Асыл тұқымды мал шаруашылығындағы кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 5 наурыздағы N 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 27 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2220. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 4 мамырдағы N 285 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 4 мамырдағы N 285   бұйрығымен .
___________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 1061 "Асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлік орталық мәртебесін беру Ережесін бекіту жөніндегі, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілердің қызметіне мемлекеттік аттестаттау (қайта аттестаттаудан) өткізу туралы"  қаулысын  орындау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілгендер бекітілсін:
1) асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлік орталық мәртебесін алуға жеке немесе заңды тұлғаның өтініш нысаны;
2) асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлік орталық мәртебесіне сәйкес заңды немесе жеке тұлғаның аттестаттау нәтижесіндегі ведомствоаралық сараптамалық комиссияның тұжырым нысаны;
3) асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлік орталық мәртебесін беру жөніндегі аттестат бланкасының нысаны;
4) малды өз төлінен өсіруге қызмет көрсететін заңды және жеке тұлғаның аттестаттаудан өту жөніндегі өтініш нысаны;
5) малды өз төлінен өсіруге қызмет көрсететін жұмыспен қамтылған заңды және жеке тұлғаларды аттестаттау нәтижесіндегі ведомствоаралық сараптамалық комиссияның тұжырым нысаны;
6) малды өз төлінен өсіруге қызмет көрсететін жеке (немесе заңды) тұлғаның аттестат бланкасының нысаны.
2. Құқық және ұйымдастыру жұмысы департаментіне (А.К Сабанқұлов) аттестаттар дайындауды қамтамасыз етсін:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы, асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлік орталық мәртебесін беру туралы 500 дана аттестат бланкасы (қорғау дәрежесімен);
2) малдарды өз төлінен өсіруге қызмет көрсететін жеке және заңды тұлғалардың 5000 дана аттестат бланкалары (қорғау дәрежесімен).
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау мал шаруашылығы Департаментіне жүктелсін (С.Ш.Сатығұл).
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінен мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 112 бұйрығымен
бекітілген
_________________________________________________________________
(асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті
мемлекеттік органның толық атауы)
кімнен___________________________________________________________
(заңды немесе жеке тұлғаның толық атауы)
ӨТІНІШ
Мәртебе алу үшін аттестаттаудан өткізуіңізді
сұраймын__________________________________________________________
(мәртебенің толық атауы)
__________________________________________________________________
Шаруашылық субъекті жөнінде мәлімет:

О некоторых вопросах племенного животноводства
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 марта 2003 года N 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2003 года N 2220. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 мая 2006 года N 285
Сноска. Приказ утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 мая 2006 года  N 285 .
Во исполнение  постановления  Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1061 "Об утверждении Правил присвоения  статуса племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра, а также проведения аттестации (переаттестации) деятельности субъектов в области племенного животноводства" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму заявления физического или юридического лица для прохождения аттестации в качестве племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра;
2) форму заключения межведомственной экспертной комиссии о результатах аттестации физического или юридического лица в качестве племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра;
3) форму бланка аттестата о присвоении статуса соответствующего племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра;
4) форму заявления физического и юридического лица для прохождения аттестации на оказание услуг по воспроизводству животных;
5) форму заключения межведомственной экспертной комиссии о результатах аттестации физических и юридических лиц на оказание услуг по воспроизводству животных;
6) форму бланка аттестата физического (или юридического) лица на оказание услуг по воспроизводству животных.
2. Департаменту правовой и организационной работы (Сабанкулов А.К) обеспечить изготовление:
1) 500 бланков аттестатов (со степенью защиты) о присвоении соответствующего статуса племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра в области племенного животноводства;
2) 5000 бланков аттестатов (со степенью защиты) физических и юридических лиц на оказание услуг по воспроизводству животных.
3. Контроль за выполнением настоящего приказа возложить на  Департамент животноводства (Сатыгул С.Ш.).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 112
____________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного государственного
__________________________________________________________________
органа в области племенного животноводства)
от________________________________________________________________
(полное наименование физического или юридического лица)
З А Я В Л Е Н И Е
Прошу провести аттестацию для присвоения статуса
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(указать полное наименование статуса)
Сведения о хозяйствующем субъекте:

1. Меншік түрі______________________________________________
2. Құрылған жылы ___________________________________________
3. Тіркелгені жөнінде куәлік _______________________________
__________________________________________________________________
(кіммен және қашан берілген, N)
4. Мекен жайы ____________________________________________________
(индексі, қала, аудан, облыс, көше, үйдің N,
телефон, факс)
__________________________________________________________________
5. Есеп-айрысу шоты
__________________________________________________________________
(шоттың N:, атауы және банктың орналасқан жері)
__________________________________________________________________
6. Филиалы, өкілдігі _____________________________________________
(орналасқан жері және реквизиттері)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
7. Тігілетін құжаттар:____________________________________________
__________________________________________________________________
Басшысы _________________________   ____________________________
(қолы)                        (аты жөні)
Мөрдің орыны                        "___"____________ 200___ж.
Өтініш қарауға алынды               "___"______________200___ж.
__________________________________________________________________
(уәкілетті органдағы жауапты тұлғаның, аты-жөні, қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 112 бұйрығымен
бекітілген
ТҰЖЫРЫМ
200___ жылғы "____"__________
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 200__ жылғы "____"__________ N ____ және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің бірлескен бұйрығының негізінде мынадай құрамда құрылған ведомствоаралық сараптау комиссия _______________
__________________________________________________________________
(ведомствоаралық сараптамалық комиссия төрағасы және мүшелерінің аты-жөні)
құжат қаралды ____________________________________________________
__________________________________________________________________
(заңды және жеке тұлғаның толық атауы)
Мәртебе беру үшін белгіленген талаптарына сәйкестігі
__________________________________________________________________
(мәртебенің толық атауы)
__________________________________________________________________
Негізгі белгілері  |   Сандық талаптар  |   Өткен жылдың ___
|                    | нақты көрсеткіштері
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Комиссиясының қорытындысы. __________________________________
____________________________________________________________
Комиссия төрағасы: __________________   ____________________
қолы                 аты-жөні
Комиссия мүшелері: __________________   ____________________
қолы                 аты-жөні
__________________   ____________________
қолы                 аты-жөні
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 112 бұйрығымен
бекітілген
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ МИНИСТРЛІГІ
АТТЕСТАТ
N _____
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 20___ жылғы "____" __________ N ____ бұйрығының негізінде аттестациядан өтіп _____________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның аты-жөні) __________________________________________________________________
______________________________________________________ деп танылды
(асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектінің түрі)
Аттестат берген орган ____________________________________________
(Аттестат берген органның толық атауы)
Басшы ____________________________________________________________
(лауазымы)
Аты-жөні _____________________________________    _____________
(қолы)
Аттестаттың берілген күні        200__ жылғы "__"_________
М.О.
Астана қаласы             0000451
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 112 бұйрығымен
бекітілген
_________________________________________________________________
(аттестат беруші органның толық атауы)
кімнен __________________________________________________________
(заңды және жеке тұлғаның толық атауы)
_________________________________________________________________
ӨТІНІШ
Қызметтер көрсету жөнінде аттестаттау жүргізуіңізді сұраймын __________________________________________________________________
(мал және құсқа қызмет көрсету түрінің толық атауы)
(Заңды және жеке тұлға) жөнінде мәлімет:

1. Форма собственности _____________________________________
2. Год создания ____________________________________________
3. Свидетельство о регистрации______________________________
____________________________________________________________
(N, кем и когда выдано)
4. Адрес____________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица,
N дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет __________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы, представительства ______________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы:___________________________________
___________________________________________________________
Руководитель ________________       ________________________
(подпись)          (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___"____________20____г.
Заявление принято к рассмотрению "__"_________20___г.
_________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица,
уполномоченного органа)
________________________________________________________________________
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 112
З А К Л Ю Ч Е Н И Е
от "___" __________20___ года
Межведомственная экспертная комиссия, созданная на основании
совместного приказа Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан от  "__" _______20___г.  N___ и Министерства образования
и науки Республики Казахстан от "___" ________ 20__ г. N___,
в составе:
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность, председателя и членов межведомственной
экспертной комиссии) __________________________________________________________________
рассмотрела документы __ ______________________________________
(полное наименование физического или
юридического лица)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
на соответствие требованиям, установленным для присвоения
соответствующего статуса__________________________________________
____________________________________________________________
(указать полное наименование статуса)
__________________________________________________________________
Основные критерии
Количественные требования
Фактические показатели
за прошедший ______год
Заключение комиссии _______________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Председатель комиссии _________________  _________________
(подпись)          (Ф.И.О)
Члены комиссии:      _________________  _________________                                          (подпись)          (Ф.И.О)
_________________  _________________
(подпись)          (Ф.И.О)
__________________________________________________________________
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 112
Герб
МИНИСТЕРСТВО СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
А Т Т Е С Т А Т
N_____
Выдан   _________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица
______________________________________________________________________
или Ф.И.О. физического лица)
который в соответствии с требованиями  Закона  Республики Казахстан "О
племенном животноводстве" прошел аттестацию на предмет по оказанию услуг
_______________________________________________________________________
(вид осуществляемой деятельности
_______________________________________________________________________
по оказанию услуг)
Основание для выдачи аттестата_________________________________________
(приказ N__ от "__"_________200__года)
_______________________________________________________________________
Орган, выдавший аттестат   ______________________________________________
(полное наименование органа,
_______________________________________________________________________
выдавшего аттестат)
Руководитель __________________________________________________________
(должность)
Ф.И.О._____________________________________  __________________________
(подпись)
Дата выдачи аттестата "____"_____________200___года
М.П.
г. _____________
(Примечание РЦПИ: Оборотная сторона аттестата -
текст на государственном языке)
______________________________________________________________________
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 112
_____________________________________________________________
(полное наименование органа, выдающего аттестат)
от_________________________________________________________________
(полное наименование юридического или физического лица)
___________________________________________________________________
З А Я В Л Е Н И Е
Прошу провести аттестацию на оказание услуг                         ___________________________________________________________________
(указать вид услуг по видам животных)
Сведения о (юридическом или физическом лице):

1. Меншік түрі _____________________________________________
2. Құрылған жылы ___________________________________________
3. Тіркелгені жөнінде куәлік _______________________________
__________________________________________________________________
(кіммен және қашан берілген, N)
4. Мекен-жайы
__________________________________________________________________
(индексі, қала, аудан, облыс, көше, үйдің N, телефон, факс)
5. Есеп-айырысу шоты
__________________________________________________________________
(шоттың N:, атауы және банктың орналасқан жері)
6. Филиалдар, өкілдіктер
__________________________________________________________________
(орналасқан жері және реквизиттері)
7. Тігілетін құжаттар:______________________________________
__________________________________________________________________
Басшы ____________________________    __________________
(қолы)                     (аты жөні)
Мөрдің орыны
"___"________200___ж.
Өтініш қарауға алынды                 "___"______200__ж.
__________________________________________________________________
(аттестат беруші органдағы жауапты тұлғаның, аты-жөні, қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 112 бұйрығымен
бекітілген
ТҰЖЫРЫМ
200___ жылғы "____"__________
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің 200__ жылғы "___"__________ N ______ және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің бірлескен бұйрығы бойынша құрылған ведомствоаралық сараптау комиссиясы мынадай құрамында: ___________
__________________________________________________________________
(ведомствоаралық сараптау комиссия төрағасы және мүшелерінің аты-жөні)
__________________________________________________________________
Құжаттарды қарады ________________________________________________
(заңды немесе жеке тұлғаның толық атауы) _________________________________________________________________
қызмет көрсету жөніндегі аттестат алуға үміткер жеке және заңды тұлғаларға қойылатын белгіленген талаптарына сәйкестігі.
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(қызмет түрінің толық атауы)
__________________________________________________________________
Сараптамалық бағалаудың нәтижелері:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Қорытынды: _______________________________________________________
__________________________________________________________________
Комиссия төрағасы ______________   _________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты)
Комиссия мүшелері ______________   _________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты)
______________   _________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты)
Сараптамадан өткен күні              200____ жылғы "____"__________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 112 бұйрығымен
бекітілген
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ МИНИСТРЛІГІ
АТТЕСТАТ
N _____
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес ____________________________________
___________________________________________________________________
(қызметтер көрсету жөніндегі жүзеге
__________________________________________________________________
асырылатын қызмет түрі)
қызметтер көрсету жөніндегі нысанаға арналған аттестаттаудан өткен
__________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның аты-жөні)
_________________________________________________________ берілді.
Аттестаттың берілуіне негіздеме ____________________________________
(200__ жылғы "___"________ N__ бұйрық)
Аттестат берген орган ___________________________________________
(аттестат берген органның толық атауы)
Басшы ___________________________________________________________
(лауазымы)
Аты-жөні __________________              __________________
(қолы)
Аттестаттың берілген күні     20___ жылғы "__"_____________
М.О.
___________ қаласы

1. Форма собственности ______________________________________
2. Год создания _____________________________________________
3. Свидетельство о регистрации ______________________________
___________________________________________________________________
(N, кем и когда выдано)
4. Адрес_____________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, N дома, телефон, факс)
___________________________________________________________________
5. Расчетный счет ___________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
___________________________________________________________________
6. Филиалы, представительства________________________________
(местонахождение и реквизиты)
___________________________________________________________________
7. Прилагаемые документы:____________________________________
___________________________________________________________________
Руководитель __________________      _______________________
(подпись)           (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___"________20____г.
Заявление принято к рассмотрению "__"_________20___г.
___________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица, органа,
___________________________________________________________________
выдающего аттестат)
______________________________________________________________________
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 112
З А К Л Ю Ч Е Н И Е
от "___" __________20___ года
Межведомственная экспертная комиссия, созданная на основании
совместного приказа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
от "__"  _______20___ года N____ и Министерства образования и науки
Республики Казахстан от "___" ____________ 20__года N____ в
составе__________________________________________________________________
(Ф.И.О. председателя и членов межведомственной экспертной комиссии)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
рассмотрела документы____________________________________________________
(полное наименование юридического или физического лица) _________________________________________________________________________
на соответствие установленным требованиям, предъявляемым к физическим и
юридическим лицам, претендующим на получение аттестата по оказанию услуг
_________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности)
_________________________________________________________________________
Результаты экспертной оценки:____________________________________________
_________________________________________________________________________
Заключение_______________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Председатель комиссии _________________  _________________
(подпись)          (Ф.И.О)
Члены комиссии:      _________________  _________________                                          (подпись)          (Ф.И.О)
_________________  _________________
(подпись)          (Ф.И.О)
Дата проведения экспертизы "__" __________ 20__ года
__________________________________________________________________
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 112
Герб
МИНИСТЕРСТВО СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
А Т Т Е С Т А Т
N_____
Выдан   _________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица
______________________________________________________________________
или Ф.И.О. физического лица)
который прошел аттестацию и на основании приказа Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан от "___" _________ 200__ года
N_________ признан ____________________________________________________
(наименование субъекта племенного животноводства)
_______________________________________________________________________
Орган, выдавший аттестат   ______________________________________________
(полное наименование органа,
_______________________________________________________________________
выдавшего аттестат)
Руководитель __________________________________________________________
(должность)
Ф.И.О._____________________________________  __________________________
(подпись)
Дата выдачи "____"_____________200___года
М.П.
г. Астана
(Примечание РЦПИ: Оборотная сторона аттестата -
текст на государственном языке)
______________________________________________________________________