Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 30 наурызда N 1442 болып тiркелген "Тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi Төрағасының 2001 жылғы 15 ақпандағы N 54 бұйрығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 157 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 10 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2116. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 1 шілдедегі N 290 бұйрығымен
----------Бұйрықтан үзінді---------
Қазақстан Pecпубликасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң, Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінің Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының
тiзбесi
2. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 30 наурызда N 1442 тiркелген "Тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнің Кеден комитетi төрағасының 2001 жылғы 15 ақпандағы N 54 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi төрағасының 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 157 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде 2003 жылғы 13 қаңтарда N 2116 тiркелген, 2003 жылы "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесiмдерiнің бюллетенінде" жарияланған N 13, 827-құжат).
Төраға
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi  Заңына  сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден Комитетi Төрағасының 2001 жылғы 15 ақпандағы N 54  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2002 жылғы 6 наурыздағы N 69  бұйрығымен , Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының 2002 жылғы 12 қарашадағы N 95  бұйрығымен  енгiзiлген өзгерiстерiмен қоса, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi 2001 жылғы 30 наурызда N 1442 етiп тiркеген, Кеден жаршысының 2001 жылғы N 2 санында жарияланған) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағының аумағында еркiн кеден аймағы режимiмен мәлiмделген тауарларды кедендiк бақылау мен кедендiк ресiмдеудiң ережесiнде:
1) 10-тармақта:
сегiзiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 54 "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств", зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан за N 1442 от 30 марта 2001 года
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года N 157. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2003 г. N 2116. Утратил силу - Приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 290
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 290
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра государственных доходов, Председателя Таможенного комитета Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
Председатель...
Приложение к приказу Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 1 июля 2004 года N 290
"О признании утратившими силу
некоторых нормативных правовых
актов в сфере таможенного дела"
Перечень приказов Министра государственных доходов,
Председателя Таможенного комитета Республики Казахстан и
Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан,
признанных утратившими силу...
2. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года N 157 "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 54 "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств"...
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", приказываю:
1. Внести в  Приказ  Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 54 "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств" (зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан за N 1442 от 30 марта 2001 года, опубликованный в Таможенном вестнике, 2001 года, N 2, с изменениями, внесенными  приказом  Министра государственных доходов Республики Казахстан от 6 марта 2002 года N 69,  приказом  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 ноября 2002 года N 95), следующие изменения и дополнение:
в Правилах таможенного контроля и таможенного оформления товаров, заявленных в режиме свободной таможенной зоны на территории специальной экономической зоны "Астана - новый город", утвержденных указанным приказом:
в пункте 10:
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

"N 0.000 элемент, мұнда";
он бiрiншi абзац алынып тасталсын;
он екiншi абзац мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Бұл ретте тауарларды кезеңдiк декларациялау рәсiмi бойынша тауарларды әкелуге кезеңдiк жүк кедендiк декларациясын тiркеген сәттен бастап отыз күнтiзбелiк күннiң iшiнде рұқсат етiледi. Тауарларды әкелу аяқталғаннан кейiн он күннен кешiктiрмей әкелiнген тауардың нақты саны ескерiле отырып толтырылған толық жүк кедендiк декларация ұсынылады".
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағаның міндетін атқарушы

"Элемент N 0.000, где:";
абзац одиннадцатый исключить;
абзац двенадцатый дополнить предложением следующего содержания:
"При этом ввоз товаров по процедуре периодического декларирования товаров допускается в течение тридцати календарных дней с момента регистрации периодической грузовой таможенной декларации. Не позднее десяти дней после завершения ввоза товаров, представляется полная грузовая таможенная декларация, заполненная с учетом фактического количества ввезенного товара".
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного  контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан