"Қазақстан Республикасының бюджеттік шығыстары экономикалық сыныптамасының ерекшелік құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйекте N 2019 тіркелген N 4 бұйрығына N 2 толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2003 жылғы 4 мамырдағы N 76 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2294. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 172 бұйрығымен.
-----------Бұйрықтан үзінді-----------
"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығының Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң мынадай бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын:
3) тiркелген N 2294, "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйекте N 2019 тiркелген N 4 бұйрығына N 2 толықтыру енгiзу туралы" 2003 жылғы 4 мамырдағы N 76...
Министрдің
міндетін атқарушы
-----------------------------
"Қазақстан Республикасындағы Еңбек туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының бюджеттік шығыстары экономикалық сыныптамасының ерекшелік құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйекте N 2019 тіркелген N 4  бұйрығына  (2003 жылғы 12 наурызда N 2221 тіркелген  N 44 ) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының бюджеттік шығыстары экономикалық сыныптамасының ерекшелік құрылымында:
113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша "Шығыстар тізбесі" бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасындағы Еңбек туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  27-бабының 2-тармағына сәйкес "Орташа айлық жалақы мөлшеріндегі өтемақы".
2. Бюджеттік саясат және жоспарлау департаменті (Б.Т.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен (Е.Е.Исаев) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.

О внесении дополнения N 2 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 4 мая 2003 года N 76. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2003 года N 2294. Утратил силу - приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 30 декабря 2004 года N 172
Извлечение из приказа
и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК
от 30 декабря 2004 года N 172
" В связи с государственной регистрацией в Министерстве юстиции Республики Казахстан приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета", приказываю:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
...
3) от 4 мая 2003 года N 76 "О внесении дополнения N 2 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019"...
2. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2005 года.
и.о. Министра".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года "О труде в Республике Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019 (N 44 от 12 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2221 ) следующее дополнение:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
по специфике 113 "Компенсационные выплаты" графу "Перечень затрат" дополнить абзацем следующего содержания:
"Компенсация в размере среднемесячной заработной платы, согласно пункту 2 статьи 27 Закона  Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан".
2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики.
Министр