"2004/2005 оқу жылына кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 12 мамырдағы N 408 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 789 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 26 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3172
Магистратураның жекелеген мамандықтары бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысына сұраныстың болмауына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. "2004/2005 оқу жылына кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 12 мамырдағы N 408  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізбесінде N 2863 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2004-2005 оқу жылына ел ішінде күндізгі оқу түрі бойынша кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
"Магистратураға қабылдау" деген бөлігінде:
"1. Білім" деген бөлімде:
6N0102-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0102  Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі      22
___________________________________________________________________
6N0103-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0103  Педагогика және психология                        152
___________________________________________________________________
6N0105-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0105  Дефектология                                       12
___________________________________________________________________
6N0107-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0107  Бейнелеу өнері және сызу                            8
___________________________________________________________________
6N0108-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0108  Дене шынықтыру және спорт                          10
___________________________________________________________________
6N0110-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0110  Физика                                             16
___________________________________________________________________
6N0111-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0111  Информатика                                        29
___________________________________________________________________
6N0112-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0112  Химия                                              19
___________________________________________________________________
"2. Гуманитарлық ғылымдар" деген бөлімде:
6N0201-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0201  Философия                                          28
___________________________________________________________________
6N0203-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0203  Тарих                                              89
___________________________________________________________________
6N0205-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0205  Филология                                         111
___________________________________________________________________
"4. Өнер" деген бөлімде:
6N0406-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0406  Режиссура                                           7
___________________________________________________________________
6N0408-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0408  Эстрадалық өнер                                     1
___________________________________________________________________
6N0413-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0413  Сурет салу                                          2
___________________________________________________________________
6N0416-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0416  Өнертану                                            8
___________________________________________________________________
6N0417-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
6N0417  Декоративтік өнер                                   3
___________________________________________________________________
6N0418-жол мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 мая 2004 года N 408 "О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 789. Зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2004 года за N 3172
В связи с невостребованностью государственного образовательного заказа по отдельным специальностям магистратуры ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 мая 2004 года № 408 "О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 2863) следующие изменения:
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием внутри страны на 2004/2005 учебный год по дневной форме обучения, утвержденном указанным приказом:
в части "Прием в магистратуру":
в разделе "1. Образование":
строку 6N0102 изложить в следующей редакции:
6N0102   Педагогика и методика начального обучения              22
строку 6N0103 изложить в следующей редакции:
6N0103   Педагогика и психология                               152
строку 6N0105 изложить в следующей редакции:
6N0105   Дефектология                                           12
строку 6N0107 изложить в следующей редакции:
6N0107   Изобразительное искусство и черчение                    8
строку 6N0108 изложить в следующей редакции:
6N0108   Физическая культура и спорт                            10
строку 6N0110 изложить в следующей редакции:
6N0110   Физика                                                 16
строку 6N0111 изложить в следующей редакции:
6N0111   Информатика                                            29
строку 6N0112 изложить в следующей редакции:
6N0112   Химия                                                  19
в разделе "2. Гуманитарные науки":
строку 6N0201 изложить в следующей редакции:
6N0201   Философия                                              28
строку 6N0203 изложить в следующей редакции:
6N0203   История                                                89
строку 6N0205 изложить в следующей редакции:
6N0205   Филология                                             111
в разделе "4. Искусство":
строку 6N0406 изложить в следующей редакции:
6N0406   Режиссура                                               7
строку 6N0408 изложить в следующей редакции:
6N0408   Искусство эстрады                                       1
строку 6N0413 изложить в следующей редакции:
6N0413   Живопись                                                2
строку 6N0416 изложить в следующей редакции:
6N0416   Искусствоведение                                        8
строку 6N0417 изложить в следующей редакции:
6N0417   Декоративное искусство                                  3
строку 6N0418 изложить в следующей редакции: