Эпидемиология және гигиена жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық ереже мен нормаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2004 жылғы 18 тамыздағы N 629 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 18 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3076. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы 23 шілдедегі № 533 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010.07.23 № 533 Бұйрығымен.
"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  7-бабының 10) тармақшасына сәйкес  бұйырамын :
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жұқпалы аурулар ауруханаларын (бөлімшелерін) ұстап-күтуге және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар";
2) "Гирудотерапия кабинеттерін ұстап-күтуге және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар";
3) "Атмосфералық ауаға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормалар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (Байсеркин Б.С.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Әкімшілік департаментінің директоры (Акрачкова Д.В.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жариялауға жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау вице-министрі, Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері А.А.Белоногқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы
"Эпидемиология және гигиена
жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық
ереже мен нормаларды бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрдің міндетін атқарушының
2004 жылғы 18 тамыздағы
N 629 бұйрығымен бекітілген
"Жұқпалы аурулар ауруханаларына (бөлімшелеріне)
қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар"
санитарлық-эпидемиологиялық ереже мен нормалар   1. Жалпы ережелер
1. "Жұқпалы аурулар ауруханаларына (бөлімшелеріне) қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" туралы санитарлық-эпидемиологиялық ереже мен нормалар (бұдан әрі - санитарлық ереже) меншік түріне қарамастан ауруханалық ұйымдарды жобалаумен, жаңадан құрылысын жүргізумен, қайта жаңартумен, пайдалануды ұйымдастырумен айналысатын, жұқпалы ауруларға медициналық көмек көрсететін ауруханалық ұйымдар мен жеке тұлғаларға арналған.

Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по эпидемиологии и гигиене
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 629. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 сентября 2004 года N 3076. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года N 533
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 23.07.2010 N 533 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10)  статьи 7 Закона Республики Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения", приказываю:
1. Утвердить прилагаемые санитарно-эпидемиологические правила и нормы:
1) "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации инфекционных больниц (отделений)";
2) "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации кабинетов гирудотерапии";
3) "Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху".
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Байсеркин Б.С.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Административному департаменту Министерства здравоохранения Республики Казахстан  (Акрачкова Д.В.) направить настоящий приказ на официальное опубликование после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения, Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Белоног А.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о.Министра
Утверждены
приказом И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
18 августа 2004 года N 629
"Об утверждении санитарно-эпидемиологических
правил и норм по эпидемиологии и гигиене"
Санитарно-эпидемиологические правила и нормы
"Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и
эксплуатации инфекционных больниц (отделений)"
1. Общие положения
1. Санитарно-эпидемиологические правила и нормы "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации инфекционных больниц (отделений)" (далее - санитарные правила) предназначены для больничных организаций, независимо от формы собственности и физических лиц, занимающихся проектированием, строительством, реконструкцией, эксплуатацией организаций, оказывающих медицинскую помощь больным с инфекционным заболеванием.

2. Осы санитарлық ереженің талаптарын орындауды ұйымдардың басшылары мен жеке тұлғалар қамтамасыз етеді.
3. Осы санитарлық ережеде мынандай терминдер және анықтамалар қолданылған:
1) жұқпалы аурулар ауруханасы, бөлімше - жұқпалы және паразитарлы аурулармен ауырған ауруларды оқшаулау, тексеру, емдеу және оларға стационарлық бақылау жүргізуге арналған денсаулық сақтау жүйесінің ұйымы;
2) бокс - сырттан түсетін ауруға арналған, кіретін есігі бөлек үй-жай. Оның құрамына: палата, санитарлық торап, ванна және шлюз кіреді;
3) кварцтеу - ультракүлгін сәуле арқылы ауадағы, құрал-жабдықтардағы микробтарды жою;
4) жартылай бокс - ауруға арналған сыртқа шығатын есігі жоқ үй-жай;
5) қабылдау бөлімшесі - аурухана ұйымының ауруларды қабылдап, бөлімшелерге жіберуге арналған қызметтік бөлімшесі;
6) тексеру кабинеті - ауруханаға түсетін ауруларды тексеруге арналған үй-жай;
7) санитарлық-індетке қарсы тазалық сақтау тәртібі - аурухана ұйымдардың ішінде және олардан тыс жерде жұқпалы, паразитарлы аурулардың таралуын болдырмау үшін жүргізілетін іс-шаралар кешені;
8) санитарлық өңдеу - себезгі немесе ванна қабылдау, шаш қию мен тырнақ алу, киімін айырбастау, керек болған жағдайда дезинсекция және зарарсыздандыру жұмыстарын жүргізу.
2. Аумаққа және ғимараттарға қойылатын
санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
4. Аурухананың архитектуралық-жоспарлау шешімдері індетке қарсы тазалық сақтау тәртібін және оқшаулау-шектеу шараларын қамтамасыз етуі керек.
5. Аурухананың, бөлімшенің (бұдан әрі - аурухана) ғимараты жеке жер учаскесінде немесе ауруханалық ұйымның оңашаланған аумағында орналасуы керек, учаскенің периметрі бойынша қоршауы болып, "таза" және "лас" аумақтарға бөлінуге тиіс. "Таза" аумақ "лас" аумақтан жасыл екпе жолағы арқылы бөлінуі керек. "Лас" аумақта қоқыс жинауға және көлікке зарарсыздандыру жүргізуге арналған алаңдар орналасып, лас су ағатын еңістік қарастырылуы керек. Емдеу-диагностикалық, шаруашылық жүргізетін бөлімшелерін (ас блогы, кір жуатын орын, орталық стерилизациялау бөлімшесі, дәріхана) қолданыстағы құрылыс нормалары мен ережелерінде көрсетілген талаптарға сай орналастыру қажет.
6. Жұқпалы аурулар ауруханасының аумағында оған қатысы жоқ ғимараттар мен имараттарды орналастыруға рұқсат етілмейді.
7. Ауруханаға көлік кіретін жолдарға, адам жүретін аяқ жолдарына асфальт төселіп, су жинайтын кюветке қарай ағатын еңісі болуы керек. Түнгі уақытта аурухана аумағы жарықтандырылуға тиіс.
8. Жұқпалы аурулар ауруханасына ас блогынан тамақты, кір жуатын орыннан, зарарсыздандыру камерасынан төсек әбзелдерін, жұмсақ заттарды жеткізу аурухананың аумағы арқылы жүргізіледі. Оларды көп бағыттағы аурухананың емдеу корпусымен тоннель арқылы қосуға рұқсат етілмейді.

2. Руководители организаций и физические лица обеспечивают соблюдение требований настоящих санитарных правил.
3. В настоящих санитарных правилах использованы следующие термины и определения:
1) инфекционная больница, отделение - организация системы здравоохранения для стационарного наблюдения, обследования, лечения и изоляции больных с инфекционными и паразитарными болезнями;
2) бокс - помещение, имеющее отдельный вход для поступления больного извне. В его состав входят: палата, санитарный узел, ванна и шлюз;
3) кварцевание - обеззараживание воздуха и предметов путем воздействия ультрафиолетовых лучей;
4) полубокс - помещение, не имеющее наружного выхода;
5) приемный отделение - функциональное подразделение больничной организации, предназначенной для приема и распределения больных по отделениям;
6) смотровой кабинет - помещение, для проведения осмотра поступающих больных;
7) санитарно-противоэпидемический режим - комплекс мероприятий по предупреждению распространения в больничных организациях и за ее пределами инфекционных и паразитарных заболеваний;
8) санитарная обработка - прием душа или ванны, стрижка волос и ногтей, смена одежды, при необходимости, проведение дезинсекции и дезинфекции.
2. Санитарно-эпидемиологические требования к территории и зданию
4. Архитектурно-планировочные решения больницы должны обеспечивать изоляционно-ограничительные мероприятия и соблюдение санитарно-противоэпидемического режима.
5. Здание больницы, отделения (далее - больница) должно размещаться на самостоятельном земельном участке или обособленно на территории больничной организации, иметь ограждение по периметру участка и деление на "чистую" и "грязную" зоны. "Чистая зона" должна быть отделена от "грязной" полосой зеленых насаждений. На территории "грязной" зоны располагаются площадки для мусоросборников и дезинфекции транспорта, с уклоном для сбора сточных вод. Лечебно-диагностические и хозяйственные подразделения (пищеблок, прачечная, центральное стерилизационное отделение, аптека) следует размещать с соблюдением требований соответствующих строительных норм и правил.
6. На территории инфекционной больницы не допускается размещение зданий и сооружений, не имеющих к ней отношения.
7. Подъездные пути и пешеходные дорожки должны быть заасфальтированы иметь уклон для стока поверхностных вод и водоотводящие кюветы. В ночное время территория больницы должна освещаться.
8. Доставка пищи из пищеблока, белья, постельных принадлежностей, мягкого инвентаря из прачечной и дезинфекционной камеры в инфекционную больницу осуществляется по территории больницы. Соединение их тоннелями с лечебным корпусом многопрофильной больницы не допускается.

9. Жұқпалы аурулар ауруханасының қызметкерлері үшін кіретін және шығатын есік "таза" аумақ жағынан болуға тиіс.
10. Әрбір жұқпалы ауруларды емдейтін стационарларда (бөлімшелерде) болуға тиіс: кем дегенде екі тексеру кабинеті немесе боксы бар қабылдау бөлімшесі, ауа тамшылары арқылы жұғатын аурулар, ішек жұқпасымен, вирустық жұқпалармен, аса қауіпті жұқпалар және карантинді жұқпалармен ауырған ауруларды жатқызуға арналған оқшаулауланған бөлімшесі, диагностикалық бөлімшесі (диагностикалық палаталар) реанимация бөлімшесі, зертханалар. Әрбір тексеру боксының сырттан кіретін жеке есігі болуы керек.
11. Ауа тамшылары арқылы жұғатын, аса қауіпті және карантинді жұқпалармен ауырған ауруларды жатқызуға арналған және диагностикалық бөлімшелер толық бокстан тұруы керек. Басқа бөлімшелерде бокс пен жартылай бокстар барлық палаталардың 30 пайыздан (бұдан әрі - %) кем болмауы керек.
12. Жұқпалы аурулар ауруханасында және көп бағыттағы ауруханалардың жұқпалы аурулар бөлімшесінде ауруларды қабылдауға арналған қабылдайтын-қарайтын бокстары болуға тиіс, олардың саны бөлімшедегі төсектің санына байланысты анықталады: 60 төсекке дейін -2 бокс, 60-тан-100 дейін -3 бокс, 100-ден жоғары болса 3 боксқа әр 50 төсекке 1 бокс қосылып отырады.
13. Үй-жайдың ішкі әрлеуі, микроклиматы, табиғи және жасанды жарықтандырылуы, санитарлық-техникалық, медициналық жабдықтары, жиһаздары мен керек-жарақтары Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілердің реестрінен N 1913 тіркеуден өткен, "Ауруханалық, ана мен бала денсаулығын қорғау ұйымдарының құрылымына және оларды пайдалану барысына қойылатын талаптар" санитарлық ережелері мен нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік санитарлық бас дәрігерінің 2002 жылғы 24 маусымдағы N 23  бұйрығымен бекітілген "Ауруханалық, ана мен бала денсаулығын қорғау ұйымдарының құрылымына және оларды пайдалану барысына қойылатын талаптар" туралы қолданыстағы санитарлық ереже мен нормаларының талаптарына сай болуы керек.
14. Әр бокстан және жартылай бокстан, әр палаталық секциядан дефлектор қондырылған гравитациялық қозғағышпен сорып шығаратын желдеткіш орнатылады.
15. Жылыту, сумен қамтамасыз ету, канализация жүйелері қолданыстағы құрылыс нормалары мен ережелерінің талаптарына сәйкес болуы керек.
16. Жұқпалы аурулар ауруханасының канализациялық торабын тазартатын жергілікті құрылғысы болуға тиіс.

9. Вход и выход для персонала инфекционной больницы должны быть со стороны "чистой" зоны.
10. В каждом инфекционном стационаре (отделении) должны быть: приемное отделение, где необходимо иметь не менее двух смотровых кабинетов или боксов, изолированные отделения для госпитализации больных с воздушно-капельными, кишечными, вирусными инфекциями, особо опасными и карантинными инфекциями, диагностическое отделение (диагностические палаты), реанимационное отделение, лаборатории. Каждый смотровой бокс должен иметь самостоятельный изолированный наружный вход.
11. Отделения для госпитализации больных с воздушно-капельными, особо опасными и карантинными инфекциями и диагностическое отделение (диагностические палаты) должны быть полностью боксированными. В остальных отделениях боксы и полубоксы должны составлять не менее 30 процентов (далее - %) от общего числа палат.
12. В инфекционных больницах и инфекционных отделениях многопрофильных больниц для приема больных предусматриваются приемно-смотровые боксы, количество которых определяется в зависимости от количества коек в отделениях: до 60 коек - 2 бокса, от 60 до 100 коек - 3 бокса, от 100 коек - количество боксов должно быть равно 3 плюс 1 дополнительный бокс на каждые 50 коек в отделениях.
13. Внутренняя отделка помещений, микроклимат, естественное и искусственное освещение, санитарно-техническое, медицинское оборудование, мебель и инвентарь, должны соответствовать требованиям действующих санитарных правил и норм "Требования к устройству и содержанию больничных организаций и организаций охраны материнства и детства", утвержденных  приказом Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 23 "Об утверждении санитарных правил и норм "Требования к устройству и содержанию больничных организаций и организаций охраны материнства и детства", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N№1913.
14. Вытяжная вентиляция устраивается из каждого бокса и полубокса и от каждой палатной секции с гравитационным побуждением и установкой дефлектора. Вытяжная вентиляция из палат должна осуществляться посредством индивидуально каналов, исключающих перетеканием воздуха по вертикали. Приточная вентиляция - с механическим побуждением и подача воздуха в коридор.
15. Системы отопления, водоснабжения и канализации должны соответствовать требованиям действующих строительных норм и правил.
16. Канализационная сеть инфекционной больницы должна иметь локальное очистное сооружение.

17. Қоқысжинағыштар аурухананың ғимаратынан 25 м. кем емес қашықтықта бетондалған, қоршалған алаңдарға орнатылуға тиіс. Аурухана аумағынан қалдықтар және қоқыстар контейнердің үштен екі бөлігі толған кезде шығарылып тұруы қажет.
3. Қабылдау және палаталық бөлімшелерінің бөлмелеріне
қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
18. Ауруханаларда ауруларды қабылдауға және ауруханадан шығаруға арналған баспалдақтық тораптар мен лифтер бөлек болуы болуға тиіс.
19. Жұқпалы аурулар ауруханасында палаталық бөлімшелердің негізгі құрылымдық бірлігі болып бокс, жартылай бокс, немесе боксталған палаталар саналады.
20. Бокстарды пайдаланғанда ауруларды толық оқшаулау мүмкіндігі қамтамасыз етіледі (бокстарда 1-2 төсектен қойылады). Персоналдың боксқа кіруі жұқпалы емес "шартты таза" дәлізден шлюз арқылы қарастырылып, сол жерде арнайы киімін ауыстырып киіп, қолдарын жуып, зарарсыздандырады.
21. Жартылай бокстардың сыртқа шығатын есігі болмайды. Жартылай бокстарға 1 және 2 төсек қойылады.
22. Боксталған бөлімшелердің 1 төсекті бокстары -25%, қалған бөлігін 2 төсекті бокстар құрайды.
23. Палаталық жұқпалы аурулар бөлімшесіндегі төсектердің негізгі саны, шлюзі және санитарлық торабы бар 1-2 төсекті боксталған палаталарда орналасады. Әр палаталық секцияда 1-2 төсектік жартылай бокс қарастырылады.
24. Жұқпалы аурулар бөлімшесінің бокстарында шлюзден палатаға қарау үшін әйнектелген ойықтар, сол сияқты шлюз арқылы тамақ, дәрі-дәрмектер, төсек әбзелдерін тасымалдау үшін шкафтар қарастырылады. Боксталған палаталарда бұндай шкафтар дәлізден палатаға қаратылып орнатылады.
25. Әрбір ауруды қарау алдында, қарағаннан кейін, ауруханадан шығарғаннан кейін медициналық персонал қолдарын жуып, антисептикалық заттармен зарарсыздандыруы керек.
26. Палаталарды толықтырып отыру айналымы қатаң түрде сақталуға тиіс.
27. Қабылдау бөлімшесі төмендегі заттармен қамтамасыз етілуі керек:
1) аурулардың сыртқы-ішкі киімдерін салып, және оларды зарарсыздандыру камераларына жіберуге дейін сақтау үшін таза қапшықтардың (тығыз матадан жасалған) қорымен; аурудың тырнағын алу үшін қайшылармен, сақалын, шашын алу үшін бір рет қолданылатын ұстаралық құралдармен, шаш пен басқадай қалдықтарды жинауға арналған қақпағы тығыз жабылатын ыдыстармен, ваннаны жуатын шүберек немесе шөткелермен; аурудың құсығын және нәжістерін жинайтын ыдыстармен; үй-жайларды, санитарлық тораптарды тазалауға арналған арнайы белгі қойылған, керек-жарақтармен; жуғыш, зарарсыздандырғыш және дезинсекция жүргізуге керекті заттармен;
2) тексеріске керекті материалдарды салу үшін стерилденген зертханалық ыдыстармен;

17. Мусоросборники устанавливаются на огражденных бетонированных площадках. Вывоз отходов с территории должен осуществляться при заполнении контейнера на две трети.
3. Санитарно-эпидемиологические требования к помещениям
приемных и палатных отделений
18. В больницах входы, лестничные клетки и лифты должны быть раздельными для приема и выписки больных.
19. В инфекционном стационаре основной структурной единицей палатного отделения являются: бокс, полубокс или боксированная палата.
20. При использовании боксов предусматривается возможность полной изоляции больных (боксы предусматриваются на 1-2 койки). Вход персонала в боксы предусматривается из неинфекционного "условно чистого" коридора через шлюзы, где производится смена специальной одежды, мытье и дезинфекция рук.
21. Полубоксы не имеют наружного выхода. Полубоксы предусматриваются на 1 и 2 койки.
22. В боксированных отделениях 25% коек располагаются в боксах на 1 койку, остальные - в боксах на 2 койки.
23. В палатном инфекционном отделении основное количество коек располагается в боксированных палатах на 1-2 койки со шлюзом и санузлом. В каждой палатной секции предусматриваются два полубокса на 1-2 койки.
24. В боксах инфекционных отделений предусматриваются остекленные проемы из шлюзов в палаты, а также передаточные шкафы для доставки из шлюза в палату пищи, лекарственных средств и белья. В боксированных палатах эти шкафы организуются из коридора в палату.
25. Перед осмотром, после осмотра и выписки каждого больного медицинский персонал должен мыть руки и обрабатывать их антисептическим средством.
26. Строго соблюдается цикличность заполнения палат.
27. Приемное отделение должно быть обеспечено:
1) запасом чистых мешков (из плотной ткани) для укладки в них одежды и белья больных и для их хранения до отправки в дезинфекционную камеру; ножницами для стрижки ногтей, бритвенными приборами разового пользования, емкостями для сбора волос с плотно закрывающимися крышками, ветошью, или щетками для мытья ванн; емкостями для сбора рвотных масс и испражнений; раздельным уборочным инвентарем для уборки помещения, санитарных узлов; моющими, дезинфицирующими и дезинсекционными средствами;
2) стерильной лабораторной посудой для забора материала для исследований;

3) ауа тамшылары арқылы тарайтын әрбір аурулардан кейін қосылуы керек ультракүлгін сәулелі бактерицидті шамдармен;
4) дәрігерлер, мейірбикелер және санитаркаларға арналған халат, бас орамал, бетперделермен;
5) битке қарсы қолданылатын жабдықтармен;
6) обаға қарсы қолданылатын жабдықтармен.
28. Медицина қызметкерлері бокске, тексеру кабинетіне кірерде халатын, бас-киімін (бас орамал) төрт қабат дәкеден жасалған бетпердені (ауа тамшылары арқылы тарайтын) ауыстырып киіп, шығарда оларды шешуі керек. Халат пен бас-киімді жұмыстың соңынан, ал бетпердені әрбір аурудан соң ауыстырып отыру керек.
29. Қабылдау барысында медперсонал аурудан немесе ілесіп келген адамнан сұрау арқылы аурудың эпидемиологиялық сипатын анықтап, жұқпалы аурулармен жанасуда болғанын (мектеп жасына дейінгі мекемелерде, оқу, өнеркәсіп орындарында, үйінде) немесе елді мекеннен тыс жерде, басқа емдеу профилактикалық ұйымда (болған уақытын) болғанын анықтап, ол жайлы ауру тарихына жазады. Зертханалық тексеріске аурудан биоматериал алады.
30. Қабылдау бөлімшесінде ауру санитарлық тазалаудан өткізіледі. Аурулар бокс немесе жартылай бокске түскен жағдайда, оларды санитарлық тазалаудан тікелей сол үй-жайларда өткізеді.
31. Түскен аурулар киіммен (халат, тапочка) қамтамасыз етіледі.
32. Тексеру кабинетіндегі аурулар жанасқан барлық заттар зарарсыздандыруға жатады.
33. Қабылдау бөлімшесінің үй-жайында немесе боксте әрбір ауруды қабылдағаннан кейін зарарсыздандырғыш заттарды қолдана отырып, ылғалды тазарту жұмыстары жүргізіледі. Қолданылғаннан кейін керек-жарақтар зарарсыздандырудан өткізіледі.
34. Әрбір қолданыстан кейін ванна, тарақ, ұстара, басқа да сақал қыруға арналған құралдар, қайшылар, пинцеттер, клизмаға жасауға арналған ұштықтар, түбектер және зәр қабылдағыштар зарарсыздандырылады (осы санитарлық ережеге қосымша). Ваннадан шығатын шайынды суларды тек ішек, карантинді және аса қауіпті жұқпалы аурулар бөлімшелерінде ғана зарарсыздандырады.
35. Жұқпалы ауруды жеткізген көлікті арнайы бетондалған, шайынды суы канализацияға ағызылатын алаңда бүрку әдісімен зарарсыздандырады. Зарарсыздандыру арнайы оқытылған дезинфектормен жүргізіледі. Көлікке зарарсыздандыру жүргізілгені туралы ауруды қабылдау жорналына белгі қойылады.
4. Жұқпалы аурулар ауруханасы бөлімшелерінің (бокс)
бөлмелеріне және буфеттерге қойылатын
санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
36. Бөлімшеде ауруханаға жаңадан түскен аурулар мен сауығып келе жатқан ауруларды немесе ауруы асқынған ауруларды бір палатада бірге жатпайтындай етіп, іріктеп орналастырады. Палаталар ауру түрлеріне қарай аурулармен бір уақытта (циклдік) толтырылып (3 күннің ішінде).

3) бактерицидными ультрафиолетовыми облучателями, которые включают после каждого приема больных с капельными инфекциями;
4) халатами, косынками, респираторами для врача, медицинской сестры, санитарки;
5) противопедикулезными укладками;
6) противочумными укладками.
28. При входе в бокс, смотровые кабинеты медицинский персонал должен переодеть халат, шапочку или косынку, четырехслойную марлевую маску (при капельных инфекциях), при выходе - снять. Халаты и шапочки (косынки) меняют в конце смены, маски - после приема каждого больного.
29. При приеме медицинским персоналом собирается эпидемиологический анамнез путем опроса больного и сопровождающих лиц, выясняется наличие контакта (в дошкольной организации, учебном заведении, в организации, в домашних условиях) с инфекционными больными или нахождение за пределами населенного пункта, в другой медицинской   организации (сроки пребывания), о чем делается соответствующая запись в истории болезни. Проводится отбор биоматериала для проведения лабораторных исследований.
30. Санитарная обработка больного проводится в приемном отделении. В случаях поступления больного в бокс или полубокс санитарная обработка проводятся непосредственно в этих помещениях.
31. Поступающие больные обеспечиваются одеждой (халаты, тапочки).
32. В смотровом кабинете обеззараживанию подлежат все предметы, с которыми  контактировал больной.
33. В помещении приемного отделения или в боксе проводится влажная уборка с применением дезинфицирующих средств после приема каждого больного. Уборочный инвентарь маркируется и применяется строго по назначению. После использования уборочный инвентарь дезинфицируется.
34. После каждого использования ванна, гребни, бритвы и бритвенные приборы, ножницы, пинцеты, наконечники для клизм, судна и мочеприемники дезинфицируются (приложение к настоящим санитарным правилам). Смывные воды в ваннах обеззараживаются только в отделениях кишечных, карантийных и особо опасных инфекций.
35. Транспорт, доставивший инфекционного больного, дезинфицируется на специально отведенной бетонированной площадке, с отведением сточных вод в канализацию. Дезинфекция проводится специально обученным - дезинфектором. Отметка о проведенной дезинфекции транспортного средства делается в журнале приема больных.
4. Санитарно-эпидемиологические требования к помещениям отделений
(боксов) инфекционных больниц и буфетным
36. Больные в отделениях распределяются так, чтобы вновь поступающие больные не находились в одной палате с выздоравливающими или больными с осложнениями. Должно проводится одномоментное (цикличное) заполнение палат (в течение трех дней) по нозологическим формам.

37. Әртүрлі бөлімшенің, бокстардың және палаталардың ауруларына өзара қатынасуына тыйым салынады.
38. Бөлімшеде қызмет көрсететін персоналдар үшін тұрмыстық үй-жайлар бөлінеді (шешініп киімін ауыстыртын, себезгімен жуынатын, тамақ ішетін және дем алатын бөлмелер, дәретхана). Персоналдың сырт киімі мен аяқ-киімі арнайы санитарлық киімнен бөлек шкафтарда сақталады.
39. Аурулармен жанасқан жағдайда қолдарын ағынды жылы сумен сабындап екі рет жуып, белгіленген тәртіп бойынша Қазақстанда қолдануға рұқсат етілген антисептикалық заттармен гигиеналық тазартудан өткізуге тиіс және бір реттік немесе жеке қол орамалдарын пайдалануы керек.
40. Аурухананың медицина қызметкерлері медициналық емшаралар жүргізу барысында (ине салу, қан алу және тексеру, тамырға қан жіберу, катетер арқылы зәр алу) қолғап киюі керек. Қол қанмен, сілекеймен ластанған жағдайда, зарарсыздандырғыш ерітіндіге батырылған тампонмен тез арада тазартылуы керек.
41. Науқастарға тамақ таратардың алдында персонал қолдарын сабындап жууы керек, науқастан бөлінетін заттарды, кірлеген төсек әбзелдерін және ыдыстарды әрбір рет ұстағаннан кейін, қолдарын сабындап жуып және антисептикпен зарарсыздандыруға тиіс.
42. Бір бөлімшеде жұмыс істейтін медицина қызметкері басқа бөлімшеге медициналық бас киімін (орамалын), халатын, тәпішкесін, бет пердесін ауыстырмай кіруіне болмайды. Оқшауланған бөлменің (бокстың) есігінің алдына қызмет көрсететін персоналдарға арналған халат, бас киімі ілінеді.
43. Жұқпасы ауа тамшылары арқылы тарайтын науқастардың палатасына кіргенде және тұмаудан қолайсыз кезеңдерінде персонал төрт қабат дәкеден жасалған бет перде немесе арнайы респираторлар киюге міндетті. Бет пердені әрбір 4 сағат сайын ауыстырып отырады.
44. Жұқпалы аурулар бөлімшесіндегі медициналық персонал орындауы тиіс: бір бөлімшеден екінші бөлімшеге өткенде халат пен орамалдарын ауыстыруға; тыныс алу жолдары жұқпасымен ауыратын науқастардың палатасына барғанда дәкеден жасалған бет перде киюге.
45. Жұқпалы аурулар ауруханасында тамақпен қамтамасыз етуді ұйымдастыру қоғамдық тамақтандыруды ұйымдастыруға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптарға сәйкес болу керек.
46. Аурулар тамақты палатада ішеді.
47. Тамақтан кейін ыдыстар буфеттік бөлімшеде, бөлек үстелге жиналады, тағам қалдықтарынан босатылып, зарарсыздандырылады, жуылып, ауа стерилизаторында кептіріледі. Буфеттік үй-жайларда ыдыстарды жуу және зарарсыздандыру туралы нұсқау ілініп қойылады (осы санитарлық ережеге қосымша).
48. Тағамның қалдықтарын қақпағы бар арнайы бакқа жиналып, зарарсыздандырылады. Ыдыстарға арналған үстел, щөткелер, қылдүрпі әр қолданғаннан кейін зарарсыздандырылады. Үстел мен ыдыстарды жууға арналған шүберектер зарарсыздандырғаш ерітіндіге матырылып қойылады, содан кейін ағынды сумен шайылып, кептіріледі.
49. Медицинада қолданылатын бұйымдарды, төсек әбзелдерін, ойыншықтарды, жабдықтарды, үй-жайларды, тазартуға керекті заттарды зарарсыздандыру үшін Қазақстан Республикасында қолдануға рұқсат етілген және оған қосымша нұсқауы мен әдістемелік ұсынысы берілген жуғыш және зарарсыздандырғыш заттар қолданылады.

37. Контактирование больных разных отделений, боксов и палат между собой не допускается.
38. Для обслуживающего персонала в отделении выделяются бытовые помещения (раздевалка, душевая, комната для приема пищи и отдыха, туалет). Верхняя одежда и обувь персонала хранят в индивидуальных шкафах раздельно от специальной/санитарной одежды.
39. При контакте с больными персонал моет руки двукратно теплой проточной водой с мылом, подвергаться гигиенической обработке антисептическим средством, разрешенным к применению в Республике Казахстан и использовать одноразовые или индивидуальные полотенца.
40. Медицинские работники больниц при проведении медицинских процедур (инъекции, взятие и исследование крови, трансфузии, катетеризация сосудов) должны использовать перчатки. В случае загрязнения рук кровью, слюной больного немедленно обрабатывается тампоном, смоченным дезинфицирующим раствором.
41. Перед раздачей пищи больным необходимо тщательно вымыть руки мылом, а после каждого контакта с выделениями больного, загрязненным бельем или посудой, персонал должен мыть и обработать руки антисептиком.
42. Медицинский персонал, работающий в одном отделении, не должен входить в другое отделение без смены медицинских шапочек (косынок), халатов, тапочек, маски. У двери изолятора (бокса) вывешиваются халаты, шапочки (или косынки) для обслуживающего персонала.
43. При входе в палату к больным капельными инфекциями и в период, неблагополучный по заболеваемости гриппом и ОРВИ, персонал должен надевать четырехслойные маски из марли или специальные респираторы. Маски меняют через каждые 4 часа.
44. В инфекционных отделениях медицинский персонал должен: менять халаты и косынки при переходе от одного отделения к другому; носить марлевые маски при посещении палат больных с инфекциями дыхательных путей.
45. Организация питания в инфекционной больнице должна соответствовать санитарно-эпидемиологическим требованиям, к объектам общественного питания.
46. Больные должны принимать пищу в палатах.
47. Посуда после приема пищи собирается в буфетном отделении на отдельном столе, освобождается от остатков пищи, обеззараживается, моется, просушивается в воздушном стерилизаторе. В помещениях буфетных вывешивается инструкция по осуществлению дезинфекции и мытья посуды (приложение к настоящим санитарным правилам).
48. Остатки пищи сбрасываются в специальный бак с крышкой и обеззараживаются. Стол для использованной посуды, щетки, ерши дезинфицируются после каждого применения. Ветошь для столов и мытья посуды обеззараживается путем погружения в дезинфицирующий раствор, после чего прополаскивается и высушивается.
49 Для проведения дезинфекции изделия медицинского назначения, белья, игрушек, оборудования, помещения, уборочного инвентаря применяются моющие и дезинфицирующие средства, разрешенные в Республики Казахстан согласно прилагаемой к ним инструкцией или методической рекомендацией.

50. Қолданылған медициналық бұйымдар қолданыстағы халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сәйкес зарарсыздандырылады және стерилизациядан өткізіледі. Қалдықтарды жинау, зиянсыздандыру, тасымалдау, сақтау және көму қолданыстағы санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларға сәйкес жүргізіледі.
51. Қолданылған дәрі-дәрмектік ыдыстар арнайы бөлінген ыдыста (шелекте, бөшкеде, торлы сөмкеде) дәріханаға жіберіледі, ол жерде ыдыстар зарарсыздандырылады, жуылады, стерилизациядан өткізіледі және қажетіне қарай қолданылады.
52. Балалар бөлімшесінде резеңкеден, пластмассадан және ағаштан жасалған ойыншықтарды ұстатуға болады, олар бір баладан екінші балаға зарарсыздандырылмаған жағдайда берілмеуі керек.
53. Аурухананың барлық үй-жайларында: палаталарда, дәліздерде және басқа да үй-жайларда зарарсыздандырғыш заттарды қолдана отырып күніне 2 рет ылғалды тазарту, кестеге сәйкес 7 күнде бір рет толық тазарту жұмыстары жүргізіледі (осы санитарлық ережеге қосымша).
54. Барлық бөлімшелердегі палаталарды, дәліздерді, санитарлық тораптарды тазалауға арналған керек-жарақтарға (шелек, кірлен, шүберек) белгі қойылып, бөлек сақталады. Оларды әрбір қолданғаннан кейін зарарсыздандырып отырады (осы санитарлық ережеге қосымша).
55. Үй-жайлар тәулігіне кем дегенде 4 рет желдетіліп отыруы керек. Реанимациялық және қарқынды түрде емдеу бөлімшелерінде, тексеретін, емшара жүргізетін кабинеттерде (бокстарда) 30 шаршы метрге және 60 шаршы метрге 1 бактерицидті сәуле көзі және орнатылады. Экрандалмаған шамдар адамдар болмаған уақытта 30-40 минутқа қосылады. Бактерицидті шамдарды пайдалану уақыты жорналда тіркеліп, пайдалану уақытына есеп жүргізіледі.
56. Ауруларды күтуде қолданатын заттар әрбір қолданыстан кейін зарарсыздандырылады.
57. Ішек жұқпасымен ауыратындарды белгі қойылған жеке түбекпен (дәрет ыдысымен) қамтамасыз етеді, оның белгісі (нөмірі) ауру жататын төсектің нөміріне сәйкес келуі керек. Аурудан бөлінген заттар зарарсыздандырылады.
58. Аурулар қолданған киімдер, төсек әбзелдері кірлегеніне қарай және кем дегенде 7 күнде 1 рет палатада (бокс) бакке немесе ішіне клеенка салынған қақпағы бар шелекке жиналады, оны арнайы бөлмеге жеткізіп, сұрыптайды, одан соң кір жуатын орынға жібереді.
59. Пайдаланылған киімдер мен төсек әбзелдерін сақтауға арналған үй-жай сөрелермен, қол жуатын раковинамен жабдықталады, қақпағы бар сыйымдылықтар, сабын, халаттар, бет перделер, алжапқыштар, резеңке қолғаптар, қаптар, тазалайтын керек-жарақтар, шүберектер, зарарсыздандырғыш ерітінділермен қамтамасыз етіледі.

50. Использованные изделия медицинского назначения дезинфицируются и стерилизуются в соответствии с требованиями действующих нормативных правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
51. Использованная аптечная посуда отправляется в специально выделенной таре (ведро, бак, клеенчатая сумка) в аптеку, где посуда и тара обеззараживаются, моются, стерилизуются и используются по назначению.
52. В детских отделениях допускаются резиновые, пластмассовые и деревянные игрушки, которые не должны переходить от одного ребенка к другому без предварительного обеззараживания.
53. Во всех помещениях стационара: палатах, коридорах и других помещениях 2 раза в день проводится  влажная уборка с применением дезинфицирующих средств, генеральная уборка - один раз в 7 дней по графику (приложение к настоящим санитарным правилам) и по эпидемиологическим показаниям.
54. Уборочный инвентарь (ведра, тазы, ветошь для палат, коридоров, санитарных узлов) во всех подразделениях стационара маркируют и хранят отдельно. После каждого использования его обеззараживают (приложение к настоящим санитарным правилам).
55. Помещения должны проветриваться не менее 4 раз в сутки. В отделениях реанимации и интенсивной терапии, смотровых, процедурных кабинетах (боксах) устанавливаются бактерицидные лампы из расчета 1 облучатель на 30 квадратных метров и на 60 квадратных метров. Неэкранированные лампы включаются на 30 минут в отсутствии людей. Срок эксплуатации бактерицидных ламп фиксируется в журнале, где ведется и подсчет времени их эксплуатации.
56. Предметы ухода за больными обеззараживаются после каждого использования.
57. Больных с кишечными инфекциями обеспечивают индивидуальными промаркированными горшками (или подкладными суднами), маркировка которых должна соответствовать номеру кровати больного. Выделения больного обеззараживаются.
58. Использованное белье больных по мере загрязнения и не реже одного раза в 7 дней собирается в палате (боксе) в бак или ведро с крышкой и вложенным во внутрь клеенчатым мешком, в которых белье доставляется в специальную комнату для его сортировки, далее в прачечную.
59. Помещение для хранения использованного белья и постельных принадлежностей оборудуется стеллажами, раковиной для мытья рук, мылом, обеспечивается емкостями с крышкой, мешками, уборочным инвентарем, ветошью, дезинфицирующими растворами.

60. Пайдаланылған киімдер, төсек әбзелдерін сұрыптауды осы мақсатқа арнайы бөлінген киім (халат, орамал, клеенкадан жасалған алжапқыш), резеңке қолғап, (бетперде) және аяқ киім киген санитар жүргізеді.
61. Аурулардан бөлінген заттармен ластанған киімдер, әбзелдер арнайы сыйымдылықтарда зарарсыздандырылады, одан кейін су күйінде клеенка қапқа салынып, белгіленген кестеге сәйкес кір жуатын орынға жіберіледі.
62. Кір заттарды, төсек әбзелдерін кір жуатын орынға жібергеннен кейін үй-жайдың ішінде зарарсыздандырғыш ерітінділерді қолданып ылғалды тазалау жұмыстарын жүргізеді, осыдан кейін санитар жуынып, таза киімін киеді.
63. Науқас ауруханадан шыққаннан кейін, ол пайдаланған төсек әбзелдері тұрақты зарарсыздандырғыш камераларда зарарсыздандырылады.
"Жұқпалы аурулар ауруханаларына
(бөлімшелеріне) қойылатын санитарлық-
эпидемиологиялық талаптар"
санитарлық-эпидемиологиялық ереже
мен нормаларына қосымша
Жұқпа бактерияларының этиологиясы бар жұқпалы
аурулар ауруханаларының (бөлімшелерінің) объектілерін
зарарсыздандыру тәртібі
___________________________________________________________________
|Зарарсыздандыратын|        Зарарсыздандыратын заттар
|   объектілер     |______________________________________________
|                  | Хлорамин  |  Кальций  |Септокальді|Клорсепті
|                  |___________|гипохлориді|___________|Клорсепт
|                  |Конн.|Экс. |___________|Конн.|Экс. |__________
|                  |цент.|пози.|Конн.|Экс. |цент.|пози.|Конн.|Экс.
|                  |рация|ция  |цент.|пози.|рация|ция  |цент.|пози.
|                  | (%) |мину.|рация|ция  | (%) |мину.|рация|ция
|                  |     |тпен | (%) |мину.|     |тпен | (%) |мину.
|                  |     |     |     |тпен |     |     |     |тпен
___________________________________________________________________
1. Медицинада қолда.  3,0    60   1,0    30   0,1   60    0,1   60
нылатын бұйымдар                           0,5   15
1,0   5
2. Үй-жайдың қабыр.   1,0    30   0,25   60   0,05  60    0,05  60
ғаларының, қол.    0,5    60
данылатын зат.
тардың беттері
3. Науқас адамдарды   0,5    60   0,25   60   0,05  30    0,1  60
күтуге арналған    1,0    30
заттар
4. Науқас адамнан      -     -   Кило.   60     -    -    0,2  120
бөлінетін заттар              грам.
(нәжіс, зәр,                  ға
қақырық, құсық)               200
грамм
салу
1:5
5. Тамақ қалдығынсыз  1,0    60  0,5     60   0,05  30    0,1  60
науқас адамның                             0,2   30
ыдыс-аяғы, ыдыс-
аяқ жуатын ескі
шүберек
6. Аурудан бөлінген   3,0    30  0,5     60   0,2   60    0,2  120

60. Разборка использованного белья производится санитаркой в выделенной для этого одежде (халат, косынка, клеенчатый фартук), резиновых перчатках, респираторе (маске) и обуви.
61. Белье, загрязненное выделениями больных, немедленно обеззараживается в специальных емкостях, после чего в мокром виде в клеенчатых мешках отправляется в прачечную, где стирается по графику, в отведенное для каждого отделения время.
62. После отправки белья в прачечную в помещении проводится влажная уборка с применением дезинфицирующих растворов, после чего санитарка принимает гигиенический душ и переодевает одежду.
63. Постельные принадлежности после выписки больных обеззараживаются в стационарных дезинфекционных камерах.
Приложение
к санитарно-эпидемиологическим правилам и нормам
"Санитарно-эпидемиологические требования
к содержанию и эксплуатации инфекционных
больниц (отделений)"
Режимы дезинфекции объектов в инфекционных больницах
(отделениях) при инфекциях бактериальной этиологии
__________________________________________________________________________
N |  Объекты обез-|          Дезинфицирующие средства
п/п|  зараживания  |-----------------------------------------------------
|               |     Хлорамин   |   Гипохлорид Са |  Септокаль
|               |                |                 |
|               |------------------------------------------------------
|               |Концент-|Экспо- | Концент-|Экспо- | Концент-|Экспо-
|               |рация   |зиция в| рация   |зиция в| рация   |зиция в
|               |(%)     |минутах| (%)     |минутах| (%)     |минутах
--------------------------------------------------------------------------
1  Изделия           3,0      60      1,0       30       0,1      60
медицинского                                          0,5      15
назначения                                            1,0       5
2  Поверхности       1,0      30      0,25      60      0,05      60
в помещениях,
предметы
обстановки        0,5      60
3  Предметы ухода    0,5      60      0,25      60      0,05      30
за больными       1,0      30
4  Выделения           -       -      200       60       -        -
больного                           грамм
(фекалии, моча,                    на
мокроты, рвотные                   кило-
массы)                             грамм,
5  Посуда больного   1,0      60      0,5       60      0,05      30
без остатков                                          0,2      30
пищи, ветошь
для мытья
посуды
6  Белье,            3,0      30      0,5       60       0,2      60
загрязненное

0,112      60
2.   0,2    60       0,015       30        0,028      90
0,056      30
3.   0,2    60       0,015       30        0,056      90
4.   0,2    60       0,2         30      Засыпать     60
гранулами
1:5
5.   0,2    60       0,015       15        0,014      120
6.   0,2    120      0,2         120       0,168      60
7.   0,2    60       0,06        45        0,056      60
8.   0,2    60       0,015       30        0,056      90

0,112     60
2    0,05      60      0,2       60    0,015      30      0,028     90
0,056     30
3    0,1       60      0,2       60    0,015      30      0,056     90
4    0,2      120      0,2       60     0,2       30      Засы-     60
пать
грану-
лами
1:5
5    0,1       60      0,2       60    0,015      15      0,014    120
6    0,2      120      0,2      120     0,2      120      0,168     60
7   0,05       60      0,2       60     0,06      45      0,056     60
8    0,1       60      0,2       60    0,015      30      0,056     90

0,112      60
9.   0,2    60       0,2         60        0,112      60
10.  0,2    30       0,015       30        0,112      60
_____________________________________________________________
Ескерту:
1. Қазақстан Республикасында рұқсат етілген және оған нұсқау қосып берілген басқа да зарарсыздандырғыш заттарды қолдануға рұқсат етіледі.
2. Нысандарды энтералды және парентералды вирусты гепатит жағдайында зарарсыздандыру әдістері мен құралдары "Қазақстан Республикасында вирусты гепатит ауруларының алдын алу жөніндегі іс-шаралар туралы" 2002 жылғы 26 қарашадағы N 1050 бұйрыққа сәйкес жүргізіледі.
"Эпидемиология және гигиена
жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық
ереже мен нормаларды бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрдің міндетін атқарушының
2004 жылғы 18 тамыздағы
N 629 бұйрығымен бекітілген
"Гирудотерапия кабинеттерін ұстап-күтуге және
пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық
талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ереже мен нормалар 1. Жалпы ережелер
1. "Гирудотерапия кабинеттерін ұстап-күтуге және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ереже мен нормалар (бұдан әрі - санитарлық ереже) қызметі сүлікпен емдеумен пайдаланумен медициналық қызмет көрсетумен байланысты жеке және заңды тұлғаларға арналған.
2. Осы санитарлық ереженің талаптарын орындауды ұйымдардың басшылары мен жеке тұлғалар қамтамасыз етеді.
3. Осы санитарлық ережеде мынандай термин пайдаланылды:
сүлікпен емдеу - емдеу үшін медициналық сүліктерді қолдану.
2. Гирудотерапия кабинетін ұйымдастыруға және
оны жабдықтауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық
талаптар
4. Гирудотерапия кабинеті амбулаториялық-емханалық, стационарлық медициналық көмек көрсететін ұйымның құрамына еніп, немесе, жеке ұйым ретінде жұмыс атқарып, жеке салынған ғимаратта немесе қосалқы салынған үй-жайларда орналасуына болады. Мұндай кабинетті тұрғын үйлердің бірінші қабатында немесе жер төлесінде орналастыруға болады. Мұндай жағдайда тұрғын үйлердің пәтерлеріне кіруге болмайтындай, өзінің жеке кірер есігі болуы керек. Егер кабинет жеке тұрған ғимаратта орналасса, оның аумағы, жылумен, жарықпен, желдетілуі, сумен және канализациямен қамтамасыз етілуі қолданыстағы санитарлық ереже мен нормаларының талаптарына сай болуы керек, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік санитарлық бас дәрігерінің 2002 жылғы 24 маусымдағы N 23 "Ауруханалық, ана мен бала денсаулығын қорғау ұйымдарының құрылымына және оларды пайдалану барысына қойылатын талаптар"  бұйрығымен бекітілген, Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілердің реестрінен N 1913 тіркеуден өткен.

0,112     60
9    0,2      120      0,2       60     0,2       60      0,112     60
10   0,02       30      0,2       30    0,015      30      0,112     60
__________________________________________________________________________
Примечание:
1. Разрешается применение других дезинфицирующих средств, разрешенных к применению в Республике Казахстан в соответствии с прилагаемой к ним инструкцией;
2. Дезинфекция объектов при энтеральных и парентеральных вирусных гепатитах проводится в соответствии с приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года N№1050 "О мерах по профилактике заболеваемости вирусными гепатитами в Республике Казахстан".
Утверждены
приказом И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
18 августа 2004 года N 629
"Об утверждении санитарно-эпидемиологических
правил и норм по эпидемиологии и гигиене"
Санитарно-эпидемиологические правила и нормы
"Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и
эксплуатации кабинетов гирудотерапии"
1. Общие положения
1. Санитарно-эпидемиологические правила и нормы "Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации кабинетов гирудотерапии" (далее - санитарные правила) предназначены для физических и юридических лиц, деятельность которых связана с оказанием медицинских услуг с использованием медицинских пиявок.
2. Руководители организаций и физические лица обеспечивают соблюдение настоящих санитарных правил.
3. В настоящих санитарных правилах использован следующий термин:
гирудотерапия - применение медицинских пиявок в лечебных целях.
2. Санитарно-эпидемиологические требования к размещению
и оснащению кабинетов гирудотерапии
4. Кабинет гирудотерапии может входить в состав организаций, оказывающих амбулаторно-поликлиническую и стационарную медицинскую помощь или быть самостоятельной организацией и размещаться во встроенном или отдельно стоящем здании. В жилых зданиях кабинет может размещаться на первых и цокольных этажах, при этом должен иметь отдельный вход, изолированный от входа в жилые квартиры. При размещении кабинета в отдельно стоящем здании, его территория, отопление, освещение, вентиляция, водоснабжение и канализация должна соответствовать требованиям действующих санитарных правил и норм, утвержденных  приказом Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 23 "Об утверждении санитарных правил и норм "Требования к устройству и содержанию больничных организаций и организаций охраны материнства и детства", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1913.

5. Кабинет орталықтандырылған су құбырымен, канализация жүйесімен қамтамасыз етілуі керек.
6. Кабинеттерде мынандай үй-жайлар қарастырылу қажет:
1) күту бөлмесі, аумағы 6 шаршы метрден кем болмауы керек (бұдан әрі - м 2 );
2) дәрігердің кабинеті - 12 м 2 кем болмауы керек;
3) емдік шараларды жүргізу үшін бір кушеткаға 6 м 2 деген есеппен анықталып, бірақ кем дегенде 12 м 2 болуы керек;
4) тұрмыстық үй-жайлар (қызметкерлер үшін 6м2 кем болмауы керек), зарарсыздандырғыш заттарды және жинау-тазалау құралдарын сақтауға арналған үй жайлар - 3 м 2 кем болмауы керек.
7. Дәрігердің сүлікпен емдеу жүргізетін үй-жайларында басқа емшараларды (егу жұмыстарын, стоматологиялық, гинекологиялық, физиотерапиялық және басқа да емдеу жұмыстарын) жүргізуге болмайды.
8. Үй жайлардың ішкі бетін әрлеу жұмыстары, оның атқаратын жұмысына қарай жүргізілуі керек. Қабырғалардың, аралық бөлгіштердің, үй төбесінің беттерін ылғалды жинап-тазалау жұмыстарын жүргізу үшін, Қазақстан Республикасында зарарсыздандыру жұмыстарын жүргізуге рұқсат етілген жуғыш және зарарсыздандырғыш заттарды (бұдан әрі - зарарсыздандырғыш заттар) қолдану керек.
9. Еденнің беті тегіс болып, ол бөлшектенбей толық жабылып, бір-біріне тығыз жабысып жатуы керек. Линолеумнің бір бірімен жабысатын шеттерін еріте жабыстыру керек. Қабырға жағындағы линолеумнің шеті плинтус арқылы қабырғамен еденге тығыз жабыстырылуы керек.
10. Бақалшақтар және басқа да санитарлық-техникалық құралдар, сондай-ақ пайдалану барысында қабырғалар мен бөлу аралықтарының ылғалданатын жерлерін глазурленген тақтайшалармен немесе басқа да ылғалға төзімді заттардан жасалған материалмен еденнен 1,6 метр биіктік бойы, ал енін екі жаққа қарай 20 сантиметр бойы жабу керек.
11. Мекемеде жалпы киім ілгіш қарастырылмағанда күтуге арналған үй-жайда сыртқы киімді ілуге арналған киім ілгіштер мен шкафтар қарастырылуы керек.
12. Дәрігердің кабинеті мен ем шаралар жүргізілетін үй-жайлары осы ережеге 1-ші қосымшасында көрсетілгендей етіп жабдықталуы керек.
13. Емдік шараларды жүргізетін үй жайларда кабиналар қарастырылып, оларда кушетка, тумбочка және аурудың киімін ілу үшін 6м 2 кем емес орын бөлінуі керек. Кабиналар жуғыш және зарарсыздандырғыш заттардың әсеріне шыдамды материалдардан жасалынуы керек.
14. Гирудотерапия кабинеттерінде шоққа қарсы көмек көрсететін арнайы бұрыш ұйымдастыруы керек.
15. Әрбір ауру үшін жеке бөлінген көп рет немесе бір рет қолданылатын немесе жеке басына тән әбзелдер болуы керек. Емдеу шараларын жүргізетін медициналық қызметкер бір рет пайдаланылатын қолғапты пайдалануы керек.
Көп рет қолданылатын әбзелдерді арнайы кір жуу орындарында, зарарсыздандырғыш заттарды қолдана отырып жуу керек. Үйде, болмаса сүлік емдеу кабинетінде оларды жууға болмайды.

5. Кабинет должен обеспечиваться централизованным водопроводом и канализацией.
6. Кабинет должен иметь следующие помещения:
1) для ожидания приема, площадью не менее 6 квадратных метров (далее - м 2 );
2) кабинет врача - не менее 12 м 2 ;
3) для отпуска лечебных процедур, оборудованные кабинами из расчета на одну кушетку 6 м 2 , но не менее 12 м 2 ;
4) бытовые помещения (для персонала площадью не менее 6 м 2 ) и помещение для хранения запаса дезинфекционных средств и уборочного инвентаря - не менее 3 м 2 .
7. Не допускается в помещении для отпуска лечебных процедур с использованием медицинских пиявок проведение других процедур (инъекции, стоматологические, гинекологические, физиотерапевтические и другие).
8. Внутренняя отделка помещений, в соответствии с их функциональными назначениями, должна быть выполнена из материалов, позволяющих проведение влажной уборки с применением моющих и дезинфицирующих средств, разрешенных в Республике Казахстан согласно прилагаемым инструкциям (далее - дезинфицирующие средства).
9. Пол должен быть гладким, швы примыкающих друг к другу листов линолеума тщательно припаяны, края линолеума у стен подведены под плинтуса и плотно закреплены (без щелей) между стеной и полом, обладать повышенными теплоизоляционными свойствами.
10. В местах установки раковин и других санитарно-технических приборов, а также оборудования, эксплуатация которого связана с возможным увлажнением стен и перегородок, следует предусматривать отделку глазурованной плиткой или другими влагостойкими материалами на высоту 1,6 метра от пола и на ширину более 20 сантиметров от оборудования и приборов с каждой стороны.
11. В организации при отсутствии общей гардеробной в помещении для ожидания приема устанавливаются вешалки или шкафы для верхней одежды пациентов.
12. Кабинет врача и помещение для отпуска лечебных процедур должны оборудоваться в соответствии с приложением к настоящим санитарным правилам.
13. В помещении для отпуска лечебных процедур должны устанавливаться кабины площадью не менее 6 м 2 с учетом установки в ней кушетки, тумбочки и вешалки для одежды больного. Кабины должны выполнятся из материалов, устойчивых к воздействию моющих и дезинфицирующих средств.
14. В кабинете гирудотерапии должны быть оборудованы противошоковые уголки.
15. Для каждого пациента используется индивидуальное, многоразовое, либо одноразовое белье. При проведении процедур медицинский персонал должен использовать одноразовые перчатки.
Стирка многоразового белья проводится в прачечной с использованием дезинфицирующих средств, не допускается стирка на дому и в кабинетах гирудотерапии.

3. Үй-жайды, құрал-жабдықтарды, жинау мүліктерін күтіп ұстауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
16. Барлық үй-жайларды, құрал-жабдықтарды ылғалды жинау арқылы таза ұстап, бекітілген тазалық күнінің кестесіне сай жетісіне кем дегенде бір рет күрделі тазалау жұмыстарын жүргізуі керек. Күн сайын жинап-тазалау жұмыстарын 2 пайызды (бұдан әрі - %) сабынды-сода ерітіндісін қолдана отырып жуып, жұмыс соңында зарарсыздандырғыш дәрмектердің көмегімен зарарсыздандырылады. Ауру жатқан орын, әрбір аурудан соң зарарсыздандырылған ерітінді сіңірілген шүберекпен сүртілуі керек.
17. Медициналық сүліктерді қолдану арқылы ем шараларын жүргізетін үй-жай күніне 30 минуттан 2 рет бактерицидті шам арқылы зарарсыздандырылады: жұмыс басталарда, түскі үзіліс кезінде, одан соң 15 минут бойы үй-жай желдетілуі керек.
18. Еденді, кушетканы, қабырға панелдерін және дәретханаларды тазалап жинауға арналған мүліктерге (шелек, ілеген, шүберек, сапты жуғыш) белгі салынып, бөлек сақталуы керек.
Жинау мүліктеріне арнайы белгі салынып, қойылған белгілеріне қарай пайдаланылады. Жұмыс соңында зарарсыздандырылып, кептіріледі де арнайы бөлінген орында сақталады.
19. Көп рет пайдаланылған байлау-таңу материалдарын, жаймаларды, клеенкалар мен орамалдарды сақтайтын сыйымдылықтар, сондай-ақ олар қанмен ластанған жағдайда зарарсыздандырылуға жатады. Бір рет пайдаланылатын төсек әбзелдері, байлап-таңу материалдары (мақтадан жасалған домалақтар) жұмсақ бұйымдар, резеңке қолғаптар пайдаланылғаннан кейін 1 рет пайдаланылатын қапшықтарға салынып, қолданыстағы халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сай жүргізіледі.
20. Қайшылар, пинцеттер, кішкентай банкалар нормативтік құжаттарға сай рұқсат етілген зарарсыздандырғыш ерітінділерге батырылу арқылы немесе 2 пайызды сода ерітіндісінде 15 минөт қайнату арқылы зарарсыздандырылады.
21. Пайдаланылатын таңу материалдары (мақтадан жасалған домалақтар мен тампондар, бинттер, сүрткіштер), медициналық құрал жабдықтар қолданыстағы халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сай жүргізілуі керек.
Егер, зауыттан келген стерилді байлап-таңу материалдары болмаса, байлап-таңу материалдарын булы стерилизаторларда 45 минөт бойы қосу 120 о С немесе қосу 132 о С (автоклав) 20 минөт бойы стерилдеуден өткізіледі. Дайындалған байлап-таңу материалдары шүберектен жасалған қалталарға аз мөлшерде сала отырып дайындап, артынан бикске салады. Стерильдеуден өткен бикстегі таңу материалдарының сақталу мерзімі 3 тәуліктен аспауы керек.

3. Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию помещений,
оборудования, инвентаря
16. Все помещения, оборудования должны подвергаться влажной и генеральной уборке согласно утвержденным графикам санитарных дней не менее 1 раза в неделю. Ежедневная уборка проводится 2 процентным (далее - %) мыльно-содовым раствором, в конце рабочего дня - с использованием дезинфицирующего средства. Кушетка после каждого больного протирается ветошью, смоченной в растворе дезинфицирующего средства.
17. Помещение для процедур с использованием медицинских пиявок должно подвергаться бактерицидной лампой два раза в день по 30 минут, перед началом работы и в обеденный перерыв, с последующим проветриванием помещений в течение 15 минут.
18. Для уборки кушеток, панелей, пола, туалета должен выделяться отдельный, промаркированный уборочный инвентарь (ведра, тазы, ветошь, швабры).
Уборочный инвентарь используется строго по назначению, в конце рабочего дня дезинфицируется, просушивается и хранится раздельно в специально отведенном месте.
19. Емкости для использованного перевязочного материала, а так же простыни, клеенки, полотенца в случае загрязнения кровью должны подвергаться дезинфекции. Одноразовое белье, перевязочный материал (ватные шарики) и перчатки после использования должны собираться в одноразовые пакеты и удаляться в соответствии с требованиями действующих правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
20. Ножницы, пинцеты, баночки подлежат дезинфекции с погружением в раствор дезинфицирующего средства, в соответствии с нормативной документацией или кипячением в 2% содовом растворе в течение 15 минут.
21. Используемый перевязочный материал (ватные шарики, тампоны, бинты, салфетки), медицинский инструментарий должны подвергаться стерилизации в соответствии с требованиями действующих правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения. Перевязочный материал, в случаи отсутствия фасованного стерильного (заводского) перевязочного материала, стерилизуют в паровых стерилизаторах (автоклавах) при температуре плюс 120 градусов - 45 минут или при плюс 132 градусов - 20 минут. Подготовленный перевязочный материал закладывается небольшими порциями в двухслойных бязевых мешочках, в биксы. Сроки хранения стерильного перевязочного материала в биксах - не более трех суток.

4. Сүліктерді сақтауға қойылатын
санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
22. Сүліктер сақталатын үй-жай таза болып, табиғи және жасанды жарық көзі болып, желдеткішпен қамтамасыз етілуі керек. Үй-жайдағы ауаның температурасы қосу 20 о С болуы керек. Температураның күрт өзгеруіне жол бермеу керек.
23. Иісті және улы заттармен сүліктерді бірге ұстауға болмайды.
24. Сүліктер ұсталынатын үй-жайға шу және діріл әсер етпеуі керек.
25. Сүліктер ұсталынатын сыйымдылықтарға күн көзі, электр жарығы тікелей түспеуі керек.
26. Суды ауыстырып отыру үшін қосымша сыйымдылықтар қарастыру керек.
27. Сүліктерді сақтау үшін пайдаланылатын су таза, қайнатылмаған, хлордан, ауыр металдардың тұзынан, асқын тотықтан және механикалық түйіршіктерден айыру үшін 1 немесе 2 тәулік бойы ашық ұсталынуы немесе сүзілуі керек. Судың РН-ы 7,5-7,9 аралығында, ал тұздылығы 5б. болуы керек.
28. Суды айырбастау қыстың күндері кем дегенде жетісіне бір рет, көктемгі-күзгі мезгілдерде жетісіне 2 рет, ал жазда жетісіне 3 рет.
29. Сүліктерді күн сайын қарап отыру керек. Өлгенін және буындары өзгергендерін уақытында алып тастап отыру керек.
5. Сүліктерге, пайдаланылған медициналық сүліктерді
және таңу материалдарын жою әдісіне қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
30. Сүліктің әрбір тобының сәйкестік сертификаты болуы керек.
31. Сүліктер бір-ақ рет пайдаланылуы керек, одан соң олар жойылады. Сүліктерді қайта пайдалануға болмайды, тыйым салынған.
32. Сүліктер пайдаланып болған соң, диагностикалық мақсатпен қан көрсеткішін анықтау үшін тұзды ерітінді құйылған астаушаға салынады. Бұл ортада сүліктер қанды құсып тастайды. Одан соң сүліктерді полиэтиленді пакетке салып, оған зарарсыздандырғыш заттарды қосады. Ұйыған қанға зарарсыздандырғыш заттарды қосып, 60 минөт бойы сақтап артынан канализация жүйесіне жіберу керек. Өлген сүліктер салынған полиэтиленді қапшықты тұрмыстық қалдықтарды жинайтын қоқыс жинағыштарға тастайды.
33. Пайдаланылған таңу материалдары зарарсыздандырғыш ерітінді арқылы зарарсыздандырылып, одан соң 1 рет пайдаланылатын пакеттерге салынып, қолданыстағы халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сай жүргізіледі.
"Гирудотерапия кабинеттерін
ұстап-күтуге және пайдалануға
қойылатын санитарлық-
эпидемиологиялық талаптар"
санитарлық-эпидемиологиялық
ереже мен нормаларына қосымша
Гирудотерапия кабинетінің жабдықталуы
1. Ыстық және суық суға қосылған қол жуғыш
2. Медициналық кушеткалар-кабиналардың санына байланысты
3. Үстелдер (дәрігерлік, мейірбикелік)

4. Санитарно-эпидемиологические требования к условиям хранения пиявок
22. Помещение для содержания пиявок должно быть чистым, иметь естественную и искусственную вентиляцию, с температурой воздуха до плюс 23 градусов. Не допускается резкое колебание температуры.
23. Не допускается соседство с пахучими и ядовитыми веществами.
24. Помещение должно быть изолировано от шума и вибрации.
25. Емкости с пиявками должны быть защищены от прямого, яркого солнечного и электрического света.
26. Для смены воды дополнительно предусматриваются емкости.
27. Вода, используемая для хранения пиявок должна быть чистая, сырая, отстоявшаяся, в течение от 1 до 2 суток или отфильтрованная вода, свободная от механических включений, тяжелых металлов, перекисных и хлорных соединений. РН воды должен быть 7,5 - 7,9 единиц, жесткость 5 единиц.
28. Смена воды в зимнее время проводится не менее одного раза в неделю, весенне-осеннее - два раза в неделю, в летнее - три раза в неделю.
29. Необходимо осуществлять ежедневный осмотр пиявок. Погибших пиявок и пиявок с перетяжками своевременно удаляют из емкости.
5. Санитарно-эпидемиологические требования к утилизации использованных
медицинских пиявок и перевязочного материала
30. Каждая партия пиявок должна иметь сертификат соответствия.
31. Пиявки должны использоваться однократно, после чего подлежат уничтожению. Повторное их использование не допускается.
32. Пиявки после применения помещают в лотки с солью, по окончании срыгивания крови пиявки сбрасываются в полиэтиленовый пакет и засыпаются дезинфицирующим средством. Образовавшиеся сгустки крови засыпаются дезинфицирующими средствами с экспозицией не менее 60 минут и сливаются в канализацию. Полиэтиленовые пакеты с погибшими пиявками  сбрасываются в контейнеры для медицинских отходов.
33. Отработанный перевязочный материал обеззараживается в дезинфицирующем растворе, затем помещается в одноразовые пакеты и утилизируется, в соответствии с требованиями действующих правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения.
Приложение
к санитарно-эпидемиологическим правилам и нормам
"Санитарно-эпидемиологические требования
к содержанию и эксплуатации кабинетов гирудотерапии"
Оснащение кабинета гирудотерапии
1. Раковина с подводкой горячей и холодной воды.
2. Кушетки медицинские - зависят от количества кабинок.
3. Столы (врачебный, медсестринский).

4. Орындықтар (дәрігерлік, мейірбикелік және ауруларға арналған)
5. Құрғақ ыстық беретін шкафпен (автоклав) (орталықтандырылған стерилизациялау бөлімі болмағанда)
6. Булы стелизатормен (автоклав) (орталықтандырылған стерилизациялау бөлімі болмағанда)
7. Дәрі қобдишасы - 1
8. Бактерицидтік шам - 1
9. Жұмыс жүргізетін үстел - 1
10. Суды сүзгілеуге арналған (2 немесе 3) - 1
11. Медициналық астаушалар (эмальданған) - кабиналардың санына қарай
12. Пинцеттер, медициналық градусниктер, тонометрлер, фонедоскоптар, зарарсыздандыру тәртібін сақтауға керекті шпателдер.
13. Байлау, таңу және стерилді материалдарға арналған үлкен бикс - 1
14. Жедел көмек көрсетуге керекті құрал жабдықтарға арналған орташа бикс - 1
15. Сүліктерді жууға арналған пластмассадан жасалған кепсер - 1
16. Пластмассадан жасалған мензуркалар - кабиналардың санына қарай
17. Таза медициналық сүліктерге арналған сыйымдылық - 1
18. Пайдаланылған медициналық сүліктерге арналған сыйымдылық
19. Пайдаланылған таңу материалдарына арналған сыйымдылық - 1
20. Кушеткаларды өңдеу үшін керекті ерітіндіге арналған сыйымдылық - 1
21. Астаушаларды батыруға арналған сыйымдылық - 1
22. Зарарсыздандыру ерітіндісіне арналған сыйымдылық - 1
23. Үй жайда тазалау жұмыстарын жүргізуге керекті шелек - 4
24. Тұзға арналған сыйымдылық - 1
25. Бір рет пайдаланылатын қолғаптар әр ауру үшін - 25
26. Шаруашылық заттарын сақтауға арналған шкаф немесе тумбочка - 1
"Эпидемиология және гигиена
жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық
ереже мен нормаларды бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрдің міндетін атқарушының
2004 жылғы 18 тамыздағы
N 629 бұйрығымен бекітілген
"Атмосфералық ауаға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ереже мен нормалары     1. Жалпы ережелер
1. "Атмосфералық ауаға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" туралы санитарлық-эпидемиологиялық ережелер және нормалары (бұдан әрі - санитарлық ереже) меншік түріне қарамастан нысандарды орналастырумен, жобалаумен құрылысы қайтадан жаңартылатын, техникалық тұрғыдан жетілдіретін және оны пайдаланатын жеке және заңды тұлғаларға арналған.
2. Осы санитарлық ереже талаптарының сақталуын ұйымдардың басшылары және жеке тұлғалар қамтамасыз етеді.
3. Осы санитарлық ережеде мынандай терминдер және анықтамалар қолданылды:
1) атмосфералық ауа-қоршаған ортадағы атмосфералық табиғи газдар қосындысының жиынтығы;
2) аэроклиматтық жағдай - тропосфера және стратосфераның төменгі қабатында анықталынатын климаттық жағдай;
3) апаттық жағдайда шығару (көптеп) - жылжымалы және стационарлы көздерден атмосфераға зиянды (ластаушы) заттарды шығару;

4. Стулья (врачебный, медсестринский, для пациентов).
5. Воздушный стерилизатор (сухожаровой шкаф)
(при отсутствии централизованного стерилизационного отделения).
6. Паровой стерилизатор (автоклав) (при отсутствии централизованного
стерилизационного отделения).
7. Аптечка - 1.
8. Бактерицидный облучатель - 1.
9. Стол манипуляционный - 1.
10. Фильтр для фильтрации воды - 1.
11. Лотки медицинские (эмалированные) - по количеству кабинок.
12. Пинцеты, медицинские градусники, тонометры, фонендоскопы,
шпатели в количестве, обеспечивающем соблюдение режима дезинфекции.
13. Бикс большой для стерильных и перевязочных материалов - 1.
14. Бикс средний для инструментов экстренной помощи - 1.
15. Дуршлаг пластмассовый для мойки пиявок - 1.
16. Мензурки пластмассовые - зависит от количества кабинок.
17. Емкость для чистых медицинских пиявок - 1.
18. Емкость для использованных медицинских пиявок - 1.
19. Емкость для использованных перевязочных материалов - 1.
20. Емкость для обработок кушеток - 1.
21. Емкость для замачивания лотков - 1.
22. Емкость для дезинфицирующего раствора - 1.
23. Ведро для уборки помещения - 4.
24. Емкость для соли - 1.
25. Одноразовые перчатки - для каждого пациента.
26. Шкаф или тумбочка для хранения хозяйственных средств - 1
Утверждены
приказом И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
18 августа 2004 года N 629
"Об утверждении санитарно-эпидемиологических
правил и норм по эпидемиологии и гигиене"
Санитарно-эпидемиологические правила и нормы
"Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху"
1. Общие положения
1. Санитарно-эпидемиологические правила и нормы "Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху" (далее - санитарные правила) предназначены для физических и юридических лиц, независимо от форм собственности, занимающихся проектированием, строительством, реконструкцией, техническим перевооружением и эксплуатацией объектов.
2. Руководители организаций и физические лица обеспечивают соблюдение требований настоящих санитарных правил.
3. В настоящих санитарных правилах использованы следующие термины и определения:
1) атмосферный воздух - компонент окружающей среды, представляющий собой естественную смесь газов атмосферы;
2) аэроклиматические условия - климатические условия, определяемые в тропосфере и нижнем слое стратосферы;
3) выброс аварийный (залповый) - выброс вредного (загрязняющего) вещества из передвижных и стационарных источников в атмосферу;

4) зиянды (ластағыш) заттар - атмосфералық ауада болатын химиялық немесе биологиялық заттар немесе олардың қосындылары. Олар, белгілі бір мөлшерде рұқсат етілген нормадан жоғары болып, адам денсаулығына және қоршаған ортаға зиянды әсер етеді;
5) атмосфералық ауаға зиянды әсер ететін физикалық әсерлер - шудың, дірілдің, иондағыш сәуле көздерінің, температуралық әсердің және басқа да физикалық факторлардың атмосфералық ауаның температуралық, энергетикалық, радиациялық және басқа да физикалық қасиеттерін өзгертіп, адам денсаулығы мен қоршаған ортаға зиянды әсер етуі;
6) атмосфералық ауаның ластануы - атмосфералық ауаға зиянды (ластағыш) заттардың түсуі немесе пайда болуы;
7) шекті көрсеткіш - су мен ауада бір мезгілде болатын бірнеше заттардың көрсеткіші;
8) халықтың жаппай дем алу орындары - қалалардың, аудандардың сызбасында, қалаға жақын маңындағы орындардың, курорттар мен санаторийлердің, демалыс үйлерінің, пансионаттардың, туристік базалардың, саяжай учаскелерінің, халықтың ұйымдастырылған демалу орындарындағы (қалалық жағажай, парктер, спорттық базалар және оның ашық ауадағы құрылымдары) бас жоспарында қарастырылып, бөлінген аумақ;
9) ауа райының қолайсыз жағдайлары - атмосфералық ауаның жерге жақын тұсында зиянды (ластағыш) заттардың жиналуына мүмкіндік тудыратын ауа райының жағдайы;
10) атмосфералық ауаны қорғау - адам денсаулығы мен қоршаған ортаға зиянды әсерді болдырмауға бағытталған және атмосфералық ауаның сапасын жақсартуға арналған мемлекеттік және қоғамдық шаралар жүйесі;
11) қауіпсіз әсер етудің бағдарланған деңгейі (бұдан әрі - ҚӘБД) - атмосфераны ластайтын заттардың, өндірістік нысандарды жобалау мақсатында есептеу әдістері арқылы анықталынған уақытша гигиеналық нормативі;
12) шығарылуға рұқсат етілген деңгей (бұдан әрі - ШРД) - өнеркәсіптік ұйымның келешекте дамуы және зиянды заттардың атмосферада таралуын есепке ала отырып, белгілі бір көздерден және қала немесе елді мекеннен шығарылатын жалпы зиянды заттардың ҚРШ-ін жоғарлатпай, жер бетінде шоғырланбайтын, атмосфераны ластағыш көздің әрқайсысының шығару деңгейі;
13) қанықпаның рұқсат етілген шегі (бұдан әрі - ҚРШ) - атмосфералық ауаға бір немесе бірнеше зиянды (ластағыш) заттардың ететін әсерінің көрсеткіші. Оның мөлшерінің жоғарлауы адам денсаулығына және қоршаған ортаға зиянды әсер етеді;

4) вредное (загрязняющее) вещество - химическое или биологическое вещество либо смесь таких веществ, которые содержаться в атмосферном воздухе и которые в определенных концентрациях, превышающих предельно-допустимые нормативы, оказывают вредное воздействие на здоровье человека и окружающую среду;
5) вредное физическое воздействие на атмосферный воздух - вредное воздействие шума, вибрации, ионизирующего излучения, температурного и других физических факторов, изменяющих температурные, энергетические, волновые, радиационные и другие физические свойства атмосферного воздуха, на здоровье человека и окружающую среду;
6) загрязнение атмосферного воздуха - поступление в атмосферный воздух или образование в нем вредных (загрязняющих) веществ;
7) лимитирующий показатель - показатель, отражающий одновременное содержание нескольких веществ в воде и в воздухе;
8) места массового отдыха населения - территории, выделенные в генеральных планах застройки городов, схемах районной планировки и развития пригородной зоны, в зонах размещения курортов, санаториев, домов отдыха, пансионатов, баз туризма, дачных участков, организованного отдыха населения (городские пляжи, парки, спортивные базы и их сооружения на открытом воздухе);
9) неблагоприятные метеорологические условия - метеорологические условия, способствующие накоплению вредных (загрязняющих) веществ в приземном слое атмосферного воздуха;
10) охрана атмосферного воздуха - система государственных и общественных мер, направленных на улучшение качества атмосферного воздуха и предотвращение  его вредного воздействия на здоровье человека и окружающую среду;
11) ориентировочный безопасный уровень воздействия (далее - ОБУВ) - временный гигиенический норматив для загрязняющего атмосферу вещества, устанавливаемый расчетным методом для целей проектирования промышленных объектов;
12) предельно-допустимый выброс (далее - ПДВ) - выброс, который устанавливается для каждого источника загрязнения атмосферы при условии, что выбросы вредных веществ от данного источника и от совокупности источников города или населенного пункта, с учетом перспективы развития промышленных организаций и рассеивания вредных веществ в атмосфере, не создадут приземную концентрацию, превышающую их предельно-допустимые концентрации;
13) предельно-допустимая концентрация (далее - ПДК) - показатель воздействия одного или нескольких вредных (загрязняющих) веществ на атмосферный воздух, превышение которого приводит к вредному воздействию на здоровье человека и окружающую среду;

14) румб - горизонттың көріну нүктесімен төрт құбыланың арасындағы бұрыш (бағыт);
15) "жел розасы" - көп жылдық бақылау бойынша анықталған аумақтағы желдің соғу режимін сипаттайтын векторлық диаграмма;
16) санитарлық қорғау аумағы (СҚА) - қолайсыз факторлардың әсерін азайтуға бағытталған азаматтық-тұрғын үй ғимараттары мен имараттарынан және сол ауданнан өндірістік аумақты және басқа да өндірістік, коммуналдық және қойма нысандарды бөліп тұратын аумақ;
17) селитебті аумақ - арнайы санитарлық қорғау аумағын керек етпейтін тұрғын-үй, қоғамдық, демалу аумақтар, сондай-ақ инженерлік, көліктік және басқа да нысандар орналасқан елді-мекен аумағының бір бөлігі;
18) трансформация - химиялық заттардың өзгеру үдерісі;
19) фондық ластануы - жобаланған нысандардан шығатын атмосфералық ауаның ластану көзі болып табылатын заттар;
20) толық қосындының тиімділігі (адетивтік әсер) - бірнеше заттардың әсер етуінің феномені дегеніміз қоспаның қосындысының тиімділігі, құрамдар қосындысының тиімділігіне тең болғанда анықталатын жағдай;
21) толық емес қосындының тиімділігі - бірнеше заттардың әсер етуінің феномені дегеніміз қоспаның қосындысының тиімділігі, құрамдар қосындысының тиімділігінен кем болғанда анықталатын жағдай;
22) тиімділік мүмкіншілігі - қосындыны қарағанда, көптіктің салдарынан тиімділіктің өсуі.
2. Атмосфералық ауаның ластану көзі болып табылатын нысандарды
орналастыруға, жобалауға, құрылысын жүргізуге және
қайтадан жаңартуға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
4. Мемлекеттік стандарттар мен ведомстволық нормативтерге жататын, атмосфералық ауаға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар осы ережелердің баптарының талаптарына сай болуы керек.
5. Нысандарды орналастыру, жобалау, құрылысын қайта жүргізу, жаңа нысандарды салу және оларды техникалық тұрғыдан қайта жарақтандыру жұмысы, нысандардың қоршаған орта нысандарына әсер ететін шараларды қарастырып, (атмосфералық ауаға, су нысандарына, топыраққа) жобалау құжаттарына сай жүргізілуі керек.
6. Атмосфералық ауаны зиянды және қауіпті заттармен ластанудан қорғау шаралары мынандай түрдегі құжаттарды қарастырылуы керек:
1) өндірістік күштерді дамыту және оларды орналастыру жөніндегі бас сызбасында (күрделі сызба);
2) өнеркәсіп саласын дамыту және орналастыру сызбасын (салалық сызба);

14) румб - угол (направление) к точкам видимого горизонта относительно сторон света;
15) "роза ветров" - векторная диаграмма, характеризующая режим ветра в данном месте по многолетним наблюдениям;
16) санитарно-защитная зона - территория, отделяющая зоны специального назначения, а также промышленные организации и другие производственные, коммунальные и складские объекты в населенном пункте от близлежащих селитебных территорий, зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения с целью ослабления воздействия на них неблагоприятных факторов;
17) селитебная территория - часть территории населенного пункта, предназначенная для размещения жилой, общественной (общественно-деловой) и рекреационной зон, а также отдельных частей инженерной и транспортной инфраструктур, других объектов, размещение и деятельность которых не оказывает воздействия, требующего специальных санитарно-защитных зон;
18) трансформация -  процесс изменения химических веществ;
19) фоновое загрязнение - загрязнение атмосферного воздуха веществами, создаваемое  объектами, являющимися источниками загрязнения атмосферного воздуха;
20) эффект полной суммации (аддитивное действие) - феномен воздействия нескольких веществ, при котором суммированный эффект смеси равен сумме эффектов действия компонентов;
21) эффект неполной суммации - феномен воздействия нескольких веществ, когда суммированный эффект меньше суммы эффектов воздействия компонентов;
22) эффект потенцирования -  усиление эффекта с действием большим, чем при суммации.
2. Санитарно-эпидемиологические требования к размещению,
проектированию, строительству, реконструкции, техническому
перевооружению объектов, являющихся источниками
загрязнения атмосферного воздуха
4. Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху, включаемые в стандарты Республики Казахстан и ведомственные нормативы, должны соответствовать требованиям настоящих правил.
5. Размещение, проектирование, реконструкция, строительство, техническое перевооружение действующих объектов, должны осуществляться в соответствии с проектной документацией, в которых предусматриваются мероприятия по охране влияния объектов на состояние окружающей среды (атмосферный воздух, водные объекты, почва).
6. Мероприятия, направленные на защиту атмосферного воздуха от загрязнения вредными, опасными веществами и вредного физического воздействия на атмосферный воздух должны предусматриваться в следующей документации:
1) генеральной схеме развития и размещения производительных сил (генеральная схема);
2) схеме развития и размещения отраслей промышленности (отраслевые схемы);

3) экономикалық аудандар бойынша өндірістік күштерді дамыту және орналастыру сызбасын (аумақтық сызба);
4) нысандардың құрылысының тиімділігі туралы техникалық-экономикалық негіздемесін (бұдан әрі - ТЭН) және техникалық-экономикалық есептерін (бұдан әрі - ТЭЕ);
5) өнеркәсіптік ұйымдарының тобындағы жалпы нысандар құрылысының бас жоспары аудандық деңгейдегі жоспарлау сызбасын;
6) қала құрылысын жобалау және сызба түріндегі құжатын.
7. Нысандарды орналастырғанда, жобалағанда, құрылысын жүргізгенде, пайдалану үшін жаңа нысандарды салып, олардың құрылысын жаңартқан жағдайда, аз қалдық шығаратын және қалдықсыз технологияны, кешенді түрде табиғат ресурстарын қолдану арқылы ластағыш заттардың шығарылуының мүмкін болатын ең төменгі көрсеткіш бойынша және зиянды шығарылған заттар мен қалдықтарды алып тастап, оларды жою шаралары қарастырылуы керек.
8. Қолданылатын шаралар селитебтік аймақтың атмосфералық ауасындағы ластағыш заттар қанықпасының рұқсат етілген шегін қамтамасыз етіп, тұрғындар көп жиналып, демалатын орындарда 0,8 ҚРШ-нің сақталуын қамтамасыз ету керек (осы санитарлық ережеге 1 қосымша).
9. Құрамындағы зиянды заттардың нормативін сақтау заттардың немесе өнімдердің жиынтықты биологиялық әсер етуін ескере отырып, қолданыстағы, құрылысы жүріп жатқан және құрылысы жүретін нысандардан шығатын заттармен ластану үдерісі барысында атмосферадағы заттардың трансформацияға ұшырауын бағалай отырып, жүргізілуі керек.
10. Ауа атмосферасын ластайтын көз болып табылатын нысандардан ластау деңгейі анықталған нормативтерден асып кеткен аумақтарда жобалау, құрылысын жүргізу және пайдалану үшін нысандарды салуға болмайды, тыйым салынған. Атмосфералық ауаға ҚРШ немесе ҚӘБД анықталмаған зиянды заттардың көзі болып саналатын нысандарды жобалап, құрылысын салуға болмайды.
11. Пайдаланылуы олардың атмосфераға шығаратын зиянды заттардың деңгейімен анықталатын нысандардың құрылысын жүргізуге арналған алаңды таңдау, бекітілген бас жоспарға немесе жоспарлау, не болмаса құрылыс жобасына сай қаланың өнеркәсіптік аймақтары мен елді мекендерінде қарастырылуы керек.
12. Жаңа нысандарды салуға арналған алаңды таңдау және нысандарды кеңейту аэроклиматтық сипаттаманы есепке ала отырып жүргізілуі керек. Аэроклиматтық жағдайы қанағаттанарлықсыз алаңдарға 1 және 2-сыныптағы ұйымдарды орналастыруға болмайды.
13. Ауа атмосферасының дағдарыстық жағдайымен (тымық, температураның өзгеруі, тұрақты түрдегі тұман) сипатталатын қатарынан үш күнге дейін созылатын аумақтарда жаңа нысандарды орналастыру және оларды кеңейту туралы мәселе әрбір жағдайда нақты түрде шешілуге тиіс.

3) схеме развития и размещения производительных сил по экономическим районам (территориальные схемы);
4) технико-экономическом обосновании (далее - ТЭО) и технико-экономических расчетах (далее - ТЭР) целесообразности строительства объектов;
5) схеме районных планировок, генеральных планах строительства групп промышленных организаций с общими объектами;
6) схеме и проектной градостроительной документации.
7. При размещении, проектировании, строительстве, техническом перевооружении и вводе в эксплуатацию новых и реконструированных объектов, должны приниматься меры по максимальному снижению выброса загрязняющих веществ с использованием малоотходной и безотходной технологии, комплексного использования природных ресурсов, улавливанию и утилизации вредных выбросов и отходов, а так же снижению вредного физического воздействия на атмосферный воздух.
8. Принимаемые меры должны обеспечить соблюдение ПДК загрязняющих веществ в атмосферном воздухе селитебных территорий и 0,8 ПДК - в местах массового отдыха населения (приложение 1 к настоящим санитарным правилам).
9. Соблюдение нормативов содержания вредных веществ должно оцениваться с учетом суммарного биологического их действия или продуктов трансформации веществ в атмосфере в процессе загрязнения выбросами действующих, строящихся и намечаемых к строительству объектов.
10. Не допускается проектировать, строить и вводить в эксплуатацию объекты, являющиеся источниками загрязнения атмосферного воздуха, на территориях с уровнем загрязнения, превышающим установленные нормативы, а также объекты, осуществляющих выбросов веществ, на которые отсутствуют ПДК или ОБУВ.
11. Выбор площадки для строительства объектов, эксплуатация которых может сопровождаться выделениями вредных веществ в атмосферный воздух должен осуществляться в промышленных зонах городов и других населенных пунктов в соответствии с утвержденным генеральным планом или проектом планировки или застройки.
12. Площадка для строительства новых и расширения существующих обьектов должна выбираться с учетом аэроклиматической характеристики, рельефа местности, данных о фоновом загрязнении атмосферного воздуха. Не допускается размещение организаций первого и второго классов на площадках с неудовлетворительными аэроклиматическими условиями.
13. Вопрос о размещении новых и расширении существующих объектов на территориях, характеризующихся условиями застоя атмосферы (штили, температурные инверсии, устойчивые туманы), продолжающимися более трех дней подряд, решается в каждом конкретном случае.

14. Атмосфералық ауаның ластау көзі болып саналатын нысандар үшін санитарлық-қорғау аумақ (бұдан әрі - СҚА) ұйымдастырылуы керек, оның ені өндірістердің санитарлық жіктелуі және ұйымдардан шығарылатын заттардың құрамында болатын зиянды заттардың атмосферада шашырау есебі туралы қолданыстағы нұсқауға, сондай-ақ, осыған ұқсас болып келетін, пайдалануға берілген нысандар орналасқан аймақтардағы атмосфералық ауаның зертханалық тексеріс қорытындыларына сай анықталатын ластанудың болжамды деңгейі арқылы анықталады.
15. СҚА-ның енін ондағы желдің бағытын (р<12,5%) қоса есептей отырып, түзеткен жағдайда, оны негізгі бағыт бойынша р<12,5% қысқартуға болмайды.
16. Тұрғын үй орналасқан аумақта нысандардың алаңдарында жаңа өндірістерді орналастыратын жағдайда, атмосфералық ауаның ластануына болжамды түрде есеп жүргізіліп, СҚА-ның жобалары әзірленіп, тұрғындардың сол аумақтан нысандардың құрылысы аяқталған сәтке дейінгі қоныстану мәселесі шешілуі керек.
17. Алаңды таңдау кезеңіндегі атмосфералық ауаны қорғау жөніндегі материалдар мыналарды қарастыруы керек:
1) атмосфералық ауаның жалпы ластануы туралы мәліметтер, жердің рельефі, оның физикалық-географиялық және аэроклиматтық жағдайының ерекшеліктеріне байланысты аудан, пункт, құрылыс жүргізуге арналған алаңдарды таңдау негіздемесін;
2) атмосфераға көрсетілген ҚРШ немесе ҚӘБД арқылы шығарылатын ластағыш заттардың тізбесін жасап, ҚӘБД үшін (осы санитарлық ережеге 2-қосымшасы) тұрғындардың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы өкілетті органының нормативті құжатымен анықталған жарату мерзімі көрсетілуі керек. Бұл тізбеге нормативі анықталмаған заттарды қосуға болмайды (ҚРШ немесе ҚӘБД);
3) атмосфераға шығарылатын ластағыш заттардың сандық және сапалық сипаттамасын;
4) өндірістік қалдықтарды пайдалану жөніндегі бекітілген және ластануды болдырмауға бағытталған шешімдер;
5) атмосфераға зиянды заттарды апаттық жағдайда және бірден көптеп шығару мүмкіндігі туралы мәліметтерді;
6) санитарлық қорғау аумағын ұйымдастыру және оның мөлшері жайлы негіздемені;
7) құрылысы жүріп жатқан және құрылысын жүргізуге белгіленген нысандардың фондық ластануын есептей отырып, атмосфералық ауаның ластануының күтілетін (болжамды) есебін;
8) табиғатты қорғау шараларын жүзеге асыру барысындағы оның экономикалық тиімділігі және атмосфералық ауаның ластануынан болатын экономикалық зиянын бағалау;
9) кескіндемелі материалдар: атмосфералық ауаның қазіргі кездегі және болжамды түрде ластануы туралы мәліметтері бар, қолданыстағы, құрылысы жүріп жатқан және құрылысын жүргізуге белгіленген нысандар, орта жылдық және мерзімдік "желдің розасы", жекеленген румбалар желінің жылдамдығы, санитарлық қорғау аумағының мөлшері, азаматтық-тұрғын үй құрылысының қолданыстағы және дамып келе жатқан аудандарындағы қазіргі және келешектегі атмосфералық ауаның ластану туралы мәліметтер берілген сызбасы; атмосфераға шығарылатын заттардың көзі бар, құрылысын жүргізуге белгіленген нысандар алаңының бас жоспары.

14. Для объектов, являющихся источниками загрязнения атмосферного воздуха, должна быть организована санитарно-защитная зона (далее - СЗЗ), ширина которой определяется согласно санитарной классификации производств и прогнозируемых уровней загрязнения, которые определяются в соответствии с действующими нормативами по расчету рассеивания в атмосферном воздухе вредных веществ, содержащихся в выбросах организации и результатам  лабораторных исследований атмосферного воздуха.
15. При корректировке ширины СЗЗ с учетом преобладающих направлений ветра (р>12,5%) запрещается ее сокращение по направлениям, имеющим р<12,5%.
16. При необходимости размещения новых производств на площадках существующих объектов, расположенных в жилой зоне, должны проводиться расчеты ожидаемого загрязнения атмосферного воздуха, разрабатываться проекты СЗЗ и переселения населения с ее территории к моменту окончания строительства объекта.
17. Материалы по охране атмосферного воздуха на стадии выбора площадки должны содержать:
1) обоснование выбора района, пункта, площадки (трассы) для строительства, с учетом особенностей физико-географических и аэроклиматических условий, рельефа местности, данные о фоновом загрязнении атмосферного воздуха;
2) перечень загрязняющих веществ, выбрасываемых в атмосферу с указанием для них - ПДК или ОБУВ.
Для ОБУВ (приложение 2 к настоящим санитарным правилам) должен указываться срок действия, установленный нормативным правовым актом в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения. Не допускается включать в перечень вещества, не имеющие норматива (ПДК или ОБУВ);
3) качественные и количественные характеристики выбросов загрязняющих веществ в атмосферу;
4) намечаемые решения по предупреждению загрязнения и использованию отходов производства;
5) данные о возможных аварийных и залповых выбросах в атмосферу;
6) обоснование размеров и организации санитарно-защитной зоны;
7) расчеты ожидаемого (прогнозируемого) загрязнения атмосферного воздуха с учетом действующих (фоновое загрязнение), строящихся и намечаемых к строительству объектов;
8) экономическую эффективность осуществления природоохранных мероприятий и оценку экономического ущерба, причиняемого загрязнением атмосферного воздуха;
9) графические материалы: схемы ситуационного плана с указанием действующих, строящихся и намечаемых к строительству объектов, с указанием среднегодовой и сезонной "розы ветров", скорости ветров отдельных румбов, размеров санитарно-защитных зон, существующих и перспективных районов жилищно-гражданского строительства, с нанесением на них данных о существующем и ожидаемом загрязнении атмосферного воздуха; генеральный план площадки намечаемого к строительству объекта с нанесением источника выбросов в атмосферу.

18. Атмосфералық ауаны қорғау жөніндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманы, оның ішінде жобалау барысында өзгертулер енгізу керек болғанда мыналар қарастырылады:
1) нысандардың құрылысын жүргізуге арналған барлық жобалы-сметалық құжаттар;
2) әзірлеу кезінде шешімдеріне өзгеріс енгізілген жобалық-сметалық құжат;
3) өндірістің пайдаланыстағы нысандарына қайтадан жаңарту, техникалық тұрғыдан қайта жарақтандыру және олардың құрылысын жүргізу салдарынан өндірістік зияндылық класы өзгерген жағдайда қайта құру барысында зиянды заттардың сапалық және сандық сипаттамасының жобалары;
4) елді мекен құрылысының жобалық-сметалық құжаты.
19. Жаңадан салынатын, құрылысы қайта жаңартылатын немесе техникалық тұрғыда қайта жарақтандырылатын пайдаланатын нысандардың жобаларында мыналар қарастырылуы керек:
1) қалдықсыз және аз қалдықты технологиялық үдерістер;
2) табиғат ресурстарын кешенді түрде қайта әзірлеу;
3) өндірістік және санитарлық-технологиялық құрал-жабдықтар арқылы атмосфераны ластайтын заттарды қайта өңдеуден өткізіп, ауаға шығарылатын заттарды, қалдықтарды залалсыздандырып немесе олардың атмосфералық ауаға түсуін толығымен болдырмау жолдары қарастырылуы керек;
4) ұйымдастырылған іс-шаралар (газды тазартатын және шаң- тозаңтұтқыш қондырғылардың жұмысын пайдаланатын қызметтерді құрып, ұйымның әсер ететін аумағындағы зиянды заттардың құрамын және қалдықтарды бақылайтын зертхананы пайдаланып, қолайсыз метеожағдайларда немесе апаттық жағдайлар кезінде қолданылатын іс-шаралар) жүргізіледі.
20. СҚА-ның жобасын ұйымдастырып, оларды көгалдандыру, құрылысы жүріп жатқан нысанның жобасымен бір уақытта әзірленуі керек. СҚА немесе оның қандай да бір бөлігі нысанның резервтік аумағы ретінде қарастырылмауы және өндірістік немесе селитебтік аумақ ретінде пайдаланылмауы керек.
21. Жобалық-сметалық құжаттар мынандай мәліметтерді беруі керек:
1) ауданның, құрылыс алаңының физикалық-географиялық жағдайларының сипаттамасын және олардың ауа бассейнін қорғау шаралары туралы жобалау кезіндегі жасалған есебін;
2) ластағыш заттардың түзілу мен бөлінуін төмендететін өндірістік технологияның қабылданған жобалы шешімнің негіздемесі;
3) атмосфераға шығарылатын заттардан тазалауға арналған құрал-жабдықтар мен аппараттардың таңдау негіздемесін;
4) ластағыш заттардың апаттық жағдайда және кенеттен көп шығарылуын болдырмау жөніндегі ұсыныстар;
5) қолайсыз метеорологиялық жағдайлар кезінде ластағыш заттардың ауаға шығарылуын төмендету жөніндегі іс-шаралардың негіздемесін;
6) жекеленген цехтардың, өндірістердің, имараттардың атмосфераға шығаратын зиянды заттарының сапалық және сандық сипаты, ШРД есебімен;

18. На стадии проектирования санитарно-эпидемиологической экспертизе в части защиты атмосферного воздуха подлежат:
1) вся проектно-сметная документация на строительство объектов;
2) проектно-сметная документация, при разработке которой возникла необходимость в изменении решений;
3) проекты реконструкции, технического перевооружения, строительства на действующем объекте нового производства в случае изменения класса вредности производства, качественных и количественных характеристик выбросов;
4) проектно-сметная градостроительная документация.
19. В проектах на строительство новых, реконструкции или технического перевооружения действующих объектов должны предусматриваться:
1) безотходные и малоотходные технологические процессы;
2) комплексная переработка природных ресурсов;
3) производственное и санитарно-техническое оборудование, обеспечивающее улавливание, утилизацию, обезвреживание выбросов и отходов или полное исключение выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух;
4) организационные мероприятия (создание служб по эксплуатации газоочистных и пылеулавливающих сооружений, лабораторий по контролю выбросов и содержания вредных веществ в зоне влияния организации, мероприятия при неблагоприятных метеоусловиях или аварийных ситуациях).
20. Проект организации и благоустройства СЗЗ, должен разрабатываться одновременно с проектом строительства объекта. СЗЗ или какая-либо ее часть не должны рассматриваться как резервная территория объекта и использоваться для расширения промышленной или селитебной территорий.
21. Проектно-сметная документация должна содержать:
1) характеристику физико-географических условий района, площадки строительства и учет их при проектировании;
2) обоснование принятых проектных решений по технологии производства в части уменьшения образования и выделения загрязняющих веществ;
3) обоснование выбора оборудования и аппаратуры для очистки выбросов в атмосферу;
4) предложения по предотвращению аварийных и залповых выбросов загрязняющих вещества;
5) обоснование мероприятий по снижению выбросов загрязняющих веществ в периоды неблагоприятных метеорологических условий;
6) качественные и количественные характеристики выбросов вредных веществ в атмосферу по отдельным цехам, производствам, сооружениям, расчеты ПДВ;

7) атмосфералық ауаның ластану деңгейі туралы бар мәліметтерді (фондық қанықпа);
8) ұйымның жобасы және СҚА-ны көгалдандыру;
9) ұйым орналасқан аудандағы атмосфералық ауаның ластану есебінің материалдары және оған жасалған талдаулар (өнімдердің өзгеруін ескере отырып);
10) атмосфералық ауаны қорғау бойынша іс-шараларды жүзеге асыру кезінде жұмсалатын шығын туралы сметалық ведомосін;
11) ауаны қорғау жөніндегі шараларды жүзеге асырудың экономикалық тиімділігі есебінің қорытындылары және атмосфералық ауаның ластануының салдарынан болатын экономикалық залалды бағалау;
12) пайдалануға берілетін кешенді құрылыстардың кезеңділігі;
13) атмосфералық ауаға шығарылатын заттардың мөлшеріне және құрамына бақылау жүргізу әдісінің сипаты мен негіздемесі;
14) атмосфералық ауаны ластанудан қорғау жөніндегі қабылданған шешімді іске асыру үшін тез арада орындалатын ғылыми-зерттеу, тәжірибе жасау арқылы және жүргізілетін сынақ жұмыстарының сипаты мен тізбесі және оларды орындау мерзімі. ҚРШ-ны ҚӘБД-ны әзірлеуге байланысты жүргізілетін ғылыми-зерттеу жұмыстары, оның жобалық-сметалық құжаты бекітіліп болғанша жүргізіліп, осы жұмысты атқаратын адамның келісімімен бекітілуі керек;
15) мынандай сызба материалдарын: пайдаланылып жатқан, құрылысы жүріп жатқан және жүргізілетін ұйымдардың, селитебтік аумақтың, демалу зонасының, санаторийлердің, демалу үйлерінің, пансионаттардың орналасуы көрсетілген ауданының жағдайлық жоспары мен оның СҚА-сы; атмосфераға зиянды заттарды шығаратын көздерді, нысанның құрылысын жүргізуге арналған алаңның бас жоспарын; СҚА ұйымдастыру және көгалдандыру туралы сызбалық материалдарды;
16) қосымша ретінде: құрылыс жүргізуге арналған алаңды таңдау жөніндегі актіні; биік мұржа жобалаған жағдайдағы азаматтық авиацияның аумақтық басқармасының қорытындысын. Энергетикалық нысандарда 250 метрден биік мұржаларды, ал басқа да өндірістерде биіктігі 200 метрден биік болатын мұржаларды қолдануға тиісті өкілетті органдардың келісімінен кейін ғана рұқсат етіледі.
22. Құрылысы жүретін нысанның тапсырыс берушісі (құрылысын салушы) құрылысты қаржыландыруға бір ай қалғанда, құрылысы жүргізілетін нысанның тиісті аумағындағы халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы іс-шараны жүзеге асыратын атқарушы органға хабарлап, атмосфералық ауаны қорғау жөніндегі шаралардың толығымен іске асуын бақылауға арналған жобаның барлық керекті бөлімдерін уақытша қолдану үшін ұсынып, алаңды таңдау кезінде санитарлық-эпидемиологиялық қорытындыны беруі керек.
23. Құрал-жабдықты кешенді түрде тексерген жағдайда, тапсырыс беруші жағынан ластанудың болжамды түрдегі ең көп деңгейіне сай нүктелердегі ауаның сапалы және сандық ластануын анықтау мақсатымен зертханалық тексерудің жүргізілуін қамтамасыз етуі керек.

7) данные о существующих уровнях загрязнения атмосферного воздуха (фоновые концентрации);
8) проект организации и благоустройства СЗЗ;
9) материалы расчета загрязнения атмосферного воздуха в районе размещения организации и его анализ (с учетом продуктов трансформации);
10) сметная ведомость о затратах на реализацию мероприятий по защите атмосферного воздуха от загрязнений;
11) результаты расчетов экономической эффективности осуществления воздухоохранных мероприятий и оценки экономического ущерба, причиняемого загрязнением атмосферного воздуха;
12) очередность строительства и ввода в эксплуатацию пусковых комплексов;
13) характеристику и обоснование способов контроля количества и состава выбросов;
14) перечень и характеристику научно-исследовательских, экспериментальных и опытных работ, которые необходимо выполнить для осуществления принятых решений по защите атмосферного воздуха от загрязнения и сроки их выполнения. Научно-исследовательские работы, касающиеся разработки ПДК взамен ОБУВ должны включаться до окончания утверждения проектно-сметной документации и подтверждаться договором с исполнителем этих работ;
15) графические материалы: ситуационный план района размещения с указанием на нем СЗЗ, действующих, строящихся и намечаемых к строительству организаций, селитебной территории, зон отдыха, санаториев, домов отдыха, пансионатов; генеральный план площадки, намечаемого к строительству объекта, с нанесением источников выбросов в атмосферу; графические материалы по организации и благоустройству СЗЗ;
16) приложения: акт по выбору площадки для строительства; заключение территориального управления гражданской авиации, в случае проектирования высоких труб.
Использование на энергетических объектах труб высотой более 250 метров, а на других производствах более 200 метров допускается только по согласованию с соответствующими уполномоченными органами.
22. Заказчик (застройщик) строящегося объекта должен за один месяц до начала финансирования строительства, сообщить в исполнительный орган, осуществляющий деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения на соответствующей территории, о предстоящем строительстве объекта и представить во временное пользование все необходимые части проекта (рабочего проекта).
23. При осуществлении комплексного апробирования оборудования, заказчик должен обеспечить проведение лабораторных исследований с целью определения качественного и количественного загрязнения воздуха в точках, соответствующих максимальному прогнозному уровню загрязнения.

3. Ауаның ластану көзі болып табылатын нысандарға
пайдаланған санитарлық-эпидемиологиялық
қойылатын талаптар
24. Атмосфералық ауаны ластау көзі болып табылатын нысандардың басшылары мыналарды қарастыруы керек:
1) ластағыш заттардың мөлшерін төмендетуге бағытталған шаралардың орындалуын, іркіліссіз, тиімді жұмыстарды қамтамасыз етіп, шығарылған зиянды заттарды тазартуға арналған қондырғыларды, құрал-жабдықтарды және аппараттарды тиімді пайдалану;
2) атмосфераға шығарылатын зиянды заттардың мөлшеріне және құрамына тұрақты түрде бақылау жасап, есеп жүргізу;
3) селитебтік аумақтағы атмосфералық ауаның ластануын бақылауды қамтамасыз ету. Анықталатын ластағыш заттардың тізбесін, алынатын сынаманың кезеңділігін және нүктелерін тиісті аумақтың тұрғындардың мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қызметтің органымен бірге анықтау керек;
4) барлық технологиялық үдерістер немесе жабдықтауда болатын өзгерістерге (өндірістік қуаттың жоғарылауы, өндіріс үдерістерінің қарқындылығы және бекітілген жобаның басқа да ауытқуларына) санитарлық-эпидемиологиялық қорытынды болуы керек;
5) елді-мекендерде атмосфералық ауаның бекітілген нормативтер деңгейінен аспайтын шараларды қолдану (0,8 ҚРШ немесе ҚРШ);
6) нысандардағы СҚА-ны жобалау және көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
7) атмосфералық ауаға зиянды заттардың күрт түсуінің барлық жағдайын санитарлық-эпидемиологиялық қызметтің мемлекеттік органдарына хабардар етуі керек;
8) апаттық жағдайдың алдын алуға бағытталған және ол орын алғанда оны жоятын шараларды әзірлеу керек.
25. Мыналарды жүргізуге тыйым салынады:
1) қайта құру жұмыстарын жүргізген кезде олардың құрамындағы зиянды заттардың көбеюіне мүмкіндік беретін технологиялық өндіру мүмкіндігін ұлғайтуды, тазалау құрал-жабдықтар мен аппаратурасының мүмкіндігін бірге ұлғайтпай;
2) ҚРШ немесе ҚӘБД-сы анықталмаған елді мекеннің атмосфералық ауасына зиянды заттарды шығаруға.
4. Пайдаланылатын нысандарда ШРД нормативтерін
бекіту кезінде қойылатын
санитарлық-эпидемиологиялық талаптар
26. Әрбір пайдаланылатын нысанға ШРД әзірленіп, әр нормативке тиісті аумақта тұрғындардың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласында жұмыс атқаратын атқарушы органымен санитарлық-эпидемиологиялық тұрғыдан қорытынды берілуі керек.
27. Атмосфераға ластағыш заттардың ШРД нормативтерін сақтауды қамтамасыз ету үшін жүргізілетін шараларды жүзеге асыру кезеңінде, атмосфералық ауаның тұрақты түрдегі ластану көздері бар нысандар уақытша келісілген шығарылған зиянды заттардың жобаларын (бұдан әрі - УКШЗ), осы заттардың бекітілген ШРД-ға дейін сатылай төмендеуінің жоспарын әзірлеп, олар бекітілген тәртіп бойынша бекітілуі керек. Жобалы немесе қолданыстағы (егерде ол жобалыдан кіші болған жағдайда) шешімдерде келісілген, шығарылатын зиянды заттың деңгейінен асып кеткен УКШЗ бекітуге болмайды, тыйым салынған.

3. Санитарно-эпидемиологические требования при эксплуатации
объектов, являющихся источниками загрязнения
атмосферного воздуха
24. Руководители объектов, являющихся источниками загрязнения атмосферного воздуха должны:
1) обеспечить выполнение мероприятий, направленных на снижение выбросов загрязняющих веществ, бесперебойную, эффективную эксплуатацию сооружений, оборудования и аппаратуры для очистки выбросов;
2) осуществлять постоянный учет, контроль количества и состава загрязняющих веществ, выбрасываемых в атмосферу;
3) обеспечить контроль загрязнения атмосферного воздуха селитебных территорий. Перечень определяемых загрязняющих веществ, периодичность и точки отбора устанавливаются на основании санитарно-эпидемиологического заключения;
4) иметь санитарно-эпидемиологические заключения на все изменения технологического процесса или оборудования (увеличение производственной мощности, интенсификации процессов производства и другие отклонения от утвержденного проекта);
5) принимать меры по предотвращению загрязнения атмосферного воздуха населенных мест, превышающего установленные нормативы (ПДК или 0,8 ПДК);
6) обеспечить работы по проектированию и благоустройству СЗЗ на объектах;
7) информировать государственные органы санитарно-эпидемиологической службы о всех случаях залповых выбросов вредных примесей в атмосферный воздух;
8) разрабатывать мероприятия по устранению, предотвращению возникновения аварийной ситуации.
25. Не допускается:
1) увеличение производительности технологического оборудования, сопровождающееся увеличением объема выброса вредных веществ, без одновременной реконструкции сооружений, оборудования и аппаратуры для очистки выбросов;
2)  выброс в атмосферный воздух населенных мест вредных веществ, на которые не установлены ПДК или ОБУВ.
4. Санитарно-эпидемиологические требования при установлении
нормативов ПДВ на действующих объектах
26. На каждый действующий объект должны быть разработаны ПДВ, согласованные с государственным органом санитарно-эпидемиологической службы на соответствующей территории.
27. На период реализации мероприятий, обеспечивающих соблюдение нормативов ПДВ загрязняющих веществ в атмосферу, объекты, имеющие стационарные источники загрязнения атмосферного воздуха, должны разрабатывать проекты временно согласованных выбросов (далее - ВСВ), планы поэтапного снижения этих выбросов до установленных ПДВ и утверждать их в установленном порядке. Не допускается устанавливать ВСВ, превышающий выброс, согласованный в проектных решениях или существующий (если он меньше проектного).

28. Қазіргі заманға сай құралдармен ШРД-ның қалпына жетпеген жағдайда, ластанудың технологиялық үдерістің өзгеру жолымен қысқарту немесе болдырмаудың шаралары мен нақты мерзімі көрсетіліп, ұйым қуатының немесе шаруашылық бағытын өзгерту қарастырылуы керек.
"Атмосфералық ауаны қорғауға
қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық
талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық
ереже мен нормаларына 1-қосымша
Ескерту: 1-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы  N 41 (ресми  жарияланған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен .
Елді мекендегі атмосфералық ауадағы зиянды заттар
қанықпасының рұқсат етілген шегі (ҚРШ)
1-кесте
___________________________________________________________________
N  |Заттардың атауы|  САҚ     | Формула |  қРШ көлемі |Зиян. |Қа.
р/р |               | бойынша N|         |   (мг/м 3 )   |дылық.|уіп.
|               |          |         |_____________|тың   |ті.
|               |          |         | ең   |орта  |лимит.|лік
|               |          |         |үлкен,|тәу.  |телін.|кла.
|               |          |         |бір   |ліктік|ген   |сы
|               |          |         |жолдық|      |көрсе.|
|               |          |         |      |      |ткіші |
___________________________________________________________________
1           2             3         4       5      6     7    8
___________________________________________________________________
1 Азиридин         151-56-4   С 2 Н 5 N     0,001  0,0005 рез.   1
2 Азодикарбонамид  123-77-3   С 2 Н 4 N 4 O 2   0,5    0,3    рефл.  3
-рез
3 Азот қышқылы     7697-37-2    НNО 3     0,4    0,15   рефл.  2
-рез
4 Азот (ІІ) оксиді 10102-43-9   NО      0,4    0,06   рефл.  3
5 Азот (ІV) оксиді 10102-44-0   NO 2      0,085  0,04   рефл.  2
-рез
6 Азот үшфториді   7783-54-2    F 3 N     0,4      02   рез.   3
7 Акрил қышқылы    79-10-7    С 3 Н 4 O 2     0,1     0,04  рефл.  3
-рез
8 Акрилонитрил     107-13-1   С 3 Н 3 N      -      0,03  рез.   2
9 Сызықты
алкилбензол                           0,6     0,3   рез.   4
10 Алкилбензосуль.
фоқышқылы                             1,5     0,5   рез.   4
11 С 10 1 6 алкил.
диметиламиндері                       0,01      -   рефл.  2
12 С 17 20 алкил.
диметиламинде.
рінің фракциясы                       0,01      -   рефл.  3
13 Алкилдифенолок.                       0,07      -   рефл.  2
сидтер (ең
жоғарғы моно-,
ди және көпалкил
орынбасушылары.
ның дифенил
эфирлерінің
қоспасы)
14 Натрий алкил.
сульфаты                              0,01      -   рефл.  4
15 Аллилацетат      59-87-7    С 5 Н 8 О 2     0,04      -   рефл.  3
16 2-Аллилокси.
этанол           111-45-5   С 5 Н 10 О 2    0,07    0,01  рефл.   2
-рез.

28. При невозможности достижения ПДВ современными средствами должны предусматриваться меры по сокращению или исключению данного загрязнения путем изменения технологического процесса, сокращения мощности или перепрофилирования организаций.
Приложение 1
к санитарно-эпидемиологическим правилам и нормам
"Санитарно-эпидемиологические требования
к атмосферному воздуху"
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 26 января 2007 года  N 41 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Предельно допустимые концентрации (ПДК)
загрязняющих веществ в атмосферном воздухе населенных мест
Таблица 1
__________________________________________________________________________
N |  Наименование    | N по    | Формула  | Величина ПДК |Лимити-|Класс
п/п|  вещества      № | САS     |          | (мг/м 3 )      |рующий |опас-
|                  |         |          |--------------|показа-|ности
|                  |         |          |макси-|средне-|тель   |
|                  |         |          |маль- |суточ- |вред-  |
|                  |         |          |ная   |ная    |ности  |
|                  |         |          |разо- |       |       |
|                  |         |          |вая   |       |       |
--------------------------------------------------------------------------
1 |        2         |    3    |     4    |   5  |   6   |   7   |   8
--------------------------------------------------------------------------
1  Азиридин            151-56-4     С 2 Н 5 N    0,001  0,0005  рез.       1
2  Азодикарбонамид     123-77-3   С 2 Н 4 N 4 O 2       0,5    0,3   рефл.-рез  3
3  Азотная кислота    7697-37-2     НNО 3        0,4   0,15   рефл.-рез  2
4  Азот (ІІ) оксид   10102-43-9      NО        0,4   0,06   рефл.      3
5  Азот (ІV) оксид   10102-44-0      NO 2      0,085   0,04   рефл.-рез  2
6  Азот трифторид     7783-54-2     F 3 N        0,4     02   рез.       3
7  Акриловая кислота    79-10-7     С 3 Н 4 O 2      0,1   0,04   рефл.-рез  3
8  Акрилонитрил        107-13-1     С 3 Н 3 N       -    0,03   рез.       2
9  Алкилбензол
линейный                                    0,6    0,3   рез.       4
10  Алкилбензол-
сульфокислота                                15    0,5   рез.       4
11  Алкилдиметиламины                         0,01     -    рефл.      2
С 10 - С 16
12  Алкилдиметиламины
фракции С 17 - С 20                             0,01     -    рефл.      3
13  Алкилдифенилоксиды
(смесь высших
моно-, ди и поли-
алкилзамещенных
дифениловых
эфиров)                                    0,07     -    рефл.      2
14  Алкилсульфат натрия                        0,01     -    рефл.      4
15  Аллилацетат        591- 87-7      С 5 Н 8 О 2     0,4      -    рефл.      3
16  2-Аллилоксиэтанол   111-45-5      С 5 Н 10 О 2    0,07   0,01   рефл.-рез. 2

17 Альфа-3 (каль.
ций дихлорацетат
негізі)                               3,0    0,3    рез.   4
18 Алюминий оксид
(алюминийге
қайта есепте.
генде)           1344-28-1  Аl 2 O 3       -     0,01   рез.   2
19 Алюмосиликаттар
(цеолиттер,
цеолитті
туфтар)*                               -     0,03   рез.   2
20 1-Аминобутан     109-73-9   С 4 Н 11 N    0,04    -     рефл.  4
21 4-Амино-2,2,6,6
-тетраметилпи-
перидин          36768-62-4 С 9 Н 20 N 32   0,05   0,02   рез.   3
22 2-Амино-1,3,5-
үшметилбензол    88-05-1    С 9 Н 13 N    0,003   -     рефл.  2
23 2-(4-Аминофенил)
-1Н-бензими-
дазол-5-амин     7621-86-5  С 13 Н 12 N 4     -    0,01   рез.   3
24 2-Аминоэтанол    141-43-5   C 2 H 7 NO      -    0,02   рез.   2
25 Алифаттық
С 10 16 аминдері                       0,01    -    рефл.  3
26 Алифаттық
С 15 20 аминдер                        0,003   -    рефл.  2
27 Аммиак           7664-41-7  NH 3        0,2    0,04   рефл.  4
-рез
28 Аммоний гумат                         0,1    0,05   рез.   3
29 ГексаАммоний    12027-67-7 Н 24 Мo 7 N 6 O 24   -    0,1    рез.   3
молибдат
(молибденге
қайта есепте.
генде)
30 Аммоний нитрат   6484-52-2  Н 4 N 2 О 3      -     0,3    рез.   4
31 ДиАммоний пер.
оксидисульфат    7727-54-0  Н 8 N 2 О 8 S 2   0,06   0,03   рез.   3
32 ДиАммоний
сульфат          7783-20-2  Н 8 N 2 O 4 S   0,2    0,1    рез.   3
33 Аммоний хлорид   12125-02-9 СlH 4 N     0,2    0,1    рефл.  3
-рез
34 Аммофос          12735-97-6 Н 13 N 3 O 6 Р 2 2,0    0,2    рез    4
35 Анилин           62-53-3    С6Н7N     0,05   0,03   рефл.  2
-рез
36 Арилокс 100                           0,5    0,15   рез    4
37 Арилокс-200                           0,5    0,15   рез    4
38 Арсин            7784-42-1  АsН 3              0,002  рез.   2
39 Аспартил -L-
фенилаланиннің
метил эфирі     22839-47-0 С 16 Н 18 N 2 О 5 0,35   0,2    рез.   4
40 Ацетальдегид     75-07-0    С 2 Н 4 O     0,01          рефл.  3
41 2-Ацетоксибензой
қышқылы          50-78-2    С 9 Н 8 O 4     0,06   0,03   рез.   2
42 Ацетофенон       98-86-2    С 8 H 8 О     0,003   -     рефл.  3
43 Барий және оның                       0,015  0,004  рез.   2
тұздары (ацетат,
нитрат, нитрит,
хлорид)/барийге
қайта есепте.
генде/
44 Барий карбонаты
(барийге қайта
есептегенде)     513-77-9   СВаО 3       -     0,004  рез.   1
45 Бацитрацин       1405-87-4  С 66 H 103     -     0,0003 рез.   1
N 17 О 16 S
46 Ақуызды-вита.
минді концентрат

17  Альфа-3
(действующее
начало кальций
дихлорацетат)                              3,0    0,3    рез.       4
18  Алюминий оксид
(в пересчете на
алюминий)          1344-28-1       Аl 2 O 3     -    0,01    рез.        2
19  Алюмосиликаты
(цеолиты,
цеолитовые туфы)*                           -     003    рез.       2
20  1-Аминобутан        109-73-9      С 4 Н 11 N    0,04    -     рефл.      4
21  4-Амино-2,2,6,6-
тетраметилпи-
перидин           36768-62-4    С 9 Н 20 N 32     0,05  0,02    рез.       3
22  2-Амино-1,3,
5-триметилбензол     88-05-1      С 9 Н 13 N   0,003    -     рефл       2
23  2-(4-Аминофенил)-
1Н-бензими-дазол-
5-амин             7621-86-5    С 13 Н 12 N 4     -    0,01    рез.        3
24  2-Аминоэтанол       141-43-5      C 2 H 7 NO    -    0,02    рез.       2
25  Амины алифатические                       0,01    -     рефл.      3
С 10 16
26  Амины алифатические                      0,003    -     рефл.      2
С 15 20
27  Аммиак             7664-41-7       NH 3       0,2  0,04    рефл.-рез  4
28  Аммоний гумат                               0,1  0,05    рез.       3
29  ГексаАммоний
молибдат
(в пересчете
на молибден)      12027-67-7   Н 24 Мo 7 N 6 O 24    -    0,1    рез.        3
30  Аммоний нитрат     6484-52-2      Н 4 N 2 О 3      -    0,3    рез.       4
31  ДиАммоний
пероксидисульфат   7727-54-0     Н 8 N 2 О 8 S 2   0,06  0,03    рез.       3
32  ДиАммоний сульфат  7783-20-2      Н 8 N 2 O 4 S   0,2   0,1    рез.       3
33  Аммоний хлорид    12125-02-9      СlH 4 N     0,2   0,1    рефл.-рез  3
34  Аммофос           12735-97-6    Н 13 N 3 O 6 Р 2     2,0   0,2    рез        4
35  Анилин               62-53-3      С 6 Н 7 N    0,05  0,03    рефл.-рез  2
36  Арилокс 100                                0,5  0,15     рез        4
37  Арилокс-200                                0,5  0,15     рез        4
38  Арсин              7784-42-1       АsН 3         0,002     рез       2
39  Аспартил-L-
фенилаланина
метиловый эфир    22839-47-0   С 16 Н 18 N 2 О 5    0,35  0,2     рез.       4
40  Ацетальдегид         75-07-0      С 2 Н 4 O    0,01          рефл.      3
41  2-Ацетокси-
бензойная кислота    50-78-2      С 9 Н 8 O 4    0,06  0,03    рез.       2
42  Ацетофенон           98-86-2      С 8 H 8 О   0,003    -     рефл.      3
43  Барий и его соли
(ацетат, нитрат,
нитрит, хлорид)/
в пересчете на
барий/                                    0,015  0,004   рез.       2
44  Барий карбонат
(в пересчете
на барий)           513-77-9      СВаО3     -   0,004   рез.        1
45  Бацитрацин         1405-87-4  С 66 H 103 N 17 О 16 S  -  0,0003   рез.        1
46  Белково-
витаминный
концентрат

(ақуыз бойынша)                        -     0,001  рез.   2
47 Бензальдегид     100-52-7   С 7 Н 6 О      -     0,04   рефл.  3
48 Бенз/а/пирен     50-32-8    С 20 Н 12      -     0,1    рез.   1
мкг/
100м 3
49 Бензилацетат     140-11-4   С 9 Н 10 O 2    0,01    -     рефл.  4
50 Бензилбензоат    120-51-4   С 14 Н 12 O   0,13    -     рефл.  3
51 Бензилкарбинол   100-51-6   С 7 Н 8 О     0,16    -     рефл.  4
52 Бензилпеницилин  61-33-6  С 16 Н 18 N 2 O 4 S 005   0,0025  рефл.- 3
рез.
53 3-Бензилтолуол   620-47-3   C 14 H 14     002     -     рефл.  2
54 Бензин (мұнай,
азкүкіртті)/
көміртекке қайта
есептегенде/     8032-32-4            5      1,5    рефл.  4
- рез
55 Сланца бензині/
көміртекке қайта
есептегенде/                          0,05    -     рефл.  4
56 1Н,3Н-Бензо[1,2-
с: 4,5-с']
дифуран-1,3,
5,7 тетрон        89-32-7    C 10 H 2 О 6    0,02   0,01   рефл.- 2
рез.
57 Бензол            71-43-2    С 6 Н 6       0,3    0,1    рез.   2
58 1,4-Бензолдикар.
бон қышқылы       100-21-0   С 8 Н 6 О 2     0,01   0,001  рез.   1
59 Бензолсульфонил.
хлорид            98-09-9    С 6 Н 5 СlO 2 S 0,05    -     рефл.  4
60 4-(2-Бензотиазо.
лилтио) морфолин 102-77-2 С 11 Н 12 N 2 ОS 2 0,1    0,02   рез.   3
61 2-Бензотиазон-2
-тиол             149-30-4   С 7 Н 5 NS 2    0,012   -     рефл.  3
62 Биоресметрин                           0,09   0,04   рез.   3
63 [2,4-Бис(1,1-
диметилпропил)
фенокси] ацетил.
хлориді           88-34-6   С 18 Н 27 СlO 2 0,035    -     рефл.  3
64 Бис-(4-хлордифе.
нил) үшхлорметил.
карбинол          115-32-2   С 14 Н 9 Сl 5 O 0,2    0,02   рез.   2
65 Бис-(4-хлорфенил)
сульфон           80-07-9    С 12 Н 18 Сl 2   -     0,1    рез.   3
O 2 S
66 4-хлорфенил-2,4,  8072-20-6  С 14 Н 12 Сl 2 О  0,2  0,1   рефл.   3
5-трихлорфенил-              С 12 Н 6 Сl 3 N 2 S            - рез.
азосульфидпен
болатын 1,1-Бис-
4-хлорфенилэтанол
қоспасы
67 Бром              7726-45-6   Вr 2        -     0,04   рез.   2
68 Бромбензол        108-86-1   С 6 Н 5 Вr           0,03   рез.   2
69 1-Бромбутан       109-65-9   С 4 Н 9 Вr    0,03   0,01   рез.   2
70 2-Бромбутан
қышқылы           80-58-0    С 4 Н 7 ВrO 2   0,01   0,003  рез.   3
71 1-Бромгексан      111-25-1   С 6 Н 13 Вr   0,03   0,01   рез.   2
72 1-Бромгептан      629-04-9   C 7 H 15 Вr   0,03   0,01   рез.   2
73 1-Бромдекан       112-29-8   С 10 Н 21 Вr  0,03   0,01   рез.   2
74 6-Бром-4-[       131707-23-8 С 22 Н 26 Вr  0,06   0,03   рез.   2
(диметиламино)               СlN 2 O 3 S
метил]-5-гидрокси
-1-метил-2-[
(фенилтио) метил]

(по белку)                                   -   0,001   рез.       2
47  Бензальдегид        100-52-7     С 7 Н 6 О      0,04         рефл.      3
48  Бенз/а/пирен         50-32-8    С 20 Н 12         -  0,1 мкг/
100м 3     рез.       1
49  Бензилацетат        140-11-4    С 9 Н 10 O 2     0,01     -    рефл.      4
50  Бензилбензоат       120-51-4    С 14 Н 12 O    0,13     -    рефл.      3
51  Бензилкарбинол      100-51-6      С 7 Н 8 О    0,16     -    рефл.      4
52  Бензилпеницилин      61-33-6   С 16 Н 18 N 2 O 4 S   005  0,0025  рефл.-рез. 3
53  3-Бензилтолуол      620-47-3     C 14 H 14       002     -    рефл.      2
54  Бензин (нефтяной,
малосернистый)/
в пересчете
на углерод/        8032-32 4                 5     1,5   рефл.-рез  4
55  Бензин сланцевый/
в пересчете на
углерод/                                    0,05    -    рефл.      4
56  1Н,3Н-Бензо
[1,2-с: 4,5-с']
дифуран-1,3, 5,7
тетрон               89-32-7    C 10 H 2 О 6      0,02   0,01  рефл.-рез. 2
57  Бензол               71-43-2      С 6 Н 6        03     0,1  рез.       2
58  1,4-Бензол-
дикарбоновая кислота 100-210    С 8 Н 6 О 2       0,01   0,00  рез.       1
59  Бензолсульфонил-
хлорид               98-09-9   С 6 Н 5 С1O 2 S    0,05     -   рефл.      4
60  4-(2-Бензотиа-
золилтио) морфолин  102-77-2 С 11 Н 12 N 2 ОS 2      0,1   0,02  рез.       3
61  2-Бензотиазон-
2-тиол              149-30-4    С 7 Н 5 NS 2      0,12     -   рефл.      3
62  Биоресметрин                                0,09   0,04  рез.       3
63  [2,4-Бис(1,1-
диметилпропил)
фенокси]
ацетилхлорид         88-34-6  С 18 Н 27 СlO 2     0,035    -    рефл.      3
64  Бис-(4-хлордифенил)
трихлорметил-
карбинол            115-32-2   С 14 Н 9 Сl 5 O     0,2   0,02  рез.       2
65  Бис-(4-хлорфенил)
сульфон              80-07-9  С 12 Н 18 Сl 2 O 2 S    -     0,1  рез.       3
66  1,1-Бис-4-хлор-
фенилэтанол смесь
с 4-хлорфенил-2,4,
5-трихлорфенил-                С 14 Н 12 Сl 2 О
азосульфидом       8072-20-6   С 12 Н 6 Сl 3 N 2 S   0,2     0,1  рефл.-рез. 3
67  Бром               7726-45-6      Вr 2          -     004  рез.       2
68  Бромбензол         108-86-1     С 6 Н 5 Вr             0,03  рез.       2
69  1-Бромбутан        109-65-9     С 4 Н 9 Вr      0,03   0,01  рез.       2
70  2-Бромбутановая
кислота             80-58-0     С 4 Н 7 ВrO 2     0,01  0,003  рез.       3
71  1-Бромгексан       111-25-1     С 6 Н 13 Вr     0,03   0,01  рез.       2
72  1-Бромгептан       629-04-9     C 7 H 15 Вr     0,03   0,01  рез.       2
73  1-Бромдекан        112-29-8     С 10 Н 21 Вr    0,03   0,01  рез.       2
74  6-Бром-4-
[(диметиламино)
метил]-5-
гидрокси-1-метил-
2-[(фенилтио)метил]

-1Н-индол-3-кар.
боксилат гидро.
хлориді
75 Бромдалған                             0,03    0,01   рез.   4
С 10 13 алкилдері
(бромдекан - 14-
16%; бромундекан
- 35-39%; бромдо.
декан-до 19,7%;
С 9 13 - 17-20
% қосымшасы) /
бромундекан арқылы
бақылау/
76 1-Бром-3-метил.
бутан             107-82-4   С 5 Н 11 Вr   0,03   0,01   рез.   2
77 1-Бром-3-метил.
пропан            78-77-3    С 4 Н 9 Вr    0,03   0,01   рез.   2
78 1-Бром-2 меток.
сибензол          578-57-4   С 7 Н 7 ВrО   1,0           рефл.  4
79 1-Бромнафталин    90-11-9    С 10 Н 7 Вr          0,004  рез.   2
80 3-Бром-1-нитро.   585-79-5   С 6 Н 4 ВrNO 2 0,12   0,01   рефл.  2
бензол                                               -рез.
81 4-бром-2-нитро.
фенол             7693-52-9  С 6 H 4 ВrNО 3 0,01          рефл.  3
82 1-Бромпентан      110-53-2   С 5 Н 11 Вr   0,03   0,01   рез.   2
83 1-Бромпропан      106-94-5   СзН 7 Вr    0,03   0,01   рез.   2
84 2-Бромпропан      75-26-3    С 3 Н 7 Вr    0,03   0,01   рез.   2
85 2-Бромфенол       95-56-7    С 6 Н 5 ВrО   0,13   0,03   рефл.- 2
рез.
86 3-Бромфенол       591-20-8   С 6 Н 5 ВrО   0,08   0,03   рефл.- 3
рез.
87 4-Бромфенол       106-41-2   С6Н5ВrО   0,13   0,03   рефл.- 2
рез.
88 Бута-1,3-диен     106-99-0   С 4 Н 6       3,0    1,0    рефл.  4
-рез
89 Бутан             106-97-8   С 4 Нl 10     200,0         рефл   4
90 Бутаналь          123-72-8   С 4 Н 8 О     0,015 0,0075  рефл.- 3
рез.
91 Бутан қышқылы     107-92-6   С 4 Н 8 O 2     0,015  0,01   рефл.- 3
рез.
92 Бутан-1-ол        71-36-3    С 4 Н 10 О    0,1           рефл.  3
93 1-Бутантиол       109-79-5   С 4 Н 10 S   4*10 -4    -     рефл.  3
94 Бут-1-ен          106-98-9   С 4 Н 8       3,0      -     рефл.  4
95 Бут-2-еналь       123-73-9   С4Н6О     0,025         рефл.  2
96 Натрий (Z)-Бут-
2-ендиоаты        3105-55-3  С 4 Н 3 NаO 4   0,3           рефл.  3
97 (Е)-Бут-2-ен
қышқылы           110-17-8   С 4 Н 4 O 4     0,4     -     рефл.  4
98 Бут-3-ен-2-он     78-94-4    С 4 Н 6 О     0,006         рефл.  3
99 Бутилакрилат      141-32-2   С 7 Н 12 О 2    0,0075  -     рефл.  2
100 Бутилацетат       123-86-4   СбН 12 O 2    0,1           рефл.  4
101 N-Бутилбензол.
сульфамид         3622-84-2 С 10 Н 15 2 S 0,01          рефл.  4
102 Бутил-2-
метилпроп-2-еноат 97-88-1    С 8 Н 14 O2   0,04   0,01   рефл.  2
-рез.

-1Н-индол-3-
карбоксилата                   С 22 Н 26 ВrСlN 2
гидрохлорид       131707-23-8   O 3 S          0,06  0,03  рез.       2
75  Бромированные
алкилы С 10 13
(бромдекан -
14-16%;
бромундекан -
35-39%;
бромдодекан-
до 19,7%;
примеси С 9 13
- 17-20 %)/
контроль по
бромундекану/                                003   0,01  рез.       4
76  1-Бром-3-
метилбутан         107-82-4    С 5 Н 11 Вr       0,03   0,01  рез.       2
77  1-Бром-3-
метилпропан         78-77-3     С 4 Н 9 Вr       003   0 01  рез.       2
78  1-Бром-2
метоксибензол      578-57-4    С 7 Н 7 ВrО       10          рефл.      4
79  1-Бромнафталин      90-11-9    С 10 Н 7 Вr             0004  рез.       2
80  3-Бром-1-
нитробензол        585-79-5   С 6 Н 4 ВrNO 2       012   0,01  рефл.-рез. 2
81  4-бром-2-
нитрофенол        7693-52-9   С 6 H 4 ВrNО 3      0,01         рефл.      3
82  1-Бромпентан       110-53-2    С 5 Н 11 Вr       003    001  рез.       2
83  1-Бромпропан       106-94-5     С 3 Н 7 Вr       003   0,01  рез.       2
84  2-Бромпропан        75-26-3     С 3 Н 7 Вr       003    001  рез.       2
85  2-Бромфенол         95-56-7    С 6 Н 5 ВrО       013    003  рефл.-рез. 2
86  3-Бромфенол        591-20-8    С 6 Н 5 ВrО      0,08    003  рефл.-рез. 3
87  4-Бромфенол        106-41-2    С 6 Н 5 ВrО       013    003  рефл.-рез. 2
88  Бута-1,3-диен      106-99-0      С 4 Н 6          30     10  рефл.-рез  4
89  Бутан              106-97-8     С 4 Н1 10      200,0         рефл       4
90  Бутаналь           123-72-8      С 4 Н 8 О     0,015  0,0075 рефл.-рез. 3
91  Бутановая кислота  107-92-6     С 4 Н 8 O 2      0,015    0,01 рефл.-рез. 3
92  Бутан-1-ол          71-36-3     С 4 Н 10 О        01         рефл.      3
93  1-Бутантиол        109-79-5     С 4 Н 10 S    4.10 -4       -   рефл.      3
94  Бут-1-ен           106-98-9       С 4 Н 8         30     -   рефл.      4
95  Бут-2-еналь        123-73-9      С 4 Н 6 О     0,025         рефл.      2
96  (Z)-Бут-2-
ендиоат натрия    3105-55-3   С 4 Н 3 NаO 4        0,3         рефл.      3
97  (Е)-Бут-2-
ендиовая кислота   110-17-8     С 4 Н 4 O 4        0,4     -   рефл.      4
98  Бут-3-ен-2-он       78-94-4      С 4 Н 6 О     0,006         рефл.      3
99  Бутилакрилат       141-32-2    С 7 Н 12 О 2     0,0075     -   рефл.      2
100 Бутилацетат        123-86-4    СбН 12 O 2       0,1          рефл.      4
101 N-Бутилбензол-
сульфамид         3622-84-2   С 10 Н 15 2 S    0,01         рефл.      4
102 Бутил-2-
метилпроп-2
-еноат              97-88-1    С 8 Н 14 O 2       0,04   0,01  рефл.-рез. 2

103 2-Бутилтиобенз.
тиазол            2314-17-2  С 11 Н 13 NS 2 0,015         рефл.  3
104 ДиВанадий
пентоксид (пыль)  1314-62-1  O 5 V 2        -     0,002  рез.   1
105 Жүзгін заттар (1)                      0,5    0,15   рез.   3
106 Винилбензол       100-42-5   С 8 Н 8       0,04   0,002  рефл.  2
-рез
107 1-Винилпирролид-  88-12-0    С 6 Н 9 NО    0,03   0,01   Рефл.  2
он-(N-винилпиро.                                     рез
лидин)
108 Висмут оксид      1304-76-3  Ві 2 O 3             0,05   рез.   3
109 Вольфрам триоксид 1314-35-8  О 3 W        -     0,15   рез.   3
110 Гаприн (өзгеше
ақуыз бойынша)                        0,0007  0,0002 рез.   2
111 Гексагидро-1Н-    11-49-9    С 6 Н 13 N    0,1    0,02   рефл.- 2
азепин                                        рез.
112 (2а,3аа,4b, 7b,   4168-01-05 С 10 Н 7 С 17   0,01   0,005  рефл.  2
7аb)-(2,3,3а,                                        - рез
4,7,-7а)-Гексагид
-ро-2,4,5,6,7,8,
8-гептахлор-4,7-
метаноинден
113 2,3,3а,4,5,6-                С 22 Н 29 N 3   0,03   0,01   рефл.- 3
Гексагидро-8-                                        рез.
циклогексил-1-
Н-пиразино-
(3,2,1-ү,к)-
карбазол
114 Гексадекафтор.
гептан            335-57-9   С 7 F 16      90,0          рефл.  4
115 Темірдің гесакис  14038-43-8 С 6 FеN 6 *   0,2    0,08   рез.   3
(циан-С)-ферраты             4/3Fе
(4-) (3+) (3:4)
(ОС-6-11)
116 Тетракилдің
гексакис (циан-
С)-ферраты (4-)
(ОС-6-11)         13943-58-3 С 3 FеК 4 N 6          0,04   рез.   4
117 Трикалдың
гексакис
(циан-С)-ферраты
(3-) (ОС-6-11)    13746-66-2 С 3 FеК 3 N 6          0,04   рез.   4
118 Гексаметиленте.  134576-33-3 С 8 Н 16 Сl.  0,1    0,05   рез.   3
трамин-2-                    N 4 O 2 Р
хлорэтилфосфат
119 Гексан            110-54-3   C 6 Н 14      60,0          рефл.  4
120 Гексаналь         66-25-1    С 6 Н 12 О    0,02          рефл.  2
121 Гексан қышқылы    142-62-1   С 6 Н 12 О 2    0,01   0,005  рефл.- 3
рез.
122 Гексан-1-ол       111-27-3   С 6 Н 14 О    0,8    0,2    рефл.  3
-рез.
123 Гексатиурам                            0,05   001    рефл.  3
(50% тиурам,                                  -рез.
30% гексахлор.
бензол, 20%
толтырғыш)
124 Гексафторбензол   392-56-3   С 6 F 6       0,8    0,1    рефл.  2
-рез.
125 Гексафторпропен   116-15-4   С 3 F 6       0,3    0,2    рефл.  2
-рез.
126 1,2,3,4,7,7-      115-29-7 С 9 Н 6 Сl 6 О 3 S  0,017  0,0017 рез.   2
Гексахлорбицикло
(2,-2,1)-гептен-
2,5,6-бис-(окси.
метил) сульфит
127 1,2,3, 4,5,6-
Гексахлорцикло.
гексан            608-73-1   С 6 Н 6 Сl 6    0,03          рефл.  1
128 Гексахлорэтан     67-72-1    С 2 Сl 6             0,05   рез.   3

103 2-Бутил-
тиобензтиазол     2314-17-2    С 11 Н 13 NS 2    0,015         рефл.      3
104 ДиВанадий
пентоксид (пыль)  1314-62-1      O 5 V 2          -   0,002  рез.       1
105 Взвешенные
вещества(1)                                 0,5   0,15  рез.       3
106 Винилбензол        100-42-5      С 8 Н 8        0,04  0,002  рефл.-рез  2
107 1-Винилпирролид-
2-он(N-винил-
пиролидон)          88-12-0    С 6 Н 9 N O     0,03   0,01  Рефл-рез   2
108 Висмут оксид      1304-76-3      Вi 2 O 3              0,05  рез.       3
109 Вольфрам триоксид 1314-35-8      О 3 W         -     0,15  рез.       3
110 Гиприн (по
специфическому
белку)                                    0,0007  0,0002  рез.     2
111 Гексагидро-
1Н-азепин          11- 49-9     С 6 Н 13 N       0,1   0,02  рефл.-рез. 2
112 (2a,3аa,4b,
7b,7аb)-(2,3,3а,
4,7,-7a)-
Гексагид-ро-
2,4,5,6,7,8,8-
гептахлор-4,7
-метаноинден      4168-01-05   С 10 Н 7 С 17       0,01 0,005  рефл.-рез  2
113 2,3,3а,4,5,6
-Гексагидро-
8-циклогексил-
1-Н-пиразино-
(3,2,1-g, к)-
карбазол                       С 22 Н 29 N 3       0,03  0,01  рефл.-рез. 3
114 Гексадекафтор-
гептан             335-57-9      С 7 F 16        90,0        рефл.      4
115 Гексакис
(циано-С)-
феррат(4-)
железа (3+)                     С 6 FеN 6
(3:4) (ОС-6-11)  14038-43-8      4 /3 Fе         0,2  0,08  рез.       3
116 Гексакис
(циано-С)-
феррат(4-)
тетракалия
(ОС-6-11)        13943-58-3    С 3 FеК 4 N 6             0,04  рез.       4
117 Гексакис
(циано-С)-
феррат(3-)-
трикалия
(ОС-6-11)        13746-66-2    С 3 FеК 3 N 6             0,04  рез.       4
118 Гексаметил-
ентетрамин-2
-хлорэтилфосфат 134576-33-3  С 8 Н 16 СlN 4 O 2 Р     0,1  0,05  рез.       3
119 Гексан            110-54-3      C 6 Н 14               60,0  рефл.      4
120 Гексаналь          66-25-1     С 6 Н 12 О              0,02  рефл.      2
121 Гексановая
кислота           142-62-1     С 6 Н 12 О 2        0,01 0,005  рефл.-рез. 3
122 Гексан-1-ол       111-27-3      С 6 Н 14 О        0,8   0,2  рефл.-рез. 3
123 Гексатиурам
(50% тиурам,
30% гексахлор-
бензол, 20%
наполнитель)                                 0,05   001  рефл.-рез. 3
124 Гексафторбензол   392-56-3       С 6 F 6          0,8   0,1  рефл.-рез. 2
125 Гексафторпропен   116-15-4       С 3 F 6          0,3   0,2  рефл.-рез. 2
126 1,2,3,4,7,7
-Гексахлорбицикло
(2,-2,1)-гептен
-2,5,6-бис-
(оксиметил)
сульфит           115-29-7    С 9 Н 6 Сl 6 О 3 S    0,017  0,0017 рез.      2
127 1,2,3, 4,5,6
-Гексахлор-
циклогексан       608-73-1      С 6 Н 6 С1 6       0,03        рефл.      1
128 Гексахлорэтан      67-72-1      С 2 С l6          -     0,05 рез.       3

129 1-Гексен          592-41-6   С 6 Н 12      0,4    0,085  рефл.  3
-рез.
130 Гексилацетат      142-92-7   С 8 Н 16 O 2    0,1           рефл.  4
131 Геовет (оксите.
трациклин - 5%;
гексамети-лен.
тетрамин - 6 %;
дибазол - 0,07 %;
Лактоза - 100
%-ға дейін)
/тетрациклин
бойынша/                               0,01   0,006  рез.   2
132 Гептаналь         111-71-7   С 7 Н 14 О    0,01          рефл.  3
133 Гепт-1-ен         592-76-7   С 7 Н 14      0,35   0,065  рефл   3
-рез.
134 Германий диоксид
(германийге
есептегенде)      1310-53-8  GеО 2         -    0,04   рез.   3
135 Гидробромид       7647-01-0  ВrН       1,0    0,1    рефл   2
-рез.
136 2-Гидроксибензамид 65-45-2   С 7 Н 7 NO 2    0,06   0,03   рез.   3
137 6-Гидрокси-1,3-    4991-65-5 С 7 Н 4 O 3 S   0,07   0,02   рефл.  3
бензоксатиол 2-он                                    -рез.
138 2-(2'-Гидрокси-
5'-метилфенил)-
бензтриазол       2440-22-4  С 13 Н 11 N 3 О  -     0,2    рез.   4
139 5-Гидроксипентан
-2-он             1071-73-4  С 5 H 10 O 2    0,2     -     рефл.  4
140 2-Гидрокси-1,2,3-
пропантрикарбон
қышқылы           77-92-9    С 6 Н 8 O 7     0,1     -     рефл.  3
141 N-(4-Гидроксифе.
нил) ацетамид     103-90-2   С 8 Н 9 2    0,09   0,05   рез.   3
142 Гидрохлорид       7647-01-0  СlН       0,2    0,1    рефл.  2
- рез.
143 Гидроцианид       7-90-8     СНN        -     0,01   рез.   2
144 Деканаль          112-31-2   С 10 H 20 O   0,02    -     рефл.  2
145 Деканди қышқылы   111-20-6   С 8 Н 18 О    0,15   0,08   рез.   3
146 1,5-Диазобицикло
(3,1,0) гексан    3090-31-8  С 4 Н 8 N 2     0,1    0,04   рез.   3
147 Диалкиламинопро.                       0,03   0,01   рефл.  2
пионитрил                                            -рез.
148 1,6-Диаминогексан 124-09-4   C 6 Н 16 N 2    0,001   -     рефл.  2
149 4, 4-Диаминоди.
фенилсульфон      80-08-0  С 12 Н 12 N 2 О 2 S  -     0,05   рез.   3
150 1,2,5,6-Дибен.
зантрацен         53-70-3    С 22 H 14      -    5 нг/м 3 рез.   1
151 2,2-Дибензтиазо.  120-78-5   С 14 Н 8 N 2 S 4 0,08   0,03   рефл.  3
лилдисульфид                                         -рез.
152 1,4-Дибромбензол  106-37-6   С 6 Н 4 Вr 2    0,2     -     рефл.  2
153 1,2-Дибромпропан  78-75-1    С 3 Н 6 Вr 2    0,04   0,01   рефл.  3
-рез.
154 1,2-Дибромпропан  96-13-9    С 3 Н 6 Вr 2 O  0,003  0,001  рефл.  2
-1-ол                                                -рез.
155 2,4-Дибромтолуол  31543-75-6 С 7 Н 6 Вr 2    0,4    0,1    рефл.  2
-рез.
156 Техникалық диви.
нилбензол (этилс.
тирол бойынша)    1321-74-0  С 10 Н 10     0,01    -     рефл.  4

129 1-Гексен          592-41 6      С 6 Н 12         0,4   0,085 рефл.-рез. 3
130 Гексилацетат      142-92-7     С 8 Н 16 O 2        0,1         рефл.      4
131 Геовет
(окси-
тетрациклин-5%;
гексаметил-
ентетрамин -6%;
дибазол -0,07%;
Лактоза - до 100%)
/по тетрациклину/                           0,01  0,006  рез.       2
132 Гептаналь         111-71-7      С 7 Н 14 О      0,01         рефл.      3
133 Гепт-1-ен         592-76-7       С 7 Н 14       0,35  0,065  рефл -рез. 3
134 Германий диоксид
(в пересчете на
германий)        1310-53-8       GеО 2         -     0,04  рез.       3
135 Гидробромид      7647-01-0       ВrН        1,0    0,1   рефл-рез.  2
136 2-Гидрокси-
бензамид           65-45-2      С 7 Н 7 NO 2     0,06    0,03  рез.       3
137 6-Гидрокси-1,3
-бензоксатиол
2-он             4991-65-5      С 7 Н 4 O 3 S    0,07    0,02  рефл.-рез. 3
138 2-(2'-Гидрокси
-5'-метилфенил)
-бензтриазол     2440-22-4     С 13 Н 11 N 3 О     -     0,2   рез.       4
139 5-Гидроксипентан
-2-он            1071-73-4      С 5 H 10 O 2     0,2      -    рефл.      4
140 2-Гидрокси-1,2,3
-пропантри-
карбоновая
кислота            77-92-9      С 6 Н 8 O 7      0,1      -    рефл.      3
141 N-(4-Гидрокси-
фенил) ацетамид   103-90-2     С 8 Н 9 2      0,09   0,05   рез.       3
142 Гидрохлорид      7647-01-0      СlН        0,2     0,1   рефл.-рез.2
143 Гидроцианид         7-90-8      СНN         -     0,01   рез.      2
144 Деканаль          112-31-2     С 10 H 20 O    0,02      -    рефл.      2
145 Декандиовая
кислота           111-20-6      С 8 Н 18 О    0,15    0,08   рез.       3
146 1,5-Диазобицикло
(3,1,0) гексан   3090-31-8      С 4 Н 8 N 2      0,1    0,04   рез.       3
147 Диалкиламино-
пропионитрил                               003    0,01   рефл.-рез.2
148 1,6-Диаминогексан 124-09-4     C 6 Н 16 N 2    0,001      -    рефл.      2
149 4,4-Диамино-
дифенилсульфон     80-08-0   С 12 Н 12 N 2 О 2 S    -     0,05   рез.       3
150 1,2,5,6-
Дибензантрацен     53-70-3      С 22 H 14       -   5 нг/м 3   рез.       1
151 2,2-
Дибенз-
тиазолилдисульфид 120-78-5    С 14 Н 8 N 2 S 4    0,08    0,03   рефл.-рез. 3
152 1,4-Дибромбензол  106-37-6     С 6 Н 4 Вr 2      0,2      -    рефл.      2
153 1,2-Дибромпропан   78-75-1     С 3 Н 6 Вr 2     0,04    0,01   рефл.-рез. 3
154 1,2-Дибромпропан-
1-ол               96-13-9    СзН 6 Вr 2 O   0,003   0,001   рефл.-рез. 2
155 2,4-Дибромтолуол  31543-75-6   С 7 Н 6 Вr 2      0,4     0,1   рефл.-рез. 2
156 Дивинилбензол
технический
(по этилстиролу)  1321-74-0     С 10 Н 10     0,01      -    рефл.      4

157 1,1-Дигидропер.
фторгептилакрилат          С 10 Н 5 Сl 13 О 2 0,5     -     рефл.  3
158 Дигидрофуран.     108-31-6   С 4 Н 20 О 3    0,2    0,05   рефл.  2
дион-2,5                                             -рез.
159 Дигидрофуран-2-он 96-48-0    С 44 Н 6 О 2    0,3    0,1    рез.   3
160 Диметиладипинат   627-93-01  С 8 Н 14 О 4    0,1     -     рефл.  4
161 Диметиламин       124-40-3   С 2 Н 7 N     0,005  0,0025 рефл.  2
-рез.
162 Диметиламинбен.   1330-73-8  C 8 H 11 N    0,04   0,02   рефл.  2
золдар (димети.                                      -рез.
ланилиндер, кси.
лидиндер - мета-,
орто- и пара-
изомерлер қоспасы)
163 [4S-(4а,4аа,5а,   79-57-2   С 22 Н 24 N 2 O 9 0,01   0,006  рефл.  2
5аа,6b,12аа)-4-                                      -рез.
Диметила-мино)-
1,4, 4а,5,5а,6,
11,-12а-октаги.
дро-3,5,6,10,12,
12а-гексагидро.
кси-6-метил-1,
11-ди-оксо-2-
нафтацинкар.
боксамид
164 [4S-(4а-,4аа,5а,  2058-46-0  С 22 Н 24 N2  0,01   0,006  рефл.  2
5аа,6b,12аа)-                О9* СlН                 -рез.
4-Диметилами-но)
-1,4,4а,5,5а,6,
11,-12а-октагидро
-3,5,6,10,12,12а-
гексагидрокси-6-
метил-1,11-ди-
оксо-2-нафтацин.
карбоксамид ги.
дрохлорид
165 [4S-(4а,4аа,5аа,  60-54-8   С 22 Н 24 N 2 O 8 0,01  0,006   рефл.  2
6b,12аa)]-4-                                         -рез.
(Диметиламин)
-1,4,4а,5,5а,6,
-11,12а-октагидро
-3,6,10,12,12а-
пентагидрокси-6-
метил-1,11-диоксо
-2-нафта-ценкар.
боксамид
166 2-(Диметиламино)  108-01-0   С 4 Н 11 NО   0,25   0,06   рефл.  4
этанол                                               -рез.
167 N,N-Диметиланилин 121-69-7   С 8 Н 11 N    0,0055  -     рефл.  2
168 N,N-Диметилаце.   127-19-5   С 4 Н 9 NО    0,2    0,006  рефл.  2
тамид                                                -рез.
169 м-диемтилбензол   108-38-3   С 8 Н 10      0,25   0,04   рефл.  3
(м-ксилол)                                           рез
170 1,2-Диметилбензол 95-47-6    С 8 Н 10      0,3     -     рефл.  3
171 1,4-Диметилбензол 106-42-3   С 8 Н 10      0,3     -     рефл.  3
172 Диметил-1,4-бен.  120-61-6   С 10 Н 10 O 4   0,05   0,01   рефл.  2
золдикарбонат                                        -рез.
173 0,0-Диметил-S-
(1,2-бис-карб.
этоксиэтилдитио
-фосфат)2-(ди.
метокситио-фос.
форилтио) -бу-
тандион қышқылы.
ның диэтил эфирі  121-75-5  С 10 Н 19 O 6 РS 2 0,015  -     рефл.  2
174 3,3-Диметилбутан
-2-он             75-97-8   С 6 Н 12 O 2      0,02   -     рефл.  4
175 2-(2,2-Диметил.
винил)-3,3-ди.
метилциклопро-
пинкарбон қыш.
қылының метил
эфирі             52314-69-9 С 11 Н 18 O 2   0,07    -     рефл.  3
176 0,0-Диметил-1-    52-68-6   С 4 Н 8 С 13 O 4 Р 0,04   0,02   рефл.  2
гидрокcи-2,2,2-                                      -рез.
трихлорэтил-
фосфонат
177 Диметил-(1,1-
диметил-3-оксо.

157 1,1-Дигидро-
перфторгептил-
акрилат                      С 10 Н 5 С1 13 О 2    0,5      -    рефл.      3
158 Дигидро-
фурандион-2,5     108-31-6     С 4 Н 20 О 3      0,2    0,05   рефл.-рез. 2
159 Дигидрофуран-
2-он               96-48-0     С4 4 Н 6 О 2      0,3     0,1   рез.       3
160 Диметиладипинат   627-93-01    С 8 Н 14 О 4      0,1      -    рефл.      4
161 Диметиламин       124-40-3      С 2 Н 7 N     0,005  0,0025  рефл.-рез. 2
162 Диметиламино-
бензолы (диметил-
анилины, ксилидины
- смесь мета-,
орто- и пара-
изомеров)        1330-73-8     C 8 H 11 N     0,04    0,02   рефл.-рез. 2
163 [4S-(4a,4аa,5a,
5аa,6b,12аa)-
4-Диметила-мино)
-1,4, 4а,5,5а,6,
1I,-12а-октагидро
-3,5,6,10,12,
2а-гексагидрокси-
6-метил-1,11-ди-
оксо-2-нафта-
цинкарбоксамид     79-57-2   С 22 Н 24 N 2 O 9    0,01    0,006  рефл.-рез. 2
164 [4S-(4а-,4аа,5а,  2058-46-0  С 22 Н 24 N 2       0,01    0,006  рефл.-рез. 2
5аа,6b,12аа)-                О9* СlН
4-Диметилами-но)
-1,4,4а,5,5а,6,
11,-12а-октагидро
-3,5,6,10,12,12а-
гексагидрокси-6-
метил-1,11-ди-
оксо-2-нафтацин-
карбоксамид ги-
дрохлорид
165 [4S-(4а,4аа,5аа,   60-54-8  С 22 Н 24 N 2 O 8      0,01   0,006    рефл.-рез. 2
6b,12аa)]-4-
(Диметиламин)
-1,4,4а,5,5а,6,
-11,12а-октагидро
-3,6,10,12,12а-
пентагидрокси-6-
метил-1,11-диоксо
-2-нафта-ценкар-
боксамид
166 2-(Диметиламино)
этанол            108-01-0   С 4 Н 11 NО      0,25    0,06   рефл.-рез.  4
167 N,N-Диметиланилин  121-69-7   С 8 Н 11 N      0,0055     -   рефл.       2
168 N,N-Диметил-
ацетамид           127-19-5   С 4 Н 9 NО      0,2     0,006  рефл.-рез.  2
169 м-диемтилбензол
(м-ксилол)         108-38-3   С 8 Н 10        0,25     0,04  рефл.-рез.  3
170 1,2-Диметилбензол   95-47-6   С 8 Н 10         0,3      -    рефл.       3
171 1,4-Диметилбензол  106-42-3   С 8 Н 10         0,3      -    рефл.       3
172 Диметил-1,4-       120-61-6   С 10 Н 10 O 4      0,05   0,01    рефл.       2
бензолдикарбонат
172 Диметил-1,4-
бензолдикарбонат   120-61-6   С 10 Н 10 O 4     0,05   0,01    рефл.-рез.   2
173 0,0-Диметил-S-
(1,2-бис-карбэ-
токсиэтилдитио-
фосфат)2-
(диметокситио-
фосфорилтио)-
бутандионовой
кислоты
диэтиловый эфир   121-75-5  С 10 Н 19 O 6 РS 2    0,015    -      рефл.      2
174 3,3-Диметилбутан-
2-он               75-97-8    С 6 Н 12 O 2      0,02    -      рефл.      4
175 2-(2,2-Диметил-
винил)-3,3-
диметилцикло-
пропинкарбоновой
кислоты метило-
вый эфир        52314-69-9   С 11 Н 18 O 2       0,07   -      рефл.      3
176 0,0-Диметил-1-
гидрокcи-2,2,
2-трихлорэтил-
фосфонат         52-68-6    С 4 Н 8 С 13 O 4 Р     0,04    0,02  рефл.-рез. 2
177 Диметил-
(1,1-диметил-
3-оксобутил)

бутил) фосфонат   14394-26-4 С 8 Н 17 O 4 Р  0,06    -     рефл.  4
178 4,4-Диметил-1,3-  766-15-4   С 6 Н 12 O 2    0,01   0,004  рефл.  2
диоксан                                              -рез.
179 Диметилдисульфид  624-92-0   С 6 H 6 S 2     0,7     -     рефл.  4
180 0,0-Диметил-0-(2-         С 11 H 20 N 3 O 3 PS 0,03   0,01   рефл.  2
диэтиламино-6-                                       -рез.
мeтилпири-мидинил
-4) тиофосфат
181 Диметилизофталат  1459-93-4  C 10 H 10 O 4   0,015  0,01   рефл.  2
-рез.
182 0,0-Диметил-S-[2
-(N-метиламино)
-2-оксо-этил]
дитиофосфат       60-51-5  С 5 Н 12 3 РS 2 0,003   -     рефл.  2
183 0,0-Диметил-S-[2
-([1-метил-2-
(метиламино)-2-
оксоэтил]тио]-
этилтиофосфат     2275-23-2 С 8 Н 18 NO 4 РS 2 0,01   -     рефл.  2
184 0,0-Диметил-0-
(3-метил-4-
нитрофенил)
фосфат            122-14-5   С 9 Н 12 6 Р 0,005   -     рефл.  3
185 0,0-Диметил-S-
(N-метил-N-фор.
милкарбомо-ил.
метил) дитио.
фосфат            2540-82-1 С 6 Н 12 NO 4 РS 2 0,01   -     рефл.  3
186 0,0-Диметил-0-
(4-нитрофенил)
-тиофосфат        298-00-0  С 8 Н 10 NO 5 PS  0,008  -     рефл.  1
187 Диметилпентан.
диоат             1119-40-0  С 7 Н 12 O 4    0,1     -     рефл.  4
188 Диметилсульфид    75-18-3    С 2 НбS     0,08    -     рефл.  4
189 N,N-Диметил-N-    27954-37-6 С 11 Н 12 F 4   0,6    0,06   рез.   3
[3-(1,1,2,2-тет.             N 2 O 3
рафторэтокси)
фенил] несепнәрі
190 3,3-Диметил-]-    55219-65-3 С 14 Н 18 Сl  0,07   0,01   рефл.  3
(1Н-1,2,4-триазол            N 3 O 2                     -рез.
-1-ил)-1-(4-хлор.
фенокси) бутан-
2-ол
191 N'-(2,4-Диметил.
фенил)-N-[[(2,-4
-диметилфе-нил)
имино]метил]-N-
метилметаними.
дамид             33089-61-1 С 19 Н 23 N 3   0,1    0,01   рез.   3
192 2,6-Диметилфенол  576-26-1   С 8 Н 10 O    0,02   0,01   рефл.  3
-рез.
193 N,N-Диметилфор.
мамид             68-12-2    С 8 Н 7 NО    0,03    -     рефл.  2
194 Диметилфталат     131-11-3   C 10 H 10 O 4   0,03   0,007  рефл.  2
(орто)                                               -рез.
195 Диметил-1,2-
этандикарбоксилат 105-65-0   С 11 Н 10 O 2   0,1     -     рефл.  4
196 1,1-Диметилэтил.
бензоат           774-65-2   C 11 H 14 O 2   0,015   -     рефл.  3
197 0,0-Диметил-S-
этилмеркапто.
этилдитиофосфат   640-15-3  С 6 Н 15 O 2 РS 3 0,001   -     рефл.  1
198 Диметоксиметан    109-87-5   С 3 Н 8 O 2     0,05    -     рефл.  4
199 Динил (25%        8004-13-5  С 12 Н 10 O*  0,01    -     рефл.  3
дифенил және                 С 12 Н 10
оксидтің 75%
дифенилі)
200 Моно,ди -және     142-84-7   С 6 Н 15 N    0,35   0,2    рефл.  3
үшпропиламин                                         -рез.

фосфонат      14394-26-4     С 8 Н 17 O 4 Р      0,06     -    рефл.      4
178 4,4-Диметил-1,
3-диоксан      766-15-4       С 6 Н 12 O 2       0,01   0,004  рефл.-рез. 2
179 Диметил-
дисульфид      624-92-0        С 6 H 6 S 2        0,7     -    рефл.      4
180 0,0-Диметил-
0-(2-диэтил-
амино-6-мeтил-
пиримидинил-4)
тиофосфат                   С 11 H 20 N 3 O 3 PS   0,03   0,01   рефл.-рез. 2
181 Диметил-
изофталат     1459-93-4      C 10 H 10 O 4      0,015   0,01   рефл.-рез. 2
182 0,0-Диметил-S-
[2-(N-метил-
амино)-2-
оксо-этил]
дитиофосфат     60-51-5      С 5 Н 12 3 РS 2   0,003     -    рефл.      2
183 0,0-Диметил-
S-[2-(
[1-метил-2-
(метиламино)
-2-оксоэтил]
тио]-этил-
тиофосфат
(кильваль)    2275-23-2      С 8 Н 18 NO 4 РS 2    0,01     -    рефл.      2
184 0,0-Диметил-
0-(3-метил-
4-нитрофенил)
фосфат         122-14-5       С 9 Н 12 6 Р   0,005     -    рефл.      3
185 0,0-Диметил-S-
(N-метил-
N-формил-
карбомоил-
метил) дитио-
фосфат        2540-82-1      С 6 Н 12 NO 4 РS 2    0,01     -    рефл.      3
186 0,0-Диметил-
0-(4-нитро-
фенил)-тио-
фосфат         298-00-0       С 8 Н 10 NO 5 PS  0,008     -    рефл.      1
187 Диметил-
пентандиоат   1119-40-0        С 7 Н 12 O 4       0,1     -    рефл.      4
188 Диметил-
сульфид         75-18-3         С 2 НбS      0,08     -    рефл.      4
189 N,N-Диметил-
N-[3-(1,1,2,
2-тетра-
фторэтокси)
фенил]
мочевина     27954-37-6      С 11 Н 12 F 4 N 2 O 3    0,6    0,06  рез.       3
190 3,3-Диметил-]
-(1Н-1,2,4-Э
триазол-1-ил)
-1-(4-хлор-
фенокси)
бутан-2-ол   55219-65-3      С 14 Н 18 СlN 3 O 2   0,07    0,01  рефл.-рез. 3
191 N'-(2,4-
Диметилфенил)
-N-[[(2,-
4-диметил-
фенил)имино]
метил]-N-
метил-
метанимидамид 33089-61-1      С 19 Н 23 N 3       0,1    0,01  рез.       3
192 2,6-Диметил-
фенол           576-26-1      С 8 Н 10 O       0,02    0,01  рефл.-рез. 3
193 N,N-Диметил-
формамид         68-12-2      С 8 Н 7 NО       0,03      -   рефл.      2
194 Диметил-
фталат(орто-)   131-11-3      C 10 H 10 O 7      0,03   0,007  рефл.-рез. 2
195 Диметил-1,2-
этанди-
карбоксилат     105-65-0      С 11 Н 10 O 2      0,1       -   рефл.      4
196 1,1-Диметил-
этилбензоат     774-65-2      C 11 H 14 O 2     0,015      -   рефл.      3
197 0,0-Диметил-
S-этил-
меркапто-
этилдитио-
фосфат          640-15-3     С 6 Н 15 O 2 РS 3    0,001      -   рефл.      1
198 Диметоксиметан  109-87-5      С 3 Н 8 O 2       0,05       -   рефл.      4
199 Динил (смесь
25% дифенила
и 75% дифенил-                С 12 Н 10 O
оксида)        8004-13-5      С 12 Н 10        0,01      -   рефл.      3
200 Моно-,ди - и
трипропиламин   142-84-7      С 6 Н 15 N       0,35    0,2   Рефл.рез.  3

201 4,4-Дитиобисмор.
фолин             103-34-4 C 8 H 16 N 2 O 2 S 2 0,04    -     рефл.  2
202 Дифторметан       75-10-5    СН 2 F 2      20,0   10,0   рефл.  4
-рез.
203 1,2-Дифтор-1,2,             С 2 НСl 3 F 2    4,0    1,5    рефл.  3
2-трихлорэтан                                        -рез.
204 Дифторхлорметан   75-45-6    СНСlF 2     100,0  10,0   рефл.  4
-рез,
205 2,6-Дихлорамино.  608-31-1   С 6 Н 5 Сl 2 N  0,02   0,01   рефл.  3
бензол                                               -рез.
206 3,4-Дихлоранилин  95-76-1    С 6 Н 5 СlN   0,01   0,005  рефл.  2
-рез.
207 Дихлордифторметан 75-71-8    ССl 2 F 2     100,0  10,0   рефл.  4
-рез.
208 Дихлорметан       75-09-2    СН 2 Сl 2     8,8     -     рефл.  4
209 Дихлордифторметан 75-71-8    ССl 2 F 2     100,0  10,0   рефл.  4
-рез.
210 Дихлорметан       75-09-2    СН 2 Сl 2     8,8     -     рефл.  4
211 2,3-Дихлор-1,4-   117-80-6  С 10 H 4 Сl 2 O 2 0,05   0,03   рефл.  2
нафтохинон                                           -рез.
212 1,2-Дихлорпропан  78-87-5    С 3 Н 6 Сl 2     -     0,18   рез.   3
213 1,3-Дихлорпроп-   542-75-6   С 3 Н 4 Сl 2    0,1    0,01   рефл.  2
1-ен                                                 -рез.
214 2,3-Дихлорпроп-   78-88-6    С 3 Н 4 Сl 2    0,2    0,07   рефл.  3
1-ен                                                 -рез.
215 Дихлорфторметан   75-43-4    СНСl 2 F    100,0  10,0   рефл.  4
-рез.
216 1,2-Дихлорэтан    1300-21-6  С 2 Н 4 Сl 2    3,0    1,0    рефл.  2
-рез.
217 Дициклогексиламин
аз еритін тұзы               С 12 Н 24 СlN 0,008   -     рефл.  2
218 Дициклогексиламин
нитрит            3129-91-7  С 12 Н 24 NO 2 0,02    -     рефл.  2
219 Диэтиламин        109-89-7   С 4 Н 11 N    0,05   0,02          4
220 2-(Диэтиламино)   73-78-9    С 14 H 22     0,03   0,01   рез.   2
-N-(2,6-диметил.             N 2 O* СlН
фенил) ацетамид
гидрохлориді
221 2-(N,N-Диэтила.
мино) этантиол    100-38-9   С 6 Н 15 N 3    0,6     -     рефл.  2
222 N,N-Диэтиланилин  91-66-7    С 10 Н 15 N   0,01    -     рефл.  4
223 0,0-Диэтил-0-(2-  333-41-5   С 12 Н 21     0,01    -     рефл.  2
изопропил-4-                 N 2 O 3 РS
метил-6-пи-рими.
дил) тиофосфат
224 N,N-Диэтил-3-
метилбензамид     91-67-8    С 9 Н 3 N     0,01    -     рефл.  2
225 Диэтилсынап
(сыныпқа есеп.
тегенде)          627-44-1   С 4 Н 10 Нg    -     0,0003 рез.   1
226 0,0-Диэтил-0-     2921-88-2  С 9 Н 11 Сl 3   0,02   0,01   рефл.  2
(3,5,6-трихлор               NО 3 РS                   -рез.
пирдил2) тио-
фосфат
227 0,0-Диэтил-S-     2310-17-0  С 12 Н 15 Сl  0,01    -     рефл.  2
(6-хлорбензок.               NО 4 PS 2
сазонилин-3-
метил) дитио.
фосфат
228 О,О-Диэтилхлор.   2524-04-1 С 4 Н 10 СlO 2 РS 0,025 0,01   рефл.  2
тиофосфат                                            -рез.
229 2,4,6,10-Доде.

201 4,4-Дитиобис-
морфолин        103-34-4    C 8 H 16 N 2 O 2 S 2     0,04      -   рефл.      2
202 Дифторметан      75-10-5       СН 2 F 2        20,0   10,0   рефл.-рез. 4
203 1,2-Дифтор-
1,2,2-трихлор-
этан                         С 2 НСl 3 F 2        4,0    1,5   рефл.-рез. 3
204 Дифторхлорметан  75-45-6      СНСlF 2       100,0   10,0   рефл.-рез. 4
205 2,6-Дихлор-
аминобензол     608-31-1     С 6 Н 5 Сl 2 N      0,02   0,01   рефл.-рез. 3
206 3,4-Дихлор-
анилин           95-76-1      С 6 Н 5 СlN      0,01  0,005   рефл.-рез. 2
207 Дихлордифтор-
метан            75-71-8      ССl 2 F 2       100,0   10,0   рефл.-рез. 4
208 Дихлорметан      75-09-2      СН 2 Сl 2        8,8      -    рефл.      4
209 Дихлордифтор-
метан            75-71-8      ССl 2 F 2       100,0   10,0   рефл.-рез. 4
210 Дихлорметан      75-09-2      СН 2 Сl 2       8,8      -     рефл.      4
211 2,3-Дихлор-
1,4-нафтохинон  117-80-6    С 10 H 4 Сl 2 O 2      0,05   0,03   рефл.-рез. 2
212 1,2-Дихлор-
пропан           78-87-5      С 3 Н 6 Сl 2        -     0,18   рез.       3
213 1,3-Дихлор-
проп-1-ен       542-75-6      С 3 Н 4 Сl 2       0,1    0,01   рефл.-рез. 2
214 2,3-Дихлорпроп-
1-ен             78-88-6      С 3 Н 4 Сl 2       0,2    0,07   рефл.-рез. 3
215 Дихлорфторметан  75-43-4      СНСl 2 F     100,0    10,0   рефл.-рез. 4
216 1,2-Дихлорэтан  300-21-6      С 2 Н 4 Сl 2       3,0     1,0   рефл.-рез. 2
217 Дицикло-
гексиламина
малорастворимая
соль                         С 12 Н 24 СlN   0,008      -    рефл.      2
218 Дицик-
логексиламин
нитрит         3129-91-7     С 12 Н 24 NO 2     0,02      -    рефл.      2
219 Диэтиламин      109-89-7      С 4 Н 11 N      0,05    0,02   Рефл. рез  4
220 2-(Диэтиламино)
-N-(2,6-
диметилфенил)
ацетамида                    С 14 H 22 N 2 O
гидрохлорид      73-78-9     СlН ·        0,03    0,01   рез.       2
221 2-(N,N-Диэтил-
амино) этантиол 100-38-9     С 6 Н 15 N 3       0,6      -     рефл.      2
222 N,N-Диэтил-
анилин           99-66-7     С 10 Н 15 N      0,01     -     рефл.      4
223 0,0-Диэтил-
0-(2-изопропил-
4-метил-6-пи-
римидил)
тиофосфат       333-41-5     С 12 Н 21 N 2 O 3 РS 0,01     -     рефл.      2
224 N,N-Диэтил-
3-метилбензамид  91-67-8       С 9 Н 3 N      0,01     -     рефл.      2
225 Диэтилртуть
(в пересчете
на ртуть)       627-44-1      С 4 Н 10 Нg      -     0,0003  рез.       1
226 0,0-Диэтил-0-
(3,5,6-трихлор
пирдил2)
тиофосфат      2921-88-2    С 9 Н 11 Сl 3 3 РS  0,02    0,01  рефл.-рез. 2
227 0,0-Диэтил-
S-(6-хлор-
бензокса-
зонилин-3-
метил)
дитиофосфат    2310-17-0   С 12 Н 15 СlNО 4 PS 2   0,01     -    рефл.      2
228 О,О-Диэтил-
хлортиофосфат  2524-04-1     С 4 Н 10 СlO 2 РS  0,025    0,01  рефл.-рез. 2
229 2,4,6,10-

катетраен        24330-32-3  C 12 H 18     0,002   -     рефл.  4
230 Темір (II,ІІІ)
оксиді (темірге
есептегенде)      1309-37-1  Fе 2 O 3       -     0,04   рез.   3
231 Темір сульфат*
(темірге есеп.
тегенде)          7720-78-7  FеO 4 S      -     0,007  рез.   3
232 Темір үшхлориді*
(темірге есеп.
тегенде)          7705-08-0  Сl 3 Fе      -     0,004  рез.   2
233 Сланцалы күл                           0,3    0,1    рез.   3
234 1,3-Изобензофу.   85-44-9    С 8 Н 4 O 3     0,1    0,02   рефл.  2
рандион                                              -рез.
235 Изобутан          75-28-5    С 4 Н 10      15,0    -     рефл.  4
236 Изобутилацетат    110-19-0   С 6 Н 12 O 2    0,1     -     рефл.  4
237 Изобутилен        115-11-7   С 4 Н 8       10,0    -     рефл.  4
238 2-(Изобутокси)    4439-24-1  С 6 H 14 O 2    1,0    0.3    рефл.  3
этанол                                               -рез.
239 Изопентил-2-ги.
дроксибензоат     87-20-7    С 12 H 16 O 3   0,015   -     рефл.  2
240 Изопрен олигомері
(димеры)          26796-44-1 С 10 H 30     0,003   -     рефл.  3
241 Изопропилбензол   98-82-8    C 9 Н 12      0,014   -     рефл.  4
242 N-Изопропил-N-               С 15 Н 18 N 2   0,06   0,02   рефл.  3
фенил 1,4-фени.                                      -рез.
лендиамині
243 2-(Изопропокси)   109-59-1   С 5 Н 12 O 2    1,5    0,5    рефл.  3
этанол                                               -рез.
244 2,2-Иминобис
(этиламин)        111-40-0   С 4 Н 13 N 3    0,01    -     рефл.  3
245 Шайырлы ағаштың
тікелей айдауынан
болатын тежегіш
(фенол бойынша
бақылау)                               0,006   -     рефл.  3
246 Индий (ІІІ)
нитрат (индийге
қайта есеп.
тегенде)          13465-14-0 ІnN 3 O 9      -     0,005  рез.   2
247 Йод               7553-56-2  І 2          -     0,03   рез.   2
248 Кадмий дихлориді
(кадмийге қайта
есептегенде)      10108-64-2 СdСl 2       -     0,0003 рез.   1
249 Кадмий йодиді
(кадмийге қайта
есептегенде)      7790-80-9  СdІ 2        -     0,0003 рез.   1
250 Кадмий нитрат
(кадмийге қайта
есептегенде)      10022-68-1 CdN 2 О 6      -     0,0003 рез.   1
251 Кадмий оксиді
(кадмийге қайта
есептегенде)      1306-19-0  CdO        -     0,0003 рез.   1
252 Кадмий сульфаты
(кадмийге қайта
есептегенде)      7790-84-3  СdO 4 S      -     0,0003 рез.   1
253 Калий 0-бутил.    871-58-9   С 5 Н 9 КOS 2   0,1    0,05   рефл.  3
дитиокарбонат                                        -рез.
254 ДиКалий карбонат  584-08-7   СК 2 О 3      0,1    0,05   рез.   4
255 Калий 0-(2-ме.    13001-46-2 С 5 Н 9 КОS 2   0,1    0,05   рефл.  3
тилпропил)                                           -рез.
дитиокарбонат
256 Калий 0-(метил.   140-92-1   С 4 Н 7 КOS 2   0,1    0,05   рефл.  3
этил) дитиокар.                                      -рез.
бонат

Додекатетраен 24330-32-3       C 12 H 18      0,002     -    рефл.      4
230 Железо
(II, III)
оксиды
(в пересчете
на железо)     1309-37-1     FеO, Fе 2 O 3      -      0,04  рез.       3
231 Железо
сульфат*
(в пересчете
на железо)     7720-78-7      FеO 4 S         -     0,007  рез.       3
232 Железо
трихлорид
(в пересчете
на железо)     7705-08-0      Сl 3 Fе         -     0,004  рез.       2
233 Зола сланцевая                             0,3      0,1  рез.       3
234 1,3-Изобен-
зофурандион      85-44-9     С 8 Н 4 O 3         0,1     0,02  рефл.-рез. 2
235 Изобутан         75-28-5      С 4 Н 10        15,0      -    рефл.      4
236 Изобутилацетат  110-19-0    С 6 Н 12 O 2         0,1      -    рефл.      4
237 Изобутилен      115-11-7       С 4 Н 8        10,0      -    рефл.      4
238 2-(Изобутокси)
этанол         4439-24-1    С 6 H 14 O 2         1,0     0,3   рефл.-рез. 3
239 Изопентил-
2-гидрокси-
бензоат          87-20-7   С 12 H 16 O 3       0,015      -    рефл.      2
240 Изопрена
олигомеры
(димеры)      26796-44-1     С 10 H 30       0,003      -    рефл.      3
241 Изопропил-
бензол           98-82-8      C 9 Н 12       0,014      -    рефл.      4
242 N-Изопропил-
N-фенил
1,4-фенилен-
диамин                     С 15 Н 18 N 2        0,06     0,02  рефл.-рез. 3
243 2-(Изо-
пропокси)
этанол          109-59-1    С 5 Н 12 O 2        1,5      0,5   рефл.-рез. 3
244 2,2-Иминобис
(этиламин)      111-40-0    С 4 Н 13 N 3       0,01       -    рефл.      3
245 Ингибитор
древесно-
смоляной прямой
гонки (контроль
по фенолу)                              0,006       -     рефл.     3
246 Индий (III)
нитрат (в
пересчете на
индий)        13465-14-0     InN 3 O 9        -      0,005    рез.      2
247 Йод            7553-56-2      I 2           -      0,03     рез.      2
248 Кадмий
дихлорид (в
пересчете на
кадмий)       10108-64-2     СdСl 2         -      0,0003   рез.      1
249 Кадмий йодид
(в пересчете
на кадмий)     7790-80-9      СdI 2         -      0,0003   рез.      1
250 Кадмий нитрат
(в пересчете
на кадмий)    10022-68-1     CdN 2 О 6        -      0,0003   рез.      1
251 Кадмий оксид
(в пересчете
на кадмий)     1306-19-0      CdO         -      0,0003   рез.      1
252 Кадмий сульфат
(в пересчете
на кадмий)     7790-84-3      СdO 4 S       -      0,0003   рез.      1
253 Калий 0-
бутилдитио-
карбонат        871-58-9     С 5 Н 9 КOS 2     0,1     0,05    рефл.-рез. 3
254 ДиКалий
карбонат        584-08-7     СК 2 О 3        0,1     0,05    рез.       4
255 Калий 0-
(2-метилпропил)
дитиокарбонат 13001-46-2     С 5 Н 9 КОS 2     0,1     0,05    рефл.-рез. 3
256 Калий 0-
(метилэтил)
дитиокарбонат   140-92-1     С 4 Н 7 К0S 2     0,1     0,05    рефл.-рез. 3

257 Калий хлориді     7447-40-7  КСl       0,3    0,1    рез.   4
258 Калий 0-этилди.   140-89-6   С 3 Н 5 КОS 2   0,05   0,01   рефл.  3
тиокарбонат                                          -рез.
259 Кальций диацетат
(кальций бойынша) 62-54-4    С 4 Н 6 СаO 4    -     0,012  рез.   3
260 ҮшКальций диборат 13701-61-6 В 2 Са 3 О 6     -     0,02   рез.   3
261 Кальций
гидрооксиді       1305-62-0  СаН 2 О 2     0,03   0,01   рез.   3
262 Кальций нитраты   10124-37-5 СаN 2 О 6     0,03   0,01   рез.   3
263 Кальций октаде.
каноаты (кальций
стеараты)         1592-23-0 С 36 Н 70 СаO 4 0,5    0,15   рез.   3
264 e-Капролактам     105-60-2   С 6 Н 11 NО   0,06    -     рефл.  3
265 Майкене (ал.
лерген бойынша)                        0,001  0,0005 рез.   1
266 Кобальт           7440-48-4  Со         -     0,0004 рез.   2
267 Кобальт (II)
ацетат (кобальтқа
қайта есепте.
генде)            6147-53-1  С 4 Н 6 СoС 4    -     0,001  рез.   2
268 Кобальт оксид
(кобальтқа қайта
есептегенде)      1307-96-6  СоО        -     0,001  рез.   2
269 Кобальт сульфат
(кобальтқа қайта
есептегенде)      10026-24-1 СоС 4 S     0,001  0,0004 рез.   2
270 "Дон-52" компо.
зициясы(изопро.
панолға қайта
есептегенде)                           0,6     -     рефл.  3
271 Органикалық
белсенді ашық
жасыл түсті К
бояғышы                                0,05    -   сан.-гиг. 3
272 Органикалық бел.
сенді көк түсті
2КТ бояғышы                             -     0,03 сан.-гиг. 3
273 Органикалық
қышқыл қара
бояғыш                                  -     0,03 сан.-гиг. 3
274 Органикалық       6428-38-2  С 48 Н 40 3   -     0,03 сан.-гиг. 3
тікелей қара                 O 13 S 3
2С бояғыш
275 Органикалық       5850-21-5  С 23 Н 14 N 6    -     0,03 сан.-гиг. 3
хромды қара О                Na 2 О 9
бояғышы
276 Крезол (о-, м-,
п- изомерлерінің
қоспасы)          1319-77-3  C 7 H 8 O     0,005   -     рефл.  2
277 Ксилол (о-, м-,
п-изомерлерінің
қоспасs)          1330-20-7  С 8 Н 10      0,2           рефл.  3
278 Парфюмерлік-кос.
метикалық өнеркә.
сіп кәсіпорнынан
шығарылатын зат.
тардың құрамын.
дағы хош иісті
заттар мен эфир
майлары қоспасы.
ның ұшқыш компо.
неттері                                0,1     -     рефл.  3
279 Магний дихлорат   10326-21-3 Сl 2 МgО 6 *   -     0,3    рез.   4
гидрат                       Н 2 О
280 Магний оксид      1309-48-4  МgO       0.4    0,05   рез.   3
281 Жылу электрстан.
циясының мазутты
күлі (ванадийге
қайта есептегенде)                      -     0,002  рез.   2
282 Марганец және
оның қосындылары
(марганец ІV
оксидіне қайта

257 Калий хлорид   7447-40-7      КСl        0,3      0,1    рез.       4
258 Калий 0-этил-
дитиокарбонат   140-89-6     С 3 Н 5 КОS 2    0,05     0,01    рефл.-рез. 3
259 Кальций
диацетат
(по кальцию)     62-54-4     С 4 Н 6 СаO 4      -     0,012    рез.       3
260 ТриКальций
диборат       13701-61-6      В 2 Са 3 О 6      -      0,02    рез.       3
261 Кальций
гидрооксид     1305-62-0       СаН 2 О 2     0,03    0,01    рез.       3
262 Кальций
нитрат        10124-37-5       СаN 2 О 6     0,03    0,01    рез.       3
263 Кальций
октадеканоат
(кальция
стеарат)       1592-23-0   С 36 Н 70 СаO 4      0,5    0,15    рез.       3
264 e-Капролактам   105-60-2      С 6 Н 11 NО    0,06      -     рефл.      3
265 Клещевина
(по аллергену)                          0,001  0,0005    рез.       1
266 Кобальт        7440-48-4       Со         -    0,0004    рез.       2
267 Кобальт (П)
ацетат (в
пересчете на
кобальт)       6147-53-1     С 4 Н 6 СoС 4      -     0,001    рез.       2
268 Кобальт оксид
(в пересчете
на кобальт)    1307-96-6     СоО          -     0,001    рез.       2
269 Кобальт
сульфат (в
пересчете на
кобальт)      10026-24-1     СоС 4 S      0,001   0,0004   рез.       2
270 Композиция
"Дон-52"
(в пересчете
на изопропанол)                           0,6      -     рефл.      3
271 Краситель
органический
активный
Бирюзовый К                              0,05      -     сан.-гиг.  3
272 Краситель
органический
активный синий
2КТ                                        -      0,03   сан.-гиг.  3
273 Краситель
органический
кислотный черный                           -      0,03   сан.-гиг.  3
274 Краситель
органический                С 48 Н 40 3 O 13
прямой черный 2С  6428-38-2    S3          -      0,03   сан.-гиг.  3
275 Краситель
органический
хромовый                      С 23 Н 14 N 6
Черный O          5850-21-5    Na 2 О 9 S      -      0,03   сан.-гиг.  3
276 Крезол (смесь
изомеров о-,
м-, п-)           1319-77-3     C 7 H 8 O    0,005      -    рефл.      2
277 Ксилол (смесь
изомеров о-,
м-, п-)           1330-20-7     С 8 Н 10      0,2            рефл.      3
278 Летучие
компоненты смеси
душистых веществ
и эфирных масел,
содержащиеся в
выбросах органи-
заций парфюмерно-
косметической
промышленности                            0,1       -    рефл.      3
279 Магний дихлорат                 Сl 2 МgО 6
гидрат           10326-21-3    · Н 2 О       -       0,3   рез.       4
280 Магний оксид      1309-48-4      МgO      04      0,05   рез.       3
281 Мазутная зола
теплоэлектро-
станций
(в пересчете
на ванадий)                                -      0,002   рез.      2
282 Марганец и его
соединения
(в пересчете
на марганец

есептегенде)                           0,01   0,001  рез.   2
283 Мыс дихлориді
(мысқа қайта
есептегенде)      7447-39-4  СuСl 2      -      0,002  рез.   2
284 Мыс (ІІ) оксиді
(мысқа қайта
есептегнде)       1317-38-0  СuО       -      0,002  рез.   2
285 Мыс (ІІ)
сульфаты (мысқа
қайта есепте.
генде)            18939-64-2 СuO 4 S     0,003  0,001  рез.   2
286 Мыс (ІІ) сульфиті
(1:1) (мысқа
қайта есепте.
генде)            14013-02-6 СuO 3 S     0,003  0,001  рез.   2
287 Мыс (ІІ)          25267-55-4 С 12 Н 4      0,006  0,003  рез.   2
трихлорфеноляті              Сl 6 СuO 2
288 Мыс (І) хлориді
(мысқа қайта
есептегенде)      7758-89-6  СlСu      0,003  0,001  рез.   2
289 Мелиорант
(қоспалар:
кальций карбона.
ты, хлорид,
сульфат - 79%,
кремний диоксид
- 10-13%, магний
оксиді - 3,5%;
темір оксиді-
1,6% ж.б.)                             0,5    0,05   рез.   4
290 Бактериалды
меприн                                 0,01   0,002  рез.   2
291 2-Меркаптоэтанол  60-24-2   С 2 Н 6 OS     0,07    -     рефл.  3
292 Метанол           67-56-1   СН 4 O       1,0    0,5    рефл.  3
-рез.
293 Метантиол         74-93-1   СН 4 S       0,0001  -     рефл.  4
294 Метилакрилат      96-33-3   С 4 Н 6 О 2      0,01    -     рефл.  4
295 Метиламин         74-89-5   СН 5 N       0,004  0,001  рефл.  2
-рез.
296 N-Метиланилин     100-61-8  С 7 Н 9 N      0,04    -     рефл.  3
297 Метилацетат       79-20-9   С 3 Н 6 O 2      0,07    -     рефл.  4
298 Метилацетилен     74-99-7   С 3 Н 4        3,0     -     рефл.  4
299 Метилацетилен-                         1,5     -     рефл.  4
аллендік фракция:                      3,0     -     рефл.  4
- метилацетилен
арқылы- қоспа
арқылы
300 Метилбензоат      93-58-3    С 8 Н 8 O 2     0,002   -     рефл.  3
301 Метилбензолсуль.
фонат             80-18-2    С 7 Н 8 О 3 S   0,01    -     рефл.  4
302 2-Метилбута-
1,3-диен          78-79-5    С 5 Н 8       0,5     -     рефл.  3
303 2-Метилбут-2-
ен-1-ол           4675-87-0  С 5 Н 10 О    0,075   -     рефл.  4
304 2-Метилбут-3-
енол-2            115-18-4   C 5 H 10 О    1,0     -     рефл.  3
305 Метил-[1-(бу.    17804-35-2 С 14 Н 18 N 2 О 3 0,35   0,05   рефл.  3
тилкарбомоил)-                                       -рез.
1Н-бензимидазол
-2-ил] карбамат
306 1-(Метилвинил)
бензол            98-83-9    С 9 H 10      0,04    -     рефл.  3
307 Метил-2-гидрок.
сибензоат         99-76-3    С 8 H 8 О 3     0,006   -     рефл.  4
308 4-Метил-5,6-
дигидропиран      16302-35-5 С 6 Н 10 О    1,2     -     рефл.  2
309 Метил-4,4-
диметил-3-
оксопентаноат     55107-14-7 С 8 Н 14 O 3    0,1     -     рефл.  3

(IV) оксид)                              0,01     0,001   рез.      2
283 Медь дихлорид
(в пересчете
на медь)          7447-39-4      СuСl 2      -      0,002   рез.      2
284 Медь (II)
оксид (в пере-
счете на медь)    1317-38-0      СuО       -      0,002   рез.      2
285 Медь (II)
сульфат
(в пересчете
на медь)         18939-64-2      СuO 4 S   0,003    0,001   рез.      2
286 Медь (II)
сульфит (1:1)
(в пересчете
на медь)         14013-02-6      СuO 3 S   0,003    0,001   рез.      2
287 Медь (II)                      С 12 Н 4 Сl 6
трихлорфенолят   25267-55-4      СuO 2     0,006    0,003   рез.      2
288 Медь (I) хлорид
(в пересчете
на медь)          7758-89-6      СlСu    0,003    0,001   рез.      2
289 Мелиорант
(смесь: кальций
карбонат,
хлорид, сульфат-
79%, кремний
диоксид - 10-13%,
магний оксид -
3,5%; железо
оксид-1,6% и др.)                          0,5     0,05  рез.       4
290 Меприн
бактериальный                             0,01    0,002  рез.       2
291 2-Меркаптоэтанол    60-24-2     С 2 Н 6 OS    0,07      -    рефл.      3
292 Метанол             67-56-1      СН 4 O      1,0     0,5   рефл.-рез. 3
293 Метантиол
(метилмеркаптан)    74-93-1      СН 4 S    0,0001     -    рефл.      4
294 Метилакрилат        96-33-3    С 4 Н 6 О 2       0,01     -    рефл.      4
295 Метиламин           74-89-5      СН 5 N     0,004   0,001  рефл.-рез. 2
296 N-Метиланилин      100-61-8     С 7 Н 9 N      0,04     -    рефл.      3
297 Метилацетат         79-20-9    С 3 Н 6 O 2       0,07     -    рефл.      4
298 Метилацетилен       74-99-7      С 3 Н 4       3,0      -    рефл.      4
299 Метилацетилен-
алленовая
фракция:-
по метилацетилену                           1,5          рефл.      4
- по смеси                                  3,0     -    рефл.      4
300 Метилбензоат        93-58-3    С 8 Н 8 O2     0,002     -    рефл.      3
301 Метилбензол-
сульфонат           80-18-2   С 7 Н 8 О 3 S      0,01     -    рефл.      4
302 2-Метилбута-
1,3-диен            78-79-5      С 5 Н 8        0,5     -    рефл.      3
303 2-Метилбут-
2-ен-1-ол         4675-87-0    С 5 Н 10 О     0,075     -    рефл.      4
304 2-Метилбут-
3-енол-2           115-18-4    C 5 H 10 О      1,0      -    рефл.      3
305 Метил-[1-
(бутилкарбомоил)
-1Н-бензимидазол-
2-ил] карбамат   17804-35-2   С 14 Н 18 N 2 О 3    0,35   0,05   рефл.-рез. 3
306 1-(Метилвинил)
бензол              98-83-9     С 9 H 10       0,04     -    рефл.      3
307 Метил-2-
гидроксибензоат     99-76-3    С 8 H 8 О 3      0,006     -    рефл.      4
308 4-Метил-5,
6-дигидропиран   16302-35-5    С 6 Н 10 О      1,2      -    рефл.      2
309 Метил-4,
4-диметил-
3-оксопентаноат  55107-14-7   С 8 Н 14 O 3       0,1      -    рефл.      3

310 Метил-4,4-
диметилпропаноат  598-98-1   С 6 Н 12 O 2    0,2     -     рефл.  3
311 Метилдихлорацетат 116-54-1   С 3 H 4 Cl 2 О 2 0,04    -     рефл.  3
312 Метил-3(2,2-ди.
хлорэтенил)-2,2
-диметилцикло-
пропанкарбонат    1898-95-1 С 9 Н 12 Cl 2 O 2 0,08    -     рефл.  4
313 Метиленбромид     74-95-3    СН 2 Вr 2     0,1    0,04   рефл.  4
-рез.
314 2-Метиленбутандий 97-65-4    С 5 Н 6 O 4     1,0    0,3    рефл.  4
қышқылы                                              -рез.
315 пиридинкарбон
қышқылының
2,2-Метилендиги.
дразид-4-         1707-15-9 С 13 H 14 N 6 О 2 0,055  0,03   рез.   2
316 Метиленйодид      75-11-6    CH 2 І 2      0,4     -     рефл.  4
317 4-Метиленоксетан-
2-он              674-82-8   С 4 Н 4 O 2     0,007   -     рефл.  2
318 4-Метилентетра.
гидро-2Н-пиран    36838-71-8 С 6 Н 10 О    1,5     -     рефл.  3
319 Метил-2-0-изобу.
тилметилфосфо-
ноксиакрилат                 С 9 Н 18 O 4 Р  0,006  0,003  рез.   1
320 1-нафталенол
метилкарбаматы    63-25-2    С 12 Н 11 2   -     0,002  рез.   2
321 Метил-4-метил.
бензоат           99-75-2    С 9 Н 10 O 2    0,007   -     рефл.  3
322 Метил-2-метил.    80-62-6    С 5 Н 8 О 2     0,1    0,01   рефл.  3
проп-2-еноат                                         -рез.
323 Метилоксиран      75-56-9    С 3 Н 6 O     0,08    -     рефл.  1
324 Метилпентаноат    624-24-8   С 6 Н 12 O 2    0,03    -     рефл.  3
325 4-Метил-2-        108-11-3   С 6 Н 14 О    0,07    -     рефл.  4
пентанол
326 4-Метилпентан-
2-он              108-10-1   С 6 Н 12 О    0,1     -     рефл.  4
327 4-Метилпентен-1   691-37-2             0,4    0,085  рефл.  3
-рез.
328 2-Метилпент-2-
еналь             623-36-9   С 6 Н 10 О    0,007   -     рефл.  4
329 2-Метилпропаналь  78-84-2    С 4 Н 8 O     0,01    -     рефл.  4
330 2-Метилпропан-1
-ол               78-83-1    С 4 Н 10 О    0,1     -     рефл.  4
331 2-Метилпроп-2-ен
қышқылы           79-41-4    С 4 Н 6 О 2      -     0,01   рез.   3
332 2-Метилпропиони.  78-82-0    С 4 Н 7 N     0,02   0.01   рефл.  2
трил                                                 -рез.
333 1-Метил-1-фенил.
этилгидропероксид 80-15-9    C 9 H 12 O 2    0,007   -     рефл.  2
334 Метилформиат      107-31-3   С 2 Н 4 O 2     0,2     -     рефл.  3
335 1-Метилэтил-[2-
(1-метилпропил)-
4,6-динитро-
фенил] карбонат   373-21-7  С 14 Н 18 N 2 О 7 0,02   0,002  рез.   2
336 Метионин          7005-18-7  С 5 Н 11 NO 2 S 0,6     -     рефл.  3
337 4-Метоксибензаль.
дегид             123-11-5   С 8 Н 8 О 2     0,01    -     рефл.  4

310 Метил-4,4-
диметилпропаноат   598-98-1   С 6 Н 12 O 2       0,2      -    рефл.      3
311 Метилдихлорацетат  116-54-1  С 3 H 4 Cl 2 О 2     0,04      -    рефл.      3
312 Метил-3(2,2-
дихлорэтенил)-
2,2-диметилцикло-
пропанкарбонат   61898-95-1 С 9 Н 12 Cl 2 O 2     0,08      -    рефл.      4
313 Метиленбромид      74-95-3      СН 2 Вr 2      0,1    0,04   рефл.-рез. 4
314 2-Метилен-
бутандиовая
кислота            97-65-4      С 5 Н 6 O 4      1,0     0,3   рефл.-рез. 4
315 2,2-Метилен-
дигидразид-4-
пиридинкарбоновой
кислоты          1707-15-9  С 13 H 14 N 6 О 2    0,055    0,03   рез.       2
316 Метиленйодид       75-11-6       CH 2 I 2      0,4      -    рефл.      4
317 4-Метилен-
оксетан-2-он      674-82-8      С 4 Н 4 O 2    0,007      -    рефл.      2
318 4-Метилен-
тетрагидро-
2Н-пиран        36838-71-8      С 6 Н 10 О     1,5      -    рефл.      3
319 Метил-2-0-
изобутилметил-
фосфонокси-
акрилат                       С 9 Н 18 O 4 Р   0,006    0,003  рез.       1
320 Метилкарбамат
1-нафталенола      63-25-2   С 12 Н 11 2       -     0,002  рез.       2
321 Метил-4-
метилбензоат       99-75-2     С 9 Н 10 O 2    0,007      -    рефл.      3
322 Метил-2-
метилпроп-
2-еноат            80-62-6      С 5 Н 8 О 2      0,1     0,01  рефл.-рез. 3
323 Метилоксиран       75-56-9       С 3 Н 6 O     0,08     -    рефл.      1
324 Метилпентаноат    624-24-8     С 6 Н 12 O 2      0,03     -    рефл.      3
325 4-Метил-
2-пентанол        108-11-3      С 6 Н 14 О     0,07     -    рефл.      4
326 4-Метилпентан-
2-он              108-10-1      С 6 Н 12 О      0,1     -    рефл.      4
327 4-Метилпентен-1   691-37-2                  0,4   0,085  рефл.-рез. 3
328 2-Метилпент-
2-еналь           623-36-9      С 6 Н 10 О    0,007     -    рефл.      4
329 2-Метилпропаналь   78-84-2       С 4 Н 8 O     0,01     -    рефл.      4
330 2-Метилпропан-1-ол 78-83-1      С 4 Н 10 О      0,1     -    рефл.      4
331 2-Метилпроп-
2-еновая кислота   79-41-4      С 4 Н 6 О 2        -    0,01   рез.       3
332 2-Метилпро-
пионитрил          78-82-0       С 4 Н 7 N     0,02   0,01   рефл.-рез. 2
333 1-Метил-
1-фенил-
этилгидропероксид  80-15-9     C 9 H 12 O 2     0,007     -    рефл.      2
334 Метилформиат      107-31-3      С 2 Н 4 O 2       0,2     -    рефл.      3
335 1-Метилэтил-
[2-(1-метилпропил)
-4,6-динитро-
фенил] карбонат   373-21-7  С 14 Н 18 N 2 О 7      0,02   0,002   рез.      2
336 Метионин         7005-18-7   С 5 Н 11 NO 2 S      0,6     -     рефл.     3
337 4-Метокси-
бензальдегид      123-11-5      С 8 Н 8 О 2       0,01    -     рефл.     4

338 2-Метоксикарбонил
-N-[(4,6-диметил-
1,3-пи-римидин-2
-ил) аминокарбо.
нил] бензолсуль.
фамид калий тұзы           С 15 Н 17 N 4 O 5 S 0,08   0,05   рез.   3
339 2-Метокси-2-ме.
тилпропан         1634-04-4  С 5 Н 12 О    0,5           рефл.  4
340 Мобильтерм-605                         0,05   0,01   рез.   3
341 Молибден және
оның бейоргани.
калық қосындылары
(молибден /ІІІ/
оксид, парамолиб.
дат аммония тб.)                        -     0,02   рез.   3
342 Несепнәр          57-13-6    CH 4 N 2 O     -     0,2    рез.   4
343 Құмырсқа қышқылы  64-18-6    СН 2 О 2      0,2    0,05   рефл.  2
-рез.
344 Күшән, бейорга.
никалық қосынды.
лар (күшәнға
қайта есептегенде)                      -     0,003  рез.   2
345 Натрий йодиді
(йодқа қайта
есептегенде)      7681-82-5  ІNа        -     0,03   рез.   2
346 ДиНатрий станнат
(қалайыға қайта
есептегенде)      12058-66-1 Nа 2 О 3 Sn    -     0,02   рез.   3
347 ДиНатрий сульфат  7757-82-6  Nа 2 O 4 S    0,3    0,1    рез.   3
348 ДиНатрий сульфит  7757-83-7  Nа 2 O 3 S    0,3    0,1    рез.   3
349 Натрий, сульфит-
сульфат тұздары                        0,3    0,1    рез.   3
350 ДиНатрий тетраок. 10213-10-2 Nа 2 O 4 W*    -     0,1    рез.   3
совольфрамат (VІ)            Н 4 O 2
(вольфрамға қайта
есептегенде)
351 Натрий хлориді    7647-14-5  СlNа      0,5    0,15   рез.   3
352 Нафталин          91-20-3    C 10 H 8      0,003   -     рефл.  4
353 1,4-Нафталиндион  130-15-4   C 10 H 6 O 2    0,005  0,003  рефл.  1
-рез.
354 Нафт-2-ол         135-19-3   С 10 Н 8 О    0,006  0,003  рефл.  2
-рез.
355 Никель            7440-02-0  Nі         -     0,001  рез.   2
356 Никель оксиді
(никельге қайта
есептегенде)      1313-99-1  NіO        -     0,001  рез.   2
357 Никель еритін
тұздар (никельге
қайта есептеген.
де)                                    0,002  0,0002 рез.   1
358 Никель (ІІ)       7786-81-4  NіO 4 S     0,002  0,001  рез.   1
сульфат (никельге
қайта есептегенде)
359 Карбон қышқылының
С 17 20 нитрилдері                      0,04    -    рефл.  3
360 С 10 16 фракциясы.
ның синтетикалық
майлы қышқылының
нитрилдері                             0,005   -     рефл.  4
361 3-Нитробензойной
кислоты пергидро.
азепин, аддукт    7270-73-7 С 13 Н 18 N 2 O 4 0,02    -     рефл.  3
362 Нитробензол       98-95-3    С 6 Н 5 2    0,008   -     рефл.  2
363 N-Нитрозодимети.
ламин             62-75-9    С 2 Н 6 N 2 О    -    50нг/м 3 рез.   1

338 2-Меток-
сикарбонил-N-
[(4,6-диметил-
1,3-пи-римидин-
2-ил)амино-
карбонил] бензол-
сульфамид
калиевая соль              С 15 Н 17 N 4 O 5 S     0,08   0,05    рез.       3
339 2-Метокси-
2-метилпропан   1634-04-4       С 5 Н 12 О      0,5           рефл.     4
340 Мобильтерм-605                             0,05  0,01    рез.      3
341 Молибден и его
неорганические
соединения
(молибден/III/
оксид, парамо-
либдат аммония
и др.)                                      -     0,02    рез.      3
342 Мочевина          57-13-6       CH 4 N 2 O       -      0,2    рез.      4
343 Муравьиная
кислота           64-18-6        СН 2 О 2      0,2    0,05    рефл.-рез.2
344 Мышьяк,
неорганические
соединения
(в пересчете
на мышьяк)                                  -    0,003    рез.      2
345 Натрий йодид
(в пересчете
на йод)         7681-82-5        INа        -     0,03    рез.      2
346 ДиНатрий
станнат
(в пересчете
на олово)      12058-66-1      Nа 2 О 3 Sn      -      0,02   рез.      3
347 ДиНатрий
сульфат         7757-82-6      Nа 2 O 4 S      0,3      0,1   рез.      3
348 ДиНатрий
сульфит         7757-83-7      Nа 2 O 3 S      0,3      0,1   рез.      3
349 Натрий,
сульфит-
сульфатные соли                            0,3      0,1   рез.      3
350 ДиНатрий
тетраоксо-
вольфрамат (VI)
(в пересчете                   Nа 2 O 4 W
на вольфрам)   10213-10-2      Н 4 O 2           -      0,1  рез.       3
351 Натрий хлорид   7647-14-5      СlNа        0,5     0,15  рез.       3
352 Нафталин          91-20-3      C 10 H 8       0,003      -   рефл.      4
353 1,4-Нафталиндион 130-15-4      C 10 H 6 O 2     0,005   0,003  рефл.-рез. 1
354 Нафт-2-ол        135-19-3      С 10 Н 8 О     0,006   0,003  рефл.-рез. 2
355 Никель          7440-02-0       Ni          -     0,001  рез.       2
356 Никель оксид
(в пересчете
на никель)      1313-99-1      NiO          -     0,001  рез.       2
357 Никель
растворимые
соли
(в пересчете
на никель)                                0,002  0,0002  рез.       1
358 Никель (II)
сульфат
(в пересчете
на никель)      7786-81-4       NiO 4 S     0,002   0,001  рез.       1
359 Нитрилы
карбоновых
кислот С 17 20                             0,04     -    рефл.       3
360 Нитрилы
синтетических
жирных кислот
Фракций С 10 16                            0,005     -    рефл.      4
361 3-Нитробензойной
кислоты перги-
дроазепин,аддукт 7270-73-7   С 13 Н 18 N 2 O 4     0,02     -    рефл.       3
362 Нитробензол        98-95-3      С 6 Н 5 2    0,008     -    рефл.      2
363 N-Нитрозо-
диметиламин        62-75-9      С 2 Н 6 2      -    50нг/м 3 рез.       1

364 2-Нитро-4-триф.
торметил-1-хлор.
бензол            121-17-5 С 7 Н 3 СlF 3 NO 2 0,005   -     рефл.  3
365 2-Нитро-1-        88-73-3    С 6 Н 4 СlNO 2 0,004  0,002  рефл.  2
хлорбензол                                           -рез.
366 3-Нитро-1-хлор.   121-73-3   С 6 Н 4 СlNO 2 0,004  0,002  рефл.  2
бензол                                               -рез.
367 4-Нитро-1-хлор.   100-00-5   С 6 Н 4 СlNO 2 0,004  0,002  рефл.  2
бензол                                               -рез.
368 Нонаналь          124-19-6   С 9 Н 18 О    0,02    -     рефл.  2
369 Нонафторпентано.
вая кислота       2706-90-3  С 5 НF 9 O 2    0,1     -     рефл.  3
370 2,2,3,3,4,4,5,5-
Нонафторпентан-
1-ол              355-28-2   С 5 Н 3 F 9 O   0,3     -     рефл.  3
371 Озон              10028-15-6   О 3       0,16   0,03   рез.   1
372 2,2'- Оксиди.
этанол            111-46-6   С 4 Н 10 О 3     -     0,2    рез.   4
373 Оксиран           75-21-8    С 2 Н 4 O     0,3    0,03   рефл.  3
-рез.
374 Октаналь          124-13-0   С 8 Н 16 О    0,02    -     рефл.  2
375 Октан-1-ол        111-87-5   С 8 Н 18 О    0,6    0,2    рефл.  3
-рез.
376 Октадекафтороктан 307-34-6   C 8 F 18      90,0    -     рефл.  4
377 2,2,3,3,4,4,5,5-
Октафторпентан-   355-80-6   С 4 Н 4 F 8 О   1,0    0,05   рефл.  4
1-ол                                                 -рез.
378 Октафтортолуол    434-64-0   С 7 F 8       1,3     -     рефл.  4
379 Қалайы диоксиді
(қалайыға қайта
есептегенде)      18282-10-5 О 2 Sn       -     0,02   рез.   3
380 Қалайы дихлориді
(қалайыға қайта
есептегенде)      7772-99-8  Cl 2 Sn     0,5    0,05   рез.   3
381 Қалайы оксиді
(қалайыға қайта
есептегенде)      21651-19-4   OSn      -     0,02   рез.   3
382 Қалайы сульфаты
(қалайыға қайта
есептегенде)      7488-55-3  Н 2 O 4 SSn    -     0,02   рез.   3
383 Ортобор қышқылы   10043-35-3 ВН 3 О 3       -     0,02   рез.   3
384 Пента-1,3-диен    504-60-9   С 5 Н 8       0,5     -     рефл.  3
385 Пентан            109-66-0   С 5 Н 12      100,0  25,0   рефл.- 4
рез.
386 Пентаналь         110-62-3   С 5 Н 10 О    0,03    -     рефл.  4
387 Пентан қышқылы    109-52-4   С 5 Н 10 O 2    0,03   0,01   рефл.  3
-рез.
388 Пентан-1-ол       71-41-0    С 5 Н 12 O    0,01    -     рефл.  3
389 Пентан-3-он       96-22-0    С 5 Н 10 О    0,5    0,3    рефл.  3
-рез.
390 1-Пентантиол      110-66-7   С 5 Н 12 S    4*10 -4   -     рефл.  3
391 Пентафторбензол   363-72-4   С 6 НF 5      1,2    0,1    рефл.  3
-рез.
392 Пентафторфенол    771-61-9   С 6 НF 5 О    0,8     -     рефл.  4

364 2-Нитро-4-
трифторметил-
1-хлорбензол      121-17-5  С 7 Н 3 СlF 3 NO 2    0,005     -    рефл.      3
365 2-Нитро-1-
хлорбензол         88-73-3    С 6 Н 4 СlNO 2    0,004   0,002  рефл.-рез. 2
366 3-Нитро-1-
хлорбензол        121-73-3    С 6 Н 4 СlNO 2    0,004   0,002  рефл.-рез. 2
367 4-Нитро-1-
хлорбензол        100-00-5    С 6 Н 4 СlNO 2    0,004   0,002  рефл.-рез. 2
368 Нонаналь          124-19-6      С 9 Н 18 О     0,02     -    рефл.      2
369 Нонафтор-
пентановая
кислота          2706-90-3      С 5 НF 9 O 2      0,1     -    рефл.      3
370 2,2,3,3,4,4,
5,5-Нонафтор-
пентан-1-ол       355-28-2      С 5 Н 3 F 9 O     0,3     -    рефл.      3
371 Озон            10028-15-6        О 3        0,16   0,03   рез.       1
372 2,2'-
Оксидиэтанол      111-46-6      С 4 Н 10 О 3       -     0,2   рез.       4
373 Оксиран            75-21-8        С 2 Н 4 O     0,3   0,03   рефл.-рез. 3
374 Октаналь          124-13-0       С 8 Н 16 О    0,02      -   рефл.      2
375 Октан-1-ол        111-87-5       С 8 Н 18 О     0,6    0,2   рефл.-рез. 3
376 Октадекаф-
тороктан          307-34-6        C 8 F 18     90,0      -   рефл.      4
377 2,2,3,3,4,4,
5,5-Октафтор-
пентан-1-ол       355-80-6      С 4 Н 4 F 8 О     1,0    0,05  рефл.-рез. 4
378 Октафтортолуол    434-64-0         С 7 F 8      1,3      -   рефл.      4
379 Олово диоксид
(в пересчете
на олово)       18282-10-5         О 2 Sn      -     0,02  рез.       3
380 Олово дихлорид
(в пересчете
на олово)        7772-99-8        Cl 2 Sn     0,5    0,05  рез.       3
381 Олово оксид
(в пересчете
на олово)       21651-19-4        OSn        -     0,02  рез.       3
382 Олово сульфат
(в пересчете
на олово)        7488-55-3      Н 2 O 4 SSn      -     0,02  рез.       3
383 Ортоборная
кислота         10043-35-3       ВН 3 О 3        -     0,02  рез.       3
384 Пента-1,3-диен    504-60-9        С 5 Н 8       0,5      -   рефл.      3
385 Пентан            109-66-0       С 5 Н 12     100,0    25,0  рефл.-рез. 4
386 Пентаналь         110-62-3      С 5 Н 10 О     0,03      -   рефл.      4
387 Пентановая
кислота           109-52-4     С 5 Н 10 O 2      0,03    0,01  рефл.-рез. 3
388 Пентан-1-ол        71-41-0      С 5 Н 12 O     0,01      -   рефл.      3
389 Пентан-3-он        96-22-0      С 5 Н 10 О      0,5     0,3  рефл.-рез. 3
390 1-Пентантиол      110-66-7      С 5 Н 12 S     4.10 -4    -    рефл.      3
391 Пентафторбензол   363-72-4      С 6 НF 5       1,2      0,1  рефл.-рез. 3
392 Пентафторфенол    771-61-9      С 6 НF 5 О     0,8       -   рефл.      4

393 Пентилацетат      628-63-7   С 7 Н 14 О 2    0,1     -     рефл.  4
394 Пентилендер
(амилендер -
изомерлер
қоспасы)          109-67-1   C 5 H 10      1,5     -     рефл.  4
395 Пиридин           110-86-1   С 5 Н 5 N     0,08    -     рефл.  2
396 4-Пиридинкарбок.
сигидразид        54-85-3      -       0,05   0,02   Рез.   3
397 Альфа-пиролидон              С 4 Н 7 ОN    0,008  0,004  рефл.  3
рез
398 Поли (1-винил-2-
пирролидон)       9003-39-8 (С 5 Н 10 NO)n 0,5    0,15   рез.   4
399 Полифенилоксиран  25189-69-9 [С 8 Н 8 O] n 0,5    0,15   рез.   4
400 Полихлор-2,6,6-            [С 10 H 16 Cl]n 0,005  0,002  рефл.  2
триметилдегидро.                                     -рез.
бицикло [3,1,1]
гептан
401 Пропан-1-ол       71-23-8    С 3 Н 8 О     0,3     -     рефл.  3
402 Пропан-2-ол       67-63-0    С 3 Н 8 О     0,6     -     рефл.  3
403 Пропан-2-он       67-64-1    С 3 Н 6 О     0,35    -     рефл.  4
404 Пропан-1-тиол     107-03-9   С 3 Н 8 S    1,5*10 -4 -     рефл.  3
405 Пропен            115-07-1   С 3 Н 6       3,0     -     рефл.  3
406 Проп-2-ен-1-аль   107-02-8   С 3 Н 4 O     0,03   0,01   рефл.  2
-рез.
407 Пропиламин        107-10-8   С 3 Н 9 N     0,3    0,15   рефл.  3
-рез.
408 Пропилацетат      109-60-4   С 5 Н 10 O 2    0,1     -     рефл.  4
409 S-Пропил-О-[4-
(метилтио) фенил]
-O-этилдитио.
фосфат            35400-43-2 С 12 Н 19 OРS 2 0,01    -    рефл.  3
410 Пропилпентаноат   141-06-0   С 8 Н 16 О 2    0,03     -    рефл.  3
411 Пропиональдегид   123-38-6   С 3 Н 6 О     0,01     -    рефл.  3
412 Пропион қышқылы   79-09-4    С 3 Н 6 О 2     0,015    -    рефл.  3
413 Құрамында тал.                          -     Ауаның рез.   1
шықтасы бар тозаң                             мл
(құрамында 10%-ға                             0,06
дейін хризотил.                               талшық
талшықтасы барлар)
414 Темекі фабрика.                        0,0008 0,0004 рефл.  4
сынан шығарылатын                                    -рез.
зиянды заттардың
тозаңы (құрамында
2,7% -ға дейін
никотині бар)
/никотинге қайта
есептегенде/)
415 Масақ тозаңы /                         0,5    0,15   рез.   3
сақталатын саңы.                       260    140
рауқұлақтар                            КОЕ/м 3 КОЕ/м 3
арқылы/
416 Каинит тозаңы                          0,5    0,1    рез.   3
417 Калимагнезия
тозаңы                                 0,5    0,15   рез.   3
418 Крахмал тозаңы    9005-25-8 (С 6 Н 10 O 5 )n 0,5    0,15   рез.   4
419 Құрамында %-бен
берілген қос то.
тықтылары бар
бейорганикалық
тозаң:
- 70-тен аса
(динас және т.б.)
- 70-20 (цемент                        0,15   0,05   рез.   3
өндірісінің ша.
мот, цемент, то.

393 Пентилацетат      628-63-7      С 7 Н 14 О 2     0,1       -   рефл.      4
394 Пентилены
(амилены -
смесь изомеров)   109-67-1       C 5 H 10      1,5       -   рефл.      4
395 Пиридин           110-86-1       С 5 Н 5 N     0,08      -   рефл.      2
396 4-Пиридин-
карбоксигидразид   54-85-3        -__      0,05    0,02  рез        3
397 Альфа-пиролидон                 С 4 Н 7 ON     0,08    0,04  Рефл-рез   3
398 Поли (1-винил-
2-пирролидон)    9003-39-8    (С 5 Н 10 NO) n     0,5    0,15  рез.       4
399 Полифенил-
оксиран         25189-69-9     (С 8 Н 8 O) n      0,5    0,15  рез.       4
400 Полихлор-2,
6,6-триметил-
дегидробицикло
[3,1,1] гептан                (С 10 H 16 Cl) n   0,005  0,002 рефл.-рез. 2
401 Пропан-1-ол        71-23-8      С 3 Н 8 О       0,3      -   рефл.      3
402 Пропан-2-ол        67-63-0      С 3 Н 8 О       0,6      -   рефл.      3
403 Пропан-2-он        67-64-1      С 3 Н 6 О       0,35     -   рефл.      4
404 Пропан-1-тиол     107-03-9      С 3 Н 8 S     1,5.10 -4     -   рефл.      3
405 Пропен            115-07-1      С 3 Н 6         3,0      -   рефл.      3
406 Проп-2-ен-1-аль   107-02-8      С 3 Н 4 O        0,03   0,01 рефл.-рез. 2
407 Пропиламин        107-10-8      С 3 Н 9 N        0,3    0,15 рефл.-рез. 3
408 Пропилацетат      109-60-4     С 5 Н 10 O 2        0,1     -    рефл.      4
409 S-Пропил-О-[4-
(метилтио) фенил]
-O-этилдитио.
фосфат            35400-43-2  С 12 Н 19 OРS 2     0,01     -    рефл.      3
410 Пропилпентаноат   141-06-0     С 8 Н 16 О 2        0,03     -    рефл.      3
411 Пропиональдегид   123-38-6     С 3 Н 6 О        0,01     -    рефл.      3
412 Пропионовая        79-09-4     С 3 Н 6 О 2       0,015     -    рефл.      3
кислота
413 Пыль асбесто-                                -    0,06    рез.      1
содержащая                                        волокон
(с содержанием                                    в мл.
хризотиласбеста                                   воздуха
до 10%)
по азбесту
414 Пыль выбросов
табачных фабрик
(с содержанием
никотина до 2,7%)
/в пересчете
на никотин/                              0,0008   0,0004  рефл.-рез. 4
415 Пыль зерновая                           0,5 260  0,15 140
/по грибам хранения/                      КОЕ/м 3    КОЕ/м 3   рез.       3
416 Пыль каинита                              0,5     0,1     рез.       3
417 Пыль калимагнезии                         0,5     0,15    рез.       3
418 Пыль крахмала     9005-25-8  (С 6 Н 10 O 5 ) n     0,5     0,15    рез.       4
419 Пыль неорганичес-
кая, содержащая
Двуокись кремния
в %:
- более 70 (динас)                       0,15     0,05    рез.       3
- 70-20 (шамот,
цемент, пыль,
цементного произ-
водства - глина,
глинистый сланец,
доменный шлак,
песок, клинкер,

заңы- балшық,                          0,3    0,1    рез.   3
балшықты тақта.
тас, домна қожы,
құм, клинкер
(күйдірілген це.
мент тасы), крем.
незем күлі ж.т.б.)
- 20-дан кем
(цемент өндірісі.
нің доломиті,
тозаңы- әктас,
бор, өртенді, ши.
кізат қоспасы,
айналмалы пештің                       0,5    0,15   рез.   3
тозаңы, боксит
және т.б.)
420 Қорғасынды-мырыш
өндірісінің (құ.
рамында 1 %-ға
дейін мырышы бар)
полиметаллдық
тозаңы                                  -     0,0001 рез.   1
421 Мақта тозаңы                           0,2    0,05   рез.   3
422 Ацетатты-тері
еріткіші (этанол
бойынша)                               0,5     -     рефл.  3
423 Бутилформиантты
еріткіш (ацетат.
тар қосындысы
бойынша)                               0,3     -     рефл.  3
424 Ағашты-спирттік
А маркасының
еріткіші (аце.
тонды эфирлі)
/ацетон бойынша/                       0,12    -     рефл.  4
425 Ағашты-спирттік
Э маркасының
еріткіші (эфирлі
ацетонды) /ацетон
бойынша/                               0,07    -     рефл.  4
426 Жиһазды еріткіш
(толуол бойынша)                       0,09    -     рефл.  3
427 Ривициклин (2:1
тетрациклин және
рифампицин қос.
пасы) /тетраци.
клин бойынша/                          0,05   0,005  рез.   2
428 Рицин                                  0,002  0,001  рез.   1
429 Сынап (ІІ) амидо.
хлорид (сынапқа
қайта есепте.
генде)            10124-48-8 СlН 2 HgN    -     0,0003 рез.   1
430 Сынап (ІІ) ацетат
(сынапқа қайта
есептегенде)      1600-27-7  С 4 Н 6 НgO 2    -     0,0003 рез.   1
431 Сынап (ІІ) дини.
трат моногидрат
(сынапқа қайта
есептегенде)      7783-34-8 НgN 2 O 6 2 О  -     0,0003 рез.   1
432 Сынап (ІІ) ди.
хлорид (сынапқа
қайта есеп.
тегенде)          7487-94-7  Сl 2 Нg      -     0,0003 рез.   1
433 Сынап (ІІ) йодид
(сынапқа қайта
есептегенде)      7774-29-0  НgІ 2              0,0003 рез.   1
434 Сынап             7439-97-6  Нg               0,0003 рез.   1
435 Сынап (І) нитрат
дигидрат (сынапқа
қайта есепте.
генде)            14836-60-3 НgNО 3 4 O 2 -     0,0003 рез.   1
436 Сынап (ІІ) оксид
(сынапқа қайта
есептегенде)      21908-53-2 HgO        -     0,0003 рез.   1
437 Сынап (І) хлорид
(сынапқа қайта
есептегенде)      10112-91-1 Сl 2 Нg 2      -     0,0003 рез.   1
438 Қорғасын және
бейорганикалық
қосындылар (қор.
ғасынға қайта
есептегенде)                           0,001  0,0003 рез.   1
439 Қорғасын (ІІ)
сульфит (сынапқа
қайта есепте.
генде)            7446-10-8  РbО 3 S      -     0,0017 рез.   1
440 Селен диоксиді
(селенге қайта
есептегенде)      7446-08-4  Sе O 2      0,0001 0,00005 рез.  1
441 Күкірт диоксиді   7446-09-5  O 2 S       0,5    0,05    рефл. 3
-рез.

зола кремнезем)                           0,3      0,1    рез.       3
- менее 20
(доломит, пыль
цементного произ-
водства - известняк,
мел, огарки,
сырьевая смесь,
пыль вращающихся
печей, боксит)                            0,5     0,15    рез.       3
420 Пыль полиметал-
лическая
Свинцово-цинкового
производ-ства
(с содержанием
свинца до 1 %)                              -    0,0001   рез.       1
421 Пыль хлопковая                            0,2      0,05   рез.       3
422 Растворитель
ацетатно-кожевенный
(по этанолу)                              0,5      -      рефл.      3
423 Растворитель
бутилформиантный
(по сумме ацетатов)                       0,3      -      рефл.      3
424 Растворитель
древесно-спиртовой
марки А (ацетоно-
эфирный)/по ацетону/                     0,12      -      рефл.      4
425 Растворитель
древесно-спиртовой
марки Э (эфирно-
ацетоновый)
/по ацетону/                             0,07      -      рефл.      4
426 Растворитель
мебельный (по толуолу)                   0,09      -      рефл.      3
427 Ривициклин (смесь
тетрациклина и
рифампицина 2:1)
/по тетрациклину/                        0,05    0,005    рез.       2
428 Рицин                                   0,002    0,001    рез.       1
429 Ртуть (II)
амидохлорид
(в пересчете на
ртуть)          10124-48-8   СlН 2 HgN      -    0,0003    рез.       1
430 Ртуть (II)
ацетат
(в пересчете
на ртуть)         1600-27-7   С 4 Н 6 НgO 2      -    0,0003    рез.       1
431 Ртуть (II)
динитрат
моногидрат
(в пересчете
на ртуть)         7783-34-8  НgN 2 O 6 2 О    -    0,0003    рез.       1
432 Ртуть (II)
дихлорид
(в пересчете
на ртуть)         7487-94-7    Сl 2 Нg       -    0,0003    рез.       1
433 Ртуть (II)
йодид
(в пересчете
на ртуть)         7774-29-0    НgI 2              0,0003    рез.       1
434 Ртуть             7439-97-6      Нg             0,0003    рез.       1
435 Ртуть (I)
нитрат дигидрат
(в пересчете
на ртуть)        14836-60-3   НgNО 3 4 O 2    -    0,0003    рез.       1
436 Ртуть (II)
оксид
(в пересчете
на ртуть)        21908-53-2     HgO        -    0,0003    рез.       1
437 Ртуть (I)
хлорид
(в пересчете
на ртуть)        10112-91-1     Сl 2 Нg 2      -    0,0003    рез.       1
438 Свинец и его
неорганические
соединения
(в пересчете
на свинец)                               0,001  0,0003    рез.       1
439 Свинец (II)
сульфит
(в пересчете
на свинец)        7446-10-8     РbО 3 S      -    0,0017    рез.       1
440 Селен диоксид
(в пересчете
на селен)         7446-08-4      SеO 2    0,0001  0,00005   рез.       1
441 Сера диоксид      7446-09-5      SO 2        0,5     0,05   рефл.-рез. 3

442 Күкірт қышқылы    7664-93-9  Н 2 O 4 S     0,3    0,1     рефл. 2
-рез.
443 Күкіртсутек       7783-06-4  Н 2 S       0,008   -      рефл. 2
444 Күкірткөміртек    75-15-0    СS 2        0,03   0,005   рефл. 2
-рез.
445 синтетикалық
жуғыш заты                             0,1    0,06    рез.  3
446 Синтетикалық
жуғыш заттар                           0,15   0,005   Рез.  3
447 Натрий алкилсуль.                      0,04   0,01    рефл. 2
фат негізіндегі                                       -рез.
"Кристалл" синте.
тикалық жуғыш
заты (натрий
алкилсульфаты
бойынша)
448 Скипидар (кө.     8006-64-2            2,0    1,0    рефл.  4
міртекке қайта                                       -рез.
есептегенде)
449 Дибутилфенилфос.                       0,01 0,005    рефл.  2
фат негізіндегі                                      -рез.
тұрақты құрам.
дағы қоспа
450 Табиғи меркап.
тандар қоспасы
(этилмеркаптанға
қайта есептеген.
де)                                    5*10 -5   -     рефл.  3
451 транс-транс-транс
-циклододекатет
ра-ена-1,5,9 и
транс-транс-цис-
цикло додекате-
траена-1,5,9
қоспасы                                0,0035   -    рефл.  4
452 Қоңыр көмірдің
жоғарғы пироли.
зінің жеңіл
шайыры (3):
- органикалық                          0,2     -     рефл.  2
көміртек;
- фенолдар арқылы                      0,004   -            2
453 Сульфален (фенок.
симетилпенициллин
-10%; сульфапири.
дазин - 5%; тео.
филлин - 1 %;
лактоза - 100%
дейін)
/пенициллин
бойынша/                               0,05   0,0025 рез.   2
454 ДиСүрме пента.
сульфид (сүрмеге
қайта есепте.
генде)            1315-04-4  S 5 Sb 2       -     0,02   рез.  3
455 ДиСүрме триоксид
(сүрмеге қайта
есептегенде)      1309-64-4  О 3 Sb 2       -     0,02   рез.  3
456 Талий карбонаты
(талийге қайта
есептегенде)      29809-42-5 Тl 2 СО 3      -     0,0004 рез.  1
457 Теллур диоксид
(теллурге қайта
есептегенде)      7446-07-3  О 2 Те       -     0,0005 рез.  1
458 Термотұрақты
өрмелі эмульсиясы                      0,002   -     рефл. 3
459 1,2,3,9-Тетраги.             С 17 Н 16 N 3 *  -     0,005  рез.  1
дро-9-метил-3-               СlH *Н 4 O 2
(2-метил-1Н-ими.
дазол-1-ил)-4Н-
карбазол-4-он,
хлоргидрат,
дигидрат)
460 Тетрагидрофуран   109-99-9   С 4 Н 8 O     0,2     -     рефл.  4
461 1,2,4,5-Тетра.    95-93-2    С 10 Н 14     0,025  0,01   рефл.  2
метилбензол                                          -рез.
462 3 (2,2,6, 6-Те.              С 21 Н 42 N 4 O 0,15   0,05   рефл.  3
траметилпиперид-                                     -рез.
4-иламино) [про.
пион қышқылы N-
(2,2,6,6-тетра.
метил-пиперид-4
-ил) амид]
463 2,2,6,6-Тетра.    826-36-8  С 9 Н 17 NО    0,06   0,03   рефл.  3
метилпиперидин                                       -рез.
-4-он

442 Серная кислота    7664-93-9      Н 2 O 4 S     0,3      0,1   рефл.-рез. 2
443 Сероводород       7783-06-4      Н 2 S     0,008      -     рефл.      2
444 Сероуглерод         75-15-0      СS 2       0,03    0,005   рефл.-рез. 2
445 Синтетическое
моющее средство                            0,1     0,06   рез.       3
446 Синтетические
моющие средства                           0,15     0,05   рез.       3
447 Синтетическое
моющее средство
типа "Кристалл"
на основе алкил-
сульфата натрия
(по алкилсульфату
натрия)
448 Скипидар
(в пересчете на
углерод)          8006-64-2                2,0      1,0   рефл.-рез. 4
449 Смесь постоянного
состава на основе
Дибутилфенил-
фосфата                                   0,01     0,005  рефл.-рез. 2
450 Смесь природных
меркаптанов
(в пересчете на
этилмеркаптан)                            5.10 -5      -     рефл.      3
451 Смесь транс-
транс-транс-
циклододекат
етраена-1,5,9
и транс-транс-
цис-циклододекат
етраена-1,5,9                             0,0035     -    рефл.      4
452 Смола легкая
высокоскоростного
пиролиза бурых
углей (3):-
по органическому
углероду-                                   0,2       -              2
по фенолам                                 0,004      -   рефл.      2
453 Сульфален
(феноксиметил-
пенициллин -10%;
сульфапиридазин-5%;
теофиллин - 1%;
лактоза до 100%)
/по пенициллину/                            0,05  0,0025   рез.     2
454 ДиСурьма пента-
сульфид
(в пересчете
на сурьму)       1315-04-4    S 5 Sb 2          -      0,02   рез.     3
455 ДиСурьма
триоксид
(в пересчете
на сурьму)        1309-64-4    Sb 2 О 3          -      0,02   рез.     3
456 Таллий карбонат
(в пересчете
на таллий)        29809-42-5   Тl 2 СО 3         -    0,0004   рез.     1
457 Теллур диоксид
(в пересчете
на теллур)         7446-07-3    ТеО 2         -    0,0005   рез.     1
458 Термостойкая
прядильная
эмульсия                                   0,002      -    рефл.    3
459 1,2,3,9-Тетра-
гидро-9-метил-
3-(2-метил-1Н-
имидазол-1-ил)-
4Н-карбазол-4-
он, хлоргидрат,              С 17 Н 16 N 3
дигидрат)            ·       СlH Н 4 O 2         -     0,005  рез.      1
460 Тетрагидрофуран    109-99-9    С 4 Н 8 O        0,2      -    рефл.     4
461 1,2,4,5-Тетра-
метилбензол         95-93-2    С 10 Н 14      0,025     0,01 рефл.-рез. 2
462 462 3 (2,2,6,6-              С 21 Н 42 N 4 O      0,15     0,05 рефл.-рез. 3
Тетраметилпиперид-
4-иламино) [про-
пионовой кислоты N-
(2,2,6,6-тетра.
метил-пиперид-4
-ил) амид]
463 2,2,6,6-Тетра-
метилпиперидин-
4-он               826-36-8   С 9 Н 17 NО      0,06     0,03 рефл.-рез. 3

464 2,4,6,8-Тетра.
метил-1,3,5,7-
тетроксокан       108-62-3   С 8 Н 16 O 4    0,003   -     рефл.  2
465 Тетраметилтиу.    137-26-8   С 6 Н 12 N 2 S 4 0,05   0,02   рефл.  3
рамдисульфид                                         -рез.
466 2,2,3,3-Тетраф.   76-37-9    С 3 Н 4 F 4 O   1,0    0,05   рефл.  4
торпропан-1-ол                                       -рез.
467 Тетрафторэтилен   116-14-3   С 2 F 4       6,0    0,5    рефл.  4
-рез.
468 Тетрахлорметан    56-23-5    ССl 4       4,0    0,7    рефл.  2
-рез.
469 Тетрахлорпропен   60320-18-5 С 3 Н 2 Сl 4    0,07   0,04   рефл.  2
-рез.
470 1,1,2,2-Тетра.
хлорэтан          79-34-5    С 2 Н 2 Сl 4    0,06    -     рефл.  4
471 Тетрахлорэтилен   127-18-4   C 2 Cl 4      0,5    0,06   рефл.  2
-рез.
472 N,N,N',N'-Тетра.
этилтиурамдисуль.
фид               97-77-8   С 10 H 20 N 2 S 4   -     0,03   рез.   3
473 N'-1,2,3-Тиадиа.  51707-55-2 С 9 Н 8 N 4 ОS  0,5    0,2    рефл.  4
зол-5-ил-5-N-фе.                                     -рез.
нилнесепнәрі
474 Тииран            420-12-2   C 2 H 4 S     0,5     -     рефл.  1
475 2-[[[[4-[(2-Тио.  85-73-4 С 17 Н 13 N 3 О 5 S 2 0,1    0,015  рез.   4
золиламино) суль.
фонил] фенил]
амино] карбонил]-
бензой қышқылы
476 Тиофен            110-02-1   С 4 Н 4 S     0,6     -     рефл.  4
477 Тиофенол          108-98-5   С 6 Н 6 S     2*10 -5   -     рефл.  3
478 Толуилендиизоциа.            С 9 Н 6 N 2 О 2   0,005  0,002  рефл.  1
нат                                                  -рез.
479 Толуол            108-88-3   С 7 Н 8       0,6     -     рефл.  3
480 1,3,5-Триазин-
2,4,6(1Н,3Н,5Н)
-триол            108-80-5   С 3 Н 3 N 3 O 4   0,02   0,01   рез.   2
481 1Н(-)1,2,4-       288-88-0   С 2 Н 3 N 3     0,1    0,05   рефл.  3
Триазол                                              -рез.
482 2,4,6-Триамино-
1,3,5-триазин     108-78-1   С 3 Н 6 N 6     0,02   0,01   рез.   2
483 Трибромметан      75-25-2    СВr 3        -     0,05   рез.   3
484 1,1,3-Трибром.    25511-78-6 С 3 Н 5 Вr 3    0,015  0,005  рефл.  2
пропан                                               -рез.
485 2,4,6-Трибром.
фенол             118-79-6   С 6 Н 3 Вr 3 О  0,04    -     рефл.  2
486 S,S,S-Трибутил.   78-48-8   С 12 Н 27 ОРS 3 0,01   0,005  рефл.  2
тритиофосфат                                         -рез.
487 2,2,3,3,4,4,5,
5,6,6,7,7,7-
Тридекафтор-1-
гептанол          375-82-6   С 7 Н 3 F 13 О  0,1     -     рефл.  3
488 Триметиламин      75-50-3    С 3 Н 9 N     0,15    -     рефл.  4
489 1,2,4-Триметил.   95-63-6    С 9 Н 12      0,04   0,015. рефл.  2
бензол                                               -рез.
490 1,3,7-Триметилк.            С 8 Н 10 N 4 O 2 * 0,06   0,03   рез.   3
сантин бензоат              С 7 Н 5 NаO 2
натрия

464 2,4,6,8-Тетра-
метил-1,3,5,7-
тетроксокан        108-62-3   С 8 Н 16 O 4      0,003       -  рефл.      2
465 Тетраметил-
тиурамди-
сульфид            137-26-8  С 6 Н 12 N 2 S 4      0,05     0,02 рефл.-рез. 3
466 2,2,3,3-Тетра-
фторпропан-1-ол     76-37-9    С 3 Н 4 F 4 O      1,0     0,05 рефл.-рез. 4
467 Тетрафторэтилен    116-14-3       С 2 F 4       6,0      0,5 рефл.-рез. 4
468 Тетрахлорметан      56-23-5       ССl 4       4,0      0,7 рефл.-рез. 2
469 Тетрахлорпропен   60320-18-5   С 3 Н 2 Сl 4       0,07     0,04 рефл.-рез. 2
470 1,1,2,2-
Тетрахлорэтан       79-34-5    С 2 Н 2 Сl 4      0,06       -  рефл.      4
471 Тетрахлорэтилен    127-18-4      C 2 Cl 4       0,5     0,06 рефл.-рез. 2
472 N,N,N',N'-
Тетраэтил-
тиурамдисульфид     97-77-8  С 10 H 20 N 2 S 4       -      0,03 рез.       3
473 N'-1,2,3-
Тиадиазол-5-ил-
5-N-фенилмочевина 51707-55-2   С 9 Н 8 N 4 ОS     0,5     0,2  рефл.-рез. 4
474 Тииран              420-12-2      C 2 H 4 S     0,5      -   рефл.      1
475 2-[[[[4-[
(2-Тиозолиламино)
сульфонил]фенил]
амино]карбонил]-
бензойная кислота    85-73-4  С 17 Н 13 N 3 О 5 S 2   0,1   0,015  рез.       4
476 Тиофен              110-02-1      С 4 Н 4 S     0,6      -   рефл.      4
477 Тиофенол            108-98-5      С 6 Н 6 S    2.10-5    -   рефл.      3
478 Толуилендиизоцианат             С 9 Н 6 N 2 О 2    0,005  0,002  рефл.-рез. 1
479 Толуол              108-88-3      С 7 Н 8       0,6      -   рефл.      3
480 1,3,5-Триазин-2,
4,6(1Н,3Н,5Н)-
триол               108-80-5    С 3 Н 3 N 3 O 4    0,02    0,01  рез.       2
481 1Н(-)1,2,4-
Триазол             288-88-0      С 2 Н 3 N 3     0,1    0,05  рефл.-рез. 3
482 2,4,6-Триамино-
1,3,5-триазин       108-78-1      С 3 Н 6 N 6    0,02    0,01  рез.       2
483 Трибромметан         75-25-2      СВr 3       -      0,05  рез.       3
484 1,1,3-
Трибромпропан     25511-78-6     С 3 Н 5 Вr 3   0,015   0,005  рефл.-рез. 2
485 2,4,6-
Трибромфенол        118-79-6    С 6 Н 3 Вr 3 О   0,04      -   рефл.      2
486 S,S,S-Трибутил-
тритиофосфат         78-48-8  С 12 Н 27 ОРS 3    0,01   0,005  рефл.-рез. 2
487 2,2,3,3,4,4,5,
5,6,6,7,7,7-
Тридекафтор-
1-гептанол          375-82-6    С 7 Н 3 F 13 О    0,1      -   рефл.      3
488 Триметиламин         75-50-3      С 3 Н 9 N     0,15     -   рефл.      4
489 1,2,4-Триметил-
бензол               95-63-6      С 9 Н 12      0,04  0,015  рефл.-рез. 2
490 1,3,7-Триметилк-
сантин бензоат                  С 8 Н 10 N 4 O 2
натрия              ·            С 7 Н 5 NаO 2    0,06   0,03  рез.       3

491 1,3,7-Триметил-
1Н-пурин-2,6-
(1Н,3Н)-дион      58-08-2    С 8 Н 10 N 4 O 2 0,06   0,03   рез.   3
492 Трипропиламин     102-69-2   С 9 H 21 N    0,4    0,025  рефл.  3
-рез.
493 (Трифторметил)
бензол            98-08-8    С 7 Н 5 F 3     0,3     -     рефл.  4
494 N-(3-Трифторме.
тилфенил)-N, N-
диметил-несепнәрі 2164-17-2 С 10 Н 11 F 3 N 2 О -     0,05   рез.   3
495 Трихлорацеталь.
дегид             75-87-6    С 2 НCl 3 О   0,03    -     рефл.  3
496 Трихлорметан      67-66-3    СНСl 3      0,1    0,03   рез.   2
497 1,3-Трихлорпропан 96-18-4    С 3 Н 5 Cl 3     -     0,05   рез.   3
498 Трихлорфторметан  75-69-4    ССl 3 F     100,0  10,0   рефл.  4
-рез.
499 1,1,1-Трихлорэтан 71-55-6    С 2 Н 3 Cl 3    2,0    0,2    рефл.  4
-рез.
500 Трихлорэтилен     79-01-6    С 2 НCl 3     4,0    1,0    рефл.  3
-рез.
501 Трицикло [8,2,2,  1633-22-3  С 16 Н 16     0,6    0,3    рефл.  3
2 4,7 ]гексадека-                                      -рез.
4,6,10,12,13,15-
гексан
502 Триэтиламин       121-44-8   С 6 Н 15 N    0,14    -     рефл.  3
503 С 12 19 шектелген
көмірсутектері
(С-ға қайта
есептегенде)                           1,0     -     рефл.  4
504 Көміртек оксид    630-08-0     СО      5,0    3,0    рез.   4
505 Қара көміртек     1333-86-4    С       0,15   0,05   рез.   3
506 Жылу электр стан.
циясы көмірінің
күлі (құрамында
3 мкм-ге дейін
және кем дегенде
97% төмен майда.
лық тағы 35-40%
кальций тотығы
бар)                                   0,05   0,02   рез.   2
507 Сірке қышқылы     64-19-7    С 2 Н 4 O 2     0,2    0,06   рефл.  3
-рез.
508 Сірке ангидриді   108-24-7   С 4 Н 6 О 3     0,1    0,03   рефл.  3
-рез.
509 1-Фенилдодекан    123-01-3   C 18 H 28     3,5    1,5    рефл.  4
-рез.
510 Фенилметил-3-пи.
ридинкарбонат     94-44-0    С 13 Н 14 NO 2 0,02    -     рефл.  3
511 N-Фенил-1,4-фе.
нилендиамин       101-54-2   С 12 Н 12 N 2   0,06   0,02   рефл.  3
-рез.
512 1-Фенил-2-хлор.
этанон            532-27-4   С 8 Н 7 СlO   0,01    -     рефл.  3
513 3-Феноксибензаль. 39515-51-0 С 13 H 10 O 2   0,09   0,03   рефл.  3
дегид                                                -рез.
514 3-Феноксибензил-  52645-53-1 C 21 H 20 Cl 2 0,07   0,02   рефл.  3
3-(2,2-дихлор-               O 3                       -рез.
винил)-2,2-ди-
метилциклопропан.
карбонат
515 3-Феноксибензил-  52645-53-1 С 21 Н 20 Сl 2 0,05   0,02   рефл.  3
цис, транс-3-                О 3                       -рез.
(2,2-дихлорви-
нил)-2,2-цикло.
пропанкарбоксилат
516 3-Фенокситолуол   3586-14-9  С 13 Н 12 О   0,01    -     рефл.  4
517 3-Феноксифенилме. 13826-35-2 С 13 Н 12 О 2   0,25   0,05   рефл.  4
танол                                                -рез.

491 1,3,7-Триметил-
1Н-пурин-2,6-
(1Н,3Н)-дион         58-08-2    С 8 Н 10 N 4 O 2    0,06   0,03  рез.       3
492 Трипропиламин       102-69-2      С 9 H 21 N     0,4   0,25  рефл.-рез. 3
493 (Трифторметил)
бензол               98-08-8      С 7 Н 5 F 3      0,3     -   рефл.      4
494 N-(3-Трифтор-
метилфенил)-N,
N-диметил-
мочевина           2164-17-2   С 10 Н 11 F 3 N 2 О     -    0,05 рез.       3
495 Трихлор-
ацетальдегид         75-87-6      С 2 НCl 3 О    0,03    -   рефл.      3
496 Трихлорметан         67-66-3      СНСl 3        0,1   0,03 рез.       2
497 1,2,3-Трихлор-
пропан               96-18-4      С 3 Н 5 Cl 3       -    0,05 рез.       3
498 Трихлорфторметан     75-69-4       ССl 3 F    100,0   10,0 рефл.-рез. 4
499 1,1,1-Трихлорэтан    71-55-6      С 2 Н 3 Cl 3      2,0    0,2 рефл.-рез. 4
500 Трихлорэтилен        79-01-6       С 2 НCl 3      4,0    1,0 рефл.-рез. 3
501 Трицикло
[8,2,2,2 4,7 ]
гексадека-4,6,10,
12,13,15-гексаен   1633-22-3       С 16 Н 16      0,6    0,3 рефл.-рез. 3
502 Триэтиламин         121-44-8       С 6 Н 15 N    0,14     -  рефл.      3
503 Углеводороды
предельные
С 12 19
(в пересчете на С)                            1,0     -  рефл.      4
504 Углерод оксид       630-08-0       СО         5,0    3,0 рез.       4
505 Углерод черный     1333-86-4       С         0,15   0,05 рез.       3
506 Угольная зола
теплоэлектро-
станций (3)
(с содержанием
окиси кальция 35-
40%, дисперсностью
до 3 мкм и ниже
не менее 97%)                                0,05   0,02 рез.       2
507 Уксусная кислота     64-19-7     С 2 Н 4 O 2       0,2    0,06 рефл.-рез. 3
508 Уксусный ангидрид   108-24-7     С 4 Н 6 О 3       0,1    0,03 рефл.-рез. 3
509 1-Фенилдодекан      123-01-3     C 18 H 28       3,5    1,5  рефл.-рез. 4
510 Фенилметил-3-
пиридинкарбонат      94-44-0   С 13 Н 14 NO 2      0,02     -  рефл.      3
511 N-Фенил-1,4-
фенилендиамин       101-54-2    С 12 Н 12 N 2      0,06   0,02 рефл.-рез. 3
512 1-Фенил-2-
хлорэтанон          532-27-4     С 8 Н 7 СlO     0,01     -  рефл.      3
513 3-Фенокси-
бензальдегид      39515-51-0    С 13 H 10 O 2      0,09   0,03 рефл.-рез. 3
514 3-Феноксибензил-
3-(2,2-дихлор-
винил)-2,2-ди-
метилциклопропан-
карбонат          52645-53-1  C 21 H 20 Cl 2 O 3     0,07   0,02 рефл.-рез. 3
515 3-Фенокси-
бензилцис,
транс-3-(2,2-
дихлорвинил)
-2,2-циклопропан-
карбоксилат       52645-53-1  С 21 Н 20 Сl 2 О 3     0,05   0,02 рефл.-рез. 3
516 3-Фенокситолуол    3586-14-9     С 13 Н 12 О     0,01     -  рефл.      4
517 3-Феноксифенил-
метанол           13826-35-2     С 13 Н 12 О 2     0,25   0,05 рефл.-рез. 4

518 Фенол             108-95-2   С 6 Н 6 O     0,01   0,003  рефл.  2
-рез.
519 Қоңыр көмірдің
жоғарғы пироли.
зінің жеңіл ша.
йырының фенолдық
фракциясы *                            0,008   -     рефл.  2
520 Сланцалы фенолдар                      0,007   -     рефл.  3
521 Барийлі феррит               ВаFeО n n   -     0,004  рез.   3
(барийге қайта               = 8,5-8,6
есептегенде)
522 Магниймарганецті             Fе 16 Мg 8 Мn 8 -     0,002  рез.   2
феррит (марга.               О 40
нецке қайта
есептегенде)
523 Марганецті мы.               Fе 16 Мn 8 Zn 8 -     0,02   рез.   2
рышты феррит                 О 40
(марганецке қайта
есептегенде)
524 Никельмысты фер.             Сu 8 16 8 -     0,004  рез.   2
рит (никельге                O 40
қайта есепте.
генде)
525 Никельмырышты                Fе 16 8 Zn 8 -     0,003  рез.   2
феррит (мырышқа              О 40
қайта есептеген.
де)
526 ФЛОКР-3 Флото.                         0,1    0,03   рефл.  2
реагенті (хлор                                       -рез.
бойынша)
527 Белсендірілген
шайыршықты флюс
(шайыршық бойынша
бақылау)                               0,3     -     рефл.  4
528 Формальдегид      50-00-0    СН 2 О      0,035  0,003  рефл.  2
-рез.
529 Формамид          75-12-7    СН 3 NО      -     0,03   рез.   3
530 Фосфин            7803-51-2  Н 3 Р       0,01   0,001  рез.   2
ДиФосфор
пентаоксид        1314-56-3  O 5 P 2       0,15   0,05   рез.   2
2-Фурилметанол    98-00-0    С 5 Н 6 O 2     0,1    0,05   рефл.  3
-рез.
531 [29Н, 31Н-Фта.
лоцианинат(2)-
N29, N30, N32]
меди (SР-4-1)     147-14-8  C 32 H 16 СuN 8 0,1     -    сан.-гиг. 3
532 Бейорганикалық                         0,2    0,03   рефл.    2
жаман еритін                                         -рез.
фторидтер -
(алюминий фтори.
ді, кальций фто.
риді, натрий гек.
сафторалюминаты)
533 Бейорганикалық                         0,03   0,01   рефл.  2
жақсы еритін                                         -рез.
фторидтер -
(натрий фториді,
натрий гексафто.
риді)
534 Фторлы газтәріз.
дес қосындылар
(фторға қайта
есептегенде)
535 - гидрофторид     7664-39-3  FН        0,02   0,005  рефл.  2
-рез.
536 - кремний тетра.  7783-61-1  F 4 Sі      0,02   0,005  рефл.  2
фторид                                               -рез.
537 2-Фурфуральдегид  98-01-1    С 5 Н 4 O 2     0,08   0,04   рефл.  3
-рез.
538 Хлор              7782-50-5  Сl 2        0,1    0,03   рефл.  2
-рез.
539 3-Хлоранилин      108-42-9   С 6 Н 6 СlN   0,01   0,004  рефл.  1
-рез.
540 4-Хлоранилин      106-47-8   С 6 Н 6 СlN   0,04   0,01   рефл.  2
-рез.

518 Фенол              108-95-2       С 6 Н 6 O      0,01  0,003 рефл.-рез. 2
519 Фенольная
фракция легкой
смолы Высоко-
скоростного
пиролиза бурых
углей*                                      0,008     -  рефл.      2
520 Фенолы сланцевые                            0,007     -  рефл.      3
521 Феррит бариевый
(в пересчете на                 ВаFeО n
барий)                          n = 8,5-8,6    -   0,004 рез.       3
522 Феррит магний
марганцевый
(в пересчете на                 Fе 16 Мg 8 Мn 8
марганец)                          О 40         -   0,002 рез.       2
523 Феррит марганец-
цинковый
(в пересчете                    Fе 16 Мn 8 Zn 8
на марганец)                       О 40         -    0,02 рез.       2
524 Феррит никель-
медный
(в пересчете                    Сu 8 16 Ni 8
на никель)                         O 40         -   0,004  рез.      2
525 Феррит никель-
цинковый
(в пересчете                     Fе 16 Ni 8 Zn 8
на цинк)                           О 40         -    0,003 рез.      2
526 Флотореагент
ФЛОКР-3
(по хлору)                                    0,1   0,03 рефл.-рез. 2
527 Флюс канифольный
активированный
(контроль по
канифоли)                                     0,3       - рефл.      4
528 Формальдегид       50-00-0       СН 2 О       0,035  0,003  рефл.-рез. 2
529 Формамид           75-12-7      СН 3 NО          -    0,03  рез.       3
530 Фосфин           7803-51-2        Н 3 Р        0,01  0,001  рез.       2
531 ДиФосфор
пентаоксид       1314-56-3       O 5 P 2         0,15   0,05  рез.       2
532 2-Фурилметанол     98-00-0     С 5 Н 6 O 2          0,1   0,05  рефл.-рез. 3
533 [29Н, 31Н-
Фталоцианинат
(2)-N 29 , N 30 ,
N 32 ] меди
(SР-4-1)          147-14-8  C 32 H 16 СuN 8         0,1    -    сан.-гиг.  3
534 Фториды неор-
ганические плохо
растворимые -
(алюминия
фторид, кальция
фторид, натрия
гексафторалюминат)                            0,2   0,03  рефл.-рез. 2
535 Фториды
неорганические
хорошо раство-
римые - (натрия
фторид, натрия
гексафторид)                                 0,03   0,01  рефл.-рез. 2
536 Фтористые
газообразные
соединения
(в пересчете
на фтор):
- гидрофторид     7664-39-3     FН           0,02  0,005  рефл.-рез. 2
-  кремний
тетрафторид       7783-61-1    F 4 Si          0,02  0,005  рефл.-рез. 2
537 2-Фурфуральдегид    98-01-1   С 5 Н 4 O 2          0,08   0,04  рефл.-рез. 3
538 Хлор              7782-50-5     Сl 2            0,1   0,03  рефл.-рез. 2
539 3-Хлоранилин       108-42-9   С 6 Н 6 СlN        0,01  0,004  рефл.-рез. 1
540 4-Хлоранилин       106-47-8   С 6 Н 6 СlN        0,04   0,01  рефл.-рез. 2

541 Хлорацетилхлорид  79-04-9    С 2 H 2 Cl 2 О  0,05    -     рефл.  4
542 Хлорбензол        108-90-7   С 6 Н 5 Сl    0,1     -     рефл.  3
543 2-Хлорбута-1,3-   126-99-8   С 4 Н 5 Сl    0,02   0,002  рефл.  2
диен                                                 -рез.
544 Хлорбутан         25154-42-1 С 4 Н 9 Сl    0,07    -     рефл.  1
545 1-Хлорбутан       109-69-3   С 4 Н 9 Сl    0,07    -     рефл.  1
546 Хлоргидринсти.
ролдың метил эфирі                     0,03    -     рефл.  3
547 [4S-(4a,4аa,5аa,  57-62-5 С 22 Н 23 СlN 2 О 8 0,05   0,01   рефл.  2
6b,12аa)]-7-Хлор                                     -рез.
-4-(диметиламино)
-1,4,4а,-5,5а,6,
11,12а-октагидро-
1,11-диоксо-2-
нафтаценкарбо-
ксамид
548 (Хлорметил)
оксиран           106-89-8   С 3 Н 5 СlO   0,2     -     рефл.  2
549 2-Хлор-N-(2-
метоксиэтил)-
N-(2-метилфе-
нил) ацетамид   50563-41-2 С 12 Н 16 СlNO 2 0,03    -     рефл.  3
550 Хлорпентафтор.    344-07-0   С 6 СlF 5     0,6    0,1    рефл.  3
бензол                                               -рез.
551 3-Хлорпроп-1-ен   107-05-1   С 3 Н 5 Сl    0,07   0,01   рефл.  2
-рез.
552 4-Хлортрифтор.
метилбензол       98-56-6    С 7 Н 4 СlF 3   0,1     -     рефл.  3
553 3-Хлорфенилизо.
цианат            2909-38-8  С 7 Н 4 СlNО  0,005   -     рефл.  2
554 4-Хлорфенилизо.
цианат            104-12-1   С 4 Н 4 СlNO  0,0015  -     рефл.  2
555 N-Хлорфенилсуль.  127-52-6   С 6 Н 5 СlNNa 0,03    -     рефл.  3
фонамид                      O 2 S
556 1-(4-Хлорфенокси) 24473-06-1 С 12 Н 15 СlO 2 0,03   -     рефл.  4
-3,3-диметилбутан
-2-он
557 1-(4-Хлорфенокси) 43121-43-3 С 14 Н 16 Сl  0,05   0,02   рефл.  3
-1-(1,2,4-триазол            N 3 O 2                     -рез.
-1-ил-3,3-диме.
тилбутан-2-он
558 4-Хлорфенол       106-48-9   С 6 Н 5 СlO   0,015  0,003  рефл.  2
-рез.
559 N'-(2-Хлорцикло.  59939-44-5 С 14 Н 14 Cl  3,5    0,35   рез.   4
гексилтио)                   NО 2 S
фталимид
560 Хлорэтан          75-00-3    С 3 Н 5 Сl     -     0,2    рез.   4
561 Хлорэтилен        75-01-4    С 2 Н 3 Сl     -     0,01   рез.   1
(канце.
роген)
562 Хром (VІ)                               -     0,0015 рез.   1
563 Цезии йодид       7789-17-5  СsІ        -     0,004  рез.   2
564 а-Циан-3-фенок.   52315-07-8 С 24 Н 17 Сl 4 0,04   0,01   рефл.  3
сибензил-3-                  NO 3                      -рез.
(2,2-дихлорви-
нил)-2,2-диме.
тилциклопропан.
карбонат
565 Циано(3-фенок.
сифенил) метил-
2,2,3,3 -тетра.
метилциклопро.
панкарбонат       39515-41-8 С 22 Н 23 3 0,01   0,005  рез.   2
566 Циано-(3-фенок.   51630-58-1 С 25 Н 22 С1  0,02   0,01   рефл.  3
сифенил)метил-                  NО 3                   -рез.
4-хлор-а-(1-ме.
тилэтил) бензо.
лацетат

541 Хлорацетилхлорид    79-04-9  С 2 H 2 Cl 2 О        0,05     -   рефл.      4
542 Хлорбензол         108-90-7    С 6 Н 5 Сl         0,1     -   рефл.      3
543 2-Хлорбута-1,
3-диен             126-99-8    С 4 Н 5 Сl        0,02  0,002  рефл.-рез. 2
544 Хлорбутан        25154-42-1    С 4 Н 9 Сl        0,07     -   рефл.      1
545 1-Хлорбутан        109-69-3    С 4 Н 9 Сl        0,07     -   рефл.      1
546 Хлоргидринстирола
метиловый эфир                               0,03     -   рефл.      3
547 [4S-(4a,4аa,5аa,
6b,12аa)]-7-Хлор-
4-(диметиламино)
-1,4,4а,-5,5а,6,
11,12а - окта-
гидро-1,11-диоксо-
2-нафтаценкар-
боксамид           57-62-5  С 22 Н 23 СlN 2 О 8      0,05   0,01  рефл.-рез.  2
548 (Хлорметил)
оксиран           106-89-8    С 3 Н 5 СlO         0,2    -    рефл.      2
549 2-Хлор-N-
(2-метоксиэтил)-
N-(2-метилфенил)
ацетамид        50563-41-2   С 12 Н 16 СlNO 2      0,03    -    рефл.      3
550 Хлорпентафтор-
бензол            344-07-0      С 6 СlF 5         0,6   0,1   рефл.-рез. 3
551 3-Хлорпроп-1-ен   107-05-1      С 3 Н 5 Сl       0,07  0,01   рефл.-рез. 2
552 4-Хлортрифтор-
метилбензол        98-56-6    С 7 Н 4 СlF 3         0,1    -    рефл.      3
553 3-Хлорфенил-
изоцианат        2909-38-8    С 7 Н 4 СlNО      0,005    -    рефл.      2
554 4-Хлорфенил-
изоцианат         104-12-1    С 4 Н 4 СlNO      0,0015   -    рефл.      2
555 N-Хлорфенил-
сульфонамид       127-52-6   С 6 Н 5 СlNNaO 2 S     0,03   -    рефл.      3
556 1-(4-Хлорфенокси)
-3,3-диметил-
бутан-2-он      24473-06-1    С 12 Н 15 СlO 2       0,03   -    рефл.      4
557 1-(4-Хлор-
фенокси)-1-
(1,2,4-триазол-
1-ил-3,3-
диметилбутан-
2-он            43121-43-3   С 14 Н 16 СlN 3 O 2      0,05  0,02  рефл.-рез.  3
558 4-Хлорфенол       106-48-9      С 6 Н 5 СlO      0,015  0,003 рефл.-рез. 2
559 N'-(2-Хлорцикло-
гексилтио)
фталимид        59939-44-5   С 14 Н 14 ClNО 2 S      3,5   0,35 рез.        4
560 Хлорэтан         75-00-3      С 3 Н 5 Сl            -     0,2 рез.       4
561 Хлорэтилен       75-01-4      С 2 Н 3 Сl            -    0,01 рез. (кан-
цероген)   1
562 Хром (VI)                                       -  0,0015 рез.       1
563 Цезии йодид    7789-17-5        СsI             -   0,004 рез.       2
564 a-Циан-3-
феноксибензил-
3-(2,2-дихлор-
винил)-2,2-
диметилцикло-
пропанкарбонат 52315-07-8   С 24 Н 17 Сl 4 NO 3        0,04  0,01 рефл.-рез.  3
565 Циано(3-
феноксифенил)
метил-2,2,3,
3 -тетраметил-
циклопропан-
карбонат       39515-41-8    С 22 Н 23 3          0,01  0,005 рез.      2
566 Циано-(3-
феноксифенил)
метил-4-хлорa-
(1-метилэтил)
бензолацетат   51630-58-1   С 25 Н 22 СlNО 3         0,02   0,01 рефл.-рез.3

567 Циклогексан       110-82-7   С 6 Н 12      1,4     -     рефл.  4
568 Циклогексанол    108-93-0   С 6 Н 12 O    0,06    -     рефл.  3
569 Циклогексанон    108-94-1   С 6 Н 10 О    0,04    -     рефл.  3
570 Циклогексано.
ноксим           100-64-1   С 6 Н 11 NО   0,1     -     рефл.  3
571 Циклогексилам.
моний карбонат   20227-92-3 С 7 Н 15 3   0,07    -     рефл.  3
572 N-Циклогексил-   95-33-0   С 13 Н 16 N 2 S 2 0,07   0,03   рефл.  3
2-бензтиазол.                                       -рез.
сульфенамид
573 N-(Циклогексил.  17796-82-6 С 14 Н 15 NO 2 S 0,3    -     рефл.   4
тио) фталимид
574 Мырыш диацетаты  5970-45-6  С 4 Н 4 O 4 Zn*   -     0,005  рез.   3
(мырышқа қайта              2Н 2 O
есептегенде)
575 Мырыш динитраты
(4) (мырышқа
қайта есепте.
генде)           7779-88-6  N 2 O 6 Zn    -      0,003  рез.   3
576 Мырыш карбонаты
(мырышқа қайта
есептегенде)     3486-35-9  СO 3 Zn     -      0,02   рез.   4
577 Мырыш оксиді
(мырышқа қайта
есептегенде)     1314-13-2  OZn       -      0,05   рез.   3
578 Мырыш суль.
фаты (мырышқа
қайта есеп.
тегенде)         7733-02-1  O 4 SZn      -     0,008  рез.   2
579 Цирконий және
оның бейорга.
никалық қосын.
дылары цирко.
нийге қайта
есептегенде)                          0,02   0,01   рез.   3
580 Этанол            64-17-5    С 2 Н 6 О     5,0     -     рефл.  4
581 Этантиол          75-08-1    С 2 Н 6 S     5*10 -5   -     рефл.  3
582 Этенилацетат      108-05-4   С 4 Н 6 O 2     0,15    -     рефл.  3
583 Этилакрилат       140-88-5   С 5 H 8 О 2     0,0007  -     рефл.  3
584 Этиламин          75-04-7    С 2 H 7 N     0,01    -     рефл.  3
585 N-Этил-3-
аминотолуол       102-27-2   С 9 Н 13 N    0,01    -     рефл.  2
586 N-Этиланилин      103-69-5   С 8 Н 11 N    0,01    -     рефл.  4
587 Этилацетат        141-78-6   С 4 Н 8 O 2     0,1     -     рефл.  4
588 Этилбензол        100-41-4   С 8 H 10      0,02    -     рефл.  3
589 2-Этилгексанол    104-76-7   C 8 H 10 O    0,15    -     рефл.  4
590 2-Этилгексила.
крилат            103-11-7   С 11 Н 20 O 2   0,01    -     рефл.  3
591 Этилен            74-85-1    С 2 Н 4       3,0     -     рефл.  3
592 N-Этил-2-
метиланилин       94-68-8    C 9 H 13 N    0,01    -     рефл.  3
593 Этилпентаноат     539-82-2   С 7 Н 14 O 2    0,03    -     рефл.  3
594 Этоксиэтан        60-29-7    С 4 Н 10 О    1,0    0,6    рефл.  4
-рез.
595 Этоксиэтилакрилат            С 7 Н 12 О 3    0,002   -     рефл.  3
596 Қоңыр көмірдің                         0,25    -     рефл   2
жеңіл шайырын
жылдам пиролиз.
бен бензин фрак.
цияларына айыр.
ғанда (жиынтықты
органикалық кө.
міртекпен қайта
есептегенде)
596-1 Винил-н бутилді  111-34-2  CH 2 CH      0,3   0,15    Рез.   3
эфир(н-бутокси             (CH 2 ) 3 CH 3
-этилен)
596-2 Винил-изо-бутилді          CH 2 CHOCH 2   0,3   0,15    Рез.   3
эфир (винил-               CH (CH 3 ) 2
окси-1-метил-2
-пропан)
596-3 Қазақстан                             0,3   0,1     Есеп
көмір күлінің
шаңы
___________________________________________________________________
Ескерту:

567 Циклогексан      110-82-7      С 6 Н 12             1,4    -   рефл.     4
568 Циклогексанол    108-93-0     С 6 Н 12 O           0,06    -   рефл.     3
569 Циклогексанон    108-94-1     С 6 Н 10 О           0,04    -   рефл.     3
570 Циклогексан-
оноксим          100-64-1    С 6 Н 11 NО            0,1    -   рефл.     3
571 Циклогексил-
аммоний
карбонат       20227-92-3    С 7 Н 15 3           0,07    -   рефл.     3
572 N-Циклогексил-
2-бензтиазол-
сульфенамид       95-33-0   С 13 Н 16 N 2 S 2          0,07  0,03  рефл.-рез.3
573 N-(Цикло-
гексилтио)
фталимид       17796-82-6   С 14 Н 15 NO 2 S          0,3    -   рефл.     4
574 Цинк диацетат
(в пересчете                 С 4 Н 4 O 4 Zn 2
на цинк)        5970-45-6     · Н 2 O             -   0,005 рез.      3
575 Цинк динитрат
(4) (в пере-
счете на цинк)  7779-88-6      N 2 O 6 Zn            -   0,003 рез.      3
576 Цинк карбонат
(в пересчете
на цинк)        3486-35-9      СO 3 Zn             -    0,02 рез.      4
577 Цинк оксид
(в пересчете
на цинк)        1314-13-2      OZn               -    0,05  рез.     3
578 Цинк сульфат
(в пересчете
на цинк)        7733-02-1     O 4 SZn              -    0,008 рез.     2
579 Цирконий и его
неорганические
соединения
(в пересчете
на цирконий)                                   0,02   0,01  рез.     3
580 Этанол           64-17-5      С 2 Н 6 О             5,0     -   рефл.    4
581 Этантиол         75-08-1      С 2 Н 6 S           5.10 -5     -   рефл.    3
582 Этенилацетат    108-05-4      С 4 Н 6 O 2            0,15     -   рефл.    3
583 Этилакрилат     140-88-5      С 5 H 8 О 2           0,0007    -   рефл.    3
584 Этиламин         75-04-7      С 2 H 7 N            0,01     -   рефл.    3
585 N-Этил-3-
аминотолуол     102-27-2      С 9 Н 13 N           0,01     -   рефл.    2
586 N-Этиланилин    103-69-5      С 8 Н 11 N           0,01     -   рефл.    4
587 Этилацетат      141-78-6      С 4 Н 8 O 2             0,1     -   рефл.    4
588 Этилбензол      100-41-4      С 8 H 10             0,02     -   рефл.    3
589 2-Этилгексанол  104-76-7      C 8 H 10 O           0,15     -   рефл.    4
590 2-Этилгекси-
лакрилат        103-11-7     С 11 Н 20 O 2           0,01     -   рефл.    3
591 Этилен           74-85-1      С 2 Н 4               3,0     -   рефл.    3
592 N-Этил-2-
метиланилин      94-68-8      C 9 H 13 N           0,01     -   рефл.    3
593 Этилпентаноат   539-82-2     С 7 Н 14 O 2            0,03     -   рефл.    3
594 Этоксиэтан       60-29-7      С 4 Н 10 О            1,0   0,6 рефл.-рез. 4
595 Этоксиэтила-
крилат                       С 7 Н 12 О 3           0,002     -   рефл.    3
596 Бензиновая
фракция легкой
смолы высоко-
скоростного
пиролиза бурых
углей (в пере-
счете на сум-
марный органи-
ческий углерод)                                0,25     -  Рефл.     2
596-1. Винил-н-    111-34-2   СН 2 СНО(СН 2 ) 3 СН 3      0,3    0,15  Рез.     3
бутиловый
эфир
(н-бутокси-
этилен)
596-2. Винил-изо-              СН 2 СНОСН 2 СН(СН 3 ) 2   0,3    0,15  Рез.     3
бутиловый
эфир
(винил-
окси-1-
метил-2-
пропан)
596-3. Пыль золы                                  0,3    0,1  Расч.     3
Казахстан-
ских углей
__________________________________________________________________________
Примечание:

628 Прегнен-4-ин-20-ол-17b-он-3
629 Прегнен-4-ол-21-диона-3,20 ацетат
630 Псорален (псорален және изопросален изомерлі фурокумариндер
қоспасы)
631 Есірткеге ұқсастардың тозаңы
632 11b,17а-21-Тригидроксипрегна-1,4-диен-3,20-дион
633 3-(1-Фенил-2-ацетилэтил)-4-гидроксикумарин
634 7-Хлор-2,3-дигидро-1-метил-5-фенил-1Н-1,4-бензодиазепинон
635 Эметин, гидрохлорид
___________________________________________________________________
Ескерту:
1) бұл тізбеде, дәстүрлі түрдегі тарауларынан басқа (заттардың атауы, ең көп бір жолғы және орта тәуліктік ҚРШ-ның мәні, заттардың қауіптілік сыныбы), негізделген ҚРШ-ға сай зияндылықтың лимиттелген көрсеткіштері де берілген;
2) зияндылықтың лимиттейтін (анықтайтын) көрсеткіші заттардың мынандай биологиялық әсер етуін сипаттайды: рефлекторлы (рефл.) және резорбтивтік (рез.);
3) атмосфералық ауада біріккен түрде кездессе, оның ҚРШ-ын бақылауды темірдің үшхлориді бойынша жүргізеді;
4) уыттылық пен қауіптіліктің жаңа ғылыми деректерін және әсер етудің соңынан болатын жағдайларды ескере отырып, бензол толуоилендиизоцианат заттары үшін ҚРШ көлемі нақтыланды;
5) тізбе, нормаланған заттардың көптеп таралған синонимдері мен техникалық, сауда-саттық және фирмалық атауларымен қамтылған.
Атмосфералық ауаны ластағыш заттар қоспасының
қиыстырылған түрде әсер етуі
Егер де атмосфералық ауада жинақты түрде әсер ететін бірнеше заттар қатар болғанда, онда олардың қанықпасының қосындысы мына формула бойынша анықталып, ол 1 (бірліктен) аспауы керек:
С 1       С 2           Сn
_____ + _____ + ... ______  < 1
ҚРШ 1     ҚРШ 2          ҚРШn
1) С 1 , С 2 ,...... Сn - атмосфералық ауадағы заттардың нақты қанықпасы;
2) ҚРШ 1 , ҚРШ 2 ,...... ҚРШn - сол заттар қанықпасының рұқсат етілген шегі.
Жинақтылық тиімділікпен болатын заттар
2 кесте
___________________________________________________________________
1 Аммиак, күкіртсутегі
2 Аммиак, күкіртсутегі, формальдегид
3 Аммиак, формальдегид
4 Азот диоксиді және оксид, мазут күлі, күкірт диоксиді
5 Азот диоксиді, гексан, көміртегі оксиді, формальдегид
6 Азот диоксиді, гексен, күкірт диоксиді, көміртегі оксиді
7 Азот диоксиді, күкірт диоксиді
8 Азот диоксиді, күкірт диоксиді, көміртегі оксиді, фенол
9 Акрил және метакрил қышқылы
10 Акрил және метакрил қышқылы, бутилакрилат, бутилметакрилат,
метилакрилат, метиметакрилат
11 Ацетальдегид, винилацетат
12 Ацетон, акролеин, фталь ангидриді
13 Ацетон, фенол
14 Ацетон, ацетофенон
15 Ацетон, фурфурол, формальдегид және фенол
16 Ацетон, трикрезол
17 Ацетофенон, фенол
18 Бестотықты ванадий және марганец тотығының аэрозольдары
19 Бестотықты ванадий және күкіртті ангидрид аэрозольдары
20 Бестотықты ванадий және үштотықты хром аэрозольдары
21 Бензол және ацетофенон
22 Валериан, капрон және май қышқылдары
23 Вольфрамды және күкіртті ангидридтер
24 Гексахлоран және фозалон

628  Прегнен-4-ин-20-ол-17b-он-3
629  Прегнен-4-ол-21-диона-3,20 ацетат
630  Псорален (смесь изомерных фурокумаринов псоралена и изопсоралена)
631  Пыль наркотических анальгетиков
632  11b,17a-21-Тригидроксипрегна-1,4-диен-3,20-дион
633  3-(1-Фенил-2-ацетилэтил)-4-гидроксикумарин
634  7-Хлор-2,3-дигидро-1-метил-5-фенил-1Н-1,4-бензодиазепинон
635  Эметин, гидрохлорид
--------------------------------------------------------------------------
Примечание:
1) настоящий перечень помимо традиционных разделов (названий веществ, значений максимальной разовой и среднесуточной ПДК, класса опасности веществ) включает лимитирующий показатель вредности, в соответствии с которым обоснована ПДК;
2) лимитирующий (определяющий) показатель вредности характеризует направленность биологического действия вещества: рефлекторное (рефл.) и резорбтивное (рез.);
3) при совместном присутствии в атмосферном воздухе контроль следует проводить по ПДК трихлорида железа;
4) с учетом новых научных данных о токсичности и опасности, включая отдаленные эффекты действия, проведено уточнение величин ПДК для бензола и толуилендиизоцианата;
5) перечень снабжен указателем наиболее распространенных синонимов, технических, торговых и фирменных названий нормированных веществ.
Комбинированное действие смесей загрязняющих веществ
в атмосферном воздухе
При совместном присутствии в атмосферном воздухе нескольких веществ, обладающих суммацией действия, сумма их концентраций не должна превышать 1 (единицы) при расчете по формуле:
С 1      С 2          С n
---- + ---- + ... ---- </= 1
ПДК 1    ПДК 2        ПДК n
1) С 1 , С 2 , ...... С n - фактические концентрации веществ в атмосферном воздухе;
2) ПДК 1 , ПДК 2 , ...... ПДК n - предельно допустимые концентрации тех же веществ.
Вещества, обладающие эффектом суммации
Таблица 2
__________________________________________________________________________
1      Аммиак, сероводород
2      Аммиак, сероводород, формальдегид
3      Аммиак, формальдегид
4      Азота диоксид и оксид, мазутная зола, серы диоксид
5      Азота диоксид, гексан, углерода оксид, формальдегид
6      Азота диоксид, гексен, серы диоксид, углерода оксид
7      Азота диоксид, серы диоксид
8      Азота диоксид, серы диоксид, углерода оксид, фенол
9      Акриловая и метакриловая кислоты
10      Акриловая и метакриловая кислоты, бутилакрилат, бутилметакрилат,
метилакрилат, метиметакрилат
11      Ацетальдегид, винилацетат
12      Ацетон, акролеин, фталевый ангидрид
13      Ацетон, фенол
14      Ацетон, ацетофенон
15      Ацетон, фурфурол, формальдегид и фенол
16      Ацетон, трикрезол, фенол
17      Ацетофенон, фенол
18      Аэрозоли пятиокиси ванадия и окислов марганца
19      Аэрозоли пятиокиси ванадия и сернистый ангидрид
20      Аэрозоли пятиокиси ванадия и трехокиси хрома
21      Бензол и ацетофенон
22      Валериановая, капроновая и масляная кислоты
23      Вольфрамовый и сернистый ангидриды
24      Гексахлоран и фозалон

25 2,3-Дихлор-1,4-нафтахинон және 1,4-нафтахинон
26 1,2-Дихлорпропан, 1,2,3-Трихлорпропан және тетрахлорэтилен
27 Изопропилбензол және оның гидро (сулы) асқын тотығы
28 Изобутилкарбинол және диметилвинилкарбинол
29 Метилгидропиран және метилентетрагидропиран
30 Күшәнді ангидрид және қорғасын ацетаты
31 Күшәнді ангидрид және германий
32 Озон, азоттың қостотығы және формальдегид
33 Пропин қышқылы және пропионды альдегид
34 Қорғасын оксиді, күкірт оксиді
35 Күкіртсутегі және динил
36 Күкіртсутегі, формальдегид
37 Күкіртқышқылды мыс, кобальт, никель, күкірт диоксиді
38 Күкірт диоксиді, көміртегі оксиді, фенол және сутегі және
конвертер өндірісінің тозаңы
39 Күкірт диоксиді, фенол
40 Күкірт диоксиді, фторлы сутегі
41 Күкірт диоксиді, күкірт қышқылы
42 Күкірт диоксиді, металды никель
43 Күкірт диоксиді, күкіртсутегі
44 Күкірт диоксиді және күкірттің үш тотығы, аммиак және азоттың
тотығы
45 Күшті минералдық қышқылдар (күкірт, тұз, азот қышқылдары)
46 Көміртегі тотығы және цемент өндірісіндегі тозаң
47 Сірке қышқылы және сірке ангидриді
48 Сірке қышқылы, фенол, этилацетат
49 Фурфурол, метил және этил спирттері
50 Циклогексан және бензол
51 Этилен пропилен, бутилен және амилен
___________________________________________________________________
Ауада бірге біріккен түрде кездессе оның әсерін
қосындылар толық бермейді
___________________________________________________________________
52 Натрий вольфраматы, аммоний парамолибдаты, қорғасын ацетаты
(қиыстырылған түрде әсер ету коэффициенті(КҚӘ) 1,6-ға тең)
53 Натрий вольфраматы, күшәнді ангидрид, аммоний парамолибдаты,
қорғасын ацетаты (КҚӘ 2,0-ға тең)
54 Натрий вольфраматы, германий диоксиді, күшәнді ангидрид, аммоний
парамолибдаты, қорғасын ацетаты (КҚӘ 2,5-ке тең)
___________________________________________________________________
Бірігіп болған жағдайда жеке заттардың ҚРШ-сы сақталынады
___________________________________________________________________
55 Гексил, октил спирттері
56 Күкірт диоксиді, мырыш оксиді
___________________________________________________________________
Жиналу әсері мыналарда болады
___________________________________________________________________
57 0,8 коэффициентті бутилакрилат және метилакрилат
58 Фторлы сутегі және 0,8 коэффициентті фтортұздары
___________________________________________________________________
заттардың негізгі синонимдері, техникалық, сауда-саттық,
фирмалық атаулары және олардың реттік нөмірлері 1 кестеде көрсетілген.
3-кесте
___________________________________________________________________
Адипин қышқылының диметил     159  П-Ацетаминофенетол          140
эфирі

25      2,3-Дихлор-1,4-нафтахинон и 1,4-нафтахинон
26      1,2-Дихлорпропан, 1,2,3-Трихлорпропан и тетрахлорэтилен
27      Изопропилбензол и гидроперекись изопропилбензола
28      Изобутилкарбинол и диметилвинилкарбинол
29      Метилгидропиран и метилентетрагидропиран
30      Мышьяковистый ангидрид и свинца ацетат
31      Мышьяковистый ангидрид и германий
32      Озон, двуокись азота и формальдегид
33      Пропионовая кислота и пропионовый альдегид
34      Свинца оксид, серы диоксид
35      Сероводород и динил
36      Сероводород, формальдегид
37      Сернокислые медь, кобальт, никель, серы диоксид
38      Серы диоксид углерода оксид, фенол и пыль конверторного производства
39      Серы диоксид, фенол
40      Серы диоксид, фтористый водород
41      Серы диоксид, кислота серная
42      Серы диоксид, никель металический
43      Серы диоксид, сероводород
44      Серы диоксид и трехокись серы, аммиак и окислы азота
45      Сильные минеральные кислоты (серная, соляная и азотная)
46      Углерода оксид и пыль цементного производства
47      Уксусная кислота и уксусный ангидрид
48      Уксусная кислота, фенол, этилацетат
49      Фурфурол, метиловый и этиловый спирты
50      Циклогексан и бензол
51      Этилен пропилен, бутилен и амилен
__________________________________________________________________________
При совместном присутствии эффектом неполной суммации обладают
52      Вольфрамат натрия, парамолибдат аммония, свинца ацетат (коэффициент
комбинированного действия (К кд ) равен 1,6
53      Вольфрамат натрия, мышьяковистый ангидрид, парамолибдат аммония,
свинца ацетат (Ккдравен 2,0)
54      Вольфрамат натрия, германия диоксид, мышьяковистый ангидрид,
парамолибдат аммония, свинца ацетат (К кд равен 2,5)
При совместном присутствии сохраняются ПДК индивидуальных веществ
55      Гексиловый, октиловый спирты
56      Серы диоксид, цинка оксид
Эффектом потенцирования обладают
57      Бутилакрилат и метилакрилат с коэффициентом 0,8
58      Фтористый водород и фторсоли с коэффициентом 0,8
__________________________________________________________________________
Указатель основных синонимов, технических, торговых и фирменных
названий веществ и их порядковые номера в таблице 1
Таблица 3
__________________________________________________________________________
Адипиновой кислоты диметиловый эфир  159  п-Ацетаминофенетол          140

Адреналин                     608  Ацетиласлицил қышқылы        41
Азациклогептан                110  Ацетон                      398
Азот диоксиді                   5  Ацетопропил спирті          138
Азот оксиді                     4  Ацидофильдік бактериялар    286
Азоцен                        551
АКР                           417  Базудин                     219
Акрекс                        331  Көмірқышқыл барий            44
Акрилальдегид                 401  Бациллихин                   45
Акрил қышқылының дигидропер-       БВК                          46
Фторгептил эфирі              156  Белладонин                  590
Акрил қышқылының 2-этилгексил
эфирі                         584  П Бензолы                   137
Акрил қышқылының
2-этоксиэтил эфирі            589  Бензилникотинат             504
Акрил қышқылының бутил эфирі   99  Бензил спирті                51
Акрил қышқылының метил эфирі  290  Бензой қышқылының бензил
эфирі                        50
Акрил қышқылының нитрилі        8  Бензой қышқылының изобутил
эфирі                       194
Акрил қышқылының этил эфирі   577  Бензой қышқылының метил
эфирі                       296
Акролеин                      401  1,3-Бензолдикарбон қышқылы
Актелик                       178  Диметил эфирі               179
Алкиламины                     26  Бензол-1,2,4,5-тетракарбон
қышқылының
2-Аллилоксиэтил спирті         16  диангидриді                  56
Хлорлы аллил                  545  Бензолсульфон қышқылының
N-бутиламиді                101
Алотерм-1                      13  Бензолсульфон қышқылының
метил эфирі                 297
Бензой альдегиді               47  Бензолсульфон қышқылының
хлор ангидриді               59
Альтакс                       150  Бензолтиазолилсульфенмор.
фолид                        60
Амбуш                         509  Бензотиол                   471
Аметоптерин                   592  Бензотрифторид              487
н-Амилацетат                  389  Берлин көгілдірі            114
Бромды амил                    82  2,3-Бис (оксиметил)
хиноксалин                  611
Амилмеркаптан                 386  3-[n-Бис-(в-хлорэтил)
Амильді спирт                 384  аминофенил]-май қышқылы     600
Аминобензол                    35  Болстар                     404
4-Аминодифениламин            505  Бор қышқылы                 379

Адреналин                            608  Ацетилсалициловая кислота    41
Азациклогептан                       110  Ацетон                      398
Азота диоксид                          5  Ацетопропиловый спирт       138
Азота оксид                            4  Ацидофильные бактерии       286
Азоцен                               551
АКР                                  417  Базудин                     219
Акрекс                               331  Барий углекислый             44
Акрилальдегид                        401  Бациллихин                   45
Акриловой кислоты 1,1-дигидропер-         БВК                          46
Фторгептиловый эфир                  156  Белладонин                  590
Акриловой кислоты 2-
этилгексиловый эфир                  584  Беназол П                   137
Акриловой кислоты 2-
этоксиэтиловый эфир                  589  Бензилникотинат             504
Акриловой кислоты бутиловый эфир      99  Бензиловый спирт             51
Акриловой кислоты метиловый эфир     290  Бензиловый эфир бензойной
кислоты                      50
Акриловой кислоты нитрил               8  Бензойной кислоты
изобутиловый эфир           194
Акриловой кислоты этиловый эфир      577  Бензойной кислоты
метиловый эфир              296
Акролеин                             401  1,3-Бензолдикарбоновой
кислоты
Актелик                              178  диметиловый эфир            179
Алкиламины                            26  Бензол-1,2,4,5-
тетракарбоновой
2-Аллилоксиэтиловый спирт             16  кислоты диангидрид           56
Аллил хлористый                      545  Бензолсульфоновой кислоты
N-бутиламид                 101
Алотерм-1                             13  Бензолсульфоновой кислоты
метиловый эфир              297
Альдегид бензойный                    47  Бензолсульфоновой кислоты
хлор ангидрид                59
Альтакс                              150  Бензолтиазолилсульфен
морфолид                     60
Амбуш                                509  Бензотиол                   471
Аметоптерин                          592  Бензотрифторид              487
н-Амилацетат                         389  Берлинская лазурь           114
Амил бромистый                        82  2,3-Бис (оксиметил)
хиноксалин                  611
Амилмеркаптан                        386  3-[n-Бис-(b-хлорэтил)
аминофенил]-масляная
кислота                     600
Амиловый спирт                       384
Аминобепзол                           35  Болстар                     404
4-Аминодифениламин                   505  Борная кислота              379

Сутегі бромиді                134  N,N-Диметилэтаноламин       165
Күшәнді сутегі                 38  0,0-Диметил-S-(2-
этилтиоэтил)-дитио-фосфат   195
Фосфорлы сутегі               524  Димефосфон                  175
Сутегі хлориді                141  N,N-Диморфолиндисульфид     199
Вольфрам (VІ) оксид           108  N,N-Дитиобисморфолин        199
Вольфрамды ангидрид           108  2,4-Дитретамилфенокси
сірке қышқылының
Гексагидро-Ін-азепиний-3-          қышқылдар лорангидриді       63
нитробензоат                  357
Гексаметилендиамин            147  Дихлон                      207
Гексаметиленимин м-
нитробензоат                  357  2,6-Дихлоранилин            203
Гексаметиленимин              110  4,4-Дихлордифенилсульфон     65
Гексахлоран                   126  4,4-Дихлордифенилтри.
хлорметилкарбинол            64
Бромды гексил                  71  1,3-Дихлорпропилен          209
Гексил спирті                 121  Дихлорсірке қышқылының
метил эфирі                 307
Геметрел                      117  Дихлорэтан                  212
Бромды гептил                  72  2-Диэтиламино-2,6-
ацетоксилидид,
Германий (ІV) оксиді          133  Гидрохлорид                 216
Германий қостотығы            133  в-Диэтиламиноэтилмеркаптан  217
Гидрокортизон ацетаты         597  Диэтиленгликоль             368
Гидроксибензол                512  Диэтилентриамин             240
5-Гидрокситетрациклин         162  Диэтилкетон                 385
5-Гидрокситетрациклин
гидрохлориді                  163  Диэтил эфирі                588
1-Гидрокси-4-хлорбензол       552  N,N-Диэтил-3-толуидин       220
Изопропибензолдың
гидроасқынтотығы              329  N,N-Диэтил-м-толуидин       220
Гидрофторид                   530  Додецилбензол               503
Глутар қышқылының диметил
эфирі                         185  Допамин                     609
Дофамин                     609
Данитол                       559  Дропп                       467
Дауномицин                    596  Дурол                       455
d'-Дегидрогидрокортизон       625  Дурсбан                     222
Дезоксикортикостерон ацетаты  622
Бромды децил                   73
Көмір қышқылының диамиді      338  темір көгілдірі             114
5[6-Диамино-2(4-аминофенил)
]-бензимидазол                 23  темір хлориді               228
Пирромеиллит қышқылының
диангидриді                    56  Темір ферроцианиді          114

Водород бромид                       134  N,N-Диметилэтаноламин       165
Водород мышьяковистый                 38  0,0-Диметил-S-
(2-этилтиоэтил)-дитио-
фосфат                      195
Водород фосфористый                  524  Димефосфон                  175
Водород хлорид                       141  N,N-Диморфолиндисульфид     199
Вольфрам (VI) оксид                  108  N,N-Дитиобисморфолин        199
Вольфрамовый ангидрид                108  2,4-Дитретамилфенокси-
уксусной кислоты
Гексагидро-Iн-азепиний-                   хлорангидрид                 63
Гексаметилендиамин                   147  Дихлон                      207
Гексаметиленимин м-нитробензоат      357  2,6-Дихлоранилин            203
Гексаметиленимин                     110  4,4-Дихлордифенилсульфон     65
Гексахлоран                          126  4,4-Дихлордифенилтрихлор-
метилкарбинол                64
Гексил бромистый                      71  1,3-Дихлорпропилен          209
Гексиловый спирт                     121  Дихлоруксусной кислоты
метиловый эфир              307
Геметрел                             117  Дихлорэтан                  212
Гептил бромистый                      72  2-Диэтиламино-2,
6-ацетоксилидид,
Германий (IV) оксид                  133  гидрохлорид                 216
Германия двуокись                    133  b-Диэтиламиноэтилмеркаптан  217
Гидрокортизона ацетат                597  Диэтиленгликоль             368
Гидроксибензол                       512  Диэтилентриамин             240
5-Гидрокситетрациклин                162  Диэтилкетон                 385
5-Гидрокситетрациклина гидрохлорид   163  Диэтиловый эфир             588
1-Гидрокси-4-хлорбензол              552  N,N-Диэтил-3-толуидин       220
Гидроперекись изопропилбензола       329  N,N-Диэтил-м-толуидин       220
Гидрофторид                          530  Додецилбензол               503
Глутаровой кислоты диметиловый
эфир                                 185  Допамин                     609
Дофамин                     609
Данитол                              559  Дропп                       467
Дауномицин                           596  Дурол                       455
d'-Дегидрогидрокортизон              625  Дурсбан                     222
Дезоксикортикостерона ацетат         622
Децил бромистый                       73
Диамид угольной кислоты              338  Железная лазурь             114
5[6-Диамино-2(4-аминофенил)]-
бензимидазол                          23  Железо хлорид               228
Диангидрид пирромеиллитовой кислоты   56  Железо ферроцианид          114

Диафен ФП                     238  Сары қан тұзы               115
Диацетам 5                    456
2,4-Дибром-1-метилбензол      154  Зоокумарин                  626
Дивинил                        88
1,1-Дигидроперфторамил спирті 366  ИДСПГ                       241
1,1-Дигидроперфторгептанол    481  Изадрин                     607
1,1-Дигидроперфторгептил
спирті                        481  Бромды изоамил               76
1,1-Дигидроперфторпентанол    366  Изоамилсалицилат            235
Дигликоль                     368  Бромды изобутил              77
Дикаин                        601  Изобутилбензоат             194
Изобутиленкарбинол            299  о-Ксилол                    168
Изобутил спирті               326  п-Ксилол                    169
Изобутиральдегид              325  Кумол                       237
Изобутиронитрил               328  КЦА                         565
Изогексен                     323
Изомай альдегиді              325  ЛАБ                           9
Изониазид                     392  ЛАБСК                        10
Изоникотин қышқылының              6-аминокапрон қышқылының
гидразиді                     392  лактамы                     260
Изооктил спирті               583  Лидокаин гидрохлориді       216
Изопрен                       298  Лимон қышқылы               139
Бромды изопропил               84
2-Изопропил-(1-метил-н-            М-81                        195
пропил)-
4,6-динитрофенилкарбонат      331  Магний перхлораты           275
Изопропилнорадреналин              Малеин қышқылының натрий
гидрохлориді                  607  тұзы                         96
Изопропил спирті              397  Малеин ангидриді            157
4-хлорфенилсірке қышқылының        Май қышқылы                  91
1-Изопропилі
3-фенокси-1-цианобензил эфирі 560  Май альдегиді                90
Изопропилцеллозольв           239  МАФ                         295
Изопротеренол                 607  Медростерон капронаты       617
Изофталь қышқылының диметил
эфирі                         179  Медростерон пропионаты      618
Г-2 коррозия тежегіші         357  Медростерон энантат         619
МСДА коррозия тежегіші        213  Медротестрон                616
ЦДА коррозия тежегіші         214  Мыс (ІІ) хлориді            279
Итакон қышқылы                310  Күкіртті мыс                282
Ифхангаз                      146  Күкіртқышқылды мыс          281
Фталоцианин мысы            527

Диафен ФП                            238  Желтая кровяная соль        115
Диацетам 5                           456
2,4-Дибром-1-метилбензол             154  Зоокумарин                  626
Дивинил                               88
1,1-Дигидроперфторамиловый спирт     366  ИДСПГ                       241
1,1-Дигидроперфторгептанол           481  Изадрин                     607
1,1-Дигидроперфторгептиловый спирт   481  Изоамил бромистый            76
1,1-Дигидроперфторпентанол           366  Изоамилсалицилат            235
Дигликоль                            368  Изобутил бромистый           77
Дикаин                               601  Изобутилбензоат             194
Изобутиленкарбинол                   299  о-Ксилол                    168
Изобутиловый спирт                   326  п-Ксилол                    169
Изобутиральдегид                     325  Кумол                       237
Изобутиронитрил                      328  КЦА                         565
Изогексен                            323
Изомасляный альдегид                 325  ЛАБ                           9
Изониазид                            392  ЛАБСК                        10
Изоникотиновой кислоты гидразид      392  Лактам 6-аминокапроновой
кислоты                     260
Изооктиловый спирт                   583  Лидокаина гидрохлорид       216
Изопрен                              298  Лимонная кислота            139
Изопропил бромистый                   84
2-Изопропил-(1-метил-н-пропил)-           М-81                        195
4,6-динитрофенилкарбонат             331  Магний перхлорат            275
Изопропилнорадреналина гидрохлорид   607  Малеиновой кислоты
натриевая соль               96
Изопропиловый спирт                  397  Малеиновый ангидрид         157
1-Изопропил 4-хлорфенилуксусной
кислоты                                   Масляная кислота             91
3-фенокси-1-цианобензиловый эфир     560  Масляный альдегид            90
Изопропилцеллозольв                  239  МАФ                         295
Изопротеренол                        607  Медростерона капронат       617
Изофталевой кислоты диметиловый эфир 179  Медростерона пропионат      618
Ингибитор коррозии Г-2               357  Медростерона энантат        619
Ингибитор коррозии МСДА              213  Медротестрон                616
Ингибитор коррозии ЦДА               214  Медь (II) хлорид            279
Итаконовая кислота                   310  Медь сернистая              282
Ифхангаз                             146  Медь сернокислая            281
Медь фталоцианин            527

Кадмий хлорид                 244  Хлорлы мыс                  284
Анкора калий тұзы             334  Хлорлы мыс                  279
Калий карбонаты               250  Мезидин                      22
Бутильді калий ксаптогенаты   249  Меламин                     476
Изобутильді калий
ксантогенаты                  251  Меркаптобензол              471
Изопропильді калий ксан
тогенаты                      252  2-Меркаптобензотиазон        61
Этильді калий ксантогенаты    254  Метазид                     311
Хлорлы калий                  253  Метакрил қышқылы            327
Калимаг-40                    412  Метакрил қышқылының бутил
эфирі                       102
Каломель                      432  Метакрил қышқылының метил
эфирі                       318
Кальций ацетат                255  Метальдегид                 458
Кальций ортоборат             256  Метаналь                    522
Кальций стереаты              259  Метан қышқылы               339
Каприл альдегиді              370  Метатрексат                 592
Каприн альдегиді              143  Метафос                     184
Капрон қышқылы                120  Метилбензол                 473
Капрон альдегиді              119  2-Метилбутадиен-1,3         298
Каптакс                        61  Метилвалерат                320
Карбамид                      338  Метилвинилкетон              98
Карбофос                      171  2а-Метилдигидротестостерон  616
Картан                        453  Йодты метилен               312
Кельтан                        64  1,1-Метилен-бис-
(изоникотиноилгидразон)     311
Кеналог                       604  Бромды метилен              309
2-Кетотетрагидропуран         158  Метиленбутан-бутандиен
қышқыл                      310
Кильваль                      181  Метил-трет-бутил эфирі      335
Клофелин                      613  Метиленфторид               200
Металликалық кобальт          262  Метиленхлорид               206
Кодеин                        624  Хлорлы метилен              206
Коламин                        24  Метиленянтарь қышқылы       310
Корсар                        509  Метилизобутилкарбинол       321
Которан                       488  Метилизобутилкетон          322
Натрий кофеин-бензоаты        484  Метилкарбаман қышқылының
Кофеин- негізі                485  нафт-1-ил эфирі             316
Қызыл қанды тұз               116  Метилмеркаптан              289

Кадмий хлорид                        244  Медь хлористая              284
Калиевая соль Анкора                 334  Медь хлорная                279
Калий карбонат                       250  Мезидин                      22
Калий ксаптогенат бутиловый          249  Меламин                     476
Калий ксантогенат изобутиловый       251  Меркаптобензол              471
Калий ксантогенат изопропиловый      252  2-Меркаптобензотиазон        61
Калий ксантогенат этиловый           254  Метазид                     311
Калий хлористый                      253  Метакриловая кислота        327
Калимаг-40                           412  Метакриловой кислоты
бутиловый эфир              102
Каломель                             432  Метакриловой кислоты
метиловый эфир              318
Кальций ацетат                       255  Метальдегид                 458
Кальций ортоборат                    256  Метаналь                    522
Кальции стеарат                      259  Метановая кислота           339
Каприловый альдегид                  370  Метатрексат                 592
Каприновый альдегид                  143  Метафос                     184
Капроновая кислота                   120  Метилбензол                 473
Капроновый альдегид                  119  2-Метилбутадиен-1,3         298
Каптакс                               61  Метилвалерат                320
Карбамид                             338  Метилвинилкетон              98
Карбофос                             171  2a-Метилдигидротестостерон  616
Картан                               453  Метилен йодистый            312
Кельтан                               64  1,1-Метилен-бис-
(изоникотиноилгидразон)     311
Кеналог                              604  Метилен бромистый           309
2-Кетотетрагидропуран                158  Метиленбутан-бутандионовая
кислота                     310
Кильваль                             181  Метил-трет-бутиловый эфир   335
Клофелин                             613  Метиленфторид               200
Кобальт металлический                262  Метиленхлорид               206
Кодеин                               624  Метилен хлористый           206
Коламин                               24  Метиленянтарная кислота     310
Корсар                               509  Метилизобутилкарбинол       321
Которан                              488  Метилизобутилкетон          322
Кофеин-бензоат натрия                484  Метилкарбаминовой кислоты
нафт-1-иловый эфир          316
Кофеин-основание                     485
Красная кровяная соль                116  Метилмеркаптан              289

Кремний тетрафториді          530  Метилметакрилат             318
Кротон альдегиді               95  N-Метил-1-нафтилкарбамат    316
2,6-Ксиленол                  190  Метилнитрофос               182
м-ксилол                        2  Парацетамол                 140
Метил спирті                  288  2,2-Парациклофан            495
Хризантем қышқылының метил
эфирі                         173  Пеларгонды альдегид         364
Метилсалицилат                303  Пелентан                    605
ф-Метилстирол                 302  Пентан қышқылының пропил
эфирі                       405
Метилфенилкетон                42  Пентан қышқылының этил
эфирі                       587
Метилхлороформ                493  Пермасект                   509
N-в-Метоксиэтилхлорацетат-
о-толуидин                    543  Перметрин                   508
Мильбекс                       66  Перметрин қышқылының метил
эфирі                       308
Митак                         189  Перфторбензол               123
Монобензилтолуол               53  Перфторвалериан қышқылы     365
Этиленгликольдің
моноизобутил эфирі            234  Перфторгептан               113
Этиленгликольдің
моноизопропил эфирі           239  Перфтороктан                372
Монометиламин                 291  Перфторпропилен             124
Монометиланилин               292  Перфтортолуол               374
Монопропиламин                402  Перфторэтилен               461
Монотиоэтиленгликоль          287  Перхлорэтан                 127
Монохлорпентафторбензол       544  Пивалоилпирожүзім
қышқылының
Моноэтаноламин                 24  перхлорэтилені              465
Морфин                        624  Метил эфирі                 305
Құмырсқа қышқылының                Пивалоилсірке қышқылының
N,N-димстиламиді              191  метил эфирі                 306
Құмырсқа қышқылының амиді     523  Пинаколин                   172
Құмырсқа қышқылының метил
эфирі                         330  Пиперилен                   380
Құмырсқа қышқылының нитрилі   142  Ас тұзы                     347
Наркотин                      624  Поли-2,6-диметил-1,4-
фениленоксид                394
Натрий вольфрамат дигидрат    346  Поливинилпирролидон         393
Натрий малеат                  96  Полифениленоксид            394
Күкіртті диНатрий             343  Полихлорпинен               395
Натрий сульфат                343  Порофор ЧХЗ-21                2
Натрий сульфит                344  Поташ                       250

Кремний тетрафторид                  530  Метилметакрилат             318
Кротоновый альдегид                   95  N-Метил-1-нафтилкарбамат    316
2,6-Ксиленол                         190  Метилнитрофос               182
м-Ксилол                               2  Парацетамол                 140
Метиловый спирт                      288  2,2-Парациклофан            495
Метиловый эфир хризантемовой кислоты 173  Пеларгоновый альдегид       364
Метилсалицилат                       303  Пелентан                    605
a-Метилстирол                        302  Пентановой кислоты
пропиловый эфир             405
Метилфенилкетон                       42  Пентановой кислоты
этиловый эфир               587
Метилхлороформ                       493  Пермасект                   509
N-b-Метоксиэтилхлорацетат-о-толуидин 543  Перметрин                   508
Мильбекс                              66  Перметриновой кислоты
метиловый эфир              308
Митак                                189  Перфторбензол               123
Монобензилтолуол                      53  Перфторвалериановая кислота 365
Моноизобутиловый эфир этиленгликоля  234  Перфторгептан               113
Моноизопропиловый эфир этиленгликоля 239  Перфтороктан                372
Монометиламин                        291  Перфторпропилен             124
Монометиланилин                      292  Перфтортолуол               374
Монопропиламин                       402  Перфторэтилен               461
Монотиоэтиленгликоль                 287  Перхлорэтан                 127
Монохлорпентафторбензол              544  Перхлорэтилен               465
Моноэтаноламин                        24  Пивалоилпировиноградной
кислоты
Морфин                               624  метиловый эфир              305
Муравьиной кислоты N,N-димстиламид   191  Пивалоилуксусной кислоты
метиловый эфир              306
Муравьиной кислоты амид              523  Пинаколин                   172
Муравьиной кислоты метиловый эфир    330  Пиперилен                   380
Муравьиной кислоты нитрил            142  Поваренная соль             347
Наркотин                             624  Поли-2,6-диметил-1,
4-фениленоксид              394
Натрий вольфрамат дигидрат           346  Поливинилпирролидон         393
Натрий малеат                         96  Полифениленоксид            394
диНатрий сернокислый                 343  Полихлорпинен               395
Натрий сульфат                       343  Порофор ЧХЗ-21                2
Натрий сульфит                       344  Поташ                       250

а-Нафтахинон                  349  Празозин                    591
1,4-Нафтахинон                349  Прегнин                     621
в-Нафтол                      350  Преднизолон                 625
Мүсәтір                        33  Факрил-М препараты          315
НГЖ-4                         443  Промедол                    624
Неодикумарин                  605  Проп-1-ин                   294
Металликалық никель           351  Проп-2-еннитрил               8
Никотин қышқылының бензил
эфирі                         504  Пропаналь                   406
м-Нитробромбензол              80  Пропил бромистый             83
о-Нитробромбензол              81  Пропилвалерат               405
м-Нитрохлорбензол             362  Пропилен                    400
о-Нитрохлорбензол             361  Пропилен оксиді             319
п-Нитрохлорбензол             363  Пропилентрибромид           478
Нитрохлорбензотрифторид       360  Пропилмеркаптан             399
Новодрин                      607  Пропил спирті               396
Нолвадекс                     610  Пропион альдегиді           406
Норадреналин                  606  Проспидин                   599
Псевдокумол                 483
Обепин                        333  Пульмикорт                  602
Одорант СПМ                   444
Көміртегі тотығы              498  РПК 265П еріткіші           497
о-Оксибензамид                135  Реланиум                    627
5-Окси-1,3-бензоксатиолон-2   136  Рипкорд                     558
Окситетрациклин               162  Рогор                       180
Окситетрациклин хлоргидраты   163  Сынап (ІІ) хлориді          427
1,8-Октанди қышқылы           144  Азот қышқылды
сынап, қышқылданған, сулы   430
н-Октил спирті                371  Азот қышқылды сынап,
тотыққан, сулы              426
Қалайы (ІV) диоксид           375  Амидохлорлы сынап           424
Қалайы (ІІ) диоксид           377  Қосйодтты сынап             428
Қалайы хлориді                376  Сынап тотығы қызыл          431
Қалайықышқылды натрий гидрат  342  Сары тотықты сынап          431
Ондансетрон                   453  Сынап перхлорат             427
Ортофталь қышқылының
диметил эфирі                 192  Сіркеқышқылды сынап         425
Хлорлы сынап                  432  Тридимефон                  551
Рубомицин                     596  Трикрезол                   272

a-Нафтахинон                         349  Празозин                    591
1,4-Нафтахинон                       349  Прегнин                     621
b-Нафтол                             350  Преднизолон                 625
Нашатырь                              33  Препарат Факрил-М           315
НГЖ-4                                443  Промедол                    624
Неодикумарин                         605  Проп-1-ин                   294
Никель металлический                 351  Проп-2-еннитрил               8
Никотиновой кислоты бензиловый эфир  504  Пропаналь                   406
м-Нитробромбензол                     80  Пропил бромистый             83
о-Нитробромбензол                     81  Пропилвалерат               405
м-Нитрохлорбензол                    362  Пропилен                    400
о-Нитрохлорбензол                    361  Пропилена оксид             319
п-Нитрохлорбензол                    363  Пропилентрибромид           478
Нитрохлорбензотрифторид              360  Пропилмеркаптан             399
Новодрин                             607  Пропиловый спирт            396
Нолвадекс                            610  Пропионовый альдегид        406
Норадреналин                         606  Проспидин                   599
Псевдокумол                 483
Обепин                               333  Пульмикорт                  602
Одорант СПМ                          444
Окись углерода                       498  Растворитель РПК 265П       497
о-Оксибензамид                       135  Реланиум                    627
5-Окси-1,3-бензоксатиолон-2          136  Рипкорд                     558
Окситетрациклин                      162  Рогор                       180
Окситетрациклина хлоргидрат          163  Ртуть (II) хлорид           427
1,8-Октандиовая кислота              144  Ртуть азотнокислая
закисная, водная            430
н-Октиловый спирт                    371  Ртуть азотнокислая окисная,
водная                      426
Олово (IV) диоксид                   375  Ртуть амидохлорная          424
Олово (П) оксид                      377  Ртуть двуйодистая           428
Олово хлорид                         376  Ртуть окись красная         431
Оловянокислый натрий гидрат          342  Ртуть окись желтая          431
Ондансетрон                          453  Ртуть перехлорат            427
Ортофталевой кислоты
диметиловый эфир                     192  Ртуть уксуснокислая         425
Ртуть хлористая                      432  Тридимефон                  551
Рубомицин                            596  Трикрезол                   272

1,3,7-Триметилксантин       485
Күйе                          499
Салициламид                   135  Иіс газы                    498
Салицил қышқылының амиді      135  Көміртек тетрахлориді       462
Салицил қышқылының изопептил
эфирі                         235  Узген                       301
Салицил қышқылының метил           Сірке қышқылының аллилді
эфирі                         303  эфирі                        15
Сантофлекс                    238  Сірке қышқылының бензил
эфирі                        49
Күкіртті қорғасын             434  Сірке қышқылының бутилді
эфирі                       100
Себацин қышқылы               144  Сірке қышқылының винил
эфирі                       576
Севин                         316  Сірке қышқылының гексил
эфирі                       129
Седуксен                      627  Сірке қышқылының изобутил
эфирі                       232
Селен (ІV) оксид              435  Сірке қышқылының метил
эфирі                       293
Семидин                       505  Сірке қышқылының н-пентил
эфирі                       389
Күкірт (ІV) оксид             436  Сірке қышқылының пропил
эфирі                       403
Күкіртті газ                  436  Сірке қышқылының этил эфирі 581
Сибазон                       627  Сірке альдегиді              40
Синафлан                      612
Көгерткіш қышқыл               42  Фенвалерат                  560
Скополамин                    590  Фениламин                    35
Этилстиролы бар
дивинилбензол қоспасы         155  Фенилмеркаптан              471
Сульфат аммоний қосындысымен       2-фенил-1-пропен            302
болатын
Моно-және диаммоний
фосфатының қоспасы             34  Фенилтиол                   471
Хлорланған битұйық                 N-фенил-п-фенилендиамин     505
қосындыларының
қоспасы                       395  3-фенексибензил спирті      511
Тұз қышқылы                   141  3-феноксиметилбензол        510
Стирол                        106  м-фенокситолуол             510
Сулема                        427  Фентанил                    624
Сульфазан Р                   199  Калий 115, 116 феррицианиді
Сульфенамид М                  60  Ферроцин                    114
Сульфенамид Ц                 566  ФКТ                         521
Сумицидин                     560  Флюоцинолон ацетониді       612
Сүрме (ІІІ) оксиді            449  Шайыршықты белсендірілген
флюс                        521
Сүрме (V) сульфид             448  Фозалон                     223

1,3,7-Триметилксантин       485
Сажа                                 499
Салициламид                          135  Угарный газ                 498
Салициловой кислоты амид             135  Углерод тетрахлорид         462
Салициловой кислоты изопептиловый
эфир                                 235  Узген                       301
Салициловой кислоты метиловый эфир   303  Уксусной кислоты
аллиловый эфир               15
Сантофлекс                           238  Уксусной кислоты
бензиловый эфир              49
Свинец сернистый                     434  Уксусной кислоты бутиловый
эфир                        100
Себациновая кислота                  144  Уксусной кислоты
виниловый эфир              576
Севин                                316  Уксусной кислоты
гексиловый эфир             129
Седуксен                             627  Уксусной кислоты
изобутиловый эфир           232
Селен (IV) оксид                     435  Уксусной кислоты
метиловый эфир              293
Семидин                              505  Уксусной кислоты
н-пентиловый эфир           389
Сера (IV) оксид                      436  Уксусной кислоты
пропиловый эфир             403
Сернистый газ                        436  Уксусной кислоты
этиловый эфир               581
Сибазон                              627  Уксусный альдегид            40
Синафлан                             612
Синильная кислота                     42  Фенвалерат                  560
Скополамин                           590  Фениламин                    35
Смесь дивинилбензола
с этилстиролом                       155  Фенилмеркаптан              471
Смесь моно-и диаммоний фосфата            2-фенил-1-пропен            302
с примесью сульфата аммония           34  Фенилтиол                   471
Смесь хлорированных бициклических         N-фенил-п-фенилендиамин     505
Соединений                           395  3-фенексибензиловый спирт   511
Соляная кислота                      141  3-феноксиметилбензол        510
Стирол                               106  м-феиокситолуол             510
Сулема                               427  Фентанил                    624
Сульфазан Р                          199  Феррицианид калия 115, 116
Сульфенамид М                         60  Ферроцин                    114
Сульфенамид Ц                        566  ФКТ                         521
Сумицидин                            560  Флюоцинолона ацетонид       612
Сурьма (III) оксид                   449  Флюс канифольный
активированный              521
Сурьма (V) сульфид                   448  Фозалон                     223

Бескүкіртті сүрме             448  Фосфамид                    180
үш тотықты сүрме              449  Фосфор (V) оксиді           525
Фосфор ангидриді            525
Тамоксифен цитраты            610  Фреон-11                    492
Тебаин                        624  Фреон 12                    205
Теллур (ІV) оксиді            451  Фреон 21                    211
Теллурдың қостотығы           451  Фреон 22                    202
Тепрем                        452  Фреон 32                    200
Терефталь қышқылы              58  Фреон 122а                  201
Тетраиндол                    112  Фталазол                    469
Тетрафлурон                   187  Фталь қышқылы
2,2,3,3-Тетрафторпропил
спирті                        460  Фталь қышқылының            469
Тинувин П                     137  4-[N-(тиазол-2-иламино)
сульфонил] анилиді
Тиодан                        125  Т-(2-хлорциклогексилтио)
имид                        553
Тиолон                        136  Фталь қышқылының
N-(циклогексилтио) имиді    567
Тиофенол                      471  Фталь қышқылының диметил
эфирі                       192
Тиофуран                      470  Фтальды ангидрид            230
Тиурам Д                      459  Фторокорт                   604
Тиурам Е                      466  Фтортрихлорметан            492
ТМТД                          459  Фумар қышқылы                97
4-толуилил қышқылының
метил эфирі                   317  2-фуральдегид               531
Тетрациклин                   164  Фур-2-илметанол             526
Толуин                        543  Фурфураль                   531
Томилон                       187  Фурфурил спирті             526
Триадименол                   188  Фурфурол                    531
Триамцинолона ацетонид        604
Триацетонамин                 457
1,1,5-Тригидрооктафторпен.
танол                         373
Хлор ЦТФ                      553  Мырыш ацетаты               568
Хлораль                       489  Мырыш нитраты               569
Хлорамин Б                    549  Циперметрин                 558
3-Хлораминбензол              533  ЦТФ                         567
4-Хлораминобензол             534
м-Хлоранилин                  533  Төртхлорлы көміртек         462
п-Хлоранилин                  534  Экатин                      195
1-Хлорацетофенон              506  Энантты альдегид            131

Сурьма пятисернистая                 448  Фосфамид                    180
Сурьма трехокись                     449  Фосфор (V) оксид            525
Фосфорный ангидрид          525
Тамоксифена цитрат                   610  Фреон-11                    492
Тебаин                               624  Фреон 12                    205
Теллур (IV) оксид                    451  Фреон 21                    211
Теллура двуокись                     451  Фреон 22                    202
Тепрем                               452  Фреон 32                    200
Терефталевая кислота                  58  Фреон 122а                  201
Тетраиндол                           112  Фталазол                    469
Тетрафлурон                          187  Фталевой кислоты      2,2,3,3-Тетрафторпропиловый спирт    460  4-[N-(тиазол-2-иламино)
сульфонил] анилид           469
Тинувин П                            137  Фталевой кислоты
Тиодан                               125  Т-(2-хлорциклогексилтио)
имид                        553
Тиолон                               136  Фталевой кислоты
N-(циклогексилтио) имид     567
Тиофенол                             471  Фталевой кислоты
диметиловый эфир            192
Тиофуран                             470  Фталевый ангидрид           230
Тиурам Д                             459  Фторокорт                   604
Тиурам Е                             466  Фтортрихлорметан            492
ТМТД                                 459  Фумаровая кислота            97
4-Толуилиловой кислоты
метиловый эфир                       317  2-фуральдегид               531
Тетрациклин                          164  Фур-2-илметанол             526
Толуин                               543  Фурфураль                   531
Томилон                              187  Фурфуриловый спирт          526
Триадименол                          188  Фурфурол                    531
Триамцинолона ацетонид               604
Триацетонамин                        457
1,1,5-Тригидрооктафторпентанол       373
Хлор ЦТФ                             553  Цинк ацетат                 568
Хлораль                              489  Цинк нитрат                 569
Хлорамин Б                           549  Циперметрин                 558
3-Хлораминобензол                    533  ЦТФ                         567
4-Хлораминобензол                    534
м-Хлоранилин                         533  Четыреххлористый углерод    462
п-Хлоранилин                         534  Экатин                      195
1-Хлорацетофенон                     506  Энантовый альдегид          131

п-Хлорбензотрифторид          546  Эпихлоргидрин               542
2-Хлормтилфосфон қышқылының        1,2-Эпоксипропан            319
гексаметилентетрааммонийі     117  Эпоксиэтилен                369
в-Хлоропрен                   537  Этаналь                      40
Хлороформ                     490  Этаноламин                   24
Хлорофос                      174  Хлорлы этил                 554
Хлорпирифос                   222  Этилвалерат                 587
Хлортетрациклин (мал
азығы негізінде)              541  Этилен оксиді               369
м-Хлорфенилизоцианат          547  сип.транс-1,3-
Этилендикарбон қышқылы       97
п-Хлорфенилизоцианат          548  Этиленимин                    1
п-Хлорфенол                   552  Этиленсульфид               468
1-Хлор-2,3-эпоксипропан       542  Этиленхлорид                555
Хлорэтилен                    555  Этилмеркаптан               575
Хром (VІ) оксиді              556  2-Этил-2-[4(метилтио)]
фенилпропилтиофосфат        404
Этил спирті                 574
Циансутегі                    142  N-Этил-м-толуидин           579
Цианур қышқылы                474  N-Этил-о-толуидин           586
Циануртриамид                 476  Этилхлорид                  554
Циклогексилбензтиазол.
сульфенамид-2                 566  17а-Этинилтестостерон       621
___________________________________________________________________
"Атмосфералық ауаға қойылатын
санитарлық-эпидемиологиялық
талаптар" санитарлық-
эпидемиологиялық ереже мен
нормаларына 2 қосымша
Ескерту: 2-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы  N 41 (ресми  жарияланған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен .
Елді мекеннің атмосфералық ауасын ластайтын заттардың
қауіпсіз әсер етуінің бағдарланған деңгейі (ҚӘБД)
1 кесте
____________________________________________________________________
N  |    Заттардың атаулары     |   СҚА      |  Формула  |  ҚӘБД
р/р |                      №    |  бойынша N |           | мөлшері
|                           |            |           | (мг/м3)
____|___________________________|____________|___________|__________
1 |                2          |     3      |     4     |    5
____________________________________________________________________
1    1-Адамантилэтилкетон                     С 13 Н 21 O          0,01
2    Аденозин-5'-(тетрагидро.
трифосфат динатрия)         987-65-5     С 10 Н 14 N 5 NаО 13 Р 3   0,05
3    Азофоска (фосфат тұзының
және аммоний нитратының
кальций фосфаттарының

п-Хлорбензотрифторид                 546  Эпихлоргидрин               542
2-Хлорметилфосфоновой кислоты             1,2-Эпоксипропан            319
Гексаметилентетрааммоний             117  Эпоксиэтилен                369
b-Хлоропрен                          537  Этаналь                      40
Хлороформ                            490  Этаноламин                   24
Хлорофос                             174  Этил хлористый              554
Хлорпирифос                          222  Этилвалерат                 587
Хлортетрациклин (кормовой)           541  Этилена оксид               369
м-Хлорфенилизоцианат                 547  сип.транс-1,3-
Этилендикарбоновая кислота   97
п-Хлорфенилизоцианат                 548  Этиленимин                    1
п-Хлорфенол                          552  Этиленсульфид               468
1-Хлор-2,3-эпоксипропан              542  Этиленхлорид                555
Хлорэтилен                           555  Этилмеркаптан               575
Хрома (VI) оксид                     556  2-Этил-2-[4(метилтио)]
фенилпропилтиофосфат        404
Этиловый спирт              574
Циановодород                         142  N-Этил-м-толуидин           579
Циануровая кислота                   474  N-Этил-о-толуидин           586
Циануртриамид                        476  Этилхлорид                  554
Циклогексилбензтиазолсульфенамид-2   566  17a-Этинилтестостерон       621
__________________________________________________________________________
Приложение 2
к санитарно-эпидемиологическим правилам и нормам
"Санитарно-эпидемиологические требования
к атмосферному воздуху"
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 26 января 2007 года  N 41 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Ориентировочные безопасные уровни воздействия (ОБУВ)
загрязняющих веществ в атмосферном воздухе населенных мест
Таблица 1
__________________________________________________________________________
N |    Наименование вещества       |   N     |  Формула    | Величина
п/п|                                |   по СAS|             | ОБУВ (мг/м 3 )
--------------------------------------------------------------------------
1 |             2                  |    3    |       4     |      5
--------------------------------------------------------------------------
1  1-Адамантилэтилкетон                        С 13 Н 21 O          0,01
2  Аденозин-5'-
(тетрагидротрифосфат динатрия)   987-65-5   С 10 Н 14 N 5
О 13 Р 3             0,05
3  Азофоска (смесь солей фосфата
и нитрата аммония,

қоспасы)                                                  0,02
4    Акриламид                    79-06-1      C 5 H 5 NO          0,005
5    L-Аланин                     56-41-7      С3Н7NО2         0,7
6    Олефиндерден жасалған
алкилбензолсульфоқышқылы
7    С 11 14 олефиндер негізін.
дегі алкилбензолдар                                       0,01
8    Алкилдифенилдер                                           0,1
9    Алкилтриметиламинийхлоридi              C 12 H 10   . С n Н 2n      0,03
10   С 8 10 фракциясының а-
олфиндерінен болатын
алкилфенолдар                                             0,02
11   Пропилен тримерлері негізін.
дегі алкилфенолдар                                        0,04
12   Фракцияның С 10 18
алкилфосфаты                                               1,0
13   С 12 16 фракциясының
алкилфосфаты                                               1,0
14   Aлюмоорганикалық синтез
спирттерінен өндірілген
С 12 14 алкилфосфаттары                                    0,2
15   Алюминий нитридi
(алюминийге қайта
есептегенде)                24304-00-5      АlN           0,01
16   Aлюминий октадеканоаты
(алюминийге қайта
есептегенде)                637-12-7     C 54 H 105 AlО 6       0,001
17   Алюминий, еритін тұздар
(нитрат, сульфат, хлорид,
алюминийлі ашудастар -
aммонийлі, калийлі)
/алюминийге қайта
есептегенде/                                              0,01
18   Гранаттың алюмоиттрийлі
шикіқұрамы (иттрий
бойынша)                                                  0,02
19   Амилаза                     75496-59-2                    0,02
20   1-Амино-9,10-антрацендион    82-45-1     С 14 Н 9 NO 2          0,05
21   4-Aминобензой қышқылы        150-13-0    С 7 Н 7 NO 2           0,03
22   1-Амино-4-бромбензол         106-40-1    С 6 Н 6 ВrN          0,03
23   4-Аминобутан қышқылы         56-12-2     С 4 Н 9 2           0,02
24   1-Амино-4-бутилбензол        104-13-2    С 10 Н 15 N          0,04
25   6-Аминогексан қышқылы        60-32-2     С 6 Н 11 2          0,01
26   1-Аминогуанидиний бикарбонат             СН 6 N 4 . С 2 H 4 О 6      0,01
27   2-Амино-2-дезокси-Д-
глюкоза гидрохлорид                      С 6 Н 14 5         0,0005
28   4-Амино-N-(2,4-
диаминофенил)-бензамид      60779-50-2   С 13 Н 14 N 4 О        0,03
29   2S-(2a,5a,6b)]-6-
Амино-3,3-диметил-7-оксо
-4-тиа-1-азаби-цикло
[3,2,0]гептан-2-карбон
қышқылы                     551-16-6     С 8 Н 12 N 2 О 3 S      0,001
30   4-Амино-6-(1,1-
диметилэтил)-3-метилтио-
1,2,4-триазин-5-он          21087-64-9   С 8 Н 14 N 4 OS       0,003
31   Натрий 4-Амино-2,5-

фосфатов кальция)                                            0,02
4  Акриламид                         79-06-1   C 5 H 5 NO          0,005
5  L-Аланин                          56-41-7   С 3 Н 7 2            0,7
6  Алкилбензолсульфокислота
из олефинов
7  Алкилбензолы на основе
олефинов С 11 14                                              0,01
8  Алкилдифенилы                                                 0,1
9  Алкилтриметиламинийхлорид                     C 12 H 10  .   СnН 2 n   0,03
10  Алкилфенолы из a-олефинов
фракции С 8 10                                                0,02
11  Алкилфенолы на основе
тримеров пропилена                                           0,04
12  Алкилфосфаты фракций С 10 18                                   1,0
13  Алкилфосфаты фракций С 12 16                                   1,0
14  Алкилфосфаты С 12 14 из спиртов
алюмоорганического Синтеза                                    0,2
15  Алюминий нитрид
(в пересчете на алюминий)      24304-00-5    АlN             0,01
16  Алюминий октадеканоат
(в пересчете на алюминий)        637-12-7   C 54 H 105 AlО 6      0,001
17  Алюминий, растворимые соли
(нитрат, сульфат, хлорид,
алюминиевые квасцы -
аммониевые, калиевые)
(в пересчете на алюминий)                                    0,01
18  Алюмоиттриевой шихты
граната (по иттрию)                                          0,02
19  Амилаза                        75496-59-2                    0,02
20  1-Амино-9,10-антрацендион         82-45-1    С 14 Н 9 NO 2         0,05
21  4-Аминобензойная кислота         150-13-0     С 7 Н 7 NO 2         0,03
22  1-Амино-4-бромбензол             106-40-1     С 6 Н 6 ВrN        0,03
23  4-Аминобутановая кислота          56-12-2     С 4 Н 9 2         0,02
24  1-Амино-4-бутилбензол            104-13-2     С 10 Н 15 N        0,04
25  6-Аминогексановая кислота         60-32-2    С 6 Н 11 2         0,01
26  1-Аминогуанидиний бикарбонат                    СН 6 N 4
С 2 H 4 О 6         0,01
27  2-Амино-2-дезокси-Д-
глюкоза гидрохлорид                          С 6 Н 14 5       0,0005
28  4-Амино-N-(2,4-диаминофенил)-
бензамид                       60779-50-2   С 13 Н 14 N 4 О        0,03
29  2S-(2a,5a,6b)]-6-Амино-3,3-
диметил-7-оксо-4-тиа-1-
азабицикло[3,2,0]гептан-
2-карбоновая кислота             551-16-6   С 8 Н 12 N 2 О 3 S      0,001
30  4-Амино-6-(1,1-
диметилэтил)-3-метилтио-
1,2,4-триазин-5-он             21087-64-9   С 8 Н 14 N 4 OS        0,003
31  4-Амино-2,5-дихлорбензол-

дихлорбензолсульфонаты      41925-98-1   С 6 Н 4 Сl 2 NNаО 3 S    0,01
32   4-Амино-3,5-дихлор-2-
трихлорметилпиридин                      С 6 Н 3 Сl 5 N 2         0,01
33   4-Амино-N-[2-
(диэтиламино)этил]
бензамид                    614-39-1     С 13 Н 21 N 3 О . СlН    0,03
34   Жоғарғы майлы қышқылдар.
мен ацилденген 6-амино.
капрон қышқылы, натрий
тұзы                                                      0,1
35   N-(Аминокарбонил)-2-
бром-3-метилбутанамид       496-67-3     С 6 Н 11 Вr 2 N 2 O 2      0,02
36   5-[[2-(Аминокарбонил)
гидразино]сульфонил]-2 4-
дихлор-бензой қышқылы       83173-93-7   С 8 Н 7 Сl 2 N 3 O 5 S     0,04
37   4-(Аминометил) бензой
қышқылы                     56-91-7      С 8 Н 9 NO 2           0,05
38   2-Амино-6-метил-4-
метокси-1,3,5-триазин       1668-54-8    С 5 Н 8 N 4 О          0,02
39   Фенилкарбатион қышқылының
[4-Амино-2-метил-5-
пиримидинил) метил
[формиламино]-1-[2-
(фосфонокси)этил]-1-
пропенил эфирi              22457-89-2    C 19 Н 23 N 4 O 6 РS     0,01
40   3((4-Амино-2-метил-5-
пиримидил) метил]-4-метил-
5-[2-(фосфо-нокси)этил]
тиазолий фосфат             532-44-5      С 12 Н 18 N 4 O 4 РS*   0,01
· Н 6 О 8 Р 2
41   3-[(4-Амино-2-метил-5-
пиримидинил)метил]-4-метил
-5-[2-(фос-фоноокси)этил]
тиазолинхлорид              532-40-1     С 12 Н 18 СlN 4 O 4 РS   0,003
42   1-Аминонафталин             134-32-7     С 10 H 9 N           0,003
43   1-Амино-2-нитробензол       88-74-4      С 6 H 6 N 2 О 2          0,006
44   1-Амино-3-нитробензол       99-09-2      С 6 Н 6 N 2 О 2           0,01
45   1-Амино-4-нитробензол       100-01-6     С 6 Н 6 N 2 О 2          0,006
46   2-Амино-4-нитрофенол        99-57-0      С 6 Н 6 N 2 О 3           0,01
47   1-Амино-3-нитро-4-хлорбензол 635-22-3    С 6 Н 5 ClN 2 О 2        0,002
48   С 12 18 Аминопарафиндер
(аминдер бойынша)                                         0,003
49   2-Аминопропан               75-31-0      С 3 Н 9 N            0,01
50   2-Аминопропан-1,3-
дикарбон қышқылы            617-65-2     С 5 Н 9 NO 4            0,1
51   3-Аминопроп-1-ен            107-11-9     С 3 Н 7 N           0,008
52   N'(3-Аминопропил)-N,N-
диметил-1,3-пропандиамин    10563-29-8   С 8 Н 21 N 3           0,08
53   3-Аминопропилтриэтоксисилан 919-30-2     С 9 Н 23 3 Si       0,03
54   5-Аминосульфонил-4-хлор-2-
[(2-фуранметил) амин]
бензой қышқылы              54-31-9      С 12 Н 11 СlN 2 O 5 S     0,01
55   4-Амино-3,5,6-трихлор.
пиридин-2-карбон қышқылы    1918-02-1    С 6 Н 3 Сl 3 N 2 O 2        0,1

сульфонат натрия               41925-98-1   С 6 Н 4 Сl 2 NNаО 3 S     0,01
32   4-Амино-3,5-дихлор-2-
трихлорметилпиридин                        С 6 Н 3 Сl 5 N        0,01
33   4-Амино-N-[2-
(диэтиламино)этил]
бензамид                       614-39-1    С 13 Н 21 N 3 О . СlН     0,03
34   6-Аминокапроновой кислоты
ациллированной высшими
жирными кислотами,
натриевая соль                                               0,1
35   N-(Аминокарбонил)-2-
бром-3-метилбутанамид          496-67-3    С 6 Н 11 Вr 2 N 2 O 2        0,02
36   5-[[2-(Аминокарбонил)
гидразино]сульфонил]-2 4-
дихлорбензойная кислота       83173-93-7   С 8 Н 7 Сl 2 N 3 O 5 S       0,04
37   4-(Аминометил) бензойная
кислота                          56-91-7      С 8 Н 9 NO 2          0,05
38   2-Амино-6-метил-4-
метокси-1,3,5-триазин          1668-54-8      С 5 Н 8 N 4 О         0,02
39   S-[2]-[4-Амино-2-метил-
5-пиримидинил)метил
[формиламино]-1-[2-
(фосфонокси)этил]-
1-пропениловый эфир
фенилкарбатионовой
кислоты                       22457-89-2   C 19 Н 23 N 4 O 6 РS        0,01
40   3((4-Амино-2-метил-5-
пиримидил) метил]-4-метил-
5-[2-(фосфо-нокси)этил]
тиазолий фосфат                 532-44-5   С 12 Н 18 N 4 O 4 РS        0,01
· Н 6 О 8 Р 2
41   3-[(4-Амино-2-метил-5-
пиримидинил)метил]-4-метил
-5-[2-(фос-фоноокси)этил]
тиазолинхлорид                  532-40-1   С 12 Н 18 СlN 4 O 4 РS     0,003
42   1-Аминонафталин                 134-32-7     С 10 H 9 N          0,003
43   1-Амино-2-нитробензол            88-74-4     С 6 H 6 N 2 О 2         0,006
44   1-Амино-3-нитробеизол            99-09-2     С 6 Н 6 N 2 О 2          0,01
45   1-Амино-4-нитробензол           100-01-6     С 6 Н 6 N 2 О 2         0,006
46   2-Амино-4-нитрофенол             99-57-0     С 6 Н 6 N 2 О 3          0,01
47   1-Амино-3-нитро-4-хлорбензол    635-22-3    С 6 Н 5 ClN 2 О 2        0,002
48   Аминопарафины С 12 18
(по аминам)                                                 0,003
49   2-Аминопропан                    75-31-0      С 3 Н 9 N          0,01
50   2-Аминопропан-1,3-
дикарбоновая кислота            617-65-2     С 5 Н 9 NO 4           0,1
51   3-Аминопроп-1-ен                107-11-9     С 3 Н 7 N          0,008
52   N'(3-Аминопропил)-N,N-
диметил-1,3-пропандиамин      10563-29-8     С 8 Н 21 N 3          0,08
53   3-Аминопропилтриэтоксисилан     919-30-2    С 9 Н 23 3 Si       0,03
54   5-Аминосульфонил-4-хлор-2-
[(2-фуранметил) амин]
бензойная кислота                54-31-9  С 12 Н 11 СlN 2 O 5 S       0,01
55   4-Амино-3,5,6-трихлор-
пиридин-2-карбоновая кислота   1918-02-1    С 6 Н 3 Сl 3 N 2 O 2        0,1

56   4-Амино-3,5,6-трихлор-2-
трихлометилпиридин                       С 6 H 2 Cl 6 N 2         0,015
57   7-(Д-2-Амино-2-фенилаце.
тамидо)-3-метил-3-цефем-4-
карбон қышқылы, моногидрат  15686-71-2   С 16 Н 17 N 3 О 4 S      0,005
58   6-Аминофенилацетиламино-
3,3-диметил-7-оксо-4-тиа-
1-азаби-цикло[3,2,0]гептан-
2-карбон қышқылы            69-53-4      С 16 Н 19 N 3 O 4 S      0,005
59   4-Амино-3-фенилмайқышқылы.
ның гидрохлориді            3060-40-1    С 10 Н 14 СlNО 2       0,02
60   N-[(4-Аминофенил)сульфонил]
ацетамида натрий тұзы       127-56-0     С 8 Н 9 N 2 NаО 3 S      0,01
61   Д(-)-2-Аминофенилсірке.
қышқылы                     3060-40-1    С 10 Н 14 СlNO 2       0,05
62   4-Аминофенол                123-30-8     С 6 Н 7 NО          0,026
63   7-Аминоцефалоспоран қышқылы 957-68-6     С 10 Н 12 N 2 O 5 S      0,005
64   Аминоциклогексан            108-91-8     С 6 Н 13 N           0,01
65   2-Аминоэтансульфон қышқылы  107-35-7     C 2 H 7 NO 3 S          0,1
66   N-(2-Аминоэтил)-N'-
[2-[(2-аминоэтил)амино]
этил]-1,2-этандиамин        112-57-2     С 8 Н 23 N 5           0,01
67   1-(2-Аминоэтил) пиперазин   140-31-8     С 6 Н 15 N 3           0,01
68   2-Аминоэтилкүкіртқышқылы    107-35-7     C 2 H 7 NO 3 S         0,02
69   2-Амино-5-этил-1,3,4-
тиадиазол                   14068-53-2   С 4 Н 7 N 3 S          0,04
70   Аммифурин (фурокумариндер.
дің, изопимпинеллиннің,
бергаптеннің, ксантотоксин.
нің қоспалары)                                           0,006
71   ДиАммоний карбонаты         506-87-6     СН 8 N 2 O 3           0,04
72   Аммоний октадеканоаты       1002-89-7    С 18 Н 39 NO 2         0,02
73   Аммоний тиоцианаты          1762-95-4    CH 4 N2S           0,05
74   Аммоний сульфаматы          7773-06-0    Н 6 N 2 О 3 S           0,1
75   Анизол                      100-86-3     С 7 Н 8 О             0,1
76   Анмарин                                                    0,1
77   Антрацен                    120-12-7     C 14 H 10             0,01
78   9,10-Антрацендинон          84-65-1      С 14 Н 8 O 2            0,02
79   L-Аргинин                   74-79-3      С 5 Н 12 NO 2           1,2
80   Аскорбин қышқылы            50-81-7      С 6 Н 8 О 6             0,5
81   L-Аспарагиназа              9015-68-3                 0,3мкг/м3
82   L-Аспаргин қышқылы          56-84-8      С 4 Н 7 NO 4            1,2
83   DIL-Аспарагин қышқылының
калий тұзы                               С 4 Н 5 КNO 4           0,1
84   D1L-Аспарагин қышқылының
магний тұзы                                                0,1

56   4-Амино-3,5,6-трихлор-2-
трихлометилпиридин                         С 6 H 2 Cl 6 N 2         0,015
57   7-(Д-2-Амино-2-фенилацетамидо)
-3-метил-3-цефем-4-
карбоновая кислота,моногидрат 15686-71-2   С 16 Н 17 N 3 О 4 S      0,005
58   6-Аминофенилацетиламино-
3,3-диметил-7-оксо-4-тиа-
1-азаби-цикло[3,2,0]гептан-
2-карбоновая кислота            69-53-4    С 16 Н 19 N 3 O 4 S      0,005
59   4-Амино-3-фенилмасляной
кислоты гидрохлорид            3060-40-1   С 10 Н 14 СlNО 2       0,02
60   N-[(4-Аминофенил)сульфонил]
ацетамида натриевая соль        127-56-0   С 8 Н 9 N 2 NаО 3 S      0,01
61   Д(-)-2-Аминофенилуксусная
кислота                        3060-40-1   С 10 Н 14 СlNO 2       0,05
62   4-Аминофенол                   123-30-8     С 6 Н 7 NО        0,026
63   7-Аминоцефалоспорановая
кислота                         957-68-6   С 10 Н 12 N 2 O 5 S     0,005
64   Аминоциклогексан                108-91-8      С 6 Н 13 N        0,01
65   2-Аминоэтансульфоновая кислота  107-35-7     C 2 H 7 NO 3 S        0,1
66   N-(2-Аминоэтил)-N'-
[2-[(2-аминоэтил)амино]
этил]-1,2-этандиамин            112-57-2     С 8 Н 23 N 5         0,01
67   1-(2-Аминоэтил) пиперазин       140-31-8     С 6 Н 15 N 3         0,01
68   2-Аминоэтилсерная кислота       107-35-7     C 2 H 7 NO 3 S       0,02
69   2-Амино-5-этил-1,3,4-
тиадиазол                     14068-53-2     С 4 Н 7 N 3 S        0,04
70   Аммифурин (смесь фурокумаринов:
изопимпинеллина,
бергаптена, ксантотоксина)                                0,006
71   ДиАммоний карбонат              506-87-6     СН 8 N 2 O з        0,04
72   Аммоний октадеканоат           1002-89-7    С 18 Н 39 NO 2        0,02
73   Аммоний тиоцианат              1762-95-4     CH 4 N2S        0,05
74   Аммоний сульфамат              7773-06-0     Н 6 N 2 О 3 S        0,1
75   Анизол                          100-86-3      С 7 Н 8 О         0,1
76   Анмарин                                                     0,1
77   Антрацен                        120-12-7      C 14 H 10         0,01
78   9,10-Антрацендинон               84-65-1      С 14 Н 8 O 2        0,02
79   L-Аргинин                        74-79-3      С 5 Н 12 NO 2        1,2
80   Аскорбиновая кислота             50-81-7      С 6 Н 8 О 6          0,5
81   L-Аспарагиназа                 9015-68-3                 0,3мкг/м 3
82   L-Аспаргиновая кислота           56-84-8      С 4 Н 7 NO 4         1,2
83   DIL-Аспарагиновая кислота
калиевая соль                                 С 4 Н 5 КNO 4        0,1
84   DIL-Аспарагиновая кислота
магниевая соль                                              0,1

85   Аспаркам                                                   0,1
86   Ацелизин (ДL-лизинiнің
ацетилсалицилат және глицин
қоспасы (9:1)                                             0,01
87   Аценафтен                   83-32-9      С 12 O 10            0,07
88   3-(Ацетиламино)-5-
[(ацетиламино)метил]-2,4,6-
үш йодбензой қышқылы        440-58-4     С 12 Н 11 I 3 N 2 O 4       0,04
89   2-Ацетиламино-5-нитротиазол 140-40-9     С 5 Н 5 N 3 О 3 S         0,01
90   2-Ацетиламинотиазол         2719-23-5    С 5 Н 6 N 2 ОS          0,01
91   Ацетилбромид                506-96-7     С 2 Н 3 ВrО          0,005
92   3-Ацетилпропилацетат                     С 7 Н 12 О 3            0,04
93   7а,17а-(Ацетилтио)-17-
гидрокси-3-оксопрегн-4-ен-
21 карбон қышқылының
ү-лактоны                   52-01-7      С 24 Н 32 O 4 S         0,03
94   цис-1-(3 1 -Ацетилтиопро.
пионил)-6-метилпипеколин
қышқылы                                                   0,02
95   Ацетилфталилцелюллоза                                     0,1
96   Ацетилциклододецен                       C 14 Н 26 О          0,07
97   2-Ацетоксибензой қышқылы    50-78-2      C 9 Н 8 O 4            0,01
98   Ацетоксим                   546-88-3     С 2 Н 5 NO 2            0,1
99   8-Ацетокси-п-ментен-1                    С 12 Н 23 O          0,05
100  6-Ацетокси-2-метил-2-(4,8,
12-триметилтридецил) хроман 10191-41-0   C 29 H 50 O 2           0,08
101  2-(1-Ацетокси-2,2,2-трихлор.
этил)-0,0-дифенилфосфонат    74548-80-4   С 16 Н 14 Сl 3 О 5 Р     0,08
102  Ацетонитрил                  75-05-8      С 2 Н 3 N            0,1
103  Барий дигидрооксидi
(барийге қайта есептегенде) 17194-00-2    ВаН 2 О 2           0,004
104  Барий дифторидi (барийге
қайта есептегенде)          7787-32-8     ВаF 2             0,002
105  Барий оксидi (барийге қайта
есептегенде)                1304-28-5     ВаО             0,004
106  Барий октадеканоаты
(барийге қайта есептегенде)  6865-35-6   С 36 Н 70 ВаO 4        0,004
107  Барий пероксидi (барийге
қайта есептегенде)          1304-29-6    ВаО 2              0,01
108  Барий сульфаты (барийге
қайта есептегенде)          7727-43-7    ВаO 4 S             0,1
109  Барий тиосульфаты (барийге
қайта есептегенде)          35112-53-9   ВаО 3 S 2            0,05
110  Барий титанат (IV)          12047-27-7   ВаО 3 Ti           0,01
111  Aқуызды-минералды қосымша                               0,0001
112  Бензамид                    55-21-0      С 7 Н 7 NО           0,01
113  7Н-Бенз[d,е]антрацен-7-он   82-05-3      С 17 Н 10 О         0,003

85   Аспаркам                                                    0,1
86   Ацелизин (смесь ДL-лизина
ацетилсалицилата и глицина
(9:1)                                                      0,01
87   Аценафтен                        83-32-9      С 12 O 10         0,07
88   3-(Ацетиламино)-5-
[(ацетиламино)метил]-2 4 6-
трийодбензойная кислота         440-58-4    С 12 Н 11 I 3 N 2 O 4      0,04
89   2-Ацетиламино-5-нитротиазол     140-40-9     С 5 Н 5 N 3 О 3 S       0,01
90   2-Ацетиламинотиазол            2719-23-5     С 5 Н 6 N 2 ОS        0,01
91   Ацетилбромид                    506-96-7     С 2 Н 3 ВrО        0,005
92   3-Ацетилпропилацетат                         С 7 Н 12 О 3          0,04
93   7@,17@-(Ацетилтио)-17-
гидрокси-3-оксопрегн-4-ен-
21 карбоновой кислота
ү-лактон                         52-01-7    С 24 Н 32 O 4 S         0,03
94   цис-1-(3 1 -Ацетилтиопропионил)-
6-метилпипеколиновая кислота                                 0,02
95   Ацетилфталилцелюллоза                                         0,1
96   Ацетилциклододецен                           C 14 Н 26 О          0,07
97   2-Ацетоксибензойная кислота      50-78-2      C 9 Н 8 O 4           0,01
98   Ацетоксим                       546-88-3     С 2 Н 5 NO 2           0,1
99   8-Ацетокси-п-ментен-1                        С 12 Н 23 O          0,05
100  6-Ацетокси-2-метил-2-(4,8,
12-триметилтридецил) хроман   10191-41-0     C 29 H 50 O 2          0,08
101  2-(1-Ацетокси-2,2,2-трихлор-
этил)-0,0-дифенилфосфонат     74548-80-4   С 16 Н 14 Сl 3 О 5 Р       0,08
102  Ацетонитрил                     75-05-8       С 2 Н 3 N           0,1
103  Барий дигидрооксид
(в пересчете на барий)        17194-00-2     ВаН 2 О 2          0,004
104  Барий дифторид
(в пересчете на барий)         7787-32-8     ВаF 2            0,002
105  Барий оксид
(в пересчете на барий)         1304-28-5     ВаО            0,004
106  Барий октадеканоат
(в пересчете на барий)        6865-35-6   С 36 Н 70 ВаO       0,004
107  Барий пероксид
(в пересчете на барий)        1304-29-6    ВаО 2              0,01
108  Барий сульфат
(в пересчете на барий)        7727-43-7    ВаO 4 S             0,1
109  Барий тиосульфаты
(в пересчете на барий)       35112-53-9    ВаО 3 S 2            0,05
110  Барий титанат (IV)           12047-27-7    ВаО 3 Ti           0,01
111  Белково-минеральная
добавка                                                   0,0001
112  Бензамид                       55-21-0     С 7 Н 7 NО           0,01
113  7Н-Бенз[d,е]антрацен-7-он      82-05-3     С 17 Н 10 О         0,003

114  2-Бензилбензимидазол
гидрохлоридi                1212-48-2    С 14 Н 12 N 2 . СlН     0,01
115  Бензилбутилфталат           85-68-7      С 19 Н 20 O 4          0,01
116  Бензил-2-гидроксибензоат    118-58-1     С 14 H 12 O 3          0,02
117  S-Бензил-0,0-диизопропил.
тиофосфат                   13286-32-3   С 13 Н 21 O 3 РS       0,01
118  N-Бензилиденциклогексиламин              С 13 Н 22 N          0,05
119  Бензилцианид                140-29-4     С 8 Н 7 N            0,01
120  N-Бензил-N-этиланилинi                   С 15 Н 17 N          0,01
121  1Н-Бензимидазол-2-илкарбамин
қышқылының метил эфирі      10605-21-7   С 9 Н 9 N 3 О 3          0,01
122  Кальций 4-(Бензоиламино)-2-
гидроксибензоаты            528-96-1     С 14 Н 11 Сa 1/2 NO 4    0,04
123  2-(N-Бензоил-N-(3,4-
дихлорфенил)амино)
этилпропионаты              33878-50-1   С 18 Н 17 Сl 2 3      0,002
124  3-Бензоилоксихинуклидин,
гидрохлоридi                             С 14 Н 17 NO 2 . СlН    0,005
125  N-Бензоил-N-(4-фтор-3
-хлорфенил)-DL-аланинiнің
изопропил эфирі              52756-22-6   С 19 Н 19 СlFNО 3      0,01
126  Бензоилхлорид                98-88-4      C 7 H 5 ClO          0,04
127  R-(-)-N-Бензоил-N-(3-хлор-
4-фторфенил) аланинiнің
изопропил эфирі              57973-67-8   C 19 H 19 ClFNO 3      0,01
128  Бензой қышқылы               65-85-0      С 7 Н 6 O 2            0,03
129  Бензолсульфон қышқылы        98-11-3      С 6 Н 6 О 3 S          0,6
130  Бензол-1,2,4-трикарбон
қышқылы                      528-44-9     С 9 Н 6 О 6           0,008
131  IH-Бензотриазол              95-14-7      С 6 Н 5 N 3           0,01
132  2-(2Н-Бензотриазол-2-ил)-4-
(1,1-диметилэтил)-6-(2-метил
-пропил) фенол              134440-54-3   С 20 Н 26 N 3 О        0,5
133  Бензо (d,е,f) фенантрен     129-00-0      С 16 Н 10          0,001
134  Берилий және оның қосынды.
лары (берилийге қайта
есептегенде)                                            0,00001
135  Гидролиздік лигниннен жасалған
биостимулятор (биоширату)                                 2,0
136  N,N'-Бис-(2-аминоэтил)-1,2-
этандиамин                   112-24-3    С 6 Н 8 N 4            0.01
137  3,12-Бис(3-бром-1-оксопропил)
-3612-диаза-6,9-диазоний.
диспиро [5,2,5,2] гексадекан
дихлорид                     86641-76-1                   0,05
138  1,6-Бис (диметиламино) гексан 111-18-2   С 10 Н 24 N 2         0,005
139  4-[2,4-Бис (1,1-диметил.
пропил) фенокси] бутан
қышқылы                      50772-35-5  C 20 H 32 O 3          0,04

114  2-Бензилбензимидазол
гидрохлорид                  1212-48-2   С 14 Н 12 N 2 . СlН        0,01
115  Бензилбутилфталат             85-68-7      С 19 Н 20 O 4           0,01
116  Бензил-2-гидроксибензоат     118-58-1      С 14 H 12 O 3           0,02
117  S-Бензил-0,0-диизопропил-
тиофосфат                   13286-32-3    С 13 Н 21 O 3 РS         0,01
118  N-Бензилиденциклогексиламин                С 13 Н 22 N           0,05
119  Бензилцианид                  140-29-4      С 8 Н 7 N            0,01
120  N-Бензил-N-этиланилин                     С 15 Н 17 N            0,01
121  1Н-Бензимидазол-2-илкар-
баминовой кислоты
метиловый эфир             10605-21-7     С 9 Н 9 N 3 О 3            0,01
122  4-(Бензоиламино)-2-
гидроксибензоат
кальция                      528-96-1   С 14 Н 11 Сa 1 /2 NO 4         0,04
123  2-(N-Бензоил-N-(3,4-
дихлорфенил)амино)
этилпропионат              33878-50-1   С 18 Н 17 С l2 3         0,002
124  3-Бензоилоксихинуклидин,
гидрохлорид                             С 14 Н 17 NO 2 . СlН      0,005
125  N-Бензоил-N-(4-фтор-3
-хлорфенил)-DL-аланина
изопропиловый эфир         52756-22-6   С 19 Н 19 СlFNО 3         0,01
126  Бензоилхлорид                 98-88-4      C 7 H 5 ClO         0,04
127  R-(-)-N-Бензоил-N-(3-хлор-
4-фторфенил) аланина
изопропиловый эфир         57973-67-8   C 19 H 19 ClFNO 3         0,01
128  Бензойная кислота             65-85-0      С 7 Н 6 O 2            0,03
129  Бензолсульфоновая кислота     98-11-3     С 6 Н 6 О 3 S            0,6
130  Бензол-1,2,4-трикарбоновая
кислота                      528-44-9     С 9 Н 6 О          0,008
131  IH-Бензотриазол               95-14-7      С 6 Н 5 N 3            0,01
132  2-(2Н-Бензотриазол-2-ил)-4-
(1,1-диметилэтил)-6-(2-метил
-пропил) фенол              134440-54-3   С 20 Н 26 N 3 О           0,5
133  Бензо (d,е,f) фенантрен       129-00-0      С 16 Н 10           0,001
134  Берилий и его соединения
(в пересчете на берилий)                                 0,00001
135  Биостимулятор из
гидролизного лигнина                                        2,0
136  N,N'-Бис-(2-аминоэтил)-1,2-
этандиамин                    112-24-3    С 6 Н 8 N 4            0,01
137  3,12-Бис(3-бром-1-оксопропил)
-3612-диаза-6,9-диазоний-
диспиро [5,2,5,2] гексадекан
дихлорид                    86641-76-1                     0,05
138  1,6-Бис (диметиламино)
гексан                        111-18-2   С 10 Н 24 N 2           0,005
139  4-[2,4-Бис (1,1-диметил-
пропил) фенокси] бутановая
кислота                     50772-35-5   C 20 H 32 O 3            0,04

140  4-[2,4-Бис (1,1-диметил.
пропил) фенокси] бутилхлорид 50772-29-7  C 20 H 31 ClO 2        0,02
141  2,4-Бис (1,1-диметилпропил)
фенол                        120-95-6    С 16 Н 26 О          0,05
142  3,5-Бис (1,1-диметилэтил)-
4-гидроксибензолпропион
қышқылының 2,2-бис[[3-
[3,5-бис(1,1-диметилэтил]-
4-гидроксифенил]-1-
оксопропиокси]метил]-1,3-
пропандиил эфирi            6683-19-2     C 73 H 108 O 12         0,1
143  3,5-Бис(1,1-диметилэтил)-
4-гидроксибензолпропион
қышқылының метил эфирі      6386-38-5     С 18 H 28 O 3          0,03
144  3,5-Бис(1,1-диметилэтил)-
4-гидроксибензолпропион
қышқылының тиоди-2,1-
этандиил эфирі              41484-35-9    С 38 Н 58 O 6 S         0,1
145  Бис(1,1-диметилэтил)
дикарбонат                  24424-99-5    С 10 Н 18 O 5          0,02
146  3-[2,4-Бис(трет-пентил)
феноксиацетиламино]
бензойной кислоты
N-[4,5-дигидро-5-оксо-1-
(2,4,6-трихлорфенил)-1Н-
пиразол-3-ил] амид          31188-91-7   С 34 Н 37 Сl 3 N 4 O 4      0,1
147  Бис[1-(1Н)-2-пиридонил]
глиоксаль                                С 12 Н 10 N 2 О 2        0,01
148  Бис(триметилсилил)амин      999-97-3     С 6 Н 13 NSi 2         0,01
149  1,3-Бис(трихлорметил)бензол 881-99-2     С 8 Н 4 Сl 6           0,04
150  1,4-Бис(трихлорметил)бензол 68-36-0      С 8 Н 4 Сl 6           0,1
151  2,2'-Бис(4-фениламино.
фенокси) диэтил эфирi                                     0,15
152  Бицикло[2,2,1]гепта-2,5-
диен                        121-46-0     С 7 Н 8              0,01
153  Бицикло[2,2,1]гепт-2-ен     498-66-8     C 7 H 10             0,03
154  Аморфты бор                 7440-82-8    В                0,01
155  Бор нитридi                 10043-11-5   ВN               0,05
156  Бороглицерин                                              0,05
157  Бортфорлы сутегі қышқылы    16872-11-0   ВF 4 Н             0,01
158  Бор трифторид               7637-07-2    ВF 3              0,005
159  Бор трихлорид               10294-34-5   ВСl 3              0,03
160  Бромалканы С7-С9                                          0,03
161  4-Бром-1-аминоантрахинон-2
-сульфо қышқылы             116-81-4     С 14 Н 8 ВrNО 5 S      0,02
162  Бромацетогуанамин                        С 5 Н 6 ВrN 5 O       0,002
163  3-Бромбензальдегид          3132-99-8    С 7 Н 5 ВrО          0,01
164  4-Бромбензальдегид          1122-91-4    С 7 Н 5 ВrO          0,05
165  3-Бром-7Н-бенз[d,е]
антрацен-7-он               81-96-6      С 17 Н 9 ВrO        0,003
166  2-Бромбензил-N-этилдиметил.
аммоний, бромид                          С 10 Н 12 Вr 2 N      0,008

140  4-[2,4-Бис (1,1-диметил-
пропил) фенокси]
бутилхлорид                 50772-29-7  C 20 H 31 ClO 2           0,02
141  2,4-Бис (1,1-диметилпропил)
фенол                         120-95-6    С 16 Н 26 О          0,05
142  3,5-Бис (1,1-диметилэтил)-
4-гидроксибензолпропионовой
кислоты 2,2-бис[[3-
[3,5-бис(1,1-диметилэтил]-
4-гидроксифенил]-1-
оксопропиокси]метил]-1,3-
пропандииловый эфир          6683-19-2   C 73 H 108 O 12           0,1
143  3,5-Бис(1,1-диметилэтил)-
4-гидроксибензолпропионовой
кислоты метиловый эфир       6386-38-5     С 18 H 28 O 3          0,03
144  3,5-Бис(1,1-диметилэтил)-
4-гидроксибензолпропионовой
кислоты метиловый эфир      41484-35-9    С 38 Н 58 O 6 S         0,1
145  Бис(1,1-диметилэтил)
дикарбонат                  24424-99-5    С 10 Н 18 O 5          0,02
146  3-[2,4-Бис(трет-пентил)
феноксиацетиламино]
бензойной кислоты
N-[4,5-дигидро-5-оксо-1-
(2,4,6-трихлорфенил)-1Н-
пиразол-3-ил] амид          31188-91-7   С 34 Н 37 Сl 3 N 4 O     0,1
147  Бис[1-(1Н)-2-пиридонил]
глиоксаль                                 С 12 Н 10 N 2 О 2        0,01
148  Бис(триметилсилил)амин        999-97-3    С 6 Н 13 NSi 2         0,01
149  1,3-Бис(трихлорметил)бензол   881-99-2     С 8 Н 4 Сl 6          0,04
150  1,4-Бис(трихлорметил)бензол   68-36-0      С 8 Н 4 Сl 6           0,1
151  2,2'-Бис(4-фениламино-
фенокси) диэтиловый эфир                                   0,15
152  Бицикло[2,2,1]гепта-2,5-
диен                         121-46-0        С 7 Н 8           0,01
153  Бицикло[2,2,1]гепт-2-ен      498-66-8       C 7 H 10           0,03
154  Бор аморфный                7440-82-8         В            0,01
155  Бор нитрид                 10043-11-5        ВN            0,05
156  Бороглицерин                                               0,05
157  Бортфтористоводородная
кислота                    16872-11-0       ВF 4 Н           0,01
158  Бор трифторид               7637-07-2       ВF 3            0,005
159  Бор трихлорид              10294-34-5       ВСl 3            0,03
160  Бромалканы С7-С9                                           0,03
161  4-Бром-1-аминоантрахинон-2
-сульфокислдота              116-81-4    С 14 Н 8 ВrNО 5 S        0,02
162  Бромацетогуанамин                        С 5 Н 6 ВrN 5 O         0,002
163  3-Бромбензальдегид          3132-99-8     С 7 Н 5 ВrО          0,01
164  4-Бромбензальдегид          1122-91-4     С 7 Н 5 ВrO          0,05
165  3-Бром-7Н-бенз[d,е]
антрацен-7-он                81-96-6      С 17 Н 9 ВrO        0,003
166  2-Бромбензил-N-этил-
диметиламмоний, бромид                   С 10 Н 12 Вr 2 N       0,008

167  2-Бромбензой қышқылы        88-65-3      С 7 Н 5 Вr 2 O 2          0,1
168  3-Бромбензой қышқылы        585-76-5     С 7 Н 5 Вr 2 O 2         0,06
169  4-Бромбензой қышқылы        623-00-7     С 7 Н 5 Вr 2 O 2         0,04
170  N-aлкилпиридиннің бромды
тұздары                                                    0,3
171  Бромметан                   74-83-9      СН 3 Вr             0,2
172  1-Бром-4-метоксибензол      104-92-7     С 7 Н 7 ВrО          0,12
173  6-Бром-1,2-нафтохинон       6954-48-9    С 10 H 7 ВrО 2         0,01
174  5-Бром-4-оксопентилацетат                С 7 Н 11 ВrО 3         0,01
175  3-Бромтолуол                591-17-3     С 7 Н 7 Вr           0,08
176  2-Бромтолуол                95-46-5      С 7 Н 7 Вr           0,09
177  4-Бромтолуол                106-38-7     С 7 Н 7 Вr           0,13
178  3-Бром-1,7,7-триметилбицикло
[2,2,1] гептан-2-он         76-29-9      С 10 Н 15 ВrО        0,05
179  1-Бромтрицикло[3,3,1,1] 3,7
декан                       768-90-1     С 10 Н 15 Вr        0,0075
80   1-Бромундекан               693-67-4     С 11 Н 23 Вr        0,03
181  Бромхлорметан               74-97-5      СН 2 ВrСl         100,0
182  Бромэтан                    74-96-4      С 2 Н 5 Вr          0,05
183  1,4-Бутандикарбон қышқылы   124-04-9     С 6 Н 10 O 4          0,05
184  1,4-Бутандикарбон қышқылының
пиперазині, аддукті         142-88-1     С 10 Н 20 N 2 O 4        0,05
185  Бутанди қышқылының 2-этил-
6-метилпиридин-3-оломы      127464-43-1  С 7 Н 11 . С 4 Н 6 О 2    0,02
186  1,4-Бутандиол               107-88-0     С 4 Н 12 O 2           0,1
187  Бутандиол-1,4-ди(2,3-
эпоксипропил) эфирi         2425-79-8    С 10 Н 18 O 4          0,07
188  2,3-Бутандион               431-03-8     С 4 Н 6 O 2            0,1
189  Бутан-2-он                  78-93-3      C 4 H 8 O            0,1
190  (L)Бутендиоат натрий
тригидраты                  33806-74-5   С 4 Н 3 NаO 4 . Н 6 O 3     0,01
191  Бут-2-ен қышқылы            3724-65-0    С 4 Н 6 O 2            0,02
192  N-(Бутиламино) карбонил-4
-метилбензолсульфонамид     64-77-7      С 12 Н 18 N 2 O 3 S      0,05
193  Бутилбутаноат               109-21-7     С 8 Н 16 O 2           0,05
194  4-Бутил-1,2-дифенилпира.
золидин-3,5-дион            50-33-9      С 19 Н 20 N 2 О 3        0,003
195  N-Бутилимидодикарбонимидо.
диамид гидрохлорид          15537-73-2   С 6 Н 15 N 5 . СlН     0,003
196  Бутилнитрит                 544-16-1     С 4 Н 9 NO 2           0,01
197  Бутилпропионат              590-01-2     С 7 Н 4 O 2            0,5

167  2-Бромбензойная кислота      88-65-3      С 7 Н 5 Вr 2 O 2          0,1
168  3-Бромбензойная кислота      585-76-5     С 7 Н 5 Вr 2 O 2         0,06
169  4-Бромбензойная кислота      623-00-7     С 7 Н 5 Вr 2 O 2         0,04
170  Бромистые соли N-
aлкилпиридиния                                             0,3
171  Бромметан                    74-83-9      СН 3 Вr            0,2
172  1-Бром-4-метоксибензол      104-92-7     С 7 Н 7 ВrО          0,12
173  6-Бром-1,2-нафтохинон       6954-48-9    С 10 H 7 ВrО 2         0,01
174  5-Бром-4-оксопентилацетат                С 7 Н 11 ВrО 3         0,01
175  3-Бромтолуол                591-17-3     С 7 Н 7 Вr           0,08
176  2-Бромтолуол                95-46-5      С 7 Н 7 Вr           0,09
177  4-Бромтолуол                106-38-7     С 7 Н 7 Вr           0,13
178  3-Бром-1,7,7-триметилбицикло
[2,2,1] гептан-2-он         76-29-9      С 10 Н 15 ВrО        0,05
179  1-Бромтрицикло[3,3,1,1] 3,7
декан                       768-90-1     С 10 Н 15 Вr        0,0075
180  1-Бромундекан               693-67-4     С 11 Н 23 Вr          0,03
181  Бромхлорметан               74-97-5      СН 2 ВrСl         100,0
182  Бромэтан                    74-96-4      С 2 Н 5 Вr           0,05
183  1,4-Бутандикарбоновая
кислота                     124-04-9     С 6 Н 10 O 4           0,05
184  1,4-Бутандикарбоновой
кислоты пиперазин, аддукт   142-88-1     С 10 Н 20 N 2 O 4        0,05
185  Бутандионовой кислоты
адукт с 2-этил-
6-метилпиридин-3-оломы    127464-43-1  С 7 Н 11 . С 4 Н 6 О 2      0,02
186  1,4-Бутандиол               107-88-0     С 4 Н 12 O 2           0,1
187  Бутандиол-1,4-ди(2,3-
эпоксипропил) эфир         2425-79-8    С 10 Н 18 O 4          0,07
188  2,3-Бутандион               431-03-8     С 4 Н 6 O 2            0,1
189  Бутан-2-он                  78-93-3      C 4 H 8 O            0,1
190  (L)Бутендиоат натрия
тригидрат                 33806-74-5   С 4 Н 3 NаO 4 . Н 6 O 3       0,01
191  Бут-2-еновая кислота       3724-65-0    С 4 Н 6 O 2            0,02
192  N-(Бутиламино) карбонил-4
-метилбензолсульфонамид     64-77-7     С 12 Н 18 N 2 O 3 S       0,05
193  Бутилбутаноат               109-21-7     С 8 Н 16 O 2           0,05
194  4-Бутил-1,2-дифенилпира-
золидин-3,5-дион             50-33-9     С 19 Н 20 N 2 О 3        0,003
195  N-Бутилимидодикарбонимидо-
диамид гидрохлорид         15537-73-2   С 6 Н 15 N 5 . хСlН      0,003
196  Бутилнитрит                 544-16-1      С 4 Н 9 NO 2           0,01
197  Бутилпропионат              590-01-2      С 7 Н 4 O 2            0,5

198  1-Бутил-N-(2,4,6-триметил.
фенил)-2-пирролидинокарбок.
самид гидрохлорид           19089-24-8   С 18 H 28 N 2 О . СlН    0,005
199  2-Бутилфенол                3180-09-4    С 10 Н 14 О          0,015
200  3-Бутилфенол                4074-43-5    С 10 Н 14 О          0,01
201  4-Бутилфенол                1638-22-8    С 10 Н 14 О          0,01
202  4-трет-Бутилциклогексанол   98-52-2      С 10 Н 20 О          0,15
203  Бут-2-ин-1,4-диол           110-65-6     С 4 Н 6 О 2            0,15
204  1-Бутоксибут-1-ен-3-ин      2798-72-3    С 8 Н 12 O           0,01
205  2-(2-Бутокси)этоксиэтанол   112-34-5     С 8 Н 18 О 3           1,3
206  L-Валин                     72-18-4      С 5 Н 11 NO 2          0,7
207  Шарап қышқылының
калий-натрий тұзы           15490-42-3   С 4 Н 4 КNаО 6         0,3
208  Шарап қышқылы                            С 4 H 6 О 6            0,3
209  Висмут тринитрат (висмутқа
есептегенде)                10361-44-1   BiО 9 N 3           0,005
210  Сутегі пероксиді /сутегі
асқын тотығы/               7722-84-1    Н 2 О 2              0,02
211  Құрамында 0,1-ден 0,15%
-ға дейін бенз/a/пирені бар
таскөмірлі піспенің булары                              0,0007
212  Шин өндірісінің вулканизация.
лық газы (аминдер бойынша)                               0,002
213  ДиГаллий триоксидi          12024-21-4   Gа 2 О 3             0,04
214  Гексавинилдисилоксан                     С 12 Н 24 ОSi 2         0,1
215  (1a,4a,4a,b,5a,8a,8a,b)-
(1,4,4а,5,8,8а)-Гексагидро-
1,-2,3,4,10, 10-гексахлор-
1,4:5,8-диметанонафталин    309-00-2     C 12 H 8 Cl 6        0,0005
216  Гексагидроксициклогексан    87-89-8      С 6 Н 12 O 6          0,1
217  [4аS-(4аa,6b,8аR]-
(4а,5,9,10,11,12)Гексагидро-
11-метил-3-ме-токси-6Н-
бензофуро[3а,3,2еf]-[2]-
бензазепин-6-ол             357-70-0     С 17 Н 21 3       0,0005
218  Гексадекан қышқылы          57-10-3      C 16 H 32 О 2         0,15
219  Гекса-2,4-диен қышқылы      110-44-1     С 6 Н 8 О 2           0,3
220  N,N,N,N',N',N'-Гексаметил-
1,6-гександиаминий
дибензолсульфонат           971-60-8  С 12 Н 30 N 2 . 6 Н 5 O 3 S    0,1
221  Гексаметилдисилан           1450-14-2    С 6 Н 18 Si 2           0,5
222  Гексаметилендиамин, ацетат               С 6 Н 16 N 2          0,001
223  Гексаметилентетрамин        100-97-0    С 6 H 12 N 4 . С 2 Н 4 O 2     0,03
224  1,1,3,3,5,5-
Гексаметилциклотрисилазан                                 0,01
225  Гексаноилхлорид             142-61-0     С 6 Н 11 СlO         0,1
226  Гексафторэтан               76-16-4      С 2 F 6              20,0

198  1-Бутил-N-(2,4,6-триметил-
фенил)-2-пирролидино-
карбоксамид гидрохлорид    19089-24-8   С 18 H 28 N 2 О . СlН     0,005
199  2-Бутилфенол                3180-09-4    С 10 Н 14 О          0,015
200  3-Бутилфенол                4074-43-5    С 10 Н 14 О          0,01
201  4-Бутилфенол                1638-22-8    С 10 Н 14 О          0,01
202  4-трет-Бутилциклогексанол   98-52-2      С 10 Н 20 О          0,15
203  Бут-2-ин-1,4-диол           110-65-6     С 4 Н 6 О 2            0,15
204  1-Бутоксибут-1-ен-3-ин      2798-72-3    С 8 Н 12 O           0,01
205  2-(2-Бутокси)этоксиэтанол   112-34-5     С 8 Н 18 О 3           1,3
206  L-Валин                     72-18-4      С 5 Н 11 NO 2          0,7
207  Винной кислоты
калий-натриевая соль        15490-42-3   С 4 Н 4 КNаО 6         0,3
208  Винные кислоты                            С 4 H 6 О 6           0,3
209  Висмут тринитрат
(в пересчете на висмут)     10361-44-1   BiО 9 N 3          0,005
210  Водород пероксид
/Перекись водорода           7722-84-1    Н 2 О 2            0,02
211  Возгоны каменноугольного
пека с содержанием
банз/а/пирена от
0,1-ден 0,15%                                         0,0007
212  Вулканизационные газы
шинного производства
(по аминам)                                             0,002
213  ДиГаллий триоксид           12024-21-4   Gа 2 О 3            0,04
214  Гексавинилдисилоксан                     С 12 Н 24 ОSi 2         0,1
215  (1a,4a,4a,b,5a,8a,8a,b)-
(1,4,4а,5,8,8а)-Гексагидро-
1,-2,3,4,10, 10-гексахлор-
1,4:5,8-диметанонафталин     309-00-2     C 12 H 8 Cl 6        0,0005
216  Гексагидроксициклогексан      87-89-8      С 6 Н 12 O 6          0,1
217  [4аS-(4аa,6b,8аR]-
(4а,5,9,10,11,12)Гексагидро-
11-метил-3-метокси-6Н-
бензофуро[3а,3,2еf]-[2]-
бензазепин-6-ол              357-70-0     С 17 Н 21 3       0,0005
218  Гексадекановая кислота        57-10-3      C 16 H 32 О 2         0,15
219  Гекса-2,4-диеновая кислота   110-44-1       С 6 Н 8 О 2           0,3
220  N,N,N,N',N',N'-Гексаметил-
1,6-гександиаминий
дибензолсульфонат            971-60-8  С 12 Н 30 N 2 . 2 С 6 Н 5 O 3 S     0,1
221  Гексаметилдисилан           1450-14-2    С 6 Н 18 Si 2            0,5
222  Гексаметилендиамин, ацетат               С 6 Н 16 N 2           0,001
223  Гексаметилентетрамин         100-97-0    С 6 H 12 N 4 . С 2 Н 4 O    0,03
224  1,1,3,3,5,5-
Гексаметилциклотрисилазан                                 0,01
225  Гексаноилхлорид              142-61-0     С 6 Н 11 СlO         0,1
226  Гексафторэтан                 76-16-4      С 2 F 6            20,0

227  Гексахлорбензол             118-74-1     С 6 Сl 6            0,013
228  Гексахлорциклопентадиен     77-47-4      С 5 Сl 6            0,001
229  N-Гексил-оксиэтилкапролактам             С 14 Н 21 NO 2         0,1
230  Гексил-3-фенил-2-еналь      39350-49-7   С 15 Н 20 O          0,1
231  6,12-Гемикеталь-11-a-хлор-
5-окси-тетрациклин                                       0,04
232  Гентамицин                                              0,001
233  Геовет (по тетрациклину)                                 0,01
234  Гепарин                                                  0,01
235  2,2,3,3,4,4,5,5,6,6,7,7,
8,8,9,9,9-Гептадекафтор-N-
(2-гидрокси-этил) нонанамид 6104-17-2    С 11 Н 6 F 17 NO 2      0,001
236  Нефрас ЧС 94/99 гептандық
фракциясы                                                 1,5
237  Гептаноилхлорид             2528-61-2    С 7 Н 17 СlO         0,1
238  1,1,1,2,2,3,3-Гептафтор-3-
[(трифторэтенил) оксипропан] 1623-05-5   С 5 F 10 О           1,0
239  Германий тетрагидрид        7782-65-2    GеН 4              0,05
240  Гетинакс                                                  0,1
241  Гидразин гидрат             10217-52-4   H 4 N2 . H 2 O        0,001
242  Антибиотиктер өндiрiсiнiң
тазартылған ағынды суы
негiзiндегi cу айналымының                          0,008 мл/м 3
гидроаэрозолi                                         (8 мг/м 3 )
243  4К-ЛИГНО-Ф [айналымдағы
судың дозалануы: 20 мг/л
лингосульфат натрийi, ОЭДФ
- 10 мг/л, 2,5 мг/л мырыш
(Zn 2+ )] ингибиторымен болатын
табиғи су негiзiндегi су                             0,07 мл/м 3
айналымының гидроаэрозолi                            (70 мг/м 3 )
244  Хром-мырыштыфосфатты
коррозия ингибиторымен
болатын [айналымдағы судың
дозалануы: хром (Cr 6+ ) -
1,7 мг/л-ге дейiн, Мырыш
(Zn 2+ ) - 2 мг/л-гe дейiн]
табиғи су негiзiндегi су                             0,05 мл/м 3
айналымының гидроаэрозолi                            (50 мг/м 3 )
245  Құрамында жеңiл түрде
қышқылдататын қайнау темпе.
ратурасы 150 С органикалық
қосындылары және тотықтан.
байтын шағын ғана органика.
лық қосындылары бар
(эмульсиялы дивинилстиролды,
дивинил-метилстиролды
көксағызды өндiру),
["4К-ЛИГHO" коррозиясының
қолданылған ингибиторы]
тазартылған қала және
өндipic ағынды суы
негізіндегі, құрамында көп
тұзы бар (12г/л.-ге дейiнгi)                          0,01мл/м 3
су айналымының гидроаэрозолi                         (10 мг/м 3 )
246  Тазартылған қалалық ағынды су
негiзiндегi, құрамында тұзы
аз болатын су айналымының
гидроаэрозолi (қолданылған
үш хроммырыш-фосфатты                                0,02 мл/м 3

227  Гексахлорбензол              118-74-1      С 6 Сl 6           0,013
228  Гексахлорциклопентадиен       77-47-4      С 5 Сl 6           0,001
229  N-Гексил-оксиэтилкапролактам             С 14 Н 21 NO 2            0,1
230  Гексил-3-фенил-2-еналь      39350-49-7    С 15 Н 20 O           0,1
231  6,12-Гемикеталь-11-a-хлор-
5-окси-тетрациклин                                        0,04
232  Гентамицин                                               0,001
233  Геовет (по тетрациклину)                                  0,01
234  Гепарин                                                   0,01
235  2,2,3,3,4,4,5,5,6,6,7,7,
8,8,9,9,9-Гептадекафтор-N-
(2-гидрокси-этил) нонанамид  6104-17-2   С 11 Н 6 F 17 NO     0,001
236  Гептановая фракция
Нефрас ЧС 94/99                                            1,5
237  Гептаноилхлорид              2528-61-2    С 7 Н 17 СlO         0,1
238  1,1,1,2,2,3,3-Гептафтор-3-
[(трифторэтенил) оксипропан] 1623-05-5    С 5 F 10 О           1,0
239  Германий тетрагидрид         7782-65-2    GеН 4             0,05
240  Гетинакс                                                   0,1
241  Гидразин гидрат             10217-52-4   H 4 N 2 . H 2 O         0,001
242  Гидроаэрозоль оборотной
воды на основе очищенных
сточных вод производства                                 0,008 мл/м 3
антибиотиков                                             (8 мг/м 3 )
243  Гидроаэрозоль оборотной
воды на основе природных
вод с добавлением ингибитора
4К-ЛИГНО-Ф [дозировка
в оборотной воде:
лигносульфата натрия -
20 мг/л, ОЭДФ - 10 мг/л,                                 0,07 мл/м 3
цинка (Zn 2+ ) - 2,5 мг/л}                                 (70 мг/м 3 )
244  Гидроаэрозоль оборотной
воды на основе природных
вод с добавлением хром-
цинкофосфатного ингибитора
коррозии [дозировка в
оборотной воде: хром (Сг 6+ )-                             0,05 мл/м 3
до 1,7 мг/л, Цинк (Zn 2+ )                                 (50 мг/м 3 )
- до 2 мг/л}
245  Гидроаэрозоль оборотной                                  0,01
воды с высоким содержанием                               мл/м 3
солей (до 12 г/л) на основе                              (10мг/м 3 )
очищенных городских и
производственных сточных вод,
содержащих преимущественно
легкоокисляющиеся органические
соединения с температурой
кипения до 150 о С и небольшое
количество неокисляющихся
органических соединений
(производство эмульсионных
дивинилстирольных, дивинил-
метилстирольных каучуков),
[примененный ингибитор
коррозии "4К-ЛИГНО"]
246  Гидроаэрозоль оборотной                                   0,02мл/м 3

ингибиторы)                                          (20 мг/м 3 )
247  Құрамында күрделi түрде
тотығатын, қайнау температу.
расы 200 о С-ты органикалық
қосындылардың аз ғана
мөлшерi бар, тазартылған
қалалық және өндiрiс ағынды
суы негiзіндегi су айналымы.
ның гидроаэрозолi (синтети.
калық каталитикалық
полимерленуден болатын
(СКД) және дивинил көксағызын
өндiру), ["4К-ЛИГHO"
коррозиясының қолданылған                            0,01 мл/м 3
ингибиторы]                                          (10 мг/м 3 )
248  Құрамында 200C-дан жоғары
температурада қайнайтын,
тотықтанбайтын органикалық
қосындылары бар, тазартылған
қалалық және өндiрiс ағынды
суы негiзiндегi су айналы.
мының гидроаэрозолi
(синтетикалық каталитикалық
мынандай полимерленуден
болатын көксағыздар
өндiрiсi: дивинил, изопен.
таннан жасалған изопропен.
нен, (қолданылған коррозия
ингибиторы - үш бiрдей
хром-мырыш-фосфатты                                 0,004 мл/м 3
ингибитор)                                            (4 мг/м 3 )
249  Құрамында қайнау температу.
расы 200С-ға дейiн болып,
күрделi түрде тотығатын
органикалық қосындылары бар
тазартылған қалалық және
өндiрiстiк ағын суының
негiзiндегi су айналымының
гидроаэрозолi (мынандай
каталикалық полимерленудегi
синтетикалық көксағыздар.
дың өндрiсi: дивинил және
изопентанның изопренi,
(қолданылған коррозия
ингибиторы - үш бiрдей
хром-мырыш-фосфатты                                  0,01 мл/м 3
ингибитор)                                           (10 мг/м 3 )
250  Тазартылған қалалық ағын
суы негiзiндегi, құрамында
аса жоғары тұзы бар
(6г/л-ге дейiн) су
айналымының гидроаэрозолi
(қолданылған коррозия
ингибиторы - үш бiрдей
хром-мырыш-фосфатты                                 0,01 мл/м 3
ингибитор)                                          (10 мг/м 3 )
251  2-Гидроксибензой қышқылы    69-72-7      С 7 Н 6 О 3            0,01
252  Натрий 4-Гидроксибутаноаты  2013-26-5    С 4 Н 5 NаО 3          0,02
253  1-Гидрокси-4-[1''гидрокси-
3'',6-дисульфо-8-ацетиламино
-2-нафто) -4-фенокси]-2-
нафтой қышқылының 3-(2',4'-
ди-трет-амил-фенокси-
бутиламид)                                                 0,1
254  4-(2-Гидрокси-3-изопро.
пиламино) пропоксифенила.
цет-амид                    29122-68-7   С 14 Н 22 N 2 O 3        0,02
255  Гидроксиимин сірке қышқылы.
ның 3-(3-диметиламино)-
пропил-амид, дигидрохлоридi              С 5 Н 15 N 3 O 4        0,005
256  2-Гидрокси-1-метилбензол    95-48-7      С 7 Н 8 O           0,02
257  3-Гидрокси-1-метилбензол    108-39-4     С 7 Н 8 O           0,028
258  4-Гидрокси-1-метилбензол    106-44-5     С 7 Н 8 O           0,02

воды с низким солесодержанием                             (20 мг/м 3 )
на основе очищенных городских
сточных вод (примененный
ингибитор коррозии - тройной
хром-цинк-фосфатный ингибитор)
247  Гидроаэрозоль оборотной воды                              0,01 мл/м 3
на основе очищенных городских                             (10 мг/м 3 )
и производственных сточных вод,
содержащих небольшое количество
трудно окисляющихся органических
соединений с температурой
кипения до 200 о С (производство
синтетических каучуков
каталитической полимеризации
(СКД) и дивинила), [примененный
ингибитор коррозии - ингибитор
"4К-ЛИГНО"]
248  Гидроаэрозоль оборотной воды                              0,04 мл/м 3
на основе очищенных городских                              (4 мг/м 3 )
и производственных сточных вод,
содержащих неокисляющиеся
органические соединения с
температурой кипения выше
200 о С (производство синтетических
каучуков каталитической
полимеризации: дивинила,
изопрена из изопентана, изопрена
из формальдегида и изобутилена),
[примененный ингибитор коррозии-
тройной хром-цинк-фосфатный
ингибитор]
249  идроаэрозолюборотной воды                                  0,01 мл/м 3
на основе очищенных городских и                            (10 мг/м 3 )
производственных сточных вод,
содержащих трудно окисляющиеся
органические соединения с
температурой кипения до 200 о С
(производство синтетических
каучуков каталитической
полимеризации: дивинила и
изопрена из изопентана,
(примененный ингибитор коррозии-
тройной хром-цинк-фосфатный
ингибитор)
250  Гидроаэрозоль оборотной воды                              0,01 мл/м 3
с повышенным солесодержанием                              (10 мг/м 3 )
(до 6 г/л) на основе очищенных
городских сточных вод
(примененный ингибитор коррозии-
тройной хром-цинк-фосфатный
ингибитор)
251  2-Гидроксибензойная кислота    69-72-7     С 7 Н 6 О 3           0,01
252  Натрий 4-Гидроксибутаноаты   2013-26-5    С 4 Н 5 NаО 3          0,02
253  1-Гидрокси-4-[1"гидрокси-
3",6-дисульфо-8-ацетиламино-
2-нафто) -4-фенокси]-2-
нафтойной кислоты 3-(2',4'-
ди-трет-амил-фенокси-
бутиламид)                                                 0,1
254  4-(2-Гидрокси-3-изопропила-
мино) пропоксифенилацет-
амид                        29122-68-7   С 14 Н 22 N 2 O 3          0,02
255  Гидроксииминоуксусной
кислоты 3-(3-диметиламино)-
пропиламид, дигидрохлорид                С 5 Н 15 N 3 O 4          0,005
256  2-Гидрокси-1-метилбензол      95-48-7      С 7 Н 8 O           0,02
257  3-Гидрокси-1-метилбензол     108-39-4      С 7 Н 8 O          0,028
258  4-Гидрокси-1-метилбензол     106-44-5      С 7 Н 8 O           0,02

259  N-[1-(Гидроксиметил)-2-(4-
нитрофенил)-2-оксоэтил]
-ацетамид                   3123-15-5    С 11 Н 12 N 2 О 5       0,01
260  4-Гидрокси-4-метилпентан-
2-он                        123-42-2     С 6 Н 12 O 2          0,3
261  N-Гидроксиметил-3-пиридин.
карбоксамид                 3569-99-1    С 7 Н 8 N 2 O 2         0,01
262  2-Гидрокси-2-метилпропан
қышқылының нитрилі          75-86-5      С 4 Н 7 NО          0,01
263  4-Гидрокси-3-метоксибен.
зальдегид                   121-35-5     С 8 Н 8 О 3           0,03
264  1-Гидрокси-4-метоксибензол  150-76-5     С 7 Н 8 O 2          0,015
265  2-Гидрокси-5-[[4,6-метокси
-3-пиридазинил)амино]-
сульфонил] фенил]азо]
бензой қышқылы              22933-72-8   С 18 Н 15 N 5 О 6 S     0,01
266  4-Гидроокси-3-метокси-1
-пропенилбензол             97-54-1      С 10 H 12 O 2         0,03
267  3-Гидрокси-N-1-нафталенил-
2-нафталинкарбоксамид       132-68-3     С 21 Н 15 NO 2         0,1
268  1-Гидрокси-2-нафтой қышқылы 86-48-6      С 11 Н 8 О 3          0,01
269  1-Гидрокси-2-нафтой
қышқылының [3-(2,4-ди-трет
-амил)-фенокси] бутиламидi                               0,1
270  1-Гидрокси-4-нитрофенол     100-02-7     С 6 H 5 3          0,003
271  5-Гидроксипентан-2-он       1071-73-4    С 5 Н 10 O 2          0,07
272  4-Гидрокси-L-пролин         51-35-4      С 5 Н 9 3           0,7
273  Темір 2-Гидроксипропаноаты  5905-52-2    С 6 Н 10 FеО 3         0,04
274  Кальций 2-Гидроксипро.
паноаты                     814-80-2     С 6 Н 10 СаО 3         0,25
275  L-2-Гидроксипропан қышқылы  79-33-4      С 3 Н 6 О 3            0,1
276  2-Гидроксипропан-1,2,3-
трикарбон қышқылы           77-92-9      С 6 Н 8 O 7            0,3
277  1-Гидроксипроп-2-енил       15338-29-1   С 10 Н 7 О          0,02
278  1-Гидрокси-1,2,3,4-
тетрагидронафталин          529-35-1     С 10 Н 12 O         0,003
279  4-Гидроксифенилацетамид     1713-85-5    С 3 Н 5 СlO3        0,01
280  4-Гидроксифенил сірке
қышқылы                     156-38-7     С 8 Н 8 О 3           0,01
281  4-Гидроксифенил сірке
қышқылының амиді            17194-82-0   С 8 Н 9 2         0,005
282  (1-Гидроксиэтенил)
дифосфонат тринатрий        2666-14-0    С 2 Н 5 3 O 7 Р 2       0,2
283  1-Гидроксиэтилидендифосфон
қышқылы                     2809-21-4    С 2 H 8 О 7 P 2          0,04
284  1-Гидроксиэтилидендифосфон
қышқылының калий тұзы       29329-71-3   С 2 Н 7 КO 7 Р 2         0,05
285  Крахмалдың 2-Гидроксиэтил
эфирi                       9005-27-0                     0,1
286  1-(2-Гидроксиэтил) пиперазин 103-76-4    С 6 Н 14 N 2 O        0,02

259  N-[1-(Гидроксиметил)-2-(4-
нитрофенил)-2-оксоэтил]
-ацетамид                   3123-15-5    С 11 Н 12 N 2 О 5          0,01
260  4-Гидрокси-4-метилпентан-
2-он                         123-42-2     С 6 Н 12 O 2             0,3
261  N-Гидроксиметил-3-пиридин-
карбоксамид                 3569-99-1    С 7 Н 8 N 2 O 2           0,01
262  2-Гидрокси-2-метил-
пропановой кислоты нитрил     75-86-5     С 4 Н 7 NО           0,01
263  4-Гидрокси-3-метоксибен-
зальдегид                    121-35-5     С 8 Н 8 О          0,03
264  1-Гидрокси-4-метоксибензол   150-76-5     С 7 Н 8 O 2           0,015
265  2-Гидрокси-5-[[4,6-метокси
-3-пиридазинил)амино]-
сульфонил] фенил]азо]
бензойная кислота          22933-72-8   С 18 Н 15 N 5 О 6 S         0,01
266  4-Гидроокси-3-метокси-1
-пропенилбензол              97-54-1      С 10 H 12 O 2           0,03
267  3-Гидрокси-N-1-нафталенил-
2-нафталинкарбоксамид       132-68-3     С 21 Н 15 NO 2           0,1
268  1-Гидрокси-2-нафтойная
кислота                      86-48-6      С 11 Н 8 О 3           0,01
269  1-Гидрокси-2-нафтойной
кислоты [3-(2,4-ди-трет
-амил)-фенокси] бутиламид                                  0,1
270  1-Гидрокси-4-нитрофенол     100-02-7     С 6 H 5         0,003
271  5-Гидроксипентан-2-он       1071-73-4    С 5 Н 10 O 2            0,07
272  4-Гидрокси-L-пролин           51-35-4     С 5 Н 9          0,7
273  2-Гидроксипропаноат железа  5905-52-2    С 6 Н 10 FеО 3          0,04
274  2-Гидроксипропаноат кальция  814-80-2    С 6 Н 10 СаО 3          0,25
275  L-2-Гидроксипропановая
кислота                       79-33-4     С 3 Н 6 О           0,1
276  2-Гидроксипропан-1,2,3-
трикарбоновая кислота         77-92-9     С 6 Н 8 O 7             0,3
277  I-Гидроксипроп-2-енил      15338-29-1     С 10 Н 7 О           0,02
278  1-Гидрокси-1,2,3,4-
тетрагидронафталин           529-35-1    С 10 Н 12 O          0,003
279  4-Гидроксифенилацетамид     1713-85-5    С 3 Н 5 СlO 3           0,01
280  4-Гидроксифенилуксусная
кислота                      156-38-7     С 8 Н 8 О 3            0,01
281  4-Гидроксифенилуксусной
кислоты амид               17194-82-0    С 8 Н 9 2           0,005
282  (1-Гидроксиэтенил)
дифосфонат тринатрий        2666-14-0    С 2 Н 5 3 O 7 Р 2         0,2
283  1-Гидроксиэтилидендифосфон
кислота                     2809-21-4    С 2 H 8 О 7 P 2           0,04
284  1-Гидроксиэтилиденди-
фосфоновая кислота         29329-71-3   С 2 Н 7 КO 7 Р 2           0,05
285  2-Гидроксиэтиловый
эфир крахмала               9005-27-0                     0,1
286  1-(2-Гидроксиэтил)
пиперазин                   103-76-4    С 6 Н 14 N 2 O          0,02

287  2-Гидроксиэтилтриметилам.
моний хлоридi                67-48-1     С 5 H 14 ClNO         0,1
288  2-Гидро-2-перфторметилпер.
фторбутен-1                              С 5 НF 9             0,01
289  Динатрий гидроцитраты        144-33-2     С 6 Н 6 Na 2 O 7         0,1
290  L-Гистидин                  71-00-1      С 6 Н 9 N 3 O 2          0,05
291  L-Глицин                    56-40-6      С 2 Н 5 NO 2           0,7
292  Натрий глутаминаты          142-47-2     С 5 Н 8 NNаO 4         0,02
293  Глюкоза                     50-99-7      С 6 Н 12 O 6            0,1
294  Д-Глюкон қышқылының
кальций тұзы                299-28-5     С 12 Н 22 СаO 14        0,25
295  2С-b-D-Глюкопиранозил-1,3,
6,7-тетрагидроксиксантон    4773-96-0    С 19 Н 18 O 11         0,01
296  Д-Глюцитол                  50-70-4      С 6 H 14 O 6           0,1
297  Гуминді қышқылы, натрий
тұзы                                                      0,05
298  Дегидро-3,7-диметил-1,6-
октадиен-3-ол                            С 10 Н 16 O          0,005
299  6-Дезокси-5-окситетрациклин,
тозилат                                                    0,01
300  0-3-Дезокси-4-С-метил-3-
(метиламино)- b-L-арабино-
пиранозил-(1-6)-0-[2,6-
диамино-2,3,4,6-тетрадезокси
-a-Д-глицерогекс-4-ено-
пиранозил-(1-4)]-2-дезокси-
Д-стрептамин                32385-11-8   С 19 Н 27 N 6 O 7      0,005
301  Декабромдифенилоксид        1163-19-5    С 12 Вr 10 О        0,03
302  1,4-Диазабицикло [2,2,2]
октан                       280-57-9     С 6 Н 12 N 2          0,01
303  Диалкиладипинат-810                                       0,1
304  Фосфор қышқылының
диалкилполиэтилен эфирі және
этилендиаминонфенол                                       0,2
305  Ди(алкилфенилполигликоль)
фосфит                                                    0,08
306  Диалкилфталат-810                                         0,03
307  Диаллилфталат               131-17-9     С 14 Н 14 O 4          0,01
308  1,3-Диаминобензол           108-45-2     С 6 Н 8 N 2           0,003
309  1,4-Диаминобензол           106-50-3     С 6 Н 8 N 2          0,0005
310  1,6-Диаминогексансебацинат  6422-99-7    С 16 Н 34 N 2 O 4        0,07
311  4,4'-Диаминодифениламин     537-65-5     С 12 H 13 N 3          0,02
312  4,4-Диаминодифенилметан     101-77-9     С 13 Н 14 N 2          0,01
313  3,3'-Диаминодифенилоксид                 С 12 Н 12 N 2 О        0,05
314  Лиофилизацияланған
диаминодихлорплатина                                     0,0001
315  2,4-Диаминотолуол           95-80-7      С 7 Н 10 N 2            0,01

287  2-Гидроксиэтилтриметил-
аммоний хлорид                67-48-1   С 5 H 14 ClNO          0,1
288  2-Гидро-2-перфторметил-
перфторбутен-1                            С 5 НF 9            0,01
289  Гидроцитрат динатрия        144-33-2    С 6 Н 6 Na 2 O 7            0,1
290  L-Гистидин                  71-00-1      С 6 Н 9 N 3 O 2           0,05
291  L-Глицин                    56-40-6      С 2 Н 5 NO 2             0,7
292  Глутаминат натрия          142-47-2     С 5 Н 8 NNаO 4           0,02
293  Глюкоза                     50-99-7      С 6 Н 12 O 6             0,1
294  Д-Глюконовой кислоты
кальциевая соль            299-28-5     С 12 Н 22 СаO 14          0,25
295  2С-b-D-Глюкопиранозил-1,3,
6,7-тетрагидроксиксантон  4773-96-0      С 19 Н 18 O 11          0,01
296  Д-Глюцитол                  50-70-4       С 6 H 14 O 6           0,1
297  Гуминовые кислоты,
натриевая соль                                           0,05
298  Дегидро-3,7-диметил-1,6-
октадиен-3-ол                            С 10 Н 16 O          0,005
299  6-Дезокси-5-окситетрациклин,
тозилат                                                   0,01
300  0-3-Дезокси-4-С-метил-3-
(метиламино)- b-L-арабино-
пиранозил-(1-6)-0-[2,6-
диамино-2,3,4,6-тетрадезокси
-a-Д-глицерогекс-4-ено-
пиранозил-(1-4)]-2-дезокси-
Д-стрептамин              32385-11-8    С 19 Н 27 N 6 O 7          0,005
301  Декабромдифенилоксид       1163-19-5     С 12 Вr 10 О        0,03
302  1,4-Диазабицикло
[2,2,2]октан                280-57-9     С 6 Н 12 N 2           0,01
303  Диалкиладипинат-810                                        0,1
304  Диалкилполиэтиленовый
эфир фосфорной кислоты
и этилендиаминофенол                                       0,2
305  Ди(алкилфенилполигликоль)
фосфит                                                    0,08
306  Диалкилфталат-810                                         0,03
307  Диаллилфталат               131-17-9     С 14 Н 14 O 4          0,01
308  1,3-Диаминобензол           108-45-2      С 6 Н 8 N 2          0,003
309  1,4-Диаминобензол           106-50-3      С 6 Н 8 N 2         0,0005
310  1,6-Диаминогексансебацинат  6422-99-7   С 16 Н 34 N 2 O 4         0,07
311  4,4'-Диаминодифениламин     537-65-5     С 12 H 13 N 3          0,02
312  4,4-Диаминодифенилметан     101-77-9     С 13 Н 14 N 2          0,01
313  3,3'-Диаминодифенилоксид                 С 12 Н 12 N 2 О        0,05
314  Диаминодихлорплатина
лиофилизированная                                       0,0001
315  2,4-Диаминотолуол            95-80-7      С 7 Н 10 N 2          0,01

316  S-(2,4-Диамино-1,3,5-триазин
-6-ил-2-метил)-0,0-диметил.
дитио-фосфат                78-57-9      С 6 Н 12 N 5 О 2 РS 2      0,001
317  3,5-Диамино-2,4,6-
трийодбензой қышқылы                     С 7 Н 5 I 3 N 2 О 2         0,04
318  Диаминотриэтилбензол                     С 12 Н 20 N 2          0,01
319  2,3,4,6-Диацето-2-кето-
L-гулон қышқылының
моногидраты                                                0,1
320  5Н-Дибенз[b,f]азепин-5-
карбоксамид                 298-46-4     С 15 Н 12 N 2 О       0,005
321  2-(N,N-Дибензиламино)-1
-хлорэтан, гидрохлорид      55-43-6      C 18 H 19 ClN       0,005
322  Хлортетрациклин N,N'-
Дибензилэтилендиаминді
тұзы                        1111-27-8    С 38 Н 43 СlN 4 O 8     0,006
323  Диборан                     19287-45-7   В 2 Н 6             0,005
324  3,9-Дибром-7Н-бенз[d,е]
антрацен-7-он               81-98-1      С 17 Н 18 Вr 2 О      0,003
325  1,2-Дибромбензол            583-53-9     С 6 Н4 4 Вr 2         0,13
326  1,3-Дибромбензол            108-36-1     С 6 Н 4 Вr 2          0,13
327  (IR)-цис-3-(2,2-Дибромвинил)-
2,2-диметилциклопропан.
карбоновой кислоты (S)-
3-фенокси-a-цианбензил
эфирі                       52918-63-5   С 22 Н 19 Вr 2 3     0,003
328  2,3-Дибромпропан-1-ол       96-13-9      С 3 Н 6 Вr 2 О        0,002
329  2,3-Дибромпропилфосфат      5324-12-9    С 3 Н 7 Вr 2 O 4 Р      0,002
330  1,2-Дибром-1,1,2,2-
тетрафторэтан               124-73-2     С 2 Вr 2 F 6          5,0
331  Ди(4-бромфенил) гликолы
қышқылының изопропил эфирі               C 17 H 16 Br 2 O 3      0,001
332  2,4-Дибромфенол             615-58-7     С 6 Н 4 Вr 2 O        0,09'
333  2,6-Дибромфенол             608-33-3     С 6 Н 4 Вr 2 O        0.06
334  Дибутиладипинат             105-99-7     С 14 H 26 O 4         0,05
335  Дибутиламин                 111-92-2     С 8 Н 19 N          0,06
336  (L)Дибутилбутендиоат        105-76-0     С 12 Н 20 O 4         0,2
337  3,5-Ди-трет-бутил-4-
гидроксифенилпропион
қышқылының 2-(2-
гидроксиэтокси) этил
эфирі                       38879-22-0   С 38 Н 56 O 7          0,1
338  Дибутил-1,10-декандиоат     109-43-3     С 18 Н 34 O 4          0,09
339  Дибутил эфирi               142-96-1     С 8 Н 18 О           0,1
340  Дибутилфталат               84-74-2      С 16 Н 22 O 4          0,1
341  Дигексиладипинат            110-33-8     С 18 Н 34 O 4          0,1
342  Дигексилфталат              84-75-3      C 20 H 30 O 4          0,01
343  1,2-Дигидро-4-(N,N-
диметиламино)-1,5-
диметил-2-фенил-3Н-
пира-зол-3-он               58-15-1      С 13 Н 17 N 3 O 4        0,01

316  S-(2,4-Диамино-1,3,5-
триазин-6-ил-2-метил)-
0,0-диметилдитио-фосфат      78-57-9    С 6 Н 12 N 5 О 2 РS 2      0,001
317  3,5-Диамино-2,4,6-
трийодбензойная кислота                  С 7 Н 5 I 3 N 2 О 2        0,04
318  Диаминотриэтилбензол                      С 12 Н 20 N 2         0,01
319  2,3,4,6-Диацето-2-кето-
L-гулоновой кислоты
моногидрат                                                0,1
320  5Н-Дибенз[b,f]азепин-
5-карбоксамид               298-46-4      С 15 Н 12 N 2 О      0,005
321  2-(N,N-Дибензиламино)-
1-хлорэтан, гидрохлорид      55-43-6      C 18 H 19 ClN      0,005
322  N,N'-Дибензилэтилен-
диаминовая соль хлор-
тетрациклина               1111-27-8     С 38 Н 43 СlN 4 O 8     0,006
323  Диборан                   19287-45-7       В 2 Н 6           0,005
324  3,9-Дибром-7Н-бенз
[d,е]антрацен-7-он           81-98-1      С 17 Н 18 Вr 2 О     0,003
325  1,2-Дибромбензол            583-53-9      С 6 Н 44 Вr 2         0,13
326  1,3-Дибромбензол            108-36-1       С 6 Н 4 Вr 2         0,13
327  (IR)-цис-3-(2,2-Дибром-
винил)-2,2-диметилцикло-
пропанкарбоновой кислоты
(S)-3-фенокси-a-цианбен-
зиловый эфир               52918-63-5   С 22 Н 19 Вr 2 3       0,003
328  2,3-Дибромпропан-1-ол       96-13-9      С 3 Н 6 Вr 2 О        0,002
329  2,3-Дибромпропилфосфат      5324-12-9    С 3 Н 7 Вr 2 O 4 Р      0,002
330  1,2-Дибром-1,1,2,2-
тетрафторэтан               124-73-2      С 2 Вr 2 F         5,0
331  Ди(4-бромфенил) гликолевой
кислоты изопропиловый эфир               C 17 H 16 Br 2 O 3      0,001
332  2,4-Дибромфенол             615-58-7     С 6 Н 4 Вr 2 O        0,09
333  2,6-Дибромфенол             608-33-3     С 6 Н 4 Вr 2 O        0,06
334  Дибутиладипинат             105-99-7     С 14 H 26 O 4         0,05
335  Дибутиламин                 111-92-2      С 8 Н 19 N         0,06
336  (L)Дибутилбутендиоат        105-76-0     С 12 Н 20 O        0,2
337  3,5-Ди-трет-бутил-4-
гидроксифенилпропионовой
кислоты 2-(2-гидроксиэтокси)
этиловый эфир              38879-22-0     С 38 Н 56 O 7        0,1
338  Дибутил-1,10-декандиоат      109-43-3     С 18 Н 34 O 4       0,09
339  Дибутиловый эфир             142-96-1      С 8 Н 18 О        0,1
340  Дибутилфталат                 84-74-2     С 16 Н 22 O      0,1
341  Дигексиладипинат             110-33-8     С 18 Н 34 O 4        0,1
342  Дигексилфталат                84-75-3     C 20 H 30 O 4       0,01
343  1,2-Дигидро-4-(N,N-
диметиламино)-1,5-
диметил-2-фенил-3Н-
пира-зол-3-он                 58-15-1     С 13 Н 17 N 3 O 4     0,01

344  2,3-Дигидро-2,2-
диметил-7-бензофуранола
метилкарбамат               1563-66-2    С 12 Н 15 3        0,001
345  10,11-Дигидро-N,N'-
диметил-5Н-дибенз[b,f]
азепин-5-пропанамин
гидрохлоридi                113-52-0     С 19 Н 24 N 2 . СlН     0,01
346  3,7-Дигидро-1,3-диметил-
IН-пурин-2,6-дион           58-55-9      С 7 Н 8 N 4 O 2          0,004
347  N-(2,3-Дигидро-1,5-диметил-
3-оксо-2-фенил-IН-пиразол
-4-ил)N-ме-тиламинометан-
сульфо қышқылының натрий
тұзы                        68-89-3      С 13 Н 16 N 3 NаO 4 S    0,01
348  1,4-Дигидро-2,6-диметил.
пиридин-3,5-дикарбон
қышқылының диэтил эфирі     1149-23-1    С 13 Н 19 NO 4         0,5
349  1,4-Дигидро-6,7-дифтор-1-
этил-4-оксо-3-хинолинкарбон
қышқылы                     70032-25-6   С 12 Н 9 F 2 3        0,02
350  1,2-Дигидрокарбазол-4-
(3Н) -он                                 С 12 Н 11 NO         0,03
351  1,2-Дигидрооксибензол       120-80-9     С 6 Н 6 O 2           0,007
352  1,3-Дигидроксибензол        108-46-3     С 6 Н 6 O 2           0,015
353  1,4-Дигидроксибензол        123-31-9     С 6 Н 6 O 2           0,02
354  Кальций 2,5-Дигидроксибен.
золсульфонаты               20123-80-2   С 12 Н 10 СаО 10 S 2     0,025
355  2,2-Ди(гидроксиметил)
пропандиол-1,3              115-77-5     С 5 Н 12 O 4           0,04
356  2,4-Дигидрокси-6-метил-
1,2,3,4-тетрагидропиримидин 626-48-2     C 5 H 7 N 2 О 2          0,01
357  Калий 2,4-Дигидроксипири.
мидин-5-карбонаты                        С 5 Н 3 КN 2 O 4         0,03
358  Дигидрокси (3,4,5-триги.
дроксибензоат) висмута      99-26-3      С 7 Н 7 ВiO 7          0,02
359  1,3-Дигидрокси-2,4,6-
үшйодбензол                 19403-92-0   С 6 Н 3 I 3 O 2          0,03
360  мезо-3,4-Ди(4-гидроксифенил)
гексан                      84-16-2      С 18 Н 22 О 2         0,0001
361  Ди(2-гидроксиэтил) амин     111-42-2     С 4 Н 11 NO 2         0,05
362  Ди(2-гидроксиэтил)
метиламин                   105-59-9     В 5 H 13 2         0,05
363  1,3-Дигидро-1-метил-2Н-
имидазол-2-тион             60-56-0      С 4 Н 6 N 2 S           0,1
364  5,6-Дигидро-2-метил-1,4
-оксатиин-3-карбон
қышқылының анилиді         5234-68-4     С 12 Н 13 2 S      0,015
365  Дигидро-3-пентил-2(3Н)
- фуранон                  51849-71-9    C 9 H 16 O 2           0,03
366  Дигидрострептомициннің
п-аминосалицилді тұзы      3144-30-7    С 21 Н 41 N 7 O 12 .
3(С 7 Н 7 3 )        0,005
367  1,2-Дигидро-2,2,4-
триметилхинолин             147-47-7     С 12 Н 15 N          0,01
368  6,12-Дидезокси-6-десметил-
6-метилен-11a-хлор-11a,-12-

344  2,3-Дигидро-2,2-
диметил-7-бензофуранола
метилкарбамат                1563-66-2    С 12 Н 15 3     0,001
345  10,11-Дигидро-N,N'-
диметил-5Н-дибенз[b,f]
азепин-5-пропанамина
гидрохлорид                  113-52-0    С 19 Н 24 N 2 . СlН   0,01
346  3,7-Дигидро-1,3-диметил-
IН-пурин-2,6-дион             58-55-9      С 7 Н 8 N 4 O 2     0,004
347  N-(2,3-Дигидро-1,5-диметил-
3-оксо-2-фенил-IН-пиразол
-4-ил)N-ме-тиламинометан-
сульфокислоты натриевая
соль                          68-89-3    С 13 Н 16 N 3 NаO 4 S  0,01
348  1,4-Дигидро-2,6-диметил-
пиридин-3,5-дикарбоновой
кислоты диэтиловый эфир      1149-23-1    С 13 Н 19 NO 4       0,5
349  1,4-Дигидро-6,7-дифтор-1-
этил-4-оксо-3-хинолин-
карбоновая кислота           70032-25-6   С 12 Н 9 F 2 3     0,02
350  1,2-Дигидрокарбазол-4-
(3Н) -он                                 С 12 Н 11 NO       0,03
351  1,2-Дигидрооксибензол       120-80-9     С 6 Н 6 O 2         0,007
352  1,3-Дигидроксибензол        108-46-3     С 6 Н 6 O 2         0,015
353  1,4-Дигидроксибензол        123-31-9     С 6 Н 6 O 2          0,02
354  2,5-Дигидроксибензол-
сульфонат кальция          20123-80-2   С 12 Н 10 СаО 10 S 2    0,025
355  2,2-Ди(гидроксиметил)
пропандиол-1,3              115-77-5     С 5 Н 12 O 4         0,04
356  2,4-Дигидрокси-6-метил-
1,2,3,4-тетрагидро-
пиримидин                   626-48-2     C 5 H 7 N 2 О 2        0,01
357  Калий 2,4-Дигидроксипири-
мидин-5-карбонаты                        С 5 Н 3 КN 2 O 4          0,03
358  Дигидрокси (3,4,5-триги-
дроксибензоат) висмута       99-26-3     С 7 Н 7 ВiO 7           0,02
359  1,3-Дигидрокси-2,4,6-
трийодбензол                19403-92-0   С 6 Н з I з O 2          0,03
360  мезо-3,4-Ди(4-гидрокси-
фенил) гексан                84-16-2     С 18 Н 22 О 2         0,0001
361  Ди(2-гидроксиэтил) амин     111-42-2     С 4 Н 11 NO 2          0,05
362  Ди(2-гидроксиэтил)
метиламин                   105-59-9     В 5 H 13 2          0,05
363  1,3-Дигидро-1-метил-2Н-
имидазол-2-тион             60-56-0      С 4 Н 6 N 2 S           0,1
364  5,6-Дигидро-2-метил-1,4
-оксатиин-3-карбоновой
кислоты анилид             5234-68-4     С 12 Н 13 2 S        0,015
365  Дигидро-3-пентил-2(3Н)
- фуранон                 51849-71-9       C 9 H 16 O 2          0,03
366  Дигидрострептомицина
п-аминосалициловая соль    3144-30-7    С 21 Н 41 N 7 O 12 .
3(С 7 Н 7 3 )        0,005
367  1,2-Дигидро-2,2,4-
триметилхинолин             147-47-7     С 12 Н 15 N          0,01
368  6,12-Дидезокси-6-десметил-              С 22 H 21 СlN 2 O 8 .
6-метилен-11a-хлор-11a,-12-               С 7 Н 8 О 3 S         0,03

дигидро-12-оксо-5-
гидрокситетрациклин                     С 22 H 21 СlN 2 O 8 .
· С 7 Н 8 О 3 S        0,03
369  Дидодецилфталат             2432-90-8    С 32 H 54 O 4           0,1
370  Диизододецифталат           27554-06-9   С 32 H 54 O 4          0,03
371  Диизооктил-1,10-декандиоат  27214-90-0   C 26 H 50 O 4           0,1
372  Аммоний O,O-Диизопропил.
тиофосфаты                  29918-57-8   С 6 Н 18 3 РS       0,08
373  0,0-Диизопропилфосфонат     1809-20-7    С 6 Н 15 O 3 Р         0,04
374  4-Диметиламинобензальдегид  100-10-7     С 9 Н 11 NО          0,03
375  Натрий 3-[(3-Диметиламино)
метиленамино]-2,4,6-
трийодфенил)пропионаты      1221-56-3    C 12 Н 21 N 2 NaO 2      0,02
376  N-[2-[[[[5-(Диметиламино)
метил ]-2-фуранил]метил]-
тио]этил]-N'-метил-2-
нитро-1,1-этилендиаминi     66357-35-5   С 13 Н 22 N 4 O 3 S     0,01
377  10-(3-Диметиламинопропил)
фенотиазин, гидрохлорид                  С 15 Н 2 ON 2 S       0,01
378  1-Диметиламино-2,4,6-
трибромбензол               63812-39-5   С 8 Н 8 Вr 3 N        0,01
379  2-Диметиламино-1-цианометан 66092-55-5   С 4 Н 6 N 2            0,1
380  2-(Диметиламино-N) этил-4-
аминобензоат                10012-47-2   С 11 H 16 N 2 O 2        0,06
381  Диметилбензиламин           103-83-3     С 9 Н 13 N           0,03
382  1,4-Диметил-2,5-бис
(хлорметил)бензол           6298-72-2    С 10 Н 12 Сl 2        0,004
383  Диметилбутандиоата
дииодметилат                            С 6 Н 10 O 4 . C 2 H 6 I 2    0,001
384  2, 6-Диметилгептанон-4      108-83-8     С 9 Н18О          0,05
385  N,N-Диметилглицин
гидрохлоридi                2491-06-7    С 4 H 9 NO 2 . СlН      0,05
386  Диметил-1,10-декандиоат     106-79-6     C 12 H 22 O 4          0,1
387  2,2-Диметилдибромпропан.
диола-1,3 диацетат                       С 9 Н 14 Вr 2 О 4        0,03
388  2,6-Диметил-3,5-ди
(метоксикарбонил)-4-
(2-дифторметокси) фенил-
1,4-дигидропиридин                       С 18 Н 19 F 2 3       0,02
389  2,6-Диметил-3,5-
диметоксикарбонил-4-(2-
нитрофенил)-1,4-
дигидропиридин              21829-25-4   С 17 Н 18 N 2 О 6      0,005
390  Кальций диметилдитио.
карбаматы                   20279-69-0   С 6 Н 12 СаN 2 S 4      0,03
391  5,5-Диметил-1,3-
дихлоргидантоин                          С 5 Н 6 Сl 2 N 2 O 2      0,005
392  Диметилдихлорсилан          75-78-5      С 2 Н 6 Сl 2 Si        0,03
393  5,5-Диметилимидазолидин-
2,4-дион                    77-71-4      С 5 Н 8 N 2 O 2           0,1
394  Диметилкетазин                                           0,002
395  2,2-Диметил-3-метиленбицикло

дигидро-12-оксо-5-
гидрокситетрациклин
369  Дидодецилфталат             2432-90-8    С 32 H 54 O 4           0,1
370  Диизододецифталат           27554-06-9   С 32 H 54 O 4          0,03
371  Диизооктил-1,10-декандиоат  2724-90-0   C 26 H 50 O 4           0,1
372  O,O-Диизопропилтиофосфат    29918-57-8   С 6 Н 18 3 РS       0,08
аммония
373  0,0-Диизопропилфосфонат     1809-20-7    С 6 Н 15 O 3 Р         0,04
374  4-Диметиламинобензальдегид  100-10-7     С 9 Н 11 NО          0,03
375  3-[(3-Диметиламино)
метиленамино]-2,4,6-
трийодфенил)пропионат       1221-56-3    C 12 Н 21 N 2 NaO 2      0,02
натрия
376  N-[2-[[[[5-(Диметиламино)
метил]-2-фуранил]метил]-
тио]этил]-N'-метил-2-
нитро-1,1-этилендиамин      66357-35-5   С 13 Н 22 N 4 O 3 S     0,01
377  10-(3-Диметиламинопропил)
фенотиазин, гидрохлорид                  С 15 Н 2 ON 2 S       0,01
378  1-Диметиламино-2,4,6-
трибромбензол               63812-39-5   С 8 Н 8 Вr 3 N        0,01
379  2-Диметиламино-1-цианометан 66092-55-5   С 4 Н 6 N 2            0,1
380  2-(Диметиламино-N) этил-4-
аминобензоат                10012-47-2   С 11 H 16 N 2 O 2        0,06
381  Диметилбензиламин           103-83-3     С 9 Н 13 N           0,03
382  1,4-Диметил-2,5-бис
(хлорметил)бензол           6298-72-2    С 10 Н 12 Сl 2        0,004
383  Диметилбутандиоата
дииодметилат                            С 6 Н 10 O 4 . C 2 H 6 I 2    0,001
384  2, 6-Диметилгептанон-4      108-83-8     С 9 Н 18 О          0,05
385  N,N-Диметилглицин
гидрохлорид                 2491-06-7    С 4 H 9 NO 2 . СlН      0,05
386  Диметил-1,10-декандиоат     106-79-6     C 12 H 22 O 4          0,1
387  2,2-Диметилдибромпропан-
диола-1,3 диацетат                       С 9 Н 14 Вr 2 О 4        0,03
388  2,6-Диметил-3,5-ди
(метоксикарбонил)-4-
(2-дифторметокси) фенил-
1,4-дигидропиридин                       С 18 Н 19 F 2 3       0,02
389  2,6-Диметил-3,5-
диметоксикарбонил-4-(2-
нитрофенил)-1,4-
дигидропиридин               21829-25-4   С 17 Н 18 N 2 О 6      0,005
390  Диметилдитиокарбамат
кальция                      20279-69-0   С 6 Н 12 СаN 2 S 4      0,03
391  5,5-Диметил-1,3-
дихлоргидантоин                          С 5 Н 6 Сl 2 N 2 O 2      0,005
392  Диметилдихлорсилан           75-78-5      С 2 Н 6 Сl 2 Si      0,03
393  5,5-Диметилимидазолидин-
2,4-дион                     77-71-4      С 5 Н 8 N 2 O 2          0,1
394  Диметилкетазин                                           0,002
395  2,2-Диметил-3-метилен-

[2,2,1] гептан              79-92-5      С 10 Н 16            2,4
396  0,0-Диметил-0-(4-
метилмеркапто-3-
метилфенил) тиофосфат       55-38-9      С 10 Н 15 O 3 РS 2      0,001
397  2,2-Диметил-3(2-метил-1-
пропенил) циклопропанкарбон
қышқылының (3-феноксифенил)
метил эфирi                              С 23 Н 27 О 3         0,05
398  Натрий [2S-(2a,5a,6b)]-3,3-
Диметил-6-[[[5-метил-3-
фенилизокса- зол-4-ил]
карбонил]амино]-7-оксо-4-
тиа-1-аза-бицикло [3,2,0]
гептан-2-карбонаты          1173-88-2   С 19 Н 18 N 3 NаО 5 S    0,003
399  N,N-Диметил-N'-(4-метокси-
3-хлорфенил) несепнәрі     19937-59-8   С 10 Н 13 Сl 2 O 2        0,01
400  2,4-Диметил-1-нитробензол   89-87-2     С 8 Н 9 NO 2           0,008
401  2,5-Диметил-1-нитробензол   89-58-7     С 8 H 9 NO 2           0,008
402  3,4-Диметил-1-нитробензол   99-51-4     С 8 Н 9 NO 2           0,008
403  Диметиловый эфир            115-10-6    С 2 Н 6 О              0,2
404  [2S-(2a,5a, 6b (S*))]3,3
-Диметил-7-оксо-6-{[(2-
оксоимидазо-лидин-1-ил)
карбониламинофенилацетил]
амино}-4-тиа-1-аза-
бицикло[3,2,0]гептан-2-
карбон қышқылы              37091-66-0   С 20 Н 23 N 5 О 6 S     0,012
405  3,7-Диметилокта-1,6-диен-
3-ол                        78-70-6      С 10 H 18 О          0,01
406  3,7-Диметилоктадиен-3-ол
ацетат                      115-95-7     С 12 H 20 О 2           0,1
407  3,7-Диметилокт-6-еналь      106-23-0     C 10 H 18 O         0,025
408  3,7-Диметилокт-6-ен-1-ол    106-22-9     С 10 Н 28 O          0,05
409  1,4-Диметилпиперазин        106-58-1     С 6 Н 14 N 2          0,001
410  2,5-Диметилпиразин          123-32-0     С 6 H 8 N 2            0,02
411  2,6-Диметилпиридин          108-48-5     С 7 Н 9 N            0,06
412  N,N'-Диметил-1,3-
пропандиамин                30734-81-7   С 5 Н 14 N 2            0,1
413  Диметилсульфат              77-78-1      С 2 Н 6 O 4 S         0,005
414  Диметилсульфоксид           67-68-5      С 2 Н 6 OS          0,1
415  Диметил-2,3,5,6-тетрахлор-
1,4-бензолдикарбонат        1861-32-1    С 10 Н 6 Сl 4 O 4        0,002
416  1,3-Диметил-2,4,6-
тринитробензол              632-92-8     С 8 H 7 N 3 О 6          0,005
417  N,N-Диметил-2-[2-
(фенилметил) фенокси]
этанамин                    147-24-0     С 17 Н 22 СlNО     0,0005
418  N-(2,6-Диметилфенил)-N-
(2-метоксиацетил) аланиннің
метил эфирі                57837-19-1   С 15 Н 21 NO 4       0,0152
419  1,2-Диметил-4-(1-
фенилэтил) бензол           6196-95-8    С 16 H 20           0,02
420  5-(2,5-Диметилфенокси)-
2,2-диметилпентан қышқылы   25812-30-0   С 15 Н 22 O 3         0,05

бицикло [2,2,1] гептан       79-92-5       С 10 Н 16            2,4
396  0,0-Диметил-0-(4-
метилмеркапто-3-
метилфенил) тиофосфат        55-38-9      С 10 Н 15 O 3 РS 2      0,001
397  2,2-Диметил-3(2-метил-1-
пропенил) циклопропан-
карбоновой кислоты
(3-феноксифенил)
метиловый эфир                              С 23 Н 27 О 3         0,05
398  Натрий [2S-(2a,5a,6b)]-3,3-
Диметил-6-[[[5-метил-3-
фенилизоксазол-4-ил]
карбонил]амино]-7-оксо-4-
тиа-1-аза-бицикло [3,2,0]
гептан-2-карбонат натрия     1173-88-2   С 19 Н 18 N 3 NаО 5 S    0,003
399  N,N-Диметил-N'-(4-метокси-
3-хлорфенил) мочевина       19937-59-8   С 10 Н 13 Сl 2 O 2        0,01
400  2,4-Диметил-1-нитробензол   89-87-2     С 8 Н 9 NO 2           0,008
401  2,5-Диметил-1-нитробензол   89-58-7     С 8 H 9 NO 2           0,008
402  3,4-Диметил-1-нитробензол   99-51-4     С 8 Н 9 NO 2           0,008
403  Диметиловый эфир            115-10-6    С 2 Н 6 О              0,2
404  [2S-(2a,5a, 6b (S*))]3,3
-Диметил-7-оксо-6-{[(2-
оксоимидазо-лидин-1-ил)
карбониламинофенилацетил]
амино}-4-тиа-1-аза-
бицикло[3,2,0]гептан-2-
карбоновая кислота         37091-66-0   С 20 Н 23 N 5 О 6 S       0,012
405  3,7-Диметилокта-1,6-диен-
3-ол                         78-70-6      С 10 H 18 О          0,01
406  3,7-Диметилоктадиен-3-ол
ацетат                      115-95-7     С 12 H 20 О 2           0,1
407  3,7-Диметилокт-6-еналь      106-23-0     C 10 H 18 O         0,025
408  3,7-Диметилокт-6-ен-1-ол    106-22-9     С 10 Н 28 O          0,05
409  1,4-Диметилпиперазин        106-58-1     С 6 Н 14 N 2          0,001
410  2,5-Диметилпиразин          123-32-0     С 6 H 8 N 2            0,02
411  2,6-Диметилпиридин          108-48-5     С 7 Н 9 N            0,06
412  N,N'-Диметил-1,3-
пропандиамин                30734-81-7   С 5 Н 14 N 2            0,1
413  Диметилсульфат              77-78-1      С 2 Н 6 O 4 S         0,005
414  Диметилсульфоксид           67-68-5      С 2 Н 6 OS            0,1
415  Диметил-2,3,5,6-тетрахлор-
1,4-бензолдикарбонат        1861-32-1    С 10 Н 6 Сl 4 O 4        0,002
416  1,3-Диметил-2,4,6-
тринитробензол              632-92-8     С 8 H 7 N 3 О 6          0,005
417  N,N-Диметил-2-[2-
(фенилметил) фенокси]
этанамин                    147-24-0     С 17 Н 22 СlNО     0,0005
418  N-(2,6-Диметилфенил)-N-
(2-метоксиацетил) аланина
метиловый эфир             57837-19-1   С 15 Н 21 NO 4       0,0152
419  1,2-Диметил-4-(1-
фенилэтил) бензол            6196-95-8    С 16 H 20           0,02
420  5-(2,5-Диметилфенокси)-
2,2-диметилпентановая
кислота                     25812-30-0    С 15 Н 22 O 3         0,05

421  5-(2,5-Диметилфенокси)-2
-метилпентан-2-ол           106448-06-0  С 14 Н 24 O 2         0,05
422  5-(2,5-Диметилфенокси)
пентанон-2-этиленкеталь                                   0,03
423  2,5-Диметилфенол            95-87-4      С 8 Н 10 О           0,02
424  0,0-Диметилфосфонат         868-85-9     С 2 Н 7 О 3 Р          0,01
425  3,3-Диметил-1-хлорбутан-
2-он                        13547-70-1   С 6 Н 11 СlO         0,2
426  0,0-Диметил-0-[2-хлор-1-
(2,4,5-үшлорфенил) винил]
-фосфат                     22248-79-9   С 10 Н 9 Сl 4 O 4 Р     0,015
427  1-(3,4-Диметилхлорфенил)-1
-фенилэтан                               С 16 Н 17 Сl         0,1
428  N,N-Диметил-2-хлорэтиламин
гидрохлоридi                4584-46-7    С 4 Н 10 ClN        0,01
429  1,3-Диметилциклобутан       7411-24-7    C 6 H 12            0,07
430  L-[[(1,1-Диметилэтил)
амино] метил]-4-гидрокси-
1,3-бензолди-метанол        18559-94-9   С 13 Н 21 3        0,01
431  1-(1,1-Диметилэтил)-4-
метилбензол                 98-51-1      С 11 Н 16           0,023
432  3-(1,1-Диметилэтил)-4
-метилфенол                 2409-55-4    С 11 H 16 О         0,01
433  1,1-Диметилэтилпероксо.
бензоат                     614-45-9     С 11 Н 14 О 3         0,01
434  (1,1-Диметилэтил)
циклогексан                3178-22-1    C 10 H20           0,1
435  4-(1,1-Диметилэтил)
циклогексилацетат           73276-57-0   С 12 Н 22 O 2          0,3
436  1,2-Диметил-3-этокси.
карбонил-5-ацетооксииндол                С 13 Н 17 NO 4         0,02
437  1,2-Диметил-3-этокси.
карбонил-5-гидроксииндол    15574-49-9   С 13 Н 15 3        0,02
438  Диметкарб (40 % диметпромид;
2% сиднокарб; 40% сүтті
қант; 17% крахмал; 1%
магний стереаты)                                         0,007
439  3,4-Диметоксифенилаце.
тонитрил                    93-17-4      С 11 Н 11 3        0,005
440  1,1-Ди (4-метоксифенил)-
2,2,2-трихлорэтан           72-43-5      С 16 H 15 Сl 3 O 2       0,01
441  3,4-Диметоксифенил сірке
қышқылы                     93-40-3      С 10 Н 12 O 4          0,03
442  2- (3,4-Диметоксифенил)
этиламин                                 С 10 Н 16 NO 2         0,01
443  6,7-Диметоксихиназолиндион               С 8 Н 6 N 2 O 4          0,01
444  1,2-Диметоксиэтан           110-71-4     С 4 H 10 O 2           0,1
445  Динитроанилин               26471-56-7   С 6 Н 5 N 3 O 4          0,004
446  3,5-Динитробензой қышқылы   99-34-3      С 7 Н 4 N 2 O 6          0,03
447  1,2-Динитробензол           528-29-0     С 6 Н 4 N 2 O 4          0,01
448  1,3-Динитробензол           99-65-0      С 6 Н 4 N 2 O 4          0,01

421  5-(2,5-Диметилфенокси)-2
-метилпентан-2-ол           106448-06-0  С 14 Н 24 O 2         0,05
422  5-(2,5-Диметилфенокси)
пентанон-2-этиленкеталь                                  0,03
423  2,5-Диметилфенол             95-87-4      С 8 Н 10 О          0,02
424  0,0-Диметилфосфонат         868-85-9     С 2 Н 7 О 3 Р          0,01
425  3,3-Диметил-1-хлорбутан-
2-он                        13547-70-1   С 6 Н 11 СlO         0,2
426  0,0-Диметил-0-[2-хлор-1-
(2,4,5-трихлорфенил) винил]
-фосфат                     22248-79-9   С 10 Н 9 Сl 4 O 4 Р     0,015
427  1-(3,4-Диметилхлорфенил)-1
-фенилэтан                               С 16 Н 17 Сl         0,1
428  N,N-Диметил-2-хлорэтиламина
гидрохлорид                 4584-46-7    С 4 Н 10 ClN        0,01
429  1,3-Диметилциклобутан       7411-24-7    C 6 H 12            0,07
430  L-[[(1,1-Диметилэтил)
амино] метил]-4-гидрокси-
1,3-бензолди-метанол        18559-94-9   С 13 Н 21 3        0,01
431  1-(1,1-Диметилэтил)-4-
метилбензол                 98-51-1      С 11 Н 16           0,023
432  3-(1,1-Диметилэтил)-4
-метилфенол                 2409-55-4    С 11 H 16 О         0,01
433  1,1-Диметилэтилпероксо-
бензоат                     614-45-9     С 11 Н 14 О 3         0,01
434  (1,1-Диметилэтил)
циклогексан                3178-22-1    C 10 H 20              0,1
435  4-(1,1-Диметилэтил)
циклогексилацетат           73276-57-0   С 12 Н 22 O 2          0,3
436  1,2-Диметил-3-этокси-
карбонил-5-ацетооксииндол                С 13 Н 17 NO 4         0,02
437  1,2-Диметил-3-этокси-
карбонил-5-гидроксииндол    15574-49-9   С 13 Н 15 3        0,02
438  Диметкарб (диметпромид- 40%;
сиднокарб-2%; молочный
сахар-40%; крахмал-17%;
стереат магния - 1%)                                    0,007
439  3,4-Диметоксифенилаце-
тонитрил                      93-17-4    С 11 Н 11 3        0,005
440  1,1-Ди (4-метоксифенил)-
2,2,2-трихлорэтан            72-43-5      С 16 H 15 Сl 3 O 2       0,01
441  3,4-Диметоксифенилуксусная
кислота                      93-40-3      С 10 Н 12 O 4          0,03
442  2- (3,4-Диметоксифенил)
этиламин                                 С 10 Н 16 NO 2         0,01
443  6,7-Диметоксихиназолиндион               С 8 Н 6 N 2 O 4          0,01
444  1,2-Диметоксиэтан           110-71-4     С 4 H 10 O 2           0,1
445  Динитроанилин               26471-56-7   С 6 Н 5 N 3 O 4          0,004
446  3,5-Динитробензойная
кислота                     99-34-3      С 7 Н 4 N 2 O 6          0,03
447  1,2-Динитробензол           528-29-0     С 6 Н 4 N 2 O 4          0,01
448  1,3-Динитробензол           99-65-0      С 6 Н 4 N 2 O 4          0,01

449  1,4-Динитробензол           100-25-4     С 6 Н 4 N 2 O 4          0,01
450  0,0'-Динитродибензил        58704-55-5   С 14 H 12 N 2 O        0,15
451  1,5-Динитрозо-3,7-
эндометилен-1,3,5,7
-тетраазациклооктан         101-25-7     С 5 Н 10 N 6 O 2         0,02
452  1,6-Динитро-2-метилфенол    534-52-1     С 7 Н 6 N 2 O 5          0,002
453  2,4-Динитро- N -(4-
нитрофенил) бензамид        59651-98-8   С 13 Н 8 N 4 O 7         0,025
454  2,4-Динитротолуол           121-14-2     С 7 Н 6 N 2 O 4         0,004
455  2,6-Динитро-4-трифторметил
-N,N-дипропиланилин         1582-09-8    С 13 Н 16 F 3 N 3 O 4      0,03
456  Динитрофенол                25550-58-7   С 6 Н 4 N 2 O 5          0,004
457  Динитрохлорбензол           25567-67-3   С 6 Н 3 СlN 2 O 4        0,002
458  Диоксан-1,4                 123-91-1     С 4 Н 8 O 2            0,07
459  2,8-Диоксинафталин-6-
сульфокислота                            С 10 Н 8 O 5 S         0,6
460  3,6-Диоксифлуоран           2321-07-5    C 20 H 12 O 5         0,006
461  3,3'-[(1,6-Диоксо-1,6-
гександиил) диимино]бис
[2,4,6-үшйодбензой қышқылы] 606-17-7     С 20 Н 14 I 6 N 2 O 6      0,04
462  Диоксолан-1,3               646-06-0     С 3 Н 6 O 2            6,0
463  2,6-Диоксо-1,2,3,6-
тетрагидропиримидин-4
-карбон қышқылы             65-86-1      С 5 Н 4 N 2 O 4          0,02
464  6-[(1,3-Диоксо-3-фенокси-2
-фенилпропил)амино]-3,3-
диметил-7-оксо-[2S-(2,5,б)]
-4-тиа-1-азобицикло[3,2,-0]
гептан-2-карбон қышқылы     27025-49-6   С 23 Н 22 N 2 O 6 S     0,01
465  Диоктилфталат               117-84-0     С 24 H 38 O 4         0,02
466  Ди(проп-2-енил) амин        124-02-7     С 6 Н 11 N          0,01
467  Пропаналь дипропилацеталi                С 9 Н 20 O 2          0,35
468  Дисилан                     1590-87-0    H 6 Si 2            0,02
469  Диспергатор НФ
(динафтилметансульфо- және
диналфтилметанди - сульфо
қышқылы натрий тұздарының
қоспасы)                                                  0,02
470  2,2'-Дитиобисэтанамин
дигидрохлорид               56-17-7   С 4 Н 12 N 2 S 2 . С 12 Н 2      0,01
471  6,8-Дитиооктан қышқылы      62-46-4      С 8 Н 14 O 2 S 2         0,02
472  Дифениламин                 122-34-4     С 12 Н 11 N          0,07
473  2-(Дифенилацетил)
индандион-1,3               82-66-6      С 23 H 16 O 3         0,0002
474  1,3-Дифенилгуанидин         102-06-7     С 12 H 13 N          0,005
475  Дифенилдихлорсилан          80-10-4     С 12 H 10 Cl 2 Si       0,01
476  1-(Дифенилметил)-4-
(3-фенил-2-пропенил)
пиперазин                   298-57-7     C 26 H 28 N 2          0,01

449  1,4-Динитробензол           100-25-4     С 6 Н 4 N 2 O 4          0,01
450  0,0'-Динитродибензил        58704-55-5   С 14 H 12 N 2 O        0,15
451  1,5-Динитрозо-3,7-
эндометилен-1,3,5,7
-тетраазациклооктан         101-25-7     С 5 Н 10 N 6 O 2         0,02
452  1,6-Динитро-2-метилфенол    534-52-1     С 7 Н 6 N 2 O 5          0,002
453  2,4-Динитро-N-(4-
нитрофенил) бензамид        59651-98-8   С 13 Н 8 N 4 O 7         0,025
454  2,4-Динитротолуол           121-14-2     С 7 Н 6 N 2 O 4         0,004
455  2,6-Динитро-4-трифторметил
-N,N-дипропиланилин         1582-09-8    С 13 Н 16 F 3 N 3 O 4      0,03
456  Динитрофенол                25550-58-7   С 6 Н 4 N 2 O 5          0,004
457  Динитрохлорбензол           25567-67-3   С 6 Н 3 СlN 2 O 4        0,002
458  Диоксан-1,4                 123-91-1     С 4 Н 8 O 2            0,07
459  2,8-Диоксинафталин-6-
сульфокислота                            С 10 Н 8 O 5 S         0,6
460  3,6-Диоксифлуоран           2321-07-5    C 20 H 12 O 5         0,006
461  3,3'-[(1,6-Диоксо-1,6-
гександиил) диимино]бис
[2,4,6-триодбензойная
кислота]                    606-17-7     С 20 Н 14 I 6 N 2 O 6      0,04
462  Диоксолан-1,3               646-06-0     С 3 Н 6 O 2            6,0
463  2,6-Диоксо-1,2,3,6-
тетрагидропиримидин-4
-карбоновая кислота          65-86-1      С 5 Н 4 N 2 O 4          0,02
464  6-[(1,3-Диоксо-3-фенокси-2
-фенилпропил)амино]-3,3-
диметил-7-оксо-[2S-(2,5,б)]
-4-тиа-1-азобицикло[3,2,-0]
гептан-2-карбоновая кислота  27025-49-6   С 23 Н 22 N 2 O 6 S     0,01
465  Диоктилфталат                117-84-0     С 24 H 38 O 4         0,02
466  Ди(проп-2-енил) амин        124-02-7     С 6 Н 11 N          0,01
467  Дипропилацеталь пропаналя                 С 9 Н 20 O 2          0,35
468  Дисилан                     1590-87-0    H 6 Si 2            0,02
469  Диспергатор НФ
(смесь натриевых солей
динафтилметансульфо и
диналфтилметандисульфо-
кислот)                                                  0,02
470  2,2'-Дитиобисэтанамин
дигидрохлорид                56-17-7   С 4 Н 12 N 2 S 2 . С 12 Н 2      0,01
471  6,8-Дитиооктановая кислота    62-46-4      С 8 Н 14 O 2 S 2         0,02
472  Дифениламин                  122-34-4     С 12 Н 11 N          0,07
473  2-(Дифенилацетил)
индандион-1,3                82-66-6      С 23 H 16 O 3         0,0002
474  1,3-Дифенилгуанидин         102-06-7     С 12 H 13 N          0,005
475  Дифенилдихлорсилан          80-10-4     С 12 H 10 Cl 2 Si       0,01
476  1-(Дифенилметил)-4-
(3-фенил-2-пропенил)
пиперазин                   298-57-7     C 26 H 28 N 2          0,01

477  2,5-Дифенилоксазол          92-71-7      С 15 Н 11 NO         0,02
478  Оксипропиленген
дифенилпропан                                             0,05
479  Дифенилсульфид              139-66-2     С 12 H 10 S          0,05
480  1,3-Дифторпропанол-2        453-13-4     С 3 Н 6 F 2 O         0,002
481  1,1-Дифторэтан              75-37-6      С 2 Н 4 F 2              8
482  1,1-Дифторэтилен            75-38-7      С 2 H 2 F 2            0,2
483  Дихлораминбензол            27134-27-6   С 6 Н 5 Сl 2 N         0,01
484  2,6-Дихлорацетанилид        17700-54-8   С 8 Н 7 Cl 2 2        0,02
485  1,2-Дихлорбензол            95-50-1      С 6 Н 4 Сl 2           0,03
486  1,3-Дихлорбензол            541-73-1     С 6 Н 4 Сl 2          0,035
487  1,4-Дихлорбензол            106-46-7     С 6 Н 4 Сl 2          0,035
488  Натрий N,4-Дихлорбен.
золсульфонамидi (хлор
бойынша)                    30066-82-1  С 6 Н 4 Сl 2 NnаO 2 S     0,06
489  Дихлорбута-1,3-диен         28577-62-0   С 4 Н 4 Сl 2          0,005
490  1,4-Дихлорбут-2-ен          764-41-0     С 4 Н 6 Сl 2          0,005
491  3,4-Дихлорбут-1-ен          760-23-6     С 4 Н 6 Сl 2          0,02
492  R- (R*, R*)- 2:2-
Дихлор-N-(2-гидрокси-1-
(гидроксиметил)-2-(4-
нитрофенил) этилацетамид    56-75-7     С 11 H 12 Cl 2 N 2 О 5      0,01
493  1,2-Дихлор-1,1-дифторэтан   1649-08-7    С 2 Н 2 Сl 2 F 2          5,0
494  Дихлордиэтилдисилан         1719-53-5    С 4 Н 10 Сl 2 Si       0,03
495  N-Дихлор-4-карбоксибензо.
сульфамид                   80-13-7      С 7 H 5 Cl 2 NO 4 S      0,03
496  1,1-Дихлор-4-метилпен.
тадиен-1,3                  55667-43-1   С 6 Н 9 Сl 2           0,01
497  1,1-Дихлор-4-метилпен.
тадиен-1,4                  62434-98-4   С 6 Н 9 Сl 2           0,01
498  5,7-Дихлор-2-метилхино.
лин-8-ол                    72-80-0      С 8 H 7 Cl 2 NO        0,01
499  2,6-Дихлор-4-нитроанилин    99-30-9      С 6 H 4 Сl 2 N 2        0,005
500  3,4-Дихлорнитробензол       99-54-7      С 6 H 3 Сl 2 NO 2       0,004
501  3,6-Дихлорпиридазин         141-30-0     С 3 Н 2 Сl 2 N 2         0,01
502  4,6-Дихлорпиримидин         1193-21-1    С 4 Н 2 Сl 2 N 2        0,003
503  1,3-Дихлорпропан            142-28-9     С 3 H 6 Cl 2           0,2
504  Натрий 2,2-Дихлорпропаноаты 127-20-8     С 3 Н 3 Cl 2 NаО 2       0,05
505  2,2-Дихлорпропион қышқылы   75-99-0      С 3 Н 4 Сl 2 O 2         0,03
506  Дихлорсилан                 4109-96-0    Сl 2 Н 2 Si          0,03
507  2,4-Дихлортолуол            95-73-8      С 7 Н 6 Сl 2           0,1
508  Натрий 1,3-Дихлор-1,3,5

477  2,5-Дифенилоксазол          92-71-7      С 15 Н 11 NO         0,02
478  Дифенилпропан
оксипропилированный                                      0,05
479  Дифенилсульфид              139-66-2     С 12 H 10 S          0,05
480  1,3-Дифторпропанол-2        453-13-4     С 3 Н 6 F 2 O         0,002
481  1,1-Дифторэтан              75-37-6      С 2 Н 4 F 2              8
482  1,1-Дифторэтилен            75-38-7      С 2 H 2 F 2            0,2
483  Дихлораминбензол            27134-27-6   С 6 Н 5 Сl 2 N         0,01
484  2,6-Дихлорацетанилид        17700-54-8   С 8 Н 7 Cl 2 2        0,02
485  1,2-Дихлорбензол            95-50-1      С 6 Н 4 Сl 2           0,03
486  1,3-Дихлорбензол            541-73-1     С 6 Н 4 Сl 2          0,035
487  1,4-Дихлорбензол            106-46-7     С 6 Н 4 Сl 2          0,035
488  N,4-Дихлорбензол-
сульфонамид натрия
(по хлору)                 30066-82-1  С 6 Н 4 Сl 2 NnаO 2 S     0,06
489  Дихлорбута-1,3-диен         28577-62-0   С 4 Н 4 Сl 2          0,005
490  1,4-Дихлорбут-2-ен          764-41-0     С 4 Н 6 Сl 2          0,005
491  3,4-Дихлорбут-1-ен          760-23-6     С 4 Н 6 Сl 2          0,02
492  R- (R*, R*)- 2:2-
Дихлор-N-(2-гидрокси-1-
(гидроксиметил)-2-(4-
нитрофенил) этилацетамид    56-75-7     С 11 H 12 Cl 2 N 2 О 5      0,01
493  1,2-Дихлор-1,1-дифторэтан   1649-08-7    С 2 Н 2 Сl 2 F 2          5,0
494  Дихлордиэтилдисилан         1719-53-5    С 4 Н 10 Сl 2 Si       0,03
495  N-Дихлор-4-карбоксибензо-
сульфамид                   80-13-7      С 7 H 5 Cl 2 NO 4 S      0,03
496  1,1-Дихлор-4-метилпен-
тадиен-1,3                  55667-43-1   С 6 Н 9 Сl 2           0,01
497  1,1-Дихлор-4-метилпен-
тадиен-1,4                  62434-98-4   С 6 Н 9 Сl 2           0,01
498  5,7-Дихлор-2-метилхино-
лин-8-ол                    72-80-0      С 8 H 7 Cl 2 NO        0,01
499  2,6-Дихлор-4-нитроанилин    99-30-9      С 6 H 4 Сl 2 N 2        0,005
500  3,4-Дихлорнитробензол       99-54-7      С 6 H 3 Сl 2 NO 2       0,004
501  3,6-Дихлорпиридазин         141-30-0     С 3 Н 2 Сl 2 N 2         0,01
502  4,6-Дихлорпиримидин         1193-21-1    С 4 Н 2 Сl 2 N 2        0,003
503  1,3-Дихлорпропан            142-28-9     С 3 H 6 Cl 2           0,2
504  2,2-Дихлорпропаноат натрия  127-20-8     С 3 Н 3 Cl 2 NаО 2       0,05
505  2,2-Дихлорпропионовая
кислота                      75-99-0      С 3 Н 4 Сl 2 O 2         0,03
506  Дихлорсилан                 4109-96-0    Сl 2 Н 2 Si          0,03
507  2,4-Дихлортолуол            95-73-8      С 7 Н 6 Сl 2           0,1
508  1,3-Дихлор-1,3,5-

-триазин-2,4,6 (1Н,3Н,5Н)
трионы                      2893-78-9    С 3 Сl 2 N 3 NаО 3       0,03
509  Дихлор сірке қышқылы        79-43-6      С 2 Н 2 Сl 2 O 2          0,4
510  [R.-(R+,R+)]-Дихлор сірке
қышқылы, 2N-[2-гидрокси-1-
гидрокси - метил-2-(4-
нитрофенил) тил] амид       56-75-7      С 11 Н 12 Сl 2 5      0,01
511  Натрий 2-[(2,6-Дихлорфенил)
амино]фенилацетаты          15307-79-6   С 14 Н 10 Сl 2 NO 2      0,002
512  2,6-Дихлор-N-фенилбензоламин 15307-93-4  C 12 H 9 Cl 2 N        0,03
513  1-(3,4-Дихлорфенил)-3-
метил-3-метокси несепнәрі    330-55-2    С 9 Н 10 СlN 2 O 2       0,015
514  0-(2,4-Дихлорфенил)-S-
пропил-0-этилтиофосфат       34643-46-4  С 11 Н 15 Сl 2 O 2 РS 2    0,001
515  2,4-Дихлорфеноксисірке
қышқылы                      94-75-7     С 8 Н 6 Сl 2 О 3        0,0002
516  Дихлорфенол                  25167-81-1  С 6 Н 4 Сl 2 O        0,012
517  3-(2,2-Дихлорэтенил)-2,2-
диметилциклопропанкарбонил.
хлорид                       52314-67-7  С 8 Н 9 Сl 3 О         0.01
518  3-(2,2-Дихлорэтенил)-2,2
-диметилциклопропанкарбон
қышқылы                     55701-05-8   С 8 Н 10 Сl 2 O 2        0,01
519  1,1-Дихлорэтилен            75-35-4      С 2 H 2 Сl 2          0,008
520  Ди(2-хлорэтил)этенилфосфонат 115-98-0    С 6 Н 11 Сl 2 О 3 Р      0,01
521  Дициандиамид                461-58-5     С 2 Н 4 N 4            0,1
522  1,4-Дицианобутан            111-89-3     С 6 Н 8 N 2            0,05
523  Дициклогексиладипинат       849-99-0     С 18 Н 30 O 4          0,05
524  Дициклогексиламин           101-83-7     С 12 Н 23 N          0,03
525  Дициклогексилилпропандиоат  3960-03-0    С 17 Н 28 O 4          0,1
526  Дициклопентадиен            77-73-6      С 10 Н 12            0,01
527  Диэпоксид кристаллический
- ФОУ-8                                                    0,4
528  N,N-Диэтил-С6-С8-
алкилоксамат                                              0,06
529  N,N-Диэтиламино-2,5-
дигидроксибензолсульфонат   2624-44-4    С 10 Н 15 NO 5 S      0.025
530  2-(Диэтиламино)-N-(2,6-
диметилфенил) ацетамид      137-58-6     С 14 Н 22 N 2 O        0,01
531  Диэтиламинометил эфирi      34322-82-    С 5 Н 13 NО          0,01
532  Диэтиламинометилтриоксисилан             С 5 Н 15 3 Si        0,1
533  2-(Диэтиламино-N-(2,4,6-
триметилфенил) ацетамида
гидрохлорид                 1027-14-1    С 18 Н 24 N 2 O . СlН    0,01
534  2-(N,N-Диэтиламино) этанол  100-37-8     С 6 Н 15 NО          0,04
535  2-(Диэтиламино) этил-4
-аминобензоат               59-46-1      С 13 Н 20 NO 2         0,01

триазин-2,4,6 (1Н,3Н,5Н)
трион натрия                2893-78-9    С 3 Сl 2 N 3 NаО 3       0,03
509  Дихлоруксусная кислота        79-43-6      С 2 Н 2 Сl 2 O 2        0,4
510  [R.-(R+,R+)]-Дихлоруксусная
кислота 2N-[2-гидрокси-1-
гидроксиметил-2-(4-
нитрофенил) тил] амид         56-75-7    С 11 Н 12 Сl 2 5      0,01
511  2-[(2,6-Дихлорфенил)
амино]фенилацетат натрия     15307-79-6   С 14 Н 10 Сl 2 NO 2    0,002
512  2,6-Дихлор-N-фенилбензоламин 15307-93-4  C 12 H 9 Cl 2 N        0,03
513  1-(3,4-Дихлорфенил)-3-
метил-3-метоксимочевина      330-55-2    С 9 Н 10 СlN 2 O 2       0,015
514  0-(2,4-Дихлорфенил)-S-
пропил-0-этилтиофосфат       34643-46-4  С 11 Н 15 Сl 2 O 2 РS 2    0,001
515  2,4-Дихлорфеноксиуксусная
кислота                       94-75-7     С 8 Н 6 Сl 2 О 3       0,0002
516  Дихлорфенол                  25167-81-1  С 6 Н 4 Сl 2 O        0,012
517  3-(2,2-Дихлорэтенил)-2,2-
диметилциклопропанкарбонил-
хлорид                       52314-67-7  С 8 Н 9 Сl 3 О         0,01
518  3-(2,2-Дихлорэтенил)-2,2
-диметилциклопропан-
карбоновая кислота           55701-05-8   С 8 Н 10 Сl 2 O 2        0,01
519  1,1-Дихлорэтилен             75-35-4      С 2 H 2 Сl 2          0,008
520  Ди(2-хлорэтил)этенил-
фосфонат                     115-98-0    С 6 Н 11 Сl 2 О 3 Р      0,01
521  Дициандиамид                461-58-5     С 2 Н 4 N 4            0,1
522  1,4-Дицианобутан            111-89-3     С 6 Н 8 N 2            0,05
523  Дициклогексиладипинат       849-99-0     С 18 Н 30 O 4          0,05
524  Дициклогексиламин           101-83-7     С 12 Н 23 N          0,03
525  Дициклогексилилпропандиоат  3960-03-0    С 17 Н 28 O 4          0,1
526  Дициклопентадиен            77-73-6      С 10 Н 12            0,01
527  Диэпоксид кристаллический
- ФОУ-8                                                    0,4
528  N,N-Диэтил-С6-С8-
алкилоксамат                                              0,06
529  N,N-Диэтиламино-2,5-
дигидроксибензолсульфонат   2624-44-4    С 10 Н 15 NO 5 S      0,025
530  2-(Диэтиламино)-N-(2,6-
диметилфенил) ацетамид      137-58-6     С 14 Н 22 N 2 O        0,01
531  Диэтиламинометиловый эфир   34322-82-    С 5 Н 13 NО          0,01
532  Диэтиламинометил-
триоксисилан                            С 5 Н 15 3 Si        0,1
533  2-(Диэтиламино-N-(2,4,6-
триметилфенил) ацетамида
гидрохлорид                 1027-14-1    С 18 Н 24 N 2 O . СlН    0,01
534  2-(N,N-Диэтиламино) этанол  100-37-8     С 6 Н 15 NО          0,04
535  2-(Диэтиламино) этил-4
-аминобензоат               59-46-1      С 13 Н 20 NO 2         0,01

536  2-(Диэтиламино) этил-4
-аминобензоат гидрохлорид   51-05-8      С 13 Н 20 N 2 О 2 . СlН   0,01
537  N-[2-(Диэтиламино) этил]-4-
(диметиламино)-2-метокси-
5-нитро-бензамид
гидрохлоридi                89591-51-5   С 14 Н 22 N 4 О 4        0,01
538  2-(Диэтиламино)этил-2-
метилпроп-2-еноат           105-16-8     С 10 Н 19 NO 2         0,06
539  Диэтилбензол                25340-17-4   С 10 H 14           0,005
540  N,N-Диэтилбензо(d) -1,3-
тиазол-2-илсульфенамид                   C 11 H 14 N 2 S 2         0,1
541  (L) Диэтилбутендиоат        141-05-9     С 8 Н 12 О 4           0,03
542  Диэтиленгликолдің
диметил эфирi               111-96-6     С 6 Н 14 О 3           0,1
543  N,N-Диэтилметилбензамид     26545-51-7   С 12 Н 17 NО         0,03
544  N,N-Диэтил-4-метил-1-
пиперазинкарбоксамид        90-89-1      С 10 H 21 N 3 O        0,05
545  Диэтил-(2-метилпропил)
пропандиоат                 10203-58-4   С 11 Н 20 O 4         0,02
546  N,N-Диэтил-1-метил-1-
этоксисиланамин             128422-86-6  С 7 Н 19 NOSi       0,08
547  Диэтилпропандиоат           105-53-3     С 7 Н 12 O 4           0,1
548  N,N-Диэтил-1,4-фенилен.
диамина сульфат             6065-27-6  С 10 H 16 N 2 . H 2 О 4 S    0,015
549  N,N-Диэтил-1OН-фенотиазин
-10-этанамина гидрохлоридi  1341-70-8    С 18 Н 22 N 2 S . СlН    0,01
550  Диэтилфталат                84-66-2      C 12 H 14 O 4          0,01
551  N,N-Диэтилхлорацетамид      2315-36-8    С 6 Н 12 СlNО        0,01
552  (R*,S*)-4,4'-(1,2-Диэтил-
162-этандиил) бис (дикалий
бензосульфонаты)            13517-49-2   С 18 Н 20 О 6 S 2 К      0,1
553  0,0-Диэтокситиофосфорил-0-
a-цианометилбензальдоксим   14816-18-3   С 13 Н 17 N 2 O 3 РS    0,001
554  "Экос-Б-3" жағынды майының
қосымшасы                                                  0,1
555  транс,транс,транс-
Додекатриен-1,5,9           45036-11-1   С 12 H20           0,01
556  Доксициклин гидрохлоридi    100929-47-3  С 22 Н 25 СlN 2 O 8      0,01
557  Жарилек С 101 (75%
монобензилтолуол; 25%
дибензилтолуол қоспалары;
эпоксидiнің  қосымшасы)                                   0,02
558  Темір (2+)-аммоний сульфат
гексагидраты (темір бойынша) 7783-85-9  Н 8 FеN 2 O 8 S 2 . Н 12 O 6   0,01
559  Темір динитраты (темір
бойынша)                     14013-86-6  FеN 2 O 6           0,004
560  Темір дихлординикотинамидi                               0,1
561  Темір (2+) октадеканоат
(темірге қайта есептегенде)  2980-59-8   С 36 Н 70 FеO 4       0,004
562  Темір пентакарбонилi         13463-40-6  С 5 FеО 5           0,001
563  Темір сульфит (негізгі)                                   0,05
564  Арнайы жануар майы (стеарин

536  2-(Диэтиламино) этил-4
-аминобензоат гидрохлорид   51-05-8      С 13 Н 20 N 2 О 2 . СlН   0,01
537  N-[2-(Диэтиламино) этил]-4-
(диметиламино)-2-метокси-
5-нитро-бензамида
гидрохлорид                89591-51-5    С 14 Н 22 N 4 О 4        0,01
538  2-(Диэтиламино)этил-2-
метилпроп-2-еноат           105-16-8     С 10 Н 19 NO 2         0,06
539  Диэтилбензол               25340-17-4    С 10 H 14           0,005
540  N,N-Диэтилбензо(d) -1,3-
тиазол-2-илсульфенамид                   C 11 H 14 N 2 S 2         0,1
541  (L) Диэтилбутендиоат        141-05-9     С 8 Н 12 О 4           0,03
542  Диэтиленгликоля
диметиловый эфир            111-96-6     С 6 Н 14 О 3           0,1
543  N,N-Диэтилметилбензамид    26545-51-7    С 12 Н 17 NО         0,03
544  N,N-Диэтил-4-метил-1-
пиперазинкарбоксамид        90-89-1      С 10 H 21 N 3 O        0,05
545  Диэтил-(2-метилпропил)
пропандиоат                 10203-58-4   С 11 Н 20 O 4         0,02
546  N,N-Диэтил-1-метил-1-
этоксисиланамин             128422-86-6  С 7 Н 19 NOSi       0,08
547  Диэтилпропандиоат           105-53-3     С 7 Н 12 O 4           0,1
548  N,N-Диэтил-1,4-фенилен-
диамина сульфат             6065-27-6  С 10 H 16 N 2 . H 2 О 4 S    0,015
549  N,N-Диэтил-1OН-фенотиазин
-10-этанамина гидрохлорид   1341-70-8    С 18 Н 22 N 2 S . СlН    0,01
550  Диэтилфталат                84-66-2      C 12 H 14 O 4          0,01
551  N,N-Диэтилхлорацетамид      2315-36-8    С 6 Н 12 СlNО        0,01
552  (R*,S*)-4,4'-(1,2-Диэтил-
162-этандиил) бис (бен-
зосульфонат дикалия)       13517-49-2   С 18 Н 20 О 6 S 2 К       0,1
553  0,0-Диэтокситиофосфорил-0-
a-цианометилбензальдоксим   14816-18-3   С 13 Н 17 N 2 O 3 РS    0,001
554  Добавка смазочная
"Экос-Б-3"
0,1
555  транс,транс,транс-
Додекатриен-1,5,9           45036-11-1   С 12 H 2 0           0,01
556  Доксициклин гидрохлорид     100929-47-3  С 22 Н 25 СlN 2 O 8      0,01
557  Жарилек С 101
(монобензилтолуол 75%;
дибензилтолуол 25%;
эпоксидная добавка)                                      0,02
558  Железо (2+)-аммоний сульфат
гексагидрат (по железу)      7783-85-9  Н 8 FеN 2 O 8 S 2 . Н 12 O 6    0,01
559  Железо динитрат (по железу)
14013-86-6  FеN 2 O 6           0,004
560  Железо дихлординикотинамид                                0,1
561  Железо (2+) октадеканоат
(в пересчете на железо)      2980-59-8  С 36 Н 70 FеO 4       0,004
562  Железо пентакарбонил         13463-40-6  С 5 FеО 5          0,001
563  Железо сульфит (основной)                               0,05
564  Жир животный специальный

қышқылы бойынша)                                          0,2
565  С 10 -C 16 фракциясының майлы
синтетикалық қышқылы                                      0,1
566  Майлы талий қышқылы                                       0,5
567  БВ; М-11; Н-1; П-22;
Синтокс 12 және 20М жаққыш
майлары; Тепрем-6                                        0,05
568  Изоамилацетат               123-92-2     С 7 Н 14 О 2          0,2
569  Изоаминопарафиндер
хлоргидраты                                              0,1
570  Изоаминопарафиндер                                      0,03
571  2-(4-Изобутилфенил)
пропион қышқылы             15687-27-1  C 13 H 18 O 2         0,01
572  Z-Изолейцин                 73-32-5     С 6 Н 13 NO 2         0,7
573  С 7 11 Спирттерінің
изомерлері                                               0,1
574  1-Изопропиламино-3-(1-
нафтокси)-2-пропанол
гидрохлоридi                318-98-9     С 16 Н 22 СlNO 2      0,003
575  3-Изопропилбензо-2,1,3-
тиадиазинон-4(3Н)-он-2,2-
диоксидi                    25057-89-0   С 10 Н 12 N 2 О 3 S      0,05
576  2-Изопропил-4-гидрокси-6-
метилпиримидинi                          С 8 Н 12 N 2 О         0,1
577  4,4'-Изопропилиденбис (2,6-
ди-бромфенол)               79-94-7      C 15 H 12 Br 4 O 2       0,1
578  4,4'-Изопропилидендифенол,
дихлокарбонаты бар полимер                                0,2
579  2-Изопропил-5-метилфенол    89-83-8      С 10 Н 14 О         0,02
580  N-Изопропил-N'-фенилфени.
лен-1,4-диамин              3085-82-3    С 15 Н 18 N 2         0,02
581  Изофталь қышқылы            121-91-5     С 8 Н 8 O 4           0,01
582  1-Изоцианато-4-(4-
изоцианатофенил)
метилбензол                 101-68-8     С 15 Н 10 N 2 O 2      0,001
583  ВНХ-1 коррозия тежегіші                                  1,5
584  ВНХ-5 коррозия тежегіші                                  2
585  ВНХ-Л-20 коррозия тежегіші                               1
586  ИФХАН-25 коррозия тежегіші                               0.4
587  ИФХАН-29 коррозия тежегіші                               1,2
588  ИФХАН-31-1 коррозия тежегіші                             0,08
589  ИФХАН-31-2 коррозия тежегіші                             0,12
590  ИФХАН-31-3 коррозия тежегіші                             0,05
591  КЛОЭ-15 коррозия тежегіші                                8
592  ЛНХ-В-11 коррозия тежегіші                               1
593  ЛНХ-В-19 коррозия тежегіші                               0,1
594  М.-1 коррозия тежегіші                                   0,8
595  "Нефтехим-1" коррозиясының
тежегіші (32% талий майы;
20% керосин; 8%
полиэтиленполиамидтері; 10%
тұрақты катализатор)                                      0,5
596  СНПХ-1002 "Б" коррозия
тежегіші                                                  0,02
597  СНПХ 1003 коррозия тежегіші                              0,02
598  СНПХ 6011 "Б" коррозия
тежегіші                                                 0,15
599  СНПХ 6301 "З" коррозия
тежегіші                                                  0,2
600  СНПХ 6301 "А"; СНПХ 6302
"А"; СНПХ 6302 "Б"
коррозиясының тежегіші
(изопропил спирті бойынша)                                0,2

(по стеариновой кислоте)                                  0,2
565  Жирные синтетические
кислоты фракций С 10 -C 16                                     0,1
566  Жирные таловые кислоты                                    0,5
567  Замаслитватели: БВ; М-11;
Н-1; П-22; Синтокс 12 и
20М; Тепрем-6                                            0,05
568  Изоамилацета                 123-92-2     С 7 Н 14 О 2          0,2
569  Изоаминопарафинов
хлоргидрат                                               0,1
570  Изоаминопарафины                                        0,03
571  2-(4-Изобутилфенил)
пропионовая кислота         15687-27-1   C 13 H 18 O 2         0,01
572  Z-Изолейцин                 73-32-5      С 6 Н 13 NO 2         0,7
573  Изомеры спиртов
С 7 11                                                    0,1
574  1-Изопропиламино-3-(1-
нафтокси)-2-пропанола
гидрохлорид                 318-98-9     С 16 Н 22 СlNO 2      0,003
575  3-Изопропилбензо-2,1,3-
тиадиазинон-4(3Н)-он-2,2-
диоксид                    25057-89-0   С 10 Н 12 N 2 О 3 S      0,05
576  2-Изопропил-4-гидрокси-6-
метилпиримидин                          С 8 Н 12 N 2 О         0,1
577  4,4'-Изопропилиденбис (2,6-
ди-бромфенол)               79-94-7      C 15 H 12 Br 4 O 2       0,1
578  4,4'-Изопропилидендифенол,
полимер с дихлокарбонатом                                0,2
579  2-Изопропил-5-метилфенол    89-83-8      С 10 Н 14 О         0,02
580  N-Изопропил-N'-фенил-
фенилен-1,4-диамин         3085-82-3     С 15 Н 18 N 2         0,02
581  Изофталевая кислота         121-91-5     С 8 Н 8 O 4           0,01
582  1-Изоцианато-4-(4-
изоцианатофенил)
метилбензол                 101-68-8     С 15 Н 10 N 2 O 2      0,001
583  Ингибитор коррозии ВНХ-1                                 1,5
584  Ингибитор коррозии ВНХ-5                                   2
585  Ингибитор коррозии
ВНХ-Л-20                                                   1
586  Ингибитор коррозии
ИФХАН-25                                                 0,4
587  Ингибитор коррозии
ИФХАН-29                                                 1,2
588  Ингибитор коррозии
ИФХАН-31-1                                              0,08
589  Ингибитор коррозии
ИФХАН-31-2                                              0,12
590  Ингибитор коррозии
ИФХАН-31-3                                              0,05
591  Ингибитор коррозии КЛОЭ-15                                 8
592  Ингибитор коррозии ЛНХ-В-11                                1
593  Ингибитор коррозии ЛНХ-В-19                              0,1
594  Ингибитор коррозии М.-1                                  0,8
595  Ингибитор коррозии
"Нефтехим-1" (талловое
масло -32%; керосин-20%;
полиэтиленполиамиды-8%;
стабильный катализатор -
10%)                                                     0,5
596  Ингибитор коррозии
СНПХ-1002 "Б"                                           0,02
597  Ингибитор коррозии
СНПХ 1003                                               0,02
598  Ингибитор коррозии
СНПХ 6011 "Б"                                           0,15
599  Ингибитор коррозии
СНПХ 6301 "З"                                            0,2
600  Ингибитор коррозии
СНПХ 6301 "А"; СНПХ 6302
"А"; СНПХ 6302 "Б"
(по изопропиловому
спирту)                                                  0,2

601  ТАФ коррозия тежегіші                                     0,02
602  В-Ионон                     14901-07-6   С 13 Н 20 О          0,01
603  Иргафос-128                                               0,5
604  ДиИттрий диоксид сульфидi
(итрийге қайта есептегенде) 12340-04-4   О 2 SY           0,02
605  Иттрий оксид (итрийге
қайта есептегенде)          12036-00-9   YO              0,02
606  Йодбензол                   591-50-4     С 6 Н 5 I            0,02
607  Йодинол (йодқа қайта
есептегенде)                                              0,04
608  Йодхлорметан                593-71-5     СН 2 СlI           0,06
609  Кадмий октадеканоат (кадмийге
қайта есептегенде)          2223-93-0    С 36 Н 70 СdO 4      0,0003
610  Калий ацетаты               127-08-2     С 3 Н 2 КО 2            0,1
611  ДиКалий бис [ү-перокси-0:0]
тетрагидроксидиборат                     В 2 Н 2 К 2 О 6          0,04
612  Калий гидросульфаты         7646-93-7    НКO 4 S            0,04
613  Калий йодаты                7758-05-6    IКО 3              0,01
614  Калий йодидi (йодқа қайта
есептегенде)                7681-11-0    IК               0,03
615  Калий нитраты               7757-79-1    КNО 3              0,05
616  Калий октадеканоаты
(калийге қайта есептегенде) 593-29-3    С 18 Н 38 КО 2        0,006
617  Калий хлораты               3811-04-9    СlКО 3            0,05
618  Калий хлоридi               7447-40-7    СlК             0,1
619  Кальций гидрофосфат
дигидраты                   7789-77-7    СаНO 4 Р . Н 4 O 2       0,1
620  Кальций гипохлоритi         7778-54-3    СаCl 2 О 2           0,1
621  Кальций глицерофосфаты      58409-70-4   С 3 Н 7 СаО 6 Р        0,25
622  Кальций дигидроксидi        1305-62-0    СаН 2 О 2            0,2
623  ТриКальций дифосфаты        7758-87-4    Са 3 О 8 Р 2           0,05
624  Кальций карбидi             75-20-7      С 2 Са             0,3
625  Синтетикалық кальций
карбонаты                   471-34-1     ССаО 3             0,5
626  Кальций оксидi              1305-78-8    СаО              0,3
627  Кальций пантотенаты         63409-48-3   С 9 Н 16 Са 0,5 NO 5     0,05
628  Кальций фторид фосфаты
(құрамында 40%-ғa дейін
фосфоры, 3%-ғa дейінгі
торы бар)                   12015-73-5   Са 5 12 Р 3         0,1
629  Кальций дихлоридi           10043-52-4   СаСl 2             0,05
630  DL-Камфора                  21368-68-3   С 9 H 16 О           1,0
631  Канамицина сульфаты         25389-94-0 С 18 Н 36 N 4 О 11 . Н 2 O 4 S  0,001
632  глицеринді эфир
шайыршығы                   8050-31-5                     0,1

601  Ингибитор коррозии ТАФ                                   0,02
602  B-Ионон                     14901-07-6   С 13 Н 20 О          0,01
603  Иргафос-128                                               0,5
604  ДиИттрий диоксид сульфид
(в пересчете на иттрий)     12340-04-4   О 2 SY            0,02
605  Иттрий оксид (в пересчете
на иттрий)                  12036-00-9   YO              0,02
606  Йодбензол                   591-50-4     С 6 Н 5 I            0,02
607  Йодинол (в пересчете
на йод)                                                  0,04
608  Йодхлорметан                593-71-5     СН 2 СlI           0,06
609  Кадмий октадеканоат
(в пересчете на кадмий)    2223-93-0    С 36 Н 70 СdO 4        0,0003
610  Калий ацетаты               127-08-2     С 3 Н 2 КО 2            0,1
611  ДиКалий бис [ұ-перокси-0:0]
тетрагидроксидиборат                     В 2 Н 2 К 2 О 6          0,04
612  Калий гидросульфат          7646-93-7    НКO 4 S            0,04
613  Калий йодат                 7758-05-6    IКО 3              0,01
614  Калий йодид (в пересчете
на йод)                     7681-11-0    IК               0,03
615  Калий нитрат                7757-79-1    КNО 3              0,05
616  Калий октадеканоат
(в пересчете на калий)       593-29-3    С 18 Н 38 КО 2        0,006
617  Калий хлорат                3811-04-9    СlКО 3            0,05
618  Калий хлорид                7447-40-7    СlК             0,1
619  Кальций гидрофосфат
дигидрат                    7789-77-7    СаНO 4 Р . Н 4 O 2       0,1
620  Кальций гипохлорит          7778-54-3    СаCl 2 О 2           0,1
621  Кальций глицерофосфат       58409-70-4   С 3 Н 7 СаО 6 Р        0,25
622  Кальций дигидроксид         1305-62-0    СаН 2 О 2            0,2
623  ТриКальций дифосфат        7758-87-4    Са 3 О 8 Р 2           0,05
624  Кальций карбид              75-20-7      С 2 Са             0,3
625  Кальций карбонат
синтетический               471-34-1     ССаО 3             0,5
626  Кальций оксид              1305-78-8    СаО              0,3
627  Кальций пантотенат        63409-48-3    С 9 Н 16 Са 0,5 NO 5     0,05
628  Кальций фторид фосфат
(содержание фосфора до
40 %, фтора до 3 %)       12015-73-5   Са 5 12 Р        0,1
629  Кальций дихлорид          10043-52-4   СаСl 2             0,05
630  DL-Камфора                21368-68-3   С 9 H 16 О           1,0
631  Канамицина сульфат       25389-94-0  С 18 Н 36 N 4 О 11 . Н 2 O 4 S    0,001
632  Канифоль глицериновый
эфир                      8050-31-5                     0,1

633  Талий шайыршығы             8050-01-7                     0.5
634  e-Капролактон               502-44-3     С 6 Н 10 О 2           0,05
635  Карбоксибензилпенициллиннің
динатрий тұзы               4800-94-6    С 17 H 18 N 2 Na 2 О 6 S  0,0025
636  2-Карбокси-3,4-диметокси.
бензальизоникотиноилги.
дразон, диэтиламмоний
тұзы моногидрат                                           0,15
637  Карбоксиметилцеллюлоза                                    0,15
638  Пiспелi карболигносульфонат
(43% таллий пiспесi; 42%
лигносульфонат; 5%
күйдiргіш натр; 10%
карбоксиметилцеллюлозаның
натрий тұзы)                                               0,2
639  С1-C6 Карбон қышқылы
(құмырсқа қышқылы бойынша)                                 0,2
640  в(бетта)-Карбоэтоксиизопропил-
в-карбометоксиизопропиламин              С 11 Н 20 NO 4          0,1
641  Карпатол-3                                                 0,5
642  Кадмий-кальций-фосфатты
кaтализатор (кадмий
бойынша)                                                0,0003
643  Мырыш-хромды метанол
синтезiнің катализаторы
(алтываленттiхром бойынша)                              0,0015
644  СКТН көксағызы (шаң-тозаң)                                0,5
645  Керосин                     8008-20-6                     1,2
646  ВК-9 желімі (ацетальгид
бойынша)                                                 0,01
647  Мықтыланған желім                                         1,0
648  Кобальт дихлоридi (кобальт.
қа қайта есептегенде)       7646-79-9    Сl 2 Со          0,001
649  Кобальт карбонаты (кобальт.
қа қайта есептегенде)       7542-09-8    ССоО 3           0,003
650  БТХ-15 композициялық
материалы                                                0,02
651  Конденсацияланған
сульфитті-спиртті барда                                   1,0
652  Органикалық белсендi
винилсульфонды бояғыштар:
алқызыл 4ЖТ; алқызыл
(қоспалы) III; 4CT бордо;
2КТ сары; 2КТ мықты сары
түстi; қызыл-қоңыр 2КТ;
қызыл-күлгiн 2КТ; қызыл CT;
қызыл СШ; қызыл 4CШ;
алқызыл ЖТ; алқызыл 2ЖШ
қоюкөктүстi 5КT және 5ЗT;
ашық-сары 4ЗШ                                           0,02
653  Органикалық белсендi
хлортриазин бояғыштар;
көгiлдiр 4З; ашық-сары 2KX;
алқызыл 5К; күлгiн 4К;
қара К;ашық-көгiлдiр К және
КХ; ашық-сары 5З және 5ЗX;
ашық-қызыл 5CX және 6C;
ашық-алқызыл КХ                                           0,02
654  Органикалық аннионды
бояғыштар: қоңыр Ж және
5"З"М                                                    0,02
655  Органикалық аннионды
бояғыштар: қоңыр 5К, көк;
алқызыл қышқылды; алқызыл
түсті спиртте ерігіш 2Ж
(азобояғыштар)                                            0,03
656  Органикалық антрахиндi
майда бояғыштар: 2-көк,

633  Канифоль талловая         8050-01-7                     0,5
634  8-Капролактон              502-44-3     С 6 Н 10 О 2           0,05
635  Карбоксибензилпенициллина
динатриевая соль          4800-94-6    С 17 H 18 N 2 Na 2 О 6 S   0,0025
636  2-Карбокси-3,4-диметокси-
бензальизоникотиноилги-
дразон, диэтиламмониeвая
соль моногидрат                                          0,15
637  Карбоксиметилцеллюлоза                                   0,15
638  Карболигносульфонат
поковый (талловый пек-43%;
лигносульфонаты-42%;
натрий едкий - 5%;
карбоксиметилцеллюзы
натриева соль-10%)                                        0,2
639  Карбоновые кислоты
С 1 6 (по муравьиной
кислоте)                                                  0,2
640  в(бетта)-Карбоэтокси-
изопропил- в-карбо-
метоксиизопропиламин                      С 11 Н 20 NO 4          0,1
641  Карпатол-3                                                 0,5
642  Катализатор кадмий-
кальций-фосфатный
(по кадмию)                                             0,0003
643  Катализатор цинк-
хромовый синтеза метанола
(по хрому шестивалентному)                              0,0015
644  Каучук СКТН (пыль)                                        0,5
645  Керосин                     8008-20-6                     1,2
646  Клей ВК-9
(по ацетальдегиду)                                        0,01
647  Клей укрепленный                                          1,0
648  Кобальт дихлорид
(в пересчете на кобальт)    7646-79-9     Сl 2 Со          0,001
649  Кобальт карбонат
(в пересчете на кобальт)    7542-09-8     ССоО 3           0,003
650  Композиционный материал
БТХ-15                                                   0,02
651  Конденсированная
сульфитно-спиртовая барда                                 1,0
652  Красители органические
активные винилсульфоновые:
алый 4ЖТ; алый (смесовой)
III; бордо 4CT ; желтый
2КТ; желтый светопрочный
2КТ; красно-коричневый
2КТ; красно-фиолетовый
2КТ; красный СТ; красный
CT; красный 4 СШ;
оранжевый ЖТ; оранжевый
2ЖШ; темно-миние 5КT и 53T;
ярко-желтый 43Ш                                           0,02
653  Красители органические
активные хлортриазиновые:
голубой 43; золотисно-
желтый 2KX; оранжевый 5К;
фиолетовый 4К; черный К;
ярко-голубой К и КХ;
ярко-желтые 53 и 53X;
ярко-красные 5CX и 6C;
ярко-оранжевый КХ                                           0,02
654  Красители органические
аннионные: коричневые
Ж и 5"З"М                                                   0,02
655  Красители органические
аннионные: коричневый 5К,
синий; кислотный оранжевый;
спирторастворимый оранжевый
2Ж (азокрасители)                                            0,03
656  Красители органические
антрахиновые дисперсные:
синий-2, сине-зеленый,

көк-жасыл, қызғылт түстi                                  0,05
657  Органикалық белсендi
винисульфонды бояғыштар:
қызыл ЖТ, ашық қызыл түстi                                0,02
658  Органикалық тiкелей бояғыш.
тар: О мықты сары түстi; 4Ж
қоңыр түстi қышқылды;
алқызыл; КУ көк түстi; қара
түстiлер: түсi өзгермейтiн
C,4К, тiкелей және былғары.
ға арналған 3, СВ-СМ
"Әмбебап", бордо; СВ-СМ,
былғарыға арналған СВ-4ЖМ;
қызыл 2С; таза-көгiлдiр
түстi (азобояғыштар)                                      0,03
659  Органикалық тiкелей
триазиндi бояғыштар: С
мықты алқызыл түстi; мықты
жасыл түстi; мықты жасыл
түстi 2ЖУ; 4Ж мықты ашық-
жасыл түстiлер                                            0,02
660  Органикалық бояғыштар:
алқызыл түстi 2 "Ж"
тиразолi және көк қара
түстi тиразоль
(этилцеллозольва бойынша)                                  0,7
661  Органикалық трифенил.
метанды қышқылды бояғыштар:
О көгiлдiр; күлгiн түстi
C; ашық-көгiлдiр-3 түстi                                  0,05
662  Негiзгi трифенилметанды
бояғыштар: көк түстi K;
күлгiн K; ашық-жасыл түстi
оксалат; ашық-жасыл түстi
сульфат                                                   0,01
663  Органикалық 4K қоңыр түстi
капрозоль бояғышы                                         0,05
664  Органикалық көк-қара түстi
қышқылды бояғыш                                           0,03
665  Органикалық көк түстi
қышқылды 74 бояғышы                                      0,001
666  Органикалық қара түстi
қышқылды бояғыш (қышқылды
көк-қара және ашық қызыл
түстi қоспасы)                                            0,02
667  Органикалық көк кубты О
бояғышы                                                   0,05
668  Тiкелей органикалық қара
түстi 2С бояғышы            6428-38-2  С 48 Н 40 N 13 3 O 13      0,03
669  Органикалық тиразоль
бордо тұста С бояғышы
(құрамы: 1:2 моноазобояғы.
шының 1-фенил-3-метил-4(2
окси-5-нитрофени-лазо)
пиразолон-5-12%; этилцел.
лозольв- 72%; этиленгликоль,
су, үшэтаноламин,
диметилформалид) (бояғышы
бойынша) хромдық жиынтығы.
ның натрий тұзы)                                          0,03
670  Органикалық сары тиразоль
бояғышы (құрамы: 1-фенил-3
-метил-4(2' карбоксифени.
лазо)-пиразолон-5 - 12%;
этилцеллозольв - 72 %;
этиленгликоль, cу минералды
тұздар) (бояғыш бойынша)
1:2 моноазобояғышының
хромдық жиынтығының натрий
тұзы                                                      0,03
671  Органикалық бриллиантты
жасыл түстi үшфенилметанды
бояғыш                                                   0,005
672  Былғарының бетiне арналған
қара түстi органикалық
бояғыш (нитрозин бояғыш)                                  0,03
673  Эпоксидтi ұнтақ бояғыш                                    0,01

розовый                                                      0,05
657  Красители органические
винисульфоновые активные:
Красный ЖТ, ярко-оранжевый                                   0,02
658  Красители органические
прямые: желтый свето-
прочный О;
Кислотный коричневый 4Ж;                                     0,03
алый; синий светопрочный КУ;
черные: светопрочный С,4К,
прямой и 3 для кожи, СВ-У,
"Универсальный", С; бордо;
СВ-СМ, для кожи, СВ-4ЖМ;
красный 2С; чисто-голубой
(азокрасители)
659  Красители органические                                       0,02
прямые триазиновые: алый
светопрочный С; зеленый
светопрочный; зеленый
светопрочный 2ЖУ; ярко-
зеленый светопрочный 4Ж
660  Красители органические:                                       0,7
тиразоль оранжевый 2 "Ж"
и тиразоль сине-черный
(по этилцеллозольву)
661  Красители органические                                       0,05
трифенилметановые
кислотные: голубой О;
фиолетовый С; ярко-
голубой-3
662  Красители трифенил-                                          0,01
метановые основные:
синий К; фиолетовый К;
ярко-зеленый оксалат;
ярко-зеленый сульфат
663  Краситель органический                                       0,05
капрозоль коричневый 4К
664  Краситель органический                                       0,03
кислотный синечерный
665  Краситель органический                                      0,001
кислотный синий 74
666  Краситель органический                                       0,02
кислотный черный (смесь
кислотного сине-черного
и кислотного оранжевого)
667  Краситель органический                                       0,05
кубовый синий О
668  Краситель органический      6428-38-2     С 48 Н 40 N 13 3 O 13 S 3     0,03
прямой черный 2С
669  Краситель органический                                       0,03
тиразоль бордо С (состав:
натриевая соль хромового
комплекса 1:2 моноазо-
красителя 1-фенил-3-
метил-4(2'окси-5-нитро-
фенилазо) пиразолон-5-12%;
этилцеллозольв - 72%;
4-этиленгликоль, вода,
триэтаноламин, диметил-
формалид) (по красителю)
670  Краситель органический                                       0,03
тиразоль желтый (состав:
натриевая соль хромового
комплекса 1:2 моноазо-
красителя 1-фенил-3-метил-
4(2' карбоксифенилазо)-
пиразолон-5 - 12%; этил-
целлозольв - 72 %; этилен-
гликоль, вода, минеральные
соли) (по красителю)
671  Краситель органический                                      0,005
трифенилметановый брил-
лиантовый зеленый
672  Краситель органический                                       0,03
черный для кожи покрывной
(по нитрозину)
673  Краска порошковая
эпоксидная                                                   0,01

674  Аморфты кремний диоксидi   7631-86-9     O 2 Si             0,02
675  Кремний тетрахлорид        10026-04-7    СL 4 Si            0,2
676  Ксантинол никотинаты       437-74-1   С 13 Н 21 N 5 O 4 . С 6 Н 5 2   0,02
677  Ксероформ (висмутқа
қайта есептегенде)                                        0,01
678  Бутил спирттерi өндiрi.
сiнiң кубтық қалдықтары                                    0,1
679  Тетрафторэтиленнiң кубтық
қалдықтары (тетрафторэтилен
бойынша)                                                  0,01
680  Натрий ү-Лактон-2,3-
дегидро-а(альфа)-гулонаты   134-03-2     С 6 N 7 NаО 6          0,02
681  УР-231 лагы (ксилол
бойынша)                                                   0,2
682  Кальций метатитанат
лантанының ортоалюминат                                   0,05
683  ДиЛантан триоксидi          1312-81-0    Lа 2 О 3             0,06
684  Лантан трифторидi           13709-38-1   F 3 Lа             0,03
685  Латекс СКС-30 ШР (стирол
бойынша)                                                  0,04
686  Леворин                                                   0,01
687  L -Лейцин                   61-90-5      С 6 Н 13 2          0,7
688  Перхлорвинилдi шайырдың
ұшқыш компонеттерi (хлор
бойынша)                                                  0,06
689  Метанолдағы мегил-орто-
формиатының 25% ерiтiндiсi.
нің ұшқыш өнімдері
(метилфoрмиат бойынша)                                    0,04
690  Таттанудың лигниндi түзiлуi
(фосфор қышқылына қайта
есептегенде)                                              0,02
691  МФ Лигнополы                                              1,0
692  Темір лигносульфонатi                                     0,5
693  Күкірт қышқылды натрийдегі
техникалық тұрғыда
өзгеріске ұшыраған
лигносульфонат                                             0,1
694  Лигносульфонаттар (аммоний,
сұйық аммонийдiң, ұнтақ
тәрiздес натрийдiң, сұйық
натрийдiң, байланыстыратын
материал)                                                  0,5
695  L-Лизин                     56-87-1      С 6 Н 14 N 2 O 2          0,7
696  ДиЛитий карбонат (литийге
қайта есептегенде)          554-13-2     СLi 2 О 3           0,005
697  Литий хлоридi (литийге
қайта есептегенде)          7447-41-8    ClLi             0,02
698  КТЦ-626-1 Люминофор
(иттрий бойынша)                                          0,02
699  Магний диборидi             12397-24-9   Mg 3 В 2             0,02
700  Магний полиборидi           12230-32-9   МgВ 12             0,02
701  Магний сульфат гептагидратi 10034-99-8   МgO 4 S . Н 14 О7      0,04

674  Кремния диоксид аморфный    7631-86-9       O 2 Si             0,02
675  Кремний тетрахлорид         10026-04-7      СL 4 Si             0,2
676  Ксантинола никотинат         437-74-1   С 13 Н 21 N 5 O 4 . С 6 Н 5 2      0,02
677  Ксероформ (в пересчете
на висмут)                                                   0,01
678  Кубовые остатки
производства бутиловых                                        0,1
спиртов
679  Кубовые остатки тетра-
фторэтилена (по тетра-
фторэтилену)                                                  0,01
680  ү-Лактон-2,3-
дегидро-а(альфа)-
гулонат натрия              134-03-2      С 6 N 7 NаО 6             0,02
681  Лак УР-231 (по ксилолу)                                       0,2
682  Лантана ортоалюмнат
кальция метатитанат                                          0,05
683  ДиЛантан триоксид           1312-81-0       Lа 2 О 3             0,06
684  Лантан трифторид           13709-38-1        F 3 Lа            0,03
685  Латекс СКС-30 ШР
(по стиролу)                                                 0,04
686  Леворин                                                      0,01
687  L -Лейцин                   61-90-5        С 6 Н 13 2             0,7
688  Летучие компоненты
перхлорвиниловой смолы
(по хлору)                                                   0,06
689  Летучие продукты 25%
раствора метил-орто-
формиата в метаноле
(по метилфoрмиату)                                           0,04
690  Лигниновый преоброзователь
ржавчины (в пересчете на
фосфорную кислоту)                                           0,02
691  Лигнопол МФ                                                   1,0
692  Лигносульфонат железа                                         0,5
693  Лигносульфонат технический
модифицированный
гранулированный на
сернокислом натрии                                            0,1
694  Лигносульфонаты (аммония,
аммония жидкого, натрия
порошкообразного, натрия
жидкого, материал литейный
связующий)                                                    0,5
695  L-Лизин                     56-87-1        С 6 Н 14 N 2 O 2            0,7
696  ДиЛитий карбонат
(в пересчет на литий)       554-13-2        СLi 2 О 3           0,005
697  Литий хлорид
(в пересчет на литий)      7447-41-8        ClLi             0,02
698  Люминофор КТЦ-626-1
(по иттрию)                                                  0,02
699  Магний диборид            12397-24-9        Mg 3 В 2             0,02
700  Магний полиборид          12230-32-9        МgВ 12             0,02
701  Магний сульфат
гептагидрат               10034-99-8     МgO 4 S . Н 14 О 7          0,04

702  Магнит                                                    0,05
703  Марганец октадеканоат
(марганецке қайта
есептегенде)                3353-05-7    С 36 Н 70 МnO 4       0,005
704  Насыбайгүл                                               0,001
705  Қазтамақ майы                                            0,002
706  Ақ қабықты самырсын ағашы
жапырағының майы                                          0,1
707  Минералды мұнай майы
(ұршықтанған, машиналы,
цилиндрлік және т.б.)                                     0,05
708  Флотационды қарағай майы                                  1,0
709  Жеңілденген талий майы                                    0,5
710  Жапырақты талий майы                                      0,5
711  Мақта майы                                                0,1
712  У9М мастикасы (этилaцетат
бойынша)                                                  0,1
713  Мыс (II) октадеканоат
(мысқа қайта есептегенде)   660-60-6     С 36 Н 70 СuO 4        0,005
714  (L)-1,8-Ментандиол гидрат   2451-01-6    C 10 H 20 O 2 . Н 2 О     0,5
715  Ментилоксиуксусная кислота  40248        С 16 H 22 O 2          0,1
716  3-Меркаптопропион қышқылы   107-96-0     С 3 Н 6 O 2 S          0,002
717  Меркаптосірке қышқылы       68-11-1      С 2 Н 4 O 2 S          0,001
718  Метан                       74-82-8      СН 4               50,0
719  Метатитан қышқылы                        Н 2 ТiO 3            0,5
720  Метациклин гидрохлоридi      3963-93-9   С 22 Н 23 СlN 2 O 8      0,01
721  Метиладипинат                627-91-8    С 7 Н 12 O 4           0,05
722  3-(Метиламиноацетил)индол                С 11 Н 13 N 2 О        0,01
723  Метил(аминотиооксометил)
карбамат                    51863-38-8   С 3 Н 6 N 2 О 2 S        0,05
724  (+)-трео-1S,2S-2-Метилам.
ино-1-фенилпропанол                      С 10 H 14 NО        0,002
725  4-(Метил-n-амино)фенол
сульфат                     1936-57-8    С 7 Н 9 . 1/2Н 2 O 4 S  0,02
726  2-Метиламиноэтанол                       С 3 Н 9 NО           0,05
727  17а-Метиландростен-4-ол-
17в -он-3                   58-18-4      С 20 H 30 O 2         0,0001
728  2-Метиланилин               95-53-4      С 7 Н 9 N            0,005
729  3-Метиланилин               108-44-1     С 7 Н 9 N            0,01
730  4-Метиланилин               106-49-0     С 7 Н 9 N            0,01
731  N-Метилбензоксазолон                     С 10 Н 9 NO 2          0,02
732  Метил-1,4-бензолдикарбонат
амид                                     С 9 Н 9 3           0,03
733  Метилбензолсульфонат        80-18-2      С 7 Н 8 О 3            0,01

702  Маннит                                                      0,05
703  Марганец октадеканоат
(в пересчете на
марганец)                  3353-05-7      С 36 Н 70 МnO 4         0,005
704  Масло базиликовое                                          0,001
705  Масло гераниевое                                           0,002
706  масло из древесной зелени
пихты белокорой                                              0,1
707  Масло минеральное нефтяное
(веретенное, машинное
цилиндровое и другие)                                       0,05
708  Масло сосновое флотационное                                  1,0
709  Масло талловое легкое                                        0,5
710  Масло талловое лиственное                                    0,5
711  Масло хлопковое                                              0,1
712  Мастика У9М (по этилaцетату)                                 0,1
713  Медь (II) октадеканоат
(в перерасчете на медь )   660-60-6     С 36 Н 70 СuO 4        0,005
714  (L)-1,8-Ментандиол гидрат   2451-01-6    C 10 H 20 O 2 . Н 2 О     0,5
715  Ментилоксиуксусная кислота  40248        С 16 H 22 O 2          0,1
716  3-Меркаптопропион кислота   107-96-0     С 3 Н 6 O 2 S          0,002
717  Меркаптоуксусная кислота       68-11-1      С 2 Н 4 O 2 S          0,001
718  Метан                       74-82-8      СН 4               50,0
719  Метатитановая кислота                        Н 2 ТiO 3            0,5
720  Метациклин гидрохлорид      3963-93-9   С 22 Н 23 СlN 2 O 8      0,01
721  Метиладипинат                627-91-8    С 7 Н 12 O 4           0,05
722  3-(Метиламиноацетил)индол                С 11 Н 13 N 2 О        0,01
723  Метил(аминотиооксометил)
карбамат                    51863-38-8   С 3 Н 6 N 2 О 2 S        0,05
724  (+)-трео-1S,2S-2-Метилам-
ино-1-фенилпропанол                      С 10 H 14 NО        0,002
725  4-(Метил-n-амино)фенол
сульфат                     1936-57-8    С 7 Н 9 . 1/2Н 2 O 4 S  0,02
726  2-Метиламиноэтанол                       С 3 Н 9 NО           0,05
727  17@-Метиландростен-4-ол-
17в -он-3                   58-18-4      С 20 H 30 O 2         0,0001
728  2-Метиланилин               95-53-4      С 7 Н 9 N            0,005
729  3-Метиланилин               108-44-1     С 7 Н 9 N            0,01
730  4-Метиланилин               106-49-0     С 7 Н 9 N            0,01
731  N-Метилбензоксазолон                     С 10 Н 9 NO 2          0,02
732  Метил-1,4-бензолдикарбонат
амид                                     С 9 Н 9 3           0,03
733  Метилбензолсульфонат        80-18-2      С 7 Н 8 О 3            0,01

734  2-Метилбензолсульфон
қышқылы                     88-20-0      С 7 Н 8 О 3 S          0,6
735  3-Метилбензолсульфон
қышқылы                     617-97-0     С 7 Н 8 O 3 S          0,6
736  4-Метилбензолсульфон
қышқылы                     104-15-4     С 7 Н 8 О 3 S          0,6
737  1-Метил-2-бромметил-3
-этоксикарбонил-5-
ацетокси-6-броминдол                     С 15 Н 15 Br 2 3      0,02
738  3-Метилбутаналь             590-86-3     С 5 Н 10 О           0,03
739  Метилбутаноат               623-42-7     С 5 Н 10 O 2           0,05
740  3-Метилбутан қышқылы        503-74-2     С 5 Н 10 O 2           0,03
741  8-(3-Метилбут-2-енил)-
5,4'-дигидрокси-7-0-в
-Д-глюко-пиранозилфла.
вананон                                  С 25 Н 26 O 12         0,03
742  Метилгексаноат              106-70-7     С 7 Н 14 О 2           0,03
743  3-Метилгепт-6-ен-2-он       39257-02-8   С 8 Н 14 О           0,1
744  2-(1-Метилгептил)-4,6
-динитрофенилбут-2-еноат    6119-92-2    С 18 Н 24 N 2 O 6        0,01
745  Метил-4-гидроксибензоат     99-76-3      С 8 Н 8 О 3            0,05
746  Метил-2-гидрокси-3
-хлорпропаонат                           С 4 Н 7 СlO 3          0,005
747  4-Метил-5-(2-гидроксиэтил)
-3-(2-метил-4-аминопирими
-динил-5-метил)тиазолий
хлорид                      7019-71-8    С 12 Н 18 BrN 4 О 2 S    0,003
748  N-Метил-d-глюкамин          6284-40-8    С 7 Н 17 NO 5          0,15
749  N-Метил-а-L-глюкозамидо-
в-L-дигидрострептоэидо-
стрептидин                  128-46-1     С 21 Н 41 N 7 O 12      0,005
750  9-Метил-1,2-дигидрокар.
базол-4-(3Н)-он                          С 13 Н 11 NO        0,03
751  2S-транс-Метил-6,8-дидеокси
-6-[[[(1-метил-4-пропил-
2-пирролидинил)карбонил]
амино]-1-тио-Д-эритро-a-
Д-галакто-октопиранозида
гидрохлорид моногидрат      7179-49-9 С 18 H 34 N 2 O 6 S . СlН . Н 2 О  0,01
752  4-Метил-1,3-диоксан-4
-этанол                     2018-45-3    С 7 Н 14 O 3           0,01
753  2-Метил-1,3-диоксолан                    С 4 Н 8 О            0,2
754  4-Метил-1,3-диоксолан-2-он  108-32-7     С 4 Н 6 O 2            0,07
755  Метиленциклобутан           598-61-8     C 5 H 10             0,1
756  Метил-2-изобутилметил.
фосфоноксиакрилат                        С 9 Н 18 O 4 Р         0,003
757  Метилизопропенил эфирi                   С 4 Н 8 О            0,5
758  1-Метил-3-изопропилбензол   535-77-3     С 10 H 14            0,03
759  1-Метил-4-изопропилбензол   99-87-6      С 10 Н 14            0,03
760  Метилизоцианат              624-83-9     С 2 Н 3 NО           0,003
761  2-Метилимидазол             693-98-1     С 4 Н 6 N 2            0,01
762  N-Метилкарбамин қышқылының
2-метилфенил эфирi           58481-70-2  С 9 H 11 2          0,01

734  2-Метилбензолсульфоновая
кислота                     88-20-0      С 7 Н 8 О 3 S          0,6
735  3-Метилбензолсульфоновая
кислота                     617-97-0     С 7 Н 8 O 3 S          0,6
736  4-Метилбензолсульфоновая
кислота                     104-15-4     С 7 Н 8 О 3 S          0,6
737  1-Метил-2-бромметил-3
-этоксикарбонил-5-
ацетокси-6-броминдол                     С 15 Н 15 Br 2 3      0,02
738  3-Метилбутаналь             590-86-3     С 5 Н 10 О           0,03
739  Метилбутаноат               623-42-7     С 5 Н 10 O 2           0,05
740  3-Метилбутановая кислота        503-74-2     С 5 Н 10 O 2           0,03
741  8-(3-Метилбут-2-енил)-
5,4'-дигидрокси-7-0-в
-Д-глюко-пиранозилфла-
вананон                                  С 25 Н 26 O 12         0,03
742  Метилгексаноат              106-70-7     С 7 Н 14 О 2           0,03
743  3-Метилгепт-6-ен-2-он       39257-02-8   С 8 Н 14 О           0,1
744  2-(1-Метилгептил)-4,6
-динитрофенилбут-2-еноат    6119-92-2    С 18 Н 24 N 2 O 6        0,01
745  Метил-4-гидроксибензоат     99-76-3      С 8 Н 8 О 3            0,05
746  Метил-2-гидрокси-3
-хлорпропаонат                           С 4 Н 7 СlO 3          0,005
747  4-Метил-5-(2-гидроксиэтил)
-3-(2-метил-4-аминопирими
-динил-5-метил)тиазолий
хлорид                      7019-71-8    С 12 Н 18 BrN 4 О 2 S    0,003
748  N-Метил-d-глюкамин          6284-40-8    С 7 Н 17 NO 5          0,15
749  N-Метил-@-L-глюкозамидо-
в-L-дигидрострептоэидо-
стрептидин                  128-46-1     С 21 Н 41 N 7 O 12      0,005
750  9-Метил-1,2-дигидрокар-
базол-4-(3Н)-он                          С 13 Н 11 NO        0,03
751  2S-транс-Метил-6,8-дидеокси
-6-[[[(1-метил-4-пропил-
2-пирролидинил)карбонил]
амино]-1-тио-Д-эритро-a-
Д-галакто-октопиранозида
гидрохлорид моногидрат     7179-49-9  С 18 H 34 N 2 O 6 S . СlН . Н 2 О  0,01
752  4-Метил-1,3-диоксан-4
-этанол                     2018-45-3    С 7 Н 14 O 3           0,01
753  2-Метил-1,3-диоксолан                    С 4 Н 8 О            0,2
754  4-Метил-1,3-диоксолан-2-он  108-32-7     С 4 Н 6 O 2            0,07
755  Метиленциклобутан           598-61-8     C 5 H 10             0,1
756  Метил-2-изобутилметил-
фосфоноксиакрилат                        С 9 Н 18 O 4 Р         0,003
757  Метилизопропениловый эфир                 С 4 Н 8 О            0,5
758  1-Метил-3-изопропилбензол   535-77-3     С 10 H 14            0,03
759  1-Метил-4-изопропилбензол   99-87-6      С 10 Н 14            0,03
760  Метилизоцианат              624-83-9     С 2 Н 3 NО           0,003
761  2-Метилимидазол             693-98-1     С 4 Н 6 N 2            0,01
762  N-Метилкарбаминовой
кислоты 2-метилфениловый
эфир                        58481-70-2   С 9 H 11 2           0,01

763  N-Метилметанамин-2,3,6-
үшхлорбензоат с N-метил.
метанамин-(2,4-дихлор.
фенокси) ацетат қоспасы     54351-34-7  С 9 Н 10 Сl 3 N . ·     0,0003
С 10 Н 10 Сl 2 N
764  Метил-3-метилбутаноат       553-24-1     С 6 Н 12 O 2           0,05
765  7-Метил-3-метиленокта-
1,6-диен                    123-35-3     С 10 H 16            0,015
766  Метил-2-метилпропаноат      547-63-7     С 5 Н 10 O 2           0,1
767  5-Метил-2-метоксианилин     120-71-8     С 8 Н 11 NО          0,02
768  2-Метилнафталин             91-57-6      С 11 Н 10            0,02
769  6-(1-Метил-4-нитроимида.
золил-5) -меркаптопурин                  С 8 H 5 N 7 O 2 S        0,002
770  2-Метил-3-нитро-4-
метоксиметил-5-циан-6-
гидроксипиридин             6281-75-0    С 9 Н 9 N 3 O 4          0,01
771  1-{N-[1-Метил-2-(5-нитрофур
-2-ил)этилиден]амино}-
имидазо-лидин-2,4-дион      1672-88-4    С 11 Н 11 N 3 О 5        0,02
772  2-Метил-3-оксопропанонитрил 26692-50-2   С 4 Н 5 NО           0,15
773  2-Метилпентадиол-1,4                     С 6 Н 13 O 2           0,1
774  4-Метилпентан қышқылы       646-07-1     С 6 Н 12 O 2           0,01
775  4-Метилпентаноилхлорид      38136-29-7   С 6 Н 11 СlO         0,005
776  3-Метилпентен-1-ин-4-ол-3   3230-69-1    С 6 H 9 O            0,01
777  3-Метилпентен-2-ин-4-ол-1   105-29-3     С 6 Н 9 O            0,01
778  4-Метилпент-3-ен-2-он       141-79-7     С 6 Н 10 O           0,03
779  6-Метил-2-пиридинкарбон
қышқылы                     934-60-1     С 7 Н 7 NO 2           0,02
780  6-Метил-2-пиридинкарбон
қышқылының гидрохлоридi     87884-49-9   С 7 Н 7 NO 2 . СlН      0,02
781  4-Метил-1-пиперазинамин     6928-85-4    С 5 Н 13 N 3           0,1
782  3-(4-Метилпиперазин-1-
илиминометил) рифамицин SV  13292-46-1   С 43 Н 58 N 4 O 12      0,001
783  2-(4-Метил-1-пиперазинил)-
10-метил-3,4-диазафенок.
сазин, дигидрохлорид        24853-80-3   С 16 Н 21 Сl 2 N 5 O     0,01
784  3-Метилпиразол              1453-58-3    С 4 Н 6 N 3            0,03
785  5-Метилпиразол              29004-73-7   С 4 Н 6 N 3            0,03
786  2-Метилпиридин              109-06-8     С 6 Н 7 N            0,2
787  3-Метилпиридин              108-99-6     С 6 Н 7 N            0,08
788  4-Метилпиридин              108-89-4     С 6 Н 7 N            0,08
789  1-Метилпирролидин-2-он      872-50-4     С 5 H 6 NО           0,3
790  2-Метилпропан               75-28-5      C 4 H 10             1,5
791  2-Метил-1,3-пропандиол      2163-42-0    С 4 Н 10 O 2           0,1
792  2-Метилпропан-2-ол          75-65-0      С 4 Н 10 О           0,3

763  N-Метилметанамин-2,3,6-
трихлорбензоат с N-метил-
метанамин-(2,4-дихлор-
фенокси) ацетатом           54351-34-7  С 9 Н 10 Сl 3 N . ·     0,0003
С 10 Н 10 Сl 2 N
764  Метил-3-метилбутаноат       553-24-1     С 6 Н 12 O 2           0,05
765  7-Метил-3-метиленокта-
1,6-диен                    123-35-3     С 10 H 16            0,015
766  Метил-2-метилпропаноат      547-63-7     С 5 Н 10 O 2           0,1
767  5-Метил-2-метоксианилин     120-71-8     С 8 Н 11 NО          0,02
768  2-Метилнафталин             91-57-6      С 11 Н 10            0,02
769  6-(1-Метил-4-нитро-
имидазолил-5) -меркап-
топурин                                 С 8 H 5 N 7 O 2 S        0,002
770  2-Метил-3-нитро-4-
метоксиметил-5-циан-6-
гидроксипиридин             6281-75-0    С 9 Н 9 N 3 O 4          0,01
771  1-{N-[1-Метил-2-(5-нитрофур
-2-ил)этилиден]амино}-
имидазо-лидин-2,4-дион      1672-88-4    С 11 Н 11 N 3 О 5        0,02
772  2-Метил-3-оксопропанонитрил 26692-50-2   С 4 Н 5 NО           0,15
773  2-Метилпентадиол-1,4                     С 6 Н 13 O 2           0,1
774  4-Метилпентановая кислота   646-07-1     С 6 Н 12 O 2           0,01
775  4-Метилпентаноилхлорид      38136-29-7   С 6 Н 11 СlO         0,005
776  3-Метилпентен-1-ин-4-ол-3   3230-69-1    С 6 H 9 O            0,01
777  3-Метилпентен-2-ин-4-ол-1   105-29-3     С 6 Н 9 O            0,01
778  4-Метилпент-3-ен-2-он       141-79-7     С 6 Н 10 O           0,03
779  6-Метил-2-пиридинкарбоновая
кислота                     934-60-1     С 7 Н 7 NO 2           0,02
780  6-Метил-2-пиридинкарбоновой
кислоты гидрохлорид        87884-49-9   С 7 Н 7 NO 2 . СlН      0,02
781  4-Метил-1-пиперазинамин     6928-85-4    С 5 Н 13 N 3           0,1
782  3-(4-Метилпиперазин-1-
илиминометил) рифамицин SV  13292-46-1   С 43 Н 58 N 4 O 12      0,001
783  2-(4-Метил-1-пиперазинил)-
10-метил-3,4-диазафенок-
сазин, дигидрохлорид        24853-80-3   С 16 Н 21 Сl 2 N 5 O     0,01
784  3-Метилпиразол              1453-58-3    С 4 Н 6 N 3            0,03
785  5-Метилпиразол              29004-73-7   С 4 Н 6 N 3            0,03
786  2-Метилпиридин              109-06-8     С 6 Н 7 N            0,2
787  3-Метилпиридин              108-99-6     С 6 Н 7 N            0,08
788  4-Метилпиридин              108-89-4     С 6 Н 7 N            0,08
789  1-Метилпирролидин-2-он      872-50-4     С 5 H 6 NО           0,3
790  2-Метилпропан               75-28-5      C 4 H 10             1,5
791  2-Метил-1,3-пропандиол      2163-42-0    С 4 Н 10 O 2           0,1
792  2-Метилпропан-2-ол          75-65-0      С 4 Н 10 О           0,3

793  2-Метилпроп-1-ен            115-11-7     С 4 Н 8              0,1
794  2-Метилпропен қышқылының
2,2,3,3-тетрафторпропил
эфирi                      45102-52-1    С 7 Н 8 F 4 O 2          0,1
795  2-Метилпропилбензол        538-93-2      С 10 Н 14            0,2
796  2-Метилпропил-2-
гидроксибензоат                          С 11 Н 14 О 3          0,05
797  2-(1-Метилпропил)-4,6
-динитрофенол               530-17-6     С 10 Н 12 N 2 O 5       0,005
798  2-Метилпропил-2-
метилпропаноат              97-85-8      C 8 H 16 О 2          0,15
799  Метилпропионат              554-12-1     С 4 Н 8 O 2           0,1
800  2-Метил-5-пропилфуран       1456-16-2    С 8 Н 12 О          0,01
801  2-Метилпропион қышқылы      79-31-2      С 4 Н 8 O 2           0,03
802  4-Метилтетрагидро-1,3
-изобензофуран              73313-15-8   C 9 H 10 O 3          0,03
803  4-Метил-1,2,3,6-тетра.
гидроизофтал ангидридi                   C 9 H 10 O 3          0,03
804  3-(Метилтио) пропаналь      3268-49-3    С 4 Н 8 OS         0,0001
805  2-(3-Метил-1,2,4-триазол
-5-илтио) сірке қышқылының
морфолин тұзы                            С 9 Н 14 2 S        0,3
806  4-Метил-1,1,1-үшхлорпент-
3-ен-2-ол                   6111-14-4    С 6 Н 9 Сl 3 О        0,02
807  4-Метил-1,1,1-үшхлорпент-
4-ен-2-ол                   25308-82-1   С 6 Н 9 Сl 3 О        0,02
808  Метилтрихлорсилан           75-79-6      СН 3 Сl 3 Si        0,03
809  а-Метилтрицикло[3,3,1,1] 3,7
декан-1-метанамин
гидрохлорид                 1501-84-4    С 12 Н 21 N . СlН     0,005
810  10-Метилундецил спиртi      20194-45-0   C 12 H 26 O         0,01
811  Метилфенилкарбинол          98-85-1      С 8 Н 10 О          0,05
812  Стиро өндірісініің
метилфенилкарбониольды
фракциясы
- а-фенилэтил спирті бойынша                             0,14
- ацетофенон бойынша                                     0,003
813  3-Метил-1-фенил-2-пиразолин
-5-он                       89-25-8      С 10 Н 10 N 2 O       0,01
814  1-Метил-2-фенилтиометил-3
-этоксикарбонил-6-броминдол              С 19 Н 19 ВrNO 2 S    0,02
815  1-Метил-2-фенилтиометил-3
-этоксикарбонил-4-
диметиламино-метил-5-
гидрокси-6-броминдол                     С 22 Н 25 Вr 2 NO 2 S   0,02
816  1-Метил-1-фенилэтанол       617-94-7     С 9 Н 12 О          0,06
817  3-(1-Метил-2-фенилэтил)-
5-[[фениламинокарбонил]-
амино]-1,2,3-оксадиазолий.
дің ішкі тұзы               34262-84-5   С 8 Н 8 N 4 O 2         0,005
818  Метилфуран                  27137-41-3   С 5 Н 6 О           0,015
819  2-Метил-3-хлорпроп-1-ен     563-47-3     С 4 Н 7 Сl          0,01

793  2-Метилпроп-1-ен            115-11-7     С 4 Н 8              0,1
794  2-Метилпропеновой кислоты
2,2,3,3-тетрафторпропиловый
эфир                       45102-52-1    С 7 Н 8 F 4 O 2          0,1
795  2-Метилпропилбензол        538-93-2      С 10 Н 14            0,2
796  2-Метилпропил-2-
гидроксибензоат                          С 11 Н 14 О 3          0,05
797  2-(1-Метилпропил)-4,6
-динитрофенол               530-17-6     С 10 Н 12 N 2 O 5       0,005
798  2-Метилпропил-2-
метилпропаноат              97-85-8      C 8 H 16 О 2          0,15
799  Метилпропионат              554-12-1     С 4 Н 8 O 2           0,1
800  2-Метил-5-пропилфуран       1456-16-2    С 8 Н 12 О          0,01
801  2-Метилпропионовая кислота   79-31-2      С 4 Н 8 O 2           0,03
802  4-Метилтетрагидро-1,3
-изобензофуран              73313-15-8   C 9 H 10 O 3          0,03
803  4-Метил-1,2,3,6-тетра-
гидроизофталевый ангидрид                C 9 H 10 O 3          0,03
804  3-(Метилтио) пропаналь      3268-49-3    С 4 Н 8 OS         0,0001
805  2-(3-Метил-1,2,4-триазол
-5-илтио) уксусной кислоты
морфолиниевая соль                      С 9 Н 14 2 S         0,3
806  4-Метил-1,1,1-трихлорпент-
3-ен-2-ол                   6111-14-4    С 6 Н 9 Сl 3 О        0,02
807  4-Метил-1,1,1-трихлорпент-
4-ен-2-ол                   25308-82-1   С 6 Н 9 Сl 3 О        0,02
808  Метилтрихлорсилан           75-79-6      СН 3 Сl 3 Si        0,03
809  @-Метилтрицикло[3,3,1,1]
3,7декан-1-метанамин
гидрохлорид                 1501-84-4    С 12 Н 21 N . СlН     0,005
810  10-Метилундециловый спирт   20194-45-0   C 12 H 26 O         0,01
811  Метилфенилкарбинол          98-85-1      С 8 Н 10 О          0,05
812  Метилфенилкарбониольная
фракция производства стирола:
- по @-фенилэтиловому спирту                             0,14
- по ацетофенону                                        0,003
813  3-Метил-1-фенил-2-пиразолин
-5-он                       89-25-8      С 10 Н 10 N 2 O        0,01
814  1-Метил-2-фенилтиометил-3
-этоксикарбонил-6-броминдол              С 19 Н 19 ВrNO 2 S     0,02
815  1-Метил-2-фенилтиометил-3
-этоксикарбонил-4-
диметиламино-метил-5-
гидрокси-6-броминдол                     С 22 Н 25 Вr 2 NO 2 S    0,02
816  1-Метил-1-фенилэтанол       617-94-7     С 9 Н 12 О           0,06
817  3-(1-Метил-2-фенилэтил)-
5-[[фениламинокарбонил]-
амино]-1,2,3-оксадиазолий
внутренняя соль            34262-84-5   С 8 Н 8 N 4 O 2          0,005
818  Метилфуран                  27137-41-3   С 5 Н 6 О           0,015
819  2-Метил-3-хлорпроп-1-ен     563-47-3     С 4 Н 7 Сl           0,01

820  2-Метил-2-(3-хлорпропил)
-1,3-диоксолан              5978-08-5    С 7 Н 13 СlO 2        0,03
821  2-(2-Метил-4-хлорфенокси)
пропион қышқылы             7085-19-0    С 10 Н 11 СlO 3       0,015
822  Метилхлорформиат            79-22-1      С 2 Н 3 СlO 2         0,001
823  Метилцианобензоат                        С 9 H 4 2          0,01
824  Метилцианопропаноат         4107-62-4    С 5 H 7 2          1,5
825  2-Метил-5-этенилпиридин     140-76-1     С 8 Н 9 N           0,02
826  2-Метил-6-этиланилин        24549-06-2   С 9 Н 13 N          0,04
827  Метилэтилацетат             108-21-4     С 5 Н 10 О 2          0,1
828  2-Метил-1-этилбензол        611-14-3     С 9 Н 12            0,03
829  3-Метил-1-этилбензол        620-14-4     С 9 Н 12            0,03
830  4-Метил-1-этилбензол        622-96-8     С 9 Н 12            0,03
831  1-Метилэтилгександеканоат   142-91-6     C 19 H 39 O 2         0,15
832  1-(1-Метилэтил)-1,7
-дикарбадодекаборан (12)
(по бору)                   23868-54-4   C 5 H 18 Вr 10        0,02
833  4,4'-[(1-Метилэтилиден)
бис(тио)бис(2,6-бис
(1,1-диметилэтил) фенол]    23288-49-5   С 31 Н 48 O 2 S 2       0,01
834  4,4'-(1-Метилэтилиден)
бисфенол                    80-05-7      С 15 Н 16 О 2         0,04
835  2-(1-Метилэтил-5-
метилциклогексанол)        15356-70-4    С 10 Н 20 О         0,03
836  1-Метилэтилнитрат          1712-64-7     С 3 Н 7 3          0,05
837  2-Метил-5-этилпиридин      104-90-5      С 8 H 11 N          0,01
838  N-(1-Метилэтил)-2
-пропанамин                108-18-9      С 6 Н 15 N          0,03
839  2-[(4-(1-Метилэтил)
фенил)фенилацетил]-
1н-индан-1,3-дион          122916-79-4   С 26 Н 21 O 3        0,0002
840  1-Метилэтил-3-
хлорфенилкарбамат          101-21-3      С 10 Н 12 СlNO 2      0,02
841  D-(-)-2-[N-(1-Метил-2
-этоксикарбонилвинил)]
амино-2-фенил-сірке
қышқылының калий тұзы                    С 14 Н 16 КNO 4       0,05
842  Метиоприлдiң
диэтиламмоний тұзы                                       0,02
843  2-Метоксианилин             90-04-0      C 7 H 9 NO          0,01
844  4-Метоксианилин             104-94-9     С 7 Н 9 NО          0,008
845  2-Метокси-3,6-
дихлорбензой қышқылы        1918-00-9    С 8 H 6 Cl 2 О 3        0,01
846  2-Метокси-3,6-дихлорбензой
қышқылының диметиламин тұзы 2300-66-5    С 10 Н 13 Cl 2 3     0,015
847  2-Метокси-3,6-дихлорбензой
қышқылының N-
циклогексилоксим                         С 14 Н 15 Cl 2 NO 4      0,03
848  S-(N-Метоксикарбонил-N
-метоксикарбонилметила.
минометил)-0-этилметил.

820  2-Метил-2-(3-хлорпропил)
-1,3-диоксолан              5978-08-5    С 7 Н 13 СlO 2         0,03
821  2-(2-Метил-4-хлорфенокси)
пропионовая кислота         7085-19-0    С 10 Н 11 СlO 3       0,015
822  Метилхлорформиат            79-22-1      С 2 Н 3 СlO 2         0,001
823  Метилцианобензоат                        С 9 H 4 2           0,01
824  Метилцианопропаноат         4107-62-4    С 5 H 7 2            1,5
825  2-Метил-5-этенилпиридин     140-76-1     С 8 Н 9 N            0,02
826  2-Метил-6-этиланилин        24549-06-2   С 9 Н 13 N           0,04
827  Метилэтилацетат             108-21-4     С 5 Н 10 О 2            0,1
828  2-Метил-1-этилбензол        611-14-3     С 9 Н 12             0,03
829  3-Метил-1-этилбензол        620-14-4     С 9 Н 12             0,03
830  4-Метил-1-этилбензол        622-96-8     С 9 Н 12             0,03
831  1-Метилэтилгександеканоат   142-91-6     C 19 H 39 O 2          0,15
832  1-(1-Метилэтил)-1,7
-дикарбадодекаборан (12)
(по бору)                   23868-54-4   C 5 H 18 Вr 10         0,02
833  4,4'-[(1-Метилэтилиден)
бис(тио)бис(2,6-бис
(1,1-диметилэтил) фенол]    23288-49-5   С 31 Н 48 O 2 S 2        0,01
834  4,4'-(1-Метилэтилиден)
бисфенол                    80-05-7      С 15 Н 16 О 2          0,04
835  2-(1-Метилэтил-5-
метилциклогексанол)        15356-70-4    С 10 Н 20 О          0,03
836  1-Метилэтилнитрат          1712-64-7     С 3 Н 7 3           0,05
837  2-Метил-5-этилпиридин      104-90-5      С 8 H 11 N           0,01
838  N-(1-Метилэтил)-2
-пропанамин                108-18-9      С 6 Н 15 N           0,03
839  2-[(4-(1-Метилэтил)
фенил)фенилацетил]-
1н-индан-1,3-дион          122916-79-4   С 26 Н 21 O 3         0,0002
840  1-Метилэтил-3-
хлорфенилкарбамат          101-21-3      С 10 Н 12 СlNO 2        0,02
841  D-(-)-2-[N-(1-Метил-2
-этоксикарбонилвинил)]
амино-2-фенил-уксусной
кислоты калиевая соль                    С 14 Н 16 КNO 4         0,05
842  Метиоприла
диэтиламмониeвая соль                                     0,02
843  2-Метоксианилин             90-04-0      C 7 H 9 NO           0,01
844  4-Метоксианилин             104-94-9     С 7 Н 9 NО          0,008
845  2-Метокси-3,6-
дихлорбензойная кислота    1918-00-9    С 8 H 6 Cl 2 О 3           0,01
846  2-Метокси-3,6-дихлор-
бензойной кислоты
диметиламиновая соль       2300-66-5    С 10 Н 13 Cl 2 3       0,015
847  2-Метокси-3,6-дихлор-
бензойной кислоты N-
циклогексилоксим                         С 14 Н 15 Cl 2 NO 4       0,03
848  S-(N-Метоксикарбонил-N
-метоксикарбонилметила-
минометил)-0-этилметил-

дитиофосфонат                            С 9 Н 19 6 S 2       0,001
849  1-Метокси-4-нитробензол     100-17-4     С 7 Н 7 3          0,02
850  1-Метоксипропан-2-ол        107-98-2     C 4 H 10 O 2          0,5
851  1-(n-Метоксифенил)-2,2
-дифенилэтанол-1                         C 21 H 20 O 2         0,05
852  3-Метокси-6-[N-(4
-фталилсульфаниламидо]
-3-метоксипиридазин         13010-46-3   С 19 Н 15 N 4 O 6 S     0,01
853  2-Метоксиэтанол             109-86-4     С 3 Н 8 O 2           0,3
854  2-(2-Метоксиэтокси) этанол  111-77-3     С 5 Н 12 O 3          0,2
855  Мефенамин және изомефенамин
қышқылының натрий тұзы                                    0,12
856  19-Микозаминилнистатинолид  1400-61-9    С 46 Н 77 NO 19        0,05
857  алк-2-ени-янтарлы (С14-С17)
қышқылының моноалкил
(С8-С10) эфирі                                            0,02
858  Моногидроперфторпропил.
тетрафторэтил эфирi                      С 5 Н 2 F 10 О         1,0
859  Aцетильденіп дистилляциядан
өткен моноглицеридтер                                     0,1
860  Морфолин                    110-91-8     С 4 Н 9 NО           0,01
861  IAN-4 жуғыш-зарарсыздан.
дырғыш заты (ДС-10
синтанолы бойынша)                                       0,005
862  Натрий альгинат             9005-38-3                    0,1
863  Натрий бензоат              532-32-1     С 7 Н 5 NаО         0,05
864  ДиНатрий бис [ү-перокси
-0:0] тетрагидроксидиборат  90568-23-3   Вr 2 Н 2 2 О 6       0,02
865  Натрий гидрокарбонат        144-55-8     СНNаО 3           0,1
866  Натрий гидроксид            1310-73-2    НnаО            0,01
867  Натрий гидросульфат гидрат  10034-88-5   НNаO 4 S . Н 2 О      0,04
868  Натрий гидросульфит         7631-90-5    НNаО 3 S          0,1
869  Натрий гипохлорит           7681-52-9    СlNаО           0,1
870  Натрий дигидрофосфат        7558-79-4    НNа 2 O 4 Р         0,1
871  ТетраНатрий дифосфат        13472-36-1   N 4 O 7 Р 2           0,1
872  Натрий йодидi (йод бойынша) 7681-82-5    Inа             0,03
873  Натрий
карбоксиметилцеллюлоза                   С 10 Н 20 N 2 NаО 3     0,1
874  ДиНатрий карбонат           7542-12-3    СNа 2 O 3           0,04
875  Натрий нитрат               7631-99-4    NNаО 3            0,05
876  Натрий нитрит               7632-00-0    NNаО 2            0.005
877  Натрий силикат              6834-92-0    Nа 2 О 3 Si         0,3
878  ДиНатрий сульфид            1313-82-2    Na 2 S            0,01
879  ДиНатрий тетраборат
декагидрат (борға қайта
есептегенде)                1330-43-4    В 4 2 O 7 . Н 20 О 10   0,02

дитиофосфонат                            С 9 Н 19 6 S 2        0,001
849  1-Метокси-4-нитробензол     100-17-4     С 7 Н 7 3           0,02
850  1-Метоксипропан-2-ол        107-98-2     C 4 H 10 O 2            0,5
851  1-(n-Метоксифенил)-2,2
-дифенилэтанол-1                         C 21 H 20 O 2          0,05
852  3-Метокси-6-[N-(4
-фталилсульфаниламидо]
-3-метоксипиридазин         13010-46-3   С 19 Н 15 N 4 O 6 S       0,01
853  2-Метоксиэтанол             109-86-4     С 3 Н 8 O 2             0,3
854  2-(2-Метоксиэтокси) этанол  111-77-3     С 5 Н 12 O 3            0,2
855  Мефенаминовой и изо-
мефенаминовой кислот
натриевые соли                                           0,12
856  19-Микозаминилнистатинолид  1400-61-9    С 46 Н 77 NO 19        0,05
857  Моноалкиловые (С 8 10 )
эфир алк-2-ени-янтарных
(С 14 17 ) кислот
0,02
858  Моногидроперфторпропил-
тетрафторэтиловый эфир                    С 5 Н 2 F 10 О         1,0
859  Моноглицериды ацетили-
рованные дистиллиованые                                    0,1
860  Морфолин                     110-91-8     С 4 Н 9 NО           0,01
861  Моюще-дезинфицирующее
средство МДС-4 (по
синтанолу ДС-10)                                         0,005
862  Натрий альгинат               9005-38-3                    0,1
863  Натрий бензоат                532-32-1     С 7 Н 5 NаО         0,05
864  ДиНатрий бис [u-перокси
-0:0] тетрагидроксидиборат  90568-23-3   Вr 2 Н 2 2 О 6         0,02
865  Натрий гидрокарбонат        144-55-8     СНNаО 3              0,1
866  Натрий гидроксид            1310-73-2    НnаО              0,01
867  Натрий гидросульфат гидрат  10034-88-5   НNаO 4 S . Н 2 О        0,04
868  Натрий гидросульфит         7631-90-5    НNаО 3 S             0,1
869  Натрий гипохлорит           7681-52-9    СlNаО              0,1
870  Натрий дигидрофосфат        7558-79-4    НNа 2 O 4 Р            0,1
871  ТетраНатрий дифосфат        13472-36-1   N 4 O 7 Р 2              0,1
872  Натрий йодидi (по йоду)      7681-82-5    Inа              0,03
873  Натрий
карбоксиметилцеллюлоза                   С 10 Н 20 N 2 NаО 3         0,1
874  ДиНатрий карбонат           7542-12-3    СNа 2 O 3             0,04
875  Натрий нитрат               7631-99-4    NNаО 3              0,05
876  Натрий нитрит               7632-00-0    NNаО 2             0,005
877  Натрий силикат              6834-92-0    Nа 2 О 3 Si            0,3
878  ДиНатрий сульфид            1313-82-2    Na 2 S              0,01
879  ДиНатрий тетраборат
декагидрат (в пересчете
на бор)                     1330-43-4    В 4 2 O 7 . Н 20 О 10      0,02

880  ПентаНатрий трифосфат       13573-18-7   Nа 5 О 10 Р 3         0,5
881  ТриНатрий фосфат            7601-54-9    Nа 3 O 4 Р          0,1
882  Натрий хлоридi              7647-14-5    СlNа            0,15
883  ТриНатрия цитрат 2-         68-04-2      С 6 Н 5 3 O 7        0,1
884  Нафталин-1,8-дикарбон
қышқылының ангидриді        81-84-5      С 12 Н 6 О 3          0,015
885  Нафталин-1,4,5,8-тетракарбон
қышқылының диангриді        81-30-1      С 14 Н 4 O 6          0,01
886  2-Нафтиламиносульфоқышқылы               С 10 H 9 3 S       0,6
887  1-Нафтол                    90-15-7      С 10 Н 8 О          0,003
888  НГЖУ-5O (ОМТИ таңбалы
триксиленилфосфаты негізін.
де турбин майымен болатын
қоспа, полибутилметакрилат;
УП-532 таңбалы эпоксид
шайырының; хромоксан;
диоктилдифениламин;
фенил-а-нафтиламин, 100%-ғa
дейінді бензотриозол
қоспасы)                                                  0,01
889  Неодим трифторид (неодимге
қайта есептегенде)          15195-53-6   F 3 Nd             0,03
889  Неодим трифторид (неодимге
қайта есептегенде)          15195-53-6   F 3 Nd             0,03
890  Неонол АФ-9-10                                            0,05
891  Ниобат литийдің шикіқұрамы
(ниобий оксиді - 51 %,
литий оксиді - 49%)                                       0,1
892  Ниобий                      7440-03-1    Nb               0,15
893  Ниобий (+5) оксид           1313-96-8    Nb 2 O 5             0,15
894  Нитрилотриметилентрис
(фосфон) қышқылы            6419-19-8    С 3 Н 12 NO 9 Р 3        0,03
895  4-Нитроацетофенон           940-14-7     С 8 H 7 NO 3           0,02
896  4-Нитробензой               62-23-7      С 7 Н 5 NO 4           0,03
897  4-Нитробензойной кислоты
хлорангидрид                122-04-3     С 7 Н 4 СlNО 3         0,01
898  4-Нитробензолкарбоксими.
дамидгидрохлорид            15723-90-7   С 7 H 7 N 3 О 2 . СlН     0,01
899  Нитрометан                  75-52-5      СН 3 NO 2            0,1
900  N-Нитро-N-метил-2,4,6
-тринитроанилин             479-45-8     С 7 H 5 N 5 O 8          0,012
901  Нитропарафины                                             0,25
902  2-Нитропропан               79-46-9      С 3 Н 7 NO 2           0,1
903  п-Нитростирола оксид                     С 8 Н 6 3           0,02
904  2-Нитротолуол               88-72-2      С 7 Н 7 NO 2           0,008
905  3-Нитротолуол               99-08-1      С 7 Н 7 NO 2           0,006
906  4-Нитротолуол               99-99-0      С 7 Н 7 NO 2           0,006
907  4-Нитрофторбензол           352-15-8     С 6 Н 4 FNO 2          0,008

880  ПентаНатрий трифосфат       13573-18-7   Nа 5 О 10 Р 3            0,5
881  ТриНатрий фосфат            7601-54-9    Nа 3 O 4 Р             0,1
882  Натрий хлорид               7647-14-5    СlNа              0,15
883  ТриНатрия цитрат 2-         68-04-2      С 6 Н 5 3 O 7            0,1
884  Нафталин-1,8-дикарбоновой
кислоты ангидрид             81-84-5     С 12 Н 6 О 3           0,015
885  Нафталин-1,4,5,8-тетра-
карбоновой кислоты диангрид  81-30-1      С 14 Н 4 O 6           0,01
886  2-Нафтиламиносульфокислота               С 10 H 9 3 S          0,6
887  1-Нафтол                    90-15-7      С 10 Н 8 О           0,003
888  НГЖУ-5У (трибутилфосфат-
73%; дибутилфенилфосфат-
20% смесь с турбинным
маслом на основе трикси-
ленилфосфата марки ОМТИ;
полибутилметакрилата;
эпоксидной смолы марки
УП-532; хромоксана;
диоктилдифениламина;
фенил-@-нафтиламина,
бензотриозола до 100%                                     0,01
889  Неодим трифторид
(в пересчете на неодим)    15195-53-6      F 3 Nd           0,03
890  Неонол АФ-9-10                                            0,05
891  Ниобата лития шихта
(ниобия оксид - 51 %,
лития оксид - 49%)                                        0,1
892  Ниобий                      7440-03-1      Nb             0,15
893  Ниобий (+5) оксид           1313-96-8    Nb 2 O 5             0,15
894  Нитрилотриметилентрис
(фосфоновая) кислота        6419-19-8    С 3 Н 12 NO 9 Р 3        0,03
895  4-Нитроацетофенон           940-14-7     С 8 H 7 NO 3           0,02
896  4-Нитробензойная кислота    62-23-7      С 7 Н 5 NO 4           0,03
897  4-Нитробензойной кислоты
хлорангидрид                122-04-3     С 7 Н 4 СlNО 3         0,01
898  4-Нитробензолкарбоксими-
дамидгидрохлорид            15723-90-7   С 7 H 7 N 3 О 2 . СlН     0,01
899  Нитрометан                  75-52-5      СН 3 NO 2            0,1
900  N-Нитро-N-метил-2,4,6
-тринитроанилин             479-45-8     С 7 H 5 N 5 O 8          0,012
901  Нитропарафины                                             0,25
902  2-Нитропропан               79-46-9      С 3 Н 7 NO 2           0,1
903  п-Нитростирола оксид                     С 8 Н 6 3           0,02
904  2-Нитротолуол               88-72-2      С 7 Н 7 NO 2           0,008
905  3-Нитротолуол               99-08-1      С 7 Н 7 NO 2           0,006
906  4-Нитротолуол               99-99-0      С 7 Н 7 NO 2           0,006
907  4-Нитрофторбензол           352-15-8     С 6 Н 4 FNO 2          0,008

908  1-[N-(5-Нитрофур-2-ил)
метилен-амино]имидазолидин-
2,4-дион                    67-20-9      С 8 Н 6 N 4 O 5          0,005
909  3-(5-Нитрофурфурилиде.
намино)оксазолидин-2-он     67-45-8      С 6 Н 6 N 4 O 4          0,01
910  1-(5-Нитрофурфурилиден)
семикарбазид                59-87-0      С 6 Н 6 N 4 O 4          0,00
911  4-Нитро-1-этоксибензол      100-29-8     С 8 H 9 3           0,01
912  2,2,3,3,4,4,5,5,5-
Нонафторпентан-1-ол         355-28-2     С 5 H 3 F 9 О          0,05
913  Окзил                                                     1,0
914  Оксанол-КД6 (С8-С10
синтетикалық спирттік
фракциясының полиэтиленг.
ликоль эфирлерінің қоспасы)                               0,1
915  2,2'-Оксибис(пропан)        108-20-3     С 6 H 14 О           0,4
916  1,1'-Оксибис(2-хлорэтан)    111-44-4     С 4 H 8 Сl 2 O         0,01
917  Оксидибензол                101-84-8     С 12 Н 10 O          0,03
918  Оксиранометанол             556-52-2     С 3 Н 6 О 2            0,04
919  Оксиэтилцеллюлоза                                         0,1
920  1,5:1 қатынасындағы 1-Оксо
-1,5-диметилфосфолен-2
1-оксо-1,3-диметилфос
-фолен-3 қоспасы                                          0,08
921  2-Оксо-1-пирролидинацетамид 7491-74-9    С 16 Н 10 N 2 O 2        0,05
922  3-Оксо-N-фенилбутанамид     102-01-2     С 10 Н 11 NO 2         0,01
923  1-Октадеканол               112-92-5     C 18 H 38 O          0,1
924  (Z)-Октадец-9-ен қышқылы    112-80-1     C 18 H 34 O 2          0,1
925  натрий (L)-Октадец-9-еноаты 143-19-1     С 18 Н 33 NаO 2        1,3
926  Октафторбутен (изомерлер
қоспалары)                  11070-66-9   С 4 Р 8              0,1
927  Октафторпропан              76-19-7      С 3 F 8              100,0
928  С 15 18 олефиндерінен
болатын олефинсульфоқышқылы                               0,3
929  С 15 18 олефиндер негізінен
олефинсульфонаттары                                       0,1
930  Натрийдің С 12 14
олефинсульфонаттары                                       0,01
931  С 15 18  фракциясының
олефиндері                                                0,07
932  Ортофосфор қышқылы          7664-38-2    Н 3 O 4 Р            0,02
933  Саңырауқұлақ пектиназ                                     0,04
934  1,2,2,6,6-Пентаметилпи.
перидин 4-толуолсульфонаты              С 10 Н 21 N . С 7 Н 7 O 3 S   0,003
935  Пентандиаль                 111-30-8    С 5 Н 8 O 2             0,03
936  Пентахлорбензол             608-93-5    С 6 НСl 5             0,003
937  Пентахлорнитробензол        82-68-8     С 6 Сl 5 2           0,01

908  1-[N-(5-Нитрофур-2-ил)
метилен-амино]имидазолидин-
2,4-дион                    67-20-9      С 8 Н 6 N 4 O 5          0,005
909  3-(5-Нитрофурфурилиде-
намино)оксазолидин-2-он     67-45-8      С 6 Н 6 N 4 O 4          0,01
910  1-(5-Нитрофурфурилиден)
семикарбазид                59-87-0      С 6 Н 6 N 4 O 4          0,00
911  4-Нитро-1-этоксибензол      100-29-8     С 8 H 9 3           0,01
912  2,2,3,3,4,4,5,5,5-
Нонафторпентан-1-ол         355-28-2     С 5 H 3 F 9 О          0,05
913  Окзил                                                     1,0
914  Оксанол-КД6 (смесь
полиэтиленгликолевых
эфиров синтетических
спиртовых фракций С 8 10 )                                 0,1
915  2,2'-Оксибис(пропан)        108-20-3     С 6 H 14 О           0,4
916  1,1'-Оксибис(2-хлорэтан)    111-44-4     С 4 H 8 Сl 2 O         0,01
917  Оксидибензол                101-84-8     С 12 Н 10 O          0,03
918  Оксиранометанол             556-52-2     С 3 Н 6 О 2            0,04
919  Оксиэтилцеллюлоза                                         0,1
920  1-Оксо-1,5-диметилфосфолен
-2 смесь с 1-оксо-1,3-
диметилфосфоленом -3 в
отношении 1,5:1                                          0,08
921  2-Оксо-1-пирролидинацетамид 7491-74-9    С 16 Н 10 N 2 O 2        0,05
922  3-Оксо-N-фенилбутанамид     102-01-2     С 10 Н 11 NO 2         0,01
923  1-Октадеканол               112-92-5     C 18 H 38 O          0,1
924  (Z)-Октадец-9-еновая
кислота                     112-80-1     C 18 H 34 O 2          0,1
925  (L)-Октадец-9-еноат натрия  143-19-1     С 18 Н 33 NаO 2        1,3
926  Октафторбутен (смесь
изомеров)                   11070-66-9   С 4 Р 8              0,1
927  Октафторпропан              76-19-7      С 3 F 8              100,0
928  Олефинсульфокислота
из олефинов С 15 18                                        0,3
929  Олефинсульфонаты на
основе олефинов С 15 18                                    0,1
930  Олефинсульфонаты натрия
С 12 14                                                      0,01
931  Олефины фракций С 15 18                                           0,07
932  Ортофосфорная кислота       7664-38-2    Н 3 O 4 Р           0,02
933  Пектиназа грибная                                        0,04
934  1,2,2,6,6-Пентаметилпи-
перидин 4-толуолсульфонат               С 10 Н 21 N . С 7 Н 7 O 3 S   0,003
935  Пентандиаль                 111-30-8    С 5 Н 8 O 2             0,03
936  Пентахлорбензол             608-93-5    С 6 НСl 5             0,003
937  Пентахлорнитробензол        82-68-8     С 6 Сl 5 2           0,01

938  Пентахлорпропан             55632-13-8  С 3 Н 3 Сl 5            0,03
939  Пентахлорфенол              87-86-5     С 6 НСl 5 О           0,02
940  2-Пентил-3-фенилпропен-
2-аль (по бензальдегиду)    1331-92-6   С 14 Н 18 О           0,04
941  Пентилформиат               638-49-3    С 6 Н 12 O 3            0,1
942  Перлит                                                    0,05
943  Перметрин қышқылының
этил эфирі                  64628-80-4  C 22 H 22 Cl 2 O 3        0,01
944  май қышқылының С 7 9
фракциясының пероксидтері                                 0,15
945  Перфтор-2-метилпроп-1-ен    382-21-8     С 4 F 8              0,001
946  Петролейн эфирі                                           0,2
947  Пиперазин                   110-85-0     С 4 Н 10 N 2           0,01
948  Пиперидин                   110-89-4     С 5 Н 11 N           0,01
949  3,6-Пиридазиндиол           123-33-1     С 4 Н 4 N 2 О 2          0,1
950  2,6-Пиридиндиметанолбис
(метилкарбамат)             1882-26-4    С 11 Н 15 N 3 О 4        0,04
951  4-[(3-Пиридинил)амино]
бутаноат натрийі            62936-56-5   С 10 Н 11 N 2 NаО 3      0,02
952  Пиридин-3-карбоксамид
қышқылы                     98-92-0      С 6 Н 6 N 2 О          0,01
953  Пиридин-4-карбон            55-22-1      С 6 Н 5 2           0,01
954  2,4,6(1Н,3Н,5Н)
-Пиримидинтрион             67-52-7      С 4 Н 4 N 2 О 3          0,1
955  Пирролидин                  23-75-1      С 4 Н 9 N            0,005
956  Платифиллин гидротартрат                                  0,002
957  Полиакриламид анионды
АК-618                                                    0,25
958  Полиакриламид катионды
АК-617                                                    0,25
959  Полиамин Т                                                0,03
960  Поли-(1,2,3,4)-2-амино-2
-дезокси-(-Д-глюкопираноза                                0,03
961  Поли-[N'-бис(гидроксиэтил)
уреидо]фенилметан                                         0,05
962  Поли-[N'-бис-(триметилси.
локсиэтил)уреидо]фенилметан                               0,05
963  Поливинилбутираль                                         0,1
964  Поливинил спирті            9009-84-5    (С 2 Н 5 O) n          0,1
965  Поли-[N'-гидроксиэтил.
уреидо]фенилметан                                         0,05
966  Поли-(Д-глюкозамин,
частично N-ацетилир)        9012-76-4                    0,0005
967  Поли(2,5-дигидрооксифени.
лен)-4-тиосульфо қышқы.
лының Натрий тұзы                                         0,03
968  Полидим (диметиламин
тұздарының қоспалары 2,3,6-

938  Пентахлорпропан             55632-13-8  С 3 Н 3 Сl 5            0,03
939  Пентахлорфенол              87-86-5     С 6 НСl 5 О           0,02
940  2-Пентил-3-фенилпропен-
2-аль (по бензальдегиду)    1331-92-6   С 14 Н 18 О           0,04
941  Пентилформиат               638-49-3    С 6 Н 12 O 3            0,1
942  Перлит                                                    0,05
943  Перметриновой кислоты
этилоый эфир                64628-80-4  C 22 H 22 Cl 2 O 3        0,01
944  Пероксиды фракций жирных
кислот С 7 9                                                 0,15
945  Перфтор-2-метилпроп-1-ен    382-21-8     С 4 F 8              0,001
946  Петролейный эфир                                          0,2
947  Пиперазин                   110-85-0     С 4 Н 10 N 2           0,01
948  Пиперидин                   110-89-4     С 5 Н 11 N           0,01
949  3,6-Пиридазиндиол           123-33-1     С 4 Н 4 N 2 О 2          0,1
950  2,6-Пиридиндиметанолбис
(метилкарбамат)             1882-26-4    С 11 Н 15 N 3 О 4        0,04
951  4-[(3-Пиридинил)амино]
бутаноат натрия             62936-56-5   С 10 Н 11 N 2 NаО 3      0,02
952  Пиридин-3-карбоксамид       98-92-0      С 6 Н 6 N 2 О          0,01
953  Пиридин-4-карбоновая
кислота                     55-22-1      С 6 Н 5 2           0,01
954  2,4,6(1Н,3Н,5Н)
-Пиримидинтрион             67-52-7      С 4 Н 4 N 2 О 3          0,1
955  Пирролидин                  23-75-1      С 4 Н 9 N            0,005
956  Платифиллин гидротартрат                                  0,002
957  Полиакриламид анионный
АК-618                                                    0,25
958  Полиакриламид катионный
АК-617                                                    0,25
959  Полиамин Т                                                0,03
960  Поли-(1,2,3,4)-2-амино-2
-дезокси-b-Д-глюкопираноза                                0,03
961  Поли-[N'-бис(гидроксиэтил)
уреидо]фенилметан                                         0,05
962  Поли-[N'-бис-(триметилси-
локсиэтил)уреидо]фенилметан                               0,05
963  Поливинилбутираль                                         0,1
964  Поливиниловый спирт         9009-84-5    (С 2 Н 5 O) n          0,1
965  Поли-[N'-гидроксиэтил-
уреидо]фенилметан                                         0,05
966  Поли-(Д-глюкозамин,
частично N-ацетилированный) 9012-76-4                     0,0005
967  Поли(2,5-дигидрооксифени-
лен)-4-тиосульфокислоты
Натриевая соль                                            0,03
968  Полидим (смесь диметиламин-
ных солей 2,3,6-трихлор-

үшхлор-бензой қышқылы)                                    0,01
969  Полиизоцианат                                             0,02
970  Поли-(1,2,3,4)-2-N-
карбоксиметил-2-дезокси.
метил-2-дезок -6-0
-карбоксиметил-(-Д
-глюкопираноз, натрий тұзы                                0,03
971  метил-2-метилпроп-2-еноат,
винилбензол және проп-2
-енонитрил полимері                   [[С 5 H 9 О 2 ] n 8 H 8 .
[С 3 Н 3 N] n ] x       0,1
972  Метилпроп-2-еноат,
бутилпроп-2-еноат және
винилбензол полимері                 [С 4 H 7 О 2 ] n 7 Н 12 O 2 ]m.
[С 8 H 8 ]x         0,1
973  2- метилпроп-2-ен
қышқылы және метил-2
-метил-проп-2-еноат
полимер                                [[С 4 H 7 О 2 ] n .
[С 5 H 9 О 2 ] n ] x        0,05
974  проп-2-енонитрила с
проп-2-ен-1,2-дикарбон
қышқылының полимері                      [[С 3 Н 3 ] n .
[С 5 Н 6 O 4 ] n ] x      0,02
975  Формальдегид және
диоксолан полимері                 [[СН 2 O] n . 3 Н 6 O 2 ] m ] x    0,1
976  Акрил және метакрил
мономерлері негізіндегі
полимерлер мен
полимерлестер                                            0,1
977  ПМС-400 полиметилсилоксан
сұйықтығы (тетраэтоксисилан
бойынша)                                                  0,1
978  Жоғарғы майлы спирттердің
полиоксиэтиленгликоль эфирі                              0,025
979  Полисорб-1                                               0,1
980  Полихлоркамфен              8001-35-2    С 10 Н 10 Сl 8        0,007
981  Акрилонитрилмен болатын
полиэтенхлориді                          [С 3 Н 3 N] n .
[С 2 Н 3 Сl] m         0,1
982  Полиэтилен                  9002-88-4     (С 2 Н 4 ) n          0,1
983  ПЭГ-400, ПЭГ-6000
полиэтиленгликольдері       25322-68-3   Н(С 2 Н 4 O) n ОН     0,15
984  Полиэтиленполиамин                                       0,01
985  Полиэтиленполиаминополи
(метилфосфонды) қышқылының
натрий тұзы:
- формальдегид бойынша                                   0,03
- реагент тозағы бойынша                                 0,01
986  Полиэтилентерефталат        25038-59-9   [С 10 Н 8 O 4 ] n       0,05
987  Полиэтилентиурамдисульфид,
мырыш тұзы                                               0,001
988  "Грамекс" препараты
(триэтиленгликоль - 41,8%,
2-карбометокси-[(4-метил-
6-метокси-1,3,5-триазин-
2-ил) аминокарбонил]
бензолсульфамид - 12,5%,
диэтилэтаноламин - 3,9%,
су - 41,8%)                                               0,03
989  "Круг" препараты
(триэтиленгликоль - 42%,
2-хлор-[(4-ди-метил-амино-
6-изопропили-дениминокси
-1,3,5-триазин-2-ил)
аминокарбонил] -бензол
-сульфамид -12,5%,
диэтаноламин - 3,5%,

бензой кислоты)                                           0,01
969  Полиизоцианат                                             0,02
970  Поли-(1,2,3,4)-2-N-
карбоксиметил-2-дезокси-
метил-2-дезок -6-0
-карбоксиметил-b-Д
-глюкопираноза, натриевая
соль                                                      0,03
971  Полимер метил-2-метилпроп-
2-еноата, винилбензола и
проп-2-енонитрила                    [[С 5 H 9 О 2 ] n 8 H 8 .
[С 3 Н 3 N] n ] x      0,1
972  Поли метилпроп-2-еноата,
бутилпроп-2-еноата и
винилбензола                         [С 4 H 7 О 2 ] n 7 Н 12 O 2 ]m.
[С 8 H 8 ]x         0,1
973  Полимер 2-метилпроп-2-
еновой кислоты и метил-2
-метил-проп-2-еноата                   [[С 4 H 7 О 2 ] n .
[С 5 H 9 О 2 ] n ] x         0,05
974  Полимер проп-2-енонитрила с
проп-2-ен-1,2-дикарбоновой
кислоты                                 [[С 3 Н 3 ] n .
[С 5 Н 6 O 4 ] n ] x        0,02
975  Полимер формальдегида и
диоксолана                          [[СН 2 O] n . 3 Н 6 O 2 ] m ] x    0,1
976  Полимеры и сополимеры на
основе акриловых и мета-
криловых мономеров                                        0,1
977  Полиметилсилоксановая
жидкость ПМС-400 (по
тетраэтокссисилану)                                      0,1
978  Полиоксиэтиленгликолевые
эфиры высших жирных спиртов                             0,025
979  Полисорб-1                                               0,1
980  Полихлоркамфен              8001-35-2    С 10 Н 10 Сl 8        0,007
981  Полиэтенхлорид с
акрилонитрилом                           [С 3 Н 3 N] n .
[С 2 Н 3 Сl] m         0,1
982  Полиэтилен                  9002-88-4     (С 2 Н 4 ) n          0,1
983  Полиэтиленгликоли:
ПЭГ-400, ПЭГ-6000           25322-68-3   Н(С 2 Н 4 O) n ОН     0,15
984  Полиэтиленполиамин                                       0,01
985  Полиэтиленполиаминополи
(метилфосфонвых) кислот
Натриевая соль:
- по формальдегиду                                       0,03
- по пыли реагента                                       0,01
986  Полиэтилентерефталат        25038-59-9   [С 10 Н 8 O 4 ] n        0,05
987  Полиэтилентиурамдисульфид,
цинковая соль                                            0,001
988  Препарат "Грамекс"
(триэтиленгликоль - 41,8%,
2-карбометокси-[(4-метил-
6-метокси-1,3,5-триазин-
2-ил) аминокарбонил]
бензолсульфамид - 12,5%,
диэтилэтаноламин - 3,9%,
су - 41,8%)                                               0,03
989  Препарат "Круг"
(триэтиленгликоль - 42%,
2-хлор-[(4-ди-метил-амино-
6-изопропили-дениминокси
-1,3,5-триазин-2-ил)
аминокарбонил] -бензол
-сульфамид -12,5%,
диэтаноламин - 3,5%,

су - 24%)                                                0,03
990  "Сихат" препараты
(дефолиант - натрий
шкарбомидохлоратының
бастапқы әрекеті)                                        0,1
991  "Эллипс" препараты
(триэтиленгликоль - 42%,
2-хлор-{[4-диметил-
амино-6-((-метил)
пропилиденаминоокси-1,3,5
-триазин-2-ил]амино.
карбонил}-бензолсульфамид
-12,5%, Диэтаноламин - 3,4%,
су - 42,1 %)                                             0,03
992  "Маcма-1602" қоспасы
(алкилфенолдар бойынша)                                  0,01
993  "Микс" қоспасы (изобутилен
дисульфиді бойынша)                                       0,1
994  "Необас" қоспасы
(алкилфенол бойынша)                                     0,01
995  "Пропинол Б-400" қоспасы
(пропилен тотығы бойынша)                                 0,02
996  С-5А қоспасы (индустриалды
майдағы диэтилен-триамині.
нің олигоизобутинилі)                                     0,1
997  "Фосфоксит-7" қоспасы
(триэтаноламин бойынша)                                  0,04
998  "Фриктол" қоспасы                                        0,05
999  "Борин" қоспасы
(алкилфенол бойынша)                                      0,01
1000 "Гидропол-200" қоспасы
(проипилен тотығы бойынша)                                0,02
1001 L-Пролин                    147-85-3     C 5 H 9 NO 2            0,7
1002 Пропан-1,2-диол             57-55-6      С 3 Н 8 О 2            0,03
1003 Пропановой кислоты 3,
4-дихлоранилиді             709-98-8     С 9 H 9 Сl 2 NO       0,002
1004 1,2,3-Пропантриол           56-81-5      С 3 Н 8 О 3           0,1
1005 1,2,3-Пропантриола
тринитрат                   55-63-0      С 3 Н 5 N 3 O 9         0,002
1006 Темір 1,2,3-Пропантриол
моно(дигидрофосфаты)        27289-15-2   С 3 Н 7 FеО 6 Р       0,04
1007 Проп-2-ена тетрамер         6842-15-5    С 12 Н 24           1,5
1008 Проп-2-ена тример           13987-01-4   C 9 H 18            0,05
1009 Пропилбутаноат              105-66-8     С 7 Н 14 O 2          0,05
1010 Пропил-3,5-дииод-4-
оксо-1(4Н) пиридинацетат    587-61-1     С 10 H 11 І 2 3      0,15
1011 Пропил-4-оксибензоат                     С 9 Н 10 О 3          0,1
1012 Пропилпропионат             106-36-5     С 6 Н 12 O 2          0,5
1013 S-Пропил-О-фенил-О
-этилтиофосфат              40626-35-5   С 11 Н 17 O 3 РS     0,0002
1014 Пропионилхлорид             79-03-8      С 3 Н 5 СlO        0,02
1015 Пропион қышқылының
ангидриді                   123-62-6     С 6 H 10 O 3         0,015
1016 Пропион қышқылының
y-лактон-3-(17-b-гидрокси
-3-гидро-ксиандроста-
4,6-диен-17-(a-илі)                                      0,03
1017 Пропион қышқылының

су - 24%)                                                0,03
990  Препарат "Сихат"
(дефолиант - действующее
начало - натрия
трикарбомидохлорат)                                      0,1
991  Препарат "Эллипс"
(триэтиленгликоль - 42%,
2-хлор-{[4-диметил-
амино-6-(а-метил)
пропилиденаминоокси-1,3,5
-триазин-2-ил]амино.
карбонил}-бензолсульфамид
-12,5%, Диэтаноламин - 3,4%,
вода - 42,1 %)                                           0,03
992  Присадка "Маcма-1602"
(по алкилфенолам)                                        0,01
993  Присадка "Микс" (по
дисульфиду изобутилена)                                  0,1
994  Присадка "Необас"
(по алкилфенолу)                                         0,01
995  Писадка "Пропинол Б-400"
(по окиси пропилена)                                     0,02
996  Присадка С-5А (олигоизо-
бутинилсукцинимид диэтилен-
триамин в масле
индустриальном)                                          0,1
997  Присадка "Фосфоксит-7"
(по триэтаноламину)                                      0,04
998  Присадка "Фриктол"                                       0,05
999  Присадки "Борин"
(по алкилфенолам)                                        0,01
1000 Присадки "Гидропол-200"
(по окиси проипилена)                                    0,02
1001 L-Пролин                    147-85-3     C 5 H 9 NO 2           0,7
1002 Пропан-1,2-диол             57-55-6      С 3 Н 8 О 2            0,03
1003 Пропановой кислоты 3,
4-дихлоранилид              709-98-8     С 9 H 9 Сl 2 NO       0,002
1004 1,2,3-Пропантриол           56-81-5      С 3 Н 8 О 3           0,1
1005 1,2,3-Пропантриола
тринитрат                   55-63-0      С 3 Н 5 N 3 O 9         0,002
1006 1,2,3-Пропантриол моно
(дигидрофосфаты) железа     27289-15-2   С 3 Н 7 FеО 6 Р       0,04
1007 Проп-2-ена тетрамер         6842-15-5    С 12 Н 24           1,5
1008 Проп-2-ена тример           13987-01-4   C 9 H 18            0,05
1009 Пропилбутаноат              105-66-8     С 7 Н 14 O 2          0,05
1010 Пропил-3,5-дииод-4-
оксо-1(4Н) пиридинацетат    587-61-1     С 10 H 11 І 2 3      0,15
1011 Пропил-4-оксибензоат                     С 9 Н 10 О 3          0,1
1012 Пропилпропионат             106-36-5     С 6 Н 12 O 2          0,5
1013 S-Пропил-О-фенил-О
-этилтиофосфат              40626-35-5   С 11 Н 17 O 3 РS     0,0002
1014 Пропионилхлорид             79-03-8      С 3 Н 5 СlO        0,02
1015 Пропионовой кислоты
ангидрид                    123-62-6     С 6 H 10 O 3         0,015
1016 Пропионовой кислоты
ү-лактон-3-(17-b-гидрокси
-3-гидро-ксиандроста-
4,6-диен-17-а-ил)                                       0,03
1017 Пропионовой кислоты

y-лактон-3-(17-a-гидрокси
-7-ме-токсиандроста-
3,5-диен-17-a-илі)                                      0,03
1018 Пропион қышқылының
3-метокси-17-b-спиро
-оксиранил-андроста-
3,5-диені)                                              0,03
1019 Протаргол (күміске
қайта есептегенде)                                      0,01
1020 Сілтілі протеаза                                        0,01
1021 ВПП-3 тозаң басқышы                                    0,005
1022 Абразивті тозаң                                         0,04
1023 Акрилонитрилбутадиен.
стиролды пластиктердің
тозаңы (0809, 1106-30
таңбалы АБС-пластиктері)                                0,1
1024 Акрилонитрилбутадиен.
стирольді пластиктердің
тозаңы (АБС-2020)                                       0,03
1025 КФА-7 таңбалы аминопласт.
тың тозаңы                                              0,05
1026 Аминопласттар тозаңы                                    0,04
1027 Ацетатты жібек тозаңы                                   0,04
1028 Аэрозоль түзетін жарылыс.
ты болдырмайтын құрамының
тозаңы (натрий хлориді
бойынша)                                                0,1
1029 Қағаз тозаңы                                            0,1
1030 Винипласт - 90 тозаңы                                   0,01
1031 Вискозды жібек тозаңы                                   0,05
1032 Темекі фабрикасы қалдық.
тарының тозаңы (құрамында
1,5%-ға дейінгі никотин
және 16%-ға дейінгі шайыр
заттар)                                                 0,03
1033 Г-2, Г-4 гетинакстердің
тозаңы                                                  0,03
1034 Ағаш тозаңы                                             0,1
1035 Желатин тозаңы                                          0,15
1036 Инден-кумарон шайырының
тозаңы                                                  0,01
1037 Капрон тозаңы                                           0,05
1038 Карбамидті құрғақ
желімнің тозаңы                                         0,06
1039 Мал азығының тозаңы
(ақуызға қайта есептегенде)                             0,01
1040 Композициялық ВФС
42-1840-88 полимер
тасымалдаушысының тозаңы
(полиметакрил қышқылы мен
4000 полиэтиленоксидінің
эквимолярлы мөлшерінің
интерполимерлі жиынтығы)                                 0,1
1041 3:1қатынастағы құрамында
кремний-және полимер
компонентінен болатын
композициялық материалдық
тозаңы                                                  0,05
1042 Ет-сүйек ұнының тозаңы
(ақуызға қайта
есептегенде)                                            0,01
1043 Крахмал тозаңы                                           0,1

ү-лактон-3-(17-а-гидрокси
-7-ме-токсиандроста-
3,5-диен-17-а-ил)                                       0,03
1018 Пропионовой кислоты
3-метокси-17-(-спиро
-оксиранил-андроста-
3,5-диен)                                               0,03
1019 Протаргол (в пересчете
на серебро)                                             0,01
1020 Протеаза щелочная                                       0,01
1021 Пылегаситель ВПП-3                                      0,005
1022 Пыль абразивная                                         0,04
1023 Пыль акрилонитрилбутадиен-
стирольных пластиктов
(АБС-пластики марок 0809,
1106-30)                                                0,1
1024 Пыль акрилонитрилбутадиен-
стирольных пластиков
(АБС-2020)                                              0,03
1025 Пыль аминопласта марки
КФА-7                                                   0,05
1026 Пыль аминопластов                                       0,04
1027 Пыль ацетатного шелка                                   0,04
1028 Пыль аэрозольобразубщих
взрывоподавляющих
составов (по хлориду
натрия)                                                 0,1
1029 Пыль бумаги                                             0,1
1030 Пыль винипласта-90                                      0,01
1031 Пыль вискозного шелка                                   0,05
1032 Пыль выбросов табачных
фабрик (с содержанием
никотина до 1,5% и
смолистых веществ до 16%)                               0,03
1033 Пыль гетинаксов Г-2, Г-4                                0,03
1034 Пыль древесная                                          0,1
1035 Пыль желатина                                           0,15
1036 Пыль инден-кумароновой
смолы                                                   0,01
1037 Пыль капрона                                            0,05
1038 Пыль клея карбамидного
сухого                                                  0,06
1039 Пыль комбикормовая
(в пересчете на белок)                                  0,01
1040 Пыль композиционного
полимерного носителя ВФС
42-1840-88 (интерполимерный
комплекс эквимолярных
количеств полиметакриловой
кислоты и полиэтиленоксида
4000)                                                   0,1
1041 Пыль композиционного
материала из кремний- и
полимерсодержащих
компонентов в соотношении
3:1                                                     0,05
1042 Пыль костной муки
(в пересчете на белок)                                  0,01
1043 Пыль крахмал                                             0,1

1044 Лактоз тозаңы                                            0,1
1045 Жездер тозаңы (мысқа қайта
есептегенде)                                             0,003
1046 Үлбір тозаңы (жүн, мамық)                                0,03
1047 Сәбіз тозаңы                                             0,02
1048 Сабын ұнтағының тозаңы                                   0,1
1049 Ет сүйек ұнының тозаңы
(ақуызға қайта
есептегенде)                                             0,01
1050 Цемент қосылған
фосфогипстен болатын
гипсті тұтқыр тозаңы
(бейорганикалық)                                         0,5
1051 КД-2 Белофор оптикалық
ағартушысының тозаңы                                     0,05
1052 Тианды хлораторлардың
өңдеген балқымасының
тозаңы                                                   0,01
1053 н-Парафендер, церезиндер                                 0,6
1054 Пектин тозаңы                                            0,1
1055 Пемоксол тозаңы                                          0,03
1056 Пемолюкс тозаңы                                          0,02
1057 Өсімдікті тағам өнімдері.
нің тозаңы (какао-бұршақ.
тардың қауызы, какао
ұнтағы, қуырылған
жаңғақтар ядросы)                                        0,03
1058 Полиамид тозаңы                                          0,5
1059 ПА-610 полиамидінің тозаңы                               0,05
1060 Полиарилаттардың тозаңы
(дифенилпропанның
полиэфирілері және фталь
қышқылының хлорангидриді)                                0,1
1061 Поливинилпирролидон тозаңы                               0,15
1062 Поливинилхлорид тозаңы                                   0,1
1063 Полиметилметакрилата тозаңы                              0,1
1064 Полипропилена тозаңы                                     0,1
1065 Полистирола тозаңы                                       0,35
1066 Полисульфонов тозаңы                                      0,3
1067 Полиэфирлі қанықтырылмаған
ПН-12 шайырының тозаңы                                   0,02
1068 К-81-39 прессматериалдары.
ның тозаңы (кремнийдің
қос тотығы бойынша)                                      0,05
1069 Лестраде реактивінің
тозаңы (натрий карбонаты
- 49%, аммоний сульфаты -
49%, натрий нитропруссиді
- 2%) (натрий карбонатына
қайта есептегенде)                                       0,04
1070 Метилвинилдихлорсилан
негізіндегі резина тозаңы
(құрамында хлоры бар
ұшқыш компонеттер бойынша)                               0,02
1071 Қант, қант ұнтағының
тозаңы (сахароза)                                         0,1
1072 Қызылша тозаңы                                            0,01

1044 Пыль лактоз                                              0,1
1045 Пыль латуни (в пересчете
на медь)                                                 0,003
1046 Пыль меховая (шерстяная,
пуховая)                                                 0,03
1047 Пыль моркови                                             0,02
1048 Пыль мыльного порошка                                    0,1
1049 Пыль мясокостной муки
(в пересчете на белок)                                   0,01
1050 Пыль (неорганическая)
гипсового вяжущего из
фосфогипса с цементом                                    0,5
1051 Пыль оптического
отбеливателя Белофор КД-2                                0,05
1052 Пыль отработанных расплавов
титановых хлораторов                                     0,01
1053 Пыль н-парафиндов, церезинов                             0,6
1054 Пыль пектина                                             0,1
1055 Пыль пемоксоли                                           0,03
1056 Пыль пемолюкса                                           0,02
1057 Пыль пищевых продуктов
растительного происхождения
(шелухи какао-бобов,
порошка какао, ядер
обжаренных орехов)                                       0,03
1058 Пыль полиамида                                           0,5
1059 Пыль полиамида ПА-610                                    0,05
1060 Пыль полиарилатов
(полиэфиры дифенилпропана
и хлорангидридов фталевых
кислот)                                                  0,1
1061 Пыль поливинилпирролидона                                0,15
1062 Пыль поливинилхлорида                                    0,1
1063 Пыль полиметилметакрилата                                0,1
1064 Пыль полипропилена                                       0,1
1065 Пыль полистирола                                         0,35
1066 Пыль полисульфонов                                       0,3
1067 Пыль полиэфирной ненасыщен-
ной смолы ПН-12                                          0,02
1068 Пыль прессматериала К-81-39
(по двуокси кремния)                                     0,05
1069 Пыль реактива Лестраде
(карбонат натрия - 49%,
сульфат аммония - 49%,
нитропруссид натрия - 2%)
(в пересчете на карбонат
натрия)                                                   0,04
1070 Пыль резины на основе
метилвинилдихлорсилана
(по летучим хлорсодержащим
компонентам)                                              0,02
1071 Пыль сахара, сахарной
пудры (сахарозы)                                          0,1
1072 Пыль свеклы                                               0,01

1073 СФП-011Л байланыстырушы.
сының тозаңы (жаңа
түрдегі 90-94% фенолфор.
мальдегидті шайыры, 6-10%
уротропин)                                               0,05
1074 "ЛОТОС-М" таңбалы синте.
тикалық жуғыш заттың
тозаңы                                                   0,01
1075 Синтетикалық былғарының
тозаңы (полиэфируретан.
дар-40% , полиэфир/
лавсанды/талшығы)- 45%,
полипропилен - 15%                                        0,1
1076 Қабатты эпоксид
көмірпластигінің тозаңы                                   0,02
1077 Слюда тозаңы                                              0,04
1078 Винилхлорид және
винилацетат полимерле.
сінің тозаңы                                              0,1
1079 Шыныталшық тозаңы                                         0,06
1080 Шыныпластиктің тозаңы                                     0,06
1081 НП-1, НП-3 сульфонол
тозаңы                                                    0,03
1082 Тальк тозаңы                                              0,5
1083 Цирконий титанаты,
қалайы, лантан
негізіндегі қатты
ерітіндінің тозаңы
(цирконий бойынша)                                        0,1
1084 Текстолит тозаңы                                          0,04
1085 Ұлтанға арналған
резеңкелердің қалдықтарының
майдалап ұнтақталған
резеңкелі вулканизатының
тозаңы                                                    0,1
1086 Гидратцеллюлозалы талшық.
тардың негізіндегі
көміртекті талшықты
материалдардың тозаңы                                     0,05
1087 Полиакрилонитрилді
талшықтар негізіндегі
көміртекті талшықты
материалдардың (акрило.
нитрил бойынша) тозаңы                                   0,03
1088 03-010-02 таңбалы
фенолформальдегидті
пресс-ұнтақтың тозаңы                                    0,05
1089 СФ-010, СФ-011, Э2-330-02
таңбалы жаңа түрдегі
фенолформальдегид шайыры                                  0,05
1090 Пыль фенолформальдегидной
смолы резольного типа                                     0,04
1091 Резольды түрдегі
фенопласттар тозаңы
(Э2-330-02; У2-301-07)                                    0,05
1092 Ферробалқымасының (темір
-51%, кремний - 47%)
тозаңы (темір бойынша)                                    0,02
1093 Хлорланған табиғи көксағыз
тозаңы                                                   0,02
1094 Хромдық-мырышты катализатор
тозаңы                                                   0,01
1095 Дән күйесі, трихограмма
жұмыртқаларының тозаңы
және дән күйесі көбелекте.
рінің тозаңы (ақуызға
қайта есептегенде)                                       0,001
1096 РПК-240, РПК-280
еріткіштері (С 12 19
шектелген көмірсутектері
бойынша)                                                  1,0

1073 Пыль связующего СФП-011Л
(фенолформальдегидная
смола Новолачного типа
90-94%, уротропин 6-10%)                                  0,05
1074 Пыль синтетического
моющего средства марки
"ЛОТОС-М"                                                 0,01
1075 Пыль синтетической кожи
(полиэфируретаны-40% ,
полиэфирное/лавсановое/
- 45%; попропиленовое-15%)                                0,1
1076 Пыль соистого эпоксидного
углепластика                                              0,02
1077 Пыль слюды                                                0,04
1078 Пыль сополимера винил-
хлорида и винилацетата                                    0,1
1079 Пыль стеклопластика                                       0,06
1080 Пыль стеклопластика                                       0,06
1081 Пыль сульфонолов НП-1, НП-3                               0,03
1082 Пыль талька                                               0,5
1083 Пыль твердого раствора
на основе титаната
циркония, олова, Лантана
(по цирконию)                                             0,1
1084 Пыль текстолита                                           0,04
1085 Пыль тонко измельченного
резинового вулканизата из
отходов подошвеных резин                                  0,1
1086 Пыль углеродных волокнис-
тых материалов на основе
гидратцеллюлозных волокон                                 0,05
1087 Пыль углеродных волокнистых
материалов на основе
полиакрилонитрильных волокон
(акрилонитрилу)                                           0,03
1088 Пыль фенолформальдегидного
пресс-порошка марки
03-010-02                                                 0,05
1089 Пыль фенолформальдегидной
смолы новолачного типа
марки СФ-010, СФ-011,
Э2-330-02                                                0,05
1090 Пыль фенолформальдегидной
смолы резольного типа                                    0,04
1091 Пыль фенопластов
резольного типа (Э2-330-02;
У2-301-07)                                               0,05
1092 Пыль ферросплавов (железа
- 51%, кремний - 47%)
(по железу)                                              0,02
1093 Пыль хлорированного
натурального каучука                                     0,02
1094 Пыль хромово-цинкового
катализатора                                             0,01
1095 Пыль яиц зерновой моли,
трихограмм и пыльцы бабочек
зерновой моли (в переасчете
на белок)                                                0,001
1096 Растворители РПК-240,
РПК-280 (по предельным
углеводородам С 12 19 )                                   1,0

1097 Раунатин                    39379-45-9                  0,004
1098 Гидролиздік лигниннен
болатын антихлорозды
реагент                                                  2,0
1099 0S-700 С реагент лилафлоты
(алифаттық аминдерге
қайта есептегенде)                                      0,003
1100 СОП-83 Реагенті                                           0,5
1101 Ревициклин (рифампицин
бойынша)                                                0,001
1102 Рибонуклеин қышқылының
гидролизаты                                              0,1
1103 Рибофлавин 5'-
дигидрофосфат               146-17-8     С 17 Н 21 N 4 О 9 Р     0,01
1104 Рибофлавин нуклеотиді                                    0,01
1105 Суда еритін қосындылардың
сынаптары: алмас, сірке
қышқылы, азот қышқылды,
тотықты және қышқылданған
сынап (сынапқа қайта
есептегенде)                                             0,0008
1106 Суда және нашар еритін
қосындылардың сынабы:
каломель, алмас, азотқыш.
қылды қышқылданған,
қызыл және сары,
сіркеқышқылды, амидохлорлы,
екі йодталған тотықтар
(сынапқа қайта есептегенде)                              0,001
1107 Суда нашар еритін қосынды.
лардың сынабы: екі йодты,
амидохлорлы, қызыл және
сары тотықтар, хлорлы
сынап (сынапқа қайта
есептегенде)                                             0,0009
1108 Сынап бромиді, роданид,
сульфат ( -1 ), сульфат ( -2 )
(сынапқа қайта есептегенде)                              0,0003
1109 Рубидий оксиді (рубидий
қайта есептегенде)          12509-27-2   ORb             0,005
1110 Рутений диоксиді            12036-10-1   О 2 Ru            0,03
1111 Самарий оксиді              12035-88-0   OSm             0,05
1112 Сахарол (2:1 қатынасын.
дағы стевиозидтің
дитерпенді гликозид және
ребаудиозид қоспасы)                                      0,1
1113 Қорғасын октадеканоат
(қорғасынға қайта
есептегенде)                7428-48-0    С 36 Н 70 O 4 Рb     0,0003
1114 Аморфты селен               7782-49-2    Se             0,05
1115 Селен, сульфид              7446-34-6    SSe            0,005
1116 Сенадексин                                              0,15
1117 Күкірт гексафторид
(ОС-6-11)                   2551-62-4    F 6 S            20,0
1118 Дикүкірт дихлориді          10025-67-9   Сl 2 S 2           0,01
1119 Күкірт пентафториді         10546-01-7   F 5 S            0,001
1120 Элементті күкірт            7704-34-9    S              0,07
1121 Күміс октадеканоат
(күміске қайта
есептегенде)                24927-67-1   С 18 Н 35 АgO 2      0,005
1122 L-Серин                     56-45-1      С 3 Н 7 NO 3         0,7

1097 Раунатин                    39379-45-9                  0,004
1098 Реагент антихлорозный
из гидролизного
лигнина                                                  2,0
1099 Реагент лилафлот 0S-700 С
(в пересчете на
алифатические амины)                                     0,003
1100 Реагент СОП-83                                           0,5
1101 Ревициклин (по рифампицину)                              0,001
1102 Рибонуклеиновой кислоты
гидролизат                                               0,1
1103 Рибофлавин 5'-
дигидрофосфат               146-17-8     С 17 Н 21 N 4 О 9 Р     0,01
1104 Рибофлавин нуклеотид                                     0,01
1105 ртути соединения
водорастворимые: сулема,
уксуснокислая,
Азотнокислая, окисная и
закисная ртуть (в пере-
счете на ртуть)                                         0,0008
1106 ртути соединения водо- и
плохо-растворимые:
каломель, сулема,
азотнокислая окисная и
закисная, окиси красная и
желтая, уксуснокислая,
амиодохлорная, двуйодистая
(в пересчете на ртуть)                                   0,001
1107 Ртути соединения плохо
растворимые в воде:
двуйодистая, амидохлорная,
окиси желтая и красная,
хлористая ртуть (в
пересчете на ртуть)                                      0,0009
1108 Ртуть бромид, роданид,
сульфат ( -1 ), сульфат ( -2 )
(в пересчете на ртуть)                                   0,0003
1109 Рубидий оксид (в пересчете
на рубидий)                 12509-27-2   ORb             0,005
1110 Рутений диоксид             12036-10-1   О 2 Ru            0,03
1111 Самарий оксид               12035-88-0   OSm             0,05
1112 Сахарол (смесь дитерпеновых
гликозидов стевиозида и
Ребаудиозида в соотношении
2:1)                                                     0,1
1113 Свинец октадеканоат
(в пересчет на свинец)      7428-48-0    С 36 Н 70 O 4 Рb      0,0003
1114 Селен аморфный              7782-49-2    Se              0,05
1115 Селен, сульфид              7446-34-6    SSe             0,005
1116 Сенадексин                                               0,15
1117 Сера гексафторид
(ОС-6-11)                   2551-62-4    F 6 S            20,0
1118 ДиСера дихлорид             10025-67-9   Сl 2 S 2           0,01
1119 Сера пентафторид           10546-01-7   F 5 S            0,001
1120 Сера элементная             7704-34-9    S              0,07
1121 Серебро октадеканоат
(в пересчете на
серебро)                    24927-67-1   С 18 Н 35 АgO 2      0,005
1122 L-Серин                     56-45-1      С 3 Н 7 NO 3         0,7

1123 Силан                       7803-62-5    Н 4 Sі           0,02
1124 АЦСЭ-12 синтанолы
(оксиэтильденген
спирттердің эфирлері
бойынша)                                                 0,004
1125 ДС-10 синтанолы (С 10 20
спирттер фракциясының
және этилен оксидінің
қоспасы)                                                0,005
1126 "Био-С", "Ока"
синтетикалық жуғыш заттар                               0,01
1127 "Бриз", "Вихрь", "Лотос",
"Лотос-автомат", "Юка",
"Эра" синтетикалық жуғыш
заттар                                                   0,03
1128 ДиСкандий триоксиді         12060-08-1   Sс 2 O 3            0,04
1129 "Алюмол" жаққы майы                                      0,05
1130 "Вутол" жаққы майы
(В-400 пропинол бойынша)                                 0,02
1131 "Геол-1" жаққы майы                                      0,05
1132 "Игнол" жаққы майы (хлор
бойынша)                                                 0,03
1133 "Полимол Ф" жаққы майы                                   0,05
1134 "Укринол-214" жаққы майы                                 1,0
1135 "Дитор", "Ринол",
"Фарина" жаққы майы
(минералды май бойынша)                                   0,05
1136 ЛКС жаққы майы (тоқымалы,
металлургиялық)                                           0,05
1137 Зимол; Литас; Литол-24;
Северянка; Трансол-100:
Трансол-200; Укринол-212;
Униол: Шрус-4 технологиялық
жаққы майлары (минералды
май бойынша)                                              0,05
1138 Укринол-211М, Укринол-215
жаққы майлары                                             0,05
1139 "Авитол" жағып-салқындата.
тын сұйықтық (синтанол
бойынша)                                                  0,01
1140 "Аквол-18" жағып-салқында.
татын сұйықтық
(триэтаноламин бойынша)                                   0,04
1141 ОСМ-А жағып-салқындататын
сұйықтық                                                  0,05
1142 СТУ-3 шайыры                                              0,024
1143 Бисфенол негізіндегі
эпоксид шайыры (эпихлор.
гидрин бойынша)                                           0,2
1144 Сольвент нафта                                            0,2
1145 Сорбиталь 20 (моно-
дистераттар ангидросорбит.
тердің полиэтиленгликольді
эфирлердің қоспасы)                                       3,0
1146 L-Сорбоза                   87-79-6      С 6 Н 12 O 6           0,1
1147 Стеарин                                                   0,2
1148 Стрептомициннің хлоркальций
жиынтығы                                                 0,005
1149 Стронций карбонат           1633-05-2    СO 3 Sr           0,05
1150 Стронций, еритін қосындылар
(нитрат, оксид) (стронцийге

1123 Силан                       7803-62-5    Н 4 Sі           0,02
1124 Синтанол АЦСЭ-12
(по эфирам оксиэтили-
рованных спирттов)                                      0,004
1125 Синтанол ДС-10 (смесь
фракций спиртов С 10 20
и оксида этилена)                                       0,005
1126 Синтетические моющие
средства "Био-С", "Ока"                                 0,01
1127 Синтетические моющие
средства "Бриз", "Вихрь",
"Лотос","Лотос-автомат",
"Юка", "Эра"                                             0,03
1128 ДиСкандий триоксид          12060-08-1   Sс 2 O 3            0,04
1129 Смазка "Алюмол"                                          0,05
1130 Смазка "Вутол"
(по пропинолу В-400)                                     0,02
1131 Смазка "Геол-1"                                          0,05
1132 Смазка "Игнол" (по хлору)                                0,03
1133 Смазка "Полимол Ф"                                       0,05
1134 Смазка "Укринол-214"                                     1,0
1135 Смазки "Дитор", "Ринол",
"Фарина" (по маслу
минеральному)                                            0,05
1136 Смазки ЛКС (текстильная,
металлургическая)                                        0,05
1137 Смазки технологические
Зимол; Литас; Литол-24;
Северянка; Трансол-100:
Трансол-200; Укринол-212;
Униол: Шрус-4 (по маслу
минеральному)                                             0,05
1138 Смазки Укринол-211М,
Укринол-215                                               0,05
1139 Смазочно-охлаждающая
жидкость "Авитол" (по
синтанолу)                                                0,01
1140 Смазочно-охлаждающая
жидкость "Аквол-18"
(по триэтаноламину)                                       0,04
1141 Смазочно-охлаждающая
жидкость ОСМ-А                                            0,05
1142 Смола СТУ-3                                               0,024
1143 Смола эпоксидная на основе
бисфенола F (по эпихлор-
гидрину)                                                  0,2
1144 Сольвент нафта                                            0,2
1145 Сорбиталь 20 (смесь
полиэтиленгликолевых
эфиров  монодистератов
ангидросорбитов)                                           3,0
1146 L-Сорбоза                   87-79-6      С 6 Н 12 O 6            0,1
1147 Стеарин                                                   0,2
1148 Стрептомицина хлоркальцие-
вый комплекс                                              0,005
1149 Стронций карбонат           1633-05-2    СO 3 Sr            0,05
1150 Стронций, растворимые
соединения (нитрат,
оксид) (в пересчете на

қайта есептегенде)                                       0,015
1151 Сульфамин қышқылы           5329-14-6    Н 3 3 S          0,03
1152 7-Сульфамоил-6-хлор-3,4-
дигидро-2Н-1,2,4-бензо.
тиадиазин-1,1-диоксиді      58-93-5     С 7 Н 8 СlN 3 О 3 S 2      0,01
1153 Натрий сульфаниламидо.
бензоат                     10060-70-5  С 7 Н 7 N 2 NаO 2 S      0,01
1154 Сульфанил қышқылының амиді  63-74-1     С 6 Н 8 N 2 О 2 S        0,01
1155 Сульфанил қышқылының
N-[амино(имино)метил]амиді  57-67-0     С 7 Н 10 N 4 O 2 S       0,01
1156 Сульфанил қышқылының
N-(4,6-диметил-пиримидин-
2-ил)амиді                  57-68-1     С 12 Н 14 N 4 O 2 S      0,01
1157 Сульфанил қышқылының
N-(2,6-диметоксипиримидин-
4-ил)амиді                  122-11-2    С 12 Н 14 N 4 O 2 S      0,004
1158 Сульфанил қышқылының
N-карбамоиламиді            547-44-4    С 7 Н 9 N 3 О 3 S        0,01
1159 Сульфанил қышқылының
N-(3-метоксипиразинил
-2)амиді                    152-47-6    С 11 Н 12 N 4 О 2 S      0,01
1160 Сульфанил қышқылының
N-(6-метоксипиридазин
-3-ил)амиді                 80-35-3     С 11 Н 12 N 4 O 3 S      0,005
1161 Сульфанил қышқылының
N-(6-метоксипиримидин-
4-ил)амиді                  1220-83-3   С 11 Н 12 N 4 О 2 S      0,005
1162 Сульфанил қышқылының
N-(4-сульфамоилфенил)амиді  6402-89-7   С 12 Н 13 N 3 O 4 S 2      0,01
1163 Сульфанил қышқылының
N-(тиазолил-2-)амиді        72-14-0     С 9 Н 9 N 3 O 2 S 2        0,01
1164 Сульфанил қышқылының
N-(3-хлорпиридазин-
6-ил)амиді                 80-32-0     С 10 Н 9 СlN 4 O 2 S      0,01
1165 Сульфанил қышқылының
N-(5-этил-1,3,4-тиадиа.
зол-2-ил)амиді             94-19-9     С 10 Н 12 N 4 О 2 S 2       0,01
1166 Сульфанил қышқылының
N-(5-этил-1,3,4-тиадиазол
-2-ил)амиді, натрий тұзы   1904-95-6  С 10 Н 11 N 4 NаO 2 S 2       0,01
1167 Сульфапен (феноксиметил.
пенициллин бойынша)                                       0,05
1168 2-бензой қышқылының
сульфимиді                  81-07-1      С 7 Н 5 3 S         0,02
1169 С 10 13 натрий
сульфоэтоксилаты                                          0,02
1170 Сүрме                       7440-36-0    Sb               0,01
1171 Таллий йодиді (таллийге
қайта есептегенде)          7790-30-9    ІТе             0,0004
1172 Таллий піспесі                                           0,5
1173 Танацехол                                                0,05
1174 Тантал                      7440-25-7     Та             0,15
1175 Теофедрин (амидопирин
бойынша)                                                 0,003
1176 АМТ-300 хош иісті жылу
тасымалдаушысы                                           0,05
1177 Терефталь қышқылының

стронций)                                                0,015
1151 Сульфаминовая кислота       5329-14-6    Н 3 3 S          0,03
1152 7-Сульфамоил-6-хлор-3,4-
дигидро-2Н-1,2,4-бензо-
тиадиазин-1,1-диоксид       58-93-5     С 7 Н 8 СlN 3 О 3 S 2      0,01
1153 Сульфаниламидобензоат
натрия                      10060-70-5  С 7 Н 7 N 2 NаO 2 S      0,01
1154 Сульфаниловой кислоты
амид                        63-74-1     С 6 Н 8 N 2 О 2 S        0,01
1155 Сульфаниловой кислоты
N-[амино(имино)метил]амид   57-67-0     С 7 Н 10 N 4 O 2 S       0,01
1156 Сульфаниловой кислоты
N-(4,6-диметил-пиримидин-
2-ил)амид                   57-68-1     С 12 Н 14 N 4 O 2 S      0,01
1157 Сульфаниловой кислоты
N-(2,6-диметоксипиримидин-
4-ил)амид                   122-11-2    С 12 Н 14 N 4 O 2 S      0,004
1158 Сульфаниловой кислоты
N-карбамоиламид             547-44-4    С 7 Н 9 N 3 О 3 S        0,01
1159 Сульфаниловой кислоты
N-(3-метоксипиразинил
-2)амид                     152-47-6    С 11 Н 12 N 4 О 2 S      0,01
1160 Сульфаниловой кислоты
N-(6-метоксипиридазин
-3-ил)амид                  80-35-3     С 11 Н 12 N 4 O 3 S      0,005
1161 Сульфаниловой кислоты
N-(6-метоксипиримидин-
4-ил)амид                   1220-83-3   С 11 Н 12 N 4 О 2 S      0,005
1162 Сульфаниловой кислоты
N-(4-сульфамоилфенил)амид   6402-89-7   С 12 Н 13 N 3 O 4 S 2      0,01
1163 Сульфаниловой кислоты
N-(тиазолил-2-)амид         72-14-0     С 9 Н 9 N 3 O 2 S 2        0,01
1164 Сульфаниловой кислоты
N-(3-хлорпиридазин-
6-ил)амид                  80-32-0     С 10 Н 9 СlN 4 O 2 S      0,01
1165 Сульфаниловой кислоты
N-(5-этил-1,3,4-тиадиа-
зол-2-ил)амид              94-19-9     С 10 Н 12 N 4 О 2 S 2       0,01
1166 Сульфаниловой кислоты
N-(5-этил-1,3,4-тиадиазол
-2-ил)амид, натриевая соль 1904-95-6   С 10 Н 11 N 4 NаO 2 S 2      0,01
1167 Сульфапен (по феноксиметил-
пенициллину)                                             0,05
1168 Сульфимид 2-бензойной
кислоты                     81-07-1      С 7 Н 5 3 S         0,02
1169 Сульфоэтоксилаты натрия
С 10 13                                                    0,02
1170 Сурьма                      7440-36-0    Sb               0,01
1171 Таллий йодид (в пересчете
на талий)                   7790-30-9    ІТе              0,0004
1172 Талловый пек                                              0,5
1173 Танацехол                                                 0,05
1174 Тантал                      7440-25-7     Та              0,15
1175 Теофедрин (по амидопирину)                                0,003
1176 Теплоноситель ароматизиро-
ванный АМТ-300                                            0,05
1177 Терефталой кислоты

ди(2-этилгексил) эфирі                   С 24 Н 39 O 4         0,1
1178 Терефталоил дихлориді       100-20-9     С 8 Н 4 Сl 2 O 2        0,004
1179 Терлон                                                   0,1
1180 1,1',4',1"-Терфенил         92-94-4      С 18 Н 14           0,05
1181 Тетрабутоксититан
(бутанол бойынша)                        С 16 Н 36 O 4 Ті      0,1
1182 1,2,5,6-Тетрагидро.
бензальдегид                100-50-5     С 7 Н 10 О          0,01
1183 3а,4,7,7а-Тетрагидро
-1Н-инден                   3048-65-5    С 9 Н 12            0,01
1184 1,2,3,4-Тетрагидро-9
-метил-3-(диэтиламинометил)
-4Н-карбазол-4-он                        С 17 Н 16 N 3         0,005
1185 1,2,3,4-Тетрагидронафталин  119-64-2     C 10 H 12           0,04
1186 Тетрагидро-2-фуранол        5371-52-8    С 4 H 8 О 2           0,1
1187 2,3,5,6-Тетраметилпиразин   1124-11-4    С 3 Н 12 N 2          0,02
1188 2,4,6,8-Тетраметил-2,4,6,8
-тетра-азабицикло[3,3,0]
-октандион-3,7              10095-06-4   С 8 Н 14 N 4 O 2        0,05
1189 Тетран-5 (85,5% -1,4
-метил-5,6-дигидропиран;
4,5%- 2,4-метилентетра
-гидропиран; 10%-
изопропилнитрат қоспалары)                               0,05
1190 Тетран-6 (38%-1,4-метил-5,
6-дигидропиран;
2,4-метилентетрагидропиран
- 2%; изопропилнитрат -10%;
дициклопентадиен - 50%)                                   0,02
1191 Тетран-7 (смесь: 1,4-метил
-5,6-дигидропиран - 38%;
2% - 2,4-метилентетра.
гидропиран; 50%- изопро.
пилнитрат; 10%-дициклопен.
тадиен қоспалары)                                         0,04
1192 Екі компонентті тетран
(74,9%- 1,4-метил-5,6-
дигидропиран; 23,9%-
2,4 - метилентетрагидро.
пиран; 1,2% - қоспалары)                                  0,06
1193 Төрт компонентті (38%-
1,4-метил-5,6-пигидро-
пиран; 12%- 2,4
-метилентетрагидропиран;
10%- циклогексилнитрат;
40%- дициклопен - тадиен
қоспалары)                                                0,06
1194 2,3,3,3-Тетрафтор-21,1,2,
3,3,3-гексафтор-2-
(гептафторпропокси)
пропокси]пропаноилфторид
(фторлы сутегі бойынша)     2641-34-1    С 9 F 18 О 3           0,5
1195 2,3,3,3-Тетрафтор-2-
(гептафторпропоксипропан.
оилфторид) (фторлы сутегі
бойынша)                    2062-98-5    С 6 F 12 O 2           0,3
1196 Тетрафторметан              75-73-0      СF 4               10,0
1197 2,2,3,3-Тетрафторпропил
-2-фторпроп-2-еноат         96250-37-2   С 6 Н 5 F 5 O 2          0,01
1198 1,1,1,2-Тетрафторэтан       811-97-2     С 2 Н 2 F 4            2,5
1199 1,2,4,5-Тетрахлорбензол     95-94-3      С 6 Н 2 Сl 4           0,13
1200 1,1,1,3-Тетрахлорпропан     1070-78-6    С 3 Н 4 Сl 4           0,01

ди(2-этилгексил)овый эфир                С 24 Н 39 O 4          0,1
1178 Терефталоила дихлорид       100-20-9     С 8 Н 4 Сl 2 O 2         0,004
1179 Терлон                                                    0,1
1180 1,1',4',1"-Терфенил         92-94-4      С 18 Н 14            0,05
1181 Тетрабутоксититан
(по бутанолу)                            С 16 Н 36 O 4 Ті       0,1
1182 1,2,5,6-Тетрагидро-
бензальдегид                100-50-5     С 7 Н 10 О           0,01
1183 3а,4,7,7а-Тетрагидро
-1Н-инден                   3048-65-5    С 9 Н 12             0,01
1184 1,2,3,4-Тетрагидро-9
-метил-3-(диэтиламинометил)
-4Н-карбазол-4-он                        С 17 Н 16 N 3          0,005
1185 1,2,3,4-Тетрагидронафталин  119-64-2     C 10 H 12            0,04
1186 Тетрагидро-2-фуранол        5371-52-8    С 4 H 8 О 2            0,1
1187 2,3,5,6-Тетраметилпиразин   1124-11-4    С 3 Н 12 N 2           0,02
1188 2,4,6,8-Тетраметил-2,4,6,8
-тетра-азабицикло[3,3,0]
-октандион-3,7              10095-06-4   С 8 Н 14 N 4 O 2          0,05
1189 Тетран-5 (смесь:1,4-метил
-5,6-дигидропиран-85,5%;
2,4-метилентетра
-гидропиран-4,5%;
изопропилнитрат-10%)                                      0,05
1190 Тетран-6 (смесь1,4-метил-5,
6-дигидропиран-38%;
2,4-метилентетрагидропиран
- 2%; изопропилнитрат -10%;
дициклопентадиен - 50%)                                   0,02
1191 Тетран-7 (смесь: 1,4-метил
-5,6-дигидропиран - 38%;
2,4-метилентетра-
гидропиран-2%; изопро-
пилнитрат-50%; дициклопен-
тадиен-10%)                                               0,04
1192 Тетран двухкомпонентный
(смесь 1,4-метил-5,6-
дигидропиран-74,9%;
2,4 - метилентетрагидро-
пиран-23,9%; примеси-1,2%)                                0,06
1193 Тетран четырехкомпонентный
(1,4-метил-5,6-пигидро-
пиран-38%; 2,4-метилентет-
рагидропиран-12%;
циклогексилнитрат-10%;
дициклопентадиен-40%)                                     0,06
1194 2,3,3,3-Тетрафтор-21,1,2,
3,3,3-гексафтор-2-
(гептафторпропокси)
пропокси]пропаноилфторид
(по фтористому водороду)    2641-34-1    С 9 F 18 О 3           0,5
1195 2,3,3,3-Тетрафтор-2-
(гептафторпропоксипропан-
оилфторид) (по фтористому
водороду)                  2062-98-5    С 6 F 12 O 2           0,3
1196 Тетрафторметан              75-73-0      СF 4               10,0
1197 2,2,3,3-Тетрафторпропил
-2-фторпроп-2-еноат         96250-37-2   С 6 Н 5 F 5 O 2          0,01
1198 1,1,1,2-Тетрафторэтан       811-97-2     С 2 Н 2 F 4            2,5
1199 1,2,4,5-Тетрахлорбензол     95-94-3      С 6 Н 2 Сl 4           0,13
1200 1,1,1,3-Тетрахлорпропан     1070-78-6    С 3 Н 4 Сl 4           0,01

1201 2,3,4,5-Тетрахлор-6-
(трихлорметил) пиридин      1134-04-9    С 6 Сl 7 N           0,02
1202 Тетрахлорфосфоранил         20762-59-8   Сl 4 Р             0,01
1203 Тетрацин (қоспалар:
89,4%- екі компонентті;
9,3%-Циклогексилнитрат;
1,3%- қоспалар)                                           0,06
1204 Тетраэтилортосиликат        78-10-4      С 8 Н 20 O 4 Sі        0,5
1205 Тетраэтилқорғасын           78-00-2      С 8 Н 20 Рb        3 . 10 -6
1206 Тилозин фосфат                                            0,02
1207 Тиоациланилид                                             0,2
1208 0,0'-Тиоди(1,4-фенилен)
бис(0,0-диметилфосфат)      3383-96-8    С 16 H 20 O 6 P 2 S 3      0,01
1209 Тиокарбамиді                62-56-6      СН 4 N 2 S           0,01
1210 Тионилхлориді               7719-09-7    Сl 2 OS           0,005
1211 Тиосірке қышқылы            507-09-5     С 2 Н 4 OS          0,02
1212 Тиофосфорилхлориді          3892-91-0    Сl 3 РS           0,01
1213 L-Тирозин                   60-18-4      С 9 Н 11 NO 3         0,7
1214 Титан дибориді              12045-63-5   ТіВ 2             0,02
1215 Титан диоксиді              13463-67-7   О 2 Ті            0,5
1216 Шахталы хлоратордың
титанды тозаңды возгондары                               0,2
1217 Титан хром дибориді         39407-17-5   СrТіВ 2           0,02
1218 3-Толилкарбамин қышқылының
3-(N-метоксикарбониламино)
фенил эфирі                                             0,01
1219 Триалкиламиндер (C 7 -C 9
фракциясы аминдерінің:
тригептиламин, триоктиламин,
тринониламин қоспасы)                                    0,07
1220 С 12 15 Триалкилфоффиндері                               0,1
1221 Z-Треонин                   80-68-2      С 4 Н 9 3          0,05
1222 (D-(-); L-(+) и
DL-Трео-І(4-нитрофенил)-2
-амино-1,3-пропандиол)                   С 9 H 12 N 2 O 4        0,01
1223 2,4,6-Триброманилин        147-82-0      С 4 Н 4 Вr 3          0,02
1224 1,3,5-Трибромбензол        626-39-1      С 6 Н 3 Вr 3          0,1
1225 Трибутиламин               102-82-9      C 12 H 27 N         0,01
1226 Трибутилфосфат             126-73-8      С 12 H 27 O 4 Р       0,01
1227 Трибутилфосфин             998-40-3      С 12 Н 27 Р         0,09
1228 Три(гидроксиметил)
-аминометан                              С 4 Н 11 3         0,15
1229 Три(2-гидроксиэтил)амин    102-71-6      С 6 Н 15 3         0,04
1230 1,1,7-Тригидротриде.
кафторгетан-1-ол           375-82-6      С 7 Н 3 F 13 О        0,05
1231 Тридеканол-1               112-70-9      C 13 H 28 O         0,4
1232 Тридекафторгептан қышқылы                С 7 НF 13 O 2         1,0

1201 2,3,4,5-Тетрахлор-6-
(трихлорметил) пиридин      1134-04-9    С 6 Сl 7 N           0,02
1202 Тетрахлорфосфоранил         20762-59-8   Сl 4 Р             0,01
1203 Тетрацин (смесь:
двухкомпонентный-89,4%;
Циклогексилнитрат-9,3%;
примеси-1,3%)                                             0,06
1204 Тетраэтилортосиликат        78-10-4      С 8 Н 20 O 4 Sі         0,5
1205 Тетраэтилқорғасын           78-00-2      С 8 Н 20 Рb          3 . 10 -6
1206 Тилозин фосфат                                            0,02
1207 Тиоациланилид                                             0,2
1208 0,0'-Тиоди(1,4-фенилен)
бис(0,0-диметилфосфат)      3383-96-8    С 16 H 20 O 6 P 2 S 3       0,01
1209 Тиокарбамид                 62-56-6      СН 4 N 2 S           0,01
1210 Тионилхлорид                7719-09-7    Сl 2 OS            0,005
1211 Тиоуксусная кислота         507-09-5     С 2 Н 4 OS           0,02
1212 Тиофосфорилхлорид           3892-91-0    Сl 3 РS            0,01
1213 L-Тирозин                   60-18-4      С 9 Н 11 NO 3          0,7
1214 Титан диборид               12045-63-5   ТіВ 2              0,02
1215 Титан диоксид               13463-67-7   О 2 Ті             0,5
1216 Титановые пылевые возгоны
от шахтных хлораторов                                     0,2
1217 Титан хром диборид          39407-17-5   СrТіВ 2            0,02
1218 3-Толилкарбаминовой кислоты
3-(N-метоксикарбониламино)
фениловый эфир                                            0,01
1219 Триалкиламины (смесь аминов
фракций C 7 -C 9 тригептиламина,
триоктиламина, тринониламина)                             0,07
1220 С 12 15 Триалкилфоффины                                    0,1
1221 Z-Треонин                   80-68-2      С 4 Н 9 3           0,05
1222 (D-(-); L-(+) и
DL-Трео-І(4-нитрофенил)-2
-амино-1,3-пропандиол)                   С 9 H 12 N 2 O 4         0,01
1223 2,4,6-Триброманилин        147-82-0      С 4 Н 4 Вr 3           0,02
1224 1,3,5-Трибромбензол        626-39-1      С 6 Н 3 Вr 3           0,1
1225 Трибутиламин               102-82-9      C 12 H 27 N          0,01
1226 Трибутилфосфат             126-73-8      С 12 H 27 O 4 Р        0,01
1227 Трибутилфосфин             998-40-3      С 12 Н 27 Р          0,09
1228 Три(гидроксиметил)
-аминометан                              С 4 Н 11 3          0,15
1229 Три(2-гидроксиэтил)амин    102-71-6      С 6 Н 15 3          0,04
1230 1,1,7-Тригидротриде-
кафторгетан-1-ол           375-82-6      С 7 Н 3 F 13 О         0,05
1231 Тридеканол-1               112-70-9      C 13 H 28 O          0,4
1232 Тридекафторгептановая
кислота                                  С 7 НF 13 O 2          1,0

1233 Трийодметан                75-47-8       СНІ 3             0,04
1234 1,3,5-Триметилбензол       108-67-8      С 9 Н 12            0,1
1235 Экзо-1,7,7-Триметилби.
цикло[2,2,1] гептанол-2    124-76-5      С 10 Н 18 O         1,4
1236 1,7,7-Триметилбицикло
[2,2,1] гептанон-2-сульфон
-І0 қышқылы                              С 10 Н 16 O 4 S       0,04
1237 3-(2,2,2-Триметилгидрази.
ний) метилпропионат, бромид              С 7 Н 17 ВrN 2 O 2      0,005
1238 [S-(L)]-3,7,11-Триметил-
1,6,10-додекатриен-3-ол     142-50-7     С 15 Н 26 O         0,07
1239 1,1'-Триметиленбис(4-
гидроксиминометилпиридиний
бромиді), моногидрат                   С 15 Н 24 Вr 2 N 4 . Н 2 О   0,01
1240 1,1',4,4',4'',4
-Триметиленбис-(4-сульфа.
нилилсульфаниламид)                                      0,01
1241 3,5,5-Триметилоксазоли.
диндион-2,4                 127-48-0     C 6 H 9 NO 3          0,01
1242 Триметилсульфоний бромиді   25596-24-1   С 3 Н 9 ВrOS        0,003
1243 N,N,а-Триметил-10Н
-фенотиазин-10-этанамин
гидрохлориді                58-33-3      С 17 Н 20 N 2 S . СlН    0,01
1244 Триметилхлорсилан           75-77-4      С 3 Н 9 СlSі         0,01
1245 4-[2,6,6-Триметил-1-
циклогексен-1-ил]
бут-3-ен-2-он               79-77-6      С 13 Н 20 О         0,01
1246 4-(2,6,6-Триметилцик.
логексенил-1)-3
-метилбутен-3-он-2          79-89-0      С 14 Н 22 О         0,05
1247 а,а,4-Триметилциклогекс
-3-ен-1-метанол             98-55-5      С 10 H 18 О        0,0003
1248 3,5,5-Триметилциклогекс
-2-ен-1-он                  78-59-1      С 9 Н 14 O         0,01
1249 3,5,5-Триметилциклогекс
-3-ен-1-он (85%)
3-метокси-карбониламино.
фенил эфирі мен 3-толил.
карбамин (15%)/Бетанал
қышқылының қоспасы                                       0,001
1250 2,4,6-Тринитротолуол        118-96-7     С 7 Н 5 N 3 О 6         0,007
1251 2,4,6-Тринитрофенол         88-89-1      С 6 Н 3 N 3 O 7         0,01
1252 Тринитроэтилбензол          28655-68-7   С 8 H 7 N 3 О 6         0,005
1253 Три (проп-1-енил) амин      102-70-5     С 9 Н 15 N          0,01
1254 L-Триптофан                 73-22-3      С 11 Н 12 N 2 О 2       0,05
1255 Трис (метилфенил) фосфат    1330-78-5    С 21 Н 21 O 4 Р       0,01
1256 Трифторметан                75-46-7      СНF 3             10,0
1257 Трифторметансульфенилфторид 17742-04-0   СF 4 S            0,003
1258 3-Трифторметиланилин        98-16-8      С 7 Н 6 F 3 N         0,01
1259 3-(Трифторметил) дифенил-
4-амин                      449-42-3     С 13 Н 10 F 3 N       0,01
1260 2-Трифторметил-10-(3
-диэтиламинопропионил)

1233 Трийодметан                75-47-8       СНІ 3              0,04
1234 1,3,5-Триметилбензол       108-67-8      С 9 Н 12             0,1
1235 Экзо-1,7,7-Триметилби-
цикло[2,2,1] гептанол-2    124-76-5      С 10 Н 18 O          1,4
1236 1,7,7-Триметилбицикло
[2,2,1] гептанон-2-
сульфоновая-10 кислота                   С 10 Н 16 O 4 S        0,04
1237 3-(2,2,2-Триметилгидрази-
ний) метилпропионат, бромид              С 7 Н 17 ВrN 2 O 2       0,005
1238 [S-(L)]-3,7,11-Триметил-
1,6,10-додекатриен-3-ол     142-50-7     С 15 Н 26 O          0,07
1239 1,1'-Триметиленбис(4-
гидроксиминометилпиридиний
бромид), моногидрат                   С 15 Н 24 Вr 2 N 4 . Н 2 О     0,01
1240 1,1',4,4',4'',4
-Триметиленбис-(4-сульфа-
нилилсульфаниламид)                                       0,01
1241 3,5,5-Триметилоксазоли-
диндион-2,4                 127-48-0     C 6 H 9 NO 3           0,01
1242 Триметилсульфоний бромид    25596-24-1   С 3 Н 9 ВrOS         0,003
1243 N,N,(-Триметил-10Н
-фенотиазин-10-этанамин
гидрохлорид                 58-33-3      С 17 Н 20 N 2 S . СlН     0,01
1244 Триметилхлорсилан           75-77-4      С 3 Н 9 СlSі         0,01
1245 4-[2,6,6-Триметил-1-
циклогексен-1-ил]
бут-3-ен-2-он               79-77-6      С 13 Н 20 О          0,01
1246 4-(2,6,6-Триметилцик-
логексенил-1)-3
-метилбутен-3-он-2          79-89-0      С 14 Н 22 О         0,05
1247 a,a,4-Триметилциклогекс
-3-ен-1-метанол             98-55-5      С 10 H 18 О         0,0003
1248 3,5,5-Триметилциклогекс
-2-ен-1-он                  78-59-1      С 9 Н 14 O          0,01
1249 3,5,5-Триметилциклогекс
-3-ен-1-он (85%) смесь с
3-метокси-карбониламино-
фениловым эфиром 3-толил-
карбаминовой кислоты
(15%)/Бетанал                                           0,001
1250 2,4,6-Тринитротолуол        118-96-7     С 7 Н 5 N 3 О 6         0,007
1251 2,4,6-Тринитрофенол         88-89-1      С 6 Н 3 N 3 O 7         0,01
1252 Тринитроэтилбензол          28655-68-7   С 8 H 7 N 3 О 6         0,005
1253 Три (проп-1-енил) амин      102-70-5     С 9 Н 15 N          0,01
1254 L-Триптофан                 73-22-3      С 11 Н 12 N 2 О 2       0,05
1255 Трис (метилфенил) фосфат    1330-78-5    С 21 Н 21 O 4 Р       0,01
1256 Трифторметан                75-46-7      СНF 3             10,0
1257 Трифторметансульфенилфторид 17742-04-0   СF 4 S            0,003
1258 3-Трифторметиланилин        98-16-8      С 7 Н 6 F 3 N         0,01
1259 3-(Трифторметил) дифенил-
4-амин                      449-42-3     С 13 Н 10 F 3 N       0,01
1260 2-Трифторметил-10-(3
-диэтиламинопропионил)

фенотиазин, гидрохлориді               С 20 Н 23 F 3 N 2 S . СlН    0,01
1261 Трифторметилтрифтороксиран  428-59-1     С 3 F 6 О            0,03
1262 1,1,2-Трифтор-1,2,2 -
трихлорэтан                 76-13-1      С 2 Сl 2 F 3           8,0
1263 Трифторхлорметан            75-72-9      ССlF 3             30,0
1264 Трифторхлорэтилен           79-38-9      С 2 СlF 3            0,01
1265 Трихлорацетат натрия        650-51-1     С 2 Сl 3 NаO 2         0,2
1266 2,3,6-Трихлорбензой
қышқылының диметиламинді
тұзы                        3426-62-8  С 7 Н 3 Сl 3 O 2 . С 2 Н 7 N    0,01
1267 Трихлорбензол               12002-48-1   С 6 Н 3 Сl 3           0,008
1268 Трихлордифенил              25323-68-6   С 12 Н 7 Сl 3          0,001
1269 Трихлорметилбензол          98-07-7      С 7 Н 5 Сl 3           0,01
1270 1,1,1-Трихлор-2-метил.
пропан-2-ол                 57-15-8      С 4 Н 7 Сl 3 О         0,01
1271 2-(Трихлорметил)-3,4,5
-трихлорпиридин             1201-30-5    С 6 НСl 6 N          0,02
1272 4-Трихлорметил-1-хлорбензол 5216-25-1    С 7 Н 4 Сl 4           0,001
1273 Трихлорсилан                10025-78-2   НСl 3 Sі           0,02
1274 2,3,6-Трихлортолуол         2077-46-5    С 7 Н 5 Сl 3           0,1
1275 2,4,6-Трихлор-1,3,5-триазин 108-77-0     С 3 Сl 3 N 3          0,005
1276 2,4,6-Трихлорфенилгидразин
хлоргидраті                 76195-84-1   СбН 5 Cl 3 N 2         0,001
1277 2,4,6-Трихлорфенол          88-06-2      С 6 Н 3 Сl 3 O         0,003
1278 Трихлорэтилсилан            115-21-9     С 2 Н 5 Сl 3 Sі        0,005
1279 Три(хлорэтил)фосфат         115-96-8     С 6 Н 12 Сl 3 O 4 Р      0,01
1280 Трицикло[3,3,1,1] 3,7 декан   281-23-2     C 10 H 16           0,0075
1281 Трицикло[3,3,1,1] 3,7
декан-1-карбонилхлорид      2094-72-6    С 22 H 15 СlO        0,01
1282 Трицикло[3,3,1,1] 3,7
деканкарбон қышқылы         828-51-3     С 11 Н 16 О 2          0,01
1283 Триэтиленгликоль            112-27-6     С 6 Н 14 O 4           1,0
1284 Триэтиленгликоль диацетат   111-21-7     C 10 H 18 O 6          0,1
1285 Триэтоксисилан              998-30-1     С 6 Н 16 О 3 Sі        0,01
1286 1,1,1-Триэтоксиэтан         78-39-7      C 8 H 18 O 3           0,2
1287 Уайт-спирит                 8052-41-3                     1,0
1288 Көміртегі оксид сульфиді    463-58-1     СOS              0,1
1289 Уродан                                                    0,5
1290 Фенантрен                   85-01-8      С 14 Н 10            0,01
1291 (DL-Фенилаланин)            150-30-1     С 9 Н 11 2          0,7
1292 2-Фенилантранил қышқылының

фенотиазин, гидрохлорид                С 20 Н 23 F 3 N 2 S . СlН    0,01
1261 Трифторметилтрифтороксиран  428-59-1     С 3 F 6 О            0,03
1262 1,1,2-Трифтор-1,2,2 -
трихлорэтан                 76-13-1      С 2 Сl 2 F 3           8,0
1263 Трифторхлорметан            75-72-9      ССlF 3             30,0
1264 Трифторхлорэтилен           79-38-9      С 2 СlF 3            0,01
1265 Трихлорацетат натрия        650-51-1     С 2 Сl 3 NаO 2         0,2
1266 2,3,6-Трихлорбензойной
кислоты диметиламинная
соль                        3426-62-8  С 7 Н 3 Сl 3 O 2 . С 2 Н 7 N    0,01
1267 Трихлорбензол               12002-48-1   С 6 Н 3 Сl 3           0,008
1268 Трихлордифенил              25323-68-6   С 12 Н 7 Сl 3          0,001
1269 Трихлорметилбензол          98-07-7      С 7 Н 5 Сl 3           0,01
1270 1,1,1-Трихлор-2-метил-
пропан-2-ол                 57-15-8      С 4 Н 7 Сl 3 О         0,01
1271 2-(Трихлорметил)-3,4,5
-трихлорпиридин             1201-30-5    С 6 НСl 6 N          0,02
1272 4-Трихлорметил-1-хлорбензол 5216-25-1    С 7 Н 4 Сl 4           0,001
1273 Трихлорсилан                10025-78-2   НСl 3 Sі           0,02
1274 2,3,6-Трихлортолуол         2077-46-5    С 7 Н 5 Сl 3           0,1
1275 2,4,6-Трихлор-1,3,5-триазин 108-77-0     С 3 Сl 3 N 3           0,005
1276 2,4,6-Трихлорфенилгидразина
хлоргидрат                  76195-84-1   СбН 5 Cl 3 N 2         0,001
1277 2,4,6-Трихлорфенол          88-06-2      С 6 Н 3 Сl 3 O         0,003
1278 Трихлорэтилсилан            115-21-9     С 2 Н 5 Сl 3 Sі        0,005
1279 Три(хлорэтил)фосфат         115-96-8     С 6 Н 12 Сl 3 O 4 Р      0,01
1280 Трицикло[3,3,1,1] 3,7 декан   281-23-2     C 10 H 16            0,0075
1281 Трицикло[3,3,1,1] 3,7
декан-1-карбонилхлорид      2094-72-6    С 22 H 15 СlO        0,01
1282 Трицикло[3,3,1,1] 3,7
деканкарбоновая кислота     828-51-3     С 11 Н 16 О 2          0,01
1283 Триэтиленгликоль            112-27-6     С 6 Н 14 O 4           1,0
1284 Триэтиленгликоль диацетат   111-21-7     C 10 H 18 O 6          0,1
1285 Триэтоксисилан              998-30-1     С 6 Н 16 О 3 Sі        0,01
1286 1,1,1-Триэтоксиэтан         78-39-7      C 8 H 18 O 3           0,2
1287 Уайт-спирит                 8052-41-3                     1,0
1288 Углерод оксид сульфид       463-58-1     СOS              0,1
1289 Уродан                                                    0,5
1290 Фенантрен                   85-01-8      С 14 Н 10            0,01
1291 (DL-Фенилаланин)            150-30-1     С 9 Н 11 2          0,7
1292 2-Фенилантранилой кислоты

натрий тұзы                             С 13 Н 10 NNаО 2        0,12
1293 4-фенил-3-бутен-2-он        122-57-6     С 10 Н 10 О          0,1
1294 1,1'-(1,3-Фенилен) бис-
1Н-пиррол-2,5-дион          3006-93-7    С 4 H 8 N 2 O 3          0,01
1295 1,2-Фенилендиамин           95-54-5      С 6 Н 8 N 2            0,005
1296 Фенилен-1,4-диамин
дигидрохлориді              624-18-0     С 6 H 8 N 2 . Сl 2 H 2     0,0005
1297 Фенилизоцианат              103-71-9     С 7 Н 5 NО          0,01
1298 2-фенилметандикарбон
қышқылы                     2613-89-0    С 9 H 8 O 4            0,1
1299 L-1-Фенил-2-метиламино.
пропанол-1, гидрохлорид     345-78-8     С 10 H 15 . СlН     0,01
1300 N-Фенил-2-нафтиламин
(нафтам 2-нафтиламинде
орын алмаған жағдайда)      28258-64-2   С 16 Н 13 N         0,03
1301 2-Фенилоксиран              96-09-3      C 8 H 8 O           0,03
1302 2-(4-Фенилпирролид-2-он
-1-ил) ацетамиді            77472-70-9   С 12 Н 14 N 2 O 2       0,01
1303 Фенилпропанол                            С 9 Н 12 O          0,45
1304 3-Фенилпропеналь            104-55-2     С 9 H 8 O           0,03
1305 3-Фенилпроп-2-ен-1-ол       104-54-1     С 9 Н 10 О          0,01
1306 Фенилтрихлорсилан           108-95-2     С 6 Н 5 Сl 3 Sі       0,01
1307 Фенилундекан қышқылы        50696-68-9   С 17 H 26 O 2         0,02
1308 N-Фенил-N-хлорацетамиді     579-11-3     С 8 Н 8 СlNО        0,01
1309 1-Фенилэтанол                            С 8 Н 10 О          0,14
1310 2-Фенилэтанол               60-12-8      С 8 Н 10 О          0,1
1311 2-Фенилэтиламин             64-04-0      С 8 Н 11 N          0,02
1312 1-Фенилэтилацетат                        С 10 Н 12 О 2         0,4
1313 0-Фенил-0-этилхлортиофосфат 38052-05-0   С 8 Н 10 СlO 2 РS     0,01
1314 2-Фенил-3-этоксикарбонил-
4-[(диметиламино)метил]-5
-ги-дроксибензофуран,
гидрохлориді                51771-50-7   С 20 Н 21 NO 4 . СlН    0,03
1315 3-Феноксибензальдегиді      39515-51-0   С 13 Н 10 O 2          0,03
1316 Феноксиметилпенициллан
қышқылы                     87-08-1      С 16 Н 18 N 2 O 5 S     0,0025
1317 Феноксисірке қышқылы        122-59-8     С 8 Н 8 О 3           0,02
1318 2-Феноксиэтанол             122-99-6     С 8 Н 10 О 2          0,05
1319 OS730 М Флотореагент
Лилафлот                                                 0,4
1320 МФТК-Э Флотореагенті                     С 9 Н 11 NO 4 S 2       0,85
1321 МФТК-ЭГ Флотореагенті
(МФТК-ЭГ 11,2% -
тиогликолят және натрий
14,4% дитиогликоляты
қоспасымен бірге)                                        0,15

натриевая соль                          С 13 Н 10 NNаО 2        0,12
1293 4-фенил-3-бутен-2-он        122-57-6     С 10 Н 10 О          0,1
1294 1,1'-(1,3-Фенилен) бис-
1Н-пиррол-2,5-дион          3006-93-7    С 4 H 8 N 2 O 3          0,01
1295 1,2-Фенилендиамин           95-54-5      С 6 Н 8 N 2            0,005
1296 Фенилен-1,4-диамин
дигидрохлорид               624-18-0     С 6 H 8 N 2 . Сl 2 H 2     0,0005
1297 Фенилизоцианат              103-71-9     С 7 Н 5 NО          0,01
1298 2-фенилметандикарбоновая
кислота                     2613-89-0    С 9 H 8 O 4            0,1
1299 L-1-Фенил-2-метиламино-
пропанол-1, гидрохлорид     345-78-8     С 10 H 15 . СlН     0,01
1300 N-Фенил-2-нафтиламин
(при отсутствии в нафтаме
2-нафтиламина)              28258-64-2   С 16 Н 13 N          0,03
1301 2-Фенилоксиран              96-09-3      C 8 H 8 O            0,03
1302 2-(4-Фенилпирролид-2-он
-1-ил) ацетамид             77472-70-9   С 12 Н 14 N 2 O 2        0,01
1303 Фенилпропанол                            С 9 Н 12 O           0,45
1304 3-Фенилпропеналь            104-55-2     С 9 H 8 O            0,03
1305 3-Фенилпроп-2-ен-1-ол       104-54-1     С 9 Н 10 О           0,01
1306 Фенилтрихлорсилан           108-95-2     С 6 Н 5 Сl 3 Sі        0,01
1307 Фенилундекановая кислота    50696-68-9   С 17 H 26 O 2          0,02
1308 N-Фенил-N-хлорацетамид      579-11-3     С 8 Н 8 СlNО         0,01
1309 1-Фенилэтанол                            С 8 Н 10 О           0,14
1310 2-Фенилэтанол               60-12-8      С 8 Н 10 О           0,1
1311 2-Фенилэтиламин             64-04-0      С 8 Н 11 N           0,02
1312 1-Фенилэтилацетат                        С 10 Н 12 О 2          0,4
1313 0-Феиил-0-этилхлортиофосфат 38052-05-0   С 8 Н 10 СlO 2 РS      0,01
1314 2-Фенил-3-этоксикарбонил-
4-[(диметиламино)метил]-5
-ги-дроксибензофуран,
гидрохлорид                 51771-50-7   С 20 Н 21 NO 4 . СlН    0,03
1315 3-Феноксибензальдегид       39515-51-0   С 13 Н 10 O 2          0,03
1316 Феноксиметилпенициллановая
кислота                     87-08-1      С 16 Н 18 N 2 O 5 S     0,0025
1317 Феноксиуксусная кислота     122-59-8     С 8 Н 8 О 3           0,02
1318 2-Феноксиэтанол             122-99-6     С 8 Н 10 О 2          0,05
1319 OS730 М Флотореагент
Лилафлот                                                 0,4
1320 МФТК-Э Флотореагент                     С 9 Н 11 NO 4 S 2        0,85
1321 МФТК-ЭГ Флотореагент
(МФТК-ЭГ с примесью
тиогликолята - 11,2% и
дитиогликолята - 14,4%
натрий)                                                  0,15

1322 НК-82Флотореагенті                                       0,5
1323 Фолий қышқылы               59-30-3      С 19 Н 19 N 7 O 4      0,0005
1324 Формиат натрия              141-53-7     СНNаО 2           0,1
1325 2-Формил-5-метилфуран       620-02-0     С 6 Н 6 О 2           0,2
1326 Форстерит (97% магний
ортосиликаты және 3% барий
оксидінің қоспасы)                                      0,05
1327 Фосген                      75-44-5      ССl 2 О          0,003
1328 Фосфенокс Н9-10                                         0,2
1329 N-(Фосфонометил)
аминосірке қышқылы          1071-83-6    С 3 Н 8 5 Р       0,04
1330 Фосфор (ақ, сары)           12185-10-3    Р             0,0005
1331 Фосфор красный              7723-14-0     Р             0,0005
1332 Фосфорилхлорид              10025-87-3    Сl 3 ОР         0,005
1333 Орто-Фосфорлы қышқыл        10294-56-1   Н 3 О 3 Р          0,02
1334 Фосфор трихлориді           7719-12-2    Сl 3 Р           0,01
1335 Фосфорлы қышқылдың
диалкилполиэтиленгликоль
эфирі, натрий тұзы                                       0,2
1336 Фосфорлы қышқылдың
диалкилполиэтиленгликоль
эфирі, триэтаноламин тұзы                                0,2
1337 в-D-Фруктофуранозил-
а-D-глюкопиранозид
гидросульфат, негізгі
алюминий тұзы               54182-58-0                   0,03
1338 Перфторланған органикалық
қышқылдың ФК сериясындағы
фторангидриді (ФК-96
мономерлер өндірісінің
жартылай өнімдері)
/фторлы сутегі бойынша/                                   0,01
1339 2-Фторанизол                321-28-8     С 7 Н 7 FО           0,6
1340 3-Фторанизол                456-49-5     С 7 Н 7 FО           0,5
1341 4-Фторанизол                459-60-9     С 7 Н 7 FО           0,5
1342 1-[3-(4-фторбензоил)пропил]
-4-(2-оксо-1-бензимида
-золинил)-1,2,5,6
-тетрагидропиридин          548-73-2     С 22 Н 22 FN 3 О 2      0,005
1343 Фторбензол                  462-06-6     С 6 Н 5 F            0,1
1344 2-Фтортолуол                95-52-3      С 7 Н 7 F            0,2
1345 4-Фтортолуол                352-32-9     С 7 Н 7 F            0,3
1346 Фторэтилен                  75-02-5      С 2 Н 3 F            0,15
1347 Натрий фузидиеноаты         751-94-0     С 31 Н 47 NаО 6      0,001
1348 Фуран                       110-00-9     С 4 Н 4 O           0,01
1349 2-Фурфуриламин              617-89-0     С 5 H 7 NО          0,01
1350 Хинуклидина-3-дифенил.
карбинол гидрохлориді       10447-38-8   С 20 Н 23 . СlН    0,01
1351 Хитин                                                    0,0005
1352 С 12 15 Хлоралканы                                       0,1

1322 Флотореагент НК-82                                       0,5
1323 Фолиевая кислота            59-30-3      С 19 Н 19 N 7 O 4       0,0005
1324 Формиат кислота             141-53-7     СНNаО 2           0,1
1325 2-Формил-5-метилфуран       620-02-0     С 6 Н 6 О 2           0,2
1326 Форстерит (смесь: 97%
магния ортосиликата и 3%
Бария оксида)                                           0,05
1327 Фосген                      75-44-5      ССl 2 О          0,003
1328 Фосфенокс Н9-10                                         0,2
1329 N-(Фосфонометил)
аминоуксусная кислота       1071-83-6    С 3 Н 8 5 Р       0,04
1330 Фосфор (белый, желтый)      12185-10-3    Р             0,0005
1331 Фосфор красный              7723-14-0     Р             0,0005
1332 Фосфорилхлорид              10025-87-3    Сl 3 ОР         0,005
1333 Орто-Фосфористая кислота    10294-56-1   Н 3 О 3 Р          0,02
1334 Фосфор трихлорид            7719-12-2    Сl 3 Р           0,01
1335 Фосфорной кислоты
диалкилполиэтиленгликолевый
эфир, Натриевая соль                                    0,2
1336 Фосфорной кислоты
диалкилполиэтиленгликолевый
эфир, триэтаноламиновая соль                            0,2
1337 b-D-Фруктофуранозил-
a-D-глюкопиранозид
гидросульфат, основная
алюминиевая соль            54182-58-0                   0,03
1338 Фторангидриды перфториро-
ванных органических кислот
Серии ФК (полупродукты
производства мономера
ФК-96)
/по фтористому водороду/                                  0,01
1339 2-Фторанизол                321-28-8     С 7 Н 7 FО           0,6
1340 3-Фторанизол                456-49-5     С 7 Н 7 FО           0,5
1341 4-Фторанизол                459-60-9     С 7 Н 7 FО           0,5
1342 1-[3-(4-фторбензоил)пропил]
-4-(2-оксо-1-бензимида
-золинил)-1,2,5,6
-тетрагидропиридин          548-73-2     С 22 Н 22 FN 3 О 2       0,005
1343 Фторбензол                  462-06-6     С 6 Н 5 F            0,1
1344 2-Фтортолуол                95-52-3      С 7 Н 7 F            0,2
1345 4-Фтортолуол                352-32-9     С 7 Н 7 F            0,3
1346 Фторэтилен                  75-02-5      С 2 Н 3 F            0,15
1347 Фузидиеноат натрия          751-94-0     С 31 Н 47 NаО 6        0,001
1348 Фуран                       110-00-9     С 4 Н 4 O            0,01
1349 2-Фурфуриламин              617-89-0     С 5 H 7 NО           0,01
1350 Хинуклидина-3-дифенил-
карбинол гидрохлорид        10447-38-8   С 20 Н 23 . СlН    0,01
1351 Хитин                                                    0,0005
1352 Хлоралканы С 12 15                                        0,1

1353 2-Хлор-4-амино-6,7
-диметоксихитозамин                                      0,01
1354 Натрий хлорацетаты          3926-62-3    С 2 Н 2 ClNаО 3       0,005
1355 3-Хлорацетилиндол           94812-07-4   С 10 Н 8 ClNО       0,003
1356 Хлорацетилхлориді           79-04-9      С 2 Н 2 Сl 2 О        0,02
1357 2-о-Хлорбензой қышқылы      118-91-2     С 7 Н 5 СlO 2         0,06
1358 1-(4-Хлорбензолсульфонил)
-3-пропилнесепнәрі          94-20-2     С 10 Н 13 СlN 2 O 3      0,05
1359 2-Хлорбензолсульфон
қышқылының N-(4-метил-
6-метокси-1,3,5-триазин
-2-илкарбамоил)амида
2-(N,N-диэтиламино)
этанола аддукті                        С 18 Н 27 СlN 6 O 5 S     0,05
1360 1-Хлорбицикло[2,2,1]
гепт-2-ен                   15019-71-3   С 7 Н 9 Сl          0,02
1361 3-Хлорбутан-2-он            4091-39-8    С 4 Н 7 СlO         0,02
1362 N-(6-Хлоргексил)-N'-
(гидроксиэтил) несепнәрі                С 9 Н 19 ClN 2 О 2       0,01
1363 Хлоргидринстирол                        С8Н 7 СlO          1,4
1364 2'-Хлор-5'-[ү-(2''4''
ди-трет-амилфенокси)
бутиропламино]анилид-a-
(4-карбокси-фенокси)
пивалоилсірке қышқылы                  С 46 Н 57 СlN 3 O 6       0,1
1365 триметилсірке қышқылының
2-Хлор-5-[y-(2,4-ди-трет
-амилфенок-си) бутирои.
ламино]анилиді                         С 31 H 47 ClN 2 О 2       0,1
1366 7-Хлор-2,3-дигидро-3-
гидрокси-5-фенил-1Н-1,4
-бензодиазе-пин-2-он        607-75-1   С 15 Н 11 СlN 2 O 2      0,01
1367 2-Хлор-N-(2,6-диметилфенил)
ацетамид                    1131-01-7    С 10 Н 12 ClNО     0,025
1368 3-Хлордифениламин-6-карбон
қышқылы                     10049-04-4   СlO 2            0,02
1369 N-Хлоркарбонилиминодибензил              С 15 Н 12 СlNО     0,15
1370 N-Хлоркарбонил-2,2'
-иминостильбен                           С 29 Н 22 СlNО     0,15
1371 3-Хлор-4-метиланилин        95-74-9      С 7 H 8 СlN        0,01
1372 Хлорметилбензол             100-44-7     С 7 Н 7 Сl         0,05
1373 2-Хлор-10-метил-3,4
-диазофеноксазин                         С 13 Н 8 СlN 5 O     0,01
1374 Хлорметоксиметан            107-30-2     С 2 Н 5 СlO        0,02
1375 2-Хлор-5-нитроанилин        6283-25-6    С 6 Н 5 СlN 2 O 2      0,002
1376 2-Хлор-4-нитротолуол        121-86-8     С 7 Н 6 СlNO 2       0,005
1377 Хлорпарафины ХП-400,
ХП-1100                                                  0,1
1378 5-Хлорпентан-2-он           5891-21-4    С 5 Н 9 СlO        0,02
1379 Оңай қайнатылатын
хлорпиколиндер (үш-
пентахлорпиколин-
дердің қоспасы)                                          0,02
1380 2-Хлорпропан                75-29-6      С 3 Н 7 Сl          0,05

1353 2-Хлор-4-амино-6,7
-диметоксихитозамин                                      0,01
1354 Хлорацетат натрия           3926-62-3    С 2 Н 2 ClNаО 3       0,005
1355 3-Хлорацетилиндол           94812-07-4   С 10 Н 8 ClNО       0,003
1356 Хлорацетилхлорид            79-04-9      С 2 Н 2 Сl 2 О        0,02
1357 2-о-Хлорбензая кислота      118-91-2     С 7 Н 5 СlO 2         0,06
1358 1-(4-Хлорбензолсульфонил)
-3-пропилмочевина           94-20-2     С 10 Н 13 СlN 2 O 3      0,05
1359 2-Хлорбензолсульфоновой
кслоты N-(4-метил-
6-метокси-1,3,5-триазин
-2-илкарбамоил)амида
2-(N,N-диэтиламино)
этанола аддукт                         С 18 Н 27 СlN 6 O 5 S     0,05
1360 1-Хлорбицикло[2,2,1]
гепт-2-ен                   15019-71-3   С 7 Н 9 Сl          0,02
1361 3-Хлорбутан-2-он            4091-39-8    С 4 Н 7 СlO         0,02
1362 N-(6-Хлоргексил)-N'-
(гидроксиэтил) мочевина                 С 9 Н 19 ClN 2 О 2       0,01
1363 Хлоргидринстирол                        С 8 Н 7 СlO          1,4
1364 2'-Хлор-5'-[ү-(2''4''
ди-трет-амилфенокси)
бутиропламино]анилид-(-
(4-карбокси-фенокси)
пивалоилуксусной кислоты                С 46 Н 57 СlN 3 O 6       0,1
1365 2-Хлор-5-[ү-(2,4-ди-трет
-амилфенок- си) бутирои-
ламино]анилид триметил-
уксусной кислоты                       С 31 H 47 ClN 2 О 2       0,1
1366 7-Хлор-2,3-дигидро-3-
гидрокси-5-фенил-1Н-1,4
-бензодиазе-пин-2-он        607-75-1   С 15 Н 11 СlN 2 O 2      0,01
1367 2-Хлор-N-(2,6-диметилфенил)
ацетамид                    1131-01-7    С 10 Н 12 ClNО     0,025
1368 3-Хлордифениламин-6-
карбоновая кислота         10049-04-4    СlO 2           0,02
1369 N-Хлоркарбонилиминодибензил              С 15 Н 12 СlNО     0,15
1370 N-Хлоркарбонил-2,2'
-иминостильбен                           С 29 Н 22 СlNО     0,15
1371 3-Хлор-4-метиланилин        95-74-9      С 7 H 8 СlN        0,01
1372 Хлорметилбензол             100-44-7     С 7 Н 7 Сl         0,05
1373 2-Хлор-10-метил-3,4
-диазофеноксазин                         С 13 Н 8 СlN 5 O     0,01
1374 Хлорметоксиметан            107-30-2     С 2 Н 5 СlO        0,02
1375 2-Хлор-5-нитроанилин        6283-25-6    С 6 Н 5 СlN 2 O 2      0,002
1376 2-Хлор-4-нитротолуол        121-86-8     С 7 Н 6 СlNO 2       0,005
1377 Хлорпарафины ХП-400,
ХП-1100                                                 0,1
1378 5-Хлорпентан-2-он           5891-21-4    С 5 Н 9 СlO        0,02
1379 Хлорпиколины легкокипящие
(смесь три-пентахлорпи-
колинов)                                                0,02
1380 2-Хлорпропан                75-29-6      С 3 Н 7 Сl          0,05

1381 2-Хлорпропан қышқылы        598-78-7     С 3 Н 5 СlO 2         0,03
1382 Хлорсульфон қышқылы
(тұз қышқылы бойынша)       7790-94-5    СlНО 3 S          0,2
1383 2-Хлортолуол                95-49-8      С 7 Н 7 Сl          0,02
1384 3-Хлортолуол                108-41-8     С 7 Н 7 Сl          0,01
1385 4-Хлортолуол                106-43-4     С 7 Н 7 Сl          0,01
1386 1'S-транс-7-Хлор-2',4,
6-триметокси-6'-
метилспиро[бензофуран-2
(3Н), [2]циклогексен]-
3,4'-дион                   126-07-8     С 17 Н 17 СlO 6       0,002
1387 Хлорсірке қышқылы           79-11-8      С 2 Н 3 СlO 2         0,02
1388 3-Хлор-N-(фенилметил)
пропанамид                  501-68-8     С 10 Н 12 СlNО      0,02
1389 2-Хлорфенол                 95-57-8      С6Н5СlO         0,02
1390 3-Хлорфенол                 108-43-0     С6Н5СlO         0,01
1391 5-Хлор-N-(2-хлор-4-
нитрофенил)-2-
гидроксибензамид            50-65-7      С 13 Н 8 Сl 2 N 2 O 4     0,01
1392 Хлорциан                    506-77-4     ССlN            0,003
1393 2-Хлорэтилфосфон қышқылы.
ның бис(2-дихлорэтил эфирі)              С 6 Н 12 Сl 3 О 3 Р     0,01
1394 2-Хлорэтанол                107-07-3     С 2 Н 5 СlO         0,01
1395 Холест-5-ен-3-ол-
(3в)-бензоат                604-32-0     С 34 H 50 O 2         0,03
1396 Холестерин және оның
қосындылары (хлорид,
валерат, пеларгонат)                                     0,01
1397 Үшвалентті хромдар
қосындылары (Сr 3+ -ға
қайта есептегенде)                                       0,01
1398 Цезий йодиді (цезийге
қайта есептегенде)          7789-17-5    CsІ             0,005
1399 Целлюлоза                   9012-54-8                    0,03
1400 Церий және оның бей.
органикалық қосындылары
(диоксид; полирит;
фотопол) /церийге қайта
есептегенде/                                             0,06
1401 С Цефалоспорині (мырыш
тұзы)                                                    0,005
1402 Цефалотин (натрий тұзы)     58-71-9    С 16 Н 15 N 2 NаО 6 S 2     0,005
1403 Цианкобаламин               68-19-9   С 63 Н 88 СоN 14 О 14 Р   0,00002
1404 Циклобутилиденциклобутан    6708-14-1    С 8 Н 12             0,07
1405 Циклогекса-2,5-диен-1,4-
дион диоксимі               105-11-3     С 6 Н 6 N 2 O 2          0,03
1406 1,3-Циклогександион
фенилгидразоны                           С 12 Н 16 N 2 O 2        0,03
1407 Циклогексан-1,2-дион
4-циклогексилфенилгидразоны              С 18 Н 27 N 2 O 2        0,1
1408 4-Циклогексиланилин сульфаты          С 12 Н 17 N . 1/2Н 2 O 4 S   0,025
1409 Циклогексилбензол           827-52-1     С 12 Н 16            0,01

1381 2-Хлорпропановая кислота    598-78-7     С 3 Н 5 СlO 2         0,03
1382 Хлорсульфоновая кислота
(по соляной кислоте)        7790-94-5    СlНО 3 S          0,2
1383 2-Хлортолуол                95-49-8      С 7 Н 7 Сl          0,02
1384 3-Хлортолуол                108-41-8     С 7 Н 7 Сl          0,01
1385 4-Хлортолуол                106-43-4     С 7 Н 7 Сl          0,01
1386 1'S-транс-7-Хлор-2',4,
6-триметокси-6'-
метилспиро[бензофуран-2
(3Н), [2]циклогексен]-
3,4'-дион                   126-07-8     С 17 Н 17 СlO 6       0,002
1387 Хлоруксусная кислота        79-11-8      С 2 Н 3 СlO 2         0,02
1388 3-Хлор-N-(фенилметил)
пропанамид                  501-68-8     С 10 Н 12 СlNО      0,02
1389 2-Хлорфенол                 95-57-8      С 6 Н 5 СlO         0,02
1390 3-Хлорфенол                 108-43-0     С 6 Н 5 СlO         0,01
1391 5-Хлор-N-(2-хлор-4-
нитрофенил)-2-
гидроксибензамид            50-65-7      С 13 Н 8 Сl 2 N 2 O 4     0,01
1392 Хлорциан                    506-77-4     ССlN           0,003
1393 2-Хлорэтилфосфоновой
кислоты бис(2-дихлорэтил
эфир)                                    С 6 Н 12 Сl 3 О 3 Р     0,01
1394 2-Хлорэтанол                107-07-3     С 2 Н 5 СlO         0,01
1395 Холест-5-ен-3-ол-
(3b)-бензоат                604-32-0     С 34 H 50 O 2         0,03
1396 Холестерин и его соединения
(хлорид, валерат,
пеларгонат)                                              0,01
1397 Хрома трехвалентные
соединения (в пересчете
на Сr 3+ )                                                 0,01
1398 Цезии йодид (в перерасчет
на цезий)                   7789-17-5    CsІ             0,005
1399 Целлюлаза                   9012-54-8                    0,03
1400 Церий и его неорганические
соединения (диоксид;
полирит; фотопол) /в
пересчете на церий/                                      0,06
1401 Цефалоспорин С (цинковая
соль)                                                    0,005
1402 Цефалотин (натриевая соль)  58-71-9    С 16 Н 15 N 2 NаО 6 S 2      0,005
1403 Цианкобаламин               68-19-9   С 63 Н 88 СоN 14 О 14 Р    0,00002
1404 Циклобутилиденциклобутан    6708-14-1    С 8 Н 12             0,07
1405 Циклогекса-2,5-диен-1,4-
дион диоксим                105-11-3     С 6 Н 6 N 2 O 2          0,03
1406 1,3-Циклогександион
фенилгидразон                            С 12 Н 16 N 2 O 2        0,03
1407 Циклогексан-1,2-дион
4-циклогексилфенилгидразоны              С 18 Н 27 N 2 O 2        0,1
1408 4-Циклогексиланилин сульфат           С 12 Н 17 N . 1/2Н 2 O 4 S    0,025
1409 Циклогексилбензол           827-52-1     С 12 Н 16            0,01

1410 6-Циклогексил-9-в-(N,N-
дибензиламино)-этил-3,4
-дигидкар-базол-1-(2Н)-он                С 34 Н 37 N 2 O         0,1
1411 6-Циклогексил-3,4-дигидро.
карбазол-1-(2Н)-он                       С 18 Н 20 NО          0,1
1412 3-Циклогексил-6,7-дигидро-
1Н-циклопент-пиримидин-2,4
-(3Н,5Н)-дионы              2164-08-1    С 13 Н 18 N 2 O 2        0,01
1413 2-Циклогексилкарбонил-1,3,
4,6,7,11-гексагидро-2Н-
пиразино-(2,1-а) изохинолині                              0,02
1414 Циклогексилнитрат           2108-66-9    С 6 Н 11 3          0,08
1415 а-Циклогексил-а-фенил-1-
пиперидинопропанол,
гидрохлориді                52-49-3     С 20 Н 31 . СlН     0,002
1416 Циклогексилэтен             695-12-5    C 8 H 14             0,03
1417 в-Циклодекстрин             7585-39-9   С 42 Н 70 O 3 S        0,1
1418 Циклопентадиендер                       С 5 Н 6              0,05
1419 Циклопентан                 287-92-3    С 5 Н 10             0,1
1420 Циклопентен                 142-29-0    С 5 Н 8              0,1
1421 1-Циклопропил-6-фтор-1,4-
дигидро-4-оксо-(1-
пиперазинил)-3-хинолин.
карбон қышқылының
гидрохлорид моногидраты     85721-33-1   С 17 Н 18 FN 3 О 3      0,01
1422 1-Циклопропил-6-фтор-1,4-
дигидро-4-оксо-7-(4-этил-
1-пипера-зинил)-3-
хинолинкарбон қышқылы       93106-60-6   С 19 Н 22 FN 3 О 3      0,008
1423 Мырыш дихлориді (мырышқа
қайта есептегенде)          7646-85-7    Сl 2 Zn           0,005
1424 Мырыш метионаты (мырышқа
қайта есептегенде)                     С 10 H 20 N 2 O 4 S 2 Sn     0,005
1425 Мырыш октадеканоаты
(мырышқа қайта есептегенде) 557-05-1     С 36 Н 70 O 4 Zn       0,005
1426 Мырыш сульфиді (мырышқа
қайта есептегенде)          1314-48-3    SZn              0,01
1427 Мырыш фосфаты (бір орын
басушы) /мырышқа қайта
есептегенде/                7779-90-0    Н 4 O 8 Р 2 Zn 3         0,005
1428 L-Цистеин                   52-90-4      C 3 H 7 NO 2 S         0,05
1429 L-Цистин                    56-89-3      С 6 Н 12 N 2 O 4 S 2       0,05
1430 Қымыздың қышқылының
аммоний тұзы                14258-49-2   С 2 Н 4 N 2 O 4          0,03
1431 Эмульсол (97,6%-су;
0,2%-натрий нириті;
0,2%-кальциленген сода,
2%-минералды май)                                         0,05
1432 2,3-Эпоксипропил-2-
метилпроп-2-еноат           106-91-2     С 7 Н 10 О 3           0,05
1433 Эргокальциферол             50-14-6      С 28 Н 44 O          0,1
1434 Эргокальциферола 3,5-
динитробензоат                         С 28 Н 44 O . С 7 Н 4 N 2 O 6    0,01
1435 Эрготамина тартрат          379-79-3     С 33 Н 35 N 2 O.
1/2С 4 Н 6 О 6         0,01

1410 6-Циклогексил-9-b-(N,N-
дибензиламино)-этил-3,4
-дигидкар-базол-1-(2Н)-он                С 34 Н 37 N 2 O         0,1
1411 6-Циклогексил-3,4-дигидро-
карбазол-1-(2Н)-он                       С 18 Н 20 NО          0,1
1412 3-Циклогексил-6,7-дигидро-
1Н-циклопент-пиримидин-2,4
-(3Н,5Н)-дион               2164-08-1    С 13 Н 18 N 2 O 2        0,01
1413 2-Циклогексилкарбонил-1,3,
4,6,7,11-гексагидро-2Н-
пиразино-(2,1-а) изохинолин                               0,02
1414 Циклогексилнитрат           2108-66-9    С 6 Н 11 3          0,08
1415 а-Циклогексил-a-фенил-1-
пиперидинопропанол,
гидрохлорид                 52-49-3     С 20 Н 31 . СlН      0,002
1416 Циклогексилэтен             695-12-5    C 8 H 14              0,03
1417 b-Циклодекстрин             7585-39-9   С 42 Н 70 O 3 S         0,1
1418 Циклопентадиены                         С 5 Н 6               0,05
1419 Циклопентан                 287-92-3    С 5 Н 10              0,1
1420 Циклопентен                 142-29-0    С 5 Н 8               0,1
1421 1-Циклопропил-6-фтор-1,4-
дигидро-4-оксо-(1-
пиперазинил)-3-хинолин-
карбоновой кислоты
гидрохлорид моногидрат      85721-33-1   С 17 Н 18 FN 3 О 3       0,01
1422 1-Циклопропил-6-фтор-1,4-
дигидро-4-оксо-7-(4-этил-
1-пипера-зинил)-3-
хинолинкарбоновая кислота   93106-60-6   С 19 Н 22 FN 3 О 3       0,008
1423 Цинк дихлорид (в
пересчете на цинк)        7646-85-7    Сl 2 Zn            0,005
1424 Цинк метионат (в
пересчете на цинк)                   С 10 H 20 N 2 O 4 S 2 Sn      0,005
1425 Цинк октадеканоат
(в пересчете на цинк)     557-05-1      С 36 Н 70 O 4 Zn       0,005
1426 Цинк сульфид (в
пересчете на цинк)        1314-48-3    SZn             0,01
1427 Цинк фосфат (однозамещен-
ный) /в пересчете
на цинк/                    7779-90-0    Н 4 O 8 Р 2 Zn 3         0,005
1428 L-Цистеин                   52-90-4      C 3 H 7 NO 2 S         0,05
1429 L-Цистин                    56-89-3      С 6 Н 12 N 2 O 4 S 2       0,05
1430 Щавелевой кислоты
аммониевая соль             14258-49-2   С 2 Н 4 N 2 O 4          0,03
1431 Эмульсол (смесь:вода -
97,6%; нитрит натрия - 0,2%;
сода кальциленген - 0,2%,
масло минеральное - 2%)                                   0,05
1432 2,3-Эпоксипропил-2-
метилпроп-2-еноат           106-91-2     С 7 Н 10 О 3           0,05
1433 Эргокальциферол             50-14-6      С 28 Н 44 O          0,1
1434 Эргокальциферола 3,5-
динитробензоат                         С 28 Н 44 O . С 7 Н 4 N 2 O 6    0,01
1435 Эрготамина тартрат          379-79-3     С 33 Н 35 N 2 O.
1/2С 4 Н 6 О 6         0,01

1436 (3в,22Е)-Эрго-5,7,22-
триен-3-ол                  57-87-4      C 28 H 44 O          0,1
1437 Эскорец 1102 (шайыр тозаңы)                               0,1
1438 1,2-Этандикарбон қышқылының
дициклогексил эфирі         965-40-2     С 16 Н 26 O 4          0,1
1439 Этандий қышқылы             144-62-7     С 2 Н 2 O 4           0,015
1440 Этан-1,2-диол               107-21-1     С 2 Н 6 O 2            1,0
1441 5-Этенилбицикло [2,2,1]
гепт-2-ен                   3048-64-4    С 9 Н 12             0,01
1442 2-Этенилпиридин             100-69-6     С 7 Н 7 N            0,01
1443 2-Этенилтолуол              611-15-4     С 9 Н 10            0,014
1444 Этенилтриметилсилан         754-05-2     С 5 Н 12 Sі          0,01
1445 Этенилтриметоксисилан       2768-02-7    С 5 Н 12 O 3 Sі        0,1
1446 Этенилтрихлорсилан          75-94-5      С 2 Н 3 Сl 3 Sі        0,05
1447 Этенилтриэтоксисилан        78-08-0      С 8 Н 18 О 3 Sі        0,1
1448 1-Этенилциклогексен         2622-21-1    C 8 H 12             0,03
1449 3-Этенилциклогексен         766-03-1     С 8 Н 12             0,03
1450 Этенилэтилбензол            28106-30-1   С 10 Н 12            0.015
1451 2-Этил-1-адамантилметиламин 60196-90-9   С 13 H 23 N          0,01
1452 Натрий карбонатымен
болатын натрий 5-Этил-
5-(2-амил)-2-тиобарбитураты              С 11 H 17 NNаО 2 S .
СNа 2 О 3            0,01
1453 Этил-4-аминобензоат         94-09-7      С 9 Н 11 2          0,01
1454 Этилацетоацетат             141-97-9     С 6 Н 10 О 3            1
1455 Этилбутаноат                105-54-4     С 6 Н 12 O 2           0,05
1456 S-Этилгексагидро-1Н-
азепин-1-тиокарбонат        2212-67-1    С 9 Н 17 NОS         0,01
1457 Натрий 2-Этилгексаноаты     19766-89-3   С 8 Н 15 NaО 2         0,05
1458 2-Этилгексеналь             26266-68-2   С 8 H 14 O           0,05
1459 2-Этилгексилацетат          103-09-3     C 10 Н 20 O 2          0,1
1460 2-Этил-3-гидрокси-6
-метилпиридин               2364-75-2    С 8 Н 11 NО          0,03
1461 Этил-6,7-дифтор-1,4-
дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбонат             121873-01-6  С 12 Н 9 F 2 3        0,01
1462 1-Этил-6,7-дифтор-1,4
-дигидро-4-оксо-3
-хинолинкарбон қышқылы      70032-25-6   С 12 Н 9 F 2 3        0,01
1463 1-Этил-6,7-дифтор-1,4-
дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбон қышқылының
этил эфирі                  100505-08-6  С 14 Н 13 F 2 NO 3       0,01
1464 Этилдихлорсилан                          С 2 Н 6 Сl 2 Sі        0,01
1465 O-Этилдихлортиофосфат       1498-64-2    С 2 Н 5 Cl 2 OРS       0,01
1466 O-Этил-O-(2,4-дихлорфенил)
хлортиофосфат                            С 6 Н 8 Сl 3 O 2 РS      0,02

1436 (3b,22Е)-Эрго-5,7,22-
триен-3-ол                  57-87-4      C 28 H 44 O          0,1
1437 Эскорец 1102 (пыль смолы)                                0,1
1438 1,2-Этандикарбоновой
кислоты дициклогексиловый
эфир                        965-40-2     С 16 Н 26 O 4          0,1
1439 Этандовая кислота           144-62-7     С 2 Н 2 O 4           0,015
1440 Этан-1,2-диол               107-21-1     С 2 Н 6 O 2            1,0
1441 5-Этенилбицикло [2,2,1]
гепт-2-ен                   3048-64-4    С 9 Н 12             0,01
1442 2-Этенилпиридин             100-69-6     С 7 Н 7 N            0,01
1443 2-Этенилтолуол              611-15-4     С 9 Н 10            0,014
1444 Этенилтриметилсилан         754-05-2     С 5 Н 12 Sі          0,01
1445 Этенилтриметоксисилан       2768-02-7    С 5 Н 12 O 3 Sі        0,1
1446 Этенилтрихлорсилан          75-94-5      С 2 Н 3 Сl 3 Sі        0,05
1447 Этенилтриэтоксисилан        78-08-0      С 8 Н 18 О 3 Sі        0,1
1448 1-Этенилциклогексен         2622-21-1    C 8 H 12             0,03
1449 3-Этенилциклогексен         766-03-1     С 8 Н 12             0,03
1450 Этенилэтилбензол            28106-30-1   С 10 Н 12            0,015
1451 2-Этил-1-адамантилметиламин 60196-90-9   С 13 H 23 N          0,01
1452 5-Этил-5-(2-амил)-2-
тиобарбитурат натрия с
карбонатом натрия                       С 11 H 17 NNаО 2 S .
СNа 2 О 3            0,01
1453 Этил-4-аминобензоат         94-09-7      С 9 Н 11 2          0,01
1454 Этилацетоацетат             141-97-9     С 6 Н 10 О 3            1
1455 Этилбутаноат                105-54-4     С 6 Н 12 O 2           0,05
1456 S-Этилгексагидро-1Н-
азепин-1-тиокарбонат        2212-67-1    С 9 Н 17 NОS         0,01
1457 2-Этилгексаноат натрия      19766-89-3   С 8 Н 15 NaО 2         0,05
1458 2-Этилгексеналь             26266-68-2   С 8 H 14 O           0,05
1459 2-Этилгексилацетат          103-09-3     C 10 Н 20 O 2           0,1
1460 2-Этил-3-гидрокси-6
-метилпиридин               2364-75-2    С 8 Н 11 NО          0,03
1461 Этил-6,7-дифтор-1,4-
дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбонат             121873-01-6  С 12 Н 9 F 2 3        0,01
1462 1-Этил-6,7-дифтор-1,4
-дигидро-4-оксо-3
-хинолинкарбоновая кислота 70032-25-6   С 12 Н 9 F 2 3        0,01
1463 1-Этил-6,7-дифтор-1,4-
дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбон-новой
кислоты этиловый эфир       100505-08-6  С 14 Н 13 F 2 NO 3       0,01
1464 Этилдихлорсилан                          С 2 Н 6 Сl 2 Sі        0,01
1465 O-Этилдихлортиофосфат       1498-64-2    С 2 Н 5 Cl 2 OРS       0,01
1466 O-Этил-O-(2,4-дихлорфенил)
хлортиофосфат                            С 6 Н 8 Сl 3 O 2 РS      0,02

1467 Этил-[10-[3-(диэтиламино]
-1-оксопропил]-10Н-феноти-
азин-2-ил] карбамат         3341-4-33-4  С 22 Н 27 N 3 О 3 S      0,01
1468 N,N'-Этиленбис
(дитиокарбамин қышқылының
мырыш тұзы, 1Н-бензимида.
зол-2-ил-карбамин
қышқылының метил эфирімен
болатын қоспа               52080-82-7   С 13 Н 15 N 5 O 2 S 2 Zn   0,01
1469 Этилендиамин                107-15-3     С 2 Н 8 N 2            0,03
1470 цис-1,2-Этилендикарбон
қышқылы                     110-16-7     С 4 Н 4 O 4            0,01
1471 5-Этилиденбицикло[2.2.1]
гепт-2-ен                   16219-75-3   С 9 Н 12             0,01
1472 Этил-(4-йодфенил)
ундеканоат                  5933-75-5    С 19 Н 29 ІO 2         0,005
1473 N-Этилморфолин              100-74-3     С 6 Н 13 NО          0,05
1474 Этил-[10-[3-(4-морфолинил)
-1-оксопропил)-10Н-
феноти-азин-2-ил] карбамат
гидрохлориді                29560-58-5   С 22 Н 25 N 3 O 4 S . СlН  0,02
1475 Этилпиридин-4-карбоксилат   1570-45-2    С 8 Н 9 NO 2           0,02
1476 Этилпропионат               105-37-3     С 5 Н 10 O 2           0,1
1477 Этил [(3-фениламино)
карбонил]окси]фенил]
карбамат                    13684-56-5   С 16 Н 16 N 2 O 3        0,01
1478 5-Этил-5-фенил-2,4,6(1Н,
3Н,5Н) пиримидинтрион       50-06-6      С 12 Н 12 N 2 О 3       0,005
1479 2[(Этилфенил) фенилацетил]
индан-1,3-дион              110882-80-9  С 25 Н 19 O 3        0,0002
1480 Этилформиат                 109-94-4     С 3 Н 6 O 2           0,02
1481 1-Этил-6-фтор-7-(4-
метилпиперазинил)-1,4
-дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбон қышқылы       70458-92-3   С 17 Н 20 FN 3 O 3       0,01
1481 1-Этил-6-фтор-7-(4-
метилпиперазинил)-1,4-
дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбон қышқылы       70458-92-3   С 17 Н 20 FN 3 O 3       0,01
1482 Этилхлорацетат              105-35-1     C 4 H 8 ClNO         0,01
1483 Этилцианоацетат             105-56-6     С 5 Н 7 NO 2           0,02
1484 Этин                        74-86-2      C 2 H 2              1,5
1485 4-Этоксианилин              156-43-4     С 8 Н 11 NО          0,006
1486 2-Этокси-6,9-диаминоакридин
лактат                      1837-57-6    С 18 Н 21 N 3 O 4        0,02
1487 С 13 17 қайта өндірілген
спирттердің этоксилаттары                                 0,02
1488 С 12 15 бір рет өндірілген
спирттердің этоксилаттары
(оксосинтез және
гидроксидат спирттерінен)                                 0,02
1489 N-(4-Этоксифенилацетамидi)  62-44-2      С 10 Н 13 NO 2         0,01
1490 3-Этоксифенол               621-34-1     С 8 Н 10 О 2           0,005
1491 2-Этоксиэтанол              110-80-5     С 4 Н 10 O 2           0,7

1467 Этил-[10-[3-(диэтиламино]
-1-оксопропил]-10Н-феноти-
азин-2-ил] карбамат         3341-4-33-4  С 22 Н 27 N 3 О 3 S      0,01
1468 N,N'-Этиленбис (дитиокар-
баминовой кислоты цинковая
соль, смесь с 1Н-бензими-
дазол-2-ил-карбаминовой
кислоты метиловым эфиром    52080-82-7   С 13 Н 15 N 5 O 2 S 2 Zn   0,01
1469 Этилендиамин                107-15-3     С 2 Н 8 N 2            0,03
1470 цис-1,2-Этилендикарбоновая
кислота                     110-16-7     С 4 Н 4 O 4            0,01
1471 5-Этилиденбицикло[2.2.1]
гепт-2-ен                   16219-75-3   С 9 Н 12             0,01
1472 Этил-(4-йодфенил)
ундеканоат                  5933-75-5    С 19 Н 29 ІO 2         0,005
1473 N-Этилморфолин              100-74-3     С 6 Н 13 NО          0,05
1474 Этил-[10-[3-(4-морфолинил)
-1-оксопропил)-10Н-
феноти-азин-2-ил] карбамат
гидрохлорид                 29560-58-5   С 22 Н 25 N 3 O 4 S . СlН  0,02
1475 Этилпиридин-4-карбоксилат   1570-45-2    С 8 Н 9 NO 2           0,02
1476 Этилпропионат               105-37-3     С 5 Н 10 O 2           0,1
1477 Этил [(3-фениламино)
карбонил]окси]фенил]
карбамат                    13684-56-5   С 16 Н 16 N 2 O 3        0,01
1478 5-Этил-5-фенил-2,4,6(1Н,
3Н,5Н) пиримидинтрион       50-06-6      С 12 Н 12 N 2 О 3       0,005
1479 2[(Этилфенил) фенилацетил]
индан-1,3-дион              110882-80-9  С 25 Н 19 O 3        0,0002
1480 Этилформиат                 109-94-4     С 3 Н 6 O 2           0,02
1481 1-Этил-6-фтор-7-(4-
метилпиперазинил)-1,4
-дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбоновая кислота   70458-92-3   С 17 Н 20 FN 3 O 3       0,01
1481 1-Этил-6-фтор-7-(4-
метилпиперазинил)-1,4-
дигидро-4-оксо-3-
хинолинкарбоновая кислота   70458-92-3   С 17 Н 20 FN 3 O 3       0,01
1482 Этилхлорацетат              105-35-1     C 4 H 8 ClNO         0,01
1483 Этилцианоацетат             105-56-6     С 5 Н 7 NO 2           0,02
1484 Этин                        74-86-2      C 2 H 2              1,5
1485 4-Этоксианилин              156-43-4     С 8 Н 11 NО          0,006
1486 2-Этокси-6,9-диаминоакридин
лактат                      1837-57-6    С 18 Н 21 N 3 O 4        0,02
1487 Этоксилаты вторичных
спиртов С 13 17                                            0,02
1488 Этоксилаты первичных
спиртов С 12 15 (из спиртов
оксосинтеза и гидроксидата)                              0,02
1489 N-(4-Этоксифенилацетамид)   62-44-2      С 10 Н 13 NO 2        0,01
1490 3-Этоксифенол               621-34-1      С 8 Н 10 О 2        0,005
1491 2-Этоксиэтанол              110-80-5      С 4 Н 10 O 2          0,7

1492 2-Этоксиэтилацетат          817-95-8     С 6 Н 12 O 3           1,0
1493 5-Этокси-2-этилтиобензи.
мидазол гидрохлоридi                     С 11 Н 14 N 2 OS      0,004
1494 2-(2-Этоксиэтокси) этанол   111-90-0     С 4 Н 14 O 3           1,5
1495 Эуфиллин(80% теофиллин
және 20% 1,2-этилендиамин
қоспасы)                                                 0,015
1496 Шектелген көмірсутегілердің
С 1 5 қоспасы                                            50 мг
1497 Шектелген көмірсутегілердің
С 6 10 қоспасы                                           30 мг
1498
Ильменитеттің
шоғырлануы
(аэрозоль)
TiO 2 (51,2-64,7%),
FeO (19,6-35,2),
SiO 2 (1,5-2,0%),
AI 2 O 3 (0,38-2,7%),
Pb(0,09-0,9%)
0,1
1499
Ильменитет шаңы
TiO 2 (41,8%),
FeO(20,0%),
SiO 2 (13,0%),
AI 2 O 3 (2,9%)
MgO(1,0%),
(Ph(0,09-0,9)%
0,1
1500
Карналлит (аэрозоль)
MgCI 2 (47,1%),
KCI(38,4%),
NaCI(8,8%),
MgO(1,5%),
CaCI 2 (0,25%)
0,075
1501
Титандық қож
(аэрозоль)
TiO 2 (85,0%),
FeO(7,0%),
SiO (2,4,0%),

1492 2-Этоксиэтилацетат          817-95-8      С 6 Н 12 O 3          1,0
1493 5-Этокси-2-этилтио-
бензимидазола гидрохлорид                С 11 Н 14 N 2 OS      0,004
1494 2-(2-Этоксиэтокси)этанол    111-90-0      С 4 Н 14 O 3           1,5
1495 Эуфиллин(смесь 80%
теофиллина и 20%
1,2-этилендиамина)                                       0,015
Дополнение
1496  Смесь углеводородов
предельных С 1 5                                       50мг/м 3
1497  Смесь углеводородов
предельных С 6 10                                      30мг/м 3
1498. Ильменитовый                        TiO 2 (51,2-64,7%),   0,1
концентрат                          FeO (19,6-35,2),
(аэрозоль)                          SiO 2 (1,5-2,0%),
Al 2 O 3 (0,38-2,7%),
Pb (0,09-0,9%)
1499. Ильменитовая пыль                    TiO2 (41,8%),        0,1
FeO (20,0%),
SiO2 (13,0%),
Al2O3 (2,9%),
MgO (1,0%),
(Pb (0,09-0,9%)
1500. Карналлит                            MgCl2 (47,1%),     0,075
(аэрозоль)                           KCl (38,4%),
NaCl (8,8%),
MgO (1,5%),
CaCl2 (0,25%)
1501. Титановый шлак                       TiO2 (85,0%),        0.4
(аэрозоль)                           FeO (7,0%),
SiO2 (2,4,0%),

AI 2 O 3 (2,2%),
MnO(1,0%)
0,4
1502
Пайдаланылған
электролит аэрозолі
KCI(71,0%),
MgCI 2 (8,0%),
NaCI(20,0%),
MgO(0,3%),
CaCI 2 (0,17%)
0,04
1503
Витамицин А
(пирилдипирил
мететеннің туындысы)
C 25 H 3 O 3
1,0
1504
Шектелген көмір.
сутегінің қоспасы
C 1 - C 5
50,0
1505
Шектелген
көмірсутегінің
қоспасы
C -C 10
30,0
Бұл кестеде заттардың негізгі синонимдері, техникалық,
сауда-саттық, фирмалық атаулары және олардың реттік
нөмірлері көрсетілген
2-кесте
Абат                         1208  п-Аминобензол қышқылы        21
Аграмон                      1265  4-Аминобензол қышқылы
2,4-диаминоанилид            28
Адамантан                    1208  4-Аминобензол қышқылы
1-Адамантанкарбон қышқылы    1282  2-(диметиламино) этил эфирі 380
Адамантанкарбон қышқылының         п-аминобензол қышқылы
хлорангидриді                1281  b-диэтиламино- этил эфирі,
1-(Адамантил-1) этиламин,          гидрохлорид                 536
гидрохлорид                   809
Адапромин                    1451  п-Аминобензол қышқылы
Адебит                        195  b-диэтиламино-этил эфирі    535
Аденозин-5-үшфосфор қышқылы        п-Аминобензол қышқылы
2-(диэтиламино)
Динатрий тұзы                   2  Этиламидгидрохлорид          33
Адипин қышқылы                183  п-Аминобензолсульфонил-
гуанидин                   1155
Адипин қышқылының дибутил          п-Аминобензолсульфосірке
эфирі                         334  қышқылының амиді, натрий
Адипин қышқылының дигексл          тұзы                         60
эфирі                         341
Адипин қышқылының динитрилі   522  м-Аминобензоүшфтроид       1258
Адипин қышқылының дицикло.         4-Амино-6-трет-бутил-4,
гексил эфирі                  523  5-дигидро
Адипин қышқылының монометил        3-метилтио-1,2,4-триазинон  530
эфирі                         721  1-Амино-8-гидрокси-3,6-
Адипин қышқылының пипера.          дисульфо-2,7-ди
зині, аддукт                  184  (4-нитрофенилазо) нафталин,
Адиподинитрил                 522  динатрий тұзы               664
Адифур                        344  п-Аминодифениламин          311
Азатиоприн                    769  п-Аминодиэтиланилинсульфат  548

Al2O3 (2,2%),
MnO (1,0%)
1502. Аэрозоль                             KCl (71,0%),        0,04
отработанного                        MgCl2 (8,0%),
электролита                          NaCl (20,0%),
MgO (0,3%),
CaCl2 (0,17%)
1503. Витамицин А                          С25Н3О3              1,0
(производное
пирилдипирил
мететена)
1504. Смесь                                С1 - С5             50,0
углеводородов
предельных
1505. Смесь                                С6 - С10            30,0
углеводородов
предельных
__________________________________________________________________________
Указатель основных синонимов, технических, торговых и фирменных
названий веществ и их порядковые номера в таблице
Таблица 2
__________________________________________________________________________
Абат                             1208  п-Аминобензойная кислота        21
Аграмон                          1265  4-Аминобензойной кислоты
2,4-диаминоанилид               28
Адамантан                        1280  4-Аминобензойной кислоты
1-Адамантанкарбоновая кислота    1282  2-(диметиламино) этиловый эфир 380
Адамантанкарбоновой кислотой           п-аминобензойной кислоты
хлорангидрид                     1281  b-диэтиламино- этиловый эфир,
1-(Адамантил-1) этиламин,              гидрохлорид                    536
гидрохлорид                      809
Адапромин                        1451  п-Аминобензойной кислоты
Адебит                           195   b-диэтиламино-этиловый эфир    535
Аденозин-5-трифосфорной кислоты        п-Аминобензойной кислоты
2-(диэтиламино)
Динатриевая соль                   2   этиламидгидрохлорид             33
Адипиновая кислота               183   п-Аминобензолсульфонил-
гуанидин                      1155
Адипиновой кислоты дибутиловый         п-Аминобензолсульфоуксусной
эфир                             334   кислоты
Адипиновой кислоты дигексловый         амид, натриевая соль            60
эфир                             341
Адипиновой кислоты динитрил      522   м-Аминобензотрифторид         1258
Адипиновой кислоты дицикло-            4-Амино-6-трет-бутил-4,5-
гексиловый эфир                  523   дигидро-
Адипиновой кислоты                     3-метилтио-1,2,4-триазинон    530
монометиловый эфир               721   1-Амино-8-гидрокси-3,6-
Адипиновой кислоты пиперазин,          дисульфо-2,7-ди
аддукт                           184   (4-нитрофенилазо) нафталин,
Адиподинитрил                    522   динатриевая соль              664
Адифур                           344   п-Аминодифениламин            311
Азатиоприн                       769   п-Аминодиэтиланилинсульфат    548

Азафен                        783  1-Амино-4-метилпиперазин    781
Азимидобензол                 131  п-Аминофенетол             1485
Азинефтехим-3                 419  Амилформиат                 941
Азинокс                      1413  2-Аминоанизол               843
Азлоцилин                     404  n-Аминобензол қышқылының
этил эфирі                 1453
Азотист қышқылының бутил           2-Аминоглутар қышқылының
эфирі                         196  натрий тұзы                 292
Азот қышқылының изопропил          6-Аминокапранос қышқылы      25
эфирі                         836
Азотол АНФ                    267  Аминолон                     23
Акарал                        331  4-Аминмайлы қышқылы          23
Акридина лактат              1486  п-Аминометилбензол қышқылы   37
Актил қышқылының амиді          4  6-Аминопенициллан қышқылы    29
Акрил қышқылының нитрил            y-Аминопропилтриэтоксисилан  53
полимері
Проп-2-1,2-дикарбон қышқылы   974  a-Амино-a-толуил қышқылы     61
Алацид                        418  п-Аминофенол                 62
Алгопирин                     347  Аминоэфир                   531
Талий май ерітіндісіндегі-         Аммоний карбонат             71
N-Алкил- N-ацетил-b-аланин   1319  Аммоний оксалат            1430
Алкилсалицилат барийі
олигомерах этиленде           994  Аммоний роданид              73
Акилтриметиламмоний хлорид      9  Аммоний қымыздық қышқылы   1430
Аллиламин                      51  Аммоний стеараты             72
Аллил спирті                  277  Амоден                      741
Алпизарин                     295  Ампициллин, натрий тұзы,
үшгидрат                     58
Альбуцид-натрий                60  Анальгин                    347
Альгин қышқылының натрий тұзы 862  Анаприлин                   574
Альдактон                      93  Ангинин                     950
Альдрин                       215  Анестизин                  1453
Алюминат лантана-титанат
кальция                       682  о-Анизидин                  843
Алюминий стерат                16  п-Анизидин                  844
Амбен                          37  9,10-Антрахинон              78
АМД                           859  Антрахинониламин             20
Амидим                        763  Апатитті концентраты        628

Азафен                           783   1-Амино-4-метилпиперазин      781
Азимидобензол                    131   п-Аминофенетол               1485
Азинефтехим-3                    419   Амилформиат                   941
Азинокс                         1413   2-Аминоанизол                 843
Азлоцилин                        404   n-Аминобензойной кислоты
этиловый эфир                1453
Азотистой кислоты бутиловый            2-Аминоглутаровой кислоты
эфир                            196    натриевая соль                292
Азотной кислоты изопропиловый          6-Аминокапраносная
эфир                            836    кислота                        25
Азотол АНФ                      267    Аминолон                       23
Акарал                          331    4-Аминомасляная кислота        23
Акридина лактат                1486    п-Аминометилбензойная кислота  37
Актиловой кислоты амид            4    6-Аминопенициллановая кислота  29
Акриловой кислоты нитрил               y-Аминопропилтриэтоксисилан    53
полимер                                a-Амино-a-толуиловая кислота   61
с проп-2-ен-1,2-дикарбоновой
кислоты                         974    п-Аминофенол                   62
Алацид                          418
Алгопирин                       347    Аминоэфир                     531
N-Алкил-N-ацетил-b-аланин              Аммоний карбонат               71
в растворе таллового масла     1319    Аммоний оксалат              1430
Алкилсалицилат бария на                Аммоний роданид                73
олигомерах этилена             994
Алкилтриметиламмоний хлорид       9    Аммоний щавелевокислый       1430
Аллиламин                        51    Аммония стеарат                72
Аллиловый спирт                 277    Амоден                        741
Алпизарин                       295    Ампициллин, натриевая соль,
тригидрат                      58
Альбуцид-натрий                  60    Анальгин                      347
Альгиновой кислоты
натриевая соль                  862    Анаприлин                     574
Альдактон                        93    Ангинин                       950
Альдрин                         215    Анестезин                    1453
Алюминат лантана-титанат        682    о-Анизидин                    843
кальция
Алюминий стеарат                 16    п-Анизидин                    844
Амбен                            37    9,10-Антрахинон                78
АМД                             859    Антрахинониламин               20
Амидим                          763    Апатитовый концентрат         628

Амидопирин                    343  Апрон                       418
Амидопрокаин                   33  Арамид                     1179
y-Амилбутиролактон            365  Арасемид                     54
a-Амилдaeмқабық альдегиді     940  Аратан                      744
Амилосубтилин                  19  Арбидол негізі              815
п-Аминоанизол                 844  Натрий аскарбинаты          680
1-Аминоантрахинон              20  Калий аспарагинаты           83
Магний аспарагинаты            84  Бетанекс                   1477
Аспирин                        97  Биламид                     261
Атенолол                      254  Билигност                   461
АТФ                             2  Билимин                     375
Афос                          101  Билоцид                     261
Афсамид                        54  Биотион                    1208
Ацетальдегида этилацеталь     753  Биоцин                     1468
3-Ацетомидометил-5-ацетамидо-      Бис{4-(7-}2-амино-(2-ги.
2,4,-                              дрокси-этиламино) фенилазо-
6-үшйодбензол қышқылы          88  2-гидрокси-3-сульфонафт-
2-илазо-2-сульфофенил амин,
тетранатрий тұзы            668
п-Ацетаминофенетол           1489
Ацетилен                     1484  2,2-Бис(2-аминоэтил)
дисульфид, дигидрохлорид    470
Ацетилсалицил қышқылы          97  N,N Бис(3-бромпропионил)
-N,N-диспиропиеризиний,
1-Ацетил-3-хлор-1Н-индол     1355  дихлорид                    137
Ацетоацетаналид               922  2,2-Бис (4-гидроксифенил)
пропан                      834
Ацетоназин                    394  2,2-Бис(3,5-ди-трет-бутил-
Ацетонанил                    367  4-гидроксифенилтио) пропан  833
Ацетонциангидрин              262  Бис[(3,5-ди-трет-бутил-
4-гидроксифенил) этоксикар.
3-Ацетопропанол               271  бопилэитл] сульфид          144
y-Ацетопропил спирті          271  4,4-Бис(диэтиламино)
Сірке қышқылының-y-                үшфенилметан қымыздық
ацетопропил эфирі              92  қышқылды сулы               671
Ацетосірке қышқылының анилиді 922  1,3-Бис (метиламино) пропан 412
Ацетосірке қышқылының этил         1,6-Бис (N-үшметиламмоний)
эфирі                        1454  гексан дибензолсульфонаты   220
Ацетосірке эфирі             1454
Ацилок                        376  Бисфенол А                  834
Аэросил-175                   674  Бисфосфит                   305
Бис (хлорметил) ксилол      382

Амидопирин                      343    Апрон                         418
Амидопрокаин                     33    Арамид                       1179
g-Амилбутиролактон              365    Арасемид                       54
a-Амилкоричный альдегид         940    Аратан                        744
Амилосубтилин                    19    Арбидола основание            815
п-Аминоанизол                   844    Аскорбинат натрия             680
1-Аминоантрахинон                20    Аспарагинат калия              83
Аспарагинат магния               84    Бетанекс                     1477
Аспирин                          97    Биламид                       261
Атенолол                        254    Билигност                     461
АТФ                               2    Билимин                       375
Афос                            101    Билоцид                       261
Афсамид                          54    Биотион                      1208
Ацетальдегида этилацеталь       753    Биоцин                       1468
3-Ацетамидометил-5-ацетамидо-          Бис[4-(7-[2-амино-(2-
2,4,-6-трийодбензойная кислота   88    гидроксиэтиламино)фенилазо]-
п-Ацетаминофенетол             1489    2-гидрокси-3-сульфонафт-
2-илазо)-2-сульфофенил]амин,
Ацетилен                       1484    тетранатриевая соль           668
2,2'-Бис(2-аминоэтил)
дисульфид, дигидрохлорид      470
Ацетилсалициловая кислота        97    N,N" Бис(3-бромпропионил)-
1-Ацетил-3-хлор-1Н-индол       1355    N,N"-диспиро-пиперазиний,
дихлорид                      137
Ацетоацетанилид                 922    2,2-Бис (4-гидроксифенил)
Ацетоназин                      394    пропан                        834
Ацетонанил                      367    2,2-Бис(3,5-ди-трет-бутил-
4-гидрокси-фенилтио)пропан    833
Ацетонциангидрин                262    Бис[(3,5-ди-трет-бутил-4-
3-Ацетопропанол                 271    гидроксифенил) этоксикарбо-
Y-Ацетопропиловый спирт         271    пилэтил] сульфид              144
Y-Ацетопропиловый эфир                 4,4'-Бис(диэтиламино)
уксусной кислоты                 92    трифенилметан щавелевокислый
Ацетоуксусной кислоты анилид    922    водный                        671
Ацетоуксусной кислоты                  1,3-Бис(метиламино)пропан     412
этиловый эфир                  1454    1,6-Бис(N-триметиламмоний)
Ацетоуксусный эфир             1454    гексана дибензолсульфонат     220
Ацилок                          376    Бисфенол А                    834
Аэросил-175                     674    Бисфосфит                     305
Бис (хлорметил) ксилол        382

Базагран                      575  Бифолен                     920
Байтион                       553  БМД                         111
Банвел Д                      845  Болетин                    1468
Барбитур қышқылы              954  Бонафтон                    173
Барий стеарат                 106  Үшфтористі бор              158
Барий фторид                  104  Бор хлорид                  159
Барнон                        125  1-Бромадамантан             179
Бендазол                      114  Бромамин қышқылы            161
Бензальцетон                 1293  п-Броманизол                172
Бензантрон                    113  п-Броманилин                 22
Хлорлы бензил                1372  Бромецтопропилацетат        174
Цианист бензилі               119  Бромбензантрон              165
Бензилсалицилат               116  м-бромбензол қышқылы        168
Бензогексоний                 220  о-Бромбензол қышқылы        167
4-Бензоиламиносалицил қышқылы      п-Бромбензол қышқылы        169
Кальций тұзы                  122  Бромизовал                   35
N-Бензоил-N-(3,4-дихлорди-
фенил) аланин этил эфирі      123  Бромист ацетилі              91
5-Бензоилоксихолестен-5-ол-3 1395  Бромист метилі              171
Бензол қышқылының амиді       112  Бромкамфара                 178
Бензол қышқылының натрий тұзы 863  N-(2-Бром-3-метилбутироил)
несепнәрі                    35
Бензол қышқылының
хлорангидриді                 126  Бромпропионат               331
Бензолдиамин                 1295  м-Бромтолуол                175
1,3-Бензолдикарон қышқылы     581  о-Бромтолуол                176
1,4-Бензолдикарбон                 п-Бромтолуол                177
қышқылының амиді
Метил эфирі                   732  Бромурал                     35
1,2-Бензолдикарбон қышқылы         Бумекаин гидрохлорид        198
Диоктил эфирі                 465  Бура                        879
1,4-Бензолдикарбон қышқылы         1,4-Бутандикарбон қышқылы
Дихлорангидрид               1178  Бис (2,4,6-үшйод-3-
карбокси-анилид)            461
Бензолсульфоқышқылы           129  1,4-Бутандиол диглицидил
эфирі                       187
Бензоүшхлорид                1269  Бутадион                    194
Бентазон                      575  Бутамид                     192
Бенфотиамин                    39  Бут-2-ен қышқылы 2-(1-
метил-гептил)-4,6-

Базагран                        575    Бифолен                       920
Байтион                         553    БМД                           111
Банвел Д                        845    Болетин                      1468
Барбитуровая кислота            954    Бонафтон                      173
Барий стеарат                   106    Бор трифтористый              158
Барий фторид                    104    Бор хлорид                    159
Барнон                          125    1-Бромадамантан               179
Бендазол                        114    Бромаминовая кислота          161
Бензальацетон                  1293    п-Броманизол                  172
Бензантрон                      113    п-Броманилин                   22
Бензил хлористый               1372    Бромацетопропилацетат         174
Бензил цианистый                119    Бромбензантрон                165
Бензилсалицилат                 116    м-Бромбензойная кислота       168
Бензогексоний                   220    о-Бромбензойная кислота       167
4-Бензоиламиносалициловой              п-Бромбензойная кислота       169
кислоты
Кальциевая соль                 122    Бромизовал                     35
N-Бензоил-N-(3,4-дихлордифенил)        Броминдол                     737
аланина этиловый эфир           123    Бромистый ацетил               91
5-Бензоилоксихолестен-5-ол-3   1395    Бромистый метил               171
Бензойной кислоты амид          112    Бромкамфара                   178
Бензойной кислоты                      N-(2-Бром-3-метилбутироил)
натриевая соль                  863    мочевина                       35
Бензойной кислоты хлорангидрид  126    Бромпропионат                 331
Бензолдиамин                   1295    м-Бромтолуол                  175
1,3-Бензолдикарбоновая кислота  581    о-Бромтолуол                  176
1,4-Бензолдикарбоновой кислоты         п-Бромтолуол                  177
амид,
Метиловый эфир                  732    Бромурал                       35
1,2-Бензолдикарбоновой кислоты         Бумекаин гидрохлорид          198
Диоктиловый эфир                465    Бура                          879
1,4-Бензолдикарбоновой кислоты         1,4-Бутандикарбоновой кислоты
Дихлорангидрид                 1178    бис(2,4,6-трийод-3-
карбоксианилид)               461
Бензолсульфокислота             129    1,4-Бутандиола
диглицидиловый эфир           187
Бензотрихлорид                 1269    Бутадион                      194
Бентазон                        575    Бутамид                       192
Бенфотиамин                      39    Бут-2-еновой кислоты 2-
(1-метил-гептил)-4,6-

Бепакс                        122  динитрофенил эфирі          744
Бертолет тұзы                 617  2-трет-(Бутиамино)-1-
Бетанал                      1249  (4-гидрокси-3-гидрокси.
метилфенил) этанол          430
4-Бутиланилин                  24  Гебутокс                    797
Бутилбензилфталат             115  Гексагидро-1Н-азепин-1-
тиокарбон қышқылы этил
эфирі-S                    1456
Бутилбутират                  193  Гексадекан қышқылының
изопропил эфирі             831
Бутиленгликоль                186  Гексаметилдисилазан         148
Бутилкарбитол                 205  1,6-Гексаметиленбис
(диметил-амин)              138
2-трет-бутил-п-крезол         432  Гексан-1,6-ди қышқылы       183
Бутил эфирі о-титан қышқылы  1181  Гексан қышқылының метил
эфирі                       742
Бутил эфирі                   115  Гексафторпропилен оксиді   1261
Трет-бутилпербензоат          433  Гексахлораминопиколин        56
1-Бутилпирролидин-2-карбон         Гексахлор-м-ксилол 149
қышқылы
2,4,6-үшметиланилид,               Гексахлорпиколин           1271
гидрохлорид                   198
4-трет-Бутилтолуол            431  Гексахлор-п-ксилол          150
м-Бутилфенол                  200  Гексиленгликоль             773
о-Бутилфенол                  199  2-Гексилдәмқабықты альдегид 230
п-Бутилфенол                  201  Гексилур                   1412
Трет-Бутилциклогексан         434  2-Гексилцинналь             230
п-трет-Бутилциклогексил-           Гемикетель окситетрациклин  231
ацетат                        435
1,4-Бутиндиол                 203  Гемфиброзол                 420
Бутокс                        327  Гепарин қышқылы             234
Гептахлорпиколин           1201
Валексон                      553  Гераниол                    705
Ванилин                       263  Гербицид-634               1412
Варитокс                     1265  Гетерофос                  1013
Вермитокс                     184  Гидрид М-100                858
Верошпирон                     93  2-Гидроксибензол қышқылы
бензил эфирі                116
Винилазин                    1442  2-гидроксибензол қышқылының
изобутил эфирі              796
5-винилбитұйық [2,2,1]             4-Гидроксибензол қышқылының
гепт-2-ен                    1441  метил эфирі                 745
Винилиденфторид               482  4-гидроксибензол қышқылының
пропил эфирі               1011

Бепаск                          122    динитрофениловый эфир         744
Бертолетова соль                617    2-трет-(Бутиламино)-1-
(4-гидрокси-3-гидро-
ксиметилфенил) этанол         430
Бетанал                        1249
4-Бутиланилин                    24    Гебутокс                      797
Бутилбензилфталат-90            115    Гексагидро-1Н-азепин-
1-тиокарбоновой
1-Бутилбигуанидин, гидрохлорид  195    кислоты S-этиловый эфир      1456
Бутилбутират                    193    Гексадекановой кислоты
изопропиловый эфир            831
Бутиленгликоль                  186    Гексаметилдисилазан           148
Бутилкарбитол                   205    1,6-Гексаметиленбис
(диметиламин)                 138
2-трет-Бутил-п-крезол           432    Гексан-1,6-диовая кислота     183
Бутиловый эфир о-титановой             Гексановой кислоты
кислоты                        1181    метиловый эфир                742
Бутиловый эфир                  115    Гексафторпропилена оксид     1261
трет-Бутилпербензоат            433    Гексахлораминопиколин          56
1-Бутилпирролидин-2-                   Гексахлор-м-ксилол            149
карбоновой кислоты
2,4,6-триметиланилид,                  Гексахлорпиколин             1271
гидрохлорид                     198
4-трет.-Бутилтолуол             431    Гексахлор-п-ксилол            150
м-Бутилфенол                    200    Гексиленгликоль               773
о-Бутилфенол                    199    2-Гексилкоричный альдегид     230
п-Бутилфенол                    201    Гексилур                     1412
трет.-Бутилциклогексан          434    2-Гексилцинналь               230
п-трет-Бутилциклогексилацетат   435    Гемикеталь окситетрациклина   231
1,4-Бутиндиол                   203    Гемфиброзил                   420
Бутокс                          327    Гепариновая кислота           234
Гептахлорпиколин             1201
Валексон                        553    Гераниол                      705
Ванилин                         263    Гербицид-634                 1412
Варитокс                       1265    Гетерофос                    1013
Вермитокс                       184    Гидрид М-100                  858
Верошпирон                       93    2-Гидроксибензол кислота
бензиловый эфир               116
Винилазин                      1442    2-гидроксибензойной кислоты
изобутиловый эфир             796
5-Винилбицикло[2,2,1]гепт-2-ен 1441    4-Гидроксибензойной кислоты
метиловый эфир                745
Винилиденфторид                 482    4-Гидроксибензойной кислоты
пропиловый эфир              1011

қышқылының натрий тұзы         31  Изобутан                    790
Дихлорантин                   391  Изобутил-4,6-динитофенол    797
м-Дихлорбензол                486  Изобутилбензол              795
о-Дихлорбензол                485  Изобутилен                  793
п-Дихлорбензол                487  Изобутилизобутират          798
2,6-Дихлордифениламин         512  Изобутилмалон қышқылының
диэтил эфирі                545
2,2-Дихлорэтил эфирі          916  Изобутилсалицилит           796
Дихлоризоцианур қышқылының
натрий тұзы                   508  Изовалеральдегид            738
2,4-дихлор-5-карбокси.             Изовалериан қышқылы         740
бензолсульфоқышқылының
гуанидин тұзы                  36  Изовалериан альдегиді       738
3,4-Дихлорпропионанилид      1003  Изовалерин қышқылының
метил эфирі                 764
2,2-Дихлорпропион
қышқылының натрий тұзы        504  Изододецилен               1007
2-[(2,6-Дихлорфенил)амино]         Изододецил спирті           810
фенилсірке қышқылының
натрий тұзы                   511  Изоиндан                    839
Дихлорэтан қышқылы            509  Изокапрон қышқылы           774
Дихлотиазид                  1152  Изокапрон қышқылының
хлорангидриді               775
Дициклобутилиден             1404  Изомай қышқылы              801
Диниклогексилглутарат         525  Изомай қышқылының изобутил
эфирі                       798
Дициклогексилсукцинат        1538  Изомай қышқылының метил
эфирі                       766
Диэтаноламин                  361  Изомеризат                 1393
N,N-Диэтиламинометил-
этоксисилан                   546  Изоникатин қышқылы          953
2-Диэтиламиносірке қышқылы         Изоникатин қышқылының
этил эфирі                 1475
2,6-диметиланилид             530  Хлорлы изопропил           1380
2-Диэтиламиносірке қышқылы         Изопропиламин                49
2,4,6-үшметиланилид,
гидро-хлорид                  533  Изопропилацетат            4827
Диэтиламиноэтилметакрилат     538  Изопропилметакарборан       832
Диэтиламмоний 2,5-дигидр-          4-Изопропил-1-метил-3-
оксибензолсульфонат           529   гидр-оксициклогексан       835
Ди-(2-этилгексл)1,4-
бензолдикарбонат             1177  Изопропилнитрит             836
Ди (2-этилгексил) терефталат 1177  Изопропилпальмитат          831
Диэтилдихлорсилан             494  Изофорон                   1248

кислоты натриевая соль           31    Изобутан                      790
Дихлорантин                     391    Изобутил-4,6-динитрофенол     797
м-Дихлорбензол                  486    Изобутилбензол                795
о-Дихлорбензол                  485    Изобутилен                    793
п-Дихлорбензол                  487    Изобутилизобутират            798
2,6-Дихлордифениламин           512    Изобутилмалоновой кислоты
диэтиловый эфир               545
2,2'-Дихлордиэтиловый эфир      916    Изобутилсалицилат             796
Дихлоризоциануровой
кислоты натриевая соль          508    Изовалеральдегид              738
2,4-Дихлор-5-карбоксибензол-           Изовалериановая кислота       740
сульфокислоты
Гуанидиновая соль                36    Изовалериановый альдегид      738
3,4-Дихлорпропионанилид        1003    Изовалериановой кислоты
метиловый эфир                764
2,2-Дихлорпропановой кислоты           Изододецилен                 1007
натриевая соль                  504    Изододециловый спирт          810
2-[(2,6-Дихлорфенил)амино]             Изоиндан                      839
фенилуксусной кислоты                  Изокапроновая кислота         774
натриевая соль                  511    Изокапроновой кислоты
Дихлорэтановая кислота          509    хлорангидрид                  775
Дихлотиазид                    1152
Дициклобутилиден               1404    Изомасляная кислота           801
Диниклогексилглутарат           525    Изомасляной кислоты
изобутиловый эфир             798
Дициклогексилсукцинат          1538    Изомасляной кислоты
метиловый эфир                766
Диэтаноламин                    361    Изомеризат                   1393
N,N-Диэтиламинометилэтоксисилан 546    Изоникотиновая кислота        953
2-Диэтиламиноуксусной кислоты          Изоникотиновой кислоты
этиловый эфир                1475
2, 6-диметиланилид              530    Изопропил хлористый          1380
2-Диэтиламиноуксусной кислоты          Изопропиламин                  49
2,-4,6-триметиланилид,                 Изопропилацетат               827
гидрохлорид                     533
Диэтиламиноэтилметакрилат       538    Изопропилметакарборан         832
Диэтиламмония 2,5-дигидрокси-          4-Изопропил-1-метил-3-
бензолсульфонат                 529    гидроксициклогексан           835
Ди (2-этилгексил)-1,4-
бензолдикарбонат               1177    Изопропилнитрат               836
Ди (2-этилгексил)терефталат    1177    Изопропилпальмитат            831
Диэтилдихлорсилан               494    Изофорон                     1248

Камфен                        395  Листенон                    383
Камфорлы синтетикалық         630  ЛСТМ-Г                      693
Хлорлы капронил               225  y-Лутидин                   411
Капрон қышқылының
хлорангидриді                 225
Каратан                       744  М-100                       238
Карбазол                     1411  М-14 ВВ                     973
Карбамаепин                   320  М-42                        965
Карбамин қышқылының N-метил        Жеті сулы магний сульфаты   701
-О-(2,3-дигидро-2,2-ди-            Малеимид                   1294
метилбензофуранил-7) эфирі    344
Карбендиазим                  121  Малеин қышқылы             1470
Карбенициллин                 635  Малеин қышқылының дибутил
эфирі                       336
Карбинол                      851  Малеин қышқылының диэтил
эфирі                       541
Карбоксиамин                  640  Малеин қышқылының натрий
тұзы, үшгидрат              190
Карбоксиметилизотионесепнәрі  723  Малонил несепнәрі           955
Карбоксиметилцеллюлоз натрий       Малон қышқылының
тұзы                          873  диэтил эфирі                547
Карбофуран                    344  Малон эфирі                 547
Карфедон                     1302  Манутекс РС                 862
Карфециллин                   464  Марганец стеарат            703
Катализатор К-16             1094  Май қышқылының бутил эфирі  193
Квинтор                      1421  Май қышқылының метил эфирі  739
Китацин                       117  Май қышқылының пропил
эфирі                      1009
Кобальт хлорид                648  Май қышқылының этил эфирі  1455
Кокарбоксилаз гидрохлорид    1210  Мебикар                    1188
616М-құраушысы                253  Мыс стеараты                713
ЗГ-97 көгілдір құраушысы      269  Мезитил оксиді              778
ЗЖ-165 құраушысы             1365  Мезитилен                  1234
Н-596 құрауышысыкоринфар     1364  Мезокс-к                    440
Коринфар                      389  Мезокаин                    533
Дәмқабықты альдегид          1304  Мекопроп                    821
Дәмқабықты спирт             1305  Мексидол                    185
Ақ корунд                    1022  Бор                         625
Крезидин                      767  п-Ментандиол-1,8 моногидрат 714
м-Крезол                      256  Ментанилацетат              715

Камфен                          395    Листенон                      383
Камфора синтетическая           630    ЛСТМ-Г                        693
Капронил хлористый              225    y-Лутидин                     411
Капроновой кислоты хлорангидрид 225
Каратан                         744    М-100                         238
Карбазол                       1411    М-14ВВ                        973
Карбамазепин                    320    М-42                          965
Карбаминовой кислоты
N-метил-O-(2,3-диги-                   Магний сульфат семиводный     701
дро-2,2-ди-метилбензо-
фуранил-7)овый эфир             344    Малеимид                     1294
Карбендиазим                    121    Малеиновая кислота           1470
Карбенициллин                   635    Малеиновой кислоты
дибутиловый эфир              336
Карбинол                        851    Малеиновой кислоты
диэтиловый эфир               541
Карбоксиамин                    640    Малеиновой кислоты
натриевая соль, тригидрат     190
Карбоксиметилизотиомочевина     723    Малонилмочевина               955
Карбоксиметилцеллюлозы                 Малоновой кислоты
натриевая соль                  873    диэтиловый эфир               547
Карбофуран                      344    Малоновый эфир                547
Карфедон                       1302    Манутекс РС                   862
Карфециллин                     464    Марганец стеарат              703
Катализатор К-16               1094    Масляной кислоты
бутиловый эфир                193
Квинтор                        1421    Масляной кислоты
метиловый эфир                739
Китацин                         117    Масляной кислоты
Кобальт хлорид                  648    пропиловый эфир              1009
Кокарбоксилазы гидрохлорид     1210    Масляной кислоты
этиловый эфир                1455
Мебикар                      1188
Компонента 616М                 253    Медь стеарат                  713
Компонента голубая ЗГ-97        269    Мезитила оксид                778
Компонента ЗЖ-165              1365    Мезитилен                    1234
Компонента Н-596               1364    Мезокс-к                      440
Коринфар                        389    Мезокаин                      533
Коричный альдегид              1304    Мекопроп                      821
Коричный спирт                 1305    Мексидол                      185
Корунд белый                   1022    Мел                           625
Крезидин                        767    п-Ментандиол-1,8 моногидрат   714
м-Крезол                        256    Ментанилацетат                715

о-Крезол                      257  п-Ментен-1-ол-8            1247
п-Крезол                      258  Рацемиялық ментол           835
Төрт хлорлы кремний           675  Мерказолил                  363
Кротонат                      744  Метакрил қышқылының
Кротон қышқылы                191  2,3-эпоксипропил эфирі     1432
Ксидифон                      284  Метлаксил                   418
2,5-Ксиленол                  423  Металлилхлорид              819
L-Ксилогексулоза             1146  Метациклин                  720
Метацил                     356
Лазикс (Ю)                     54  Метизовалерат               764
Лакрис 20                     973  2-Метил-4-амино-5-(1-3-
Лакрис 25 т                   972  бензоилтио-4-метилбут-
3-ен-4-формамидометил)
пиримидин                    39
Лакрис АТМ                    976  N-Метил-n-аминофенол
сульфат                     725
Лакрис М-90                   976  a-Метилбензил спирті        811
Лактон                       1017  Метил-N-(2-бензимидазол)    121
Карбамат
Лантан оксид                  683  о-м-п-Метилбензил
қышқылының диэтиламид 543
Лантан фторид                 684  N-(n-Метилбензолсульфонил)-
N-бутилнесепнәрі            192
Левомицетин                   510  4-Метил-3-трет-бутилфенол   432
Ленацил                      1412  Метилбутират                739
Лигнотин                      692  Мтелигептенон               743
Лидокаин негізі               530  4-Метил-4-(2-гидроксиэтил)
-1,3-диоксан                752
Лимон қышқылы                 276  Метилдигликоль              854
Лимон қышқылының динатрий
тұзы                          289  Метилдиэтаноламин           362
Лимон қышқылының үшнатрий
тұзы                          883  4,4-Метилендифенилизоцианат 582
Линаллол                      405  Метиленхлориодид            608
Линаллола ацетат              406  Метилизобутират             766
Линкомицин                    751  Метилкапроат                742
Метилкарбамат                 344  Құмырсқа қышқылының
этил эфирі                 1480
Метилкарбитол                 854  2М-4ХП                      821
1-Метил-2-меркаптоимида-зол   363  МЭ-344                     1362
3-Метилметкаптоппропион       804
Метилмеркаптопропион
альдегиді                     804  НАТА                       1265
a-Метил эфирінің
пропиленгликолі               850  Күйдіргіш натр              866
1-метил-2-метоксикарбонил.         Натрий 2-этилкапроат       1457
этил-1-метил-2-этоксикар.          Натрий бензой қышқылы       863
бонилэтиламин                 640

о-Крезол                        257    п-Ментен-1-ол-8              1247
п-Крезол                        258    Ментол рацемический           835
Кремний четыреххлористый        675    Мерказолил                    363
Кротонат                        744    Метакриловой кислоты
2,3-эпоксипропиловый эфир    1432
Кротоновая кислота              191
Ксидифон                        284    Металаксил                    418
2,5-Ксиленол                    423    Металлилхлорид                819
L-Ксилогексулоза               1146    Метациклин                    720
Метацил                       356
Лазикс (Ю)                       54    Метизовалерат                 764
Лакрис 20                       973    2-Метил-4-амино-5-(1'-3'-
бензоилтио-4'-ме-
Лакрис 25 т                     972    тилбут-3'-ен-4'-
формамидометил)пиримидин       39
Лакрис АТМ                      976    N-Метил-n-аминофенол сульфат  725
Лакрис М-90                     976    a-Метилбензиловый спирт       811
Лактон                         1017    Метил-N-[2-бензимидазол]
карбамат                      121
Лантан оксид                    683    о-,м-,п-Метилбензойной
кислоты диэтиламид            543
Лантан фторид                   684    N-(n-Метилбензолсульфонил)-
N'-бутилмочевина              192
Левомицетин                     510    4-Метил-3-трет-бутилфенол     432
Ленацил                        1412    Метилбутират                  739
Лигнотин                        692    Метилгептенон                 743
Лидокаин-основание              530    4-Метил-4-(2-гидроксиэтил)-
1,3-диоксан                   752
Лимонная кислота                276    Метилдигликоль                854
Лимонной кислоты
динатриевая соль                289    Метилдиэтаноламин             362
Лимонной кислоты
тринатриевая соль               883    4,4-Метилендифенилизоцианат   582
Линалоол                        405    Метиленхлориодид              608
Линалоола ацетат                406    Метилизобутират               766
Линкомицин                      751    Метилкапроат                  742
Метилкарбамат                   344    Муравьиной кислоты
этиловый эфир                1480
Метилкарбитол                   854    2М-4ХП                        821
1-Метил-2-меркаптоимидазол      363    МЭ-344                       1362
3-Метилмеркаптопропаналь        804
Метилмеркаптопропионовый
альдегид                        804    НАТА                         1265
a-Метиловый эфир
пропиленгликоля                 850    Натр едкий                    866
1-Метил-2-метоксикарбонилэтил-
1'-метил-2'-это-
ксикарбонилэтиламин             640    Натрий бензойнокислый         863

6-Метилпипеколин қышқылы      779  Натрий бисульфит            868
6-Метилпипеколин қышқылының
гидрохлориді                  780  Натрий дигидроортофосфат    870
4-Метилпиперизин-1-карбон
қышқылы                            Натрий дифосфат             871
N,N-диэтиламид                544  Бір орын басушының натрий
карбонаты                   865
N-Метил-2-пирролидин          789  Натрий крем қышқылы         877
2-Метилпроп-2-ен қышқылының        Малейно қышқылды үш сулы
2-(диэтиламино) этил эфирі         натрий
2-(1-Метил-4-пропилпир.            Борлы қышқылдың             190
ролидинил-2-карбомоил)-1           үстіндегі натрий            864
-гидроксиэтилметил-3,4,5-          Натрий оксибутират          252
үшгидрокс-6-метил             538  Натрий олеат                925
Тиотетрагидропирана
гидрохлорид, моногидрат       751  Натрий ортофосфат           881
Метилтестостерон              727  Натрий перборат             864
4-Метил-1,2,3,6-тетраги.
дрофтал ангидриді             802  Натрий пирофосфат           871
Метилурацил                   356  Күкірт қышқылының натрий
қышқылы                     867
Метилфенилкарбинилацетат     1312  Бір орын басушының натрий
сульфаты, гидрат            867
5-Метилфурфурол              1325  Бір орын басушының сульфиті 868
Метилцеллозольв               853  Натрий тиопентал           1452
2-Метил-5-этилазин            837  Натрий үшполифосфат         880
Метилэтилкетон                189  Нафтал ангидриді            884
Метиоприл                      94  1,4,5,8-Нафталинтетракарбон
қышқылының диангидрид
(мономер)                   885
Метирам                       987  Нафтам-2                   1300
Метоксибензол                  75  a-нафтиламин                 42
1-Метокси-4-бромбензол        172  Неодим фторид               889
5-(п-(N-)3-Метоксипиридазинил
-6)-сульфамидо)-фенилазо)
салицил қышқылы               265  Неозон Д                   1300
Метоксирон                    399  Неонол АФ-12                 11
о-Метоксифенол                264  Неонол АФ-14                 10
1-Метокси-2-фторбензол       1339  Неонол 2В 1317-12          1487
1-Метокси-3-фторбензол       1340  Неонол П 1215-12           1488
1-Метокси-4-фторбензол       1341  Неорон                      331
Метоксихлор                   440  Неролидол                  1238
Метол                         725  Нивалин                     217
Милдекс                       744  Никодин                     261

6-Метилпипеколиновая кислота    779    Натрий бисульфит              868
6-Метилпипеколиновой
кислоты гидрохлорид             780    Натрий дигидроортофосфат      870
4-Метилпиперазин-1-
карбоновой кислоты                     Натрий дифосфат               871
N,N-диэтиламид                  544    Натрий карбонат               865
однозамещенный
N-Метил-2-пирролидон            789    Натрий кремнекислый           877
2-Метилпроп-2-еновой кислоты           Натрий малеиновокислый        190
2-(диэтил-амино)этиловый эфир   538    3-х водный
Натрий надборнокислый         864
2-(1-Метил-4-пропилпирро-
лидинил-2-карбамоил)-                  Натрий оксибутират            252
1-гидроксиэтилметил-3,4,5-
тригидрокс-6-метил-                    Натрий олеат                  925
Тиотетрагидропирана
гидрохлорид, моногидрат         751    Натрий ортофосфат             881
Метилтестостерон                727    Натрий перборат               864
4-Метил-1,2,3,6-
тетрагидрофталевый ангидрид     802    Натрий пирофосфат             871
Метилурацил                     356    Натрий сернокислый кислый     867
Метилфенилкарбинилацетат        1312   Натрий сульфат однозамещен-   867
ный, гидрат
5-Метилфурфурол                 1325   Натрий сульфит однозамещенный 868
Метилцеллозольв                 853    Натрий тиопентал              1452
2-Метил-5-этилазин              837    Натрий триполифосфат          880
Метилэтилкетон                  189    Нафталевый ангидрид           884
Метиоприл                       94     1,4,5,8-Нафталинтетракарбо-
новой кислоты диангидрид
Метирам                         987    (мономер)                     885
Метоксибензол                   75     Нафтам-2                      1300
1-Метокси-4-бромбензол          172    a-Нафтиламин                  42
5-(п-[N-(3-Метоксипирида-              Неодим фторид                 889
зинил-6]-сульфамидо)-фенилазо)
салициловая кислота             265    Неозон Д                      1300
Метоксирон                      399    Неонол АФ-12                  11
о-Метоксифенол                  264    Неонол АФ-14                  10
1-Метокси-2-фторбензол          1339   Неонол 2В 1317-12             1487
1-Метокси-3-фторбензол          1340   Неонол П 1215-12              1488
1-Метокси-4-фторбензол         1341   Неорон                        331
Метоксихлор                     440    Неролидол                     1238
Метол                           725    Нивалин                       217
Милдекс                         744    Никодин                       261

Новокаинамид                   33  Асқын сутек                 210
Нозепам                      1366  Перметрин қышқылы           518
y-Ноналоктон                  365  Перметрин қышқылның
хлорангидриді               517
Норборнадиен                  152  Перфторбутендер             926
Норборнен                     153  Перфтогептан қышқылы       1232
Норсульфазол                 1163  Перфторизобутилен           945
Перфторнонан қышқылының
Оксамат                       528  2-гидроксиэтиламид          235
Оксациллин-натрий             398  Перфторпропил-перфторвинил
эфир                        238
1,1-Оксобис (2-метоксиэтан)   542  2-Перфторпропоксиперфтор-
3,3-Оксидианилин              313  пропан қышқылының фтор-
ангидриді                  1195
Оксидол Б                     304  2-(2-Перфторпропокси-2-
Оксилидин                     124  үшфторметилперфторэтокси)
Оксим банвела Д               847  перфторпропион қышқылының
фторангидриді              1194
Оксиметил қосылыстары         259  Перфторэнант қышқылы       1232
Оксинафтой қышқылы            268  Перхлорметантиол           1257
Оксипиримидин                 576  Перхлорметилмеркаптан      1257
2-Оксопирролидин-1-илсірке
қышқылының амиді              921  Пефлоксацин                1481
L-Оксипролин                  272  Пикамилон                   951
Оксирон                      1018  Пиклорам                     55
Оксифос-150                  1336  2-Пиколин                   786
Оксифос-23 А                 1335  3-Пиколин                   787
Оксиэтилендидифосфан               4-Пиколин                   788
қышқылының үшнатрий тұзы      282  Пикрин қышқылы             1251
Оксиэтилкрахмал               285  Пиперазина адипинат         184
Октадекан қышқылының
алюминий тұзы                  16  Пипольфен                  1243
Октадекан қышқылының
аммоний тұзы                   72  Пирамидон                   343
Октадекан қышқылының
барий тұзы                    106  Пирацетам                   921
Октадекан қышқылының
темір тұзы                    561  Пирен                       133
Октадекан қышқылының кадмий        Пиридин-3-карбон қышқылының
тұзы                          609  гидроксиметиламид           261
Октадекан қышқылының
калий тұзы                    616
Октадекан қышқылының
марганец тұзы                 703  Пирилен                     934

Новокаинамид                    33     Перекись водорода             210
Нозепам                         1366   Перметриновая кислота         518
y-Ноналактон                   365    Перметриновой кислоты         517
хлорангидрид
Норборнадиен                    152    Перфторбутены                 926
Норборнен                       153    Перфторгептановая кислота     1232
Норсульфазол                    1163   Перфторизобутилен             945
Перфторнонановой кислоты
Оксамат                         528    2-гидро-ксиэтиламид           235
Оксациллин-натрий               398    Перфторпропил-перфторви-      238
ниловый эфир
1,1'-Оксибис[2-метоксиэтан]     542    2-Перфторпропоксиперфтор-
3,3'- Оксидианилин              313    пропановой кислоты            1195
фторангидрид
Оксидол Б                       304    2-(2-Перфторпропокси-2-трифтор-
Оксилидин                       124    метилпер-фторэтокси)
перфторпропионовой кислоты
Оксим банвела Д                 847    фторангидрид                  1194
Оксиметильное соединение        259    Перфторэнантовая кислота      1232
Оксинафтойная кислота           268    Перхлорметантиол              1257
Оксипиримидин                   576    Перхлорметилмеркаптан         1257
2-Оксопирролидин-1-
илуксусной кислоты амид         921    Пефлоксацин                   1481
L-Оксипролин                    272    Пикамилон                     951
Оксиран                         1018   Пиклорам                      55
Оксифос-150                     1336   2-Пиколин                     786
Оксифос-23А                     1335   3-Пиколин                     787
Оксиэтилидендифосфоновой               4-Пиколин                     788
кислоты тринатриевая соль       282    Пикриновая кислота            1251
Оксиэтилкрахмал                 285    Пиперазина адипинат           184
Октадекановой кислоты
алюминиевая соль                16     Пипольфен                     1243
Октадекановой кислоты
аммониевая соль                 72     Пирамидон                     343
Октадекановой кислоты
бариевая соль                   106    Пирацетам                     921
Октадекановой кислоты
железная соль                   561    Пирен                         133
Октадекановой кислоты                  Пиридин-3-карбоновой кислоты
кадмиевая соль                  609    гидрокси-
Октадекановой кислоты           616    метиламид                     261
калиевая соль
Октадекановой кислоты
марганциевая соль               703    Пирилен                       934
Октадекановой кислоты

Октадекан қышқылының сым тұзы 713  Пирокарбонат                145
Октадекан қышқылының күміс
тұзы                         1121  Пирокатехин                 351
Октадекан қышқылының
қорғасын тұзы                1113  Пиромекаин                  198
Октадекан қышқылының               Пирокөмір қышқылының
цинк тұзы                    1425  ди-трет-бутил эфирі         145
Цис-Октадец-9-ен қышқылы      924
Олеин қышқылы                 924  Цис-платина
Олеин қышқылының натрий тұзы  925  Ас тұзы                     882
Олифен                        967  Поли-(N-ацетил-Д-глюкоз-
амин)                      1351
Ондансетрон-негізі           1184  Поли-2,2-(4,4-фенокси)
пропан карбонат             578
Ордрам                       1456  Поликарбацин                987
Орнид                         166  Поликарбонат                578
Орот қышқылы                  463  Полирам                     987
Ортофен                       511  АГМ-9 өнімі                  53
Отрин                         327  АДЭ-3 өнімі                 546
ЗП-24 өнімі                 146
Пальмитин қышқылы             218  Прокаинамид                  33
Пантоцид                      495  Пропазин                    377
Паркопан                     1415  1,3-пропандикарбон қышқы.
Пармидин                      950  лының дициклогексил эфирі   525
Пропанид                     1003  Күкірт қышқылының диметил
эфирі                       413
N-Проп-2-енилпро-2-ен-1-амин  466  Сигетин                     552
Пропилбутират                1009  Сиднокарб                   817
Пропилен тримері             1007  Силубин                     195
Пропиленгликоль              1008  Синтомицин                  492
Прониленгликолькарбонат      1002  Синэстрол                   360
Пропилйодон                   754  Сканди оксиді              1128
b-Пропил-a-этилкролеин       1010  Сколин                      383
Пропион қышқылының y-лактон-       о-фтал қышқылының күрделі
3-(3-окса-7-a-тио-ацетил-          эфирі және С8-С10 фракций
17-b-гидрокси-4-андростен-         спиртері
17-(-ил)                     1458

медная соль                     713    Пирокарбонат                  145
Октадеконовой кислоты
серебряная соль                 1121   Пирокатехин                   351
Октадекановой кислоты
свинцовая соль                  1113   Пиромекаин                    198
Октадекановой кислоты                  Пироугольной кислоты ди-трет-
цинковая соль                   1425   бутиловый
цис-Октадец-9-еновая кислота    924    эфир                          145
Олеиновая кислота               924    цис-Платина                   314
Олеиновой кислоты               925    Поваренная соль               882
натриевая соль
Олифен                          967    Поли-(N-ацетил-Д-глюкозамин)  1351
Ондансетрон-основание           1184   Поли-2,2-(4,4'-фенокси)       578
пропан карбонат
Ордрам                          1456   Поликарбацин                  987
Орнид                           166    Поликарбонат                  578
Оротовая кислота                463    Полирам                       987
Ортофен                         511    Продукт АГМ-9                 53
Отрин                           327    Продукт АДЭ-3                 546
Продукт ЗП-24                 146
Пальмитиновая кислота           218    Прокаинамид                   33
Пантоцид                        495    Пропазин                      377
Паркопан                        1415   1,3-Пропандикарбоновой кислоты
Пармидин                        950    дициклогексиловый эфир        525
Пропанид                        1003   Серной кислоты диметиловый    413
эфир
N-Проп-2-енилпро-2-ен-1-амин    466    Сигетин                       552
Пропилбутират                   1009   Сиднокарб                     817
Пропилена тетрамер              1007   Силубин                       195
Пропилена тримеры               1008   Синтомицин                    492
Пропиленгликоль                 1002   Синэстрол                     360
Прониленгликолькарбонат         754    Скандия оксид                 1128
Пропилйодон                     1010   Сколин                        383
b-Пропил-a-этилакролеин         1458   Сложный эфир о-фталевой
Пропионовой кислоты y-лактон-          кислоты
3-(3-окса-7-a-тио-                     и спиртов фракций С 8 10       306
ацетил-17-b-гидрокси-4-                Смесь 2,4-Д-аминной соли и
андростен-17-a-ил)              93     2,3,6-трихлор-бензойной
Пропионовой кислоты бутиловый   197    кислоты в соотношении 10:1    763
эфир
Пропионовой кислоты метиловый   799    Сода кальцинированная         874
эфир
Пропионовой кислоты пропиловый  1012   Сода каустическая             866
эфир
Пропионовой кислоты             1014   Соль Мора                     558
хлорангидрид
Пропионовой кислоты этиловый    1476   Сольвент оранжевый 5          655
эфир

Протосубитилин               1020  Сополимер ВА-15            1078
Пуривелл                      399  Сополимер маркасы МСН       971
Үлбіреуік                     622  Сополимер метакрил қышқылы
және метилметакрилаты       973
Пфлацин                      1481
ПЭП-971                       673  Сополимер метилакрилаты,
бутилакрилат және стирол    972
Ранигаст                      376  Акрил қышқылының нитрилі
бар поливинил-хлоридтің
сополимерлесі               981
Раписан                       376  Сополимер стиролы,
Ранитидин                     376  метил-метакрилаты және
нирил-акрил қышқылы         971
Ранкотекс                     821  Диоксолапоны бар
Ратиндан                      473  формальдегидтің
сополимерлесі               975
Раундап                      1329  Сорбин қышқылы              219
Рацемат                       835  Д-Сорбит                    296
Реагент ПАФ-13А               985  Спиробромин                 137
Резорцин                      352  Спиродиен                  1016
Ремантадин                    809  Спиронолактон                93
Рефлан                        455  Балшықтың қоңыр ерітіндінің
стабилизаторы               638
Рибофлавин фосфат            1103  Стабилизатор КК-13          142
Риванол                      1486  Стеарил спирті              923
Ридомил                       418  Стрилилацетат              1312
Риодоксол                     359  Стирол тотығы              1301
Рифампицин                    782  Стрептомицин сульфаты       300
Рицид П                       117  Стрептоцид                 1154
Ромпаркин                    1415  Стугерон                    476
Сукральфат                 1337
Сайфос                        316  Суксаметоний                383
Салазопиридазин               265  Суксинихолин                383
Салицил қышқылы               251  Сульгин                    1155
Сальбутамол                   430  Сульсен                    1115
Салюзид                       636  Сульфадимезин              1156
Сахарин                      1168  Сульфадиметоксин           1161
Қорғасын стераты             1113  Сульфален                  1159
СДФ                           975  Сульфамонометоксин         1161
Себацин қышқылының
гексметилендиамин аддукт      310  Сульфантрол                1153
Себацин қышқылының дибутил
эфирі                         338  Сульфапиридазин            1160
Себацин қышқылының диметтил

Протосубтилин                   1020   Сополимер ВА-15               1078
Пуривелл                        399    Сополимер марки МСН           971
Пушонка                         622    Сополимер метакриловой кислоты
Пфлацин                         1481   и метил-метакрилата           973
ПЭП-971                         673    Сополимер метилакрилата,
бутилакрилата и стирола       972
Ранигаст                        376    Сополимер поливинилхлорида с
Раписан                         376    нитрилом акриловой кислоты    981
Ранитидин                       376    Сополимер стирола,
Ранкотекс                       821    метилметакрилата и            971
нитрилакриловой кислоты
Ратиндан                        473    Сополимер формальдегида с     975
диоксолапом
Раундап                         1329   Сорбиновая кислота            219
Рацемат                         835    Д-Сорбит                      296
Реагент ПАФ-13А                 985    Спиробромин                   137
Резорцин                        352    Спиродиен                     1016
Ремантадин                      809    Спиронолактон                 93
Рефлан                          455    Стабилизатор глинистых        638
буровых растворов
Рибофлавин фосфат               1103   Стабилизатор КК-13            142
Риванол                         1486   Стеариловый спирт             923
Ридомил                         418    Стиралилацетат                1312
Риодоксол                       359    Стирола окись                 1301
Рифампицин                      782    Стрептомицина сульфат         300
Рицид П                         117    Стрептоцид                    1154
Ромпаркин                       1415   Стугерон                      476
Сукральфат                    1337
Сайфос                          316    Суксаметоний                  383
Салазопиридазин                 265    Суксинилхолин                 383
Салициловая кислота             251    Сульгин                       1155
Сальбутамол                     430    Сульсен                       1115
Салюзид                         636    Сульфадимезин                 1156
Сахарин                        1168    Сульфадиметоксин              1157
Свинец стеарат                 1113    Сульфален                     1159
СДФ                            975     Сульфамонометоксин            1161
Себациновой кислоты            310     Сульфантрол                   1153
гексаметилендиамин аддукт
Себациновой кислоты             338    Сульфапиридазин               1160
дибутиловый эфир

эфирі                         386  Сульфацил ерітіндісі         60
Себацин қышқылының ди
(втор-октил) эфирі            371  Сульфенамид БТ              540
Сегнет тұзы                   207  Сульфидофос                 396
Секотамин                    1435  о-сульфобензой қышқылының
имиді                      1168
Семикарбазон                  910  Сульфокамфор қышқылы       1236
Күкірт хлориді               1118  2-(4-Сульфониламидо) бензой
қышқылының натрий тұзы     1153
Күміс стераты                1121
Суперметрин                   327  Тотық висмуты бар негізгі
үшбромфенол висмуты         677
Суффикс БВ                    127
Суффикс                       123  Үш-н-бутиламин             1225
3,4,5-Үшгидроксибензой
қышқылының негізгі висмут
тұзы                        358
Т-10                          393
Танафлон                     1173  Үшгидроперфторамил спирті
Таревид                      1421  Үшгидроперфторгептил
спирті                     1230
Тауфон                         65  Үшдецил спирті             1231
Текан                        1265  1,2,4-Үшкарбоксибензол      130
Теофиллин                     346  Үшкрезилфосфат құрамында
кем демегенде 3% изомері
бар                        1255
а-Терпенилацетат               99
Терпингидрат                  714  Үшмеллит қышқылы            130
а-Терпинеол                  1247  Үшмер оксидінің
перфтор-пропилені          1194
Тетраалкофен ПЭ               142  Үшметилкарбинол             792
Тетрабромдифенилпропан        577  2,6,6-Үшметил-1-(2-метил
-карбонилвинил) цикло-
гексан-1                   1245
Тетрагидро--1,4-оксазин       860
1,2,3,4-Тетрагидро-1-
оксон-афталин                 278  Үшметин                    1241
Тетрагидрофурил спирті       1186  Үшнитратглицерині          1005
Тетрал                        415  2,4,6-Үшнитро-м-ксилол      416
Тералин                      1185  Үшомбрин                    317
Тетралон                      278  Үшсамин                    1228
Тетраметиленимин              955  Үшсбен-200                 1266
Тетрафтордибромэтан           330  0,0,0-Трис(толил) фосфат   1255
2,2,3,3-Тертафторпропилмета-
крилат                        794  Үшфторалин                  455
2,2,3,3-Тетрафторпропил-2-         1-Үшхлорметил-4-хлор-
метилпроп-2-еноат             794  бензол                     1272
2,2,3,3-Тетрафторпропил-а-
фторакрилат                  1197  а,а,а-Үшфтор-м-толуидин    1258
2,3,5,6-Тетрахлортерефтал
қышқылының диметил эфирі      415  а,а-Үшхлортолуол           1269
3,4,5-Үшхлор -2-үшхлор-
метилпиридин               1271
3,4,5,6-Тетрахлор-2-үшхлор-        Үшхлорсірке қышқылының
метилпиридин                 1201  натрий тұзы                1265

Себациновой кислоты             386    Сульфацил растворимый         60
диметиловый эфир
Себациновой кислоты ди          371    Сульфенамид БТ                540
(втор-октиловый) эфир
Сегнетова соль                  207    Сульфидофос                   396
Секотамин                       1435   о-Сульфобензойной кислоты     1168
имид
Семикарбазон                    910    Сульфокамфорная кислота       1236
Сера хлорид                     1118   2-(4-Сульфониламидо)бензойной
Серебра стеарат                 1121   кислоты натриевая соль        1153
Суперметрин                     327    Трибромфенолят висмута
Суффикс БВ                      127    основной с окисью висмута     677
Суффикс                         123    Три-н-бутиламин               1225
3,4,5-Тригидроксибензойной
кислоты основная
Т-10                            393    висмутовая соль               358
Танафлон                        1173   Тригидроперфторамиловый спирт 912
Таревид                         1421   Тригидроперфторгептиловый     1230
спирт
Тауфон                          65     Тридециловый спирт            1231
Текан                           1265   1,2,4-Трикарбоксибензол       130
Теофиллин                       346    Трикрезилфосфат с содержанием
a-Терпенилацетат                99     орто-изомера менее 3 %        1255
Терпингидрат                    714    Тримеллитовая кислота         130
a-Терпинеол                     1247   Тример оксида                 1194
перфторпропилена
Тетраалкофен ПЭ                 142    Триметилкарбинол              792
Тетрабромдифенилолпропан        577    2,6,6-Триметил-1-
Тетрагидро-1,4-оксазин          860    (2-метилкарбонилвинил)        1245
циклогексен-1
1,2,3,4-Тетрагидро-1-           278    Триметин                      1241
оксонафталин
Тетрагидрофуриловый спирт       1186   Тринитрат глицерина           1005
Тетрал                          415    2,4,6-Тринитро-м-ксилол       416
Тетралин                        1185   Триомбрин                     317
Тетралон                        278    Трисамин                      1228
Тетраметиленимин                955    Трисбен-200                   1266
Тетрафтордибромэтан             330    0,0,0-Трис(толил)фосфат       1255
2,2,3,3-Тетрафторпропил-        794    Трифторалин                   455
метакрилат
2,2,3,3-Тетрафторпропил-        794    1-Трихлорметил-4-хлорбензол   1272
2-метилпроп-2-еноат
2,2,3,3-Тетрафторпропил-a-      1197   a,a,a-Трифтор-м-толуидин      1258
фторакрилат
2,3,5,6-Тетрахлортерефталевой          a,a-Трихлортолуол             1269
кислоты диметиловый эфир        415    3,4,5-Трихлор-2-трихлорметил- 1271
пиридин
3,4,5,6-Тетрахлор-2-            1201   Трихлоруксусной кислоты       1265
трихлорметилпиридин                    натриевая соль

Тетраэтиленпентаамин           66  Үшэтаноламин               1229
Тетраэтоксисилан             1204  Үшэтилендиамин              302
Тиамин фосфор эфирі            41  Үшэтилентетрамин            136
Тиаминхлорид фарматиінді      747  ТХАН                       1265
Тимол                         579  ТХУ                        1265
Тинкал                        879
Тинувин-350                   132  Көміртегінің күкірттотығы  1288
Тиоанилид синтетикалық майлы       Көміртегінің хлортотығы    1327
қышқылы фракциясы С 5 6       1207  Сірке қышқылының фенил-
этил эфирі-1               1312
Тиогликоль қышқылы            717  Сірке қышқылының этил-
гексил эфирі-2             1459
Тиоиндол                      814  Сірке қышқылының это-
ксиэтил эфирі-2            1492
Тиокарбонилтетрахлорид       1257  Сірке қышқылының 3,7-ди-
метилокта-1,6-диенил эфирі  406
Тионесепнәрі                 1209
Тиотриазазин                  805  Сірке қышқылының
ацетилпропил эфирі-3         92
Токоферола ацетат             100  Сірке қышқылының 4-трет
-бутилциклогексил эфирі     435
м-Толуидин                    729
о-Толуидин                    728  Сірке қышқылының 4-
этоксианилид               1489
n-Толуидин                    730  Сірке қышқылының
5-бром-4-оксоамил эфирі     174
м-Толуилендиамин              315  Сірке қышқылының
N-(2,6-дихлорфенил) амид    484
Толуол-2-сульфоқышқылы        734  Сірке қышқылының бром-
ангидриді                    91
Толуол-3-сульфоқышқылы        735  Сірке қышқылының изопентил
эфирі                       568
Толуол-4-сульфоқышқылы        736  Сірке қышқылының изопропил
эфирі                       827
Томерзол                     1493  Сірке қышқылының калий тұзы 610
Тордон                         55  Бромды ундецил              180
Треоаминдер                  1222  Урацил-4-карбон қышқылының
калий тұзы                  357
Үшінші рет қайтадан өн.
дірілген ацетиленді карбинол  776  Уросульфан                 1158
Үшазин                         38  Уротропин                   223
Үшаллиламин                  1253  Урсол                       309
Үшаминобензанилид              28
Факрил-М                      756  Фреон-113                  1262
Фемергин                     1435  Фреон-114 В 2               330
Фенацетин                    1489  Фреон-132-В                 493
Фенбутол                      833  Фреон-134 А                1198
Фенедин                      1489  Фреон-152                   481

Тетраэтиленпентаамин            66     Триэтаноламин                 1229
Тетраэтоксисилан                1204   Триэтилендиамин               302
Тиамин фосфорный эфир           41     Триэтилентетрамин             136
Тиаминхлорид фармакопейный      747    ТХАН                          1265
Тимол                           579    ТХУ                           1265
Тинкал                          879
Тинувин-350                     132    Углерода сероокись            1288
Тиоанилид синтетических жирных         Углерода хлорокись            1327
кислот фракции С 5 6             1207   Уксусной кислоты 1-фенил-     1312
этиловый эфир
Тиогликолевая кислота           717    Уксусной кислоты 2-этилгекси- 1459
ловый эфир
Тиоиндол                        814    Уксусной кислоты 2-этокси-    1492
этиловый эфир
Тиокарбонилтетрахлорид          1257   Уксусной кислоты 3,7-
Тиомочевина                     1209   диметилокта-1,6-диениловый    406
эфир
Тиотриазазин                    805    Уксусной кислоты 3-ацетил-    92
пропиловый эфир
Токоферола ацетат               100    Уксусной кислоты 4-трет-
м-Толуидин                      729    бутилцикло-гексиловый эфир    435
о-Толуидин                      728    Уксусной кислоты 4-           1489
этоксианилид
п-Толуидин                      730    Уксусной кислоты 5-бром-4-    174
оксоамиловый эфир
м-Толуилендиамин                315    Уксусной кислоты N-(2,6-      484
дихлорфенил) амид
Толуол-2-сульфокислота          734    Уксусной кислоты бромангидрид 91
Толуол-3-сульфокислота          735    Уксусной кислоты изопенти-    568
ловый эфир
Толуол-4-сульфокислота          736    Уксусной кислоты изопропи-    827
ловый эфир
Томерзол                        1493   Уксусной кислоты калиевая     610
соль
Тордон                          55     Ундецил бромистый             180
Треоамины                       1222   Урацил-4-карбоновой кислоты   357
калиевая соль
Третичный ацетиленовый          776    Уросульфан                    1158
карбинол
Триазин                         38     Уротропин                     223
Триаллиламин                    1253   Урсол                         309
Триаминобензанилид              28
Факрил-М                        756    Фреон-113                     1262
Фемергин                        1435   Фреон-114В2                   330
Фенацетин                       1489   Фреон-132-В                   493
Фенбутол                        833    Фреон-134А                    1198
Фенедин                         1489   Фреон-152                     481

n-Фенетидин                  1485  Фреон-218                   927
Фенибут                        59  Фреон-329                   288
Фенигидин                     389  Фтазин                      852
Фенизобромлат                 331  Фтал қышқылының бензил
эфирі                       115
Феникаберан                  1314  Фтал қышқылының диаллил
эфирі                       307
Фенилацетонитрил              119  Фтал қышқылының дибутил
эфирі                       340
2-Фенилвинилметанол          1305  Фтал қышқылының дигексил
эфирі                       342
Д-(-)-Фенилглицин              61  Фтал қышқылының дидодецил
эфирі                       369
N,N-(1,3-Фенилен) бис
(малеин қышқылының амиді)    1294  Фтал қышқылының диизододецил
эфирі                       370
м-Фенилендиамин               308  Фтал қышқылының диэтил
эфирі                       550
о-Фенилен-1,2-диамин         1295  2-Фторакрил қышқылының 2,2,
3,3-тетрафторпропил эфирі  1197
о-Фенилендиамин              1295
п-Фенилендиамин               309  Фторацизин                 1260
N,N-Фенилендималеимид        1294  Фузидий қышқылының натрий
тұзы                       1347
2-(Фенил-4-изопроинлфенил-
ацетил) индандион-1,3         839  Фузидин натрий             1347
N-[(3-Фенилкарбомоилокси)
фенил] карбамин қышқылының
этил эфирі                   1477  Фунабен                     121
Фурагин                     771
N-Фенилкарбомоил-3-(b-фен-
илизоопропил)-сиднонимин      817  Фурадан                     344
Фурадонин                   908
Фенилксилилэтан               419  Фуразолидон                 909
Фенилмалон қышқылы           1298  Фурантрил                    54
1-Фенил-3-метилпиразолон-5    813  Фурацилин                   910
Фенилциклогексан             1409  Фуросемид                    54
1-Фенилэтил спирті           1309  Фурфуран                   1348
2-Фенилэтил спирті           1310  Фурфуриламин               1349
2-(Фенил-4-этилфенилацетил)
индандион-1,3                1479
Фенкарол                     1350  Хардин                     1359
Фенмедифам                   1218  n-Хинондиоксим             1405
Фенобарбитал                 1478  Хитозамин                    27
Фенозан 1                     143  Хитозан                     966
Фенозан 23                    142                              970
Фенозан 28                    337
Фенозан 30                    144                              960

n-Фенетидин                     1485   Фреон-218                     927
Фенибут                         59     Фреон-329                     288
Фенигидин                       389    Фтазин                        852
Фенизобромлат                   331    Фталевой кислоты бензиловый   115
эфир
Феникаберан                     1314   Фталевой кислоты диаллиловый  307
эфир
Фенилацетонитрил                119    Фталевой кислоты дибутиловый  340
эфир
2-Фенилвинилметанол             1305   Фталевой кислоты дигексиловый 342
эфир
Д-(-)-Фенилглицин               61     Фталевой кислоты дидодецило-  369
вый эфир
N,N'-(1,3-Фенилен)бис           1294   Фталевой кислоты              370
(малеиновой кислоты имид)              диизододециловый эфир
м-Фенилендиамин                 308    Фталевой кислоты диэтиловый   550
эфир
о-Фенилен-1,2-диамин            1295   2-Фторакриловой кислоты
2,2,3,3-тетра-фторпропиловый
о-Фенилендиамин                 1295   эфир                          1197
п-Фенилендиамин                 309    Фторацизин                    1260
N,N'-Фенилендималеимид          1294   Фузидиевой кислоты натриевая  1347
соль
2-(Фенил-4-изопронилфенила-     839    Фузидин натрий                1347
цетил)индандион-1,3
N-[(3-Фенилкарбамоилокси)              Фунабен                       121
фенил] карбаминовой             1477   Фурагин                       771
кислоты этиловый эфир
N-Фенилкарбамоил-3-(b-                 Фурадан                       344
фенилизопропил)-сиднонимин      817    Фурадонин                     908
Фенилксилилэтан                 419    Фуразолидон                   909
Фенилмалоновая кислота          1298   Фурантрил                     54
1-Фенил-3-метилпиразолон-5      813    Фурацилин                     910
Фенилциклогексан                1409   Фуросемид                     54
1-Фенилэтиловыи спирт           1309   Фурфуран                      1348
2-Фенилэтиловый спирт           1310   Фурфуриламин                  1349
2- (Фенил-4-этилфенилацетил)    1479
индандион-1,3
Фенкарол                        1350   Хардин                        1359
Фенмедифам                      1218   n-Хинондиоксим                1405
Фенобарбитал                    1478   Хитозамин                     27
Фенозан 1                       143    Хитозан                       966
Фенозан 23                      142    Хитозана натриевая соль из
Фенозан 28                      337    панцыря камчатского краба     970
Фенозан-30                      144    Хитозан из панцыря            960
камчатского краба

Феноксибензол                 917  Хлорокан                   1388
6-(a-Феноксикарбинол)
фенилацетамидопенциллан            a-хлорацетанилид           1308
қышқылының натрий тұзы        464  2-Хлор-2,6-ацетоксиллидид  1367
Феноксиметилпенициллин       1316  о-Хлорбензой қышқылы       1357
Ферамид                       560  п-Хлорбензолсульфо
қышқылының хлорамид
ФКЭ                           419  натрий тұзы                 488
Флоказид                      741  п-Хлорбензоүшхлорид        1272
Флаксипарин                   234  Хлорброметан                181
Флуоресцеин                   460  Хлорекс                     916
Фоксим                        553  Хлор-ИФК                    840
Форидон                       388  Хлоркеталь                  820
Формальгликоль                462  Хлоркетон                  1361
Фоскарбан                     848  Хлорметациклин тозилат      368
Фосулен                      1329  3-Хлорсүт қышқылы           279
Фосфор оксихлорид            1332  3-Хлорсүт қышқылының метил
эфирі                       746
Фосфор тетрахлорид           1202  Хлорқұмырсқа қышқылының
метил эфирі                 822
Фосфор хлортотығы            1332  Хлорнорборнен              1360
Фосфор тиоүшхлориді          1212  Хлорпинаколин               425
Фосфор қышқылының
2,3-дибром пропиил эфирі      329  Хлорпропамид               1358
Фосфор қышқылының үшбутил          4-Хлор-N-[(пропиламино)
эфирі                        1226  карбонил]бензолсульфон-
амид                       1358
Фосфотиамин                    40
Фроен-13                     1263  а-Хлорпропион қышқылы      1381
Фреон-14                     1196  3-Хлорпропион қышқылының
бензиламиді                1388
Фреон-116                     226  Хлорпрофам                  840
Фреон-23                     1256
5-Хлорсалицил қышқылының           Эргостерин                 1436
2-хлор-4-нитроанилид         1391  Эрготартрат                1435
Хлортал                       415  Этазол натриі              1166
Хлорталдиметил                415  Этазол ерітінді            1166
Хлорүшфторэтилен             1264  Этазол                     1165
Хлорсірке қышқылының
аниилиді                     1308  Этамзилат                   529
Хлорсірке қышқылының               1,1-(1,2-Этандиил) бис
диэтиламиді                   551  (нитрозобензол)             450
Хлорсірке қышқылының натрий
тұзы                         1354  Этантил қышқылы            1211
Хлорсірке қышқылының

Феноксибензол                   917    Хлоракон                      1388
6-(a-Феноксикарбонил)                  a-Хлорацетанилид              1308
фенилацетамидопеницил-лановой   464    2-Хлор-2,6-ацетоксилидид      1367
кислоты натриевая соль
Феноксиметилпенициллин          1316   о-Хлорбензойная кислота       1357
Ферамид                         560    п-Хлорбензолсульфокислоты
ФКЭ                             419    хлорамида натриевая соль      488
Флакозид                        741    п-Хлорбензотрихлорид          1272
Флаксипарин                     234    Хлорбромметан                 181
Флуоресцеин                     460    Хлорекс                       916
Фоксим                          553    Хлор-ИФК                      840
Форидон                         388    Хлоркеталь                    820
Формальгликоль                  462    Хлоркетон                     1361
Фоскарбан                       848    Хлорметациклин тозилат        368
Фосулен                         1329   3-Хлормолочная кислота        279
Фосфор оксихлорид               1332   3-Хлормолочной кислоты        746
Фосфор тетрахлорид             1202    Хлормуравьиной кислоты
метиловый эфир                822
Фосфор хлороокись              1332    Хлорнорборнен                1360
Фосфора тиотрихлорид           1212    Хлорпинаколин                 425
Фосфорной кислоты 2,3-дибром
пропиловый эфир                 329    Хлорпропамид                 1358
Фосфорной кислоты
трибутиловый эфир              1226    4-Хлор-N-[(пропиламино)
карбонил]бен-золсульфонамид  1358
Фосфотиамин                      40
Фреон-13                       1263    a-Хлорпропионовая кислота    1381
Фреон-14                       1196    3-Хлорпропионовой кислоты
бензиламид                   1388
Фреон-116                       226    Хлорпрофам                    840
Фреон-23                       1256
5-Хлорсалициловой кислоты              Эргостерин                   1436
2-хлор-4-нитроанилид           1391    Эрготартрат                  1435
Хлортал                         415    Этазол натрия                1166
Хлорталдиметил                  415    Этазол растворимый           1166
Хлортрифторэтилен              1264    Этазол                       1165
Хлоруксусной кислоты анилид    1308    Этамзилат                     529
Хлоруксусной кислоты
диэтиламид                      551    1,1'-(1,2-Этандиил)бис
(нитрозобензол)               450
Хлоруксусной кислоты
натриевая соль                 1354    Этантиоловая кислота         1211
Хлоруксусной кислоты

хлорангидриді                1356  Этафос                      514
Хлорсірке қышқылының этил
эфирі                        1482  Этацизип                   1467
3-Хлорфенилкарбамин
қышқылының изопропил эфирі    840  Этилбензиланилин            120
Этилбромид                  182
4-Хлор-N-(2-фурилметил)-
5-сульфамоилан-трапил қышқылы  54  Этилбутират                1455
Этиленгликоль              1440
Хлорхинальдол                 498  Этиленхлоргидрин           1394
Хлорэтон                     1270  Этилиденнорборнен          1471
Холестерин бензоат           1395  2-Этилкапрон қышқылының
натрий тұзы                1457
Холинхлорид                   287  Этилкарбитол               1494
Хром-лигносульфонат           913  2-Этил-6-метил-3-оксипир-
идин, сукцинат              185
N-Этил-2-метоксиэтанамин    531
ЦДБА-карбазол                1410  Этил эфирінің этилен-
гликолі                    1491
Целлозольвацетат             1492  4-Этилпергидро-1,4-
окса-зин                   1173
Цепорекс                       57  Этилсиликат                1204
Цефалексин                     57  Этилстирол                 1450
Цианбензой қышқылының              0-Этил-N-(п-сульфофенил)
метил эфирі                   823  тиокарбамат натриі         1320
Цианист метаны                102
Циангуанидин                  521  2-Этилтолуол                828
Цианометан                    102  3-Этилтолуол                829
3-Цианопропаналь              772  4-Этилтолуол                830
Цианпропион қышқылының
метил эфирі                   824  Этилүшхлорсилан            1278
b-Цианпропион альдегиді       772  Этилфенацин                1479
Цианнсірке қышқылының этил         5-Этил-5-фенилбарбитур
эфиі                         1483  қышқылы                    1478
Цианурхлорид                 1275  Этилцеллозольв             1491
Цидокор                      1329  Этинилвинилбутил эфирі      204
Циклогексиламин                64  Этиотраст                  1472
п-Циклогексиланилин сульфаты 1408  Этмозин                    1474
Циклодол                     1415  2-Этоксикаррбониламино-10-
(3-диэтилмаминопропи-онил)
м-Цимол                       758  фенотиазин, гидрохлорид    1467
п-Цимол                       759  Эфедрин                    1299
Мырыш стеараты               1425  Эфиркеталь                  422
Мырыш хлориді                1423  Адипин қышқылының эфирлері

хлорангидрид                   1356    Этафос                        514
Хлоруксусной кислоты
этиловый эфир                  1482    Этацизип                     1467
3-Хлорфенилкарбаминовой                Этилбензиланилин              120
кислоты изопропиловый эфир      840    Этилбромид                    182
4-Хлор-N-(2-фурилметил)-               Этилбутират                  1455
5-сульфамоилан-
трапиловая кислота               54    Этиленгликоль                1440
Хлорхинальдол                   498    Этиленхлоргидрин             1394
Хлорэтон                       1270    Этилиденнорборнен            1471
Холестерина бензоат            1395    2-Этилкапроновой кислоты
натриевая соль               1457
Холинхлорид                     287    Этилкарбитол                 1494
Хром-лигносульфонат             913    2-Этил-6-метил-3-оксипиридин,
сукцинат                      185
N-Этил-2-метоксиэтанамин      531
ЦДБА-карбазол                  1410    Этиловый эфир этиленгликоля  1491
Целлозольвацетат               1492    4-Этилпергидро-1,4-оксазин   1473
Цепорекс                         57    Этилсиликат                  1204
Цефалексин                       57    Этилстирол                   1450
Цианбензойной кислоты
метиловый эфир                  823    0-Этил-N-(п-сульфофенил)
тиокарбамат натрия           1320
Цианистый метан                 102
Цианогуанидин                   521    2-Этилтолуол                  828
Цианометан                      102    3-Этилтолуол                  829
3-Цианопропаналь                772    4-Этилтолуол                  830
Цианпропионовой кислоты
метиловый эфир                  824    Этилтрихлорсилан             1278
b-Цианпропионовый альдегид      772    Этилфенацин                  1479
Циануксусной кислоты                   5-Этил-5-фенилбарбитуровая
этиловый эфир                  1483    кислота                      1478
Цианурхлорид                   1275    Этилцеллозольв               1491
Цидокор                        1329    Этинилвинилбутиловый эфир     204
Циклогексиламин                  64    Этиотраст                    1472
п-Циклогексиланилин сульфат    1408    Этмозин                      1474
Циклодол                       1415    2-Этоксикарбониламино-10-
м-Цимол                         758    (3-диэтиламинопропионил)
фенотиазин, гидрохлорид      1467
п-Цимол                         759    Эфедрин                      1299
Цинк стеарат                   1425    Эфиркеталь                    422
Цинк хлорид                    1423    Эфиры адипиновой кислоты

және С 8 10 спирттер        303
транс-1-Циннамил-4-дифенил-
метилпииеазин                 476  Циннаризин                  476
Ципро                        1421  Ялан                       1456
Ципробай                     1421  Янтар қышқылының b-диметил
Ципрофлоксацин гидрохлориді  1421  эфирі, дийодметилат         383
Цистамин                      470
Цитронеллаль                  407
Цитронеллол                   408
Қымыздық қышқылы             1539
Қымыздық қышқылының диамиді   147
ЭМ-30                         961
Эмоксипин                    1460
Хлорлы энантил                237
Энант қышқылының хлор-
ангидриді                     237
Энрофлоксацин                1422
Энтазин                       184
Эпигидрин спирті              918
1,2-Эпоксипопанол-3           918
Эргостатриен-5,7,22-ол-3     1436

и спиртов С8-С10              303
транс-1-Циннамил-4-
дифенилметилпиперазин           476
Циннаризин                      476
Ципро                          1421    Ялан                         1456
Ципробай                       1421    Янтарной кислоты b-
диметиловый эфир,
Ципрофлоксацин гидрохлорид     1421    дийодметилат                  383
Цистамин                        470
Цитронеллаль                    407
Цитронеллол                     408
Щавелевая кислота               1539
Щавелевой кислоты диамид        147
ЭМ-30                           961
Эмоксипин                       1460
Энантил хлористый               237
Энантовой кислоты хлорангидрид  237
Энрофлоксацин                   1422
Энтазин                         184
Эпигидриновый спирт             918
1,2-Эпоксипропанол-3            918
Эргостатриен-5,7,22-ол-3        1436