Облыс әкімінің 2002 жылғы 15-наурыздағы N 3-47 шешімінің күші жойылған деп танылуы туралы
Алматы облыстық әкімінің 2003 жылғы 20 тамыздағы N 8-140 шешімі. Алматы облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 16 қыркүйекте N 1321 тіркелген
РҚАО-ның ескертуі: Мемлекеттік тіркеу бұзылды - мемлекеттік тіркеуге жатпайтын ретінде Алматы облыстық Әділет департаментінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 2-23/и-6065 хатымен (1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" ҚР Заңының 38 бабы).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтар актілер туралы" Заңындағы 40-баптың 2-тармағының 4-тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 37-бабындағы 8-тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкімі ШЕШІМ қабылдады:
Облыс әкімінің 2002 жылғы 15-наурыздағы "Үйінде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына, аз қамтылған отбасыларына баланың тууына, жұмыс істеген азаматтар мен жұмыссыздарды жерлеуге атаулы әлеуметтік көмек көрсетудің Ережесі мен мөлшерін бекіту туралы" N 3-47 (тіркеу N 694 27.03.2002 ж.) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Облыс әкімі

О признании утратившим силу решения Акима области от 15 марта 2002 года N 3-47
Решение Акима Алматинской области от 20 августа 2003 года за N 8-140. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области от 16 сентября 2003 года за N 1321.
Примечание РЦПИ: На основании письма Департамента юстиции Алматинской области от 24 декабря 2004 года N 2-23/и-6065 решение не подлежит государственной регистрации нормативных правовых актов, предусмотренной ст.38 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и применяется без нее.
В соответствии п.п.4 п.2 ст.40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", п.8 ст.37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Аким области РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Акима области от 15 марта 2002 года N 3-47 "Об утверждении Правил и размеров оказания адресной социальной помощи семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов, а также малообеспеченным семьям на рождение ребенка, погребение работавших и безработных граждан" (регистрационный N 694 от 27.03.2002 года).
Аким области                               Ш. Кулмаханов