нац.Банка РК от 27 августа 2007 г. N 98 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
6. Сектор финансовых организаций включает в себя следующие подсектора:
1) центральный банк (далее по тексту - Национальный Банк Республики Казахстан или иностранные центральные банки) - код "3". Международные организации, занимающиеся финансовой деятельностью, осуществляющие операции с банками, следует учитывать в секторе экономики "Иностранные центральные банки". Все другие международные организации следует учитывать в секторе экономики "Правительство иностранных государств";
2) другие депозитные организации (далее по тексту - банки) - код "4";
3) другие финансовые организации (далее по тексту - организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций) - код "5".
Код "3" означает институциональную единицу, которая осуществляет контроль над ключевыми аспектами финансовой системы и проводит такую деятельность, как эмиссия национальной валюты, управление международными резервами, надзор за деятельностью банков и других финансовых организаций.
Код "4" означает институциональные единицы, основным видом деятельности которых является финансовое посредничество и обязательства которых имеют форму вкладов или их аналогов (близких заменителей вкладов, которые включаются в национальное определение широких денег) независимо, являются ли они банками или нет.
Код "5" означает все остальные институциональные единицы данного сектора, которые осуществляют различные посреднические или вспомогательные финансовые услуги, или деятельность которых тесно связана с финансовым посредничеством, но сами они не выполняют функции посредников. В эту группу относятся страховые (перестраховочные) организации, негосударственные накопительные пенсионные фонды, ломбарды, обменные пункты, ипотечные организации, кредитные и сельские кредитные товарищества, брокерские и дилерские компании, дочерние организации специального назначения, инвестиционные фонды, иные организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, и другие финансовые организации, за исключением организаций, которые находятся под контролем государства и/или занимаются общественной либо благотворительной деятельностью. <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 ; от 5 июня 2006 года N 49 (вводится в действие с 01 сентября 2006 года).

7. Қаржылық емес ұйымдар секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар - "6" коды;
2) мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдар - "7" коды.
"6" коды рыноктық өндiрiспен айналысатын және мемлекеттiк басқару органдарының бақылауындағы тікелей немесе жанама институционалды бiрлiктердi бiлдiредi. <*>
"7" коды рыноктық өндiрiспен айналысатын және мемлекеттiк басқару органдары бақыламайтын институционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 қаулысымен .
8. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар секторына - "8" кодына мынадай институционалды бiрлiктер кiредi:
1) осы қауымдастық мүшелерiнiң өздерiн тауарлармен немесе қызметтермен қамтамасыз ету үшiн тұлғалар ассоциациясынан құрылады. Мұндай қызметтер әдетте тегiн көрсетiледi немесе тұрақты мүшелiк жарналар есебiнен қаржыландырылады. Бұларға саяси партиялар, кәсiподақтар, мешiттер, шiркеулер (храмдар) және дiни қоғамдар, қоғамдық, ұлттық мәдени орталықтары және тағы басқалар жатқызылады.
2) олардың негiзгi қызмет түрi қайырымдылық көмегiн көрсету болып табылады. Бұларға қайырымдылық ұйымдары мен қоғам мүшелерiнiң мүддесiне қызмет көрсету үшiн қайырымдылық мақсатында құрылатын зардап шеккендер мен мұқтаж адамдарға көмек көрсету жөнiндегi агенттiктер жатқызылады. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн осы коммерциялық емес ұйымдар рыноктық емес негiзде үй шаруашылығында қажет етушiлерге тауар ұсыну немесе қызмет көрсетумен айналысады. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн мұндай коммерциялық емес ұйымдардың қаражаты жұртшылықтан, мемлекеттiк басқару органдарынан түсетiн ақшалай немесе заттай нысанда түсетiн қайырмалдықтар мен резидент еместерден түсетiн трансферттер (мысалы, Табысы аз азаматтарға қолдау көрсету жөнiндегi қоғамдық қоры, "Бөбек" балалар қоры) есебiнен пайда болады.
9. Үй шаруашылығы секторы - "9" коды жеке адамдардан, сондай-ақ бiрге тұратын, өз кiрiстерi мен мүлкiн бiрiктiретiн (толық немесе iшiнара) және тауар мен қызметтiң (тұрғын үй, тамақ өнiмдерi және басқалар) белгiлi бiр түрлерiн бiрлесiп пайдаланатын жеке адамдардың шағын топтарынан (отбасы) тұратын институционалды бiрлiктердi бiлдiредi. Бұл топқа, сондай-ақ заңды тұлға құрмастан жеке кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғаларды да жатқызған дұрыс.
10. Бас бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарына код белгiлеу үшiн мынадай валюта түрлерi пайдаланылады:
1) Қазақстандық теңге - Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы (бұдан әрi мәтiн бойынша - теңге) - "1" коды;

7. Сектор нефинансовых организаций включает в себя следующие подсектора:
1) государственные нефинансовые организации - код "6";
2) негосударственные нефинансовые организации - код "7".
Код "6" означает институциональные единицы, занимающиеся рыночным производством и контролируемые прямо или косвенно органами государственного управления.
Код "7" означает институциональные единицы, занимающиеся рыночным производством и неконтролируемые органами государственного управления. <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 .
8. Сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства - код "8" включает в себя институциональные единицы:
1) которые создаются ассоциациями лиц с тем, чтобы обеспечивать товарами или услугами самих членов этих ассоциаций. Такие услуги обычно предоставляются бесплатно или финансируются за счет регулярных членских взносов. К ним относят политические партии, профсоюзы, мечети, церкви (храмы) и религиозные общества, общественные, национальные культурные центры и другие;
2) основным видом деятельности которых является оказание благотворительной помощи. К ним относятся благотворительные организации и агентства по оказанию помощи пострадавшим или нуждающимся, которые создаются в благотворительных целях для обслуживания интересов членов общества. Данные некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, занимаются на нерыночной основе предоставлением товаров или услуг нуждающимся в них домашним хозяйствам. Средства таких некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства, образуются за счет пожертвований в денежной или натуральной форме, поступающих от общественности, органов государственного управления и трансфертов от нерезидентов.
9. Сектор домашних хозяйств - код "9", означает институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц (семьи), проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество, и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье, продукты питания и другое). В эту группу также следует отнести физических лиц, занимающихся индивидуальной предпринимательской деятельностью без образования юридического лица.
10. Для кодировки счетов Главной бухгалтерской книги используют следующие виды валют:
1) Казахстанский тенге - национальная валюта Республики Казахстан (далее по тексту - тенге) - код "1";

2) Еркiн айналыстағы валюта (бұдан әрi мәтiн бойынша - ЕАВ) - "2" коды;
3) Валютаның басқа түрлерi (бұдан әрi мәтiн бойынша - ВБТ) - "3" коды.
"Еркiн айналыстағы валюта" тобына Толық есепшот жоспарының 1-қосымшасына сәйкес шетелдiк валюталардың түрлерi жатады.
"Валютаның басқа түрлерi" тобына Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы болып табылмайтын және EAB тобына кiрмейтiн шетелдiк валюталар жатады.
11. Бас бухгалтерлiк кiтап есепшоттарының құрылымы Толық есепшот жоспарының 2-қосымшасына сәйкес сандық символдар жүйесiн бiлдiредi.
12. Бас бухгалтерлiк кiтап есепшотының құрылымы ең төменгi (мiндеттi) толық деңгейде болады. Банктердiң және ипотекалық ұйымдардың дербес қосымша позициялар енгiзуге және кез келген бiр белгiнi неғұрлым нақты талдауға құқығы бар. Мысалы, Бас бухгалтерлiк кiтапты жүргiзу қажет болған жағдайда банк есепшот құрылымында әрбiр шетелдiк валюта түрi бойынша халықаралық тәжiрибеде қолданылып жүрген шетел валютасын тиiстi сандық (әрiптiк) белгiлеуге қатысты қосымша позицияларды көздеуге құқылы. <*>
Ескерту. 12-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 қаулысымен .
13. Бас бухгалтерлiк кiтап есепшотының 5, 6 және 7 позицияларындағы нөлдiк белгiлеу банктердiң және ипотекалық ұйымдардың қажет болған жағдайда бар позицияларға жан-жақты нақтылауды дербес жүргiзуiне құқылы екендiгiн бiлдiредi.
Ескерту. 13-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 қаулысымен .
14. Бас бухгалтерлiк кiтаптың 1405000, 1422000, 1425000 есепшоттары бойынша экономика секторы бойынша позициялар вексель бойынша төлеушiлер бөлiгiнде көрсетiлуi тиiс.
15. Бас бухгалтерлiк кiтаптың 1858000, 1859000, 2858000 2859000 есепшоттарын банктiң және ипотекалық ұйымның шетел валютасы бойынша валюталық позициясының қосалқы есебiн шетелдiк валютаның теңгеге қарсы құнын бағдарламалық қамтамасыз ету деңгейiнде автоматтандырғанға дейiн пайдалануға болады. <*>
Ескерту. 15-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 қаулысымен .
16. Бас бухгалтерлiк кiтаптың 2301000, 2303000, 2401000, 2402000, 3101000 есепшоттары бойынша бағалы қағаздарды ұстаушылардың экономика секторын нақты анықтауға мүмкiндiк болмаған жағдайда экономика секторында нақты ұстаушының экономика секторын көрсету қажет.
17. Бас бухгалтерлiк кiтаптың 4705000, 4706000, 4707000, 5705000, 5706000, 5707000, 5708000 есепшоттарын валюталық баламаға байланыстыра отырып көрсетiлген шарттардың, ақшалай мiндеттемелердiң қолданылу мерзiмi аяқталғанға дейiн пайдаланған дұрыс.

2) Свободно конвертируемая валюта (далее по тексту - СКВ) - код "2";
3) Другие виды валют (далее по тексту - ДВВ) - код "3".
К группе "Свободно-конвертируемая валюта" относят виды иностранных валют согласно приложению 1 к Плану счетов с детализацией.
К группе "Другие виды валют" относятся иностранные валюты, не являющиеся национальной валютой Республики Казахстан и не входящие в группу СКВ.
11. Структура счетов Главной бухгалтерской книги представляет собой систему цифровых символов согласно приложению 2 к Плану счетов с детализацией.
12. Структура счета Главной бухгалтерской книги содержит минимальный (обязательный) уровень детализации. Банки и ипотечные организации вправе самостоятельно ввести дополнительные позиции и более подробно детализировать тот или иной признак. <*>
Сноска. Пункт 12 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 .
13. Нулевое обозначение в позициях 5, 6 и 7 счета Главной бухгалтерской книги означает право банков и ипотечных организаций самостоятельно производить, при необходимости, детализацию существующих позиций. <*>
Сноска. Пункт 13 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 .
14. По счетам Главной бухгалтерской книги 1405000, 1422000, 1425000 позицию по сектору экономики следует отражать в разрезе плательщиков по векселю.
15. Счета Главной бухгалтерской книги 1858000, 1859000, 2858000, 2859000 следует использовать до момента автоматизации вспомогательного учета валютной позиции банка и ипотечной организации по иностранной валюте и контрстоимости иностранной валюты в тенге на уровне программного обеспечения. <*>
Сноска. Пункт 15 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года N 325 .
16. По счетам Главной бухгалтерской книги 2301000, 2303000, 2401000, 2402000, 3101000 в случае отсутствия возможности достоверно определить сектор экономики держателя ценной бумаги, в секторе экономики следует указывать сектор экономики номинального держателя.
17. Счета Главной бухгалтерской книги 4705000, 4706000, 4707000, 5705000, 5706000, 5707000, 5708000 следует использовать до момента истечения сроков действия договоров, денежные обязательства по которым выражены с привязкой к валютному эквиваленту.

1004 2 3 3  Кешкi кассадағы ВБТ-гi қолма-қол ақша
1005 0 0 0  Банкоматтардағы және электрондық терминалдардағы
қолма-қол ақша
1005 1 3 1  Банкоматтардағы және электрондық терминалдардағы
теңгемен қолма-қол ақша
1005 2 3 2  Банкоматтардағы және электрондық терминалдардағы
ЕАВ-мен қолма-қол ақша
1005 2 3 3  Банкоматтардағы және электрондық терминалдардағы
ВБТ-мен қолма-қол ақша
1006 0 0 0  Жолдағы жол жүру чектеріндегі ақша
1006 1 4 1  Резидент банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі ақша,
теңгемен
1006 1 4 2  Резидент банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі ақша,
ЕАВ-мен
1006 1 4 3  Резидент банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі ақша,
ВБТ-мен
1006 2 3 1  Шетелдік орталық банктің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, теңгемен
1006 2 3 2  Шетелдік орталық банктің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ЕАВ-мен
1006 2 3 3  Шетелдік орталық банктің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ВБТ-мен
1006 2 4 1  Резидент емес банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, теңгемен
1006 2 4 2  Резидент емес банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ЕАВ-мен
1006 2 4 3  Резидент емес банктердің жолдағы жол жүру чектеріндегі
ақша, ВБТ-мен
1007 0 0 0  Кассадағы қымбат металдардан жасалған металл ақша
1007 1 3 1   Кассадағы қымбат металдардан жасалған металл ақша,
теңгемен
1007 2 3 2   Кассадағы қымбат металдардан жасалған металл ақша,
ЕАВ-мен
1007 2 3 3   Кассадағы қымбат металдардан жасалған металл ақша,
ВБТ-мен
1008 0 0 0   Жол жүру чектері түріндегі ақша
1008 1 4 1   Резидент банктердің жол жүру чектері түріндегі
ақшасы, теңгемен
1008 1 4 2   Резидент банктердің жол жүру чектері түріндегі
ақшасы, ЕАВ-мен
1008  1 4 3   Резидент банктердің жол жүру чектері түріндегі
ақшасы, ВБТ-мен
1008  2 3 1   Шетелдік орталық банктердің жол жүру чектері
түріндегі ақшасы, теңгемен
1008  2 3 2   Шетелдік орталық банктердің жол жүру чектері
түріндегі ақшасы, ЕАВ-мен
1008  2 3 3   Шетелдік орталық банктердің жол жүру чектері
түріндегі ақшасы, ВБТ-мен
1008  2 4 1   Резидент емес банктердің жол жүру чектері түріндегі
ақшасы, теңгемен
1008  2 4 2   Резидент емес банктердің жол жүру чектері түріндегі
ақшасы, ЕАВ-мен
1008  2 4 3   Резидент емес банктердің жол жүру чектері түріндегі
ақшасы, ВБТ-мен
1009 0 0 0  Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар
1009 1 3 1  Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар, теңгемен
1009 2 3 2  Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар, ЕАВ-мен
1009 2 3 3  Кассадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар, ВБТ-мен
1010        Тазартылған қымбат металдар

1004 2 3 3 Наличность в вечерней кассе в ДВВ
1005 0 0 0   Наличность в банкоматах и электронных терминалах
1005 1 3 1     Наличность в банкоматах и электронных терминалах в тенге
1005 2 3 2     Наличность в банкоматах и электронных терминалах в СКВ
1005 2 3 3     Наличность в банкоматах и электронных терминалах в ДВВ
1006 0 0 0    Деньги в дорожных чеках в пути
1006 1 4 1     Деньги в дорожных чеках в пути в тенге банков-резидентов
1006 1 4 2     Деньги в дорожных чеках в пути в СКВ банков-резидентов
1006 1 4 3     Деньги в дорожных чеках в пути в ДВВ банков-резидентов
1006 2 3 1     Деньги в дорожных чеках в пути в тенге иностранного
центрального банка
1006 2 3 2     Деньги в дорожных чеках в пути в СКВ иностранного
центрального банка
1006 2 3 3     Деньги в дорожных чеках в пути в ДВВ иностранного
центрального банка
1006 2 4 1     Деньги в дорожных чеках в пути в тенге банков-нерезидентов
1006 2 4 2     Деньги в дорожных чеках в пути в СКВ банков-нерезидентов
1006 2 4 3     Деньги в дорожных чеках в пути в ДВВ банков-нерезидентов
1007 0 0 0  Монеты, изготовленные из драгоценных металлов, в кассе
1007 1 3 1     Монеты, изготовленные из драгоценных металлов,
в кассе в тенге
1007 2 3 2     Монеты, изготовленные из драгоценных металлов, в кассе
в СКВ
1007 2 3 3     Монеты, изготовленные из драгоценных металлов, в кассе
в ДВВ
1008 0 0 0   Деньги в дорожных чеках
1008 1 4 1     Деньги в дорожных чеках в тенге банков-резидентов
1008 1 4 2     Деньги в дорожных чеках в СКВ банков-резидентов
1008 1 4 3     Деньги в дорожных чеках в ДВВ банков-резидентов
1008 2 3 1     Деньги в дорожных чеках в тенге иностранного центрального
банка
1008 2 3 2     Деньги в дорожных чеках в СКВ иностранного центрального
банка
1008 2 3 3     Деньги в дорожных чеках в ДВВ иностранного центрального
банка
1008 2 4 1     Деньги в дорожных чеках в тенге банков-нерезидентов
1008 2 4 2     Деньги в дорожных чеках в СКВ банков-нерезидентов
1008 2 4 3     Деньги в дорожных чеках в ДВВ банков-нерезидентов
1009 0 0 0    Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе
1009 1 3 1     Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе в тенге
1009 2 3 2     Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе в СКВ
1009 2 3 3     Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, в кассе в ДВВ
1010       Аффинированные драгоценные металлы

1011 0 0 0  Тазартылған қымбат металдар
1012 0 0 0  Жолдағы тазартылған қымбат металдар
1013 0 0 0  Металл шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат
металдар
1013 1 3 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде металл
шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1013 1 4 0  Резидент банктерде металл шоттарында орналастырылған
тазартылған қымбат металдар
1013 2 3 0  Шетелдік орталық банкте металл шоттарында
орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1013 2 4 0  Резидент емес банктерде металл шоттарында
орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1050        Корреспонденттік есепшоттары
1051 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік есепшоттары
1051 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
корреспонденттік есепшоты
1051 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоты
1051 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоты
1052 0 0 0  Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар
1052 1 4 1  Резидент-банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
1052 1 4 2  Резидент-банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1052 1 4 3  Резидент-банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1052 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі
корреспонденттік шоттар
1052 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-дағы
корреспонденттік шоттар
1052 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ВБТ-дегі
корреспонденттік шоттар
1052 2 3 1  Шетелдік орталық банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
1052 2 3 2  Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1052 2 3 3  Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1052 2 4 1  Резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
1052 2 4 2  Резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1053 0 0 0  Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары
1053 1 4 1  Ипотекалық ұйымдардың резидент банктердегі теңгемен
ағымдағы шоттары
1053 1 4 2  Ипотекалық ұйымдардың резидент банктердегі ЕАВ-мен
ағымдағы шоттары
1053 1 4 3  Ипотекалық ұйымдардың резидент банктердегі ВБТ-мен
ағымдағы шоттары
1053 1 5 1  Ипотекалық ұйымдардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардағы теңгемен ағымдағы шоттары
1053 1 5 2  Ипотекалық ұйымдардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардағы ЕАВ-мен ағымдағы шоттары

1011 0 0 0   Аффинированные драгоценные металлы
1012 0 0 0   Аффинированные драгоценные металлы в пути
1013 0 0 0   Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах
1013 1 3 0     Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в Национальном Банке Республики
Казахстан
1013 1 4 0     Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в банках-резидентах
1013 2 3 0     Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в иностранном центральном банке
1013 2 4 0     Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на
металлических счетах в банках-нерезидентах
1050       Корреспондентские счета
1051 0 0 0   Корреспондентский счет в Национальном Банке Республики
Казахстан
1051 1 3 1     Корреспондентский счет в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1051 1 3 2     Корреспондентский счет в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1051 1 3 3     Корреспондентский счет в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1052 0 0 0   Корреспондентские счета в других банках
1052 1 4 1     Корреспондентские счета в тенге в банках-резидентах
1052 1 4 2     Корреспондентские счета в СКВ в банках-резидентах
1052 1 4 3     Корреспондентские счета в ДВВ в банках-резидентах
1052 1 5 1     Корреспондентские счета в тенге в организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды банковских операций
1052 1 5 2     Корреспондентские счета в СКВ в организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды банковских операций
1052 1 5 3     Корреспондентские счета в ДВВ в организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды банковских операций
1052 2 3 1     Корреспондентские счета в тенге в иностранных центральных
банках
1052 2 3 2     Корреспондентские счета в СКВ в иностранных центральных
банках
1052 2 3 3     Корреспондентские счета в ДВВ в иностранных центральных
банках
1052 2 4 1     Корреспондентские счета в тенге в банках-нерезидентах
1052 2 4 2     Корреспондентские счета в СКВ в банках-нерезидентах
1052 2 4 3     Корреспондентские счета в ДВВ в банках-нерезидентах
1053 0 0 0    Текущие счета ипотечных организаций в банках
1053 1 4 1     Текущие счета ипотечных организаций в тенге в
банках-резидентах
1053 1 4 2     Текущие счета ипотечных организаций в СКВ в
банках-резидентах
1053 1 4 3     Текущие счета ипотечных организаций в ДВВ в
банках-резидентах
1053 1 5 1     Текущие счета ипотечных организаций в тенге в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1053 1 5 2     Текущие счета ипотечных организаций в СКВ в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

1053 1 5 3  Ипотекалық ұйымдардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардағы ВБТ-мен ағымдағы шоттары
1053 2 3 1  Ипотекалық ұйымдардың шетелдік орталық банктердегі
теңгемен ағымдағы шоттары
1053 2 3 2  Ипотекалық ұйымдардың шетелдік орталық банктердегі
ЕАВ-мен ағымдағы шоттары
1053 2 3 3  Ипотекалық ұйымдардың шетелдік орталық банктердегі
ВБТ-мен ағымдағы шоттары
1053 2 4 1  Ипотекалық ұйымдардың резидент емес банктердегі
теңгемен ағымдағы шоттары
1053 2 4 2  Ипотекалық ұйымдардың резидент емес банктердегі
ЕАВ-мен ағымдағы шоттары
1053 2 4 3  Ипотекалық ұйымдардың резидент емес банктердегі
ВБТ-мен ағымдағы шоттары»
1052 2 4 3  Резидент емес банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1054 0 0 0  Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар және ипотекалық
ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
1054 1 0 1  Басқа банктердегі теңгедегі корреспонденттік шоттар және
ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша шығындарды
жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1054 1 0 2  Басқа банктердегі ЕАВ-ғы корреспонденттік шоттар және
ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1054 1 0 3  Басқа банктердегі ВБТ-ғы корреспонденттік шоттар және
ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1054 2 0 1  Басқа банктердегі теңгедегі корреспонденттік
шоттар және ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары
бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1054 2 0 2  Басқа банктердегі ЕАВ-дағы корреспонденттік шоттар
және ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары
бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1054 2 0 3  Басқа банктердегі ВБТ-тегі корреспонденттік шоттар
және ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары
бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1100        Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне талаптары
1101 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
салымдары (бір түнге)
1101 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
салымдары (бір түнге)
1101 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
салымдары (бір түнге)
1101 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
салымдары (бір түнге)
1102 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі талап ету
бойынша салымдары
1102 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
талап ету бойынша салымдары
1102 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
талап ету бойынша салымдары
1102 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
талап ету бойынша салымдары

1053 1 5 3     Текущие счета ипотечных организаций в ДВВ в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1053 2 3 1     Текущие счета ипотечных организаций в тенге в
иностранных центральных банках
1053 2 3 2     Текущие счета ипотечных организаций в СКВ в
иностранных центральных банках
1053 2 3 3     Текущие счета ипотечных организаций в ДВВ в
иностранных центральных банках
1053 2 4 1     Текущие счета ипотечных организаций в тенге в
банках-нерезидентах
1053 2 4 2     Текущие счета ипотечных организаций в СКВ в
банках-нерезидентах
1053 2 4 3     Текущие счета ипотечных организаций в ДВВ в
банках-нерезидентах
1054 0 0 0    Резервы (провизии) на покрытие убытков по
корреспондентским счетам в других банках и
текущим счетам ипотечных организаций
1054 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам и текущим счетам ипотечных организаций в других банках в тенге
1054 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам и текущим счетам ипотечных организаций в других банках в СКВ
1054 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам и текущим счетам ипотечных организаций в других банках в ДВВ
1054 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам и текущим счетам ипотечных организаций в других банках в тенге
1054 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам и текущим счетам ипотечных организаций в других банках в СКВ
1054 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам и текущим счетам ипотечных организаций в других банках в ДВВ
1100       Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
1101 0 0 0   Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (на
одну ночь)
1101 1 3 1     Вклады в тенге в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1101 1 3 2     Вклады в СКВ в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1101 1 3 3     Вклады в ДВВ в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1102 0 0 0   Вклады до востребования в Национальном Банке Республики
Казахстан
1102 1 3 1     Вклады до востребования в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1102 1 3 2     Вклады до востребования в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1102 1 3 3     Вклады до востребования в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103 0 0 0   Срочные вклады в Национальном Банке Республики Казахстан

1103 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
мерзімді салымдары
1103 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
мерзімді салымдары
1103 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
мерзімді салымдары
1104 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті
резервтері
1104 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
міндетті резервтері
1104 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
міндетті резервтері
1104 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
міндетті резервтері
1105 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша дисконт
1106 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы
1150 0 0 0  Айналысқа шығарылғанға дейінгі ұлттық валюта
банкноталары
1150 1 3 1  Айналысқа шығарылғанға дейінгі ұлттық валюта
банкноталары
1200        Әділ құны бойынша пайда немесе зиян арқылы есептелетін
бағалы қағаздар
1201 0 0 0  Саудаға арналған бағалы қағаздар
1201 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған саудаға
арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған саудаға
арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған саудаға
арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған саудаға
арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 4 1  Резидент банктер шығарған саудаға арналған теңгедегі
бағалы қағаздар
1201 1 4 2  Резидент банктер шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 4 3  Резидент банктер шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған теңгедегі
бағалы қағаздар

1103 1 3 1     Срочные вклады в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103 1 3 2     Срочные вклады в СКВ в Национальном Банке Республики
Казахстан
1103 1 3 3     Срочные вклады в ДВВ в Национальном Банке Республики
Казахстан
1104 0 0 0   Обязательные резервы в Национальном Банке Республики
Казахстан
1104 1 3 1     Обязательные резервы в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1104 1 3 2     Обязательные резервы в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1104 1 3 3     Обязательные резервы в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1105 0 0 0    Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
1106 0 0 0     Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
1150 0 0 0 Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение
1150 1 3 1     Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение
1200       Ценные бумаги, учитываемые по справедливой стоимости через
прибыль или убыток
1201 0 0 0   Ценные бумаги, учитываемые по справедливой стоимости
через прибыль или убыток
1201 1 1 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
Правительством Республики Казахстан
1201 1 1 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
Правительством Республики Казахстан
1201 1 2 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
местными исполнительными органами Республики Казахстан
1201 1 2 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
местными исполнительными органами Республики Казахстан
1201 1 3 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
Национальным Банком Республики Казахстан
1201 1 3 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
Национальным Банком Республики Казахстан
1201 1 4 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
банками-резидентами
1201 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
банками-резидентами
1201 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
банками-резидентами
1201 1 5 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций

1201 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1201 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған саудаға арналған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 3 1  Шетелдік орталық банктер шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар
1201 2 3 2  Шетелдік орталық банктер шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 3 3  Шетелдік орталық банктер шығарған саудаға арналған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар
1201 2 4 2  Резидент емес банктер шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 4 3  Резидент емес банктер  шығарған саудаға арналған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
1201 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар  шығарған саудаға арналған
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған саудаға арналған
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1201 2 7 1  Шет мемлекеттердің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, саудаға арналған теңгедегі бағалы
қағаздар
1201 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар
1201 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған саудаға арналған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар
1202 0 0 0  Пайда немесе зиян арқылы әділ құны бойынша
ескерілетін бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, саудаға
арналған, теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен берешек
1202 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, саудаға
арналған, ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған, саудаға арналған, теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған, саудаға арналған, ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен
берешек

1201 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201 1 6 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1201 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1201 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1201 1 7 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1201 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1201 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1201 2 1 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
Правительством иностранного государства
1201 2 1 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
Правительством иностранного государства
1201 2 2 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
местными исполнительными органами иностранного
государства
1201 2 2 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
местными исполнительными органами иностранного
государства
1201 2 3 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
иностранными центральными банками
1201 2 3 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
иностранными центральными банками
1201 2 3 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
иностранными центральными банками
1201 2 4 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
банками-нерезидентами
1201 2 4 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
банками-нерезидентами
1201 2 4 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
банками-нерезидентами
1201 2 5 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201 2 5 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201 2 5 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1201 2 6 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1201 2 6 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1201 2 7 1     Ценные бумаги в тенге, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1201 2 7 2     Ценные бумаги в СКВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
1201 2 7 3     Ценные бумаги в ДВВ, учитываемые по справедливой
стоимости через прибыль или убыток, выпущенные
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1202 0 0 0   Просроченная задолженность по ценным бумагам,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток
1202 1 1 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Правительством Республики
Казахстан
1202 1 1 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Правительством Республики
Казахстан
1202 1 2 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным местными исполнительными
органами Республики Казахстан
1202 1 2 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным местными исполнительными
органами Республики Казахстан

1202 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған,
саудаға арналған, теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған,
саудаға арналған, ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 1 4 1  Резидент банктер шығарған, саудаға арналған, теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 4 2  Резидент банктер шығарған, саудаға арналған, ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 4 3  Резидент банктер шығарған, саудаға арналған, ВБТ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, саудаға арналған, теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, саудаға арналған, ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, саудаға арналған, ВБТ-дағы
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
саудаға арналған, теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
саудаға арналған, ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
саудаға арналған, ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, саудаға арналған, теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, саудаға арналған, ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, саудаға арналған, ВБТ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 2 3 1  Шетелдік орталық банктер шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 3 2  Шетелдік орталық банктер шығарған ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 3 3  Шетелдік орталық банктер шығарған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек

1202 1 3 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Национальным Банком Республики
Казахстан
1202 1 3 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Национальным Банком Республики
Казахстан
1202 1 4 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-резидентами
1202 1 4 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-резидентами
1202 1 4 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-резидентами
1202 1 5 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 1 5 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 1 5 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 1 6 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1202 1 6 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1202 1 6 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1202 1 7 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202 1 7 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202 1 7 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1202 2 1 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным Правительством иностранного государства
1202 2 1 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным Правительством иностранного государства
1202 2 2 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным местными исполнительными органами
иностранного государства
1202 2 2 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным местными исполнительными органами
иностранного государства
1202 2 3 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным иностранными центральными
банками
1202 2 3 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным иностранными центральными банками
1202 2 3 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным иностранными центральными банками

1202 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 4 2  Резидент емес банктер шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 4 3  Резидент емес банктер  шығарған ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 2 6 3 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1202 2 7 1 Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары
шығарған, саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен берешек
1202 2 7 2 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1202 2 7 3 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1205 0 0 0 Саудаға арналған сатып алынған бағалы қағаздар бойынша
дисконт
1206 0 0 0 Саудаға арналған сатып алынған бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақы
1208 0 0 0 Саудаға арналған бағалы қағаздардың әділ құнын оң
түзету шоты
1209 0 0 0 Саудаға арналған бағалы қағаздардың әділ құнын теріс
түзету шоты
1250        Басқа банктерде орналастырылған салымдары
1251 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар (бір түнге)
1251 1 4 1  Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі салымдар
(бір түнге)
1251 1 4 2  Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі салымдар
(бір түнге)
1251 1 4 3  Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дегі салымдар
(бір түнге)

1202 2 4 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-нерезидентами
1202 2 4 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным банками-нерезидентами
1202 2 4 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным банками-нерезидентами
1202 2 5 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 2 5 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 2 5 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 2 6 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1202 2 6 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1202 2 7 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1202 2 7 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам в СКВ,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
1202 2 7 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам в ДВВ,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1205 0 0 0   Дисконт по приобретенным ценным бумагам, учитываемым по
справедливой стоимости через прибыль или убыток
1206 0 0 0   Премия по приобретенным ценным бумагам, учитываемым по
справедливой стоимости через прибыль или убыток
1208 0 0 0   Счет положительной корректировки справедливой стоимости
ценных бумаг, учитываемых по справедливой стоимости
через прибыль или убыток
1209 0 0 0   Счет отрицательной корректировки справедливой стоимости
ценных бумаг, учитываемых по справедливой стоимости
через прибыль или убыток
1250       Вклады, размещенные в других банках
1251 0 0 0   Вклады, размещенные в других банках (на одну ночь)
1251 1 4 1     Вклады в тенге, размещенные в банках-резидентах (на одну
ночь)
1251 1 4 2     Вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах (на одну ночь)
1251 1 4 3     Вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах (на одну ночь)

1251 1 6 1  "Қазпочта" акционерлік қоғамына (бұдан әрі -
"Қазпочта" АҚ) орналастырылған теңгемен салымдар
(бір түнге)
1251 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен салымдар
(бір түнге)
1251 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен салымдар
(бір түнге)
1251 2 3 1  Шетелдердің орталық банктеріне орналастырылған
теңгедегі салымдар (бір түнге)
1251 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған, ЕАВ-дегі
салымдар (бір түнге)
1251 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған, ВБТ-дағы
салымдар (бір түнге)
1251 2 4 1  Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
салымдар (бір түнге)
1251 2 4 2  Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі
салымдар (бір түнге)
1251 2 4 3  Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дегі
салымдар (бір түнге)
1252 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған талап ету бойынша
салымдар
1252 1 4 1  Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі талап ету
бойынша салымдар
1252 1 4 2  Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы талап ету
бойынша салымдар
1252 1 4 3  Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы талап ету
бойынша салымдар
1252 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен талап ету
салымдары
1252 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен талап ету
салымдары
1252 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен талап ету
салымдары
1252 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған, теңгедегі
талап ету бойынша салымдары
1252 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған, ЕАВ-дегі
талап ету бойынша салымдары
1252 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған, ВБТ-дағы
талап ету бойынша салымдары
1252 2 4 1  Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі талап
ету бойынша салымдар
1252 2 4 2  Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы талап
ету бойынша салымдар
1252 2 4 3  Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы талап
ету бойынша салымдар
1253 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар
(бір айға дейін)
1253 1 4 1  Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 4 2  Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 4 3  Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдар (бір айға дейін)
1253 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдар (бір айға дейін)
1253 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған теңгедегі
қысқа мерзімді салымдар (бір айға дейін)

1251 1 6 1     Вклады  в тенге, размещенные в акционерном обществе
"Казпочта" (далее - АО "Казпочта") (на одну ночь)
1251 1 6 2     Вклады  в СКВ, размещенные в АО "Казпочта" (на одну ночь)
1251 1 6 3     Вклады  в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта" (на одну ночь)
1251 2 3 1     Вклады в тенге, размещенные в иностранных центральных
банках (на одну ночь)
1251 2 3 2     Вклады в СКВ, размещенные в иностранных центральных
банках (на одну ночь)
1251 2 3 3     Вклады в ДВВ, размещенные в иностранных центральных
банках (на одну ночь)
1251 2 4 1     Вклады в тенге, размещенные в банках-нерезидентах (на одну
ночь)
1251 2 4 2     Вклады в СКВ, размещенные в банках-нерезидентах (на одну
ночь)
1251 2 4 3     Вклады в ДВВ, размещенные в банках-нерезидентах (на одну
ночь)
1252 0 0 0   Вклады до востребования, размещенные в других банках
1252 1 4 1     Вклады до востребования в тенге, размещенные в
банках-резидентах
1252 1 4 2     Вклады до востребования в СКВ, размещенные в
банках-резидентах
1252 1 4 3     Вклады до востребования в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1252 1 6 1    Вклады до востребования в тенге, размещенные в АО "Казпочта"
1252 1 6 2     Вклады до востребования в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
1252 1 6 3     Вклады до востребования в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
1252 2 3 1     Вклады до востребования в тенге, размещенные
в иностранных центральных банках
1252 2 3 2     Вклады до востребования в СКВ, размещенные
в иностранных центральных банках
1252 2 3 3     Вклады до востребования в ДВВ, размещенные
в иностранных центральных банках
1252 2 4 1     Вклады до востребования в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах
1252 2 4 2     Вклады до востребования в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1252 2 4 3     Вклады до востребования в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1253 0 0 0   Краткосрочные вклады, размещенные в других банках (до одного
месяца)
1253 1 4 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах (до одного месяца)
1253 1 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах
(до одного месяца)
1253 1 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах
(до одного месяца)
1253 1 6 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в АО "Казпочта"
(до одного месяца)
1253 1 6 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
(до одного месяца)
1253 1 6 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
(до одного месяца)
1253 2 3 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в иностранных
центральных банках (до одного месяца)

1253 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі
қысқа мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ВБТ-дағы
қысқа мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 4 1  Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 4 2  Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1253 2 4 3  Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір айға дейін)
1254 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар
(бір жылға дейін)
1254 1 4 1  Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 4 2  Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 4 3  Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдар (бір жылға дейін)
1254 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған теңгедегі
қысқа мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі
қысқа мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ВБТ-дағы
қысқа мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 4 1  Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 4 2  Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1254 2 4 3  Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы қысқа
мерзімді салымдар (бір жылға дейін)
1255 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді салымдар
1255 1 4 1  Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 4 2  Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 4 3  Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен ұзақ
мерзімді салымдар
1255 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдар
1255 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдар
1255 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған теңгедегі
ұзақ мерзімді салымдар
1255 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі
ұзақ мерзімді салымдар
1255 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ВБТ-дағы
ұзақ мерзімді салымдар

1253 2 3 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в иностранных
центральных банках (до одного месяца)
1253 2 3 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в иностранных
центральных банках (до одного месяца)
1253 2 4 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253 2 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1253 2 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного месяца)
1254 0 0 0   Краткосрочные вклады, размещенные в других банках (до одного
года)
1254 1 4 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах (до одного года)
1254 1 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах
(до одного года)
1254 1 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах
(до одного года)
1254 1 6 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в АО "Казпочта"
(до одного года)
1254 1 6 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
(до одного года)
1254 1 6 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
(до одного года)
1254 2 3 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в иностранных
центральных банках (до одного года)
1254 2 3 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в иностранных
центральных банках (до одного года)
1254 2 3 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в иностранных
центральных банках (до одного года)
1254 2 4 1     Краткосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254 2 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1254 2 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (до одного года)
1255 0 0 0   Долгосрочные вклады, размещенные в других банках
1255 1 4 1     Долгосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-резидентах
1255 1 4 2     Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах
1255 1 4 3     Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах
1255 1 6 1     Долгосрочные вклады в тенге, размещенные в АО "Казпочта"
1255 1 6 2     Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
1255 1 6 3     Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
1255 2 3 1     Долгосрочные вклады в тенге, размещенные в
иностранных центральных банках
1255 2 3 2     Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
иностранных центральных банках
1255 2 3 3     Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
иностранных центральных банках

1255 2 4 1  Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі ұзақ
мерзімді салымдар
1255 2 4 2  Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1255 2 4 3  Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы ұзақ
мерзімді салымдар
1256 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған шартты салымдар
1256 1 4 1  Резидент банктерде орналастырылған теңгедегі шартты
салымдар
1256 1 4 2  Резидент банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы шартты
салымдар
1256 1 4 3  Резидент банктерде орналастырылған ВБТ-дағы шартты
салымдар
1256 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған теңгемен шартты
салымдар
1256 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ЕАВ-мен шартты
салымдар
1256 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на орналастырылған ВБТ-мен шартты
салымдар
1256 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған теңгедегі
шартты салымдар
1256 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі
шартты салымдар
1256 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде орналастырылған ВБТ-дағы
шартты салымдар
1256 2 4 1  Резидент емес банктерде орналастырылған теңгедегі
шартты салымдар
1256 2 4 2  Резидент емес банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы шартты
салымдар
1256 2 4 3  Резидент емес банктерде орналастырылған ВБТ-дағы шартты
салымдар
1257 0 0 0  Салымдар бойынша басқа банктердің мерзімі өткен
берешегі
1257 1 4 1  Резидент банктердің теңгедегі салымдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
1257 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-дағы салымдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
1257 1 4 3  Резидент банктердің ВБТ-дегі салымдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
1257 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ-мен салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ-мен салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
1257 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгедегі салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1257 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-дегі салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1257 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-дағы салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1257 2 4 1 Резидент емес банктердің теңгедегі салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1257 2 4 2 Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1257 2 4 3 Резидент емес банктердің ВБТ-дегі салымдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1259 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
резервтер (провизиялар)
1259 1 0 1 Басқа банктерде орналастырылған теңгедегі салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)
1259 1 0 2 Басқа банктерде орналастырылған ЕАВ-ғы салымдар бойынша
резервтер (провизиялар)
1259 1 0 3 Басқа банктерде орналастырылған ВБТ-ғы салымдар бойынша
резервтер (провизиялар)
1259 201   Басқа банктерде орналастырылған теңгедегі салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)
1259 202   Басқа банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)
1259 203   Басқа банктерде орналастырылған ВБТ-тегі салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)

1255 2 4 1     Долгосрочные вклады в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах
1255 2 4 2     Долгосрочные вклады в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1255 2 4 3     Долгосрочные вклады в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1256 0 0 0   Условные вклады, размещенные в других банках
1256 1 4 1     Условные вклады в тенге, размещенные в банках-резидентах
1256 1 4 2     Условные вклады в СКВ, размещенные в банках-резидентах
1256 1 4 3     Условные вклады в ДВВ, размещенные в банках-резидентах
1256 1 6 1     Условные вклады в тенге, размещенные в АО "Казпочта"
1256 1 6 2     Условные вклады в СКВ, размещенные в АО "Казпочта"
1256 1 6 3     Условные вклады в ДВВ, размещенные в АО "Казпочта"
1256 2 3 1     Условные вклады в тенге, размещенные в
иностранных центральных банках
1256 2 3 2     Условные вклады в СКВ, размещенные в
иностранных центральных банках
1256 2 3 3     Условные вклады в ДВВ, размещенные в
иностранных центральных банках
1256 2 4 1     Условные вклады в тенге, размещенные в банках-нерезидентах
1256 2 4 2     Условные вклады в СКВ, размещенные в банках-нерезидентах
1256 2 4 3     Условные вклады в ДВВ, размещенные в банках-нерезидентах
1257 0 0 0   Просроченная задолженность других банков по вкладам
1257 1 4 1     Просроченная задолженность банков-резидентов по вкладам в
тенге
1257 1 4 2     Просроченная задолженность банков-резидентов по вкладам в
СКВ
1257 1 4 3     Просроченная задолженность банков-резидентов по вкладам в
ДВВ
1257 1 6 1     Просроченная задолженность АО "Казпочта" по вкладам в тенге
1257 1 6 2     Просроченная задолженность АО "Казпочта" по вкладам в СКВ
1257 1 6 3     Просроченная задолженность АО "Казпочта" по вкладам в ДВВ
1257 2 3 1     Просроченная задолженность иностранных центральных
банков по вкладам в тенге
1257 2 3 2     Просроченная задолженность иностранных центральных
банков по вкладам в СКВ
1257 2 3 3     Просроченная задолженность иностранных центральных
банков по вкладам в ДВВ
1257 2 4 1     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по вкладам в
тенге
1257 2 4 2     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по вкладам в
СКВ
1257 2 4 3     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по вкладам в
ДВВ
1259 0 0 0   Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в
других банках
1259 1 0 1    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других банках в тенге
1259 1 0 2    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других банках в СКВ
1259 1 0 3    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других банках в ДВВ
1259 2 0 1    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других
банках в тенге
1259 2 0 2    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других
банках в СКВ
1259 2 0 3    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других
банках в ДВВ

1260 0 0 0 Басқа банктерге орналастырылған мерзімді салымның
құнын оң түзету шоты
1261 0 0 0 Басқа банктерге орналастырылған мерзімді салымның
құнын теріс түзету шоты
1262 0 0 0 Басқа банктерге орналастырылған шартты салымның құнын
оң түзету шоты
1263 0 0 0 Басқа банктерге орналастырылған шартты салымның құнын
теріс түзету шоты
1264 0 0 0 Банктің және ипотека компаниясының міндеттемелерін
қамтамасыз ететін салым
1264 1 4 1  Банктің және ипотека компаниясының және резидент
банктерге орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
ететін теңгедегі салым
1264 1 4 2 Банктің және ипотека компаниясының және резидент
банктерге орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
ететін ЕАВ-дағы салым
1264 1 4 3 Банктің және ипотека компаниясының және резидент
банктерге орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
ететін ВБТ-дегі салым
1264 1 5 1 Банктiң немесе ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған теңгедегi салым
1264  1 5 2   Банктiң немесе ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-ғы салым
1264  1 5 3   Банктiң немесе ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ВБТ-гi салым
1264  2 3 1   Банктің және ипотекалық ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, шетелдік орталық
банктерде орналастырылған теңгедегі салым
1264  2 3 2   Банктердің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, шетелдік орталық
банктерде орналастырылған ЕАВ-дегі салым
1264  2 3 3   Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, шетелдік орталық
банктерде орналастырылған ВБТ-дағы салым
1264  2 4 1   Банктің және ипотека компаниясының және резидент емес
банктерге орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
ететін теңгедегі салым
1264  2 4 2   Банктің және ипотека компаниясының және резидент емес
банктерге орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
ететін ЕАВ-дағы салым
1264  2 4 3   Банктің және ипотека компаниясының және резидент емес
банктерге орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
ететін ВБТ-дегі салым
1264  2 5 1   Банктiң немесе ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент емес
қаржылық ұйымдарда орналастырылған теңгедегi салым
1264  2 5 2   Банктiң немесе ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент емес
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-ғы салым
1264  2 5 3   Банктiң немесе ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент емес
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ВБТ-гi салым

1260 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости срочного вклада,
размещенного в других банках
1261 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости срочного вклада,
размещенного в других банках
1262 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости условного
вклада, размещенного в других банках
1263 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости условного
вклада, размещенного в других банках
1264 0 0 0   Вклад, являющийся обеспечением
обязательств банка и ипотечной
организации
1264 1 4 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств банка
и ипотечной организации и размещенный в
банках-резидентах
1264 1 4 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением
обязательств банка и
ипотечной организации и размещенный в банках-резидентах
1264 1 4 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением
обязательств банка и
ипотечной организации и размещенный в банках-резидентах
1264 1 5 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка или ипотечной организации, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264 1 5 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка или ипотечной организации, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264 1 5 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств банка
или ипотечной организации, размещенный в других финансовых
организациях-резидентах
1264 2 3 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной организации, размещенный в
иностранных центральных банках
1264 2 3 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной организации, размещенный в
иностранных центральных банках
1264 2 3 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств банка
и ипотечной организации, размещенный в
иностранных центральных банках
1264 2 4 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением
обязательств банка и
ипотечной организации и размещенный в банках-нерезидентах
1264 2 4 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением
обязательств банка и
ипотечной организации и размещенный в банках-нерезидентах
1264 2 4 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением
обязательств банка и
ипотечной организации и размещенный в банках-нерезидентах";
1264 2 5 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка или ипотечной организации, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах
1264 2 5 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка или ипотечной организации, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах
1264 2 5 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
банка или ипотечной организации, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах

1265 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
дисконт
1266 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
сыйлықақы
1267 0 0 0  Банктің және ипотека компаниясының міндеттемелерін
қамтамасыз етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы)
сақтау шоты
1267 1 4 1  Банктің және ипотека компаниясының резидент банктерде
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз етуге
берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
теңгемен
1267 1 4 2  Банктің және ипотека компаниясының резидент банктерде
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз етуге
берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты, ЕАВ-мен
1267 1 4 3  Банктің және ипотека компаниясының резидент банктерде
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз етуге
берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты, ВБТ-мен
1267 2 3 1  Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде берілген,
шетелдік орталық банктерде теңгемен орналастырылған
ақшаны сақтау шоты
1267 2 3 2  Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде берілген,
шетелдік орталық банктерде ЕАВ орналастырылған ақшаны
сақтау шоты
1267 2 3 3  Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде берілген,
шетелдік орталық банктерде ВБТ орналастырылған ақшаны
сақтау шоты
1267 2 4 1  Банктің және ипотека компаниясының резидент емес
банктерде орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
теңгемен
1267 2 4 2  Банктің және ипотека компаниясының резидент емес
банктерде орналастырылған  міндеттемелерін қамтамасыз
етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
ЕАВ-мен
1267 2 4 3  Банктің және ипотека компаниясының резидент емес
банктерде орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз
етуге берілген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты,
ВБТ-мен
1300        Басқа банктерге берілген заемдар
1301 0 0 0  Басқа банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
овердрафт заемдары
1301 1 4 1 Резидент банктердің теңгедегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 1 4 2 Резидент банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік
есепшоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 1 4 3 Резидент банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 1 6 1 "Қазпочта" АҚ теңгедегі корреспонденттік шоттары
бойынша овердрафт заемдар
1301 1 6 2 "Қазпочта" АҚ ЕАВ-ғы корреспонденттік шоттары бойынша
овердрафт заемдар
1301 1 6 3 "Қазпочта" АҚ ВБТ-ғы корреспонденттік шоттары бойынша
овердрафт заемдар
1301 2 3 1 Шетелдік елдердің резидент емес орталық банктерінің
теңгедегі корреспонденттік есепшоттары бойынша
овердрафт заемдары

1265 0 0 0     Дисконт по вкладам, размещенным в других банках
1266 0 0 0     Премия по вкладам, размещенным в других банках
1267 0 0 0     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации
1267 1 4 1     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации,
размещенных в банках-резидентах, в тенге
1267 1 4 2     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации,
размещенных в банках-резидентах, в СКВ
1267 1 4 3     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка
и ипотечной организации, размещенных
в банках-резидентах, в ДВВ
1267 2 3 1     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
организации, размещенных в иностранных центральных
банках, в тенге
1267 2 3 2     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
организации, размещенных в иностранных центральных
банках, в СКВ
1267 2 3 3     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной
организации, размещенных в иностранных центральных
банках, в ДВВ
1267 2 4 1     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации,
размещенных в банках-нерезидентах, в тенге
1267 2 4 2     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации,
размещенных в банках-нерезидентах, в СКВ
1267 2 4 3     Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации,
размещенных в банках-нерезидентах, в ДВВ
1300       Займы, предоставленные другим банкам
1301 0 0 0   Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков
1301 1 4 1     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге
1301 1 4 2     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-резидентов в СКВ
1301 1 4 3     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-резидентов в ДВВ
1301 1 6 1     Займы овердрафт по корреспондентским счетам АО "Казпочта" в тенге
1301 1 6 2     Займы овердрафт по корреспондентским счетам АО "Казпочта" в СКВ
1301 1 6 3     Займы овердрафт по корреспондентским счетам АО "Казпочта" в ДВВ
1301 2 3 1     Займы овердрафт по корреспондентским счетам иностранных
центральных банков-нерезидентов в тенге

1301 2 3 2  Шетелдік елдердің резидент емес орталық банктерінің
ЕАВ-дағы корреспонденттік есепшоттары бойынша овердрафт
заемдары
1301 2 3 3  Шетелдік елдердің резидент емес орталық банктерінің
ВБТ-дегі корреспонденттік есепшоттары бойынша овердрафт
заемдары
1301 2 4 1  Резидент емес банктердің теңгедегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік
есепшоттары бойынша овердрафт заемдары
1301 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша овердрафт заемдары
1302 0 0 0  Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1302 1 4 1  Резидент банктерге берілген теңгедегі қысқа мерзімді
заемдар
1302 1 4 2  Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы қысқа мерзімді
заемдар
1302 1 4 3  Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі қысқа мерзімді
заемдар
1302 2 4 1  Резидент емес банктерге берілген теңгедегі қысқа
мерзімді заемдар
1302 2 4 2  Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді заемдар
1302 2 4 3  Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі қысқа
мерзімді заемдар
1303 0 0 0  Басқа банктерге берілген овернайт заемдары
1303  1 4 1 Резидент банктерге теңгемен берілген овернайт заемдары
1303  1 4 2 Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген овернайт заемдары
1303  1 4 3 Резидент банктерге ВБТ-мен берілген овернайт заемдары
1303  2 4 1 Резидент емес банктерге теңгемен берілген овернайт
заемдары
1303  2 4 2 Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген овернайт
заемдары
1303  2 4 3 Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген овернайт
заемдары
1304 0 0 0  Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304 1 4 1  Резидент банктерге берілген теңгедегі ұзақ мерзімді
заемдар
1304 1 4 2  Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы ұзақ мерзімді
заемдар
1304 1 4 3  Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі ұзақ мерзімді
заемдар
1304 2 4 1  Резидент емес банктерге берілген теңгедегі ұзақ
мерзімді заемдар
1304 2 4 2  Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы ұзақ мерзімді
заемдар
1304 2 4 3  Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі ұзақ мерзімді
заемдар
1305 0 0 0  Басқа банктерге қаржылық лизингтер
1305 1 4 1  Резидент банктерге берілген теңгемен қаржылық лизинг
1305 1 4 2  Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы қаржылық лизинг
1305 1 4 3  Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі қаржылық лизинг
1305 2 4 1  Резидент емес банктерге берілген теңгемен қаржылық
лизинг
1305 2 4 2  Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы қаржылық
лизинг
1305 2 4 3  Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі қаржылық
лизинг
1306 0 0 0  Заемдары бойынша басқа банктердің мерзімі өткен
берешегі

1301 2 3 2     Займы овердрафт по корреспондентским счетам иностранных
центральных банков-нерезидентов в СКВ
1301 2 3 3     Займы овердрафт по корреспондентским счетам иностранных
центральных банков-нерезидентов в ДВВ
1301 2 4 1     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в тенге
1301 2 4 2     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в СКВ
1301 2 4 3     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в ДВВ
1302 0 0 0  Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам
1302 1 4 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-резидентам
1302 1 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
банкам-резидентам
1302 1 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-резидентам
1302 2 4 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-нерезидентам
1302 2 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1302 2 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1303 0 0 0  Займы овернайт, предоставленные другим банкам
1303 1 4 1     Займы овернайт, предоставленные банкам-резидентам в тенге
1303 1 4 2     Займы овернайт, предоставленные банкам-резидентам в СКВ
1303 1 4 3     Займы овернайт, предоставленные банкам-резидентам в ДВВ
1303 2 4 1     Займы овернайт, предоставленные банкам-нерезидентам
в тенге
1303 2 4 2     Займы овернайт, предоставленные банкам-нерезидентам в СКВ
1303 2 4 3     Займы овернайт, предоставленные банкам-нерезидентам
в ДВВ
1304 0 0 0   Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам
1304 1 4 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-резидентам
1304 1 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-резидентам
1304 1 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-резидентам
1304 2 4 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
банкам-нерезидентам
1304 2 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1304 2 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные
банкам-нерезидентам
1305 0 0 0   Финансовый лизинг другим банкам
1305 1 4 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный банкам-резидентам
1305 1 4 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный банкам-резидентам
1305 1 4 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный банкам-резидентам
1305 2 4 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
банкам-нерезидентам
1305 2 4 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный банкам-нерезидентам
1305 2 4 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный банкам-нерезидентам
1306 0 0 0   Просроченная задолженность других банков по займам

1306 1 4 1  Теңгедегі заемдары бойынша резидент банктердің мерзімі
өткен берешегі
1306 1 4 2  ЕАВ-дағы заемдары бойынша резидент банктердің мерзімі
өткен берешегі
1306 1 4 3  ВБТ-дегі заемдары бойынша резидент банктердің мерзімі
өткен берешегі
1306 2 3 1  Теңгедегі заемдары бойынша шетелдік резидент емес
орталық банктердің мерзімі өткен берешегі
1306 2 3 2  ЕАВ-дағы заемдары бойынша шетелдік резидент емес
орталық банктердің мерзімі өткен берешегі
1306 2 3 3  ВБТ-дегі заемдары бойынша шетелдік резидент емес
орталық банктердің мерзімі өткен берешегі
1306 2 4 1  Теңгедегі заемдары бойынша резидент емес банктердің
мерзімі өткен берешегі
1306 2 4 2  ЕАВ-дағы заемдары бойынша резидент емес банктердің
мерзімі өткен берешегі
1306 2 4 3  ВБТ-дегі заемдары бойынша резидент емес банктердің
мерзімі өткен берешегі
1309 0 0 0  Қаржы лизингі бойынша басқа банктердің мерзімі өткен
берешегі
1309 1 4 1  Резидент банктерге берілген теңгедегі қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 1 4 2  Резидент банктерге берілген ЕАВ-дағы қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 1 4 3  Резидент банктерге берілген ВБТ-дегі қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 2 4 1  Резидент емес банктерге берілген теңгедегі қаржы
лизингі бойынша  мерзімі өткен берешек
1309 2 4 2  Резидент емес банктерге берілген ЕАВ-дағы қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1309 2 4 3  Резидент емес банктерге берілген ВБТ-дегі қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен берешек
1310 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты
1311 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету
шоты
1312 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт
1313 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1319 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1319 1 0 1  Басқа банктерге берілген теңгедегі заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 1 0 2  Басқа банктерге берілген ЕАВ-ғы заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 1 0 3  Басқа банктерге берілген ВБТ-ғы заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 201    Басқа банктерге теңгеде берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 202    Басқа банктерге ЕАВ-да берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 203    Басқа банктерге ВБТ-те берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1320        Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар мен қаржы
лизингтері

1306 1 4 1     Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
в тенге
1306 1 4 2     Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
в СКВ
1306 1 4 3     Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
в ДВВ
1306 2 3 1     Просроченная задолженность иностранных центральных банков-
нерезидентов по займам в тенге
1306 2 3 2     Просроченная задолженность иностранных центральных банков-
нерезидентов по займам в СКВ
1306 2 3 3     Просроченная задолженность иностранных центральных банков-
нерезидентов по займам в ДВВ
1306 2 4 1     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по займам
в тенге
1306 2 4 2     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по займам
в СКВ
1306 2 4 3     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по займам
в ДВВ
1309 0 0 0   Просроченная задолженность других банков по финансовому
лизингу
1309 1 4 1     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в тенге,
предоставленному банкам-резидентам
1309 1 4 2     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в СКВ,
предоставленному банкам-резидентам
1309 1 4 3     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в ДВВ,
предоставленному банкам-резидентам
1309 2 4 1     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в тенге,
предоставленному банкам-нерезидентам
1309 2 4 2     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в СКВ,
предоставленному банкам-нерезидентам
1309 2 4 3     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в ДВВ,
предоставленному банкам-нерезидентам
1310 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
1311 0 0 0     Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
1312 0 0 0   Дисконт по займам, предоставленным другим банкам
1313 0 0 0   Премия по займам, предоставленным другим банкам
1319 0 0 0     Резервы (провизии) по займам и финансовому
лизингу, предоставленным другим банкам
1319 1 0 1   Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам в тенге
1319 1 0 2   Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам в СКВ
1319 1 0 3   Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам в ДВВ
1319 2 0 1   Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам в тенге
1319 2 0 2   Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам в СКВ
1319 2 0 3   Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам в ДВВ
1320      Займы и финансовый лизинг, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций

1321  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген овердрафт заемдары
1321  1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1321  1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1321  1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1321  2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1321  2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1321  2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1322  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген қысқа мерзімді заемдар
1322  1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1322  1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1322  1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1322  2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1322  2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1322  2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1323  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген ұзақ мерзімді заемдар
1323  1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323  1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323  1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1323  2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1323  2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар

1321 0 0 0   Займы овердрафт, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1321 1 5 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321 1 5 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321 1 5 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321 2 5 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321 2 5 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1321 2 5 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1322 0 0 0   Краткосрочные займы, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1322 1 5 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322 1 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1322 1 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1322 2 5 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1322 2 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1322 2 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1323 0 0 0   Долгосрочные займы, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1323 1 5 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1323 1 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1323 1 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям-
резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1323 2 5 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1323 2 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций

1323  2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1324  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемның құнын оң түзету
шоты
1325  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемның құнын теріс түзету
шоты
1326  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға қаржы лизингі
1326  1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен қаржы лизингі
1326  1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен қаржы лизингі
1326  1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен қаржы лизингі
1326  2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен қаржы
лизингі
1326  2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен қаржы лизингі
1326  2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен қаржы лизингі
1327  0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен берешек
1327  1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
1327  1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
1327  1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешек
1327  2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1327  2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1327 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1328 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен берешек
1328 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен берілген қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек

1323 2 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1324 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости займа,
предоставленного организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1325 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
предоставленного организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1326 0 0 0   Финансовый лизинг организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1326 1 5 1     Финансовый лизинг в тенге организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 1 5 2     Финансовый лизинг в СКВ организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 1 5 3     Финансовый лизинг в ДВВ организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 2 5 1     Финансовый лизинг в тенге организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 2 5 2     Финансовый лизинг в СКВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1326 2 5 3     Финансовый лизинг в ДВВ организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327 0 0 0   Просроченная задолженность по займам, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1327 1 5 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327 1 5 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1327 1 5 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1327 2 5 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327 2 5 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327 2 5 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328 0 0 0   Просроченная задолженность по финансовому лизингу,
предоставленному организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1328 1 5 1     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в тенге,
предоставленному организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций

1328 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1328 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1328 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
1329 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1329 1 0 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген теңгедегі заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1329 1 0 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген ЕАВ-ғы заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1329 1 0 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген ВБТ-ғы заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1329 201   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға теңгеде берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1329 202   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ЕАВ-да берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1329 203   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ВБТ-де берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1330 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар бойынша дисконт
1331 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1350        Филиалдармен есеп айырысуы
1351 0 0 0  Бас офисімен есеп айырысуы
1351 1 4 1  Бас офисімен теңгемен есеп айырысуы
1351 1 4 2  Бас офисімен ЕАВ-мен есеп айырысуы
1351 1 4 3  Бас офисімен ВБТ-мен есеп айырысуы
1352 0 0 0  Жергілікті филиалдармен есеп айырысуы
1352 1 4 1  Жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысуы
1352 1 4 2  Жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
1352 1 4 3  Жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
1353 0 0 0  Шетелдік филиалдармен есеп айырысуы

1328 1 5 2     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в СКВ,
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1328 1 5 3     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в ДВВ,
предоставленному организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1328 2 5 1     Просроченная задолженность по финансовому лизингу
в тенге, предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328 2 5 2     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в СКВ,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328 2 5 3     Просроченная задолженность по финансовому лизингу в ДВВ,
предоставленному организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1329 0 0 0   Резервы (провизии) по займам и финансовому
лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1329 1 0 1    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, в тенге
1329 1 0 2    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, в СКВ
1329 1 0 3    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, в ДВВ
1329 2 0 1    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, в тенге
1329 2 0 2    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1329 2 0 3    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
1330 0 0 0    Дисконт по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1331 0 0 0     Премия по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1350       Расчеты с филиалами
1351 0 0 0   Расчеты с головным офисом
1351 1 4 1     Расчеты с головным офисом в тенге
1351 1 4 2     Расчеты с головным офисом в СКВ
1351 1 4 3     Расчеты с головным офисом в ДВВ
1352 0 0 0   Расчеты с местными филиалами
1352 1 4 1     Расчеты с местными филиалами в тенге
1352 1 4 2     Расчеты с местными филиалами в СКВ
1352 1 4 3     Расчеты с местными филиалами в ДВВ
1353 0 0 0   Расчеты с зарубежными филиалами

1353 2 4 1  Шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысуы
1353 2 4 2  Шетелдік филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
1353 2 4 3  Шетелдік филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
1400        Клиенттерге талаптары
1401 0 0 0  Клиенттерге берілген офердрафт заемдары
1401 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 5 1 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген теңгедегі
овердрафт заемдар
1401 1 5 2 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген ЕАВ-ғы
овердрафт заемдар
1401 1 5 3 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген ВБТ-ғы
овердрафт заемдар
1401 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген овердрафт заемдары
1401 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген овердрафт заемдары
1401 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген овердрафт заемдары
1401 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметіне теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары

1353 2 4 1     Расчеты с зарубежными филиалами в тенге
1353 2 4 2     Расчеты с зарубежными филиалами в СКВ
1353 2 4 3     Расчеты с зарубежными филиалами в ДВВ
1400       Требования к клиентам
1401 0 0 0   Займы овердрафт, предоставленные клиентам
1401 1 1 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401 1 1 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401 1 1 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401 1 2 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1401 1 2 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1401 1 2 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1401 1 5 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные иным финансовым организациям-резидентам
1401 1 5 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные иным финансовым организациям-резидентам
1401 1 5 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные иным финансовым организациям-резидентам
1401 1 6 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401 1 6 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401 1 6 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401 1 7 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401 1 7 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401 1 7 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1401 1 8 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 1 8 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 1 8 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 1 9 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1401 1 9 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные домашним хозяйствам-
резидентам
1401 1 9 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные домашним хозяйствам-
резидентам
1401 2 1 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные Правительству
иностранного государства
1401 2 1 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные Правительству
иностранного государства

1401 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің  үкіметіне ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген овердрафт заемдары
1401 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1403 0 0 0  Клиенттердің кредиттік карточкалары бойынша есепшоттар
1403 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар

1401 2 1 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные Правительству
иностранного государства
1401 2 2 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные местным
исполнительным органам иностранного государства
1401 2 2 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные местным
исполнительным органам иностранного государства
1401 2 2 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные местным
исполнительным органам иностранного государства
1401 2 6 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 6 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 6 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 7 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 7 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 7 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1401 2 8 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 2 8 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 2 8 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1401 2 9 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1401 2 9 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные домашним хозяйствам-
нерезидентам
1401 2 9 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные домашним хозяйствам-
нерезидентам
1403 0 0 0   Счета по кредитным карточкам клиентов
1403 1 1 1     Счета по кредитным карточкам в тенге Правительства
Республики Казахстан
1403 1 1 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1403 1 1 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
1403 1 2 1     Счета по кредитным карточкам в тенге местных
исполнительных органов Республики Казахстан
1403 1 2 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ местных
исполнительных органов Республики Казахстан
1403 1 2 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ местных
исполнительных органов Республики Казахстан
1403 1 3 1     Счета по кредитным карточкам в тенге Национального Банка
Республики Казахстан
1403 1 3 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ Национального Банка
Республики Казахстан

1403 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
кредиттік карточкалары бойынша шоттар
1403 1 4 1  Банктердің теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 4 2  Банктердің ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 4 3  Банктердің ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен кредиттік карточкалар
бойынша есепшоттары
1403 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалар
бойынша есепшоттары
1403 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік карточкалар
бойынша есепшоттары
1403 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 1 9 1  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 9 2  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 9 3  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 1 1  Шетелдік мемлекет үкіметінің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 1 2  Шетелдік мемлекет үкіметінің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 1 3  Шетелдік мемлекет үкіметінің ВБТ-кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары

1403 1 3 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ Национального Банка
Республики Казахстан
1403 1 4 1     Счета по кредитным карточкам в тенге банков-резидентов
1403 1 4 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ банков-резидентов
1403 1 4 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ банков-резидентов
1403 1 5 1     Счета по кредитным карточкам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1403 1 5 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 1 5 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 1 6 1     Счета по кредитным карточкам в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403 1 6 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403 1 6 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403 1 7 1     Счета по кредитным карточкам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403 1 7 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403 1 7 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1403 1 8 1     Счета по кредитным карточкам в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 1 8 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 1 8 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 1 9 1     Счета по кредитным карточкам в тенге домашних
хозяйств-резидентов
1403 1 9 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ домашних
хозяйств-резидентов
1403 1 9 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ домашних
хозяйств-резидентов
1403 2 1 1     Счета по кредитным карточкам в тенге Правительства
иностранного государства
1403 2 1 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ Правительства
иностранного государства
1403 2 1 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ Правительства
иностранного государства
1403 2 2 1     Счета по кредитным карточкам в тенге местных
исполнительных органов иностранного государства
1403 2 2 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ местных
исполнительных органов иностранного государства

1403 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 3 1  Шетелдік орталық банктің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша шоттар
1403 2 3 2  Шетелдік орталық банктің ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 3 3  Шетелдік орталық банктің ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша шоттар
1403 2 4 1  Резидент емес банктердің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен  кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 9 1  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің теңгемен
кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 9 2  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің ЕАВ-мен
кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 2 9 3  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің ВБТ-мен
кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1405 0 0 0  Клиенттердің есептелген вексельдері

1403 2 2 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ местных
исполнительных органов иностранного государства
1403 2 3 1     Счета по кредитным карточкам в тенге иностранного
центрального банка
1403 2 3 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ иностранного
центрального банка
1403 2 3 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ иностранного
центрального банка
1403 2 4 1     Счета по кредитным карточкам в тенге банков-нерезидентов
1403 2 4 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ банков-нерезидентов
1403 2 4 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ банков-нерезидентов
1403 2 5 1     Счета по кредитным карточкам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1403 2 5 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1403 2 5 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1403 2 6 1     Счета по кредитным карточкам в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 6 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 6 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 7 1     Счета по кредитным карточкам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 7 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 7 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1403 2 8 1     Счета по кредитным карточкам в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 2 8 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 2 8 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1403 2 9 1     Счета по кредитным карточкам в тенге домашних хозяйств-
нерезидентов
1403 2 9 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ домашних хозяйств-
нерезидентов
1403 2 9 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ домашних хозяйств-
нерезидентов
1405 0 0 0  Учтенные векселя клиентов

1405 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
есептелген вексельдері
1405 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
есептелген вексельдері
1405 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
есептелген вексельдері
1405 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 9 1  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 9 2  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 9 3  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 1 1  Шетелдік мемлекет үкіметінің теңгемен есептелген
вексельдері
1405 2 1 2  Шетелдік мемлекет үкіметінің ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 1 3  Шетелдік мемлекет үкіметінің ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен есептелген вексельдері
1405 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың есептелген вексельдері

1405 1 1 1     Учтенные векселя в тенге Правительства Республики Казахстан
1405 1 1 2     Учтенные векселя в СКВ Правительства Республики Казахстан
1405 1 1 3     Учтенные векселя в ДВВ Правительства Республики Казахстан
1405 1 2 1     Учтенные векселя в тенге местных
исполнительных органов Республики Казахстан
1405 1 2 2     Учтенные векселя в СКВ местных
исполнительных органов Республики Казахстан
1405 1 2 3     Учтенные векселя в ДВВ местных
исполнительных органов Республики Казахстан
1405 1 5 1     Учтенные векселя в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405 1 5 2     Учтенные векселя в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405 1 5 3     Учтенные векселя в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1405 1 6 1     Учтенные векселя в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405 1 6 2     Учтенные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405 1 6 3     Учтенные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405 1 7 1     Учтенные векселя в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405 1 7 2     Учтенные векселя в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405 1 7 3     Учтенные векселя в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1405 1 8 1     Учтенные векселя в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405 1 8 2     Учтенные векселя в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405 1 8 3     Учтенные векселя в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1405 1 9 1     Учтенные векселя в тенге домашних хозяйств-резидентов
1405 1 9 2     Учтенные векселя в СКВ домашних хозяйств-резидентов
1405 1 9 3     Учтенные векселя в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
1405 2 1 1     Учтенные векселя в тенге Правительства иностранного
государства
1405 2 1 2     Учтенные векселя в СКВ Правительства иностранного
государства
1405 2 1 3     Учтенные векселя в ДВВ Правительства иностранного
государства
1405 2 2 1     Учтенные векселя в тенге местных
исполнительных органов иностранного государства
1405 2 2 2     Учтенные векселя в СКВ местных
исполнительных органов иностранного государства
1405 2 2 3     Учтенные векселя в ДВВ местных
исполнительных органов иностранного государства
1405 2 5 1     Учтенные векселя в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

1406 0 0 0  Бұрынғы вексель ұстаушылардың клиенттердің ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 1 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың Қазақстан Республикасы
Үкіметінің теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 1 1 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың Қазақстан Республикасы
Үкіметінің ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 1 1 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың Қазақстан Республикасы
Үкіметінің ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 1 5 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
теңгемен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 1 6 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдардың теңгемен ескерілген вексельдері
бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 7 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдардың теңгемен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 8 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық резидент ұйымдардың теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 1 9 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылықтарының-
резидент еместердің теңгемен ескерілген вексельдері
бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 1 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекет
үкіметінің теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 1 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекет
үкіметінің ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 1 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекет
үкіметінің ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 2 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
жергілікті өкімет органдарының теңгемен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 2 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 2 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен ескерілген
вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 5 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың теңгемен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 5 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы

1406 0 0 0     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям клиентов
1406 1 1 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге Правительства
Республики Казахстан
1406 1 1 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1406 1 1 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ Правительства
Республики Казахстан
1406 1 5 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1406 1 6 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1406 1 7 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1406 1 8 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1406 1 9 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге домашних хозяйств-резидентов
1406 2 1 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге Правительства иностранного
государства
1406 2 1 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ Правительства иностранного
государства
1406 2 1 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ Правительства иностранного
государства
1406 2 2 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге местных
исполнительных органов иностранного государства
1406 2 2 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ местных
исполнительных органов иностранного государства
1406 2 2 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ местных
исполнительных органов иностранного государства
1406 2 5 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1406 2 5 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

1406 2 5 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша
есептеген сыйақысы
1406 2 6 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 6 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 6 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 7 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 7 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 7 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен
ескерілген вексельдері бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 8 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдарының
теңгемен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 2 8 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдарының
ЕАВ-мен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 2 8 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдарының
ВБТ-мен ескерілген вексельдері бойынша есептеген
сыйақысы
1406 2 9 1  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылықтарының-
резидент еместердің теңгемен ескерілген вексельдері
бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 9 2  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылықтарының-
резидент еместердің ЕАВ-мен ескерілген вексельдері
бойынша есептеген сыйақысы
1406 2 9 3  Бұрынғы вексель ұстаушылардың үй шаруашылықтарының-
резидент еместердің ВБТ-мен ескерілген вексельдері
бойынша есептеген сыйақысы
1407 0 0 0  Клиенттерге факторинг
1407 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен факторинг
1407 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен факторинг
1407 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен факторинг
1407 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен факторинг
1407 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен факторинг
1407 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен факторинг

1406 2 5 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1406 2 6 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406 2 6 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406 2 6 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406 2 7 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406 2 7 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406 2 7 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1406 2 8 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1406 2 8 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1406 2 8 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1406 2 9 1     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в тенге домашних хозяйств-нерезидентов
1406 2 9 2     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в СКВ домашних хозяйств-нерезидентов
1406 2 9 3     Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями
по учтенным векселям в ДВВ домашних хозяйств-нерезидентов
1407 0 0 0   Факторинг клиентам
1407 1 1 1     Факторинг в тенге Правительству Республики Казахстан
1407 1 1 2     Факторинг в СКВ Правительству Республики Казахстан
1407 1 1 3     Факторинг в ДВВ Правительству Республики Казахстан
1407 1 2 1     Факторинг в тенге местным исполнительным органам
Республики Казахстан
1407 1 2 2     Факторинг в СКВ местным исполнительным органам
Республики Казахстан
1407 1 2 3     Факторинг в ДВВ местным исполнительным органам
Республики Казахстан

1407 1 4 1  Басқа резидент банктерге теңгемен факторинг
1407 1 4 2  Басқа резидент банктерге ЕАВ-мен факторинг
1407 1 4 3  Басқа резидент банктерге ВБТ-мен факторинг
1407 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
факторинг
1407 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
факторинг
1407 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
факторинг
1407 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен факторинг
1407 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен факторинг
1407 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен факторинг
1407 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен факторинг
1407 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен факторинг
1407 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен факторинг
1407 2 1 1  Шетелдік мемлекет Үкіметіне теңгемен факторинг
1407 2 1 2  Шетелдік мемлекет Үкіметіне ЕАВ-мен факторинг
1407 2 1 3  Шетелдік мемлекет Үкіметіне ВБТ-мен факторинг
1407 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен факторинг
1407 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен факторинг
1407 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен факторинг
1407 2 4 1  Резидент емес банктерге теңгемен факторинг
1407 2 4 2  Резидент емес банктерге ЕАВ-мен факторинг
1407 2 4 3  Резидент емес банктерге ВБТ-мен факторинг
1407 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен факторинг

1407 1 4 1     Факторинг в тенге другим банкам-резидентам
1407 1 4 2     Факторинг в СКВ другим банкам-резидентам
1407 1 4 3     Факторинг в ДВВ другим банкам-резидентам
1407 1 5 1     Факторинг в тенге организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1407 1 5 2     Факторинг в СКВ организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1407 1 5 3     Факторинг в ДВВ организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1407 1 6 1     Факторинг в тенге государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1407 1 6 2     Факторинг в СКВ государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1407 1 6 3     Факторинг в ДВВ государственным нефинансовым организациям-
резидентам
1407 1 7 1     Факторинг в тенге негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1407 1 7 2     Факторинг в СКВ негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1407 1 7 3     Факторинг в ДВВ негосударственным нефинансовым организациям-
резидентам
1407 1 8 1     Факторинг в тенге некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 1 8 2     Факторинг в СКВ некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 1 8 3     Факторинг в ДВВ некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 1 9 1     Факторинг в тенге домашним хозяйствам-резидентам
1407 1 9 2     Факторинг в СКВ домашним хозяйствам-резидентам
1407 1 9 3     Факторинг в ДВВ домашним хозяйствам-резидентам
1407 2 1 1     Факторинг в тенге Правительству иностранного государства
1407 2 1 2     Факторинг в СКВ Правительству иностранного государства
1407 2 1 3     Факторинг в ДВВ Правительству иностранного государства
1407 2 2 1     Факторинг в тенге местным исполнительным органам
иностранного государства
1407 2 2 2     Факторинг в СКВ местным исполнительным органам
иностранного государства
1407 2 2 3     Факторинг в ДВВ местным исполнительным органам
иностранного государства
1407 2 4 1     Факторинг в тенге банкам-нерезидентам
1407 2 4 2     Факторинг в СКВ банкам-нерезидентам
1407 2 4 3     Факторинг в ДВВ банкам-нерезидентам
1407 2 5 1     Факторинг в тенге организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1407 2 5 2     Факторинг в СКВ организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1407 2 5 3     Факторинг в ДВВ организациям-нерезидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1407 2 6 1     Факторинг в тенге государственным нефинансовым организациям
иностранного государства

1407 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен факторинг
1407 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен факторинг
1407 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен факторинг
1407 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен факторинг
1407 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен факторинг
1407 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
факторинг
1407 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен
факторинг
1407 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен
факторинг
1409 0 0 0  Клиенттердің факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті билік органдарының
теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті билік органдарының
ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті билік органдарының
ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 4 1   Резидент банктердің теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі

1407 2 6 2     Факторинг в СКВ государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1407 2 6 3     Факторинг в ДВВ государственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1407 2 7 1     Факторинг в тенге негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1407 2 7 2     Факторинг в СКВ негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1407 2 7 3     Факторинг в ДВВ негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1407 2 8 1     Факторинг в тенге некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 2 8 2     Факторинг в СКВ некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 2 8 3     Факторинг в ДВВ некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 2 9 1     Факторинг в тенге домашним хозяйствам-нерезидентам
1407 2 9 2     Факторинг в СКВ домашним хозяйствам-нерезидентам
1407 2 9 3     Факторинг в ДВВ домашним хозяйствам-нерезидентам
1409 0 0 0  Просроченная задолженность клиентов по факторингу
1409 1 1 1     Просроченная задолженность Правительства Республики
Казахстан по факторингу в тенге
1409 1 1 2     Просроченная задолженность Правительства Республики
Казахстан по факторингу в СКВ
1409 1 1 3     Просроченная задолженность Правительства Республики
Казахстан по факторингу в ДВВ
1409 1 2 1     Просроченная задолженность местных исполнительных органов
Республики Казахстан по факторингу в тенге
1409 1 2 2     Просроченная задолженность местных исполнительных органов
Республики Казахстан по факторингу в СКВ
1409 1 2 3     Просроченная задолженность местных исполнительных органов
Республики Казахстан по факторингу в ДВВ
1409 1 4 1     Просроченная задолженность банков-резидентов по
факторингу в тенге
1409 1 4 2     Просроченная задолженность банков-резидентов по
факторингу в СКВ
1409 1 4 3     Просроченная задолженность банков-резидентов по
факторингу в ДВВ
1409 1 5 1     Просроченная задолженность организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в тенге
1409 1 5 2     Просроченная задолженность организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в СКВ
1409 1 5 3     Просроченная задолженность организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в ДВВ
1409 1 6 1     Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций-резидентов по факторингу в тенге
1409 1 6 2     Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций-резидентов по факторингу в СКВ

1409  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдардың теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент
коммерциялық емес ұйымдардың ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  1 9 1   Резидент үй шаруашылығының теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  1 9 2   Резидент үй шаруашылығының ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  1 9 3   Резидент үй шаруашылығының ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 1 1   Шетел мемлекеті Үкіметінің теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 1 2   Шетел мемлекеті Үкіметінің ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 1 3   Шетел мемлекеті Үкіметінің ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 2 1   Шетел мемлекетінің жергілікті билік органдарының
теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  2 2 2   Шетел мемлекетінің жергілікті билік органдарының
ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  2 2 3   Шетел мемлекетінің жергілікті билік органдарының
ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 6 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі

1409 1 6 3     Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций-резидентов по факторингу в ДВВ
1409 1 7 1     Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу
в тенге
1409 1 7 2     Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в СКВ
1409 1 7 3     Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов по факторингу в ДВВ
1409 1 8 1     Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства, по
факторингу в тенге
1409 1 8 2     Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в СКВ
1409 1 8 3     Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства, по
факторингу в ДВВ
1409 1 9 1     Просроченная задолженность домашних хозяйств-резидентов
по факторингу в тенге
1409 1 9 2     Просроченная задолженность домашних хозяйств-резидентов
по факторингу в СКВ
1409 1 9 3     Просроченная задолженность домашних хозяйств-резидентов
по факторингу в ДВВ
1409 2 1 1     Просроченная задолженность Правительства иностранного
государства по факторингу в тенге
1409 2 1 2     Просроченная задолженность Правительства иностранного
государства по факторингу в СКВ
1409 2 1 3     Просроченная задолженность Правительства иностранного
государства по факторингу в ДВВ
1409 2 2 1     Просроченная задолженность местных исполнительных органов
иностранного государства по факторингу в тенге
1409 2 2 2     Просроченная задолженность местных исполнительных органов
иностранного государства по факторингу в СКВ
1409 2 2 3     Просроченная задолженность местных исполнительных органов
иностранного государства по факторингу в ДВВ
1409 2 4 1     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
факторингу в тенге
1409 2 4 2     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
факторингу в СКВ
1409 2 4 3     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по
факторингу в ДВВ
1409 2 5 1     Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в тенге
1409 2 5 2     Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в СКВ
1409 2 5 3     Просроченная задолженность организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
по факторингу в ДВВ
1409 2 6 1     Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу
в тенге

1409  2 6 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 6 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 7 1   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409  2 7 2   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409  2 7 3   Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен факторинг бойынша мерзімі өткен
берешегі
1409  2 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен факторинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1409  2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарына теңгемен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1409  2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарына ВБТ-мен факторинг
бойынша мерзімі өткен берешегі
1411 0 0 0  Клиенттерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 5 1  Басқа резидент қаржы ұйымдарына берілген теңгедегі
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 5 2  Басқа резидент қаржы ұйымдарына берілген ЕАВ-дегі қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 5 3  Басқа резидент қаржы ұйымдарына берілген БВТ-дегі қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген қысқа мерзімді заемдар

1409 2 6 2     Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу
в СКВ
1409 2 6 3     Просроченная задолженность государственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу
в ДВВ
1409 2 7 1     Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства по
факторингу в тенге
1409 2 7 2     Просроченная задолженность негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства по
факторингу в СКВ
1409 2 7 3     Просроченная задолженность негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства по факторингу в ДВВ
1409 2 8 1     Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в тенге
1409 2 8 2     Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в СКВ
1409 2 8 3     Просроченная задолженность некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
по факторингу в ДВВ
1409 2 9 1     Просроченная задолженность домашних хозяйств-нерезидентов
по факторингу в тенге
1409 2 9 2     Просроченная задолженность домашних хозяйств-нерезидентов
по факторингу в СКВ
1409 2 9 3     Просроченная задолженность домашних хозяйств-нерезидентов
по факторингу в ДВВ
1411 0 0 0  Краткосрочные займы, предоставленные клиентам
1411 1 1 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1411 1 1 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1411 1 1 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1411 1 2 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1411 1 2 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1411 1 2 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1411 1 5 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные иным
финансовым организациям-резидентам
1411 1 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные иным
финансовым организациям-резидентам
1411 1 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные иным
финансовым организациям-резидентам
1411 1 6 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям-резидентам
1411 1 6 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1411 1 6 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам

1411 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 2 1 1  Шетелдік мемлекет Үкіметіне теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 1 2  Шетелдік мемлекет Үкіметіне ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 1 3  Шетелдік мемлекет Үкіметіне ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар

1411 1 7 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1411 1 7 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1411 1 7 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1411 1 8 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1411 1 8 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1411 1 8 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1411 1 9 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1411 1 9 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1411 1 9 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1411 2 1 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные Правительству
иностранного государства
1411 2 1 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные Правительству
иностранного государства
1411 2 1 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные Правительству
иностранного государства
1411 2 2 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные местным
исполнительным органам иностранного государства
1411 2 2 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные местным
исполнительным органам иностранного государства
1411 2 2 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным
исполнительным органам иностранного государства
1411 2 6 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411 2 6 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 6 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1411 2 7 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411 2 7 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411 2 7 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства
1411 2 8 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1411 2 8 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства

1411 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1411 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1417 0 0 0  Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 5 1  Басқа резидент қаржы ұйымдарына берілген теңгедегі ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 5 2  Басқа резидент қаржы ұйымдарына берілген ЕАВ-дегі ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 5 3  Басқа резидент қаржы ұйымдарына берілген БВТ-дегі ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар

1411 2 8 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1411 2 9 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1411 2 9 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1411 2 9 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам-нерезидентам
1417 0 0 0  Долгосрочные займы, предоставленные клиентам
1417 1 1 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1417 1 1 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1417 1 1 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1417 1 2 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1417 1 2 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1417 1 2 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1417 1 5 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные иным
финансовым организациям-резидентам
1417 1 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные иным
финансовым организациям-резидентам
1417 1 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные иным
финансовым организациям-резидентам
1417 1 6 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1417 1 6 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1417 1 6 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1417 1 7 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
1417 1 7 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1417 1 7 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1417 1 8 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1417 1 8 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1417 1 8 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1417 1 9 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам
1417 1 9 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам-резидентам

1420 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 5 1 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген теңгедегі
қаржы лизингі
1420 1 5 2 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген ЕАВ-ғы
қаржы лизингі
1420 1 5 3 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген ВБТ-ғы
қаржы лизингі
1420 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген қаржы лизингі
1420 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген қаржы лизингі
1420 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген қаржы лизингі
1420 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
қаржы лизингі
1420 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
қаржы лизингі
1420 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
қаржы лизингі
1420 2 1 1  Шетелдік мемлекет Үкіметіне теңгемен берілген қаржы
лизингі
1420 2 1 2  Шетелдік мемлекет Үкіметіне ЕАВ-мен берілген қаржы
лизингі
1420 2 1 3  Шетелдік мемлекет Үкіметіне ВБТ-мен берілген қаржы
лизингі
1420 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген қаржы лизингі

1420 1 2 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1420 1 2 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1420 1 5 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный иным финансовым организациям-резидентам
1420 1 5 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный иным финансовым организациям-резидентам
1420 1 5 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный иным финансовым организациям-резидентам
1420 1 6 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1420 1 6 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1420 1 6 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1420 1 7 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1420 1 7 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1420 1 7 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1420 1 8 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1420 1 8 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1420 1 8 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1420 1 9 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный домашним
хозяйствам-резидентам
1420 1 9 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный домашним
хозяйствам-резидентам
1420 1 9 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный домашним
хозяйствам-резидентам
1420 2 1 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный Правительству
иностранного государства
1420 2 1 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный Правительству
иностранного государства
1420 2 1 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный Правительству
иностранного государства
1420 2 2 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный местным
исполнительным органам иностранного государства
1420 2 2 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный местным
исполнительным органам иностранного государства
1420 2 2 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный местным
исполнительным органам иностранного государства
1420 2 6 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства

1422 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген форфейтинг
1422 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген форфейтинг
1422 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген форфейтинг
1422 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген форфейтинг
1422 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген форфейтинг
1422 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
форфейтинг
1422 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
форфейтинг
1422 2 1 1  Шетелдік мемлекет Үкіметіне теңгемен берілген
форфейтинг
1422 2 1 2  Шетелдік мемлекет Үкіметіне  ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 2 1 3  Шетелдік мемлекет Үкіметіне  ВБТ-мен берілген
форфейтинг
1422 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген форфейтинг
1422 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген форфейтинг
1422 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген  форфейтинг
1422 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген форфейтинг
1422 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген форфейтинг

1422 1 6 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422 1 6 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422 1 6 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422 1 7 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422 1 7 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422 1 7 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1422 1 8 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1422 1 8 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1422 1 8 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1422 1 9 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный домашним хозяйствам-
резидентам
1422 1 9 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный домашним хозяйствам-
резидентам
1422 1 9 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный домашним хозяйствам-
резидентам
1422 2 1 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный Правительству
иностранного государства
1422 2 1 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный Правительству
иностранного государства
1422 2 1 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный Правительству
иностранного государства
1422 2 2 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный местным
исполнительным органам иностранного государства
1422 2 2 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный местным
исполнительным органам иностранного государства
1422 2 2 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный местным
исполнительным органам иностранного государства
1422 2 5 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1422 2 5 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1422 2 5 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1422 2 6 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1422 2 6 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1422 2 6 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1422 2 7 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства

1422 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген форфейтинг
1422 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген форфейтинг
1422 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен берілген
форфейтинг
1423 0 0 0  Клиенттерге форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423  1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен
форфейтинг бойынша берілген мерзімі өткен берешек
1423  1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен
форфейтинг бойынша берілген мерзімі өткен берешек
1423  1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен форфейтинг
бойынша берілген мерзімі өткен берешек
1423  1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
орындарына теңгемен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1423  1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
орындарына ЕАВ-мен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешегі
1423  1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
орындарына ВБТ-мен форфейтинг бойынша берілген
мерзімі өткен берешегі
1423  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымдарға теңгемен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ЕАВ-мен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ВБТ-мен форфейтинг бойынша
мерзімі өткен берешек
1423  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен форфейтинг бойынша мерзімі өткен
берешек
1423  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен форфейтинг бойынша мерзімі өткен
берешек
1423  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
форфейтинг бойынша мерзімі өткен берешек
1423  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен форфейтинг бойынша мерзімі өткен
берешек

1422 2 7 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1422 2 7 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1422 2 8 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1422 2 8 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1422 2 8 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1422 2 9 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный домашним хозяйствам-
нерезидентам
1422 2 9 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный домашним хозяйствам-
нерезидентам
1422 2 9 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный домашним хозяйствам-
нерезидентам
1423 0 0 0  Просроченная задолженность клиентов по форфейтингу
1423 1 1 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному Правительству Республики Казахстан
1423 1 1 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному Правительству Республики Казахстан
1423 1 1 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному Правительству Республики Казахстан
1423 1 2 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1423 1 2 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1423 1 2 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1423 1 5 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1423 1 5 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1423 1 5 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1423 1 6 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423 1 6 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423 1 6 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1423 1 7 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам

1423  2 6 3   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен мерзімі
өткен берешегі
1423  2 7 1   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
емес қаржылық емес ұйымдарының теңгемен
мерзімі өткен берешегі
1423  2 7 2   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
емес қаржылық емес ұйымдарының ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешегі
1423  2 7 3   Форфейтинг бойынша шетел мемлекетінің мемлекеттік
емес қаржылық емес ұйымдарының ВБТ-мен
мерзімі өткен берешегі
1423  2 8 1   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың теңгемен
мерзімі өткен берешегі
1423  2 8 2   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешегі
1423  2 8 3   Форфейтинг бойынша үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен
мерзімі өткен берешегі
1423  2 9 1   Форфейтинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
теңгемен мерзімі өткен берешегі
1423  2 9 2   Форфейтинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешегі
1423  2 9 3   Форфейтинг бойынша резидент емес үй шаруашылықтарына
ВБТ-мен мерзімі өткен берешегі
1424 0 0 0  Клиенттердің заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешек
1424 1 5 1 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген теңгедегі
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 5 2 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген ЕАВ-ғы
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 5 3 Өзге қаржы ұйымдары-резиденттерге берілген ВБТ-ғы
заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
1424 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген заемдары бойынша мерзімі өткен берешек

1423 2 6 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному государственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 7 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 7 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 7 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства
1423 2 8 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423 2 8 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423 2 8 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1423 2 9 1     Просроченная задолженность по форфейтингу в тенге,
предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1423 2 9 2     Просроченная задолженность по форфейтингу в СКВ,
предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1423 2 9 3     Просроченная задолженность по форфейтингу в ДВВ,
предоставленному домашним хозяйствам-нерезидентам
1424 0 0 0  Просроченная задолженность клиентов по займам
1424 1 1 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424 1 1 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424 1 1 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424 1 2 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1424 1 2 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1424 1 2 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1424 1 5 1     Просроченная задолженность по займам в тенге, предоставленным иным финансовым организациям-резидентам
1424 1 5 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ, предоставленным иным финансовым организациям-резидентам
1424 1 5 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ, предоставленным иным финансовым организациям-резидентам
1424 1 6 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам

1424 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен берілген заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1424 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен берілген заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1424 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен берілген заемдары бойынша
мерзімі өткен берешек
1424 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен берілген заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдары
бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1424 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешек
1425 0 0 0  Клиенттердің қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 4 1  Резидент банктердің теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 4 2  Резидент банктердің  ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 4 3  Резидент банктердің ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері

1424 2 7 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1424 2 7 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1424 2 7 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
иностранного государства
1424 2 8 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1424 2 8 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1424 2 8 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства
1424 2 9 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
1424 2 9 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
1424 2 9 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
1425 0 0 0  Опротестованные векселя клиентов
1425 1 1 1     Опротестованные векселя в тенге Правительства Республики
Казахстан
1425 1 1 2     Опротестованные векселя в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1425 1 1 3     Опротестованные векселя в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
1425 1 2 1     Опротестованные векселя в тенге местных исполнительных
органов Республики Казахстан
1425 1 2 2     Опротестованные векселя в СКВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
1425 1 2 3     Опротестованные векселя в ДВВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
1425 1 3 1     Опротестованные векселя в тенге Национального Банка
Республики Казахстан
1425 1 3 2     Опротестованные векселя в СКВ Национального Банка
Республики Казахстан
1425 1 3 3     Опротестованные векселя в ДВВ Национального Банка
Республики Казахстан
1425 1 4 1     Опротестованные векселя в тенге банков-резидентов
1425 1 4 2     Опротестованные векселя в СКВ банков-резидентов
1425 1 4 3     Опротестованные векселя в ДВВ банков-резидентов
1425 1 5 1     Опротестованные векселя в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425 1 5 2     Опротестованные векселя в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

1425 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 9 1  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 9 2  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 9 3  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 1 1  Шетелдік мемлекет Үкіметінің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 1 2  Шетелдік мемлекет Үкіметінің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 1 3  Шетелдік мемлекет Үкіметінің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 2 4 1  Резидент емес банктердің теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері

1425 1 5 3     Опротестованные векселя в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1425 1 6 1     Опротестованные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425 1 6 2     Опротестованные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1425 1 6 3     Опротестованные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1425 1 7 1     Опротестованные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425 1 7 2     Опротестованные векселя в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425 1 7 3     Опротестованные векселя в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1425 1 8 1     Опротестованные векселя в тенге некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1425 1 8 2     Опротестованные векселя в СКВ некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1425 1 8 3     Опротестованные векселя в ДВВ некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1425 1 9 1     Опротестованные векселя в тенге домашних хозяйств-резидентов
1425 1 9 2     Опротестованные векселя в СКВ домашних хозяйств-резидентов
1425 1 9 3     Опротестованные векселя в ДВВ домашних хозяйств-резидентов
1425 2 1 1     Опротестованные векселя в тенге Правительства иностранного
государства
1425 2 1 2     Опротестованные векселя в СКВ Правительства иностранного
государства
1425 2 1 3     Опротестованные векселя в ДВВ Правительства иностранного
государства
1425 2 2 1     Опротестованные векселя в тенге местных исполнительных
органов иностранного государства
1425 2 2 2     Опротестованные векселя в СКВ местных исполнительных
органов иностранного государства
1425 2 2 3     Опротестованные векселя в ДВВ местных исполнительных
органов иностранного государства
1425 2 3 1     Опротестованные векселя в тенге иностранных центральных
банков
1425 2 3 2     Опротестованные векселя в СКВ иностранных центральных банков
1425 2 3 3     Опротестованные векселя в ДВВ иностранных центральных банков
1425 2 4 1     Опротестованные векселя в тенге банков-нерезидентов
1425 2 4 2     Опротестованные векселя в СКВ банков-нерезидентов
1425 2 4 3     Опротестованные векселя в ДВВ банков-нерезидентов
1425 2 5 1     Опротестованные векселя в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

1428 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
резервтер (провизиялар)
1428 1 0 1 Клиенттерге берілген теңгедегі заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1428 1 0 2 Клиенттерге берілген ЕАВ-ғы заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1428 1 0 3 Клиенттерге берілген ВБТ-ғы заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1428 201   Клиенттерге теңгеде берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1428 202   Клиенттерге ЕАВ-да берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1428 203   Клиенттерге ВБТ-де берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтер (провизиялар)
1429 0 0 0  Клиенттерге берілген басқа да заемдар
1429 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген
басқа заемдар
1429 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген басқа
заемдар
1429 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген басқа
заемдар
1429 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген басқа
заемдар
1429 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген басқа
заемдар
1429 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген басқа
заемдар
1429 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен берілген басқа заемдар
1429 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1429 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1429 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген басқа заемдар
1429 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген басқа заемдар
1429 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген басқа заемдар
1429 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген басқа заемдар
1429 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1429 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1429 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген басқа заемдар
1429 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген басқа заемдар

1428 0 0 0  Резервы (провизии) по займам и финансовому
лизингу, предоставленным клиентам
1428 1 0 1     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам в тенге
1428 1 0 2     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам в СКВ
1428 1 0 3     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам в ДВВ
1428 2 0 1     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам в тенге
1428 2 0 2     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам в СКВ
1428 2 0 3     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам в ДВВ
1429 0 0 0  Прочие займы, предоставленные клиентам
1429 1 1 1     Прочие займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1429 1 1 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1429 1 1 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1429 1 2 1     Прочие займы в тенге, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1429 1 2 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1429 1 2 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные местным
исполнительным органам Республики Казахстан
1429 1 5 1     Прочие займы в тенге, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1429 1 5 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1429 1 5 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1429 1 6 1     Прочие займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429 1 6 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429 1 6 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429 1 7 1     Прочие займы в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429 1 7 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429 1 7 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1429 1 8 1     Прочие займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1429 1 8 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства

1429 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен берілген
басқа заемдар
1430 0 0 0  Клиенттерге берілген заем құнын оң түзету шоты
1431 0 0 0  Клиенттерге берілген заем құнын теріс түзету шоты
1432 0 0 0  Есептелген вексельдер бойынша дисконт
1433 0 0 0  Есептелген вексельдер бойынша сыйлықақы
1434 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша дисконт
1435 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1445 0 0 0  Сенімгерлік басқаруға берілген қаржы активтері
1445 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне сенімгерлік
басқаруға теңгемен қаржы активтері
1445 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне сенімгерлік
басқаруға ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне сенімгерлік
басқаруға ВБТ-мен қаржы активтері
1445 1 4 1  Резидент банктерге сенімгерлік басқаруға теңгемен қаржы
активтері
1445 1 4 2  Резидент банктерге сенімгерлік басқаруға ЕАВ-мен қаржы
активтері
1445 1 4 3  Резидент банктерге сенімгерлік басқаруға ВБТ-мен
берілген қаржы активтері
1445 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлік басқаруға
теңгемен қаржы активтері
1445 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлік басқаруға
ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға сенімгерлік басқаруға
ВБТ-мен қаржы активтері
1445 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге сенімгерлік басқаруға
теңгемен берілген қаржы активтері
1445 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге сенімгерлік басқаруға
ЕАВ-мен қаржы активтері
1445 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге сенімгерлік басқаруға
ВБТ-мен берілген қаржы активтері
1445 2 4 1  Резидент емес банктерге сенімгерлік басқаруға теңгемен
қаржы активтері
1445 2 4 2  Резидент емес банктерге сенімгерлік басқаруға ЕАВ-мен
қаржы активтері
1445 2 4 3  Резидент емес банктерге сенімгерлік басқаруға ВБТ-мен
берілген қаржы активтері
1445 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлік басқаруға
теңгемен қаржы активтері
1445 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлік басқаруға
ЕАВ-мен қаржы активтері

1429 2 9 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные домашним хозяйствам-
нерезидентам
1430 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости займа,
предоставленного клиентам
1431 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
предоставленного клиентам
1432 0 0 0   Дисконт по учтенным векселям
1433 0 0 0   Премия по учтенным векселям
1434 0 0 0    Дисконт по займам, предоставленным клиентам
1435 0 0 0    Премия по займам, предоставленным клиентам
1445 0 0 0   Финансовые активы, переданные в доверительное
управление
1445 1 3 1     Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление Национальному Банку Республики
Казахстан
1445 1 3 2     Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление Национальному Банку Республики
Казахстан
1445 1 3 3     Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление Национальному Банку Республики
Казахстан
1445 1 4 1     Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление банкам-резидентам
1445 1 4 2     Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление банкам-резидентам
1445 1 4 3     Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление банкам-резидентам
1445 1 5 1     Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445 1 5 2     Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445 1 5 3     Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445 2 3 1     Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление иностранным центральным банкам
1445 2 3 2     Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление иностранным центральным банкам
1445 2 3 3     Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление иностранным центральным банкам
1445 2 4 1     Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление банкам-нерезидентам
1445 2 4 2     Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление банкам-нерезидентам
1445 2 4 3     Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление банкам-нерезидентам
1445 2 5 1     Финансовые активы в тенге, переданные в доверительное
управление организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1445 2 5 2     Финансовые активы в СКВ, переданные в доверительное
управление организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций

1445 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға сенімгерлік басқаруға
ВБТ-мен қаржы активтері
1450        Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
1451 0 0 0  Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1451 1 0 1  Резидент ұйымдар шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
теңгемен резервтер (провизиялар)
1451 1 0 2  Резидент ұйымдар шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1451 1 0 3  Резидент ұйымдар шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
ВДТ-мен резервтер (провизиялар)
1451 2 0 1  Резидент емес ұйымдар шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
теңгемен резервтер (провизиялар)
1451 2 0 2  Резидент емес ұйымдар шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1451 2 0 3  Резидент емес ұйымдар шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
ВДТ-мен резервтер (провизиялар)
1452 0 0 0  Сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі теңгемен шығарған
сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі ЕАВ-мен шығарған
сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
теңгемен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі теңгемен
шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ЕАВ-мен шығарған
сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 4 1  Резидент банктер теңгемен шығарған сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 4 2  Резидент банктер ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы
қағаздар
1452 1 4 3  Резидент банктер ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы
қағаздар
1452 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар теңгемен шығарған сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы
қағаздар

1445 2 5 3     Финансовые активы в ДВВ, переданные в доверительное
управление организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1450        Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
1451 0 0 0    Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи
1451 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи, выпущенные
организациями-резидентами, в тенге
1451 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи, выпущенные
организациями-резидентами, в СКВ
1451 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи, выпущенные
организациями-резидентами, в ДВВ
1451 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи, выпущенные
организациями-нерезидентами, в тенге
1451 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи, выпущенные
организациями-нерезидентами, в СКВ
1451 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи, выпущенные
организациями-нерезидентами, в ДВВ
1452 0 0 0   Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
1452 1 1 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные Правительством Республики Казахстан
1452 1 1 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные Правительством Республики Казахстан
1452 1 2 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные местными исполнительными органами
Республики Казахстан
1452 1 2 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные местными исполнительными органами
Республики Казахстан
1452 1 3 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные Национальным Банком Республики Казахстан
1452 1 3 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные Национальным Банком Республики Казахстан
1452 1 4 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные банками-резидентами
1452 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные банками-резидентами
1452 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные банками-резидентами
1452 1 5 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций

1452 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы
қағаздар
1452 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар теңгемен
шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар ЕАВ-мен
шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар ВБТ-мен
шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
теңгемен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар ЕАВ-мен
шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар ВБТ-мен
шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметі ЕАВ-мен шығарған сатуға
жарамды бағалы қағаздар
1452 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметі ВБТ-мен шығарған сатуға
жарамды бағалы қағаздар
1452 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 2 3 1  Шетелдік орталық банктер шығарған, сату үшін қолда бар
теңгедегі бағалы қағаздар
1452 2 3 2  Шетелдік орталық банктер ЕАВ-мен шығарған сатуға
жарамды бағалы қағаздар
1452 2 3 3  Шетелдік орталық банктер ВБТ-мен шығарған сатуға
жарамды бағалы қағаздар
1452 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған, сату үшін қолда бар
теңгедегі бағалы қағаздар
1452 2 4 2  Резидент емес банктер ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 2 4 3  Резидент емес банктер ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, сату үшін қолда бар
теңгедегі бағалы қағаздар
1452 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар  ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды
бағалы қағаздар

1452 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 1 6 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1452 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1452 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1452 1 7 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1452 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1452 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1452 2 1 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные Правительством иностранного государства
1452 2 1 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные Правительством иностранного государства
1452 2 2 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные местными исполнительными органами
иностранного государства
1452 2 2 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные местными исполнительными органами
иностранного государства
1452 2 3 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные иностранными центральными банками
1452 2 3 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные иностранными центральными банками
1452 2 3 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные иностранными центральными банками
1452 2 4 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные банками-нерезидентами
1452 2 4 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные банками-нерезидентами
1452 2 4 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные банками-нерезидентами
1452 2 5 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 2 5 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 2 5 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций

1452 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған сату үшін қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар
1452 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған сату үшін қолда бар теңгедегі бағалы
қағаздар
1452 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары ЕАВ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы
қағаздар
1452 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары ВБТ-мен шығарған сатуға жарамды бағалы
қағаздар
1453 0 0 0  Сатып алынған, сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша дисконт
1454  0 0 0  Сатып алынған, сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша сыйлықақы
1456  0 0 0  Сату үшін қолда бар бағалы қағаздардың әділ құнын оң
түзету шоты
1457  0 0 0  Сату үшін қолда бар бағалы қағаздардың әділ құнын
теріс түзету шоты
«1459 0 0 0  Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1459 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған сату
үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша теңгемен
мерзімі өткен берешек
1459 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған сату
үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешек
1459 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдары шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1459 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдары шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1459 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1459 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешек
1459 1 4 1  Резидент банктер шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
берешек
1459 1 4 2  Резидент банктер шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешек

1452 2 6 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1452 2 6 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1452 2 6 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1452 2 7 1     Ценные бумаги в тенге, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1452 2 7 2     Ценные бумаги в СКВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1452 2 7 3     Ценные бумаги в ДВВ, имеющиеся в наличии для продажи,
выпущенные негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1453 0 0 0  Дисконт по приобретенным ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи
1454 0 0 0   Премия по приобретенным ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи
1456 0 0 0   Счет положительной корректировки справедливой стоимости
ценных бумаг, имеющихся в наличии для продажи
1457 0 0 0   Счет отрицательной корректировки справедливой стоимости
ценных бумаг, имеющихся в наличии для продажи
1459 0 0 0    Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи
1459 1 1 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Правительством Республики Казахстан, в тенге
1459 1 1 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Правительством Республики Казахстан, в СКВ
1459 1 2 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан, в тенге
1459 1 2 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан, в СКВ
1459 1 3 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Национальным Банком Республики Казахстан, в тенге
1459 1 3 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Национальным Банком Республики Казахстан, в СКВ
1459 1 4 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
банками-резидентами, в тенге
1459 1 4 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
банками-резидентами в СКВ

1459 1 4 3  Резидент банктер шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
берешек
1459 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған сату үшін қолда
бар ЕАВ-мен бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
берешек
1459 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1459 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешек
1459 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен
мерзімі өткен берешек
1459 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1459 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1459 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1459 2 1 2  Шет мемлекеттің Үкіметі шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 2 1 3  Шет мемлекеттің Үкіметі шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1459 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1459 2 3 1  Шетелдік орталық банктер шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
берешек
1459 2 3 2  Шетелдік орталық банктер шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешек

1459 1 4 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
банками-резидентами, в ДВВ
1459 1 5 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в тенге
1459 1 5 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1459 1 5 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
1459 1 6 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в тенге
1459 1 6 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в СКВ
1459 1 6 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в ДВВ
1459 1 7 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в тенге
1459 1 7 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в СКВ
1459 1 7 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в ДВВ
1459 2 1 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Правительством иностранного государства в СКВ
1459 2 1 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
Правительством иностранного государства, в ДВВ
1459 2 2 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным местными
исполнительными органами иностранного государства,
в СКВ
1459 2 2 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным местными
исполнительными органами иностранного государства
в ДВВ
1459 2 3 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
иностранными центральными банками, в тенге
1459 2 3 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
иностранными центральными банками, в СКВ

1459 2 3 3  Шетелдік орталық банктер шығарған сату үшін қолда
бар бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
берешек
1459 2 4 2  Резидент емес банктер шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 2 4 3  Резидент емес банктер шығарған сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1459 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі
өткен берешек
1459 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен берешек
1459 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған сату үшін
қолда бар бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен берешек
1459 2 6 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1459 2 6 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1459 2 6 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1459 2 7 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған сату үшін қолда бар бағалы
қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1459 2 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1459 2 7 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1460 0 0 0  Бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары
1461 0 0 0  Бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бағалы
қағаздармен теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бағалы
қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары

1459 2 3 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
иностранными центральными банками, в ДВВ
1459 2 4 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным банками-
нерезидентами, в тенге
1459 2 4 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
банками-нерезидентами, в СКВ
1459 2 4 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
банками-нерезидентами, в ДВВ
1459 2 5 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в тенге
1459 2 5 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1459 2 5 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
1459 2 6 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства, в тенге
1459 2 6 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства, в СКВ
1459 2 6 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства, в ДВВ
1459 2 7 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства, в тенге
1459 2 7 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами, в СКВ
1459 2 7 3     Просроченная задолженность по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность", выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства,
в ДВВ
1460 0 0 0     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами
1461 0 0 0     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами
1461 1 3 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
Национальным Банком Республики Казахстан
1461 1 3 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
Национальным Банком Республики Казахстан

1461 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бағалы
қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 4 1  Резидент банктермен бағалы қағаздармен теңгемен
«кері РЕПО» операциялары
1461 1 4 2  Резидент банктермен бағалы қағаздармен ЕАВ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 1 4 3  Резидент банктермен бағалы қағаздармен ВБТ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен теңгемен «кері РЕПО»
операциялары
1461 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен теңгемен «кері РЕПО»
операциялары
1461 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 8 1  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен ЕАВ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 1 8 3  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен ВБТ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 1 9 1  Резидент үй шаруашылықтарымен бағалы қағаздармен
теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 9 2  Резидент үй шаруашылықтарымен бағалы қағаздармен
ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 1 9 3  Резидент үй шаруашылықтарымен бағалы қағаздармен
ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 3 1  Шетелдік орталық банкпен бағалы қағаздармен
теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 3 2  Шетелдік орталық банкпен бағалы қағаздармен ЕАВ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 2 3 3  Шетелдік орталық банкпен бағалы қағаздармен ВБТ-мен
«кері РЕПО» операциялары

1461 1 3 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
Национальным Банком Республики Казахстан
1461 1 4 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
банками-резидентами
1461 1 4 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
банками-резидентами
1461 1 4 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
банками-резидентами
1461 1 5 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1461 1 5 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1461 1 5 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1461 1 6 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1461 1 6 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1461 1 6 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1461 1 7 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1461 1 7 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1461 1 7 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1461 1 8 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1461 1 8 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1461 1 8 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1461 1 9 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
домашними хозяйствами-резидентами
1461 1 9 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
домашними хозяйствами-резидентами
1461 1 9 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
домашними хозяйствами-резидентами
1461 2 3 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
иностранным центральным банком
1461 2 3 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
иностранным центральным банком
1461 2 3 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
иностранным центральном банком

1461 2 4 1  Резидент емес банктермен бағалы қағаздармен
теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 4 2  Резидент емес банктермен бағалы қағаздармен ЕАВ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 2 4 3  Резидент емес банктермен бағалы қағаздармен ВБТ-мен
«кері РЕПО» операциялары
1461 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен бағалы
қағаздармен теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен бағалы
қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен бағалы
қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 6 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен бағалы қағаздармен теңгемен «кері РЕПО»
операциялары
1461 2 6 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен бағалы қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО»
операциялары
1461 2 6 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен бағалы қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО»
операциялары
1461 2 7 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен бағалы қағаздармен теңгемен «кері РЕПО»
операциялары
1461 2 7 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен бағалы қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО»
операциялары
1461 2 7 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен бағалы қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО»
операциялары
1461 2 8 1  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен бағалы қағаздармен
теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен бағалы қағаздармен
ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 8 3  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен бағалы қағаздармен
ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 9 1  Резидент емес үй шаруашылықтарымен бағалы
қағаздармен теңгемен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 9 2  Резидент емес үй шаруашылықтарымен бағалы
қағаздармен ЕАВ-мен «кері РЕПО» операциялары
1461 2 9 3  Резидент емес үй шаруашылықтарымен бағалы
қағаздармен ВБТ-мен «кері РЕПО» операциялары
1462 0 0 0  Бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
мерзімі өткен берешек
1462 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бағалы
қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1462 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бағалы
қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек

1461 2 4 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
банками-нерезидентами
1461 2 4 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
банками-нерезидентами
1461 2 4 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
банками-нерезидентами
1461 2 5 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1461 2 5 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1461 2 5 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1461 2 6 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1461 2 6 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1461 2 6 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1461 2 7 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1461 2 7 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1461 2 7 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
1461 2 8 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1461 2 8 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1461 2 8 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1461 2 9 1     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
домашними хозяйствами-нерезидентами
1461 2 9 2     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
домашними хозяйствами-нерезидентами
1461 2 9 3     Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
домашними хозяйствами-нерезидентами
1462 0 0 0     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами
1462 1 3 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с Национальным Банком
Республики Казахстан
1462 1 3 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с Национальным Банком
Республики Казахстан

1462 1 4 1  Резидент банктермен бағалы қағаздармен «кері РЕПО»
операциялары бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1462 1 4 2  Резидент банктермен бағалы қағаздармен «кері РЕПО»
операциялары бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1462 1 4 3  Резидент банктермен бағалы қағаздармен «кері РЕПО»
операциялары бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1462 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
«кері РЕПО» операциялары бойынша теңгемен мерзімі
өткен берешек
1462 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
«кері РЕПО» операциялары бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен берешек
1462 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен
«кері РЕПО» операциялары бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен берешек
1462 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1462 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1462 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1462 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1462 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1462 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1462 2 1 2  Шет мемлекеттің Үкіметімен бағалы қағаздармен «кері
РЕПО» операциялары бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешек
1462 2 1 3  Шет мемлекеттің Үкіметімен бағалы қағаздармен «кері
РЕПО» операциялары бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1462 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарымен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1462 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарымен
бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1462 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен бағалы қағаздармен
«кері РЕПО» операциялары бойынша теңгемен мерзімі
өткен берешек

1462 1 4 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с банками-резидентами
1462 1 4 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с банками-резидентами
1462 1 4 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с банками-резидентами
1462 1 5 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1462 1 5 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1462 1 5 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1462 1 6 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1462 1 6 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1462 1 6 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1462 1 7 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1462 1 7 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1462 1 7 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1462 2 1 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с Правительством
иностранного государства
1462 2 1 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с Правительством
иностранного государства
1462 2 2 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с местными
исполнительными органами иностранного государства
1462 2 2 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с местными
исполнительными органами иностранного государства
1462 2 3 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с иностранными
центральными банками

1462 2 9 1  Резидент емес үй шаруашылықтарымен бағалы
қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1462 2 9 2  Резидент емес үй шаруашылықтарымен бағалы
қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1462 2 9 3  Резидент емес үй шаруашылықтарымен бағалы
қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1463 0 0 0  Бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша
шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1463 1 0 1  Резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен «кері РЕПО»
операциялары бойынша шығындарды жабуға арналған
теңгемен резервтер (провизиялар)
1463 1 0 2  Резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен «кері РЕПО»
операциялары бойынша шығындарды жабуға арналған
ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1463 1 0 3  Резидент ұйымдармен бағалы қағаздармен «кері РЕПО»
операциялары бойынша шығындарды жабуға арналған
ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1463 2 0 1  Резидент емес ұйымдармен бағалы қағаздармен «кері
РЕПО» операциялары бойынша шығындарды жабуға
арналған теңгемен резервтер (провизиялар)
1463 2 0 2  Резидент емес ұйымдармен бағалы қағаздармен «кері
РЕПО» операциялары бойынша шығындарды жабуға
арналған ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1463 2 0 3  Резидент емес ұйымдармен бағалы қағаздармен «кері
РЕПО» операциялары бойынша шығындарды жабуға
арналған ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1470        Капиталға және реттелген борышқа инвестициясы
1471 0 0 0  Еншілес ұйымдарға инвестициялар
1471 1 4 1  Еншілес резидент банктерге теңгемен инвестициялар
1471 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент еншілес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент еншілес
ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент еншілес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 4 1  Резидент емес еншілес банктерге теңгемен инвестициялар
1471 2 4 2  Резидент емес еншілес банктерге ЕАВ-мен инвестициялар
1471 2 4 3  Резидент емес еншілес банктерге ВБТ-мен инвестициялар
1471 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес еншілес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес еншілес ұйымдарға ЕАВ-мен инвестициялар
1471 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес еншілес ұйымдарға ВБТ-мен инвестициялар
1471 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1471 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ЕАВ-мен инвестициялар

1462 2 9 1     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в тенге с домашними
хозяйствами-нерезидентами
1462 2 9 2     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
1462 2 9 3     Просроченная задолженность по операциям "обратное
РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
1463 0 0 0     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами
1463 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-резидентами
1463 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-резидентами
1463 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-резидентами
1463 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-нерезидентами
1463 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами
1463 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-нерезидентами
1470         Инвестиции в капитал и субординированный долг
1471 0 0 0   Инвестиции в дочерние организации
1471 1 4 1     Инвестиции в тенге в дочерние банки-резиденты
1471 1 5 1     Инвестиции в тенге в дочерние организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1471 1 7 1     Инвестиции в тенге в дочерние негосударственные
нефинансовые организации-резиденты
1471 1 8 1     Инвестиции в тенге в дочерние некоммерческие организации-
резиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1471 2 4 1     Инвестиции в тенге в дочерние банки-нерезиденты
1471 2 4 2     Инвестиции в СКВ в дочерние банки-нерезиденты
1471 2 4 3     Инвестиции в ДВВ в дочерние банки-нерезиденты
1471 2 5 1     Инвестиции в тенге в дочерние организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1471 2 5 2     Инвестиции в СКВ в дочерние организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1471 2 5 3     Инвестиции в ДВВ в дочерние организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1471 2 7 1     Инвестиции в тенге в дочерние негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства
1471 2 7 2     Инвестиции в СКВ в дочерние негосударственные нефинансовые
организации иностранного государства

1471 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ВБТ-мен инвестициялар
1471 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес еншілес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1471 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес еншілес ұйымдарға ЕАВ-мен инвестициялар
1471 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес еншілес ұйымдарға ВБТ-мен инвестициялар
1472 0 0 0  Қауымдасқан ұйымдарға инвестициялар
1472 1 4 1  Қауымдасқан резидент банктерге теңгемен инвестициялар
1472 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
қауымдасқан резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес қауымдасқан резидент ұйымдарға
теңгемен инвестициялар
1472 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес қауымдасқан резидент
ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 1 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
қауымдасқан резидент ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 4 1 Қауымдасқан резидент емес банктерге теңгемен
инвестициялар
1472 2 4 2 Қауымдасқан резидент емес банктерге ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 4 3 Қауымдасқан резидент емес банктерге ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
қауымдасқан резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
қауымдасқан резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
қауымдасқан резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 6 1 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
қауымдасқан ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1472 2 6 2 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес қауымдасқан
ұйымдарына ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 6 3 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес қауымдасқан
ұйымдарына ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 7 1 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
қауымдасқан ұйымдарына теңгемен инвестициялар
1472 2 7 2 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
қауымдасқан ұйымдарына ЕАВ-мен инвестициялар
1472 2 7 3 Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
қауымдасқан ұйымдарына ВБТ-мен инвестициялар
1472 2 8 1 Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
қауымдасқан резидент емес ұйымдарға теңгемен инвестициялар
1472 2 8 2 Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
қауымдасқан резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен инвестициялар

1471 2 7 3     Инвестиции в ДВВ в дочерние негосударственные нефинансовые
организации иностранного государства
1471 2 8 1     Инвестиции в тенге в дочерние некоммерческие организации-
нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1471 2 8 2     Инвестиции в СКВ в дочерние некоммерческие организации-
нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1471 2 8 3     Инвестиции в ДВВ в дочерние некоммерческие организации-
нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1472 0 0 0   Инвестиции в ассоциированные организации
1472 1 4 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные банки-резиденты
1472 1 5 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских операций
1472 1 6 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные государственные нефинансовые организации-резиденты
1472 1 7 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные негосударственные
нефинансовые организации-резиденты
1472 1 8 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные некоммерческие организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1472 2 4 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные банки-нерезиденты
1472 2 4 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные банки-нерезиденты
1472 2 4 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные банки-нерезиденты
1472 2 5 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских операций
1472 2 5 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских операций
1472 2 5 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских операций
1472 2 6 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные государственные нефинансовые организации иностранного государства
1472 2 6 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные государственные нефинансовые организации иностранного государства
1472 2 6 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные государственные нефинансовые организации иностранного государства
1472 2 7 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства
1472 2 7 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные негосударственные нефинансовые организации иностранного государства
1472 2 7 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные негосударственные нефинансовые организации иностранного государства
1472 2 8 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1472 2 8 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства

1472 2 8 3 Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
қауымдасқан резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен инвестициялар
1473 000   Исламдық банктің өндірістік және сауда қызметіне
инвестициялары
1473 141   Исламдық банктің резидент банктердің өндірістік
және сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 151   Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың өндірістік
және сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 161   Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдардың өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 171   Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 181   Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 241   Исламдық банктің резидент емес банктердің өндірістік және
сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 242   Исламдық банктің резидент емес банктердің өндірістік және
сауда қызметіне ЕАВ-дағы инвестициялары
1473 243   Исламдық банктің резидент емес банктердің өндірістік және
сауда қызметіне ВБТ-дегі инвестициялары
1473 251   Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 252   Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне ЕАВ-дағы инвестициялары
1473 253   Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне ВБТ-дегі инвестициялары
1473 261   Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 262   Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының өндірістік және сауда қызметіне ЕАВ-дағы
инвестициялары
1473 263   Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының өндірістік және сауда қызметіне ВБТ-дегі
инвестициялары
1473 271   Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 272   Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне ЕАВ-дағы инвестициялары

1472 2 8 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1473 000     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность
1473 141     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге банков-резидентов
1473 151     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 161     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1473 171     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1473 181     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1473 241     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге банков-нерезидентов
1473 242     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ банков-нерезидентов
1473 243     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ банков-нерезидентов
1473 251     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 252     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 253     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 261     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 262     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1473 263     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1473 271     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 272     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

1473 273   Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне ВБТ-дегі инвестициялары
1473 281   Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 282   Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың өндірістік және
сауда қызметіне ЕАВ-дағы инвестициялары
1473 283   Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың өндірістік және
сауда қызметіне ВБТ-дегі инвестициялары
1475 0 0 0 Реттелген борышқа инвестициялар
1475 1 4 1 Басқа резидент банктердің реттелген борыштарына
теңгемен инвестициялар
1475 1 4 2  Басқа резидент банктердің реттелген борыштарына ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 1 4 3  Басқа резидент банктердің реттелген борыштарына ВБТ-мен
инвестициялар
1475 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін асыратын
резидент ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін асыратын
резидент ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 2 4 1  Резидент емес банктерге реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 4 2  Резидент емес банктерге реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар

1473 273     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 281     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1473 282     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1473 283     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1475 0 0 0   Инвестиции в субординированный долг
1475 1 4 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг других банков-
резидентов
1475 1 4 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг других банков-
резидентов
1475 1 4 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг других банков-
резидентов
1475 1 5 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1475 1 5 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1475 1 5 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1475 1 6 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1475 1 6 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1475 1 6 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1475 1 7 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
1475 1 7 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1475 1 7 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1475 1 8 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1475 1 8 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1475 1 8 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1475 2 4 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475 2 4 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг
банков-нерезидентов

1475 2 4 3  Резидент емес банктерге реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1475 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
1475 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
1475 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1476 0 0 0  Басқа инвестициялар
1476 1 4 1  Резидент банктерге теңгемен басқа инвестициялар
1476 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен басқа инвестициялар
1476 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
басқа инвестициялар
1476 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен басқа инвестициялар
1476 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 4 1  Резидент емес банктерге теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 4 2  Резидент емес банктерге ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 4 3  Резидент емес банктерге ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен басқа инвестициялар

1475 2 4 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг
банков-нерезидентов
1475 2 5 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1475 2 5 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1475 2 5 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
1475 2 6 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1475 2 6 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1475 2 6 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1475 2 7 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
1475 2 7 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1475 2 7 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1475 2 8 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1475 2 8 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1475 2 8 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1476 0 0 0   Прочие инвестиции
1476 1 4 1     Прочие инвестиции в тенге в банки-резиденты
1476 1 5 1     Прочие инвестиции в тенге в организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476 1 6 1     Прочие инвестиции в тенге в государственные нефинансовые
организации-резиденты
1476 1 7 1     Прочие инвестиции в тенге в негосударственные нефинансовые
организации-резиденты
1476 1 8 1     Прочие инвестиции в тенге в некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1476 2 4 1     Прочие инвестиции в тенге в банки-нерезиденты
1476 2 4 2     Прочие инвестиции в СКВ в банки-нерезиденты
1476 2 4 3     Прочие инвестиции в ДВВ в банки-нерезиденты
1476 2 5 1     Прочие инвестиции в тенге в организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476 2 5 2     Прочие инвестиции в СКВ в организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций

1476 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
еншілес ұйымдарына ВБТ-мен басқа инвестициялар
1476 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға теңгемен басқа инвестициялар
1476 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен басқа инвестициялар
1476 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен басқа инвестициялар
1477 0 0 0  Еншілес және қауымдасқан ұйымдарға инвестициялар
бойынша шығындарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1477 1 0 1  Еншілес және қауымдасқан резидент ұйымдарға
инвестициялар бойынша шығындарды жабуға арналған
теңгемен резервтер (провизиялар)
1477 1 0 2  Еншілес және қауымдасқан резидент ұйымдарға
инвестициялар бойынша шығындарды жабуға арналған
ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1477 1 0 3  Еншілес және қауымдасқан резидент ұйымдарға
инвестициялар бойынша шығындарды жабуға арналған
ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1477 2 0 1  Еншілес және қауымдасқан резидент емес ұйымдарға
инвестициялар бойынша шығындарды жабуға арналған
теңгемен резервтер (провизиялар)
1477 2 0 2  Еншілес және қауымдасқан резидент емес ұйымдарға
инвестициялар бойынша шығындарды жабуға арналған
ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1477 2 0 3  Еншілес және қауымдасқан резидент емес ұйымдарға
инвестициялар бойынша шығындарды жабуға арналған
ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1480       Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
1481 0 0 0  Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
1481 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталатын теңгедегі бағалы қағаздар
1481 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдары
шығарған өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі бағалы қағаздар
1481 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдары
шығарған өтеуге дейін ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар

1476 2 5 3     Прочие инвестиции в ДВВ в организации-нерезиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций
1476 2 6 1     Прочие инвестиции в тенге в государственные нефинансовые
организации иностранного государства
1476 2 6 2     Прочие инвестиции в СКВ в государственные нефинансовые
организации иностранного государства
1476 2 6 3     Прочие инвестиции в ДВВ в государственные нефинансовые
организации иностранного государства
1476 2 7 1     Прочие инвестиции в тенге в негосударственные нефинансовые
организации иностранного государства
1476 2 7 2     Прочие инвестиции в СКВ в негосударственные нефинансовые
организации иностранного государства
1476 2 7 3     Прочие инвестиции в ДВВ в негосударственные нефинансовые
организации иностранного государства
1476 2 8 1     Прочие инвестиции в тенге в некоммерческие организации-
нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1476 2 8 2     Прочие инвестиции в СКВ в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1476 2 8 3     Прочие инвестиции в ДВВ в некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства
1477 0 0 0    Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации
1477 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации-резиденты в
тенге
1477 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации-резиденты
в СКВ
1477 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации-резиденты
в ДВВ
1477 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации-нерезиденты в
тенге
1477 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации-нерезиденты
в СКВ
1477 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по инвестициям
в дочерние и ассоциированные организации-нерезиденты
в ДВВ
1480       Ценные бумаги, удерживаемые до погашения
1481 0 0 0   Ценные бумаги, удерживаемые до погашения
1481 1 1 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные Правительством Республики Казахстан
1481 1 1 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные Правительством Республики Казахстан
1481 1 2 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные местными исполнительными органами
Республики Казахстан
1481 1 2 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные местными исполнительными органами
Республики Казахстан

1481 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған, өтеуге
дейін ұсталатын теңгедегі бағалы қағаздар
1481 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған, өтеуге
дейін ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 1 4 1  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
теңгедегі бағалы қағаздар
1481 1 4 2  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 1 4 3  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
теңгедегі бағалы қағаздар
1481 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі бағалы қағаздар
1481 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі бағалы
қағаздар
1481 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің Үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің Үкіметі шығарған өтеуге дейін
ұсталатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 2 3 1  Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын теңгедегі бағалы қағаздар
1481 2 3 2  Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 2 3 3  Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар

1481 1 3 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные Национальным Банком Республики Казахстан
1481 1 3 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные Национальным Банком Республики Казахстан
1481 1 4 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные банками-резидентами
1481 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные банками-резидентами
1481 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные банками-резидентами
1481 1 5 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1481 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1481 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1481 1 6 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1481 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1481 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1481 1 7 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1481 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1481 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1481 2 1 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные Правительством иностранного государства
1481 2 1 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные Правительством иностранного государства
1481 2 2 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные местными исполнительными органами
иностранного государства
1481 2 2 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные местными исполнительными органами
иностранного государства
1481 2 3 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные иностранными центральными банками
1481 2 3 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные иностранными центральными банками
1481 2 3 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные иностранными центральными банками

1481 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
теңгедегі бағалы қағаздар
1481 2 4 2  Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 2 4 3  Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
теңгедегі бағалы қағаздар
1481 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
ВБТ-дағы бағалы қағаздар
1481 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі бағалы
қағаздар
1481 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
1481 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ВБТ-дағы бағалы
қағаздар
1481 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі
бағалы қағаздар
1481 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ЕАВ-дегі
бағалы қағаздар
1481 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталатын ВБТ-дағы
бағалы қағаздар
1482 0 0 0  Сатып алынған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша дисконт
1483 0 0 0  Сатып алынған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша сыйлықақы
1485 0 0 0  Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен берешек
1485 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталатын бағалы қағаздар бойынша теңгемен
мерзімі өткен берешек
1485 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталатын бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен берешек
1485 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдары шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы
қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1485 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдары шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1485 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған,
өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек

1481 2 4 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные банками-нерезидентами
1481 2 4 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные банками-нерезидентами
1481 2 4 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные банками-нерезидентами
1481 2 5 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1481 2 5 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1481 2 5 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1481 2 6 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1481 2 6 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1481 2 6 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1481 2 7 1     Ценные бумаги в тенге, удерживаемые до погашения,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1481 2 7 2     Ценные бумаги в СКВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1481 2 7 3     Ценные бумаги в ДВВ, удерживаемые до погашения,
выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1482 0 0 0   Дисконт по приобретенным ценным бумагам,
удерживаемым до погашения
1483 0 0 0   Премия по приобретенным ценным бумагам,
удерживаемым до погашения
1485 0 0 0    Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения
1485 1 1 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным Правительством
Республики Казахстан, в тенге
1485 1 1 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным Правительством
Республики Казахстан, в СКВ
1485 1 2 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан, в тенге
1485 1 2 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан, в СКВ
1485 1 3 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным Национальным
Банком Республики Казахстан, в тенге

1485 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған,
өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1485 1 4 1  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
берешек
1485 1 4 2  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
берешек
1485 1 4 3  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешек
1485 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі
өткен берешек
1485 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен берешек
1485 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен берешек
1485 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1485 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1485 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1485 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
1485 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1485 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1485 2 1 2  Шет мемлекеттің Үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен берешек
1485 2 1 3  Шет мемлекеттің Үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен берешек
1485 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1485 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек

1485 1 3 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным Национальным
Банком Республики Казахстан, в СКВ
1485 1 4 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
банками-резидентами, в тенге
1485 1 4 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
банками-резидентами, в СКВ
1485 1 4 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
банками-резидентами, в ДВВ
1485 1 5 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в тенге
1485 1 5 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1485 1 5 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
1485 1 6 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами, в тенге
1485 1 6 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами, в СКВ
1485 1 6 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами, в ДВВ
1485 1 7 1     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в тенге
1485 1 7 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в СКВ
1485 1 7 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами, в ДВВ
1485 2 1 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным Правительством
иностранного государства, в СКВ
1485 2 1 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным Правительством
иностранного государства, в ДВВ
1485 2 2 2     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным местными
исполнительными органами иностранного государства,
в СКВ
1485 2 2 3     Просроченная задолженность по ценным бумагам,
удерживаемым до погашения, выпущенным местными
исполнительными органами иностранного государства,
в ДВВ

1486 1 0 2  Резидент ұйымдар шығарған өтеуге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар бойынша шығындарды өтеуге арналған
ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1486 1 0 3  Резидент ұйымдар шығарған өтеуге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар бойынша шығындарды өтеуге арналған
ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1486 2 0 1  Резидент емес ұйымдар шығарған өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша шығындарды өтеуге
арналған теңгемен резервтер (провизиялар)
1486 2 0 2  Резидент емес ұйымдар шығарған өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша шығындарды өтеуге
арналған ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1486 2 0 3  Резидент емес ұйымдар шығарған өтеуге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар бойынша шығындарды өтеуге
арналған ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1490        «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар
1491 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар
1491 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы теңгемен басқа да борыштық құралдар
1491 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы ЕАВ-мен басқа да борыштық құралдар
1491 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы ВБТ-мен басқа да борыштық құралдар
1492 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша дисконт
1493 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы
1494 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек
1494 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
теңгемен мерзімі өткен берешек
1494 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
1494 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
1495 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
1495 1 0 1  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша шығындарды жабуға
арналған теңгемен резервтер (провизиялар)

1486 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, удерживаемым до погашения, выпущенные
организациями-резидентами, в СКВ
1486 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, удерживаемым до погашения, выпущенные
организациями-резидентами, в ДВВ
1486 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, удерживаемым до погашения, выпущенные
организациями-нерезидентами, в тенге
1486 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, удерживаемым до погашения, выпущенные
организациями-нерезидентами, в СКВ
1486 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным
бумагам, удерживаемым до погашения, выпущенные
организациями-нерезидентами, в ДВВ
1490           Прочие долговые инструменты в категории "займы и
дебиторская задолженность"
1491 0 0 0     Прочие долговые инструменты в категории "займы и
дебиторская задолженность"
1491 1 6 1     Прочие долговые инструменты в категории "займы и
дебиторская задолженность" в тенге, выпущенные
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1491 1 6 2     Прочие долговые инструменты в категории "займы и
дебиторская задолженность" в СКВ, выпущенные
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1491 1 6 3     Прочие долговые инструменты в категории "займы и
дебиторская задолженность" в ДВВ, выпущенные
государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1492 0 0 0     Дисконт по прочим долговым инструментам в категории
"займы и дебиторская задолженность"
1493 0 0 0     Премия по долговым инструментам в категории "займы и
дебиторская задолженность"
1494 0 0 0     Просроченная задолженность по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность"
1494 1 6 1     Просроченная задолженность по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность", выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1494 1 6 2     Просроченная задолженность по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность", выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
1494 1 6 3     Просроченная задолженность по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность", выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1495 0 0 0     Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим
долговым инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность"
1495 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим
долговым инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность" в тенге

1495 1 0 2  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша шығындарды жабуға
арналған ЕАВ-мен резервтер (провизиялар)
1495 1 0 3  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша шығындарды жабуға
арналған ВБТ-мен резервтер (провизиялар)
1550        Төлемдер бойынша есеп айырысуы
1551 0 0 0  Басқа банктермен есеп айырысулар
1551 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен есеп
айырысулар
1551 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1551 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1551 1 4 1  Басқа резидент банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 1 4 2  Басқа резидент банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 1 4 3  Басқа резидент банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1551 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1551 2 4 1  Басқа резидент емес банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 2 4 2  Басқа резидент емес банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 2 4 3  Басқа резидент емес банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 0 0 0  Клиенттермен есеп айырысулар
1552 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар
1552 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысулар
1552 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
есеп айырысулар
1552 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
есеп айырысулар
1552 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысулар
1552 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен есеп айырысулар

1495 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим
долговым инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность" в СКВ
1495 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим
долговым инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность" в ДВВ
1550        Расчеты по платежам
1551 0 0 0   Расчеты с другими банками
1551 1 3 1     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в тенге
1551 1 3 2     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в СКВ
1551 1 3 3     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в ДВВ
1551 1 4 1     Расчеты с другими банками-резидентами в тенге
1551 1 4 2     Расчеты с другими банками-резидентами в СКВ
1551 1 4 3     Расчеты с другими банками-резидентами в ДВВ
1551 2 3 1     Расчеты с иностранными центральными банками в тенге
1551 2 3 2     Расчеты с иностранными центральными банками в СКВ
1551 2 3 3     Расчеты с иностранными центральными банками в ДВВ
1551 2 4 1     Расчеты с другими банками-нерезидентами в тенге
1551 2 4 2     Расчеты с другими банками-нерезидентами в СКВ
1551 2 4 3     Расчеты с другими банками-нерезидентами в ДВВ
1552 0 0 0   Расчеты с клиентами
1552 1 1 1     Расчеты в тенге с Правительством Республики Казахстан
1552 1 1 2     Расчеты в СКВ с Правительством Республики Казахстан
1552 1 1 3     Расчеты в ДВВ с Правительством Республики Казахстан
1552 1 2 1     Расчеты в тенге с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
1552 1 2 2     Расчеты в СКВ с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
1552 1 2 3     Расчеты в ДВВ с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
1552 1 5 1     Расчеты в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552 1 5 2     Расчеты в СКВ с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1552 1 5 3     Расчеты в ДВВ с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1552 1 6 1     Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552 1 6 2     Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552 1 6 3     Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552 1 7 1     Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552 1 7 2     Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
1552 1 7 3     Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами

1552 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен есеп
айырысулар
1552 1 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 1 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар
1552 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен есеп айырысулар
1552 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен есеп
айырысулар
1552 2 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 2 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1600        Тауар-материалдық қорлар

1552 1 8 1     Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552 1 8 2     Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1552 1 8 3     Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1552 1 9 1     Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
1552 1 9 2     Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
1552 1 9 3     Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
1552 2 1 1     Расчеты в тенге с Правительством иностранного государства
1552 2 1 2     Расчеты в СКВ с Правительством иностранного государства
1552 2 1 3     Расчеты в ДВВ с Правительством иностранного государства
1552 2 2 1     Расчеты в тенге с местными исполнительными органами
иностранного государства
1552 2 2 2     Расчеты в СКВ с местными исполнительными органами
иностранного государства
1552 2 2 3     Расчеты в ДВВ с местными исполнительными органами
иностранного государства
1552 2 5 1     Расчеты в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552 2 5 2     Расчеты в СКВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552 2 5 3     Расчеты в ДВВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1552 2 6 1     Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 6 2     Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 6 3     Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 7 1     Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 7 2     Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 7 3     Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1552 2 8 1     Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552 2 8 2     Расчеты в СКВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552 2 8 3     Расчеты в ДВВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1552 2 9 1     Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
1552 2 9 2     Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
1552 2 9 3     Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
1600       Товарно-материальные запасы

1601 0 0 0  Тазартылмаған қымбат металдар
1602 0 0 0  Басқа тауар-материалдық қорлар
1603 0 0 0  Қымбат металдардан дайындалған металл ақшалар
1604 0 0 0  Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған
коллекциялық монеталар
1604 1 3 1  Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар, теңгемен
1604 2 3 2  Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар, ЕАВ-мен
1604 2 3 3  Қоймадағы қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық
монеталар, ВБТ-мен
1610 000    Сатуға арналған ұзақ мерзімді активтер
1650/1690   Негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтер
1651 0 0 0  Салынып жатқан (орнатылып жатқан) негізгі
құрал-жабдықтар
1652 0 0 0  Жер, үй-жайлар және ғимараттар
1653 0 0 0  Компьютер жабдықтары
1654 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар
1655 0 0 0  Қаржы лизингіне қабылданған негізгі құрал-жабдықтар
1656 0 0 0  Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар
1657 0 0 0  Жалданған үй-жайлар бойынша күрделі шығындар
1658 0 0 0  Көлік құралдары
1659 0 0 0  Материалдық емес активтер
1660 0 0 0  Құрылатын (әзірленетін) материалдық емес активтер
1661 0 0 0  Гудвилл
1692 0 0 0  Үй-жайлар мен ғимараттар бойынша  есептелген
амортизация
1693 0 0 0  Компьютер жабдықтары бойынша есептелген амортизация
1694 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар бойынша есептелген
амортизация
1695 0 0 0  Қаржы лизингі бойынша алынған негізгі құрал-жабдықтар
бойынша есептелген амортизация
1696 0 0 0  Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар бойынша
есептелген амортизация
1697 0 0 0  Жалданған үй-жайлар бойынша күрделі шығындар бойынша
есептелген амортизация
1698 0 0 0  Көлік құралдары бойынша есептелген амортизация
1699 0 0 0  Материалдық емес активтер бойынша есептелген
амортизация
1700        Алумен байланысты есептелген кірістері
1705 0 0 0  Корреспонденттік есепшоттары бойынша есептелген
кірістер
1705 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінде теңгемен
корреспонденттік есепшоттар бойынша есептелген
кірістері
1705 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінде ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттар бойынша есептелген
кірістері
1705 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінде ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттар бойынша есептелген
кірістері
1705 1 4 1  Резидент банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 1 4 2  Резидент банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 1 4 3  Резидент банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 2 3 1  Шетелдік орталық банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері

1601 0 0 0   Неаффинированные драгоценные металлы
1602 0 0 0   Прочие товарно-материальные запасы
1603 0 0 0  Монеты, изготовленные из драгоценных металлов
1604 0 0 0    Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных металлов,
на складе
1604 1 3 1     Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе в тенге
1604 2 3 2     Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе в СКВ
1604 2 3 3     Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных
металлов, на складе в ДВВ
1610 0 0 0   Долгосрочные активы, предназначенные для продажи
1650/      Основные средства и нематериальные активы
1690
1651 0 0 0   Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
1652 0 0 0   Земля, здания и сооружения
1653 0 0 0   Компьютерное оборудование
1654 0 0 0   Прочие основные средства
1655 0 0 0   Основные средства, принятые в финансовый лизинг
1656 0 0 0   Основные средства, предназначенные для сдачи в аренду
1657 0 0 0   Капитальные затраты по арендованным зданиям
1658 0 0 0   Транспортные средства
1659 0 0 0   Нематериальные активы
1660 0 0 0   Создаваемые (разрабатываемые) нематериальные активы
1661 0 0 0   Гудвилл
1692 0 0 0   Начисленная амортизация по зданиям и сооружениям
1693 0 0 0   Начисленная амортизация по компьютерному оборудованию
1694 0 0 0   Начисленная амортизация по прочим основным средствам
1695 0 0 0   Начисленная амортизация по основным средствам, полученным по
финансовому лизингу
1696 0 0 0   Начисленная амортизация по основным средствам,
предназначенным для сдачи в аренду
1697 0 0 0   Начисленная амортизация по капитальным затратам по
арендованным зданиям
1698 0 0 0   Начисленная амортизация по транспортным средствам
1699 0 0 0   Начисленная амортизация по нематериальным активам
1700       Начисленные доходы, связанные с получением вознаграждения
1705 0 0 0   Начисленные доходы по корреспондентским счетам
1705 1 3 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
Национальном Банке Республики Казахстан в тенге
1705 1 3 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
Национальном Банке Республики Казахстан в СКВ
1705 1 3 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
Национальном Банке Республики Казахстан в ДВВ
1705 1 4 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
банках-резидентах в тенге
1705 1 4 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в банках-
резидентах в СКВ
1705 1 4 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в банках-
резидентах в ДВВ
1705 2 3 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
иностранных центральных банках в тенге

1705 2 3 2  Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 2 3 3  Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 2 4 1  Резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 2 4 2  Резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1705 2 4 3  Резидент емес банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттар бойынша есептелген кірістері
1710 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1725 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
есептелген кірістер
1725 1 4 1  Резидент банктерде теңгемен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 4 2  Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 4 3  Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-на теңгемен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-на ЕАВ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-на ВБТ-мен орналастырылған салымдар
бойынша есептелген кірістер
1725 2 3 1 Шетелдік орталық банктер-резидент еместерде
орналастырылған теңгедегі салымдар бойынша есептелген
кірістер
1725 2 3 2 Шетелдік орталық банктер-резидент еместерде
орналастырылған ЕАВ-ғы салымдар бойынша есептелген
кірістер
1725 2 3 3 Шетелдік орталық банктер-резидент еместерде
орналастырылған ВБТ-ғы салымдар бойынша
есептелген кірістер
1725 2 4 1 Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 2 Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 3 Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған
салымдар бойынша есептелген кірістер
1726 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
мерзімі өткен сыйақылар
1726 1 3 1 Шетелдік орталық банктер-резиденттерде орналастырылған
теңгедегі салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 1 3 2 Шетелдік орталық банктер-резиденттерде орналастырылған
ЕАВ-ғы салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 1 3 3 Шетелдік орталық банктер-резиденттерде орналастырылған
ВБТ-ғы салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы

1705 2 3 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
иностранных центральных банках в СКВ
1705 2 3 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в
иностранных центральных банках в ДВВ
1705 2 4 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в банках-
нерезидентах в тенге
1705 2 4 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в банках-
нерезидентах в СКВ
1705 2 4 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам в банках-
нерезидентах в ДВВ
1710 0 0 0   Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан
1710 1 3 1     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан в тенге
1710 1 3 2     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан в СКВ
1710 1 3 3     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан в ДВВ
1725 0 0 0   Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках
1725 1 4 1     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в тенге
1725 1 4 2     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1725 1 4 3     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ
1725 1 6 1    Начисленные доходы по вкладам, размещенным в АО "Казпочта" в тенге
1725 1 6 2     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в АО "Казпочта" в СКВ
1725 1 6 3     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в АО "Казпочта" в ДВВ
1725 2 3 1     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-нерезидентах в тенге
1725 2 3 2     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-нерезидентах в СКВ
1725 2 3 3     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-нерезидентах в ДВВ
1725 2 4 1     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в тенге
1725 2 4 2     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в СКВ
1725 2 4 3     Начисленные доходы по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1726 0 0 0   Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других
банках
1726 1 3 1     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-резидентах в тенге
1726 1 3 2     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-резидентах в СКВ
1726 1 3 3     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-резидентах в ДВВ

1726 1 4 1 Резидент банктерде теңгемен орналастырылған салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1726 1 4 2 Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1726 1 4 3 Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1726 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-да орналастырылған теңгедегі салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-да орналастырылған ЕАВ-ғы салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-да орналастырылған ВБТ-ғы салымдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726 2 3 1 Шетелдік орталық банктер-резидент еместерде
орналастырылған теңгедегі салымдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1726 2 3 2 Шетелдік орталық банктер-резидент еместерде
орналастырылған ЕАВ-ғы салымдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1726 2 3 3 Шетелдік орталық банктер-резидент еместерде
орналастырылған ВБТ-ғы салымдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1726 2 4 1 Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған
салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1726 2 4 2 Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған
салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1726 2 4 3  Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған
салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1727 0 0 0  Металл шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат
металдар бойынша есептелген кірістер
1727 1 3 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің металл
шоттарында орналастырылған тазартылған қымбат
металдар бойынша есептелген кірістер
1727 1 4 0  Резидент-банктердің металл шоттарында орналастырылған
тазартылған қымбат металдар бойынша есептелген
кірістер
1727 2 4 0  Резидент емес банктердің металл шоттарында
орналастырылған тазартылған қымбат металдар бойынша
есептелген кірістер
1728 0 0 0 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша есептелген кірістер
1728 1 4 1 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша теңгеде есептелген кірістер
1728 1 4 2 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша ЕАВ-дағы есептелген кірістер
1728 1 4 3 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша ВБТ-дағы есептелген кірістер
1728 1 5 1 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, басқа қаржы
ұйымдары-резиденттерде орналастырылған теңгедегі
салым бойынша есептелген кірістер

1726 1 4 1     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в тенге
1726 1 4 2     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1726 1 4 3     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ
1726 1 6 1     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в АО "Казпочта" в тенге
1726 1 6 2     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в АО "Казпочта" в СКВ
1726 1 6 3     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в АО "Казпочта" в ДВВ
1726 2 3 1     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-нерезидентах в тенге
1726 2 3 2     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-нерезидентах в СКВ
1726 2 3 3     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в иностранных центральных банках-нерезидентах в ДВВ
1726 2 4 1     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в тенге
1726 2 4 2     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в СКВ
1726 2 4 3     Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1727 0 0 0  Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах
1727 1 3 0     Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах в
Национальном Банке Республики Казахстан
1727 1 4 0     Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах
в банках-резидентах
1727 2 4 0     Начисленные доходы по аффинированным драгоценным
металлам, размещенным на металлических счетах
в банках-нерезидентах
1728 0 0 0   Начисленные доходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств банка и ипотечной организации
1728 1 4 1     Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств банка
и ипотечной организации и размещенному в банках-резидентах
1728 1 4 2     Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и
ипотечной организации и размещенному в банках-резидентах
1728 1 4 3     Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и
ипотечной организации и размещенному в банках-резидентах
1728 1 5 1     Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в других финансовых организациях-резидентах

1728 1 5 2 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, басқа қаржы
ұйымдары-резиденттерде орналастырылған ЕАВ-ғы
салым бойынша есептелген кірістер
1728 1 5 3 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, басқа қаржы
ұйымдары-резиденттерде орналастырылған ВБТ-ғы
салым бойынша есептелген кірістер
1728 2 3 1 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, шетелдік орталық
банктерде орналастырылған теңгедегі салым бойынша
есептелген кірістер
1728 2 3 2 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, шетелдік орталық
банктерде орналастырылған ЕАВ-ғы салым бойынша
есептелген кірістер
1728 2 3 3 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, шетелдік орталық
банктерде орналастырылған ВБТ-ғы салым бойынша
есептелген кірістер
1728 2 4 1 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент емес банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша теңгеде есептелген кірістер
1728 2 4 2 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент емес банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша ЕАВ-дағы есептелген кірістер
1728 2 4 3 Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының және резидент емес банктерге
орналастырылған міндеттемелерін қамтамасыз ететін
салым бойынша ВБТ-дағы есептелген кірістер
1728 2 5 1 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, басқа қаржы
ұйымдары-резидент еместерде орналастырылған теңгедегі
салым бойынша есептелген кірістер
1728 2 5 2 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, басқа қаржы
ұйымдары-резидент еместерде орналастырылған ЕАВ-ғы
салым бойынша есептелген кірістер
1728 2 5 3 Банктің және ипотекалық ұйымның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын, басқа қаржы
ұйымдары-резидент еместерде орналастырылған ВБТ-ғы
салым бойынша есептелген кірістер
1730 0 0 0 Басқа банктерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 1 Резидент банктерге теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 2 Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 3 Резидент банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер

1728 1 5 2     Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в других финансовых организациях-резидентах
1728 1 5 3     Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в других финансовых организациях-резидентах
1728 2 3 1     Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в иностранных центральных банках
1728 2 3 2     Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в иностранных центральных банках
1728 2 3 3     Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в иностранных центральных банках
1728 2 4 1     Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств банка и
ипотечной организации и размещенному в банках-нерезидентах
1728 2 4 2     Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и
ипотечной организации и размещенному в банках-нерезидентах
1728 2 4 3     Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств банка и
ипотечной организации и размещенному в банках-нерезидентах
1728 2 5 1     Начисленные доходы по вкладу в тенге, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в других финансовых организациях-нерезидентах
1728 2 5 2     Начисленные доходы по вкладу в СКВ, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в других финансовых организациях-нерезидентах
1728 2 5 3     Начисленные доходы по вкладу в ДВВ, являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации, размещенному в других финансовых организациях-нерезидентах
1730 0 0 0   Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам
1730 1 4 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-резидентам в тенге
1730 1 4 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-резидентам в СКВ
1730 1 4 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-резидентам в ДВВ
1730 2 3 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иностранных центральных банкам-нерезидентам
в тенге

1730 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1730 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1730 2 4 1  Резидент емес банктерге теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 2 4 2  Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1730 2 4 3  Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1731 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1731 1 4 1  Резидент банктерге теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1731 1 4 2  Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1731 1 4 3  Резидент банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1731 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақылар
1731 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақылар
1731 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге-резидент еместерге ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақылар
1731 2 4 1  Резидент емес банктерге теңгемен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1731 2 4 2  Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1731 2 4 3  Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақылар
1733 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асырушы
ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі бойынша берілген
есептелген кірістер
1733  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша берілген есептелген кірістер
1733  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1733  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ВБТ-мен есептелген кірістер
1733  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша берілген есептелген кірістер

1730 2 3 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иностранных центральных банкам-нерезидентам
в СКВ
1730 2 3 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иностранных центральных банкам-нерезидентам
в ДВВ
1730 2 4 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-нерезидентам в тенге
1730 2 4 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-нерезидентам в СКВ
1730 2 4 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным банкам-нерезидентам в ДВВ
1731 0 0 0   Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам
1731 1 4 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным банкам-резидентам
1731 1 4 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным банкам-резидентам
1731 1 4 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным банкам-резидентам
1731 2 3 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным иностранным центральным
банкам-нерезидентам
1731 2 3 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным иностранным центральным банкам-
нерезидентам
1731 2 3 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным иностранным центральным банкам-
нерезидентам
1731 2 4 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным банкам-нерезидентам
1731 2 4 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным банкам-нерезидентам
1731 2 4 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным банкам-нерезидентам
1733 0 0 0  Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1733 1 5 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу в
тенге, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733 1 5 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733 1 5 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733 2 5 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций

1733  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1733  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ВБТ-мен есептелген кірістер
1734  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асырушы
ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі бойынша берілген
мерзімі өткен сыйақы
1734  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асырушы
резидент-ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі бойынша
теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1734  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға заемдар және қаржы лизингі
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1734  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент -ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1734  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1734  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1734  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға заемдар және қаржы
лизингі бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
сыйақы
1735 0 0 0  Бас офисі және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша есептелген кірістер
1735 1 4 1  Бас офисі және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша теңгемен есептелген кірістер
1735 1 4 2  Бас офисі және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1735 1 4 3  Бас офисі және оның филиалдары арасында есеп айырысу
бойынша ВБТ-мен есептелген кірістер
1735 2 4 1  Бас офисі және оның шетелдік филиалдары арасында есеп
айырысу бойынша теңгемен есептелген
кірістер
1735 2 4 2  Бас офисі және оның шетелдік филиалдары арасында есеп
айырысу бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістер
1735 2 4 3  Бас офисі және оның шетелдік филиалдары арасында есеп
айырысу бойынша ВБТ-мен есептелген кірістер
1740 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер

1733 2 5 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1733 2 5 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 0 0 0   Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
1734 1 5 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 1 5 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 1 5 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 2 5 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
1734 2 5 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734 2 5 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1735 0 0 0   Начисленные доходы по расчетам между головным офисом и
его филиалами
1735 1 4 1     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в тенге
1735 1 4 2     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в СКВ
1735 1 4 3     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в ДВВ
1735 2 4 1     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в тенге
1735 2 4 2     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в СКВ
1735 2 4 3     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в ДВВ
1740 0 0 0   Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам
1740 1 1 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству Республики Казахстан в тенге
1740 1 1 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству Республики Казахстан в СКВ
1740 1 1 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству Республики Казахстан в ДВВ

1740 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 5 1  Өзге резидент қаржы ұйымдарына берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген теңгедегі кірістер
1740 1 5 2  Өзге резидент қаржы ұйымдарына берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген ЕАВ-дегі кірістер
1740 1 5 3  Өзге резидент қаржы ұйымдарына берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген ВБТ-дегі кірістер
1740 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1740 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1740 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
кірістер
1740 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген кірістер
1740 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге теңгемен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ЕАВ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер
1740 2 1 1  Шетелдік мемлекет Үкіметіне теңгемен берілген заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген кірістер

1740 1 2 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным местным исполнительным органам
Республики Казахстан в тенге
1740 1 2 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным местным исполнительным органам
Республики Казахстан в СКВ
1740 1 2 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным местным исполнительным органам
Республики Казахстан в ДВВ
1740 1 5 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иным финансовым
организациям-резидентам в тенге
1740 1 5 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иным финансовым
организациям-резидентам в СКВ
1740 1 5 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным иным финансовым
организациям-резидентам в ДВВ
1740 1 6 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам в тенге
1740 1 6 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам в СКВ
1740 1 6 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам в ДВВ
1740 1 7 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам в тенге
1740 1 7 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам в СКВ
1740 1 7 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам в ДВВ
1740 1 8 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в тенге
1740 1 8 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в СКВ
1740 1 8 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства в ДВВ
1740 1 9 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам в тенге
1740 1 9 2     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам в СКВ
1740 1 9 3     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным домашним хозяйствам-резидентам в ДВВ
1740 2 1 1     Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу,
предоставленным Правительству иностранного государства в
тенге

1741 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
теңгемен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1741 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1741 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1741 1 5 1  Өзге резидент қаржы ұйымдарына берілген теңгедегі
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 5 2  Өзге резидент қаржы ұйымдарына берілген ЕАВ-дегі
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 5 3  Өзге резидент қаржы ұйымдарына берілген ВБТ-дағы
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1741 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1741 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1741 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы

1741 1 1 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным Правительству Республики Казахстан
1741 1 1 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным Правительству Республики Казахстан
1741 1 1 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным Правительству Республики Казахстан
1741 1 2 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным местным исполнительным органам
Республики Казахстан
1741 1 2 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным местным исполнительным органам
Республики Казахстан
1741 1 2 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным местным исполнительным органам
Республики Казахстан
1741 1 5 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в тенге, предоставленным иным финансовым
организациям-резидентам
1741 1 5 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в СКВ, предоставленным иным финансовым
организациям-резидентам
1741 1 5 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, предоставленным иным финансовым
организациям-резидентам
1741 1 6 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1741 1 6 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1741 1 6 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным государственным нефинансовым
организациям-резидентам
1741 1 7 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1741 1 7 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1741 1 7 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам
1741 1 8 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1741 1 8 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1741 1 8 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства

1741 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге теңгемен
берілген заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ЕАВ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге ВБТ-мен берілген
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
1744 0 0 0  Cаудаға арналған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1744  1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі саудаға арнап
шығарған теңгедегі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі саудаға арнап
шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744  1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
саудаға арнап шығарған теңгедегі бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің саудаға арнап
шығарған теңгедегі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің саудаға арнап
шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744  1 4 1   Резидент-банктердің саудаға арнап шығарған теңгедегі
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  1 4 2   Резидент-банктердің саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  1 4 3   Резидент-банктердің саудаға арнап шығарған ВБТ-гі
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
теңгедегі бағалы қағаздары бойынша есептелген
кірістер
1744  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер

1741 2 8 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
1741 2 9 1     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в тенге, предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
1741 2 9 2     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в СКВ, предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
1741 2 9 3     Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, предоставленным домашним хозяйствам-нерезидентам
1744 0 0 0  Начисленные доходы по ценным бумагам, учитываемым по
справедливой стоимости через прибыль или убыток
1744 1 1 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Правительством Республики
Казахстан
1744 1 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Правительством
Республики Казахстан
1744 1 2 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан
1744 1 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан
1744 1 3 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Национальным
Банком Республики Казахстан
1744 1 3 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Национальным
Банком Республики Казахстан
1744 1 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-резидентами
1744 1 4 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-резидентами
1744 1 4 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-резидентами
1744 1 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1744 1 5 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций

1744  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған теңгедегі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
саудаға арнап шығарған теңгедегі бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  1 7 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың саудаға
арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  2 1 2   Шет мемлекет Үкіметінің саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 1 3   Шет мемлекет Үкіметінің саудаға арнап шығарған ВБТ-гі
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 2 2   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органының саудаға
арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  2 2 3   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органының саудаға
арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістер
1744  2 3 1   Шетелдік орталық банктер шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1744  2 3 2   Шетелдік орталық банктердің саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 3 3   Шетелдік орталық банктердің саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 4 1   Резидент емес банктер шығарған, саудаға арналған
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1744  2 4 2   Резидент емес банктердің саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 4 3   Резидент емес банктердің саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған, саудаға
арналған теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1744  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
ЕАВ-ғы бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың саудаға арнап шығарған
ВБТ-гі бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1744  2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, саудаға арналған теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1744  2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымы
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымы
саудаға арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, саудаға арналған теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1744  2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымның
саудаға арнап шығарған ЕАВ-ғы бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1744  2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымның
саудаға арнап шығарған ВБТ-гі бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1745 0 0 0  Өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған, өтеуге
дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер

1744 1 5 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1744 1 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1744 1 6 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1744 1 6 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1744 1 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1744 1 7 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1744 1 7 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1744 2 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Правительством
иностранного государства
1744 2 1 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным Правительством
иностранного государства
1744 2 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным местными
исполнительными органами иностранного государства
1744 2 2 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным местными
исполнительными органами иностранного государства
1744 2 3 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным иностранными центральными
банками
1744 2 3 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным иностранными
центральными банками
1744 2 3 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным иностранными
центральными банками
1744 2 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-нерезидентами
1744 2 4 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-нерезидентами
1744 2 4 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным банками-нерезидентами
1744 2 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1744 2 5 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1744 2 5 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1744 2 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1744 2 6 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1744 2 6 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1744 2 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
1744 2 7 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1744 2 7 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ,
учитываемым по справедливой стоимости через прибыль
или убыток, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами
1745 0 0 0   Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения
1745 1 1 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Правительством Республики Казахстан
в тенге
1745 1 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Правительством Республики Казахстан
в СКВ
1745 1 2 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными исполнительными органами
Республики Казахстан в тенге

1745 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған, өтеуге
дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған, өтеуге
дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 1 4 1  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 4 2  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 4 3  Резидент банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын
ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған,
өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметі шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 3 2  Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер

1745 1 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными исполнительными органами
Республики Казахстан в СКВ
1745 1 3 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Национальным Банком Республики
Казахстан в тенге
1745 1 3 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Национальным Банком Республики
Казахстан в СКВ
1745 1 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-резидентами в тенге
1745 1 4 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-резидентами в СКВ
1745 1 4 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-резидентами в ДВВ
1745 1 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения, выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций в тенге
1745 1 5 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций в СКВ
1745 1 5 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций в ДВВ
1745 1 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1745 1 6 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в СКВ
1745 1 6 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1745 1 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1745 1 7 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в СКВ
1745 1 7 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1745 2 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Правительством иностранного
государства в СКВ
1745 2 1 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным Правительством иностранного
государства в ДВВ
1745 2 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными исполнительными органами
иностранного государства в СКВ
1745 2 2 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным местными исполнительными органами
иностранного государства в ДВВ
1745 2 3 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным иностранными центральными банками в
СКВ

1745 2 3 3  Шетелдік орталық банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 4 2  Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 4 3  Резидент емес банктер шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін ұсталатын
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар  шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар шығарған, өтеуге дейін
ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 2 6 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дағы бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 7 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары
шығарған, өтеуге дейін ұсталатын теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ЕАВ-дағы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған, өтеуге дейін ұсталынатын ВБТ-дағы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746 0 0 0  Сатылатын қолда бар бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746  1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі сатуға шығарған
қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746  1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі сатуға шығарған
қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1746  1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органы
сатуға шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1746  1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органы
сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер

1745 2 3 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным иностранными центральными банками в
ДВВ
1745 2 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения, выпущенным банками-нерезидентами, в тенге
1745 2 4 2     Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-нерезидентами
1745 2 4 3     Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным банками-нерезидентами
1745 2 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения, выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в тенге
1745 2 5 2     Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1745 2 5 3     Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1745 2 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в тенге
1745 2 6 2     Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1745 2 6 3     Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
1745 2 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым
до погашения, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства в тенге
1745 2 7 2     Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
1745 2 7 3     Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам, удерживаемым до
погашения и выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
1746 0 0 0  Начисленные доходы по ценным бумагам, имеющимся в наличии
для продажи
1746 1 1 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Правительством
Республики Казахстан
1746 1 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным Правительством
Республики Казахстан
1746 1 2 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным местными
исполнительными органами Республики Казахстан
1746 1 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным местными исполнительными
органами Республики Казахстан

1746  1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі сатуға
шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746  1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746  1 4 1   Резидент-банктер сатуға шығарған қолда бар теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  1 4 2   Резидент-банктер сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  1 4 3   Резидент-банктер сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдар сатуға шығарған қолда бар
ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдар сатуға
шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1746  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдар
сатуға шығарған қолда бар теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1746  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдар
сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1746  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдар
сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1746  2 1 2   Шет мемлекет Үкіметі сатуға шығарған қолда бар ЕАВ-ғы
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  2 1 3   Шет мемлекет Үкіметі сатуға шығарған қолда бар ВБТ-гі
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1746  2 2 2   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органы сатуға
шығарған қолда бар ЕАВ-ғы бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер

1746 1 3 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан
1746 1 3 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным Национальным Банком
Республики Казахстан
1746 1 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным банками-резидентами
1746 1 4 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным банками-резидентами
1746 1 4 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным банками-резидентами
1746 1 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1746 1 5 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1746 1 5 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1746 1 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746 1 6 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746 1 6 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746 1 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам в тенге, имеющимся
в наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746 1 7 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746 1 7 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1746 2 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным Правительством
иностранного государства
1746 2 1 3     Начисленные доходы по ценным бумагам в ДВВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным Правительством
иностранного государства
1746 2 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам в СКВ, имеющимся в
наличии для продажи, выпущенным местными исполнительными
органами иностранного государства

1747 1 4 1    Резидент банктердің капиталға және реттелген борышқа
теңгемен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 4 2    Резидент банктердің капиталға және реттелген борышқа
ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 4 3    Резидент банктердің капиталға және реттелген борышқа
ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 5 1    Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға капиталға және реттелген борышқа
ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға капиталға және реттелген борышқа
ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға капиталға
және реттелген борышқа теңгемен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға капиталға
және реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға капиталға
және реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
капиталға және реттелген борышқа теңгемен инвестициялар
бойынша есептелген кірістер
1747 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
капиталға және реттелген борышқа ЕАВ-мен инвестициялар
бойынша есептелген кірістер
1747 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
капиталға және реттелген борышқа ВБТ-мен инвестициялар
бойынша есептелген кірістер
1747 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға капиталға және реттелген борышқа
теңгемен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін  коммерциялық емес
резидент ұйымдарға капиталға және реттелген борышқа
ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға капитал және реттелген борышқа
ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 4 1   Резидент емес банктерге капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 4 2   Резидент емес банктерге капиталға және реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 4 3   Резидент емес банктерге капиталға және реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер

1747 1 4 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в тенге
1747 1 4 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в СКВ
1747 1 4 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-резидентов в ДВВ
1747 1 5 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в тенге
1747 1 5 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ
1747 1 5 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в ДВВ
1747 1 6 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
1747 1 6 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
1747 1 6 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
1747 1 7 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
1747 1 7 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
1747 1 7 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
1747 1 8 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства в
тенге
1747 1 8 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в СКВ
1747 1 8 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в ДВВ
1747 2 4 1     Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-нерезидентов
1747 2 4 2     Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-нерезидентов
1747 2 4 3     Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков-нерезидентов

1747 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 6 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 6 2   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 6 3   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 7 1   Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа теңгемен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына капиталға және реттелген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар бойынша есептелген кірістер
1747 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін  коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа теңгемен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ЕАВ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1747 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға капиталға және реттелген
борышқа ВБТ-мен инвестициялар бойынша есептелген
кірістер
1748 0 0 0  Бағалы қағаздармен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгедегі
бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 4 1   Резидент-банктердің теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер

1747 2 5 1     Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1747 2 5 2     Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1747 2 5 3     Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1747 2 6 1     Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747 2 6 2     Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747 2 6 3     Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747 2 7 1     Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747 2 7 2     Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747 2 7 3     Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1747 2 8 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в тенге
1747 2 8 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в СКВ
1747 2 8 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в ДВВ
1748 0 0 0  Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО" с ценными
бумагами
1748 1 3 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с Национальным Банком
Республики Казахстан
1748 1 3 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с Национальным Банком
Республики Казахстан
1748 1 3 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с Национальным Банком
Республики Казахстан
1748 1 4 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с банками-резидентами

1748  1 4 2   Резидент-банктердің ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері
РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 4 3   Резидент-банктердің ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері
РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдардың ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың
теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың ЕАВ-ғы
бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент-ұйымдардың ВБТ-гі
бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
теңгедегі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО"
операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент-ұйымдардың
ВБТ-гі бағалы қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары
бойынша есептелген кірістер
1748  1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсетуші коммерциялық емес
ұйымдар-резиденттердің теңгедегі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсетуші коммерциялық емес
ұйымдар-резиденттердің ЕАВ-ғы бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсетуші коммерциялық емес
ұйымдар-резиденттердің ВБТ-гі бағалы қағаздарымен
"кері РЕПО" операциялары бойынша есептелген кірістер
1748  1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттердің теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттердің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттердің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  2 3 1   Шетелдік орталық банктің теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер

1748 1 4 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с банками-резидентами
1748 1 4 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с банками-резидентами
1748 1 5 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748 1 5 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748 1 5 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1748 1 6 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748 1 6 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748 1 6 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748 1 7 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748 1 7 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748 1 7 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами
1748 1 8 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748 1 8 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748 1 8 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
1748 1 9 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с домашними хозяйствами-
резидентами
1748 1 9 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с домашними хозяйствами-
резидентами
1748 1 9 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с домашними хозяйствами-
резидентами
1748 2 3 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с иностранным центральным
банком

1748  2 9 1   Үй шаруашылығы-резидент еместердің теңгедегі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  2 9 2   Үй шаруашылығы-резидент еместердің ЕАВ-ғы бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1748  2 9 3   Үй шаруашылығы-резидент еместердің ВБТ-гі бағалы
қағаздарымен "кері РЕПО" операциялары бойынша
есептелген кірістер
1749 0 0 0  Басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 4 1  Резидент-банктермен теңгемен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 4 2  Резидент-банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 4 3  Резидент-банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша  басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы

1748 2 9 1     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в тенге с домашними хозяйствами-
нерезидентами
1748 2 9 2     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в СКВ с домашними хозяйствами-
нерезидентами
1748 2 9 3     Начисленные доходы по операциям "обратное РЕПО"
с ценными бумагами в ДВВ с домашними хозяйствами-
нерезидентами
1749 0 0 0   Прочее просроченное вознаграждение
1749 1 1 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством Республики Казахстан
1749 1 1 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
1749 1 1 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
1749 1 2 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
местными исполнительными органами Республики Казахстан
1749 1 2 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
местными исполнительными органами Республики Казахстан
1749 1 2 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
местными исполнительными органами Республики Казахстан
1749 1 3 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
1749 1 3 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
1749 1 3 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
1749 1 4 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
банками-резидентами
1749 1 4 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
банками-резидентами
1749 1 4 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
банками-резидентами
1749 1 5 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1749 1 5 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1749 1 5 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
1749 1 6 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
1749 1 6 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
1749 1 6 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами

1749 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 1 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен
сыйақы
1749 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 4 1  Резидент емес банктермен теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 4 2  Резидент емес банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 4 3  Резидент емес банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы

1749 1 7 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
1749 1 7 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
1749 1 7 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
1749 1 8 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1749 1 8 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1749 1 8 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1749 1 9 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами-резидентами
1749 1 9 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами-резидентами
1749 1 9 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами-резидентами
1749 2 1 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством иностранного государства
1749 2 1 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Правительством иностранного государства
1749 2 1 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Правительством иностранного государства
1749 2 2 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
местными исполнительными органами иностранного государства
1749 2 2 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
местными исполнительными органами иностранного государства
1749 2 2 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
местными исполнительными органами иностранного государства
1749 2 3 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
иностранными центральными банками
1749 2 3 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
иностранными центральными банками
1749 2 3 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
иностранными центральными банками
1749 2 4 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
банками-нерезидентами
1749 2 4 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
банками-нерезидентами
1749 2 4 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
банками-нерезидентами
1749 2 5 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

1749 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
1749 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1749 2 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы
1750 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1750 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған бағалы
қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдары шығарған бағалы қағаздар бойынша теңгемен
мерзімі өткен сыйақы
1750 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдары шығарған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1750 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
сыйақы

1749 2 5 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1749 2 5 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1749 2 6 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1749 2 6 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1749 2 6 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1749 2 7 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1749 2 7 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1749 2 7 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
1749 2 8 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1749 2 8 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1749 2 8 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
1749 2 9 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
1749 2 9 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
1749 2 9 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
1750 0 0 0    Просроченное вознаграждение по ценным бумагам
1750 1 1 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным Правительством Республики Казахстан в тенге
1750 1 1 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным Правительством Республики Казахстан в СКВ
1750 1 2 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным местными исполнительными органами
Республики Казахстан в тенге
1750 1 2 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным местными исполнительными органами
Республики Казахстан в СКВ
1750 1 3 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным Национальным Банком Республики Казахстан
в тенге

1750 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
сыйақы
1750 1 4 1  Резидент банктер шығарған бағалы қағаздар бойынша
теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 4 2  Резидент банктер шығарған бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 4 3  Резидент банктер шығарған бағалы қағаздар бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдар шығарған бағалы қағаздар бойынша
теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдар шығарған бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдар шығарған бағалы қағаздар бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
сыйақы
1750 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен
сыйақы
1750 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар шығарған
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
сыйақы
1750 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі
өткен сыйақы
1750 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750 2 1 2  Шет мемлекеттің Үкіметі шығарған бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 1 3  Шет мемлекеттің Үкіметі шығарған бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдары
шығарған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750 2 3 1  Шетелдік орталық банктер шығарған бағалы қағаздар
бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 3 2  Шетелдік орталық банктер шығарған, «заемдар және
дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық
құралдар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 3 3  Шетелдік орталық банктер шығарған, «заемдар және
дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық
құралдар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы

1750 1 3 2     Просроченная вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным Национальным Банком Республики Казахстан
в СКВ
1750 1 4 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным банками-резидентами в тенге
1750 1 4 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным банками-резидентами в СКВ
1750 1 4 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным банками-резидентами в ДВВ
1750 1 5 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в тенге
1750 1 5 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в СКВ
1750 1 5 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
1750 1 6 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1750 1 6 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в СКВ
1750 1 6 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1750 1 7 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1750 1 7 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в СКВ
1750 1 7 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1750 2 1 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным Правительством иностранного государства
в СКВ
1750 2 1 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным Правительством иностранного государства
в ДВВ
1750 2 2 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным местными исполнительными органами
иностранного государства в СКВ
1750 2 2 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным местными исполнительными органами
иностранного государства в ДВВ
1750 2 3 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным иностранными центральными банками в тенге
1750 2 3 2     Просроченное вознаграждение по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность", выпущенным иностранными центральными
банками в СКВ
1750 2 3 3     Просроченное вознаграждение по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность", выпущенным иностранными центральными
банками в ДВВ

1750 2 4 1  Резидент емес банктер шығарған, сату үшін қолда бар
бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен
сыйақы
1750 2 4 2  Резидент емес банктер шығарған, бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 4 3  Резидент емес банктер шығарған, бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған бағалы
қағаздар бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар шығарған бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1750 2 6 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған бағалы қағаздар бойынша теңгемен мерзімі
өткен сыйақы
1750 2 6 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750 2 6 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
шығарған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750 2 7 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған бағалы қағаздар бойынша теңгемен
мерзімі өткен сыйақы
1750 2 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдар шығарған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1750 2 7 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары шығарған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1752 0 0 0  Ескерілген вексельдер бойынша есептелген кірістер
1752  1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 2 1   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  1 2 2   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  1 2 3   Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер

1750 2 4 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
имеющимся в наличии для продажи, выпущенным банками-
нерезидентами в тенге
1750 2 4 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным банками-нерезидентами в СКВ
1750 2 4 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным банками-нерезидентами в ДВВ
1750 2 5 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
в тенге
1750 2 5 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
в СКВ
1750 2 5 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
в ДВВ
1750 2 6 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в тенге
1750 2 6 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в СКВ
1750 2 6 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в ДВВ
1750 2 7 1     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в тенге
1750 2 7 2     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами в СКВ
1750 2 7 3     Просроченное вознаграждение по ценным бумагам,
выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в ДВВ
1752 0 0 0  Начисленные доходы по учтенным векселям
1752 1 1 1     Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
Республики Казахстан в тенге
1752 1 1 2     Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
Республики Казахстан в СКВ
1752 1 1 3     Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
1752 1 2 1     Начисленные доходы в тенге по учтенным векселям
местных исполнительных органов Республики Казахстан
1752 1 2 2     Начисленные доходы по учтенным векселям местных
исполнительных органов Республики Казахстан в СКВ
1752 1 2 3     Начисленные доходы по учтенным векселям местных
исполнительных органов Республики Казахстан в ДВВ
1752 1 5 1     Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752 1 5 2     Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

1752  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 9 1   Үй шаруашылығы-резиденттердің теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 9 2   Үй шаруашылығы-резиденттердің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  1 9 3   Үй шаруашылығы-резиденттердің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 1 1   Шет мемлекет Үкіметінің теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 1 2   Шет мемлекет Үкіметінің ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752  2 1 3   Шет мемлекет Үкіметінің ВБТ-гі ескерілген вексельдері
бойынша есептелген кірістер
1752  2 2 1   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органының теңгедегі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 2 2   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органының ЕАВ-ғы
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 2 3   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органының ВБТ-гі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер

1752 1 5 3     Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1752 1 6 1     Начисленные доходы по учтенным векселям государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1752 1 6 2     Начисленные доходы по учтенным векселям государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
1752 1 6 3     Начисленные доходы по учтенным векселям государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
1752 1 7 1     Начисленные доходы по учтенным векселям негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1752 1 7 2     Начисленные доходы по учтенным векселям негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
1752 1 7 3     Начисленные доходы по учтенным векселям негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
1752 1 8 1     Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 1 8 2     Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 1 8 3     Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 1 9 1     Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-резидентов в тенге
1752 1 9 2     Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
1752 1 9 3     Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
1752 2 1 1     Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
иностранного государства в тенге
1752 2 1 2     Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
иностранного государства в СКВ
1752 2 1 3     Начисленные доходы по учтенным векселям Правительства
иностранного государства в ДВВ
1752 2 2 1     Начисленные доходы по учтенным векселям местных
исполнительных органов иностранного государства в тенге
1752 2 2 2     Начисленные доходы по учтенным векселям местных
исполнительных органов иностранного государства в СКВ
1752 2 2 3     Начисленные доходы по учтенным векселям местных
исполнительных органов иностранного государства в ДВВ
1752 2 5 1     Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1752 2 5 2     Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций

1752  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша есептелген
кірістер
1752  2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың теңгедегі ескерілген вексельдері бойынша
есептелген кірістер
1752  2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген вексельдері бойынша
есептелген кірістер
1752  2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген вексельдері бойынша
есептелген кірістер
1752  2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгедегі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 9 1  Үй шаруашылығы-резидент еместердің теңгедегі
ескерілген вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752  2 9 2  Үй шаруашылығы-резидент еместердің ЕАВ-ғы ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1752 2 9 3  Үй шаруашылығы-резидент еместердің ВБТ-гі ескерілген
вексельдері бойынша есептелген кірістер
1753 0 0 0 Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгедегі
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-ғы
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-ғы
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 4 1 Резидент банктермен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 4 2 Резидент банктермен ЕАВ-ғы туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 4 3 Резидент банктермен ВБТ-ғы туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер

1752 2 5 3     Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1752 2 6 1     Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
1752 2 6 2     Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в СКВ
1752 2 6 3     Начисленные доходы по учтенным векселям
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в ДВВ
1752 2 7 1     Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в тенге
1752 2 7 2     Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в СКВ
1752 2 7 3     Начисленные доходы по учтенным векселям
негосударственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в ДВВ
1752 2 8 1     Начисленные доходы по учтенным векселям в тенге
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 2 8 2     Начисленные доходы по учтенным векселям в СКВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 2 8 3     Начисленные доходы по учтенным векселям в ДВВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1752 2 9 1     Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
1752 2 9 2     Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
1752 2 9 3     Начисленные доходы по учтенным векселям домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
1753 0 0 0     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами
1753 1 3 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с Национальным Банком Республики Казахстан
1753 1 3 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с Национальным Банком Республики Казахстан
1753 1 3 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с Национальным Банком Республики Казахстан
1753 1 4 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с банками-резидентами
1753 1 4 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с банками-резидентами
1753 1 4 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с банками-резидентами
1753 1 5 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций

1753 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-ғы туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгедегі
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-ғы
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 6 3 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-ғы
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 1 7 1 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша есептелген кірістер
1753 1 7 2 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-ғы туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша есептелген кірістер
1753 1 7 3 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-ғы туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша есептелген кірістер
1753 1 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ЕАВ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ВБТ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 9 1 Үй шаруашылықтары-резиденттермен теңгедегі туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
кірістер
1753 1 9 2 Үй шаруашылықтары-резиденттермен ЕАВ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 1 9 3 Үй шаруашылықтары-резиденттермен ВБТ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 3 1 Шетелдік орталық банктермен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 3 2 Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 3 3 Шетелдік орталық банктермен ВБТ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер

1753 1 5 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
1753 1 5 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
1753 1 6 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
1753 1 6 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
1753 1 6 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
1753 1 7 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
1753 1 7 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
1753 1 7 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
1753 1 8 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1753 1 8 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1753 1 8 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1753 1 9 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
1753 1 9 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
1753 1 9 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
1753 2 3 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с иностранными центральными банками
1753 2 3 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с иностранными центральными банками
1753 2 3 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с иностранными центральными банками

1753 2 4 1 Резидент емес банктермен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 4 2 Резидент емес банктермен ЕАВ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 4 3 Резидент емес банктермен ВБТ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-ғы туынды қаржы
1753 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгедегі туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша есептелген кірістер
1753 2 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-ғы туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 2 6 3 Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-ғы туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 2 7 1 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгедегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 2 7 2 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдармен ЕАВ-ғы туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша есептелген кірістер құралдарымен операциялар
бойынша есептелген кірістер
1753 2 7 3 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-ғы туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 2 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен ЕАВ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен ВБТ-ғы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген кірістер
1753 2 9 1 Үй шаруашылықтары-резидент еместермен теңгедегі
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген кірістер
1753 2 9 2 Үй шаруашылықтары-резидент еместермен ЕАВ-ғы туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
кірістер

1753 2 4 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с банками-нерезидентами
1753 2 4 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с банками-нерезидентами
1753 2 4 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с банками-нерезидентами
1753 2 5 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
1753 2 5 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
1753 2 5 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
1753 2 6 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с государственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
1753 2 6 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с государственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
1753 2 6 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с государственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
1753 2 7 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
1753 2 7 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
1753 2 7 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
1753 2 8 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1753 2 8 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1753 2 8 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
1753 2 9 1     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
1753 2 9 2     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами

1753 2 9 3 Үй шаруашылықтары-резидент еместермен ВБТ-ғы туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
кірістер
1755 0 0 0 Сенімгерлікпен басқаруға берілген қаржы активтері
бойынша есептелген кірістер
1755 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
сенімгерлікпен басқаруға берілген теңгедегі қаржы
активтері бойынша есептелген кірістер
1755 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
сенімгерлікпен басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы
активтері бойынша есептелген кірістер
1755  1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
сенімгерлікпен басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы
активтері бойынша есептелген кірістер
1755  1 4 1   Резидент-банктерге сенімгерлікпен басқаруға берілген
теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген кірістер
1755  1 4 2   Резидент-банктерге сенімгерлікпен басқаруға берілген
ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген кірістер
1755  1 4 3   Резидент-банктерге сенімгерлікпен басқаруға берілген
ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген кірістер
1755  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға сенімгерлікпен басқаруға
берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға сенімгерлікпен басқаруға
берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент-ұйымдарға сенімгерлікпен басқаруға
берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  2 3 1   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  2 3 2   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  2 3 3   Шетелдік орталық банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  2 4 1   Резидент емес банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  2 4 2   Резидент емес банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1755  2 4 3   Резидент емес банктерге сенімгерлікпен басқаруға
берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген
кірістер
1755  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген кірістер
1755  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер

1753 2 9 3     Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
1755 0 0 0   Начисленные доходы по финансовым активам, переданным в
доверительное управление
1755 1 3 1     Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
Национальному Банку Республики Казахстан
1755 1 3 2     Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
Национальному Банку Республики Казахстан
1755 1 3 3     Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
Национальному Банку Республики Казахстан
1755 1 4 1     Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
банкам-резидентам
1755 1 4 2     Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
банкам-резидентам
1755 1 4 3     Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
банкам-резидентам
1755 1 5 1     Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1755 1 5 2     Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1755 1 5 3     Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1755 2 3 1     Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
иностранным центральным банкам
1755 2 3 2     Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
иностранным центральным банкам
1755 2 3 3     Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
иностранным центральным банкам
1755 2 4 1     Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
банкам-нерезидентам
1755 2 4 2     Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
банкам-нерезидентам
1755 2 4 3     Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
банкам-нерезидентам
1755 2 5 1     Начисленные доходы по финансовым активам в тенге,
переданным в доверительное управление
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1755 2 5 2     Начисленные доходы по финансовым активам в СКВ,
переданным в доверительное управление
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций

1755  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асырушы резидент емес ұйымдарға сенімгерлікпен
басқаруға берілген ВБТ-гі қаржы активтері бойынша
есептелген кірістер
1756 0 0 0  Басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 4 1  Резидент банктермен теңгемен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 4 2  Резидент банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 4 3  Резидент банктермен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер
1756 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
есептелген кірістер

1755 2 5 3     Начисленные доходы по финансовым активам в ДВВ,
переданным в доверительное управление
организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1756 0 0 0     Начисленные доходы по прочим операциям
1756 1 1 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с Правительством Республики Казахстан
1756 1 1 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с Правительством Республики Казахстан
1756 1 1 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с Правительством Республики Казахстан
1756 1 3 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с Национальным Банком Республики Казахстан
1756 1 3 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
1756 1 3 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
1756 1 4 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с банками-резидентами
1756 1 4 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с банками-резидентами
1756 1 4 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с банками-резидентами
1756 1 5 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756 1 5 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756 1 5 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756 1 6 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756 1 6 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756 1 6 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756 1 7 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756 1 7 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756 1 7 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
1756 1 8 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756 1 8 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756 1 8 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства

1756 1 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 1 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 1 1  Шетел мемлекетінің үкіметімен теңгемен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 1 2  Шетел мемлекетінің үкіметімен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 1 3  Шетел мемлекетінің үкіметімен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 2 1  Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 2 2  Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 2 3  Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен теңгемен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 4 1  Резидент емес банктермен теңгемен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 4 2  Резидент емес банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 4 3  Резидент емес банктермен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгемен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгемен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша есептелген кірістер

1756 1 9 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с домашними хозяйствами-резидентами
1756 1 9 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами-резидентами
1756 1 9 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ с домашними
хозяйствами-резидентами
1756 2 1 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с Правительством иностранного государства
1756 2 1 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с Правительством иностранного государства
1756 2 1 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с Правительством иностранного государства
1756 2 2 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с местными исполнительными органами
иностранного государства
1756 2 2 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с местными исполнительными органами
иностранного государства
1756 2 2 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с местными исполнительными органами
иностранного государства
1756 2 3 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с иностранными центральными банками
1756 2 3 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с иностранными центральными банками
1756 2 3 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с иностранными центральными банками
1756 2 4 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с банками-нерезидентами
1756 2 4 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с банками-нерезидентами
1756 2 4 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с банками-нерезидентами
1756 2 5 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1756 2 5 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756 2 5 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1756 2 6 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с государственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756 2 6 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756 2 6 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756 2 7 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756 2 7 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
1756 2 7 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами

1756 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша есептелген кірістер
1756 2 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1756 2 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша есептелген кірістер
1757 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы
басқа да борыштық құралдар бойынша есептелген
кірістер
1757 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
теңгемен есептелген кірістер
1757 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
ЕАВ-мен есептелген кірістер
1757 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
шығарған, «заемдар және дебиторлық берешек»
санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша
ВБТ-мен есептелген кірістер»
1771 000    Исламдық банктің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 111    Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
Үкіметіне теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 112    Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 113    Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 121    Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
жергілікті атқарушы органдарына теңгемен берілген
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 122    Исламдық банктің Қазақстан Республикасының жергілікті
атқарушы органдарына ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 123    Исламдық банктің Қазақстан Республикасының жергілікті
атқарушы органдарына ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 151    Исламдық банктің өзге де резидент қаржылық ұйымдарға
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері

1756 2 8 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756 2 8 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756 2 8 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
1756 2 9 1     Начисленные доходы по прочим операциям в тенге
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1756 2 9 2     Начисленные доходы по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
1756 2 9 3     Начисленные доходы по прочим операциям в ДВВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
1757 0 0 0    Начисленные доходы по прочим долговым инструментам в
категории "займы и дебиторская задолженность"
1757 1 6 1     Начисленные доходы по прочим долговым инструментам в
категории "займы и дебиторская задолженность",
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в тенге
1757 1 6 2     Начисленные доходы по прочим долговым инструментам в
категории "займы и дебиторская задолженность",
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в СКВ
1757 1 6 3     Начисленные доходы по прочим долговым инструментам в
категории "займы и дебиторская задолженность",
выпущенным государственными нефинансовыми
организациями-резидентами в ДВВ
1771 000     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды
1771 111     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству Республики Казахстан в тенге
1771 112     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству Республики Казахстан в СКВ
1771 113     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству Республики Казахстан в ДВВ
1771 121     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам Республики Казахстан в тенге
1771 122     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам Республики Казахстан в СКВ
1771 123     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам Республики Казахстан в ДВВ
1771 151     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной иным
финансовым организациям-резидентам в тенге

1771 152    Исламдық банктің өзге де резидент қаржылық ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 153    Исламдық банктің өзге де резидент қаржылық ұйымдарға
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 161    Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 162    Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 163    Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 171    Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 172    Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 173    Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 181    Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 182    Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 183    Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 191    Исламдық банктің резидент үй шаруашылықтарына
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 192    Исламдық банктің резидент үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 193    Исламдық банктің резидент үй шаруашылықтарына
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 211    Исламдық банктің шет мемлекеттің Үкіметіне теңгемен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет
бойынша есептелген кірістері

1771 152     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной иным
финансовым организациям-резидентам в СКВ
1771 153     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной иным
финансовым организациям-резидентам в ДВВ
1771 161     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям-резидентам
в тенге
1771 162     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям-резидентам
в СКВ
1771 163     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям-резидентам
в ДВВ
1771 171     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
в тенге
1771 172     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
в СКВ
1771 173     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
в ДВВ
1771 181     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в тенге
1771 182     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в СКВ
1771 183     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в ДВВ
1771 191     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-резидентам в тенге
1771 192     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-резидентам в СКВ
1771 193     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-резидентам в ДВВ
1771 211     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству иностранного государства в тенге

1771 212    Исламдық банктің шет мемлекеттің Үкіметіне ЕАВ-мен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет
бойынша есептелген кірістері
1771 213    Исламдық банктің шет мемлекеттің Үкіметіне ВБТ-мен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет
бойынша есептелген кірістері
1771 221    Исламдық банктің шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарына теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 222    Исламдық банктің шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарына ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 223    Исламдық банктің шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарына ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 261    Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдарына теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 262    Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдарына ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 263    Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдарына ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 271    Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 272    Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 273    Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 281    Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға теңгемен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет
бойынша есептелген кірістері
1771 282    Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет
бойынша есептелген кірістері
1771 283    Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет
бойынша есептелген кірістері

1771 212     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству иностранного государства в СКВ
1771 213     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству иностранного государства в ДВВ
1771 221     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам иностранного государства в тенге
1771 222     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам иностранного государства в СКВ
1771 223     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам иностранного государства в ДВВ
1771 261     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства в тенге
1771 262     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства в СКВ
1771 263     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства в ДВВ
1771 271     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства в тенге
1771 272     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства в СКВ
1771 273     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства в ДВВ
1771 281     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в тенге
1771 282     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в СКВ
1771 283     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в ДВВ

1771 291    Исламдық банктің резидент емес үй шаруашылықтарына
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 292    Исламдық банктің резидент емес үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 293    Исламдық банктің резидент емес үй шаруашылықтарына
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1772 000    Жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
мерзімі өткен берешек
1772 111    Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі
мерзімі өткен берешегі
1772 112    Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1772 113    Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1772 121    Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 122    Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 123    Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 151    Өзге де резидент қаржылық ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі
мерзімі өткен берешегі
1772 152    Өзге де резидент қаржылық ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 153    Өзге де резидент қаржылық ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 161    Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі
мерзімі өткен берешегі
1772 162    Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 163    Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 171    Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 172    Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі

1771 291     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-нерезидентам в тенге
1771 292     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-нерезидентам в СКВ
1771 293     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-нерезидентам в ДВВ
1772 000     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды
1772 111     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства Республики
Казахстан в тенге
1772 112     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства Республики
Казахстан в СКВ
1772 113     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства Республики
Казахстан в ДВВ
1772 121     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов Республики Казахстан в тенге
1772 122     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов Республики Казахстан в СКВ
1772 123     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов Республики Казахстан в ДВВ
1772 151     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды иных финансовых
организаций-резидентов в тенге
1772 152     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды иных финансовых
организаций-резидентов в СКВ
1772 153     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды иных финансовых
организаций-резидентов в ДВВ
1772 161     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1772 162     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
1772 163     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
1772 171     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1772 172     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ

1772 173    Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша мерзімі өткен берешегі
1772 181    Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1772 182    Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1772 183    Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1772 191    Резидент үй шаруашылықтарының жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1772 192    Резидент үй шаруашылықтарының жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1772 193    Резидент үй шаруашылықтарының жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен
берешегі
1772 211    Шет мемлекет Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1772 212    Шет мемлекет Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1772 213    Шет мемлекет Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1772 221    Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 222    Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 223    Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 261    Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 262    Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 263    Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 271    Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 272    Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі

1772 173     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
1772 181     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1772 182     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
1772 183     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
1772 191     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-резидентов в тенге
1772 192     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
1772 193     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
1772 211     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства
иностранного государства в тенге
1772 212     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства
иностранного государства в СКВ
1772 213     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства
иностранного государства в ДВВ
1772 221     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов иностранного государства в тенге
1772 222     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов иностранного государства в СКВ
1772 223     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов иностранного государства в ДВВ
1772 261     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в тенге
1772 262     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ
1772 263     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
1772 271     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в тенге
1772 272     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ

1772 273    Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 281    Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1772 282    Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1772 283    Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1772 291    Резидент емес үй шаруашылықтарының жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1772 292    Резидент емес үй шаруашылықтарының жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1772 293    Резидент емес үй шаруашылықтарының жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1790        Сыйақы және шығыстардың алдын ала төлемі
1792 0 0 0  Алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 4 1  Резидент банктерден теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 4 2  Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 4 3  Резидент банктерден алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі

1772 273     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
1772 281     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1772 282     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
1772 283     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
1772 291     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
1772 292     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
1772 293     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
1790       Предоплата вознаграждения и расходов
1792 0 0 0   Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам
1792 1 1 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от Правительства Республики Казахстан
1792 1 1 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от Правительства Республики Казахстан
1792 1 1 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от Правительства Республики Казахстан
1792 1 2 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
1792 1 2 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от местных исполнительных органов Республики Казахстан
1792 1 2 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от местных исполнительных органов Республики Казахстан
1792 1 3 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от Национального Банка Республики Казахстан
1792 1 3 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от Национального Банка Республики Казахстан
1792 1 3 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от Национального Банка Республики Казахстан
1792 1 4 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от банков-резидентов
1792 1 4 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от банков-резидентов
1792 1 4 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от банков-резидентов

1792 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 9 1  Үй шаруашылықтарынан-резиденттерден теңгемен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 9 2  Үй шаруашылықтарынан-резиденттерден ЕАВ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 1 9 3  Үй шаруашылықтарынан-резиденттерден ВБТ-мен алынған
заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 1 1  Шетелдік мемлекет үкіметінен теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 1 2  Шетелдік мемлекет үкіметінен ЕАВ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 1 3  Шетелдік мемлекет үкіметінен ВБТ-мен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі

1792 1 5 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1792 1 5 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1792 1 5 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1792 1 6 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от государственных нефинансовых организаций-резидентов
1792 1 6 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от государственных нефинансовых организаций-резидентов
1792 1 6 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от государственных нефинансовых организаций-резидентов
1792 1 7 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
1792 1 7 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
1792 1 7 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
1792 1 8 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1792 1 8 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1792 1 8 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
1792 1 9 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от домашних хозяйств-резидентов
1792 1 9 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от домашних хозяйств-резидентов
1792 1 9 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от домашних хозяйств-резидентов
1792 2 1 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от Правительства иностранного государства
1792 2 1 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от Правительства иностранного государства
1792 2 1 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от Правительства иностранного государства
1792 2 2 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от местных исполнительных органов
иностранного государства

1792 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала
сыйақы төлемі
1792 2 3 1  Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заемдар
мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 3 2  Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 3 3  Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 4 1  Резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 4 2  Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 4 3  Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заемдар мен салымдар
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес  ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі

1792 2 2 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от местных исполнительных органов
иностранного государства
1792 2 2 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от местных исполнительных органов
иностранного государства
1792 2 3 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от иностранных центральных банков
1792 2 3 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от иностранных центральных банков
1792 2 3 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от иностранных центральных банков
1792 2 4 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от банков-нерезидентов
1792 2 4 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от банков-нерезидентов
1792 2 4 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от банков-нерезидентов
1792 2 5 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1792 2 5 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1792 2 5 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
1792 2 6 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1792 2 6 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1792 2 6 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1792 2 7 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1792 2 7 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1792 2 7 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
1792 2 8 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1792 2 8 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

1792 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар мен
салымдар бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1792 2 9 1  Үй шаруашылықтарынан-резидент еместерден теңгемен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 2 9 2  Үй шаруашылықтарынан-резидент еместерден ЕАВ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1792 2 9 3  Үй шаруашылықтарынан-резидент еместерден ВБТ-мен
алынған заемдар мен салымдар бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1793 0 0 0  Алдағы кезеңдердің шығыстары
1799 0 0 0  Басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да
алдын ала төлемдер
1799 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 4 1  Резидент-банктермен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 4 2  Резидент-банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 4 3  Резидент-банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер

1792 2 8 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
1792 2 9 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
тенге от домашних хозяйств-нерезидентов
1792 2 9 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
СКВ от домашних хозяйств-нерезидентов
1792 2 9 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам в
ДВВ от домашних хозяйств-нерезидентов
1793 0 0 0     Расходы будущих периодов
1799 0 0 0   Прочие предоплаты
1799 1 1 1     Прочие предоплаты по операциям с Правительством Республики
Казахстан в тенге
1799 1 1 2     Прочие предоплаты по операциям с Правительством Республики
Казахстан в СКВ
1799 1 1 3     Прочие предоплаты по операциям с Правительством Республики
Казахстан в ДВВ
1799 1 2 1     Прочие предоплаты по операциям с местными исполнительными
органами Республики Казахстан в тенге
1799 1 2 2     Прочие предоплаты по операциям с местными исполнительными
органами Республики Казахстан в СКВ
1799 1 2 3     Прочие предоплаты по операциям с местными исполнительными
органами Республики Казахстан в ДВВ
1799 1 3 1     Прочие предоплаты по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в тенге
1799 1 3 2     Прочие предоплаты по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в СКВ
1799 1 3 3     Прочие предоплаты по операциям с Национальным Банком
Республики Казахстан в ДВВ
1799 1 4 1     Прочие предоплаты по операциям с банками-резидентами в
тенге
1799 1 4 2     Прочие предоплаты по операциям с банками-резидентами в СКВ
1799 1 4 3     Прочие предоплаты по операциям с банками-резидентами в ДВВ
1799 1 5 1     Прочие предоплаты по операциям с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в тенге
1799 1 5 2     Прочие предоплаты по операциям с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в СКВ
1799 1 5 3     Прочие предоплаты по операциям с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в ДВВ
1799 1 6 1     Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1799 1 6 2     Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ

1799 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 1 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 1 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен операциялар бойынша басқа да алдын ала
төлемдер
1799 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен теңгемен операциялар
бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 4 1  Резидент банктермен теңгемен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 2 4 2  Резидент банктермен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 2 4 3  Резидент банктермен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа
да алдын ала төлемдер
1799 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер

1799 1 6 3     Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1799 1 7 1     Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
1799 1 7 2     Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в СКВ
1799 1 7 3     Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в ДВВ
1799 1 8 1     Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в тенге
1799 1 8 2     Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в СКВ
1799 1 8 3     Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в ДВВ
1799 1 9 1     Прочие предоплаты по операциям с домашними хозяйствами-
резидентами в тенге
1799 1 9 2     Прочие предоплаты по операциям с домашними хозяйствами-
резидентами в СКВ
1799 1 9 3     Прочие предоплаты по операциям с домашними хозяйствами-
резидентами в ДВВ
1799 2 1 1     Прочие предоплаты по операциям с Правительством
иностранного государства в тенге
1799 2 1 2     Прочие предоплаты по операциям с Правительством
иностранного государства в СКВ
1799 2 1 3     Прочие предоплаты по операциям с Правительством
иностранного государства в ДВВ
1799 2 2 1     Прочие предоплаты по операциям с местными исполнительными
органами иностранного государства в тенге
1799 2 2 2     Прочие предоплаты по операциям с местными исполнительными
органами иностранного государства в СКВ
1799 2 2 3     Прочие предоплаты по операциям с местными исполнительными
органами иностранного государства в ДВВ
1799 2 3 1     Прочие предоплаты по операциям с иностранными центральными
банками в тенге
1799 2 3 2     Прочие предоплаты по операциям с иностранными центральными
банками в СКВ
1799 2 3 3     Прочие предоплаты по операциям с иностранными центральными
банками в ДВВ
1799 2 4 1     Прочие предоплаты по операциям с банками-нерезидентами в
тенге
1799 2 4 2     Прочие предоплаты по операциям с банками-нерезидентами в
СКВ
1799 2 4 3     Прочие предоплаты по операциям с банками-нерезидентами в
ДВВ
1799 2 5 1     Прочие предоплаты по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в тенге

1799 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да алдын
ала төлемдер
1799 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1799 2 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да алдын ала төлемдер
1810        Есептелген комиссиялық кірістер
1811 0 0 0  Аударым операциялары бойынша көрсетілген қызметтері
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1811 1 0 0  Аударым операциялары бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1811 2 0 0  Аударым операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1812 0 0 0  Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1812 1 0 0  Резиденттерге агенттік қызмет көрсетулер үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1813 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1813 1 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер

1799 2 5 2     Прочие предоплаты по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в СКВ
1799 2 5 3     Прочие предоплаты по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в ДВВ
1799 2 6 1     Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в
тенге
1799 2 6 2     Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в СКВ
1799 2 6 3     Прочие предоплаты по операциям с государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в ДВВ
1799 2 7 1     Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в
тенге
1799 2 7 2     Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в СКВ
1799 2 7 3     Прочие предоплаты по операциям с негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в ДВВ
1799 2 8 1     Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в тенге
1799 2 8 2     Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в СКВ
1799 2 8 3     Прочие предоплаты по операциям с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства в ДВВ
1799 2 9 1     Прочие предоплаты по операциям с домашними хозяйствами-
нерезидентами в тенге
1799 2 9 2     Прочие предоплаты по операциям с домашними хозяйствами-
нерезидентами в СКВ
1799 2 9 3     Прочие предоплаты по операциям с домашними хозяйствами-
нерезидентами в ДВВ
1810       Начисленные комиссионные доходы
1811 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным
операциям
1811 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные резидентам
1811 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные нерезидентам
1812 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги
1812 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги,
предоставленные резидентам
1813 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг
1813 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные резидентам

1813 2 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметтері үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1814 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызметтері үшін есетелген комиссиялық кірістер
1814 1 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1814 2 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметтері үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1815 0 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша көрсетілген
қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1815 1 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1815 2 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметтері үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1816 0 0 0  Кепілдіктермен операциялар бойынша көрсетілген
қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1816 1 0 0  Кепілдіктермен операциялар бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1816 2 0 0  Кепілдіктермен операциялар бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1817 0 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің есепшоттарын ашу және
жүргізу бойынша көрсетілген қызметтері үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1817 1 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік есепшоттарын
ашу және жүргізу бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1817 2 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің есепшоттарын ашу және
жүргізу бойынша резидент еместерге көрсетілген
қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1818 0 0 0  Есептелген басқа комиссиялық кірістер
1818 1 0 0  Резиденттерге көрсетілген банк қызметтері үшін
есептелген басқа комиссиялық кірістер
1818 2 0 0  Резидент еместерге көрсетілген банк қызметтері үшін
есептелген басқа комиссиялық кірістер
1819 0 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
есептелген комиссиялық кірістер
1819 1 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
бойынша резиденттерге көрсетілген
банк қызметтері үшін есептелген комиссиялық кірістер
1819 2 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
бойынша резидент еместерге
көрсетілген банк қызметтері үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1820 0 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық
кірістері
1820 1 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін резиденттерге қызмет
көрсеткені үшін есептелген комиссиялық кірістері
1820 2 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін резидент еместерге
қызмет көрсеткені үшін есептелген комиссиялық кірістері

1813 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные нерезидентам
1814 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты
1814 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные резидентам
1814 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
нерезидентам
1815 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям
1815 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
резидентам
1815 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
нерезидентам
1816 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги
по операциям с гарантиями
1816 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям
с гарантиями, предоставленные резидентам
1816 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям
с гарантиями, предоставленные нерезидентам
1817 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
1817 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов,
предоставленные резидентам
1817 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов,
предоставленные нерезидентам
1818 0 0 0   Начисленные прочие комиссионные доходы
1818 1 0 0     Начисленные прочие комиссионные доходы за услуги банка,
предоставленные резидентам
1818 2 0 0     Начисленные прочие комиссионные доходы за услуги банка,
предоставленные нерезидентам
1819 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы, связанные с
профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг
1819 1 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги банка, связанные
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг,
предоставленные резидентам
1819 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги банка, связанные
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг,
предоставленные нерезидентам
1820 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных
документов
1820 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные резидентам
1820 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные нерезидентам

1821 0 0 0  Кассалық операциялар бойынша көрсетілген қызметі
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1821 1 0 0  Кассалық операциялар бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметі үшін есептелген комиссиялық кірістер
1821 2 0 0  Кассалық операциялар бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1822 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша есептелген
комиссиялық кірістер
1822 1 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резиденттерге
көрсетілген банк қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1822 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша банк қызметі
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1822 1 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резиденттерге
көрсетілген банк қызметі үшін есептелген комиссиялық
кірістер
1822 2 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резидент
еместерге көрсетілген банк қызметі үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1823 0 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша көрсетілген
қызметтері бойынша есептелген комиссиялық кірістер
1823 1 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері бойынша есептелген
комиссиялық кірістер
1823 2 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1824 0 0 0  Факторинг операциялары бойынша көрсетілген қызметтері
бойынша есептелген комиссиялық кірістер
1824 1 0 0  Факторинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1824 2 0 0  Факторинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері бойынша есептелген комиссиялық
кірістер
1825 0 0 0  Инкассация бойынша көрсетілген қызмет үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1825 1 0 0  Инкассация бойынша резиденттерге көрсетілген қызмет
үшін есептелген комиссиялық кірістер
1826 0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
көрсетілген қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер
1826 1 0 0  Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
резиденттерге көрсетілген қызмет үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1826 2 0 0  Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
резидент еместерге көрсетілген қызмет үшін есептелген
комиссиялық кірістер
1827 0 0 0  Сейф операциялары бойынша көрсетілген қызмет үшін
есептелген комиссиялық кірістер
1827 1 0 0  Сейф операциялары бойынша резиденттерге көрсетілген
қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер
1827 2 0 0  Сейф операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызмет үшін есептелген комиссиялық кірістер
1830        Мерзімі өткен комиссиялық кірістер

1821 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям
1821 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям, предоставленные резидентам
1821 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям, предоставленные нерезидентам
1822 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам
1822 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные резидентам
1822 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам
1822 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные резидентам
1822 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные нерезидентам
1823 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям
1823 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные резидентам
1823 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1824 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям
1824 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные резидентам
1824 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1825 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации
1825 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации,
предоставленные резидентам
1826 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже
аффинированных драгоценных металлов
1826 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже
аффинированных драгоценных металлов, предоставленные
резидентам
1826 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже
аффинированных драгоценных металлов, предоставленные
нерезидентам
1827 0 0 0   Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым
операциям
1827 1 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым
операциям, предоставленные резидентам
1827 2 0 0     Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым
операциям, предоставленные нерезидентам
1830       Просроченные комиссионные доходы

1831 0 0 0  Аударым операциялары бойынша көрсетілген қызметтері
үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831 1 0 0  Аударым операциялары бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831 2 0 0  Аударым операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1832 0 0 0  Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1832 1 0 0  Резиденттерге агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі
өткен комиссиялық кірістер
1833 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1833 1 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1833 2 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметтері үшін мерзімі
өткен комиссиялық кірістер
1834 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1834 1 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1834 2 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша резидент
еместерге көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1835 0 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1835 1 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1835 2 0 0  Сенімгерлік операциялары бойынша резидент көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1836 0 0 0  Берілген кепілдіктер бойынша көрсетілген қызметтері
үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1836 1 0 0  Берілген кепілдіктер бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1836 2 0 0  Берілген кепілдіктер бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1837 0 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік есепшоттарын
ашу және жүргізу бойынша көрсетілген қызметтері
үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1837 1 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік есепшоттарын
ашу және жүргізу бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1837 2 0 0  Салымдарды қабылдау, клиенттердің банктік есепшоттарын
ашу және жүргізу бойынша резидент еместерге көрсетілген
қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1838 0 0 0  Мерзімі өткен басқа комиссиялық кірістер
1838 1 0 0  Резиденттерге көрсетілген банк қызметтері үшін мерзімі
өткен басқа комиссиялық кірістер

1831 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям
1831 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные резидентам
1831 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
переводным операциям, предоставленные нерезидентам
1832 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги
1832 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги,
предоставленные резидентам
1833 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг
1833 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные резидентам
1833 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные нерезидентам
1834 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты
1834 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные резидентам
1834 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
нерезидентам
1835 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям
1835 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
резидентам
1835 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
доверительным операциям, предоставленные
нерезидентам
1836 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным
гарантиям
1836 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
выданным гарантиям, предоставленные резидентам
1836 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
выданным гарантиям, предоставленные нерезидентам
1837 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
1837 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов,
предоставленные резидентам
1837 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему
вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов,
предоставленные нерезидентам
1838 0 0 0   Просроченные прочие комиссионные доходы
1838 1 0 0     Просроченные прочие комиссионные доходы за услуги банка,
предоставленные резидентам

1838 2 0 0  Резидент еместерге көрсетілген банк қызметтері үшін
мерзімі өткен басқа комиссиялық кірістер
1839 0 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
мерзімі өткен басқа комиссиялық кірістер
1839 1 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
резиденттерге көрсетілген банк қызметтері үшін мерзімі
өткен басқа комиссиялық кірістер
1839 2 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
резидент еместерге көрсетілген банк қызметтері үшін
мерзімі өткен басқа комиссиялық кірістер
1840 0 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1840 1 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін резиденттерге қызмет
көрсеткені үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1840 2 0 0  Төлем құжаттарының акцепті үшін резидент еместерге
қызмет көрсеткені үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1841 0 0 0  Кассалық операциялар бойынша көрсетілген қызметі үшін
мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1841 1 0 0  Кассалық операциялар бойынша резиденттерге көрсетілген
қызметі үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1841 2 0 0  Кассалық операциялар бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметі үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1842 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1842 1 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар  бойынша резиденттерге
көрсетілген банк қызметі үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1842 2 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша резидент
еместерге көрсетілген банк қызметі үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1843 0 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша көрсетілген
қызметтері бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1843 1 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1843 2 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен
комиссиялық кірістер
1844 0 0 0 Факторинг операциялары бойынша көрсетілген қызметтері
үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1844 1 0 0  Факторинг операциялары бойынша резиденттерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1844 2 0 0 Факторинг операциялары бойынша резидент еместерге
көрсетілген қызметтері үшін мерзімі өткен комиссиялық
кірістер
1850       Басқа дебиторлар
1851 0 0 0 Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер бойынша есеп айырысулар
1851 1 1 1 Салық және мемлекеттік бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар
1851 212   Шет мемлекеттің мемлекеттік бюджетіне салықтар және басқа
міндетті төлемдер бойынша ЕАВ-дағы есеп айырысулар
1851 213   Шет мемлекеттің мемлекеттік бюджетіне салықтар және басқа
міндетті төлемдер бойынша ВБТ-дегі есеп айырысулар

1838 2 0 0     Просроченные прочие комиссионные доходы за услуги банка,
предоставленные нерезидентам
1839 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы, связанные с
профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг
1839 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги банка,
связанные с профессиональной деятельностью на рынке
ценных бумаг, предоставленные резидентам
1839 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги банка,
связанные с профессиональной деятельностью на рынке
ценных бумаг, предоставленные нерезидентам
1840 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных
документов
1840 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные резидентам
1840 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги за акцепт
платежных документов, предоставленные нерезидентам
1841 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым
операциям
1841 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
кассовым операциям, предоставленные резидентам
1841 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
кассовым операциям, предоставленные нерезидентам
1842 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам
1842 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные резидентам
1842 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги банка по
документарным расчетам, предоставленные нерезидентам
1843 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям
1843 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные резидентам
1843 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
форфейтинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1844 0 0 0   Просроченные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям
1844 1 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные резидентам
1844 2 0 0     Просроченные комиссионные доходы за услуги по
факторинговым операциям, предоставленные нерезидентам
1850       Прочие дебиторы
1851 0 0 0   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет
1851 1 1 1   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет
1851 2 1 2   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет иностранного государства в СКВ
1851 2 1 3   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет иностранного государства в ДВВ
1851 2 1 2   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет иностранного государства в СКВ
1851 2 1 3   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет иностранного государства в ДВВ

1852 0 0 0 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен есеп
айырысулар
1852 1 4 1 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен және
резидент банктермен теңгедегі есеп айырысулар
1852 1 5 1 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен) теңгемен есеп айырысулар
1852 2 4 1  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен және
резидент емес банктермен теңгедегі есеп айырысулар
1852 2 4 2  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен және
резидент емес банктермен ЕАВ-дегі есеп айырысулар
1852 2 4 3  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен және
резидент емес банктермен ВБТ-дағы есеп айырысулар
1852 2 5 1  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен) теңгемен есеп айырысулар
1852 2 5 2  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен) ЕАВ-мен есеп айырысулар
1852 2 5 3  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен) ВБТ-мен есеп айырысулар
1853 0 0 0  Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 1 4 1  Резидент банктермен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 1 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ЕАВ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен ВБТ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-мен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)

1852 0 0 0   Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг
1852 1 4 1   Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг
и банками-резидентами в тенге
1852 1 5 1     Расчеты с профессиональными участниками рынка
ценных бумаг (организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций) в тенге
1852 2 4 1     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг и банками-нерезидентами в тенге
1852 2 4 2     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг и банками-нерезидентами в СКВ
1852 2 4 3     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг и банками-нерезидентами в ДВВ
1852 2 5 1     Расчеты с профессиональными участниками рынка
ценных бумаг (организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций)
в тенге
1852 2 5 2     Расчеты с профессиональными участниками рынка
ценных бумаг (организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций) в СКВ
1852 2 5 3     Расчеты с профессиональными участниками рынка
ценных бумаг (организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций)в ДВВ
1853 0 0 0   Расчеты с акционерами (по дивидендам)
1853 1 1 1     Расчеты с Правительством Республики Казахстан (по
дивидендам) в тенге
1853 1 2 1     Расчеты с местными исполнительными
органами Республики Казахстан (по дивидендам) в тенге
1853 1 4 1     Расчеты с банками-резидентами (по дивидендам) в тенге
1853 1 5 1     Расчеты с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, (по дивидендам) в тенге
1853 1 6 1     Расчеты с государственными нефинансовыми организациями-
резидентами (по дивидендам) в тенге
1853 1 7 1     Расчеты с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами (по дивидендам) в тенге
1853 1 8 1     Расчеты с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в тенге
1853 1 9 1     Расчеты с домашними хозяйствами-резидентами (по дивидендам)
в тенге
1853 2 1 1     Расчеты с Правительством иностранного государства (по
дивидендам) в тенге
1853 2 1 2     Расчеты с Правительством иностранного государства (по
дивидендам) в СКВ
1853 2 1 3     Расчеты с Правительством иностранного государства (по
дивидендам) в ДВВ
1853 2 2 1     Расчеты с местными исполнительными
органами иностранного государства (по дивидендам) в тенге
1853 2 2 2     Расчеты с местными исполнительными
органами иностранного государства (по дивидендам) в СКВ

1853 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 4 1  Резидент емес банктермен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 4 2  Резидент емес банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 4 3  Резидент емес банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар (дивидендтер
бойынша)
1853 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
(дивидендтер бойынша)
1853 2 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен теңгемен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ЕАВ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853 2 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен ВБТ-мен есеп
айырысулар (дивидендтер бойынша)
1854 0 0 0  Қызметкерлерімен есеп айырысулар
1855 0 0 0  Құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша дебиторлар
1855 1 1 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 1 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 1 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының Үкіметі)

1853 2 2 3     Расчеты с местными исполнительными
органами иностранного государства (по дивидендам) в ДВВ
1853 2 4 1     Расчеты с банками-нерезидентами (по дивидендам) в тенге
1853 2 4 2     Расчеты с банками-нерезидентами (по дивидендам) в СКВ
1853 2 4 3     Расчеты с банками-нерезидентами (по дивидендам) в ДВВ
1853 2 5 1     Расчеты с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам) в тенге
1853 2 5 2     Расчеты с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам) в СКВ
1853 2 5 3     Расчеты с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций (по дивидендам) в ДВВ
1853 2 6 1     Расчеты с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в тенге
1853 2 6 2     Расчеты с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в СКВ
1853 2 6 3     Расчеты с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в ДВВ
1853 2 7 1     Расчеты с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в тенге
1853 2 7 2     Расчеты с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в СКВ
1853 2 7 3     Расчеты с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства (по дивидендам) в ДВВ
1853 2 8 1     Расчеты с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам), в тенге
1853 2 8 2     Расчеты с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам), в СКВ
1853 2 8 3     Расчеты с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам), в ДВВ
1853 2 9 1     Расчеты с домашними хозяйствами-нерезидентами (по
дивидендам) в тенге
1853 2 9 2     Расчеты с домашними хозяйствами-нерезидентами (по
дивидендам) в СКВ
1853 2 9 3     Расчеты с домашними хозяйствами-нерезидентами (по
дивидендам) в ДВВ
1854 0 0 0   Расчеты с работниками
1855 0 0 0   Дебиторы по документарным расчетам
1855 1 1 1     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в тенге
1855 1 1 2     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в СКВ
1855 1 1 3     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в ДВВ

1855 1 2 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1855 1 2 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар  бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1855 1 2 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдары)
1855 1 4 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 4 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 4 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент банктер)
1855 1 5 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 5 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 5 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1855 1 6 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1855 1 6 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1855 1 6 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1855 1 7 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 7 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 7 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1855 1 8 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 8 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 8 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1855 1 9 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резиденттер)
1855 1 9 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резиденттер)
1855 1 9 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резиденттер)

1855 1 2 1     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по документарным расчетам в тенге
1855 1 2 2     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 2 3     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 4 1     Дебиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в тенге
1855 1 4 2     Дебиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 4 3     Дебиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 5 1     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в тенге
1855 1 5 2     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 5 3     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в тенге
1855 1 6 2     Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 6 3     Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в тенге
1855 1 7 2     Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 7 3     Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в тенге
1855 1 8 2     Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в СКВ
1855 1 8 3     Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в ДВВ
1855 1 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
1855 1 9 2     Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ
1855 1 9 3     Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ

1855 2 1 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің үкіметі)
1855 2 1 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің үкіметі)
1855 2 1 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің үкіметі)
1855 2 2 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдары)
1855 2 2 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдары)
1855 2 2 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет
органдары)
1855 2 4 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент емес банктер)
1855 2 4 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент емес банктер)
1855 2 4 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (резидент емес банктер)
1855 2 5 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар)
1855 2 5 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар)
1855 2 5 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар)
1855 2 6 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары)
1855 2 6 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары)
1855 2 6 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары)
1855 2 7 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары)
1855 2 7 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары)
1855 2 7 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары)
1855 2 8 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
1855 2 8 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
1855 2 8 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)

1855 2 1 1     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
документарным расчетам в тенге
1855 2 1 2     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
документарным расчетам в СКВ
1855 2 1 3     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
документарным расчетам в ДВВ
1855 2 2 1     Дебиторы (местные исполнительные органы
иностранного государства)
по документарным расчетам в тенге
1855 2 2 2     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по документарным расчетам в СКВ
1855 2 2 3     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по документарным расчетам в ДВВ
1855 2 4 1     Дебиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
тенге
1855 2 4 2     Дебиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
СКВ
1855 2 4 3     Дебиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
ДВВ
1855 2 5 1     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в тенге
1855 2 5 2     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в СКВ
1855 2 5 3     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
1855 2 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в тенге
1855 2 6 2     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в СКВ
1855 2 6 3     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в ДВВ
1855 2 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в тенге
1855 2 7 2     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в СКВ
1855 2 7 3     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в ДВВ
1855 2 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в тенге
1855 2 8 2     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в СКВ
1855 2 8 3     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в ДВВ

1855 2 9 1  Теңгемен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резидент еместер)
1855 2 9 2  ЕАВ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резидент еместер)
1855 2 9 3  ВБТ-мен құжаттандырылған есеп айырысулар бойынша
дебиторлар (үй шаруашылығы-резидент еместер)
1856 0 0 0  Күрделі салымдар бойынша дебиторлар
1856 1 1 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1856 1 2 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1856 1 3 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкі)
1856 1 4 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1856 1 5 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1856 1 6 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)
1856 1 7 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар)
1856 1 8 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдар)
1856 1 9 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы)
1856 2 1 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің үкіметі)
1856 2 1 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің үкіметі)
1856 2 1 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің үкіметі)
1856 2 2 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1856 2 2 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1856 2 2 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1856 2 3 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
орталық банктер)
1856 2 3 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
орталық банктер)
1856 2 3 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
орталық банктер)
1856 2 4 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
емес банктер)
1856 2 4 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
емес банктер)
1856 2 4 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (резидент
емес банктер)
1856 2 5 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1856 2 5 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша  дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)

1855 2 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в тенге
1855 2 9 2     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в СКВ
1855 2 9 3     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
1856 0 0 0   Дебиторы по капитальным вложениям
1856 1 1 1     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
капитальным вложениям в тенге
1856 1 2 1     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по капитальным вложениям в тенге
1856 1 3 1     Дебиторы (Национальный Банк Республики Казахстан) по
капитальным вложениям в тенге
1856 1 4 1     Дебиторы (банки-резиденты) по капитальным вложениям в тенге
1856 1 5 1     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по капитальным вложениям в тенге
1856 1 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые организации) по
капитальным вложениям в тенге
1856 1 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
капитальным вложениям в тенге
1856 1 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по капитальным вложениям в тенге
1856 1 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства) по капитальным вложениям в
тенге
1856 2 1 1     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в тенге
1856 2 1 2     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в СКВ
1856 2 1 3     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в ДВВ
1856 2 2 1     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по капитальным вложениям в тенге
1856 2 2 2     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по капитальным вложениям в СКВ
1856 2 2 3     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по капитальным вложениям в ДВВ
1856 2 3 1     Дебиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в тенге
1856 2 3 2     Дебиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в СКВ
1856 2 3 3     Дебиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в ДВВ
1856 2 4 1     Дебиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям в
тенге
1856 2 4 2     Дебиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям в СКВ
1856 2 4 3     Дебиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям в ДВВ
1856 2 5 1     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по капитальным вложениям в тенге
1856 2 5 2     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по капитальным вложениям в СКВ

1856 2 5 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1856 2 6 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 6 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 6 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 7 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 7 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша  дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 7 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1856 2 8 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1856 2 8 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1856 2 8 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1856 2 9 1  Теңгемен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы - резидент еместер)
1856 2 9 2  ЕАВ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы - резидент еместер)
1856 2 9 3  ВБТ-мен күрделі салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығы - резидент еместер)
1857 0 0 0  Мерзімінен бұрын табыс салығы
1858 0 0 0  Шетелдік ел валютасы бойынша қысқа валюталық позициясы
1859 0 0 0  Теңгедегі шетел валютасының қарсы құны (ұзақ валюта
позициясы)
1860 0 0 0  Банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
1860 1 1 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1860 1 1 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1860 1 1 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1860 1 2 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1860 1 2 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1860 1 2 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1860 1 3 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1860 1 3 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)

1856 2 5 3     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по капитальным вложениям в ДВВ
1856 2 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в тенге
1856 2 6 2     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в СКВ
1856 2 6 3     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в ДВВ
1856 2 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в тенге
1856 2 7 2     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в СКВ
1856 2 7 3     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в ДВВ
1856 2 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в тенге
1856 2 8 2     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в СКВ
1856 2 8 3     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в ДВВ
1856 2 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в тенге
1856 2 9 2     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в СКВ
1856 2 9 3     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в ДВВ
1857 0 0 0   Досрочный подоходный налог
1858 0 0 0   Короткая валютная позиция по иностранной валюте
1859 0 0 0   Контрстоимость иностранной валюты в тенге (длинной валютной
позиции)
1860 0 0 0   Прочие дебиторы по банковской деятельности
1860 1 1 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
1860 1 1 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
1860 1 1 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
1860 1 2 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в тенге
1860 1 2 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в СКВ
1860 1 2 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в ДВВ
1860 1 3 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в тенге
1860 1 3 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в СКВ

1860 1 3 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1860 1 4 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 4 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 4 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1860 1 5 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 5 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 5 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1860 1 6 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 6 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 6 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 7 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1860 1 8 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 8 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1860 1 8 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
|1860 1 9 1 Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1860 1 9 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1860 1 9 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1860 2 1 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің Үкіметі)
1860 2 1 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің Үкіметі)
1860 2 1 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің Үкіметі)
1860 2 2 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)

1860 1 3 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
1860 1 4 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
1860 1 4 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
1860 1 4 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
1860 1 5 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
1860 1 5 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
1860 1 5 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
1860 1 6 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в тенге
1860 1 6 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
1860 1 6 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
1860 1 7 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в
тенге
1860 1 7 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в
СКВ
1860 1 7 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в
ДВВ
1860 1 8 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства) в
тенге
1860 1 8 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства) в
СКВ
1860 1 8 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства) в
ДВВ
1860 1 9 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в тенге
1860 1 9 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
1860 1 9 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
1860 2 1 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Правительство
иностранного государства) в тенге
1860 2 1 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Правительство
иностранного государства) в СКВ
1860 2 1 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (Правительство
иностранного государства) в ДВВ
1860 2 2 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы иностранного государства) в тенге

1860 2 2 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1860 2 2 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1860 2 3 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік орталық банктер)
1860 2 3 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік орталық банктер)
1860 2 3 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік орталық банктер)
1860 2 4 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент емес банктер)
1860 2 4 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент емес банктер)
1860 2 4 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент емес банктер)
1860 2 5 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1860 2 5 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1860 2 5 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1860 2 6 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 6 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 6 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 7 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 7 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 7 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1860 2 8 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1860 2 8 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1860 2 8 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1860 2 9 1  Теңгемен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1860 2 9 2  ЕАВ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)

1860 2 2 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы иностранного государства) в СКВ
1860 2 2 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы иностранного государства) в ДВВ
1860 2 3 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (иностранные
центральные банки) в тенге
1860 2 3 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (иностранные
центральные банки) в СКВ
1860 2 3 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (иностранные
центральные банки) в ДВВ
1860 2 4 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в тенге
1860 2 4 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в СКВ
1860 2 4 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(банки-нерезиденты) в ДВВ
1860 2 5 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в тенге
1860 2 5 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в СКВ
1860 2 5 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в ДВВ
1860 2 6 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации иностранного государства) в тенге
1860 2 6 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации иностранного государства) в СКВ
1860 2 6 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (государственные
нефинансовые организации иностранного государства) в ДВВ
1860 2 7 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
1860 2 7 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
1860 2 7 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
1860 2 8 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в тенге
1860 2 8 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в СКВ
1860 2 8 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в ДВВ
1860 2 9 1     Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
1860 2 9 2     Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ

1860 2 9 3  ВБТ-мен банктік қызмет бойынша басқа дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1861 0 0 0  Кепілдіктер бойынша дебиторлар
1861 1 1 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 1 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 1 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 2 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1861 1 2 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1861 1 2 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1861 1 4 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1861 1 4 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1861 1 4 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент
банктер)
1861 1 5 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1861 1 5 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1861 1 5 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
1861 1 6 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 6 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 6 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 7 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 7 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 7 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (мемлекеттік
емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1861 1 8 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1861 1 8 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1861 1 8 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
1861 1 9 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1861 1 9 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1861 1 9 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резиденттер)
1861 2 1 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің Үкіметі)

1860 2 9 3     Прочие дебиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
1861 0 0 0   Дебиторы по гарантиям
1861 1 1 1     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по гарантиям
в тенге
1861 1 1 2     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по гарантиям
в СКВ
1861 1 1 3     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по гарантиям
в ДВВ
1861 1 2 1     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по гарантиям в тенге
1861 1 2 2     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по гарантиям в СКВ
1861 1 2 3     Дебиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по гарантиям в ДВВ
1861 1 4 1     Дебиторы (банки-резиденты) по гарантиям в тенге
1861 1 4 2     Дебиторы (банки-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861 1 4 3     Дебиторы (банки-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861 1 5 1     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по гарантиям в тенге
1861 1 5 2     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по гарантиям в СКВ
1861 1 5 3     Дебиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по гарантиям в ДВВ
1861 1 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в тенге
1861 1 6 2     Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861 1 6 3     Дебиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861 1 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в тенге
1861 1 7 2     Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861 1 7 3     Дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861 1 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по гарантиям в тенге
1861 1 8 2     Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по гарантиям в СКВ
1861 1 8 3     Дебиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по гарантиям в ДВВ
1861 1 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по гарантиям в тенге
1861 1 9 2     Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по гарантиям в СКВ
1861 1 9 3     Дебиторы (домашние хозяйства-резиденты) по гарантиям в ДВВ
1861 2 1 1     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
гарантиям в тенге

1861 2 1 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің Үкіметі)
1861 2 1 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің Үкіметі)
1861 2 2 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1861 2 2 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1861 2 2 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің жергілікті өкімет органдары)
1861 2 4 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент емес
банктер)
1861 2 4 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент емес
банктер)
1861 2 4 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (резидент емес
банктер)
1861 2 5 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1861 2 5 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1861 2 5 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1861 2 6 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 6 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 6 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 7 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 7 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 7 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (шетелдік
мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
1861 2 8 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1861 2 8 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1861 2 8 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1861 2 9 1  Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1861 2 9 2  ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1861 2 9 3  ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтары - резидент еместер)
1864 0 0 0  Клиентке акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптары

1861 2 1 2     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
гарантиям в СКВ
1861 2 1 3     Дебиторы (Правительство иностранного государства) по
гарантиям в ДВВ
1861 2 2 1     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по гарантиям в тенге
1861 2 2 2     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по гарантиям в СКВ
1861 2 2 3     Дебиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по гарантиям в ДВВ
1861 2 4 1     Дебиторы (банки-нерезиденты) по гарантиям в тенге
1861 2 4 2     Дебиторы (банки-нерезиденты) по гарантиям в СКВ
1861 2 4 3     Дебиторы (банки-нерезиденты) по гарантиям в ДВВ
1861 2 5 1     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по гарантиям в тенге
1861 2 5 2     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по гарантиям в СКВ
1861 2 5 3     Дебиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по гарантиям в ДВВ
1861 2 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в тенге
1861 2 6 2     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в СКВ
1861 2 6 3     Дебиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в ДВВ
1861 2 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в тенге
1861 2 7 2     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в СКВ
1861 2 7 3     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по гарантиям в ДВВ
1861 2 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства по гарантиям), в тенге
1861 2 8 2     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства по гарантиям), в СКВ
1861 2 8 3     Дебиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства по гарантиям), в ДВВ
1861 2 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по гарантиям в
тенге
1861 2 9 2     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по гарантиям в
СКВ
1861 2 9 3     Дебиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по гарантиям в
ДВВ
1864 0 0 0     Требования к клиенту за акцептованные векселя
1864 1 1 1     Требования к Правительству Республики Казахстан за
акцептованные векселя в тенге

1864 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына теңгемен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарына ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
теңгемен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне
ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 4 1  Басқа резидент банктерге теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 4 2  Басқа резидент банктерге ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 4 3  Басқа резидент банктерге ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдарға теңгемен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарға теңгемен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары

1864 1 1 2     Требования к Правительству Республики Казахстан за
акцептованные векселя в СКВ
1864 1 1 3     Требования к Правительству Республики Казахстан за
акцептованные векселя в ДВВ
1864 1 2 1     Требования к местным исполнительным органам Республики
Казахстан за акцептованные векселя в тенге
1864 1 2 2     Требования к местным исполнительным органам Республики
Казахстан за акцептованные векселя в СКВ
1864 1 2 3     Требования к местным исполнительным органам Республики
Казахстан за акцептованные векселя в ДВВ
1864 1 3 1     Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
за акцептованные векселя в тенге
1864 1 3 2     Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
за акцептованные векселя в СКВ
1864 1 3 3     Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
за акцептованные векселя в ДВВ
1864 1 4 1     Требования к другим банкам-резидентам за
акцептованные векселя в тенге
1864 1 4 2     Требования к другим банкам-резидентам за
акцептованные векселя в СКВ
1864 1 4 3     Требования к другим банкам-резидентам за
акцептованные векселя в ДВВ
1864 1 5 1     Требования к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, за акцептованные
векселя в тенге
1864 1 5 2     Требования к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, за акцептованные
векселя в СКВ
1864 1 5 3     Требования к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, за акцептованные
векселя в ДВВ
1864 1 6 1     Требования к государственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в тенге
1864 1 6 2     Требования к государственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в СКВ
1864 1 6 3     Требования к государственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в ДВВ
1864 1 7 1     Требования к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в тенге
1864 1 7 2     Требования к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в СКВ
1864 1 7 3     Требования к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам за акцептованные векселя в ДВВ
1864 1 8 1     Требования к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства, за акцептованные векселя
в тенге
1864 1 8 2     Требования к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства, за акцептованные векселя
в СКВ
1864 1 8 3     Требования к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства, за акцептованные векселя
в ДВВ

1864 1 9 1  Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге теңгемен
акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 9 2  Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге ЕАВ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 1 9 3  Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге ВБТ-мен
акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметіне теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметіне ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
теңгемен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарына
ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 4 1  Резидент емес банктерге теңгемен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 4 2  Резидент емес банктерге ЕАВ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 4 3  Резидент емес банктерге ВБТ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға теңгемен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгемен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін
талаптары
1864 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес еншілес ұйымдарына теңгемен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес еншілес ұйымдарына ЕАВ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары
1864 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес еншілес ұйымдарына ВБТ-мен акцептелген вексельдер
үшін талаптары

1864 1 9 1     Требования к домашним хозяйствам-резидентам за
акцептованные векселя в тенге
1864 1 9 2     Требования к домашним хозяйствам-резидентам за
акцептованные векселя в СКВ
1864 1 9 3     Требования к домашним хозяйствам-резидентам за
акцептованные векселя в ДВВ
1864 2 1 1     Требования к Правительству иностранного государства
за акцептованные векселя в тенге
1864 2 1 2     Требования к Правительству иностранного государства
за акцептованные векселя в СКВ
1864 2 1 3     Требования к Правительству иностранного государства
за акцептованные векселя в ДВВ
1864 2 2 1     Требования к местным исполнительным органам
иностранного государства за акцептованные векселя в тенге
1864 2 2 2     Требования к местным исполнительным органам
иностранного государства за акцептованные векселя в СКВ
1864 2 2 3     Требования к местным исполнительным органам иностранного
государства за акцептованные векселя в ДВВ
1864 2 3 1     Требования к иностранным центральным банкам за
акцептованные векселя в тенге
1864 2 3 2     Требования к иностранным центральным банкам за
акцептованные векселя в СКВ
1864 2 3 3     Требования к иностранным центральным банкам за
акцептованные векселя в ДВВ
1864 2 4 1     Требования к банкам-нерезидентам за акцептованные
векселя в тенге
1864 2 4 2     Требования к банкам-нерезидентам за акцептованные
векселя в СКВ
1864 2 4 3     Требования к банкам-нерезидентам за акцептованные
векселя в ДВВ
1864 2 5 1     Требования к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, за
акцептованные векселя в тенге
1864 2 5 2     Требования к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, за
акцептованные векселя в СКВ
1864 2 5 3     Требования к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, за
акцептованные векселя в ДВВ
1864 2 6 1     Требования к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в тенге
1864 2 6 2     Требования к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в СКВ
1864 2 6 3     Требования к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в ДВВ
1864 2 7 1     Требования к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в тенге
1864 2 7 2     Требования к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в СКВ
1864 2 7 3     Требования к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства за акцептованные
векселя в ДВВ

1864 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға теңгемен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-мен акцептелген
вексельдер үшін талаптары
1864 2 9 1  Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге
теңгемен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 2 9 2  Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге
ЕАВ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1864 2 9 3  Үй шаруашылықтарына - резидент еместерге
ВБТ-мен акцептелген вексельдер үшін талаптары
1867 0 0 0  Негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
1867 1 1 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1867 1 1 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1867 1 1 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1867 1 2 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1867 1 2 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1867 1 2 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
1867 1 3 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1867 1 3 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1867 1 3 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1867 1 4 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1867 1 4 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1867 1 4 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(резидент банктер)
1867 1 5 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
1867 1 5 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
1867 1 5 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
1867 1 6 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1867 1 6 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)

1864 2 8 1     Требования к некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства, за акцептованные векселя в тенге
1864 2 8 2     Требования к некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства, за акцептованные векселя в СКВ
1864 2 8 3     Требования к некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства, за акцептованные векселя в ДВВ
1864 2 9 1     Требования к домашним хозяйствам-нерезидентам за
акцептованные векселя в тенге
1864 2 9 2     Требования к домашним хозяйствам-нерезидентам за
акцептованные векселя в СКВ
1864 2 9 3     Требования к домашним хозяйствам-нерезидентам за
акцептованные векселя в ДВВ
1867 0 0 0   Прочие дебиторы по неосновной деятельности
1867 1 1 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
1867 1 1 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
1867 1 1 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
1867 1 2 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в тенге
1867 1 2 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в СКВ
1867 1 2 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в ДВВ
1867 1 3 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в тенге
1867 1 3 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в СКВ
1867 1 3 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
1867 1 4 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(банки-резиденты) в тенге
1867 1 4 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
1867 1 4 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
1867 1 5 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в тенге
1867 1 5 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в СКВ
1867 1 5 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в ДВВ
1867 1 6 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в тенге
1867 1 6 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в СКВ

1867 2 5 3  ВБТ-мен негізгі емес бойынша басқа дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
1867 2 6 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1867 2 6 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1867 2 6 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
1867 2 7 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1867 2 7 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1867 2 7 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
1867 2 8 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1867 2 8 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1867 2 8 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
1867 2 9 1  Теңгемен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылықтары - резидент еместер)
1867 2 9 2  ЕАВ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылықтары - резидент еместер)
1867 2 9 3  ВБТ-мен негізгі емес қызмет бойынша басқа дебиторлар
(үй шаруашылықтары - резидент еместер)
1870 0 0 0  Басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметімен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік
есепшоттары

1867 2 5 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в ДВВ
1867 2 6 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
1867 2 6 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
1867 2 6 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
1867 2 7 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
1867 2 7 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
1867 2 7 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
1867 2 8 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в тенге
1867 2 8 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в СКВ
1867 2 8 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в ДВВ
1867 2 9 1     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
1867 2 9 2     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
1867 2 9 3     Прочие дебиторы по неосновной деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
1870 0 0 0   Прочие транзитные счета
1870 1 1 1     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в тенге
1870 1 1 2     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в СКВ
1870 1 1 3     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
1870 1 2 1     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами Республики Казахстан в тенге
1870 1 2 2     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами Республики Казахстан в СКВ
1870 1 2 3     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами Республики Казахстан в ДВВ
1870 1 3 1     Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в тенге
1870 1 3 2     Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в СКВ

1870 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 4 1  Резидент банктермен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 1 4 2  Резидент банктермен операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 4 3  Резидент банктермен операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен операциялар бойынша теңгемен
басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен операциялар
бойынша теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 1 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резиденттермен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 1 1  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 1 2  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 1 3  Шетелдік мемлекеттің үкіметімен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары

1870 1 3 3     Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в ДВВ
1870 1 4 1     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в тенге
1870 1 4 2     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в СКВ
1870 1 4 3     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в ДВВ
1870 1 5 1     Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в тенге
1870 1 5 2     Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в СКВ
1870 1 5 3     Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в ДВВ
1870 1 6 1     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами в
тенге
1870 1 6 2     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами в
СКВ
1870 1 6 3     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами в
ДВВ
1870 1 7 1     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
в тенге
1870 1 7 2     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
в СКВ
1870 1 7 3     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
в ДВВ
1870 1 8 1     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в тенге
1870 1 8 2     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в СКВ
1870 1 8 3     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в ДВВ
1870 1 9 1     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
1870 1 9 2     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в СКВ
1870 1 9 3     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-резидентами в ДВВ
1870 2 1 1     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в тенге
1870 2 1 2     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в СКВ
1870 2 1 3     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
иностранного государства в ДВВ

1870 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 4 1  Резидент емес банктермен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 4 2  Резидент емес банктермен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 4 3  Резидент емес банктермен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен операциялар бойынша теңгемен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
транзиттік есепшоттары
1870 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа транзиттік есепшоттары
1870 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа транзиттік есепшоттары

1870 2 2 1     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами иностранного государства в тенге
1870 2 2 2     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами иностранного государства в СКВ
1870 2 2 3     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами иностранного государства в ДВВ
1870 2 3 1     Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в тенге
1870 2 3 2     Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в СКВ
1870 2 3 3     Прочие транзитные счета по операциям с иностранными
центральными банками в ДВВ
1870 2 4 1     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-нерезидентами в тенге
1870 2 4 2     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-нерезидентами в СКВ
1870 2 4 3     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-нерезидентами в ДВВ
1870 2 5 1     Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в тенге
1870 2 5 2     Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в СКВ
1870 2 5 3     Прочие транзитные счета по операциям с организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в ДВВ
1870 2 6 1     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в тенге
1870 2 6 2     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в СКВ
1870 2 6 3     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в ДВВ
1870 2 7 1     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в тенге
1870 2 7 2     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в СКВ
1870 2 7 3     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в ДВВ
1870 2 8 1     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в тенге
1870 2 8 2     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в СКВ
1870 2 8 3     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в ДВВ

1870 2 9 1  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен
операциялар бойынша теңгемен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 2 9 2  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1870 2 9 3  Үй шаруашылықтарымен-резидент еместермен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа транзиттік
есепшоттары
1873 0 0 0  Тазартылған қымбат металдар бойынша қысқа позициясы
1874 0 0 0  Тазартылған қымбат металдардың теңгемен қарсы құны
(тазартылған қымбат металдар бойынша ұзақ позициялар)
1876 0 0 0  Басқа банктік қызметтен болған шығындарды өтеуге
резервтер (провизиялар)
1876 1 0 1 Басқа да банктік қызметтен теңгедегі шығындарды
жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1876 1 0 2 Басқа да банктік қызметтен ЕАВ-ғы шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
1876 1 0 3 Басқа да банктік қызметтен ВБТ-ғы шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
1876 201   Басқа да банктік қызметтен зияндарды жабуға
арналған теңгедегі резервтер (провизиялар)
1876 202   Басқа да банктік қызметтен зияндарды жабуға арналған
ЕАВ-дағы резервтер (провизиялар)
1876 203   Басқа да банктік қызметтен зияндарды жабуға арналған
ВБТ-дегі резервтер (провизиялар)
1877 0 0 0 Банктік қызметке байланысты дебиторлық берешек бойынша
шығынды өтеуге резервтер (провизиялар)
1877 1 0 1 Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
теңгедегі шығындарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1877 1 0 2 Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
ЕАВ-ғы шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1877 1 0 3 Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
ВБТ-ғы шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1877 201   Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
зияндарды жабуға арналған теңгедегі резервтер
(провизиялар)
1877 202   Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
зияндарды жабуға арналған ЕАВ-дағы резервтер (провизиялар)
1877 203   Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
зияндарды жабуға арналған ВБТ-дегі резервтер (провизиялар)
1878 0 0 0 Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша шығынды өтеуге арнайы резервтер
1878 1 0 1 Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша теңгедегі шығындарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1878 1 0 2 Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша ЕАВ-ғы шығындарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1878 1 0 3 Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша ВБТ-ғы шығындарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1878 201   Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша зияндарды жабуға арналған теңгедегі резервтер
(провизиялар)
1878 202   Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша зияндарды жабуға арналған ЕАВ-дағы
резервтер (провизиялар)
1878 203   Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша зияндарды жабуға арналған ВБТ-дегі резервтер
(провизиялар)

1870 2 9 1     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
1870 2 9 2     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
1870 2 9 3     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
1873 0 0 0   Короткая позиция по аффинированным драгоценным металлам
1874 0 0 0   Контрстоимость аффинированных драгоценных металлов в тенге
(длинной позиции по аффинированным драгоценным металлам)
1876 0 0 0   Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности
1876 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей банковской деятельности в тенге
1876 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей банковской деятельности в СКВ
1876 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей банковской деятельности в ДВВ
1876 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности в тенге
1876 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности в СКВ
1876 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности в ДВВ
1877 0 0 0   Резервы (провизии) на покрытие убытков по
дебиторской задолженности, связанной с банковской
деятельностью
1877 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской задолженности, связанной с банковской деятельностью в тенге
1877 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской задолженности, связанной с банковской деятельностью в СКВ
1877 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской задолженности, связанной с банковской деятельностью в ДВВ
1877 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью в
тенге
1877 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью
в СКВ
1877 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью
в ДВВ
1878 0 0 0   Резервы (провизии) на покрытие убытков по
дебиторской задолженности, связанной с неосновной
деятельностью
1878 1 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской задолженности, связанной с неосновной деятельностью в тенге
1878 1 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской задолженности, связанной с неосновной деятельностью в СКВ
1878 1 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской задолженности, связанной с неосновной деятельностью в ДВВ
1878 2 0 1     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
в тенге
1878 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
в СКВ
1878 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
в ДВВ

1879 0 0 0 Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
1879 1 1 1 Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Үкіметі), теңгемен
1879 1 1 2 ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (Қазақстан Республикасының Үкiметi)
1879 1 1 3 ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (Қазақстан Республикасының Yкiметi)
1879 1 3 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі), теңгемен
1879  1 3 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1879  1 3 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
1879 1 4 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент банктер), теңгемен
1879  1 4 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (резидент банктер)
1879  1 4 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (резидент банктер)
1879 1 5 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар), теңгемен
1879  1 5 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1879  1 5 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (банк операцияларының жекелеген түрлерiн
жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
1879 1 6 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар), теңгемен
1879  1 6 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879  1 6 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 7 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар),
теңгемен
1879  1 7 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент
ұйымдар)
1879  1 7 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 8 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдар), теңгемен
1879  1 8 2   ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (үй шаруашылығына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1879  1 8 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсiмпұл) (үй шаруашылығына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент ұйымдар)
1879 1 9 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резиденттер), теңгемен

1879 0 0 0     Начисленная неустойка (штраф, пеня)
1879 1 1 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
1879 1 1 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
1879 1 1 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
1879 1 3 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Национальный
Банк Республики Казахстан) в тенге
1879 1 3 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Национальный
Банк Республики Казахстан) в СКВ
1879 1 3 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
1879 1 4 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-резиденты)
в тенге
1879 1 4 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-резиденты)
в СКВ
1879 1 4 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(банки-резиденты) в ДВВ
1879 1 5 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-резиденты,
осуществляющие отдельные виды банковских операций) в тенге
1879 1 5 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
1879 1 5 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
1879 1 6 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в тенге
1879 1 6 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
1879 1 6 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
1879 1 7 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации-резиденты) в тенге
1879 1 7 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
1879 1 7 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
1879 1 8 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в тенге
1879 1 8 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в СКВ
1879 1 8 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в ДВВ
1879 1 9 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние хозяйства-
резиденты) в тенге

1879 1 9 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсiмпұл)
(резидент үй шаруашылықтары)
1879 1 9 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсiмпұл)
(резидент үй шаруашылықтары)
1879 2 1 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Шетел мемлекетінің үкіметі), теңгемен
1879 2 1 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Шетел мемлекетінің үкіметі), ЕАВ-мен
1879 2 1 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Шетел мемлекетінің үкіметі), ВБТ-мен
1879 2 2 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары),
теңгемен
1879 2 2 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары),
ЕАВ-мен
1879 2 2 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдары),
ВБТ-мен
1879 2 3 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік орталық банктер), теңгемен
1879 2 3 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік орталық банктер), ЕАВ-мен
1879 2 3 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетелдік орталық банктер), ВБТ-мен
1879 2 4 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент емес банктер), теңгемен
1879 2 4 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент емес банктер), ЕАВ-мен
1879 2 4 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент емес банктер), ВБТ-мен
1879 2 5 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар), теңгемен
1879 2 5 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 5 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 6 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(шетел
мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдар), теңгемен
1879 2 6 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(шетел
мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес резидент емес
ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 6 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес резидент
емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 7 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(шетел
мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдар), теңгемен
1879 2 7 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)(шетел
мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдар), ЕАВ-мен

1879 1 9 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
1879 1 9 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
1879 2 1 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
иностранного государства) в тенге
1879 2 1 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
иностранного государства) в СКВ
1879 2 1 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
иностранного государства) в ДВВ
1879 2 2 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (местные
исполнительные органы иностранного государства)
в тенге
1879 2 2 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (местные
исполнительные органы иностранного государства) в СКВ
1879 2 2 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (местные
исполнительные органы иностранного государства) в ДВВ
1879 2 3 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (иностранные
центральные банки) в тенге
1879 2 3 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (иностранные
центральные банки) в СКВ
1879 2 3 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (иностранные
центральные банки) в ДВВ
1879 2 4 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-нерезиденты)
в тенге
1879 2 4 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-нерезиденты)
в СКВ
1879 2 4 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-нерезиденты)
в ДВВ
1879 2 5 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в тенге
1879 2 5 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в СКВ
1879 2 5 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (организации-
нерезиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в ДВВ
1879 2 6 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в тенге
1879 2 6 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в СКВ
1879 2 6 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в ДВВ
1879 2 7 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства)
в тенге
1879 2 7 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства) в СКВ

1879 2 7 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл) (шетел
мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 8 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар), теңгемен
1879 2 8 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар), ЕАВ-мен
1879 2 8 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдар), ВБТ-мен
1879 2 9 1  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резидент еместер), теңгемен
1879 2 9 2  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резидент еместер), ЕАВ-мен
1879 2 9 3  Есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылықтары-резидент еместер), ВБТ-мен
1880 0 0 0  Секьюритилендірілетін активтер
1880 1 0 1  Резидент ұйымдарға берілген теңгедегі
секьюритилендірілетін активтер
1880 1 0 2  Резидент ұйымдарға берілген ЕАВ-ғы
секьюритилендірілетін активтер
1880 1 0 3  Резидент ұйымдарға берілген ВБТ-ғы
секьюритилендірілетін активтер
1880 2 0 1  Резидент емес ұйымдарға берілген теңгедегі
секьюритилендірілетін активтер
1880 2 0 2  Резидент емес ұйымдарға берілген ЕАВ-ғы
секьюритилендірілетін активтер
1880 2 0 3  Резидент емес ұйымдарға берілген ВБТ-ғы
секьюритилендірілетін активтер
1890        Туынды қаржы құралдарымен операциялар және дилингтік
операциялар бойынша талаптар
1891 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша талаптар
1891 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне фьючерс
операциялары бойынша теңгедегі талаптар;
1891  1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар;
1891  1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1891 1 4 1  Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент банктерге
теңгемен талаптар
1891 1 4 2  Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент банктерге
ЕАВ-мен талаптар
1891 1 4 3  Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент банктерге
фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен талаптар
1891 1 5 1  Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
теңгемен талаптар
1891 1 5 2  Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1891 1 5 3  Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар

1879 2 7 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (негосударственные
нефинансовые организации иностранного государства) в ДВВ
1879 2 8 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в тенге
1879 2 8 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в СКВ
1879 2 8 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-нерезиденты, обслуживающие домашние хозяйства)
в ДВВ
1879 2 9 1     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние хозяйства-
нерезиденты) в тенге
1879 2 9 2     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние хозяйства-
нерезиденты) в СКВ
1879 2 9 3     Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние хозяйства-
нерезиденты) в ДВВ
1880 0 0 0     Секьюритизируемые активы
1880 1 0 1     Секьюритизируемые активы, предоставленные организациям-резидентам, в тенге
1880 1 0 2     Секьюритизируемые активы, предоставленные организациям-резидентам, в СКВ
1880 1 0 3     Секьюритизируемые активы, предоставленные организациям-резидентам, в ДВВ
1880 2 0 1     Секьюритизируемые активы, предоставленные организациям-нерезидентам, в тенге
1880 2 0 2     Секьюритизируемые активы, предоставленные организациям-нерезидентам, в СКВ
1880 2 0 3     Секьюритизируемые активы, предоставленные организациям-нерезидентам, в ДВВ
1890       Требования по операциям с производными финансовыми инструментами и дилинговым операциям
1891 0 0 0    Требования по операциям фьючерс
1891 1 3 1    Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям фьючерс
1891 1 3 2     Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям фьючерс
1891 1 3 3     Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям фьючерс
1891 1 4 1     Требования в тенге к другим банкам-резидентам по операциям
фьючерс
1891 1 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по операциям
фьючерс
1891 1 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по операциям
фьючерс
1891 1 5 1     Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
1891 1 5 2     Требования в СКВ к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, по операциям фьючерс
1891 1 5 3     Требования в ДВВ к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, по операциям фьючерс

1891 1 6 1  Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 1 6 2  Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 1 6 3  Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 1 7 1  Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 1 7 2  Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 1 7 3  Фьючерс операциялары бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1891 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1891 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1891 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге фьючерс операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1891 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1891 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-мен талаптар
1891 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге фьючерс операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1891 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1891 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1891 2 4 1  Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге теңгемен талаптар
1891 2 4 2  Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1891 2 4 3  Фьючерс операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ВБТ-мен талаптар
1891 2 5 1  Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға теңгемен талаптар
1891 2 5 2  Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1891 2 5 3  Фьючерс операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1891 2 6 1  Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына теңгемен талаптар
1891 2 6 2  Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен талаптар
1891 2 6 3  Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен талаптар

1891 1 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891 1 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891 1 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891 1 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891 1 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891 1 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям фьючерс
1891 1 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по операциям
фьючерс
1891 1 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства по операциям фьючерс
1891 1 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства по операциям фьючерс
1891 1 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям фьючерс
1891 1 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам по
операциям фьючерс
1891 1 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям фьючерс
1891 2 3 1     Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям фьючерс
1891 2 3 2     Требования в СКВ к иностранным центральным банкам по
операциям фьючерс
1891 2 3 3     Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам по
операциям фьючерс
1891 2 4 1     Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям фьючерс
1891 2 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по операциям
фьючерс
1891 2 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по операциям
фьючерс
1891 2 5 1     Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
1891 2 5 2     Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
1891 2 5 3     Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
1891 2 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям фьючерс
1891 2 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям фьючерс
1891 2 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям фьючерс

1891 2 7 1  Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына теңгемен
талаптар
1891 2 7 2  Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен
талаптар
1891 2 7 3  Фьючерс операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен
талаптар
1891 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1891 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1891 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1891 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге фьючерс
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1891 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1891 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен талаптар
1892 0 0 0  Форвард операциялары бойынша талаптар
1892 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне форвард
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1892 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне форвард
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1892 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне форвард
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1892 1 4 1  Форвард операциялары бойынша басқа резидент
банктерге теңгемен талаптар
1892 1 4 2  Форвард операциялары бойынша басқа резидент
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1892 1 4 3  Форвард операциялары бойынша басқа резидент
банктерге ВБТ-мен талаптар
1892 1 5 1  Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
теңгемен талаптар
1892 1 5 2  Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1892 1 5 3  Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1892 1 6 1  Форвард операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1892 1 6 2  Форвард операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1892 1 6 3  Форвард операциялары бойынша мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1892 1 7 1  Форвард операциялары бойынша мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1892 1 7 2  Форвард операциялары бойынша мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар

1891 2 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям фьючерс
1891 2 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям фьючерс
1891 2 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям фьючерс
1891 2 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства по операциям фьючерс
1891 2 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям фьючерс
1891 2 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-нерезидентам,
обслуживающим домашние хозяйства по операциям фьючерс
1891 2 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям фьючерс
1891 2 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям фьючерс
1891 2 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям фьючерс
1892 0 0 0   Требования по операциям форвард
1892 1 3 1    Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям форвард
1892 1 3 2     Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям форвард
1892 1 3 3     Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям форвард
1892 1 4 1     Требования в тенге к другим банкам-резидентам по операциям
форвард
1892 1 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по операциям
форвард
1892 1 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по операциям
форвард
1892 1 5 1     Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892 1 5 2     Требования в СКВ к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, по операциям
форвард
1892 1 5 3     Требования в ДВВ к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, по операциям
форвард
1892 1 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892 1 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892 1 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892 1 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892 1 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард

1892 1 7 3  Форвард операциялары бойынша мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1892 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға форвард операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1892 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға форвард операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1892 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға форвард операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1892 1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1892 1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1892 1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1892 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге форвард операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1892 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1892 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге форвард операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1892 2 4 1  Форвард операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге теңгемен талаптар
1892 2 4 2  Форвард операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1892 2 4 3  Форвард операциялары бойынша басқа резидент емес
банктерге ВБТ-мен талаптар
1892 2 5 1  Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға теңгемен талаптар
1892 2 5 2  Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1892 2 5 3  Форвард операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1892 2 6 1  Форвард операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына теңгемен талаптар
1892 2 6 2  Форвард операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен талаптар
1892 2 6 3  Форвард операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен талаптар
1892 2 7 1  Форвард операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына теңгемен
талаптар
1892 2 7 2  Форвард операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен
талаптар
1892 2 7 3  Форвард операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен
талаптар
1892 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға форвард операциялары бойынша
теңгемен талаптар

1892 1 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям форвард
1892 1 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям форвард
1892 1 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства по операциям форвард
1892 1 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-резидентам,
обслуживающим домашние хозяйства по операциям форвард
1892 1 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям форвард
1892 1 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам по
операциям форвард
1892 1 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям форвард
1892 2 3 1     Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям форвард
1892 2 3 2     Требования в СКВ к иностранным центральным банкам
по операциям форвард
1892 2 3 3     Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам
по операциям форвард
1892 2 4 1     Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям форвард
1892 2 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по операциям
форвард
1892 2 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по операциям
форвард
1892 2 5 1     Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892 2 5 2     Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892 2 5 3     Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
1892 2 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
форвард
1892 2 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
форвард
1892 2 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
форвард
1892 2 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
форвард
1892 2 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
форвард
1892 2 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
форвард
1892 2 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям форвард

1892 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға форвард операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1892 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға форвард операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1892 2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге форвард
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1892 2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1892 2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1893 0 0 0  Опциондық операциялар бойынша талаптар
1893 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне опцион
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1893 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне опцион
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1893 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне опцион
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1893 1 4 1  Опциондық операциялар бойынша басқа резидент банктерге
теңгемен талаптар
1893 1 4 2  Опциондық операциялар бойынша басқа резидент банктерге
ЕАВ-мен талаптар
1893 1 4 3  Опциондық операциялар бойынша басқа резидент банктерге
ВБТ-мен талаптар
1893 1 5 1  Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
теңгемен талаптар
1893 1 5 2  Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен талаптар
1893 1 5 3  Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдарға
ВБТ-мен талаптар
1893  1 6 1  Опциондық операциялар бойынша мемлекеттік қаржылық                   емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1893  1 6 2  Опциондық операциялар бойынша мемлекеттік қаржылық                   емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893  1 6 3  Опциондық операциялар бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893  1 7 1  Опциондық операциялар бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға теңгемен талаптар
1893  1 7 2  Опциондық операциялар бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893  1 7 3  Опциондық операциялар бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893  1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға опцион операциялары бойынша теңгемен
талаптар
1893  1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1893  1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар

1892 2 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям форвард
1892 2 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям форвард
1892 2 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям форвард
1892 2 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям форвард
1892 2 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям форвард
1893 0 0 0   Требования по опционным операциям
1893 1 3 1     Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по опционным операциям
1893 1 3 2     Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по опционным операциям
1893 1 3 3     Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по опционным операциям
1893 1 4 1     Требования в тенге к другим банкам-резидентам по опционным
операциям
1893 1 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по опционным
операциям
1893 1 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по опционным
операциям
1893 1 5 1     Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893 1 5 2     Требования в СКВ к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, по опционным операциям
1893 1 5 3     Требования в ДВВ к организациям-резидентам, осуществляющим
отдельные виды банковских операций, по опционным операциям
1893 1 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893 1 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893 1 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893 1 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893 1 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893 1 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по опционным операциям
1893 1 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
опционным операциям
1893 1 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
опционным операциям
1893 1 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
опционным операциям

1893  1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге опцион операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1893  1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге форвард операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1893  1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге опцион операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1893  2 3 1  Шетелдік орталық банктерге опцион операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1893  2 3 2  Шетелдік орталық банктерге опцион операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1893  2 3 3  Шетелдік орталық банктерге опцион операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1893  2 4 1  Опциондық операциялар бойынша басқа резидент емес
банктерге теңгемен талаптар
1893  2 4 2  Опциондық операциялар бойынша басқа резидент емес
банктерге ЕАВ-мен талаптар
1893  2 4 3  Опциондық операциялар бойынша басқа резидент емес
банктерге ВБТ-мен талаптар
1893  2 5 1  Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға теңгемен талаптар
1893  2 5 2  Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ЕАВ-мен талаптар
1893  2 5 3  Опциондық операциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдарға ВБТ-мен талаптар
1893  2 6 1  Опциондық операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына теңгемен талаптар
1893  2 6 2  Опциондық операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен талаптар
1893  2 6 3  Опциондық операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен талаптар
1893  2 7 1  Опциондық операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына теңгемен
талаптар
1893  2 7 2  Опциондық операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен
талаптар
1893  2 7 3  Опциондық операциялар бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен
талаптар
1893  2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға опцион операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1893  2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға опцион операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1893  2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға опцион операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1893  2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге опцион
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1893  2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге форвард
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар

1893 1 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по опционным операциям
1893 1 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по опционным операциям
1893 1 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по опционным операциям
1893 2 3 1     Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по опционным операциям
1893 2 3 2     Требования в СКВ к иностранным центральным банкам
по опционным операциям
1893 2 3 3     Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам
по опционным операциям
1893 2 4 1     Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
опционным операциям
1893 2 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по опционным
операциям
1893 2 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по опционным
операциям
1893 2 5 1     Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893 2 5 2     Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893 2 5 3     Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
1893 2 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893 2 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893 2 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893 2 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893 2 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893 2 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по опционным
операциям
1893 2 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893 2 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893 2 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по опционным операциям
1893 2 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по опционным операциям
1893 2 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по опционным операциям

1893  2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге опцион
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894 000     Спот операциялары бойынша талаптар
1894  1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне спот
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894  1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне спот
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894  1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне спот
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  1 4 1   Басқа резидент банктерге спот операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1894  1 4 2   Басқа резидент банктерге спот операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1894  1 4 3   Басқа резидент банктерге спот операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1894  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1894  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1894  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1894  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға спот
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
спот операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
спот операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
спот операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша теңгемен
талаптар
1894  1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1894  1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға спот операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1894  1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге спот операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1894  1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894  1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894  2 3 1   Шетелдік орталық банктерге спот операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1894  2 3 2   Шетелдік орталық банктерге спот операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар

1893 2 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по опционным операциям
1894 0 0 0  Требования по операциям спот
1894 1 3 1     Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям спот
1894 1 3 2     Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям спот
1894 1 3 3     Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям спот
1894 1 4 1     Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
операциям спот
1894 1 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-резидентам
по операциям спот
1894 1 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по
операциям спот
1894 1 5 1     Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894 1 5 2     Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894 1 5 3     Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894 1 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894 1 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894 1 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894 1 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894 1 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894 1 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям спот
1894 1 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям спот
1894 1 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям спот
1894 1 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям спот
1894 1 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям спот
1894 1 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям спот
1894 1 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям спот
1894 2 3 1     Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям спот
1894 2 3 2     Требования в СКВ к иностранным центральным банкам
по операциям спот

1894  2 3 3   Шетелдік орталық банктерге спот операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  2 4 1   Басқа резидент емес банктерге спот операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1894  2 4 2   Басқа резидент емес банктерге спот операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894  2 4 3   Басқа резидент емес банктерге спот операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға спот операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1894  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға спот операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға спот операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
спот операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1894  2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
спот операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1894  2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
спот операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1894  2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша теңгедегі
талаптар
1894  2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша ЕАВ-дегі
талаптар
1894  2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына спот операциялары бойынша ВБТ-дегі
талаптар
1894  2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға спот операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1894  2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға спот операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1894  2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға спот операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1894  2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге спот
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1894  2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1894  2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895  0 0 0  Своп операциялары бойынша талаптар
1895  1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне своп
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1895  1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне своп
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1895  1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне своп
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  1 4 1   Басқа резидент банктерге своп операциялары бойынша
теңгедегі талаптар

1894 2 3 3     Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам
по операциям спот
1894 2 4 1     Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям спот
1894 2 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям спот
1894 2 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям спот
1894 2 5 1     Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894 2 5 2     Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894 2 5 3     Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
1894 2 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894 2 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894 2 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894 2 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894 2 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894 2 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям
спот
1894 2 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894 2 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894 2 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям спот
1894 2 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям спот
1894 2 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям спот
1894 2 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям спот
1895 0 0 0   Требования по операциям своп
1895 1 3 1     Требования в тенге к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям своп
1895 1 3 2     Требования в СКВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям своп
1895 1 3 3     Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики
Казахстан по операциям своп
1895 1 4 1     Требования в тенге к другим банкам-резидентам по
операциям своп

1895  1 4 2   Басқа резидент банктерге своп операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1895  1 4 3   Басқа резидент банктерге своп операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1895  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1895  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1895  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарға своп операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1895  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1895  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға своп
операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
своп операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1895  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
своп операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1895  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
своп операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша теңгемен
талаптар
1895  1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша ЕАВ-мен
талаптар
1895  1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға своп операциялары бойынша ВБТ-мен
талаптар
1895  1 9 1  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге своп операциялары
бойынша теңгемен талаптар
1895  1 9 2  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге своп операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895  1 9 3  Үй шаруашылықтарына-резиденттерге своп операциялары
бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895  2 3 1   Шетелдік орталық банктерге своп операциялары бойынша
теңгедегі талаптар
1895  2 3 2   Шетелдік орталық банктерге своп операциялары бойынша
ЕАВ-дегі талаптар
1895  2 3 3   Шетелдік орталық банктерге своп операциялары бойынша
ВБТ-дегі талаптар
1895  2 4 1   Басқа резидент емес банктерге своп операциялары
бойынша теңгедегі талаптар
1895  2 4 2   Басқа резидент емес банктерге своп операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1895  2 4 3   Басқа резидент емес банктерге своп операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға опцион үшін
сыйлықақы бойынша теңгедегі талаптар
1895  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға своп операциялары
бойынша ЕАВ-дегі талаптар

1895 1 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по
операциям своп
1895 1 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по
операциям своп
1895 1 5 1     Требования в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895 1 5 2     Требования в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895 1 5 3     Требования в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895 1 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895 1 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895 1 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895 1 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895 1 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895 1 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям-резидентам по операциям своп
1895 1 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям своп
1895 1 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям своп
1895 1 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
резидентам, обслуживающим домашние хозяйства по
операциям своп
1895 1 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям своп
1895 1 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям своп
1895 1 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам
по операциям своп
1895 2 3 1     Требования в тенге к иностранным центральным банкам
по операциям своп
1895 2 3 2     Требования в СКВ к иностранным центральным банкам
по операциям своп
1895 2 3 3     Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам
по операциям своп
1895 2 4 1     Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по
операциям своп
1895 2 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям своп
1895 2 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по
операциям своп
1895 2 5 1     Требования в тенге к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895 2 5 2     Требования в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп

1895  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдарға своп операциялары
бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
своп операциялары бойынша теңгедегі талаптар
1895  2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
своп операциялары бойынша ЕАВ-дегі талаптар
1895  2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарына
своп операциялары бойынша ВБТ-дегі талаптар
1895  2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша теңгедегі
талаптар
1895  2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша ЕАВ-дегі
талаптар
1895  2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарына своп операциялары бойынша ВБТ-дегі
талаптар
1895  2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға своп операциялары бойынша
теңгемен талаптар
1895  2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға своп операциялары бойынша
ЕАВ-мен талаптар
1895  2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарға своп операциялары бойынша
ВБТ-мен талаптар
1895  2 9 1  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге своп
операциялары бойынша теңгемен талаптар
1895  2 9 2  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге своп
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1895  2 9 3  Үй шаруашылықтарына-резидент еместерге своп
операциялары бойынша ЕАВ-мен талаптар
1899 0 0 0 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
талаптар
1899 1 3 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне теңгедегі
талаптар
1899 1 3 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне ЕАВ-ғы талаптар
1899 1 3 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне ВБТ-ғы талаптар
1899 141 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша басқа резидент банктерге теңгедегі талаптар
1899 1 4 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
басқа резидент банктерге ЕАВ-ғы талаптар
1899 1 4 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
басқа резидент банктерге ВБТ-ғы талаптар
1899 1 5 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгедегі талаптар
1899 1 5 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ЕАВ-ғы талаптар

1895 2 5 3     Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
1895 2 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895 2 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895 2 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895 2 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895 2 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895 2 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым
организациям иностранного государства по операциям своп
1895 2 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895 2 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895 2 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-
нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства
по операциям своп
1895 2 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям своп
1895 2 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям своп
1895 2 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам
по операциям своп
1899 0 0 0     Требования по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 3 1     Требования в тенге к Национальному Банку Республики Казахстан по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 3 2     Требования в СКВ к Национальному Банку Республики Казахстан по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 3 3     Требования в ДВВ к Национальному Банку Республики Казахстан по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 4 1     Требования в тенге к другим банкам-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 5 1     Требования в тенге к организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 5 2     Требования в СКВ к организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами

1899 1 5 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ВБТ-ғы талаптар
1899 1 6 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгедегі
талаптар
1899 1 6 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-ғы
талаптар
1899 1 6 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-ғы
талаптар
1899 1 7 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгедегі талаптар
1899 1 7 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-ғы талаптар
1899 1 7 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-ғы талаптар
1899 1 8 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарға теңгедегі талаптар
1899 1 8 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарға ЕАВ-ғы талаптар
1899 1 8 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-ғы талаптар
1899 1 9 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
үй-шаруашылықтары-резиденттерге теңгедегі талаптар
1899 1 9 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
үй-шаруашылықтары-резиденттерге ЕАВ-ғы талаптар
1899 1 9 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй-шаруашылықтары-резиденттерге ВБТ-ғы талаптар
1899 2 3 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік орталық банктерге теңгедегі талаптар
1899 2 3 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік орталық банктерге ЕАВ-ғы талаптар
1899 2 3 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік орталық банктерге ВБТ-ғы талаптар
1899 2 4 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент емес банктерге теңгедегі
талаптар
1899 2 4 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент емес банктерге ЕАВ-ғы талаптар

1899 1 5 3     Требования в ДВВ к организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым организациям-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым организациям-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым организациям-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым организациям-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым организациям-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым организациям-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 1 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-резидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 3 1     Требования в тенге к иностранным центральным банкам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 3 2     Требования в СКВ к иностранным центральным банкам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 3 3     Требования в ДВВ к иностранным центральным банкам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 4 1     Требования в тенге к другим банкам-нерезидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 4 2     Требования в СКВ к другим банкам-нерезидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами

1899 2 4 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент емес банктерге ВБТ-ғы талаптар
1899 2 5 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға теңгедегі
талаптар
1899 2 5 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-ғы
талаптар
1899 2 5 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-ғы
талаптар
1899 2 6 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдарына теңгедегі талаптар
1899 2 6 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдарына ЕАВ-ғы талаптар
1899 2 6 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдарына ВБТ-ғы талаптар
1899 2 7 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына теңгедегі талаптар
1899 2 7 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-ғы талаптар
1899 2 7 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-ғы талаптар
1899 2 8 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға теңгедегі
талаптар
1899 2 8 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
ЕАВ-ғы талаптар
1899 2 8 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-ғы
талаптар
1899 2 9 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй-шаруашылықтары-резидент еместерге
теңгедегі талаптар
1899 2 9 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй-шаруашылықтары-резидент еместерге
ЕАВ-ғы талаптар
1899 2 9 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй-шаруашылықтары-резидент еместерге
ВБТ-ғы талаптар
2010        Корреспонденттiк есепшоттар

1899 2 4 3     Требования в ДВВ к другим банкам-нерезидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 5 1     Требования в тенге к организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 5 2     Требования в СКВ к организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 5 3     Требования в ДВВ к организациям-нерезидентам, осуществляющим отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 6 1     Требования в тенге к государственным нефинансовым организациям иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 6 2     Требования в СКВ к государственным нефинансовым организациям иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 6 3     Требования в ДВВ к государственным нефинансовым организациям иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 7 1     Требования в тенге к негосударственным нефинансовым организациям иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 7 2     Требования в СКВ к негосударственным нефинансовым организациям иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 7 3     Требования в ДВВ к негосударственным нефинансовым организациям иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 8 1     Требования в тенге к некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 8 2     Требования в СКВ к некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 8 3     Требования в ДВВ к некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 9 1     Требования в тенге к домашним хозяйствам-нерезидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 9 2     Требования в СКВ к домашним хозяйствам-нерезидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
1899 2 9 3     Требования в ДВВ к домашним хозяйствам-нерезидентам по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2010       Корреспондентские счета

2011 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң корреспонденттік
есепшоттары
2011 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен
корреспонденттік есепшоттары
2011 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттары
2011 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттары
2012 0 0 0  Шетелдік орталық банктердiң корреспонденттік есепшоттары
2012 2 3 1  Шетелдiк орталық банктердiң теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
2012 2 3 2  Шетелдiк орталық банктердiң ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2012 2 3 3  Шетелдік орталық банктердiң ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2013 0 0 0  Басқа банктердiң корреспонденттiк есепшоттары
2013 1 4 1  Басқа резидент банктердiң теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
2013 1 4 2  Басқа резидент банктердiң ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2013 1 4 3  Басқа резидент банктердiң ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2013 2 4 1  Басқа резидент емес банктердiң теңгемен
корреспонденттік есепшоттары
2013 2 4 2  Басқа резидент емес банктердiң ВАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2013 2 4 3  Басқа резидент емес банктердiң ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2014 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардың корреспонденттік есепшоттары
2014 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
2014 1 5 2  Банк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2014 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
2014 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен корреспонденттік шоттары
2014 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
2014 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
2014 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгедегі корреспонденттік
шоттары
2014 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дегі корреспонденттік
шоттары
2014 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-дағы корреспонденттік
шоттары
2016 0 0 0  Басқа банктердің тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары
2016 1 3 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің тазартылған
қымбат металмен салынған металл шоттары
2016 1 4 0  Резидент банктердің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2016 2 4 0  Резидент емес банктердің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2020        Басқа банктердің талап ету бойынша салымдар

2011 0 0 0   Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан
2011 1 3 1     Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2011 1 3 2     Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ
2011 1 3 3     Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в ДВВ
2012 0 0 0   Корреспондентские счета иностранных центральных банков
2012 2 3 1     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в
тенге
2012 2 3 2     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в СКВ
2012 2 3 3     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в ДВВ
2013 0 0 0   Корреспондентские счета других банков
2013 1 4 1     Корреспондентские счета других банков-резидентов в тенге
2013 1 4 2     Корреспондентские счета других банков-резидентов в СКВ
2013 1 4 3     Корреспондентские счета других банков-резидентов в ДВВ
2013 2 4 1     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в тенге
2013 2 4 2     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в СКВ
2013 2 4 3     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в ДВВ
2014 0 0 0     Корреспондентские счета организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2014 1 5 1     Корреспондентские счета организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
в тенге
2014 1 5 2     Корреспондентские счета организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ
2014 1 5 3     Корреспондентские счета организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в ДВВ
2014 1 6 1     Корреспондентские счета АО "Казпочта" в тенге
2014 1 6 2     Корреспондентские счета АО "Казпочта" в СКВ
2014 1 6 3     Корреспондентские счета АО "Казпочта" в ДВВ
2014 2 5 1     Корреспондентские счета организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
в тенге
2014 2 5 2     Корреспондентские счета организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
в СКВ
2014 2 5 3     Корреспондентские счета организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций,
в ДВВ
2016 0 0 0     Металлические счета других банков в аффинированных
драгоценных металлах
2016 1 3 0     Металлические счета в аффинированном драгоценном
металле Национального Банка Республики Казахстан
2016 1 4 0     Металлические счета в аффинированном драгоценном
металле банков-резидентов
2016 2 4 0     Металлические счета в аффинированном драгоценном
металле банков-нерезидентов
2020       Вклады до востребования других банков

2021 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң талап ету
бойынша салымдары
2021 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен талап
ету бойынша салымдары
2021 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен талап
ету бойынша салымдары
2021 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен талап
ету бойынша салымдары
2022 0 0 0  Шетелдік орталық банктердің талап ету бойынша салымдары
2022 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгемен талап ету бойынша
салымдары
2022 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен талап ету бойынша
салымдары
2022 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен талап ету бойынша
салымдары
2023 0 0 0  Басқа банктердің талап ету бойынша салымдары
2023 1 4 1  Басқа резидент банктердің теңгемен талап ету бойынша
салымдары
2023 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен талап ету бойынша
салымдары
2023 1 4 3  Басқа резидент банктердің ВБТ-мен талап ету бойынша
салымдары
2023 2 4 1  Басқа резидент емес банктердің теңгемен талап ету
бойынша салымдары
2023 2 4 2  Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-мен талап ету
бойынша салымдары
2023 2 4 3  Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен талап ету
бойынша салымдары
2024 0 0 0   Талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің теңгедегі
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің ЕАВ-дегі
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің ВБТ-дегі
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024  1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024  1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024  2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгедегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-дегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-дегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024  2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2024  2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2030        Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан
және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар

2021 0 0 0   Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан
2021 1 3 1     Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2021 1 3 2     Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ
2021 1 3 3     Вклады до востребования Национального Банка Республики
Казахстан в ДВВ
2022 0 0 0   Вклады до востребования иностранных центральных банков
2022 2 3 1     Вклады до востребования иностранных центральных банков в
тенге
2022 2 3 2     Вклады до востребования иностранных центральных банков в СКВ
2022 2 3 3     Вклады до востребования иностранных центральных банков в ДВВ
2023 0 0 0   Вклады до востребования других банков
2023 1 4 1     Вклады до востребования других банков-резидентов в тенге
2023 1 4 2     Вклады до востребования других банков-резидентов в СКВ
2023 1 4 3     Вклады до востребования других банков-резидентов в ДВВ
2023 2 4 1     Вклады до востребования других банков-нерезидентов в тенге
2023 2 4 2     Вклады до востребования других банков-нерезидентов в СКВ
2023 2 4 3     Вклады до востребования других банков-нерезидентов в ДВВ
2024 0 0 0  Просроченная задолженность по вкладам до востребования
2024 1 3 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге Национального Банка Республики Казахстан
2024 1 3 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ Национального Банка Республики Казахстан
2024 1 3 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ Национального Банка Республики Казахстан
2024 1 4 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге банков-резидентов
2024 1 4 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ банков-резидентов
2024 1 4 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ банков-резидентов
2024 2 3 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге иностранных центральных банков
2024 2 3 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ иностранных центральных банков
2024 2 3 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ иностранных центральных банков
2024 2 4 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в тенге банков-нерезидентов
2024 2 4 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в СКВ банков-нерезидентов
2024 2 4 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
в ДВВ банков-нерезидентов
2030         Займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан, местных исполнительных органов Республики
Казахстан и национального управляющего холдинга

2034 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ЕАВ-мен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ВБТ-мен алынған
қысқа мерзімді заемдар
2034 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар
2034 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарынан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзiмді заемдар
2034 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарынан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2035 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдарынан алынған
заем құнын оң түзету шоты
2036 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан
және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2036 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарынан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарынан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған теңгедегі
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған ЕАВ-дағы
ұзақ мерзімді заемдар
2036 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған ВБТ-дегі
ұзақ мерзімді заемдар
2037 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдарынан алынған
заем құнын теріс түзету шоты
2038 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі

2034 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан и местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2034 1 1 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 1 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 1 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 2 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2034 1 2 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2034 1 2 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2035 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости займа,
полученного от Правительства Республики Казахстан и
местных исполнительных органов Республики
2036 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от Правительства
Республики Казахстан, местных исполнительных органов
Республики Казахстан и национального управляющего
холдинга
2036 1 1 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 1 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 1 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 2 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2036 1 2 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2036 1 2 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2036 1 6 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от
государственных нефинансовых организаций
2036 1 6 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
государственных нефинансовых организаций
2036 1 6 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
государственных нефинансовых организаций
2037 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
полученного от Правительства Республики Казахстан и
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2038 0 0 0   Просроченная задолженность по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан и местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2038 1 1 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
полученным от Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
полученным от Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
полученным от Правительства Республики Казахстан

2038 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан теңгемен алынған заемдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2038 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар
2038 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар
2040        Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
2041 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
бойынша дисконт
2042 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
бойынша сыйлықақы
2044 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді
заемдар
2045 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын
оң түзету шоты
2046 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2047 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын
теріс түзету шоты
2048 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдары
бойынша мерзімі өткен берешегі
2050        Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар
2051 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған
заемдар
2051 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заемдар
2051 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар
2051 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдар
2052 0 0 0  Шетелдік орталық банктерден алынған заемдар
2052 2 3 2  Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
2052 2 3 3  Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
2054 0 0 0  Басқа банктерден алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 4 1  Басқа резидент банктерден теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 1 4 2  Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 1 4 3  Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-дан теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-дан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-дан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 2 4 1  Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2054 2 4 2  Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзiмді заемдар
2054 2 4 3  Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2055 0 0 0  Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заем құнын
оң түзету шоты

2038 1 2 1     Просроченная задолженность по займам в тенге,
полученным от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2038 1 2 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ,
полученным от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2038 1 2 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ,
полученным от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2040         Займы, полученные от международных финансовых организаций
2041 0 0 0     Дисконт по займам, полученным от международных
финансовых организаций
2042 0 0 0     Премия по займам, полученным от международных
финансовых организаций
2044 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых
организаций
2045 0 0 0      Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
2046 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых
организаций
2047 0 0 0      Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
2048 0 0 0   Просроченная задолженность по займам, полученным от
международных финансовых организаций
2050       Займы, полученные от других банков и организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2051 0 0 0   Займы, полученные от Национального Банка Республики Казахстан
2051 1 3 1     Займы в тенге, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2051 1 3 2     Займы в СКВ, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2051 1 3 3     Займы в ДВВ, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2052 0 0 0   Займы, полученные от иностранных центральных банков
2052 2 3 2     Займы в СКВ, полученные от иностранных центральных банков
2052 2 3 3     Займы в ДВВ, полученные от иностранных центральных банков
2054 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от других банков
2054 1 4 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 6 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от АО "Казпочта"
2054 1 6 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от АО "Казпочта"
2054 1 6 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от АО "Казпочта"
2054 2 4 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2054 2 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2054 2 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2055 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости займа,
полученного от других банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2056 0 0 0  Басқа банктерден алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 4 1  Басқа резидент банктерден теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 1 4 2  Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2056 1 4 3  Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2056 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-дан теңгемен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-дан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-дан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 2 4 1  Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған ұзақ
мерзiмді заемдар
2056 2 4 2  Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2056 2 4 3  Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2057 0 0 0  Басқа банктерден алынған қаржы лизингі
2057 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған қаржы лизингі
2057 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі
2057 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі
2057 1 4 4  Резидент банктерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2057 1 4 2  Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi
2057 1 4 3  Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2057 2 3 1  Шетелдiк орталық банктерден теңгемен алынған қаржы
лизингі
2057 2 3 2  Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі
2057 2 3 3  Шетелдiк орталық банктерден ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі
2057 2 4 1  Резидент емес банктерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 2  Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 3  Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2058 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзiмі өткен берешек
2058 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешек
2058 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзiмі
өткен берешек
2058 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзiмi
өткен берешек
2058 1 4 1  Басқа резидент банктерден теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 1 4 2  Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 1 4 3  Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 3 1  Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек

2056 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от других банков
2056 1 4 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 6 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от АО "Казпочта"
2056 1 6 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от АО "Казпочта"
2056 1 6 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от АО "Казпочта"
2056 2 4 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 2 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 2 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2057 0 0 0   Финансовый лизинг, полученный от других банков
2057 1 3 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от Национального Банка
Республики Казахстан
2057 1 3 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от Национального Банка
Республики Казахстан
2057 1 3 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от Национального Банка
Республики Казахстан
2057 1 4 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от банков-резидентов
2057 1 4 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от банков-резидентов
2057 1 4 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от банков-резидентов
2057 2 3 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от иностранных
центральных банков
2057 2 3 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от иностранных
центральных банков
2057 2 3 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от иностранных
центральных банков
2057 2 4 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от банков-нерезидентов
2057 2 4 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от банков-нерезидентов
2057 2 4 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от банков-нерезидентов
2058 0 0 0   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу, полученным от других банков
2058 1 4 1     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в тенге, полученным от других банков-резидентов
2058 1 4 2     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в СКВ, полученным от других банков-резидентов
2058 1 4 3     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, полученным от других банков-резидентов
2058 2 3 1     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в тенге, полученным от иностранных центральных банков

2058 2 3 2  Шетелдiк орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек
2058 2 3 3  Шетелдiк орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 4 1  Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2058 2 4 2  Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзiмі еткен берешек
2058 2 4 3  Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзiмі өткен берешек
2059 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған
заемдары және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегi
2059 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заемдары және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен берешегi
2059 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен БАВ-мен
алынған заемдары және қаржы лизингі бойынша мерзiмi
өткен берешегі
2059 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған заемдары және қаржы лизингі бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2064 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған қысқа мерзімді
мерзімді заемдар
2064 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүлдеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2064 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2064 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2064 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2064 2 5 3  Басқа операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімдi заемдар
2065 0 0 0  Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заем құнын
теріс түзету шоты
2066 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2066 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар

2058 2 3 2     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в СКВ, полученным от иностранных центральных банков
2058 2 3 3     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, полученным от иностранных центральных банков
2058 2 4 1     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в тенге, полученным от других банков-нерезидентов
2058 2 4 2     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в СКВ, полученным от других банков-нерезидентов
2058 2 4 3     Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу
в ДВВ, полученным от других банков-нерезидентов
2059 0 0 0     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059 1 3 1     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от Национального Банка
Республики Казахстан
2059 1 3 2     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от Национального Банка Республики
Казахстан
2059 1 3 3     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от Национального Банка Республики
Казахстан
2064 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2064 1 5 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 1 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 1 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 2 5 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 2 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 2 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2065 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости займа,
полученного от других банков и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2066 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066 1 5 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 1 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2066 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2066 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2066 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2066 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2067 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қаржы лизингі
2067 1 5 5  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған қаржы лизингі
2067 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2067 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2067 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған қаржы лизингі
2067 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2067 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2068 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша мерзiмi өткен берешек
2068 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешегі
2068 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешегi
2068 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін
жекелеген асыратын резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегi
2068 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегi
2068 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегі
2068 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған
заемдар және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешегі

2066 1 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 2 5 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 2 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2066 2 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 0 0 0   Финансовый лизинг, полученный от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2067 1 5 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 1 5 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 1 5 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 2 5 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 2 5 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2067 2 5 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 0 0 0   Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2068 1 5 1     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 1 5 2     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 1 5 3     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 1     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 2     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068 2 5 3     Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2069 0 0 0  Алынған заемдар бойынша сыйлықақы
2070 0 0 0  Алынған заемдар бойынша дисконт
2110        Овернайт заемдары
2111 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған
овернайт заемдары
2111 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған овернайт заемдары
2111 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ЕАВ-мен
алынған овернайт заемдары
2111 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
алынған овернайт заемдары
2112 0 0 0  Шетелдiк орталық банктерден алынған овернайт заемдары
2112 2 3 1  Шетелдiк орталық банктерден теңгемен алынған овернайт
заемдары
2112 2 3 2 Шетелдiк орталық банктерден ЕАВ-мен алынған овернайт
заемдары
2112 2 3 3 Шетелдiк орталық банктерден ВБТ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 0 0 0 Басқа банктерден алынған овернайт заемдары
2113 1 4 1 Басқа резидент банктерден теңгемен алынған овернайт
заемдары
2113 1 4 2 Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 1 4 3 Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-дан теңгемен алынған овернайт заемдары
2113 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-дан ЕАВ-мен алынған овернайт заемдары
2113 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-дан ВБТ-мен алынған овернайт заемдары
2113 2 4 1  Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған
овернайт заемдары
2113 2 4 2  Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған овернайт
заемдары
2113 2 4 3  Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған овернайт
заемдары
2120        Мерзiмдi салымдар
2121 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң мерзімді
салымдары
2121 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен
мерзімді салымдары
2121 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ЕАВ-мен мерзімді
салымдары
2121 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ВБТ-мен мерзiмдi
салымдары
2122 0 0 0  Шет елдік орталық банктердiң мерзімді салымдары
2122 2 3 1  Шет елдік орталық банктердің теңгемен мерзімді салымдары
2122 2 3 2  Шет елдік орталық банктердiң ЕАВ-мен мерзімді салымдары
2122 3 3 3  Шет елдік орталық банктердiң ВБТ-мен мерзімді салымдары
2123 0 0 0  Басқа банктердің қысқа мерзімді салымдары (бiр айға
дейiн)
2123 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен қысқа мерзімді салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 1 4 3  Резидент банктердiң ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен қысқа мерзімді салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ- мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр айға дейiн)

2069 0 0 0     Премия по полученным займам
2070 0 0 0     Дисконт по полученным займам
2110       Займы овернайт
2111 0 0 0   Займы овернайт, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2111 1 3 1     Займы овернайт в тенге, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2111 1 3 2     Займы овернайт в СКВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2111 1 3 3     Займы овернайт в ДВВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан
2112 0 0 0   Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков
2112 2 3 1     Займы овернайт в тенге, полученные от иностранных
центральных банков
2112 2 3 2     Займы овернайт в СКВ, полученные от иностранных центральных
банков
2112 2 3 3     Займы овернайт в ДВВ, полученные от иностранных центральных
банков
2113 0 0 0   Займы овернайт, полученные от других банков
2113 1 4 1     Займы овернайт в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2113 1 4 2     Займы овернайт в СКВ, полученные от других банков-резидентов
2113 1 4 3     Займы овернайт в ДВВ, полученные от других банков-резидентов
2113 1 6 1     Займы овернайт в тенге, полученные от АО "Казпочта"
2113 1 6 2     Займы овернайт в СКВ, полученные от АО "Казпочта"
2113 1 6 3     Займы овернайт в ДВВ, полученные от АО "Казпочта"
2113 2 4 1     Займы овернайт в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2113 2 4 2     Займы овернайт в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2113 2 4 3     Займы овернайт в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2120       Срочные вклады
2121 0 0 0   Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан
2121 1 3 1     Срочные вклады в тенге Национального Банка Республики
Казахстан
2121 1 3 2     Срочные вклады в СКВ Национального Банка Республики
Казахстан
2121 1 3 3     Срочные вклады в ДВВ Национального Банка Республики
Казахстан
2122 0 0 0   Срочные вклады иностранных центральных банков
2122 2 3 1     Срочные вклады в тенге иностранных центральных банков
2122 2 3 2     Срочные вклады в СКВ иностранных центральных банков
2122 2 3 3     Срочные вклады в ДВВ иностранных центральных банков
2123 0 0 0   Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца)
2123 1 4 1     Краткосрочные вклады в тенге банков-резидентов (до одного
месяца)
2123 1 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ банков-резидентов (до одного
месяца)
2123 1 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ банков-резидентов (до одного
месяца)
2123 1 6 1     Краткосрочные вклады в тенге АО "Казпочта" (до одного месяца)
2123 1 6 2     Краткосрочные вклады в СКВ АО "Казпочта" (до одного месяца)

2123 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ- мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр айға дейiн)
2123 2 4 1  Резидент емес банктердiң теңгемен қысқа мерзімді
салымдары (бiр айға дейiн)
2123 2 4 2  Резидент емес банктердiң ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бiр айға дейiн)
2123 2 4 3  Резидент емес банктердiң ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бiр айға дейін)
2124 0 0 0  Басқа банктердiң қысқа мерзімді салымдары (бiр жылға
дейiн)
2124 1 4 1  Резидент банктердің теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 1 4 2  Резидент банктердiң ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр жылға дейін)
2124 1 4 3  Резидент банктердiң ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен қысқа мерзімді салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ- мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ- мен қысқа мерзімді салымдары
(бiр жылға дейiн)
2124 2 4 1 Резидент емес банктердiң теңгемен қысқа мерзімді
салымдары (бiр жылға дейiн)
2124 2 4 2 Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бiр жылға дейiн)
2124 2 4 3 Резидент емес банктердiң ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары (бiр жылға дейiн)
2125 0 0 0 Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар
2125 1 4 1 Резидент банктерден бір түнге тартылған теңгедегі
салымдар
2125 1 4 2 Резидент банктерден бір түнге тартылған ЕАВ-дегі
салымдар
2125 1 4 3 Резидент банктерден бір түнге тартылған ВБТ-дегі
салымдар
2125 1 6 1 "Қазпочта" АҚ-нан бір түнге тартылған теңгемен салымдар
2125 1 6 2 "Қазпочта" АҚ-нан бір түнге тартылған ЕАВ-мен салымдар
2125 1 6 3 "Қазпочта" АҚ-нан бір түнге тартылған ВБТ-мен салымдар
2125 2 4 1  Резидент емес банктерден бір түнге тартылған теңгедегі
салымдар
2125 2 4 2  Резидент емес банктерден бір түнге тартылған ЕАВ-дегі
салымдар
2125 2 4 3  Резидент емес банктерден бір түнге тартылған ВБТ-дегі
салымдар
2126 0 0 0  Басқа банктердiң тазартылған қымбат металдардағы
мерзiмдi салымдары
2126 1 3 0   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң тазартылған
қымбат металдардағы мерзiмдi салымдары
2126 1 4 0   Резидент банктердiң тазартылған қымбат металдардағы
мерзiмдi салымдары
2126 2 4 0   Резидент емес банктердiң тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2127 0 0 0  Басқа банктердiң ұзақ мерзімді салымдары
2127 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2127 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2127 1 4 3  Резидент банктердiң ДВВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2127 2 4 1  Резидент емес банктердiң теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2127 2 4 2  Резидент емес банктердiң ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары

2123 1 6 3     Краткосрочные вклады в ДВВ АО "Казпочта" (до одного месяца)
2123 2 4 1     Краткосрочные вклады в тенге банков-нерезидентов (до одного
месяца)
2123 2 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ банков-нерезидентов (до одного
месяца)
2123 2 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ банков-нерезидентов (до одного
месяца)
2124 0 0 0   Краткосрочные вклады других банков (до одного года)
2124 1 4 1     Краткосрочные вклады в тенге банков-резидентов (до одного
года)
2124 1 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ банков-резидентов (до одного
года)
2124 1 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ банков-резидентов (до одного
года)
2124 1 6 1     Краткосрочные вклады в тенге АО "Казпочта" (до одного года)
2124 1 6 2     Краткосрочные вклады в СКВ АО "Казпочта" (до одного года)
2124 1 6 3     Краткосрочные вклады в ДВВ АО "Казпочта" (до одного года)
2124 2 4 1     Краткосрочные вклады в тенге банков-нерезидентов (до одного
года)
2124 2 4 2     Краткосрочные вклады в СКВ банков-нерезидентов (до одного
года)
2124 2 4 3     Краткосрочные вклады в ДВВ банков-нерезидентов (до одного
года)
2125 0 0 0  Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь
2125 1 4 1     Вклады в тенге, привлеченные от банков-резидентов
на одну ночь
2125 1 4 2     Вклады в СКВ, привлеченные от банков-резидентов
на одну ночь
2125 1 4 3     Вклады в ДВВ, привлеченные от банков-резидентов
на одну ночь
2125 1 6 1     Вклады в тенге, привлеченные от АО "Казпочта" на одну ночь
2125 1 6 2     Вклады в СКВ, привлеченные от АО "Казпочта" на одну ночь
2125 1 6 3     Вклады в ДВВ, привлеченные от АО "Казпочта" на одну ночь
2125 2 4 1     Вклады в тенге, привлеченные от банков-нерезидентов
на одну ночь
2125 2 4 2     Вклады в СКВ, привлеченные от банков-нерезидентов
на одну ночь
2125 2 4 3     Вклады в ДВВ, привлеченные от банков-нерезидентов
на одну ночь
2126 0 0 0     Срочные вклады других банков в аффинированных
драгоценных металлах
2126 1 3 0     Срочные вклады Национального Банка Республики
Казахстан в аффинированных драгоценных металлах
2126 1 4 0     Срочные вклады банков-резидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2126 2 4 0     Срочные вклады банков-нерезидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2127 0 0 0   Долгосрочные вклады других банков
2127 1 4 1     Долгосрочные вклады в тенге банков-резидентов
2127 1 4 2     Долгосрочные вклады в СКВ банков-резидентов
2127 1 4 3     Долгосрочные вклады в ДВВ банков-резидентов
2127 2 4 1     Долгосрочные вклады в тенге банков-нерезидентов
2127 2 4 2     Долгосрочные вклады в СКВ банков-нерезидентов

2127 2 4 3  Резидент емес банктердiң ДВВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2128 0 0 0  Басқа банктерден тартылған мерзімді салым құнын оң
түзету шоты
2129 0 0 0  Басқа банктерден тартылған мерзімді салым құнын теріс
түзету шоты
2130 0 0 0  Басқа банктердің ақша түріндегі қамтамасыз етуі
2130 1 4 1  Резидент банктердің ақша түріндегі теңгедегі
қамтамасыз етуі
2130 1 4 2  Резидент банктердің ақша түріндегі ЕАВ-дегі
қамтамасыз етуі
2130 1 4 3  Резидент банктердің ақша түріндегі ВБТ-дегі
қамтамасыз етуі
2130 2 4 1  Резидент емес банктердің ақша түріндегі теңгедегі
қамтамасыз етуі
2130 2 4 2  Резидент емес банктердің ақша түріндегі ЕАВ-дегі
қамтамасыз етуі
2130 2 4 3  Резидент емес банктердің ақша түріндегі ВБТ-дегі
қамтамасыз етуі
2131 0 0 0  Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны сақтау
шоты
2131 1 4 1  Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны
сақтау шоты, теңгемен
2131 1 4 2  Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны
сақтау шоты, ЕАВ-мен
2131 1 4 3  Басқа резидент банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған ақшаны
сақтау шоты, ВБТ-мен
2130 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын теңгедегі салым
2130 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ЕАВ-дегі салым
2130 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ВБТ-дағы салым
2131 2 4 1  Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған
ақшаны сақтау шоты, теңгемен
2131 2 4 2  Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған
ақшаны сақтау шоты, ЕАВ-мен
2131 2 4 3  Басқа резидент емес банктердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретінде қабылданған
ақшаны сақтау шоты, ВБТ-мен
2133 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары
2133 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен шартты салымдары
2133 1 4 2  Резидент банктердiң ЕАВ-мен шартты салымдары
2133 1 4 3  Резидент банктердiң ДВВ-мен шартты салымдары
2133 2 4 1  Резидент емес банктердiң теңгемен шартты салымдары
2133 2 4 2  Резидент емес банктердiң ЕАВ-мен шартты салымдары
2133 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-мен шартты салымдары
2135 0 0 0  Басқа банктердiң мерзімді салымдары бойынша берешегi
2135 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
мерзімді салымдар бойынша берешегі

2127 2 4 3     Долгосрочные вклады в ДВВ банков-нерезидентов
2128 0 0 0  Счет положительной корректировки стоимости срочного
вклада, привлеченного от других банков
2129 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости срочного
вклада, привлеченного от других банков
2130 0 0 0   Вклад, являющийся обеспечением обязательств других банков
2130 1 4 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением (обязательств других
банков-резидентов
2130 1 4 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств других
банков-резидентов
2130 1 4 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств других
банков-резидентов
2130 2 3 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
иностранных центральных банков
2130 2 3 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
иностранных центральных банков
2130 2 3 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
иностранных центральных банков
2130 2 4 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств других
банков-нерезидентов
2130 2 4 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств других
банков-нерезидентов
2130 2 4 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств других
банков-нерезидентов
2131 0 0 0     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков
2131 1 4 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-резидентов,
в тенге
2131 1 4 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-резидентов,
в СКВ
2131 1 4 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-резидентов,
в ДВВ
2131 2 4 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-нерезиденов,
в тенге
2131 2 4 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-нерезидентов,
в СКВ
2131 2 4 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств других банков-резидентов,
в ДВВ
2133 0 0 0   Условные вклады других банков
2133 1 4 1     Условные вклады в тенге банков-резидентов
2133 1 4 2     Условные вклады в СКВ банков-резидентов
2133 1 4 3     Условные вклады в ДВВ банков-резидентов
2133 2 4 1     Условные вклады в тенге банков-нерезидентов
2133 2 4 2     Условные вклады в СКВ банков-нерезидентов
2133 2 4 3     Условные вклады в ДВВ банков-нерезидентов
2135 0 0 0   Просроченная задолженность по срочным вкладам других банков
2135 1 3 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в тенге

2135 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң ЕАТ-мен
мерзімді салымдар бойынша берешегі
2135 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
мерзімді салымдар бойынша берешегi
2135 1 4 1  Басқа резидент банктердiң теңгемен мерзімді салымдар
бойынша берешегі
2135 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАТ-мен мерзімді салымдар
бойынша берешегi
2135 1 4 3  Басқа резидент банктердiң ВБТ-мен мерзімді салымдар
бойынша берешегi
2135 2 3 1  Шетелдiк орталық банктердiң теңгемен мерзімді салымдар
бойынша берешегi
2135 2 3 2  Шетелдiк орталық банктердің ЕАТ-мен мерзімді салымдар
бойынша берешегi
2135 2 3 3  Шетелдік орталық банктердiң ВБТ-мен мерзімді салымдар
бойынша берешегі
2135 2 4 1  Басқа резидент емес банктердiң теңгемен мерзімді
салымдар бойынша берешегі
2135 2 4 2  Басқа резидент емес банктердiң ЕАТ-мен мерзімді салымдар
бойынша берешегi
2135 2 4 3  Басқа резидент емес банктердiң ВБТ-мен мерзімді салымдар
бойынша берешегi
2136 0 0 0  Басқа банктерден тартылған шартты салым құнын оң
түзету шоты
2137 0 0 0  Басқа банктерден тартылған шартты салым құнын теріс
түзету шоты
2138 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2138 1 4 1  Басқа резидент банктердің теңгедегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2138 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2138 1 4 3  Басқа резидент банктердің ВБТ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2138 2 4 1  Басқа резидент емес банктердің теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2138 2 4 2  Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2138 2 4 3  Басқа резидент емес банктердің ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2139 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік
орталық банктерден және басқа банктерден тартылған
салымдар бойынша сыйлықақы
2140 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік
орталық банктерден және басқа банктерден тартылған
салымдар бойынша дисконт
2150        Филиалдармен есеп айырысуы
2151 0 0 0  Бас офиспен есеп айырысуы
2151 1 4 1  Бас офиспен теңгемен есеп айырысуы
2151 1 4 2  Бас офиспен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2151 1 4 3  Бас офиспен ВБТ-мен есеп айырысуы
2152 0 0 0  Жергілікті филиалдармен есеп айырысуы
2152 1 4 1  Жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысуы
2152 1 4 2  Жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы

2135 1 3 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2135 1 3 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам Национального
Банка Республики Казахстан в ДВВ
2135 1 4 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-резидентов в тенге
2135 1 4 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-резидентов в СКВ
2135 1 4 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-резидентов в ДВВ
2135 2 3 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам иностранных
центральных банков в тенге
2135 2 3 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам иностранных
центральных банков в СКВ
2135 2 3 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам иностранных
центральных банков в ДВВ
2135 2 4 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в тенге
2135 2 4 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в СКВ
2135 2 4 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в ДВВ
2136 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости условного
вклада, привлеченного от других банков
2137 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости условного
вклада, привлеченного от других банков
2138 0 0 0   Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков
2138 1 4 1     Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-резидентов в тенге
2138 1 4 2     Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-резидентов в СКВ
2138 1 4 3     Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-резидентов в ДВВ
2138 2 4 1     Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-нерезидентов в тенге
2138 2 4 2     Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-нерезидентов в СКВ
2138 2 4 3     Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков-нерезидентов в ДВВ
2139 0 0 0    Премия по вкладам, привлеченным от Национального
Банка Республики Казахстан, иностранных центральных
банков и других банков
2140 0 0 0     Дисконт по вкладам, привлеченным от Национального Банка
Республики Казахстан, иностранных центральных банков
и других банков
2150       Расчеты с филиалами
2151 0 0 0   Расчеты с головным офисом
2151 1 4 1     Расчеты с головным офисом в тенге
2151 1 4 2     Расчеты с головным офисом в СКВ
2151 1 4 3     Расчеты с головным офисом в ДВВ
2152 0 0 0   Расчеты с местными филиалами
2152 1 4 1     Расчеты с местными филиалами в тенге
2152 1 4 2     Расчеты с местными филиалами в СКВ

2152 1 4 3  Жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
2153 0 0 0  Шетелдiк филиалдармен есеп айырысуы
2153 2 4 1  Шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысуы
2153 2 4 2  Жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2153 2 4 3  Жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
2200        Клиенттер алдындағы мiндеттемелер
2201 0 0 0  Мемлекеттік бюджеттің ақшасы
2201 1 1 1  Мемлекеттік бюджеттің ақшасы (теңге)
2201 1 1 2  Мемлекеттік бюджеттiң ақшасы (EAB)
2201 1 1 3  Мемлекеттік бюджеттiң ақшасы (ВБТ)
2202 1 5 1  Кастодиан банктер жинақтаушы зейнетақы қорларына
және инвестициялық портфельді басқаруды жүзеге
асыратын ұйымдарға ашқан ағымдағы шоттардағы
теңгемен инвестицияланбаған қалдықтар
2202 1 5 2  Кастодиан банктер жинақтаушы зейнетақы қорларына
және инвестициялық портфельді басқаруды жүзеге
асыратын ұйымдарға ашқан ағымдағы шоттардағы
ЕАВ-мен инвестицияланбаған қалдықтар
2202 1 5 3  Кастодиан банктер жинақтаушы зейнетақы қорларына
және инвестициялық портфельді басқаруды жүзеге
асыратын ұйымдарға ашқан ағымдағы шоттардағы
ВБТ-мен инвестицияланбаған қалдықтар
2203 0 0 0  Заңды тұлғалардың ағымдағы есепшоттары
2203 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнің теңгемен ағымдағы
есепшоты
2203 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен ағымдағы
есепшоты
2203 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы
есепшоты
2203 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарының ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарының ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2003 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы есепшоты
2203 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы есепшоты
2203 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ағымдағы есепшоты
2203 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңге мен ағымдағы есепшоты

2152 1 4 3     Расчеты с местными филиалами в ДВВ
2153 0 0 0   Расчеты с зарубежными филиалами
2153 2 4 1     Расчеты с зарубежными филиалами в тенге
2153 2 4 2     Расчеты с зарубежными филиалами в СКВ
2153 2 4 3     Расчеты с зарубежными филиалами в ДВВ
2200       Обязательства перед клиентами
2201 0 0 0   Деньги государственного бюджета
2201 1 1 1     Деньги государственного бюджета (тенге)
2201 1 1 2     Деньги государственного бюджета (СКВ)
2201 1 1 3     Деньги государственного бюджета (ДВВ)
2202 1 5 1    Неинвестированные остатки на текущих счетах, открытых
банками-кастодианами в тенге накопительным пенсионным
фондам и организациям, осуществляющим управление
инвестиционным портфелем
2202 1 5 2     Неинвестированные остатки на текущих счетах, открытых
банками-кастодианами в СКВ накопительным пенсионным
фондам и организациям, осуществляющим управление
инвестиционным портфелем
2202 1 5 3     Неинвестированные остатки на текущих счетах, открытых
банками-кастодианами в ДВВ накопительным пенсионным
фондам и организациям, осуществляющим управление
инвестиционным портфелем
2203 0 0 0   Текущие счета юридических лиц
2203 1 1 1     Текущий счет в тенге Правительства Республики Казахстан
2203 1 1 2     Текущий счет в СКВ Правительства Республики Казахстан
2203 1 1 3     Текущий счет в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2203 1 2 1     Текущий счет в тенге местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2203 1 2 2     Текущий счет в СКВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2203 1 2 3     Текущий счет в ДВВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2203 1 5 1     Текущий счет в тенге организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 1 5 2     Текущий счет в СКВ организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 1 5 3     Текущий счет в ДВВ организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2203 1 6 1     Текущий счет в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 6 2     Текущий счет в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 6 3     Текущий счет в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 7 1     Текущий счет в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 7 2     Текущий счет в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 7 3     Текущий счет в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2203 1 8 1     Текущий счет в тенге некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

2203 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен ағымдағы есепшоты
2003 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергiлікті өкімет органдарының
теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2204 0 0 0  Жеке тұлғалардың ағымдағы шоттары
2204 1 9 1  Резидент жеке тұлғалардың теңгедегі ағымдағы шоттары
2204 1 9 2  Резидент жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі ағымдағы шоттары
2204 1 9 3  Резидент жеке тұлғалардың ВБТ-дегі ағымдағы шоттары
2204 2 9 1  Резидент емес жеке тұлғалардың теңгедегі ағымдағы
шоттары
2204 2 9 2  Резидент емес жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі ағымдағы шоттары
2204 2 9 3  Резидент емес жеке тұлғалардың ВБТ-дегі ағымдағы шоттары
2205 0 0 0  Жеке тұлғалардың талап ету бойынша салымдары
2205 1 9 1  Резидент жеке тұлғалардың теңгедегі талап ету бойынша
салымдары

2203 1 8 2     Текущий счет в СКВ некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 8 3     Текущий счет в ДВВ некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 1 1     Текущие счета в тенге Правительства иностранного государства
2203 2 1 2     Текущие счета в СКВ Правительства иностранного государства
2203 2 1 3     Текущие счета в ДВВ Правительства иностранного государства
2203 2 2 1     Текущие счета в тенге местных исполнительных органов
иностранного государства
2203 2 2 2     Текущие счета в СКВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2203 2 2 3     Текущие счета в ДВВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2203 2 5 1     Текущие счета в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 2 5 2     Текущие счета в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 2 5 3     Текущие счета в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2203 2 6 1     Текущие счета в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 6 2     Текущие счета в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 6 3     Текущие счета в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 7 1     Текущие счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 7 2     Текущие счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 7 3     Текущие счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2203 2 8 1     Текущие счета в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 8 2     Текущие счета в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2203 2 8 3     Текущие счета в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2204 0 0 0   Текущие счета физических лиц
2204 1 9 1     Текущие счета физических лиц-резидентов в тенге
2204 1 9 2     Текущие счета физических лиц-резидентов в СКВ
2204 1 9 3     Текущие счета физических лиц-резидентов в ДВВ
2204 2 9 1     Текущие счета физических лиц-нерезидентов в тенге
2204 2 9 2     Текущие счета физических лиц-нерезидентов в СКВ
2204 2 9 3     Текущие счета физических лиц-нерезидентов в ДВВ
2205 0 0 0   Вклады до востребования физических лиц
2205 1 9 1     Вклады до востребования физических лиц-резидентов
в тенге

2205 1 9 2  Резидент жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі талап ету бойынша
салымдары
2205 1 9 3  Резидент жеке тұлғалардың ВБТ-дегі талап ету бойынша
салымдары
2205 2 9 1  Резидент емес жеке тұлғалардың теңгедегі талап ету
бойынша салымдары
2205 2 9 2  Резидент емес жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі талап ету
бойынша салымдары
2205 2 9 3  Резидент емес жеке тұлғалардың ВБТ-дегі талап ету
бойынша салымдары
2206 0 0 0  Жеке тұлғалардың қысқа мерзімді салымдары
2206 1 9 1  Резидент жеке тұлғалардың теңгедегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206 1 9 2  Резидент жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206  1 9 3 Резидент жеке тұлғалардың ВБТ-дегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206  2 9 1 Резидент емес жеке тұлғалардың теңгедегі табылатын
қысқа мерзімді салымдары
2206  2 9 2 Резидент емес жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2206  2 9 3 Резидент емес жеке тұлғалардың ВБТ-дегі табылатын қысқа
мерзімді салымдары
2207  0 0 0 Жеке тұлғалардың ұзақ мерзімді салымдары
2207  1 9 1 Резидент жеке тұлғалардың теңгедегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207  1 9 2 Резидент жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207  1 9 3 Резидент жеке тұлғалардың ВБТ-дегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207  2 9 1 Резидент емес жеке тұлғалардың теңгедегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207  2 9 2 Резидент емес жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2207  2 9 3 Резидент емес жеке тұлғалардың ВБТ-дегі табылатын ұзақ
мерзімді салымдары
2208  0 0 0 Жеке тұлғалардың шартты мерзімді салымдары
2208  1 9 1 Резидент жеке тұлғалардың теңгедегі табылатын шартты
мерзімді салымдары
2208  1 9 2 Резидент жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі табылатын шартты
мерзімді салымдары
2208  1 9 3 Резидент жеке тұлғалардың ВБТ-дегі табылатын шартты
мерзімді салымдары
2208  2 9 1 Резидент емес жеке тұлғалардың теңгедегі табылатын
шартты мерзімді салымдары
2208  2 9 2 Резидент емес жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі табылатын
шартты мерзімді салымдары
2208  2 9 3 Резидент емес жеке тұлғалардың ВБТ-дегі табылатын
шартты мерзімді салымдары
2209  0 0 0 Жеке тұлғалардың карт-шоттары
2209  1 9 1 Резидент жеке тұлғалардың теңгедегі карт-шоттары
2209  1 9 2 Резидент жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі карт-шоттары
2209  1 9 3 Резидент жеке тұлғалардың ВБТ-дегі карт-шоттары
2209  2 9 1 Резидент емес жеке тұлғалардың теңгедегі карт-шоттары
2209  2 9 2 Резидент емес жеке тұлғалардың ЕАВ-дегі карт-шоттары
2209  2 9 3 Резидент емес жеке тұлғалардың ВБТ-дегі карт-шоттары
2210  0 0 0 Сенімгерлік басқаруға қабылданған қаржы активтері

2205 1 9 2     Вклады до востребования физических лиц-резидентов в СКВ
2205 1 9 3     Вклады до востребования физических лиц-резидентов в ДВВ
2205 2 9 1     Вклады до востребования физических лиц-нерезидентов
в тенге
2205 2 9 2     Вклады до востребования физических лиц-нерезидентов
в СКВ
2205 2 9 3     Вклады до востребования физических лиц-нерезидентов
в ДВВ
2206 0 0 0   Краткосрочные вклады физических лиц
2206 1 9 1     Краткосрочные вклады физических лиц-резидентов в тенге
2206 1 9 2     Краткосрочные вклады физических лиц-резидентов в СКВ
2206 1 9 3     Краткосрочные вклады физических лиц-резидентов в ДВВ
2206 2 9 1     Краткосрочные вклады физических лиц-нерезидентов
в тенге
2206 2 9 2     Краткосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в СКВ
2206 2 9 3     Краткосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в ДВВ
2207 0 0 0   Долгосрочные вклады физических лиц
2207 1 9 1     Долгосрочные вклады физических лиц-резидентов в тенге
2207 1 9 2     Долгосрочные вклады физических лиц-резидентов в СКВ
2207 1 9 3     Долгосрочные вклады физических лиц-резидентов в ДВВ
2207 2 9 1     Долгосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в тенге
2207 2 9 2     Долгосрочные вклады физических лиц-нерезидентов
в СКВ
2207 2 9 3     Долгосрочные вклады физических лиц-нерезидентов в ДВВ
2208 0 0 0   Условные вклады физических лиц
2208 1 9 1     Условные вклады физических лиц-резидентов в тенге
2208 1 9 2     Условные вклады физических лиц-резидентов в СКВ
2208 1 9 3     Условные вклады физических лиц-резидентов в ДВВ
2208 2 9 1     Условные вклады физических лиц-нерезидентов в тенге
2208 2 9 2     Условные вклады физических лиц-нерезидентов в СКВ
2208 2 9 3     Условные вклады физических лиц-нерезидентов в ДВВ
2209 0 0 0   Карт-счета физических лиц
2209 1 9 1     Карт-счета физических лиц-резидентов в тенге
2209 1 9 2     Карт-счета физических лиц-резидентов в СКВ
2209 1 9 3     Карт-счета физических лиц-резидентов в ДВВ
2209 2 9 1     Карт-счета физических лиц-нерезидентов в тенге
2209 2 9 2     Карт-счета физических лиц-нерезидентов в СКВ
2209 2 9 3     Карт-счета физических лиц-нерезидентов в ДВВ
2210 0 0 0   Финансовые активы, принятые в доверительное
управление

2210  1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 1 2 Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 1 3 Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  1 2 1 Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері
2210  1 2 2 Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі
қаржы активтері
2210  1 2 3 Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-дегі
қаржы активтері
2210  1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  1 4 1 Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері
2210  1 4 2 Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға қабылданған
ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 4 3 Резидент банктерден сенімгерлік басқаруға қабылданған
ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы
активтері
2210  1 6 3 Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ұйымдардан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы
активтері
2210  1 7 1 Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 7 2 Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 7 3 Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері

2210 1 1 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от Правительства Республики
Казахстан
2210 1 1 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от Правительства Республики
Казахстан
2210 1 1 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от Правительства Республики
Казахстан
2210 1 2 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2210 1 2 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2210 1 2 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2210 1 3 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от Национального Банка
Республики Казахстан
2210 1 3 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от Национального Банка
Республики Казахстан
2210 1 3 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от Национального Банка
Республики Казахстан
2210 1 4 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от банков-резидентов
2210 1 4 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от банков-резидентов
2210 1 4 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от банков-резидентов
2210 1 5 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 1 5 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 1 5 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 1 6 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 6 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 6 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 7 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 7 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2210 1 7 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2210  1 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  1 9 1 Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  1 9 2 Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  1 9 3 Резидент үй шаруашылықтарынан сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  2 1 1 Шет мемлекеттің үкіметінен сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  2 1 2 Шет мемлекеттің үкіметінен сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 1 3 Шет мемлекеттің үкіметінен сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  2 2 1 Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы
активтері
2210  2 2 2 Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі
қаржы активтері
2210  2 2 3 Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-дегі
қаржы активтері
2210  2 3 1 Шетелдік орталық банктен сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  2 3 2 Шетелдік орталық банктен сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 3 3 Шетелдік орталық банктен сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  2 4 1 Резидент емес банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  2 4 2 Резидент емес банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 4 3 Резидент емес банктерден сенімгерлік басқаруға
қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері

2210 1 8 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 1 8 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 1 8 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 1 9 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-резидентов
2210 1 9 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-резидентов
2210 1 9 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-резидентов
2210 2 1 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от Правительства иностранного
государства
2210 2 1 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от Правительства иностранного
государства
2210 2 1 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от Правительства иностранного
государства
2210 2 2 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от местных исполнительных органов
иностранного государства
2210 2 2 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от местных исполнительных органов
иностранного государства
2210 2 2 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от местных исполнительных органов
иностранного государства
2210 2 3 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от иностранного центрального
банка
2210 2 3 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от иностранного центрального
банка
2210 2 3 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от иностранного центрального
банка
2210 2 4 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от банков-нерезидентов
2210 2 4 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от банков-нерезидентов
2210 2 4 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от банков-нерезидентов
2210 2 5 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 2 5 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2210 2 5 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2210  2 6 1 Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған теңгедегі
қаржы активтері
2210  2 6 2 Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі
қаржы активтері
2210  2 6 3 Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарынан
сенімгерлік басқаруға қабылданған ВБТ-дегі
қаржы активтері
2210  2 7 1 Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
теңгедегі қаржы активтері
2210  2 7 2 Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 7 3 Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан сенімгерлік басқаруға қабылданған
ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  2 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  2 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы активтері
2210  2 9 1 Резидент емес үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған теңгедегі қаржы активтері
2210  2 9 2 Резидент емес үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ЕАВ-дегі қаржы активтері
2210  2 9 3 Резидент емес үй шаруашылықтарынан сенімгерлік
басқаруға қабылданған ВБТ-дегі қаржы
активтері
2211 0 0 0  Заңды тұлғалардың талап ету салымдары
2211 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң теңгемен талап ету
салымдары
2211 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен талап ету
салымдары
2211 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ВБТ-мен талап ету
салымдары
2211 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарының
теңгемен талап ету салымдары
2211 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергiлiктi өкiмет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары

2210 2 6 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 6 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 6 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 7 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2210 2 8 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 8 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 8 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2210 2 9 1     Финансовые активы в тенге, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-нерезидентов
2210 2 9 2     Финансовые активы в СКВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-нерезидентов
2210 2 9 3     Финансовые активы в ДВВ, принятые в доверительное
управление от домашних хозяйств-нерезидентов
2211 0 0 0   Вклады до востребования юридических лиц
2211 1 1 1     Вклады до востребования в тенге Правительства Республики
Казахстан
2211 1 1 2     Вклады до востребования в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2211 1 1 3     Вклады до востребования в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2211 1 2 1     Вклады до востребования в тенге местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2211 1 2 2     Вклады до востребования в СКВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2211 1 2 3     Вклады до востребования в ДВВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2211 1 5 1     Вклады до востребования в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 1 5 2     Вклады до востребования в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 1 5 3     Вклады до востребования в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2211 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары
2211 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
талап ету салымдары
2211 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
талап ету салымдары
2211 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары
2211 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 1 1  Шетел мемлекетi үкiметiнiң теңгемен талап ету салымдары
2211 2 1 2  Шетел мемлекетi үкiметiнiң ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 1 3  Шетел мемлекетi үкiметiнiң ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
теңгемен талап ету салымдары
2211 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
2211 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары
2211 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары
2211 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары
2211 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары

2211 1 6 1     Вклады до востребования в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2211 1 6 2     Вклады до востребования в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 6 3     Вклады до востребования в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2211 1 7 1     Вклады до востребования в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2211 1 7 2     Вклады до востребования в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2211 1 7 3     Вклады до востребования в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2211 1 8 1     Вклады до востребования в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 8 2     Вклады до востребования в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 8 3     Вклады до востребования в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 2 1 1     Вклады до востребования в тенге Правительства иностранного
государства
2211 2 1 2     Вклады до востребования в СКВ Правительства иностранного
государства
2211 2 1 3     Вклады до востребования в ДВВ Правительства иностранного
государства
2211 2 2 1     Вклады до востребования в тенге местных исполнительных
органов иностранного государства
2211 2 2 2     Вклады до востребования в СКВ местных исполнительных
органов иностранного государства
2211 2 2 3     Вклады до востребования в ДВВ местных исполнительных
органов иностранного государства
2211 2 5 1     Вклады до востребования в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 2 5 2     Вклады до востребования в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 2 5 3     Вклады до востребования в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2211 2 6 1     Вклады до востребования в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2211 2 6 2     Вклады до востребования в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 6 3     Вклады до востребования в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2211 2 7 1     Вклады до востребования в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2211 2 7 2     Вклады до востребования в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2211 2 7 3     Вклады до востребования в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2211 2 8 1     Вклады до востребования в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2211 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
2211 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
2212 0 0 0  Клиенттердің тазартылған қымбат металмен салынған
металл шоттары
2212 1 1 0  Қазақстан Республикасы Үкіметінің тазартылған қымбат
металмен салынған металл шоттары
2212 1 5 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 1 6 0  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2212 1 7 0  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2212 1 8 0  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 1 9 0  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің тазартылған қымбат
металмен салынған металл шоттары
2212 2 1 0  Шетел мемлекеті үкіметінің тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 2 2 0  Шетел мемлекетінің жергілікті өкімет органдарының
тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2212 2 5 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 2 6 0  Шетел мемлекетінің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металмен салынған металл
шоттары
2212 2 7 0  Шетел мемлекетінің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металмен салынған металл
шоттары
2212 2 8 0  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат металмен
салынған металл шоттары
2212 2 9 0  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің тазартылған
қымбат металмен салынған металл шоттары
2213 0 0 0  Жеке тұлғалардың міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын салым
2213 1 9 1  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын теңгемен
салым
2213 1 9 2  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ЕАВ-мен
салым
2213 1 9 3  Үй шаруашылықтарының-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ВБТ-мен
салым
2213 2 9 1  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын теңгемен
салым
2213 2 9 2  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ЕАВ-мен
салым

2211 2 8 2     Вклады до востребования в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2211 2 8 3     Вклады до востребования в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2212 0 0 0     Металлические счета клиентов в аффинированных драгоценных
металлах
2212 1 1 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
Правительства Республики Казахстан
2212 1 5 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2212 1 6 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2212 1 7 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2212 1 8 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2212 1 9 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
домашних хозяйств-резидентов
2212 2 1 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
Правительства иностранного государства
2212 2 2 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
местных исполнительных органов иностранного государства
2212 2 5 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2212 2 6 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2212 2 7 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2212 2 8 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2212 2 9 0     Металлические счета в аффинированных драгоценных металлах
домашних хозяйств-нерезидентов
2213 0 0 0   Вклад, являющийся обеспечением обязательств физических лиц
2213 1 9 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов
2213 1 9 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-резидентов
2213 1 9 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-резидентов
2213 2 9 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
домашних хозяйств-нерезидентов
2213 2 9 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-нерезидентов

2213 2 9 3  Үй шаруашылықтарының-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (кепілдік беру) болып табылатын ВБТ-мен
салым
2215 0 0 0  Заңды тұлғалардың қысқа мерзімді салымдары
2215 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң теңгемен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкiметiнің ЕАВ-мен қысқа
мерзiмдi салымдары
2215 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ВБТ-мен қысқа
мерзімді салымдары
2215 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
қысқа мерзімді салымдары
2215 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
қысқа мерзімді салымдары
2215 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
қысқа мерзімді салымдары
2215 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен қысқа мерзiмдi салымдары
2215 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді
салымдары

2213 2 9 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-нерезидентов
2215 0 0 0   Краткосрочные вклады юридических лиц
2215 1 1 1     Краткосрочные вклады в тенге Правительства Республики
Казахстан
2215 1 1 2     Краткосрочные вклады в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2215 1 1 3     Краткосрочные вклады в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2215 1 2 1     Краткосрочные вклады в тенге местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2215 1 2 2     Краткосрочные вклады в СКВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2215 1 2 3     Краткосрочные вклады в ДВВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2215 1 5 1     Краткосрочные вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 1 5 2     Краткосрочные вклады в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 1 5 3     Краткосрочные вклады в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 1 6 1     Краткосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 6 2     Краткосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 6 3     Краткосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 7 1     Краткосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 7 2     Краткосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 7 3     Краткосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2215 1 8 1     Краткосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 8 2     Краткосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 8 3     Краткосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 2 1 1     Краткосрочные вклады в тенге Правительства иностранного
государства
2215 2 1 2     Краткосрочные вклады в СКВ Правительства иностранного
государства
2215 2 1 3     Краткосрочные вклады в ДВВ Правительства иностранного
государства
2215 2 2 1     Краткосрочные вклады в тенге местных исполнительных органов
иностранного государства
2215 2 2 2     Краткосрочные вклады в СКВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2215 2 2 3     Краткосрочные вклады в ДВВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2215 2 5 1     Краткосрочные вклады в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2215 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен қысқа мерзімді салымдары
2215 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді
салымдары
2215 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзiмді
салымдары
2216 0 0 0  Клиенттердiң тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi
салымдары
2216 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 1 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы
мерзiмдi салымдары
2216 1 6 0   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 1 7 0   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 1 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы
мерзiмдi салымдары
2216 1 9 0   Резидент үй шаруашылықтарының тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 2 1 0   Шет мемлекеттер Yкiметтерiнiң тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 2 2 0   Шет мемлекеттердiң жергiлiктi органдарының тазартылған
қымбат металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 2 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 2 6 0   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 2 7 0   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi
салымдары

2215 2 5 2     Краткосрочные вклады в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 2 5 3     Краткосрочные вклады в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2215 2 6 1     Краткосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 6 2     Краткосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 6 3     Краткосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 7 1     Краткосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 7 2     Краткосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 7 3     Краткосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2215 2 8 1     Краткосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 2 8 2     Краткосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2215 2 8 3     Краткосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2216 0 0 0     Срочные вклады клиентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 1 0     Срочные вклады Правительства Республики Казахстан в
аффинированных драгоценных металлах
2216 1 5 0     Срочные вклады организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 1 6 0     Срочные вклады государственных нефинансовых
организаций-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 7 0     Срочные вклады негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 8 0     Срочные вклады некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 1 9 0     Срочные вклады домашних хозяйств-резидентов в
аффинированных драгоценных металлах
2216 2 1 0     Срочные вклады Правительства иностранного государства
в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 2 0     Срочные вклады местных исполнительных органов иностранного
государства в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 5 0     Срочные вклады организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 2 6 0     Срочные вклады государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 2 7 0     Срочные вклады негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах

2216 2 8 0   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2216 2 9 0   Резидент емес үй шаруашылықтарын тазартылған қымбат
металдардағы мерзiмдi салымдары
2217 0 0 0  Заңды тұлғалардың ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң теңгемен ұзақ
мерзімді салымдары
2217 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкiметінiң ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілiктi өкімет органдарының
ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 1 1  Шетел мемлекеті үкiметiнің теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 1 2  Шетел мемлекеті үкiметiнің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 2 1  Шетелдік мемлекеттiң жергілікті өкімет органдарының
теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары

2216 2 8 0     Срочные вклады некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 2 9 0     Срочные вклады домашних хозяйств-нерезидентов в
аффинированных драгоценных металлах
2217 0 0 0   Долгосрочные вклады юридических лиц
2217 1 1 1     Долгосрочные вклады в тенге Правительства Республики
Казахстан
2217 1 1 2     Долгосрочные вклады в СКВ Правительства Республики Казахстан
2217 1 1 3     Долгосрочные вклады в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2217 1 2 1     Долгосрочные вклады в тенге местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2217 1 2 2     Долгосрочные вклады в СКВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2217 1 2 3     Долгосрочные вклады в ДВВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2217 1 5 1     Долгосрочные вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 1 5 2     Долгосрочные вклады в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 1 5 3     Долгосрочные вклады в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 1 6 1     Долгосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 6 2     Долгосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 6 3     Долгосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 7 1     Долгосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 7 2     Долгосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 7 3     Долгосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2217 1 8 1     Долгосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 8 2     Долгосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 8 3     Долгосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 2 1 1     Долгосрочные вклады в тенге Правительства иностранного
государства
2217 2 1 2     Долгосрочные вклады в СКВ Правительства иностранного
государства
2217 2 1 3     Долгосрочные вклады в ДВВ Правительства иностранного
государства
2217 2 2 1     Долгосрочные вклады в тенге местных исполнительных органов
иностранного государства
2217 2 2 2     Долгосрочные вклады в СКВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2217 2 2 3     Долгосрочные вклады в ДВВ местных исполнительных органов
иностранного государства

2217 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ұзақ мерзiмдi салымдары
2217 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді
салымдары
2217 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2217 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді салымдары
2219 0 0 0  Заңды тұлғалардың шартты салымдары
2219 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнің теңгемен шартты
салымдары
2219 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен шартты
салымдары
2219 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң ВБТ-мен шартты
салымдары
2219 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен шартты салымдары
2219 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
шартты салымдары
2219 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
шартты салымдары
2219 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
шартты салымдары
2219 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен шартты салымдары

2217 2 5 1     Долгосрочные вклады в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 2 5 2     Долгосрочные вклады в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 2 5 3     Долгосрочные вклады в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2217 2 6 1     Долгосрочные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 6 2     Долгосрочные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 6 3     Долгосрочные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 7 1     Долгосрочные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 7 2     Долгосрочные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 7 3     Долгосрочные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2217 2 8 1     Долгосрочные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 2 8 2     Долгосрочные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2217 2 8 3     Долгосрочные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 0 0 0   Условные вклады юридических лиц
2219 1 1 1     Условные вклады в тенге Правительства Республики Казахстан
2219 1 1 2     Условные вклады в СКВ Правительства Республики Казахстан
2219 1 1 3     Условные вклады в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2219 1 2 1     Условные вклады в тенге местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2219 1 2 2     Условные вклады в СКВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2219 1 2 3     Условные вклады в ДВВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2219 1 5 1     Условные вклады в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 1 5 2     Условные вклады в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 1 5 3     Условные вклады в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 1 6 1     Условные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 6 2     Условные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 6 3     Условные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 7 1     Условные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2219 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен шартты салымдары
2219 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 1 1  Шетел мемлекет үкіметінің теңгемен шартты салымдары
2219 2 1 2  Шетел мемлекетi үкіметінің ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен шарты салымдары
2219 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары
2219 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен шартты салымдары
2219 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен шартты салымдары
2219 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен шартты салымдары
2219 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен шартты салымдары
2219 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен шартты салымдары
2221 0 0 0  Заңды тұлғалардың карт-шоттары
2221 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкiметінiң теңгемен карт-шоттары
2221 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң ВБТ-мен карт-шоттары

2219 1 7 2     Условные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 7 3     Условные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2219 1 8 1     Условные вклады в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 8 2     Условные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 8 3     Условные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 2 1 1     Условные вклады в тенге Правительства иностранного
государства
2219 2 1 2     Условные вклады в СКВ Правительства иностранного государства
2219 2 1 3     Условные вклады в ДВВ Правительства иностранного государства
2219 2 2 1     Условные вклады в тенге местных исполнительных органов
иностранного государства
2219 2 2 2     Условные вклады в СКВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2219 2 2 3     Условные вклады в ДВВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2219 2 5 1     Условные вклады в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 2 5 2     Условные вклады в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 2 5 3     Условные вклады в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2219 2 6 1     Условные вклады в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 6 2     Условные вклады в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 6 3     Условные вклады в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 7 1     Условные вклады в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 7 2     Условные вклады в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 7 3     Условные вклады в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2219 2 8 1     Условные вклады в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 2 8 2     Условные вклады в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2219 2 8 3     Условные вклады в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2221 0 0 0   Карт-счета юридических лиц
2221 1 1 1     Карт-счета в тенге Правительства Республики
Казахстан
2221 1 1 2     Карт-счета в СКВ Правительства Республики Казахстан
2221 1 1 3     Карт-счета в ДВВ Правительства Республики Казахстан

2221 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен карт-шоттары
2221 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 4 1  Резидент банктердің теңгемен карт-шоттары
2221 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 4 3  Резидент банктердiң ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен карт-шоттары
2221 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
карт-шоттары
2221 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
карт-шоттары
2221 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
карт-шоттары
2221 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен карт-шоттары
2221 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен арнайы салымдары
2221 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен карт-шоттары
2221 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен карт-шоттары
2221 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 1 1  Шетел мемлекет үкіметінің теңгемен карт-шоттары
2221 2 1 2  Шетел мемлекетi үкіметінің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 1 3  Шетел мемлекетi үкіметінің ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен карт-шоттары
2221 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 4 1  Резидент емес банктердің теңгемен карт-шоттары
2221 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен карт-шоттары
2221 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен карт-шоттары

2221 1 2 1     Карт-счета в тенге местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2221 1 2 2     Карт-счета в СКВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2221 1 2 3     Карт-счета в ДВВ местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2221 1 4 1     Карт-счета в тенге банков-резидентов
2221 1 4 2     Карт-счета в СКВ банков-резидентов
2221 1 4 3     Карт-счета в ДВВ банков-резидентов
2221 1 5 1     Карт-счета в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2221 1 5 2     Карт-счета в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2221 1 5 3     Карт-счета в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2221 1 6 1     Карт-счета в тенге государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 6 2     Карт-счета в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 6 3     Карт-счета в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 7 1     Карт-счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 7 2     Карт-счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 7 3     Карт-счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2221 1 8 1     Карт-счета в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 8 2     Карт-счета в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 8 3     Карт-счета в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2221 2 1 1     Карт-счета в тенге Правительства иностранного
государства
2221 2 1 2     Карт-счета в СКВ Правительства иностранного
государства
2221 2 1 3     Карт-счета в ДВВ Правительства иностранного
государства
2221 2 2 1     Карт-счета в тенге местных исполнительных органов
иностранного государства
2221 2 2 2     Карт-счета в СКВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2221 2 2 3     Карт-счета в ДВВ местных исполнительных органов
иностранного государства
2221 2 4 1     Карт-счета в тенге банков-нерезидентов
2221 2 4 2     Карт-счета в СКВ банков-нерезидентов
2221 2 4 3     Карт-счета в ДВВ банков-нерезидентов
2221 2 5 1     Карт-счета в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2221 2 5 2     Карт-счета в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2221 2 5 3     Карт-счета в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2221 2 6 1     Карт-счета в тенге государственных нефинансовых
организаций иностранного государства

2221 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен карт-шоттары
2221 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен карт-шоттары
2221 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың карт-шоттары теңгемен
2221 2 8 2  Yй шаруашылығына қызметi көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен карт-шоттары
2221 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен карт-шоттары
2222 0 0 0  Арнайы мақсаттағы еншiлес ұйымдардың салымдары
2222 1 0 1  Резидент ұйымдардың арнайы мақсаттағы еншілес
ұйымдарының теңгемен салымдары
2222 1 0 2  Резидент ұйымдардың арнайы мақсаттағы еншілес
ұйымдарының ЕАВ-мен салымдары
2222 1 0 3  Резидент ұйымдардың арнайы мақсаттағы еншілес
ұйымдарының ВБТ-мен салымдары
2222 2 0 1  Резидент емес ұйымдардың арнайы мақсаттағы еншілес
ұйымдарының теңгемен салымдары
2222 2 0 2  Резидент емес ұйымдардың арнайы мақсаттағы еншілес
ұйымдарының ЕАВ-мен салымдары
2222 2 0 3  Резидент емес ұйымдардың арнайы мақсаттағы еншілес
ұйымдарының ВБТ-мен салымдары»
2223 0 0 0  Заңды тұлғалардың міндеттемелерін қамтамасыз ету болып
табылатын салым
2223 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дағы салым
2223 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы
салым
2223 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дағы
салым
2223 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дағы салым

2221 2 6 2     Карт-счета в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2221 2 6 3     Карт-счета в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2221 2 7 1     Карт-счета в тенге негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2221 2 7 2     Карт-счета в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2221 2 7 3     Карт-счета в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2221 2 8 1     Карт-счета в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2221 2 8 2     Карт-счета в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2221 2 8 3     Карт-счета в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2222 0 0 0   Вклады дочерних организаций специального назначения
2222 1 0 1    Вклады дочерних организаций специального назначения
организаций-резидентов в тенге
2222 1 0 2     Вклады дочерних организаций специального назначения
организаций-резидентов в СКВ
2222 1 0 3     Вклады дочерних организаций специального назначения
организаций-резидентов в ДВВ
2222 2 0 1     Вклады дочерних организаций специального назначения
организаций-нерезидентов в тенге
2222 2 0 2     Вклады дочерних организаций специального назначения
организаций-нерезидентов в СКВ
2222 2 0 3     Вклады дочерних организаций специального назначения
организаций-нерезидентов в ДВВ
2223 0 0 0   Вклад, являющийся обеспечением
обязательств юридических лиц
2223 1 1 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
Правительства Республики Казахстан
2223 1 1 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
Правительства Республики Казахстан
2223 1 1 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
Правительства Республики Казахстан
2223 1 2 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2223 1 2 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2223 1 2 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2223 1 5 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2223 1 5 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2223 1 5 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2223 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы
салым
2223 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дағы
салым
2223 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы
салым
2223 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дағы
салым
2223 1 8 1  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент
ретіндегі коммерциялық емес ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 1 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент
ретіндегі коммерциялық емес ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы
салым
2223 1 8 3  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент
ретіндегі коммерциялық емес ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі
салым
2223 2 1 1  Шет мемлекеттің үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 2 1 2  Шет мемлекеттің үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 1 3  Шет мемлекеттің үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ВБТ-дегі салым
2223 2 2 1  Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы
салым
2223 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі
салым
2223 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салым
2223 2 6 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
теңгедегі салым
2223 2 6 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы
салым

2223 1 6 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2223 1 6 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2223 1 6 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2223 1 7 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2223 1 7 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2223 1 7 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2223 1 8 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2223 1 8 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2223 1 8 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2223 2 1 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
Правительства иностранного государства
2223 2 1 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств Правительства
иностранного государства
2223 2 1 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств Правительства
иностранного государства
2223 2 2 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств местных
исполнительных органов иностранного государства
2223 2 2 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
местных исполнительных органов иностранного государства
2223 2 2 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств местных
исполнительных органов иностранного государства
2223 2 5 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2223 2 5 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2223 2 5 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2223 2 6 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 6 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства

2223 2 6 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі
салым
2223 2 7 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын теңгедегі салым
2223 2 7 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 7 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын ВБТ-дегі салым
2223 2 8 1  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын теңгедегі салым
2223 2 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салым
2223 2 8 3  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дегі салым
2224 0 0 0  Клиенттердiң талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2224 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегi
2224 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкіметінің ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегi
2224 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегi
2224 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен  талап ету салымдары бойынша мерзiмі өткен
берешегі
2224 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегi
2224 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмі өткен берешегi
2224 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2224 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегі
2224 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
талап ету салымдары бойынша мерзiмi еткен берешегi
2224 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегi

2223 2 6 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 7 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 7 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 7 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2223 2 8 1     Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2223 2 8 2     Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2223 2 8 3     Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2224 0 0 0   Просроченная задолженность по вкладам до востребования
клиентов
2224 1 1 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования Правительства Республики Казахстан в тенге
2224 1 1 2     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования Правительства Республики Казахстан в СКВ
2224 1 1 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2224 1 2 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования местных исполнительных органов Республики
Казахстан в тенге
2224 1 2 2     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования местных исполнительных органов Республики
Казахстан в СКВ
2224 1 2 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования местных исполнительных органов Республики
Казахстан в ДВВ
2224 1 5 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2224 1 5 2     Просроченная задолженность по вкладам
до востребования организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
2224 1 5 3     Просроченная задолженность по вкладам
до востребования организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2224 1 6 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2224 1 6 2     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования государственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
2224 1 6 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования государственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ

2224 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
2224 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегi
2224 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
2224 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2224 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмі өткен берешегі
2224 1 9 1  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегi
2224 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегі
2224 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегi
2224 2 1 1  Шетел мемлекетi үкіметінiң теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзiмі өткен берешегi
2224 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінің ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен берешегi
2224 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттiң жергілікті өкімет органдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегi
2224 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2224 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2224 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2224 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық, емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi
өткен берешегi

2224 1 7 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2224 1 7 2     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
2224 1 7 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
2224 1 8 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге
2224 1 8 2     Просроченная задолженность по вкладам
до востребования некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в СКВ
2224 1 8 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в ДВВ
2224 1 9 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования домашних хозяйств-резидентов в тенге
2224 1 9 2     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования домашних хозяйств-резидентов в СКВ
2224 1 9 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования домашних хозяйств-резидентов в ДВВ
2224 2 1 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования Правительства иностранного государства в тенге
2224 2 1 2     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования Правительства иностранного государства в СКВ
2224 2 1 3     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования Правительства иностранного государства в ДВВ
2224 2 2 1     Просроченная задолженность по вкладам до
востребования местных исполнительных органов иностранного
государства в тенге
2224 2 2 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
местных исполнительных органов иностранного
государства в СКВ
2224 2 2 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
местных исполнительных органов иностранного
государства в ДВВ
2224 2 5 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге
2224 2 5 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2224 2 5 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2224 2 6 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2224 2 6 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ

2224 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2224 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2224 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2224 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2224 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2224 2 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2224 2 9 2  Yй шаруашылығының ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2224 2 9 3  Yй шаруашылығының ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 0 0 0  Клиенттермен жүргiзiлетiн басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен жүргiзiлетiн
теңгемен басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2225 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен жүргiзiлетiн
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2225 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарымен жүргiзiлетiн теңгемен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарымен жүргiзiлетiн ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарымен жүргiзiлетiн ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен теңгемен
басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен басқа операциялары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 4 2  Резидент банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi

2224 2 6 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2224 2 7 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в тенге
2224 2 7 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в СКВ
2224 2 7 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства в ДВВ
2224 2 8 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в тенге
2224 2 8 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в СКВ
2224 2 8 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства в ДВВ
2224 2 9 1     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
домашних хозяйств в тенге
2224 2 9 2     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
домашних хозяйств в СКВ
2224 2 9 3     Просроченная задолженность по вкладам до востребования
домашних хозяйств в ДВВ
2225 0 0 0   Просроченная задолженность по прочим операциям с
клиентами
2225 1 1 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с Правительством Республики Казахстан
2225 1 1 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с Правительством Республики Казахстан
2225 1 1 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с Правительством Республики Казахстан
2225 1 2 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
2225 1 2 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
2225 1 2 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
2225 1 3 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с Национальным Банком Республики Казахстан
2225 1 3 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
2225 1 3 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
2225 1 4 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с банками-резидентами
2225 1 4 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с банками-резидентами

2225 1 4 3  Резидент банктермен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2225 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі өткен берешегi
2225 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша
мерзімі өткен берешегi
2225 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2225 1 9 1  Резиденттермен үй шаруашылығына теңгемен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 1 9 2  Резиденттермен үй шаруашылығына ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 9 3  Резиденттермен үй шаруашылығына ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегі
2225 2 1 1  Шетел мемлекетінің үкiметiмен теңгемен басқа
операциялар бойынша мерзімі өткен берешегi
2225 2 1 2  Шетел мемлекетiнiң үкіметімен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 2 1 3  Шетел мемлекетінің үкіметімен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша мерзiмі өткен берешегi
2225 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарымен
теңгемен басқа операциялар бойынша мерзімі өткен
берешегі
2225 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергілікті өкiмет органдарымен
ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзiмі өткен
берешегі

2225 1 4 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с банками-резидентами
2225 1 5 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2225 1 5 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2225 1 5 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2225 1 6 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2225 1 6 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2225 1 6 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2225 1 7 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2225 1 7 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2225 1 7 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2225 1 8 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2225 1 8 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2225 1 8 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2225 1 9 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с домашними хозяйствами-резидентами
2225 1 9 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами-резидентами
2225 1 9 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с домашними хозяйствами-резидентами
2225 2 1 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с Правительством иностранного государства
2225 2 1 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с Правительством иностранного государства
2225 2 1 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с Правительством иностранного государства
2225 2 2 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с местными исполнительными органами
иностранного государства
2225 2 2 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с местными исполнительными органами
иностранного государства

2225 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-мен басқа операциялар бойынша мерзiмi еткен
берешегi
2225 2 3 1  Шетелдiк орталық банктермен теңгемен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегі
2225 2 3 2  Шетелдiк орталық банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 2 3 3  Шетелдiк орталық банктермен ВБТ-емен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегі
2225 2 4 1  Резидент емес банктермен теңгемен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 2 4 2  Резидент емес банктермен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 2 4 3  Резидент емес банктермен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен басқа операциялар
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2225 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен басқа операциялар бойынша мерзiмі
өткен берешегi
2225 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзiмi
өткен берешегi
2225 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешегi
2225 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешегi
2225 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешегi
2225 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша мерзiмі
өткен берешегi
2225 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
ұйымдармен теңгемен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешегі
2225 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
ұйымдармен ЕАВ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешегi
2225 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін резидент емес
ұйымдармен ВБТ-мен басқа операциялар бойынша мерзімі
өткен берешегi
2225 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығының теңгемен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегі
2225 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығының ЕАВ-мен басқа
операциялар бойынша мерзiмі өткен берешегі

2225 2 2 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с местными исполнительными органами
иностранного государства
2225 2 3 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с иностранными центральными банками
2225 2 3 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с иностранными центральными банками
2225 2 3 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с иностранными центральными банками
2225 2 4 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с банками-нерезидентами
2225 2 4 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с банками-нерезидентами
2225 2 4 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с банками-нерезидентами
2225 2 5 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2225 2 5 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2225 2 5 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2225 2 6 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2225 2 6 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2225 2 6 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2225 2 7 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2225 2 7 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2225 2 7 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2225 2 8 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2225 2 8 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2225 2 8 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2225 2 9 1     Просроченная задолженность по прочим операциям в
тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
2225 2 9 2     Просроченная задолженность по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами

2225 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығының ВБТ-мен басқа
операциялар бойынша мерзiмi өткен берешегi
2226 0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегi
2226 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметінiң теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегi
2226 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкiметінiң ЕАВ-мен мерзімі
салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
2226 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
2226 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен
берешегі
2226 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегi
2226 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзiмі өткен
берешегi
2226 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен мерзiмді салымдары бойынша
мерзімі өткен берешегi
2226 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзімі өткен берешегі
2226 1 5 3  Банк операцияларының  жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша мерзiмi өткен берешегi
2226 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегі
2226 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзімі өткен берешегі
2226 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегi
2226 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен
берешегi
2226 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен
берешегі
2226 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
2226 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен мерзімді салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2226 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2226 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді салымдары бойынша
мерзiмi өткен берешегi
2226 1 9 1  Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен мерзімді
салымдары бойынша мерзiмі өткен берешегі
2226 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегі

2225 2 9 3     Просроченная задолженность по прочим операциям в ДВВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
2226 0 0 0   Просроченная задолженность по срочным вкладам клиентов
2226 1 1 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам
Правительства Республики Казахстан в тенге
2226 1 1 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2226 1 1 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2226 1 2 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в тенге
2226 1 2 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в СКВ
2226 1 2 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в ДВВ
2226 1 5 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге
2226 1 5 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2226 1 5 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2226 1 6 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2226 1 6 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций в СКВ
2226 1 6 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2226 1 7 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в
тенге
2226 1 7 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2226 1 7 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2226 1 8 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
2226 1 8 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
2226 1 8 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ
2226 1 9 1     Просроченная задолженность по срочным вкладам
домашних хозяйств-резидентов в тенге
2226 1 9 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
домашних хозяйств-резидентов в СКВ

2226 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешегі
2226 2 9 3  Резидент еместердің  үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен берешегі
2227 0 0 0  Алынған қаржы лизингі
2227 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметінен теңгемен алынған
қаржы лизингі
2227 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкiметінен ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі
2227 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкiметінен ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі
2227 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
алынған қаржы лизингі
2227 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВАВ-мен
алынған қаржы лизингі
2227 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі
2227 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған қаржы
лизингі
2227 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінен ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 1 3  Шетел мемлекеті үкiметiнен ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 7 1  Шетелдік мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі

2226 2 9 2     Просроченная задолженность по срочным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в СКВ
2226 2 9 3     Просроченная задолженность по срочным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2227 0 0 0   Полученный финансовый лизинг
2227 1 1 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 1 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 1 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 2 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2227 1 2 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2227 1 2 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2227 1 6 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 6 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 6 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 7 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 7 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 1 7 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2227 2 1 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от Правительства
иностранного государства
2227 2 1 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от Правительства
иностранного государства
2227 2 1 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от Правительства
иностранного государства
2227 2 2 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от местных
исполнительных органов иностранного государства
2227 2 2 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от местных
исполнительных органов иностранного государства
2227 2 2 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от местных
исполнительных органов иностранного государства
2227 2 6 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 6 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 6 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 7 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2227 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2228 0 0 0  Мерзімінде орындамаған нұсқаулар
2228 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 1 2  Қазақстан республикасы Yкiметінiң ЕАВ-мен, мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілiкті өкімет органдарының
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 2 2  Қазақстан республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен, мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ВБТ-мен, мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 5 1  Операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың, теңгемен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 5 2  Операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың, ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 5 3  Операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың, ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен,
мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен,
мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен,
мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен, мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың, теңгемен, мерзiмiнде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың, ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың, ВБТ-мен, мерзiмiнде орындамаған
нұсқаулары
2228 1 9 1  Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 9 2  Резиденттердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен, мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 1 9 3  Резиденттердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінің теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары

2227 2 7 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2227 2 7 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2228 0 0 0   Указания, не исполненные в срок
2228 1 1 1     Указания Правительства Республики Казахстан в тенге, не
исполненные в срок
2228 1 1 2     Указания Правительства Республики Казахстан в СКВ, не
исполненные в срок
2228 1 1 3     Указания Правительства Республики Казахстан в ДВВ, не
исполненные в срок
2228 1 2 1     Указания местных исполнительных органов Республики
Казахстан в тенге, не исполненные в срок
2228 1 2 2     Указания местных исполнительных органов Республики
Казахстан в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 2 3     Указания местных исполнительных органов Республики
Казахстан в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 5 1     Указания организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в тенге, не исполненные в срок
2228 1 5 2     Указания организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 5 3     Указания организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 6 1     Указания государственных нефинансовых организаций-
резидентов в тенге, не исполненные в срок
2228 1 6 2     Указания государственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 6 3     Указания государственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 7 1     Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге, не исполненные в срок
2228 1 7 2     Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ, не исполненные в срок
2228 1 7 3     Указания негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ, не исполненные в срок
2228 1 8 1     Указания некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге, не исполненные в
срок
2228 1 8 2     Указания некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в СКВ, не исполненные в
срок
2228 1 8 3     Указания некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в ДВВ, не исполненные в
срок
2228 1 9 1     Указания домашних хозяйств-резидентов в тенге, не
исполненные в срок
2228 1 9 2     Указания домашних хозяйств-резидентов в СКВ, не исполненные
в срок
2228 1 9 3     Указания домашних хозяйств-резидентов в ДВВ, не исполненные
в срок
2228 2 1 1     Указания Правительства иностранного государства в тенге, не
исполненные в срок

2228 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінің ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметiнің ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен, мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарының
ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 1  Операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен, мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 2  Операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен, мерзiмiнде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 5 3  Операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен, мерзімiнде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен, мерзімінде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен, мерзiмiнде орындамаған
нұсқаулары
2228 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен, мерзімінде
орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен,
мерзiмiнде орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен,
мерзiмінде орындамаған нұсқаулары
2228 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен,
мерзiмінде орындамаған нұсқаулары
2230 0 0 0  Алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 1 1  Қазақстан Республикасының Yкiметiнен теңгемен алынған
қаржы лизингі бойынша мерзiмі өткен берешек
2230 1 1 2  Қазақстан Республикасының Yкiметінен ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек

2228 2 1 2     Указания Правительства иностранного государства в СКВ, не
исполненные в срок
2228 2 1 3     Указания Правительства иностранного государства в ДВВ, не
исполненные в срок
2228 2 2 1     Указания местных исполнительных органов иностранного
государства в тенге, не исполненные в срок
2228 2 2 2     Указания местных исполнительных органов иностранного
государства в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 2 3     Указания местных исполнительных органов иностранного
государства в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 5 1     Указания организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в тенге, не исполненные в срок
2228 2 5 2     Указания организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 5 3     Указания организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 6 1     Указания государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге, не исполненные в срок
2228 2 6 2     Указания государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 6 3     Указания государственных нефинансовых организаций
иностранного государства в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 7 1     Указания негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в тенге, не исполненные в срок
2228 2 7 2     Указания негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в СКВ, не исполненные в срок
2228 2 7 3     Указания негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства в ДВВ, не исполненные в срок
2228 2 8 1     Указания некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в тенге, не исполненные в
срок
2228 2 8 2     Указания некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в СКВ, не исполненные в
срок
2228 2 8 3     Указания некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства в ДВВ, не исполненные в
срок
2228 2 9 1     Указания домашних хозяйств-нерезидентов в тенге, не
исполненные в срок
2228 2 9 2     Указания домашних хозяйств-нерезидентов в СКВ, не
исполненные в срок
2228 2 9 3     Указания домашних хозяйств-нерезидентов в ДВВ, не
исполненные в срок
2230 0 0 0   Просроченная задолженность по полученному финансовому лизингу
2230 1 1 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от Правительства Республики Казахстан
2230 1 1 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от Правительства Республики Казахстан

2230 1 1 3  Қазақстан Республикасының Yкіметiнен ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек
2230 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
мерзiмi өткен берешек
2230 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
2230 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек
2230 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек
2230 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 1 7 2  Мемлекеттiң емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзiмі өткен
берешек
2230 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
берешек
2230 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған қаржы
лизингі бойынша мерзiмi еткен берешек
2230 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінен ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша мерзiмi өткен берешек
2230 2 1 3  Шетел мемлекетi үкiметiнен ВБТ-мен алынған қаржы
лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2230 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
2230 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
2230 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен
берешек
2230 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
2230 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
2230 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек

2230 1 1 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от Правительства Республики Казахстан
2230 1 2 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2230 1 2 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2230 1 2 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2230 1 6 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2230 1 6 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2230 1 6 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2230 1 7 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2230 1 7 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2230 1 7 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2230 2 1 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от Правительства иностранного государства
2230 2 1 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от Правительства иностранного государства
2230 2 1 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от Правительства иностранного государства
2230 2 2 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от местных исполнительных органов
иностранного государства
2230 2 2 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от местных исполнительных органов
иностранного государства
2230 2 2 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от местных исполнительных органов
иностранного государства
2230 2 6 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230 2 6 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230 2 6 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства

2230 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
2230 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
2230 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингi бойынша
мерзiмi өткен берешек
2231 0 0 0  Арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдардың салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2231 1 0 1  Арнайы мақсаттағы резидент еншілес ұйымдардың
салымдары бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
2231 1 0 2  Арнайы мақсаттағы резидент еншілес ұйымдардың
салымдары бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
2231 1 0 3  Арнайы мақсаттағы резидент еншілес ұйымдардың
салымдары бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек
2231 2 0 1  Арнайы мақсаттағы резидент емес еншілес ұйымдардың
салымдары бойынша теңгемен мерзімі өткен берешек
2231 2 0 2  Арнайы мақсаттағы резидент емес еншілес ұйымдардың
салымдары бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен берешек
2231 2 0 3  Арнайы мақсаттағы резидент емес еншілес ұйымдардың
салымдары бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен берешек»
2232 0 0 0  Басқа банктердің шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2232  1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгедегі шартты салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2232  1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2232  1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша
мерзімі өткен берешек
2232  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек

2230 2 7 1     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в тенге от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2230 2 7 2     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в СКВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2230 2 7 3     Просроченная задолженность по полученному финансовому
лизингу в ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2231 0 0 0    Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения
2231 1 0 1     Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения-резидентов в тенге
2231 1 0 2     Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения-резидентов в СКВ
2231 1 0 3     Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения-резидентов в ДВВ
2231 2 0 1     Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения-нерезидентов
в тенге
2231 2 0 2     Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения-нерезидентов в СКВ
2231 2 0 3     Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения-нерезидентов
в ДВВ
2232 0 0 0  Просроченная задолженность по условным вкладам других
банков
2232 1 1 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
Правительства Республики Казахстан в тенге
2232 1 1 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2232 1 1 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2232 1 2 1     Просроченная задолженность по условным вкладам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в тенге
2232 1 2 2     Просроченная задолженность по условным вкладам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в СКВ
2232 1 2 3     Просроченная задолженность по условным вкладам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в ДВВ
2232 1 5 1     Просроченная задолженность по условным вкладам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2232 1 5 2     Просроченная задолженность по условным вкладам в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2232 1 5 3     Просроченная задолженность по условным вкладам в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2232 1 6 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге

2232  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың теңгедегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарының теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарының ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарының ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 1 1   Шет мемлекет үкіметінің теңгедегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 1 2   Шет мемлекет үкіметінің ЕАВ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 1 3   Шет мемлекет үкіметінің ВБТ-дегі шартты салымдары
бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 2 1   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  2 2 2   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  2 2 3   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек

2232 1 6 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ
2232 1 6 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
2232 1 7 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в тенге
2232 1 7 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в СКВ
2232 1 7 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
в ДВВ
2232 1 8 1     Просроченная задолженность по условным вкладам в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 1 8 2     Просроченная задолженность по условным вкладам в СКВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 1 8 3     Просроченная задолженность по условным вкладам в ДВВ
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 1 9 1     Просроченная задолженность по условным вкладам домашних
хозяйств-резидентов в тенге
2232 1 9 2     Просроченная задолженность по условным вкладам домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
2232 1 9 3     Просроченная задолженность по условным вкладам домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
2232 2 1 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
Правительства иностранного государства в тенге
2232 2 1 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
Правительства иностранного государства в СКВ
2232 2 1 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
Правительства иностранного государства в ДВВ
2232 2 2 1     Просроченная задолженность по условным вкладам местных
исполнительных органов иностранного государства в тенге
2232 2 2 2     Просроченная задолженность по условным вкладам местных
исполнительных органов иностранного государства в СКВ
2232 2 2 3     Просроченная задолженность по условным вкладам местных
исполнительных органов иностранного государства в ДВВ
2232 2 5 1     Просроченная задолженность по условным вкладам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2232 2 5 2     Просроченная задолженность по условным вкладам в СКВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2232 2 5 3     Просроченная задолженность по условным вкладам в ДВВ
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2232 2 6 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в тенге

2232  2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі өткен
берешек
2232  2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың теңгедегі шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2232  2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ЕАВ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2232  2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың ВБТ-дегі шартты салымдары бойынша мерзімі
өткен берешек
2232  2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарының теңгедегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарының ЕАВ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232  2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарының ВБТ-дегі шартты
салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2233  0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдарының құнын оң түзету шоты
2234  0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдарының құнын теріс түзету
шоты
2235  0 0 0  Клиенттердің шартты салымдарының құнын оң түзету шоты
2236  0 0 0  Клиенттердің шартты салымдарының құнын теріс түзету
шоты
2237  0 0 0  Жөнелтушінің нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес сақтау шоты
2237  1 1 1   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237  1 1 2   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен
сақтау шоты
2237  1 1 3   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен
сақтау шоты
2237  1 2 1   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдарының пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
теңгемен сақтау шоты
2237  1 2 2   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдарының пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
ЕАВ-мен сақтау шоты

2232 2 6 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в СКВ
2232 2 6 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
в ДВВ
2232 2 7 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-
нерезидентов в тенге
2232 2 7 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-
нерезидентов в СКВ
2232 2 7 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
негосударственных нефинансовых организаций-
нерезидентов в ДВВ
2232 2 8 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
в тенге некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2232 2 8 2     Просроченная задолженность по условным вкладам в СКВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 2 8 3     Просроченная задолженность по условным вкладам в ДВВ
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2232 2 9 1     Просроченная задолженность по условным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в тенге
2232 2 9 2     Просроченная задолженность по условным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в СКВ
2232 2 9 3     Просроченная задолженность по условным вкладам
домашних хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2233 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости срочного
вклада клиентов
2234 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости срочного
вклада клиентов
2235 0 0 0   Счет положительной корректировки стоимости условного
вклада клиентов
2236 0 0 0   Счет отрицательной корректировки стоимости условного
вклада клиентов
2237 0 0 0   Счет хранения указаний отправителя в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан
2237 1 1 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу Правительства
Республики Казахстан
2237 1 1 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу Правительства
Республики Казахстан
2237 1 1 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства Республики Казахстан
2237 1 2 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2237 1 2 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных исполнительных органов
Республики Казахстан

2237  1 2 3   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасының жергілікті
өкімет органдарының пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
ВБТ-мен сақтау шоты
2237  1 3 1   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңнамасына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  1 3 2   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  1 3 3   Жөнелтушінің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңнамасына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237  1 4 1   Жөнелтушінің резидент банктердің пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  1 4 2   Жөнелтушінің резидент банктердің пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  1 4 3   Жөнелтушінің резидент банктердің пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237  1 5 1   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237  1 5 2   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен
сақтау шоты
2237  1 5 3   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен
сақтау шоты Мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға
2237  1 6 1   Жөнелтушінің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237  1 6 2   Жөнелтушінің Банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге Жөнелтушінің мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын
Қазақстан Республикасының валюта заңдарына сәйкес
ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  1 6 3   Жөнелтушінің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен
сақтау шоты
2237  1 7 1   Жөнелтушінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес теңгемен
сақтау шоты

2237 1 2 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2237 1 3 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством
Республики Казахстан, поступивших в пользу
Национального Банка Республики Казахстан
2237 1 3 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Национального Банка
Республики Казахстан
2237 1 3 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Национального Банка
Республики Казахстан
2237 1 4 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу банков-резидентов
2237 1 4 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу банков-резидентов
2237 1 4 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу банков-резидентов
2237 1 5 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2237 1 5 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2237 1 5 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2237 1 6 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2237 1 6 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 6 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 7 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов

2237  1 7 2   Жөнелтушінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен
сақтау шоты
2237  1 7 3   Жөнелтушінің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдардың пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен
сақтау шоты
2237  1 8 1   Жөнелтушінің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдардың пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  1 8 2   Жөнелтушінің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдардың пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  1 8 3   Жөнелтушінің үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдардың пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237  1 9 1   Жөнелтушінің резидент үй шаруашылықтарының пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  1 9 2   Жөнелтушінің резидент үй шаруашылықтарының пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  1 9 3   Жөнелтушінің резидент үй шаруашылықтарының пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237  2 1 1   Жөнелтушінің шет мемлекет Үкіметінің пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  2 1 2   Жөнелтушінің шет мемлекет Үкіметінің пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  2 1 3   Жөнелтушінің шет мемлекет Үкіметінің пайдасына түскен
нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237  2 2 1   Жөнелтушінің шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарының пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңнамасына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237  2 2 2   Жөнелтушінің шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарының пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен
сақтау шоты
2237  2 2 3   Жөнелтушінің шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарының пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңнамасына сәйкес ВБТ-мен
сақтау шоты

2237 1 7 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 7 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2237 1 8 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 1 8 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2237 1 8 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2237 1 9 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-резидентов
2237 1 9 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-резидентов
2237 1 9 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-резидентов
2237 2 1 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства иностранного
государства
2237 2 1 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства иностранного государства
2237 2 1 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу Правительства иностранного государства
2237 2 2 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных исполнительных органов
иностранного государства
2237 2 2 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных исполнительных органов
иностранного государства
2237 2 2 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу местных исполнительных органов
иностранного государства

2237  2 3 1   Жөнелтушінің шетелдік орталық банктің пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  2 3 2   Жөнелтушінің шетелдік орталық банктің пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  2 3 3   Жөнелтушінің шетелдік орталық банктің пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237  2 4 1   Жөнелтушінің резидент емес банктердің пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237  2 4 2   Жөнелтушінің резидент емес банктердің пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237  2 4 3   Жөнелтушінің резидент емес банктердің пайдасына
түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының валюта
заңнамасына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2237 2 5 1  Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келiп түскен нұсқауларын сақтаудың
теңгедегi шоттары
2237 2 5 2   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келiп түскен нұсқауларын сақтаудың
ЕАВ-ғы шоттары
2237 2 5 3   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келiп түскен нұсқауларын сақтаудың
ВБТ-гi шоттары
2237 2 6 1   Жөнелтушінің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңнамасына сәйкес теңгемен
сақтау шоты
2237 2 6 2   Жөнелтушінің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңнамасына сәйкес ЕАВ-мен
сақтау шоты
2237 2 6 3   Жөнелтушінің шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан
Республикасының валюта заңнамасына сәйкес ВБТ-мен
сақтау шоты
2237 2 7 1   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттiк емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келiп түскен
нұсқауларын сақтаудың теңгедегi шоттары
2237 2 7 2   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттiк емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келiп түскен
нұсқауларын сақтаудың ЕАВ-ғы шоттары

2237 2 3 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу иностранного центрального банка
2237 2 3 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу иностранного центрального банка
2237 2 3 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу иностранного центрального банка
2237 2 4 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу банков-нерезидентов
2237 2 4 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу банков-нерезидентов
2237 2 4 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу банков-нерезидентов
2237 2 5 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 5 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 5 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 6 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2237 2 6 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2237 2 6 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2237 2 7 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 7 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов

2237 2 7 3   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттiк емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келiп түскен
нұсқауларын сақтаудың ВБТ-гi шоттары
2237 2 8 1   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн
коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың пайдасына
келiп түскен нұсқауларын сақтаудың теңгедегi шоттары
2237 2 8 2   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететiн коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келiп түскен нұсқауларын сақтаудың ЕАВ-ғы
шоттары
2237 2 8 3   Жiберушiнiң Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететiн коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келiп түскен нұсқауларын сақтаудың ВБТ-гi
шоттары
2237 2 9 1  Жөнелтушінің резидент емес үй шаруашылықтарының
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес теңгемен сақтау шоты
2237 2 9 2  Жөнелтушінің резидент емес үй шаруашылықтарының
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес ЕАВ-мен сақтау шоты
2237 2 9 3  Жөнелтушінің резидент емес үй шаруашылықтарының
пайдасына түскен нұсқауларын Қазақстан Республикасының
валюта заңдарына сәйкес ВБТ-мен сақтау шоты
2238 0 0 0  Клиенттерден тартылған салымдар бойынша сыйлықақы
2239 0 0 0  Клиенттерден тартылған салымдар бойынша дисконт
2240 0 0 0  Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ақшаны сақтау шоты
2240 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты
2240 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты

2237 2 7 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 8 1     Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 2 8 2     Счет хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2237 2 8 3     Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2237 2 9 1     Счета хранения указаний отправителя в тенге в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-нерезидентов
2237 2 9 2     Счета хранения указаний отправителя в СКВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-нерезидентов
2237 2 9 3    Счета хранения указаний отправителя в ДВВ в соответствии
с валютным законодательством Республики Казахстан,
поступивших в пользу домашних хозяйств-нерезидентов
2238 0 0 0   Премия по вкладам, привлеченным от клиентов
2239 0 0 0   Дисконт по вкладам, привлеченным от клиентов
2240 0 0 0   Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств клиентов
2240 1 1 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства Республики
Казахстан, в тенге
2240 1 1 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства Республики
Казахстан, в СКВ
2240 1 1 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства Республики
Казахстан, в ДВВ
2240 1 5 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в тенге
2240 1 5 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в СКВ
2240 1 5 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в ДВВ

2240 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты
2240 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 1 9 1  Үй шаруашылықтары-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 1 9 2  Үй шаруашылықтары-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 1 9 3  Үй шаруашылықтары-резиденттердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты
2240 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты

2240 1 6 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных нефинансовых
организаций-резидентов, в тенге
2240 1 6 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных нефинансовых
организаций-резидентов, в СКВ
2240 1 6 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных нефинансовых
организаций-резидентов, в ДВВ
2240 1 7 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов, в тенге
2240 1 7 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов, в СКВ
2240 1 7 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов, в ДВВ
2240 1 8 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства, в тенге
2240 1 8 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства,
в СКВ
2240 1 8 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих организаций-
резидентов, обслуживающих домашние хозяйства, в ДВВ
2240 1 9 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
резидентов, в тенге
2240 1 9 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
резидентов, в СКВ
2240 1 9 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
резидентов, в ДВВ
2240 2 1 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства
иностранного государства, в тенге
2240 2 1 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства иностранного
государства, в СКВ
2240 2 1 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств Правительства иностранного
государства, в ДВВ
2240 2 2 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств местных исполнительных
органов иностранного государства, в тенге
2240 2 2 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств местных исполнительных
органов иностранного государства, в СКВ

2240 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық)
ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2240 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты
2240 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау
шоты
2240 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі ақшаны сақтау
шоты
2240 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының міндеттемелерін қамтамасыз ету (қарымжы,
қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы ақшаны сақтау
шоты
2240 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған теңгедегі
ақшаны сақтау шоты
2240 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ЕАВ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған ВБТ-дағы
ақшаны сақтау шоты
2240 2 9 1  Үй шаруашылықтары-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
теңгедегі ақшаны сақтау шоты
2240 2 9 2  Үй шаруашылықтары-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
ЕАВ-дағы ақшаны сақтау шоты

2240 2 2 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств местных исполнительных
органов иностранного государства, в ДВВ
2240 2 5 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в тенге
2240 2 5 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в СКВ
2240 2 5 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2240 2 6 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций иностранного государства, в тенге
2240 2 6 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций иностранного государства, в СКВ
2240 2 6 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств государственных
нефинансовых организаций иностранного государства, в ДВВ
2240 2 7 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства, в тенге
2240 2 7 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства, в СКВ
2240 2 7 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства, в ДВВ
2240 2 8 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге
2240 2 8 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства, в СКВ
2240 2 8 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства, в ДВВ
2240 2 9 1     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
нерезидентов, в тенге
2240 2 9 2     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
нерезидентов, в СКВ

2240 2 9 3  Үй шаруашылықтары-резидент еместердің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қарымжы, қардарлық) ретінде қабылданған
ВБТ-дағы ақшаны сақтау шоты
2245 000   Инвестициялық депозиттер
2245 111   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 112   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері
2245 113   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі инвестициялық
депозиттері
2245 121   Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 122   Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 123   Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 151   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 152   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 153   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 161   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 162   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы
инвестициялық депозиттері
2245 163   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі
инвестициялық депозиттері
2245 171   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 172   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 173   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 181   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың теңгедегі инвестициялық
депозиттері
2245 182   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері
2245 183   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі инвестициялық
депозиттері
2245 211   Шет мемлекет Үкіметінің теңгедегі инвестициялық
депозиттері
2245 212   Шет мемлекет Үкіметінің ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері
2245 213   Шет мемлекет Үкіметінің ВБТ-дегі инвестициялық
депозиттері
2245 221   Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 222   Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 223   Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 251   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгедегі инвестициялық
депозиттері

2240 2 9 3     Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств домашних хозяйств-
нерезидентов, в ДВВ
2245 000     Инвестиционные депозиты
2245 111     Инвестиционные депозиты в тенге Правительства
Республики Казахстан
2245 112     Инвестиционные депозиты в СКВ Правительства
Республики Казахстан
2245 113     Инвестиционные депозиты в ДВВ Правительства
Республики Казахстан
2245 121     Инвестиционные депозиты в тенге местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2245 122     Инвестиционные депозиты в СКВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2245 123     Инвестиционные депозиты в ДВВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2245 151     Инвестиционные депозиты в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 152     Инвестиционные депозиты в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 153     Инвестиционные депозиты в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 161     Инвестиционные депозиты в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 162     Инвестиционные депозиты в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 163     Инвестиционные депозиты в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 171     Инвестиционные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 172     Инвестиционные депозиты в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 173     Инвестиционные депозиты в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 181     Инвестиционные депозиты в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2245 182     Инвестиционные депозиты в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2245 183     Инвестиционные депозиты в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2245 211     Инвестиционные депозиты в тенге Правительства
иностранного государства
2245 212     Инвестиционные депозиты в СКВ Правительства иностранного
государства
2245 213     Инвестиционные депозиты в ДВВ Правительства иностранного
государства
2245 221     Инвестиционные депозиты в тенге местных исполнительных
органов иностранного государства
2245 222     Инвестиционные депозиты в СКВ местных исполнительных
органов иностранного государства
2245 223     Инвестиционные депозиты в ДВВ местных исполнительных
органов иностранного государства
2245 251     Инвестиционные депозиты в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2245 252   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері
2245 253   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі инвестициялық
депозиттері
2245 261   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 262   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 263   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 271   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 272   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 273   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 281   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 282   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері
2245 283   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі
инвестициялық депозиттері
2255  0 0 0  Бағалы қағаздармен жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгедегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-дегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-дегі
бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 4 1   Резидент банктермен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары

2245 252     Инвестиционные депозиты в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 253     Инвестиционные депозиты в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 261     Инвестиционные депозиты в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 262     Инвестиционные депозиты в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 263     Инвестиционные депозиты в ДВВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 271     Инвестиционные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 272     Инвестиционные депозиты в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 273     Инвестиционные депозиты в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 281     Инвестиционные депозиты в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2245 282     Инвестиционные депозиты в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2245 283     Инвестиционные депозиты в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2255 0 0 0   Операции "РЕПО" с ценными бумагами
2255 1 3 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с Национальным
Банком Республики Казахстан
2255 1 3 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с Национальным
Банком Республики Казахстан
2255 1 3 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с Национальным
Банком Республики Казахстан
2255 1 4 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с банками-
резидентами
2255 1 4 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с банками-
резидентами
2255 1 4 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с банками-
резидентами
2255 1 5 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 1 5 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2255 1 5 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2255 1 6 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами

2255  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО"
операциялары
2255  1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарымен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарымен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 3 1   Шет мемлекеттің орталық банкімен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 3 2   Шет мемлекеттің орталық банкімен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 3 3   Шет мемлекеттің орталық банкімен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 4 1   Резидент емес банктермен теңгедегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 4 2   Резидент емес банктермен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары

2255 1 6 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 6 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2255 1 7 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2255 1 7 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2255 1 7 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами
2255 1 8 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2255 1 8 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2255 1 8 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2255 1 9 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с домашними
хозяйствами-резидентами
2255 1 9 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-резидентами
2255 1 9 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-резидентами
2255 2 3 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
иностранным центральным банком
2255 2 3 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с иностранным
центральным банком
2255 2 3 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с иностранным
центральным банком
2255 2 4 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с банками-
нерезидентами
2255 2 4 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с банками-
нерезидентами
2255 2 4 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с банками-
нерезидентами
2255 2 5 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 2 5 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2255 2 5 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций

2255  2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша
жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен ЕАВ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін резидент емес
коммерциялық емес ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар
бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарымен теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2255  2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарымен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша жүргізілетін "РЕПО" операциялары
2300        Айналымға шығарылған бағалы қағаздар
2301 0 0 0  Айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
айналысқа шығарылған облигациялар
2301 1 4 1  Резидент банктерде теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 4 2  Резидент банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 4 3  Резидент банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар

2255 2 6 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2255 2 6 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2255 2 6 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2255 2 7 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2255 2 7 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2255 2 7 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2255 2 8 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2255 2 8 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2255 2 8 3     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с
некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2255 2 9 1     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в тенге с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2255 2 9 2     Операции "РЕПО" с ценными бумагами в СКВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2255 2 9 3     "Операции "РЕПО" с ценными бумагами в ДВВ с домашними
хозяйствами-нерезидентами
2300       Выпущенные в обращение ценные бумаги
2301 0 0 0   Выпущенные в обращение облигации
2301 1 3 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у
Национального Банка Республики Казахстан
2301 1 3 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у Национального
Банка Республики Казахстан
2301 1 3 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у Национального
Банка Республики Казахстан
2301 1 4 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у банков-резидентов
2301 1 4 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у банков-резидентов
2301 1 4 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у банков-резидентов
2301 1 5 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 1 5 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2301 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 1 9 1  Резиденттердің үй шаруашылығындағы теңгемен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен айналымы
шығарылған облигациялар
2301 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде теңгемен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде ЕАВ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде ВБТ-мен айналысқа
шығарылған облигациялар
2301 2 4 1  Резидент емес банктерде теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 4 2  Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналымы шығарылған
облигациялар
2301 2 4 3  Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар

2301 1 5 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 1 6 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 6 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 6 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 7 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 7 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 7 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2301 1 8 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 1 8 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 1 8 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 1 9 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2301 1 9 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2301 1 9 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2301 2 3 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у иностранных
центральных банков
2301 2 3 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у иностранных
центральных банков
2301 2 3 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у иностранных
центральных банков
2301 2 4 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у
банков-нерезидентов
2301 2 4 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у банков-нерезидентов
2301 2 4 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у банков-нерезидентов
2301 2 5 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2301 2 5 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2301 2 5 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2301 2 6 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 6 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2301 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттен мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
облигациялар
2301 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2301 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялар
2303 0 0 0  Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар
2303 1 4 1  Резидент банктерде теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 4 2  Резидент банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 4 3  Резидент банктерде ВБТ-мен айналымы шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздар
2303 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар

2301 2 6 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 7 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2301 2 7 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 7 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2301 2 8 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 2 8 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 2 8 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2301 2 9 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2301 2 9 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2301 2 9 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2303 0 0 0   Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги
2303 1 3 1     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
Национального Банка Республики Казахстан
2303 1 3 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
Национального Банка Республики Казахстан
2303 1 3 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
Национального Банка Республики Казахстан";
2303 1 4 1     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
банков-резидентов
2303 1 4 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
банков-резидентов
2303 1 4 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
банков-резидентов
2303 1 5 1     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2303 1 5 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2303 1 5 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2303 1 6 1     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 6 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2303 1 6 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов

2303 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымы шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
басқа бағалы қағаздар
2303 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2304 0 0 0  Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша сыйақы
2305 0 0 0  Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша дисконт
2306 0 0 0  Сатып алынған облигациялар
2306 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
сатып алынған облигациялар
2306 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен сатып
алынған облигациялар
2306 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен сатып
алынған облигациялар
2306 1 4 1  Резидент банктерден теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 1 4 2  Резидент банктерден ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар
2306 1 4 3  Резидент банктерден ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар
2306 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
сатып алынған облигациялар
2306 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сатып алынған ЕАВ-мен облигациялар
2306 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сатып алынған ВБТ-мен облигациялар»
2306 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 1 9 1  Үй шаруашылықтары-резиденттерден теңгемен сатып алынған
облигациялар

2303 2 7 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2303 2 7 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2303 2 8 1     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2303 2 8 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2303 2 8 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2303 2 9 1     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в тенге у
домашних хозяйств-нерезидентов
2303 2 9 2     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в СКВ у
домашних хозяйств-нерезидентов
2303 2 9 3     Выпущенные в обращение прочие ценные бумаги в ДВВ у
домашних хозяйств-нерезидентов
2304 0 0 0   Премия по выпущенным в обращение ценным бумагам
2305 0 0 0   Дисконт по выпущенным в обращение ценным бумагам
2306 0 0 0   Выкупленные облигации
2306 1 3 1     Выкупленные облигации в тенге у Национального Банка
Республики Казахстан
2306 1 3 2     Выкупленные облигации в СКВ у Национального Банка
Республики Казахстан
2306 1 3 3     Выкупленные облигации в ДВВ у Национального Банка
Республики Казахстан
2306 1 4 1     Выкупленные облигации в тенге  у банков-резидентов
2306 1 4 2     Выкупленные облигации в СКВ у банков-резидентов
2306 1 4 3     Выкупленные облигации в ДВВ у банков-резидентовЭ
2306 1 5 1     Выкупленные облигации в тенге у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 1 5 2     Выкупленные облигации в СКВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 1 5 3     Выкупленные облигации в ДВВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 1 6 1     Выкупленные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2306 1 7 1     Выкупленные облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2306 1 7 2    Выкупленные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2306 1 7 3     Выкупленные облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2306 1 8 1     Выкупленные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2306 1 9 1     Выкупленные облигации в тенге у домашних хозяйств-
резидентов

2306 2 3 1  Шетелдік орталық банктерден теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 3 2  Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 3 3  Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 4 1  Резидент емес банктерден теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 4 2  Резидент емес банктерден ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 4 3  Резидент емес банктерден ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен сатып алынған облигациялар
2306 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған облигациялар
2306 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып алынған
облигациялар
2306 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
облигациялар
2306 2 9 1  Үй шаруашылықтары-резидент еместерден теңгемен сатып
алынған облигациялар
2306 2 9 2  Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ЕАВ-мен сатып
алынған облигациялар
2306 2 9 3  Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ВБТ-мен сатып
алынған облигациялар
2400        Реттелген борыш
2401 0 0 0  Өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтін реттелген борыш
2401 1 4 1  Резидент банктер алдындағы өтеу мерзiмі бес жылға
жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 1 4 2  Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 4 3  Резидент банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш

2306 2 3 1     Выкупленные облигации в тенге у иностранных центральных
банков
2306 2 3 2     Выкупленные облигации в СКВ у иностранных центральных
банков
2306 2 3 3     Выкупленные облигации в ДВВ у иностранных центральных
банков
2306 2 4 1     Выкупленные облигации в тенге у банков-нерезидентов
2306 2 4 2     Выкупленные облигации в СКВ у банков-нерезидентов
2306 2 4 3     Выкупленные облигации в ДВВ у банков-нерезидентов
2306 2 5 1     Выкупленные облигации в тенге у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 2 5 2     Выкупленные облигации в СКВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 2 5 3     Выкупленные облигации в ДВВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2306 2 6 1     Выкупленные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 6 2     Выкупленные облигации в СКВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2306 2 6 3     Выкупленные облигации в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2306 2 7 1     Выкупленные облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 7 2     Выкупленные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 7 3     Выкупленные облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2306 2 8 1     Выкупленные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2306 2 8 2     Выкупленные облигации в СКВ у некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2306 2 8 3     Выкупленные облигации в ДВВ у некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2306 2 9 1     Выкупленные облигации в тенге у домашних хозяйств-
нерезидентов
2306 2 9 2     Выкупленные облигации в СКВ у домашних хозяйств-
нерезидентов
2306 2 9 3     Выкупленные облигации в ДВВ у домашних хозяйств-
нерезидентов
2400       Субординированные долги
2401 0 0 0   Субординированный долг со сроком погашения менее пяти лет
2401 1 4 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед банками-резидентами
2401 1 4 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-резидентами
2401 1 4 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-резидентами
2401 1 5 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций

2401 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен реттелген
борыш
2401 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар алдындағы өтеу
мерзiмi бес жылға жетпейтiн ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтiн теңгемен
реттелген борыш
2401 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн ЕАВ-мен
реттелген борыш
2401 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтін ВБТ-мен
реттелген борыш
2401 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн ВБТ-мен реттелген борыш
2401 1 9 1  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзiмi
бес жылға жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзімі
бес жылға жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзiмi
бес жылға жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге өтеу мерзімі бес жылдан
кем емес теңгемен реттелген борыш
2401 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге өтеу мерзімі бес жылдан
кем емес ЕАВ-мен реттелген борыш айналысқа
2401 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге өтеу мерзімі бес жылдан
кем емес ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 4 1  Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 4 2  Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш

2401 1 5 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 1 5 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 1 6 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2401 1 6 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2401 1 6 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
2401 1 7 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2401 1 7 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2401 1 7 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2401 1 8 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2401 1 8 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2401 1 8 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2401 1 9 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2401 1 9 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2401 1 9 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2401 2 3 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения
менее пяти лет перед иностранными центральными
банками
2401 2 3 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения
менее пяти лет перед иностранными центральными банками
2401 2 3 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее
пяти лет перед иностранными центральными банками
2401 2 4 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед банками-нерезидентами
2401 2 4 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-нерезидентами

2401 2 4 3  Резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға
жетпейтiн ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін теңгемен реттелген борыш
2401 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға
жетпейтін ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен
реттелген борыш
2401 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн ЕАВ-мен
реттелген борыш
2401 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн ВБТ-мен
реттелген борыш
2401 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн
теңгемен реттелген борыш
2401 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн
ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн
ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн
теңгемен реттелген борыш
2401 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн
ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес
банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылға жетпейтiн
ВБТ-мен реттелген борыш
2401 2 9 1  Резидент еместердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзiмi бес жылға жетпейтiн теңгемен реттелген борыш
2401 2 9 2  Резидент еместердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзiмi бес жылға жетпейтiн ЕАВ-мен реттелген борыш
2401 2 9 3  Резидент еместердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу
мерзiмi бес жылға жетпейтiн ВБТ-мен реттелген борыш
2402 0 0 0  Өтеу мерзiмi бес жылдан астам реттелген борыш
2402 1 4 1  Резидент банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 4 2  Резидент банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам ЕАВ-мен реттелген борыш

2401 2 4 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками-нерезидентами
2401 2 5 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 2 5 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 2 5 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2401 2 6 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2401 2 6 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2401 2 6 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2401 2 7 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2401 2 7 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2401 2 7 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами
2401 2 8 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401 2 8 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401 2 8 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2401 2 9 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2401 2 9 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2401 2 9 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2402 0 0 0   Субординированный долг со сроком погашения более пяти лет
2402 1 4 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед банками-резидентами
2402 1 4 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед банками-резидентами

2402 1 4 3  Резидент банктер алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзiмi бес жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
өтеу мерзiмi бес жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам теңгемен
реттелген борыш
2402 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам ЕАВ-мен
реттелген борыш
2402 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан астам ВБТ-мен
реттелген борыш
2402 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы өтеу мерзiмi бес жылдан
астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 1 9 1  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзiмi
бес жылдан астам теңгемен реттелген борыш
2402 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзiмi
бес жылдан астам ЕАВ-мен реттелген борыш
2402 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы өтеу мерзiмi
бес жылдан астам ВБТ-мен реттелген борыш
2402 2 3 1  Шетелдік орталық банктерге өтеу мерзімі бес жылдан
артық теңгемен реттелген борыш
2402 2 3 2  Шетелдік орталық банктерге өтеу мерзімі бес жылдан
артық ЕАВ-мен реттелген борыш айналысқа
2402 2 3 3  Шетелдік орталық банктерге өтеу мерзімі бес жылдан
артық ВБТ-мен реттелген борыш

2402 1 4 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед банками-резидентами
2402 1 5 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402 1 5 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402 1 5 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2402 1 6 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 6 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 6 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 7 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 7 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 7 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2402 1 8 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2402 1 8 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2402 1 8 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2402 1 9 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения более
пяти лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2402 1 9 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более пяти
лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2402 1 9 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более пяти
лет перед домашними хозяйствами-резидентами
2402 2 3 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения
более пяти лет перед иностранными центральными банками
2402 2 3 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения более
пяти лет перед иностранными центральными банками
2402 2 3 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения более
пяти лет перед иностранными центральными банками

2404 0 0 0  Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша
дисконт
2405 0 0 0  Сатып алынған реттелген облигациялар
2405 1 4 1  Резидент банктерден теңгемен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 1 4 2   Резидент банктерден сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2405 1 4 3   Резидент банктерден сатып алынған ВБТ-гі реттелген
облигациялар
2405 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сатып алынған ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2405 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан сатып алынған ВБТ-гi реттелген
облигациялар
2405 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
сатып алынған реттелген облигациялар
2405 1 6 2   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан сатып
алынған ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2405 1 6 3   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан сатып
алынған ВБТ-гi реттелген облигациялар
2405 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен сатып алынған реттелген облигациялар
2405 1 7 2   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2405 1 7 3   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сатып алынған ВБТ-гi реттелген облигациялар
2405 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан теңгемен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 1 8 2   Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2405 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сатып алынған ВБТ-гi реттелген
облигациялар
2405 1 9 1  Үй шаруашылықтары-резиденттерден теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарынан сатып алынған ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2405 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарынан сатып алынған ВБТ-гi
реттелген облигациялар
2405 2 3 1  Шетелдік орталық банктерден теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 3 2  Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 3 3  Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 4 1  Резидент емес банктерден теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 4 2  Резидент емес банктерден ЕАВ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар

2404 0 0 0   Дисконт по выпущенным в обращение субординированным облигациям
2405 0 0 0   Выкупленные субординированные облигации
2405 1 4 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у банков-резидентов
2405 1 4 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
банков-резидентов
2405 1 4 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
банков-резидентов
2405 1 5 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2405 1 5 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2405 1 5 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2405 1 6 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у государственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 6 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 6 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 7 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 7 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 7 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 8 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 1 8 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 1 8 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 1 9 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2405 1 9 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
домашних хозяйств-резидентов
2405 1 9 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
домашних хозяйств-резидентов
2405 2 3 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге у иностранных
центральных банков
2405 2 3 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у иностранных
центральных банков
2405 2 3 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у иностранных
центральных банков
2405 2 4 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге у банков-
нерезидентов
2405 2 4 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у банков-
нерезидентов

2405 2 4 3  Резидент емес банктерден ВБТ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен сатып алынған реттелген
облигациялар
2405 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан теңгемен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен сатып алынған
реттелген облигациялар
2405 2 9 1  Үй шаруашылықтары-резидент еместерден теңгемен сатып
алынған реттелген облигациялар
2405 2 9 2  Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ЕАВ-мен сатып
алынған реттелген облигациялар
2405 2 9 3  Үй шаруашылықтары-резидент еместерден ВБТ-мен сатып
алынған реттелген облигациялар
2406 0 0 0  Реттелген облигациялар
2406 1 4 1  Резидент банктерде теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 4 2  Резидент банктердегi ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 4 3  Резидент банктердегi ВБТ-гi реттелген облигациялар
2406 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2406 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ВБТ-гi реттелген облигациялар

2405 2 4 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у банков-
нерезидентов
2405 2 5 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2405 2 5 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2405 2 5 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2405 2 6 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге у
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2405 2 6 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ
у государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2405 2 6 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2405 2 7 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2405 2 7 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ
у негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2405 2 7 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ
у негосударственных нефинансовых организаций иностранного
государства
2405 2 8 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге
у некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 2 8 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ
у некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 2 8 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ
у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2405 2 9 1     Выкупленные субординированные облигации в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2405 2 9 2     Выкупленные субординированные облигации в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2405 2 9 3     Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2406 0 0 0   Субординированные облигации
2406 1 4 1     Субординированные облигации в тенге у банков-резидентов
2406 1 4 2     Субординированные облигации в СКВ у банков-резидентов
2406 1 4 3     Субординированные облигации в ДВВ у банков-резидентов
2406 1 5 1     Субординированные облигации в тенге у организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2406 1 5 2     Субординированные облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2406 1 5 3     Субординированные облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2406 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
реттелген облигациялар
2406 1 6 2   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2406 1 6 3   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гi
реттелген облигациялар
2406 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 7 2   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 7 3   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гi реттелген облигациялар
2406 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен реттелген облигациялар
2406 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 8 3   Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гi реттелген
облигациялар
2406 1 9 1  Үй шаруашылықтары-резиденттерде теңгемен реттелген
облигациялар
2406 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2406 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гi реттелген
облигациялар
2406 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде теңгемен реттелген
облигациялар
2406 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде ЕАВ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде ВБТ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 4 1  Резидент емес банктерде теңгемен реттелген облигациялар
2406 2 4 2  Резидент емес банктерде ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 4 3  Резидент емес банктерде ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда теңгемен реттелген облигациялар
2406 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен реттелген облигациялар
2406 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен реттелген облигациялар

2406 1 6 1     Субординированные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 6 2     Субординированные облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 6 3     Субординированные облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 1     Субординированные облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 2     Субординированные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 3     Субординированные облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 8 1     Субординированные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2406 1 8 2     Субординированные облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 1 8 3     Субординированные облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 1 9 1     Субординированные облигации в тенге у домашних хозяйств-
резидентов
2406 1 9 2     Субординированные облигации в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2406 1 9 3     Субординированные облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2406 2 3 1     Субординированные облигации в тенге у иностранных
центральных банков
2406 2 3 2     Субординированные облигации в СКВ у иностранных
центральных банков
2406 2 3 3     Субординированные облигации в ДВВ у иностранных
центральных банков
2406 2 4 1     Субординированные облигации в тенге у банков-нерезидентов
2406 2 4 2     Субординированные облигации в СКВ у банков-нерезидентов
2406 2 4 3     Субординированные облигации в ДВВ у банков-нерезидентов
2406 2 5 1     Субординированные облигации в тенге у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2406 2 5 2     Субординированные облигации в СКВ у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2406 2 5 3     Субординированные облигации в ДВВ у организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2406 2 6 1     Субординированные облигации в тенге у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 6 2     Субординированные облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 6 3     Субординированные облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 7 1     Субординированные облигации в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

2406 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен реттелген облигациялар
2406 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен реттелген облигациялар
2406 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен реттелген облигациялар
2406 2 9 1  Үй шаруашылықтары-резидент еместерде теңгемен реттелген
облигациялар
2406 2 9 2  Үй шаруашылықтары-резидент еместерде ЕАВ-мен реттелген
облигациялар
2406 2 9 3  Үй шаруашылықтары-резидент еместерде ВБТ-мен реттелген
облигациялар
2451 0 0 0   Мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 4 1   Резидент банктердегi теңгедегi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 1 4 2   Резидент банктердегi ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 4 3   Резидент банктердегi ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы теңгедегi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 6 1   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 6 2   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 6 3   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гi
мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 7 1   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 7 2   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 7 3   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы теңгедегi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 1 8 2   Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы
құралдары

2406 2 7 2     Субординированные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 7 3     Субординированные облигации в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2406 2 8 1     Субординированные облигации в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2406 2 8 2     Субординированные облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2406 2 8 3     Субординированные облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2406 2 9 1     Субординированные облигации в тенге у домашних хозяйств-
нерезидентов
2406 2 9 2     Субординированные облигации в СКВ у домашних хозяйств-
нерезидентов
2406 2 9 3     Субординированные облигации в ДВВ у домашних хозяйств-
нерезидентов
2451 0 0 0     Бессрочные финансовые инструменты
2451 1 4 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
банков-резидентов
2451 1 4 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у банков-
резидентов
2451 1 4 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
банков-резидентов
2451 1 5 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2451 1 5 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2451 1 5 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2451 1 6 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 6 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 6 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 8 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 8 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 8 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства

2451 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарындағы теңгедегi мерзiмсiз
қаржы құралдары
2451 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 3 1   Шетелдiк орталық банктердегi теңгедегi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 3 2   Шетелдiк орталық банктердегi ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 3 3   Шетелдiк орталық банктердегi ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 4 1   Резидент емес банктердегi теңгедегi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 4 2   Резидент емес банктердегi ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 4 3   Резидент емес банктердегi ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы теңгедегi мерзiмсiз
қаржы құралдары
2451 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 6 1   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
теңгедегi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 6 2   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 6 3   Мемлекеттiк қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 7 1   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы теңгедегi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 7 2   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 7 3   Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы теңгедегi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 8 3   Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гi мерзiмсiз қаржы
құралдары
2451 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегi
мерзiмсiз қаржы құралдары
2451 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзiмсiз
қаржы құралдары
2451 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гi мерзiмсiз
қаржы құралдары
2550        Төлемдер бойынша есеп айырысуы
2551 0 0 0  Басқа банктермен есеп айырысу

2451 1 9 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2451 1 9 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2451 1 9 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2451 2 3 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у иностранных
центральных банков
2451 2 3 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у иностранных
центральных банков
2451 2 3 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у иностранных
центральных банков
2451 2 4 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
банков-нерезидентов
2451 2 4 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
банков-нерезидентов
2451 2 4 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
банков-нерезидентов
2451 2 5 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2451 2 5 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2451 2 5 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2451 2 6 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 6 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 6 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 7 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 7 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 7 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 8 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 2 8 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 2 8 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 2 9 1     Бессрочные финансовые инструменты в тенге у домашних
хозяйств-нерезидентов
2451 2 9 2     Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2451 2 9 3     Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2550         Расчеты по платежам
2551 0 0 0   Расчеты с другими банками

2551 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен теңгемен есеп
айырысуы
2551 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ЕАВ-мен есеп
айырысуы
2551 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ВБТ-мен есеп
айырысуы
2551 1 4 1  Резидент басқа банктермен теңгемен есеп айырысуы
2551 1 4 2  Резидент басқа банктермен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2551 1 4 3  Резидент басқа банктермен ВБТ-мен есеп айырысуы
2551 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен теңгемен есеп айырысуы
2551 2 3 2  Шетелдiк орталық банктермен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2551 2 3 3  Шетелдiк орталық банктермен ВБТ-мен есеп айырысуы
2551 2 4 1  Резидент емес басқа банктермен теңгемен есеп айырысуы
2551 2 4 2  Резидент емес басқа банктермен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2551 2 4 3  Резидент емес басқа банктермен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 0 0 0  Клиенттермен есеп айырысуы
2552 1 1 1  Қазақстан Республикасының Yкiметiмен теңгемен есеп
айырысуы
2552 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметiмен ЕАВ-мен есеп
айырысуы
2552 1 1 3  Қазақстан Республикасының Yкiметiмен ВБТ-мен есеп
айырысуы
2552 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін теңгемен есеп айырысуы
2552 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысуы
2552 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгемен
есеп айырысуы
2552 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-мен
есеп айырысуы
2552 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-мен
есеп айырысуы
2552 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгемен есеп айырысуы
2552 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгемен есеп айырысуы
2552 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 1 9 1  Резиденттермен үй шаруашылығына теңгемен есеп айырысуы

2551 1 3 1     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в тенге
2551 1 3 2     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в СКВ
2551 1 3 3     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в ДВВ
2551 1 4 1     Расчеты в тенге с другими банками-резидентами
2551 1 4 2     Расчеты в СКВ с другими банками-резидентами
2551 1 4 3     Расчеты в ДВВ с другими банками-резидентами
2551 2 3 1     Расчеты в тенге с иностранными центральными банками
2551 2 3 2     Расчеты в СКВ с иностранными центральными банками
2551 2 3 3     Расчеты в ДВВ с иностранными центральными банками
2551 2 4 1     Расчеты в тенге с другими банками-нерезидентами
2551 2 4 2     Расчеты в СКВ с другими банками-нерезидентами
2551 2 4 3     Расчеты в ДВВ с другими банками-нерезидентами
2552 0 0 0   Расчеты с клиентами
2552 1 1 1     Расчеты в тенге с Правительством Республики Казахстан
2552 1 1 2     Расчеты в СКВ с Правительством Республики Казахстан
2552 1 1 3     Расчеты в ДВВ с Правительством Республики Казахстан
2552 1 2 1     Расчеты в тенге с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
2552 1 2 2     Расчеты в СКВ с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
2552 1 2 3     Расчеты в ДВВ с местными исполнительными органами
Республики Казахстан
2552 1 5 1     Расчеты в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2552 1 5 2     Расчеты в СКВ с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2552 1 5 3     Расчеты в ДВВ с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2552 1 6 1     Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 6 2     Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 6 3     Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 7 1     Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 7 2     Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 7 3     Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2552 1 8 1     Расчеты в тенге с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 8 2     Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 8 3     Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 9 1     Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-резидентами

2552 1 9 2  Резиденттермен үй шаруашылығына ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 1 9 3  Резиденттермен үй шаруашылығына ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 1 1  Шетел мемлекетінің үкіметімен теңгемен есеп айырысуы
2552 2 1 2  Шетел мемлекетiнің үкiметiмен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 1 3  Шетел мемлекетінің үкіметімен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарымен
теңгемен есеп айырысуы
2552 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарымен
ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарымен
ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысуы
2552 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысуы
2552 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен есеп айырысуы
2552 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысуы
2552 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
2552 2 9 1  Резидент еместермен үй шаруашылығына теңгемен есеп
айырысуы
2552 2 9 2  Резидент еместермен үй шаруашылығына ЕАВ-мен есеп
айырысуы
2552 2 9 3  Резидент еместермен үй шаруашылығына ВБТ-мен есеп
айырысуы
2700        Сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2701 0 0 0  Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар
2701 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 4 1  Басқа резидент банктердің теңгемен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар

2552 1 9 2     Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
2552 1 9 3     Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
2552 2 1 1     Расчеты в тенге с Правительством иностранного государства
2552 2 1 2     Расчеты в СКВ с Правительством иностранного государства
2552 2 1 3     Расчеты в ДВВ с Правительством иностранного государства
2552 2 2 1     Расчеты в тенге с местными исполнительными органами
иностранного государства
2552 2 2 2     Расчеты в СКВ с местными исполнительными органами
иностранного государства
2552 2 2 3     Расчеты в ДВВ с местными исполнительными органами
иностранного государства
2552 2 5 1     Расчеты в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2552 2 5 2     Расчеты в СКВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2552 2 5 3     Расчеты в ДВВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2552 2 6 1     Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2552 2 6 2     Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2552 2 6 3     Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2552 2 7 1     Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2552 2 7 2     Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2552 2 7 3     Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами
2552 2 8 1     Расчеты в тенге с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2552 2 8 2     Расчеты в СКВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2552 2 8 3     Расчеты в ДВВ с некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства
2552 2 9 1     Расчеты в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
2552 2 9 2     Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2552 2 9 3     Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2700       Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения
2701 0 0 0     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
2701 1 3 1     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2701 1 3 2     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2701 1 3 3     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2701 1 4 1     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге

2701 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 4 3  Басқа резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 6 1  "Қазпочта" АҚ-ның теңгемен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 6 2  "Қазпочта" АҚ-ның ЕАВ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 1 6 3  "Қазпочта" АҚ-ның ВБТ-мен корреспонденттік шоттары
бойынша есептелген шығыстар
2701 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгемен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 4 1  Басқа резидент емес банктердің теңгемен
корреспонденттік шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 4 2  Басқа резидент емес банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2701 2 4 3  Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2702 0 0 0  Басқа банктердің талап ету салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2702 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен талап
ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің ЕАВ-мен талап
ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң ВБТ-мен талап
ету салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 1  Резидент басқа банктердiң теңгемен талап ету алымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 2  Резидент басқа банктердiң ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 1 4 3  Резидент басқа банктердiң ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 2 3 1  Шетелдiк орталық банктердiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен талап ету салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2702 2 4 1  Резидент емес басқа банктердiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар

2701 1 4 2     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-резидентов в СКВ
2701 1 4 3     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-резидентов в ДВВ
2701 1 5 1     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в тенге
2701 1 5 2     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в СКВ
2701 1 5 3     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций в ДВВ
2701 1 6 1     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
АО "Казпочта" в тенге
2701 1 6 2     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
АО "Казпочта" в СКВ
2701 1 6 3     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
АО "Казпочта" в ДВВ
2701 2 3 1     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
иностранных центральных банков в тенге
2701 2 3 2     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
иностранных центральных банков в СКВ
2701 2 3 3     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
иностранных центральных банков в ДВВ
2701 2 4 1     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в тенге
2701 2 4 2     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в СКВ
2701 2 4 3     Начисленные расходы по корреспондентским счетам
банков-нерезидентов в ДВВ
2702 0 0 0   Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков
2702 1 3 1     Начисленные расходы по вкладам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2702 1 3 2     Начисленные расходы по вкладам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2702 1 3 3     Начисленные расходы по вкладам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2702 1 4 1     Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-резидентов в тенге
2702 1 4 2     Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-резидентов в СКВ
2702 1 4 3     Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-резидентов в ДВВ
2702 2 3 1     Начисленные расходы по вкладам до востребования иностранных
центральных банков в тенге
2702 2 3 2     Начисленные расходы по вкладам до востребования иностранных
центральных банков в СКВ
2702 2 3 3     Начисленные расходы по вкладам до востребования иностранных
центральных банков в ДВВ
2702 2 4 1     Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-нерезидентов в тенге

2702 2 4 2  Резидент емес басқа банктердiң ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702 2 4 3  Резидент емес басқа банктердiң ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2703 0 0 0  Қазақстан Республикасының Yкiметiнен, Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және
ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен теңгемен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 2  Қазақстан Республикасының Yкіметiнен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 3  Қазақстан Республикасының Yкіметінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
алынған заемдар бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2703 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
алынған заемдар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2703 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
алынған заемдар бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2704 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген шығыстар
2705 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ЕАВ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заемдар және қаржы лизингi бойынша есептелген
шығыстар
2705 1 4 1  Резидент басқа банктерден теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 1 4 2  Резидент басқа банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 1 4 3  Резидент басқа банктерден ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 3 1  Шетелдiк орталық банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 3 2  Шетелдiк орталық банктердің ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар

2702 2 4 2     Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-нерезидентов в СКВ
2702 2 4 3     Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков-нерезидентов в ДВВ
2703 0 0 0   Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства
Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2703 1 1 1     Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 1 2     Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 1 3     Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 2 1     Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2703 1 2 2     Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2703 1 2 3     Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2703 1 6 1    Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2703 1 6 2     Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2703 1 6 3     Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2704 0 0 0   Начисленные расходы по займам, полученным от международных
финансовых организаций
2705 0 0 0   Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков
2705 1 3 1     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан в
тенге
2705 1 3 2     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2705 1 3 3     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2705 1 4 1     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-резидентов, в тенге
2705 1 4 2     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-резидентов, в СКВ
2705 1 4 3     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-резидентов, в ДВВ
2705 2 3 1     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от иностранных центральных банков, в тенге
2705 2 3 2     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от иностранных центральных банков, в СКВ

2705 2 3 3  Шетелдiк орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 1  Резидент емес басқа банктерден теңгемен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 2  Резидент емес басқа банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 3  Резидент емес басқа банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
және қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2706 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар және қаржы лизингі
бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарын ВБТ-мен алынған заемдар және
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2707 0 0 0  Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қардарлық, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша
сомасына сыйақы төлеумен байланысты есептелген
шығыстар
2707 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты теңгемен есептелген шығыстар
2707 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2707 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты ВБТ-мен есептелген шығыстар
2707 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты теңгемен есептелген шығыстар

2705 2 3 3     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от иностранных центральных банков, в ДВВ
2705 2 4 1     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-нерезидентов, в тенге
2705 2 4 2     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-нерезидентов, в СКВ
2705 2 4 3     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков-нерезидентов, в ДВВ
2706 0 0 0   Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2706 1 5 1     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2706 1 5 2     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
2706 1 5 3     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2706 2 5 1     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2706 2 5 2     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
2706 2 5 3     Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2707 0 0 0    Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов
2707 1 1 1     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
Правительства Республики Казахстан, в тенге
2707 1 1 2     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
Правительства Республики Казахстан, в СКВ
2707 1 1 3     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
Правительства Республики Казахстан, в ДВВ
2707 1 5 1     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге

2707 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2707 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты ВБТ-мен есептелген шығыстар
2707 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық,
кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы
төлеумен байланысты теңгемен есептелген шығыстар
2707 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық,
кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы
төлеумен байланысты ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2707 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық,
кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы
төлеумен байланысты ВБТ-мен есептелген шығыстар
2707 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық,
кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы
төлеумен байланысты теңгемен есептелген шығыстар
2707 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық,
кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы
төлеумен байланысты ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2707 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық,
кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы
төлеумен байланысты ВБТ-мен есептелген шығыстар
2707 1 8 1  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша
сомасына сыйақы төлеумен байланысты теңгемен
есептелген шығыстар
2707 1 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша
сомасына сыйақы төлеумен байланысты ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2707 1 8 3  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттемелерін қамтамасыз
ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша
сомасына сыйақы төлеумен байланысты ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2707 1 9 1  Резидент үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде
қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеумен
байланысты теңгемен есептелген шығыстар

2707 1 5 2     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2707 1 5 3     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2707 1 6 1     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов,
в тенге
2707 1 6 2     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов,
в СКВ
2707 1 6 3     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов,
в ДВВ
2707 1 7 1     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов,
в тенге
2707 1 7 2     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов,
в СКВ
2707 1 7 3     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов,
в ДВВ
2707 1 8 1     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
2707 1 8 2     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
2707 1 8 3     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ
2707 1 9 1     Начисленные расходы, связанные с выплатой
вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве
обеспечения (заклад, задаток) обязательств домашних
хозяйств-резидентов, в тенге

2711 0 0 0  Басқа банктердiң овернайт займдары бойынша есептелген
шығыстар
2711 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің теңгемен овернайт
займдары бойынша есептелген шығыстар
2711 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен овернайт
займдары бойынша есептелген шығыстар
2711 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ВБТ-мен овернайт
займдары бойынша есептелген шығыстар
2711 1 4 1  Резидент банктердің теңгемен овернайт займдары бойынша
есептелген шығыстар
2711 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-мен овернайт займдары бойынша
есептелген шығыстар
2711 1 4 3  Резидент банктердің ВБТ-мен овернайт займдары бойынша
есептелген шығыстар
2711 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгемен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 3 2  Шетелдiк орталық банктердің ЕАВ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 4 1  Резидент емес банктердiң теңгемен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2711 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-мен овернайт займдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 0 0 0  Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2712 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен
мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің ВБТ-мен мерзiмдi
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 1  Резидент басқа банктердің теңгемен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 2  Резидент басқа банктердің ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 3  Резидент басқа банктердің ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 3 1  Шетелдiк орталық банктердiң теңгемен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен мерзімді салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2712 2 4 1  Резидент емес басқа банктердiң теңгемен мерзiмді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 2 4 2  Резидент емес басқа банктердің ЕАВ-мен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712 2 4 3  Резидент емес басқа банктердiң ВБТ-мен мерзімді
салымдары бойынша есептелген шығыстар
2713 0 0 0  Басқа банктерді ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша
есептелген шығыстар
2713 1 4 1  Резидент банктердің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша теңгемен есептелген шығыстары

2711 0 0 0   Начисленные расходы по займам овернайт других банков
2711 1 3 1     Начисленные расходы по займам овернайт Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2711 1 3 2     Начисленные расходы по займам овернайт Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ
2711 1 3 3     Начисленные расходы по займам овернайт Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ
2711 1 4 1     Начисленные расходы по займам овернайт банков-резидентов в
тенге
2711 1 4 2     Начисленные расходы по займам овернайт банков-резидентов в
СКВ
2711 1 4 3     Начисленные расходы по займам овернайт банков-резидентов в
ДВВ
2711 2 3 1     Начисленные расходы по займам овернайт иностранных
центральных банков в тенге
2711 2 3 2     Начисленные расходы по займам овернайт иностранных
центральных банков в СКВ
2711 2 3 3     Начисленные расходы по займам овернайт иностранных
центральных банков в ДВВ
2711 2 4 1     Начисленные расходы по займам овернайт банков-нерезидентов
в тенге
2711 2 4 2     Начисленные расходы по займам овернайт банков-нерезидентов
в СКВ
2711 2 4 3     Начисленные расходы по займам овернайт банков-нерезидентов
в ДВВ
2712 0 0 0   Начисленные расходы по срочным вкладам других банков
2712 1 3 1     Начисленные расходы по срочным вкладам Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2712 1 3 2     Начисленные расходы по срочным вкладам Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ
2712 1 3 3     Начисленные расходы по срочным вкладам Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ
2712 1 4 1     Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-резидентов в тенге
2712 1 4 2     Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-резидентов в СКВ
2712 1 4 3     Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-резидентов в ДВВ
2712 2 3 1     Начисленные расходы по срочным вкладам иностранных
центральных банков в тенге
2712 2 3 2     Начисленные расходы по срочным вкладам иностранных
центральных банков в СКВ
2712 2 3 3     Начисленные расходы по срочным вкладам иностранных
центральных банков в ДВВ
2712 2 4 1     Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в тенге
2712 2 4 2     Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в СКВ
2712 2 4 3     Начисленные расходы по срочным вкладам других
банков-нерезидентов в ДВВ
2713 0 0 0   Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств других банков
2713 1 4 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
других банков-резидентов

2713 1 4 2  Резидент банктердің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша ЕАВ-дағы есептелген шығыстары
2713 1 4 3  Резидент банктердің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша  ВБТ-дегі есептелген шығыстары
2713 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын теңгедегі салым бойынша есептелген
шығыстар
2713 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ЕАВ-дегі салым бойынша есептелген
шығыстар
2713 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын ВБТ-дағы салым бойынша есептелген
шығыстар
2713 2 4 1  Резидент емес банктердің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша теңгемен есептелген шығыстары
2713 2 4 2  Резидент емес банктердің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша ЕАВ-дағы есептелген шығыстары
2713 2 4 3  Резидент емес банктердің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша  ВБТ-дегі есептелген шығыстары
2714 0 0 0  Басқа банктердiң шартты салымдары бойынша есептелген
шығыстар
2714 1 4 1  Резидент банктердің теңгемен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 1 4 2  Резидент банктердің ВАВ-мен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 1 4 3  Резидент банктердің ВБТ-мен шартты салымдары бойынша
есептелген шығыстар
2714 2 4 1  Резидент емес банктердің теңгемен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2714 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2714 2 4 3  Резидент емес банктердiң ВБТ-мен шартты салымдары
бойынша есептелген шығыстар
2715 0 0 0  Бас офисi және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша есептелген шығыстар
2715 1 4 1  Бас офисi және оның Филиалдарды арасындағы есеп
айырысулар бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2715 1 4 2  Бас офисі және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2715 1 4 3  Бас офисi және оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2715 2 4 1  Бас офисi және оның шетелдiк филиалдары арасындағы
есеп айырысулар бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2715 2 4 2  Бас офисі және оның шетелдік филиалдары арасындағы
есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2715 2 4 3  Бас офисi және оның шетелдiк филиалдары арасындағы
есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2717 0 0 0  Клиенттердің тазартылған қымбат металдармен металл
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 1 0  Қазақстан Республикасы Үкіметінің тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 5 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдармен
металл шоттары бойынша есептелген шығыстар

2713 1 4 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
других банков-резидентов
2713 1 4 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств других банков-резидентов
2713 2 3 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств иностранных
центральных банков
2713 2 3 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств иностранных
центральных банков
2713 2 3 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств иностранных центральных банков
2713 2 4 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
других банков-нерезидентов
2713 2 4 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
других банков-нерезидентов
2713 2 4 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
других банков-нерезидентов
2714 0 0 0   Начисленные расходы по условным вкладам других банков
2714 1 4 1     Начисленные расходы по условным вкладам в тенге
банков-резидентов
2714 1 4 2     Начисленные расходы по условным вкладам в СКВ
банков-резидентов
2714 1 4 3     Начисленные расходы по условным вкладам в ДВВ
банков-резидентов
2714 2 4 1     Начисленные расходы по условным вкладам в тенге
банков-нерезидентов
2714 2 4 2     Начисленные расходы по условным вкладам в СКВ
банков-нерезидентов
2714 2 4 3     Начисленные расходы по условным вкладам в ДВВ
банков-нерезидентов
2715 0 0 0   Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и
его филиалами
2715 1 4 1     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в тенге
2715 1 4 2     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в СКВ
2715 1 4 3     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом
и его филиалами в ДВВ
2715 2 4 1     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в тенге
2715 2 4 2     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в СКВ
2715 2 4 3     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом
и его зарубежными филиалами в ДВВ
2717 0 0 0   Начисленные расходы по металлическим счетам клиентов
в аффинированных драгоценных металлах
2717 1 1 0     Начисленные расходы по металлическим счетам Правительства
Республики Казахстан в аффинированных драгоценных металлах
2717 1 5 0     Начисленные расходы по металлическим счетам организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских операций
в аффинированных драгоценных металлах

2717 1 6 0  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдармен металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2717 1 7 0  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдармен металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2717 1 8 0  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдармен
металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 1 9 0  Үй шаруашылықтары-резиденттердің тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 1 0  Шетел мемлекеті үкіметінің тазартылған қымбат
металдармен металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 2 0  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
тазартылған қымбат металдармен металл шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2717 2 5 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат металдармен
металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 6 0  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металдармен металл
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 7 0  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының тазартылған қымбат металдармен металл
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 8 0  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат металдармен
металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717 2 9 0  Үй шаруашылықтары-резидент еместердің тазартылған
қымбат металдармен металл шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2718 0 0 0  Клиенттердің ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген
шығыстар
2718 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнің теңгемен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкiметінiң ВБТ-мен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергiлікті өкiмет органдарының
теңгемен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген
шығыстар
2718 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен ағымды есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар

2717 1 6 0     Начисленные расходы по металлическим счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2717 1 7 0     Начисленные расходы по металлическим счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2717 1 8 0     Начисленные расходы по металлическим счетам некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в аффинированных драгоценных металлах
2717 1 9 0     Начисленные расходы по металлическим счетам домашних
хозяйств-резидентов в аффинированных драгоценных металлах
2717 2 1 0     Начисленные расходы по металлическим счетам Правительства
иностранного государства в аффинированных драгоценных
металлах
2717 2 2 0     Начисленные расходы по металлическим счетам местных
исполнительных органов иностранного государства в
аффинированных драгоценных металлах
2717 2 5 0     Начисленные расходы по металлическим счетам организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских операций
в аффинированных драгоценных металлах
2717 2 6 0     Начисленные расходы по металлическим счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в
аффинированных драгоценных металлах
2717 2 7 0     Начисленные расходы по металлическим счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в аффинированных драгоценных металлах
2717 2 8 0     Начисленные расходы по металлическим счетам некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в аффинированных драгоценных металлах
2717 2 9 0     Начисленные расходы по металлическим счетам домашних
хозяйств-нерезидентов в аффинированных драгоценных металлах
2718 0 0 0     Начисленные расходы по текущим счетам клиентов
2718 1 1 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге Правительства
Республики Казахстан
2718 1 1 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ Правительства
Республики Казахстан
2718 1 1 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ Правительства
Республики Казахстан
2718 1 2 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2718 1 2 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2718 1 2 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2718 1 5 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2718 1 5 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2718 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген
шығыстар
2718 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 1 9 1  Резиденттердiң-үй шаруашылығының теңгемен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 9 2  Резиденттердiң-үй шаруашылығының ЕАВ-мен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 1 9 3  Резиденттердiң-үй шаруашылығының ВБТ-мен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 1 1  Шетел мемлекетi үкiметiнiң теңгемен ағымдағы
есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 1 2  Шетел мемлекетi үкiметiнiң ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 1 3  Шетел мемлекетi үкiметiнiң ВБТ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарының
ВБТ-мен ағымдағы есепшоттары бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар
2718 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоттары
бойынша есептелген шығыстар

2718 1 5 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2718 1 6 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 6 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 6 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 7 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 7 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 7 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2718 1 8 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2718 1 8 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2718 1 8 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2718 1 9 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге домашних
хозяйств-резидентов
2718 1 9 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ домашних
хозяйств-резидентов
2718 1 9 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ домашних
хозяйств-резидентов
2718 2 1 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
Правительства иностранного государства
2718 2 1 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ Правительства
иностранного государства
2718 2 1 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ Правительства
иностранного государства
2718 2 2 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге местных
исполнительных органов иностранного государства
2718 2 2 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ местных
исполнительных органов иностранного государства
2718 2 2 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ местных
исполнительных органов иностранного государства
2718 2 5 1     Начисленные расходы по текущим счетам в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2718 2 5 2     Начисленные расходы по текущим счетам в СКВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2718 2 5 3     Начисленные расходы по текущим счетам в ДВВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций

2723 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарды ақша түрінде қамтамасыз
ету бойынша ЕАВ-да есептелген шығыстар
2723 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдарды ақша түрінде қамтамасыз
ету бойынша ВБТ-де есептелген шығыстар
2723 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарды
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша теңгеде есептелген
шығыстар
2723 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарды
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша ЕАВ-да есептелген
шығыстар
2723 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарды
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша ВБТ-де есептелген
шығыстар
2723 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарды
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша теңгеде есептелген
шығыстар
2723 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарды
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша ЕАВ-да есептелген
шығыстар
2723 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарды
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша ВБТ-де есептелген
шығыстар
2723 1 8 1  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарды ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша теңгеде есептелген шығыстар
2723 1 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарды ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша ЕАВ-да есептелген шығыстар
2723 1 8 3  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдарды ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша ВБТ-де есептелген шығыстар
2723 1 9 1  Резидент үй шаруашылықтарын ақша түрінде қамтамасыз
ету бойынша теңгеде есептелген шығыстар
2723 1 9 2  Резидент үй шаруашылықтарын ақша түрінде қамтамасыз
ету бойынша ЕАВ-да есептелген шығыстар
2723 1 9 3  Резидент үй шаруашылықтарын ақша түрінде қамтамасыз
ету бойынша ВБТ-де есептелген шығыстар
2723 2 1 1  Шет мемлекет Үкіметінің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша теңгеде есептелген шығыстар
2723 2 1 2  Шет мемлекет Үкіметінің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша ЕАВ-да есептелген шығыстар
2723 2 1 3  Шет мемлекет Үкіметінің ақша түрінде қамтамасыз ету
бойынша ВБТ-де есептелген шығыстар
2723 2 2 1  Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарын
ақша түрінде қамтамасыз ету бойынша теңгеде есептелген
шығыстар

2723 1 5 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2723 1 5 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2723 1 6 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 6 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 6 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 7 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 7 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 7 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2723 1 8 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2723 1 8 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2723 1 8 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2723 1 9 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов
2723 1 9 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов
2723 1 9 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
домашних хозяйств-резидентов
2723 2 1 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств
Правительства иностранного государства
2723 2 1 2     Начисленные расходы по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств
Правительства иностранного государства
2723 2 1 3     Начисленные расходы по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств
Правительства иностранного государства
2723 2 2 1     Начисленные расходы по вкладу в тенге, являющемуся
обеспечением обязательств местных
исполнительных органов иностранного государства

2725 0 0 0  Бағалы қағаздармен жүргізілетін "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен жүргізілетін
ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен жүргізілетін
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  1 4 1   Резидент банктермен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  1 4 2   Резидент банктермен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  1 4 3   Резидент банктермен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар есептелген шығыстар
2725  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО"
операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар

2725 0 0 0   Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными бумагами
2725 1 3 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с Национальным Банком Республики
Казахстан
2725 1 3 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с Национальным Банком Республики
Казахстан
2725 1 3 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с Национальным Банком Республики
Казахстан
2725 1 4 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с банками-резидентами
2725 1 4 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с банками-резидентами
2725 1 4 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с банками-резидентами
2725 1 5 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2725 1 5 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2725 1 5 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2725 1 6 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2725 1 6 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2725 1 6 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2725 1 7 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2725 1 7 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2725 1 7 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2725 1 8 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2725 1 8 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства

2725  1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  1 9 1   Резидент ретіндегі үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарымен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарымен жүргізілетін ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 3 1   Шетелдік орталық банкпен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 3 2   Шетелдік орталық банкпен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 3 3   Шетелдік орталық банкпен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  2 4 1   Резидент емес банктермен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 4 2   Резидент емес банктермен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  2 4 3   Резидент емес банктермен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен жүргізілетін
ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдармен жүргізілетін
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарымен жүргізілетін теңгедегі бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  2 6 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарымен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  2 6 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарымен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы қағаздармен
"РЕПО" операциялары бойынша есептелген шығыстар
2725  2 7 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарымен жүргізілетін теңгедегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар

2725 1 8 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2725 1 9 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
2725 1 9 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
2725 1 9 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
2725 2 3 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с иностранным центральным банком
2725 2 3 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с иностранным центральным банком
2725 2 3 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с иностранным центральным банком
2725 2 4 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с банками-нерезидентами
2725 2 4 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с банками-нерезидентами
2725 2 4 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с банками-нерезидентами
2725 2 5 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2725 2 5 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2725 2 5 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2725 2 6 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2725 2 6 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2725 2 6 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2725 2 7 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства

2725  2 7 2   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарымен жүргізілетін ЕАВ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  2 7 3   Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарымен жүргізілетін ВБТ-дегі бағалы
қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша есептелген
шығыстар
2725  2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен жүргізілетін теңгедегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-дегі
бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары бойынша
есептелген шығыстар
2725  2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
теңгедегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
ЕАВ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2725  2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарымен жүргізілетін
ВБТ-дегі бағалы қағаздармен "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2726  0 0 0  Бағалы қағаздармен жүргізілетін "РЕПО" операциялары
бойынша есептелген шығыстар
2726  1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі карт-
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726  1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дегі карт-
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726  1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі карт-
шоттары бойынша есептелген шығыстар
2726  1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының теңгедегі карт-шоттары бойынша
есептелген шығыстар
2726  1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-дегі карт-шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2726  1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарының ВБТ-дегі карт-шоттары бойынша есептелген
шығыстар
2726  1 4 1  Резидент банктердің карт-шоттары бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2726  1 4 2  Резидент банктердің карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726  1 4 3  Резидент банктердің карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726  1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726  1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар

2725 2 7 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2725 2 7 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2725 2 8 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2725 2 8 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2725 2 8 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2725 2 9 1     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
2725 2 9 2     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2725 2 9 3     Начисленные расходы по операциям "РЕПО" с ценными
бумагами в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2726 0 0 0   Начисленные расходы по карт-счетам клиентов
2726 1 1 1     Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
Республики Казахстан в тенге
2726 1 1 2     Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
Республики Казахстан в СКВ
2726 1 1 3     Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
2726 1 2 1     Начисленные расходы по карт-счетам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в тенге
2726 1 2 2     Начисленные расходы по карт-счетам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в СКВ
2726 1 2 3     Начисленные расходы по карт-счетам местных
исполнительных органов Республики Казахстан в ДВВ
2726 1 4 1     Начисленные расходы по карт-счетам банков-резидентов
в тенге
2726 1 4 2     Начисленные расходы по карт-счетам банков-резидентов
в СКВ
2726 1 4 3     Начисленные расходы по карт-счетам банков-резидентов
в ДВВ
2726 1 5 1     Начисленные расходы по карт-счетам в тенге организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2726 1 5 2     Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций

2726  1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726  1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726  1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726  1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726  1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша теңгемен
есептелген шығыстар
2726  1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726  1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726  1 9 1  Резидент үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726  1 9 2  Резидент үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726  1 9 3  Резидент үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  2 1 1  Шетел мемлекеті Үкіметінің карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726  2 1 2  Шетел мемлекеті Үкіметінің карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726  2 1 3  Шетелдік мемлекет Үкіметінің карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  2 2 1  Шетелдік мемлекет өкіметі жергілікті органдарының
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726  2 2 2  Шетелдік мемлекет өкіметі жергілікті органдарының
карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726  2 2 3  Шетелдік мемлекет өкіметі жергілікті органдарының
карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  2 4 1  Резидент емес банктердің карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726  2 4 2  Резидент емес банктердің карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726  2 4 3  Резидент емес банктердің карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726  2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың карт-шоттары
бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726  2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың карт-шоттары
бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар

2726 1 5 3     Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ организаций-
резидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2726 1 6 1     Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2726 1 6 2     Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2726 1 6 3     Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2726 1 7 1     Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2726 1 7 2     Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2726 1 7 3     Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2726 1 8 1     Начисленные расходы по карт-счетам в тенге
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2726 1 8 2     Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 1 8 3     Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2726 1 9 1     Начисленные расходы по карт-счетам домашних хозяйств-
резидентов в тенге
2726 1 9 2     Начисленные расходы по карт-счетам домашних хозяйств-
резидентов в СКВ
2726 1 9 3     Начисленные расходы по карт-счетам домашних хозяйств-
резидентов в ДВВ
2726 2 1 1     Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
иностранного государства в тенге
2726 2 1 2     Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
иностранного государства в СКВ
2726 2 1 3     Начисленные расходы по карт-счетам Правительства
иностранного государства в ДВВ
2726 2 2 1     Начисленные расходы по карт-счетам местных
исполнительных органов иностранного государства в тенге
2726 2 2 2     Начисленные расходы по карт-счетам местных
исполнительных органов иностранного государства в СКВ
2726 2 2 3     Начисленные расходы по карт-счетам местных
исполнительных органов иностранного государства в ДВВ
2726 2 4 1     Начисленные расходы по карт-счетам банков-нерезидентов
в тенге
2726 2 4 2     Начисленные расходы по карт-счетам банков-нерезидентов
в СКВ
2726 2 4 3     Начисленные расходы по карт-счетам банков-нерезидентов
в ДВВ
2726 2 5 1     Начисленные расходы по карт-счетам в тенге организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2726 2 5 2     Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций

2726  2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың карт-шоттары
бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2726  2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2726  2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2726  2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2726  2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2726  2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2726  2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының карт-шоттары бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2726  2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін бағалы қағаздары
бар коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
карт-шоттары бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2726  2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2726  2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың карт-шоттары бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2726  2 9 1  Резидент емес үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2726  2 9 2  Резидент емес үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2726  2 9 3  Резидент емес үй шаруашылығының карт-шоттары бойынша
ВБТ-мен есептелген шығыстар
2727 0 0 0 Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2727 1 3 1 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен теңгедегі туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 3 2 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ЕАВ-дағы туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 3 3 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-дегі туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 4 1 Резидент банктермен теңгедегі туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 4 2 Резидент банктермен ЕАВ-дағы туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 4 3 Резидент банктермен ВБТ-дегі туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар

2726 2 5 3     Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2726 2 6 1     Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в тенге
2726 2 6 2     Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в СКВ
2726 2 6 3     Начисленные расходы по карт-счетам государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в ДВВ
2726 2 7 1     Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в тенге
2726 2 7 2     Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в СКВ
2726 2 7 3     Начисленные расходы по карт-счетам негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в ДВВ
2726 2 8 1     Начисленные расходы по карт-счетам в тенге с ценными
бумагами некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2726 2 8 2     Начисленные расходы по карт-счетам в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2726 2 8 3     Начисленные расходы по карт-счетам в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2726 2 9 1     Начисленные расходы по карт-счетам домашних хозяйств-
нерезидентов в тенге
2726 2 9 2     Начисленные расходы по карт-счетам домашних хозяйств-
нерезидентов в СКВ
2726 2 9 3     Начисленные расходы по карт-счетам домашних хозяйств-
нерезидентов в ДВВ
2727 0 0 0     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами
2727 1 3 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с Национальным Банком Республики Казахстан
2727 1 3 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с Национальным Банком Республики Казахстан
2727 1 3 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с Национальным Банком Республики Казахстан
2727 1 4 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с банками-резидентами
2727 1 4 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с банками-резидентами
2727 1 4 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с банками-резидентами
2727 1 5 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций

2727 1 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-дегі туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгедегі
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2727 1 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2727 1 6 3 Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-дегі
туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2727 1 7 1 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 1 7 2 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-дағы туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 1 7 3 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-дегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 1 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-дегі туынды қаржы құралдарымен
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 9 1 Үй шаруашылықтары-резиденттермен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 9 2 Үй шаруашылықтары-резиденттермен ЕАВ-дағы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 1 9 3 Үй шаруашылықтары-резиденттермен ВБТ-дегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 3 1 Шетелдік орталық банктермен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 3 2 Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-дағы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 3 3 Шетелдік орталық банктермен ВБТ-дегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар

2727 1 5 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
2727 1 5 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
2727 1 6 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2727 1 6 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2727 1 6 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2727 1 7 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2727 1 7 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2727 1 7 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2727 1 8 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2727 1 8 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2727 1 8 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2727 1 9 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
2727 1 9 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с домашними хозяйствами-резидентами
2727 1 9 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с домашними хозяйствами-резидентами
2727 2 3 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с иностранными центральными банками
2727 2 3 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с иностранными центральными банками
2727 2 3 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с иностранными центральными банками

2727 2 4 1 Резидент емес банктермен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 4 2 Резидент емес банктермен ЕАВ-дағы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 4 3 Резидент емес банктермен ВБТ-дегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 5 1 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 5 2 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дағы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 5 3 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-дегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 6 1 Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгедегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 2 6 2 Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-дағы туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 2 6 3 Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-дегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 2 7 1 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгедегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 2 7 2 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-дағы туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 2 7 3 Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-дегі туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша
есептелген шығыстар
2727 2 8 1 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгедегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 8 2 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дағы туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 8 3 Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-дегі туынды қаржы
құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 9 1 Үй шаруашылықтары-резидент еместермен теңгедегі туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2727 2 9 2 Үй шаруашылықтары-резидент еместермен ЕАВ-дағы туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар

2727 2 4 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с банками-нерезидентами
2727 2 4 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с банками-нерезидентами
2727 2 4 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с банками-нерезидентами
2727 2 5 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
2727 2 5 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
2727 2 5 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций
2727 2 6 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с государственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2727 2 6 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с государственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2727 2 6 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с государственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2727 2 7 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2727 2 7 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2727 2 7 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2727 2 8 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2727 2 8 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2727 2 8 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2727 2 9 1     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в тенге с домашними хозяйствами-нерезидентами
2727 2 9 2     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами

2727 2 9 3 Үй шаруашылықтары-резидент еместермен ВБТ-дегі туынды
қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2730 0 0 0  Айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған бағалы қағаздар бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2730 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2730 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2730 1 4 1  Резидент басқа банктерде теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 4 2  Резидент басқа банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 4 3  Резидент басқа банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша есептелген шығыстар
2730 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
ойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 1 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар

2727 2 9 3     Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2730 0 0 0   Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам
2730 1 3 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у Национального Банка Республики
Казахстан
2730 1 3 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у Национального Банка Республики
Казахстан
2730 1 3 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у Национального Банка Республики
Казахстан
2730 1 4 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у других банков-резидентов
2730 1 4 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у других банков-резидентов
2730 1 4 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у других банков-резидентов
2730 1 5 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 1 5 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 1 5 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 1 6 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 6 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 6 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 7 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 7 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 7 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2730 1 8 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 1 8 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 1 8 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

2730 1 9 1  Резиденттердің үй шаруашылығында теңгемен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 9 2  Резиденттердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 9 3  Резиденттердің үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2730 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2730 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2730 2 4 1  Резидент емес банктерде теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 4 2  Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 4 3  Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 7 2  Шетелдік мемлекеттік мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар

2730 1 9 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у домашних хозяйств-резидентов
2730 1 9 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у домашних хозяйств-резидентов
2730 1 9 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-резидентов
2730 2 3 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у иностранных центральных
банков
2730 2 3 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у иностранных центральных банков
2730 2 3 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у иностранных центральных банков
2730 2 4 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у банков-нерезидентов
2730 2 4 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у банков-нерезидентов
2730 2 4 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у банков-нерезидентов
2730 2 5 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 2 5 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 2 5 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2730 2 6 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 6 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 6 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 7 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2730 2 7 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 7 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2730 2 8 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства

2730 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2730 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
есептелген шығыстар
2730 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2731 0 0 0  Басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметімен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметімен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметімен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен теңгедегі басқа
да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен ЕАВ-дағы басқа
да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен ВБТ-дағы басқа
да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 4 1  Резидент банктермен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 4 2  Резидент банктермен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 4 3  Резидент банктермен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен теңгедегі
басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы
басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен ВБТ-дағы
басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
теңгедегі басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар

2730 2 8 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 2 8 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2730 2 9 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2730 2 9 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2730 2 9 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным
бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2731 0 0 0   Начисленные расходы по прочим операциям
2731 1 1 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с Правительством Республики Казахстан
2731 1 1 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с Правительством Республики Казахстан
2731 1 1 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с Правительством Республики Казахстан
2731 1 3 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с Национальным Банком Республики Казахстан
2731 1 3 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
2731 1 3 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
2731 1 4 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с банками-резидентами
2731 1 4 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с банками-резидентами
2731 1 4 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с банками-резидентами
2731 1 5 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2731 1 5 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2731 1 5 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с организациями-резидентами, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2731 1 6 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2731 1 6 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2731 1 6 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2731 1 7 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с негосударственными нефинансовыми организациями-
резидентами

2731 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ЕАВ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
ВБТ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 1 9 1  Резидент үй шаруашылықтарымен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 9 2  Резидент үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 1 9 3  Резидент үй шаруашылықтарымен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметімен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметімен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметімен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
теңгедегі басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 2 2  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ЕАВ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкімет органдарымен
ВБТ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 4 1  Резидент емес банктермен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 4 2  Резидент емес банктермен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 4 3  Резидент емес банктермен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар

2731 1 7 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2731 1 7 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2731 1 8 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающим
домашние хозяйства
2731 1 8 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2731 1 8 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2731 1 9 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с домашними
хозяйствами-резидентами
2731 1 9 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с домашними
хозяйствами-резидентами
2731 1 9 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с домашними
хозяйствами-резидентами
2731 2 1 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с Правительством иностранного государства
2731 2 1 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с Правительства иностранного государства
2731 2 1 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с Правительством иностранного государства
2731 2 2 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с местными исполнительными органами иностранного
государства
2731 2 2 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ с местными
исполнительными органами иностранного государства
2731 2 2 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ с местными
исполнительными органами иностранного государства
2731 2 3 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с иностранными центральными банками
2731 2 3 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с иностранными центральными банками
2731 2 3 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с иностранными центральными банками
2731 2 4 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с банками-нерезидентами
2731 2 4 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с банками-нерезидентами
2731 2 4 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с банками-нерезидентами
2731 2 5 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге с
организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2731 2 5 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2731 2 5 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций

2731 2 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгедегі басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
теңгедегі басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ЕАВ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
ВБТ-дағы басқа да операциялар бойынша есептелген
шығыстар
2731 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен теңгедегі басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ЕАВ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен ВБТ-дағы басқа да операциялар
бойынша есептелген шығыстар
2731 2 9 1  Резидент емес үй шаруашылықтарымен теңгедегі басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 9 2  Резидент емес үй шаруашылықтарымен ЕАВ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2731 2 9 3  Резидент емес үй шаруашылықтарымен ВБТ-дағы басқа да
операциялар бойынша есептелген шығыстар
2740 0 0 0  Реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 1  Резидент банктер алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 2  Резидент банктер алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 3  Резидент банктер алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар

2731 2 6 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2731 2 6 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2731 2 6 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2731 2 7 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2731 2 7 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2731 2 7 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями
иностранного государства
2731 2 8 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2731 2 8 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2731 2 8 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2731 2 9 1     Начисленные расходы по прочим операциям в тенге
с домашними хозяйствами-нерезидентами
2731 2 9 2     Начисленные расходы по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
2731 2 9 3     Начисленные расходы по прочим операциям в ДВВ
с домашними хозяйствами-нерезидентами
2740 0 0 0   Начисленные расходы по субординированному долгу
2740 1 4 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед банками-резидентами
2740 1 4 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
банками-резидентами
2740 1 4 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
банками-резидентами
2740 1 5 1     Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в тенге
2740 1 5 2     Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в СКВ
2740 1 5 3     Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций в ДВВ
2740 1 6 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2740 1 6 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
государственными нефинансовыми организациями-резидентами

2740 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 1 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 8 2  Yй шаруашылығына өкімет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар
бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 1  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы теңгемен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 2  Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы ЕАВ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығы алдындағы ВБТ-мен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 3 1  Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2740 2 3 2  Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2740 2 3 3  Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2740 2 4 1  Резидент емес банктер алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 4 2  Резидент емес банктер алдындағы ЕАВ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 4 3  Резидент емес банктер алдындағы ВБТ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы теңгемен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы ЕАВ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы ВБТ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы теңгемен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар

2740 1 6 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2740 1 7 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2740 1 7 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2740 1 7 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2740 1 8 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2740 1 8 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 1 8 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 1 9 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед домашними хозяйствами-резидентами
2740 1 9 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
домашними хозяйствами-резидентами
2740 1 9 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
домашними хозяйствами-резидентами
2740 2 3 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед иностранными центральными банками
2740 2 3 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ
перед иностранными центральными банками
2740 2 3 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ
перед иностранными центральными банками
2740 2 4 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед банками-нерезидентами
2740 2 4 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
банками-нерезидентами
2740 2 4 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
банками-нерезидентами
2740 2 5 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед организациями-нерезидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
2740 2 5 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2740 2 5 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2740 2 6 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед государственными нефинансовыми организациями
иностранного государства

2740 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген
шығыстар
2740 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 8 1  Коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
теңгемен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 8 2  Коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
ЕАВ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 8 3  Коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
ВБТ-мен реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
реттелген борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2740 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен реттелген
борыштар бойынша есептелген шығыстар
2741 0 0 0  Алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 1 1  Қазақстан Республикасының Yкіметiнен теңгемен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 1 2  Қазақстан Республикасының Yкiметiнен ЕАВ-мен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 1 3  Қазақстан Республикасының Yкiметiнен ВБТ-мен алынған
заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiм
өткен сыйақы
2741 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен теңгемен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен
сыйақы

2740 2 6 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 6 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2740 2 7 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед негосударственными нефинансовыми организациями
-нерезидентами
2740 2 7 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями
-нерезидентами
2740 2 7 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями
-нерезидентами
2740 2 8 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед некоммерческими организациями-нерезидентами,
обслуживающими домашние хозяйства
2740 2 8 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 2 8 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 2 9 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед домашними хозяйствами-нерезидентами
2740 2 9 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
домашними хозяйствами-нерезидентами
2740 2 9 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
домашними хозяйствами-нерезидентами
2741 0 0 0   Просроченное вознаграждение по полученным займам и финансовому
лизингу
2741 1 1 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от Правительства Республики
Казахстан
2741 1 1 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от Правительства Республики
Казахстан
2741 1 1 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от Правительства Республики
Казахстан
2741 1 2 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2741 1 2 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2741 1 2 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2741 1 3 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от Национального Банка
Республики Казахстан

2741 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ЕАВ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен ВБТ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 4 1  Резидент банктерден теңгемен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 4 2  Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 4 3  Резидент банктерден ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан теңгемен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан ВБТ-мен алынған заем және қаржы
лизингі бойынша мерзімдi өткен сыйақы
2741 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан теңгемен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан ЕАВ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардан ВБТ-мен
алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2741 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2741 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2741 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингi бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2741 2 1 1  Шетел мемлекетi үкіметінен теңгемен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмі өткен сыйақы
2741 2 1 2  Шетел мемлекетi үкіметінен ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінен ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған заем және қаржы лизингі бойынша
мерзімі өткен сыйақы

2741 1 3 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от Национального Банка Республики
Казахстан
2741 1 3 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от Национального Банка Республики
Казахстан
2741 1 4 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от банков-резидентов
2741 1 4 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от банков-резидентов
2741 1 4 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от банков-резидентов
2741 1 5 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 1 5 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 1 5 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 1 6 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2741 1 6 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2741 1 6 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2741 1 7 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2741 1 7 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2741 1 7 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2741 2 1 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от Правительства иностранного
государства
2741 2 1 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от Правительства иностранного
государства
2741 2 1 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от Правительства иностранного
государства
2741 2 2 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от местных исполнительных
органов иностранного государства

2741 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзiмі
өткен сыйақы
2741 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарынан
ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2741 2 3 1  Шетелдік орталық банктерден теңгемен алынған заем және
қаржы лизингi бойынша мерзімi өткен сыйақы
2741 2 3 2  Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 3 3  Шетелдiк орталық банктерден ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 4 1  Резидент емес банктерден теңгемен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 4 2  Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 4 3  Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заем және
қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 5 3  Банк операцияларынан жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заем және
қаржы лизингi бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімi өткен сыйақы
2741 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2741 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған заем және қаржы лизингі
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 0 0 0  Талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы

2741 2 2 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от местных исполнительных
органов иностранного государства
2741 2 2 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от местных исполнительных
органов иностранного государства
2741 2 3 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от иностранных центральных
банков
2741 2 3 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от иностранных центральных банков
2741 2 3 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от иностранных центральных банков
2741 2 4 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от банков-нерезидентов
2741 2 4 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от банков-нерезидентов
2741 2 4 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от банков-нерезидентов
2741 2 5 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 2 5 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 2 5 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2741 2 6 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2741 2 6 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2741 2 6 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2741 2 7 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2741 2 7 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в СКВ от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2741 2 7 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу в ДВВ от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2742 0 0 0   Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования

2742 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң теңгемен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзiмі өткен сыйақы
2742 1 1 3  Қазақстан Республикасы Yкiметінiң ВБТ-мен талап ету
салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң теңгемен
корреспонденттік есепшоттары бойынша мерзiмi өткен
сыйақы
2742 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен корреспонденттік
есепшоттары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 4 2  Резидент банктердiң ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 4 3  Резидент банктердiң ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен талап ету салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша
мерзiмі өткен сыйақы
2742 1 6 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2742 1 6 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 6 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 7 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
талап ету салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 7 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
талап ету салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742 1 7 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
талап ету салымдары бойынша мерзiмі өткен сыйақы

2742 1 1 1     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в тенге
2742 1 1 2     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2742 1 1 3     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 2 1     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
местных исполнительных органов Республики
Казахстан в тенге
2742 1 2 2     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
местных исполнительных органов Республики Казахстан в СКВ
2742 1 2 3     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
местных исполнительных органов Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 3 1     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2742 1 3 2     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2742 1 3 3     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 4 1     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге
2742 1 4 2     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в СКВ
2742 1 4 3     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в ДВВ
2742 1 5 1     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
2742 1 5 2     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2742 1 5 3     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
организаций-резидентов, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2742 1 6 1     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций-резидентов в тенге
2742 1 6 2     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2742 1 6 3     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
государственных нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
2742 1 7 1     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в
тенге
2742 1 7 2     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
2742 1 7 3     Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ

2743 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен
мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен
мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 0 0 0  Айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2744 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде айналысқа
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша теңгемен
мерзімі өткен сыйақы
2744 1 3 2  Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2744 1 3 3  Шетелдік орталық банктер алдындағы реттелген борыш
бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2744 1 4 1  Резидент банктерде теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 4 2  Резидент банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 4 3  Резидент банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2744 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2744 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi
өткен сыйақы
2744 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2744 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2744 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
мерзiмi өткен сыйақы
2744 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы

2743 2 9 1     Просроченное вознаграждение по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
2743 2 9 2     Просроченное вознаграждение по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
2743 2 9 3     Просроченное вознаграждение по срочным вкладам домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2744 0 0 0   Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам
2744 1 3 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у Национального Банка Республики
Казахстан
2744 1 3 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у Национального Банка Республики
Казахстан
2744 1 3 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у Национального Банка Республики
Казахстан
2744 1 4 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у банков-резидентов
2744 1 4 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у банков-резидентов
2744 1 4 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у банков-резидентов
2744 1 5 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2744 1 5 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2744 1 5 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2744 1 6 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 6 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 6 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 7 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 7 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 7 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2744 1 8 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2744 1 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 8 3  Yй шаруашылығын қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 9 1  Резиденттердiң үй шаруашылығында теңгемен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмі өткен сыйақы
2744 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 3 1  Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша теңгемен есептелген мерзімі өткен
сыйақы
2744 2 3 2  Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен есептелген мерзімі өткен
сыйақы
2744 2 3 3  Шетелдік орталық банктерде айналысқа шығарылған бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-мен есептелген мерзімі өткен
сыйақы
2744 2 4 1  Резидент емес банктерде теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 4 2  Резидент емес банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 4 3  Резидент емес банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмі өткен сыйақы
2744 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы

2744 1 8 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2744 1 8 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2744 1 9 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у домашних хозяйств-резидентов
2744 1 9 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у домашних хозяйств-резидентов
2744 1 9 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-резидентов
2744 2 3 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у иностранных центральных банков
2744 2 3 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у иностранных центральных банков
2744 2 3 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у иностранных центральных банков";
2744 2 4 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у банков-нерезидентов
2744 2 4 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у банков-нерезидентов
2744 2 4 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у банков-нерезидентов
2744 2 5 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2744 2 5 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2744 2 5 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2744 2 6 1     Просроченное вознаграждение по выпушенным в обращение
ценным бумагам в тенге у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 6 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 6 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 7 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства

2744 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарында ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарында ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығында теңгемен
айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2744 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға
шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2745 0 0 0  Алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 1 1  Қазақстан Республикасының Yкіметінен теңгемен алынған
қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2745 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 1 3  Қазақстан Республикасының Yкiметiнен ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкімет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілiкті өкімет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда теңгемен
алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарда ЕАВ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдарда ВБТ-мен
алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар

2744 2 7 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 7 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства
2744 2 8 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2744 2 8 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2744 2 8 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у некоммерческих о
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2744 2 9 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2744 2 9 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2744 2 9 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2745 0 0 0   Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу
2745 1 1 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от Правительства Республики Казахстан
2745 1 1 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от Правительства Республики Казахстан
2745 1 1 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от Правительства Республики Казахстан
2745 1 2 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2745 1 2 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2745 1 2 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от местных исполнительных органов
Республики Казахстан
2745 1 6 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2745 1 6 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2745 1 6 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от государственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 1 7 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2745 1 7 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2745 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметінен теңгемен алынған қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 2 1 2  Шетел мемлекеті үкiметiнен ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметінен ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі бойынша есептелген шығыстар
2745 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарынан
теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдарынан
ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттiң жергілікті өкiмет органдарынан
ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша есептелген
шығыстар
2745 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарынан ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарынан теңгемен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2745 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстары
2745 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен алынған қаржы лизингі бойынша
есептелген шығыстар
2746 0 0 0  Шартты салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 1 1  Қазақстан Республикасы Yкiметінің теңгемен шартты
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 1 2  Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң ЕАВ-мен шартты
салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң ВБТ-мен шартты
салымдары бойынша мерзiмі өткен сыйақы
2746 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен шартты салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2746 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілiкті өкiмет органдарының
ВБТ-мен шартты салымдары бойынша мерзімі өткен сыйақы
2746 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен шартты салымдары бойынша
мерзімі өткен сыйақы

2745 1 7 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2745 2 1 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от Правительства иностранного государства
2745 2 1 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от Правительства иностранного государства
2745 2 1 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от Правительства иностранного государства
2745 2 2 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от местных исполнительных органов иностранного
государства
2745 2 2 2     Начисленные расходы по полученному финансовому
лизингу в СКВ от местных исполнительных
органов иностранного государства
2745 2 2 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от местных исполнительных органов
иностранного государства
2745 2 6 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2745 2 6 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2745 2 6 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от государственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2745 2 7 1     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
тенге от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2745 2 7 2     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
СКВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2745 2 7 3     Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу в
ДВВ от негосударственных нефинансовых организаций
иностранного государства
2746 0 0 0   Просроченное вознаграждение по условным вкладам
2746 1 1 1     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в тенге
Правительства Республики Казахстан
2746 1 1 2     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в СКВ
Правительства Республики Казахстан
2746 1 1 3     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в ДВВ
Правительства Республики Казахстан
2746 1 2 1     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в тенге
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2746 1 2 2     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в СКВ
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2746 1 2 3     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в ДВВ
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2746 1 4 1     Просроченное вознаграждение по условным вкладам в тенге
банков-резидентов

2747  1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ЕАВ-дағы салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2747  1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын ВБТ-дағы салымдары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2747  1 2 1   Қазақстан Республикасының жергілікті органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 2 2   Қазақстан Республикасының жергілікті органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747  1 2 3   Қазақстан Республикасының жергілікті органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 6 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың міндеттерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттерін қамтамасыз
ету болып табылатын салымдар бойынша теңгедегі
мерзімі өткен сыйақы

2747 1 1 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением
обязательств Правительства Республики Казахстан
2747 1 1 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением
обязательств Правительства Республики Казахстан
2747 1 2 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2747 1 2 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2747 1 2 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2747 1 4 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением
обязательств банков-резидентов
2747 1 4 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств банков-резидентов
2747 1 4 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств банков-резидентов
2747 1 5 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением
обязательств организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2747 1 5 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2747 1 5 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ, являющемуся
обеспечением обязательств организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2747 1 6 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2747 1 6 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2747 1 6 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2747 1 7 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2747 1 7 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2747 1 7 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2747 1 8 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2747  1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттерін қамтамасыз
ету болып табылатын салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі
өткен сыйақы
2747  1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың міндеттерін қамтамасыз
ету болып табылатын салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі
өткен сыйақы
2747  1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
теңгедегі мерзімі өткен сыйақы
2747  1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747  1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарының міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747  2 1 1   Шет мемлекет Үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салымдар бойынша теңгеде мерзімі
өткен сыйақы
2747  2 1 2   Шет мемлекет Үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі
өткен сыйақы
2747  2 1 3   Шет мемлекет Үкіметінің міндеттемелерін қамтамасыз
ету болып табылатын салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі
өткен сыйақы
2747  2 2 1   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша теңгеде мерзімі өткен сыйақы
2747  2 2 2   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен сыйақы
2747  2 2 3   Шет мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен сыйақы
2747  2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
теңгемен мерзімі өткен сыйақы
2747  2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
2747  2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын салымдар бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
2747  2 6 1   Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының
міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын
салымдар бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы

2747 1 8 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2747 1 8 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2747 1 9 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-резидентов
2747 1 9 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-резидентов
2747 1 9 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств домашних
хозяйств-резидентов
2747 2 1 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств Правительства
иностранного государства
2747 2 1 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств Правительства
иностранного государства
2747 2 1 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств Правительства
иностранного государства
2747 2 2 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств местных
исполнительных органов иностранного государства
2747 2 2 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств местных
исполнительных органов иностранного государства
2747 2 2 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств местных
исполнительных органов иностранного государства
2747 2 4 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств банков-нерезидентов
2747 2 4 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств банков-нерезидентов
2747 2 4 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств банков-нерезидентов
2747 2 5 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2747 2 5 2     Просроченное вознаграждение по вкладу в СКВ,
являющемуся обеспечением обязательств
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2747 2 5 3     Просроченное вознаграждение по вкладу в ДВВ,
являющемуся обеспечением обязательств
организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2747 2 6 1     Просроченное вознаграждение по вкладу в тенге,
являющемуся обеспечением обязательств государственных
нефинансовых организаций
иностранного государства

2749 0 0 0  Басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен теңгемен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен
сыйақы
2749 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен ЕАВ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен
сыйақы
2749 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен ВБТ-мен
жүргiзiлетiн операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен
сыйақы
2749 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарымен жүргiзiлетiн теңгемен операциялары бойынша
басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарымен жүргiзiлетiн ЕАВ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет
органдарымен жүргiзiлетiн ВБТ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен теңгемен
операциялары бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 4 1  Резидент банктермен жүргiзiлетiн теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 4 2  Резидент банктермен жүргiзiлетiн ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 4 3  Резидент банктермен жүргiзiлетiн ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен теңгемен операциялар бойынша басқа
да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа
да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы

2749 0 0 0   Прочее просроченное вознаграждение
2749 1 1 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством Республики Казахстан
2749 1 1 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
2749 1 1 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
2749 1 2 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
местными исполнительными органами Республики Казахстан
2749 1 2 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
местными исполнительными органами Республики Казахстан
2749 1 2 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
местными исполнительными органами Республики Казахстан
2749 1 3 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
2749 1 3 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
2749 1 3 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
2749 1 4 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
банками-резидентами
2749 1 4 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
банками-резидентами
2749 1 4 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
банками-резидентами
2749 1 5 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 1 5 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 1 5 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 1 6 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 6 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 6 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 7 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 7 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами

2749 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
жүргiзiлетiн ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн ЕАВ-мен операциялары
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдармен жүргiзiлетiн ВБТ-мен операциялары
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 9 1  Резиденттермен үй шаруашылығына теңгемен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 9 2  Резиденттермен үй шаруашылығына ЕАВ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 1 9 3  Резиденттермен үй шаруашылығына ВБТ-мен операциялар
бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 1 1  Шетел мемлекетiнiң үкiметiмен жүргiзiлетiн теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 1 2  Шетел мемлекетiнiң үкiметiмен жүргiзiлетiн ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 1 3  Шетел мемлекетiнiң үкiметiмен жүргiзiлетiн ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарымен
жүргiзiлетiн теңгемен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдарымен
жүргiзiлетiн ЕАВ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергiлiктi өкiмет органдарымен
жүргiзiлетiн ВБТ-мен операциялар бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 3 1  Шетелдiк орталық банктермен жүргізілетін теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 3 2  Шетелдiк орталық банктермен жүргізілетін ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 3 3  Шетелдiк орталық банктермен жүргізілетін ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 4 1  Резидент емес банктермен жүргізілетін теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзiмі өткен сыйақы
2749 2 4 2  Резидент емес банктермен жүргізілетін ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмі өткен сыйақы
2749 2 4 3  Резидент емес банктермен жүргізілетін ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмі өткен сыйақы
2749 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен жүргізілетін теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы

2749 1 7 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
2749 1 8 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2749 1 8 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2749 1 8 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2749 1 9 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами-резидентами
2749 1 9 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами-резидентами
2749 1 9 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами-резидентами
2749 2 1 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством иностранного государства
2749 2 1 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Правительством иностранного государства
2749 2 1 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Правительством иностранного государства
2749 2 2 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
местными исполнительными органами иностранного государства
2749 2 2 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
местными исполнительными органами иностранного государства
2749 2 2 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
местными исполнительными органами иностранного государства
2749 2 3 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
иностранными центральными банками
2749 2 3 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
иностранными центральными банками
2749 2 3 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
иностранными центральными банками
2749 2 4 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
банками-нерезидентами
2749 2 4 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
банками-нерезидентами
2749 2 4 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
банками-нерезидентами
2749 2 5 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 2 5 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций

2749 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-мен
операциялар бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдармен теңгемен операциялары бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдармен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдармен ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша басқа да
мерзімі өткен сыйақы
2749 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялары бойынша
басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялары бойынша
басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығының теңгемен
операциялары бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығының ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2749 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығының ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да мерзiмi өткен сыйақы
2755 0 0 0  Сенімгерлік басқаруына қабылданған қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 2 1   Қазақстан Республикасы өкіметінің жергілікті
органдарынан сенімгерлік басқаруына қабылданған
теңгедегі қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 2 2   Қазақстан Республикасы өкіметінің жергілікті
органдарынан сенімгерлік басқаруына қабылданған
ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар

2749 2 5 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2749 2 6 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2749 2 6 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2749 2 6 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства
2749 2 7 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2749 2 7 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2749 2 7 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-нерезидентами
2749 2 8 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2749 2 8 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2749 2 8 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства
2749 2 9 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2749 2 9 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2749 2 9 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами-нерезидентами
2755 0 0 0   Начисленные расходы по финансовым активам, принятым в
доверительное управление
2755 1 1 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
Правительства Республики Казахстан
2755 1 1 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
Правительства Республики Казахстан
2755 1 1 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
Правительства Республики Казахстан
2755 1 2 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2755 1 2 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
местных исполнительных органов Республики Казахстан

2755  1 2 3   Қазақстан Республикасы өкіметінің жергілікті
органдарынан сенімгерлік басқаруына қабылданған
ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен сенімгерлік
басқаруына қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 4 1   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруына
қабылданған теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755  1 4 2   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруына
қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша есептелген
шығыстар
2755  1 4 3   Резидент банктерден сенімгерлік басқаруына
қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері бойынша есептелген
шығыстар
2755  1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруына қабылданған теңгедегі қаржы активтері
бойынша есептелген шығыстар
2755  1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруына қабылданған ЕАВ-ғы қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755  1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сенімгерлік
басқаруына қабылданған ВБТ-гі қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар
2755  1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруына қабылданған теңгедегі
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруына қабылданған ЕАВ-ғы
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруына қабылданған ВБТ-гі
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруына қабылданған теңгедегі
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік басқаруына қабылданған ЕАВ-ғы
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сенімгерлік  басқаруына қабылданған ВБТ-гі
қаржы активтері бойынша есептелген шығыстар
2755  1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет ететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардан сенімгерлік басқаруға
қабылданған теңгедегі қаржы активтері бойынша
есептелген шығыстар

2755 1 2 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
местных исполнительных органов Республики Казахстан
2755 1 3 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
Национального Банка Республики Казахстан
2755 1 3 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
Национального Банка Республики Казахстан
2755 1 3 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
Национального Банка Республики Казахстан
2755 1 4 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
банков-резидентов
2755 1 4 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
банков-резидентов
2755 1 4 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
банков-резидентов
2755 1 5 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2755 1 5 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2755 1 5 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2755 1 6 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 6 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 6 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 7 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 7 2     Начисленные расходы по финансовым активам в СКВ,
принятым в доверительное управление от
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 7 3     Начисленные расходы по финансовым активам в ДВВ,
принятым в доверительное управление от
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2755 1 8 1     Начисленные расходы по финансовым активам в тенге,
принятым в доверительное управление от
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства

2770 0 0 0  Әкімшілік-шаруашылық қызметі бойынша есептелген
шығыстар
2770 1 1 1 Қазақстан Республикасының Үкіметімен әкімшілік-шаруашылық
қызметі бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 1 2 1  Әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша жергілікті атқарушы
органдарымен теңгемен есептелген шығыстар
2770 1 3 1  Әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкімен теңгемен есептелген шығыстар
2770 1 4 1  Әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша резидент
банктермен теңгемен есептелген шығыстар
2770 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегi
әкiмшiлiк-шаруашылық қызмет бойынша есептелген
шығыстар
2770 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2770 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2770 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2770 1 9 1  Резидент үй шаруашылықтарымен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 2 1  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2770 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2770 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2770 2 3 1  Шетелдік орталық банктермен әкімшілік-шаруашылық қызмет
бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 3 2  Шетелдік орталық банктермен әкімшілік-шаруашылық қызмет
бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2770 2 3 3  Шетелдік орталық банктермен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2770 2 4 1  Резидент емес банктермен әкімшілік-шаруашылық қызмет
бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 4 2  Резидент емес банктермен әкімшілік-шаруашылық қызмет
бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2770 2 4 3  Резидент емес банктермен әкімшілік-шаруашылық қызмет
бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2770 2 5 1  Резидент емес қаржылық ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша теңгемен есептелген шығыстар

2770 0 0 0   Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности
2770 1 1 1   Начисленные расходы по административно-хозяйственной деятельности в тенге с Правительством Республики Казахстан
2770 1 2 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с местными исполнительными органами
2770 1 3 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с Национальным Банком
Республики Казахстан
2770 1 4 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с банками-резидентами
2770 1 5 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2770 1 6 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2770 1 7 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами
2770 1 8 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2770 1 9 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с домашними хозяйствами-резидентами
2770 2 2 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с местными исполнительными
органами иностранного государства
2770 2 2 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с местными исполнительными
органами иностранного государства
2770 2 2 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с местными исполнительными
органами иностранного государства
2770 2 3 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с иностранными центральными банками
2770 2 3 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с иностранными центральными банками
2770 2 3 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с иностранными центральными банками
2770 2 4 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с банками-нерезидентами
2770 2 4 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с банками-нерезидентами
2770 2 4 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с банками-нерезидентами
2770 2 5 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с финансовыми
организациями-нерезидентами

2770 2 5 2  Резидент емес қаржылық ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2770 2 5 3  Резидент емес қаржылық ұйымдармен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2770 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ЕАВ-мен
есептелген шығыстар
2770 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ВБТ-мен
есептелген шығыстар
2770 2 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша теңгемен есептелген
шығыстар
2770 2 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ЕАВ-мен есептелген
шығыстар
2770 2 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес ұйымдармен
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар
2770 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгедегі әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша есептелген шығыстар
2770 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-дағы әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша есептелген шығыстар
2770 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-дағы әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша есептелген шығыстар
2770 2 9 1  Резидент емес үй шаруашылықтарымен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша теңгемен есептелген шығыстар
2770 2 9 2  Резидент емес үй шаруашылықтарымен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2770 2 9 3  Резидент емес үй шаруашылықтарымен әкімшілік-шаруашылық
қызмет бойынша ВБТ-мен есептелген шығыстар
2790        Алдын ала сыйақы және кіріс
2792 0 0 0  Берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 1 1  Қазақстан Республикасының Yкiметiне теңгемен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 1 2  Қазақстан Республикасының Yкiметiне ЕАВ-мен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 1 3  Қазақстан Республикасының Yкiметiне ВБТ-мен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдарына
теңгемен берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы

2770 2 5 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с финансовыми
организациями-нерезидентами
2770 2 5 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с финансовыми
организациями-нерезидентами
2770 2 6 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 6 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 6 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 7 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 7 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 7 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
2770 2 8 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2770 2 8 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2770 2 8 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
2770 2 9 1     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с домашними хозяйствами-
нерезидентами
2770 2 9 2     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в СКВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2770 2 9 3     Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в ДВВ с домашними хозяйствами-нерезидентами
2790       Предоплата вознаграждения и доходов
2792 0 0 0   Предоплата вознаграждения по предоставленным займам
2792 1 1 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
Правительству Республики Казахстан
2792 1 1 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
Правительству Республики Казахстан
2792 1 1 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
Правительству Республики Казахстан
2792 1 2 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
местным исполнительным органам Республики Казахстан

2792 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдарына
ЕАВ-мен берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдарына
ВБТ-мен берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 4 1  Басқа резидент банктерге теңгемен берiлген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 4 2  Басқа резидент банктерге ЕАВ-мен берiлген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 4 3  Басқа резидент банктерге ВБТ-мен берiлген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша
алдын-ала сыйақы
2792 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша
алдын-ала сыйақы
2792 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша
алдын-ала сыйақы
2792 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға теңгемен
берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен
берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен
берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берiлген заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 8 1  Коммерциялық емес резидент ұйымдарға теңгемен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 8 2  Коммерциялық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 8 3  Коммерциялық емес резидент ұйымдарға ВБТ-мен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 9 1  Резиденттерге үй шаруашылығына теңгемен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 9 2  Резиденттерге үй шаруашылығына ЕАВ-мен берiлген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 1 9 3  Резиденттерге үй шаруашылығына ВБТ-мен берiлген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 1 1  Шетел мемлекетінің үкiметіне теңгемен берiлген заемдар
бойынша алдын-ала сыйақы

2792 1 2 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
местным исполнительным органам Республики Казахстан
2792 1 2 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
местным исполнительным органам Республики Казахстан
2792 1 4 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
другим банкам-резидентам
2792 1 4 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
другим банкам-резидентам
2792 1 4 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
другим банкам-резидентам
2792 1 5 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 1 5 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 1 5 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
организациям-резидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
2792 1 6 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
государственным нефинансовым организациям-резидентам
2792 1 6 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в
СКВ государственным нефинансовым организациям-резидентам
2792 1 6 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в
ДВВ государственным нефинансовым организациям-резидентам
2792 1 7 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
2792 1 7 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
2792 1 7 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
2792 1 8 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
2792 1 8 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
2792 1 8 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства
2792 1 9 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
домашним хозяйствам-резидентам
2792 1 9 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
домашним хозяйствам-резидентам
2792 1 9 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
домашним хозяйствам-резидентам
2792 2 1 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
Правительству иностранного государства

2792 2 9 1  Резидент еместерге үй шаруашылығына теңгемен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 9 2  Резидент еместерге үй шаруашылығына ЕАВ-мен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2792 2 9 3  Резидент еместерге үй шаруашылығына ВБТ-мен берiлген
заемдар бойынша алдын-ала сыйақы
2793 0 0 0  Орналастырылған салымдар бойынша алдын-ала сыйақы
2793 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша теңгемен алдын-ала
сыйақы
2793 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша ЕАВ-мен алдын-ала
сыйақы
2793 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдар бойынша ВБТ-мен алдын-ала
сыйақы
2793 1 4 1  Резидент банктерге орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 1 4 2  Резидент банктерге орналастырылған салымдар бойынша
ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 1 4 3  Резидент банктерге орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдарда орналастырылған салымдар бойынша
ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 3 1  Шетелдiк орталық банктерде орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 2 3 2  Шетелдiк орталық банктерде орналастырылған салымдар
бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 3 3  Шетелдiк орталық банктерде орналастырылған салымдар
бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 4 1  Резидент емес банктерге орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 2 4 2  Резидент емес банктерге орналастырылған салымдар
бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 4 3  Резидент емес банктерге орналастырылған салымдар
бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша теңгемен алдын-ала сыйақы
2793 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша ЕАВ-мен алдын-ала сыйақы
2793 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдарда орналастырылған салымдар
бойынша ВБТ-мен алдын-ала сыйақы
2794 0 0 0  Болашақ кезеңдердің кірістері
2799 0 0 0  Басқа алдын ала төлемдер

2792 2 9 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
домашним хозяйствам-нерезидентам
2792 2 9 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
домашним хозяйствам-нерезидентам
2792 2 9 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
домашним хозяйствам-нерезидентам
2793 0 0 0   Предоплата вознаграждения по размещенным вкладам
2793 1 3 1     Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
2793 1 3 2     Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
2793 1 3 3     Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
2793 1 4 1     Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
банках-резидентах
2793 1 4 2     Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
банках-резидентах
2793 1 4 3     Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
банках-резидентах
2793 1 5 1     Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 1 5 2     Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 1 5 3     Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 2 3 1     Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
иностранных центральных банках
2793 2 3 2     Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
иностранных центральных банках
2793 2 3 3     Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
иностранных центральных банках
2793 2 4 1     Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах
2793 2 4 2     Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах
2793 2 4 3     Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
банках-нерезидентах
2793 2 5 1     Предоплата вознаграждения в тенге по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 2 5 2     Предоплата вознаграждения в СКВ по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2793 2 5 3     Предоплата вознаграждения в ДВВ по вкладам, размещенным в
организациях-нерезидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2794 0 0 0   Доходы будущих периодов
2799 0 0 0   Прочие предоплаты

2799 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң теңгемен басқа алдын
ала төлемдерi
2799 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЕАВ-мен басқа алдын
ала төлемдерi
2799 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ВБТ-мен басқа алдын
ала төлемдерi
2799 1 2 1  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 2 2  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 2 3  Қазақстан Республикасы жергілікті өкiмет органдарының
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң теңгемен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң ЕАВ-мен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң ВБТ-мен басқа
алдын ала төлемдері
2799 1 4 1  Резидент банктердiң теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2799 1 4 2  Резидент банктердiң ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 1 4 3  Резидент банктердiң ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың теңгемен
басқа алдын ала төлемдері
2799 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ЕАВ-мен
басқа алдын ала төлемдері
2799 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдардың ВБТ-мен
басқа алдын ала төлемдері
2799 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2799 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 1 9 1  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы теңгемен басқа алдын
ала төлемдерi
2799 1 9 2  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен басқа алдын
ала төлемдерi
2799 1 9 3  Резиденттердiң үй шаруашылығындағы ВБТ-мен басқа алдын
ала төлемдерi
2799 2 1 1  Шетел мемлекетi үкіметінің теңгемен басқа алдын ала
төлемдері

2799 1 1 1     Прочие предоплаты от Правительства Республики Казахстан в
тенге
2799 1 1 2     Прочие предоплаты от Правительства Республики Казахстан в
СКВ
2799 1 1 3     Прочие предоплаты от Правительства Республики Казахстан в
ДВВ
2799 1 2 1     Прочие предоплаты от местных исполнительных органов
Республики Казахстан в тенге
2799 1 2 2     Прочие предоплаты от местных исполнительных органов
Республики Казахстан в СКВ
2799 1 2 3     Прочие предоплаты от местных исполнительных органов
Республики Казахстан в ДВВ
2799 1 3 1     Прочие предоплаты от Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2799 1 3 2     Прочие предоплаты от Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ
2799 1 3 3     Прочие предоплаты от Национального Банка Республики
Казахстан в ДВВ
2799 1 4 1     Прочие предоплаты от банков-резидентов в тенге
2799 1 4 2     Прочие предоплаты от банков-резидентов в СКВ
2799 1 4 3     Прочие предоплаты от банков-резидентов в ДВВ
2799 1 5 1     Прочие предоплаты от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в тенге
2799 1 5 2     Прочие предоплаты от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в СКВ
2799 1 5 3     Прочие предоплаты от организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2799 1 6 1     Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2799 1 6 2     Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
2799 1 6 3     Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
2799 1 7 1     Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в тенге
2799 1 7 2     Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в СКВ
2799 1 7 3     Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в ДВВ
2799 1 8 1     Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в тенге
2799 1 8 2     Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в СКВ
2799 1 8 3     Прочие предоплаты от некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в ДВВ
2799 1 9 1     Прочие предоплаты от домашних хозяйств-резидентов в тенге
2799 1 9 2     Прочие предоплаты от домашних хозяйств-резидентов в СКВ
2799 1 9 3     Прочие предоплаты от домашних хозяйств-резидентов в ДВВ
2799 2 1 1     Прочие предоплаты от Правительства иностранного государства
в тенге

2799 2 1 2  Шетел мемлекетi үкіметінің ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 1 3  Шетел мемлекетi үкіметінің ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 2 1  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
теңгемен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 2 2  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 2 3  Шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкімет органдарының
ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдері
2799 2 3 1  Шетелдiк орталық банктердiң теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 3 2  Шетелдiк орталық банктердiң ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 3 3  Шетелдiк орталық банктердiң ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 4 1  Резидент емес банктердің теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдері
2799 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2799 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгемен басқа алдын ала төлемдерi
2799 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-мен басқа алдын ала төлемдерi
2799 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың теңгемен басқа алдын ала
төлемдерi
2799 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2799 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа алдын ала
төлемдерi
2799 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы теңгемен басқа
алдын ала төлемдерi
2799 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ЕАВ-мен басқа
алдын ала төлемдерi
2799 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығындағы ВБТ-мен басқа
алдын ала төлемдерi
2810        Есептелген комиссиялық шығыстары

2799 2 1 2     Прочие предоплаты от Правительства иностранного государства
в СКВ
2799 2 1 3     Прочие предоплаты от Правительства иностранного государства
в ДВВ
2799 2 2 1     Прочие предоплаты от местных исполнительных органов
иностранного государства в тенге
2799 2 2 2     Прочие предоплаты от местных исполнительных органов
иностранного государства в СКВ
2799 2 2 3     Прочие предоплаты от местных исполнительных органов
иностранного государства в ДВВ
2799 2 3 1     Прочие предоплаты от иностранных центральных банков в тенге
2799 2 3 2     Прочие предоплаты от иностранных центральных банков в СКВ
2799 2 3 3     Прочие предоплаты от иностранных центральных банков в ДВВ
2799 2 4 1     Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в тенге
2799 2 4 2     Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в СКВ
2799 2 4 3     Прочие предоплаты от банков-нерезидентов в ДВВ
2799 2 5 1     Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в тенге
2799 2 5 2     Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ
2799 2 5 3     Прочие предоплаты от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в ДВВ
2799 2 6 1     Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге
2799 2 6 2     Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в СКВ
2799 2 6 3     Прочие предоплаты от государственных нефинансовых
организаций иностранного государства в ДВВ
2799 2 7 1     Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в тенге
2799 2 7 2     Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в СКВ
2799 2 7 3     Прочие предоплаты от негосударственных нефинансовых
организаций иностранного государства в ДВВ
2799 2 8 1     Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в тенге
2799 2 8 2     Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в СКВ
2799 2 8 3     Прочие предоплаты от некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
в ДВВ
2799 2 9 1     Прочие предоплаты от домашних хозяйств-нерезидентов в тенге
2799 2 9 2     Прочие предоплаты от домашних хозяйств-нерезидентов в СКВ
2799 2 9 3     Прочие предоплаты от домашних хозяйств-нерезидентов в ДВВ
2810       Начисленные комиссионные расходы

2811 0 0 0  Аударым операциялары бойынша қызметке есептелген
комиссиялық шығыстары
2811 1 0 0  Резиденттер берген аударым операциялары бойынша
қызметке есептелген комиссиялық шығыстары
2811 2 0 0  Резидент еместер берген аударым операциялары бойынша
қызметке есептелген комиссиялық шығыстары
2812 0 0 0  Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген
комиссиялық шығыстары
2812 1 0 0  Резиденттер ұсынған агенттік қызмет көрсетулер бойынша
есептелген комиссиялық шығыстары
2813 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату қызметі бойынша
есептелген комиссиялық шығыстары
2813 1 0 0  Резиденттер ұсынған бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметі бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2813 2 0 0  Резидент еместер ұсынған бағалы қағаздарды сатып
алу-сату қызметі бойынша есептелген комиссиялық
шығыстары
2814 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату қызметі бойынша
есептелген комиссиялық шығыстары
2814 1 0 0  Резиденттер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
қызметі бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2814 2 0 0  Резидент еместер ұсынған шетел валютасын сатып
алу-сату қызмет бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2815 0 0 0  Сенiм операциялары қызметі бойынша есептелген
комиссиялық шығыстары
2815 1 0 0  Резидент көрсеткен сенім операцияларының
қызметi бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2815 2 0 0  Резидент еместер көрсеткен сенім операцияларының
қызметі бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2816 0 0 0  Алынған кепілдіктер жөнiнде қызмет бойынша есептелген
комиссиялық шығыстары
2816 1 0 0  Резиденттерден алынған кепiлдiктер жөнiнде көрсетілген
қызмет бойынша есептелген комиссиялық шығыстары
2816 2 0 0  Резидент еместерден алынған кепiлдiктер жөнiнде
көрсетiлген қызмет бойынша есептелген комиссиялық
шығыстары
2817 0 0 0  Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсеткені
үшін есептелген комиссиялық шығыстар
2817 1 0 0  Резиденттер берген клиенттердің карт-шоттары
бойынша қызмет көрсеткені үшін есептелген
комиссиялық шығыстар
2817 2 0 0  Резидент еместер берген клиенттердің карт-шоттары
бойынша қызмет көрсеткені үшін есептелген комиссиялық
шығыстар
2818 0 0 0  Есептелген басқа комиссиялық шығыстары
2818 1 0 0  Резиденттер көрсеткен қызмет бойынша есептелген басқа
комиссиялық шығыстары
2818 2 0 0  Резидент еместер көрсеткен қызмет бойынша есептелген
басқа комиссиялық шығыстары
2819 0 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
көрсетілген қызметке есептелген комиссиялық шығыстары
2819 1 0 0  Резиденттер ұсынған бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби
қызметке байланысты есептелген комиссиялық шығыстары

2811 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам по
переводным операциям
2811 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
переводным операциям, предоставленные резидентами
2811 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
переводным операциям, предоставленные нерезидентами
2812 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам
2812 1 0 0     Начисленные комиссионные расходах по агентским услугам,
предоставленные резидентами
2813 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже ценных бумаг
2813 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные резидентами
2813 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные нерезидентами
2814 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже иностранной валюты
2814 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
резидентами
2814 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
нерезидентами
2815 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам по
доверительным операциям
2815 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
доверительным операциям, предоставленные
резидентами
2815 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
доверительным операциям, предоставленные
нерезидентами
2816 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам по
полученным гарантиям
2816 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
полученным гарантиям, предоставленные резидентами
2816 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
полученным гарантиям, предоставленные нерезидентами
2817 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам
клиентов
2817 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
карт-счетам клиентов, предоставленным резидентами
2817 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам по
карт-счетам клиентов, предоставленным нерезидентами
2818 0 0 0   Начисленные прочие комиссионные расходы
2818 1 0 0     Начисленные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные резидентами
2818 2 0 0     Начисленные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные нерезидентами
2819 0 0 0   Начисленные комиссионные расходы по услугам, связанным
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг
2819 1 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам, связанным
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг,
предоставленные резидентами

2819 2 0 0  Резидент еместер ұсынған бағалы қағаздар нарығындағы
кәсіби қызметке байланысты есептелген комиссиялық
шығыстары
2820 0 0 0  Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша
есептелген шығыстар
2820 1 0 0  Аудит және резиденттер ұсынған консультациялық қызмет
көрсетулер бойынша есептелген шығыстар
2820 2 0 0  Аудит және резидент еместер ұсынған консультациялық
қызмет көрсетулер бойынша есептелген шығыстар
2830        Мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2831 0 0 0  Аударым операцияларының қызметi бойынша мерзiмi өткен
комиссиялық шығыстары
2831 1 0 0  Резиденттер ұсынған аударым операцияларының қызметi
бойынша мерзiмі өткен комиссиялық шығыстары
2831 2 0 0  Резидент еместер ұсынған аударым операцияларының
қызметі бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2832 0 0 0 Агенттік қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен
комиссиялық шығыстары
2832 1 0 0  Резиденттердiң Агенттік қызмет көрсетулер бойынша
мерзiмі өткен комиссиялық шығыстары
2833 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату қызметі бойынша
мерзімі өткен комиссиялық шығыстары
2833 1 0 0  Резиденттер берген бағалы қағаздарды сатып алу-сату
қызметі бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2833 2 0 0  Резидент еместер берген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату қызметi бойынша мерзiмi өткен комиссиялық
шығыстары
2834 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату қызметі бойынша мерзімі
өткен комиссиялық шығыстары
2834 1 0 0  Резиденттер ұсынған шетел валютасын сатып алу-сату
қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстары
2834 2 0 0  Резидент еместер ұсынған шетел валютасын сатып
алу-сату қызметі бойынша мерзімі өткен комиссиялық
шығыстары
2835 0 0 0  Сенiм операциялары бойынша мерзімі өткен
комиссиялық шығыстары
2835 1 0 0  Резидент көрсеткен сенiм операцияларының
қызметі бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2835 2 0 0  Резидент еместер көрсеткен сенiм операцияларының
қызметі бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2836 0 0 0  Алынған кепілдіктер қызметі бойынша мерзiмi өткен
комиссиялық шығыстары
2836 1 0 0  Алынған кепілдіктер бойынша резидент ұсынған қызмет
бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстары
2836 2 0 0  Алынған кепілдіктер бойынша резидент еместер ұсынған
қызмет бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары
2838 0 0 0  Мерзiмi өткен басқа комиссиялық шығыстары
2838 1 0 0  Резиденттер көрсеткен қызмет бойынша мерзiмi өткен
басқа комиссиялық шығыстары
2838 2 0 0  Резидент еместер көрсеткен қызмет бойынша мерзiмi
өткен басқа комиссиялық шығыстары
2839 0 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
мерзiмi өткен комиссиялық шығыстары

2819 2 0 0     Начисленные комиссионные расходы по услугам, связанным
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг,
предоставленные нерезидентами
2820 0 0 0   Начисленные расходы по аудиту и консультационным услугам
2820 1 0 0     Начисленные расходы по аудиту и консультационным услугам,
предоставленные резидентами
2820 2 0 0     Начисленные расходы по аудиту и консультационным услугам,
предоставленные нерезидентами
2830       Просроченные комиссионные расходы
2831 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по услугам по
переводным операциям
2831 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
переводным операциям, предоставленные резидентами
2831 2 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
переводным операциям, предоставленные нерезидентами
2832 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам
2832 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам,
предоставленные резидентами
2833 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже ценных бумаг
2833 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные резидентами
2833 2 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже ценных бумаг, предоставленные нерезидентами
2834 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже иностранной валюты
2834 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
резидентами
2834 2 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
купле-продаже иностранной валюты, предоставленные
нерезидентами
2835 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по услугам по
доверительным операциям
2835 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
доверительным операциям, предоставленные
резидентами
2835 2 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
доверительным операциям, предоставленные
нерезидентами
2836 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по услугам по
полученным гарантиям
2836 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
полученным гарантиям, предоставленные резидентами
2836 2 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам по
полученным гарантиям, предоставленные нерезидентами
2838 0 0 0     Просроченные прочие комиссионные расходы
2838 1 0 0     Просроченные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные резидентами
2838 2 0 0     Просроченные прочие комиссионные расходы по услугам,
предоставленные нерезидентами
2839 0 0 0   Просроченные комиссионные расходы по услугам, связанным
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг

2839 1 0 0  Резиденттер ұсынған Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби
қызметке байланысты мерзімі өткен комиссиялық шығыстары
2839 2 0 0  Резидент еместер ұсынған Бағалы қағаздар нарығындағы
кәсіби қызметке байланысты мерзімі өткен комиссиялық
шығыстары
2850       Басқа кредиторлары
2851 0 0 0 Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер бойынша есеп айырысуы
2851 1 1 1 Салық және мемлекеттік бюджетке төленетін басқа
міндетті төлемдер бойынша есеп айырысуы
2852 0 0 0 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен есеп
айырысу
2852 1 5 1 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(резиденттермен) теңгемен есеп айырысу
2852 1 5 2 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(резиденттермен) ЕАВ-мен есеп айырысу
2852 1 5 3 Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(резиденттермен) ВБТ-мен есеп айырысу
2852 2 5 1  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(резидент еместермен) теңгемен есеп айырысу
2852 2 5 2  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(резидент еместермен) ЕАВ-мен есеп айырысу
2852 2 5 3  Бағалы қағаздар нарығына кәсіби қатысушылармен
(резидент еместермен) ВБТ-мен есеп айырысу
2853 0 0 0  Акционерлермен (дивидендтер бойынша) есеп айырысу
2853 1 1 1  Қазақстан Республикасының Yкiметімен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысу
2853 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет
органдарымен жүргізілетін (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысуы
2853 1 4 1  Резидент банктермен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысуы
2853 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысуы
2853 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысуы
2853 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
(дивидендтер бойынша) теңгемен есеп айырысуы
2853 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдармен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысуы
2853 1 9 1  Резиденттермен үй шаруашылығына (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысуы
2853 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметімен-акционерлермен (дивидендтер
бойынша) теңгемен есеп айырысуы
2853 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметімен-акционерлермен (дивидендтер
бойынша) ЕАВ-мен есеп айырысуы
2853 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметімен-акционерлермен (дивидендтер
бойынша) ВБТ-мен есеп айырысуы
2853 2 2 1  Акционерлермен-шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет
органдарымен (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысуы
2853 2 2 2  Акционерлермен-шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет
органдарымен (дивидендтер бойынша) ЕАВ-мен есеп айырысуы

2839 1 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам, связанным
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг,
предоставленные резидентами
2839 2 0 0     Просроченные комиссионные расходы по услугам, связанным
с профессиональной деятельностью на рынке ценных бумаг,
предоставленные нерезидентами
2850       Прочие кредиторы
2851 0 0 0   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет
2851 1 1 1     Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет
2852 0 0 0   Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг
2852 1 5 1     Расчеты с профессиональными участниками рынка
ценных бумаг (резидентами) в тенге
2852 1 5 2     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг (резидентами) в СКВ
2852 1 5 3     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг (резидентами) в ДВВ
2852 2 5 1     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг (нерезидентами) в тенге
2852 2 5 2     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг (нерезидентами) в СКВ
2852 2 5 3     Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных
бумаг (нерезидентами) в ДВВ
2853 0 0 0   Расчеты с акционерами (по дивидендам)
2853 1 1 1     Расчеты с Правительством Республики Казахстан (по
дивидендам) в тенге
2853 1 2 1     Расчеты с местными исполнительными органами
Республики Казахстан (по дивидендам) в тенге
2853 1 4 1     Расчеты с банками-резидентами (по дивидендам) в тенге
2853 1 5 1     Расчеты с организациями-резидентами, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, (по дивидендам) в тенге
2853 1 6 1     Расчеты с государственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в тенге
2853 1 7 1     Расчеты с негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами (по дивидендам) в тенге
2853 1 8 1     Расчеты с некоммерческими организациями-резидентами,
обслуживающими домашние хозяйства (по дивидендам) в тенге
2853 1 9 1     Расчеты с домашними хозяйствами-резидентами (по дивидендам)
в тенге
2853 2 1 1     Расчеты с акционерами-Правительством иностранного
государства (по дивидендам) в тенге
2853 2 1 2     Расчеты с акционерами-Правительством иностранного
государства (по дивидендам) в СКВ
2853 2 1 3     Расчеты с акционерами-Правительством иностранного
государства (по дивидендам) в ДВВ
2853 2 2 1     Расчеты с акционерами-местными исполнительными органами
иностранного государства (по дивидендам) в тенге
2853 2 2 2     Расчеты с акционерами-местными исполнительными органами
иностранного государства (по дивидендам) в СКВ

2853 2 2 3  Акционерлермен-шетелдiк мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет
органдарымен (дивидендтер бойынша) ВБТ-мен есеп айырысуы
2853 2 4 1  Резидент емес акционер банктермен (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысуы
2853 2 4 2  Резидент емес акционер банктермен (дивидендтер бойынша)
ЕАВ-мен есеп айырысуы
2853 2 4 3  Резидент емес акционер банктермен (дивидендтер бойынша)
ВБТ-мен есеп айырысуы
2853 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес акционер ұйымдармен (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысуы
2853 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес акционер ұйымдармен (дивидендтер бойынша)
ЕАВ-мен есеп айырысуы
2853 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес акционер ұйымдармен (дивидендтер бойынша)
ВБТ-мен есеп айырысуы
2853 2 6 1  Акционерлермен-шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысуы
2853 2 6 2  Акционерлермен-шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша) ЕАВ-мен
есеп айырысуы
2853 2 6 3  Акционерлермен-шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша) ВБТ-мен
есеп айырысуы
2853 2 7 1  Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша)
теңгемен есеп айырысуы
2853 2 7 2  Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша) ЕАВ-мен
есеп айырысуы
2853 2 7 3  Акционерлермен-шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарымен (дивидендтер бойынша) ВБТ-мен
есеп айырысуы
2853 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес акционер ұйымдармен теңгемен (дивидендтер
бойынша) есеп айырысуы
2853 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес акционер ұйымдармен ЕАВ-мен (дивидендтер
бойынша) есеп айырысуы
2853 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес акционер ұйымдармен ВБТ-мен (дивидендтер
бойынша) есеп айырысуы
2853 2 9 1  Yй шаруашылығындағы резидент емес акционерлермен
теңгемен (дивидендтер бойынша) есеп айырысуы
2853 2 9 2  Yй шаруашылығындағы резидент емес акционерлермен
ЕАВ-мен (дивидендтер бойынша) есеп айырысуы
2853 2 9 3  Yй шаруашылығындағы резидент емес акционерлермен
ВБТ-мен (дивидендтер бойынша) есеп айырысуы
2854 0 0 0  Қызметкерлерімен есеп айырысу
2855 0 0 0  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар
2855 1 1 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкіметі)

2853 2 2 3     Расчеты с акционерами-местными исполнительными органами
иностранного государства (по дивидендам) в ДВВ
2853 2 4 1     Расчеты с акционерами банками-нерезидентами (по дивидендам)
в тенге
2853 2 4 2     Расчеты с акционерами банками-нерезидентами (по дивидендам)
в СКВ
2853 2 4 3     Расчеты с акционерами банками-нерезидентами (по дивидендам)
в ДВВ
2853 2 5 1     Расчеты с акционерами организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций (по
дивидендам) в тенге
2853 2 5 2     Расчеты с акционерами организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций (по
дивидендам) в СКВ
2853 2 5 3     Расчеты с акционерами организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций (по
дивидендам) в ДВВ
2853 2 6 1     Расчеты с акционерами государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства (по дивидендам) в
тенге
2853 2 6 2     Расчеты с акционерами государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства (по дивидендам) в
СКВ
2853 2 6 3     Расчеты с акционерами государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства (по дивидендам) в ДВВ
2853 2 7 1     Расчеты с акционерами негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами (по дивидендам) в тенге
2853 2 7 2     Расчеты с акционерами негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами (по дивидендам) в СКВ
2853 2 7 3     Расчеты с акционерами негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами (по дивидендам) в ДВВ
2853 2 8 1     Расчеты с акционерами некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства (по
дивидендам) в тенге
2853 2 8 2     Расчеты с акционерами некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства (по дивидендам) в СКВ
2853 2 8 3     Расчеты с акционерами некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства (по
дивидендам) в ДВВ
2853 2 9 1     Расчеты с акционерами домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в тенге
2853 2 9 2     Расчеты с акционерами домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в СКВ
2853 2 9 3     Расчеты с акционерами домашними хозяйствами-нерезидентами
(по дивидендам) в ДВВ
2854 0 0 0   Расчеты с работниками
2855 0 0 0   Кредиторы по документарным расчетам
2855 1 1 1     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в тенге

2855 1 1 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкіметі)
2855 1 1 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкіметі)
2855 1 2 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары)
2855 1 2 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары)
2855 1 2 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары)
2855 1 4 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 4 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 4 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент банктер)
2855 1 5 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2855 1 5 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2855 1 5 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2855 1 6 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2855 1 6 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2855 1 6 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2855 1 7 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2855 1 7 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2855 1 7 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2855 1 8 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 8 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 8 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2855 1 9 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2855 1 9 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)

2855 1 1 2     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в СКВ
2855 1 1 3     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 1 2 1     Кредиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по документарным расчетам в тенге
2855 1 2 2     Кредиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 2 3     Кредиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 4 1     Кредиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в
тенге
2855 1 4 2     Кредиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 4 3     Кредиторы (банки-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 5 1     Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в тенге
2855 1 5 2     Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в СКВ
2855 1 5 3     Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 6 1     Кредиторы (государственные нефинансовые организации-
резиденты) по документарным расчетам в тенге
2855 1 6 2     Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 6 3     Кредиторы (государственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 7 1     Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в тенге
2855 1 7 2     Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 7 3     Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 8 1     Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в тенге
2855 1 8 2     Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в СКВ
2855 1 8 3     Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в ДВВ
2855 1 9 1     Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855 1 9 2     Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в СКВ

2855 1 9 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резиденттердің үй шаруашылығындағы)
2855 2 1 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкiметi)
2855 2 1 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкiметi)
2855 2 1 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетел мемлекеті үкiметi)
2855 2 2 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдары)
2855 2 2 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдары)
2855 2 2 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің жергілікті өкiмет органдары)
2855 2 4 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2855 2 4 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2855 2 4 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент емес банктер)
2855 2 5 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2855 2 5 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2855 2 5 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2855 2 6 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 6 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 6 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 7 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 7 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 7 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары)
2855 2 8 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2855 2 8 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2855 2 8 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)

2855 1 9 3     Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2855 2 1 1     Кредиторы (Правительства иностранного государства) по
документарным расчетам в тенге
2855 2 1 2     Кредиторы (Правительства иностранного государства) по
документарным расчетам в СКВ
2855 2 1 3     Кредиторы (Правительства иностранного государства) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 2 2 1     Кредиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по документарным расчетам в тенге
2855 2 2 2     Кредиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 2 3     Кредиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 4 1     Кредиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
тенге
2855 2 4 2     Кредиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
СКВ
2855 2 4 3     Кредиторы (банки-нерезиденты) по документарным расчетам в
ДВВ
2855 2 5 1     Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в тенге
2855 2 5 2     Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в СКВ
2855 2 5 3     Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по документарным
расчетам в ДВВ
2855 2 6 1     Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в
тенге
2855 2 6 2     Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 6 3     Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 7 1     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в тенге
2855 2 7 2     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в СКВ
2855 2 7 3     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по документарным расчетам в ДВВ
2855 2 8 1     Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в тенге
2855 2 8 2     Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в СКВ
2855 2 8 3     Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по документарным расчетам
в ДВВ

2855 2 9 1  Теңгемен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместердiң үй шаруашылығындағы)
2855 2 9 2  ЕАВ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместердiң үй шаруашылығындағы)
2855 2 9 3  ВБТ-мен құжаттамалық есеп айырысу бойынша кредиторлар
(резидент еместердiң үй шаруашылығындағы)
2856 0 0 0  Кредиторлар (күрделi салымдар бойынша)
2856 1 1 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкiметi)
2856 1 2 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiмет органдары)
2856 1 3 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2856 1 4 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
банктер)
2856 1 5 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2856 1 6 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (Шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары)
2856 1 7 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2856 1 8 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2856 1 9 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар
(резиденттер үй шаруашылығындағы)
2856 2 1 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (Шетел
мемлекетiнiң үкiметi)
2856 2 1 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (Шетел
мемлекетiнiң үкiметi)
2856 2 1 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (ЕАВ-мен
күрделi салымдар бойынша)
2856 2 2 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдары)
2856 2 2 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдары)
2856 2 2 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң жергiлiктi өкiмет органдары)
2856 2 3 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
орталық банктер)
2856 2 3 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
орталық банктер)
2856 2 3 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
орталық банктер)
2856 2 4 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
емес банктер)
2856 2 4 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
емес банктер)
2856 2 4 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
емес банктер)
2856 2 5 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)

2855 2 9 1     Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в тенге
2855 2 9 2     Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в СКВ
2855 2 9 3     Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по документарным
расчетам в ДВВ
2856 0 0 0   Кредиторы по капитальным вложениям
2856 1 1 1     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
капитальным вложениям в тенге
2856 1 2 1     Кредиторы (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 3 1     Кредиторы (Национальный Банк Республики Казахстан) по
капитальным вложениям в тенге
2856 1 4 1     Кредиторы (банки-резиденты) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 5 1     Кредиторы (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 6 1     Кредиторы (государственные нефинансовые организации-
резиденты) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 7 1     Кредиторы (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) по капитальным вложениям в тенге
2856 1 8 1     Кредиторы (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в тенге
2856 1 9 1     Кредиторы (домашние хозяйства-резиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 1 1     Кредиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в тенге
2856 2 1 2     Кредиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в СКВ
2856 2 1 3     Кредиторы (Правительство иностранного государства) по
капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 2 1     Кредиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по капитальным вложениям в тенге
2856 2 2 2     Кредиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по капитальным вложениям в СКВ
2856 2 2 3     Кредиторы (местные исполнительные органы иностранного
государства) по капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 3 1     Кредиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 3 2     Кредиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 3 3     Кредиторы (иностранные центральные банки) по капитальным
вложениям в ДВВ
2856 2 4 1     Кредиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям в
тенге
2856 2 4 2     Кредиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям в
СКВ
2856 2 4 3     Кредиторы (банки-нерезиденты) по капитальным вложениям в
ДВВ
2856 2 5 1     Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в тенге

2856 2 5 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2856 2 5 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар)
2856 2 6 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 6 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 6 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 7 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 7 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 7 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (шетелдiк
мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдары)
2856 2 8 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар)
2856 2 8 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар)
2856 2 8 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететiн резидент емес
коммерциялық емес ұйымдар)
2856 2 9 1  Теңгемен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместердiң үй шаруашылығындағы)
2856 2 9 2  ЕАВ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместердiң үй шаруашылығындағы)
2856 2 9 3  ВБТ-мен күрделi салымдар бойынша кредиторлар (резидент
еместердiң үй шаруашылығындағы)
2857 0 0 0  Мерзiмi ұзартылған табыс салығы
2858 0 0 0  Шетел валютасы бойынша ұзын валюта позициясы
2859 0 0 0  Шетел валютасының теңгемен қарсы құны (қысқа валюта
позициясы)
2860 0 0 0  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар
2860 1 1 1  Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкіметi)
2860 1 1 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкiметi)
2860 1 1 3  Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкiметi)
2860 1 2 1  Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары)
2860 1 2 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2860 1 2 3  Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары)

2856 2 5 2     Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 5 3     Кредиторы (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) по капитальным
вложениям в ДВВ
2856 2 6 1     Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в тенге
2856 2 6 2     Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в СКВ
2856 2 6 3     Кредиторы (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 7 1     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в тенге
2856 2 7 2     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в СКВ
2856 2 7 3     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) по капитальным вложениям в ДВВ
2856 2 8 1     Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в тенге
2856 2 8 2     Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в СКВ
2856 2 8 3     Кредиторы (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) по капитальным вложениям
в ДВВ
2856 2 9 1     Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в тенге
2856 2 9 2     Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в СКВ
2856 2 9 3     Кредиторы (домашние хозяйства-нерезиденты) по капитальным
вложениям в ДВВ
2857 0 0 0   Отсроченный подоходный налог
2858 0 0 0   Длинная валютная позиция по иностранной валюте
2859 0 0 0     Контрстоимость иностранной валюты в тенге (короткой
валютной позиции)
2860 0 0 0   Прочие кредиторы по банковской деятельности
2860 1 1 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в тенге
2860 1 1 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
2860 1 1 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ
2860 1 2 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в тенге
2860 1 2 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в СКВ
2860 1 2 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в ДВВ

2860 1 3 1  Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2860 1 3 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2860 1 3 3  Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi)
2860 1 4 1  Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 4 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 4 3  Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2860 1 5 1  Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2860 1 5 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2860 1 5 3  Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар)
2860 1 6 1  Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттiк қаржылық емес
ұйымдары)
2860 1 6 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2860 1 6 3  Банк қызметi бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2860 1 7 1  Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 7 3  Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
2860 1 8 1  Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 8 2  Банк қызметi бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 8 3  Банк қызметі бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 9 1  Банк қызметі бойынша теңгемен басқа кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)
2860 1 9 2  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резиденттер) ЕАВ-мен
2860 1 9 3  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резиденттер) ВБТ-мен
2860 2 1 1  Банк қызметi бойынша теңгемен басқа кредиторлар (Шетел
мемлекеті үкiметiнің)
2860 2 1 2  Банк қызметі бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар (Шетел
мемлекеті үкіметінің)

2860 1 3 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в тенге
2860 1 3 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в СКВ
2860 1 3 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ
2860 1 4 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в тенге
2860 1 4 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
2860 1 4 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
2860 1 5 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
2860 1 5 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в СКВ
2860 1 5 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (организации-
резиденты, осуществляющие отдельные виды банковских
операций) в ДВВ
2860 1 6 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в
тенге
2860 1 6 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
2860 1 6 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ
2860 1 7 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в тенге
2860 1 7 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты) в
СКВ
2860 1 7 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности
(негосударственные нефинансовые организации-резиденты)
в ДВВ
2860 1 8 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства) в
тенге
2860 1 8 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства) в
СКВ
2860 1 8 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние хозяйства) в
ДВВ
2860 1 9 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в тенге
2860 1 9 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
2860 1 9 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ
2860 2 1 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в тенге
2860 2 1 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (Правительства
иностранного государства) в СКВ

2860 2 9 1  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резидент еместер) теңгемен
2860 2 9 2  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резидент еместер) ЕАВ-мен
2860 2 9 3  Банк қызметі бойынша басқа кредиторлар (үй
шаруашылығы-резидент еместер) ВБТ-мен
2861 0 0 0  Демалыс төлемақысына арналған резервтер
2862 0 0 0  Кастодиандық қызметке байланысты міндеттемелері
2862 1 4 1  Кастодиандық қызметке байланысты резидент банктер
алдындағы теңгемен міндеттемелері
2862 1 4 2  Кастодиандық қызметке байланысты резидент банктер
алдындағы ЕАБ-мен міндеттемелері
2862 1 4 3  Кастодиандық қызметке байланысты резидент банктер
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелері
2862 1 5 1  Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен міндеттемелері
2862 1 5 2  Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелері
2862 1 5 3  Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелері
2862 1 6 1  Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы теңгемен міндеттемелері
2862 1 6 2  Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелері
2862 1 6 3  Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен міндеттемелері
2862 1 7 1  Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы теңгемен
міндеттемелері
2862 1 7 2  Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелері
2862 1 7 3  Кастодиандық қызметке байланысты мемлекеттік емес
қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелері
2862 1 8 1  Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен міндеттемелерi
2862 1 8 2  Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелерi
2862 1 8 3  Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн коммерциялық емес резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелерi
2862 1 9 1  Кастодиандық қызметке байланысты резиденттердің үй
шаруашылығы алдындағы теңгемен мiндеттемелерi

2860 2 9 1     Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
2860 2 9 2     Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
2860 2 9 3     Прочие кредиторы по банковской деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
2861 0 0 0   Резерв на отпускные выплаты
2862 0 0 0   Обязательства, связанные с кастодиальной деятельностью
2862 1 4 1     Обязательства перед банками-резидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 4 2     Обязательства перед банками-резидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 4 3     Обязательства перед банками-резидентами, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 1 5 1     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 5 2     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 5 3     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 1 6 1     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в тенге
2862 1 6 2     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в СКВ
2862 1 6 3     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в ДВВ
2862 1 7 1     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в тенге
2862 1 7 2     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в СКВ
2862 1 7 3     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в ДВВ
2862 1 8 1     Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 1 8 2     Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 8 3     Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 1 9 1     Обязательства перед домашними
хозяйствами-резидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в тенге

2862 1 9 2  Кастодиандық қызметке байланысты резиденттердің үй
шаруашылығы алдындағы ЕАВ-мен мiндеттемелерi
2862 1 9 3  Кастодиандық қызметке байланысты резиденттердің үй
шаруашылығы алдындағы ВБТ-мен мiндеттемелерi
2862 2 4 1  Кастодиандық қызметке байланысты резидент емес банктер
алдындағы теңгемен міндеттемелері
2862 2 4 2  Резидент емес банктер алдындағы кастодиандық қызметке
байланысты ЕАВ-мен міндеттемелері
2862 2 4 3  Резидент емес банктер алдындағы кастодиандық қызметке
байланысты ВБТ-мен міндеттемелерi
2862 2 5 1  Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
банктер алдындағы теңгемен мiндеттемелері
2862 2 5 2  Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
банктер алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелері
2362 2 5 3  Кастодиандық қызметке байланысты банк операцияларының
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын резидент емес
банктер алдындағы ВБТ-мен міндеттемелері
2362 2 6 1  Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы теңгемен
міндеттемелері
2862 2 6 2  Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелері
2862 2 6 3  Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелері
2862 2 7 1  Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары алдындағы
теңгемен міндеттемелері
2862 2 7 2  Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелері
2862 2 7 3  Кастодиандық қызметке байланысты шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелері
2862 2 8 1  Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдар алдындағы теңгемен міндеттемелері
2862 2 8 2  Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелері
2862 2 8 3  Кастодиандық қызметке байланысты үй шаруашылығына
қызмет көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдар алдындағы ВБТ-мен міндеттемелері
2862 2 9 1  Кастодиандық қызметке байланысты резидент еместердің
үй шаруашылығы алдындағы теңгемен міндеттемелері

2862 1 9 2     Обязательства перед домашними хозяйствами-
резидентами, связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 1 9 3     Обязательства перед домашними хозяйствами-
резидентами, связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 4 1     Обязательства перед банками-нерезидентами, связанные
с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 4 2     Обязательства перед банками-нерезидентами, связанные
с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 4 3     Обязательства перед банками-нерезидентами, связанные
с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 5 1     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 5 2     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 5 3     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 6 1     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 6 2     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 6 3     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 7 1     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 7 2     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 7 3     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства, связанные с
кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 8 1     Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в тенге
2862 2 8 2     Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 8 3     Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2862 2 9 1     Обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами, связанные с кастодиальной
деятельностью в тенге

2862 2 9 2  Кастодиандық қызметке байланысты резидент еместердің
үй шаруашылығы алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелері
2862 2 9 3  Кастодиандық қызметке байланысты резидент еместердің
үй шаруашылығы алдындағы ВБТ-мен міндеттемелері
2863 0 0 0  Артықшылықты акциялар бойынша міндеттемелер
2863 1 1 1  Артықшылықты акциялар бойынша Қазақстан Республикасының
Үкіметі алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 1 2 1  Артықшылықты акциялар бойынша Қазақстан Республикасының
жергілікті атқарушы органдар алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2863 1 3 1  Артықшылықты акциялар бойынша Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 1 4 1  Артықшылықты акциялар бойынша басқа резидент банктер
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 1 5 1  Артықшылықты акциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 1 6 1  Артықшылықты акциялар бойынша мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдар алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 1 7 1  Артықшылықты акциялар бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдар алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 1 8 1  Артықшылықты акциялар бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар алдындағы
теңгедегі міндеттемелер
2863 1 9 1  Артықшылықты акциялар бойынша резидент үй
шаруашылықтары алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 2 1 1  Артықшылықты акциялар бойынша шет мемлекеттің үкіметі
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 2 2 1  Артықшылықты акциялар бойынша шет мемлекеттің
жергілікті атқарушы органдар алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2863 2 3 1  Артықшылықты акциялар бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 2 4 1  Артықшылықты акциялар бойынша резидент емес банктер
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 2 5 1  Артықшылықты акциялар бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 2 6 1  Артықшылықты акциялар бойынша шет мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2863 2 7 1  Артықшылықты акциялар бойынша мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент емес ұйымдар алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2863 2 8 1  Артықшылықты акциялар бойынша үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдар
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2863 2 9 1  Артықшылықты акциялар бойынша резидент емес үй
шаруашылықтары алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2864 0 0 0  Акцептер бойынша міндеттемелері

2862 2 9 2     Обязательства перед домашними хозяйствами-
нерезидентами, связанные с кастодиальной деятельностью в СКВ
2862 2 9 3     Обязательства перед домашними хозяйствами-
нерезидентами, связанные с кастодиальной деятельностью в ДВВ
2863 0 0 0   Обязательства по привилегированным акциям
2863 1 1 1     Обязательства перед Правительством Республики Казахстан
по привилегированным акциям в тенге
2863 1 2 1     Обязательства перед местными исполнительными органами
Республики Казахстан по привилегированным акциям в тенге
2863 1 3 1     Обязательства перед Национальным Банком Республики
Казахстан по привилегированным акциям в тенге
2863 1 4 1     Обязательства перед другими банками-резидентами по
привилегированным акциям в тенге
2863 1 5 1     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по привилегированным акциям в тенге
2863 1 6 1     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по привилегированным
акциям в тенге
2863 1 7 1     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по привилегированным
акциям в тенге
2863 1 8 1     Обязательства перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства,
по привилегированным акциям в тенге
2863 1 9 1     Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами
по привилегированным акциям в тенге
2863 2 1 1     Обязательства перед Правительством иностранного
государства по привилегированным акциям в тенге
2863 2 2 1     Обязательства перед местными исполнительными органами
иностранного государства по привилегированным
акциям в тенге
2863 2 3 1     Обязательства перед иностранными центральными банками
по привилегированным акциям в тенге
2863 2 4 1     Обязательства перед банками-нерезидентами по
привилегированным акциям в тенге
2863 2 5 1     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по привилегированным акциям в тенге
2863 2 6 1     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства
по привилегированным акциям в тенге
2863 2 7 1     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по привилегированным
акциям в тенге
2863 2 8 1     Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, по привилегированным акциям в тенге
2863 2 9 1     Обязательства перед домашними хозяйствами-нерезидентами
по привилегированным акциям в тенге
2864 0 0 0   Обязательства по акцептам

2864 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкiметi алдындағы акцептер
бойынша теңгемен мiндеттемелері
2864 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелерi
2864 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкiметi алдындағы акцептер
бойынша ВБТ-мен міндеттемелері
2864 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары
алдындағы акцептер бойынша теңгемен міндеттемелері
2864 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары
алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет органдары
алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттемелері
2864 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi алдындағы
акцептер бойынша теңгемен міндеттемелері
2864 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi алдындағы
акцептер бойынша ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi алдындағы
акцептер бойынша ВБТ-мен міндеттемелері
2864 1 4 1  Басқа резидент банктер алдындағы акцептер бойынша
теңгемен мiндеттемелерi
2864 1 4 2  Басқа резидент банктер алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен мiндеттемелерi
2864 1 4 3  Басқа резидент банктер алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелерi
2864 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелері
2864 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелері
2864 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелері
2864 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша теңгемен мiндеттемелерi
2864 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелерi
2864 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша ВБТ-мен мiндеттемелерi
2864 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша теңгемен мiндеттемелері
2864 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелері
2864 1 7 3  Мемлекеттік емес резидент ұйымдар алдындағы
акцептер бойынша ВБТ-мен мiндеттемелері
2864 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелері
2864 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелері
2864 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелері

2864 1 1 1     Обязательства перед Правительством Республики
Казахстан по акцептам в тенге
2864 1 1 2     Обязательства перед Правительством Республики
Казахстан по акцептам в СКВ
2864 1 1 3     Обязательства перед Правительством Республики
Казахстан по акцептам в ДВВ
2864 1 2 1     Обязательства перед местными исполнительными органами
Республики Казахстан по акцептам в тенге
2864 1 2 2     Обязательства перед местными исполнительными органами
Республики Казахстан по акцептам в СКВ
2864 1 2 3     Обязательства перед местными исполнительными органами
Республики Казахстан по акцептам в ДВВ
2864 1 3 1     Обязательства перед Национальным Банком Республики
Казахстан по акцептам в тенге
2864 1 3 2     Обязательства перед Национальным Банком Республики
Казахстан по акцептам в СКВ
2864 1 3 3     Обязательства перед Национальным Банком Республики
Казахстан по акцептам в ДВВ
2864 1 4 1     Обязательства перед другими банками-резидентами по
акцептам в тенге
2864 1 4 2     Обязательства перед другими банками-резидентами по
акцептам в СКВ
2864 1 4 3     Обязательства перед другими банками-резидентами по
акцептам в ДВВ
2864 1 5 1     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
акцептам в тенге
2864 1 5 2     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
акцептам в СКВ
2864 1 5 3     Обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
акцептам в ДВВ
2864 1 6 1     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в тенге
2864 1 6 2     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в СКВ
2864 1 6 3     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в ДВВ
2864 1 7 1     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями по акцептам в тенге
2864 1 7 2     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в СКВ
2864 1 7 3     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по акцептам в ДВВ
2864 1 8 1     Обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, по акцептам в тенге
2864 1 8 2     Обязательства перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по акцептам
в СКВ
2864 1 8 3     Обязательства перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по акцептам
в ДВВ

2864 1 9 1  Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы акцептер
бойынша теңгемен міндеттемелері
2364 1 9 2  Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелерi
2864 1 9 3  Резиденттердің үй шаруашылығы алдындағы акцептер
бойынша ВБТ-мен мiндеттемелерi
2864 2 1 1  Шетел мемлекеті үкіметі алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелері
2864 2 1 2  Шетел мемлекеті үкіметі алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 2 1 3  Шетел мемлекеті үкіметі алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелері
2864 2 2 1  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкiмет органдары
алдындағы акцептер бойынша теңгемен мiндеттемелері
2864 2 2 2  етелдік мемлекеттің жергілікті өкiмет органдары
алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелері
2864 2 2 3  Шетелдік мемлекеттің жергілікті өкiмет органдары
алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен мiндеттемелері
2864 2 3 1  Шетелдiк орталық банктердің алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелері
2364 2 3 2  Шетелдiк орталық банктердің алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 2 3 3  Шетелдiк орталық банктердің алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелері
2864 2 4 1  Резидент емес банктер алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелері
2864 2 4 2  Резидент емес банктер алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 2 4 3  Резидент емес банктер алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелері
2864 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы акцептер
бойынша теңгемен міндеттемелері
2864 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы акцептер
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес банктер алдындағы акцептер
бойынша ВБТ-мен міндеттемелері
2864 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелері
2864 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелері
2864 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелері
2864 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша теңгемен
міндеттемелері
2864 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелері
2864 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы акцептер бойынша ВБТ-мен
міндеттемелері
2864 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелері

2864 1 9 1     Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами
по акцептам в тенге
2864 1 9 2     Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами
по акцептам в СКВ
2864 1 9 3     Обязательства перед домашними хозяйствами-резидентами
по акцептам в ДВВ
2864 2 1 1     Обязательства перед Правительством иностранного
государства по акцептам в тенге
2864 2 1 2     Обязательства перед Правительством иностранного
государства по акцептам в СКВ
2864 2 1 3     Обязательства перед Правительством иностранного
государства по акцептам в ДВВ
2864 2 2 1     Обязательства перед местными исполнительными органами
иностранного государства по акцептам в тенге
2864 2 2 2     Обязательства перед местными исполнительными органами
иностранного государства по акцептам в СКВ
2864 2 2 3     Обязательства перед местными исполнительными органами
иностранного государства по акцептам в ДВВ
2864 2 3 1     Обязательства перед иностранными центральными банками
по акцептам в тенге
2864 2 3 2     Обязательства перед иностранными центральными банками
по акцептам в СКВ
2864 2 3 3     Обязательства перед иностранными центральными банками
по акцептам в ДВВ
2864 2 4 1     Обязательства перед банками-нерезидентами по акцептам
в тенге
2864 2 4 2     Обязательства перед банками-нерезидентами по акцептам
в СКВ
2864 2 4 3     Обязательства перед банками-нерезидентами по акцептам
в ДВВ
2864 2 5 1     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций по
акцептам в тенге
2864 2 5 2     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций по
акцептам в СКВ
2864 2 5 3     Обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций по
акцептам в ДВВ
2864 2 6 1     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в тенге
2864 2 6 2     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в СКВ
2864 2 6 3     Обязательства перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства в ДВВ
2864 2 7 1     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по акцептам в тенге
2864 2 7 2     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по акцептам в СКВ
2864 2 7 3     Обязательства перед негосударственными нефинансовыми
организациями-нерезидентами по акцептам в ДВВ
2864 2 8 1     Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по акцептам в тенге

2864 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелері
2864 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығында акцептер бойынша
теңгемен міндеттемелері
2864 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығында акцептер бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелері
2864 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығында акцептер бойынша
ВБТ-мен міндеттемелері
2867 0 0 0  Негізгі емес қызмет бойынша басқа кредиторлар
2867 1 1 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкiметi)
2867 1 1 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкiметi)
2867 1 1 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Yкiметi)
2867 1 2 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2867 1 2 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2867 1 2 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының жергілікті өкімет органдары)
2867 1 3 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі)
2867 1 3 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі)
2867 1 3 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі)
2867 1 4 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 4 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 4 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент банктер)
2867 1 5 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2867 1 5 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2867 1 5 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
2867 1 6 1  Негізгі емес қызмет бойынша басқа кредиторлар
(мемлекеттiк қаржылық емес резидент емес ұйымдар)
2867 1 6 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2867 1 6 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдар)

2864 2 8 2     Обязательства перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
акцептам в СКВ
2864 2 8 3     Обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по акцептам в ДВВ
2864 2 9 1     Обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по акцептам в тенге
2864 2 9 2     Обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по акцептам в СКВ
2864 2 9 3     Обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами по акцептам в ДВВ
2867 0 0 0     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
2867 1 1 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в тенге
2867 1 1 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в СКВ
2867 1 1 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(Правительство Республики Казахстан) в ДВВ
2867 1 2 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в тенге
2867 1 2 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в СКВ
2867 1 2 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности (местные
исполнительные органы Республики Казахстан) в ДВВ
2867 1 3 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в тенге
2867 1 3 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в СКВ
2867 1 3 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(Национальный Банк Республики Казахстан) в ДВВ
2867 1 4 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(банки-резиденты) в тенге
2867 1 4 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(банки-резиденты) в СКВ
2867 1 4 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(банки-резиденты) в ДВВ
2867 1 5 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
2867 1 5 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
2867 1 5 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
2867 1 6 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в
тенге
2867 1 6 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
2867 1 6 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ

2867 2 5 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдар)
2867 2 6 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2867 2 6 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2867 2 6 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдары)
2867 2 7 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2867 2 7 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2867 2 7 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары)
2867 2 8 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2867 2 8 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2867 2 8 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар)
2867 2 9 1  Негізгі емес қызмет бойынша теңгемен басқа кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2867 2 9 2  Негізгі емес қызмет бойынша ЕАВ-мен басқа кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2867 2 9 3  Негізгі емес қызмет бойынша ВБТ-мен басқа кредиторлар
(резидент еместердің үй шаруашылығындағы)
2868 0 0 0  Бағалау міндеттемелері
2868 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы теңгедегі
бағалау міндеттемелері
2868 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы ЕАВ-дегі
бағалау міндеттемелері
2868 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметі алдындағы ВБТ-дағы
бағалау міндеттемелері
2868 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдар
алдындағы теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдар
алдындағы ЕАВ-дегі бағалау міндеттемелері
2868 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдар
алдындағы ВБТ-дағы бағалау міндеттемелері
2868 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
ЕАВ-дегі бағалау міндеттемелері
2868 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі алдындағы
ВБТ-дағы бағалау міндеттемелері

2867 2 5 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(организации-нерезиденты, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
2867 2 6 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
2867 2 6 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
2867 2 6 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(государственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
2867 2 7 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в тенге
2867 2 7 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в СКВ
2867 2 7 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(негосударственные нефинансовые организации иностранного
государства) в ДВВ
2867 2 8 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в тенге
2867 2 8 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в СКВ
2867 2 8 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности
(некоммерческие организации-нерезиденты, обслуживающие
домашние хозяйства) в ДВВ
2867 2 9 1     Прочие кредиторы по неосновной деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в тенге
2867 2 9 2     Прочие кредиторы по неосновной деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в СКВ
2867 2 9 3     Прочие кредиторы по неосновной деятельности (домашние
хозяйства-нерезиденты) в ДВВ
2868 0 0 0   Оценочные обязательства
2868 1 1 1     Оценочные обязательства перед Правительством
Республики Казахстан в тенге
2868 1 1 2     Оценочные обязательства перед Правительством
Республики Казахстан в СКВ
2868 1 1 3     Оценочные обязательства перед Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
2868 1 2 1     Оценочные обязательства перед местными исполнительными
органами Республики Казахстан в тенге
2868 1 2 2     Оценочные обязательства перед местными исполнительными
органами Республики Казахстан в СКВ
2868 1 2 3     Оценочные обязательства перед местными исполнительными
органами Республики Казахстан в ДВВ
2868 1 3 1     Оценочные обязательства перед Национальным Банком
Республики Казахстан в тенге
2868 1 3 2     Оценочные обязательства перед Национальным Банком
Республики Казахстан в СКВ
2868 1 3 3     Оценочные обязательства перед Национальным Банком
Республики Казахстан в ДВВ

2868 1 4 1  Басқа резидент банктер алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдар алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 1 9 1  Резидент үй шаруашылықтары алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 1 1  Шет мемлекеттің Үкіметі алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 1 2  Шет мемлекеттің Үкіметі алдындағы ЕАВ-дегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 1 3  Шет мемлекеттің Үкіметі алдындағы ВБТ-дағы бағалау
міндеттемелері
2868 2 2 1  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдар алдындағы
теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 2 2 2  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдар алдындағы
ЕАВ-дегі бағалау міндеттемелері
2868 2 2 3  Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдар алдындағы
ВБТ-дағы бағалау міндеттемелері
2868 2 3 1  Шетелдік орталық банктер органдары алдындағы
теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 2 3 2  Шетелдік орталық банктер органдары алдындағы
ЕАВ-дегі бағалау міндеттемелері
2868 2 3 3  Шетелдік орталық банктер органдары алдындағы
ВБТ-дағы бағалау міндеттемелері
2868 2 4 1  Резидент емес банктер алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 4 2  Резидент емес банктер алдындағы ЕАВ-дегі бағалау
міндеттемелер
2868 2 4 3  Резидент емес банктер алдындағы ВБТ-дағы бағалау
міндеттемелері
2868 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар алдындағы ЕАВ-дегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдар алдындағы ВБТ-дағы бағалау
міндеттемелері
2868 2 6 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы теңгедегі бағалау міндеттемелері
2868 2 6 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы ЕАВ-дегі бағалау міндеттемелері
2868 2 6 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы ВБТ-дағы бағалау міндеттемелері
2868 2 7 1  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдары алдындағы теңгедегі бағалау міндеттемелері

2868 1 4 1     Оценочные обязательства перед другими
банками-резидентами в тенге
2868 1 5 1     Оценочные обязательства перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в тенге
2868 1 6 1     Оценочные обязательства перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
2868 1 7 1     Оценочные обязательства перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами в тенге
2868 1 8 1     Оценочные обязательства перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства, в тенге
2868 1 9 1     Оценочные обязательства перед домашними
хозяйствами-резидентами в тенге
2868 2 1 1     Оценочные обязательства перед Правительством
иностранного государства в тенге
2868 2 1 2     Оценочные обязательства перед Правительством
иностранного государства в СКВ
2868 2 1 3     Оценочные обязательства перед Правительством
иностранного государства в ДВВ
2868 2 2 1     Оценочные обязательства перед местными исполнительными
органами иностранного государства в тенге
2868 2 2 2     Оценочные обязательства перед местными исполнительными
органами иностранного государства в СКВ
2868 2 2 3     Оценочные обязательства перед местными исполнительными
органами иностранного государства в ДВВ
2868 2 3 1     Оценочные обязательства перед иностранными центральными
банками в тенге
2868 2 3 2     Оценочные обязательства перед иностранными центральными
банками в СКВ
2868 2 3 3     Оценочные обязательства перед иностранными центральными
банками в ДВВ
2868 2 4 1     Оценочные обязательства перед банками-нерезидентами
в тенге
2868 2 4 2     Оценочные обязательства перед банками-нерезидентами в СКВ
2868 2 4 3     Оценочные обязательства перед банками-нерезидентами в ДВВ
2868 2 5 1     Оценочные обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в тенге
2868 2 5 2     Оценочные обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в СКВ
2868 2 5 3     Оценочные обязательства перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, в ДВВ
2868 2 6 1     Оценочные обязательства перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного
государства в тенге
2868 2 6 2     Оценочные обязательства перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в СКВ
2868 2 6 3     Оценочные обязательства перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства в ДВВ
2868 2 7 1     Оценочные обязательства перед негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами в тенге

2868 2 7 2  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдары алдындағы ЕАВ-дегі бағалау міндеттемелері
2868 2 7 3  Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
емес ұйымдары алдындағы ВБТ-дағы бағалау міндеттемелері
2868 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдар алдындағы теңгедегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдар алдындағы ЕАВ-дегі бағалау
міндеттемелері
2868 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдар алдындағы ВБТ-дағы бағалау
міндеттемелері
2868 2 9 1  Резидент емес үй шаруашылықтары алдындағы теңгедегі
бағалау міндеттемелері
2868 2 9 2  Резидент емес үй шаруашылықтары алдындағы ЕАВ-дегі
бағалау міндеттемелері
2868 2 9 3  Резидент емес үй шаруашылықтары алдындағы ВБТ-дағы
бағалау міндеттемелері;
2869 0 0 0  Берілген кепілдіктер
2869 1 1 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
2869 1 1 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
2869 1 1 3  ВБТ-мен кепілдік берілген кепілдіктер (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
2869 1 2 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдар)
2869 1 2 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдар)
2869 1 2 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (Қазақстан
Республикасының жергілікті атқарушы органдар)
2869 1 4 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (резидент банктер)
2869 1 4 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (резидент банктер)
2869 1 4 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (резидент банктер)
2869 1 5 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
2869 1 5 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
2869 1 5 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдар)
2869 1 6 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (мемлекеттік қаржылық
емес резидент ұйымдар)
2869 1 6 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдар)
2869 1 6 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдар)
2869 1 7 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдар)
2869 1 7 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдар)
2869 1 7 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (мемлекеттік емес қаржылық
емес резидент ұйымдар)
2869 1 8 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар)

2868 2 7 2     Оценочные обязательства перед негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами в СКВ
2868 2 7 3     Оценочные обязательства перед негосударственными
нефинансовыми организациями-нерезидентами в ДВВ
2868 2 8 1     Оценочные обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, в тенге
2868 2 8 2     Оценочные обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, в СКВ
2868 2 8 3     Оценочные обязательства перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства, в ДВВ
2868 2 9 1     Оценочные обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
2868 2 9 2     Оценочные обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
2868 2 9 3     Оценочные обязательства перед домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
2869 0 0 0   Выданные гарантии
2869 1 1 1     Выданные гарантии (Правительство Республики Казахстан) в тенге
2869 1 1 2     Выданные гарантии (Правительство Республики Казахстан) в СКВ
2869 1 1 3     Выданные гарантии (Правительство Республики Казахстан) в ДВВ
2869 1 2 1     Выданные гарантии (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) в тенге
2869 1 2 2     Выданные гарантии (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) в СКВ
2869 1 2 3     Выданные гарантии (местные исполнительные органы Республики
Казахстан) в ДВВ
2869 1 4 1     Выданные гарантии (банки-резиденты) в тенге
2869 1 4 2     Выданные гарантии (банки-резиденты) в СКВ
2869 1 4 3     Выданные гарантии (банки-резиденты) в ДВВ
2869 1 5 1     Выданные гарантии (организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в тенге
2869 1 5 2     Выданные гарантии (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в СКВ
2869 1 5 3     Выданные гарантии (организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в ДВВ
2869 1 6 1     Выданные гарантии (государственные нефинансовые
организации-резиденты) в тенге
2869 1 6 2     Выданные гарантии (государственные нефинансовые
организации-резиденты) в СКВ
2869 1 6 3     Выданные гарантии (государственные нефинансовые
организации-резиденты) в ДВВ
2869 1 7 1     Выданные гарантии (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) в тенге
2869 1 7 2     Выданные гарантии (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) в СКВ
2869 1 7 3     Выданные гарантии (негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) в ДВВ
2869 1 8 1     Выданные гарантии (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в тенге

2869 1 8 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар)
2869 1 8 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдар)
2869 1 9 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (резидент үй
шаруашылықтары)
2869 1 9 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (резидент үй
шаруашылықтары)
2869 1 9 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (резидент үй
шаруашылықтары)
2869 2 1 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің Үкіметі)
2869 2 1 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің Үкіметі)
2869 2 1 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің Үкіметі)
2869 2 2 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің жергілікті
атқарушы органдары)
2869 2 2 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің жергілікті
атқарушы органдары)
2869 2 2 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің жергілікті
атқарушы органдары)
2869 2 4 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (резидент емес банктер)
2869 2 4 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (резидент емес банктер)
2869 2 4 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (резидент емес банктер)
2869 2 5 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдар)
2869 2 5 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдар)
2869 2 5 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдар)
2869 2 6 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары)
2869 2 6 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдары)
2869 2 6 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдары)
2869 2 7 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдары)
2869 2 7 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің мемлекеттік
емес қаржылық емес ұйымдары)
2869 2 7 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (шет мемлекеттің мемлекеттік
емес қаржылық емес ұйымдары)
2869 2 8 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
2869 2 8 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
2869 2 8 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (үй шаруашылығына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдар)
2869 2 9 1  Теңгемен берілген кепілдіктер (резидент емес үй
шаруашылықтары)

2869 1 8 2     Выданные гарантии (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в СКВ
2869 1 8 3     Выданные гарантии (некоммерческие организации-резиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в ДВВ
2869 1 9 1     Выданные гарантии (домашние хозяйства-резиденты)
в тенге
2869 1 9 2     Выданные гарантии (домашние хозяйства-резиденты) в СКВ
2869 1 9 3     Выданные гарантии (домашние хозяйства-резиденты) в ДВВ
2869 2 1 1     Выданные гарантии (Правительство иностранного государства)
в тенге
2869 2 1 2     Выданные гарантии (Правительство иностранного государства)
в СКВ
2869 2 1 3     Выданные гарантии (Правительство иностранного государства)
в ДВВ
2869 2 2 1     Выданные гарантии (местные исполнительные органы иностранного
государства) в тенге
2869 2 2 2     Выданные гарантии (местные исполнительные органы иностранного
государства) в СКВ
2869 2 2 3     Выданные гарантии (местные исполнительные органы иностранного
государства) в ДВВ
2869 2 4 1     Выданные гарантии (банки-нерезиденты) в тенге
2869 2 4 2     Выданные гарантии (банки-нерезиденты) в СКВ
2869 2 4 3     Выданные гарантии (банки-нерезиденты) в ДВВ
2869 2 5 1     Выданные гарантии (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в тенге
2869 2 5 2     Выданные гарантии (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в СКВ
2869 2 5 3     Выданные гарантии (организации-нерезиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в ДВВ
2869 2 6 1     Выданные гарантии (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) в тенге
2869 2 6 2     Выданные гарантии (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) в СКВ
2869 2 6 3     Выданные гарантии (государственные нефинансовые организации
иностранного государства) в ДВВ
2869 2 7 1     Выданные гарантии (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) в тенге
2869 2 7 2     Выданные гарантии (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) в СКВ
2869 2 7 3     Выданные гарантии (негосударственные нефинансовые организации
иностранного государства) в ДВВ
2869 2 8 1     Выданные гарантии (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в тенге
2869 2 8 2     Выданные гарантии (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в СКВ
2869 2 8 3     Выданные гарантии (некоммерческие организации-нерезиденты,
обслуживающие домашние хозяйства) в ДВВ
2869 2 9 1     Выданные гарантии (домашние хозяйства-нерезиденты)
в тенге

2869 2 9 2  ЕАВ-мен берілген кепілдіктер (резидент емес үй
шаруашылықтары)
2869 2 9 3  ВБТ-мен берілген кепілдіктер (резидент емес үй
шаруашылықтары)
2870 0 0 0  Басқа да транзит есепшоттары
2870 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен операциялары
бойынша теңгемен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен операциялары
бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкiметiмен операциялары
бойынша ВБТ-мен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 2 1  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарымен жүргізілетін операциялар бойынша теңгемен
басқа да транзит есепшоттары
2870 1 2 2  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарымен жүргізілетін операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа да транзит есепшоттары
2870 1 2 3  Қазақстан Республикасының жергілікті өкiмет
органдарымен жүргізілетін операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа да транзит есепшоттары
2870 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен операциялар
бойынша теңгемен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен операциялар
бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен операциялар
бойынша ВБТ-мен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 4 1  Резидент банктермен операциялар бойынша теңгемен басқа
да транзит есепшоттары
2870 1 4 2  Резидент банктермен операциялар бойынша ЕАВ-мен
басқа да транзит есепшоттары
2870 1 4 3  Резидент банктермен операциялар бойынша ВБТ-мен
басқа да транзит есепшоттары
2870 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа
да транзит есепшоттары
2870 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа
да транзит есепшоттары
2870 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша теңгемен басқа да транзит
есепшоттары
2870 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялар бойынша ВБТ-мен басқа да транзит есепшоттары
2870 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялары бойынша теңгемен басқа да транзит
есепшоттары
2870 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдармен
операциялары бойынша ЕАВ-мен басқа да транзит
есепшоттары

2869 2 9 2     Выданные гарантии (домашние хозяйства-нерезиденты)
в СКВ
2869 2 9 3     Выданные гарантии (домашние хозяйства-нерезиденты)
в ДВВ
2870 0 0 0   Прочие транзитные счета
2870 1 1 1     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в тенге
2870 1 1 2     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в СКВ
2870 1 1 3     Прочие транзитные счета по операциям с Правительством
Республики Казахстан в ДВВ
2870 1 2 1     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами Республики Казахстан в тенге
2870 1 2 2     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами Республики Казахстан в СКВ
2870 1 2 3     Прочие транзитные счета по операциям с местными
исполнительными органами Республики Казахстан в ДВВ
2870 1 3 1     Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в тенге
2870 1 3 2     Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в СКВ
2870 1 3 3     Прочие транзитные счета по операциям с Национальным
Банком Республики Казахстан в ДВВ
2870 1 4 1     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в тенге
2870 1 4 2     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в СКВ
2870 1 4 3     Прочие транзитные счета по операциям с
банками-резидентами в ДВВ
2870 1 5 1     Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
2870 1 5 2     Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2870 1 5 3     Прочие транзитные счета по операциям с
организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2870 1 6 1     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами в
тенге
2870 1 6 2     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами в
СКВ
2870 1 6 3     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями-резидентами в
ДВВ
2870 1 7 1     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
в тенге
2870 1 7 2     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами
в СКВ

2870 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
транзит есепшоттары
2870 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша банктің басқа
да транзит есепшоттары
2870 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша басқада
транзит есепшоттары
2870 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен теңгемен операциялары бойынша басқа да
транзит есепшоттары
2870 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ЕАВ-мен операциялары бойынша басқа да
транзит есепшоттары
2870 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарымен ВБТ-мен операциялары бойынша банктің басқа
да транзит есепшоттары
2870 2 8 1  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен теңгемен операциялары бойынша
басқа да транзит есепшоттары
2870 2 8 2  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ЕАВ-мен операциялары бойынша
басқа да транзит есепшоттары
2870 2 8 3  Yй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдармен ВБТ-мен операциялары бойынша
басқа да транзит есепшоттары
2870 2 9 1  Резидент еместердің үй шаруашылығының теңгемен
операциялары бойынша басқа да транзит есепшоттары
2870 2 9 2  Резидент еместердің үй шаруашылығының ЕАВ-мен
операциялары бойынша басқа да транзит есепшоттары
2870 2 9 3  Резидент еместердің үй шаруашылығының ВБТ-мен
операциялары бойынша басқа да транзит есепшоттары
2871 000    Қайырымдылық төлемдерінің шоты
2871 101    Резидент ұйымдардың теңгедегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 102    Резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы қайырымдылық төлемдерінің
шоты
2871 103    Резидент ұйымдардың ВБТ-дегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 201    Резидент емес ұйымдардың теңгедегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 202    Резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 203    Резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2872 0 0 0  Аффилирленген қымбат металдар бойынша ұзын позициясы
2873 0 0 0  Аффилирленген қымбат металдардың теңгемен қарсы құны
(аффилирленген қымбат металдар бойынша қысқа позиция)
2875 0 0 0  Шартты міндеттемелер бойынша шығындарды жабуға
резервтер (провизиялар)
2875 1 0 1 Т еңгемен шартты міндеттемелер бойынша шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
2875 1 0 2 ЕАВ- мен шартты міндеттемелер бойынша шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
2875 1 0 3 ВБТ- мен шартты міндеттемелер бойынша шығындарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)

2870 2 6 1     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в тенге
2870 2 6 2     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в СКВ
2870 2 6 3     Прочие транзитные счета по операциям с
государственными нефинансовыми организациями иностранного
государства в ДВВ
2870 2 7 1     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами в тенге
2870 2 7 2     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами в СКВ
2870 2 7 3     Прочие транзитные счета по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями-
нерезидентами в ДВВ
2870 2 8 1     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в тенге
2870 2 8 2     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в СКВ
2870 2 8 3     Прочие транзитные счета по операциям с
некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими
домашние хозяйства в ДВВ
2870 2 9 1     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в тенге
2870 2 9 2     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в СКВ
2870 2 9 3     Прочие транзитные счета по операциям с домашними
хозяйствами-нерезидентами в ДВВ
2871 0 0 0     Счет благотворительных выплат
2871 1 0 1     Счет благотворительных выплат, организаций-резидентов
в тенге
2871 1 0 2     Счет благотворительных выплат, организаций-резидентов
в СКВ
2871 1 0 3     Счет благотворительных выплат, организаций-резидентов
в ДВВ
2871 2 0 1     Счет благотворительных выплат,
организаций-нерезидентов в тенге
2871 2 0 2     Счет благотворительных выплат,
организаций-нерезидентов в СКВ
2871 2 0 3     Счет благотворительных выплат,
организаций-нерезидентов в ДВВ
2872 0 0 0   Длинная позиция по аффинированным драгоценным металлам
2873 0 0 0   Контрстоимость аффинированных драгоценных металлов в тенге
(короткой позиции по аффинированным драгоценным металлам)
2875 0 0 0   Резервы (провизии) на покрытие убытков
по условным обязательствам
2875 1 0 1   Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам в тенге
2875 1 0 2   Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам в СКВ
2875 1 0 3   Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам в ДВВ

2875 2 0 1  Резидент еместер алдындағы шартты міндеттемелер
бойынша шығындарды жабуға арналған теңгемен
резервтер (провизиялар)
2875 2 0 2  Резидент еместер алдындағы шартты міндеттемелер
бойынша шығындарды жабуға арналған ЕАВ-мен
резервтер (провизиялар)
2875 2 0 3  Резидент еместер алдындағы шартты міндеттемелер
бойынша шығындарды жабуға арналған ВБТ-мен
резервтер (провизиялар)
2880 0 0 0 Секьюритилендірілетін активтер бойынша міндеттемелер
2880 1 0 1 Резидент ұйымдарға берілген секьюритилендірілетін
активтер бойынша міндеттемелер , теңгемен
2880 1 0 2 Резидент ұйымдарға берілген секьюритилендірілетін
активтер бойынша міндеттемелер , ЕАВ-мен
2880 1 0 3 Резидент ұйымдарға берілген секьюритилендірілетін
активтер бойынша міндеттемелер , ВБТ-мен
2880 2 0 1 Резидент емес ұйымдарға берілген секьюритилендірілетін
активтер бойынша міндеттемелер , теңгемен
2880 2 0 2 Резидент емес ұйымдарға берілген секьюритилендірілетін
активтер бойынша міндеттемелер , ЕАВ-мен
2880 2 0 3 Резидент емес ұйымдарға берілген секьюритилендірілетін
активтер бойынша міндеттемелер , ВБТ-мен
2890       Туынды қаржы құралдарымен операциялар және дилингтік
операциялар бойынша міндеттемелер
2891 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша мiндеттемелер
2891 1 3 1  Фьючерс операциясы бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2891 1 3 2  Фьючерс операциясы бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2891 1 3 3  Фьючерс операциясы бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2891 1 4 1  Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2891 1 4 2  Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2891 1 4 3  Басқа резидент емес банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2891 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгемен міндеттемелер
2891 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-мен міндеттемелер
2891 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер

2875 2 0 1    Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным
обязательствам перед нерезидентами в тенге
2875 2 0 2     Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным
обязательствам перед нерезидентами в СКВ
2875 2 0 3     Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным
обязательствам перед нерезидентами в ДВВ
2880 0 0 0   Обязательства по секьюритизируемым активам
2880 1 0 1   Обязательства по секьюритизируемым активам, предоставленным организациям-резидентам, в тенге
2880 1 0 2   Обязательства по секьюритизируемым активам, предоставленным организациям-резидентам, в СКВ
2880 1 0 3   Обязательства по секьюритизируемым активам, предоставленным организациям-резидентам, в ДВВ
2880 2 0 1   Обязательства по секьюритизируемым активам, предоставленным организациям-нерезидентам, в тенге
2880 2 0 2   Обязательства по секьюритизируемым активам, предоставленным организациям-нерезидентам, в СКВ
2880 2 0 3   Обязательства по секьюритизируемым активам, предоставленным организациям-нерезидентам, в ДВВ
2890       Обязательства по операциям с производными финансовыми
инструментами и дилинговым операциям
2891 0 0 0   Обязательства по операциям фьючерс
2891 1 3 1     Обязательства в тенге перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям фьючерс
2891 1 3 2     Обязательства в СКВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям фьючерс
2891 1 3 3     Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям фьючерс
2891 1 4 1   Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
операциям фьючерс
2891 1 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
операциям фьючерс
2891 1 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
операциям фьючерс
2891 1 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 1 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 1 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 1 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс

2891 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша теңгемен
міндеттемелер
2891 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен
міндеттемелер
2891 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен
міндеттемелер
2891 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгедегі міндеттемелер
2891 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары бойынша
ВБТ-дағы міндеттемелер
2891 1 9 1  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 1 9 2  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 1 9 3  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2891 2 3 1  Фьючерс операциясы бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2891 2 3 2  Фьючерс операциясы бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2891 2 3 3  Фьючерс операциясы бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2891 2 4 1  Резидент емес басқа банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 2 4 2  Резидент емес басқа банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 2 4 3  Резидент емес басқа банктер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы фьючерс операциялары
бойынша теңгемен міндеттемелер
2891 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-мен міндеттемелер
2891 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-мен міндеттемелер
2891 2 6 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы фьючерс операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер
2891 2 6 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен
мiндеттемелер
2891 2 6 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдары
алдындағы фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2891 2 7 1  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша
теңгемен мiндеттемелер

2891 1 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям фьючерс
2891 1 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
операциям фьючерс
2891 1 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства по операциям
фьючерс
2891 1 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства по операциям
фьючерс
2891 1 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям фьючерс
2891 1 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-резидентами
по операциям фьючерс
2891 1 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-резидентами
по операциям фьючерс
2891 2 3 1     Обязательства в тенге перед иностранными центральными
банками по операциям фьючерс
2891 2 3 2     Обязательства в СКВ перед иностранными центральными
банками по операциям фьючерс
2891 2 3 3     Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными
банкам по операциям фьючерс
2891 2 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами по
операциям фьючерс
2891 2 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям фьючерс
2891 2 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям фьючерс
2891 2 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 2 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 2 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям фьючерс
2891 2 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства по
операциям фьючерс

2891 2 7 2  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша ЕАВ-мен
мiндеттемелер
2891 2 7 3  Шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдары алдындағы фьючерс операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2891 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы фьючерс операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2891 2 9 1  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2891 2 9 2  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2891 2 9 3  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы фьючерс
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 0 0 0  Форвард операциялары бойынша мiндеттемелер
2892 1 3 1  Форвард операциясы бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2892 1 3 2  Форвард операциясы бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2892 1 3 3  Форвард операциясы бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2892 1 4 1  Басқа резидент банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 1 4 2  Басқа резидент банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 1 4 3  Басқа резидент банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы форвард/спот операциялары
бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард/спот операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард/спот операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
форвард/спот операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард/спот операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер

2891 2 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям фьючерс
2891 2 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям фьючерс
2891 2 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
операциям фьючерс
2891 2 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
операциям фьючерс
2891 2 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям фьючерс
2891 2 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям фьючерс
2891 2 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям фьючерс
2892 0 0 0   Обязательства по операциям форвард
2892 1 3 1     Обязательства в тенге перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям форвард
2892 1 3 2     Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям форвард
2892 1 3 3     Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики
Казахстан по операциям форвард
2892 1 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
операциям форвард
2892 1 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
операциям форвард
2892 1 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
операциям форвард
2892 1 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
2892 1 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
2892 1 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
2892 1 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
форвард

2892 1 7 2  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард/спот операциялары бойынша ЕАВ-мен
мiндеттемелер
2892 1 7 3  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы форвард/спот операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2892 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы форвард операциялары бойынша
теңгедегі міндеттемелер
2892 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы форвард операциялары бойынша
ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы форвард операциялары бойынша
ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 1 9 1  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 1 9 2  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 1 9 3  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 2 3 1  Форвард операциясы бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2892 2 3 2  Форвард операциясы бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2892 2 3 3  Форвард операциясы бойынша шетелдік орталық банктер
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2892 2 4 1  Резидент емес басқа банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 2 4 2  Резидент емес басқа банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 2 4 3  Резидент емес басқа банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2892 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент емес банктер алдындағы форвард/спот
операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 2 6 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдында форвард/спот операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер
2892 2 6 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдында форвард/спот операциялары бойынша ЕАВ-мен
мiндеттемелер
2892 2 6 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдары
алдында форвард/спот операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2892 2 7 1  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард/спот операциялары бойынша
теңгемен мiндеттемелер

2892 1 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям форвард
2892 1 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-резидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям форвард
2892 1 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям форвард
2892 1 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
операциям форвард
2892 1 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям форвард
2892 1 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям форвард
2892 1 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям форвард
2892 2 3 1     Обязательства в тенге перед иностранными центральными
банками по операциям форвард
2892 2 3 2     Обязательства в СКВ перед иностранными центральными
банками по операциям форвард
2892 2 3 3     Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными
банками по операциям форвард
2892 2 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами
по операциям форвард
2892 2 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям форвард
2892 2 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по
операциям форвард
2892 2 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
2892 2 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
2892 2 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
операциям форвард
2892 2 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям
форвард
2892 2 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям
форвард
2892 2 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям
форвард
2892 2 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям форвард

2892 2 7 2  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард/спот операциялары бойынша
ЕАВ-мен мiндеттемелер
2892 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдары алдында форвард/спот операциялары бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелер
2892 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы форвард операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2892 2 9 1  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы форвард
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2892 2 9 2  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы форвард
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2892 2 9 3  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы форвард
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2893 0 0 0  Опцион операциялары бойынша мiндеттемелер
2893 1 3 1  Опциондық операциялар бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2893 1 3 2  Опциондық операциялар бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2893 1 3 3  Опциондық операциялар бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2893 1 4 1  Резидент басқа банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша теңгемен мiндеттемелер
2893 1 4 2  Резидент басқа банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2893 1 4 3  Резидент басқа банктер алдындағы опцион операциялары
бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2893 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
теңгемен мiндеттемелер
2893 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
ЕАВ-мен мiндеттемелер
2893 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
резидент ұйымдар алдындағы опцион операциялары бойынша
ВБТ-мен мiндеттемелер
2893 1 6 1  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша теңгемен мiндеттемелер
2893 1 6 2  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша ЕАВ-мен мiндеттемелер
2893 1 6 3  Мемлекеттiк қаржылық емес резидент ұйымдар алдындағы
опцион операциялары бойынша ВБТ-мен мiндеттемелер
2893 1 7 1  Мемлекеттiк емес қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы опцион операциялары бойынша теңгемен
мiндеттемелер

2892 2 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям
форвард
2892 2 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по операциям
форвард
2892 2 8 1    Обязательства в тенге перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям форвард
2892 2 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
операциям форвард
2892 2 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям форвард
2892 2 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям форвард
2892 2 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям форвард
2892 2 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям форвард
2893 0 0 0   Обязательства по опционным операциям
2893 1 3 1     Обязательства в тенге перед Национальным Банком
Республики Казахстан по опционным операциям
2893 1 3 2     Обязательства в СКВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по опционным операциям
2893 1 3 3     Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по опционным операциям
2893 1 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по
опционным операциям
2893 1 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по
опционным операциям
2893 1 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по
опционным операциям
2893 1 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
2893 1 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
2893 1 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций, по
опционным операциям
2893 1 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по опционным операциям
2893 1 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по опционным
операциям

2893 2 7 3  Шетелдiк мемлекеттiң мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдарымен опцион операциялары бойынша ВБТ-мен
мiндеттемелер
2893 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы опцион операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2893 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы опцион операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2893 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы опцион операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2893 2 9 1  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы опцион
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2893 2 9 2  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы опцион
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2893 2 9 3  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы опцион
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 0 0 0  Спот операциялары бойынша міндеттемелер
2894  1 3 1   Спот операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894  1 3 2   Спот операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  1 3 3   Спот операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894  1 4 1   Спот операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894  1 4 2   Спот операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  1 4 3   Спот операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894  1 5 1   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардың алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894  1 5 2   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  1 5 3   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894  1 6 1   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2894  1 6 2   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2894  1 6 3   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2894  1 7 1   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2894  1 7 2   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер

2893 2 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми
организациями иностранного государства по опционным
операциям
2893 2 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по опционным операциям
2893 2 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по опционным операциям
2893 2 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по опционным операциям
2893 2 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по опционным операциям
2893 2 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по опционным операциям
2893 2 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по опционным операциям
2894 0 0 0   Обязательства по операциям спот
2894 1 3 1     Обязательства в тенге перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям спот
2894 1 3 2     Обязательства в СКВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям спот
2894 1 3 3     Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям спот
2894 1 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-
резидентами по операциям спот
2894 1 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-
резидентами по операциям спот
2894 1 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-
резидентами по операциям спот
2894 1 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 1 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 1 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 1 6 1     Обязательства в тенге перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
спот
2894 1 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
спот
2894 1 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
спот
2894 1 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
спот
2894 1 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
спот

2894  1 7 3   Спот операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2894 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы спот операциялары бойынша
теңгедегі міндеттемелер
2894 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы спот операциялары бойынша
ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар алдындағы спот операциялары бойынша
ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 1 9 1  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы спот операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2894 1 9 2  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы спот операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 1 9 3  Үй шаруашылығы-резиденттер алдындағы спот операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2894  2 3 1   Спот операциялары бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894  2 3 2   Спот операциялары бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  2 3 3   Спот операциялары бойынша шетелдік орталық банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894  2 4 1   Спот операциялары бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894  2 4 2   Спот операциялары бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  2 4 3   Спот операциялары бойынша резидент емес басқа
банктердің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894  2 5 1   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2894  2 5 2   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  2 5 3   Спот операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент емес
ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2894  2 6 1   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
теңгедегі міндеттемелер
2894  2 6 2   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ЕАВ-ғы міндеттемелер
2894  2 6 3   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ВБТ-гі міндеттемелер
2894  2 7 1   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
теңгедегі міндеттемелер
2894  2 7 2   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ЕАВ-ғы міндеттемелер

2894 1 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
спот
2894 1 8 1    Обязательства в тенге перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям спот
2894  1 8 2    Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям спот
2894  1 8 3    Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
резидентами, обслуживающими домашние хозяйства по
операциям спот
2894  1 9 1    Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям спот
2894  1 9 2    Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям спот
2894  1 9 3    Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
резидентами по операциям спот
2894 2 3 1     Обязательства в тенге перед иностранными центральными
банками по операциям спот
2894 2 3 2     Обязательства в СКВ перед иностранными центральными
банками по операциям спот
2894 2 3 3     Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными
банками по операциям спот
2894 2 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-
нерезидентами по операциям спот
2894 2 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-
нерезидентами по операциям спот
2894 2 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-
нерезидентами по операциям спот
2894 2 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-
нерезидентами, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, по операциям спот
2894 2 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 2 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям спот
2894 2 6 1     Обязательства в тенге перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям спот
2894 2 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям спот
2894 2 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям спот
2894 2 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям спот
2894 2 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям спот

2894  2 7 3   Спот операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ВБТ-гі міндеттемелер
2894 2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы спот операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2894 2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы спот операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы спот операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2894 2 9 1  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы спот
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2894 2 9 2  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы спот
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2894 2 9 3  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы спот
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2895  0 0 0  Своп операциялары бойынша міндеттемелер
2895  1 3 1   Своп операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2895  1 3 2   Своп операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895  1 3 3   Своп операциялары бойынша Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2895  1 4 1   Своп операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2895  1 4 2   Своп операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895  1 4 3   Своп операциялары бойынша резидент басқа банктердің
алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2895  1 5 1   Своп операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардың алдындағы теңгедегі міндеттемелер
2895  1 5 2   Своп операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы міндеттемелер
2895  1 5 3   Своп операциялары бойынша банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент
ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі міндеттемелер
2895  1 6 1   Своп операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2895  1 6 2   Своп операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер
2895  1 6 3   Своп операциялары бойынша резидент мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ВБТ-гі
міндеттемелер
2895  1 7 1   Своп операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы теңгедегі
міндеттемелер
2895  1 7 2   Своп операциялары бойынша резидент мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдардың алдындағы ЕАВ-ғы
міндеттемелер

2894 2 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства
по операциям спот
2894 2 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими
организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние
хозяйства по операциям спот
2894  2 8 2    Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям спот
2894  2 8 3    Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям спот
2894  2 9 1    Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям спот
2894  2 9 2    Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям спот
2894  2 9 3    Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям спот
2895 0 0 0   Обязательства по операциям своп
2895 1 3 1     Обязательства в тенге перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям своп
2895 1 3 2     Обязательства в СКВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям своп
2895 1 3 3     Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком
Республики Казахстан по операциям своп
2895 1 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-
резидентами по операциям своп
2895 1 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-
резидентами по операциям своп
2895 1 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами
по операциям своп
2895 1 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
2895 1 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
2895 1 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций,
по операциям своп
2895 1 6 1     Обязательства в тенге перед государственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
своп
2895 1 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям своп
2895 1 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми
организациями-резидентами по операциям своп
2895 1 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
своп
2895 1 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями-резидентами по операциям
своп

2895  2 7 3   Своп операциялары бойынша шетелдік мемлекеттің
мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарының алдындағы
ВБТ-гі міндеттемелер
2895  2 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы своп операциялары
бойынша теңгедегі міндеттемелер
2895  2 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы своп операциялары
бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2895  2 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдар алдындағы своп операциялары
бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2895  2 9 1  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы своп
операциялары бойынша теңгедегі міндеттемелер
2895  2 9 2  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы своп
операциялары бойынша ЕАВ-дағы міндеттемелер
2895  2 9 3  Үй шаруашылығы-резидент еместер алдындағы своп
операциялары бойынша ВБТ-дағы міндеттемелер
2899 0 0 0 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша міндеттемелер
2899 1 3 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
алдындағы теңгемен міндеттемелер
2899 1 3 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 1 3 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2899 1 4 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент банктер алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2899 1 4 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент банктер алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2899 1 4 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент банктер алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер
2899 1 5 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2899 1 5 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2899 1 5 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер
2899 1 6 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы теңгемен міндеттемелер
2899 1 6 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер

2895 2 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными
нефинансовыми организациями иностранного государства по
операциям своп
2895 2 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям своп
2895 2 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям своп
2895 2 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-
нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства
по операциям своп
2895 2 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям своп
2895 2 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям своп
2895 2 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-
нерезидентами по операциям своп
2899 0 0 0     Обязательства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 3 1     Обязательства в тенге перед Национальным Банком Республики Казахстан по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 3 2     Обязательства в СКВ перед Национальным Банком Республики Казахстан по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 3 3     Обязательства в ДВВ перед Национальным Банком Республики Казахстан по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-резидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми организациями-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми организациями-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами

2899 1 6 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар
алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2899 1 7 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар алдындағы теңгемен міндеттемелер
2899 1 7 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 1 7 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдар алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2899 1 8 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2899 1 8 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2899 1 8 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер
2899 1 9 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтары-резиденттер алдындағы
теңгемен міндеттемелер
2899 1 9 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтары-резиденттер алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 1 9 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтары-резиденттер алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелер
2899 2 3 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік орталық банктер алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2899 2 3 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік орталық банктер алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2899 2 3 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік орталық банктер алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер
2899 2 4 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент емес банктер алдындағы
теңгемен міндеттемелер
2899 2 4 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент емес банктер алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 2 4 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша басқа резидент емес банктер алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелер
2899 2 5 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар алдындағы
теңгемен міндеттемелер

2899 1 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми организациями-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми организациями-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-резидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 1 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-резидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 3 1     Обязательства в тенге перед иностранными центральными банками по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 3 2     Обязательства в СКВ перед иностранными центральными банками по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 3 3     Обязательства в ДВВ перед иностранными центральными банками по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 4 1     Обязательства в тенге перед другими банками-нерезидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 4 2     Обязательства в СКВ перед другими банками-нерезидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 4 3     Обязательства в ДВВ перед другими банками-нерезидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 5 1     Обязательства в тенге перед организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами

2899 2 5 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 2 5 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдар алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелер
2899 2 6 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары алдындағы теңгемен міндеттемелер
2899 2 6 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары алдындағы ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 2 6 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік қаржылық
емес ұйымдары алдындағы ВБТ-мен міндеттемелер
2899 2 7 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары алдындағы теңгемен
міндеттемелер
2899 2 7 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары алдындағы ЕАВ-мен
міндеттемелер
2899 2 7 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шетелдік мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдары алдындағы ВБТ-мен
міндеттемелер
2899 2 8 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
теңгемен міндеттемелер
2899 2 8 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 2 8 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдар алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелер
2899 2 9 1 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтары-резидент еместер алдындағы
теңгемен міндеттемелер
2899 2 9 2 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтары-резидент еместер алдындағы
ЕАВ-мен міндеттемелер
2899 2 9 3 Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша үй шаруашылықтары-резидент еместер алдындағы
ВБТ-мен міндеттемелер
3000        Жарғылық капиталы
3001 0 0 0  Жарғылық капитал - жай акциялар
3003 0 0 0  Сатып алған жай акциялар
3025 0 0 0  Жарғылық капитал - артықшылық берiлген
акциялар

2899 2 5 2     Обязательства в СКВ перед организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 5 3     Обязательства в ДВВ перед организациями-нерезидентами, осуществляющими отдельные виды банковских операций, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 6 1     Обязательства в тенге перед государственными нефинансовыми организациями иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 6 2     Обязательства в СКВ перед государственными нефинансовыми организациями иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 6 3     Обязательства в ДВВ перед государственными нефинансовыми организациями иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 7 1     Обязательства в тенге перед негосударственными нефинансовыми организациями иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 7 2     Обязательства в СКВ перед негосударственными нефинансовыми организациями иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 7 3     Обязательства в ДВВ перед негосударственными нефинансовыми организациями иностранного государства по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 8 1     Обязательства в тенге перед некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 8 2     Обязательства в СКВ перед некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 8 3     Обязательства в ДВВ перед некоммерческими организациями-нерезидентами, обслуживающими домашние хозяйства, по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 9 1     Обязательства в тенге перед домашними хозяйствами-нерезидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 9 2     Обязательства в СКВ перед домашними хозяйствами-нерезидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
2899 2 9 3     Обязательства в ДВВ перед домашними хозяйствами-нерезидентами по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
3000       Уставный капитал
3001 0 0 0   Уставный капитал - простые акции
3003 0 0 0   Выкупленные простые акции
3025 0 0 0   Уставный капитал - привилегированные акции

3027 0 0 0  Сатып алған артықшылық берiлген акциялар
3100        Қосымша капиталы
3101 0 0 0  Қосымша төленген капитал
3200        Жалпы банктiк тәуекелдерге арналған резервтер
(провизиялар)
3200 0 0 0   Жалпы банктiк тәуекелдерге арналған резервтер
(провизиялар)
3500        Резерв капиталы және қайта бағалау резервтерi
3510 0 0 0  Резерв капиталы
3540 0 0 0  Негiзгi құрал-жабдықтың қайта бағалау резервтерi
3561 0 0 0  Сату үшiн қолдағы бар қаржы құралдары құнының қайта
бағалау резервтерi
3561 1 0 1  Сату үшiн қолдағы бар бағалы қағаздар құнының теңгемен
қайта бағалау резервтерi
3561 1 0 2  Сату үшiн қолдағы бар бағалы қағаздар құнының ЕАВ-мен
қайта бағалау резервтерi
3561 1 0 3  Сату үшiн қолдағы бар бағалы қағаздар құнының ВБТ-мен
қайта бағалау резервтерi
3580 0 0 0  Өткен жылдардың бөлiнбеген таза пайдасы (жабылмаған зиян)
3589 0 0 0  Басқа қайта бағалау бойынша резервтер
3599 0 0 0  Бөлінбеген таза пайда (орны жабылмаған зиян)
4050        Банктің корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
4051 0 0 0  Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi
корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4052 0 0 0  Банктің басқа банктердегi корреспонденттік есепшоттары
бойынша сыйақы алуға байланысты кiрістер
4100        Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4101 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған салымдары бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістері (бiр түнге)
4102 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған талап ету бойынша салымдарынан сыйақы
алуға байланысты кiрістері
4103 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде
орналастырылған мерзімді салымдары бойынша сыйақы
алуға байланысты кiрістері
4104 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi
міндетті резервтерi бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістері
4105 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналасқан
салымдар бойынша дисконт амортизациясынан кірістер
4200        Пайда немесе зиян арқылы әділ құны бойынша ескерілетін
бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4201 0 0 0  Саудаға арналған бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4202 0 0 0  Саудаға арнап сатып алынған бағалы қағаздар жөніндегі
дисконттың амортизациясы бойынша кірістер
4250        Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер

3027 0 0 0   Выкупленные привилегированные акции
3100       Дополнительный капитал
3101 0 0 0   Дополнительный оплаченный капитал
3200         Резервы (провизии) на общебанковские риски
3200 000     Резервы (провизии) на общебанковские риски
3500       Резервный капитал и резервы переоценки
3510 0 0 0   Резервный капитал
3540 0 0 0   Резервы переоценки основных средств
3561 0 0 0   Резервы переоценки стоимости финансовых инструментов, имеющихся в наличии для продажи
3561 1 0 1     Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи в тенге
3561 1 0 2     Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи в СКВ
3561 1 0 3     Резервы переоценки стоимости ценных бумаг, имеющихся в
наличии для продажи в ДВВ
3580 0 0 0   Нераспределенная чистая прибыль (непокрытый убыток) прошлых лет
3589 0 0 0  Резервы по прочей переоценке
3599 0 0 0   Нераспределенная чистая прибыль (непокрытый убыток)
4050       Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам
4051 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентскому счету в Национальном Банке Республики
Казахстан
4052 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам в других банках
4100       Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам,
размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
4101 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам,
размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
4102 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам до
востребования, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
4103 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по срочным
вкладам, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
4104 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по обязательным
резервам в Национальном Банке Республики Казахстан
4105 0 0 0  Доходы по амортизации дисконта по вкладам, размещенным
в Национальном Банке Республики Казахстан
4200       Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
4201 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через
прибыль или убыток
4202 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по приобретенным ценным
бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через
прибыль или убыток
4250       Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам,
размещенным в других банках

4251 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер (бiр түнге)
4252 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа талап ету бойынша
салымдарына сыйақы алуға байланысты кірістер
4253 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (бiр айға
дейiн)
4254 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кiрiстер (бiр жылға
дейiн)
4255 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді салымдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4256 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған шартты салымдар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4257 0 0 0  Басқа банктердiң салымдар бойынша мерзiмi өткен
берешегіне сыйақы алуға байланысты кірістер
4260 0 0 0  Металл шоттарында орналасқан тазартылған қымбат
металдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4261 0 0 0  Басқа банктерде орналасқан мерзімді салым құнының оң
түзету түріндегі кірістері
4262 0 0 0  Басқа банктерде орналасқан шартты салым құнының оң
түзету түріндегі кірістері
4263 0 0 0  Басқа банктерден тартылған мерзімді салым құнының
теріс түзету түріндегі кірістері
4264 0 0 0  Басқа банктерден тартылған шартты салым құнының теріс
түзету түріндегі кірістері
4265 0 0 0  Банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотека
компанияларының міндеттемелерін қамтамасыз ету
болып табылатын салым бойынша сыйақыны алумен
байланысты кірістер
4266 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
дисконт амортизациясынан кірістер
4270 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік
орталық банктерден және басқа банктерден тартылған
салымдар бойынша сыйлықақы амортизациясынан кірістер
4300        Басқа банктерге берiлген заемдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4301 0 0 0  Басқа банктерге берiлген овердрафт заемдары бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4302 0 0 0  Басқа банктерге берiлген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4303 0 0 0  Басқа банктерге ұсынылған овернайт заемдары бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4304 0 0 0  Басқа банктерге берiлген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4305 0 0 0  Басқа банктерге берiлген қаржы лизингі бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
4306 0 0 0  Заемдары бойынша басқа банктердің мерзiмi өткен
берешегі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер

4251 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам,
размещенным в других банках (на одну ночь)
4252 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам до
востребования, размещенным в других банках
4253 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным вкладам, размещенным в других банках (до одного
месяца)
4254 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным вкладам, размещенным в других банках (до одного
года)
4255 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным
вкладам, размещенным в других банках
4256 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по условным
вкладам, размещенным в других банках
4257 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной
задолженности других банков по вкладам
4260 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
аффинированным драгоценным металлам, размещенным на
металлических счетах
4261 0 0 0   Доходы в виде положительной корректировки стоимости
срочного вклада, размещенного в других банках
4262 0 0 0   Доходы в виде положительной корректировки стоимости
условного вклада, размещенного в других банках
4263 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости
срочного вклада, привлеченного от других банков
4264 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости
условного вклада, привлеченного от других банков
4265 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладу,
являющемуся обеспечением обязательств банка и ипотечной организации
4266 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по вкладам, размещенным
в других банках
4270 0 0 0   Доходы по амортизации премии по вкладам, привлеченным
от Национального Банка Республики Казахстан, иностранных
центральных банков и других банков
4300       Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам,
предоставленным другим банкам
4301 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт, предоставленным другим банкам
4302 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам, предоставленным другим банкам
4303 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овернайт, предоставленным другим банкам
4304 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным
займам, предоставленным другим банкам
4305 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому
лизингу, предоставленному другим банкам
4306 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной
задолженности других банков по займам

4310 0 0 0  Басқа банктерге ұсынылған заем құнының оң түзету
түріндегі кірістері
4311 0 0 0  Басқа банктерден алынған заем құнының теріс түзету
түріндегі кірістері
4312 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт
амортизациясынан кірістер
4320         Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ұсынылған немесе банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар және қаржы лизингі бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4321  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ұсынылған овердрафт заемдары
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4322  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ұсынылған қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4323  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ұсынылған ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4324  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ұсынылған заем құнының оң түзету
түріндегі кірістері
4325  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған заем құнын оң түзету
түріндегі кірістер
4326  0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген қаржы лизингі бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4327 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың заемдар бойынша мерзімі өткен
берешегі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4328 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың қаржылық лизинг бойынша мерзімі өткен
берешегі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4330 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар бойынша дисконт
амортизациясынан кірістер
4331 0 0 0  Алынған заемдар бойынша сыйлықақы амортизациясынан
кірістер
4309 0 0 0  Басқа банктерге берiлген заемдар бойынша сыйақы
4350        Филиалдармен есеп айырысуы бойынша кірістер
4351 0 0 0  Бас офисiмен есеп айырысулар бойынша кiрістер
4352 0 0 0  Жергілікті филиалдарымен есеп айырысулар
бойынша кірістер
4353 0 0 0  Шетелдiк филиалдарымен есеп айырысулар бойынша
кірістер
4400        Клиенттерге қойылатын талаптар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4401 0 0 0  Клиенттерге берiлген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
4403 0 0 0  Клиенттердiң кредиттік карточкалары бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер

4310 0 0 0   Доходы в виде положительной корректировки стоимости займа,
предоставленного другим банкам
4311 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа,
полученного от других банков
4312 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по займам, предоставленным
другим банкам
4320       Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам и
финансовому лизингу, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, или
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
4321 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4322 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4323 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4324 0 0 0   Доходы в виде положительной корректировки стоимости
займа, предоставленного организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4325 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости
займа, полученного от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
4326 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4327 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
4328 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения
по просроченной задолженности по финансовому лизингу,
предоставленному организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
4330 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по займам, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
4331 0 0 0   Доходы по амортизации премии по полученным займам
4309 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по займам, предоставленным другим
банкам
4350       Доходы по расчетам с филиалами
4351 0 0 0   Доходы по расчетам с головным офисом
4352 0 0 0   Доходы по расчетам с местными филиалами
4353 0 0 0   Доходы по расчетам с зарубежными филиалами
4400       Доходы, связанные с получением вознаграждения по требованиям к
клиентам
4401 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт, предоставленным клиентам
4403 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам клиентов

4405 0 0 0  Клиенттердiң есептелген вексельдері бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
4407 0 0 0  Клиент факторингі бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
4411 0 0 0  Клиенттерге берiлген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4417 0 0 0  Клиенттерге берiлген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4420 0 0 0  Клиенттерге берілген қаржы лизингі бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4422 0 0 0  Клиенттерден форфейтинг бойынша сыйақы алуға байланысты
кірістер
4424 0 0 0  Заемдары бойынша клиенттердің мерзiмi өткен
берешегi бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4426 000   Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4427 000   Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша мерзімі
өткен берешек бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4428 0 0 0  Клиенттерге берiлген басқа заемдар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4429 0 0 0  Клиенттерге берiлген заемдар бойынша сыйақы
4430 0 0 0  Клиенттерге берілген заем құнын оң түзету түріндегі
кірістер
4431 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдарынан және
халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заем құнын теріс
түзету түріндегі кірістер
4432 0 0 0  Клиенттерден тартылған мерзімді салым құнын теріс
түзету түріндегі кірістер
4433 0 0 0  Клиенттерден тартылған шартты салым құнын теріс түзету
түріндегі кірістер
4434 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша дисконт
амортизациясынан кірістер
4440 0 0 0  Клиенттерден тартылған салымдар бойынша сыйлықақы
амортизациясынан кірістер
4445  0 0 0  Сенімгерлік басқаруға берілген қаржы активтері
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4450         Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша сыйақы
алуға байланысты кiрiстер
4452 0 0 0  Сату үшiн қолда бар бағалы қағаздар бойынша сыйақы
алуға байланысты кiрiстер
4453 0 0 0  Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконтты
амортизациялау бойынша кірістер
4454  0 0 0  Шығарылған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақыны
амортизациялау бойынша кірістер
4455 0 0 0  Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша
сыйлықақы амортизациясынан кірістер
4456 0 0 0  Сатып алынған облигациялар бойынша сыйлықақы
амортизациясынан кірістер
4465         Бағалы қағаздармен жүргізілетін "кері РЕПО"
операциялары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4470        Капиталға және реттелген борышқа инвестициялар бойынша
сыйақы алуға байланысты кiрiстер

4405 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям клиентов
4407 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
факторингу клиентам
4411 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам, предоставленным клиентам
4417 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным
займам, предоставленным клиентам
4420 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому
лизингу, предоставленному клиентам
4422 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по форфейтингу
клиентам
4424 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной
задолженности клиентов по займам
4426 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
операциям финансирования торговой деятельности
4427 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по операциям финансирования
торговой деятельности
4428 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам, предоставленным клиентам
4429 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по займам, предоставленным
клиентам
4430 0 0 0   Доходы в виде положительной корректировки стоимости
займа, предоставленного клиентам
4431 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости
займа, полученного от Правительства Республики
Казахстан, местных исполнительных органов
Республики Казахстан и международных финансовых организаций
4432 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости
срочного вклада, привлеченного от клиентов
4433 0 0 0   Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости
условного вклада, привлеченного от клиентов
4434 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по займам, предоставленным
клиентам
4440 0 0 0   Доходы по амортизации премии по вкладам, привлеченным
от клиентов
4445 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовым активам, переданным в доверительное
управление
4450       Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи
4452 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи
4453 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по приобретенным
ценным бумагам
4454 0 0 0   Доходы по амортизации премии по выпущенным ценным
бумагам
4455 0 0 0   Доходы по амортизации премии по выпущенным в обращение
субординированным облигациям
4465       Доходы, связанные с получением вознаграждения по операциям
"обратное РЕПО" с ценными бумагами
4470       Доходы, связанные с получением вознаграждения по инвестициям в
капитал и субординированный долг

4471 0 0 0  Еншiлес ұйымдарының акциялары бойынша алынған
дивидендтер
4472 0 0 0  Тәуелдi ұйымдарының акциялары бойынша алынған
дивидендтер
4475 0 0 0  Реттелген борышқа инвестициялары бойынша сыйақы
алуға байланысты кiрiстер
4476 0 0 0  Басқа инвестициялар бойынша сыйақы алуға байланысты
кiрiстер
4477 000    Исламдық банктің жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша сыйақы алуға байланысты кірістері
4480 0 0 0  Өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар бойынша сыйақы
алуға байланысты кірістер
4481 0 0 0  Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер
4482 0 0 0  Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконт
амортизациясы бойынша кірістер
4490 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы
басқа да борыштық құралдар бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4491 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4492 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа
да борыштық құралдар бойынша дисконтты
амортизациялау бойынша кірістер
4500        Дилинг операциялары бойынша кiрiстер
4510 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша кiрiстер
4530 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша кiрiстер
4540 0 0 0  Қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша кiрiстер
4560 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша форвард операцияларын қайта
бағалаудан жұмсалмаған кiрiс
4570 0 0 0  Шетел валютасы бойынша форвард операцияларын қайта
бағалаудан жұмсалмаған кiрiс
4580 0 0 0  Аффинирленген қымбат металдар бойынша форвард
операцияларын қайта бағалаудан жұмсалмаған кiрiс
4590 0 0 0  Қаржы фьючерстерiн қайта бағалаудан жұмсалмаған кiрiс
4591 0 0 0  Опцион операцияларын қайта бағалаудан жұмсалмаған кiрiс
4592 0 0 0  Спот операцияларын қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
4593  0 0 0 Своп операцияларын қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
4594  0 0 0 Б асқа да туынды қаржы құралдарымен жүргізілетін
операцияларды қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
4600        Комиссиялық кiрiстер
4601 0 0 0  Аударым операциялары бойынша қызметi үшiн
комиссиялық кiрiстер
4602 0 0 0 Агенттік қызмет көрсетулер үшiн комиссиялық кiрiстер
4603 0 0 0  Бағалы қағаздарды сату-сатып алу қызметi үшiн
комиссиялық кiрiстер
4604 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату қызметi үшiн
комиссиялық кiрiстер
4605 0 0 0  Сенiмдi (траст) операциялары қызметi үшiн комиссиялық
кiрiстер
4606 0 0 0  Кепілдіктермен операциялар бойынша комиссиялық кiрiстер
4607 0 0 0  Салымдар қабылдау, клиенттердiң банктiк есепшоттарын
ашу және жүргiзу қызметi үшiн комиссиялық кiрiстер

4471 0 0 0   Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций
4472 0 0 0   Дивиденды, полученные по акциям ассоциированных организаций
4475 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по инвестициям
в субординированный долг
4476 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
инвестициям
4477 0 0 0   Доходы исламского банка, связанные с получением
вознаграждения по инвестиционной деятельности на
условиях аренды
4480 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам, удерживаемым до погашения
4481 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
приобретенным ценным бумагам
4482 0 0 0   Доходы по амортизации дисконта по приобретенным
ценным бумагам
4490 0 0 0    Доходы, связанные с получением вознаграждения по
прочим долговым инструментам в категории "займы и
дебиторская задолженность"
4491 0 0 0     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
прочим долговым инструментам в категории "займы и
дебиторская задолженность"
4492 0 0 0     Доходы по амортизации дисконта по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность"
4500       Доходы по дилинговым операциям
4510 0 0 0   Доходы по купле-продаже ценных бумаг
4530 0 0 0   Доходы по купле-продаже иностранной валюты
4540 0 0 0   Доходы по купле-продаже драгоценных металлов
4560 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам
4570 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
иностранной валюте
4580 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
аффинированным драгоценным металлам
4590 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки финансовых фьючерсов
4591 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки опционных операций
4592 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки операций спот
4593 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки операций своп
4594 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки операций с прочими
производными финансовыми инструментами
4600       Комиссионные доходы
4601 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по переводным операциям
4602 0 0 0   Комиссионные доходы за агентские услуги
4603 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных
бумаг
4604 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по купле-продаже
иностранной валюты
4605 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по доверительным
операциям
4606 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями
4607 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по приему вкладов,
открытию и ведению банковских счетов клиентов

4608 0 0 0  Басқа комиссиялық кiрiстер
4609 0 0 0  Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметке байланысты
комиссиялық кiрiстер
4610 0 0 0  Төлем құжаттарының акцептi үшiн алынған комиссиялық
кiрiстер
4611 0 0 0  Касса операциялары қызметi үшiн комиссиялық кiрiстер
4612 0 0 0  Құжаттамалық есеп айырысу бойынша комиссиялық кiрiстер
4613 0 0 0  Форфейтинг операциялары бойынша комиссиялық кiрiстер
4614 0 0 0  Факторинг операциялары қызметi бойынша комиссиялық
кiрiстер
4615 0 0 0  Инкассация бойынша қызмет көрсеткені үшін комиссиялық
кірістер
4616 0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
қызмет көрсеткені үшін комиссиялық кірістер
4617 0 0 0  Сейф операциялары бойынша қызмет көрсеткені үшін
комиссиялық кірістер
4618 000    Инвестициялық депозиттермен операциялар бойынша
қызметтер үшін кірістер
4700        Қайта бағалаудан кiрiстер
4703 0 0 0  Шетел валютасын қайта бағалаудан жұмсалмаған кіріс
4704 0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалаудан
жұмсалмаған кіріс
4705 0 0 0  Заемдардың валюталық баламасын белгiлей отырып,
теңгемен заемдарды қайта бағалаудан кiрiс
4707 0 0 0  Салымдардың валюталық баламаларын белгiлей отырып,
салымдарды қайта бағалаудан кiрiс
4709 0 0 0  Саудаға арналған бағалы қағаздардың құнын өзгертуден
жұмсалмаған кіріс
4710 0 0 0  Басқа да қайта бағалаудан жұмсалмаған кіріс
4711 0 0 0  Негізгі құрал-жабдықтардың құнсыздануынан болған
залалды қалпына келтіруден кірістер
4712 0 0 0  Материалдық емес активтердің құнсыздануынан болған
залалды қалпына келтіруден кірістер
4713 0 0 0  Басқа заңды тұлғалардың капиталға салынған
инвестицияларының құнсыздануынан болған залалды қалпына
келтіруден кірістер
4730        Қайта бағалаудан болған жұмсалған кірістер
4731  0 0 0  Шетел валютасын қайта бағалаудан жұмсалған кірістер
4732  0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалаудан болған
жұмсалған кірістер
4733  0 0 0  Саудаға арналып сатып алынған және сатуда бар бағалы
қағаздар құнының өзгеруінен болған жұмсалған кірістер
4734  0 0 0  Басқа да қайта бағалаудан болған жұмсалған кірістер
4850        Сатудан кiрiс
4851 0 0 0  Еншiлес және тәуелдi ұйымдардың акцияларын сатудан кiрiс
4852 0 0 0  Негiзгi құрал-жабдықты және материалдық емес активтердi
сатудан кiрiс
4853 0 0 0  Тауар-материалдық қорларды сатудан кiрiс
4856 0 0 0  Басқа инвестицияларды сатудан кiрiс
4870        Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлесiнiң
өзгеруiне байланысты кiрiстер
4871 0 0 0  Еншiлес ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу үлесiнiң
өзгеруiне байланысты кiрiстер
4872 0 0 0  Тәуелдi ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу үлесiнiң
өзгеруiне байланысты кiрiстер
4880 000    Исламдық банктің өндірістік және сауда қызметін
қаржыландырудан кірістері
4890        Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша кiрiстер

4608 0 0 0   Прочие комиссионные доходы
4609 0 0 0   Комиссионные доходы, связанные с профессиональной
деятельностью на рынке ценных бумаг
4610 0 0 0   Комиссионные доходы, полученные за акцепт платежных документов
4611 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям
4612 0 0 0   Комиссионные доходы по документарным расчетам
4613 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым
операциям
4614 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям
4615 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по инкассации
4616 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по купле-продаже
аффинированных драгоценных металлов
4617 0 0 0   Комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям
4618 0 0 0   Доходы за услуги по операциям с инвестиционными
депозитами
4700       Доходы от переоценки
4703 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки иностранной валюты
4704 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки аффинированных
драгоценных металлов
4705 0 0 0   Доход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов
4707 0 0 0   Доход от переоценки вкладов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента вкладов
4709 0 0 0   Нереализованный доход от изменения стоимости ценных
бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через
прибыль или убыток
4710 0 0 0   Нереализованный доход от прочей переоценки
4711 0 0 0   Доходы от восстановления убытка от обесценения
основных средств
4712 0 0 0   Доходы от восстановления убытка от обесценения
нематериальных активов
4713 0 0 0   Доходы от восстановления убытка от обесценения инвестиций,
вложенных в уставный капитал других юридических лиц
4730       Реализованные доходы от переоценки
4731 0 0 0   Реализованные доходы от переоценки иностранной валюты
4732 0 0 0   Реализованные доходы от переоценки аффинированных
драгоценных металлов
4733 0 0 0   Реализованные доходы от изменения стоимости ценных
бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через
прибыль или убыток и имеющихся в наличии для продажи
4734 0 0 0   Реализованные доходы от прочей переоценки
4850       Доходы от продажи
4851 0 0 0   Доходы от продажи акций дочерних и ассоциированных организаций
4852 0 0 0   Доходы от реализации основных средств и нематериальных активов
4853 0 0 0   Доходы от реализации товарно-материальных запасов
4856 0 0 0   Доходы от реализации прочих инвестиций
4870       Доходы, связанные с изменением доли участия в уставном капитале
юридических лиц
4871 0 0 0   Доходы, связанные с изменением доли участия в уставном
капитале дочерних организаций
4872 0 0 0   Доходы, связанные с изменением доли участия в уставном
капитале ассоциированных организаций
4880 0 0 0   Доходы исламского банка от финансирования
производственной и торговой деятельности
4890       Доходы по операциям с производными финансовыми инструментами

4891 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша кiрiстер
4892 0 0 0  Форвард операциялары бойынша кiрiстер
4893 0 0 0  Опцион операциялары бойынша кiрiстер
4895 0 0 0  Своп операциялары бойынша кірістер
4896 0 0 0  Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша кірістер
4897 0 0 0  Туынды қаржы құралдары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4900 0 0 0  Тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсiмпұл)
4920        Басқа кiрiстер
4921 0 0 0  Банктiк қызметтен басқа кiрiстер
4922 0 0 0  Негізгі емес қызметтен басқа кiрiстер
4923 0 0 0  Акциялар бойынша дивидендтер алуға байланысты
кірістер
4950 0 0 0  Резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден кірістер
4951 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
жасалған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден
кірістер
4952 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар мен қаржы лизингі
бойынша жасалған резервтерді (провизияларды) қалпына
келтіруден кірістер
4953 0 0 0  Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
жасалған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден
кірістер
4954 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша жасалған резервтерді
(провизияларды) қалпына келтіруден кірістер
4955 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар мен қаржы лизингі бойынша
жасалған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден
кірістер
4956 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар мен қаржы лизингі
бойынша жасалған резервтерді (провизияларды) қалпына
келтіруден кірістер
4957 0 0 0  Басқа да банк қызметінен шығындарды жабуға жасалған
резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден кірістер
4958 0 0 0  Шартты міндеттемелер бойынша жасалған резервтерді
(провизияларды) қалпына келтіруден кірістер
4959 0 0 0  Негізгі қызметпен байланысты емес дебиторлық берешек
бойынша жасалған резервтерді (провизияларды) қалпына
келтіруден кірістер
4999 0 0 0  Салыққа дейiнгi кiрiс
5020        Корреспонденттiк есепшоттар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5021 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң корреспонденттiк
есепшоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5022 0 0 0  Шетелдiк орталық банктердiң корреспонденттiк
есепшоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5023 0 0 0  Басқа банктердiң корреспонденттiк есепшоттары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5024 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымның корреспонденттiк есепшоттары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5026 0 0 0  Басқа банктердің тазартылған қымбат металдармен
салынған металл шоттары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5030        Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және жергiлiктi
өкiмет органдарынан алынған заемдар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

4891 0 0 0   Доходы по операциям фьючерс
4892 0 0 0   Доходы по операциям форвард
4893 0 0 0   Доходы по опционным операциям
4895 0 0 0   Доходы по операциям своп
4896 0 0 0   Доходы по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
4897 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
производным финансовым инструментам
4900 0 0 0   Неустойка (штраф, пеня)
4920       Прочие доходы
4921 0 0 0   Прочие доходы от банковской деятельности
4922 0 0 0   Прочие доходы от неосновной деятельности
4923 0 0 0   Доходы, связанные с получением дивидендов по акциям
4950 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий)
4951 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий),
созданных по вкладам, размещенным в других банках
4952 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий),
созданных по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам
4953 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий),
созданных по дебиторской задолженности, связанной
с банковской деятельностью
4954 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий),
созданных по ценным бумагам
4955 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий),
созданных по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам
4956 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных
по займам и финансовому лизингу, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
4957 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных
на покрытие убытков от прочей банковской деятельности
4958 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных
по условным обязательствам
4959 0 0 0   Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных
по дебиторской задолженности, не связанной с основной
деятельностью
4999 0 0 0   Доход до налогов
5020       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам
5021 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам Национального Банка Республики
Казахстан
5022 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам иностранных центральных банков
5023 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам других банков
5024 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций
5026 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам других банков в аффинированном драгоценном
металле
5030       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от Правительства и местных исполнительных органов
Республики Казахстан

5034 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және жергiлiктi
өкiмет органдарынан алынған қысқа мерзiмдi заемдар
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5036 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және жергiлiктi
өкiмет органдарынан алынған ұзақ мерзiмдi заемдар
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5037 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан
Республикасының жергілікті өкімет органдарынан алынған
заем құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5038 0 0 0  Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және жергiлiктi
өкiмет органдарынан алынған заемдар бойынша мерзiмi
өткен берешегi бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5040        Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5044 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзiмдi
заемдар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5046 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзiмдi
заемдар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5047 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заем құнын оң
түзету түріндегі шығыстар
5048 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша
мерзiмi өткен берешегi бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5050        Басқа банктерден алынған заемдар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5051 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған
заемдар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5052 0 0 0  Шетелдiк орталық банктерден алынған заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5053 0 0 0  Басқа банктерден алынған қаржылық лизинг бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5054 0 0 0  Басқа банктерден алынған қысқа мерзiмдi заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5055 0 0 0  Басқа банктерден алынған заем құнын оң түзету
түріндегі шығыстар
5056 0 0 0  Басқа банктерден алынған ұзақ мерзiмдi заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5057 0 0 0  Басқа банктерге берілген заем құнын теріс түзету
түріндегі шығыстар
5058 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдарына мерзiмi өткен
берешегi бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5059 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған
заемдарына мерзiмi өткен берешегi бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5060        Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар

5034 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от Правительства и местных исполнительных
органов Республики Казахстан
5036 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
займам, полученным от Правительства и местных исполнительных
органов Республики Казахстан
5037 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
займа, полученного от Правительства Республики Казахстан
и местных исполнительных органов Республики Казахстан
5038 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по займам, полученным от Правительства и
местных исполнительных органов Республики Казахстан
5040       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от международных финансовых организаций
5044 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от международных финансовых организаций
5046 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
займам, полученным от международных финансовых организаций
5047 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
займа, полученного от международных финансовых
организаций
5048 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по займам, полученным от международных
финансовых организаций
5050       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от других банков
5051 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5052 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от иностранных центральных банков
5053 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения
по финансовому лизингу, полученному от других банков
5054 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от других банков
5055 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
займа, полученного от других банков
5056 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
займам, полученным от других банков
5057 0 0 0   Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости
займа, предоставленного другим банкам
5058 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по займам, полученным от других
банков
5059 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по займам, полученным от Национального
Банка Республики Казахстан
5060       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

5063 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған қаржылық лизинг бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5064 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қысқа мерзiмдi заемдар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5065 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан алынған заем құнын оң түзету
түріндегі шығыстар
5066 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5067 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заем құнын теріс түзету
түріндегі шығыстар
5068 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша мерзiмi өткен
берешегіне сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5069 0 0 0 Алынған заемдар бойынша дисконт амортизациясынан
шығыстар
5070 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
амортизациясынан шығыстар
5071 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға берілген заемдар бойынша сыйлықақы
амортизациясынан шығыстар
5090        Басқа сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5091 0 0 0  Басқа банктермен операциялар бойынша басқа сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5095 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдар бойынша комиссиялық
сыйақы
5110        Овернайт заемдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5111 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнің овернайт
заемдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5112 0 0 0  Шетелдік орталық банктердiң овернайт заемдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5113 0 0 0  Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5120        Басқа банктердiң салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5121        Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң талап ету
бойынша салымдарына сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5122 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң мерзімді
салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5123 0 0 0  Шетелдік орталық банктердің талап ету бойынша
салымдарынан сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5124 0 0 0  Шетелдiк орталық банктердің мерзімді салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5125 0 0 0  Басқа банктердiң талап ету бойынша салымдарынан сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар (бiр айға дейiн)
5126 0 0 0  Басқа банктердiң қысқа мерзiмдi салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар (бiр айға дейiн)

5063 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения
по финансовому лизингу, полученному от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
5064 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
5065 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
займа, полученного от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5066 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
5067 0 0 0   Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости
займа, предоставленного организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
5068 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности по займам, полученным от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5069 0 0 0   Расходы по амортизации дисконта по полученным займам
5070 0 0 0   Расходы по амортизации премии по займам, предоставленным
другим банкам
5071 0 0 0   Расходы по амортизации премии по займам, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
5090       Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения
5091 0 0 0   Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям с другими банками
5095 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по займам, полученным от других
банков
5110       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам овернайт
5111 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам
овернайт Национального Банка Республики Казахстан
5112 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам
овернайт иностранных центральных банков
5113 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам
овернайт других банков
5120       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам других
банков
5121 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до
востребования Национального Банка Республики Казахстан
5122 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
вкладам Национального Банка Республики Казахстан
5123 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до
востребования иностранных центральных банков
5124 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
вкладам иностранных центральных банков
5125 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до
востребования других банков
5126 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
вкладам других банков (до одного месяца)

5127 0 0 0  Басқа банктердің қысқа мерзімді салымдары бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар (бiр жылға дейiн)
5128 0 0 0  Басқа банктердiң ұзақ мерзімді салымдары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5129 0 0 0  Басқа банктердің салымдары бойынша мерзімі өткен
берешектерге сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5130 0 0 0  Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз етуі
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5133 0 0 0  Басқа банктердiң шартты салымдары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5134 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған мерзімді салымдар
құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5135 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған шартты салымдар құнын
теріс түзету түріндегі шығыстар
5136 0 0 0  Басқа банктерден тартылған мерзімді салым құнын оң
түзету түріндегі шығыстар
5137 0 0 0  Басқа банктерден тартылған шартты салым құнын оң
түзету түріндегі шығыстар
5138 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік
орталық банктерден және басқа банктерден тартылған
салымдар бойынша дисконт амортизациясынан шығыстар
5140 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы
амортизациясынан шығыстар
5141 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
сыйлықақы амортизациясынан шығыстар
5150 0 0 0  Филиалдармен есеп айырысулары бойынша шығыстар
5151 0 0 0  Бас офисiмен есеп айырысулар бойынша шығыстар
5152 0 0 0  Жергілікті филиалдармен есеп айырысу бойынша шығыстар
5153 0 0 0  Шетелдік филиалдармен есеп айырысуы бойынша шығыстар
5200        Клиенттердiң талаптары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5201 0 0 0 Мемлекеттік бюджеттің ақшасы бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5203 0 0 0  Клиенттердiң ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5204 0 0 0  Сенімгерлік басқаруға қабылданған қаржы активтері
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5211 0 0 0  Клиенттердiң талап ету салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5212 0 0 0  Клиенттердің тазартылған қымбат металдардағы металл
шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 0 0 0  Клиенттердiң қысқа мерзiмдi салымдары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5216 0 0 0   Клиенттердiң тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi
салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 0 0 0  Клиенттердiң ұзақ мерзімді салымдары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 0 0 0  Клиенттердiң шартты салымдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар

5127 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
вкладам других банков (до одного года)
5128 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
вкладам других банков
5129 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности по вкладам, привлеченным
от других банков
5130 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладу,
являющемуся обеспечением обязательств других банков
5133 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по условным
вкладам других банков
5134 0 0 0   Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости
срочного вклада, размещенного в других банках
5135 0 0 0   Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости
условного вклада, размещенного в других банках
5136 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
срочного вклада, привлеченного от других банков
5137 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
условного вклада, привлеченного от других банков
5138 0 0 0   Расходы по амортизации дисконта по вкладам, привлеченным
от Национального Банка Республики Казахстан, иностранных
центральных банков и других банков
5140 0 0 0   Расходы по амортизации премии по вкладам, размещенным
в Национальном Банке Республики Казахстан
5141 0 0 0   Расходы по амортизации премии по вкладам, размещенным
в других банках
5150 0 0 0   Расходы по расчетам с филиалами
5151 0 0 0   Расходы по расчетам с головным офисом
5152 0 0 0   Расходы по расчетам с местными филиалами
5153 0 0 0   Расходы по расчетам с зарубежными филиалами
5200       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по требованиям
клиентов
5201 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
государственного бюджета
5203 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам клиентов
5204 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
финансовым активам, принятым в доверительное
управление
5211 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до
востребования клиентов
5212 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по металлическим
счетам клиентов в аффинированных драгоценных металлах
5215 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
вкладам клиентов
5216 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
вкладам клиентов в аффинированных драгоценных металлах
5217 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
вкладам клиентов
5219 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по условным
вкладам клиентов

5221 0 0 0  Клиенттердiң карт-шоттары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5222 0 0 0  Арнайы мақсаттағы еншiлес ұйымдардың
салымдары-кепілдері бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5223 0 0 0  Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз етуі
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 0 0 0  Клиенттердің талап ету салымдары бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5225 0 0 0  Клиенттермен басқа операцияларының мерзімі
өткен берешегi бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5226 0 0 0  Клиенттердің мерзімді салымдарының мерзімі өткен
берешегi бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 0 0 0  Алынған қаржы лизингі бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5228 0 0 0  Мерзімінде орындамаған нұсқаулар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 0 0 0  Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету
(қардарлық, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша
сомасына сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5230 0 0 0  Қабылданған салымдар бойынша комиссиялық сыйақы
5232 0 0 0  Клиенттерге берілген заем құнын теріс түзету түріндегі
шығыстар
5233 0 0 0  Клиенттерден тартылған мерзімді салымдар құнын оң
түзету түріндегі шығыстар
5234 0 0 0  Клиенттерден тартылған шартты салымдар құнын оң теріс
түзету түріндегі шығыстар
5235 0 0 0  Есепке алынған вексельдер бойынша сыйлықақы
амортизациясының шығыстары
5236 0 0 0  Клиенттерден тартылған салымдар бойынша дисконт
амортизациясынан шығыстар
5240 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
амортизациясынан шығыстар
5250 0 0 0  Бағалы қағаздармен жүргізілетін "РЕПО" операциялары
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5300 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5301 0 0 0  Айналымға шығарылған облигациялар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5303 0 0 0  Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5305 0 0 0  Саудаға арналып сатып алынған бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақы амортизациясына байланысты шығыстар
5306 0 0 0  Сатып алынған сату үшін қолда бар бағалы қағаздар
бойынша сыйлықақы амортизациясына байланысты шығыстар
5307 0 0 0  Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша дисконт
амортизациясына байланысты шығыстар
5308 0 0 0  Сатып алынған, өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5309 0 0 0  «Заемдар және дебиторлық берешек» санатындағы
басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақыны
амортизациялау бойынша шығыстар
5400        Реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5401 0 0 0  Өтеу мерзiмі бес жылдан кем емес реттелген борыш
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5221 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по карт-счетам
клиентов
5222 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам
дочерних организаций специального назначения
5223 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладу,
являющемуся обеспечением обязательств клиентов
5224 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по вкладам до востребования клиентов
5225 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по прочим операциям с клиентами
5226 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности по срочным вкладам клиентов
5227 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по полученному
финансовому лизингу
5228 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям,
неисполненным в срок
5229 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму
денег, принятых в качестве обеспечения (заклад,
задаток) обязательств клиентов
5230 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по принятым вкладам
5232 0 0 0   Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости
займа, предоставленного клиентам
5233 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки
стоимости срочного вклада, привлеченного от клиентов
5234 0 0 0   Расходы в виде положительной корректировки стоимости
условного вклада, привлеченного от клиентов
5235 0 0 0   Расходы по амортизации премии по учтенным векселям
5236 0 0 0   Расходы по амортизации дисконта по вкладам, привлеченным
от клиентов
5240 0 0 0   Расходы по амортизации премии по займам, предоставленным
клиентам
5250       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по операциям
"РЕПО" с ценными бумагами
5300 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по ценным
бумагам
5301 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по выпущенным в
обращение облигациям
5303 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по выпушенным в
обращение прочим ценным бумагам
5305 0 0 0   Расходы по амортизации премии по приобретенным ценным
бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через
прибыль или убыток
5306 0 0 0   Расходы по амортизации премии по приобретенным ценным
бумагам, имеющимся в наличии для продажи
5307 0 0 0   Расходы по амортизации дисконта по выпущенным в
обращение ценным бумагам
5308 0 0 0   Расходы по амортизации премии по приобретенным
ценным бумагам, удерживаемым до погашения
5309 0 0 0   Расходы по амортизации премии по прочим долговым
инструментам в категории "займы и дебиторская
задолженность"
5401 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
субординированному долгу со сроком погашения менее пяти лет

5402 0 0 0  Өтеу мерзімі бес жылдан астам реттелген борыш бойынша
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5404 0 0 0  Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша
дисконт амортизациясынан шығыстар
5406 0 0 0  Реттелген облигациялар бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5407 0 0 0  Мерзiмсiз қаржы құралдары бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5441 0 0 0  Хеджирленген құралдар бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5450        Қамтамасыз етуге ақша бөлу
5451 0 0 0  Басқа банктерге орналастырылған салымдар бойынша
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
5452 0 0 0  Басқа банктерге берiлген заемдар және қаржы лизингі
бойынша резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
5453 0 0 0  Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
5455 0 0 0  Клиенттерге берiлген заемдар және қаржы лизингі бойынша
жалпы резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
5457 0 0 0  Басқа банк қызметiнен шығындарды жабуға арналған
резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
5459 0 0 0  Негізгі қызметке байланысты дебиторлық берешек бойынша
жалпы резервтерге (провизияларға) ақша бөлу
5464 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша резервтерге (провизияларға)
ақша бөлу
5465 0 0 0  Шартты міндеттемелер бойынша резервтерге                            (провизияларға) ақша бөлу
5466 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға берілген заемдар және қаржылық
лизинг бойынша резервтерге (провизияларға) қаражат
5468 000 Бағалау міндеттемелерін жасау бойынша қаражат бөлу
5500        Дилинг операциялары бойынша шығыстар
5510 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша шығыстар
5530 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша шығыстар
5540 0 0 0  Қымбат металдар бойынша шығыстар
5560 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша форвард операцияларын қайта
бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5570 0 0 0  Шетел валютасы бойынша форвард операцияларын қайта
бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5580 0 0 0  Аффинирленген қымбат металдар бойынша форвард
операцияларын қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5590 0 0 0  Қаржы фьючерстерiн қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5591 0 0 0  Опцион операцияларын қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5592 0 0 0  Спот операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған
шығыс
5593 0 0 0  Своп операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған
шығыс
5594 0 0 0 Басқа да туынды қаржы құралдарымен жүргізілетін
операцияларды қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5600        Комиссиялық шығыстар
5601 0 0 0  Аударым операциялары бойынша көрсетiлген қызметке
комиссиялық шығыстар
5602 0 0 0  Агенттік қызмет көрсетулер комиссиялық шығыстар

5402 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
субординированному долгу со сроком погашения более пяти лет
5404 0 0 0   Расходы по амортизации дисконта по выпущенным
в обращение субординированным облигациям
5406 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
субординированным облигациям
5407 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
бессрочным финансовым инструментам
5441 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по хеджируемым
инструментам
5450       Ассигнования на обеспечение
5451 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по вкладам,
размещенным в других банках
5452 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по займам и
финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
5453 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью
5455 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по займам и
финансовому лизингу, предоставленным клиентам
5457 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) на покрытие
убытков от прочей банковской деятельности
5459 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
5464 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по ценным
бумагам
5465 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии) по условным
обязательствам
5466 0 0 0   Ассигнования на резервы (провизии)
по займам и финансовому лизингу, предоставленным
организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
5468 0 0 0   Ассигнования по созданию оценочных обязательств
5500       Расходы по дилинговым операциям
5510 0 0 0   Расходы по купле-продаже ценных бумаг
5530 0 0 0   Расходы по купле-продаже иностранной валюты
5540 0 0 0   Расходы по купле-продаже драгоценных металлов
5560 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам
5570 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
иностранной валюте
5580 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
аффинированным драгоценным металлам
5590 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов
5591 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки опционных операций
5592 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки операций спот
5593 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки операций своп
5594 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки операций с прочими производными финансовыми инструментами
5600       Комиссионные расходы
5601 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным услугам по переводным
операциям
5602 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным агентским услугам

5603 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша комиссиялық
шығыстар
5604 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша көрсетілген
қызметке комиссиялық шығыстар
5605 0 0 0  Сенiмді операциялары бойынша комиссиялық шығыстар
5606 0 0 0  Алынған кепілдіктер бойынша көрсетілген қызметке
комиссиялық шығыстар
5607 0 0 0  Клиенттердің карт-шоттары бойынша алынған қызметтер
бойынша комиссиялық шығыстар
5608 0 0 0  Басқа комиссиялық шығыстар
5609 0 0 0  Бағалы қағаздар нарығында кәсіби қызметпен байланысты
комиссиялық шығыстар
5700        Қайта бағалаудан шығыстар
5703 0 0 0  Шетел валютасын қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5704 0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалаудан
жұмсалмаған шығыс
5705 0 0 0  Заемдардың валюталық баламасын белгiлей отырып,
теңгедегі заемдарды қайта бағалаудан шығыс
5708 0 0 0  Салымдардың валюталық баламасын белгiлей отырып,
теңгемен салымдарды қайта бағалаудан шығыс
5709 0 0 0  Саудаға арналған бағалы қағаздардың құнын өзгертуден
жұмсалмаған шығыс
5710 0 0 0  Басқа да қайта бағалаудан жұмсалмаған шығыс
5711 0 0 0  Негізгі құрал-жабдықтардың құнсыздануынан шығыстар
5712 0 0 0  Материалдық емес активтердің құнсыздануынан шығыстар
5713 0 0 0  Басқа заңды тұлғалардың капиталға салынған
инвестицияларының құнсыздануынан шығыстар
5714        Гудвиллдің құнсыздануынан шығыстар
5720        Еңбекақы және міндетті есептеулер бойынша шығыстар
5721 0 0 0  Еңбекақы бойынша шығыстар
5722 0 0 0  Әлеуметтік аударымдар
5729 0 0 0  Басқа төлемдер
5730 0 0 0  Қайта бағалаудан болған жұмсалған шығыстар
5731  0 0 0  Шетел валютасын қайта бағалаудан болған жұмсалған
шығыстар
5732  0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалаудан болған
жұмсалған шығыстар
5733  0 0 0  Саудаға арналған және сатуда бар бағалы қағаздар
құнының өзгеруінен болған жұмсалған шығыстар
5734 0 0 0   Басқа да қайта бағалаудан болған жұмсалған шығыстар
5740        Жалпы шаруашылық шығыстары
5741 0 0 0  Көлiк шығыстары
5742 0 0 0  Әкiмшiлiк шығыстар
5743 0 0 0  Инкассаға шығыстар
5744 0 0 0  Жөндеуге арналған шығыстар
5745 0 0 0  Жарнама шығыстары
5746 0 0 0  Күзет және дабыл шығыстары
5747 0 0 0  Өкiлдік шығыстар
5748 0 0 0  Басқа жалпы шаруашылық шығыстар
5749 0 0 0  Қызметтiк іссапарға шығыстар
5750 0 0 0  Аудит және консультациялық қызметтер бойынша шығыстар
5752 0 0 0  Сақтандыру бойынша шығыстар
5753 0 0 0  Байланыс қызметі бойынша шығыстар
5760        Басқа салықтар және бюджетке алымдар мен міндетті
төлемдер, табыс салығын қоспағанда

5603 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным услугам по купле-продаже
ценных бумаг
5604 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным услугам по купле-продаже
иностранной валюты
5605 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным услугам по доверительным
операциям
5606 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным услугам по гарантиям
5607 0 0 0   Комиссионные расходы по полученным услугам по
карт-счетам клиентов
5608 0 0 0   Прочие комиссионные расходы
5609 0 0 0   Комиссионные расходы, связанные с профессиональной
деятельностью на рынке ценных бумаг
5700       Расходы от переоценки
5703 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки иностранной валюты
5704 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки аффинированных
драгоценных металлов
5705 0 0 0   Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов
5708 0 0 0   Расход от переоценки вкладов в тента с фиксацией валютного
эквивалента вкладов
5709 0 0 0   Нереализованный расход от изменения стоимости ценных
бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через
прибыль или убыток
5710 0 0 0   Нереализованный расход от прочей переоценки
5711 0 0 0   Расходы от обесценения основных средств
5712 0 0 0   Расходы от обесценения нематериальных активов
5713 0 0 0   Расходы от обесценения инвестиций, вложенных в уставный
капитал других юридических лиц
5714       Расходы от обесценения гудвилла
5720       Расходы по оплате труда и обязательным отчислениям
5721 0 0 0   Расходы по оплате труда
5722 0 0 0   Социальные отчисления
5729 0 0 0   Прочие выплаты
5730       Реализованные расходы от переоценки
5731 0 0 0   Реализованные расходы от переоценки иностранной валюты
5732 0 0 0   Реализованные расходы от переоценки аффинированных
драгоценных металлов
5733 0 0 0   Реализованные расходы от изменения стоимости ценных
бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через
прибыль или убыток и имеющихся в наличии для продажи
5734 0 0 0   Реализованные расходы от прочей переоценки
5740       Общехозяйственные расходы
5741 0 0 0   Транспортные расходы
5742 0 0 0   Административные расходы
5743 0 0 0   Расходы на инкассацию
5744 0 0 0   Расходы на ремонт
5745 0 0 0   Расходы на рекламу
5746 0 0 0   Расходы на охрану и сигнализацию
5747 0 0 0   Представительские расходы
5748 0 0 0   Прочие общехозяйственные расходы
5749 0 0 0   Расходы на служебные командировки
5750 0 0 0   Расходы по аудиту и консультационным услугам
5752 0 0 0   Расходы по страхованию
5753 0 0 0   Расходы по услугам связи
5760       Налоги, сборы и другие обязательные платежи в бюджет, кроме
подоходного налога

5761 0 0 0  Қосылған құнға салық
5763 0 0 0  Әлеуметтiк салық
5764 0 0 0  Жер салығы
5765 0 0 0  Заңды тұлғалардың мүлкіне салық
5766 0 0 0  Көлік құралына салық
5767 0 0 0  Аукциондардан алым
5768 0 0 0  Басқа салықтар және бюджетке алымдар мен міндетті
төлемдер
5780        Амортизациялық есептеулер
5781 0 0 0  Yй-жайлар және ғимараттар бойынша амортизациялық
шығыстар
5782 0 0 0  Компьютер жабдығы бойынша амортизациялық шығыстар
5783 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар бойынша амортизациялық
шығыстар
5784 0 0 0  Қаржы лизингі бойынша алынған негізгі құрал-жабдықтар
бойынша амортизациялық шығыстар
5785 0 0 0  Жалға беруге арналған құрал-жабдықтар бойынша
амортизациялық шығыстар
5786 0 0 0  Жалға берілген үй-жайлардың күрделi бойынша
амортизациялық шығыстар
5787 0 0 0  Көлік құралдары бойынша амортизациялық шығыстар
5788 0 0 0  Материалдық емес активтер бойынша амортизациялық
шығыстар
5850        Сатудан түскен шығыстар
5851 0 0 0  Еншiлес және тәуелді ұйымдардың акцияларын сатудан
түскен шығыстар
5852 0 0 0  Негiзгi құрал-жабдықтарды және материалдық емес
активтерді сатудан түскен шығыстар
5853 0 0 0  Негiзгi құрал-жабдықтарды және материалдық емес
активтердi өтеусiз беруден түскен шығыстар
5854 0 0 0  Тауар-материалдық қорларды сатудан шығыстар
5856 0 0 0  Басқа инвестицияларды сатудан түскен шығыстар
5870        Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлесінің
өзгеруіне байланысты шығыстар
5871 0 0 0  Еншiлес ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу үлесінің
өзгеруiне байланысты шығыстар
5872 0 0 0  Тәуелді ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу үлесiнің
өзгеруiне байланысты шығыстар
5890        Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша шығыстар
5891 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша шығыстар
5892 0 0 0  Форвард операциялары бойынша шығыстар
5893 0 0 0  Опцион операциялары бойынша шығыстар
5895 0 0 0  Своп операциялары бойынша шығыстар
5896 0 0 0  Басқа да туынды қаржы құралдарымен операциялар
бойынша шығыстар
5897 0 0 0  Туынды қаржы құралдары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар»
5900 0 0 0  Тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсiмпұл)
5920        Басқа шығыстар
5921 0 0 0  Банктiк қызметтен басқа шығыстар
5922 0 0 0  Негізгі емес қызметтен басқа шығыстар
5923 0 0 0  Жалдау бойынша шығыстар
5924 0 0 0  Акцептер бойынша шығыстар
5925 0 0 0  Банк алған кепілдіктер бойынша шығыстар
5926 0 0 0  Артықшылықты акциялар бойынша шығыстар
5999 0 0 0  Табыс салығы
6000        Аккредитивтер бойынша есепшоттар
6005 0 0 0  Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша
ықтимал талаптар
6010 0 0 0  Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша
ықтимал талаптар

5761 0 0 0   Налог на добавленную стоимость
5763 0 0 0   Социальный налог
5764 0 0 0   Земельный налог
5765 0 0 0   Налог на имущество юридических лиц
5766 0 0 0   Налог на транспортные средства
5767 0 0 0   Сбор с аукционов
5768 0 0 0   Прочие налоги, сборы и обязательные платежи в бюджет
5780       Амортизационные отчисления
5781 0 0 0   Амортизационные отчисления по зданиям и сооружениям
5782 0 0 0   Амортизационные отчисления по компьютерному оборудованию
5783 0 0 0   Амортизационные отчисления по прочим основным средствам
5784 0 0 0   Амортизационные отчисления по основным средствам, полученным
по финансовому лизингу
5785 0 0 0   Амортизационные отчисления по основным средствам,
предназначенным для сдачи в аренду
5786 0 0 0   Амортизационные отчисления по капитальным затратам по
арендованным зданиям
5787 0 0 0   Амортизационные отчисления по транспортным средствам
5788 0 0 0   Амортизационные отчисления по нематериальным активам
5850       Расходы от продажи
5851 0 0 0   Расходы от продажи акций дочерних и ассоциированных организаций
5852 0 0 0   Расходы от реализации основных средств и нематериальных
активов
5853 0 0 0   Расходы от безвозмездной передачи основных средств и
нематериальных активов
5854 0 0 0   Расходы от реализации товарно-материальных запасов
5856 0 0 0   Расходы от реализации прочих инвестиций
5870       Расходы, связанные с изменением доли участия в уставном
капитале юридических лиц
5871 0 0 0   Расходы, связанные с изменением доли участия в уставном
капитале дочерних организаций
5872 0 0 0   Расходы, связанные с изменением доли участия в уставном
капитале ассоциированных организаций
5890       Расходы по операциям с производными финансовыми инструментами
5891 0 0 0   Расходы по операциям фьючерс
5892 0 0 0   Расходы по операциям форвард
5893 0 0 0   Расходы по опционным операциям
5895 0 0 0   Расходы по операциям своп
5896 0 0 0   Расходы по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
5897 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
производным финансовым инструментам
5900 0 0 0   Неустойка (штраф, пеня)
5920       Прочие расходы
5921 0 0 0   Прочие расходы от банковской деятельности
5922 0 0 0   Прочие расходы от неосновной деятельности
5923 0 0 0   Расходы по аренде
5924 0 0 0   Расходы от акцептов
5925 0 0 0   Расходы по полученным банком гарантиям
5926 0 0 0   Расходы по привилегированным акциям
5999 0 0 0   Подоходный налог
6000       Счета по аккредитивам
6005 0 0 0   Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
6010 0 0 0   Возможные требования по подтвержденным непокрытым аккредитивам

6020 0 0 0  Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар
6025 0 0 0  Расталған жабық аккредитивтер бойынша ықтимал талаптар
6030 0 0 0  Бенефициар банктің жабылмаған аккредитивтері бойынша
ықтимал талаптар
6040 0 0 0  Эмитент банкке рамбурстаушы банктің
ықтимал талаптары
6050        Кепiлдiктер бойынша есепшоттар
6055 0 0 0  Берiлген немесе расталған кепiлдiктер бойынша ықтимал
талаптар
6075 0 0 0  Қабылданған талаптар бойынша ықтимал талаптар
6080        Форфейтинг операциялар бойынша борышкерге қойылатын
талаптар
6100        Болашақта салымдар мен заемдарды орналастыру бойынша
есепшоттар
6105 0 0 0  Орналастырылатын заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 0 0 0  Болашақта берiлетiн қайтарып алынбайтын заемдар бойынша               шартты талаптар
6126 0 0 0  Болашақта берiлетiн қайтарып алынбайтын заемдар
бойынша шартты талаптар
6130 0 0 0  Клиенттердің жылжымайтын салымдары
6150        Болашақта салымдар мен заемдарды алу бойынша есепшоттар
6155 0 0 0  Болашақта салымдарды алу бойынша шартты талаптар
6175 0 0 0  Болашақта заемдарды алу бойынша шартты талаптар
6177 0 0 0  Берiлетiн заемдар бойынша шартты талаптар
6180        Вексельдер бойынша ықтимал талаптар
6200        Бағалы қағаздарды және басқа да туынды қаржы
құралдарын сатып алу бойынша шоттар
6205 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу бойынша шартты талаптар
6210 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша шартты талаптар
6225 0 0 0  Сатып алынған опцион операциялары – "колл/пут"
бойынша шартты талаптары
6230 0 0 0  Болашақ сыйақы туралы сатып алынған келiсiм - қарсы
есепшоттар
6240 0 0 0  Проценттiк своп
6300        Бағалы қағаздарды және басқа да туынды қаржы
құралдарын сату бойынша шоттар
6305 0 0 0  Бағалы қағаздарды сату бойынша шартты талаптар
6325 0 0 0  Сатылған "колл/пут" - қарсы шот" опцион операциялары
бойынша шартты талаптар
6330 0 0 0  Болашақ сыйақы туралы сатылған келiсiм
6350 0 0 0  Басқа да туынды қаржы құралдары бойынша шартты талаптар
6400        Валюталық құндылықтарды сатып алу-сату бойынша
есепшоттар
6405 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша шартты талаптары
6415 0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
шартты талаптары
6500        Аккредитивтер бойынша есепшоттар
6505 0 0 0  Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша
ықтимал мiндеттемелер
6510 0 0 0  Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша
ықтимал мiндеттемелер
6520 0 0 0  Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
мiндеттемелер
6525 0 0 0  Возможные обязательства по подтвержденным покрытым
аккредитивам
6530 0 0 0  Бенефициар банктің жабылмаған аккредитивтері бойынша
ықтимал міндеттемелер

6020 0 0 0   Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
6025 0 0 0   Возможные требования по подтвержденным покрытым
аккредитивам
6030 0 0 0   Возможные требования банка-бенефициара по непокрытым
аккредитивам
6040 0 0 0   Возможные требования рамбурсирующего банка к банку
эмитенту
6050       Счета по гарантиям
6055 0 0 0   Возможные требования по выданным или подтвержденным гарантиям
6075 0 0 0   Возможные требования по принятым гарантиям
6080       Требования к должнику по форфейтинговым операциям
6100       Счета по размещению вкладов и займов в будущем
6105 0 0 0   Будущие требования по размещаемым вкладам
6125 0 0 0   Условные требования по безотзывным займам, предоставляемым в
будущем
6126 0 0 0   Условные требования по отзывным займам, предоставляемым
в будущем
6130       Неподвижные вклады клиентов
6150       Счета по получению вкладов и займов в будущем
6155 0 0 0   Условные требования по получению вкладов в будущем
6175 0 0 0   Условные требования по получению займов в будущем
6177 0 0 0  Условные требования по предоставленным займам
6180       Возможные требования по векселям
6200       Счета по приобретению ценных бумаг и по иным производным финансовым инструментам
6205 0 0 0   Условные требования по покупке ценных бумаг
6210 0 0 0   Условные требования по операциям фьючерс
6225 0 0 0   Условные требования по приобретенным опционным операциям - "колл/пут"
6230 0 0 0   Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении - контрсчет
6240 0 0 0   Процентный своп
6300       Счета по продаже ценных бумаг и по иным производным финансовым инструментам
6305 0 0 0   Условные требования по продаже ценных бумаг
6325 0 0 0   Условные требования по проданным опционным операциям - "колл/пут" - контрсчет
6330 0 0 0   Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
6350 0 0 0   Условные требования по прочим производным финансовым
инструментам
6400       Счета по купле-продаже валютных ценностей
6405 0 0 0   Условные требования по купле-продаже иностранной валюты
6415 0 0 0   Условные требования по купле-продаже аффинированных
драгоценных металлов
6500       Счета по аккредитивам
6505 0 0 0   Возможные обязательства по выпущенным непокрытым аккредитивам
6510 0 0 0   Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам
6520 0 0 0   Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
6525 0 0 0   Возможные обязательства по подтвержденным покрытым
аккредитивам
6530 0 0 0   Возможные обязательства банка-бенефициара по
непокрытым аккредитивам

6540 0 0 0  Рамбурстау бойынша ықтимал міндеттемелер
6550        Кепiлдiктер бойынша есепшоттар
6555 0 0 0  Берiлген немесе расталған кепiлдiктер бойынша ықтимал
мiндеттемелер
6575 0 0 0  Қабылданған кепiлдiктер бойынша талаптардың ықтимал
азаюы
6580        Форфейтинг операциялары бойынша мiндеттемелер
6600        Болашақта салымдарды және заемдарды орналастыру бойынша
есепшоттар
6605 0 0 0  Салымдарды болашақта орналастыру бойынша шартты
мiндеттемелер
6625 0 0 0 Болашақта берiлетiн қайтарып алынбайтын заемдар бойынша
шартты мiндеттемелер
6626 0 0 0  Болашақта берiлетiн қайтарып алынбайтын заемдар
бойынша шартты мiндеттемелер
6630        Клиенттердің жылжымайтын салымдары бойынша
міндеттемелер
6650        Болашақта салымдар мен заемдарды алу бойынша есепшоттар
6655 0 0 0  Болашақта салымдарды алу бойынша шартты мiндеттемелер
6675 0 0 0  Болашақта заемдарды алу бойынша шартты мiндеттемелер
6677 0 0 0   Берiлетiн заемдар бойынша шартты мiндеттемелер
6680        Вексельдер бойынша ықтимал міндеттемелер
6700        Бағалы қағаздарды және басқа да туынды қаржы
құралдарын сатып алу бойынша шоттар
6705 0 0 0  Бағалы қағаздарды сатып алу бойынша шартты мiндеттемелер
6710 0 0 0  Фьючерс операциялары бойынша шартты міндеттемелер
6725 0 0 0  "Колл/пут" - қарсы шот" сатып алынған опциондық
операциялар бойынша шартты міндеттемелер
6730 0 0 0  Болашақ сыйақы туралы сатып алынған келiсiм
6740 0 0 0  Проценттiк своп
6800        Бағалы қағаздарды және басқа да туынды қаржы құралдарын
сату бойынша шоттар
6805 0 0 0  Бағалы қағаздарды сату бойынша шартты мiндеттемелер
6825 0 0 0  "Колл/пут" сатылған опциондық операциялар бойынша
шартты міндеттемелер
6830 0 0 0  Болашақ сыйақы туралы сатылған келiсiм
6850 0 0 0  Басқа да туынды қаржы құралдары бойынша шартты
міндеттемелер
6900        Валюталық құндылықтарды сатып алу-сату бойынша
есепшоттар
6905 0 0 0  Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша банктiң шартты
мiндеттемелерi
6915 0 0 0  Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
шартты мiндеттемелерi
6996 0 0 0  Басқа да активтермен мәмiлелер бойынша позиция
6997 0 0 0  Бағалы қағаздармен мәмілелер бойынша позиция
6998 0 0 0  Тазартылған қымбат металдармен мәмiлелер бойынша
позициясы
6999 0 0 0  Шетел валютасымен мәмiлелер бойынша позициясы
7100        Мемориальдық есепшоттар - активтер
7110 0 0 0  Үйлер, машиналар, жабдық, көлiк және жалға берiлген
басқа құралдар
7115 0 0 0  Төлемі ұзартылып сатып алынатын негізгі
құрал-жабдықтар
7130 0 0 0  Шығынға жатқызылған борыш
7150 0 0 0  Инкассаға қабылданған құжаттар және құндылықтар

6540 0 0 0   Возможные обязательства по рамбурсированию
6550       Счета по гарантиям
6555 0 0 0   Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям
6575 0 0 0   Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям
6580       Обязательства по форфейтинговым операциям
6600       Счета по размещению вкладов и займов в будущем
6605 0 0 0   Условные обязательства по размещению вкладов в будущем
6625 0 0 0   Условные обязательства по безотзывным займам, предоставляемым в
будущем
6626 0 0 0   Условные обязательства по отзывным займам,
предоставляемым в будущем
6630       Обязательства по неподвижным вкладам клиентов
6650       Счета по получению вкладов и займов в будущем
6655 0 0 0   Будущие обязательства по получаемым вкладам
6675 0 0 0   Будущие обязательства по получаемым займам
6677 0 0 0   Условные обязательства по предоставленным займам
6680       Возможные обязательства по векселям
6700       Счета по приобретению ценных бумаг и по иным производным финансовым инструментам
6705 0 0 0   Условные обязательства по покупке ценных бумаг
6710 0 0 0   Условные обязательства по операциям фьючерс
6725 0 0 0   Условные обязательства по приобретенным опционным операциям - "колл/пут" - контрсчет
6730 0 0 0   Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
6740 0 0 0   Процентный своп
6800       Счета по продаже ценных бумаг и по иным производным финансовым инструментам
6805 0 0 0   Условные обязательства по продаже ценных бумаг
6825 0 0 0   Условные обязательства по проданным опционным операциям - "колл/пут"
6830 0 0 0   Реализованное соглашение о будущем вознаграждении - контрсчет
6850 0 0 0   Условные обязательства по прочим производным финансовым
инструментам
6900       Счета по купле-продаже валютных ценностей
6905 0 0 0   Условные обязательства по купле-продаже иностранной валюты
6915 0 0 0   Условные обязательства по купле-продаже аффинированных
драгоценных металлов
6996 0 0 0   Позиция по сделкам с прочими активами
6997 0 0 0   Позиция по сделкам с ценными бумагами
6998 0 0 0   Позиция по сделкам с аффинированными драгоценными
металлами
6999 0 0 0   Позиция по сделкам с иностранной валютой
7100       Мемориальные счета - активы
7110 0 0 0   Здания, машины, оборудование, транспортные и другие средства,
переданные в аренду
7115 0 0 0   Основные средства, реализуемые с рассрочкой платежа"
7130 0 0 0   Долги, списанные в убыток
7150 0 0 0   Документы и ценности по иностранным операциям, отосланные на
инкассо

7160 0 0 0  Қамтамасыз етуге (кепілге) берілген мүлік
7200        Мемориалдық есепшоттар - пассивтер
7220 0 0 0  Үйлер, машиналар, жабдық, көлiк және жалға қабылданған
басқа құралдар
7240 0 0 0  Инкассаға жiберiлген шетелдiк операциялар бойынша
құжаттар және құндылықтар
7250 0 0 0  Қамтамасыз етуге (кепілге) қабылданған мүлік
7300        Мемориалдық есепшоттар - басқалары
7303 0 0 0  Мерзiмiнде төленбеген төлем құжаттары
7320 0 0 0  Секьюритилендірілген активтер
7321 0 0 0  Шетелдiк мемлекеттер мен шетел банктерiнiң Қазақстан
Республикасының ұйымдарына ашқан кредиттiк желiлер
7330 0 0 0  Агенттік келісімдер негізінде қызмет көрсетілетін
заемдар
7331 0 0 0  Агенттік заемдар бойынша есептелген сыйақы
7339 0 0 0  Түрлi құндылықтар мен құжаттар
7342 0 0 0  Есеп беруге жатқызылған және берiлген түрлi құндылықтар
мен құжаттар
7345 0 0 0  Сақтауға арналған қымбат металдар
7360 0 0 0  Клиенттердің акциялары және басқа да бағалы қағаздар
7363 0 0 0  Кастодиандық қызмет көрсетудегі клиенттердің активтері
7400        Жинақтаушы зейнетақы қорларының сақтауға қабылданған
зейнетақы активтерi
7401 0 0 0  Қазақстан Республикасының қысқа мерзiмдi мемлекеттiк
бағалы қағаздары
7403 0 0 0  Қазақстан Республикасының ұзақ мерзiмдi мемлекеттiк
бағалы қағаздары
7404 0 0 0  Қазақстан қор биржасының ресми тiзiмге енгiзiлген
мемлекеттiк емес эмиссиялық бағалы қағаздары
7405 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
7406 0 0 0  Басқа банктердегi салымдар
7407 0 0 0  Басқа да зейнетақы активтерi
7408 0 0 0  Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан
Республикасының қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы
қағаздары бойынша есептелген сыйақы (дисконт)
7409 0 0 0  Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан
Республикасының ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы
қағаздары бойынша есептелген сыйақы (дисконт)
7410 0 0 0  Қазақстан қор биржасының ресми тізіміне енгізілген,
зейнетақы активтері орналастырылған мемлекеттік емес
эмиссиялық бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы
(дисконт)
7411 0 0 0  Зейнетақы активтері орналастырылған халықаралық қаржы
ұйымдарының бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы
(дисконт)
7412 0 0 0  Зейнетақы активтері орналастырылған басқа банктердегі
салымдар бойынша есептелген сыйақы
7413 0 0 0  Басқа да зейнетақы активтері бойынша есептелген сыйақы
7414 0 0 0  Жинақтаушы зейнетақы қорларының зейнетақы активтері
орналастырылған бағалы қағаздармен операциялар бойынша
міндеттемелері
7416 0 0 0  Зейнетақы активтері орналастырылған бағалы қағаздармен
"кері РЕПО" операциялары
7500        Талап ету құқықтары сенiмгерлiк басқаруға қабылданған
ипотекалық заемдар

7160 0 0 0   Имущество, переданное в обеспечение (залог)"
7200       Мемориальные счета - пассивы
7220 0 0 0   Здания, машины, оборудование, транспортные и другие средства,
принятые в аренду
7240 0 0 0   Документы и ценности, принятые на инкассо
7250 0 0 0   Имущество, принятое в обеспечение (залог)"
7300       Мемориальные счета - прочие
7303 0 0 0   Платежные документы, не оплаченные в срок
7320 0 0 0   Секьюритизируемые активы
7321 0 0 0   Кредитные линии, открытые иностранными государствами и
зарубежными банками организациям Республики Казахстан
7330 0 0 0   Займы, обслуживаемые на основе агентских соглашений
7331 0 0 0   Начисленное вознаграждение по агентским займам
7339 0 0 0   Разные ценности и документы
7342 0 0 0   Разные ценности и документы, отосланные и выданные под отчет
7345 0 0 0   Драгоценные металлы на хранении
7360 0 0 0   Акции и другие ценные бумаги клиентов
7363 0 0 0   Активы клиентов, находящиеся на кастодиальном обслуживании
7400       Пенсионные активы накопительных пенсионных фондов, принятые на
хранение
7401 0 0 0   Краткосрочные государственные ценные бумаги Республики
Казахстан
7403 0 0 0   Долгосрочные государственные ценные бумаги Республики
Казахстан
7404 0 0 0   Негосударственные эмиссионные ценные бумаги, включенные в
официальный список Казахстанской фондовой биржи
7405 0 0 0   Ценные бумаги международных финансовых организаций
7406 0 0 0   Вклады в других банках
7407 0 0 0   Прочие пенсионные активы
7408 0 0 0   Начисленное вознаграждение (дисконт) по краткосрочным
государственным ценным бумагам Республики Казахстан,
в которые размещены пенсионные активы
7409 0 0 0   Начисленное вознаграждение (дисконт) по долгосрочным
государственным ценным бумагам Республики Казахстан,
в которые размещены пенсионные активы
7410 0 0 0   Начисленное вознаграждение (дисконт) по
негосударственным эмиссионным ценным бумагам,
включенным в официальный список Казахстанской фондовой
биржи, в которые размещены пенсионные активы
7411 0 0 0   Начисленное вознаграждение (дисконт) по ценным бумагам
международных финансовых организаций, в которые
размещены пенсионные активы
7412 0 0 0   Начисленное вознаграждение по вкладам в других банках,
в которые размещены пенсионные активы
7413 0 0 0   Начисленное вознаграждение по прочим пенсионным активам
7414 0 0 0   Обязательства накопительных пенсионных фондов, по
операциям с ценными бумагами, в которые размещены
пенсионные активы
7416 0 0 0   Операции "обратное РЕПО" с ценными бумагами,
в которые размещены пенсионные активы
7500       Ипотечные займы, права требования по которым приняты в
доверительное управление