Әділет департаментінде 2004 жылдың 17-ші шілдесінде N 1677 болып тіркелген облыстық Мәслихаттың 2005-2007 жылдарға арналған Алматы облысында тұрғын үй құрылысын дамыту бағдарламасы туралы"2004 жылғы 3-ші маусымдағы N 6-46 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 13-87 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 21 қаңтарда N 1846 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 16-105 шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 16-105 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы"" Заңына және Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Заңына сәйкес Алматы облыстық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әділет департаментінде 2004 жылдың 17-ші шілдесінде N 1677 болып тіркелген облыстық Мәслихаттың 2005-2007 жылдарға арналған Алматы облысында тұрғын үй құрылысын дамыту бағдарламасы туралы" 2004 жылғы 3-ші маусымдағы N 6-46 шешіміне төмендегіндей өзгерістер енгізілсін:
N 1 қосымша N 1 қосымшаға сәйкес төмендегі редакцияда оқылсын.
N 2 қосымша N 2 қосымшаға сәйкес төмендегі редакцияда оқылсын.
N 3 қосымша N 3 қосымшаға сәйкес төмендегі редакцияда оқылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Баталовқа жүктелсін.
Облыстық Мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж. Егінбаев
Облыстық Мәслихаттың
Хатшысы
А. Сыдық
Алматы облысында
2005-2007 жылдары
тұрғын үй құрылысын
дамыту бағдарламасына
N 1 қосымша
Алматы облысы бойынша 2004 жылы
2005-2007 жылдары тұрғын үйлерді
салу және пайдалануға беру
2004 жыл
2005 жыл
2005 жылға алдын ала
2005 жылдың 1 қаңтарынан бастап қалған қаражаттарды несие
леу (мл. теңге)
І- тоқсанда пайдалануға берілетін коммуналдық тұрғын үйлер (мың. шаршы метр)
несие есебінен
Басқа қаражаттар есебінен (мың. шаршы метр)
2006 жылға алдын ала
коммуналдық тұрғын үйлер салуға (млн. теңге)
Несие есебінен салына
тын құрылыс (млн. теңге)
ІІ- тоқсанда несие есебінен пайдалануға беріледі (мың. шаршы метр)
ІІ-тоқсан
да пайдалану
ға беріледі (мың шар
шы метр)
Комму
налдық
тұрғын
үйлер
құрылы
сын
салуға
(млн.
теңге)
Несие
есебі
нен
салына
тын
құры
лыс
(млн.
теңге)

О внесении изменений в решение N 6-46 от 03.06.2004 года областного Маслихата "О программе развития жилищного строительства в Алматинской области на 2005-2007 годы" зарегистрированного в департаменте юстиции за N 1677 от 17.07.2004 г.
Решение Маслихата Алматинской области N 13-87 от 21 декабря 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2005 горда за N 1846. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 29 декабря 2008 года N 16-105
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 29 декабря 2008 года N 16-105
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в Программу развития жилищного строительства в Алматинской области на 2005-2007 годы зарегистрированного в департаменте юстиции за N 1677 от 17.07.2004 года:
1) приложение N 1 читать в следующей редакции согласно приложения N 1.
2) приложение N 2 читать в следующей редакции согласно приложения N 2.
3) приложение N 3 читать в следующей редакции согласно приложения N 3.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя Акима области Баталова А.
Председатель сессии
областного маслихата
Ж. Егинбаев
Секретарь
областного маслихата
А. Сыдык
Приложение 1
к программе развития
жилищного строительства
в Алматинской области
на 2005-2007 года
Строительство и ввод жилья
по Алматинской области в 2004 г.
и на 2005-2007 гг.
2004 год
2005 год
Задел на 2005 г.
Кредито
вание оставшихся
средств с 01.01.05 (млн. тенге)
Ввод в первом кварта
ле коммун. жилья (тыс. кв.м.)
За счет кредитных средств
По другим источ
никам (тыс. кв.м.)
Задел на 2006 г.
На строитель
ство ком
мунального жилья (млн. тенге)
На строитель
ство за счет кредитных средств (млн. тенге)
Ввод во втором квар
тале за счет кредитных сред
ств (тыс. кв.м)
ввод во вто
ром полу
годии (тыс. кв.м)
На строи
тельство коммунального жилья (млн. тенге)
На строите
льство за счет кредитных средств (млн. тенге)