"Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздарды кәсіптік даярлауды, біліктіліктерін көтеруді және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" облыс әкімиятының 2001 жылғы 19 шілдедегі N 38 (Т/н N 398 2001 жыл 30 шілде) қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 71 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 15 сәуірде N 883 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 60 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.03.03 N 60 Қаулысымен
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысының 3-тармағы 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші емес қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қаңтардағы N 91 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздарды кәсіптік даярлауды, біліктілігін көтеруді және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" облыс әкімиятының 2001 жылғы 19 шілдедегі N 38 (Т/н N 398 2001 жылғы 30 шілде, 2001 жылғы 7 тамыздағы "Северный Казахстан" г., 2001 жылғы 21 тамыздағы "Солтүстік Қазақстан" г., 2003 жылғы 14 қаңтардағы "Северный Казахстан" г., 2003 жылғы 3 наурыздағы "Солтүстік Қазақстан" г.) қаулысына келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ереженің 1 бөлімінің 7-тармағы:
мына мазмұндағы 20) тармақшамен толықтырылсын:
"Иесіз жылжымайтын мүлікті айқындауда көмек көрсету";
7-тармақтың 20) тармақшасы 21-тармақша болып саналсын;
Ереженің қосымшасының реттік нөмірі 20-жолы мына мазмұнда толықтырылсын:
20. Иесіз жылжымайтын мүлікті айқындауда көмек көрсету
жылжымайтын мүлікті айқындаушы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қаңтардағы N 91 қаулысы
III
1,14
тарифтік коэффициенттерге өзгерістер енгізілсін:
мыналардың орнына: II-0,88; III-0,95; IV-1,02
жаңа редакцияда: II-1,07; III-1,14; IV-1,22.
Облыс әкімі

О внесении дополнений и изменений в постановление акимата области от 19 июля 2001 года N 38 (Р/г N 398 от 30 июля 2001 года) "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных".
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2003 года N 71. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2003 года N 883. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 3 марта 2009 года N 60
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 3.03.2009 N 60
В соответствии с подпунктом 2 пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 91 "О внесении изменений и дополнений в Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата области от 19 июля 2001 года N 38 "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных" (Р/г N 398 от 30 июля 2001 года, 7 августа 2001 года г. "Северный Казахстан", 21 августа 2001 года г. "Солтустiк Қазакстан", 14 января 2003 года г."Северный Казахстан", 3 марта 2003 года г. "Солтустiк Казакстан") следующие дополнения и изменения:
пункт 7 раздела 1 Положения по организации и финансированию общественных работ, утвержденного указанным постановлением, дополнить подпунктом 20 следующего содержания:
"Оказание помощи в выявлении бесхозяйного недвижимого имущества";
подпункт 20 пункта 7 считать подпунктом 21;
дополнить приложение к Положению строками, порядковый номер 20, следующего содержания:
20. Оказание помощи в выявлении безхозяйного недвижимого имущества
выявитель недвижимого имущества
постановление Правительства Республики Казахстан N 91 от 24 января 2003 года
III
1,14
внести изменение тарифных коэффициентов:
вместо: II-0,88; III-0,95; IV-1,02
в новой редакции: II-1,07; III-1,14; IV-1,22.
Аким области