Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлауды»мемлекеттiк тапсырысын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкимиятының 2003 жылғы 25 сәуірдегі N 84 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 20 мамырда N 1460 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы N 389-I  "Бiлiм  туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы  N 148  "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңдарына және "Жергiлiктi деңгейде орта кәсiби бiлiмдi мамандарды даярлау", "Жергiлiктi деңгейде бастауыш кәсiби бiлiмдi мамандарды даярлау" туралы Маңғыстау облыстық әкiмиятының 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 258  қаулысымен  бекiтiлген бюджеттiк бағдарлама паспорттарына сәйкес, облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған 2003-2004 оқу жылына арналған бастауыш және кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды  даярлаудың мемлекеттiк тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Облыстық қаржы басқармасы /Ж.Сәрсенқұлов/ кадрларды даярлауға көзделген смета шегiнде бағдарламаның»әкiмшiсi - облыстық бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Облыстық бiлiм басқармасы /Ж.Н.Сағымбаева/ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" заңға сәйкес 2003-2004 оқу жылына арналған бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың мемлекеттiк тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Жаңаөзен қаласының (Ж.Б.Бабаханов) және Маңғыстау ауданының (Сейiлханов Қ.) әкiмдерi мамандарды даярлауға көзделген жоспар шегiнде кәсiби оқу орындарын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы  шешiмнiң орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Е.Күмiсқалиға жүктелсiн.
Облыс әкiмi
Қосымша
Бекітілді
Маңғыстау облысы әкімиятының
2003 жылғы 25 сәуірдегі
N 84 қаулысы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімиятының 2005 жылғы 27 сәуірдегі  N 144  қаулысымен.
2003-2004 оқу жылына Маңғыстау облысының бастауыш және орта
кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарында мамандар даярлауға
мемлекеттiк тапсырыс
Кәсіптер мен мамандықтардың коды мен  аты
Оқушылар саны
Базалық бiлiмi
Оқыту тiлi
Оқу мерзiмi
1.
Жаңаөзен қаласы N 3 кәсіпт ік  мектебі
2010011 Мұнай және газ өндіру операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2504001Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916001 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3008011Электр жабдықтарын жөндеу слесарь электригі
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2001001 Мұнай мен газды барлау және пайдалану ұңғымаларын бұрғылаушысы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4311011 Автомобильдік кран машинисі
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3924001 Мұнай өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
Жиыны

Об утверждении государственного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования в 2003 году
Постановление Акимата Мангистауской области от 25 апреля 2003 года N 84. Зарегистрировано Управлением юстиции Мангистауской области 20 мая 2003 года N 1460
Согласно Законов Республики Казахстан от 7 июня 1999 года № N 389-I "Об образовании", от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и паспортов бюджетных программ: "Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием на местном уровне" и "Начального профессионального образования на местном уровне", утвержденных постановлением акимата Мангистауской области от 25 декабря 2002 года N 258, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2003-2004 учебный год.
2. Областному финансовому управлению (Сарсенкулов Ж.) обеспечить финансирование областного управления образования администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Областному управлению образования (Сагимбаева Ж.Н.) обеспечить размещение государственного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2003-2004 учебный год в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
4. Акимам г. Жанаозен (Бабаханов Ж.Б.) и Мангистауского района (Сейлханов К.) обеспечить финансирование профессиональных учебных заведений в пределах плана, предусмотренного на подготовку специалистов.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Кумискали Е.
Аким области
Приложение
Утверждено
Постановлением акимата
Мангистауской области
от 25 апреля 2003 г. N 84 <*>
Сноска: В приложение внесены изменения - Постановлением Акимата Мангистауской области от 27 апреля 2005 года N 144 .
Государственный заказ
на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования Мангистауской области
на 2003-2004 учебный год
Код и название профессий и специальностей
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1.
Профессиональная школа N 3 г. Жанаозен
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
2504001 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
2916001 Газоэлектросварщик
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
3008011 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 г.10м
2001001 Бурильщик эксплуатационного  и разведочного бурения скважин на нефть и газ
25
9 классов
казахский
2г.10м
4311011 Машинист автомобильного крана
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м
3924001Оператор нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
Итого:

175
2.
Шетпе поселкесі  N 5  кәсіптік мектебі
4401031 Ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң тракторист-машинисi
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916021 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4315011 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
11сынып
қазақша
10 а.
2010001 Мұнай және газ өндiру операторы
50
11сынып
қазақша
10 а.
3001021 Автомобиль жүргiзушiсі
25
11сынып
қазақша
10 а.
Жиыны
150
3.
Ақтау қаласы N  6 лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2ж.10а.
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик - слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
3807001 Желілік имараттар электр байланыс пен өткiзгiштi тарату электромонтері
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
4120001 Әмбебап тігінші
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
Жиыны
150
ГМ 172 жанындағы  N  018 кәсiптік  мектебi
200
қазақша
орысша
10а.
Бастауыш кәсi птiк б i лiм берет i н оқу орындары бойынша
675
4.
Маңғыстау энергетикалық колледжi
2201002 Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3 ж.6а.
2509002 Машина жасау өнеркәсiбi жабдықтарына техникалық  қызмет көрсету
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
қазақша
3 ж.6а.
2 ж. 6а
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
11сынып
орысша
2ж. 6а.
3604002 Электр жүйелерiн автоматты басқару
25
11сынып
орысша
2ж. 6а.
2103002 Электр станциялары мен кiшiгiрiм станцияларының электр жабдықтары
25
9 сынып
орысша
3ж. 6а.
Барлығы
150
5.
Маңғыстау политехникалық колледжi
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3ж.10а.
2004002 Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
2919002 Пiсiру өндірiсi
25
9 сынып
орысша
3ж.6 а.
3002002 Автомобильге қызмет көрсету  және жөндеу
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
4303002 Ғимараттар  мен имараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
Жиыны:
125
6.
Маңғыстау өнер колледжi
0604002 Аспаптық орындаушылық өнер
30
5
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0606002 ?н салу
4
1
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0607002 Хорда дирижерлiк ету
8
2
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0615002 Кескiндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.3ж.10а.
Жиыны:
65
7.
Жаңаөз е н мұнай және газ колледжi
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
3ж.10а.
2ж.10а.
1814002 Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және барлау
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
3ж.10а.2ж.10а.
3925002 Мұнай және газ өңдеу технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны:
125
8.
Маңғыстау облыстық медицина колледжi
0401002 Емдеу ісі
25
11сынып
қазақша
2ж.10а.
0402002 Акушерлiк ісі
25
11сынып
қазақша
2ж.10а.
0407002 Медбике iсi
25
11сынып
қазақша
2ж.10а.
0408002 Зертханалық диагностика
25
11сынып
орысша
2ж.10а.
Жиыны:

175
2.
Профессиональная школа N 5 п. Шетпе
4401031 Тракторист - машинист сельскохозяйственного производства
25
9 классов
казахский
2г.10м
2916021 Газоэлектросварщик
4315011 Газоэлектросварщик
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2г.10м
10м
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
50
11 классов
казахский
10м
3001021 Водитель автомобиля
25
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
150
3.
Профессиональный лицей N 6 г. Актау
0821001 Специалист предприятий питания
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 м.
0807001 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
3807001 Электромонтер линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
4120001 Портной - универсал
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
Итого:
150
Профессиональная школа № 018 при ГМ 172
200
русский
казахский
10 мес.
По учебным заведениям начального профессионального образования
675
4.
Мангистауский энергетический колледж
2201002 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
25
9 классов
русский
3 г.6м
2509002 Техническое обслуживание и ремонт  оборудования предприятий машиностроения
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3г.6м
2г.6м
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
11 классов
русский
2г.6м.
3604002 Автоматическое управление электрическими системами
25
11 классов
русский
2г.6м
2103002 Электрооборудование станций и подстанций
25
9 классов
русский
3г.6м
Итого:
150
5.
Мангистауский политехнический колледж
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 классов
русский
3 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2919002 Сварочное производство
25
9 классов
русский
3 г.6 м.
3002002 Техническое обслуживание и ремонт автомобилей
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
Итого:
125
6.
Мангистауский колледж искусств
0604002 Инструментальное исполнительство
30
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0606002 Пение
4
1
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0607002 Хоровое дирижирование
8
2
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0615002 Живопись
10
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
Итого:
65
7.
Жанаозенский колледж нефти и газа
2002002 Эксплуатация  нефтяных и газовых месторождений
25
25
9 классов
11 классов
казахский
3 г.10м
2г10м
1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых месторождений
25
25
9 классов
11 классов
казахский
3 г.10м
2г10м
3925002 Технология и переработка нефти и газа
25
9классов
казахский
3г 10м
Итого:
125
8.
Мангистауский областной медицинский колледж
0401002 Лечебное дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0402002 Акушерское дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0407002 Сестринское дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0408002 Лабораторная диагностика
25
11 классов
русский
2 г.10 м
Итого: