Облыстық мектеп-интернаттардың тәрбиеленушілерін ата-ана төлемақысынан босату туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2004 жылғы 26 ақпандағы N 39 қаулысы. Жамбыл облыстық әділет департаметінде 2004 жылғы 1 сәуірде N 1289 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 250 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 22.10.2015 № 250 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қазандағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 мамырдағы № 738 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 1050 қаулысына сәйкес және мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар жанұялар балаларына, көпбалалы және аз қамтамасыздандырылған отбасылардан шыққан балаларға, қамқорлықтағы (қорғаншылықтағы) және патронаттағы балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттары тәрбиеленушілері отбасыларының материалдық жағдайын ескере отырып, облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көпбалалы және аз қамтамасыздандырылған отбасыларынан шыққан тәрбиеленушілер интернаттық мекемелерде тәрбиеленгені үшін төлейтін ата-ана төлемақысынан босатылсын.
2. Облыс Әкімінің қаржы басқармасы (Б.Аманбеков) мектеп-интернаттардағы балаларды ұстауға арналған шығыстарды жергілікті бюджеттің білім бағдарламасы жөніндегі қаржылары есебіне жатқызсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары К.М.Демешке жүктелсін.
Облыс Әкімі С. Үмбетов

Об освобождении от родительской платы воспитанников областных школ-интернатов
Постановление акимата Жамбылской области от 26 февраля 2004 года N 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2004 года за N 1289. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года №250
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22.10.2015 №250.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2003 года N 1050 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 738" и учитывая материальное положение семей воспитанников областных школ-интернатов для детей из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, детей из многодетных и малообеспеченных семей, находящихся под опекой (попечительством) и патронатом, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Освободить от родительской платы за содержание в интернатных учреждениях воспитанников школ-интернатов из числа многодетных и малообеспеченных семей.
2. Финансовому управлению Акима области (Аманбеков Б.) расходы на содержание детей в школах-интернатах отнести за счет средств местного бюджета по программе образования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Демеша К.М.
Аким области С. Умбетов