Бiр адамға есептегенде тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу мөлшерiн бекiту туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 28 наурыздағы N 1/174 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 28 сәуірде N 528 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 8/1514 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 8/1514 қаулысымен.
Тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталуының есебiн реттеу, жинайтын арнаулы машиналардың, кәсiпорындардың жабдықтары мен қуаттарының, қалдықтарды залалсыздандыратын және қайта өңдейтiн құрылғылардың қажеттiлiгiн анықтау мақсатында, жылына бiр адамға есептегенде тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталуын анықтайтын жұмыс тобының материалдарын қарап, Алматы қалалық Әкiмшiлiгi  қаулы етедi :
1. Жылына бiр адамға есептегенде тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу мөлшерi белгiленсiн:
1) көп қабатты жайлы тұрғын үйлерде, аула сыпырындыларын қоса есептегенде - 1,2 текше метр.
2) Iшiнара жайлы тұрғын үйлерде және аз қабатты үйлерде жинақталу мөлшерi бұрынғы күйiнде, тиiсiнше 1,2 текше метр және 2,0 текше метр болып қалдырылсын.
Тұрмыстық қатты қалдықтардың осы мөлшерiн белгiлеу халықтың қалдықтарды жинауына шек қоймайды.
2. Халық депутаттары Алматы қалалық Кеңесi атқару комитетiнiң 1983 жылғы 19 қаңтардағы "Бiр адамға есептегенде тұрмыстық қатты қалдықтарды жинақтауының уақытша мөлшерiн бекiту туралы" N 1/26 шешiмiнiң, Алматы қалалық Әкiмшiлiгiнiң "Алматы қалалық Әкiмшiлiгiнiң 2001 жылғы 02 шiлдедегi "Бiр адамға есептегенде тұрмыстық қатты қалдықтарды жинақтау мөлшерiн бекiту туралы" N 1/43 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" қаулысының және Алматы қалалық Әкiмшiлiгiнiң 2002 жылғы 04 қаңтардағы "Алматы қалалық Әкiмшiлiгiнiң 2001 жылғы 02 шiлдедегi "Бiр адамға есептегенде тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу мөлшерiн бекiту туралы" N 1/43 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 1/04 қаулысының күшi жойылды деп саналсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмiнiң орынбасары ©Ч.Е.Жаңбыршинге жүктелсiн.
Алматы қаласының
Әкiмi
Әкiмшiлiк
хатшысы

Об утверждении нормы накопления твердых бытовых отходов на одного человека
Постановление Акимата города Алматы от 28 марта 2003 года N 1/174. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 28 апреля 2003 года за N 528. Утратило силу - постановлением Акимата города Алматы от 20 декабря 2006 года N 8/1514
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20.12.2006 № 8/1514.
В целях упорядочения учета накопления твердых бытовых отходов, определения потребности в специальных уборочных машинах, оборудовании и мощностях предприятий, сооружений по обезвреживанию и переработке отходов, рассмотрев материалы рабочей группы по определению фактического накопления твердых бытовых на одного человека в год, акимат города Алматы постановляет:
1. Установить норму накопления твердых бытовых отходов на одного человека в год:
1) в благоустроенных многоэтажных жилых домах с учетом дворового смета 1,2 куб.м.
2) в частично благоустроенных жилых домах и в домах малоэтажной застройки нормы накопления оставить прежними, соответственно 1,2 куб.м и 2,0 куб.м.
Установление данных норм твердых бытовых отходов не ограничивает население в образовании отходов.
2. Считать утратившими силу решение исполнительного комитета Алматинского городского Совета народных депутатов за N 1/26 от 19 января 1983 года "Об утверждении временной нормы накопления твердых бытовых отходов на одного человека", Постановление акимата города Алматы "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы N 1/43 от 02 июля 2001 года "Об утверждении нормы накопления твердых бытовых отходов на одного человека" и Постановление акимата города Алматы за N 1/04 от 04 января 2002 года "О внесении изменений в постановление Акимата города Алматы № 1/43 от 02 июля 2001 года "Об утверждении нормы накопления твердых бытовых отходов на одного человека.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя Акима города Алматы Джанбурчина К.Е.
Аким города Алматы          В. Храпунов
Секретарь Акимата           К. Тажиева