Кейбір селолық округтер мен Бурабай поселкесінің шекараларын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің бірлескен шешімі 2002 жылғы 12 сәуірдегі N С-16-12/35. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 8 мамырда N 1081 тіркелді.
Қазақстан Республикасының Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мақсатында және аудан әкімдері мен аудандық мәслихаттардың бірлескен өтініштері негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім қабылдайды:
- облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Бұланды ауданы бойынша
1. Вознесенский селолық округінің шекарасы өзгертілсін және екі әкімшілік-аумақтық бірлік құрылсын:
- Вознесенский селолық округі, орталығы Вознесенка селосы, Вознесенка, Белоцерковка, Красный кардон селоларының шекарасында;
- Қараөзек селолық округі, орталығы Колоколовка селосы, Колоколовка, Купчановка, Прохоровка, Еруслановка селоларының шекарасында.
2. Журавлевский селолық округінің шекарасы өзгертілсін және екі әкімшілік-аумақтық бірлік құрылсын:
- Журавлевский селолық округі, орталығы Журавлевка селосы, Журавлевка, Ярославка, Новодонецк, Воробьевка селоларының шекарасында;
- Айнакөл селолық округі, орталығы Красноводское селосы, Красноводское, Острогорское селоларының шекарасында.
3. Карамышевский селолық округінің шекарасы өзгертілсін және екі әкімшілік-аумақтық бірлік құрылсын:
- Карамышевский селолық округі, орталығы Карамышевка селосы, Карамышевка, Отрадное, Мат, Суворовка, Роза Люксембург атындағы селолар;
- Амангелді селолық округі, орталығы Партизанка селосы, Партизанка, Ортақшыл селоларының шекарасында.
Щучье ауданы бойынша
1. Наурызбай және Зеленоборское селолық округтерінің шекаралары Мәдениет және Жаңаталап селоларын Наурызбай селолық округінің әкімшілік қарамағынан орталығы Зеленый Бор селосындағы Зеленоборское селолық округінің әкімшілік қарамағына тапсыру арқылы өзгертілсін.
2. Бурабай поселкесі мен Зеленоборское селолық округінің шекаралары Қымызынай селосын Бурабай поселкесінің әкімшілік қарамағынан орталығы Зеленый Бор селосындағы Зеленоборское селолық округінің әкімшілік қарамағына тапсыру арқылы өзгертілсін.
3. Бурабай поселкесі мен Зеленоборское селолық округінің шекаралары
Оқжетпес селосын Зеленоборское селолық округінің әкімшілік қарамағынан
орталығы Бурабай поселкесіндегі Бурабай поселкесінің әкімшілік қарамағына
тапсыру арқылы өзгертілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы              Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Маман: Закиев М.

Об изменении границ некоторых сельских округов и поселка Боровое
Совместное решение Акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата от 12 апреля 2002 года N С-16-12/35. Зарегистрированно управлением юстиции Акмолинской области 8 мая 2002 года N 1081.
В соответствии со статьей 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", в целях совершенствования административно - территориального устройства области и на основании совместного ходатайства маслихатов и акимов районов, областной маслихат и аким области решили:
- внести следующие изменения в административно-территориальное устройство области:
По Буландынскому району:
1. Изменить границы Вознесенского сельского округа и образовать две административно - территориальные единицы:
- Вознесенский сельский округ, в границах с.Вознесенка, с.Белоцерковка, с.Красный Кордон с центром в с. Вознесенка;
- Караузекский сельский округ в границах с.Колоколовка, с.Купчановка, с.Прохоровка, с.Еруслановка с центром округа в с. Колоколовка.
2. Изменить границы Журавлевского сельского округа и образовать две административно - территориальные единицы:
- Журавлевский сельский округ, в границах с.Журавлевка, с.Ярославка, с.Новодонецк, с.Воробьевка с центром в с.Журавлевка;
- Айнакольский сельский округ, в границах с.Красноводское, с.Острогорское с центром в с.Красноводское.
3. Изменить границы Карамышевского сельского округа и образовать две административно-территориальные единицы:
- Карамышевский сельский округ, в границах с.Карамышевка, с.Отрадное, с.Мат, с.Суворовка, с.им.Розы Люксембург, с центром в с.Карамышевка;
- Амангельдинский сельский округ, в границах с.Партизанка, с.Ортакшыл с центром в с.Партизанка.
По Щучинскому району:
1. Изменить границы Наурызбайского и Зеленоборского сельских округов с передачей сел Мадениет и Жанаталап из административного подчинения Наурызбайского сельского округа в административное подчинение Зеленоборского сельского округа с центром в с.Зеленый Бор.
2. Изменить границы поселка Боровое и Зеленоборского сельского округа с передачей с.Кумызынай из административного подчинения поселка Боровое в административное подчинение Зеленоборского сельского округа с центром в с.Зеленый Бор.
3. Изменить границы Зеленоборского сельского округа и поселка Боровое с передачей с. Окжетпес из административного подчинения Зеленоборского сельского округа в административное подчинение поселка Боровое с центром в поселке Боровое.
Председатель сессии,
секретарь областного
маслихата
Аким области