Асыл тұқымды малдың мемлекеттік тіркелімінің Ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 614 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 16 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3206. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 792 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2008.12.29  N 792 Бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді ---------------------
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. ...
3. "Асыл тұқымды малдың мемлекеттік тіркелімінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 614 бұйрығының (Мемлекеттік тізілімде 2004 жылғы 16 қарашада 3206 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 9 қарашада N 143 "Заң газеті" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. ...
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                    А. Евниев
Қазақстан Республикасы "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы"  Заңының  13 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Асыл тұқымды малдың мемлекеттік тіркелімі туралы Ережесі бекітілсін.
2. Мал шаруашылығы департаменті осы бұйрықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мал шаруашылығы Департаментіне (С.Ш.Сатығұл) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің
2004 жылғы 29 қазандағы N 614
"Асыл тұқымды малдың мемлекеттік
тіркелімі туралы Ережесін бекіту"
бұйрығымен бекітілген
Асыл тұқымды малдың мемлекеттік
тіркелімі туралы
Ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы"  Заңына  (бұдан әрі - Заң) сәйкес асыл тұқымды ауыл шаруашылығы малын мемлекеттік есепке алу асыл тұқымды малдың мемлекеттік тіркеліміне (бұдан әрі - мемлекеттік тіркелім) жазу арқылы жүзеге асырылады, оны асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) әзірлейді және бекітеді.
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы шаруашылық жүргізуші субъектілерінің (асыл тұқымды мал зауыттары, малды асылдандырушы шаруашылықтар және малды асылдандырушы орталықтар) асыл тұқымды малды мемлекеттік тіркеу объектілері болып табылады. Сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъект емес жеке және заңды тұлғалардың меншігіндегі асыл тұқымды мал немесе асыл тұқымды табындары.

Об утверждении Положения о Государственном регистре племенных животных
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 614. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2004 года N 3206. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 792
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 29.12.2008 N 792 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В соответствии со  статьей 13  Закона Республики Казахстан "О племенном животноводстве"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о Государственном регистре племенных животных.
2. Департаменту животноводства принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент животноводства (Сатыгул С.Ш.).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утверждено
Приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 614.
"Об утверждении Положения о
Государственном регистре
племенных животных"
Положение
о Государственном регистре племенных животных
1. Общие сведения
1. В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О племенном животноводстве" (далее - Закон) государственный учет племенных сельскохозяйственных животных осуществляется посредством внесения записей в государственный регистр племенных животных (далее - государственный регистр), который разрабатывается и утверждается уполномоченным государственным органом в области племенного животноводства (далее - уполномоченный орган).
Объектами государственного учета являются племенные животные, принадлежащие хозяйствующим субъектам в области племенного животноводства (племенные заводы, племенные хозяйства и племенные центры). А также, имеющиеся племенные животные или племенные стада, физических и юридических лиц не являющихся субъектами в области племенного животноводства.

2 айға дейінгі төл   10          х    х     х    х     х  __________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
____________________________________________________________________
Малдың  |        Олардың ішінде                   | Бар малдың МАТМК
жыныстық|_________________________________________|    жазылғаны
тобы    |       сыныптық құрамы, бас              |
|_________________________________________|_________________
|элита-|элита| I | II |сыныптың|сыныптың  |Бар. |оның ішінде
|рекорд|     |   |    |құрамына| құрамына |лығы,| есеп беру
|      |     |   |    |жатпайды|бөлінбеген|бас  |  кезінде
|      |     |   |    |        |          |     | жазылғаны
|      |     |   |    |        |          |     |
|      |     |   |    |        |          |     |
|      |     |   |    |        |          |     |
|      |     |   |    |        |          |     |
__________________________________________________________________
А        8      9   10   11    12         13      14       15
__________________________________________________________________
Шошқаның
барлық
саны:
оның
ішінде:
Қабандар
Негізгі
мегежін
Тексе.
рілетін
мегежін                                             х        х
Бір рет
төлдеген
мегежін                                             х        х
4 ай және
одан
жоғары
жастағы
қабандар                                            х        х
4 ай және
одан
жоғары
жастағы
мегежіндер                                          х        х
2-4 ай
жастағы
қабандар                                            х        х
2-4 ай
жастағы
мегежіндер                                          х        х
2 айға
дейінгі
төл        х      х   х    х     х                  х        х
__________________________________________________________________
Тапсырды:______________________  Қабылдады:_______________________
аты-жөні  қолы  күні               аты-жөні қолы күні
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2004 жылғы 29 қазандағы
N 614 бұйрығымен бекітілген
Асыл тұқымды малдың мемлекеттік
тіркелімі туралы Ережесінің
9 қосымшасы
______________асыл тұқым_____________
______________ауданы
______________облысы
______________тұқымы
20 жылғы 1 қаңтар бойынша асыл тұқымды
қойлардың есеп тізімі
__________________________________________________________________
Малдың жыныстық тобы|Жол.| Бар.|           Олардың ішінде
|дың |лығы,|__________________________________
|N   |бас  |        тұқымдық құрамы, бас
|    |     |__________________________________
|    |     |таза| IV |III|II | I |  тұқымдық
|    |     |тұ. |    |   |   |   |  құрамына
|    |     |қым.|    |   |   |   | бөлінбеген
|    |     |ды  |    |   |   |   |
__________________________________________________________________
А                Б    1    2    3    4   5   6        7
__________________________________________________________________
Қойдың барлық саны:   1
оның ішінде:
Қошқарлар             2
Саулық қой            3
12 ай және
одан жоғары
жастағы тоқты
қошқарлары            4
12 ай және одан
жоғары жастағы
тоқты тұсақтары       5
12 айға дейінгі төл   6          х    х    х   х   х
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Малдың  |          Олардың ішінде              |Бар малдың МАТМК
жыныстық|______________________________________|    жазылғаны
тобы    |       сыныптық құрамы, бас           |
|______________________________________|___________________
|элита| I | II |сыныптың|сыныптың|Бар. |  оның ішінде есеп
|     |   |    |құрамына|құрамына|лығы,|    беру кезінде
|     |   |    |жатпайды| бөлін. |бас  |     жазылғаны
|     |   |    |        | беген  |     |
|     |   |    |        |        |     |
|     |   |    |        |        |     |
|     |   |    |        |        |     |
|     |   |    |        |        |     |
__________________________________________________________________
А       8     9   10     11      12      13           14
__________________________________________________________________
Қойдың
барлық
саны:
оның
ішінде:
Қошқарлар
Саулық
қой
12 ай
және
одан
жоғары
жастағы
тоқты
қошқарлары                                  х           х
12 ай
және
одан
жоғары
жастағы
тоқты
тұсақтары                                   х           х
12 айға
дейінгі
төл       х     х   х   х                   х           х
__________________________________________________________________
Тапсырды:______________________  Қабылдады:_______________________
аты-жөні  қолы  күні               аты-жөні қолы күні
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2004 жылғы 29 қазандағы
N 614 бұйрығымен бекітілген
Асыл тұқымды малдың мемлекеттік
тіркелімі туралы Ережесінің
10 қосымшасы
______________асыл тұқым_____________
______________ауданы
______________облысы
______________түсті
20 жылғы 1 қаңтар бойынша асыл тұқымды қаракөл
қойлардың есеп тізімі
__________________________________________________________________
Малдың жыныстық тобы|Жол.| Бар.|            Олардың ішінде
|дың |лығы,|__________________________________
|N   | бас |          ұқымдық құрамы, бас
|    |     |__________________________________
|    |     |таза| IV |III| II | I | тұқымдық
|    |     |тұ. |    |   |    |   | құрамына
|    |     |қым.|    |   |    |   |бөлінбеген
|    |     |ды  |    |   |    |   |
__________________________________________________________________
А               Б     1    2    3    4   5    6     7
__________________________________________________________________
Қойдың барлық саны:   1
оның ішінде:
Қошқарлар             2
Саулық қой            3
12 ай және одан
жоғары жастағы
тоқты қошқарлары      4
12 ай және одан
жоғары жастағы
тоқты тұсақтары       5
1 жасқа дейінгі
тоқты қошқарлары      6
1 жасқа дейінгі
тоқты тұсақтары       7
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Малдың  |          Олардың ішінде                |Бар малдың МАТМК
жыныстық|________________________________________|   жазылғаны
тобы    |        сыныптық құрамы, бас            |
|________________________________________|___________________
|элита| I | II |сыныптың|сыныптың  | Бар.|оның ішінде есеп
|     |   |    |құрамына| құрамына |лығы,|  беру кезінде
|     |   |    |жатпайды|бөлінбеген|бас  |   жазылғаны
|     |   |    |        |          |     |
|     |   |    |        |          |     |
|     |   |    |        |          |     |
|     |   |    |        |          |     |
|     |   |    |        |          |     |
__________________________________________________________________
А       8     9   10     11        12       13       14
__________________________________________________________________
Қойдың
барлық
саны:
оның
ішінде:
Қошқарлар
Саулық
қой
12 ай
және
одан
жоғары
жастағы
тоқты
қошқар.
лары                                           х       х
12 ай
және
одан
жоғары
жастағы
тоқты
тұсақтары                                      х      х
1 жасқа
дейінгі
тоқты
қошқарлары                                     х      х
1 жасқа
дейінгі
тоқты
тұсақтары                                      х      х
__________________________________________________________________
Тапсырды:______________________  Қабылдады:_______________________
аты-жөні  қолы  күні               аты-жөні қолы күні
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2004 жылғы 29 қазандағы
N 614 бұйрығымен бекітілген
Асыл тұқымды малдың мемлекеттік
тіркелімі туралы Ережесінің
11 қосымшасы
______________асыл тұқым_____________
______________ауданы
______________облысы
______________тұқымы
20 жылғы 1 қаңтар бойынша асыл тұқымды
жылқылардың есеп тізімі
__________________________________________________________________
Малдың жыныстық тобы|Жол.|Бар. |           Олардың ішінде
|дың |лығы,|__________________________________
|N   |бас  |        тұқымдық құрамы, бас
|    |     |__________________________________
|    |     |таза| IV |III|II | I  |тұқымдық
|    |     |тұ. |    |   |   |    |құрамына
|    |     |қым.|    |   |   |    |бөлінбеген
|    |     |ды  |    |   |   |    |
__________________________________________________________________
А                Б    1    2    3    4   5   6       7
__________________________________________________________________
Жылқылардың барлық
саны:                  1
оның ішінде:
Айғырлар               2
Биелер                 3
3 жыл және одан
жоғары жастағы
айғырлар               4
3 жыл және одан
жоғары жастағы
биелер                 5
1,5-3 жыл жастағы
айғырлар               6
1,5-3 жыл жастағы
биелер                 7
1,5 жасқа дейінгі
төл                    8         х    х    х   х   х
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Малдың  |         Олардың ішінде           |   Бар малдың МАТМК
жыныстық|__________________________________|       жазылғаны
тобы    |      сыныптық құрамы, бас        |
|__________________________________|___________________
|элита| I | II |сыныптың|сыныптың  |Барлығы,|оның ішінде
|     |   |    |құрамына| құрамына |  бас   | есеп беру
|     |   |    |жатпайды|бөлінбеген|        |  кезінде
|     |   |    |        |          |        | жазылғаны
|     |   |    |        |          |        |
|     |   |    |        |          |        |
|     |   |    |        |          |        |
|     |   |    |        |          |        |
__________________________________________________________________
А       8     9   10     11        12       13         14
__________________________________________________________________
Жылқы.
лардың
барлық
саны:
оның
ішінде:
Айғырлар
Биелер
3 жыл
және
одан
жоғары
жастағы
айғырлар                                      х          х
3 жыл
және
одан
жоғары
жастағы
биелер                                        х          х
1,5-3 жыл
жастағы
айғырлар                                      х          х
1,5-3 жыл
жастағы
биелер                                        х          х
1,5 жасқа
дейінгі
төл       х     х    х     х                  х          х
__________________________________________________________________
Тапсырды:______________________  Қабылдады:_______________________
аты-жөні  қолы  күні               аты-жөні қолы күні
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2004 жылғы 29 қазандағы
N 614 бұйрығымен бекітілген
Асыл тұқымды малдың мемлекеттік
тіркелімі туралы Ережесінің
12 қосымшасы
______________асыл тұқым_____________
______________ауданы
______________облысы
______________тұқымы
20 жылғы 1 қаңтар бойынша асыл тұқымды
түйелердің есеп тізімі
__________________________________________________________________
Малдың жыныстық тобы|Жол.|Бар. |         Олардың ішінде
|дың |лығы,|__________________________________
|N   |бас  |       тұқымдық құрамы, бас
|    |     |__________________________________
|    |     |таза| IV | III | II | I |тұқымдық
|    |     |тұ. |    |     |    |   |құрамына
|    |     |қым.|    |     |    |   |бөлінбеген
|    |     |ды  |    |     |    |   |
__________________________________________________________________
А                Б    1    2     3    4    5    6     7
__________________________________________________________________
Түйелердің барлық
саны:                  1
оның ішінде:
Буралар                2
Жастары 3 жыл
және одан
жоғары атандар         3
Жастары 3 жыл
және одан
жоғары інгендер        4
2,5-3 жасқа
дейінгі еркек
түйелер                5
2,5-3 жасқа
дейінгі ұрғашы
түйелер                6
2,5 жасқа дейінгі
төлдер                 7         х    х     х    х    х
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Малдың  |         Олардың ішінде           |   Бар малдың МАТМК
жыныстық|__________________________________|       жазылғаны
тобы    |      сыныптық құрамы, бас        |
|__________________________________|______________________
|элита| I | II |сыныптың|сыныптың  |Барлығы,|оның ішінде
|     |   |    |құрамына| құрамына |  бас   | есеп беру
|     |   |    |жатпайды|бөлінбеген|        |  кезінде
|     |   |    |        |          |        | жазылғаны
|     |   |    |        |          |        |
|     |   |    |        |          |        |
|     |   |    |        |          |        |
|     |   |    |        |          |        |
__________________________________________________________________
А       8     9   10     11        12       13         14
__________________________________________________________________
Жылқы.
лардың
барлық
саны:
оның
ішінде:
Айғырлар
Биелер
3 жыл
және
одан
жоғары
жастағы
айғырлар                                      х          х
3 жыл
және
одан
жоғары
жастағы
биелер                                        х          х
1,5-3 жыл
жастағы
айғырлар                                      х          х
1,5-3 жыл
жастағы
биелер                                        х          х
1,5 жасқа
дейінгі
төл       х     х    х     х                  х          х
__________________________________________________________________
Тапсырды:______________________  Қабылдады:_______________________
аты-жөні  қолы  күні               аты-жөні қолы күні

2-х месяцев     10     х   х   х  х х         х  х  х  х  х        х    х
__________________________________________________________________________
Сдал: ______________________________     Принял: _________________________
Ф.И.О.    подпись       дата               Ф.И.О.   подпись    дата
Приложение 9 к
Положению о Государственном
регистре племенных животных,
утвержденного
Приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2004 года N 614
Племенное(ой) _____________________
Район _____________________________
Область ___________________________
Разводимая порода _________________
Ведомость учета племенных овец по состоянию на 1.01.20___ года
__________________________________________________________________________
Половозрастные| N |В |                Из них                     |Из на-
группы    | с |с |___________________________________________|личия
| т |е |по породности, гол    | по классам, гол    |записано
| р |г |                      |                    |в ГКПЖ
| о |о,|______________________|____________________|________
| к |  |ч/п|IV|III|II|I |не   |эли-|I |II|н/ |не   |В |в
| и |г |   |  |   |  |  |рас- |та- |  |  |кл |рас- |с |том
|   |о |   |  |   |  |  |пред.|    |  |  |   |пред.|е |числе
|   |л |   |  |   |  |  |по   |    |  |  |   |по   |г |в от-
|   |о |   |  |   |  |  |по-  |    |  |  |   |клас-|о,|чет-
|   |в |   |  |   |  |  |род. |    |  |  |   |сам  |  |ном
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |г |году
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |л |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |в |
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
А      | Б | 1| 2 | 3| 4 | 5|6 |  7  |  8 | 9|10|11 | 12  |13| 14
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
Всего:          1
в том числе:
Бараны-
производители   2
Овцематки       3
Баранчики от
12 месяцев и
старше          4                                                  х    х
Ярки от 12 ме-
сяцев и старше  5                                                  х    х
Молодняк до
1 года          6      х   х   х  х  х         х   х  х  х         х    х
__________________________________________________________________________
Сдал: ______________________________     Принял: _________________________
Ф.И.О.    подпись       дата               Ф.И.О.   подпись    дата
Приложение 10 к
Положению о Государственном
регистре племенных животных,
утвержденного
Приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2004 года N 614
Племенное(ой) _____________________
Район _____________________________
Область ___________________________
Расцветка _________________________
Ведомость учета племенных овец каракульской породы
по состоянию на 1.01.20___ года
__________________________________________________________________________
Половозрастные| N |В |                Из них                     |Из на-
группы    | с |с |___________________________________________|личия
| т |е |по породности, гол    | по классам, гол    |записано
| р |г |                      |                    |в ГКПЖ
| о |о,|______________________|____________________|________
| к |  |ч/п|IV|III|II|I |не   |эли-|I |II|н/ |не   |В |в
| и |г |   |  |   |  |  |рас- |та- |  |  |кл |рас- |с |том
|   |о |   |  |   |  |  |пред.|    |  |  |   |пред.|е |числе
|   |л |   |  |   |  |  |по   |    |  |  |   |по   |г |в от-
|   |о |   |  |   |  |  |по-  |    |  |  |   |клас-|о,|чет-
|   |в |   |  |   |  |  |род. |    |  |  |   |сам  |  |ном
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |г |году
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |л |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |в |
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
А      | Б | 1| 2 | 3| 4 | 5|6 |  7  |  8 | 9|10|11 | 12  |13| 14
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
Всего:          1
в том числе:
Бараны-
производители   2
Овцематки       3
Баранчики от
12 месяцев и
старше          4                                                  х    х
Ярки от 12 ме-
сяцев и старше  5                                                  х    х
Баранчики до
1 года          6                                                  х    х
Ярки до 1 года  7                                                  х    х
__________________________________________________________________________
Сдал: ______________________________     Принял: _________________________
Ф.И.О.    подпись       дата               Ф.И.О.   подпись    дата
Приложение 11 к
Положению о Государственном
регистре племенных животных,
утвержденного
Приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2004 года N 614
Племенное(ой) _____________________
Район _____________________________
Область ___________________________
Разводимая порода _________________
Ведомость учета племенных лошадей по состоянию на 1.01.20___ года
__________________________________________________________________________
Половозрастные| N |В |                Из них                     |Из на-
группы    | с |с |___________________________________________|личия
| т |е |по породности, гол    | по классам, гол    |записано
| р |г |                      |                    |в ГКПЖ
| о |о,|______________________|____________________|________
| к |  |ч/п|IV|III|II|I |не   |эли-|I |II|н/ |не   |В |в
| и |г |   |  |   |  |  |рас- |та- |  |  |кл |рас- |с |том
|   |о |   |  |   |  |  |пред.|    |  |  |   |пред.|е |числе
|   |л |   |  |   |  |  |по   |    |  |  |   |по   |г |в от-
|   |о |   |  |   |  |  |по-  |    |  |  |   |клас-|о,|чет-
|   |в |   |  |   |  |  |род. |    |  |  |   |сам  |  |ном
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |г |году
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |л |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |в |
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
А      | Б | 1| 2 | 3| 4 | 5|6 |  7  |  8 | 9|10|11 | 12  |13| 14
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
Всего:          1
в том числе:
Жеребцы-
производители   2
Конематки       3
Жеребчики
старше 3-х лет  4                                                  х    х
Кобылки
старше 3-х лет  5                                                  х    х
Жеребчики от
1,5 до 3-х лет  6                                                  х    х
Кобылки
1,5 до 3-х лет  7                                                  х    х
Молодняк до
1,5 лет         8      х   х   х  х  х         х   х  х  х         х    х
__________________________________________________________________________
Сдал: ______________________________     Принял: _________________________
Ф.И.О.    подпись       дата               Ф.И.О.   подпись    дата
Приложение 12 к
Положению о Государственном
регистре племенных животных,
утвержденного
Приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2004 года N 614
Племенное(ой) _____________________
Район _____________________________
Область ___________________________
Разводимая порода _________________
Ведомость учета племенных верблюдов по состоянию на 1.01.20___ года
__________________________________________________________________________
Половозрастные| N |В |                Из них                     |Из на-
группы    | с |с |___________________________________________|личия
| т |е |по породности, гол    | по классам, гол    |записано
| р |г |                      |                    |в ГКПЖ
| о |о,|______________________|____________________|________
| к |  |ч/п|IV|III|II|I |не   |эли-|I |II|н/ |не   |В |в
| и |г |   |  |   |  |  |рас- |та- |  |  |кл |рас- |с |том
|   |о |   |  |   |  |  |пред.|    |  |  |   |пред.|е |числе
|   |л |   |  |   |  |  |по   |    |  |  |   |по   |г |в от-
|   |о |   |  |   |  |  |по-  |    |  |  |   |клас-|о,|чет-
|   |в |   |  |   |  |  |род. |    |  |  |   |сам  |  |ном
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |г |году
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |л |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |о |
|   |  |   |  |   |  |  |     |    |  |  |   |     |в |
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
А      | Б | 1| 2 | 3| 4 | 5|6 |  7  |  8 | 9|10|11 | 12  |13| 14
______________|___|__|___|__|___|__|__|_____|____|__|__|___|_____|__|_____
Всего:          1
в том числе:
Самцы-
производители   2
Верблюдоматки
3-х лет и
старше          3
Самцы-произво-
дители 3-х лет
и старше        4                                                  х    х
Самцы от 2,5
до 3-х лет      5                                                  х    х
Самки от 2,5
до 3-х лет      6                                                  х    х
Молодняк до
2,5 лет         7      х   х   х  х  х         х   х  х  х         х    х
__________________________________________________________________________
Сдал: ______________________________     Принял: _________________________
Ф.И.О.    подпись       дата               Ф.И.О.   подпись   дата