"Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйекте N 2019 тіркелген N 4 бұйрығына N 4 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 7 қазандағы N 163 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2535. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 172 бұйрығымен.
-----------Бұйрықтан үзінді-----------
"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығының Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң мынадай бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын:
5) тiркелген N 2535, "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйекте N 2019 тiркелген N 4 бұйрығына N 4 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2003 жылғы 7 қазандағы N 163...
Министрдің
міндетін атқарушы
-----------------------------
"Көлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі  Заңына  сәйкес және "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі  Заңына  сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 2019 тіркелген N 4  бұйрығына  (N 2221 тіркелген 2003 жылғы 12 наурыздағы  N 44 , N 2294 тіркелген 2003 жылғы 4 мамырдағы  N 76 , N 2382 тіркелген 2003 жылғы 5 маусымдағы  N 96 ) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
125 "Автокөлік құралдарының иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыруға арналған жарналар" ерекшелігі бойынша:
"Атауы" деген бағанда "Автокөлік" деген сөз "Көлік" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Анықтама" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Автокөлік құралдары иелерінің жауапкершілігін міндетті сақтандыру жөніндегі сақтандыру қызметтерін сатып алу";
131 "Азық-түлік өнімдерін сатып алу" ерекшелігі бойынша:
"Анықтама" деген бағанда "Осы ерекшелік бойынша сол сияқты мерзімді қызметтің әскери қызметшілері үшін темекі өнімдерін сатып алуға арналған шығындар және темекі өнімдерінің орнына ақшалай өтемақы және" деген сөздер "Асханаларда" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Шығындардың тізімі" деген бағанда төртінші абзац алынып тасталсын;
332 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер" ерекшелігі бойынша:
"Шығындардың тізімі" деген баған мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Демалысқа шығар алдындағы мерзімді қызметтің әскери қызметшілеріне, әскери арнайы оқу орындарының курсанттарына төленетін азық-түлік паектерінің орнына ақшалай өтемақы";
452 "Материалдық емес активтер сатып алу" ерекшелігі бойынша:
"Анықтама" деген бағанда "гудвилл" деген сөзден кейін "ақпараттық жүйелер үшін бағдарламалық өнімдерді және оларға лицензиялар сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений N 4 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 7 октября 2003 года N 163. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2003 года N 2535. Утратил силу - приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 30 декабря 2004 года N 172
Извлечение из приказа
и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК
от 30 декабря 2004 года N 172
" В связи с государственной регистрацией в Министерстве юстиции Республики Казахстан приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета", приказываю:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
...
5) 7 октября 2003 года N 163 "О внесении изменений и дополнений N 4 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019"...
2. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2005 года.
и.о. Министра".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 июля 2003 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств" и Законом  Республики Казахстан от 8 июля 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019 ( N 44  от 12 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2221, N 76  от 4 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2294, N 96  от 5 июня 2003 - зарегистрированный за N 2382) следующие изменения и дополнения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
по специфике 125 "Взносы на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств":
в графе "Название" слово "автотранспортных" заменить словом "транспортных";
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Приобретение страховых услуг по обязательному страхованию ответственности владельцев транспортных средств";
по специфике 131 "Приобретение продуктов питания":
в графе "Определение" слова "По данной специфике также отражаются затраты на приобретение табачных изделий или денежная компенсация взамен табачных изделий для военнослужащих срочной службы и на оплату" заменить словом "Оплата";
в графе "Перечень затрат" абзац четвертый исключить;
по специфике 332 "Трансферты физическим лицам":
графу "Перечень затрат" дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"денежная компенсация взамен продовольственного пайка, выплачиваемая военнослужащим срочной службы, курсантам военных (специальных) учебных заведений при убытии в отпуск";
по специфике 452 "Приобретение нематериальных активов":
в графе "Определение" после слова "гудвилл" дополнить словами ", приобретение программных продуктов и лицензий к ним для информационных систем".

2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функциональдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д. М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М. Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр