"Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2002 жылғы 5 қазандағы N 478 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 29 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2028. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сақтандыру төлемдерін қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға N 1 "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсетулерінің тізбесі" қосымшасында:
"Білім берудің мемлекеттік мекемелерімен ұсынылатын қызметтер" бөлімінде:
1) "Ақылы қызметтер коды 35 "Бастауыш кәсіби білімі бар мамандарды қайта даярлау жөніндегі қызметтер", 36 "Жоғары кәсіби білімі бар мамандарды даярлау жөніндегі қызметтер" және 37 "Мәдениет және өнер саласындағы жоғары оқу орындары мен колледждер оқытушыларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер" деген жолдармен толықтырылсын;
2) 8 және 9-бағандардағы барлық мәтін бойынша "оқушыларды" және "оқушыларының" деген сөздер тиісінше "білім алатындарды" және "білім алушыларының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 5 қазандағы
N 478 бұйрығына
қосымша
Бюд.|Фу. |Ішкі|Ба.|Бағ.|Кі.|Ақы.|Ақылы|   Пайдалану      | Негіз.
жет |нк. |фу. |ғд.|дар.|ші |лы  |қыз. |   бағыттары      | деме
тү. |цио.|нк. |әк.|лама|ба.|қыз.|мет. |                  |
рі  |нал.|ция.|ім.|    |ғд.|мет.|тер. |                  |
|дық |сы  |   |    |ар.|тер.|дің  |                  |
|топ |    |   |    |ла.|дің |атауы|                  |
|    |    |   |    |ма |коды|     |                  |
-------------------------------------------------------------------
1    2    3    4   5   6    7     8          9             10
-------------------------------------------------------------------
ЖБ   4    3   263 031  030, 35  Бас.   Мекемелердiң оқу- Білім беру
031      тауыш  материалдық база. туралы
кәсіби сын нығайтуға     "Қазақстан
білімі (139, 411, 421,   Республи.
бар    431), оқу жаб.    касының
маман. дықтарын және     Заңы,
дарды  оқу-тәжірибе      "Мемлекет.
қайта  учаскесіндегі     тік білім
даяр.  жұмыс үшін        мекемеле.
лау    мүкәммал сатып    рінің
жөнін. алуға (139, 411), ақылы
дегі   тамақтандыруды,   білім беру
қыз.   оқушыларға        қызметін
мет.   тұрмыстық және    көрсетуін.
тер    мәдени қызмет     ің тәртібі
көрсету жөніндегі туралы"
шығыстарды жабу.  ҚРҮ 1999
ға (131, 139,     жылғы 22
149, 153, 411),   қыркүйек.
оқу-өндiрiстiк    тегі N
шеберханаларды    1438 қау.
және көмекші      лысы,
шаруашылықты      2002 жылғы
кеңейтуге (139,   15.08.N905

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 октября 2002 года N 478. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2002 года N 2028. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых выплат государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета" к указанным Правилам:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования":
1) дополнить строками "Код платных услуг 35 "Услуги по переподготовке специалистов с начальным профессиональным образованием", 36 "Услуги по подготовке специалистов с высшим профессиональным образованием" и 37 "Услуги по повышению квалификации преподавателей высших учебных заведений и колледжей в области культуры и искусства" согласно приложению;
2) по всему тексту в графах 8 и 9 слова "учащихся" и "учащимися" заменить соответственно словами "обучающихся" и "обучающимися".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 октября 2002 года N 478
Вид бюджета             |Код  |Наиме- |    Направления    |Обоснование
|Функц.группа        |плат-|нование|   использования   |
|  |Подфункция       |ных  |платных|                   |
|  |  |Адм.прогр.    |ус-  |услуг  |                   |
|  |  |  |Программа  |луг  |       |                   |
|  |  |  |  |Подпро- |     |       |                   |
|  |  |  |  |грамма  |     |       |                   |
___|__|__|__|__|________|____ |_______|___________________|_______________
1  |2 |3 |4 |5 |    6   |  7  |   8   |         9         |        10
___|__|__|__|__|________|_____|_______|___________________|_______________
МБ  4  3 263 031 030,031   35  Услуги  На укрепление        Закон Респуб-
по пе-  учебно-материальной  лики Казахстан
репод-  базы учреждений      "Об образова-
готовке (139,411,421,431);   нии", Поста-
специа- на приобретение      новление Пра-
листов  учебного оборудова-  вительства
с на-   ния и инвентаря для  Республики
чальным работы на учебно-    Казахстан от
профес- опытном участке      22 сентября
сио-    (139,411); на        1999 года N
нальным покрытие расходов    N 1438 "О по-
обра-   по улучшению         рядке оказа-
зова-   питания, бытового и  зания плат-
нием    культурного          ных образо-
обслуживания         вательных
обучающихся (131,    услуг госу-
139, 149, 153,       дарственными