Облыс объектiлерiне "Өрт-жарылуға қауiптi" санатын беру туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 22 қаңтардағы N 23/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 5 ақпанда N 2245 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 342/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.09.2013 N 342/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңына сәйкес, кәсiпорын қызметкерлерi мен халықты ықтимал қауiптi объектiлерден сақтауды уақытылы қамтамасыз ету мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
қосымшаға сәйкес облыс объектiлерiне "Өрт-жарылуға қауiптi" санаты берiлсiн.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыс әкiмдiгiнiң

О присвоении объектам области категории "пожаро-взрывоопасные"
Постановление акимата Павлодарской области от 22 января 2004 года N 23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 февраля 2004 года за N 2245. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 342/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27.09.2013 N 342/10.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях своевременного обеспечения защиты работников предприятий и населения от потенциально опасных объектов акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
присвоить категорию "пожаро-взрывоопасные" объектам области согласно приложению.
Аким области К. Нурпеисов
Приложение
к постановлению акимата

2004 жылғы 22 қаңтардағы
"Облыс объектiлерiне
"Өрт-жарылуға қауiптi"
санатын беру туралы"
N 23/2 қаулысына
қосымша
"Өрт-жарылуға қауiптi" санаты берiлетiн облыс объектiлерiнiң ТIЗБЕСI
N р / с
Объект i лер ат ау ы
1
2
Павлодар қаласы бойынша:
1.
"Әуежай-Павлодар" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк
2.
"Павлодар мұнайхимия заводы" жабық акционерлiк қоғамы
3.
"Қазақстан Алюминийi" ашық акционерлiк қоғамының (ЖЭЦ-1) жылу электр цехы
4.
"Павлодарэнерго" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң ЖЭЦ-2) жылу электр цехы
5.
"Павлодарэнерго" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң (ЖЭЦ-3)жылу электр цехы
6.
"Қазтрансойл" мұнай тасымалдау мұнай компаниясы жабық акционерлiк қоғамы Шығыс филиалының Павлодар мұнай құбырлары басқармасы
7.
"Қазтрансойл" мұнай тасымалдау мұнай компаниясы жабық акционерлiк қоғамының, өндiрiстiк-техникалық қамтамасыз ету Шығыс филиалының Орталық базасы
8.
"ЛТД-Интержабдықтау" өндiрiстiк-коммерциялық фирмасы жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң газ толтыру станциясы
9.
"Газ-инженерлiк орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң газ толтыру станциясы
10.
"МБК" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң газ толтыру станциясы
11.
"Фллид" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң газ толтыру станциясы
12.
"Кастинг" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң Павлодар филиалы
Екiбастұз қаласы бойынша:
13.
"АЕS Екiбастұз" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк
14.
"Екiбастұз ГРЭС-2 станциясы" ашық акционерлiк қоғамы
15.
"Екiбастұз жылу орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
16.
"Трассервис" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң газ толтыру пунктi
Ақсу қаласы бойынша:
1 7.
"Еуразиялық энергетикалық корпорациясы" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы
18.
"Қалқаман элеваторы" акционерлiк қоғамы
19.
"Қазмұнайөнiм" мемлекеттiк концерн мұнай базасы
20.
"Қазхром" ұлтаралық корпорациясы акционерлiк қоғамы Ақсу ферроқорытпа заводының екiншi аудандық от жағу қазандығы
21.
"Қазхром" ұлтаралық корпорациясы акционерлiк қоғамы Ақсу ферроқорытпа заводының газ шаруашылығы
Облыстың селолық аудандары бойынша:
22.
"Шарбақты элеваторы" жабық акционерлiк қоғамы
23.
"Ертiс элеваторы" акционерлiк қоғамы
24.
"Уәлиханов элеваторы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
25.
"Мыңкөл элеваторы" ШҚ жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
26.
"Қара Мук Өнiмдерi" Рождественский элеваторы "жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi

области от 22 января 2004 года
N 23/2 "О присвоении объектам
области категории
пожаро-взрывоопасные"
ПЕРЕЧЕНЬ объектов области, которым присваивается
категория "пожаро-взрывоопасные"
N п/п
Наименование объектов
1
2
По городу Павлодару:
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аэропорт-Павлодар"
2.
Закрытое акционерное общество "Павлодарский нефтехимический завод"
3.
Теплоэлектроцех (ТЭЦ-1) открытого акционерного общества "Алюминий Казахстана"
4.
Теплоэлектроцех (ТЭЦ-2) товарищества с ограниченной ответственностью "Павлодарэнерго"
5.
Теплоэлектроцех (ТЭЦ-3) товарищества с ограниченной ответственностью "Павлодарэнерго"
6.
Павлодарское нефтепроводное управление Восточного филиала закрытого акционерного общества нефтяной компании транспортировки нефти "Казтрансойл"
7.
Центральная база Восточного филиала производственно-технического обеспечения закрытого акционерного общества нефтяной компании транспортировки нефти "Казтрансойл"
8.
Газонаполнительная станция товарищества с ограниченной ответственностью производственно-коммерческой фирмы "Интерснаб-ЛТД"
9.
Газонаполнительная станция товарищества с ограниченной ответственностью "Инженерный центр - Газ"
10.
Газонаполнительная станция товарищества с ограниченной ответственностью "МБК"
11.
Газонаполнительная станция товарищества с ограниченной ответственностью "Фллид"
12.
Павлодарский филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Кастинг"
По городу Экибастузу:
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "АЕS Экибастуз"
14.
Открытое акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2"
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузская теплоцентраль"
16.
Газонаполнительный пункт товарищества с ограниченной ответственностью "Транссервис"
По городу Аксу:
17.
Акционерное общество открытого типа "Евроазиатская энергетическая корпорация"
18.
Акционерное общество "Калкаманский элеватор"
19.
Нефтебаза государственного концерна "Казнефтепродукт"
20.
Вторая районная отопительная котельная Аксуского завода ферросплавов акционерного общества Транснациональная корпорация "Казхром"
21.
Газовое хозяйство Аксуского завода ферросплавов акционерного общества Транснациональная корпорация "Казхром"
По сельским районам области:
22.
Закрытое акционерное общество "Щербактинский элеватор"
23.
Акционерное общество "Иртышский элеватор"
24.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Валихановский элеватор"
25.
Товарищество с ограниченной ответственностью КХ "Мынкульский элеватор"
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью "КараМукОнимдери" Рождественский элеватор"