"Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығрып тастау ережелері мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихатының 2004 жылғы 17 ақпандағы № 33 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 1 наурызда № 2784 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012.02.23 № 27 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне (тіркеу нөмірі 2344, 2003 жылғы 31 шілдедегі № 86 "Қостанай" газеті) өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасына комиссия құрамына енгізілсін:
Ерунович Евгений Владимирович, қала әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Ким Владимир Арсентьевич, "Қостанай қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары;
Комиссия құрамынан шығарылсын:
Полешко Валерий Афанасьевич, Қитаров Болат Аяпбергенұлы.
2. Осы шешім Әділет басқармасында тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы

О внесении изменений в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 17 февраля 2004 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 марта 2004 года № 2784. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 27
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23.02.2012 № 27.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная" (регистрационный номер 2344, газета "Костанай" от 31 июля 2003 года № 86) следующие изменения:
в приложение 1 к указанному решению ввести в состав комиссии:
Еруновича Евгения Владимировича, заместителя акима города, председателя комиссии;
Ким Владимира Арсентьевича, заместителя начальника государственного учреждения "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Костанаю";
вывести из состава комиссии:
Полешко Валерия Афанасьевича, Китарова Булата Аяпбергеновича.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в управлении юстиции.
Председатель сессии