N 2647 тіркелген, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 4 өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 19 маусымдағы N 104 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 10 тамызда тіркелді. Тіркеу N 2991. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
56. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 19 шілдедегі N 104 (тіркелген N 2991) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2647" бұйрығына N 4 өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. Тіркелген N 2647 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы  29 желтоқсандағы N 201  бұйрығына  (2004 жылғы 3 сәуірдегі  N 54  "N 2647 тіркелген, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына, N 1 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" - тіркелген N 2806; 2004 жылғы 25 мамырдағы  N 77 , Тіркелген N 2647, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы  29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" - тіркелген N 2884) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:

О внесении изменений и дополнения N 4 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 19 июля 2004 года N 104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2004 года N 2991. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
56. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 19 июля 2004 года N 104 "О внесении изменений и дополнения N 4 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2647, в который внесены изменения и дополнения приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 3 апреля 2004 года N 54 - зарегистрированный за N 2806; от 25 мая 2004 года N 77 - зарегистрированный за N 2848; от 2 июля 2004 года N 98 - зарегистрированный за N 2932) следующие изменения и дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:

10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында 3 "Орман шаруашылығы" кіші функциясында 257 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл шаруашылығының, ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі атқарушы орган" деген бағдарламаның әкімшісі мынадай мазмұндағы 21 бағдарламамен толықтырылсын:
"21 Орман шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту";
13 "Өзге де" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кіші функциясында 233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" бағдарлама әкімшісінің 18 "Қазақстан Республикасының инновациялық инфрақұрылымын қалыптастыру" бағдарламада 100 "Қазақстан аумақтарында жарғылық капиталдар технопарктерін қалыптастыру" және 101 "Ақпараттық технологиялық паркін құру" кіші бағдарламалар "Қолданылу мерзімінің аяқталуы" деген бағанда "01.01.2004" деген сандармен толықтырылсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 3 "Лесное хозяйство" по администратору программ 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 21 следующего содержания:
"21 Развитие объектов лесного хозяйства";
в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" по подпрограммам 100 "Формирование уставных капиталов технопарков в регионах Казахстана" и 101 "Создание парка информационных технологий" программы 18 "Формирование инновационной инфраструктуры Республики Казахстан" графу "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.04.".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр