Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жiберiлетiн (жiберiлген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тiзiмiндегi жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 27 қарашадағы N 336 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3330. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 200703.30. N 73 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30.  N 73  қаулысымен.
Эмитенттердiң және олардың бағалы қағаздарын ұйымдасқан рынокта айналысқа жiберу тәртiбiн реттейтiн нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жiберiлетiн (жiберiлген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тiзiмiндегi жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63  қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2803 тiркелген, 2004 жылы "Қаржы хабаршысы" N 4-5 (5) журналында жарияланған) Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 246 қаулысына енгiзiлген  өзгерiстермен  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3122 тiркелген) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақта:
4) тармақша "қаржылық есеп беруiне" деген сөздердiң алдында "аяқталған соңғы қаржы жылы үшін немесе аяқталған соңғы тоқсан үшін" деген сөздермен толықтырылсын;
10) тармақшада:
"эмитенттiң" деген сөздiң алдында "аяқталған соңғы қаржы жылы үшiн немесе аяқталған соңғы тоқсан үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
"ипотекалық облигацияларды шығарушы банктер мен ұйымдардың" деген сөздер "қаржы ұйымдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта:
2) тармақшада:
"қаржылық есебiне" деген сөздердiң алдында "аяқталған соңғы қаржы жылы үшiн немесе аяқталған соңғы тоқсан үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года № 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 336. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан от 6 января 2005 года N 3330. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 73 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации)
Сноска. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 336 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года  N 73  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих порядок допуска эмитентов и их ценных бумаг к обращению на организованном рынке, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года № 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2803, опубликованное в журнале "Финансовый вестник" № 4-5(5) в 2004 году), с изменением, внесенным  постановлением  Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года № 246 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3122) следующие дополнения и изменения:
в пункте 3:
подпункт 4) после слова "отчетности" дополнить словами "за последний завершенный финансовый год или за последний завершенный квартал";
в подпункте 10):
после слов "эмитента" дополнить словами "за последний завершенный финансовый год или за последний завершенный квартал";
слова "банков и организаций, выпускающих ипотечные облигации" заменить словами "финансовых организаций";
в пункте 4:
в подпункте 2):
после слов "отчетности" дополнить словами "за последний завершенный финансовый год или за последний завершенный квартал";

"300.000" саны "200.000" санмен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"эмитенттiң" деген сөздiң алдында "аяқталған соңғы қаржы жылы үшiн немесе аяқталған соңғы тоқсан үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
"ипотекалық облигацияларды шығарушы банктер мен ұйымдардың" деген сөздер "қаржы ұйымдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "300.000" саны "200.000" санмен ауыстырылсын;
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) бағалы қағаздар ресми тiзiмге енгiзiлген кезде аяқталған соңғы қаржы жылы үшiн таза кiрiстiң болуы;
бағалы қағаздар ресми тiзiмде болған кезде эмитенттiң аудит жасалған қаржылық есебiне сәйкес соңғы үш қаржы жылының кез-келген бiр жылының таза кiрiсiнiң болуы.";
6-тармақтың 2) тармақшасында "ең жоғарғысын" деген сөздер "соңғысын" деген сөзбен ауыстырылсын;
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Қор биржасы 2004 жылғы 1 сәуiрге дейiнгi мерзiмде өзiнiң iшкi құжаттарын осы қаулының талаптарына сәйкес тәртiпке келтiрсiн. Осы қаулының талаптарына сәйкес келмейтiн эмитенттер өз көрсеткiштерiн 2006 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi мерзiмде осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн қолданысқа енедi.
3. Бағалы қағаздар рыногының субъектiлерiн және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаментi (Токобаев Н.Т.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне және сауда-саттықты ұйымдастырушыға жiберсiн.
4. Агенттiктiң қызметiн қамтамасыз ету департаментi (Несiпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсiн.
Төраға

цифру "300.000" заменить цифрой "200.000";
в подпункте 5):
после слов "эмитента" дополнить словами "за последний завершенный финансовый год или за последний завершенный квартал";
слова "банков и организаций, выпускающих ипотечные облигации" заменить словами "финансовых организаций";
в подпункте 6) цифру "300.000" заменить цифрой "50.000";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) при включении ценных бумаг в официальный список необходимо наличие чистого дохода за последний завершенный финансовый год;
при нахождении ценных бумаг в официальном списке необходимо наличие чистого дохода за один любой из трех последних завершенных финансовых года согласно аудированной финансовой отчетности эмитента.";
в подпункте 2) пункта 6 слово "наивысшую" заменить словом "последнюю";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Фондовой бирже в срок до 1 апреля 2005 года привести свои внутренние документы в соответствие с требованиями настоящего постановления.
Эмитентам, не соответствующим требованиям данного постановления, привести свои показатели в соответствие с настоящим постановлением в срок до 1 января 2006 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства и организатора торгов.
4. Департаменту по обеспечению деятельности (Несипбаев Р.Р.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель