Ақмола облысы әкімдігінің 2002 жылғы 19 наурыздағы № N а-4/35 қаулысының "Тұрғын үй емес мемлекеттік қорды мүліктік жалға беру кезіндегі мәселелеріне" өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімінің қаулысы 2002 жылғы 19 шілдедегі N а-8/95. Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 23 шілдеде N 1227 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № А-7/242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.06.30 № А-7/242 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 23 қаңтар 2001 жылғы N 148  Z010148_ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабындағы 1 тармағына сәйкес облыс әкімдігі қаулы етті:
1. Ақмола облысы әкімдігінің 2002 жылғы 19 наурыздағы N№а-4/35 3 қаулысының 1 қосымшасына келесі өзгеріс енгізілсін:
1) "жылдық" деген сөз "айлық" сөзіне өзгертілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында қолданылып жүрген заңдарға сәйкес тіркелген сәттен бастап күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З. Әділбековке жүктелсін.
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области "Вопросы имущественного найма (аренды) нежилого государственного фонда" от 19 марта 2002 года N а-4/35
Постановление Акимата Акмолинской области от 19 июля 2002 года N а-8/95. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 23 июля 2002 года N 1227. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 30 июня 2010 года № А-7/242
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 30.06.2010 № А-7/242
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 акимат области ПОСТАНОВИЛ:
1. В приложении 1 к постановлению акимата Акмолинской области от 19
марта 2002 года N а-4/35 внести следующие изменения:
1) заменить слова "годовая" на слова "месячная".
2. Постановление вступает в силу с момента регистрации в органах юстиции согласно действующего законодательства.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
Аким области
/Специалист: М.Закиев/