Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2113 болып тіркелген "Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы N 86 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 17 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2212. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 211 Бұйрығымен
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi (Д.В. Вагапов) қоса берiлген тiзбеде көрсетiлген бұйрықтардың күшi жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне белгiленген тәртiппен бiр апталық мерзiмде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнің
2005 жылғы 3 маусымдағы
N 211 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң күшiн
жойған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
11. "Шарттарды жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 1 наурыздағы N 86 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 17 наурызда N 2212 тiркелген)...
--------------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 8 қаңтардағы N 2113 тіркелген "Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2113 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесіндегі "Ескерту" бағаны мынадай редакцияларда жазылсын:
138, 139, 141, 142, 143, 144, 145 және 146-ерекшеліктер бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Әкімшілік шығындар" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)" кіші бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.";
149-ерекшелік бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Әкімшілік шығындар" бюджеттік бағдарламасы "Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)", "Визалық жапсырмалар дайындау", "Ұзақ шетелдік іссапар кезінде қызметкерлерді медициналық сақтандыру" кіші бағдарламалары бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.";
411-ерекшелік бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Визалық жапсырмалар дайындау", "Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық өкілдіктерімен қорғалған байланыс жүйесін құру", "Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық өкілдіктерін материалдық-техникалық жарақтандыру", "Елшіліктер үшін автомашиналар сатып алу" кіші бағдарламалары бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.";
412-ерекшелік бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау", "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік сатып алу" бюджеттік бағдарламалары бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.";
421-ерекшелік бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік сатып алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.";
431-ерекшелік бойынша:
"Тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) беруге арналған шарттар: әкімшісі Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі болып табылатын "Республикалық меншіктегі шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің ғимараттарын қайта жаңарту және күрделі жөндеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша айырбастау және шетелде Қазақстан Республикасы елшілігінің шоттарына кейіннен аудару үшін соманы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің шоттарына аудару кезінде талап етілмейді.".

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2113
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 86. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2003 года N 2212. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
Извлечение из приказа Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
"В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан, согласно прилагаемому перечню...
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра
финансов РК
от 03.06.2005г. N 211
Перечень некоторых
приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
11. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 86 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан  от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2113) следующие изменения:
в Перечне расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров, утвержденном данным приказом, графу "Примечание" изложить в следующих редакциях:
по спецификам 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145 и 146:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном Банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетной программе "Административные затраты" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", администратором которой является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.";
по специфике 149:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном Банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетным программам "Административные затраты" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, представительства, дипломатические миссии)", "Изготовление визовых наклеек", "Медицинское страхование сотрудников во время длительной загранкомандировки", администратором которых является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.";
по специфике 411:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном Банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетным программам "Изготовление визовых наклеек", "Создание системы защищенной связи с дипломатическими представительствами Республики Казахстан за рубежом", "Материально-техническое оснащение дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом", "Приобретение автомашин для посольств", администратором которых является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.";
по специфике 412:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном Банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетным программам "Выполнение обязательств прошлых лет", "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан", администратором которых является  Министерство иностранных дел Республики Казахстан.";
по специфике 421:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном Банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетной программе "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения  дипломатических представительств Республики Казахстан", администратором которой является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.";
по специфике 431:
"Договоры на поставку товаров (работ и услуг) не требуются: при перечислении сумм на счета в Национальном Банке Республики Казахстан для конвертации и последующего перечисления на счета посольств Республики Казахстан за границей по бюджетной программе "Реконструкция и капитальный ремонт зданий дипломатических представительств за рубежом, находящихся в республиканской собственности", администратором которой является Министерство иностранных дел Республики Казахстан.".

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр