Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 18-желтоқсанда N 1727 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 28-қазандағы N 418 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Репсубликасының Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасы Төрағасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 39 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 20 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2756. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 376 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 376 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының тарату комиссиясының қызметіне бақылауды жүзеге асыру тәртібін реттейтін нормативтік құқықтық базаны жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы Нұсқаулығын бекіту туралы" 2001 жылғы 28-қазандағы N 418 қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1727 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2002 жылғы 14-27 қаңтарда N 2 (225) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықтың:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Нұсқаулық " Қаржы рыногы мен қаржылық ұйымдарды мемлекеттік реттеу және қадағалау туралы ", " Сақтандыру қызметі туралы ", " Бухгалтерлік есепке алу және қаржылық есеп беру туралы " Қазақстан Республикасының заңдарына, Қазақстан Республикасының басқа нормативтік құқықтық актілеріне сәйкес әзірленді және аралық тарату балансының нысандарын және оның қосымшаларын, сот шешімі бойынша таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының, сонымен бірге банкроттық негізде және ерікті түрде таратылатын тарату комиссияларының есептерін, еріксіз және ерікті түрде таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының тарату балансын, тарату комиссияларының оларды қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсынудың мерзімі мен тәртібін белгілейді";
1-тармақ мына мазмұндағы қосымшамен толықтырылсын:
"Тарату комиссиясы аралық тарату балансын жасау мерзімі біткен сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде оны уәкілетті органға береді";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 418 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1727
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 февраля 2004 года N 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2004 года N 2756. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 376
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 376 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей порядок осуществления контроля за деятельностью ликвидационных комиссий ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций постановляет:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 418 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1727, опубликованное 14-27 января 2002 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкінін Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 2 (225)), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, утвержденной указанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций", "О страховой деятельности", "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности", другими нормативными правовыми актами Республики Казахстан и устанавливает формы промежуточного ликвидационного баланса и приложений к нему, отчетов ликвидационных комиссий страховых (перестраховочных) организаций, ликвидируемых по решению суда, в том числе по основанию банкротства, и в добровольном порядке, ликвидационного баланса принудительно и добровольно ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций, сроки и порядок их представления ликвидационными комиссиями в уполномоченный орган по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган)";
пункт 1 дополнить предложением следующего содержания:
"Ликвидационная комиссия в течение пяти рабочих дней с момента истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса представляет его в уполномоченный орган.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Тарату комиссиясы аралық тарату балансын осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысанда жасайды";
4-тармақтың:
5)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес жасалған таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының баланстан тыс шоттары бойынша деректері;";
7)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) осы Нұсқаулықтың таратылатын сақтандыру ұйымына арналған 10-қосымшасына және таратылатын қайта сақтандыру ұйымына арналған 11-қосымшасына сәйкес жасалған аралық тарату балансына қосылған кредиторлар талабының тізілімі;";
мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) осы Нұсқаулықтың 13-1 қосымшасына сәйкес нысанда жасалған аралық тарату балансына қосымша.";
5 және 6 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аралық тарату балансы жасалған соң оны еріксіз таратылып отырған сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының тарату комиссиясы осы Нұсқаулықтың көрсетілген тармағындағы қосымшалармен бірге бекітуге уәкілетті органға береді.
6. Аралық тарату балансы жасалған соң оны ерікті түрде таратылып отырған сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының тарату комиссиясы осы Нұсқаулықтың көрсетілген тармағындағы қосымшалармен бірге қарауға уәкілетті органға береді.";
8 тармақта:
"комиссиясы" деген сөзден кейін "ерікті түрде таратылған" деген сөздермен толықтырылсын;
"уәкілетті мемлекеттік орган" деген сөздер "уәкілетті орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-1, 8-2 және 8-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. Еріксіз және ерікті түрде таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары кредиторларының талаптар тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу осы Нұсқаулықтың сақтандыру ұйымдарына арналған 13-2 қосымшасына және осы Нұсқаулықтың қайта сақтандыру ұйымдарына арналған 13-3 қосымшасына сәйкес тарату комиссиясы хаттамалық шешімді қабылдаған күннен бастап 10 жұмыс күні ішінде ресімделеді.
Кредиторлардың талаптар тізіліміндегі өзгерістер мен толықтырулар бекітілген аралық тарату балансында көрсетілген сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының кредиторлар алдындағы міндеттемелерінің өзгеруіне ұшырататын болса, тарату комиссиясы сонымен қатар таратылып отырған сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының бухгалтерлік балансын кредиторлардың талаптар тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізген күнге жасайды.

"2. Промежуточный ликвидационный баланс составляется ликвидационной комиссией по форме в соответствии с Приложением 1 к настоящей Инструкции.";
в пункте 4:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) данные по внебалансовым счетам ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации, составленные в соответствии с Приложением 2 к настоящей Инструкции;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс, составленный в соответствии с Приложением 10 к настоящей Инструкции для ликвидируемой страховой организации и в соответствии с Приложением 11 к настоящей Инструкции для ликвидируемой перестраховочной организации;";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) дополнение к промежуточному ликвидационному балансу, составленное по форме в соответствии с Приложением 13-1 к настоящей Инструкции.";
пункты 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"5. После составления промежуточного ликвидационного баланса ликвидационная комиссия принудительно ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации представляет его с приложениями, указанными в пункте 4 настоящей Инструкции, в уполномоченный орган для утверждения.
6. После составления промежуточного ликвидационного баланса ликвидационная комиссия добровольно ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации представляет его с приложениями, указанными в пункте 4 настоящей Инструкции, в уполномоченный орган для рассмотрения.";
в пункте 8:
после слова "комиссией" дополнить словами "добровольно ликвидируемой";
слова "уполномоченный государственный орган" заменить словами "уполномоченный орган";
дополнить пунктами 8-1, 8-2 и 8-3 следующего содержания:
"8-1. Внесение изменений и дополнений в реестр требований кредиторов принудительно и добровольно ликвидируемых страховых (перестраховочных) организаций оформляется согласно Приложению 13-2 к настоящей Инструкции для страховой организации и Приложению 13-3 к настоящей Инструкции для перестраховочной организации в течение десяти рабочих дней со дня принятия ликвидационной комиссией протокольного решения.
Если изменения и дополнения в реестре требований кредиторов влекут за собой изменения обязательств страховой (перестраховочной) организации перед ее кредиторами, отраженных в утвержденном промежуточном ликвидационном балансе, ликвидационная комиссия одновременно составляет бухгалтерский баланс ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации на дату внесения изменений и дополнений в реестр требований кредиторов.

8-2. Тарату комиссиясы уәкілетті органға бекітуге (еріксіз тарату кезінде) немесе қарауға - осы Нұсқаулықтың сақтандыру ұйымдарына арналған 13-2 қосымшасына және осы Нұсқаулықтың қайта сақтандыру ұйымдарына арналған 13-3 қосымшасына және осы Нұсқаулықтың 8-1 тармағына сай жасалған бухгалтерлік балансқа сәйкес ресімделген кредиторлардың талаптар тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізуді акционерлердің жалпы жиналысы (ерікті түрде тарату кезінде) бекіткенге дейін, мынадай құжаттармен қоса береді:
1) кредиторлардың талаптар тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу себептері туралы, олардың негізділігін растайтын құжаттардың көшірмесі қоса берілген түсіндірме жазба;
2) осы Нұсқаулықтың 13-4 қосымшасына сай жасалған аралық тарату балансы мен бухгалтерлік баланстың деректерінде пайда болған ауытқулар туралы мәліметтер;
3) таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының бухгалтерлік балансының шоттарының талдамалары.
8-3. Ерікті түрде таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының кредиторларының талаптар тізіліміне енгізіліп бекітілген өзгерістер мен толықтырулардың көшірмелері уәкілетті органға ол бекіген сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде мәлімет ретінде беріледі.";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 4) - 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының осы Нұсқаулықтың 18-қосымшасына сәйкес есепті кезеңде жасалған ағымдық шот бойынша ақша қозғалысы туралы есебі;
5) таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының осы Нұсқаулықтың 19-қосымшасына сәйкес есепті кезеңде жасалған касса бойынша ақша қозғалысы туралы есебі;
6) таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының осы Нұсқаулықтың 19-1 қосымшасына сәйкес нысанда жасалған балансына толықтыру.";
13, 18, 23 тармақтардағы "уәкілетті мемлекеттік орган" сөздері "уәкілетті орган" сөздерімен ауыстырылсын;
14 тармақтың:
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес жасалған баланстан тыс шоттары бойынша деректер;";
3) тармақша алынып тасталсын;
24 тармақтың:
1)-тармақшасындағы "комиссиясы" деген сөзден кейін "уәкілетті органмен келіскеннен кейін" деген сөздермен толықтырылсын;
2)-тармақшасындағы "комиссиясы" деген сөзден кейін "уәкілетті органда қарағаннан кейін" деген сөздерімен толықтырылсын;
25 тармақтың:
3) тармақшасы "сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары акцияларының барлық эмиссияларын жою туралы тиісті құжаттарды уәкілетті органнан алу" деген сөздермен толықтырылсын;
8) тармақша "таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының ағымдағы шотында ақшаның болмауы" деген сөздермен толықтырылсын;
28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

8-2. Ликвидационная комиссия представляет в уполномоченный орган для утверждения (при принудительной ликвидации) или рассмотрения - до утверждения общим собранием акционеров (при добровольной ликвидации) изменения и дополнения в реестр требований кредиторов, оформленные согласно Приложению 13-2 к настоящей Инструкции для страховой организации и Приложению 13-3 для перестраховочной организации, и бухгалтерский баланс, составленный в соответствии с пунктом 8-1 настоящей Инструкции, со следующими документами:
1) пояснительной запиской о причинах внесения изменений и дополнений в реестр требований кредиторов с приложением копий документов, удостоверяющих их обоснованность;
2) сведениями о возникших отклонениях в данных промежуточного ликвидационного баланса и бухгалтерского баланса, составленными согласно Приложению 13-4 к настоящей Инструкции;
3) расшифровками счетов бухгалтерского баланса ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации.
8-3. Копия утвержденных изменений и дополнений в реестр требований кредиторов добровольно ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации представляются в уполномоченный орган для сведения в течение двух рабочих дней с момента их утверждения.";
пункт 9 дополнить подпунктами 4)-6) следующего содержания:
"4) Отчет о движении денег по текущему счету ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации за отчетный период, составленный по форме в соответствии с Приложением 18 к настоящей Инструкции;
5) Отчет о движении денег по кассе ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации за отчетный период, составленный в соответствии с Приложением 19 к настоящей Инструкции;
6) Дополнение к балансу ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации, составленное по форме в соответствии с Приложением 19-1 к настоящей Инструкции.";
в пунктах 13, 18, 23 слова "уполномоченный государственный орган" заменить словами "уполномоченный орган";
в пункте 14:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) данные по внебалансовым счетам ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации, составленные в соответствии с Приложением 2 к настоящей Инструкции;";
подпункт 3) исключить;
в пункте 24:
в подпункте 1) после слова "организации" дополнить словами "после согласования с уполномоченным органом";
в подпункте 2) после слова "организации" дополнить словами "после рассмотрения уполномоченным органом";
в пункте 25:
подпункт 3) дополнить словами ", получении от уполномоченного органа соответствующих документов об аннулировании всех эмиссий акций страховой (перестраховочной) организации";
подпункт 8) дополнить словами ", отсутствии денег на текущем счете ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации";
пункт 28 изложить в следующей редакции:

"28. Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының тарату балансы осы Нұсқаулықтың 28-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады";
29-тармақтағы "комиссиясы" деген сөзден кейін "сол уәкілетті органмен келіскеннен кейін" деген сөздермен толықтырылсын;
30 тармақтағы "балансы" деген сөзден кейін "сол уәкілетті органда қаралғаннан кейін" деген сөздермен толықтырылсын;
31 және 32-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"31. Ерікті түрде таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының тарату комиссиясы тарату және тарату балансы туралы бекітілген есептің көшірмелерін бекітілген сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде уәкілетті органға береді.
32. Уәкілетті орган атқарылған жұмыс туралы есептерді қараған кезде тарату комиссиясынан есеп беруде көрсетілген тексеруге қажетті ақпараттарды, мәліметтер мен құжаттарды сұратуға құқылы";
1 және 2 қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 1 қосымша
1 нысан
"Бекітілген"
____________ _____________
____________ _____________
20 ____ жылғы "___"
_____________
______________________________________________________________ (таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының атауы)
аралық тарату балансы
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Код  | AКТИВТЕР           |тарату   |Есепті|Өзгерістер ( 4 баған-
|                    |барысының|күнге |3 баған)
|                    |басында  |      |
_____|____________________|_________|______|_______________________
1           2                3       4               5
___________________________________________________________________
1     ақша
1.1   ұлттық валютадағы
ағымдағы шоттағы ақша
1.2 шетел валютасындағы
ағымдағы шоттағы ақша
1.3 ұлттық валютадағы
кассадағы ақша
1.4 ұлттық валютадағы
кассадағы ақша
2 орналасқан салымдар
(күмәндыборыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
3 саудаға арналған бағалы
қағаздар (күмәндыборыштар
бойынша резервтерді шегере
отырып)
4 сатуға арналған қолда
бар бағалы қағаздар
(күмәндыборыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
5 "Кері РЕПО" операциясы
6 қайта сақтандырушылардан
алынатын сомалар
(күмәндыборыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
7 сақтанушылардан (қайта
сақтанушылардан) және
делдалдан алынатын
сақтандыру сыйлықақылары
(күмәндыборыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
8 басқа да дебиторлық
берешек (күмәндыборыштар
бойынша резервтерді
шегере отырып)
9 бақтанушыларға берілген
заемдар (күмәндыборыштар
бойынша резервтерді шегере
отырып)
10 салыққа қойылатын
талаптар
11 аяқталмаған құрылыстар
12 басқа да активтер
13 өтелгенге дейін
ұсталатын бағалы қағаздар
(күмәндыборыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
14 басқа заңды тұлғалардың
капиталдарындағы
инвестициялар, оның ішінде:

"28. Ликвидационный баланс страховой (перестраховочной) организации составляется по форме в соответствии с Приложением 28 к настоящей Инструкции.";
в пункте 29 после слова "организации" дополнить словами "после его согласования с уполномоченным органом";
в пункте 30 после слова "организации" дополнить словами "после его рассмотрения уполномоченным органом";
пункты 31 и 32 изложить в следующей редакции:
"31. Ликвидационная комиссия добровольно ликвидируемой страховой (перестраховочной) организации представляет копии утвержденных отчета о ликвидации и ликвидационного баланса в уполномоченный орган в течение пяти рабочих дней с момента их утверждения.
32. Уполномоченный орган при рассмотрении отчетов о проделанной работе вправе запросить у ликвидационной комиссии сведения и документы, необходимые для проверки информации, указанной в отчетности.";
Приложения 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Форма 1
"Утверждено"
_______________________
_______________________
"__" ________ 20__ года
Промежуточный ликвидационный баланс
__________________________________
(наименование ликвидируемой страховой
(перестраховочной) организации)
в тысячах тенге
_____________________________________________________________________
Код  |            Aктивы            |на начало |на      |изменения
|                              |процесса  |отчетную|(графа 4
|                              |ликвидации|дату    |- графа 3)
---------------------------------------------------------------------
1   |              2               |    3     |   4    |     5
---------------------------------------------------------------------
1    деньги
1.1    деньги на текущем счете
в национальной валюте
1.2    деньги на текущем счете
в иностранной валюте
1.3    деньги в кассе в национальной
валюте
1.4    деньги в кассе в иностранной
валюте
2     вклады размещенные (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
3     ценные бумаги, предназначенные
для торговли (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
4     ценные бумаги, имеющиеся
в наличии для продажи
(за вычетом резервов по
сомнительным долгам)
5     операция "обратное РЕПО"
6     суммы к получению от
перестраховщиков (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
7     страховые премии к получению
от страхователей
(перестрахователей) и
посредников (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
8     прочая дебиторская
задолженность (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
9     займы, предоставленные
страхователям (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
10     налоговое требование
11     незавершенное строительство
12     прочие активы
13     ценные бумаги, удерживаемые
до погашения (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
14     инвестиции в капитал
других юридических лиц,
в том числе:

14.1 аффилирленген
ұйымдардағы инвестициялар
және оларға қойылатын
талаптар
15 негізгі құрал-жабдықтар,
оның ішінде:
15.1 жер
15.2 үйлер және ғимараттар
15.3 компьютерлік техника
15.4 көліктік құрал-жабдықтар
15.5 басқалар
16 материалдық емес активтер,
оның ішінде:
16.1 өз күштерімен
әзірленген материалдық емес
активтер
активтер бойынша жиынтық:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Код  | МІНДЕТТЕМЕЛЕР            |тарату   |есепті|өзгерістер ( 4
|                          |барысының|күнге |баған - 3 баған)
|                          |басында  |      |
_____|__________________________|_________|______|_________________
1              2                   3       4            5
___________________________________________________________________
1     еңбек сіңірілмеген сыйлық.
ақы резерві, жалпы сома
2     еңбек сіңірілмеген сыйлық.
ақы резервіндегі сақтанды.
рушының үлесі
3     еңбек сіңірілмеген сыйлық.
ақы резервіндегі таза сома
4     өмірді сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары
бойынша болмаған шығын
резерві, жалпы сома
5     өмірді сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары
бойынша болмаған шығын
резервіндегі қайта сақтан.
дырушының үлесі
6     өмірді сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары
бойынша болмаған шығын
резервіндегі таза сома
7     аннуитет шарттары бойынша
болмаған шығын резерві,
жалпы сома
8     аннуитет шарттары бойынша
болмаған шығын резервіндегі
қайта сақтандырушының үлесі
9     аннуитет шарттары бойынша
болмаған шығын резервінің
таза сомасы
10    болған, бірақ анықталмаған
шығындардың резерві
11    болған, бірақ анықталмаған
шығындардың резервіндегі
қайта сақтандырушының үлесі
12    болған, бірақ анықталмаған
шығындар резервінің таза
сомасы
13    анықталған, бірақ
реттелмеген шығындар резерві,
жалпы сома
14    анықталған, бірақ реттел.
меген шығындар резервіндегі
қайта сақтандырушының үлесі
15    анықталған, бірақ реттелме.
ген шығындар резервінің таза
сомасы
16    қосымша резервтер, жалпы сома
17    қосымша резервтердегі қайта
сақтандырушының үлесі
18    қосымша резервтердің жалпы
сомасы
19    алынған заемдар
20    қайта сақтандырушылармен есеп
айырысулар
21    сақтандыру (қайта сақтандыру)
қызметі бойынша делдалдармен
есеп айырысулар
22    акционерлермен дивидендтер
бойынша есеп айырысу
23    сақтандыру (қайта сақтандыру)
шарттары бойынша төлемдік
шоттар
24    басқа кредиторлық берешек
25    "РЕПО" операциясы
26    салықтық міндеттеме
27    мерзімі өткен салықтық міндеттеме
28    басқа да міндеттемелер
жиынтық міндеттемелер
___________________________________________________________________
МЕНШІК КАПИТАЛЫ
1     жарғылық капитал
2     алынған капитал
3     резервтік капитал
4     ескерту іс-шараларының резерві
5     қайта бағалау нәтижесі
6     бөлінбеген кіріс (жабылмаған
шығын), оның ішінде:

14.1   инвестиции в аффилиированные
организации и требований
к ним
15     основные средства,
в том числе:
15.1   земля
15.2   здания и сооружения
15.3   компьютерная техника
15.4   транспортные средства
15.5   прочие
16     нематериальные активы,
в том числе:
16.1   нематериальные активы,
разработанные
собственными силами
Итого по Активу:
_____________________________________________________________________
Код  |        Обязательства         |на начало |на      |изменения
|                              |процесса  |отчетную|(графа 4
|                              |ликвидации|дату    |- графа 3)
---------------------------------------------------------------------
1   |              2               |    3     |   4    |     5
---------------------------------------------------------------------
1    резерв незаработанной премии,
общая сумма
2    доля перестраховщика в резерве
незаработанной премии
3    чистая сумма резерва
незаработанной премии
4    резерв не произошедших убытков
по договорам страхования
(перестрахования) жизни,
общая сумма
5    доля перестраховщика в резерве
не произошедших убытков по
договорам страхования
(перестрахования) жизни
6    чистая сумма резерва не
произошедших убытков по
договорам страхования
(перестрахования) жизни
7    резерв не произошедших
убытков по договорам аннуитета,
общая сумма
8    доля перестраховщика в резерве
не произошедших убытков по
договорам аннуитета
9    чистая сумма резерва не
произошедших убытков по
договорам аннуитета
10    резерв произошедших,
но не заявленных убытков,
общая сумма
11    доля перестраховщика в резерве
произошедших, но не заявленных
убытков
12    чистая сумма резерва
произошедших, но не заявленных
убытков
13    резерв заявленных, но не
урегулированных убытков,
общая сумма
14    доля перестраховщика в резерве
заявленных,
но не урегулированных убытков
15    чистая сумма резерва заявленных,
но не урегулированных убытков
16    дополнительные резервы,
общая сумма
17    доля перестраховщика в
дополнительных резервах
18    чистая сумма дополнительных
резервов
19    займы полученные
20    расчеты с перестраховщиками
21    расчеты с посредниками по
страховой (перестраховочной)
деятельности
22    расчеты с акционерами по
дивидендам
23    счета к уплате по договорам
страхования (перестрахования)
24    прочая кредиторская
задолженность
25    операция "РЕПО"
26    налоговое обязательство
27    отсроченное налоговое
обязательство
28    прочие обязательства
Итого Обязательства
Собственный капитал
1    уставный капитал
2    изъятый капитал
3    резервный капитал
4    резерв предупредительных
мероприятий
5    результаты переоценки
6    нераспределенный доход
(непокрытый убыток),
в том числе:

6.1   өткен жылдардың бөлінбеген
кірісі (жабылмаған шығын)
6.2   есепті кезеңнің бөлінбеген
кірісі (жабылмаған шығын)
жиынтық меншік капиталы
___________________________________________________________________
Жиынтық пассив:
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________
Бас бухгалтер ____________
Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 2 қосымша
20__ жылғы "___"_________ жағдай бойынша таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының баланстан тыс шоттары бойынша деректер
мың теңгемен
___________________________________________________________________
код  |Жолдардың атауы    |Тарату |Өткендегі|Есепті |Өзгеріс.
|                   |барысы.|есепті   |күнге**|тер (5 баған-
|                   |ның    |күнге*   |       |6 баған)***
|                   |басында|         |       |
_____|___________________|_______|_________|_______|_______________
1          2              3         4        5          6
___________________________________________________________________
1    Шартты және мүмкін
талаптар
1.1  Берілген немесе
расталған кепілдік.
тер бойынша мүмкін
талаптар
1.2  Қабылданған кепіл.
діктер бойынша
мүмкін талаптар
1.3  Қазақстан Республи.
касының сақтандыру
төлемдеріне кепіл.
дік беру туралы
заңдары бойынша
шартты айырықша
жарналар
1.4  Қаржы активтерін
сатып алу бойынша
шартты талаптар
1.5  Қаржы фьючерстерін
(активті операциялар
бойынша) сатып алу
бойынша шартты
талаптар
1.6  Қаржы фьючерстерін
(пассивті операция.
лар бойынша) сатып
алу бойынша шартты
талаптар
1.7  Қаржы фьючерстерін
(активті операциялар
бойынша) сату бойынша
шартты талаптар
1.8  Қаржы фьючерстерін
(пассивті операциялар
бойынша) сату бойынша
шартты талаптар
1.9  Белгіленген процент.
тік своп
1.10 Еркін айналыстағы
проценттік своп
1.11 "Колл" - сатып
алынған опциондық
келісім-шарттар
1.12 "Пут" - сатып алынған
опциондық келісім-
шарттар
1.13 "Пут" - сатылған опцион.
дық келісім-шарттар
- бақылау шоты
1.14 "Колл" - сатылған
опциондық келісім-
шарттар - бақылау
шоты
1.15 Басқа қаржылық талап.
тар бойынша шартты
талаптар
2    Шартты және мүмкін
міндеттемелер
2.1  Берілген немесе
расталған кепілдіктер
бойынша мүмкін
міндеттемелер
2.2  Қабылдаған кепілдік.
тер бойынша талап.
тарды кеміту
мүмкіндігі
2.3  Қазақстан Республи.
касының сақтандыру
төлемдеріне кепілдік
беру туралы заңдары
бойынша шартты
міндеттемелер
2.4  Қаржы активтерін
сату бойынша шартты
міндеттемелер

6.1    нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
прошлых лет
6.2    нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
отчетного периода
Итого собственный капитал
Итого Пассив:
---------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии        ____________   ________
Главный бухгалтер                           ____________   ________
Приложение 2
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Данные по внебалансовым счетам ликвидируемой страховой
(перестраховочной) организации по состоянию
на "_____"_________ 20__ года
в тысячах тенге
____________________________________________________________________
код |  Наименование строки |На начало| На       |На      |Измене-
|                      |процесса |предыдущую|отчетную|ния
|                      |ликвида- |отчетную  |дату    |(графа 5 -
|                      |ции      |дату*     |        |графа 6)
--------------------------------------------------------------------
1  |        2             |    3    |     4    |    5   |    6
--------------------------------------------------------------------
1   Условные и возможные
требования
1.1   Возможные требования
по выданным или
подтвержденным
гарантиям
1.2   Возможные требования
по принятым гарантиям
1.3   Условные чрезвычайные
взносы по законо-
дательству Республики
Казахстан о гаранти-
ровании страховых
выплат
1.4   Условные требования
по покупке финансовых
активов
1.5   Условные требования
по покупке финансовых
фьючерсов (по активным
операциям)
1.6   Условные требования
по покупке финансовых
фьючерсов (по пассивным
операциям)
1.7   Условные требования
по продаже финансовых
фьючерсов (по активным
операциям)
1.8   Условные требования
по продаже финансовых
фьючерсов (по пассивным
операциям)
1.9   Фиксированный
процентный своп
1.10  Плавающий
процентный своп
1.11  Приобретенные
опционные контракты -
"колл"
1.12  Приобретенные
опционные контракты -
"пут"
1.13  Проданные опционные
контракты - "пут" -
контрсчет
1.14  Проданные опционные
контракты - "колл" -
контрсчет
1.15  Условные требования
по прочим финансовым
требованиям
2    Условные и возможные
обязательства
2.1   Возможные
обязательства по
выданным или
подтвержденным
гарантиям
2.2   Возможное уменьшение
требований по
принятым гарантиям
2.3   Условные обязательства
по законодательству
Республики Казахстан
о гарантировании
страховых выплат
2.4   Условные обязательства
по продаже финансовых
активов

2.5  Қаржы фьючерстерін
(активті операциялар
бойынша) сатып алу
бойынша шартты
міндеттемелер
2.6  Қаржы фьючерстерін
(пассивті операциялар
бойынша) сатып алу
бойынша шартты
міндеттемелер
2.7  Қаржы фьючерстерін
(активті операциялар
бойынша) сату
бойынша шартты
міндеттемелер
2.8  Қаржы фьючерстерін
(пассивті операциялар
бойынша) сату
бойынша шартты
міндеттемелер
2.9  Еркін айналыстағы
проценттік своп
2.10 Белгіленген проценттік
своп
2.11 "Колл" - сатып алынған
опциондық келісім-
шарттар - бақылау шоты
2.12 "Пут" - сатып алынған
опциондық келісім-
шарттар - бақылау шоты
2.13 "Пут" - сатылған
опциондық келісім-
шарттар
2.14 "Колл" - сатылған
опциондық келісім-
шарттар
2.15 Туынды құралдар
бойынша шартты
міндеттемелер
3    Меморандум шоты
3.1  Жалға берілген
машиналар, жабдықтар,
көліктік және басқа
құрал-жабдықтар
3.2  Шығынға есепке
шығарылған борыштар
3.3  Міндеттемелерді
қамтамасыз ету үшін
(кепіл) берілген мүлік
3.4  Жалға алынған машиналар,
жабдықтар, көліктік
және басқа құрал-
жабдықтар
3.5  Клиенттің міндеттемесін
қамтамасыз ету үшін
(кепіл) берілген мүлік
3.6  Түрлі құндылықтар мен
құжаттар
3.7  Жіберілген және есебіне
берілген түрлі құнды.
лықтар мен құжаттар
3.8  Меморандумның басқа
да шоттары
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________";
8 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 8 қосымша
Тарату процесінің басындағы дебиторлардың
(сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының атауы) тізімі
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Рет|Дебитор.|Деби.|Дебиторлық берешек                       |Ескерту
са.|дың     |тор. |_________________________________________|
ны |атауы   |дың  |Негізгі   |Есептелген|Өзге де    |Күмән. |
|        |мекен|борыш     |сыйақы    |есептеулер |дыбо.  |
|        |-жайы|__________|__________|___________|рыштар |
|        |     |Со.|ба.   |со.|баланс|со.|баланс |бойынша|
|        |     |ма.|ланс  |ма.|(тыс) |ма |(тыс)  |резерв.|
|        |     |сы |(тыс) |сы |шоты  |   |шотының|тер    |
|        |     |   |шоты. |   |ның   |   |нөмірі |       |
|        |     |   |ның   |   |нөмірі|   |       |       |
|        |     |   |нөмірі|   |      |   |       |       |
___|________|_____|___|______|___|______|___|_______|_______|______
1     2       3    4    5     6    7     8     9       10     11
___________________________________________________________________
Сақтанушыдан алынатын сақтандыру сыйлықақылары, оның ішінде:
Заңды тұлғалар бойынша
Жиынтығы
Жеке тұлғалар бойынша
Жиынтығы
I.  Барлығы
Қайта сақтандырушылардан алынатын сомалар, оның ішінде:
Заңды тұлғалар бойынша
Жиынтығы
Жеке тұлғалар бойынша
Жиынтығы
II. Барлығы
Сақтанушыларға берілген заемдар
Заңды тұлғалар бойынша
Жиынтығы
Жеке тұлғалар бойынша
Жиынтығы
III Барлығы
IV  Барлығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ _________
Бас бухгалтер ____________ __________ ";

2.5   Условные обязательства
по покупке финансовых
фьючерсов
(по активным операциям)
2.6   Условные обязательства
по покупке финансовых
фьючерсов
(по пассивным операциям)
2.7   Условные обязательства
по продаже финансовых
фьючерсов (по активным
операциям)
2.8   Условные обязательства
по продаже финансовых
фьючерсов
(по пассивным операциям)
2.9   Плавающий
процентный своп
2.10  Фиксированный
процентный своп
2.11  Приобретенные
опционные контракты -
"колл" - контрсчет
2.12  Приобретенные опционные
контракты - "пут" -
контрсчет
2.13  Проданные опционные
контракты - "пут"
2.14  Проданные опционные
контракты - "колл"
2.15  Условные обязательства
по производным
инструментам
3    Счета меморандума
3.1   Машины, оборудование,
транспортные и другие
средства, переданные
в аренду
3.2   Долги, списанные
в убыток
3.3   Имущество, переданное
в обеспечение (залог)
обязательств
3.4   Машины, оборудование,
транспортные и другие
средства, принятые
в аренду
3.5   Имущество, принятое
в обеспечение (залог)
обязательств клиента
3.6   Разные ценности и
документы
3.7   Разные ценности и
документы, отосланные
и выданные под отчет
3.8   Прочие счета меморандума
-------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии __________ __________
Главный бухгалтер                    __________ __________";
Приложение 8 изложить в следующей редакции:
"Приложение 8
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Список дебиторов (наименование страховой (перестраховочной)
организации) на начало ликвидационного процесса
в тысячах тенге
____________________________________________________________________
Поряд-|Наиме-|Адрес|     Дебиторская задолженность
ковый |нова- |деби-|------------------------------------------------
номер |ние   |тора |Основной  |Начисленное|Иные      |Резерв |Приме-
|деби- |     |долг      |вознаграж- |начисления|по сом-|чание
|тора  |     |          |дение      |          |нитель-|
|      |     |---------------------------------|ным    |
|      |     |сум-|Номер|сум-|Номер |сум-|Номер|долгам |
|      |     |ма  |(вне)|ма  |(вне) |ма  |(вне)|       |
|      |     |    |ба-  |    |балан-|    |ба-  |       |
|      |     |    |лан- |    |сового|    |лан- |       |
|      |     |    |сово-|    |счета |    |сово-|       |
|      |     |    |го   |    |      |    |го   |       |
|      |     |    |сче- |    |      |    |сче- |       |
|      |     |    |та   |    |      |    |та   |       |
--------------------------------------------------------------------
1   |   2  |  3  |  4 |  5  |  6 |  7   |  8 |  9  |  10   |  11
--------------------------------------------------------------------
Страховые премии к получению от страхователей, в том числе:
По юридическим лицам
Итого
По физическим лицам
Итого
I. Всего
Суммы к получению от перестраховщиков, в том числе:
По юридическим лицам
Итого
По физическим лицам
Итого
II. Всего
Займы, предоставленные страхователям
По юридическим лицам
Итого
По физическим лицам
Итого
III. Всего
Всего:
IV.  I+II+III
____________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии ____________ __________
Главный бухгалтер                    ____________ __________";

10 және 11 қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату комиссияларының
оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулыққа 10 қосымша
"БЕКІТІЛГЕН"___________ ___________
____________ ___________
20 ____ жылғы "___"
_____________
Кредиторлардың аралық тарату балансына есепке алынған
кредиторлардың талаптар тізілімі (таратылатын сақтандыру ұйымының атауы)
___________________________________________________________________
Тар.|Кредитор|Тарату комиссиясы таныған|Кредитордың|Кредитордың|Ес.
мақ.|лардың  |талаптар                 |талабын    |талабы     |кер.
ша  |атауы   |_________________________|тануға     |танылды деп|ту
нө. |(кезек  |Шешім.|Танылған |Баланс. |негіз      |оған       |
мірі|тәртібі.|нің   |сома     |тың шоты|болған     |жіберілген |
|мен)    |(хат  |_________|ның нө. |құжаттар   |жауап      |
|        |тама  |ұлт.|Ше. |мірі    |атауы      |           |
|        |ның)  |тық |тел.|        |           |___________|
|        |күні  |ва. |дік |        |           |Күні|Нөмірі|
|        |және  |лю. |ва. |        |           |    |      |
|        |нөмі. |та  |люта|        |           |    |      |
|        |рі)   |мен | -  |        |           |    |      |
|        |      |    |мен |        |           |    |      |
____|________|______|____|____|________|___________|____|______|___
1      2        3     4    5     6          7        8    9     10
___________________________________________________________________
1 кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
I.   1-кезек бойынша
жиынтығы
2-кезек, оның
ішінде:
Еңбекке ақы төлеу бойынша
Еңбекке ақы
төлеу бойынша
жиынтығы
Зейнетақы аударымдары бойынша
Зейнет.
ақы ау.
дарым.
дары
бойынша
жиынтығы
Зейнетақы ауда.
рымдары бойынша
жиынтығы
Авторлық шарттар бойынша сыйақы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Авторлық шарттар
бойынша сыйақы
жиынтығы
II.  2-кезек бойынша
жиынтығы
3-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
III. 3-кезек бойынша
жиынтығы
4-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
IV.  4-кезек бойынша
жиынтығы
5-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
V.   5-кезек бойынша
жиынтығы
6-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VI.  5-кезек бойынша
жиынтығы
6-кезек бойынша жиынтығы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VII. 7-кезек бойынша
жиынтығы:
8-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VIII.8-кезек бойынша
жиынтығы:
Барлығы: I+II+III+IV+
V+VI+VII+VIII
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________
Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулыққа
11 қосымша
"БЕКІТІЛГЕН"
____________ ____________
___________ ___________
20 ____ жылғы "___"
_____________
Кредиторлардың аралық тарату балансына есепке алынған кредиторлардың талаптар тізілімі (таратылатын сақтандыру ұйымының атауы)
___________________________________________________________________
Тар.|Кредитор|Тарату комиссиясы таныған|Кредитордың|Кредитордың|Ес.
мақ.|лардың  |талаптар                 |талабын    |талабы     |кер.
ша  |атауы   |_________________________|тануға     |танылды деп|ту
нө. |(кезек  |Шешім.|Танылған |Баланс  |негіз      |оған       |
мірі|ретімен)|нің   |сома     |шотының |болған     |жіберілген |
|        |(хат  |_________|нөмірі  |құжаттар   |жауап      |
|        |тама  |ұлт.|Ше. |        |атауы      |           |
|        |ның)  |тық |тел.|        |           |___________|
|        |күні  |ва. |ва. |        |           |Күні|Нөмірі|
|        |және  |лю. |люта|        |           |    |      |
|        |нөмі. |та  |сы. |        |           |    |      |
|        |рі)   |мен |мен |        |           |    |      |
____|________|______|____|____|________|___________|____|______|___
1      2        3     4    5     6          7        8    9     10
___________________________________________________________________
1-кезек:
I.   1-кезек бойынша
жиынтығы
2-кезек, оның ішінде:
Еңбекке ақы төлеу бойынша
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
еңбекке ақы төлеу бойынша жиынтығы
Зейнетақы аударымдары бойынша
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Зейнетақы аударымдары бойынша жиынтығы
Авторлық шарттар бойынша сыйақылар
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Авторлық шарттар бойынша сыйақылар жиынтығы
II.  2-кезек бойынша жиынтығы
3-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
III. 3-кезек бойынша жиынтығы
4-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
IV.  4-кезек бойынша жиынтығы
5-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
V.   5-кезек бойынша жиынтығы
6-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VI.  6-кезек бойынша жиынтығы
7-кезек:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
VII. 7-кезек бойынша жиынтығы
Барлығы: I+II+III+IV+V+VI+VII
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________";

Приложения 10 и 11 изложить в следующей редакции:
"Приложение 10
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
"УТВЕРЖДЕНО"
_______________________
_______________________
"__" __________ 20__ года
Реестр требований кредиторов,
включенных в промежуточный ликвидационный баланс
(наименование ликвидируемой страховой организации)
__________________________________________________________________________
но- |Наиме- |Требования, признанные     |Наимено-|Ответ,       | Приме-
мер |нование|ликвидационной             |вания   |направленный | чание
под-|креди- |комиссией                  |докумен-|кредитору о  |
пун-|торов  |---------------------------|тов,пос-|признании    |
кта |(в     |Номер |Признанная   |Номер |луживших|его требова- |
|порядке|и дата|сумма        |балан-|основа- |ния          |
|очеред-|реше- |-------------|сового|нием для|-------------|
|ности) |ния   |в на- |в     |счета |призна- |дата | номер |
|       |(про- |циона-|ино-  |      |ния тре-|     |       |
|       |токо- |льной |стран-|      |бований |     |       |
|       |ла)   |валю- |ной   |      |кредито-|     |       |
|       |      |те    |валюте|      |ра      |     |       |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2   |   3  |  4   |  5   |   6  |   7    |  8  |  9    |   10
--------------------------------------------------------------------------
1 очередь:
I.   Итого
по 1 очереди
2 очередь, в том числе:
по оплате труда
итого по оплате труда
по пенсионным
отчислениям
итого по пенсионным
отчислениям
вознаграждения по авторским договорам
итого вознаграждений
по авторским договорам
II.  Итого по 2 очереди
3 очередь:
III. Итого по 3 очереди
4 очередь:
IV.  Итого по 4 очереди
5 очередь:
V.   Итого по 5 очереди
6 очередь:
VI.  Итого по 6 очереди
7 очередь:
VII. Итого по 7 очереди
8 очередь:
VIII. Итого по 8 очереди
Всего: I+II+III+IV+V+VI+
VII+VIII
__________________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии ___________ __________
Главный бухгалтер                    ___________ __________
Приложение 11
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
"УТВЕРЖДЕНО"
_______________________
_______________________
"__" __________ 20__ года
Реестр требований кредиторов,
включенных в промежуточный ликвидационный баланс
(наименование ликвидируемой перестраховочной организации)
__________________________________________________________________________
но- |Наиме- |Требования, признанные     |Наимено-|Ответ,       | Приме-
мер |нование|ликвидационной             |вания   |направленный | чание
под-|креди- |комиссией                  |докумен-|кредитору о  |
пун-|торов  |---------------------------|тов,пос-|признании    |
кта |(в     |Номер |Признанная   |Номер |луживших|его требова- |
|порядке|и дата|сумма        |балан-|основа- |ния          |
|очеред-|реше- |-------------|сового|нием для|-------------|
|ности) |ния   |в на- |в     |счета |призна- |дата | номер |
|       |(про- |циона-|ино-  |      |ния тре-|     |       |
|       |токо- |льной |стран-|      |бований |     |       |
|       |ла)   |валю- |ной   |      |кредито-|     |       |
|       |      |те    |валюте|      |ра      |     |       |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2   |   3  |  4   |  5   |   6  |   7    |  8  |  9    |   10
--------------------------------------------------------------------------
1 очередь:
I.   Итого
по 1 очереди
2 очередь, в том числе:
по оплате труда
итого по оплате труда
по пенсионным
отчислениям
итого по пенсионным
отчислениям
вознаграждения по авторским договорам
итого вознаграждений по авторским договорам
II.  Итого по 2 очереди
3 очередь:
III. Итого по 3 очереди
4 очередь:
IV.  Итого по 4 очереди
5 очередь:
V.   Итого по 5 очереди
6 очередь:
VI.  Итого по 6 очереди
7 очередь:
VII. Итого по 7 очереди
Всего: I+II+III+IV+V+VII
__________________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии ___________ __________
Главный бухгалтер                    ___________ __________";

Мына мазмұндағы 13-1 - 13-4 қосымшалармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 13-1 қосымша
Аралық тарату балансына қосымша
(сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының атауы)
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Тар.|Міндеттемелер түрінің|Баланстық|Тарату    |Есепті|Өзгерістер
мақ |атауы                |шоттар   |процесінің|күнге |(4 баған - 3
|                     |нөмірі   |басында   |      | баған)
____|_____________________|_________|__________|______|____________
1    Кезектен тыс міндет.
темелер, оның ішінде:
1.1  Орын алған сақтандыру
жағдайлары бойынша
төленетін сома
1.2  Тарату комиссиясының
ағымдағы шығыстарына
байланысты сомалар
Кезектен тыс міндет.
темелер бойынша
жиынтығы
2    Ұйым кредиторлары
алдындағы міндет.
темелер
2.1  Азаматтар алдында
олардың өміріне
немесе денсаулығына
залал келтіргені үшін
2.2. Еңбек шарты бойынша
жұмыс істеп жүргендер
алдында және авторлық
шарттар бойынша
сыйақы төлеу бойынша
еңбекке ақы төлеу
жөнінде
2.3  Сақтандырылушының
жеке басына байла.
нысты жасалған
сақтандыру шарты
бойынша
2.4  "Өмірді сақтандыру"
саласындағы шарттар
бойынша туындаған
цеденттер талабы
2.5  Сақтандырылушының
жеке басына байла.
нысты емес мүліктік
сақтандыру шарты
бойынша кредиторлар-
жеке тұлғалар
алдында
2.6  "Жалпы сақтандыру"
саласындағы шарттар
бойынша туындаған
цеденттер талабы
2.7  2.3 және 2.5 тармақ.
тарда көрсетілгеннен
басқаша жасалған
сақтандыру шарттары
бойынша кредиторлар
алдында
2.8  Таратылатын ұйымның
мүлкімен кепілге
қамтамасыз етілген
міндеттемелер бойынша
2.9  Бюджетке аударылатын
салықтар, алымдар
және басқа да міндетті
төлемдер, сондай-ақ
республикалық
бюджеттен берілген
кредиттерді қайтару
бойынша берешек
2.10 Басқа да кредиторлармен
есеп айырысулар, оның
ішінде:
2.10.Талап етілмеген
1    кредиторлық берешек
Ұйымның міндеттемелері
бойынша жиынтығы
3    Міндеттемелердің
барлығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы _____________ _____________
Бас бухгалтер _____________ _____________
Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 13-2 қосымша
20__ жылғы "____" _______________
____________________________________________________
(құжатты бекіткен органның атауы)
______________________________________________
(таратылатын сақтандыру ұйымының атауы)
Аралық тарату балансына есепке алынған кредиторлар
талаптары тізіліміне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар
___________________________________________________________________
Тар.|Кре.|Кредиторлар.|Өзгертуге не      |Пайда     |Не. |Кре. |Ес.
мақ.|ди. |дың осының  |толықтырылуға     |болған    |гіз.|дит. |кер.
ша  |тор.|алдында     |жататын талаптар  |айырма    |де. |ор.  |ту
нө. |лар |бекітілген  |__________________|(графа    |ме  |дың  |

Дополнить приложениями 13-1 - 13-4 следующего содержания:
"Приложение 13-1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Дополнение к промежуточному ликвидационному балансу
(наименование страховой (перестраховочной) организаций)
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
пункт | Наименование вида  |номера    |на начало |на       |изменения
| обязательства      |балансовых|процесса  |отчетную |(графа 4 -
|                    |счетов    |ликвидации|дату     |графа 3)
--------------------------------------------------------------------------
1     Внеочередные
обязательства,
в том числе:
1.1    суммы к уплате по
наступившим
страховым случаям
1.2    суммы к уплате,
связанные с текущими
расходами
ликвидационной
комиссии
Итого по
внеочередным
обязательствам
2     Обязательства перед
кредиторами
организации
2.1    перед гражданами
за причинение вреда
жизни или здоровью
2.2.   по оплате труда
перед лицами,
работающими по
трудовому договору,
и по выплате
вознаграждений
по авторским
договорам
2.3    по заключенным
договорам
страхования,
связанным с личностью
застрахованного
2.4    требования цедентов,
возникающие
из договоров по
отрасли "страхование
жизни"
2.5    перед кредиторами-
физическими лицами
по договорам
имущественного
страхования,
не связанным
с личностью
застрахованного
2.6    требования цедентов,
возникающие из
договоров по отрасли
"общее страхование"
2.7    перед кредиторами
по заключенным договорам
страхования иным,
чем указано в пунктах
2.3 и 2.5
2.8    по обязательствам,
обеспеченным залогом
имущества ликвидируемой
организации
2.9    задолженность по налогам,
сборам и другим
обязательным платежам
в бюджет, а также возврату
кредитов, выданных
из республиканского
бюджета
2.10   расчеты с другими
кредиторами,
в том числе:
2.10.1  невостребованная
кредиторская
задолженность
Итого
по обязательствам
организации
3     Всего обязательств
__________________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии         __________    _________
Главный бухгалтер                            __________    _________
Приложение 13-2
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Изменения и дополнения в реестр требований кредиторов,
включенных в промежуточный ликвидационный баланс
__________________________________________________
(наименование ликвидируемой страховой организации)
утвержденный ______________________________________
(наименование документа)
____________________________________________________
(наименование органа, утвердившего документ)
от "____" ____________20___года
__________________________________________________________________________
но- |Наиме- |Сумма   |Требования, подлежащие |Возник- |Осно- |Дата и |При-
мер |нование|сог-    |изменению либо         |шая     |вание |номер  |ме-
под-|креди- |ласно   |дополнению             |разница |внесе-|ответа |ча-
пун-|торов  |преды-  |-----------------------|(графа  |ния   |креди- |ние

мірі|ата.|талаптар    |Ше. |Өзгеріс.|Ба. |3/4       |өз. |тала.|
|уы  |тізіліміне  |шім/|тер не  |лан.|баған -   |ге. |бы   |
|(ке.|сәйкес сома |Хат.|толықты.|стық|6/7 баған)|ріс.|та.  |
|зек |____________|тама|рулар   |шо. |__________|тер |ныл. |
|реті|Ұлт. |Шетел |күні|ескеріл.|ты. |Ұлттық|Ше.|/то.|ды   |
|мен)|тық  |валю. |және|ген     |ның |валю. |тел|лық.|деп  |
|    |валю.|тасы. |нө. |сома    |нө. |тамен |ва.|ты. |оған |
|    |тамен|мен   |мі. |________|мірі|      |лю.|ру. |жі.  |
|    |     |      |рі  |Ұлт.|Ше.|    |      |та.|лар |бе.  |
|    |     |      |    |тық |тел|    |      |сы.|ен. |ріл. |
|    |     |      |    |ва. |ва.|    |      |мен|гі. |ген  |
|    |     |      |    |лю. |лю.|    |      |   |зу (|жау. |
|    |     |      |    |та. |та.|    |      |   |оның|ап.  |
|    |     |      |    |мен |сы.|    |      |   |іші.|тың  |
|    |     |      |    |    |мен|    |      |   |нде |күні |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |құ. |мен  |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |жат.|нө.  |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |тар |мірі |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |ата.|     |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |уы) |     |
____|____|_____|______|____|____|___|____|______|___|____|_____|___
1     2    3      4     5    6   7    8    9     10  11   12    13
___________________________________________________________________
1-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
I.  1-кезек бойынша жиынтығы
2-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
II. 2-кезек бойынша жиынтығы
3-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
III.3-кезек бойынша жиынтығы
4-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
IV. 4-кезек бойынша жиынтығы
5-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
V.  5-кезек бойынша жиынтығы
6-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
VI.  6-кезек бойынша жиынтығы
7-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
VII. 7-кезек бойынша жиынтығы
8-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
VIII.8-кезек бойынша жиынтығы
Өзгерістер мен
толықтырулар
бойынша барлығы
Барлығы: I+II+III+IV+V
+VI+VII+III
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________
Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 13-3 қосымша
20__ жылғы "____" _______________
___________________________________________________
(құжатты бекіткен органның атауы)
______________________________________________
(таратылатын сақтандыру ұйымының атауы)
Аралық тарату балансына есепке алынған кредиторлар талаптары тізіліміне енгізілген өзгерістер мен толықтырулар
___________________________________________________________________
Тар.|Кре.|Кредиторлар.|Өзгертуге не      |Пайда     |Не. |Кре. |Ес.
мақ.|ди. |дың осының  |толықтырылуға     |болған    |гіз.|дит. |кер.
ша. |тор.|алдында     |жататын талаптар  |айырма    |де. |ор.  |ту
ның |лар |бекітілген  |__________________|(графа    |ме  |дың  |

кта |(в по- |дущему  |Номер |сумма с  |Номер |3/4-    |изме- |тору о |
|рядке  |утвер-  |и дата|учетом   |балан-|графа   |нений/|призна-|
|очеред-|жден-   |реше- |изменений|сового|6/7     |допол-|нии его|
|ности) |ному    |ния/  |либо     |счета |--------|нений |требо- |
|       |реестру |про-  |дополне- |      |в  |в   |(в том|вания  |
|       |требо-  |токо- |ний      |      |на-|ино-|числе |       |
|       |ваний   |ла    |---------|      |ци-|ст- |наиме-|       |
|       |креди-  |      |в   |в   |      |она|ран-|нова- |       |
|       |торов   |      |на- |ино-|      |ль-|ной |ния   |       |
|       |--------|      |ци- |ст- |      |ной|ва- |доку- |       |
|       |в  |в   |      |она-|ран-|      |ва-|люте|ментов)       |
|       |на-|ино-|      |ль- |ной |      |лю-|    |      |       |
|       |ци-|ст- |      |ной |ва- |      |те |    |      |       |
|       |она|ран-|      |ва- |люте|      |   |    |      |       |
|       |ль-|ной |      |люте|    |      |   |    |      |       |
|       |ной|ва- |      |    |    |      |   |    |      |       |
|       |ва-|люте|      |    |    |      |   |    |      |       |
|       |лю-|    |      |    |    |      |   |    |      |       |
|       |те |    |      |    |    |      |   |    |      |       |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2   | 3 | 4  |  5   |  6 | 7  |  8   | 9 | 10 |  11  |  12   | 13
--------------------------------------------------------------------------
в 1 очередь:
Итого
I.   Итого по 1 очереди
во 2 очередь:
Итого
II.  Итого по 2 очереди
в 3 очередь:
Итого
III. Итого по 3 очереди
в 4 очередь:
Итого
IV.  Итого по 4 очереди
в 5 очередь:
Итого
V.   Итого по 5 очереди
в 6 очередь:
Итого
VI.  Итого по 6 очереди
в 7 очередь:
Итого
VII. Итого по 7 очереди
в 8 очередь:
Итого
VIII Итого по 8 очереди
Всего по изменениям
и дополнениям
Всего: I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII
__________________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии ____________      __________
Главный бухгалтер                    ____________      __________
Приложение 13-3
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Изменения и дополнения в реестр требований кредиторов,
включенных в промежуточный ликвидационный баланс
__________________________________________________
(наименование ликвидируемой перестраховочной организации),
утвержденный ______________________________________
(наименование документа)
____________________________________________________
(наименование органа, утвердившего документ)
от "____" ____________20___года
__________________________________________________________________________
но- |Наиме- |Сумма   |Требования, подлежащие |Возник- |Осно- |Дата и |При-
мер |нование|сог-    |изменению либо         |шая     |вание |номер  |ме-
под-|креди- |ласно   |дополнению             |разница |внесе-|ответа |ча-
пун-|торов  |преды-  |-----------------------|(графа  |ния   |креди- |ние

нө. |ата.|талаптар    |Ше. |Өзгеріс.|Ба. |3/4       |өз. |тала.|
мірі|уы  |тізіліміне  |шім/|тер не  |лан.|баған -   |ге. |бы   |
|(ке.|сәйкес сома |Хат.|толықты.|стық|6/7 баған)|ріс.|та.  |
|зек |____________|тама|рулар   |шо. |__________|тер |ныл. |
|реті|Ұлт. |Шетел |күні|ескеріл.|ты. |Ұлттық|Ше.|/то.|ды   |
|мен)|тық  |валю. |және|ген     |ның |валю. |тел|лық.|деп  |
|    |валю.|тасы. |нө. |сома    |нө. |тамен |ва.|ты. |оған |
|    |тамен|мен   |мі. |________|мірі|      |лю.|ру. |жі.  |
|    |     |      |рі  |Ұлт.|Ше.|    |      |та.|лар |бе.  |
|    |     |      |    |тық |тел|    |      |сы.|ен. |ріл. |
|    |     |      |    |ва. |ва.|    |      |мен|гі. |ген  |
|    |     |      |    |лю. |лю.|    |      |   |зу (|жау. |
|    |     |      |    |та. |та.|    |      |   |оның|ап.  |
|    |     |      |    |мен |сы.|    |      |   |іші.|тың  |
|    |     |      |    |    |мен|    |      |   |нде |күні |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |құ. |мен  |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |жат.|нө.  |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |тар |мірі |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |ата.|     |
|    |     |      |    |    |   |    |      |   |уы) |     |
____|____|_____|______|____|____|___|____|______|___|____|_____|___
1     2    3      4     5    6   7    8    9     10  11   12    13
___________________________________________________________________
1-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
I.  1-кезек бойынша жиынтығы
2-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
II. 2-кезек бойынша жиынтығы
3-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
III.3-кезек бойынша жиынтығы
4-кезекте:
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
IV. 4-кезек бойынша жиынтығы
5-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
V.  5-кезек бойынша жиынтығы
6-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
VI. 6-кезек бойынша жиынтық
7-кезекте:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиын.
тығы
VII.7-кезек бойынша жиынтығы
Барлығы: I+II+III+IV+V+
VI+VII
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________
Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 13-4 қосымша
20__ жылғы "____" _______________ бекітілген (құжаттың атауы)
(құжатты бекіткен органның толық атауы) аралық тарату балансы
(сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымының атауы) деректерінде және
20__ жылғы "____" _______________ жағдай бойынша
бухгалтерлік баланста пайда болған
ауытқулар туралы мәліметтер
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Тар.|Баланс|Баланс|Бекітілген|Бухгалтерлік|Пайда   |Пайда|Айыр.|Ес.
мақ.|шоты. |шоты. |аралық    |баланс      |болған  |бол. |маның|кер.
ша  |ның   |ның   |баланс    |бойынша     |айырма  |ған  |пайда|ту
нө. |атауы |нөмірі|бойынша   |сома        |(+/-)   |айыр.|болу |
мі. |      |      |сома      |            |        |маны |себе.|
рі  |      |      |          |            |        |рас. |бі   |
|      |      |__________|____________|________|тай. |     |
|      |      |ба. |ай.  |ба. |айналым|ба. |ай.|тын  |     |
|      |      |ланс|на.  |ланс|-сальдо|ланс|на.|құ.  |     |
|      |      |бой.|лым  |бой.|ведомо.|бой.|лым|жат. |     |
|      |      |ын. |саль.|ын. |сі     |ын. |-са|тар  |     |
|      |      |ша  |до   |ша  |бойынша|ша  |ль.|атауы|     |
|      |      |    |ведо.|    |       |    |до |     |     |
|      |      |    |мосі |    |       |    |ве.|     |     |
|      |      |    |бой. |    |       |    |до.|     |     |
|      |      |    |ынша |    |       |    |мо.|     |     |
|      |      |    |     |    |       |    |сі |     |     |
|      |      |    |     |    |       |    |бо.|     |     |
|      |      |    |     |    |       |    |йын|     |     |
|      |      |    |     |    |       |    |ша |     |     |
____|______|______|____|_____|____|_______|____|___|_____|_____|___
1      2      3     4    5     6     7      8   9    10   11   12
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Шот бойынша жиынтығы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Шот бойынша жиынтығы
Шот бойынша барлығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________";
14 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының
оларды ұсыну мерзімдері мен
тәртібі туралы нұсқаулыққа
14-қосымша
Баланс
(таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының атауы)
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Код   | AКТИВТЕР                  |аралық |өткен.|есепті|өзгерістер
|                           |тарату |дегі  |күнге |(5 баған -
|                           |балансы|есепті|      |4 баған)
|                           |бойынша|күнге |      |
|                           |       |      |      |
______|___________________________|_______|______|______|__________
1               2                   3       4      5       6
___________________________________________________________________
1      ақша

кта |(в по- |дущему  |Номер |сумма с  |Номер |3/4-    |изме- |тору о |
|рядке  |утвер-  |и дата|учетом   |балан-|графа   |нений/|призна-|
|очеред-|жден-   |реше- |изменений|сового|6/7     |допол-|нии его|
|ности) |ному    |ния   |либо     |счета |--------|нений |требо- |
|       |реестру |/про- |дополне- |      |в  |в   |(в том|вания  |
|       |требо-  |токо- |ний      |      |на-|ино-|числе |       |
|       |ваний   |ла    |---------|      |ци-|ст- |наиме-|       |
|       |креди-  |      |в   |в   |      |она|ран-|нова- |       |
|       |торов   |      |на- |ино-|      |ль-|ной |ния   |       |
|       |--------|      |ци- |ст- |      |ной|ва- |доку- |       |
|       |в  |в   |      |она-|ран-|      |ва-|люте|ментов)       |
|       |на-|ино-|      |ль- |ной |      |лю-|    |      |       |
|       |ци-|ст- |      |ной |ва- |      |те |    |      |       |
|       |она|ран-|      |ва- |люте|      |   |    |      |       |
|       |ль-|ной |      |люте|    |      |   |    |      |       |
|       |ной|ва- |      |    |    |      |   |    |      |       |
|       |ва-|люте|      |    |    |      |   |    |      |       |
|       |лю-|    |      |    |    |      |   |    |      |       |
|       |те |    |      |    |    |      |   |    |      |       |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2   | 3 | 4  |  5   |  6 | 7  |  8   | 9 | 10 |  11  |  12   | 13
--------------------------------------------------------------------------
в 1 очередь:
Итого
I.   Итого по 1 очереди
во 2 очередь:
Итого
II.  Итого по 2 очереди
в 3 очередь:
Итого
III. Итого по 3 очереди
в 4 очередь:
Итого
IV.  Итого по 4 очереди
в 5 очередь:
Итого
V.   Итого по 5 очереди
в 6 очередь:
Итого
VI.  Итого по 6 очереди
в 7 очередь:
Итого
VII. Итого по 7 очереди
Всего: I+II+III+IV+V+VI+VII
__________________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии ____________      __________
Главный бухгалтер                    ____________      __________
Приложение 13-4
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Сведения о возникших отклонениях в данных промежуточного
ликвидационного баланса (наименование страховой (перестраховочной)
организации), утвержденного (наименование документа)
(полное наименование органа, утвердившего документ)
от "___" _____________ 20___года
и бухгалтерского баланса по состоянию
на __________________ 20___ года
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
но- |Наиме- |Номер |Сумма по   |Сумма по   |Возникшая  |Наиме-|Причи-|При-
мер |нование|балан-|утвержден- |бухгалтер- |разница    |нова- |ны    |ме-
под-|балан- |сового|ному проме-|скому      |(+/-)      |ния   |воз-  |ча-
пун-|сового |счета |жуточному  |балансу    |           |доку- |никно-|ние
кта |счета  |      |балансу    |           |           |мен-  |вения |
|       |      |-----------------------|-----------|тов,  |разни-|
|       |      |по   |по   |по   |по   |по   |по   |подт- |цы    |
|       |      |ба-  |обо- |ба-  |обо- |ба-  |обо- |верж- |      |
|       |      |лансу|ротно|лансу|ротно|лансу|ротно|дающих|      |
|       |      |     |-саль|     |-саль|     |-саль|воз-  |      |
|       |      |     |довой|     |довой|     |довой|никшую|      |
|       |      |     |ведо-|     |ведо-|     |ведо-|разни-|      |
|       |      |     |мости|     |мости|     |мости|цу    |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2   |   3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  | 12
--------------------------------------------------------------------------
Итого
по счету
Итого
по счету
Всего
по счетам
__________________________________________________________________________
Председатель ликвидационной комиссии ____________      __________
Главный бухгалтер                    ____________      __________";
Приложение 14 изложить в следующей редакции:
"Приложение 14
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Баланс
(наименование ликвидируемой страховой
(перестраховочной) организации)
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
код |          Aктивы           |по проме-|на пре- |на      | изменения
|                           |жуточному|дыдущую |отчетную|(графа 5-
|                           |ликвида- |отчетную|дату    |графа 4)
|                           |ционному |дату    |        |
|                           |балансу  |        |        |
--------------------------------------------------------------------------
1  |            2              |    3    |   4    |    5   |     6
--------------------------------------------------------------------------
1   деньги

1.1    Ағымдағы шоттағы ұлттық
валютадағы ақша
1.2    Ағымдағы шоттағы шетел
валютасындағы ақша
1.3    ұлттық валютадағы кассадағы
ақша
1.4    шетел валютасындағы
кассадағы ақша
2      Орналастырылған салымдар
(күмәнды борыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
3      Саудаға арналған бағалы
қағаздар (күмәнды борыштар
бойынша резервтерді шегере
отырып)
4      Сатуға арналған қолда бар
бағалы қағаздар (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
5      "Кері РЕПО" операциясы
6      Қайта сақтандырушыдан
алынатын сомалар (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
7      Сақтанушыдан (қайта
сақтанушыдан) және
делдалдардан алынатын
сақтандыру сыйлықақылары
(күмәнды борыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
8      Басқа дебиторлық берешек
(күмәнды борыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
9      Сақтанушыларға берілген
заемдар (күмәнды борыштар
бойынша резервтерді шегере
отырып)
10     Салық талабы
11     Аяқталмаған құрылыс
12     Басқа активтер
13     өтелгенге дейін ұсталатын
бағалы қағаздар (күмәнды
борыштар бойынша
резервтерді шегере отырып)
14     Басқа заңды тұлғалардың
капиталындағы инвестициялар,
оның ішінде:
14.1   Аффилиирленген ұйымдардағы
инвестициялар және оларға
қойылатын талаптар
15     Негізгі құрал-жабдықтар,
оның ішінде:
15.1   Жер
15.2   Үйлер мен ғимараттар
15.3   Компьютерлік техника
15.4   Көлік құралдары
15.5   Басқалар
16     Материалдық емес активтер
оның ішінде:
16.1   өз күштерімен әзірленген
материалдық емес активтер
___________________________________________________________________
Актив бойынша жиынтығы:
___________________________________________________________________
Код  | МІНДЕТТЕМЕЛЕР                |Тара. |өткен.|есепті|өзгерістер
|                              |тылу  |дегі  |күнге |( 5
|                              |проце.|есепті|      |баған - 4
|                              |сінің |күнге |      |баған)
|                              |басын.|      |      |
|                              |да    |      |      |
_____|______________________________|______|______|______|_________
1               2                     3      4      5       6
___________________________________________________________________
1     Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы
резерві, жалпы сома
2     Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы
резервіндегі қайта сақтандыру.
шының үлесі
3     Еңбек сіңірілмеген сыйлықақы
резервінің таза сомасы
4     Өмірді сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары бойынша
болмаған шығындар резерві,
жалпы сома
5     Өмірді сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары бойынша
болмаған шығындар резервіндегі
қайта сақтандырушының үлесі
6     Өмірді сақтандыру (қайта
сақтандыру) шарттары бойынша
болмаған шығындар резервінің
таза сомасы
7     Аннуитет шарттары бойынша
болмаған шығындар резерві,
жалпы сома
8     Аннуитет шарттары бойынша
болмаған шығындар резервіндегі
қайта сақтандырушының үлесі
9     Аннуитет шарттары бойынша
болмаған шығындар резервінің
таза сомасы
10    Болған, бірақ анықталмаған
шығындар резерві, жалпы сома
11    Болған, бірақ анықталмаған
шығындар резервіндегі қайта
сақтандырушының үлесі
12    Болған, бірақ анықталмаған
шығындар резервінің таза
сомасы
13    Анықталған, бірақ реттелмеген
шығындар резерві, жалпы сома
14    Анықталған, бірақ реттелмеген
шығындар резервіндегі қайта
сақтандырушының үлесі
15    Анықталған, бірақ реттелмеген
шығындар резервінің таза
сомасы
16    Қосымша резервтер, жалпы сома
17    Қосымша резервтердегі қайта
сақтандырушының үлесі
18    Қосымша резервтердегі таза
сома
19    Алынған заемдар
20    Қайта сақтандырушылармен есеп
айырысулар
21    Сақтандыру (қайта сақтандыру)
қызметі бойынша делдалдармен
есеп айырысулар
22    Акционерлермен дивидендтер
бойынша есеп айырысулар
23    Сақтандыру (қайта сақтандыру)
шарттары бойынша төленетін
шоттар
24    Басқа кредиторлық берешек
25    "РЕПО" операциясы
26    Салық міндеттемесі
27    Мерзімі өткен салық
міндеттемесі
28    Басқа міндеттемелер
Міндеттемелер жиынтығы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
МЕНШІК КАПИТАЛЫ
1     Жарғы капиталы
2     Алынған капитал
3     Резерв капиталы
4     Алдын-алу іс-ша.
раларының резерві
5     Қайта бағалау нәтижесі
6     Бөлінбеген кіріс
(жабылмаған шығын),
оның ішінде:

1.1  деньги на текущем счете
в национальной валюте
1.2  деньги на текущем счете
в иностранной валюте
1.3  деньги в кассе
в национальной валюте
1.4  деньги в кассе
в иностранной валюте
2   вклады размещенные
(за вычетом резервов
по сомнительным долгам)
3   ценные бумаги,
предназначенные для
торговли (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
4   ценные бумаги, имеющиеся
в наличии для продажи
(за вычетом резервов
по сомнительным долгам)
5   операция "обратное РЕПО"
6   суммы к получению
от перестраховщиков
(за вычетом резервов по
сомнительным долгам)
7   страховые премии
к получению от
страхователей
(перестрахователей) и
посредников (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
8   прочая дебиторская
задолженность (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
9   займы, предоставленные
страхователям (за вычетом
резервов по сомнительным
долгам)
10   налоговое требование
11   незавершенное строительство
12   прочие активы
13   ценные бумаги,
удерживаемые до погашения
(за вычетом резервов
по сомнительным долгам)
14   инвестиции в капитал
других юридических лиц,
в том числе:
14.1  инвестиции в
аффилиированные организации
и требований к ним
15   основные средства,
в том числе:
15.1  земля
15.2  здания и сооружения
15.3  компьютерная техника
15.4  транспортные средства
15.5  прочие
16   нематериальные активы,
в том числе:
16.1  нематериальные активы,
разработанные собственными
силами
--------------------------------------------------------------------------
Итого по Активу:
-------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
код |      Обязательства        |На начало|на пре- |на      | изменения
|                           |процесса |дыдущую |отчетную|(графа 5-
|                           |ликвида- |отчетную|дату    |графа 4)
|                           |ции      |дату    |        |
--------------------------------------------------------------------------
1  |            2              |    3    |   4    |    5   |     6
--------------------------------------------------------------------------
1   резерв незаработанной
премии, общая сумма
2   доля перестраховщика
в резерве незаработанной
премии
3   чистая сумма резерва
незаработанной премии
4   резерв не произошедших
убытков по договорам
страхования
(перестрахования) жизни,
общая сумма
5   доля перестраховщика
в резерве не произошедших
убытков по договорам
страхования
(перестрахования) жизни
6   чистая сумма резерва не
произошедших убытков по
договорам страхования
(перестрахования) жизни
7   резерв не произошедших
убытков по договорам
аннуитета, общая сумма
8   доля перестраховщика
в резерве не произошедших
убытков по договорам
аннуитета
9   чистая сумма резерва
не произошедших убытков
по договорам аннуитета
10   резерв произошедших,
но не заявленных убытков,
общая сумма
11   доля перестраховщика
в резерве произошедших,
но не заявленных убытков
12   чистая сумма резерва
произошедших, но не
заявленных убытков
13   резерв заявленных,
но не урегулированных
убытков, общая сумма
14   доля перестраховщика
в резерве заявленных,
но не урегулированных
убытков
15   чистая сумма резерва
заявленных, но не
урегулированных убытков
16   дополнительные резервы,
общая сумма
17   доля перестраховщика
в дополнительных резервах
18   чистая сумма
дополнительных резервов
19   займы полученные
20   расчеты
с перестраховщиками
21   расчеты с посредниками
по страховой
(перестраховочной)
деятельности
22   расчеты с акционерами
по дивидендам
23   счета к уплате по
договорам страхования
(перестрахования)
24   прочая кредиторская
задолженность
25   операция "РЕПО"
26   налоговое обязательство
27   отсроченное налоговое
обязательство
28   прочие обязательства
Итого Обязательства
--------------------------------------------------------------------------
Собственный капитал
1   уставный капитал
2   изъятый капитал
3   резервный капитал
4   резерв предупредительных
мероприятий
5   результаты переоценки
6   нераспределенный доход
(непокрытый убыток),
в том числе:

6.1   Өткен жылдардың
бөлінбеген кірісі
(жабылмаған шығын)
6.2   Есепті кезеңнің
бөлінбеген кірісі
(жабылмаған шығын)
Меншік капиталының
жиынтығы
___________________________________________________________________
Жиынтық Пассив:
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының Төрағасы ____________ __________
Бас бухгалтер ____________ __________";
16 және 17 қосымшалар мына мазмұндағы 2-жолмен толықтырылсын:       "2. Кредиторларға орын алған сақтандыру жағдайлары бойынша сақтандыру төлемдері";
18 және 19-қосымшалардың атауындағы "тоқсан" деген сөздің алдына "ай" деген сөзбен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 19-1 қосымшамен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының
оларды ұсыну мерзімдері
мен тәртібі туралы нұсқаулыққа
19-1-қосымша
Балансқа қосымша
(таратылатын сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының атауы)
мың теңгемен
___________________________________________________________________
Тар. |                         |Баланстық|өткендегі|есепті|өзгеріс.
мақ  |Міндеттеме түрінің атауы |шоттардың|есепті   |күнге |тер(4
|                         |нөмірі   |күнге    |      |баған - 3
|                         |         |         |      |баған)
_____|_________________________|_________|_________|______|________
1     Кезектен тыс міндеттеме.
лер, оның ішінде:
1.1   Орын алған сақтандыру
жағдайы бойынша төленетін
сома
1.2   Тарату комиссиясының
ағымдағы шығыстарына
байланысты төленетін
сомалар
Кезектен тыс міндеттеме.
лер бойынша жиынтығы
2     Ұйым кредиторларының
алдындағы міндеттемелер
2.1   Азаматтардың алдында
олардың өміріне немесе
денсаулығына залал
келгенде
2.2.  Еңбек шарттары бойынша
жұмыс істеп отырған
адамдардың және
авторлық шарттар
бойынша жұмыс
істейтіндердің еңбегіне
ақы төлеу бойынша
2.3   Сақтандырылушының жеке
басына байланысты
жасалған сақтандыру
шарттары бойынша
2.4   "Өмірді сақтандыру"
саласы бойынша пайда
болған цеденттер
талаптары
2.5   Сақтандырылушының
жеке басына байланысты
емес мүліктік сақтандыру
шарттары бойынша
кредитор-жеке тұлғалар
алдында
2.6   "Жалпы сақтандыру"
саласы бойынша шарт.
тардан пайда болған
цеденттер талаптары
2.7   2.3 және 2.5 тармақ.
тарында көрсетілгеннен
басқаша сақтандыру
шарттары жасалған
кредиторлар алдында
2.8   Таратылатын ұйым мүлкін
кепілмен қамтамасыз
еткен міндеттемелер
бойынша

6.1   нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
прошлых лет
6.2   нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
отчетного периода
--------------------------------------------------------------------------
Итого собственный капитал
-------------------------------------------------------------------------
Итого Пассив:
--------------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии    __________  _________
Главный бухгалтер                       __________  _________";
Приложения 16 и 17 дополнить строкой 2 следующего содержания:
"2. Страховые выплаты кредиторам по наступившим страховым случаям";
в названиях Приложений 18 и 19 перед словом "квартал" дополнить словом "месяц";
дополнить приложением 19-1 следующего содержания:
"Приложение 19-1
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Дополнение к балансу
(наименование ликвидируемой страховой
(перестраховочной) организации)
в тысячах тенге
__________________________________________________________________________
пункт|    наименование вида      |номера  |на      |на       | изменения
|      обязательства        |балансо-|преды-  |отчетную | (графа 4-
|                           |вых     |дущую   |дату     | графа 3)
|                           |счетов  |отчетную|         |
|                           |        |дату    |         |
--------------------------------------------------------------------------
1   внеочередные обязательства,
в том числе:
1.1   суммы к уплате по
наступившим страховым
случаям
1.2   суммы к уплате, связанные
с текущими расходами
ликвидационной комиссии
Итого по внеочередным
обязательствам
2    обязательства перед
кредиторами организации
2.1   перед гражданами за
причинение вреда жизни
или здоровью
2.2.  по оплате труда перед
лицами, работающими по
трудовому договору, и по
выплате вознаграждений
по авторским договорам
2.3   по заключенным договорам
страхования, связанным
с личностью
застрахованного
2.4   требования цедентов,
возникающие из договоров
по отрасли "страхование
жизни"
2.5   перед кредиторами-
физическими лицами по
договорам имущественного
страхования, не связанным
с личностью застрахованного
2.6   требования цедентов,
возникающие из договоров
по отрасли "общее
страхование"
2.7   перед кредиторами по
заключенным договорам
страхования иным,
чем указано в пунктах
2.3 и 2.5
2.8   по обязательствам,
обеспеченным залогом
имущества ликвидируемой
организации

2.9   Бюджетке төленетін
салықтар, алымдар және
басқа міндетті төлемдер
бойынша, сондай-ақ
республикалық бюджеттен
берілген кредиттерді
қайтару жөніндегі берешек
2.10  Басқа да кредиторлармен
есеп айырысулар,
оның ішінде:
2.10. Талап етілмейтін кредитор.
1     лық берешек
Ұйымның міндеттемелері
бойынша жиынтығы
3     Міндеттемелер барлығы
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының Төрағасы ____________ _____________
Бас бухгалтер ____________ _____________";
28 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын сақтандыру
(қайта сақтандыру) ұйымдарының
аралық тарату балансының,
басқа да есептерінің, тарату
балансының нысандары және
тарату комиссияларының оларды
ұсыну мерзімдері мен тәртібі
туралы нұсқаулыққа 28-қосымша
"КЕЛІСІЛДІ"                                   "БЕКІТЕМІН"
____________________                    __________________________
____________________                    __________________________
20_ жылғы "__"                              20_ жылғы "___"
_______                                 ____________
N____
20_ жылғы "___" ____________ жағдай бойынша
Тарату балансы
(сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының толық атауы)
теңгемен
___________________________________________________________________
Код  |                Жол атауы                         |Сомасы
_____|__________________________________________________|__________
1                           2                             3
___________________________________________________________________
50    Жарғылық капиталы, оның ішінде:
501   Жай акциялар
502   Жеңілдік берілген акциялар
561   Есепті жылдың бөлінбеген кірісі (жабылмаған шығын)
562   Өткен жылдардың бөлінбеген кірісі
(жабылмаған шығын)
___________________________________________________________________
Тарату комиссиясының төрағасы ____________ _____________
Бас бухгалтер ____________ _____________";
29 қосымша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті (Бәдірленова Ж.Р.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қолға алсын;

2.9   задолженность по налогам,
сборам и другим
обязательным платежам
в бюджет, а также возврату
кредитов, выданных из
республиканского бюджета
2.10  расчеты с другими
кредиторами, в том числе:
2.10.1  невостребованная
кредиторская
задолженность
--------------------------------------------------------------------------
Итого по обязательствам организации
--------------------------------------------------------------------------
3     Всего обязательств
--------------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии ___________  __________
Главный бухгалтер                    ___________  __________";
Приложение 28 изложить в следующей редакции:
"Приложение 28
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса,
иных отчетов, ликвидационного баланса
ликвидируемых страховых (перестраховочных)
организаций в Республике Казахстан,
сроках и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
"Согласовано"                                            "Утверждаю"
____________________                               _____________________
____________________                               _____________________
"__" _____ 20__года                                "___" _______20__года
N ____
Ликвидационный баланс
(полное наименование страховой
(перестраховочной) организации)
по состоянию на ____________20___года
в тенге
__________________________________________________________________________
Код  |            Наименование строки                         |  Сумма
--------------------------------------------------------------------------
1  |                         2                              |    3
--------------------------------------------------------------------------
50   Уставный капитал, в том числе:
501   простые акции
502   Привилегированные акции
561   Нераспределенный доход (непокрытый убыток)
отчетного года
562   Нераспределенный доход (непокрытый убыток)
предыдущих лет
--------------------------------------------------------------------------
Председатель ликвидационной комиссии ___________ ________
Главный бухгалтер                    ___________ ________";
Приложение 29 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Бадырленова Ж.Р.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;

2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің мүдделі бөлімшелеріне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының тарату комиссияларына жіберсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің қызметін қамтамасыз ету департаменті осы қаулының Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Төрағасының орынбасары Қ.М.Досмұқаметовке жүктелсін.
Төраға

2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, ликвидационных комиссий страховых (перестраховочных) организаций.
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Досмукаметова К.М.
Председатель