"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 23 қыркүйектегi N 3 бұйрығына N 1 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2002 жылғы 1 қазанындағы N 5 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 16 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2013. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
32. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 1 қазандағы N 5 (тіркелген N 2013) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 1 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715  P011715_ және 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122  Р020122_ қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 16 қыркүйектегi N 1012  P021012_ қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 23 қыркүйектегi N 3  V022012_ бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджеттiк шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсiнiң 060 "Республикалық маңызы бар автожолдарын қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 043 және 044-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"043 "Астана қаласын айналып өту" автомобиль жолын көрiктендiру жобасын дайындау
044 Оңтүстiк Қазақстан облысы автожолдарының учаскелерiн күрделi жөндеу жобасын дайындау".

О внесении дополнений N№1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N№3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"»
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 октября 2002 года N 2013. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
32. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 5 "О внесении дополнений N№1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N№3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N№1012 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N№1715 и от 26 января 2002 года N№122" приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N№3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан"»программу 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения" дополнить подпрограммами 043 и 044 следующего содержания:
"043 Подготовка проекта обустройства автомобильной дороги "Обход г. Астана"
044 Подготовка проекта капитального ремонта участков автодорог Южно-Казахстанской области".

2. Құқықтық және ұйымдастыру жұмыстары департаментi (Е.Е.Исаев) және Бюджет саясаты және жоспарлау департаментi (Б.Т.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылғы 16 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министрдің міндетін атқарушы

2. Департаменту правовой и организационной работы (Е. Е. Исаев) и Департаменту бюджетной политики и планирования (Б. Т. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 16 сентября 2002 года.
Министр