"Қазақстан Республикасының азаматтық және эксперименталдық авиацияда аттестациялаудан өтуге тиiстi авиациялық персоналдың қызметтер (мамандықтар) тiзiмдемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Азаматтық авиация комитетi төрағасының 2002 жылғы 24 сәуiрiндегi N 528 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2004 жылғы 14 қазандағы N 197 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 8 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3192. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 442 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2010.09.30 № 442 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Азаматтық авиация ұйымдарында радиотехникалық жабдық пен байланыс құралдарын пайдалану және ұшуды электротехникалық қамтамасыз ететiн авиациялық мамандарды аттестациялауды өткiзудi ұйымдастыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының азаматтық және эксперименталдық авиацияда аттестациядан өтуге тиiстi авиациялық персоналдың қызметтер (мамандықтар) тiзiмдемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Азаматтық авиация комитетi төрағасының 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 528 бұйрығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының азаматтық және эксперименталдық авиацияда аттестацияға тиiстi авиациялық персоналдың қызметтер (мамандықтар)  тiзiмдемесiне енгiзiлсiн (нормативтi-құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеудiң тiзiлiмiнде 1858 нөмірмен тiркелген) келесi қосымшалар енгiзiлсiн:
Бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының азаматтық және эксперименталдық авиацияда аттестациядан өтуге тиiстi авиациялық персоналдың қызметтер (мамандықтар) тiзiмдемесi келесi тармақтармен толықтырылсын:
"10. Радиолокация, радионавигация, байланыс жөнiндегi инженерлерге";
"11. Ұшуды электротехникалық қамтамасыз ету жөнiндегi инженерлерге";
"12. Радиолокация, радионавигация, байланыс жөнiндегi техниктерге";
"13. Ұшуды электротехникалық қамтамасыз ету жөнiндегi техниктерге".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Төраға

О внесений дополнений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 528 "Об утверждении Перечня должностей (профессий) авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан, подлежащих аттестации"
Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 октября 2004 года N 197. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2004 года N 3192. Утратил силу призом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 442.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 30.09.2010 № 442 (вводятся в действие с 01.01.2011).
В целях организации проведения аттестации авиационных специалистов по эксплуатации радиотехнического оборудования, средств связи и электротехнического обеспечения полетов в организациях гражданской авиации ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 528 "Об утверждении Перечня должностей (профессий) авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан, подлежащих аттестации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1858), следующие дополнения: в Перечень должностей (профессий) авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан, подлежащих аттестации, утвержденный приказом дополнить следующими пунктами:
"10. Инженер по радиолокации, радионавигации, связи";
"11. Инженер по электротехническому обеспечению полетов";
"12. Техник по радиолокации, радионавигации, связи";
"13. Техник по электротехническому обеспечению полетов".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель