Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 2034 тіркелген Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 "Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі N 37 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2289. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен (2006 жылғы 8 желтоқсанда N 213-ші "Заң газеті" газетінде жарияланды).
----------------Бұйрықтан үзінді---------------------
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi Төрағасының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс Комитетi
төрағасының 2006 жылғы
20 наурыздағы N 12 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
Комитетi Төрағасының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзiмi
...
8. "Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2002 жылғы 1 қазандағы N 4 "Банкроттық рәсiмдердегi кредиторлардың талаптары  тiзiмiн бекiту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекiту туралы" бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2003 жылғы 25 сәуiрдегi N 37 бұйрығы, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2289 тiркелген...
-----------------------------------
Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында  бұйырамын :
1. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N№2034 тіркелген Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 1-қазандағы N 4 "Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығын бекіту туралы"  Бұйрығына (одан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықпен бекітілген Банкроттық рәсімдердегі кредиторлардың талаптары тізімін бекіту және қалыптастыру Нұсқаулығындағы 7 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен бастап күшіне енеді.
Төраға

О внесении изменения в Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 4 "Об утверждении Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2034
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года N 37. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2003 года N 2289. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
Извлечение
из приказа Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан...
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
________________________________________________________
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в  Приказ  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 4 "Об утверждении Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства" (далее - Приказ), зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2034 следующее изменение:
в Инструкции о формировании и утверждении реестра требований кредиторов в процедурах банкротства, утвержденной Приказом, абзац второй пункта 7 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан Макажанова Н. К.
3. Настоящий Приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель