Тiркелген N 2647, "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрі мiндетiн атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 2 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 77 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 1 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2884. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
54. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 77 (тіркелген N 2884) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2647" бұйрығына N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. Тiркелген N 2647 "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы", Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi мiндетiн атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201  бұйрығына (2004 жылғы 3 сәуірдегi  N 54 "N 2647 тiркелген, "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi мiндетiн атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына, N 1 өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" - тiркелген N 2806) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
1) бюджет кiрiстерiнiң сыныптамасында:
3 "Капиталмен жасалған операциялардан алынатын кiрiстер" санатында 02 "Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату" сыныбындағы 1 "Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату" кiшi сыныбында мынадай мазмұндағы 04 спецификасымен толықтырылсын:
"04 Жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарын сатудан түсетiн түсiмдер";

О внесении изменений и дополнений N 2 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 77. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2004 года N 2884. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
54. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 77 "О внесении изменений и дополнений N 2 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647" ...".
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за № 2647 ( № 54 от 3 апреля 2004 года "О внесении изменения и дополнений № 1 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за № 2647" - зарегистрирован за № 2806) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
1) в классификации доходов бюджета:
в категории 3 "Доходы от операций с капиталом" в классе 02 "Продажа товаров из государственных запасов" в подклассе 1 "Продажа товаров из государственных запасов" дополнить спецификой 04 следующего содержания:
"04 Поступления от реализации материальных ценностей мобилизационного резерва";

6 "Жалпы қаржыландыру" санатында 03 "Өзге қаржыландыру" сыныбындағы 1 "Мемлекеттiк меншiк объектiлерiн жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" кiшi сыныбында мынадай мазмұндағы 03 спецификасымен толықтырылсын:
"03 Республикалық меншiктегi және кен өндiру мен өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер";
2) бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
275 және 618 бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасының барлық мәтiнi бойынша мынадай редакцияда жазылсын:
"275 Астана қаласының Күрделi құрылыс департаментi";
"618 Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында:
618 "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)" бағдарлама әкiмшiсi бойынша;
1 және 3 бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1 Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі уәкiлеттi орган қызметiн қамтамасыз ету";
"3 Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiнiң бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру";
6 "Қылмыстық-орындау жүйесi" кiшi функциясында 221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бағдарлама әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 12, 13 және 14 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"12 Тергеу-тұтқынға алынған адамдарды ұстау";
"13 Тергеу изоляторларында СПИД iндетiне қарсы iс-қимыл";
"14 Алматы қаласында 1 800 орынға тергеу изоляторын салу";
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" деген бағдарламаның әкiмшiсi мынадай мазмұндағы 17 бағдарламамен толықтырылсын:
"17 Жұмыссыздық жөнiндегi" жәрдемақы төлемдерi бойынша өткен жылдардың мiндеттемелерi";
274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсi бойынша 7 "Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында" 3 "Сумен қамтамасыз ету" кiшi функциясында мынадай мазмұндағы 11 кiшi бағдарламалары бар 13 және 15 бағдарламасымен толықтырылсын:
"11 Сумен жабдықтау жүйесiн дамыту үшiн кредиттеу";
"13 Республикалық бюджеттiң есебiнен жобаны iске асыру үшiн жергiлiктi бюджеттi несиелендiру";
"15 Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру";
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:

в категории 6 "Общее финансирование" в классе 03 "Прочее финансирование" в подклассе 1 "Поступления от приватизации объектов государственной собственности" дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям";
2) в функциональной классификации расходов бюджета:
по всему тексту функциональной классификации расходов бюджета администраторов бюджетных программ 275 и 618 изложить в следующей редакции:
"275 Департамент капитального строительства города Астаны";
"618 Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору программ 618 "Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)" программы 1 и 3 изложить в следующей редакции:
"1 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по борьбе с экономической и коррупционной преступностью";
"3 Создание единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью";
в подфункции 6 "Уголовно-исполнительная система" по администратору программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить программами 12, 13 и 14 следующего содержания:
"12 Содержание следственно-арестованных лиц";
"13 Противодействие эпидемии СПИДа в следственных изоляторах";
"14 Строительство следственного изолятора в городе Алматы на 1800 мест";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" подфункцию 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить программой 17 следующего содержания:
"17 Обязательства прошлых лет по выплате пособий по безработице";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 3 "Водоснабжение" по администратору бюджетных программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 11 с подпрограммами 13 и 15 следующего содержания:
"11 Кредитование для развития системы водоснабжения";
"13 Реализация программы за счет кредитов из республиканского бюджета";
"15 Реализация программы за счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":

274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" деген бағдарламаның әкiмшiсi бойынша 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 24 "Ауданаралық (қалааралық) жолаушылар тасымалын ұйымдастыру" бағдарламасы алынып тасталсын;
9 "Көлiк және байланыс саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясы мынадай мазмұндағы 24 бағдарламасы бар 274 бағдарлама әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"274 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы";
"24 Жолаушылар тасымалын ұйымдастыру";
3) 130 "Тауарлар сатып алу" кiшi сыныбындағы 1 "Тауарлар мен қызмет көрсетулерге шығындар" сыныбындағы 1 "Ағымдағы шығындар" санатында шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
"136 Ел iшiндегi қызметтiк iссапарлар";
"137 Елден тысқары жерлерге қызметтiк iссапарлар".
2. Бюджеттiк процесс әдiснамасы және функционалдық талдау департаментi (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бiрге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору бюджетных программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" программу 24 "Организация межрайонного (межгородского) пассажирского транспортного сообщения" исключить;
в подфункции 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и связи" дополнить администратором бюджетных программ 274 с программой 24 следующего содержания:
"274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета";
"24 Организация пассажирского транспортного сообщения";
3) в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 "Текущие затраты" в классе 1 "Затраты на товары и услуги" в подклассе 130 "Приобретение товаров" специфики 136 и 137 изложить в следующей редакции:
"136 Служебные командировки внутри страны";
"137 Служебные командировки за пределы страны".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министра