Облыс әкімінің "Оралмандар жанұяларын орналастыру туралы" 2003 жылғы 28 наурыздағы N 41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкiмиятының 2003 жылғы 27 тамыздағы N 106 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 12 қыркүйекте N 1512 тіркелді
Кадрлардың өзгерістеріне байланысты, ШЕШЕМІН:
Облыс әкімінің "Оралмандар жанұяларын орналастыру туралы" 2003 жылғы 28 наурыздағы N 41 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешіміне 2 қосымша мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
Есен Күмісқали                  - облыс әкімінің орынбасары,
комиссия төрағасы
Түменбай Қалжанұлы              - Маңғыстау облысы бойынша көші-қон
және демография жөніндегі
басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Шахатова Мейрамгүл Сапарқызы    - Маңғыстау облысы бойынша көші-қон
және демография жөніндегі
басқармасының бас маманы,
комиссия хатшысы (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері
Әзірханов Басшы Айжанақұлы      - Бейнеу ауданының әкімі
Бабаханов Жалғас Бисалыұлы      - Жаңаөзен қаласының әкімі
Баужанова Ақмоншақ              - Облыстық еңбек, халықты жұмыспен
қамту және әлеуметтік қорғау
басқармасының бастығы
Ғалидуллин Саин Сүлейменұлы     - облыс әкімі аппаратының бас маманы
Көшеров Әділбек                 - облыстық экономика, өнеркәсіп
және сауда басқармасының бастығы
Макежанов Сұлтанбеқ Алмасұлы    - облыс әкімі аппаратының басшысы
Молдағалиева Зарипа Сиражқызы   - Мемлекеттік зейнетақы және
жәрдемақы төлеу орталығының
директоры (келісім бойынша)
Оспанов Серік Жәмекұлы          - Ақтау қаласының әкімі
Сағымбаева Жәнияш Наурызбайқызы - облыстық білім басқармасының
бастығы
Төралиев Сағыныш                - облыстық денсаулық сақтау
басқармасының бастығы
Шахманов Серік Ғабдиллинұлы     - Маңғыстау облыстық ішкі істер
басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в решение Акима области от 28 марта 2003 года N 41 "О размещении семей оралманов"
Решение Мангистауского областного акимата от 27 августа 2003 года N 106. Зарегистрировано Управлением юстиции Мангистауской области 12 сентября 2003 года за N 1512
В связи с кадровыми изменениями, РЕШИЛ:
Внести в решение акима области от 28 марта 2003 N 41 "О размещении семей оралманов" следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции:
Кумискали Есен                  - заместитель акима области,
области, председатель комиссии
Калжанулы Туменбай              - начальник управления миграции и
демографии по Мангистауской
области (по согласованию)
Шахатова Мирамгуль Сапаровна    - главный специалист управления
миграции и демографии по
Мангистауской области,
секретарь комиссии
(по согласованию)
Члены комиссии:
Азирханов Басшы Айжанаович      - аким Бейнеуского района
Бабаханов Жалгас Бисалыевич     - аким города Жанаозен
Баужанова Акмоншак              - начальник областного управления
труда, занятости и социальной
защиты населения
Галидуллин Саин Сулейменович    - главный специалист аппарата
акима области
Кушеров Адилбек                 - начальник управления миграции и
демографии по Мангистауской
области (по согласованию)
Молдагалиева Зарипа Сиражовна   - директор государственного
центра по выплате пенсий и
пособий (по согласованию)
Мурзабаев Кайыргали Жумабаевич  - начальник управления внутренних
дел Мангистауской области
(по согласованию)
Оспанов Серик Жамекович         - аким города Актау
Сагимбаева Жанияш Наурызбаевна  - начальник областного управления
образования
Торалиев Сагыныш                - начальник областного управления
здравоохранения