"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне (Облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 31 наурыздағы N 4/46 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 7 сәуірде N 1651 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Бюджет жүйесі туралы", "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы", Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыстық мәслихат шешім етті:
1. Облыстық мәслихаттың "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 209-210 және "Огни Мангистау" газетінде 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 206-207 жарияланған) 2003 жылғы 10 желтоқсандағы  шешіміне  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мына редакцияда жазылсын: "2004 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) түсірілімдер - 18202898 мың теңге, оның ішінде:
кірісі бойынша - 17188049 мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 670233 мың теңге;
кредиттерді қайтару бойынша - 344616 мың теңге;
2) шығыс - 19043418 мың теңге, оның ішінде:
шығындар бойынша - 18963918 мың теңге;
несиелер бойынша - 79500 мың теңге;
3) тапшылық - 840520 мың теңге.
Облыстық бюджет тапшылығының орнын жабу кірістерді қаржы жылының басындағы 840520 мың теңге мөлшеріндегі бос қалдық сомаға ұлғайту есебінен жүргізіледі";
2) 7-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
"2004 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарында республикалық бюджеттен мақсатты трансферттермен берілген қаржы қаралғанын ескеру:
49152 мың теңге - мемлекеттік жалпы орта білім беру мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге;
60098 мың теңге - жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға;
3321 мың теңге - патронаттық тәрбиешілерге берілген сәбиді (балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражатты төлеуге;
6846 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орындарында оқитын студенттердің стипендияларының мөлшерін арттыруға;
15000 мың теңге - шағын қалаларды, соның ішінде экономикасы күйзеліске ұшыраған қалаларды дамытуға, атап айтқанда Форт-Шевченко қаласының сумен жабдықтау желілерінің құрылысын бастауға;
19251 мың теңге - полицияның учаскелік инспекторларының ақшалай үлесін және материалдық-техникалық жарақтандырылуын ұлғайтуға;
Көрсетілген сомалардың бөлінуі облыстық бюджет, қалалар мен аудандар бюджеттерінің ауқымында 10-қосымшаға сәйкес жүзеге асады".

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрированное в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560
Решение Мангистауского областного маслихата от 31 марта 2004 года N 4/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 7 апреля 2004 года N 1651
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " О бюджетной  системе", " О республиканском  бюджете на 2004 год" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N  2/16  "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в областном управлении юстиции от 22 декабря 2003 года N 1560, опубликованное в газетах "Мангистау" от 27 декабря 2003 года N 209-210 и "Огни Мангистау" от 25 декабря 2003 года N 206-207) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить областной бюджет на 2004 год" согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) поступления - 18202898 тыс. тенге, в том числе по:
доходам - 17188049 тыс. тенге;
полученным официальным трансфертам - 670233 тыс. тенге;
возврату кредитов - 344616 тыс. тенге;
2) расходы - 19043418 тыс. тенге, в том числе по:
затратам - 18963918 тыс. тенге
кредитам - 79500 тыс. тенге;
3) дефицит - 840520 тыс. тенге.
Покрытие дефицита областного бюджета производится за счет увеличения доходов на сумму свободного остатка на начало финансового года в размере 840520 тыс. тенге".
2) Пункт 7 изложить в следующей редакции: "Учесть, что в расходах областного бюджета на 2004 год предусмотрены средства, переданные целевыми трансфертами из республиканского бюджета, в том числе:
49152 тыс.тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
60098 тыс.тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
3321 тыс.тенге - на выплату денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного (переданных) патронатным воспитателям;
6846 тыс.тенге - на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местного исполнительного органа;
15000 тыс.тенге - на развитие малых городов, в том числе с депрессивной экономикой, а именно для начала строительства сетей водоснабжения города Форт-Шевченко.
19251 тыс.тенге - на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции.
Распределение указанных сумм в разрезе областного бюджета, бюджетов районов и городов осуществляется согласно приложению 10".

3) 9-тармақтың 3) тармақшасы екінші азат жолындағы "және жасына байланысты зейнетақы" сөздері алынып тасталсын;
4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын: "Қазақстан Республикасының 22.11.1999 жылғы N 484-І  Заңының  күші таралатын селолық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мемлекеттік ұйымдарының мамандарына, сонымен қатар Қазақстан Республикасының "Денсаулық сақтау жүйесі туралы"  Заңының  күші таралатын кенттерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек 5000 теңге мөлшерінде.
Кенттерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдардың мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмектің тағайындалуы мен төленуі облыстық мәслихат бекіткен 2002 жылғы 12 сәуірдегі N 18/175 шешімінің 2-қосымшасына сәйкес жүргізілетінін ескеру";
4) мынадай мазмұндағы жаңа 9-1 тармақпен толықтырылсын: "2004 жылғы 1 шілдеден бастап денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық қызметкерлеріне жүрмелі қызметіне байланысты жергілікті атқарушы орган белгілеген тізбе бойынша қоғамдық көліктегі көлік шығынын өтеуге құқық беру";
5) 13-тармақта:
1-азат жолдағы "244538" саны "364037" санына ауыстырылсын;
2-азат жолдағы "189910" саны "124430" санына ауыстырылсын;
3-азат жолдағы "54628" саны "39607" санына ауыстырылсын;
жаңа мазмұндағы 4 азат жолмен толықтырылсын: "төменгі бюджеттердегі кассалық айырмашылықты жабуды кредиттеу үшін жергілікті атқарушы органның арнайы резерві - 200000 мың теңге";

3) В пункте 9 в подпункте 3) во втором абзаце слова "и пенсии по возрасту" исключить;
подпункт 4) изложить в следующей редакции: "социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим и работающим в сельской местности, на которых распространяется действие Закона Республики Казахстан от 22.11.1999 года  N 484-1 , а также специалистам государственных организаций здравоохранения, проживающим и работающим в поселках, на которых распространяется действие  Закона  Республики Казахстан "О системе здравоохранения", в размере 5000 тенге.
Учесть, что назначения и выплаты социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, проживающим и работающим в поселках, производится согласно приложению 2, утвержденному решением областного маслихата от 12 апреля 2002 года  N 18/175 .
4) дополнить новым пунктом 9-1 следующего содержания: "Предоставить с 1 июля 2004 года право на возмещение транспортных расходов, связанных с разъездным характером деятельности в общественном транспорте медицинским работникам здравоохранения по перечню, определяемому местным исполнительным органом".
5) в пункте 13:
абзаце 1 цифру "244538" заменить цифрой "364037";
абзаце 2 цифру "189910" заменить цифрой "124430";
абзаце 3 цифру "54628" заменить цифрой "39607";
дополнить абзацем 4 нового содержания "специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва 200000 тыс. тенге".

001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздік қамтамасыз ету
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
4
Білім беру
263
Облыстық білім басқармасы
004
Жергілікті деңгейде жалпы білім беру
008
Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру бағдарламасын іске асыру
009
Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын өткізу
011
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
013
Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
014
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру жөніндегі халыққа психологиялық медициналық педагогикалық консультациялық көмек көрсету
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
007
Ішкі істер органдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
003
Мемлекеттік мекемелер кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
5
Денсаулық сақтау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету мамандарының және денсаулық сақтау ұйымдарының жіберуіне байланысты стационарлық медициналық көмек көрсету
005
Жергілікті деңгейде қанды (ауыстырғыш) өндіру
007
Жергілікті деңгейде салауатты өмір сүруді насихаттау
008
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
009
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
014
Азаматтарды жекелеген санаттарын арнаулы балалардың және емдік тағамдардың өнімдерімен қамтамасыз ету
015
Патологоанатомиялық союды жүргізу
010
Жедел медициналық көмек көрсету
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
016
Жергілікті деңгейде аурулар бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
263
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
017
Жергілікті деңгейде балаларды оңалту
278
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Санитарлық-эпидемиологиялық әл-ауқатын қамтамасыз ету
003
Жергілікті деңгейде міндетке қарсы күрес
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
009
Ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына стационарлық медициналық көмек көрсету
6
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
258
Облыстық еңбек, халықты  жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы

001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из местного бюджета
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на местном уровне
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
Образование
263
Областное управление образования
004
Общеобразовательное обучение на местном уровне
008
Дополнительное образование для детей и юношества на местном уровне
009
Проведение школьных олимпиад на местном уровне
011
Начальное профессиональное образование на местном уровне
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
014
Оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению по обследованию психического здоровья детей и подростков
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов внутренних дел
254
Областное управление здравоохранения
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
Здравоохранение
254
Областное управление здравоохранения
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
005
Производство крови  (заменителей) на местном уровне
007
Пропаганда здорового  образа жизни  на местном уровне
008
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
009
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
010
Оказание скорой и неотложной помощи
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа здравоохранения, финансируемого из местного бюджета
014
Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения
015
Проведение патологоанатомического вскрытия
016
Обеспечение лекарственными средствами населения по видам заболеваний на местном уровне
263
Областное управление здравоохранения
017
Реабилитация детей на местном уровне
278
Департамент государственного санитарно-эпидемиологического благополучия
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
003
Борьба с эпидемиями на местном уровне
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
009
Оказание стационарной медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей
Социальное обеспечение и социальная помощь
258
Областное управление труда,занятости и социальной защиты населения

008
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
010
Еңбекпен қамту бағдарламасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімімен азаматтардың жеке санаттарына берілетін әлеуметтік төлемдер
016
Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік қолдау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек  және халыққа әлеуметтік қорғау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және беру бойынша қызмет көрсетуге ақы төлеу
258
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімімен азаматтардың жеке санаттарына берілетін әлеуметтік төлемдер
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
274
Облыстық мәдениет басқармасы
006
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттың кеңістік
263
Облыстық мәдениет басқармасы
020
Жергілікті деңгейде халықтың тынығуын қамтамасыз ету
022
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
023
Тарихи-мәдени мұраларды сақтау, халықтың тарихи, ұлттық және мәдени дәстүрлері мен салттарын дамытуға жәрдемдесу
025
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени қорықтарды ұстау
029
Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпы қол жетімділігін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
026
Жергілікті деңгейде спорт іс-шараларын өткізу
027
Жергілікті деңгейдегі туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар
264
Ішкі саясат Департаменті
004
Жергілікті деңгейдегі мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастар мен ішкі саясатты талдау  атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
006
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік саясатты жүргізуге қатысу
002
Өңірлік жастар саясатын жүргізу
261
Маңғыстау облыстық мұрағаттар мен құжаттама бөлімі
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Мұрағат қорының, мерзімді басылымдардың сақталуын қамтамасыз ету және оларды жергілікті деңгейде арнайы пайдалану
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
257
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы
004
Жергілікті деңгейдегі ветеринарлық іс-шараларға жәрдемдесу
013
Ормандармен хайуанаттар әлемін қорғау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
256
Облыстық табиғатты пайдалану жөніндегі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
12
Көлік және байланыс

008
Специальные государственные пособия
010
Программа занятости
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
016
Социальная поддержка инвалидов на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа труда и социальной защиты, финансируемого из местного бюджета
002
Оплата услуг по зачислению,выплате и доставке пособий и других социальных выплат
258
Областное управление здравоохранения
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
Жилищно-коммунальное хозяйство
274
Областное управление культуры
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
263
Областное управление культуры
020
Обеспечение культурного досуга населения на местном уровне
022
Хранение историко-культурных ценностей на местном уровне
023
Сохранение исторического и культурного наследия, содействие развитию исторических, национальных и культурных традиций и обычаев населения
025
Содержание историко-культурных заповедников на местном уровне
029
Обеспечение общедоступности информации на местном уровне
263
Областное управление спорта и физической культуры
026
Проведение спортивных мероприятий на местном уровне
027
Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне
261
Мангистауский областной отдел архивов и документации
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа управления архивами, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование на местном уровне
264
Департамент внутренней политики
004
Проведение государственной информационной политики на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение региональной молодежной политики
006
Участие в проведении государственной политики по обеспечению внутриполитической стабильности
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды
257
Областное управление сельского хозяйства
004
Оказание содействия ветеринарным мероприятиям на местном уровне
013
Охрана лесов и животного мира
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемого из местного бюджета
256
Областное управление по природопользованию
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
Транспорт и связь

274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
026
Жергілікті деңгейдегі, қала көшелеріндегі және елді мекендердегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
13
Өзгелері
105
Әкім аппараты
010
Сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдарының міндеттемелерін орындау жөніндегі облыс жергілікті атқарушы органының резерві
011
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшін облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
014
Өңірлердің республикалық деңгейдегі іс-шараларға қатысуы
015
Төменгі бюджеттердегі кассалық айырмашылықты жабуды кредиттеу үшін жергілікті атқарушы органның арнайы резерві
263
Облыстық білім басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық мәдениет басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық экономика басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   экономика шағын және орта бизнесті қолдау,мемлекеттік сатып атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық шағын кәсіпкерлікті қолдау басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   экономика шағын және орта бизнесті қолдау,мемлекеттік сатып атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейдегі шағын кәсіпкерлікті қолдауды ұйымдастыру
274
Облыстық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығы және көлік атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
15
Ресми трансферттер

274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения, улиц городов и иных населенных пунктов
Прочие
105
Аппарат акима
010
Резерв местного исполнительного органа области по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
011
Резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и  иных непредвиденных расходов
014
Участие регионов в мероприятиях республиканского значения
015
Специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва
263
Областное управление образования
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление спорта и физической культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление экономики
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление поддержки малого предпринимательства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
002
Организация поддержки малого предпринимательства на местном уровне
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемого из местного бюджета
Официальные трансферты