"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 24-бабының 2-тармағын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 тамыздағы N 290 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 2 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2466. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі төрағасының 2007.04.30. N 116 қаулысымен.
----------- Қаулыдан үзінді ------------
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 24-бабының 2-тармағын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 тамыздағы N 290 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2466 болып тіркелген).
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
...
Төраға
----------------------------
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы  24-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Агенттердің аударылатын міндетті зейнетақы жарналары туралы мәліметтерді жинақтаушы зейнетақы қорларына осы қаулының қосымшасына сәйкес нысан бойынша ұсынатыны белгіленсiн.
2. Қаржылық қадағалау департаментi (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне және жинақтаушы зейнетақы қорларына жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Ұлттық Банк
Төрағасы
жоба
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
"Қазақстан Республикасында
зейнетақымен қамсыздандыру
туралы"
Қазақстан Республикасының

О реализации пункта 2 статьи 24 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 290. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2003 г. N 2466. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 апреля 2007 года N 116
Извлечение из постановления Правления Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
от 30 апреля 2007 года N 116
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность накопительных пенсионных фондов, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 290 "О реализации пункта 2 статьи 24 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под N 2466).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
...
Председатель
____________________________________________________________
В соответствии с пунктом 2  статьи 24  Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что сведения о перечисленных обязательных пенсионных взносах представляются агентами накопительным пенсионным фондам по форме согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республике Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан и накопительных пенсионных фондов.
3. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Национального Банка
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан "О реализации

Заңы 24-бабының 2-тармағын
іске асыру туралы"
2003 жылғы 4 тамыздағы
N 290 қаулысына
қосымша
200_ ЖЫЛҒЫ ____________ ТОҚСАНДА АУДАРЫЛҒАН МІНДЕТТІ ЗЕЙНЕТАҚЫ ЖАРНАЛАРЫ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
Агенттің толық атауы: __________  Жинақтаушы зейнетақы
қорының атауы ___________________
Салық төлеушінің                  Салық төлеушінің
тіркеу нөмірі: _________________  тіркеу нөмірі ___________________
Агенттің почта                    Жинақтаушы зейнетақы
мекен-жайы:_____________________  қорының почта мекен-жайы _________
Агенттің банктік                  Жинақтаушы зейнетақы қорының
деректемелері: _________________  банктік деректемелері ____________
Банктің атауы: _________________  Жинақтаушы зейнетақы қоры
банкінің атауы ___________________
Жеке бірегейлендіру               Жеке бірегейлендіру
коды: __________________________  коды _____________________________
Банктік бірегейлендіру            Банктік бірегейлендіру
коды: __________________________  коды: ____________________________
(таблицаның жалғасы бар)
________________________________________________
Салымшының (алушының) деректері
________________________________________________
нөмірі|Тегі Аты |Әкесінің |  Туған | Әлеуметтік
|         |  аты    | уақыты | жеке коды
________________________________________________
________________________________________________
таблицаның жалғасы
_________________________________________________________________
Төлем тапсырмасы туралы ақпарат
_________________________________________________________________
Төлем  | Төлем  |Тапсырманың |     Төлем    |    Төлем
тапсыр.| тапсыр.| орындалған | тапсырмасының|тапсырмасындағы
маның  |масының |   күні     | жалпы сомасы |   салымшыға
нөмірі |  күні  |            |              |  аударылған
|        |            |              | жарнаның сомасы
_________________________________________________________________
Бірінші басшы: ____________________________(аты-жөні)
(қолы)
Бас Бухгалтер: ____________________________(аты-жөні)
(қолы)
Мөр орны

пункта 2 статьи 24 Закона
Республики Казахстан "О пенсионном
обеспечении в Республике Казахстан"
от "4" августа 2003 г. N 290
СВЕДЕНИЯ
О ПЕРЕЧИСЛЕННЫХ ОБЯЗАТЕЛЬНЫХ ПЕНСИОННЫХ ВЗНОСАХ
за _____________________ квартал 200_ года
Полное наименование                 Наименование накопительного
агента:___________________          пенсионного фонда_____________________
Регистрационный номер               Регистрационный номер
налогоплательщика:________          налогоплательщика_____________________
Почтовый адрес                      Почтовый адрес
агента:___________________          накопительного пенсионного фонда______
Банковские реквизиты агента:        Банковские реквизиты накопительного
____________________________        пенсионного фонда ____________________
Наименование банка: ________        Наименование банка накопительного
____________________________        пенсионного фонда ____________________
Индивидуальный идентифика-          Индивидуальный идентифика-
ционный код: _______________        ционный код: _________________________
Банковский идентифика-              Банковский идентифика-
ционный код:________________        ционный код: _________________________
________________________________________________________________________
Номер  |                   Данные вкладчика (получателя)               |
|_______________________________________________________________|
| Фамилия |  Имя  |  Отчество  |   Дата    |    Социальный      |
|         |       |            | рождения  | Индивидуальный код |
________|_________|_______|____________|___________|____________________|
________|_________|_______|____________|___________|____________________|
Продолжение таблицы
______________________________________________________________________
Информация о платежном поручении                    |
______________________________________________________________________|
Номер платеж- |Дата платеж-  | Дата исполне-|Общая сумма|Сумма взноса,|
ного поручения|ного поручения| ния поручения|платежного |перечисленная|
|              |              |поручения  |вкладчику в  |
|              |              |           |платежном    |
|              |              |           |поручении    |
______________|______________|______________|___________|_____________|
______________|______________|______________|___________|_____________|
Первый руководитель: ____________________________(фамилия, имя, отчество)
(подпись)
Главный Бухгалтер: ____________________________(фамилия, имя, отчество)
(подпись)
Место печати