Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 1942 тіркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 69 "Конкурстық істің және оңалту рәсімдерінің соттан тыс борышкерлерді таратудағы мерзімдерінің аяқталуы және ұзартылуы Нұсқаулығын бекіту туралы" Бұйрығына өзгертулер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 16 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2206. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен (2006 жылғы 8 желтоқсанда N 213-ші "Заң газеті" газетінде жарияланды).
----------------Бұйрықтан үзінді---------------------
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi Төрағасының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс Комитетi
төрағасының 2006 жылғы
20 наурыздағы N 12 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
Комитетi Төрағасының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзiмi
...
6. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс Министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 69 "Конкурстық iстiң және оңалту рәсiмдерiнiң соттан тыс борышкерлердi таратудағы мерзiмдерiнiң аяқталуы және ұзартылуы Нұсқаулығын бекiту туралы" бұйрығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 16 бұйрығы, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2206 тiркелген...
-----------------------------------
Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 1942 тіркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 69 "Конкурстық істің және оңалту рәсімдерінің соттан тыс борышкерлерді таратудағы мерзімдерінің аяқталуы және  ұзартылуы Нұсқаулығын бекіту туралы"  Бұйрығына  (Одан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықпен бекітілген "Конкурстық істің және оңалту рәсімдерінің соттан тыс таратудағы мерзімдерінің аяқталуы және ұзартылуы Нұсқаулығына" 3 қосымшасындағы:
"шешім", "шешімге" сөздері "бұйрық", "бұйрыққа" сөздеріне ауыстырылсын;
екінші абзацында "2001 жылғы 23 қарашадағы N 1508 "Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитетінің сұрақтары" сөздері "2002 жылғы 28 қарашадағы  N 1268  "Қаржы Министрлігінің жекелеген сұрақтары" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен бастап күшіне енеді.
Төраға

О внесении изменений в Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 69 "Об утверждении Инструкции по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1942
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2003 года N 2206. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
Извлечение
из приказа Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан...
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
________________________________________________________
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в  Приказ  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 69 "Об утверждении Инструкции по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1942 (далее - Приказ) следующие изменения:
в приложении 3 к Инструкции по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации, утвержденной Приказом:
слова "решение", "решения" заменить словами "Приказ", "Приказа";
в абзаце втором слова "23 ноября 2001 года N 1508 "Вопросы Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов" заменить словами "28 ноября 2002 года N 1268 "Отдельные вопросы Министерства финансов".
2. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан Макажанова Н. К.
3. Настоящий Приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель