ІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2000 жылғы 27 қыркүйектегі "Алматы қаласын басқару және Қазақстан Республикасы министрліктерінің, ведомстволарының және комитеттерінің аумақтық органдарымен өзара байланыс схемасын бекіту туралы" VI-сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қалалық Мәслихатының IІ сайланған XVІІ сессиясының 2002 жылғы 22 мамырдағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 13 маусымда N 458 тіркелді. Күші жойылды - ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2006 жылғы 15 мамырдағы N 255 шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 6 бабы 1 тармағының 3 тармақшасына және Алматы қаласы Әкімінің ұсынысына сәйкес ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты шешім қабылдады:
ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2000 жылғы 27 қыркүйектегі "Алматы қаласын басқару және Қазақстан Республикасы министрліктерінің, ведомстволарының және комитеттерінің аумақтық органдарымен өзара байланыс схемасын бекіту туралы" VІ-сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (басқару схемасы қоса беріліп отыр).
ІІ-ші сайланған
Алматы қалалық Мәслихаты
ХVІІ-ші сессиясының төрағасы
ІІ-ші сайланған
Алматы қалалық Мәслихатының
хатшысы
ІІ-сайланған Алматы
қалалық Мәслихаты
ХVІІ-сессиясының
22 мамыр 2002 жылғы
шешіміне
Алматы қаласын басқарудың және Қазақстан Республикасы
министрліктерінің ведомстволарының және комитеттерінің
аумақтық органдарымен іс-қимыл жасаудың схемасы
РҚАО-ның ескертуі: Қағаз нұсқадағы схеманы қараңыз.

О внесении изменений и дополнений в решение VI-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 сентября 2000 года "Об утверждении схемы управления городом Алматы и взаимодействия с территориальными органами министерств, ведомств и комитетов Республики Казахстан
Решение XVII сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 22 мая 2002 года. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Алматы 13 июня 2002 г. за N 458. Утратило силу решением XXIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 15 мая 2006 года N 255
В соответствии с подпунктом 3 пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и представлением акима города Алматы Алматинский городской Маслихат II-го созыва
РЕШИЛ:
Внести изменения и дополнения в  решение  VI-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 сентября 2000 года "Об утверждении схемы управления городом Алматы и взаимодействия с территориальными органами министерств, ведомств и комитетов в Республике Казахстан" (схема управления прилагается).
Председатель ХVII-й сессии
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                    С.Таукейулы
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                     Ж.Турегельдинов
Приложение
к решению ХVII сессии Алматинского
городского Маслихата II созыва
от 22 мая 2002 г.
Схема управления г.Алматы
и взаимодействия с территориальными органами
министерств, ведомств и комитетов Республики Казахстан
Примечание РЦПИ: См. схему в бумажном варианте.