2004/2005 оқу жылына кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған кәсіптік мемлекеттік білім беру тапсырысы туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 12 мамырдағы N 408 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 19 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2863
"Кәсiптiк жоғары бiлiмдi және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 7 мамырдағы N 513  қаулысын  iске асыру мақсатында бұйырамын:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) күндiзгi оқу нысаны бойынша 2004/2005 оқу жылына кәсiптік жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
2) сырттай оқу нысанына 2004/2005 оқу жылына кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы мамандықтар бойынша бекiтiлсiн.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiм департаментi (Б.С.Әбдiрәсiлов) белгiленген тәртiппен жоғары оқу орындарының арасында мемлекеттiк бiлім беру грантын орналастыратын конкурстық комиссияның жұмысын ұйымдастырсын.
3. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiм департаментi (Б.С.Әбдiрәсiлов) Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Бiлiм беру мен тестiлеудiң мемлекеттiк стандарттары ұлттық орталығымен (T.O Балықбаев) бiрлесiп:
1) кәсiптiк жоғары бiлiм алуға ниет білдірген азаматтарды таңдаған мамандығы бойынша мемлекеттiк сертификат берумен қоса кешендi тестiлеудi;
2) мемлекеттiк бiлiм беру гранты мен мемлекеттiк бiлiм беру кредитiн беретiн конкурсқа қатысуға ұлттық бiрыңғай тестiлеуден немесе кешендi тестiлеуден өткен талапкерлердiң өтiнiштерiн қабылдауды ұйымдастырсын және өткiзсiн.
4. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Конкурстық комиссиясы мемлекеттiк сертификаттағы баллдар конкурсы бойынша бекiтiлген мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы шегiнде нақты мамандықтар және тiл бөлiмдерi бойынша мемлекеттiк бiлiм гранттарын тағайындауды немесе мемлекеттiк бiлiм несиелерiн берудi жүзеге асырсын.
5. Жоғары оқу орындарының қабылдау комиссиялары, Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарына қабылдаудың типтік ережесiнде белгiленген мерзiмде мемлекеттік білім гранттары немесе мемлекеттік білім несиелерінің иегерлерін студенттер қатарына қабылдауды жүргізсін және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiне қабылдау туралы бұйрықтардың көшiрмелерiн берсiн.

О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год
Приказ Министра образования Республики Казахстан от 12 мая 2004 года N 408. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 19 мая 2004 года N 2863
В целях реализации  постановления  Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 513 "Об утверждении государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным послевузовским профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год в разрезе специальностей по очной форме обучения;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год в разрезе специальностей по заочной форме обучения.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Абдрасилов Б.С.) организовать работу конкурсной комиссии по размещению государственных образовательных грантов среди высших учебных заведений в установленном порядке.
3. Департаменту высшего и послевузовского образования (Абдрасилов Б.С.) совместно с Национальным центром государственных стандартов образования и тестирования Министерства образования и науки Республики Казахстан (Балыкбаев Т.О.) организовать и провести:
1) комплексное тестирование граждан, желающих получить высшее профессиональное образование по избранной специальности с выдачей государственного сертификата;
2) прием заявлений от абитуриентов, прошедших единое национальное тестирование или комплексное тестирование, для участия в конкурсе на предоставление государственных образовательных грантов и государственных образовательных кредитов.
4. Конкурсной комиссии Министерства образования и науки Республики Казахстан осуществить по конкурсу баллов государственных сертификатов присуждение государственных образовательных грантов или предоставление государственных образовательных кредитов по конкретным специальностям и языковым отделениям в пределах установленного государственного образовательного заказа.
5. Приемным комиссиям высших учебных заведений провести зачисление в число студентов обладателей государственных образовательных грантов или государственных образовательных кредитов в сроки, установленные типовыми правилами приема в высшие учебные заведения Республики Казахстан и представить в Министерство образования и науки Республики Казахстан копии приказов о зачислении.

және әдебиеті           180   175      175   5          5
050119  Шетел тілі: екі шетел
тілі: ағылшын тілі      342   342 199  143
Шет тілі: екі шет тілі,
неміс                    40    40  25   15
Шетел тілі: екі шетел
тілі: француз тілі       30    30  17   13
050120  Кәсіптік оқыту          231   226 135   91   5     4    1
Қосындысы              3173  2997 1818 1179 176   123   53
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                    65
Ведомствоаралық
келісімдер бойынша
келген шетел азамат.
тарды оқыту үшін квота   12
Барлығы                3250
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Шифр |  Мамандықтардың аты  | Мемлекеттiк бiлiм беру кредиттері
|                      |------------------------------------
|                      |Жалпы|  толық оқу  |қысқартылған оқу
|                      |     |-------------|----------------
|                      |     |Бар.|қа.|орыс|Бар.|қазақ|орыс
|                      |     |лығы|зақ|    |лығы|     |
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
050101  Мектепке дейiн оқыту
және тәрбиелеу           30    30  18   12
050102  Бастапқы оқытудың        50    41  21   20   9     8    1
педагогикасы мен
әдістемесі
050103  Педагогика және
психология               30    30  18   12
050104  Бастапқы әскери
дайындық                 20    20  10   10
050105  Дефектология             30    30  18   12
050106  Музыкалық білім          20    20  10   10
050107  Бейнелеу өнері
және сызу                20    20  10   10
050108  Дене шынықтыру
және спорт               50    50  30   20
050109  Математика               60    60  35   25
050110  Физика                   40    40  25   15
050111  Информатика              70    70  40   30
050112  Химия                    30    30  15   15
050113  Биология                 40    40  25   15
050114  Тарих                    40    40  25   15
050115  Құқық және экономика
негiздерi                30    30  15   15
050116  География                40    40  25   15
050117  Қазақ тілі
және әдебиеті            90    69  69        21    21
050118  Орыс тілі
және әдебиеті            30    30       30
050119  Шетел тілі: екі шетел
тілі: ағылшын тілі      140   140  80   60
Шет тілі: екі шет тілі,
неміс                    40    40  25   15
Шетел тілі: екі шетел
тілі: француз тілі       30    30  20   10
050120  Кәсіптік оқыту           70    70  40   30

литература            180   175       175     5         5
050119  Иностранный язык:
два иностранных языка:
английский язык       342   342  199  143                           Иностранный язык:
два иностранных
языка немецкий
язык                   40    40   25   15
Иностранный язык:
два иностранных языка:
французский язык       30    30   17   13
050120  Профессиональное
обучение              231   226  135   91     5    4     1
Сумма                3173  2997 1818 1179   176  123    53
Квота для лиц
казахской
национальности, не
являющихся
гражданами РК          65
Квота для
иностранных
граждан, прибывших
по межведомст-
венным соглашениям     12
BCЕГО                3250
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
1. Образование
050101  Дошкольное обучение
и воспитание           30    30   18   12
050102  Педагогика и методика
начального обучения    50    41   21   20     9    8     1
050103  Педагогика и
психология             30    30   18   12
050104  Начальная военная
подготовка             20    20   10   10
050105  Дефектология           30    30   18   12
050106  Музыкальное
образование            20    20   10   10
050107  Изобразительное
искусство и черчение   20    20   10   10
050108  Физическая культура
и спорт                50    50   30   20
050109  Математика             60    60   35   25
050110  Физика                 40    40   25   15
050111  Информатика            70    70   40   30
050112  Химия                  30    30   15   15
050113  Биология               40    40   25   15
050114  История                40    40   25   15
050115  Основы права и
экономики              30    30   15   15
050116  География              40    40   25   15
050117  Казахский язык и
литература             90    69   69          21   21
050118  Русский язык и
литература             30    30        30
050119  Иностранный язык:
два иностранных
языка:
английский язык       140   140   80   60
Иностранный язык:
два иностранных
языка немецкий
язык                   40    40   25   15
Иностранный язык:
два иностранных языка:
французский язык       30    30   20   10
050120  Профессиональное
обучение               70    70   40   30

Қосындысы              1000   970 574  396   30    29   1
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Ведомствоаралық
келісімдер бойынша
келген шетел азамат.
тарды оқыту үшін квота
Барлығы                1000
___________________________________________________________________
2. Гуманитарлық ғылымдар
___________________________________________________________________
050201  Философия                40    40  25   15
050202  Халықаралық қатынастар    0     0   0    0
050203  Тарих                    40    40  25   15
050204  Мәдениеттану             30    30  20   10
050205  Филология: ағылшын тілі  80    80  50   30
Филология: неміс тілі    20    20  10   10
Филология: француз тілі  20    20  10   10
Филология: қазақ тілі    60    60  60
Филология: орыс тілі     42    42       42
Филология: араб тілі
Филология: түрік тілі
Филология: корей тілі
Филология: қытай тілі
Филология: жапон тілі
Филология: парсы тілі
Филология: поляк тілі
050206  Дінтану                  20    20  10   10
050207  Аударма ісі              40    40  25   15
050208  Археология және
этнология                20    20  10   10
Қосындысы               412   412 245  167
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                     8
Барлығы                 420
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
050201  Философия
050202  Халықаралық қатынастар   70    70  40   30
050203  Тарих                    40    40  25   15
050204  Мәдениеттану             20    20  10   10
050205  Филология: ағылшын тілі  20    20  10   10
Филология: неміс тілі    20    20  20    0
Филология: француз тілі  20    20  20    0
Филология: қазақ тілі    15    15  15
Филология: орыс тілі     15    15       15
Филология: араб тілі     15    15  15
Филология: түрік тілі    15    15  15
Филология: корей тілі    15    15       15
Филология: қытай тілі    15    15  15
Филология: жапон тілі    15    15  15
Филология: парсы тілі    15    15       15
Филология: поляк тілі    15    15       15
050206  Дінтану                  40    40  25   15
050207  Аударма ісі              25    25  15   10
050208  Археология және
этнология                 0     0   0    0
Қосындысы               390   390 240  150
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                 390
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
3. Құқық
___________________________________________________________________
050301  Юриспруденция             0     0
050302  Халықаралық құқық         0     0   0    0
Барлығы                   0
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
050301  Юриспруденция            70    70  40   30
050302  Халықаралық құқық        50    50  30   20
Барлығы                 120
___________________________________________________________________

Сумма                1000   970  574  396     30   29    1
Квота для лиц
казахской
национальности, не
являющихся
гражданами РК
Квота для
иностранных
граждан, прибывших
по межведомст-
венным соглашениям
BCЕГО                1000
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
2. Гуманитарные науки
050201  Философия              40    40   25   15
050202  Международные
отношения               0     0    0    0
050203  История                40    40   25   15
050204  Культурология          30    30   20   10
050205  Филология:
английский язык        80    80   50   30
Филология:
немецкий язык          20    20   10   10
Филология:
французский язык       20    20   10   10
Филология:
казахский язык         60    60   60
Филология:
русский язык           42    42        42
Филология:
арабский язык
Филология:
турецкий язык
Филология:
корейский язык
Филология:
китайский язык
Филология:
японский язык
Филология:
персидский язык
Филология:
польский язык
050206  Религиоведение         20    20   10   10
050207  Переводческое
дело                   40    40   25   15
050208  Археология и
этнология              20    20   10   10
сумма                 412   412  245  167
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК           8
Всего                 420
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
2. Гуманитарные науки
050201  Философия
050202  Международные
отношения              70    70   40   30
050203  История                40    40   25   15
050204  Культурология          20    20   10   10
050205  Филология:
английский язык        20    20   10   10
Филология:
немецкий язык          20    20   20    0
Филология:
французский язык       20    20   20    0
Филология:
казахский язык         15    15   15
Филология:
русский язык           15    15        15
Филология:
арабский язык          15    15   15
Филология:
турецкий язык          15    15   15
Филология:
корейский язык         15    15        15
Филология:
китайский язык         15    15   15
Филология:
японский язык          15    15   15
Филология:
персидский язык        15    15        15
Филология:
польский язык          15    15        15
050206  Религиоведение         40    40   25   15
050207  Переводческое
дело                   25    25   15   10
050208  Археология и
этнология               0     0    0    0
сумма                 390   390  240  150
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
Всего                 390
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
3. Право
050301  Юриспруденция           0     0
050302  Международное право     0     0    0    0
Всего                   0
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
3. Право
050301  Юриспруденция          70    70   40   30
050302  Международное право    50    50   30   20
Всего                 120
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____

4. Өнер
___________________________________________________________________
050402  Аспаптық орындау         14    14  2    12
050403  Ән өнері                 9     9   7    2
050404  Дәстүрлі музыкалық өнер  11    11  11
050406  Режиссура                15    15  13   2
050409  Хореография              10    10   0   10
050413  Сурет салу               10    10   5    5
050414  Графика                  10    10   0   10
050417  Декаративтік өнер        20    20  10   10
050418  Кітапханатану және
библиография             20    20  10   10
050419  Мұражай ісі және
ескерткіштер қорғау      10    10  10    0
050420  Сәулет өнері             26    26  16   10
050421  Дизайн                   21    21  11   10
050422  Баспа ісі                20    20  10   10
Қосындысы               196   196 105   91
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                     4
Барлығы                 200
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
050402  Аспаптық орындау
050403  Вокалдық өнер
050404  Дәстүрлік музыка өнері
050406  Режиссура
050409  Хореография
050413  Сурет салу
050414  Графика
050417  Декаративтік өнер
050418  Кітапханатану және
библиография
050419  Мұражай ісі және
ескерткіштер қорғау
050420  Сәулет                   20    20  10   10
050421  Дизайн                   20    20  10   10
050422  Баспа ісі
Қосындысы                40    40  20   20
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                  40
__________________________________________________________________
5. Әлеуметтік ғылымдар және бизнес
__________________________________________________________________
050501  Социология               32    32  20   12
050502  Политология              40    40  20   20
050503  Психология               50    50  30   20
050504  Журналистика             50    50  30   20
050505  Аймақтану                30    30  18   12

4. Искусство
050402  Инструментальное
исполнительство        14    14    2   12
050403  Вокальное искусство     9     9    7    2
050404  Традиционное
музыкальное искусство  11    11   11
050406  Режиссура              15    15   13    2
050409  Хореография            10    10    0   10
050413  Живопись               10    10    5    5
050414  Графика                10    10    0   10
050417  Декоративное
искусство              20    20   10   10
050418  Библиотековедение
и библиография         20    20   10   10
050419  Музейное дело и
охрана памятников      10    10   10    0
050420  Архитектура            26    26   16   10
050421  Дизайн                 21    21   11   10
050422  Издательское дело      20    20   10   10
Сумма                 196   196  105   91
Квота для лиц
казахской нацио-
нальности, не
являющихся
гражданами РК           4
ВСЕГО                 200
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
4. Искусство
050402  Инструментальное
исполнительство
050403  Вокальное искусство
050404  Традиционное
музыкальное искусство
050406  Режиссура
050409  Хореография
050413  Живопись
050414  Графика
050417  Декоративное
искусство
050418  Библиотековедение
и библиография
050419  Музейное дело и
охрана памятников
050420  Архитектура
050421  Дизайн                 20    20   10   10
050422  Издательское дело
Сумма                  40    40   20   20
Квота для лиц
казахской нацио-
нальности, не
являющихся
гражданами РК
ВСЕГО                  40
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
5. Социальные науки и бизнес
050501  Социология             32    32   20   12
050502  Политология            40    40   20   20
050503  Психология             50    50   30   20
050504  Журналистика           50    50   30   20
050505  Религиоведение         30    30   20   10

050506  Экономика                 0     0   0    0
050507  Менеджмент                0     0   0    0
050508  Есеп және аудит           0     0   0    0
050509  Қаржы                     0     0   0    0
050510  Мемлекеттік және
жергілікті басқару        0     0   0    0
050511  Маркетинг                 0     0   0    0
Қосындысы               202   202 118   84
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                     4
Барлығы                 206
__________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
050501  Социология               20    20  10   10
050502  Политология               0     0   0    0
050503  Психология               50    50  30   20
050504  Журналистика             40    40  25   15
050505  Аймақтану                40    40  25   15
050506  Экономика                60    60  35   25
050507  Менеджмент               40    40  25   15
050508  Есеп және аудит          40    40  25   15
050509  Қаржы                    60    60  35   25
050510  Мемлекеттік және
жергілікті басқару       40    40  25   15
050511  Маркетинг                60    60  35   25
Қосындысы               450   450 270  180
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                 450
__________________________________________________________________
6. Жаратылыстану ғылымдары
__________________________________________________________________
050601  Математика              180   180 105   75
050602  Информатика             174   174 100   74
050603  Механика                 50    50  30   20
050604  Физика                   60    60  35   25
050605  Ядролық физика*          20    20   0   20
050606  Химия                    80    80  50   30
050607  Биология                 60    60  35   25
050608  Экология                 80    80  50   30
050609  География                40    40  25   15
050610  Гидрометрология          40    40  20   20
050611  Астрономия               20    20  10   10

050506  Экономика               0     0    0    0
050507  Менеджмент              0     0    0    0
050508  Учет и аудит            0     0    0    0
050509  Финансы                 0     0    0    0
050510  Государственное
и местное
управление              0     0    0    0
050511  Маркетинг               0     0    0    0
Сумма                 202   202  120   82
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК           4
ВСЕГО                 206
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
5. Социальные науки и бизнес
050501  Социология             20    20   10   10
050502  Политология             0     0    0    0
050503  Психология             50    50   30   20
050504  Журналистика           40    40   25   15
050505  Религиоведение         40    40   25   15
050506  Экономика              60    60   35   15
050507  Менеджмент             40    40   25   15
050508  Учет и аудит           40    40   25   15
050509  Финансы                60    60   35   25
050510  Государственное
и местное
управление             40    40   25   15
050511  Маркетинг              60    60   35   25
Сумма                 450   450  270  180
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
ВСЕГО                 450
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
6. Естественные науки
050601  Математика             180   180  105   75
050602  Информатика            174   174  100   74
050603  Механика                50    50   30   20
050604  Физика                  60    60   35   25
050605  Ядерная физика          20    20    0   20
050606  Химия                   80    80   50   30
050607  Биология                60    60   35   25
050608  Экология                80    80   50   30
050609  География               40    40   25   15
050610  Гидрометрология         40    40   20   20
050611  Acтрономия              20    20   10   10

Қосындысы               804   804 460  344
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                    16
Барлығы                 820
__________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
050601  Математика               50    50  30   20
050602  Информатика             130   130  80   50
050603  Механика                 40    40  25   15
050604  Физика                   50    50  30   20
050605  Ядролық физика*           0     0   0    0
050606  Химия                    30    30  20   10
050607  Биология                 30    30  20   10
050608  Экология                 30    30  18   12
050609  География                30    30  20   10
050610  Гидрометрология          30    30  18   12
050611  Астрономия
Қосындысы               420   420 261  159
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                 420   420 261  159
__________________________________________________________________
7. Техникалық ғылымдар және технологиялар
__________________________________________________________________
050701  Биотехнология           130   130  80   50
050702  Автоматтандыру және
басқару                 140   140  80   60
050703  Ақпараттық жүйелер      120   120  70   50
050704  Есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыз ету          340   340 200  140
050705  Математикалық және
компьютерлік модельдеу   40    40  25   15
050706  Геология және пайдалы
қазбалар көздерін
барлау                  166   166 100   66
050707  Тау-кен ісі             155   155  90   65
050708  Мұнай-газ ісі           120   120  70   50
050709  Металлургия             156   156  90   66
050710  Материалтану және
жаңа материалдар
технологиясы             40    40  25   15
050711  Геодезия және
картография             100   100  60   40
050712  Машина құрастыру        340   340 200  140
050713  Көлік, көлік техникасы
және технологиясы       170   170  85   85
050714  Авиациялық техника
және технологиялар       40    40  25   15
050715  Теңіз техникасы

СУММА                  804   804  460  344
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК           16
ВСЕГО                  820
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
6. Естественные науки
050601  Математика             50    50   30   20
050602  Информатика           130   130   80   50
050603  Механика               40    40   25   15
050604  Физика                 50    50   30   20
050605  Ядерная физика          0     0    0    0
050606  Химия                  30    30   20   10
050607  Биология               30    30   20   10
050608  Экология               30    30   18   12
050609  География              30    30   20   10
050610  Гидрометрология        30    30   18   12
050611  Acтрономия
СУММА                 420   420  261  159
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
ВСЕГО                 420   420  261  159
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
7. Технические науки и технологии
050701  Биотехнология          130   130   80   50
050702  Автоматизация и
управление             140   140   80   60
050703  Информационные
системы                120   120   70   50
050704  Вычислительная
техника и
программное
обеспечение            340   340  200  140
050705  Математическое и
компьютерное
моделирование           40    40   25   15
050706  Геология и
разведка
месторождений
полезных
ископаемых             166   166  100   66
050707  Горное дело            155   155   90   65
050708  Нефтегазовое дело      120   120   70   50
050709  Металлургия            156   156   90   66
050710  Материаловедение
и технология
новых материалов        40    40   25   15
050711  Геодезия и
картография            100   100   60   40
050712  Машиностроение         340   340  200  140
050713  Транспорт,
транспортная
техника и
технологии             170   170   85   85
050714  Авиационная
техника и
технологии              40    40   25   15
050715  Морская техника

мен технологиясы         54    54  33   21
050716  Приборлар жасау         100   100  60   40
050717  Жылу энергетикасы       138   138  78   60
050718  Электр энергетикасы     360   360 215  145
050719  Радиотехника,
электроника және
телекоммуникациялар     140   140  80   60
050720  Органикалық емес
заттардың химиялық
технологиясы             50    50  30   20
050721  Органикалық заттардың
химиялық технологиясы    50    50  30   20
050722  Полиграфия               28    28  18   10
050723  Техникалық физика       120   120  70   50
050724  Техникалық машиналар
және жабдықтар          130   130  75   55
050725  Ағаш өңдеу технологиясы  20    20  10   10
050726  Жеңіл және тоқыма
өнеркәсібі тауарлары
мен бұйымдарының
технологиясы            100   100  60   40
050727  Тағамдық заттар         150   150  85   65
050728  Өңдеу өндірістер
технологиясы             40    40  25   15
050729  Құрылыс                 340   340 200  140
050730  Құрылыс материалдарын,
заттарын және конструк.
цияларын өндіру          35    35  20   15
050731  Қоршаған ортаны қорғау
және өмір сүру
қауіпсіздігі            100   100  60   40
050732  Стандарттау, сертифика.
циялау және метрология  120   120  70   50
Қосындысы              4132  4132 2419 1713
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                    84
Ведомствоаралық
келісімдер бойынша
келген шетел азамат.
тарды оқыту үшін квота    3
Барлығы                4219
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
050701  Биотехнология           165   165 100   65
050702  Автоматтандыру және
басқару                 180   180 110   70
050703  Ақпараттық жүйелер      200   200 120   80
050704  Есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыз ету          360   360 215  145
050705  Математикалық және
компьютерлік модельдеу   40    40  25   15
050706  Геология және пайдалы
қазбалар көздерін
барлау                  130   130  80   50
050707  Тау-кен ісі             240   240 140  100
050708  Мұнай-газ ісі           300   300 180  120

и технологии            54    54   33   21
050716  Приборостроение        100   100   60   40
050717  Теплоэнергетика        138   138   78   60
050718  Электроэнергетика      360   360  215  145
050719  Радиотехника,
электроника и
телекоммуникации       140   140   80   60
050720  Химическая
технология
неорганических
веществ                 50    50   30   20
050721  Химическая
технология
органических
веществ                 50    50   30   20
050722  Полиграфия              28    28   18   10
050723  Техническая
физика                 120   120   70   50
050724  Технологические
машины и
оборудование           130   130   75   55
050725  Технология
деревообработки         20    20   10   10
050726  Технология изделий и
товаров текстильной и
легкой промышленности  100   100   60   40
050727  Технология
продовольственных
продуктов              150   150   85   65
050728  Технология
перерабатывающих        40    40   25   15
050729  Строительство          340   340  200  140
050730  Производство
строительных
материалов,
изделий и
конструкций             35    35   20   15
050731  Безопасность
жизнедеятельности
и защита               100   100   60   40
050732  Стандартизация,
сертификация и
метрология             120   120   70   50
Сумма                 4132  4132 2419 1713
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК           84
Квота для
иностранных
граждан,
прибывших по
межведомственным
соглашениям              3
ВСЕГО                 4219
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
7. Технические науки и технологии
050701  Биотехнология          165   165  100   65
050702  Автоматизация и
управление             180   180  110   70
050703  Информационные
системы                200   200  120   80
050704  Вычислительная
техника и
программное
обеспечение            360   360  215  145
050705  Математическое и
компьютерное
моделирование           40    40   25   15
050706  Геология и
разведка
месторождений
полезных
ископаемых             130   130   80   50
050707  Горное дело            240   240  140  100
050708  Нефтегазовое дело      300   300  180  120

050709  Металлургия             190   190 115   75
050710  Материалтану және
жаңа материалдар
технологиясы             40    40  25   15
050711  Геодезия және
картография               0     0   0    0
050712  Машина құрастыру        300   300 180  120
050713  Көлік, көлік техникасы
және технологиясы       320   320 160  160
050714  Авиациялық техника
және технологиялар       60    60  35   25
050715  Теңіз техникасы
мен технологиясы         90    90  82   8
050716  Приборлар жасау         180   180 110   70
050717  Жылу энергетикасы       260   260 155  105
050718  Электр энергетикасы     546   546 326  220
050719  Радиотехника,
электроника және
телекоммуникациялар     400   400 240  160
050720  Органикалық емес
заттардың химиялық
технологиясы            100   100  60   40
050721  Органикалық заттардың
химиялық технологиясы    50    50  30   20
050722  Полиграфия               20    20  10   10
050723  Техникалық физика         0     0   0    0
050724  Техникалық машиналар
және жабдықтар          210   210 120   90
050725  Ағаш өңдеу технологиясы  40    40  25   15
050726  Жеңіл және тоқыма
өнеркәсібі тауарлары
мен бұйымдарының
технологиясы            260   260 225   35
050727  Тағамдық заттар         240   240 140  100
050728  Өңдеу өндірістер
технологиясы             80    80  50   30
050729  Құрылыс                 450   450 270  180
050730  Құрылыс материалдарын,
заттарын және конструк.
цияларын өндіру          60    60  65   25
050731  Қоршаған ортаны қорғау
және өмір сүру
қауіпсіздігі            100   100  60   40
050732  Стандарттау, сертифика.
циялау және метрология  130   130  75   55
Қосындысы              5741  5741 3498 2243
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Ведомствоаралық
келісімдер бойынша
келген шетел азамат.
тарды оқыту үшін квота
Барлығы                5741
___________________________________________________________________
8. Ауылшаруашылық ғылымдары
___________________________________________________________________
050801  Агрономия                90    90  55   35
050802  Зоотехния                80    80  50   30
050803  Аң өндіру және аң аулау  50    50  30   20

050709  Металлургия            190   190  115   75
050710  Материаловедение
и технология            40    40   25   15
новых материалов
050711  Геодезия и
картография              0     0    0    0
050712  Машиностроение         300   300  180  120
050713  Транспорт,
транспортная
техника и
технологии             320   320  160  160
050714  Авиационная
техника и
технологии              60    60   35   25
050715  Морская техника
и технологии            90    90   82    8
050716  Приборостроение        180   180  110   70
050717  Теплоэнергетика        260   260  155  105
050718  Электроэнергетика      546   546  326  220
050719  Радиотехника,
электроника и
телекоммуникации       400   400  240  160
050720  Химическая
технология
неорганических
веществ                100   100   60   40
050721  Химическая
технология
органических
веществ                 50    50   30   20
050722  Полиграфия              20    20   10   10
050723  Техническая
физика                   0     0    0    0
050724  Технологические
машины и
оборудование           210   210  120   90
050725  Технология
деревообработки         40    40   25   15
050726  Технология
изделий и
товаров
текстильной
и легкой
промышленности         260   260  225   35
050727  Технология
продовольственных
продуктов              240   240  140  100
050728  Технология
перерабатывающих        80    80   50   30
050729  Строительство          450   450  270  180
050730  Производство
строительных
материалов,
изделий и
конструкций             60    60   35   25
050731  Безопасность
жизнедеятельности
и защита               100   100   60   40
050732  Стандартизация,
сертификация и
метрология             130   130   75   55
СУММА                 5741  5741 3498 2243
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
Квота для
иностранных
граждан,
прибывших по
межведомственным
соглашениям
ВСЕГО                  5741
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
8. Сельскохозяйственные науки
050801  Агрономия              90    90   55   35
050802  Зоотехния              80    80   50   30
050803  Охотоведение и
звероводство           50    50   30   20

050804  Балық шаруашылығы        60    60  35   25
050805  Суды қолдану және
су ресурстары            72    72  41   31
050806  Агроинженерия            70    70  40   30
050807  Орман шаруашылық ісі     60    60  35   25
050808  Топырақтану және
агрохимия                67    67  40   27
Қосындысы               549   549 326  223
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                    11
Барлығы                 560
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
__________________________________________________________________
___________________________________________________________________
050801  Агрономия               140   140  80   60
050802  Зоотехния               120   120  70   50
050803  Аң өндіру және аң аулау  90    90  55   35
050804  Балық шаруашылығы        90    90  55   35
050805  Суды қолдану және
су ресурстары            90    90  55   35
050806  Агроинженерия            90    90  55   35
050807  Орман шаруашылық ісі     90    90  55   35
050808  Топырақтану және
агрохимия                90    90  55   35
Қосындысы               800   800 480  320
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                 800
___________________________________________________________________
9. Қызмет көрсету
___________________________________________________________________
050901  Көлікті пайдалану және   75    75  40   35
жүк тасымалдауды
ұйымдастыру
050902  Туризм                    0     0
050903  Жерге орналастыру
және кадастр             20    20  10   10
050904  Тұрмыстық қызмет
көрсету және сервис       0     0
050905  Әлеуметтiк жұмыс         20    20  10   10
050906  Мәдениет шаралық жұмыс   37    37  25   12
Қосындысы               152   152  85   67
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                     3
Барлығы                 155
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
050901  Көлікті пайдалану және  305   305 180  125
жүк тасымалдауды
ұйымдастыру
050902  Туризм                   89    89  50   39
050903  Жерге орналастыру
және кадастр             60    60  35   25
050904  Тұрмыстық қызмет
көрсету және сервис     105   105  60   45
050905  Әлеуметтiк жұмыс         90    90  54   36
050906  Мәдениет шаралық жұмыс   60    60  58   2
Қосындысы               709   709 437   272
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                 709
___________________________________________________________________
II. Жоғары арнайы бiлiм мамандықтары
2. Денсаулық сақтау және әлеуметтiк қамтамасыз
ету (медицина)
___________________________________________________________________
051101  Емдеу iсi               570   570 340  230
051102  Педиатрия               570   570 340  230
051103  Медико-профилактикалық
iс                      170   170 100   70
051104  Стоматология             30    30  15   15
051105  Фармация                 70    70  40   30
051106  Шығыс медицинасы         20    20  10   10
051107  Медико-биологиялық iс    40    40  25   15
Қосындысы              1470  1470 870  600
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                    30
Барлығы                1500
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________

050804  Рыбное хозяйство       60    60   35   25
050805  Водные ресурсы и
водопользование        72    72   41   31
050806  Агроинженерия          70    70   40   30
050607  Лесохозяйственное
дело                   60    60   35   25
050808  Почвоведение и
агрохимия              67    67   40   27
Сумма                 549   549  326  223
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК          11
ВСЕГО                 560
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
8. Сельскохозяйственные науки
050801  Агрономия             140   140   80   60
050802  Зоотехния             120   120   70   50
050803  Охотоведение и
звероводство           90    90   55   35
050804  Рыбное хозяйство       90    90   55   35
050805  Водные ресурсы и
водопользование        90    90   55   35
050806  Агроинженерия          90    90   55   35
050607  Лесохозяйственное
дело                   90    90   55   35
050808  Почвоведение и
агрохимия              90    90   55   35
Сумма                 800   800  480  320
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
ВСЕГО                 800
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
9. Услуги
050901  Организация
перевозок и
эксплуатация
транспорта             75    75   40   35
050902  Туризм                  0     0
050903  Землеустройство
и кадастр              20    20   10   10
050904  Бытовые услуги
и сервис                0     0
050905  Социальная работа      20    20   10   10
050906  Культурно-досуговая
работа                 37    37   25   12
Сумма                 152   152   85   67
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК           3
ВСЕГО                 155
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
9. Услуги
050901  Организация
перевозок и
эксплуатация
транспорта            305   305  180  125
050902  Туризм                 89    89   50   39
050903  Землеустройство
и кадастр              60    60   35   25
050904  Бытовые услуги
и сервис              105   105   60   45
050905  Социальная работа      90    90   54   36
050906  Культурно-досуговая
работа                 60    60   58    2
Сумма                 709   709  437  272
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
ВСЕГО                 709
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
I. Высшее специальное образование
1. Здравоохранение и социальное обеспечение (мед. специальности)
051101  Лечебное дело          570   570  340  230
051102  Педиатрия              570   570  340  230
051103  Медико-профилак-
тическое               170   170  100   70
051104  Стоматология            30    30   15   15
051105  Фармация                70    70   40   30
051106  Восточная медицина      20    20   10   10
051107  Медико-биологи-
ческое дело             40    40   25   15
Сумма                 1470  1470  870  600
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК           30
Всего                 1500
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
I. Высшее специальное образование
1. Здравоохранение и социальное обеспечение (мед. специальности)

051101  Емдеу iсi               100   100  60   40
051102  Педиатрия               100   100  60   40
051103  Медико-профилактикалық
iс                       20    20  10   10
051104  Стоматология             25    25  15   10
051105  Фармация
051106  Шығыс медицинасы
051107  Медико-биологиялық iс
Қосындысы               245   245 145  100
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлтты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы                 245
___________________________________________________________________
2. Ветеринария
___________________________________________________________________
051201  Ветеринарлық медицина   109   109  69   40
051202  Ветеринарлық санитария  106   106  66   40
Қосындысы               215
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота                     5
Барлығы                 220
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
051201  Ветеринарлық медицина   120   120  70   50
051202  Ветеринарлық санитария  120   120  70   50
Қосындысы
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлтты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн
квота
Барлығы
___________________________________________________________________
____________________________________
Қожа Ахмет Яссауи
атындағы Халықаралық
Қазақ-Түрiк
университетiнде Түркi
Республикасынан,
басқа түркi тiлдес
республикалардан
студенттерді оқыту      200
____________________________________
М.В.Ломоносов
атындағы Мәскеу
мемлекеттік
университетiнiң
Қазақстандағы
филиалында              100
____________________________________
Мәскеу авиациялық
институтының "Восход"
филиалында студент.
терді дайындауға         10
____________________________________
Қазақстан-Британ
техникалық
университетiнде         200
____________________________________
Өнер жоғары оқу         600
____________________________________
Жоғары оқу орындарының
дайындық бөлiмдерiнде  1645
тыңдаушыларды оқытуға,
оның ішінде Қазақстан
Республикасының        1400
азаматтары емес ұлты
қазақ азаматтарды
оқыту
____________________________________
Жетiм балаларды оқытуға 200
____________________________________
Резерв                   50
____________________________________
Қазақ Ұлттық музыка академиясы
_____________________________________________
050401  Музыкатану               4
050402  Аспаптық орындау:
фортепиано               14
050402  Аспаптық орындау:
шекті аспаптар           18
050402  Аспаптық орындау:
үрмелі                   22
050403  Вокалдық ән өнер         9
050404  Дәстүрлік музыка
өнері (халық әні)        5
050404  Дәстүрлік музыка өнері
(халық аспаптар)         30
050405  Дирижерлеу               12
050406  Режиссура                2
050407  Актерлық өнер            15
050408  Эстрада өнері            10
050411  Композиция               2
050106  Музыкалық білім          7
Барлығы                  150
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азамат.
тарды оқыту үшiн квота   3
_____________________________________________
Құрманғазы атындағы
Қазақ Ұлттық консерваториясы
_____________________________________________
050401  Музыкатану               4
050402  Аспаптық орындау
(аспап түрлері бойынша)  44
050403  Вокалдық ән өнер         18
050404  Дәстүрлік музыка өнері
(түрлері бойынша)        53
050405  Дирижерлеу               18
050411  Композиция               3
050103  Педагогика және
психология (музыкалық)   10
Барлығы                  150
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азаматтарды
оқыту үшiн квота         3
_____________________________________________
Т.Жүргенов атындағы
Қазақ Ұлттық өнер академиясы
_____________________________________________

051101  Лечебное дело          100   100   60   40
051102  Педиатрия              100   100   60   40
051103  Медико-профилак-
тическое                20    20   10   10
051104  Стоматология            25    25   15   10
051105  Фармация
051106  Восточная медицина
051107  Медико-биологи-
ческое дело
Сумма                  245   245  145  100
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
Всего                  245
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
2. Ветеринария
051201  Ветеринарная
медицина               109   109   69   40
051202  Ветеринарная
санитария              106   106   66   40
Сумма                  215
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК            5
Всего                  220
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные кредиты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
2. Ветеринария
051201  Ветеринарная
медицина               120   120   70   50
051202  Ветеринарная
санитария              120   120   70   50
Сумма
Квота для лиц
казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК
Всего
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Шифр |     Наименование    |Государственные образовательные гранты
|    специальностей   |______________________________________
|                     |Итого|полное обучение|сокращенное обуч.
|                     |     |_______________|_________________
|                     |     |Всего|каз | рус|Всего| каз | рус
______|_____________________|_____|_____|____|____|_____|_____|_____
На обучение студентов
из Турецкой Республики,
других тюркоязычных
республик в Между-
народном Казахско-
турецком
университете           200
На обучение студентов
в Казахстанском
филиале Московского
государственного
университета им.
М.В. Ломоносова        100
На обучение студентов
в филиале "Восход"
Московского
авиационного
института               10
На обучение студентов
в Казахстанско-
Британском
техническом
университете           200
ВУЗы искусств          600
На обучение
слушателей
подготовительных      1645
отделений вузов,
в т.ч. на обучение
лиц казахской
национальности,
не являющихся
гражданами
Республики Казахстан  1400
На обучение
детей-сирот            200
Резерв                  50
____________________________________________________________________
Казахская национальная академии музыки
050401  Музыковедение                  4
050402  Инструментальное
исполнительство:
фортепиано                    14
050402  Инструментальное
исполнительство:
Струнные
инструменты                   18
050402  Инструментальное
исполнительство:
Духовые инструменты           22
050403  Вокальное искусство            9
050404  Традиционное
музыкальное
искусство
(народные
инструменты)                  30
050404  Традиционное
музыкальное
искусство
(народное пение)               5
050405  Дирижирование                 12
050406  Режиссура                      2
050407  Актерское искусство           15
050408  Искусство эстрады             10
050411  Композиция                     2
050106  Музыкальное
образование                    7
ВСЕГО                        150
в том числе квота
для лиц казахской
национальности, не
являющихся
гражданами РК                  3
____________________________________________________________________
Казахская национальная консерватория им. Курмангазы
050401  Музыковедение                  4
050402  Инструментальное
исполнительство
(по видам
инструментов),                44
в том числе
Фортепиано
Струнные инструменты
Духовые и ударные
инструменты
050403  Вокальное искусство           18
050404  Традиционное
музыкальное
искусство (по
видам), в том числе           53
Народные
инструменты (домбра,
шертер, кобыз, баян,
аккордеон)
Народное пение
050405  Дирижирование,
в том числе                   18
Хоровое
дирижирование
Оркестровое
дирижирование
050411  Композиция                     3
050103  Педагогика и
психология
(музыкальная)                 10
ВСЕГО                        150
в том числе квота
для лиц казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК                  3
____________________________________________________________________
Казахская национальная академия искусств им. Т. Жургенова

050406  Режиссура                      57
050407  Актерлық өнер                  55
050408  Эстрада өнері                  28
050409  Хорeoграфия                    18
050410  Сценография                    16
050412  Oпeратор өнерi                  8
050413  Сурет                          16
050414  Графика                         8
050415  Мүсіндеу*                       8
050416  Өнертану                       30
050417  Декоративтік өнер              22
050421  Дизайн                         34
Барлығы                       300
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азаматтарды
оқыту үшiн квота                6
_____________________________________________
Қазақ-Британ техникалық университеті
_____________________________________________
050506  Экономика                       8
050507  Менеджмент                      6
050509  Қаржы                           6
050702  Автоматтандыру және
басқару                        20
050703  Ақпараттандыру жүйесі          20
050704  Есептеу техникасы және
программалық қамтама.
сыз ету                        20
050706  Геология және пайдалы
қазбалар көздерін
барлау                         20
050708  Мұнай-газ ісі                  40
050415  Теңіз техникасы мен
технологиясы                   20
050721  Органикалық заттардың
химиялық технологиясы          20
050724  Техникалық машиналар
және жабдықтар                 20
Барлығы                       200
Қазақстан Республика.
сының азаматы емес
ұлты қазақ азаматтарды
оқыту үшiн квота                4
_____________________________________________
Мәскеу авиациялық институтының
"Восход" филиалы
_____________________________________________
130900  Ұшатын аппараттарды
сынау                           6
220100  Есептеу машиналары,
кешендері, жүйелері
мен желілері                    2
220200  Басқару мен ақпарат.
тарды өңдеудің автомат.
тық жүйелері                    2
Барлығы                        10
_____________________________________________
Магистратураға қабылдау
Ескерту: "Магистратураға қабылдау"   бөлігіне   өзгертулер енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 789   бұйрығымен .
__________________________________________________________________
Код   |          Мамандықтардың топтары және       |Мемлекеттiк
|              мамандықтардың аты            | тапсырыс
__________________________________________________________________
1. Бiлiм                   448
__________________________________________________________________
6N0101  Мектепке дейiнгi оқыту және тәрбиелеу               0

050406  Режиссура                     57
050407  Актерское искусство           55
050408  Искусство эстрады             28
050409  Хореография                   18
050410  Сценография                   16
050412  Операторское
искусство                      8
050413  Живопись                      16
050414  Графика                        8
050415  Скульптура                     8
050416  Искусствоведение              30
050417  Декоративное
искусство                     22
050421  Дизайн                        34
ВСЕГО                        300
в том числе квота
для лиц казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК                  6
____________________________________________________________________
Казахстанско-Британский технический университет
050506  Экономика                      8
050507  Менеджмент                     6
050509  Финансы                        6
050702  Автоматизация и
управление                    20
050703  Информационные
системы                       20
050704  Вычислительная
техника и
программное
обеспечение                   20
050706  Геология и
разведка
месторождений
полезных ископаемых           20
050708  Нефтегазовое дело             40
050415  Морская техника и
технологии                    20
050721  Химическая
технология
органических
веществ                       20
050724  Технологические
машины и
оборудование                  20
Всего                        200
в том числе квота
для лиц казахской
национальности,
не являющихся
гражданами РК                  4
____________________________________________________________________
Филиал "Восход" Московского авиационного института
130900  Испытание
летательных
аппаратов                      6
220100  Вычислительные
машины, комплексы,
системы и сети                 2
220200  Автоматизированные
системы обработки
информации и
управления                     2
Всего                         10
____________________________________________________________________
Прием в магистратуру
____________________________________________________________________
Код   |         Наименование специальностей              |Госзаказ
________|__________________________________________________|________
1. Образование                                        448
6N0101   Дошкольное обучение и воспитание                         0

6N0102  Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі      22
6N0103  Педагогика және психология                         152
6N0104  Бастапқы әскери дайындық                            0
6N0105  Дефектология                                       12
6N0106  Музыкалық бiлiм                                     0
6N0107  Бейнелеу өнері және сызу                            8
6N0108  Дене шынықтыру және спорт                          10
6N0109  Математика                                         20
6N0110  Физика                                             16
6N0111  Информатика                                        29
6N0112  Химия                                              19
6N0113  Биология                                           20
6N0114  Тарих                                              20
6N0115  Құқық және экономика негiздерi                     20
6N0116  География                                          20
6N0117  Қазақ тiлi мен әдебиетi                            20
6N0118  Орыс тiлi мен әдебиетi                             15
6N0119  Шет тiлi: екi шет тiлi                             40
6N0120  Кәсiптiк бiлiм                                      5
__________________________________________________________________
2. Гуманитарлық ғылымдар                  323
__________________________________________________________________
6N0201  Философия                                          28
6N0202  Халықаралық қатынастар                             20
6N0203  Тарих                                              89
6N0204  Мәдениеттану                                       20
6N0205  Филология                                         111
6N0206  Дiнтану                                            15
6N0207  Аударма iсi                                        30
6N0208  Археология және этнология                          10
__________________________________________________________________
3. Құқық                            120
__________________________________________________________________
6N0301  Құқықтану                                          95
6N0302  Халықаралық құқық                                  25
6N0303  Құқық қорғау қызметi                                0
__________________________________________________________________
4. Өнер                             49
__________________________________________________________________
6N0401  Музыкатану                                          0
6N0402  Аспаптық орындау                                    0
6N0403  Вокалдық өнер                                       0

6N0102   Педагогика и методика начального обучения               22
6N0103   Педагогика и психология                                152
6N0104   Начальная военная подготовка                             0
6N0105   Дефектология                                            12
6N0106   Музыкальное образование                                  0
6N0107   Изобразительное искусство и черчение                     8
6N0108   Физическая культура и спорт                             10
6N0109   Математика                                              20
6N0110   Физика                                                  16
6N0111   Информатика                                             29
6N0112   Химия                                                   19
6N0113   Биология                                                20
6N0114   История                                                 20
6N0115   Основы права и экономики                                20
6N0116   География                                               20
6N0117   Казахский язык и литература                             20
6N0118   Русский язык и литература                               15
6N0119   Иностранный язык: два иностранных языка                 40
6N0120   Профессиональное обучение                                5
2. Гуманитарные науки                                 323
6N0201   Философия                                               28
6N0202   Международные отношения                                 20
6N0203   История                                                 89
6N0204   Культурология                                           20
6N0205   Филология                                              111
6N0206   Религиоведение                                          15
6N0207   Переводческое дело                                      30
6N0208   Археология и этнология                                  10
3. Право                                              120
6N0301   Юриспруденция                                           95
6N0302   Международное право                                     25
6N0303   Правоохранительная деятельность                          0
4. Искусство                                           49
6N0401   Музыковедение                                            0
6N0402   Инструментальное исполнительство                         0
6N0403   Вокальное искусство                                      0

6N0404  Дәстүрлiк музыка өнерi                              0
6N0405  Дирижерлеу                                          1
6N0406  Режиссура                                           7
6N0407  Актерлық өнер                                       1
6N0408  Эстрадалық өнер                                     1
6N0409  Хореография                                         2
6N0410  Сценография                                         1
6N0411  Композиция                                          1
6N0412  Операторлық өнер                                    2
6N0413  Сурет салу                                          2
6N0414  Графика                                             2
6N0415  Мүсiндеу                                            1
6N0416  Өнертану                                            8
6N0417  Декоративтік өнер                                   3
6N0418  Кітапханатану және библиография                     2
6N0419  Мұражай iсi және ескерткiштердi қорғау              0
6N0420  Сәулет                                              3
6N0421  Дизайн                                             12
6N0422  Баспа iсi                                           0
__________________________________________________________________
5. Әлеуметтiк ғылымдар және бизнес           500
__________________________________________________________________
6N0501  Социология                                         40
6N0502  Политология                                        38
6N0503  Психология                                         55
6N0504  Журналистика                                       35
6N0505  Аймақтану                                           5
6N0506  Экономика                                          90
6N0507  Менеджмент                                         84
6N0508  Есеп және аудит                                    40
6N0509  Қаржы                                              40
6N0510  Мемлекеттік және жергілікті басқару                45
6N0511  Маркетинг                                          28
__________________________________________________________________
6. Жаратылыстану ғылымдары              500
__________________________________________________________________
6N0601  Математика                                         96
6N0602  Информатика                                        66
6N0603  Механика                                           33
6N0604  Физика                                             75
6N0605  Ядролық физика                                      0
6N0606  Химия                                              50

6N0404   Традиционное музыкальное искусство                       0
6N0405   Дирижирование                                            1
6N0406   Режиссура                                                7
6N0407   Актерское искусство                                      1
6N0408   Искусство эстрады                                        1
6N0409   Хореография                                              2
6N0410   Сценография                                              1
6N0411   Композиция                                               1
6N0412   Операторское искусство                                   2
6N0413   Живопись                                                 2
6N0414   Графика                                                  2
6N0415   Скульптура                                               1
6N0416   Искусствоведение                                         8
6N0417   Декоративное искусство                                   3
6N0418   Библиотековедение и библиография                         2
6N0419   Музейное дело и охрана памятников                        0
6N0420   Архитектура                                              3
6N0421   Дизайн                                                  12
6N0422   Издательское дело                                        0
5. Социальные науки и бизнес                          500
6N0501   Социология                                              40
6N0502   Политология                                             38
6N0503   Психология                                              55
6N0504   Журналистика                                            35
6N0505   Регионоведение                                           5
6N0506   Экономика                                               90
6N0507   Менеджмент                                              84
6N0508   Учет и аудит                                            40
6N0509   Финансы                                                 40
6N0510   Государственное и местное управление                    45
6N0511   Маркетинг                                               28
6. Естественные науки                                 500
6N0601   Математика                                              96
6N0602   Информатика                                             66
6N0603   Механика                                                33
6N0604   Физика                                                  75
6N0605   Ядерная физика                                           0
6N0606   Химия                                                   50

6N0607  Биология                                           59
6N0608  Экология                                           62
6N0609  География                                          45
6N0610  Гидрометеорология                                  14
6N0611  Астрономия                                          0
__________________________________________________________________
7. Техникалық ғылымдар және технологиялар       500
__________________________________________________________________
6N0701  Биотехнология                                      30
6N0702  Автоматтандыру және басқару                        10
6N0703  Ақпараттық жүйелер                                 90
6N0704  Есептеу техникасы және бағдарламалық
қамтамасыз ету                                     25
6N0705  Математикалық және компьютерлiк модельдеу          10
6N0706  Геология және пайдалы қазбалар кен
орындарын барлау                                   19
6N0707  Тау-кен ісі                                         6
6N0708  Мұнай-газ iсi                                      30
6N0709  Металлургия                                         9
6N0710  Материалтану және жаңа материалдар технологиясы    10
6N0711  Геодезия және картография                          15
6N0712  Машина жасау                                       20
6N0713  Көлік, көлік техникасы және технологиялары          8
6N0714  Авиациялық техника және технологиялары              0
6N0715  Теңiз техникасы мен технологиялары                  0
6N0716  Приборлар жасау                                     2
6N0717  Жылу энергетикасы                                  10
6N0718  Электр энергетикасы                                17
6N0719  Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар  8
6N0720  Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы     14
6N0721  Органикалық заттардың химиялық технологиясы        21
6N0722  Полиграфия                                          3
6N0723  Техникалық физика                                   3
6N0724  Техникалық машиналар және жабдықтар                27
6N0725  Ағаш өңдеу технологиясы                            10
6N0726  Жеңiл және тоқу өнеркәсiбi тауарлары мен
бұйымдарының технологиясы                           0
6N0727  Азық-түлiк тағамдары технологиясы                  20
6N0728  Өңдеу өндірістерінің технологиясы                   6
6N0729  Құрылыс                                            28
6N0730  Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және
конструкцияларын өндiру                            10
6N0731  Қоршаған ортаны қорғау және өмір
тіршілігінің қауіпсіздігі                          24

6N0607   Биология                                                59
6N0608   Экология                                                62
6N0609   География                                               45
6N0610   Гидрометеорология                                       14
6N0611   Астрономия                                               0
7. Технические науки и технологии                     500
6N0701   Биотехнология                                           30
6N0702   Автоматизация и управление                              10
6N0703   Информационные системы                                  90
6N0704   Вычислительная техника и программное обеспечение        25
6N0705   Математическое и компьютерное моделирование             10
6N0706   Геология и разведка месторождений полезных
ископаемых                                              19
6N0707   Горное дело                                              6
6N0708   Нефтегазовое дело                                       30
6N0709   Металлургия                                             9
6N0710   Материаловедение и технология новых материалов          10
6N0711   Геодезия и картография                                  15
6N0712   Машиностроение                                          20
6N0713   Транспорт, транспортная техника и технологии             8
6N0714   Авиационная техника и технологии                         0
6N0715   Морская техника и технологии                             0
6N0716   Приборостроение                                          2
6N0717   Теплоэнергетика                                         10
6N0718   Электроэнергетика                                       17
6N0719   Радиотехника, электроника и телекоммуникации             8
6N0720   Химическая технология неорганических веществ            14
6N0721   Химическая технология органических веществ              21
6N0722   Полиграфия                                               3
6N0723   Техническая физика                                       3
6N0724   Технологические машины и оборудование                   27
6N0725   Технология изделий и товаров текстильной и легкой       10
промышленности
6N0726   Технология деревообработки                               0
6N0727   Технология продовольственных продуктов                  20
6N0728   Технология перерабатывающих производств                  6
6N0729   Строительство                                           28
6N0730   Производство строительных материалов, изделий           10
6N0731   Безопасность жизнедеятельности и защита
окружающей среды                                        24