"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық атқару жүйесi мекемелерiнде медициналық сипаттағы мәжбүрлеу шараларын ұйымдастыру Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 155 және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 68 бiрлескен бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 20 қарашадағы N 166, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 891 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2082. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 177, ҚР Әділет министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 108 Бірлескен бұйрығымен
----------Бірлескен бұйрықтан үзінді-----------
Тергеу изоляторларын Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінен Әділет министрлігінің қарамағына беруге байланысты, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
2005 ж. 8 сәуір
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2005 ж. 24 наурыз
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2005 жылғы 13 сәуірдегі
N 177 және
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2005 жылғы 8 сәуірдегі
N 108 бірлескен бұйрығына
қосымша
Күші жойылды деп саналатын кейбiр бұйрықтардың
тiзбесi
4. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде медициналық сипаттағы мәжбүрлеу шараларын ұйымдастыру ережесін бекiту туралы", (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiнде N  2082) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 155 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 68 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 20 қарашадағы N 166 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 891 бiрлескен бұйрығы.
---------------------------------
"КЕЛІСІЛДІ"
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
БАС ПРОКУРОРЫ
2 ДӘРЕЖЕЛІ МЕМЛЕКЕТТІК ӘДІЛЕТ
КЕҢЕСШІСІ
2002 ж. 19 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРІ
ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИГІ
2002 ж. 4 қазан
Қазақстан Республикасының "ЖҚТБ ауруының алдын алу туралы"  Заңының  5-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:

О внесении изменений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 155 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 68 "Об утверждении Правил организации принудительных мер медицинского характера в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года N 166, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 891. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2002 года N 2082. Утратил силу - совместным приказом Министра юстиции РК от 08.04.2005г. N 108, Министра здравоохранения РК от 13.04.2005г. N 177
Извлечение из cовместного приказа Министра юстиции РК от                08.04.2005г. N 108, Министра здравоохранения РК
от 13.04.2005г. N 177
"В связи с передачей следственных изоляторов из Министерства внутренних дел в ведение Министерства юстиции Республики Казахстан, приказываем:
1. Считать утратившими силу некоторые совместные приказы согласно приложению.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр здравоохранения РК               Министр юстиции РК
Республики Казахстан                     Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Приложение к
cовместному приказу
Министра юстиции РК
от 08.04.2005г. N 108,
Министра здравоохранения РК
от 13.04.2005г. N 177
Перечень некоторых совместных приказов,
признаваемых утратившими силу
...
4. Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года N 166, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 891 "О внесении изменений в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 155 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 68 "Об утверждении Правил организации принудительных мер медицинского характера в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" ...".
-------------------------------------------------------------------
"Согласовано"                        "Согласовано"
Генеральный Прокурор                 Министр внутренних дел
Республики Казахстан                 Республики Казахстан
Государственный советник юстиции     Генерал-полковник
2 класса                             4 ноября 2002 года
19 ноября 2002 года
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О профилактике заболевания СПИД" приказываем:

1. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде медициналық сипаттағы мәжбүрлеу шараларын ұйымдастыру Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 155 және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 68 бiрлескен  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі қылмыстық атқару жүйесі мекемелерiнде медициналық сипаттағы мәжбүрлеп емдеу шараларын ұйымдастыру Ережесінде:
1) 16 тармақ алынып тасталсын;
2) 20 тармақтағы ", АҚТҚ-инфекцияны" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі

1. Внести в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 155 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 68 "Об утверждении  Правил организации принудительных мер медицинского характера в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" следующие изменения:
в Правилах организации принудительных мер медицинского характера в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
1) пункт 16 исключить;
2) в пункте 20 слова ", ВИЧ-инфекцию" исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр юстиции                      Министр здравоохранения
Республики Казахстан                 Республики Казахстан